PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام در 206 رو به بالا باز بشه!!!قیمت؟؟؟مکان؟؟؟مزیت؟؟

aria_electric_fars
22-02-2009, 16:25
سلام دوستان
من یه 206 تیپ 2(معمولی) ثبت نام کردم البته برج 7 سال 88 بهم می دن ولی خیلی تو کفم می خوام درش رو به بالا باز بشه حالا چند درستش می کنن تو شیراز؟؟؟کجا برم؟؟؟چه معایبی داره؟؟؟
بعد می خوام سقفش رو شیشه ای کنم!!! از همون پنجره ها بزارم تو سقفش!! این چند در میاد؟؟؟معایبش چیه؟؟؟ تو شیراز کجا انجام می دن؟؟؟
بعد می خوام توی ماشین تلویزیون بزارم به نظرتون چه نوعی بزارم؟؟؟عکسی ازش دارید؟؟؟(آخه همه مدل تلویزیون هست مثلا آفتاب گیر یا آئینه ی وسط یا پشت صندلی عقب یا روی داشبورد)
به نظرتون چه روکشی واسش بخرم؟؟؟نارنجی یا رنگ دیگه؟؟؟چه مدلی؟؟؟اگر عکسی دارید بزارید

با تشکر
بای

ŽA1ONEŽ
22-02-2009, 16:40
من فقط قیمت درا رو خوب میدونم که لولایی 350 تمنه با نصب.که دو در جلو با هم 700 درمیاد.
سقفش اگه منظورتون سانروف باشه 300 فک کنم باشه.

aria_electric_fars
22-02-2009, 16:44
سلام
ممنون از پاسخگویی
می گم این قیمت تو تهران هست؟؟؟؟من شیراز هستم اینجا چند می گیرن؟؟؟جایی هم می شناسی؟؟؟
می گم خودت از نزدیک دیدی؟؟؟به نظرت عیبی چیزی توش نیست؟؟؟بد جور دو دلم!!!
اگر در رو به بالا باز بخواد بشه برقی می ره بالا یا دستی؟؟؟مدت زمانی که می خواد در باز بشه با موقعی که معمولی هست چقدر فرق می کنه؟؟؟
بعد جسارتا منظورم همون سانروف هست. این مشکلی نداره واسه ماشین؟؟؟آب نمیاد داخل؟؟؟ماشین رو نمی دزدن؟؟؟می شه مثلا یه پرده ای یا چیزی گذاشت واسش که موقعی که نخواهیم آفتاب نیاد داخل؟؟؟

ماشین نداشتم تا الان شرمنده دیگه

با تشکر
بای

Farshadd
22-02-2009, 23:12
سلام دوستان
من یه 206 تیپ 2(معمولی) ثبت نام کردم البته برج 7 سال 88 بهم می دن ولی خیلی تو کفم می خوام درش رو به

سلام.
پیشاپیش مبارک.
چرخاش به خوشی برات بچرخه.

قیمتای شیراز و مکان ها رو نمیدونم. ولی قیمت های دیگه رو حدودی میگم.

خیلی تو کفم می خوام درش رو به بالا باز بشه حالا چند درستش می کنن تو شیراز؟؟؟کجا برم؟؟؟چه معایبی داره؟؟؟

معایبش اگه درست کار نشه خیلی زیاد میشه. از جمله آسیب زدن به ستون و ... ها.

اگه اصولی کار بشه معایبش کمتر میشه. که فکر کنم بخوای درست کار کنی 2 تا درش 1.5 باهات بره.

بعد می خوام سقفش رو شیشه ای کنم!!! از همون پنجره ها بزارم تو سقفش!! این چند در میاد؟؟؟معایبش چیه؟؟؟

معایبش اینه که اگه درست انجامش ندن و چسب نزنن یا ... هم موج میوفته روی سقف و هم بعد از مدتی آب میبره داخل.

قیمت خوبش هم حدود 500 درمیاد

بعد می خوام توی ماشین تلویزیون بزارم به نظرتون چه نوعی بزارم؟؟؟عکسی ازش دارید؟؟؟(آخه همه مدل تلویزیون هست مثلا آفتاب گیر یا آئینه ی وسط یا پشت صندلی عقب یا روی داشبورد)

نظر خودتونه و اینکه چجوری راحتید و برای استفاده چه کسانی میخواید؟

به نظرتون چه روکشی واسش بخرم؟؟؟نارنجی یا رنگ دیگه؟؟؟چه مدلی؟؟؟اگر عکسی دارید بزارید

رنگ ماشینتون چیه؟

:12:

aria_electric_fars
24-02-2009, 11:49
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییتون
رنگ ماشین خاکستری متال هست
راستی این ماشینی که ثبت نام کردم سفارشی هست ولی من هنوز فرقش رو نمی دونم!!!این سفارشی یعنی چی؟؟؟

با تشکر
بای

rami_hemi
24-02-2009, 20:18
فرق سفارشی توی رنگ تو دوزی و چند تا فرق دیگهالبته میگن در صورت درخواست سانروف هم میذارن روش گاهی هم رینگ آلمنیومی و از این چیزا

aria_electric_fars
24-02-2009, 21:58
سلام
می گم واسه سانروف چیزی به من نگفتن یعنی می شه موقع تحویل بگم سانروف بزارن روش و درش رو به بالا باز بشه؟؟؟

با تشکر
بای

Farshadd
25-02-2009, 16:54
خودشون دراش رو زاویه ای ( خفاشی ) نمیکنن.
اگه هم خودت بخوای این کارو کتی تمام گارانتی میپره.

در مورد سانروف هم هنگام تحویل این کارو نمیکنن. ( البته من چیزی در مورد نصب سانروف به صورت آپشن نشنیدم )

rami_hemi
25-02-2009, 18:49
من که شندیه بودم توی آگهی هاشونم دیده بودم حالا نمیدونم واسه کدوما میذارن اینم میتونی بیرون بذاری ولی اگه اینا رو بذاری همه گارانتی سوت میشه
البته گارانتیشونم آش دهن سوزی نیست ولی خب یه تعویض روغن و این چیزا از جیبت نمیره.

aria_electric_fars
26-02-2009, 00:17
سلام
گارانتیش تا چقدره؟؟؟

با تشکر
بای

rami_hemi
26-02-2009, 11:14
18 ماه زمانیش

aria_electric_fars
26-02-2009, 14:55
سلام
من شنیدم ماشین هایی که دستکاریش می کنن موقع فروش بد می خرن یعنی مدل استاندارد کارخونه رو بهتر می خرن راسته؟؟؟
اگر اینطور باشه و من بیام 2 میلیون خرج کنم و بسازمش بعد کمتر بخرن این که نشد کار

با تشکر
بای

2299
26-02-2009, 15:31
سلام
من شنیدم ماشین هایی که دستکاریش می کنن موقع فروش بد می خرن یعنی مدل استاندارد کارخونه رو بهتر می خرن راسته؟؟؟
اگر اینطور باشه و من بیام 2 میلیون خرج کنم و بسازمش بعد کمتر بخرن این که نشد کار

با تشکر
بای

عزيز من اوصلا كسي كه ماشينو تيون ميكنه قصد فوروش نداره نميشه كه كلي زحمت بكشي بعد بفروشي

aria_electric_fars
26-02-2009, 19:16
حالا اومدیم بعد از 2 سال خواستیم بفروشیم آیا این صحت داره که قیمتش کمتر می شه؟؟؟

با تشکر
بای

mohammad k750i
26-02-2009, 19:39
نه قیمتش از یه ماشین فابریک که کمتر نست!

ولی بازاره فروشش خیلی بده در حدی که اگه پول لازم باشی همون پول یه ماشینه فابریک هم ترازشو بهت میدن(یعنی رو پول لوازمت نباید حساب کنی).

aria_electric_fars
01-03-2009, 21:27
سلام
ممنون از تمامی دوستان و عزیزان
جوابم رو گرفتم و نتیجه این شد که به غیر از یه باند و ساختن فنرها نباید کاری روش انجام بدم(یعنی سانروف و در خفاشی رو بیخیال باید بشم)

با تشکر
بای