PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : e8 چطوره؟

Highbury
24-02-2009, 12:49
موتورولا e8چطور گوشی هستش؟کسی باهاش کار کرده؟
قیمت؟

perjixen
24-02-2009, 18:09
کاظم ترکوندی بابا....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

آخرش هم فقط خودم هستم که جوابت رو بدم ..... قیمتش حدود 260 من دارم......!! (تهران).
گوشیه خوبیه ....... شما چطوری..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!؟!؟

Highbury
24-02-2009, 18:26
داداش حدود 270-80 نهایت 300 میخوام خرج کنم عید نوروز میخوام گوشیمو عوض کنم و از دست این بی ریخت مزخرف خلاص بشم.یعنی ان73
بابا تو که پول داری برو بخر

perjixen
24-02-2009, 19:42
بابا تو که پول داری برو بخر

من یک ماه میخوام گوشی بخرم ...... ولی اصلا نمیدونم کدوم رو بخرم.....!!
گیجه گیجم......!!

بعدم کی پول داره من......!؟!؟؟! خوبه جنابالی هستی که فرت و فرت گوشی عوض میکنی ...... میری هند ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاظم این گوشی رو برای چی میخوای .....؟!؟! چون دوربینش تعطیله .... و تا جایی که یادمه تو هم دنباله دوربین خوب هستی.....!!

Highbury
24-02-2009, 23:16
من یک ماه میخوام گوشی بخرم ...... ولی اصلا نمیدونم کدوم رو بخرم.....!!
گیجه گیجم......!!

بعدم کی پول داره من......!؟!؟؟! خوبه جنابالی هستی که فرت و فرت گوشی عوض میکنی ...... میری هند ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاظم این گوشی رو برای چی میخوای .....؟!؟! چون دوربینش تعطیله .... و تا جایی که یادمه تو هم دنباله دوربین خوب هستی.....!!
نوکیا خوبه هم دوربین داره و هم سیستم عامل درسته یه کم گرونه اما مشکلش قیافه هست که نداره
سونی اریکسون تکراری هستش واین جدیدی ها هم طول میکشه تا افت قیمت کنه
سامسنگ خیلی خوبه اما برنامه نمیخوره سیمباین دارش هم گرونه آی 560 خوبه که توی ایران نیست.
موتورولا زیبا هستش دست هر کسی نیست و اصلا خز نمیشه اما گرونه و در موردش اطلاعات درست و حسابی کسی نداره.
اگه تلفیقی از اینا در بیاد ببین چی میشه.
الان یه ان73 دست اومده اما متاسفانه کارتونش تو اسباب کشی گم شده :41::41::41::41:میخوام یه جوری قالبش کنم بره اما مشتری واسش گیر نمیاد

perjixen
25-02-2009, 09:55
ولی این e8 یه قسمت مهمش که نیمشه ازش دل کند همین زیباییشه........!!!

اگه آدمی هستی که هر چند وقت یه بار گوشیت رو عوض میکنی ...... سمته این گوشی نرو ؛ برای فروشش درده سر داری ..... حتی از فروش سامسونگ هم سخت تره......!!!

Highbury
25-02-2009, 10:11
دیگه پولشو ندارم تا گوشی عوض کنم یه گوشی میخوام بگیرم واسه یکی دو سال.

merikh_merikh
25-02-2009, 10:28
به نظره من شما که میخای گوشی را تا یکی دو سال نگه داری به گزینه های دیگه ای مثل نوکیا و سونی اریکسون فکر کنید بهتره.
البته از گوشی های دارای سیستم عامل انتخاب کنید باز بهتره.چون وقتی سیستم عامل داشته باشه میتونید محیط کار را عوض کنید........خودتون بهتر از من میدونید.این طوری دیگه کمتر از گوشی خسته میشید

Highbury
25-02-2009, 17:56
از نوکیا و سونی اریکسون خسته شدم.سیستم عامل هم فقط ویندوز موبایل به من حال میده تا یکی دو سال دیگه ویندوز موبایلهای 6.5 میاد تا اون موقع میخوام یکی از این گزینه ها رو داشته باشم.
سونی اریکسون واقعا تکراری شده و نوکیا هم خز هست و هم اینکه قیافه نداره.

meghdaad
25-02-2009, 18:11

از نوکیا و سونی اریکسون خسته شدم.سیستم عامل هم فقط ویندوز موبایل به من حال میده تا یکی دو سال دیگه ویندوز موبایلهای 6.5 میاد تا اون موقع میخوام یکی از این گزینه ها رو داشته باشم.
سونی اریکسون واقعا تکراری شده و نوکیا هم خز هست و هم اینکه قیافه نداره.

با توجه به این صحبتها که پولدار هم هستی:

تو گوشی های ویندوز موبایل 3 نوع هستد که از همه ارزونتر و شیکتر و جدیدترند و تا ویندوز 6.5 میتونه کارتو راه بندازه:

بدون کیبرد:
HTC Touch Viva
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیستم عاملش ویندوز موبایل ورژن 1/6.
2.8 اینچ. 240 در 320 پیکسل.
128 مگابایت حافظه داخلی
پردازنده 201 MHz.
دوربین 2 مگاپیکسل، فیلمبرداری Cif.
فلش ندارد
قیمت: با گارانتی پرشين تلكام 3,300,000 ریال

با کیبرد:
Samsung i780
سیستم عاملش ویندوز موبایل ورژن 0/6.
2.55 اینچ. 320 در 320 پیکسل.
128 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 2 مگاپیکسل، فیلمبرداری QVGA@15fps.
فلش ندارد
قیمت: خدمات پارسه 3,200,000 ریال

بدون کیبرد:
LG KS20
سیستم عاملش ویندوز موبایل ورژن 0/6.
2.8 اینچ. 240 در 320 پیکسل.
128 مگابایت حافظه داخلی
پردازنده 400 MHz.
دوربین 2 مگاپیکسل، اتوفوکوس، فیلمبرداری QVGA@15fps.
فلش ندارد
قیمت: پیداکردنش خیلی سخت شاید هم نتونی پیداش کنی. البته شما استادی میتونی پیدا کنی.

Highbury
25-02-2009, 18:14
نه فعلا قصد خرید گوشیهای معمولی رو دارم من اگه ویندوز بگیرم یه ویندوز درست و حسابی میگیرم که فعلا آنچنان پولی ندارم.

meghdaad
25-02-2009, 18:28
وقتی به ای8 میگی معمولی اونا هم معمولین پسر خالم این گوشی رو 4 ماه پیش با گارانتی اصلی پارس کامتل خرید 390 الان هم 380 تقریبا تکون نخورده فقط هم به خاطر قشنگش گرفت با گارانتی معمولی هم که 250 ولی اگه بخوای با گارانتی اصلی بخری ویندوزا ارزونترن
ای8 گوشی عجیب غریبی به هر شمارش کلیک میکنی فقط همون قسمتش ویبره میزنه دگمه هاش وقتی خاموشه هیش شماره ای روش معلوم نیست و هیچ کدوم از دگمه هاش تو نمیر و موقیه استفاده از موزیک همه شماره ها غیب میشن و دگمه های موزیک ظاهر میشن، و با حرکت دورانی شصت روی فلز نیم دایره منوها به چپ و راست میرن و اگه یه طرف گوشی بگیری یه طرف دیگه گوشه رو آروم بزنی به اونیکی دستت احساس میکنی یه چیز فنر مانندی تو گوشی بالا پایین میشه. داشتن ای8 تجربه جالبیه.

Highbury
25-02-2009, 18:34
وقتی به ای8 میگی معمولی اونا هم معمولین پسر خالم این گوشی رو 4 ماه پیش با گارانتی اصلی پارس کامتل خرید 390 الان هم 380 تقریبا تکون نخورده فقط هم به خاطر قشنگش گرفت با گارانتی معمولی هم که 250 ولی اگه بخوای با گارانتی اصلی بخری ویندوزا ارزونترن
ای8 گوشی عجیب غریبی به هر شمارش کلیک میکنی فقط همون قسمتش ویبره میزنه دگمه هاش وقتی خاموشه هیش شماره ای روش معلوم نیست و هیچ کدوم از دگمه هاش تو نمیر و موقیه استفاده از موزیک همه شماره ها غیب میشن و دگمه های موزیک ظاهر میشن، و با حرکت دورانی شصت روی فلز نیم دایره منوها به چپ و راست میرن. داشتن ای8 تجربه جالبیه.
میشه از پسر خالت بپرسی صداش چه جوریه؟
از نظر کیفیت و بلندی توی اسپیکر در مقایسه با سایر گوشی ها چطوره؟
توی هدفون چطوره؟
با نصب برنامه مشکل نداره؟منظورم جاوا هستش.
این مشکل بلوتوث گوشیهای موتورولا رو نداره؟
کار کردن باهاش راحته؟مخصوصا اس ام اس نوشتن؟

meghdaad
25-02-2009, 18:46
میشه از پسر خالت بپرسی صداش چه جوریه؟
1-از نظر کیفیت و بلندی توی اسپیکر در مقایسه با سایر گوشی ها چطوره؟
2-توی هدفون چطوره؟
3-با نصب برنامه مشکل نداره؟منظورم جاوا هستش.
4-این مشکل بلوتوث گوشیهای موتورولا رو نداره؟
5-کار کردن باهاش راحته؟مخصوصا اس ام اس نوشتن؟

1-کیفیتش خوبه ولی خیلی بلند نیست ضعیف هم نیست. در کل رضایت بخش بود.
2-میپرسم
3-اهل نصب نرم افزار نیست منم روش امتحان نکردم.
4-میپرسم
5-کار کردن باهاش راحت بود مخصوصا اس ام اس دادنش هم هم راحت هم جالب بود.

perjixen
25-02-2009, 19:38
من که گوشی رو نداشتم .... فقط از روی تحقیقاتم میگم :

توی هدفون چطوره؟

مطمئنن با کیفیته ...... چون این گوشی برای رقابت با یه پلیر وارد بازار شده ..... و ایده اصلیش هم همون آی پاد نانو بوده....!!
پلیر این گوشی ..... از لحاظ سخت افزاری شباهت عجیبی به آی پاد شرکت اپل داره ..... کسی هم به کیفیت اپل شک نداره.....!!

4-این مشکل بلوتوث گوشیهای موتورولا رو نداره؟

اگه منظورت اینه که یه ضرب روشن باشه ...... نه نمیشه ...... مثل بقیه گوشی های موتو زمان بندی داره ......!!! که به نظرم این مشکل نیست.
وقتی بلوتوث بی استفاده باشه ..... بعد از مدتی خودش خاموش میشه .....!!!

5-کار کردن باهاش راحته؟مخصوصا اس ام اس نوشتن؟

بیشتر لذت بخشه ....... اس ام اس نوشتن به نظرم کمی باش سخته .... به خاطر نوع دکمه هاش میگم......!!
البته تاچ فرضی داره......!

Highbury
25-02-2009, 19:58
توی بعضی گوشیهای موترولا بلوتوث مشکل داره.مثلا مال طرف رو نمیخونه یا سرعتش کمه یا بقیه نمیتونن بلوتوث تو رو ببینند یا یهویی قطع میشه.
که اشکال نرم افزاری هستش.
در ضمن مقداد جان صداش به بلندی دبلیو810 یا ان70 و هر گوشی که خودت داشتی میرسه؟

perjixen
25-02-2009, 23:44
مشکل اینجاست که نمیشه به سرکت هدفون 3.5 وصل کرد.

آره ..... حالا هزاری هم بشه به هدفونش زد ..... خود گوشی این مزیت رو نداره.....!!
جالبه .... اس ای که رده واکمن داره .... و معروفه به آخر موزیک پلیر ...... موزیک فون ...... تازه به فکر جک 3.5 بوده......!!

کاظم جان .... توی این انتخاب ها ..... باید اولویتت رو مشخص کنی ..... موتو خوشگله ، جک 3.5 داره ، تکه
سامی ؛ خوشگله .... دوربین خوبی داره .... تکه ، کارکرد لذت بخشی داره.
ال جی ، خوشگله ، دوربین فوق العاده یی داره ..... کارکردش لذت بخشه .....
نوکی ......... بوووووووووووووووووققققققق ققققققققققققققققققققققققق ق :31:

ها راستی یه چیزی ...... سکرت فکر نکنم پلیر خوبی داشته باشه ها ..... من یه مدت viewty دستم بود .... پلیرش در حد این بود که ال جی بگه منم بلدم mp3 بخونم :27:.

همون سامسونگ یا نوکیا ...... که فکر کنم آخرش هم 6220 بشه ........!!

Highbury
26-02-2009, 00:11
سونی اریکسون رو که اصلا نمیخوام بخرم نه اینکه بد باشه خوبه .اما واسه من تکراری شده از اون منوی 3*4 متنفرم.
یکی از بجه ها میگفت که اس ام اس با ای8 خیلی سخته.
اگه موتورولا عیب های الکی نداشته باشه انتخابم روی اونه چون خوشکله
سعی میکنم از نوکی و سونی نخرم چون واسم تکراری هستند
بین این دو مدل هم گیر کردم

perjixen
26-02-2009, 10:35
سه تا ....... جی 400 ، سکرت ، ای 8 .......!!
تازه شدی مثل من ........ بین دی 780 و ای 8 ......

کاظم ، فقط زود باید بخریم .... وگرنه گوشی جدید بیاد ..... یا گوشی افت قیمت داشته باشه ...... دوباره یه چیزه دیگه به این لیست اضافه میشه.......!!

Highbury
26-02-2009, 12:03
سه تا ....... جی 400 ، سکرت ، ای 8 .......!!
تازه شدی مثل من ........ بین دی 780 و ای 8 ......

کاظم ، فقط زود باید بخریم .... وگرنه گوشی جدید بیاد ..... یا گوشی افت قیمت داشته باشه ...... دوباره یه چیزه دیگه به این لیست اضافه میشه.......!!
اگه بین دی780 و ای8 گیر کردی صد در صد ای8 بگیر.دی780 اصلا در حد اون نیست و فقط یه دو سیم کارته هستش که تقریبا باید هر شب شارز کنی و هر دفه حدود 2 ساعت باید تو شارژ باشه.
من لنگ این ان73 هستم میخوام به یکی قالبش کنم فعلا 250 دارم.

perjixen
26-02-2009, 12:57
آره احتمالا همون ای 8 رو بگیرم......!!

موتو سلام :8:

ولی تا آخر سال .... یا شاید هم تا فروردین صبر میکنم ....!!

من میگم ، یا همون جی 400 رو بخر ......یا سکرت ..... ناراحت نشی ..... ولی بعید میدونم ای 8 به دلت بشینه...!!
بعد از مدتی ازش زده میشی ....:13:..

Highbury
26-02-2009, 14:01
آره احتمالا همون ای 8 رو بگیرم......!!

موتو سلام :8:

ولی تا آخر سال .... یا شاید هم تا فروردین صبر میکنم ....!!

من میگم ، یا همون جی 400 رو بخر ......یا سکرت ..... ناراحت نشی ..... ولی بعید میدونم ای 8 به دلت بشینه...!!
بعد از مدتی ازش زده میشی ....:13:..
Ok.یه صحبتهایی رو با یکی از دوستا داشتم که ای8 داشت.یه جورایی منصرف شدم از خریدش و بیشتر روی سکرت و جی400 و البته بیشتر سکرت فکر میکنم.

احمدصالح پور
26-02-2009, 14:23
کاظم جان میبینم همچنان گیر انتخابت هستی .....سیکرت ال جی....و kc910 ال جی...و پیکسون سامسونگ رو هم یادت نره ...در پناه حق

Highbury
26-02-2009, 14:25
پولم به 8 مگاها قد نمیده.

perjixen
26-02-2009, 14:34
یه صحبتهایی رو با یکی از دوستا داشتم که ای8 داشت.یه جورایی منصرف شدم
چرا.......!؟؟! پیلیز بگو منم بدونم ..... شاید روی نظرم تاثیر بزاره ........!!!

Highbury
26-02-2009, 16:42
چرا.......!؟؟! پیلیز بگو منم بدونم ..... شاید روی نظرم تاثیر بزاره ........!!!
این رفیقمون هم ای 8 داشته و هم سکرت.
میگفت که ::31:
من راستش الان E8 دستمه . گوشي ظريف و فوق العاده زيباييه از نظر طرح و ديزاين جدي ميگم رو دست نداره ! بر خلاف اينكه ROKR هست ولي بلندي صداش متوسطه رو به خوب در حد W950 و كيفيتش هم من از 20 نمره 18 ميدم ! ( رضايت بخش و خوبه ) در ضمن امكانات پخش موسيقيش عاليه !

راستش خيلي خوش ساخت و با كيفيته ولي از كليدهاش موقع اس ام اس زدن خسته ميشي چون كليداش فشاري هستن و متاسفانه حس خوبي رو بهت منتقل نميكنن !!!

نظر من رو اگه ميخواي ... نگير ... چيز خاصي جز يكسري ابداعات ( اسكرول لمسي كه خداييش شاهكاره ! و يا دكمه هاي نامريي ! ) و ظاهر فوق العاده نداره . من خودم هم شش ماهي هست كه دارم و واسه عيد ميخوام ردش كنم ... چون متاسفانه نتونست نياز هامو كاملا بر آورده كنه ... بيشتر ميتونه نيازهاي يه دختر خانم رو برآورده كنه تا مني كه كاربرد رو به ظاهر ترجيح ميدم !

همون SECRET يه سر و گردن بالاتره ! مطمئن باش ... تضمين ميكنم
در مورد صدای سکرت گفته که مثل هم هستند و تفاوت زیادی ندارند.
در مورد هدفون سکرت هم گفته که :
ولي هدفوناي خودش واقعا محشره ! نيازي به هدفون غريبه نيست (سکرت)
اینم ادامه ی حرفاش:
دوست من صداي اين گوشي با كيفيت و راضي كنندس و در حد سكرت هست چون تنها گوشي الجي كه صداش رضايت بخش بود سكرت بود !
و من تفاوت فاحشي بين صداهاشون نميبينم ولي نكته اي كه بايد بگم اين
هست كه شما برو از نزديك سكرت رو ببين متوجه ديزاين فوق العادش خواهي شد !
درضمن e8 يه تكنولوژي خواندن اس ام اس داره كه كار رو راحتتر كرده و مثلا اگر يه كلمه رو تايپ كني كلمات ديگر بصورت پيش فض ميان دقيقا مثل سرچ كه ميخواي بكني !! ميفهمي چي ميگم كه !!
اما خب منظور من فشردن كليدهاش بود اما هرچيزي براي آدم عادي ميشه
در ضمن عملكرد و راحتي كليدهاش مجموعا متوسط رو به خوب هستن !
در ضمن يه پوئن مثبتي كه سكرت داره و نميشه ازش گذشت صفحه بسيار بزرگتر است 2.4 در مقابل 2 !!

و در آخر هم :
ولي الان بعد از شش ماه ظاهرش برام عادي شده ..... اينو هميشه يادت باشه ... درونيات ماندگارن نه برونيات !

perjixen
26-02-2009, 18:48
كليداش فشاري هستن
پس تاچ بودن ......؟!؟ همش کشک........؟!؟!

بعدش هم کرم این گوشی بعد افتاده توی جونم ...... :-(

راستی ، میتونی درباره پلیر سکرت هم ازش سوال کنی ...... !!

Highbury
27-02-2009, 02:03
از پلیر ای8 تعریف کرده بود اما صداهاشون گفته مثل همه.واسه من صدا مهمه نه پلیر وگرنه پلیر دبلیو950 از جفتشون قشنگتر و بهتره اما صداش انچنان خوب نیست