PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درباره پرینتر اچ پی

borlandology
22-02-2009, 16:36
سلام
من یه hp d4163 داشتم که حدود یک سال پیش بخاطر رعد و برق مرحوم شد تا اینکه هفته پیش با پیک فرستادم "ویستا پخش رایانه" و اونا هم گفتن غیر قابل تعمیر و بجاش یه hp d4160 نو با قیمت 35 هزارتومن برام فرستادن بدون کارتریج.
الان وقتی کارتریجها رو زدم میبینم که فقط رنگ قرمز و آبی پرینت میگیره و مشکی و زرد انگار وجود نداره. هر دو رنگ رو شارژ کردم اما فایده نداشت (قبلا این کار بخوبی جواب میداد - روی پرینتر قبلی)
روی یه دستمال نرم هم که میکشم کارتریج مشکی و رنگ زرد در نیماد انگار خشک شده.
آیا راهی هست که این مشکل رو برطرف کنم؟ اگر نه آیا باید برم دوباره کارتریجها رو بخرم؟
راستی یه چیز دیگه وقتی پرینت میکنم به اندازه 2 سانت ته کاغذ a4 روی ریل میمونه که خودم باید درش بیارم, آیا این مشکله یا بخاطر نو بودن پرینتره یا سیستمش همینه!؟
با تشکر

Senator_F
22-02-2009, 20:51
سلام
من یه hp d4163 داشتم که حدود یک سال پیش بخاطر رعد و برق مرحوم شد تا اینکه هفته پیش با پیک فرستادم "ویستا پخش رایانه" و اونا هم گفتن غیر قابل تعمیر و بجاش یه hp d4160 نو با قیمت 35 هزارتومن برام فرستادن بدون کارتریج.
الان وقتی کارتریجها رو زدم میبینم که فقط رنگ قرمز و آبی پرینت میگیره و مشکی و زرد انگار وجود نداره. هر دو رنگ رو شارژ کردم اما فایده نداشت (قبلا این کار بخوبی جواب میداد - روی پرینتر قبلی)
روی یه دستمال نرم هم که میکشم کارتریج مشکی و رنگ زرد در نیماد انگار خشک شده.
آیا راهی هست که این مشکل رو برطرف کنم؟ اگر نه آیا باید برم دوباره کارتریجها رو بخرم؟
راستی یه چیز دیگه وقتی پرینت میکنم به اندازه 2 سانت ته کاغذ a4 روی ریل میمونه که خودم باید درش بیارم, آیا این مشکله یا بخاطر نو بودن پرینتره یا سیستمش همینه!؟
با تشکر

مشکی و زرد خشک شدن و به خاطر اینکه یک ساله ازشون استفاده نکردین،طبیعیه.
در مورد موندن کاغذ،نباید اینجوری بشه اصولا ولی اگه همه این مدل پرینتر اینجوری هستن،اونموقع بحث فرق می کنه.

reza522
22-02-2009, 21:22
سلام
برای رفع خشکی معمولا" ازنوعی حلال استفاده میکنند،کسی میدونه اون چیه وازکجا میشه اونوگیرآورد؟
باتشکرازهرکسی که کمکی بکند

borlandology
23-02-2009, 20:05
سلام
ممنون از جواب
چاره کار من هم همون حلال بود
بردم دادم کسی که پرینتر رو واسم فرستاد به ویستا پخش
خودش هم گفت با جوهر حلال بازش کردم