PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل که فکر می کنم از پاور باشه

hamidreza_buddy
21-02-2009, 21:49
با سلام
من یه مشکلی با کامپیوترم دارم. مشکلم اینه که اصلاً کامپیوترم روشن نمیشه!!
یعنی اصلاً بهش برق نمی رسه انگار. در ضمن بعد از یکی دو هفته دکمشو زدم و در کمال تعجب روشن شد. ولی باز فرداش دیگه روشن نمیشد.
در ضمن وقتی کیس رو به برق وصل می یکنی چراغ سیستم (بغل چراغ هارد) به صورت بسیار ضعیفی چشمک می زنه!!
فکر می کنم مشکل از پاور باشه. می خواهستم ببینم نظر شما چیه.
در ضمن سی پی یو هم amd هست و در نتیجه پاورم 500 وات.
با تشکر.

Hessam_7800gtx
21-02-2009, 22:40
چراغ مادر بورد روشن میشه؟

hamidreza_buddy
22-02-2009, 02:49
چراغ مادر بورد روشن میشه؟

کدوم چراغ منظورتونه؟اگه منظورتون همون LED جلوی case هست که از مادربورد یک سیم بهش وصله باید بگم که همون چراغیه که به صورت ضعیفی چشمک می زنه. روی خود بورد من چراغی ندیدم.

hamidreza_buddy
01-03-2009, 13:23
تشکر از بچه هایی که زحمت خوندن این پست رو کشیدن.

مشکل از پاور بود. پاور رو عوض کردم درست شد.

جالب اینکه یک پاور جدید که خریدم اون هم خراب بود و بعد از مثلاً 10-20 ثانیه کامپیوتر خاموش می شد! بعد از اینکه دوباره روشنش می کردی هم چراغ سیستم اصلاً روشن نمی شد و هیچ دکمه ای (نه خاموش و نه ریست) کار نمی کرد. رفتم و پاور جدید رو عوض کردم تا سیستم دوباره زنده شد. شانس آوردم مادربورد نسوخت.

معصومه گل
26-04-2009, 11:44
سلام .سیستم من قدیمیه. مادر برد اون GA-8IR533 هست. بعد از آخرین باری که روشنش کردم دیگه روشن نشد. پاور اون روشن نمیشه . پاور رو عوض کردم اما هنوز مشکل باقی هست. نگای MANUAL moderboard هم کردم تمام جامپرها رو چک کردم .نمیدونم باید چیکار کنم . تنها جامپری که به روشن شدن مربوط بود pw بود که سیم دکمه پاور کیس بهش وصل هست. خواهش میکنم کمکم کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])