PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عمران كرج & سخت افزار قزوين

rambo_1386
23-02-2009, 16:22
سلام دوستان من اشتباهي كردم و به جاي مهندسي عمران كرج رفتم مهندسي كامپيوتر قزوين انتخاب كردم(اولين انتخاب ) الان هم فهميدم هيچ راهي نداره تنها راهش اينه كه برم دوباره يه دفترچه ديگه بگيرم البته با سخت افزار كامپيوتر حال ميكنم بدجوري بهش علاقه دارم خوب ولي اكثرا ميگن مهندسي كامپيوتر به چه دردي ميخوره ؟‌ بازار كارش هم خوب نيست؟ واقعا درسته يا شايعه است؟
حالا ميخوام چندتا چيزو بدونم:
1-پارسال تراز عمران كرج و سخت افزار قزوين چند بود؟
2-از نظر درآمد كدوم بهتره؟
3-قبول شدن تو كدوم رشته سخت تره؟
و سوال آخر و مهمترين سوال نظر خودتون در مورد اين دو رشته چيه؟ عمران كرج يا سخت افزار قزوين؟؟؟؟؟؟
دست گلتون درد نكنه

نوجوان سیزده ساله
23-02-2009, 16:57
کدوم دانشگاه منظورتونه ؟ آزاد یا سراسری ؟

farshidshd
23-02-2009, 19:09
سلام دوستان من اشتباهي كردم و به جاي مهندسي عمران كرج رفتم مهندسي كامپيوتر قزوين انتخاب كردم(اولين انتخاب ) الان هم فهميدم هيچ راهي نداره تنها راهش اينه كه برم دوباره يه دفترچه ديگه بگيرم البته با سخت افزار كامپيوتر حال ميكنم بدجوري بهش علاقه دارم خوب ولي اكثرا ميگن مهندسي كامپيوتر به چه دردي ميخوره ؟‌ بازار كارش هم خوب نيست؟ واقعا درسته يا شايعه است؟
حالا ميخوام چندتا چيزو بدونم:
1-پارسال تراز عمران كرج و سخت افزار قزوين چند بود؟
2-از نظر درآمد كدوم بهتره؟
3-قبول شدن تو كدوم رشته سخت تره؟
و سوال آخر و مهمترين سوال نظر خودتون در مورد اين دو رشته چيه؟ عمران كرج يا سخت افزار قزوين؟؟؟؟؟؟
دست گلتون درد نكنه

1-در مورد ترازش نمیتونم اطلاعات دقیقی بهت بدم
2- صد در صد مهندسی کامپیوتر درآمد بهتری داره با یکم تحقیق تو شهر متوجه میشی
3-تو سخت افزار سخت تره
4-سخت افزار قزوین از نظر من بهتره
البته هر رشته ای می تونه خوب باشه ولی خب مهندسی اونم سخت افزار خیلی خیلی بهتره

rambo_1386
23-02-2009, 20:11
3-تو سخت افزار سخت تره
دستتون درد نكنه واقعا حالم يكم بهتر شد . راستي اين مهندسيه سخت افزار چه شغلهايي داره اصلا فرض كنيم من شدم مهندس سخت افزار !!!:27: :18: آخرش چيكاره ميشم؟؟؟؟
بهتره اينجا يه سوال مشاوره اي هم بكنم تا تو انتخاب رشته سراسري !!!‌ دچار مشكل نشم من بدجوري به شيمي علاقه دارم همه درسها يه طرف اين شيمي هم يه طرف حالا ميخوام بدونم ضريب شيمي تو كدوم رشته ها بيشتره؟ تو اين رشته ها بهترين رشته از نظر بازار كار و درآمد توپ كدوم؟ اصلا اين رشته ها بدرد بخورن يا نه؟؟؟

1240
23-02-2009, 21:08
خدا خیرتون بده
عمران کجا کامپیوتر کجا
این روزها همه عمران میرن
عمران خیلی بهتره به نظزرم.

نادر1368
23-02-2009, 22:06
این روزها همه عمران میرن
منم موافقم گرایش نرم افزار از سخت افزار بازار کار بهتری داره فکرم نکنم گرایش سخت افزار در ایران بازار مناسبی داشته باشه عمران خیلی از سخت افزار بهتره بازار کا مناسبی هم داره رقابت هم زیاده.

rambo_1386
23-02-2009, 22:13
خدا خیرتون بده
عمران کجا کامپیوتر کجا
این روزها همه عمران میرن

منم موافقم گرایش نرم افزار از سخت افزار بازار کار بهتری داره فکرم نکنم گرایش سخت افزار در ایران بازار مناسبی داشته باشه عمران خیلی از سخت افزار بهتره بازار کا مناسبی هم داره رقابت هم زیاده.

3-تو سخت افزار سخت تره
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18:
حالم خرابه منم تقريبا دوتا مورد اولو از خيلي ها شنيدم خيلي ها كه ميگن عمران كجا سخت افزار كجا؟؟؟؟
خوشحال ميشم دليل آقاي farshidshd را در مورد نظارتشون بدم (خودم فكر كنم از روي ترحم اين حرفارو به من زده تا نا اميد نشم ):11:

1240
23-02-2009, 22:50
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18:
حالم خرابه منم تقريبا دوتا مورد اولو از خيلي ها شنيدم خيلي ها كه ميگن عمران كجا سخت افزار كجا؟؟؟؟
خوشحال ميشم دليل آقاي farshidshd را در مورد نظارتشون بدم (خودم فكر كنم از روي ترحم اين حرفارو به من زده تا نا اميد نشم ):11:
من نفهمیدم
یعنی شما قرار بود بزنی
عمران و دومی سخت افزار
اشتباهی زدی
سخت افزار اول و دوم عمران؟

rambo_1386
23-02-2009, 23:17
من نفهمیدم
یعنی شما قرار بود بزنی
عمران و دومی سخت افزار
اشتباهی زدی
سخت افزار اول و دوم عمران؟
نه دوست عزيز ببخشيد اصلا نبايد بالا ميگفتم اشتباهي زدم واقعيتش پشيمون شدم اولش ميخواستم بزنم عمران ولي به خاطر عشق به سخت افزار و تعريفاتي كه از دانشگاه قزوين شنيده بودم (ميگن كامپيوتر قزوين تو ايران تكه) سخت افزارو انتخاب كردم حالا مثله .... پشيمونم!!!!! حالا ميخوام بدونم اين رشته ها باهم چقدر فرق ميكنن(از نظر درآمد ، بازار كار و ....)

1240
24-02-2009, 00:05
نه دوست عزيز ببخشيد اصلا نبايد بالا ميگفتم اشتباهي زدم واقعيتش پشيمون شدم اولش ميخواستم بزنم عمران ولي به خاطر عشق به سخت افزار و تعريفاتي كه از دانشگاه قزوين شنيده بودم (ميگن كامپيوتر قزوين تو ايران تكه) سخت افزارو انتخاب كردم حالا مثله .... پشيمونم!!!!! حالا ميخوام بدونم اين رشته ها باهم چقدر فرق ميكنن(از نظر درآمد ، بازار كار و ....)
اقا ول کن
به جون خودم
دیوانه میشی بری تو فکرش
زدی رفته
سال اول هسیت یا دوم؟ :21:

rambo_1386
24-02-2009, 10:51
اقا ول کن
به جون خودم
دیوانه میشی بری تو فکرش
زدی رفته
سال اول هسیت یا دوم؟ :21:
نه عزيز من امسال پيشم فقط به خاطر پشيموني نيست ميخوام كلا در مورد اين دوتا رشته بيشتر بدونم و من اصلا فكر نميكنم بتونمتو اين دو تا رشته قبول شم الان سوال اصلي من واسه سراسريه ميخوام بدونم ضريب شيمي تو كدوم رشته از همه بيشتره و اون رشته بدرد بخور هست يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1240
24-02-2009, 11:07
خوبه سال اول هستی بابا

farshidshd
24-02-2009, 11:51
دوست عزیز بهتره اصلا بکرشو نکنی اگه اینجا سوال کنی دوستان نظرات مختلفی دارن و نا امیدت میکنن
اولا علاقه شما در سخت افزار حتما موفقت میکنه
دوما تجربه ای که من دارم بهم میگه سخت افزار بازار کار بهتری از عمران داره و حتی بهتر از نرم افزاره
یکی از هم دوره ای های خودم که سخت افزار قبول شده الان تو یه بیمارستان دولتی داره کار میکنه و علاوه بر حقوق 800 هزار تومنی ماهیانه از اون شرکت طرف قرداد هم 800 تومن داره میگیره یعنی ماهیانه 1600000 تومن
بازار کار سخت افزار حتی بهتر از آی تی هم هست
البته رشته عمران از بازار کار بد نیست ولی کم پیدا میشه
مهندس سخت افزار رو زود میگیرن
حالا خود دانی اگه بخوای حرف من و دیگری رو گوش بدی نمیتونی ادامه بدی
به علاقه ای که داری فکر کن

rambo_1386
24-02-2009, 15:31
دوست عزیز بهتره اصلا بکرشو نکنی اگه اینجا سوال کنی دوستان نظرات مختلفی دارن و نا امیدت میکنن
دوما تجربه ای که من دارم بهم میگه سخت افزار بازار کار بهتری از عمران داره و حتی بهتر از نرم افزاره
یکی از هم دوره ای های خودم که سخت افزار قبول شده الان تو یه بیمارستان دولتی داره کار میکنه و علاوه بر حقوق 800 هزار تومنی ماهیانه از اون شرکت طرف قرداد هم 800 تومن داره میگیره یعنی ماهیانه 1600000 تومن
دستتون درد نكنه ديگه واقعا متحول شدم همون طوري كه شما فرموديد هر شخصي واسه خودش يه نظري داره پس بهتره منم برم دنبال علاقم ببينم چي ميشه (يكي نيست بهم بگه آخه تو كه نميتوني قبول شي چرا الكي حرص ميخوري!!!!!)

نادر1368
24-02-2009, 15:40

البته علاقه هم مهم هستش بهتره بری دنبال رشته ای که به اون واقعا علاقه داری

ميخوام بدونم ضريب شيمي تو كدوم رشته از همه بيشتره و اون رشته بدرد بخور هست يا نه؟

بیشترین ضریب برای شیمی 4 هستش در گروه آموزشی تجربی زیر گروه دو البته فقط شیمی نیست دروس تخصصی دیگری هم هست که باید اونارم خوب بزنی تا یه رشته خوب قبول شی رشته به درد بخور هم در این زیر گروه دارو سازی و دبیری شیمی و.

adorian
25-02-2009, 10:08
سلام دوست گلم
من خودم مهندسی کامپیوتر میخونم البته نرم افزار. اینو بهت بگم که هر رشته ای که تعداد فارغ التحصیلاش زیاد باشه بازار کارشم خراب میشه. دقیقا مثل کامپیوتر. خیلی ها آخرش میلیونر میشن و خیلی ها هم آخرش میشینن و کارت اینترنت میفروشند. این حقه؟ بنابراین رشته ای که اشباع شده رو نرو. اما در مورد دانشگاه آزاد قزوین اینو بگم که هر رشته ای تونستی قبول بشی رو بزن. آخه دانشگاه بین المللی هست و معتبره. کسایی هم که توش درس میدن اغلب از نخبگان هستند. در کل مهندسی سخت افزار هزینش کمتره.
ولی اگه رشته رو دوست داری حتما برو قزوین که اشتباه نکردی.
بای داداشی