PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Microsoft Age Of empires II The Conquerors Expansion

Original Titan
24-02-2009, 07:37
بازي قديمي ولي استثناييThe Conquerors Expansion :Age Of empires II
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نام خدا
سلام به دوستان عزيز پي سي ورلدي:10:
قبل از هر چيز بايد بگم كه من آدمي هستم كه به ندرت يه بازي را مي پسندم و خيلي كم پيش مياد كه من يه بازي را بازي كنم. ولي اين بازي كه الان مي خوام براتون معرفي كنم، (شايد هم بدونين وانگار كنيد كه نميدونيد! چون خيلي نكات ظريفي توش نهفته) اولين بازي و آخرين بازي بوده كه من انجامش دادم! اين بازي را زماني كه من كامپيوترم رو خريدم تا حالا دارم بازي مي كنم!(7-8 ساله كه دارم بازي مي كنم.) و هر بار كه بازي مي كنم چيز جديدي كشف مي كنم! تا ديروز كه بازم يه چيز جديدي پيدا كردم!
اين بازي در سال 2001 توسط كامپاني معروف يعني مايكروسافت ساخته شد و تا چند سال بعد از آن پچ هايي هم براي اين بازي مي اومد كه الان راه اندازي اين پچ ها دنگو فنگ زيادي داره .حالا اين پچ ها به چه دردي مي خوره بعدا براتون ميگم. اين بازي نسخه بعدي هم داشت(Age Of eEmpires III) كه دوستان زيادي هم امروزه بازي مي كنن ولي به نظر من اين بازي در مقابل نسخه قبليش خيلي بد ظاهر شد. طوري كه من اصلا قبولش ندارم.به هر حال ...
در حال حاضر در جهان اين بازي هنوز هم كه هنوزه به صورت آنلاين داره بازي ميشه ( حدود 1000 نفر در هر روز) .
به چه كساني اين بازي توصيه ميشود؟
من به كساني اين بازي را پيشنهاد ميكنم كه در موارد زير ادعا دارند!:
1- قدرت اداره بازي استراتژيكي دارند
2- باهوش هستند
3- مخ اقتصادي دارند
4- سرعت عمل دارند
5- بر اعصاب خود مسلط هستند

شايد با خود بگوييد كه در هر بازي استراتژيكي اين موارد نيازمي باشد ولي بايد بگويم كه من بازي هاي استراتژيك زيادي بازي كردم ولي اين مورد فرق ميكند!
يكي از ويژگي هاي منحصربفردي كه اين بازي دارد اين است كه شما هردو قوم يا مليتي را كه در نظر بگيريد و در دو كفه ترازو قرار دهيد كاملا دو كفه ترازو برابري مي كند! كه اين مورد در هيچ بازي ديگر صدق نمي كند!(الكي نگيد!.. نيست من مي دونم :دی) واين به معني آن است كه كسي نمتواند بهانه اي براي باخت در يك بازي را داشته باشد! اين ويژگي را وقتي خواهيد فهميد كه چند سالي اين بازي را بازي كرده باشيد.شايد در نگاه اول يك قوم بر ديگري قوي تر به نظر آيد ولي اصلا اين طور نيست اين ما هستيم كه بايد از هوش خودمان استفاده كنيم و عليه هر سرباز يك پادزهر توليد كنيم.(كه اين نياز به شناخت بر روي تك تك افراد و سرباز ها دارد)

چند تا اسكرين شات:
هدف از ايجاد تاپيك:
هدف من از ايجاد تاپيك اين بود كه دوستان به جاين انجام بازي هايي كه هيچ فايده اي ندارد روي به اين بازي فكري و زيبا بياورند :دی و همينجا يك تيم ايراني تشكيل دهيم و براي بازي آنلان كه خيلي سخت خواهد بود همديگر را پيدا كنيم.
افرادي كه به صورت آنلاين اين بازي را بازي مي كنند افرادي هستند كه متوسط سني آنها بالاي 20 سال ميباشد و من افرادي را مي شناسم كه 30 تا 50 سال هم اين بازي را بازي ميكنند . اين آمار گيري را من خودم انجام دادم
بايد بگويم كه اگر اين بازي را به درستي بشناسد اين بازي معتادكننده است! مثل همين افرادي كه گفتم! البته اين افراد ايراني نيستند و بيشتر آمريكايي و اروپايي هستند!
براي شروع:
اگر اصلا تا به حال بازي استراتژيكي بازي نكرده ايد به شما توصيه ميكنم كه ابتدا به قسمت Learn To Play رفته و از ابتدا تا انتهاي آن را بازي كنيد. 10 قسمت داره فك كنم. كه به ترتيب نكات جديدي را در هر مرحله به شما آموزش ميدهد! بايد انگليسي نسبتا خوبي داشته باشيد.
ولي من هم هستم كه به شما كمك كنم!

حال براي كساني كه با بازي هاي استراتژيكي آشنايي دارند پيشنهاد مي كنم كه 3 كامپين (Compaign) آخرLearn To Play را بازي كنند!
================================================== ===========================================

از مديران هم خواهش مي كنم كه من را ياري كنند!
از دوستاني هم كه اين بازي را قبلا بازي كرده اند هرچند كم خواهش ميكنم اينجا پست بدن و به من كمك كنند!

دسترسي به اين بازي ناياب:
1- مي تونيد به من بگيد(تو پيغام خصوصي) براتون رايت كنم و براتون بفرستم!!
2- دانلود كنيد

لينكك دانلود رو هم پيدا ميكنم براتون ميزارم!
هر سوالي داشتيد بپرسيد بالا خره ما پير اين بازي هستم:27:
To be continued...
با تشكر Ali.r

*Ali*
24-02-2009, 11:22
خیلی ممنون از بابت معرفی بازی و توضیحاتت ولی این بازی تاپیک داره :دی

Original Titan
24-02-2009, 13:03
داره ولي خيلي بيخوده!
حالا شما ايراد نگير
بازي را بلدي؟
در ضمن تاپيكي كه تو ميگي كجاس؟

hadi_gamer
24-02-2009, 13:44
لینک دانلود لطفا........
لطفا لینکی که میذارید بازیش سالم باشه.حال ندارم کلی دانلود کنم آخرش اجرا نشه...

*Ali*
24-02-2009, 14:57
اینم لینک دانلود تاپیک خودم که توش روش آنلاین بازی کردن هم گذاشتم اگه شد میگم مطالب اونو به پست تو اضافه کنن قبوله؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Original Titan
24-02-2009, 14:59
اینم لینک دانلود تاپیک خودم که توش روش آنلاین بازی کردن هم گذاشتم اگه شد میگم مطالب اونو به پست تو اضافه کنن قبوله؟
من كه لينكي نمي بينم!

*Ali*
24-02-2009, 15:00
ویرایش.....

Original Titan
24-02-2009, 15:04
تاپيكت رو ديدم!
ولي محتوايي نداره!
مثل اين كه تو هم زياد با اين بازي آشنايي نداري
اكه خواستي بگو باهم آنلاين بازي كنيم! تا كمي ياد بگيري!
روش آنلاين رو هم بعدا من يه توضيحي ميدم! بذار تعداد زياد بشه!