PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک اضطراری به ویوتی من بدبخت

Reza Razor
24-02-2009, 12:18
توروخدا یکی بمن کمک کنه!
من بدبخت تازه ویوتی گرفتم و خواستم توش تم بریزم خبر مرگم که نمیدونم چه بلایی سر گوشی اومد.
تا اونجایی که تصویر سبز میشه رقتم بعد هم دکمه ی بک آپ گرفت رو زدم که دیدم هیچ کدوم از فایلارو نتونست کپی بگیره.بعد نمیدونم چی شد یهویی که دیدم یدونه دیگه پوشه ی LGAPP کنار اون پوشه ی LGAPP که تبدیل به TOTO کرده بودم هست.نمیدونم خودش شد یا خودم کردم هواسم نبود.
درهرحال بدون بک آپ گرفتن گوشی رو دوباره روشن کردم دیدم دوباره سبز شده که فکر کنم بخاطر اون یدونه پوشه ی LGAPP اضافه بود منم نه میخواستم اون پوشه ی اضافه رو پاک کنم چون داخلش چندتا پوشه ی دیگه بود نه بهمین حالت بالا می اومد گوشی گفتم بگیرم اسم یکیشونو عوض کنم.مشکل این بود که نمیدونستم اسم اصلیش چیه! اسم یکی شونو خواستم Rename کنم گفتم چیزی ننویسم و بی اسم بذارم که همینکارم باعث شد یهو تمام پوشه ها و فایلایی که بودن ناپدید بشن.
مطمئنم که پاکشون نکردم و وقتی اون پوشه رو بی اسم کردم اینجوری شد.
الانم که گوشی هنوز بالا نمیاد و من دارم روانی میشم از این گندی که زدم ای لعنت به هرچی تم زهرماری.
با LG pc suite هم نمیتونم به حافظه ی گوشی وصل بشم.
یکی بگه چه خاکی تو سرم بریزم.
اگه کسی بلد نیست و نمیدونه چیکار باید بکنم شماره تلفن کامتلی جایی که از این گوشی سر درمیاره رو میده.البته نمایندگی مازندرانش.
گوشی گارانتی نیست البته.بخدا داره گریم میگیره یه روز گوشی دستم نبود که اینطوری شد

Reza Razor
24-02-2009, 14:20
سایتای خارجی رو گشتم مشکل منو بعضی ها داشتن .وقتی فایل lgapp رو به خالی تغییر اسم بدیم تمام فایلا مخفی میشن که راه حلش فقط فلش کردن گوشیه.
روشش روهم توضیح داده بودن که من درست متوجه نشدم.
کسی میدونه چجوری باید فلشش کرد؟

Reza Razor
24-02-2009, 15:53
. حداقل یکی اون لینک اون فایلایی که برای فلش و تغییر فیرم ویر به فارسی بود رو بذاره.

perjixen
24-02-2009, 18:14
سلام دوست عزیز .......!!

فکر نکنم کسی روش فلش گوشی رو بدونه.... بهتر ببری همون گارانتی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به این سایت یه سر بزن ..... امیدوارم مشکلتون حل بشه......!!

Reza Razor
25-02-2009, 01:25
اگه کسی ke990 رو داره از نوع فارسیش و از فلش بک آپ داره میتونه یجا آپلود کنه البته اگه اینترنت پرسرعت داشته باشه.چون اکثر زبونا رو گشتم بود حتی عربی ولی هیچ جا حتی یه لینک از ورژن فارسی نبود.

بخوام ببرم گارانتی برام خیلی دردسر داره چون شهرمون که نمایندگی کامتل وجود نداره!

Reza Razor
25-02-2009, 01:26
به این سایت یه سر بزن ..... امیدوارم مشکلتون حل بشه......!!
هرچی سایت خارجی در این زمینه بود رو گشتم و راه فلش کردنشو میدونم فقط مونده فیرم ویر فارسیke!

saadi126
25-02-2009, 11:31
سلام دوست من، من اان كه متوجه شدم به اين مشكل برخوردي تنها راحي كه به ذهنم رسيد اينه كه بياي و من فايل هاي بك آپم رو بهت بدم البته نمي دونم كدوم شهر هستي و آيا مي توني بياي تهران و يا كرج. اما به هر حال خوشحال ميشم بتونم كمكت كنم راستش من مشكل اينترنت دارم مگرنه فايل ها رو برات آپلود مي كردم

Reza Razor
25-02-2009, 13:02
ممنون از این معرفتت.
نه اون اطراف شما نیستم.
مثل اینکه توی شهرمون یکی اینکارو میکنه که غروب میخوام ببرم ببینم چیکار میکنه اگه نه مثل اینکه راهی بغیر فرستادن به گارانتی نمونده!
اینم از ویوتی گرفتن ما!
همش هم بخاطر سیستم عامل فلشه لعنتیشه!
اما خداییش اون دوساعتی که کار میکرد بدجور رفتم تو کفش! پخش Dvixش عالیه!
اما اشکالش باگهای زیادش بود که فکر کنم با فلش به یه ورژن بالاتر بهتر بشه!
ولی چیزی که مسلمه من هرگز دیگه فکر تم ریختن براش به سرم نمیزنه!

Dr Violin
25-02-2009, 23:24
اتفاقا تازه بعد از ریختن تم ، آدم به ارزش واقعی و زیبایی ویوتی پی می بره ...

saleh_ettehadi
26-02-2009, 13:42
توروخدا یکی بمن کمک کنه!
من بدبخت تازه ویوتی گرفتم و خواستم توش تم بریزم خبر مرگم که نمیدونم چه بلایی سر گوشی اومد.
تا اونجایی که تصویر سبز میشه رقتم بعد هم دکمه ی بک آپ گرفت رو زدم که دیدم هیچ کدوم از فایلارو نتونست کپی بگیره.بعد نمیدونم چی شد یهویی که دیدم یدونه دیگه پوشه ی lgapp کنار اون پوشه ی lgapp که تبدیل به toto کرده بودم هست.نمیدونم خودش شد یا خودم کردم هواسم نبود.
درهرحال بدون بک آپ گرفتن گوشی رو دوباره روشن کردم دیدم دوباره سبز شده که فکر کنم بخاطر اون یدونه پوشه ی lgapp اضافه بود منم نه میخواستم اون پوشه ی اضافه رو پاک کنم چون داخلش چندتا پوشه ی دیگه بود نه بهمین حالت بالا می اومد گوشی گفتم بگیرم اسم یکیشونو عوض کنم.مشکل این بود که نمیدونستم اسم اصلیش چیه! اسم یکی شونو خواستم rename کنم گفتم چیزی ننویسم و بی اسم بذارم که همینکارم باعث شد یهو تمام پوشه ها و فایلایی که بودن ناپدید بشن.
الانم که گوشی هنوز بالا نمیاد و من دارم روانی میشم از این گندی که زدم ای لعنت به هرچی تم زهرماری.
با lg pc suite هم نمیتونم به حافظه ی گوشی وصل بشم.
اگه کسی بلد نیست و نمیدونه چیکار باید بکنم شماره تلفن کامتلی جایی که از این گوشی سر درمیاره رو میده.البته نمایندگی مازندرانش.
گوشی گارانتی نیست البته.بخدا داره گریم میگیره یه روز گوشی دستم نبود که اینطوری شد
حدود 3 هفته پیش منم به مشککل دقیقاً مثل مال شما برخوردم.منم یک روز بیشتر گوشیم دستم نبود!! تمام سعیمو کرم که فلشش کنم اما فایلای فریمور موجود کار نمی کرد! حالا وضعیت شما بهتره! من آخر دنیا زندگی می کنم که هیچ کس به جز نوکیا برند دیگه ای رو نمیشناسه! عسلویه!! خلاصه فرستادمش تهران و اونجا هم بعد سه هفته و کلی دوندگی درستش کرد واسم! اما هنوز به دستم نرسیده! انشا الله مشکلت زودتر حل بشه!

احمدصالح پور
26-02-2009, 13:56
خودت مقصر بودی دوست عزیز انشاالله که درست میشه ولی دفعه دیگه بیشتر احتیاط کن.....

Reza Razor
26-02-2009, 13:58
اتفاقا تازه بعد از ریختن تم ، آدم به ارزش واقعی و زیبایی ویوتی پی می بره ...

جون هرکی دوست داری دوباره منو وسوسه نکن .

حدود 3 هفته پیش منم به مشککل دقیقاً مثل مال شما برخوردم.منم یک روز بیشتر گوشیم دستم نبود!! تمام سعیمو کرم که فلشش کنم اما فایلای فریمور موجود کار نمی کرد! حالا وضعیت شما بهتره! من آخر دنیا زندگی می کنم که هیچ کس به جز نوکیا برند دیگه ای رو نمیشناسه! عسلویه!! خلاصه فرستادمش تهران و اونجا هم بعد سه هفته و کلی دوندگی درستش کرد واسم! اما هنوز به دستم نرسیده! انشا الله مشکلت زودتر حل بشه!
شهر منم همون درحد شهر شماس با این فرق که بغیر نوکیا اینجا سونی اریکسون هم میشناسن !!!
خداروشکر یه جا نزدیکمون بود (گرگان) که فلش کردنو بلد بودن دیشب رفتم دادم بهشون گفتن تا شنبه درست میشه!
البته چون میدونستن از پشت کوه میام(!) گفتن 20 تومن خرجش میشه که وقتی گفتم تهران قیمتش 6-7 تومنه کوتاه اومدن.

saleh_ettehadi
01-03-2009, 10:46
جون هرکی دوست داری دوباره منو وسوسه نکن .

شهر منم همون درحد شهر شماس با این فرق که بغیر نوکیا اینجا سونی اریکسون هم میشناسن !!!
خداروشکر یه جا نزدیکمون بود (گرگان) که فلش کردنو بلد بودن دیشب رفتم دادم بهشون گفتن تا شنبه درست میشه!
البته چون میدونستن از پشت کوه میام(!) گفتن 20 تومن خرجش میشه که وقتی گفتم تهران قیمتش 6-7 تومنه کوتاه اومدن.
واسه من خرجش 27 تومن شد.فکر کنم واسم بردنش نمایندگی.به هر صورت به محض رسیدن گوشیم دوباره سعی می کنم روش تم نصب کنم :27:

parham_overset
21-03-2009, 13:30
من فایلا شو دارم مشکلت حل نشد برام پیام بزار بهت بدم :46:

Pami
25-03-2009, 01:22
توروخدا یکی بمن کمک کنه!
تا اونجایی که تصویر سبز میشه رقتم بعد هم دکمه ی بک آپ گرفت رو زدم که دیدم هیچ کدوم از فایلارو نتونست کپی بگیره.بعد نمیدونم چی شد یهویی که دیدم یدونه دیگه پوشه ی lgapp کنار اون پوشه ی lgapp که تبدیل به toto کرده بودم هست.نمیدونم خودش شد یا خودم کردم هواسم نبود.
درهرحال بدون بک آپ گرفتن گوشی رو دوباره روشن کردم دیدم دوباره سبز شده که فکر کنم بخاطر اون یدونه پوشه ی lgapp اضافه بود منم نه میخواستم اون پوشه ی اضافه رو پاک کنم چون داخلش چندتا پوشه ی دیگه بود نه بهمین حالت بالا می اومد گوشی گفتم بگیرم اسم یکیشونو عوض کنم.مشکل این بود که نمیدونستم اسم اصلیش چیه! اسم یکی شونو خواستم rename کنم گفتم چیزی ننویسم و بی اسم بذارم که همینکارم باعث شد یهو تمام پوشه ها و فایلایی که بودن ناپدید بشن.
با lg pc suite هم نمیتونم به حافظه ی گوشی وصل بشم.

د قربونت برم چرا اعصاب خودت رو خراب میکنی ؟؟؟ پیش میاد دیگه ، بعدش هم گوشیهای جدید رو معمولا بپرسید و ال جی ویوتی با اینکه بسیار زیبا و با کلاس و ... هست اما خب تو راحتی نمیشه گفت به پای سونی اریکسون و نوکیا میرسه ( خودم عاشقشم و هفته دیگه میخوام بخرم ) و بعدش هم ال جی رو همه جا تعمیر نمیکنن و باید مراقب بود تا تو دردسر نیفتین ...
البته من بیشتر به خاطر دوربین میخوام بخرم و استفاده خاص دیگه ای ندارم ...
فدای سرت داداش ...

mazi_v
29-03-2009, 13:31
سلام.:31:
1) ابتدا با کلید قرمز گوشی رو روشن کن وبلا فاصله کلید های سبز و c قفل رو باهم نگه دار (حدود 10 ثانیه) و گوشی وارد حالت emergancy dowonload میشه.
2) برنامه lgmpd رو از اینترنت بگیر و اجرا کن.اگه مرحله 1 رو درست رفته باشی برنامه گوشی رو میشناسه و conect میشه.
3) فلش فارسی که تو اینترنت نیست v10g رو با حجم 68 mg دانلود کن و در برنامه lgmpd که emergancy download رو تشخیص داده باز کن و تنظیم claer all.... را انتخاب کن و استارت رو بزن و صبر کن تا پیام complite بده.گوشی رو خاموش کن و دوباره روشن کن.
باید درست شده باشه چون برای من که شد.
اگه وسط فلش شدن error داد ار نو فلش کن.
انشا ا... که درست میشه.
نتیجه رو خبر بده.:46:

AmiRreZA_RAcEr
23-04-2009, 20:01
اين كه اصلا اين كارا رو نداره كه بابا
اين فايل بايد بياد
شما توتو رو دوباره به همون اسم اصلي تغيير نام بده دقت هم بكن قبل و بعدش فاصله نيوفته هيچ مشكلي پيش نمياد
مشكل پيش اومد با من