PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید n95 8gb اصل

Creeping Death
24-02-2009, 17:26
سلام

من تا یک هفته ی دیگه می خوام این گوشی رو بخرم . فقط چون چند جا خوندم اصل و تقلبی چینی داره به شک افتادم . از کجا بفهمم اصله و چینی نیست؟ چه مشخصاتی باید داشته باشه؟تا جایی که فهمیدم چینی هاش یه سری فرق های ظاهری هم داره ولی نمی دونم چه فرقی.
و اینکه گوشی باید فنلاندی باشه یا کره ای ؟ این ها رو چطوری تشخیص بدم که سرک کلاه نره ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر ...

meghdaad
25-02-2009, 02:35
اگه انتخابت قطعی نیست یه سر به این تایک بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Creeping Death
25-02-2009, 08:05
سلام

من انتخابم کاملا قطعی است . فقط اگه راهنمایی کنید ممنون می شم ...

aggus
25-02-2009, 10:35
تفاوت هاي N95 8 gig كره اي و فنلاندي
با سلام خدمت دوستان
چند روز پيش يه گوش N95 8gig گرفتم چون زبان فارسي نداشت بدنبال زبان فارسي براش بودم ولي در همين اثنا متوجه شدم كه RM گوشي من 421 و مال بقيه دوستام 320 بود يه تحقيق در اين مورد انجام دادم كه نتايج اونو براي اطلاع كامل دوستان اينجا قرار ميدم
1-اولين نشانه اينكه اگه شما كد #0000#* رو بزنيد كه اين كد مربوط ميشه به اطلاعات ورژن فريمور گوشي در اون قسمت براي گوشي هاي كره اي RM421 نوشته كه اين گوشي ها به N95-4 8gig معروفند و براي گوشي هاي فنلاندي RM320 نوشته كه اين نوع گوشي ها هم معروفند به N95-2 8gig

2- دور لنز دوربين گوشه هاي كره اي اين عبارت Carl Zeiss Optics Tessar 2.8/5.6 AF 5 megapixel و دور لنز دوربين گوشي هاي فنلاندي اين عبارت Cark Zeiss Optics Tessar 2.8/5.6 Autofocus 5 Megapixel نوشته شده

N95-2 فنلاند

N95-4 كره اي

3- اگر پشت گوشي را به سمت افق بگيريد ملاحظه مي كنيد كه لنز دوربين گوشي هاي فنلاندي كمي از سطح دوربين بالاتره ولي در گوشي هاي كره اي لنز دوربين هم سطح خود بدنه گوشي است

N95-2 فنلاند

N95-4 كره اي

4- صفحه كليد گوشي هاي فنلاندي شفاف تر از گوشي هاي كره اي است بالاخص دكمه منو و دكمه مولتي مديا يا همون دكمه دسترسي سريع بيشتر اين تفاوت را نشان ميدهند

N95-2 فنلاند

N95-4 كره اي

5- در عكس هاي زير هم پشت گوشي ها رو در هر دو نسخه ميبينيد البته توي ايران ليبل پشت گوشي هاي كره اي رو عوض كردن اين همون گوشي هايي است كه ميگن ليبلي

N95-2 فنلاند

N95-4 كره اي

6- كاور باتري هاي گوشي هاي فنلاندي رو اگه دقت كنيد نوشته K3-1 و لي در گوشي هاي كره اي نوشته K1-2

7- تفاوت در كارتون هر دو نسخه رو هم در عكس هاي زير ببينيد

8- تفاوت ديگر اينكه am/pm مربوط به ساعت موبايل در گوشي هاي فنلاندي با حرف كوچك و در گوشي هاي كره اي با حروف بزرگ نشان داده ميشه

9- اگه در گوشي هاي فنلاندي دكمه # نگهداريد گوشي به حالت Sillent ودر حالت ديگر به حالت General برميگردد ولي در گوشي هاي كره اي اين امكان وجود ندارد

10- تفاوت آخر اينكه در قسمت Profiles در گوشي هاي فنلاندي حالت General ديده ميشود ولي در گوشي هاي كره اي اين نام به Normal ديده ميشود

اين از تفاوت هاي ظاهري اين دو مدل اميدوارم در زمينه هاي باطني زياد تفاوت نداشته باشند ولي از باب اطلاع دوستان در خريد اين گوشي اين اطلاعات رو لازم ديدم كه همگي در جريان باشيد كه خداي نكرده سرتون كلاه نره

موفق باشيد

mani_lak62
23-03-2009, 01:26
تفاوت هاي n95 8 gig كره اي و فنلاندي
با سلام خدمت دوستان
چند روز پيش يه گوش n95 8gig گرفتم چون زبان فارسي نداشت بدنبال زبان فارسي براش بودم ولي در همين اثنا متوجه شدم كه rm گوشي من 421 و مال بقيه دوستام 320 بود يه تحقيق در اين مورد انجام دادم كه نتايج اونو براي اطلاع كامل دوستان اينجا قرار ميدم
1-اولين نشانه اينكه اگه شما كد #0000#* رو بزنيد كه اين كد مربوط ميشه به اطلاعات ورژن فريمور گوشي در اون قسمت براي گوشي هاي كره اي rm421 نوشته كه اين گوشي ها به n95-4 8gig معروفند و براي گوشي هاي فنلاندي rm320 نوشته كه اين نوع گوشي ها هم معروفند به n95-2 8gig

2- دور لنز دوربين گوشه هاي كره اي اين عبارت carl zeiss optics tessar 2.8/5.6 af 5 megapixel و دور لنز دوربين گوشي هاي فنلاندي اين عبارت cark zeiss optics tessar 2.8/5.6 autofocus 5 megapixel نوشته شده

n95-2 فنلاند

n95-4 كره اي

3- اگر پشت گوشي را به سمت افق بگيريد ملاحظه مي كنيد كه لنز دوربين گوشي هاي فنلاندي كمي از سطح دوربين بالاتره ولي در گوشي هاي كره اي لنز دوربين هم سطح خود بدنه گوشي است

n95-2 فنلاند

n95-4 كره اي

4- صفحه كليد گوشي هاي فنلاندي شفاف تر از گوشي هاي كره اي است بالاخص دكمه منو و دكمه مولتي مديا يا همون دكمه دسترسي سريع بيشتر اين تفاوت را نشان ميدهند

n95-2 فنلاند

n95-4 كره اي

5- در عكس هاي زير هم پشت گوشي ها رو در هر دو نسخه ميبينيد البته توي ايران ليبل پشت گوشي هاي كره اي رو عوض كردن اين همون گوشي هايي است كه ميگن ليبلي

n95-2 فنلاند

n95-4 كره اي

6- كاور باتري هاي گوشي هاي فنلاندي رو اگه دقت كنيد نوشته k3-1 و لي در گوشي هاي كره اي نوشته k1-2

7- تفاوت در كارتون هر دو نسخه رو هم در عكس هاي زير ببينيد

8- تفاوت ديگر اينكه am/pm مربوط به ساعت موبايل در گوشي هاي فنلاندي با حرف كوچك و در گوشي هاي كره اي با حروف بزرگ نشان داده ميشه

9- اگه در گوشي هاي فنلاندي دكمه # نگهداريد گوشي به حالت sillent ودر حالت ديگر به حالت general برميگردد ولي در گوشي هاي كره اي اين امكان وجود ندارد

10- تفاوت آخر اينكه در قسمت profiles در گوشي هاي فنلاندي حالت general ديده ميشود ولي در گوشي هاي كره اي اين نام به normal ديده ميشود

اين از تفاوت هاي ظاهري اين دو مدل اميدوارم در زمينه هاي باطني زياد تفاوت نداشته باشند ولي از باب اطلاع دوستان در خريد اين گوشي اين اطلاعات رو لازم ديدم كه همگي در جريان باشيد كه خداي نكرده سرتون كلاه نره

موفق باشيد

دقیقا" اینا رو چک کن . من تست کردم. ضمنا" مبارک باشه. انتخاب خوبی کردی...

IPHONE 3g
23-03-2009, 09:26
دوستان اگه گوشی رو باز کنی بعد روشن کنی ببینی کره ای هست میشه بگی عوضش کنه یا از اون مغازه نخری از یه جای دیگه بخری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اجازه میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کره ای بود میبرنش پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این راهنمایی ها هم نوشته شده توسط اقای amini_bio هست لطفا منبع هر چیزی رو ذکر کنید.

mostafa_0007
27-04-2009, 13:08
حالا کدوم جعبه ها برای فنلاندی و کدوم یکی برای کره ایشه؟

farhooode
27-04-2009, 14:41
این گوشی ها بعد زا فنلاند کلا ساخت چین هستند
چیزی به اسم کره وجود نداره و فقط لیبل است

Antivirus II
03-05-2009, 23:40
به نظر من به جای N95 برو i8510 بگیر

Saman-tci
04-05-2009, 00:50
هر دوی این گوشیها خوب هستند ...
فقط 8510 مشکل باتری و شارژ داره اگه بتونید با این مشکل کنار بیاین بهترین گزینه هست .///