PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ري استارت هارد ؟؟

Dark-man
28-01-2006, 10:35
با سلام خدمت دوستان ...
آقا من شركت يكي از دوستانم كامپيوتر منشي را روشن كه مي كنيم ...صفحه استارت ويندوز را مي آورد( آن نواري كه چند خانه در آن هي مي روند و مي آيند ) وسپس دستگاه ري استارت مي شود ....
من هم از safe mode و هم از last known good رفتم ولي درست نشدش حتي هارد را به يك كامپيوتر ديگه وصل كردم و اسكن ديسكش هم كردم ولي باز هم نشدش ...
متاسفاته چون كامپيوتر هم به صورت شبكه به بقيه وصل است نمي توانم فرمتش كنم ...
كسي از دوستان هستش كه بتونه منو راهنمايي كنه ؟؟؟؟

amd>intel
29-01-2006, 00:21
بارزترين مشكلش بدسكتوري بودن درايوي هست كه توش ويندوز هست اگه Fat32 هست تنها كاري كه ميشه كرد با سكن ديسك يا نورتون يوتيليتي نقاط آسيب ديده رو مارك دار كني كه هارد ازش استفاده نكنه . ولي دواي دردش لو لول فرمت با پاورمكس 4 يا زرو فيل هست

_LOVE_CODER_
29-01-2006, 00:31
من نمي دونم چرا همه براي عوض كردن ويندوز درايوشن رو فرمت مي كنند ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب با يك سي دي بوت بريد تو داس شاخه ويندوز رو پاك كنيد و ويندوز جديد رو نصب كنيد همين
من خودم تا حالا يك بار هم درايوم رو به خاطر عوض كردن ويندوز فرمت نكردم

amd>intel
29-01-2006, 00:48
اين دوستمون ميگه كه شبكه هست پاك كردن فولدر ويندوز مثل فرمت كردن كامپيوتر رو از شبكه خارج ميكنه.

*NashenaS*
29-01-2006, 00:54
ويندوز شما به بعضي از فايل هاي ضروري نياز داره كه ظاهرا نمي تونه پيدا كنه... شما به جاي فرمت كردن ويندوز رو Repair كنيد... در همون جا كه به شما ميگه Press Enter to Install a Fresh copy of Winxxp شما مي توني ويندوز رو repair كني...
هيچ اسيبي هم به فايل هات نمي رسه..
موفق باشيد...

Captain Nemo
30-01-2006, 00:15
من این روش رو تا حالا امتحان نکردم، نمی دونم چقدر به تنظیمات شبکه اسیب میرسونه. روشمم اینه اطلاعات فولدر ویندوز یه کامپیوتر دیگه که ویندوزش درسته رو تو فولدر ویندوز این کامپیوتر کپی کنید. حالا بسته به تشخیص خودت یه کی از این حالت هایی رو که میگم امتحان کن. اگه میدونی یه فایل سیستمی پاک شده موقع کپی کردن سیستم هی بهت هشدار میده که این فایل وجود داره میخوا replace بکنمش یا نه که تو میگی نه این جوری فقط فایلایی که پاک شدن کپی میشن. اما اگه میدونی یه فایلی اسیب دیده به احتمال 99% اون فایل تو فولدر system32 هستش و چاره ای نیست جز این که کارای بالا رو بکنی با این تفاوت که replace کنی.
از این به بعد برات تجربه بشه که همیشه یه backup از درایو ویندوزت بگیری. مخصوصا تو شبکه.