PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mass Effect 2

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Masoud King
21-02-2009, 18:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: BioWare
ناشر: Electronic Arts
طراح: Casey Hudson(کارگردان)
نویسنده: Drew Karpyshyn
سری: Mass Effect
موتور: Unreal Engine 3
پلتفورم: PC, Xbox 360
تاریخ انتشار: January 26, 2010
ژانر: Action role-playing
مد های بازی: Single-player
سایت اختصاصی بازی:
masseffect.bioware.com/teaser/index.html

حتما شما با این عنوان نقش آفرینی آشنایی دارید, بازییکه در سال 2007 از نظر بیشتر سایت ها به عنوان بهترین در ژانر RPG انتخاب شد. اما این دفعه BioWare می خواهد تجربه دیگری از نقش آفرینی رو به دوست داران این سبک ارائه دهد. همانگونه که گفته شده Mass Effect 2 در حال ساخت هستش و ادامه Mass Effect نوید داده شده که یک افسانه دیگر از اکتشافات کهکشانی, ناسازگازی های شخصی, مبارزات هوشیار و یا حتی محصور در رمانتیک باشد! Mass Effect 2 عنوانی در سبک نقش آفرینی است که هم اکنون توسط BioWare و همچنین همکاری EA Montreal در دست ساخت هستش و انتشار اون رو EA بر عهد خواهد داشت. بازی دنباله ای برای Mass Effect محسوب می شود که در تاریخی بین مارس و ژانویه 2010 برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد!
Casey Hudson کارگردان این پروژه می گوید که بازیکنان بهتره که save-file هایشان از بازی اول نگهدارند چون که تصمیمات گرفته شده توسط بازیکن در قسمت اول بازی بر روی کاراکترشان در ادامه بازی تاثیر گذار هستش! اونهایی که نسخه اول رو بازی نکردند با کاراکتری جدید در Mass Effect 2 شروع خواهند کرد. شدیدا توصیه میشه که قبل از بازی نسخه دوم, نسخه اول رو بازی کنید!Casey Hudson همچینین عنوان میکنه که شخصیت های نسخه اول برگشتند البته به شرطی که اونا نمرده باشند! همچنین تائید شده که تیم سازنده Mass Effect بر روی Mass Effect 2 در حال کار هستند! طی مصاحبه سایت VideoGamer.com با Matt Atwood مدیر ارشد BioWare ایشان خیلی کم در مورد بازی رو افشا می کند و همچنین اظهار می دارد که نسخه PC برای این بازی محتمل هستش و John Riccitiello از مدیران EA بطور رسمی در یک کنفرانس اعلام میکند که این بازی ممکن هستش که به صورت ملتی پلتفورم در دست رس قرار بگیرد. Atwood عنوان میکنه که داستان نوشته شده برای بازی خیلی خوب هستش و از همان ابتدا مردم رو در حیرت فرو خواهد برد! اما داستان نسخه دوم بازی در مورد چه خواهد بود؟ Atwood فقط تائید می کند که نسخه دوم داستان بازی اول رو ادامه می دهد و اینکه اون یک prequel نخواهد بود!حالا در زیر به پیش نمایش سایت IGN می پردازیم که نوشته ی Erik Brudvig هستش:
من Mass Effect 2 رو بر روی X360 بازی کردم. کنترل ها و وجه مشترک, ممکن هستش کمی با نسخه PC متفاوت باشه. برخی دریافتند که در نسخه اول, نبرد و مدیریت آیتم ها کمی مشکل و طاقت فرسا هستش ولی اون چیزی که من از Mass Effect 2 دیدم این بود که سیستم بطور کلی از دوباره کار شده و بطور وسیعی ساده سازی صورت گرفته است. کار به همراه همکارتان, رسیدگی و مراقبت از سلامت, انتخاب و استفاده ی قدرت و تعویض سلاح همگی بطور ماهرانه و دقیقس تغییر کرده اند که با هم جمع شدند و یک سیستم نبرد رو خلق کرده اند که خیلی بهتر است.به وسیله وقفه ی کمتر در اکشن, هنگامیکه شما به عنوان یه سرباز بازی میکنید, Mass Effect 2 بیشتر شبیه یک شوتر صریح هستش. Med pack ها به کلی از بازی محو شده اند. به جای اینکه دائما مجبور باشید خودتون و اعضای تیمتون رو التیام بدید اینجا یک سیستم اتوماتیک بازیابی و ترمیم قرار داده شده است. چند ثانیه کاور بگیرید تا اینکه سلامتی شما دوباره کاملا پر شود. به همراه از کار افتادن مرگ و مجهز شدن Shepard به سلاحی عظیم , من نمی تونم بگم که این سیستم جدید چقدر بر روی سختی بازی تاثیر گذار خواهد بود(البته فکر کنم منظور این نباشه که در بازی شما نمی میرید). کنترل های سراری, راهی که شما فرمان هاتون رو به دو هم گروهی دیگر می مرسونید کمی پیشرفت داشته و از اون چیزی که قبلا بوده موثتر شده است. دستورها هنوز به صورت d-pad طراحی شدند ولی اکنون شما می تونید هر کدوم رو به تنهایی هدایت کنید. چپ و راست هرکدوم به یکی از اعضای گروه اختصاص داده شده است. با فشار دادن چپ شما می تونید به یکی از هم تیمی هاتون بگید که به جلو حرکت بکنه یا اینکه از یک قدرت برروی دشمنی که شما هدف گرفته اید استفاده کنه.راست را فشار بدید و دیگری رو هدایت کنید. که این امکان رو به شما می ده تا از نیروها و دوتا همگروهتون در هر موقع به خوبی بهر ببرید. در این دمو ما در نقش یه سرباز بازی کردیم, بنابراین تنها نیروهای در دست رس, بر روی تقویت قدرت سالاح متمرکز بودند. در Mass Effect 2 شما نمی تونید سلاح ها رو با انواع مهمات تجهیز کنید. در عوض شما می تونید قدرت هایی رو بدست بیارید که یک خشاب رو به همراه تقویت و افزایش کاملا پر خواهد کرد.

برخی از سلاح های جدید به نظر میرسه که قدرت تخریب زیادی دارند!

با تمام این ارتقاء ها, دشمنان Shepard ترسناک تر از قبل شده اند.این کمکی به اونها نخواهد برای اینکه BioWare آسیب های عضوی رو به این دنباله اضافه کرده است. هد شات کردن اکنون آسیب بیشتری وارد میکنه. پاهای ربوت ها می تونن کنده بشن. در عمل من متوجه تفاوت زیادی نشدم که این شاید به دلیل این باشه که من خیلی مشغول دشمنان در هوا بودم که اونها رو با موشک هدایت شوند منفجر می کردم. و اکنون برای برخی اخبار که ممکن هستش موجبات نگرانی هوادارن سرخت این بازی رو فراهم کنه.سطح شما از بازی اول به بازی دوم منتقل نخواهد شد, برخی چیزها برای حفظ یه درجه از تعادل انجام شده اند.تصمیمات شما در بازی اول تاثیر زیادی رو بر روی داستان Mass Effect 2 خواهد داشت. در ادامه به سراغ داستان بازی خواهیم رفت تا ببنیم چه در انتظار ماست!
به گفته ی Bioware " نیرو های شیطانی Saren از سربازان Geth شکست خوردند و انسانها, کسانیکه هنوز تلاش می کنند تا فضا را تسخیر کنند اکنون با خطر خیلی جدی مواجه شدند". از این حرف متوجه میشم که Mass Effect 2 از نسخه اول تاریکتر خواهد بود و دومین قسمت از این سه گانه شما رو به تاریک ترین نقاط فضا می برد , جائیکه باید راز ناپدید شدن انسان ها در بیشتر کیهان رو کشف کنید. برای یک مامورت انحاری برای نجات نوع بشر خود را آماده کنید. Casey Hudson کارگردان پروژه جنبه هایی از بازی که در E3 2009 به نمایش در اومد رو تصریح کرد. در مورد مرگ Shepard او اینطور توضیح میدهد که این بستگی به تصمیمات گرفته شده در Mass Effect 2 دارد. Shepard میتونه در برخی از پایان های بازی بمیره. او همچنین عنوان می کنه که اگر شما در Mass Effect 2 مردید, این نه یهشگفتی خواهد بود و نه یک تصادف. این به خوبی مشخص میکنه شما در آخرین ماموریت متوجه میشین که Shepard ممکن است نتواند زنده خارج بشود. شما می تونید پایانی داشته باشید که تمام تیم زنده باشد یا سرار ماموریت قتل عام باشد و همه ( شامل Shepard) مرده باشند و یا هر چیزی بین این دو.

برخی ار کاراکتر های قدیمی برگشتن ولی فهمیدن چگونگی این امر مشخص نیست!

کاراکتر ها در Mass Effect 2 پرجزئیات تر شده اند, نه تنها از لحاظ گرافیکی بلکه از لحاظ فنی. در نسخه اول بازی فرمانده Shepard تنها 20 حرکت برای کاور گرفتن داشت که اکنون این عدد در شماره دوم بازی به بیش از 200 رسیده. جهان در این نسخه بی انتها تر شده, کشف قسمت های نا شناخته ی جهان در نسخه اول فقط برای هیجان بود اکنون پرجزئیات ترشده و برای کاوش کردن بیشتر شده اند. وضعیت دوربین در گفتگو ها و همیچنین هوش مصنوعی کاراکتر ها بهبود پیدا کرده, دوربیا ساکن سابق اکنون به اطاف حرکت میکنه برای فراهم کردن حس سینمایی بیشتر و در آخر این بازی برای PC و X360 در اوایل 2010 منتشر خواهد.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GamesCom 2009 :Mass Effect 2 Hands-On
GamesCom این فرصت رو برای مت فراهم آورد تا اولین hands-on رو با Mass Effect 2 داشته باشیم!

Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ابتدا در E3 2009 نمایش داده شد با اینکه اون فقط یه نمایش دمو بود ولی همین کافی بود تا ما جایزه بهترین بازی نقش آفرینی E3 2009 رو به اون اعطا کنیم. ما وقتی شانس این رو داشتیم که برای اولین بار hands-on رو با بازی در Gamescom داشته باشیم به سختی تونستیم هیجان خودمون رو کنترل کنیم. در این جلسه ما شانس این رو داشتیم تا مکانسیم جدید نبرد که Bioware ادعا داره بزرگترین پیشرفت بازی هستش رو امتحان کنیم همچنین سوال های بیشتری رو از سازنده بازی Jesse Houston پرسیدیم.
قبل از اینکه ما بیشنیم برای بازی کردن Houston گفت: " یکی از بزرگترین پیشرفت هایی که ما در بازی ایجاد کرده ایم نبرد ها هستند. ما قصد این رو نداشتیم که این بازی تبدیل به یک اکشن کنیم, این هنوز یک نقش آفرینی هستش ولی نبرد ها نسبت به قبل بهتر شده است." نبرد در نشخه اول خیلی بد بود ولی این در Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])واقعا پالایش شده است. دویدن و گرفتن کاور به وسیله دکمه 'A' برای طرفداران Gears of War آشنا خواهد بودحال آنکه تعویض سلاح با فشار bumper چپ و حرکت دادن stick راست خیلی قابل درک هستش. شما هنوز میتونید به اعضای گروه به وسیله d-pad دستور حمله بدید ولی همه چیز نسبت به قبل پاسخ دهی سریع تری دارند و همچنین هم تیمی های شما با هوش تر شده اند. سیستم دیالوگ بهبود داشته ولی ما این نکته رو در دموی اکشنی که بازی کردیم ندیدیم. Houston میگه که: "بازیکنان زیادی در نسخه اصلی دکمه رو میزدن تا دیالوگ تموم بشه. در Mass Effect 2 ما می خواهیم این اختیار رو به بازیکن بدیم که از اونها بگذره." او همچنین توضیح میده که شما با فشار دادن ماشه میتونید کسی رو از پنجره به بیرون پرت کنید, همچنین می تونید در یه لحظه تصمیمی بگیرید که این بر بقیه بازی تاثیر گذار خواهد بود ولی ما باید بیشتر بازی کنیم تا مثال هایی رو برای این موارد پیدا کنیم.

پرتاب کردن افراد از پنجره و تصمیمات لحظه ای در حس تاریک Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تغذیه شده است و Bioware به شدت تاکید کرده که این "Empire Strikes Back" از سه گانه ی Mass Effect است. اینجا یک حس نزدیکی از واقعیت هستش که Houston میگه از بیرون نمایان خواهد شد ئ ور پایان بازی شما و تیمتون به داخل یک ماموریت خود کشی خواهید رفت. چگونه پایان یافتن بازی با جلو رفتن شما در بقیه بازی رابطه داره و بر اساس Houston , این یک ایده ی بزرگ برای پیچوندن تعدادی زیادی ار مردم نیست!!
اینکه Bioware چطور می خواد تصور اصلی خودش رو به عنوان یه سه گانه در بیاره ما رو تحت تاثیر قرار داده. اگر شما به هر نحوی نسخه اول رو از دست دادید الان ممکن هستش که شما بخواهید اونو بازی کنید, بطوریکه Houston میگه که جزئیات جدیدی از شروع این دنباله در راه هستش. شما همچنین میتونید سیو ها و کاراکترتون رو به نسخه دوم وارد کنید و اعمالی که شما در نسخه اول انجام دادید بر روی آنچه در ادامه اتفاق خواهد اتفاد تاثیر گذار خواهد بود. Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از نظر بصری مطلقا عالی هستش و Bioware مدعی این هستش که motion capture رو بهبود داده, چند ضلعی های بیشتری رو به کاراکتر ها اضافه کرده و سیستم نورپردازی بازی رو از بکلی عوض کرده که نتیجه این بسیار عاالی هستش.
گرچه بازی ما بر روی Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خیلی زود تموم شد ولی همین اشتیاق ما رو برای نسخه کامل بازی که در Q1 2010 منتشر می شود واقعا برانگیخت. بر اساس Bioware نسخه های PC و Xbox 360 بازی در روز های مشابهی منتشر خواهند شد. همچنین به زودی اطلاعات بیشتری از بازی منتشر میشود, پس با ما همراه باشید!

gamespot.com/xbox360/rpg/masseffect2workingtitle/news.html?sid=6215777&mode=previews

تیزر بازی:

HD...24MB

SD...9MB

همچنین دو تا Artwork هم از بازی دو روز پیش منتشر شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----------------------------
اخبار بازی:
برای دست رسی بهتر شما عزیزان به اخبار بازی لینک پست های مربوط رو در زیر قرار میدم:

سیستم جدید برای کنترل لودینگ در Mass Effect 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اطلاعات جدید از OXM فاش شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
--------------------------

ali_ranger22
21-02-2009, 18:50
مسعود جون ای کاش صبر می کردی شاید تاپیک قبلی باز بشه ...

779
21-02-2009, 21:55
مسعود جون ای کاش صبر می کردی شاید تاپیک قبلی باز بشه ...

نه دیگه مهم نیست اون تاپیک بسته شد حالا این هستش چه اشکالی داره؟؟؟؟؟؟
اونا تا بیان به خودشون بجنبن بازی عرضه شده :دی
مرسی مسعود جان واقعا جاش خالی بود.

من که بی صبرانه منتظرم واقعا بازی عالی بود.

ahmad08
22-02-2009, 15:13
سلام
تاپیک mass effect باشه و من فعال نباشم توش . محاله دی:
یکش رو که با عشق تمومش کردم
اونقدر فاز داد که نگو.
ایشالا این یکی هم به زودی بیادش.
تیزرش رو من دیدم چیز جلبیه.
فکر کنم شخصیت قبلی مرده باشه.
یادتونه یکش یه مدت ممنون شده بود پخشش؟
من یعنی یکش رو طوری به دست اوردم که عقل جن نمیرسید.

779
22-02-2009, 17:16
میگم عزیزان اینم مثل قبلیه لیزر بازیه دیگه نه؟؟
چون من زیاد از لیزر زنی و اینجور چیزا خوشم نمی آد!!!!

hosseincode2008
23-02-2009, 16:10
حالا من تا آخر عمر باید زجر اون هارد سوختم رو بکشم . من سیوامو نگه داشته بودم اونم دوبار تموم کرده بودم با همه ی ماموریت های فرعی ، Romance و Wrex زنده و ...

djmd
24-02-2009, 20:03
حالا چرا عدد 2 که جلوی اسمه این بازی نوشته شده اینقدر شبیه عدد 2 , Gears of War هست !!!؟!!!

m2stech
25-02-2009, 00:03
:31: من سیو گیم ها را نگه داشتم یدونه شخصیت بد و یدونه خوب با هر دو بازیا تموم کرده بودم!

S A M
25-02-2009, 20:14
اسم این بازی کامل هستش ؟
خیلی اسمش آشنا میزنه ...

ahmad08
26-02-2009, 01:56
اسم این بازی کامل هستش ؟
خیلی اسمش آشنا میزنه ...

مطمئنی سری یکش رو بازی کردی؟ دی:
اخه یه جوری گفته که انگار اصلا دربارش اطلاعت نداری.
شمار دو ماس ایفکته دیگه .
همون بازی که ممنوع شد چون صحنه داشت یادت اومد دی:

S A M
26-02-2009, 10:49
مطمئنی سری یکش رو بازی کردی؟ دی:
اخه یه جوری گفته که انگار اصلا دربارش اطلاعت نداری.
شمار دو ماس ایفکته دیگه .
همون بازی که ممنوع شد چون صحنه داشت یادت اومد دی:

نه :31:
این اسم که اینجا هست کامله ؟
اخه وقتی این اسم رو دیدم یاد یه صحنه افتاد ( همون که یه لرد سیاه به شاگردش درس میداد و شاگردش جلوش زانو زده بود :27: )
این همونه ؟ ورژن 2 ؟

Aseman e ghermez 2
26-02-2009, 11:33
می گم شماره یکش واسه پی سی اومده بود؟

Reza Azimy_RW
26-02-2009, 11:58
می گم شماره یکش واسه پی سی اومده بود؟
اومده
بازی خفنی هم هست

Aseman e ghermez 2
26-02-2009, 12:00
اومده
بازی خفنی هم هست
کسی ادرس فروش اینترنتی شو داره واسم پ.خ بده
ممنوم

ahmad08
26-02-2009, 12:07
نه :31:
این اسم که اینجا هست کامله ؟
اخه وقتی این اسم رو دیدم یاد یه صحنه افتاد ( همون که یه لرد سیاه به شاگردش درس میداد و شاگردش جلوش زانو زده بود :27: )
این همونه ؟ ورژن 2 ؟

در مورد اون نه بگم که میدونستم دی:
اره کاملا
mass effect 1
mass effect 2
به جان خودم همینه دی:
در مورده لرد و اون شاگردش که جلوش خم شده بود و نمیدونم چیکار میکرد نمیدونم در باره چی حرف میزنی دی:
همونه ورژن 2؟
منظورت کدومه ورژن 2؟
دی:

S A M
26-02-2009, 12:21
در مورد اون نه بگم که میدونستم دی:
اره کاملا
mass effect 1
mass effect 2
به جان خودم همینه دی:
در مورده لرد و اون شاگردش که جلوش خم شده بود و نمیدونم چیکار میکرد نمیدونم در باره چی حرف میزنی دی:
همونه ورژن 2؟
منظورت کدومه ورژن 2؟
دی:

یه چند تا عکس از بازی داری ؟

toraj
26-02-2009, 13:20
اميدوارم اين بازي هم مثل شماره 1 بازيه خوبي از آب در بياد و بتونه دوياره يكي از بازيهاي خوب سال بشه.

Optimus Prime
26-02-2009, 13:25
اميدوارم اين بازي حداقل محبوبيت سري need for speed رو دوباره بدست بياره چون دو تا بازي قبل افتضاح بود و

هيچ گونه نو آوري نداشت.

تاپیک Mass Effect 2 نیست احیانا ؟

toraj
26-02-2009, 13:30
تاپیک mass effect 2 نیست احیانا ؟

سلام ويرايش كردم يه لحظه تاپيك اشتباهي شد ببخشيد.

milky way
18-03-2009, 10:02
این بازی برای Xbox360 و PC توسط EA تایید شد و قراره بازی در اوایل سال 2010 عرضه بشه.

hosseincode2008
18-03-2009, 12:46
يك عكس جديد :

تصوير بزرگتر :

منبع :

ahmad08
18-03-2009, 21:32
یه چند تا عکس از بازی داری ؟

منظورت کدومه 1 یا 2؟
دوش که هنوز عکسی ازش رسما منتشر نشده اما یکش رو یه چن عکس برات میذارم.
یکش که منو معتاد کرده بود وقتی تموم شد حالم گرفته شد.
امیدوارم دوش وسیعتر و ازادتر باشه .
اینم یه چند عکس از شماره یکش:

اگر کسانی هنوز بازی شماره یکش رو بازی نکردن حتما بازی کنن البت حوصله زیاد میخوادش.
مثل assassin creed اگه شما انگلیسیتون خوب باشه لذت وافری میبرید.
خیلی جالبه .

m2stech
30-03-2009, 23:58
اینم دو تا ویدیو از گیم پلی بازی که در GDC 09 نشان داده شد، البته ساخت بازی توی مرحله early alpha قرار داره!

sasanjfr
03-04-2009, 11:34
سیستم جدید برای کنترل لودینگ در Mass Effect 2
---------------------------------------------------

لودینگ به تجربه ی Mass Effect 2 خدشه ای وارد نخواهد کرد

MTV Multiplayer خبر داد که انتظار کشیدن در آسانسور برای ورود به بخش دیگری از محیط بازی جزئی از گیم پلی Mass Effect 2 نخواهد بود و سیستم کاملاٌ جدیدی وجود خواهد داشت.
Casey Hudson کارگردان اجرایی Mass Effect 2 به MTV گفته است:"ما برای نقل و انتقال بین بخش های مختلف محیط بازی سیستم کاملاٌ جدیدی را در نظر گرفته ایم که زمان لودینگ را کوتاه می کند و لودینگ را به بخشی از تجربه ی بازی تبدیل می کند.این یکی از بازخوردهاییست که از Mass Effect به گوشمان رسید و برای ارتقای گیم پلی در Mass Effect 2 به طور مستقیم به آن پاسخ داده ایم."
با توجه به سخنان Hudson،لودینگ های طولانی و اعصاب خراب کن آسانسور در شماره ی اول Mass Effect چیزی مربوط به گذشته است و این مسئله در Mass Effect 2 وجود نخواهد داشت.

-------------
منبع:

Masoud King
14-04-2009, 11:32
2 Screenshot جدید از بازی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_ranger22
30-04-2009, 14:13
آرت ورک های جدید

saladii
14-05-2009, 08:51

ali_ranger22
14-05-2009, 15:06
والپیپر های بازی

Masoud King
15-05-2009, 20:45
سلام!
تریلر جدیدی از بازی در سایت رسمی بازی منتشر شده که پیش درآمدی برای نمایش این بازی در E3 هستش!
در این تریلر سازندگان بازی به شما میگن که می تونید چه چیز های رو در E3 و درکل از بازی انتظار داشته باشید!
pre-E3 Mass Effect 2 trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_ranger22
23-05-2009, 19:06

اطلاعات جدید از OXM فاش شد ♥

شما باز هم نقش Shepard رو بر عهده می گیرید ولی تا چه مدت معلوم نیست
گونه های جدیدی وجود خواهد داشت که بهشون Drell و Thane می گن که یه کاراکتر قاتل هم هست که ممکنه بعدا به گروه شما اضافه بشه
سیارات - Krogan، Illium وجود دارن ... سیاره ی Asari حالتی درخشان داره ، همچنین Omega که برعکس سیتادل هست و خیلی هم عظیم هست و Cerebus mothership
داستان - آخر داستان این بود که بشر در حال مبارزه با حملات Reapers بود ولی قراره در این شماره ما شرکت Cerebus سرو کار داشته باشیم که جریانش مبهم هست ... انسان ها به طور ناگهانی نا پدید می شن و شپرد این موضوع رو رسیدگی می کنه
وسیله ی نقلیه ی جدیدی که وجود داره کنترلش بهبود پیدا کرده
سیستم Inventory تقریبا از اول ساخته شده
سیستم لودینگ که قبلا شما در آسانسور باید منتظر می بودین هم تغییر کرده
لودینگ تکسچر ها مشکلش رفع شده و یه دفعه تکسچری ظاهر نمیشه
دومین Race ها مثل Volus و Elcor خیلی متحرک تر هستند و عمق بیشتری به بازی می دن و بازی رو جالب تر می کنن
انتخاب ها پر معنی خواهند بود و این خیلی مهمه که چه کسی رو انتخاب می کنین چون در پارتی شما هر کسی به جز خود شپرد ممکنه بمیرن
پایان بازی بسیار هیجانی و تجریک آمیز خواهد بود اینو معنیشو شک دارم ! (Also on the story, they’re super-hyping the ending, saying that it’s much more grand meaningful in ME2.)پ
اسلحه های بیشتر .. گونه های بیشتر و تعداد افراد بیشتری برای پارتی شما وجود خواهند داشت
بازگشتن به پارتی ، مکان ها ، اسلحه ها

خب ممکنه اشکالاتی توی ترجمه وجود داشته باشه که معذرت .. اگه فهمدین اصلاح کنین ♥

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGood Luck

در ضمن اینا مربوط به E3 می شن که قراره این اطلاعات به طور کامل در E3 نشون داده بشه

m2stech
23-05-2009, 20:30
کاور مجله xbox هم با این عکس از commander shepard و لباس جدیدش تایید کرد که shepard تو ME2 هست !

S A A M
28-05-2009, 10:48
اسکن های جدید Mass Effect 2 از OXM

دانلود اسکن های جدید که از مجله OXM گرفته شده در یک فایل زیپ:

saladii
29-05-2009, 09:17

HD

SD

hosseincode2008
30-05-2009, 11:07
تصاوير جديد از Mass Effect 2 - يوروگيمر پرتغال :

m2stech
02-06-2009, 13:44
تصاویر جدید از Gameplay بازی:

Masoud King
26-06-2009, 13:27
Shepard بر گشته است. او با خطرات و احتمال های جدیدی رو به رو خواهد شد!

Mass Effect 2 عنوانی در سبک نقش آفرینی است که هم اکنون توسط BioWare و همچنین همکاری EA Montreal در دست ساخت هستش و انتشار اون رو EA بر عهد خواهد داشت. بازی دنباله ای برای Mass Effect محسوب می شود که در تاریخی بین مارس و ژانویه 2010 برای PC و Xbox 360 منتشر خواهد شد. حالا در زیر به پیش نمایش سایت IGN می پردازیم که نوشته ی Erik Brudvig هستش:
من Mass Effect 2 رو بر روی X360 بازی کردم. کنترل ها و وجه مشترک, ممکن هستش کمی با نسخه PC متفاوت باشه. برخی دریافتند که در نسخه اول, نبرد و مدیریت آیتم ها کمی مشکل و طاقت فرسا هستش ولی اون چیزی که من از Mass Effect 2 دیدم این بود که سیستم بطور کلی از دوباره کار شده و بطور وسیعی ساده سازی صورت گرفته است. کار به همراه همکارتان, رسیدگی و مراقبت از سلامت, انتخاب و استفاده ی قدرت و تعویض سلاح همگی بطور ماهرانه و دقیقس تغییر کرده اند که با هم جمع شدند و یک سیستم نبرد رو خلق کرده اند که خیلی بهتر است.به وسیله وقفه ی کمتر در اکشن, هنگامیکه شما به عنوان یه سرباز بازی میکنید, Mass Effect 2 بیشتر شبیه یک شوتر صریح هستش. Med pack ها به کلی از بازی محو شده اند. به جای اینکه دائما مجبور باشید خودتون و اعضای تیمتون رو التیام بدید اینجا یک سیستم اتوماتیک بازیابی و ترمیم قرار داده شده است. چند ثانیه کاور بگیرید تا اینکه سلامتی شما دوباره کاملا پر شود. به همراه از کار افتادن مرگ و مجهز شدن Shepard به سلاحی عظیم , من نمی تونم بگم که این سیستم جدید چقدر بر روی سختی بازی تاثیر گذار خواهد بود(البته فکر کنم منظور این نباشه که در بازی شما نمی میرید). کنترل های سراری, راهی که شما فرمان هاتون رو به دو هم گروهی دیگر می مرسونید کمی پیشرفت داشته و از اون چیزی که قبلا بوده موثتر شده است. دستورها هنوز به صورت d-pad طراحی شدند ولی اکنون شما می تونید هر کدوم رو به تنهایی هدایت کنید. چپ و راست هرکدوم به یکی از اعضای گروه اختصاص داده شده است. با فشار دادن چپ شما می تونید به یکی از هم تیمی هاتون بگید که به جلو حرکت بکنه یا اینکه از یک قدرت برروی دشمنی که شما هدف گرفته اید استفاده کنه.راست را فشار بدید و دیگری رو هدایت کنید. که این امکان رو به شما می ده تا از نیروها و دوتا همگروهتون در هر موقع به خوبی بهر ببرید. در این دمو ما در نقش یه سرباز بازی کردیم, بنابراین تنها نیروهای در دست رس, بر روی تقویت قدرت سالاح متمرکز بودند. در Mass Effect 2 شما نمی تونید سلاح ها رو با انواع مهمات تجهیز کنید. در عوض شما می تونید قدرت هایی رو بدست بیارید که یک خشاب رو به همراه تقویت و افزایش کاملا پر خواهد کرد.

برخی از سلاح های جدید به نظر میرسه که قدرت تخریب زیادی دارند!

با تمام این ارتقاء ها, دشمنان Shepard ترسناک تر از قبل شده اند.این کمکی به اونها نخواهد برای اینکه BioWare آسیب های عضوی رو به این دنباله اضافه کرده است. هد شات کردن اکنون آسیب بیشتری وارد میکنه. پاهای ربوت ها می تونن کنده بشن. در عمل من متوجه تفاوت زیادی نشدم که این شاید به دلیل این باشه که من خیلی مشغول دشمنان در هوا بودم که اونها رو با موشک هدایت شوند منفجر می کردم. و اکنون برای برخی اخبار که ممکن هستش موجبات نگرانی هوادارن سرخت این بازی رو فراهم کنه.سطح شما از بازی اول به بازی دوم منتقل نخواهد شد, برخی چیزها برای حفظ یه درجه از تعادل انجام شده اند.تصمیمات شما در بازی اول تاثیر زیادی رو بر روی داستان Mass Effect 2 خواهد داشت. در ادامه به سراغ داستان بازی خواهیم رفت تا ببنیم چه در انتظار ماست!
به گفته ی Bioware " نیرو های شیطانی Saren از سربازان Geth شکست خوردند و انسانها, کسانیکه هنوز تلاش می کنند تا فضا را تسخیر کنند اکنون با خطر خیلی جدی مواجه شدند". از این حرف متوجه میشم که Mass Effect 2 از نسخه اول تاریکتر خواهد بود و دومین قسمت از این سه گانه شما رو به تاریک ترین نقاط فضا می برد , جائیکه باید راز ناپدید شدن انسان ها در بیشتر کیهان رو کشف کنید. برای یک مامورت انحاری برای نجات نوع بشر خود را آماده کنید. Casey Hudson کارگردان پروژه جنبه هایی از بازی که در E3 2009 به نمایش در اومد رو تصریح کرد. در مورد مرگ Shepard او اینطور توضیح میدهد که این بستگی به تصمیمات گرفته شده در Mass Effect 2 دارد. Shepard میتونه در برخی از پایان های بازی بمیره. او همچنین عنوان می کنه که اگر شما در Mass Effect 2 مردید, این نه یهشگفتی خواهد بود و نه یک تصادف. این به خوبی مشخص میکنه شما در آخرین ماموریت متوجه میشین که Shepard ممکن است نتواند زنده خارج بشود. شما می تونید پایانی داشته باشید که تمام تیم زنده باشد یا سرار ماموریت قتل عام باشد و همه ( شامل Shepard) مرده باشند و یا هر چیزی بین این دو.

برخی ار کاراکتر های قدیمی برگشتن ولی فهمیدن چگونگی این امر مشخص نیست!

کاراکتر ها در Mass Effect 2 پرجزئیات تر شده اند, نه تنها از لحاظ گرافیکی بلکه از لحاظ فنی. در نسخه اول بازی فرمانده Shepard تنها 20 حرکت برای کاور گرفتن داشت که اکنون این عدد در شماره دوم بازی به بیش از 200 رسیده. جهان در این نسخه بی انتها تر شده, کشف قسمت های نا شناخته ی جهان در نسخه اول فقط برای هیجان بود اکنون پرجزئیات ترشده و برای کاوش کردن بیشتر شده اند. وضعیت دوربین در گفتگو ها و همیچنین هوش مصنوعی کاراکتر ها بهبود پیدا کرده, دوربیا ساکن سابق اکنون به اطاف حرکت میکنه برای فراهم کردن حس سینمایی بیشتر و در آخر این بازی برای PC و X360 در اوایل 2010 منتشر خواهد.

منابع:

779
26-06-2009, 19:01
واقعا خیلی عجیبه انگار اصلا 2یه توی Gears of War رو کندن گزاشتن اینجا!
اصلا نگاه کنین به افکت نوشتنشم نمیاد این 2ش!
فکر کنم واقعا از گیرس آف وار کندن 2شو!!!!!!

milky way
26-06-2009, 19:46
واقعا خیلی عجیبه انگار اصلا 2یه توی Gears of War رو کندن گزاشتن اینجا!
اصلا نگاه کنین به افکت نوشتنشم نمیاد این 2ش!
فکر کنم واقعا از گیرس آف وار کندن 2شو!!!!!!
یکی نیست دقیقاً ولی شبیه رنگشون برعکسه این دوش سفید با پیش زمینه قرمز اون قرمزه دوش. ولی کلاً من این بازی رو خیلی دوست دارم واقعاً البته Gears of War هم نسخه اولش واقعاً عالی بود نسخه دومم که مردهشورها روی PC نمیدن بازی کنیم.

779
26-06-2009, 21:35
یکی نیست دقیقاً ولی شبیه رنگشون برعکسه این دوش سفید با پیش زمینه قرمز اون قرمزه دوش. ولی کلاً من این بازی رو خیلی دوست دارم واقعاً البته Gears of War هم نسخه اولش واقعاً عالی بود نسخه دومم که مردهشورها روی PC نمیدن بازی کنیم.

نه من از نظر افکت بندیش گفتم! خیلی خیلی زایه یه!!!!!!!!!
GeOW 2 که یک بازی محشر بود! از نظر تنوع بیشتر ( هم تنوع مراحل شدید بود هم تنوع کاری که انجام میدی هم تنوع دشمنان گیم پلی عالی == بازیه فوق فوق العاده البته از بحث دور نشه )

Masoud King
26-06-2009, 23:11
نه من از نظر افکت بندیش گفتم! خیلی خیلی زایه یه!!!!!!!!!
GeOW 2 که یک بازی محشر بود! از نظر تنوع بیشتر ( هم تنوع مراحل شدید بود هم تنوع کاری که انجام میدی هم تنوع دشمنان گیم پلی عالی == بازیه فوق فوق العاده البته از بحث دور نشه )
به نظر من اینکه جنبه ی شوتر بازی بیشتر شده سعی بر این است که طرفداران این ژاتر هم بسوی این بازی بیان و در ضمن تو این ژانر شوتر چه بازیی بهتر GoW ؟!!
یعنی چی افکت بندی؟!اگه منظور افکت های انفجار و این حرفا هستش که خیلی قابل توجیه هستش! چون هر دو بازی از موتور Unreal Engine 3 استفاده میکنن! ولای محیط ها هیچ شباهتی به هم ندارند! گیرز رو میشه یه بازی خاکستری بهش گفت ولی تو این بازی محیط ها تفاوت دارن!و هیچ کجا این قضیه مطرح نشده که این دو بازی شبیه هم هستند!

milky way
26-06-2009, 23:30
به نظر منم اینکه جنبه شوتر بازی بیشتر شده خیلی خوبه مثلاً یکی از مشکلاتی که من تو نسخه یک داشتم دقت بسیار کم اون مسلسله بود واقعاً من اصلاً ازش استفاده نمیکردم چون از فاصله یکم زیاد اصلا بدرد نمیخورد و هیچ تیری به هدف نمیخورد ولی مثلا کلته خیلی دقیقتر بود ولی تو Gameplay که تو نسخه دو از بازی دیدم مسلسله خیلی بهتر شده بود و کارایی داشت.

SHADEL
27-06-2009, 04:50
فکر نمی کنم بازیه جالبی از آب در بیاد

hosseincode2008
27-06-2009, 09:24
فکر نمی کنم بازیه جالبی از آب در بیاد

دوست عزيز سعي كنيد از اين فكراي هوايي نكنيد ، از اين حرفتون بر مياد كه يا نسخه ي اول رو بازي نكرديد و يا اگر هم كرديد نتونستيد ادامه بديد ؛‌ Mass Effect يكي از بهترين و تاثير گذارترين بازيهاي عمر نه تنها من بلكه همه كساني كه اونو بازي كردن هست . با توجه به تصاوير و اطلاعات و پيشرفت ها و پتانسيل بالاي نسخه ي دوم مطمئنا Mass Effect 2 هم يكي از بهترين ها خواهد بود . حالا شايد شما استدلال جالبي داشته باشيد ، بگيد ما هم فيض ببريم ...

» نميخواستم جواب بدم ولي تعصب رو بازي و ياد Wrex مجبورم كرد .

ali_ranger22
27-06-2009, 09:46
شماره ی قبل این سیستم دسترسی به آیتم ها و.. رو اعصاب بود ولی خوبه این سری تحول عظیمی صورت دادن توش

milky way
27-06-2009, 12:31
دوست عزيز سعي كنيد از اين فكراي هوايي نكنيد ، از اين حرفتون بر مياد كه يا نسخه ي اول رو بازي نكرديد و يا اگر هم كرديد نتونستيد ادامه بديد ؛‌ Mass Effect يكي از بهترين و تاثير گذارترين بازيهاي عمر نه تنها من بلكه همه كساني كه اونو بازي كردن هست . با توجه به تصاوير و اطلاعات و پيشرفت ها و پتانسيل بالاي نسخه ي دوم مطمئنا Mass Effect 2 هم يكي از بهترين ها خواهد بود . حالا شايد شما استدلال جالبي داشته باشيد ، بگيد ما هم فيض ببريم ...

» نميخواستم جواب بدم ولي تعصب رو بازي و ياد Wrex مجبورم كرد .
کاملاً موافقم، بازی قبل من اوایل بازی فکر میکردم خیلی بازیه جالبی نباشه و خیلی تمایلی به بازی نداشتم ولی یکم که جلو رفتم دیدم نه بازی واقعاً داره جالب میشه و واقعاً بازیه جذابی بود هرچی جلوتر می‌رفتی بهتر می‌شد من واقعا از این بازی خوشم اومد و اصلاً طرز تفکر من در مورد بازیهای RPG تغییر کرد اگر بگم این عنوان شاید بهترین بازی RPG باشه که تا الان ساخته شده، خیلی دور از ذهن نگفتم البته نباید از عناوینی مثل Diablo یا Fallout3 هم گذشت.

ali_ranger22
27-06-2009, 13:03
اینو نمیشه با دیابلو مقایسه کرد .. درسته که سبکشون یکیه ، ولی دیابلو سبک مخصوص خودش رو داره :40: گفتی دیابلو بازم دلم غش رفت ! :دي احتمالا این بازی بیاد من 2 ماه نت نمیام فقط می شینم دیابلو میزنم ! :دي

hosseincode2008
12-07-2009, 20:40
با اين شخصيت Female جديدي كه من ديدم فكر نكنم كسي غير از اون با مونث ديگه اي Romance برقرار كنه !

milky way
12-07-2009, 21:37
با اين شخصيت Female جديدي كه من ديدم فكر نكنم كسي غير از اون با مونث ديگه اي Romance برقرار كنه !
کدومو میگی؟
ولی اینو که خودت انتخاب میکنی یعنی با رفتاری که در طول بازی انجام میدی آخرش با یکیشون دوست میشدی، مثلا من آخراش با اون موجود زن آبیه دوست شده بودم :31: من هدفم این نبود ولی قسمت اینطوری بود دیگه، یجا به اون دو تا زنه گفتم میتونم با جفتتون باشم بعد شاکی شدن کلی :31: مخصوصاً اون دختره الان اسمش یادم نیست کلی شاکی شده بود و فحش میداد ولی حرف بدی نزدم که :31:.
تازه اگر شخصیت رو زن انتخاب بکنی از اول بازی، آخرش ممکنه همجنس باز بشی :31: ولی من میخوندم تو فرووم های خارجی، اکثر اشخاصی که شخصیت زن رو انتخاب کرده بودن میگفتن بهتره :21:.

hosseincode2008
12-07-2009, 22:08
همون كه لباس سفيد و پولكي شكل داره !! همسر شپرد من تو ME 1 اسمش Ashly بود اون يكي هم فكر كنم Liara T sony بود !! من قراره يه بار ديگه قبل از اومدن نسخه ي 2 اونو بازي كنم پس دختر انتخاب كنم D:
me2 ، da:o ، saboteur ، كمي هم heavy rain كارمون ساختس!

hosseincode2008
31-07-2009, 21:35

من اون Female سمت چپ منظورم بود!

milky way
31-07-2009, 23:05

من اون Female سمت چپ منظورم بود!
خوبه شما PS3 داری خوش بحالت :41:.

hosseincode2008
01-08-2009, 08:48
اي واي راست ميگي ؟ كي خريدم ؟ كجاست ؟ خدايا شكرت ، ميدونستم از هوا هم شده ميندازيش واسم
Heavy Rain اومده ؟

milky way
01-08-2009, 12:53
اي واي راست ميگي ؟ كي خريدم ؟ كجاست ؟ خدايا شكرت ، ميدونستم از هوا هم شده ميندازيش واسم
Heavy Rain اومده ؟
گفتی میخوام Heavy Rain بازی کنم، گفتم حتماً PS3 داری میخوای بازی کنی دیگه؟!

ali_ranger22
01-08-2009, 13:38
گفتی میخوام Heavy Rain بازی کنم، گفتم حتماً PS3 داری میخوای بازی کنی دیگه؟!

این که دلیل نمیشه !
منم دوس دارم بازی کنم اینو ! :دي
کیه که دلش نخواد !؟

milky way
01-08-2009, 14:04
این که دلیل نمیشه !
منم دوس دارم بازی کنم اینو ! :دي
کیه که دلش نخواد !؟
ها چی میگی؟! خوب منم دلم میخواد :13:.

Masoud King
14-08-2009, 13:12
رونمایی از Thane

Meet Thane از نژاد Drell , او یکی از ترسناک ترین قاتلین در کهکشان هستش که Shepard رو در برخی از ماموریت ها همراهی خواهد کرد!

hosseincode2008
14-08-2009, 14:22
رونمایی از Thane

من اينو خوب ميشناسم! خيلي خونسرد و حرفه ايه ، كارشم خوب بلده . همه ي اينارو تو نگاه اول به تريلرش فهميدم :20:
به نظر من شخصيت هاي جديد تا اينجا كه خوب بودن حتي بهتر و ارتباط پذيرتر از نسخه ي قبل .
VIVA BIOWARE

milky way
14-08-2009, 22:45
من واقعا این بازی رو دوست دارم امیدوارم هرچی زودتر بیاد فوق العادست این بازی.

djmd
26-08-2009, 21:18
Bioware قول داده که ایندفعه نسخه PC , Xbox360 همزمان عرضه بشن !

T O O M A J
27-08-2009, 14:33
او یکی از ترسناک ترین قاتلین در کهکشان هستش که Shepard رو در برخی از ماموریت ها همراهی خواهد کرد!
البته اینو اشتباه گفتید.Thane از دشمنان اصلی شپرد در این شماره هست.

من اينو خوب ميشناسم! خيلي خونسرد و حرفه ايه ، كارشم خوب بلده . همه ي اينارو تو نگاه اول به تريلرش فهميدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من شخصيت هاي جديد تا اينجا كه خوب بودن حتي بهتر و ارتباط پذيرتر از نسخه ي قبل .
دقیقا!
مطمئنا به یکی از کاراکترهای محبوب تبدیل میشه.(مثل Saren در شماره اول که واقعا جالب بود اما نه به اندازی Thane)

Masoud King
27-08-2009, 16:33
نه دوست من دشمنش نیست!
حتی تو این تصویر هم معلومه هستش که با هم دشمن نیستن و اینکه اینو سایت رسمی بازی گفته!

hosseincode2008
27-08-2009, 17:35
البته اینو اشتباه گفتید.Thane از دشمنان اصلی شپرد در این شماره هست.

نه تنها دشمن Shepard نيست بلكه اين شخصيت يه Party Member هم هست يعني ما در نقش Shepard ميتونيم اون رو انتخاب كنيم تا تو گروه ما باشه و يا نباشه ...

راستي مثل اينكه تو GamesCom09 يكي ديگه از شخصيت ي گروه مشخص شده به اسم Grunt كه خيلي شبيه Wrex گلم هست! نميدونم چرا اخبارشو نديدم ؟!

كسي اطلاعي داره ؟

T O O M A J
28-08-2009, 12:00
نه دوست من دشمنش نیست!
درسته من اشتباه فهمیده بودم.:11:

راستي مثل اينكه تو GamesCom09 يكي ديگه از شخصيت ي گروه مشخص شده به اسم Grunt كه خيلي شبيه Wrex گلم هست! نميدونم چرا اخبارشو نديدم ؟!
آره از نژاد Korgan هست اما اطلاعاتی ازش نیست و گفته شده بعدا اطلاعات بیشتر منتشر میشه.

hosseincode2008
07-09-2009, 11:12
|) 4 تصوير جديد

milky way
16-10-2009, 22:48
امروز EA اعلام کرد که 26 ژانويه یعنی ماه اول سال 2010 این بازی رو در امریکا عرضه میکنه، و بر روی PC و Xbox360 هم همزمان عرضه میشه. (بی‌صبرانه منتظر هستم اگر واقعاً میتونستم بازی رو میخردیم چون واقعاً ارزش داره ولی خوب چیکار کنیم که ایرانه)

mohammad_twe
17-10-2009, 10:46
1ساعت بعد میره رو تورنت و دانلود میکنن شما 2 روز بعدش تو ایران میخری نگران نباش :دی

milky way
17-10-2009, 14:34
1ساعت بعد میره رو تورنت و دانلود میکنن شما 2 روز بعدش تو ایران میخری نگران نباش :دی
بله میدونم ولی من بازم بازی رو میخریدم، بعضی از بازی ها ارزش ندارن ولی این یکی ارزش داره، دانلود تورنت چیزی بغیر دزدی دیجیتالی نیست البته من خودم هر روز دارم دانلود میکنم ولی اگر اینجا ایران نبود و توان مالیش رو هم داشتم این کار رو نمیکردم چون واقعاً اعتقاد دارن این کار دزدیه و حق اون بدبختایی که N سال زحمت کشیدن و بیخوابی کشیدن تا این بازی رو بسازن پایمال میشه.

Layken
27-10-2009, 22:57
گفتو گویی که از مدیر ارشد بازی شنیدم ..جالب بود و شنیدنی.:
گیم پلی بازی تغییر چندانی نداشته و بیشتر همون گیم پلی قسمت اول رو ادامه میده ما این بار
بیشتر روی نقاط ضعفی که از طرفدارانشون شنیدیم کار کردیم...مثلا در قسمت اول بازی تیراندازی و مخصوصا هدفگیری یکی از مشکلات بازی بود که این بار با یک سیستم هدف گیری خوب به طوری که بازیباز به راحتی می تواند سره حریف را داغون کند
همچنان خط داستانی و قهرمان بازی شفرد خواهد بود و اگر به خوبی تیم خود را رهبری نکنید حتما شکست خواهید خورد
مهمترین تغییر بازی گرافیکش خواهد بود که یک نواوری در سبک خودش هست طراحی چهره شخصیت ها بهتر از قبل شده است

milky way
27-10-2009, 23:31
گفتو گویی که از مدیر ارشد بازی شنیدم ..جالب بود و شنیدنی.:
گیم پلی بازی تغییر چندانی نداشته و بیشتر همون گیم پلی قسمت اول رو ادامه میده ما این بار
بیشتر روی نقاط ضعفی که از طرفدارانشون شنیدیم کار کردیم...مثلا در قسمت اول بازی تیراندازی و مخصوصا هدفگیری یکی از مشکلات بازی بود که این بار با یک سیستم هدف گیری خوب به طوری که بازیباز به راحتی می تواند سره حریف را داغون کند
همچنان خط داستانی و قهرمان بازی شفرد خواهد بود و اگر به خوبی تیم خود را رهبری نکنید حتما شکست خواهید خورد
مهمترین تغییر بازی گرافیکش خواهد بود که یک نواوری در سبک خودش هست طراحی چهره شخصیت ها بهتر از قبل شده است
کلاً به گفته سازنده ها بازی از تمام جوانب به عنوان مثال سیستم مبارزات، AI، اکتشافات فضایی و از همچنین از نظر تکنیکی تو فریم ریت، texture، حتی لودینگ بازی پیشرفت کرده؛
به صورت جزئیتر این قسمتی از چیزهایی که تا الان اعلام شده:
سیستم مبارزه تو بازی کاملاً بهینه شده از حس مبارزه ها تا هوش مصنوعی مبارزه ها همه ارتقاء پیدا کرده شامل مدل های واقعی تخریب تا دشمنانی که حتی خیز خیزان در حالی که دست و پاشون پریده مبارزه رو ادامه میدن؛
سیستم کنترل استراتژیک مبارزات مثل کنترل جداگانه اعضای گروه هم کاملاً بهینه شده.
سیستم صدمه بر اساس منطقه ای از بدن که شلیک میکنی کاملاً بهتر شده و همه دشمنا رو میتونی Head Shot کنی؛
19 کلاس مختلف سلاح در بازی وجود داره بعلاوه سلاح سنگینی که بازی اضافه شده؛
مبارزه از نزدیک هم برای Shepard وجود داره که دشمنایی که خیلی نزدیک بشن رو میتونی اینطوری بکشی؛
کرکترها با جزئیات بیشتری در بازی حاضر هستند نه تنها از نظر گرافیکی بلکه از نظر تکنیکی؛ در MassEffect 1 شپرد تنها 20 انمیشین برای cover داشت در حالی که در MassEffect 2 این تعداد بیش از 200 تا رسیده؛
دوربین و AI جدید برای گفتگو ها اضافه شده که حالا دیگه دوربین ثابت نیست که خیلی سینمایی تر شده؛
دنیای Open World خیلی بزرگتر با جزئیات دقیق تر که میتونید ساعت ها توش گشت و گزار کنید؛
ماشین جدیدی تو بازی جایگزین M35 شده که Gameplay نقد آمیز ماشین سواری رو تو MassEffect1 برطرف کرده
و...
این قسمتی از چیزهایی که تا الان فاش شده.

Layken
28-10-2009, 00:00
سیستم مبارزه تو بازی کاملاً بهینه شده از حس مبارزه ها تا هوش مصنوعی مبارزه ها همه ارتقاء پیدا کرده شامل مدل های واقعی تخریب تا دشمنانی که حتی خیز خیزان در حالی که دست و پاشون پریده مبارزه رو ادامه میدن؛
خوب من برای تایید این حرف الان یک فیلم با گوشیم گرفتم ...(مجبور شدم کیفیتشو بیارم پایین تا زود دان بشه به خوبی خیزان میاد ولی فک کنم تاثیر چندانی در گیم پلی نداشته باشه. نداشته باشه ...

milky way
28-10-2009, 00:24
خوب من برای تایید این حرف الان یک فیلم با گوشیم گرفتم ...(مجبور شدم کیفیتشو بیارم پایین تا زود دان بشه به خوبی خیزان میاد ولی فک کنم تاثیر چندانی در گیم پلی نداشته باشه. نداشته باشه ...

کلاً بازی خیلی خیلی پیشرفت کرده، این چیزی بود که در Preview کوتاه بازی در نمایشگاه PAX از IGN هم بهش اشاره شد این دقیقاً اصل جملست که میزارم.

After playing the demo, I spoke to a few other gamers at the booth about what they thought. This was the almost-universal take-away: nobody can believe how much better the game looks than the first Mass Effect. It's not that the original game was ugly by any stretch, but when you see the improved texture work and detail on character faces, weapons, environments, and enemies, you get an idea about how much further along BioWare is in not just the narrative, but the technology that powers Mass Effect 2.

milky way
28-10-2009, 00:27
اینم آخرین جزئیاتی که از MassEffect 2 منتشر شده خودمم هنوز وقت نکردم بخونم:

milky way
01-11-2009, 11:36
یک Gameplay از Zombied کشی Shepard، گیم پلی جالبیه:

Layken
03-11-2009, 00:10
داستان بازی به قسمت اول ربط داره منظورم اینه که اگه کسی نتونه قسمت اول رو بازی کنه که خودم هستم .
با بازی قسمت دوم به بن بست نخورم ...یا اینکه بازی ادامه دار مونده و باید برای درک این قسمت برم و Mass Efect1 رو بازی کنم..؟؟؟

milky way
03-11-2009, 00:16
ربط که داره ولی انقدر این بازی جذابه که بازی هم نکرده باشی جذبت میکنه ولی قسمت اولشم خیلی عالیه واقعاً ارزش بازی کردن داره تازه Save های بازی اول رو میتونی تو این بازی هم استفاده کنی.

Masoud King
06-11-2009, 14:27
Enemies Developer Diary

HD..88MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD..31MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تصاویر جدید از بازی:

milky way
06-11-2009, 18:53
از هرچی بشه گذشت از این نمیشه.
دیروز چیزهای جالبی رو BioWare از این بازی به نمایش گذاشت یکیش همین دمویی که دوستمون از GT گذاشته چندتایی هم روی IGN اومد.
اینم مصاحبه با Project Director بازی هست از IGN:

m2stech
08-11-2009, 10:30

Bioware نسخه ی Collector’s Edition بازی را معرفی کرد، قیمتش هم $69.99 برای 360 و $59.99 برای PC خواهد بود.

محتویات:

جعبه ی فلزی
خود بازی
کتاب 48 صفحه ای هنرهای Mass Effect 2
کمیک بوک Mass Effect Redemption
DVD اضافه از پشت صحنه های بازی
اسلحه و آرمورهای خاص که فقط در این نسخه بازی وجود دارن!

Guts
12-11-2009, 12:25
امروز حتماً قسمت آخر GTTV رو از GameTralers بگیرید، قرار جزئیات و چیزهای جدیدی از MassEffect2 پخش کنه.

Masoud King
18-11-2009, 02:23
Box Art نهایی بازی منتشر شد!

امروز Box Art نهایی بازی توسط BioWare نمایان شد. این بازی برای PC و X360 در January 26th 2010 منتشر خواهد شد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Yi Yi
25-11-2009, 15:54
Mass Effect 2 PC system specs

PC MINIMUM System Requirements

* OS = Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
* Processor = 1.8GHz Intel Core 2 Duo or equivalent AMD CPU
* Memory = 1 GB RAM for Windows XP / 2 GB RAM for Windows Vista and Windows 7
* Hard Drive = 15 GB
* DVD ROM = 1x Speed
* Sound Card = DirectX 9.0c compatible
* Direct X = DirectX 9.0c August 2008 (included)
* Input = Keyboard / Mouse
* Video Card = 256 MB (with Pixel Shader 3.0 support). Supported Chipsets: NVIDIA GeForce 6800 or greater; ATI Radeon X1600 Pro or greater. Please note that NVIDIA GeForce 7300, 8100, 8200, 8300, 8400, and 9300; ATI Radeon HD3200, and HD4350 are below minimum system requirements. Updates to your video and sound card drivers may be required. Intel and S3 video cards are not officially supported in Mass Effect 2.

PC RECOMMENDED System Requirements

* Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
* 2.6+ GHz Cure 2 Duo Intel or equivalent AMD CPU
* 2 GB RAM
* ATI Radeon HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 8800 GT, or better recommended
* 100% DirectX compatible sound card and drivers
* DirectX August 2008
* NOTES: For the best results, make sure you have the latest drivers for your video and audio cards. Laptop or mobile versions of the above supported video cards have not had extensive testing and may have driver or other performance issues. As such, they are not officially supported in Mass Effect 2. Intel and S3 video cards are not officially supported in Mass Effect 2.

Guts
14-12-2009, 02:54
این تریلر آخر خیلی باحاله، اشخاصی که جای شخصیت‌های تو بازی حرف میزنن رو نشون میده، از صدای هنرپیشه‌های خیلی خوبی تو بازی استفاده شده و صداهای خیلی خوبی هم دارن واقعاً بازیه بزرگ و عالیه مثل بقیه کارهای Bioware استثنائی.

CATALONIA
14-12-2009, 17:24
امیدوارم تکراری نباشه . . .

نگاهی کوتاه بر Mass Effect 2

Bio Wareدر حال ساخت یک DLC حرفه ای برای Mass Effect است . و این موضوع این اطمینان را به ما میدهد که با یک بازی خوب سر و کار داریم . داستان حماسی این بازی آمیخته ی مفاهیمی همچون خیانت، قهرمان پروری و گرفتن تصمیم های دشوار در موقعیت های حساس است که محیط جذاب بازی از رنگ ها و اپشن های خاص و منحصر به فردی تشکیل شده است که جذابیت این بازی مهیج علمی تخیلی را دو چندان می کند. مطمئنا داستان زیبای این بازی خود به تنهایی بازیکن علاقمند را ساعت ها سرگرم خود میکند .

در مورد نمایش Mass Effect 2 در نمایشگاه E3 شرکت BioWare به ان امیدوارانه نگاه میکند. از ویژگی های بازی ان است که گونه جدیدی به نام Drell وجود دارد وهمچنین کاراکتری جدید به نام Thane که او یک( تروریست) assassin است و شاید به گروه شما ملحق شود. سیاره هایی به نام Krogan و Illium و Asari هم وجود دارد که می توانید به وسیله ی کشتی فضایی Cerebus به آنها سفر کنید.

داستان بازی همانند نسخه قبل تلاش برای جلوگیری از حمله Reaper ها است اما در این قسمت شما با شرکت Cerebus سرو کار دارید واین کمی نامعلوم و مبهم به نظر میرسد . وسیله ی نقلیه جدیدی به بازی اضافه شده است که کنترلش از Mako خیلی بهتر است.
نژادهایی همانند Volus و Elcor هم در بازی وجود دارد که کاملا تغییرپذیرند تاثیر زیادی در بازی دارند و کارهای جالبی انجام می دهند. انتخاب ها تاثیرگذارتر شده اند و باید در انتخابها دقت بیشتری به خرج داد چون حتی ممکن است به مرگ کاراکترها بیانجامد. پایان بازی خیلی جذاب خواهد بود وخیلی بیشتر از قبل دارای مفهوم و محتوا است .

اسلحه های بیشتر , نژاد های بیشتر افراد جدیدی هم میتوانند به گروه شما ملحق شوند و... .. و گرافیک فوق العاده در جلوه های بصری موجود در بازی دنیای اطراف، شخصیت ها و تمامی مخلوقات موجود در بازی Mass Effect بیش از هر بازی دیگری طی سالهای گذشته واقع گرایانه طراحی و خلق شده اند . BioWare گفت اظهار داشت که: در این شماره از بازی مبارزه ها بیشتر می شود . و همچنین تنوع اسلحه ها نیز افزایش خواهد یافت . هم چنین ناشر بزرگ بازی های کامپیوتری EA اعلام کرد که بازی Mass Effect 2 برای PlayStation 3 نیز خواهد آمد و این بازی Multi Platformخواهد بود. البته این شرکت این بازی را فعلا برای Xbox 360 و PC تایید کرده است . این بازی قرار است اوایل سال ۲۰۱۰ روانه بازار بازی های کامپیوتری شود که البته بد نیست بدانید که اولین شماره این بازی در سال 2007برای Xbox 360 و در سال 2008 برای PC به بازار امد. که البته نسخه PC آن قابل توجه تر بود.

Masoud King
15-12-2009, 01:36
Sentinel Class Walkthrough

HD..38MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
SD..14MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر چقدر که فکر کنید این تریلر زیبا و شگفت انگیر هستش.
مطمئنا بهترین بازی نقش آفرینی سال دیگه میشه. البته حتی میتونه بهترین بازی 2010 هم بشه ;)

m2stech
18-12-2009, 10:54

همونطور که قبلا گفته شده بود شما برای ME2 به سیوگیم های ME1 نیاز دارید چون در ME2 اتفاقات و انتخاب های شما در ME1 روی داستان بازی تاثیر داره (مثلا نبودن کاراکتری که در ME1 کشته شده) ولی اینطور که در سایت G4TV آمده داشتن سیو های شماره ی قبلی بازی اجباری نیست به این شکل که از شما در حین بازی سوال هایی پرسیده میشود که طبق جواب هایی که میدهید ادامه ی بازی شکل میگیرد.

R.P.G
20-12-2009, 19:07
The Dirty Dozen Teaser

HD
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Station Evacuation GamePlay

HD
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Droid Battle GamePlay

HD

aghamajid1369
26-12-2009, 01:35
ESRB هم به بازی درجه M داد.

دو تا تریلر جدید هم منتشر شده :
Infiltrator:

Dirty dozen trailer Full:

ali_ranger22
26-12-2009, 18:33
یه سری اسکرین شات های Wide 16:9از بازی منتشر شده که گرافیک فوق العاده بازی رو کاملا نشون می ده

CATALONIA
27-12-2009, 00:39
آخ جون تعداد پستام داره بالا میره 
چه حالی میده این کپی کردن 

این هم مصاحبه ای با آریان چو سرپرست طراحان هنری بازی . در این مقاله می توانید اطلاعاتی راجع به موارد قابل دانلود , رانندگی , نحوه تعویض دیسک و ..... همین طورMass Effect 3 بدست آورید امیدوارم مورد پسندتون قرار بگیرد .

ویدیو گیمر : می توانید در مورد شبکه Cerberus صحبت کنید ؟ آیا این قابلیت قسمتی از منوی بازی را تشکیل می دهد ؟

آدرین چو : این یکی از قابلیت های جدید هست که ما وارد بازی کرده ایم و تا به حال راجع به آن به صورت رسمی صحبت نکرده بودیم . این قابلیت به بازیکنان اجازه می دهد تا در دنیای بازی با هم متحد شوند . نحوه ی دریافت قسمت های قابل دانلود چیزی است که من اجازه ندارم راجع به آن صحبت کنم . ما نگاهی عمیق به نسخه قبلی بازی انداختیم و متوجه اشتباهاتمان شدیم و از نقاط ضعف آن لیستی تهیه کردیم . در راس این لیست بهبود سیستم مبارزات قرار داشت که برای ما نسبت به سایر موارد از اهمیت بیشتری برخوردار بود و به ترتیب بعد از آن بهتر کردن گشت و گذار بازی , طراحی دنیایی بکر و زیبا , بهبود تم هنری بازی , برطرف کردن مشکلات تکسچر , فریم ریتی ثابت و وجود DLC در برنامه های ما قرار داشتند . ما نگاهی به ماهیت DLCها انداختیم و سپس به خودمان گفتیم چطور آنها را عرضه کنیم تا مغایرتی با آنچه که قبلا قول داده ایم نداشته باشند . من نمیگویم که در این زمینه منحصر به فرد کار کردیم ولی به مراتب پیشرفت کرده ایم . آن چیزی که از DLC های بازی درک خواهید کرد این است که محتوای بسیاری را از آنها می توانید بدست آورید و این باعث می شود که گیمر ها را خشنود و راضی نگه داریم .عرضه DLC ها از روز اول بازی شروع خواهند شد و همین طور ادامه پیدا می کنند .

ویدیو گیمر : پس با این وجود مانند عنوان Dragon Age : Origins باید از روز اول شاهد عرضه DLC هایی برای بازی باشیم ؟

آدریان چو : بله دقیقا مانند بازی Dragon Age شاهد آنها خواهید بود, مثلا روز اول می دانستین که قرار است زره Blood Dragon عرضه شود . ما برنامه های زیادی برای آمریکای شمالی داریم . راستی معادل کلمه GameStop چی میشه ؟

ویدیو گیمر : بازی

آدریا چو : خوبه , بسته به جایی از آمریکای شمالی که بازی را پیش خرید کرده اید زره و اسلحه های متنوعی می گیرید . این موارد بعدا توسط DLC ها نیز عرضه می شوند . نکته قابل توجه در مورد این DLC ها ایناست که می توانید از آنها انتظار وجود سلاح های جدید , انواع اسلحه های سنگین , زره , کلاه خود و چیزهای دیگر که می تواند فرماده شپرد را مجهز تر کند , ماموریت های جانبی , یکسری ماموریت های کامل و زیبا و یا یک بسته توسعه ( Expansion Packs ) بزرگی را داشته باشید . این می تواند حتی موارد بیشتری را شامل شود . اگر برگردید و به DLC های نسخه قبلی بازی یک نگاهی بیاندازید متوجه می شوید که آنها فقط دورنمایی از این قابلیت ها بود ولی الان ما آن تصورات را به مرحله عمل رسانده ایم و این برای شما تجربه ی لذت بخش خواهد شد . آنها دارای تنوع بسیاری هستند . نکته حائز اهمیت دیگر این است که موارد بسیاری در بازی وجود دارد که ما بابت آنها پولی دریافت نخواهیم کرد ولی مختص طرفداران بازی هستند . این تقریبا تشکری است از آنها که تا به الان با ما همراه بودند . ما سرویس های مناسبی به افرادی که بازی را خریداری می کنند ارائه می دهیم تا آنها را هم با خود همراه سازیم .

چهره هایی جدید را مشاهده می کنید

ویدیو گیمر : ما می دانیم که بازی در دو دیسک عرضه می شود . و مسلما در زمان مشخص باید جای دیسک ها را تعویض کنیم . این تعویض دیسک ها چگونه است ؟

آدریان چو : این کار هیچ مشکلی را برای گیمر ها وجود نمی آورد . ما زمان زیادی روی این مسئله تمرکز کردیم تا لحظه ای مناسب برای آن را انتخاب کنیم که هیچ لطمه ای به داستان بازی و ماجراجویی شما وارد نسازد و کمترین زحمت را برای گیمرها داشته باشد . حالا به نکته مثبت قضیه نگاه می کنیم . بازی دارای محتوای بسیاری است . درسته ؟ خوب اگر فکر می کنید که نسخه قبلی بازی ایده آل بود حالا متصور بشید که نسخه دوم آن چگونه خواهد شد ! ما مجبوریم تا هر دو DVD را پر از اطلاعات کنیم . پس ما باید اطلاعات را بین آنها تقسیم می کردیم . در حقیقت برای این کار تیمی را تشکیل دادیم . ما این کار را به نحوی انجام دادیم تا کمترین ناراحتی را برای گیمرها به وجود نیاورد . ما نمی خواستیم هنگامی که گیمرها مراحل بازی را طی می کنند باعث سردرگمی و پریشانیشان شویم . ولی این کار لازم بود چون بازی فوق العاده عظیم است .

ویدیو گیمر : آیا فقط یکبار نیاز به تعویض دیسک ها است ؟

آدریا چو : مطمئن نیستم . پس نظری ندارم . ولی ممکن است دوبار مجبور به این کار شوید .

ویدیو گیمر : آیا می دانید تعویض دیسک ها چطور انجام می گیرد ؟ آیا بازی به سادگی درخواست تعویض دیسک را می کند یا اینکه این اتفاق با طراحی زیبا در دنیای بازی یا داستانش روی می دهد ؟ اطلاعی راجع به آن دارید ؟

آدریان چو : خیر . من فقط این Dev Kit که بهم داده اند را برای مدت طولانی بازی کرده ام ! تا به الان اطلاعی از نحوه درخواست تعویض دیسک ندارم . ولی مطمئنم مثلا وسط درگیری یک دشمن از دور داد نمیزند و بگوید " لطفا دیسک را تعویض کن " . بهتر این اتفاق موقعی روی بدهد که ماموریتتان به انتها رسیده است . این زمان منطقی برای انجام این کار است .

از دشمنان جدید شپرد است که به نظر پر قدرت می آید

ویدیو گیمر : آیا تصمیمی گرفته اید که چگونه بازی , افرادی را که به بالاترین سطح لول در نسخه قبلی رسیده اند را تشخیص دهد ؟

آدریان چو : من قبل از اینکه اینجا بیایم درباره ی این موضوع با سرپرست طراحانمان صحبتی داشتم چون علاقه مند بودم بشنوم این مکانیزم چگونه است من می خواستم مطمئن بشوم چگونه خواهد بود چون علاقه مند بودم . آه اینجا داره به من حمله میشه ( دستپاچه شده ) . من یک Artist هستم . درسته ؟ از قبل می دونستم که باید جواب سئوال های شما در همه مسائل چه در ضمینه نویسندگی و چه طراحی را بدهم ( میخندد ) . ولی با همه ی این وجود کریستینا نورمن سرپرست طراحان بازی به من گفت : کسانی که بازی را به بالاترین سطحش یعنی لول 60 رسانده اند نسبت به کسانی که شخصیتشان را وارد بازی نکرده اند یا این اولین تجربه آنها در دنیای Mass Effect است برتری هایی دارند . او سپس نحوه تشخیص را به من توضیح داد که اگر راستش را بخواهید من به عنوان یک Artist هیچی از حرف هایش سر در نیاوردم. بعد من بهش گفتم : عالی به نظر میرسد حالا اینها تاثیرات مهمی در بازی دارند ؟ او در جواب به من گفت : بله اینها برای گیمرهای کهنه کار تاثیرات زیادی را به همراه دارد . گیمرها متوجه مزیت هایی که برایشان قائل شده ایم می شوند . که همه ی آنها عالی به نظر می رسند . این یک سرویس خوب است و مسلما بد نیست . این یک جایزه به افرادی است که برای رسیدن به این لول 60 تا 80 ساعت زمان گذاشته اند . آنها مطمئنا مستحق آن خواهند بود .

ویدیو گیمر : ولی شما مسلما نمی توانید درباره ی اینکه آنها چی هستند صحبت کنید . درسته ؟

آدریان چو : بله همین طوره ( می خندد ) . شما امروز من رو با تعدادی زیادی سئوال سخت گیرانداخته اید .

بدون کاورگیری در بازی راه به جایی نمی برید

ویدیو گیمر : من مطلع شده ام که گویا سیستم وفاداری در بازی وجود دارد که در ارتباط شما با دیگر اعضای گروهتان تاثیرگذار است . آیا این سیستم شبیه به همان سیستمی است که در بازی Dragon Age پیاده سازی شده بود ؟

آدریا چو : من Dragon Age را بازی نکرده ام !!!. در این مدت هم به سختی روی پروژه مس افکت تمرکز کرده بودم . با توجه به آن چیزی که می گویند باید عرض کنم که بله بسیار شبیه به هم هستند . وفاداری نسبت به اعضای گروهتان یکی از مسئولیت های بزرگ شماست . در طول ماموریت های جانبی اگر وفاداری خودتان را به آنها ثابت کنید کار خود را در پیشبرد بازی راحتر کرده اید . و ممکن است برخی از سکانس های پایانی بازی دستخوش تغییر شوند ( مانند آنچه که در نسخه قبلی دیدیم و انتخاب هایی که بر سر اشلی داشتیم ) . ارزشش را دارد که آنها را نسبت به خود وفادار کنید و همچنین گاهی اوقات وفادار نبودن آنها بهتر است . خودتان بعدا متوجه می شوید .

ویدیو گیمر : طبق آنچه که Casey Hudsonبه من گفت بعد از انجام چند ماموریت به Normandy باز خواهیم گشت و شاهد چندین درگیری آنجا خواهیم بود . می شود در این مورد بیشتر توضیح دهید ؟

آدریان چو : این قسمت به زیبایی طراحی شده است . موضوع جالب تر این است که اگر موفق بشوید اعتماد آنها را جلب کنید برایتان کارهایی را از روی احترام انجام می دهند . ممکن است آیتم ها را بدست آورید . و همین طور این امکان به شما داده می شود که ... در حقیقت ..... مطمئن نیستم که مطرحش کنم یا نه . پس بهتر نگویم .

ویدیو گیمر : رانندگی در بازی چگونه است ؟ آیا بازی پیشرفت هایی در این ضمینه داشته است ؟

آدریا چو : من اجازه ندارم در مورد آن صحبت کنم . تنها چیزی که می توانم بگویم این است که رانندگی در بازی دچار تغییراتی شده است و کنترل جدیدی را معرفی خواهد کرد . ما مشخص نکرده ایم که در بازی چگونه می توانید از نقطه ای به نقطه دیگر سفر کنید ولی , مطمئن باشید می توانید با وسیله های نقلیه متعددی این کار راکنید .

ویدیو گیمر : و راجع به راهنمای شخصی بازی چه چیزی می توانید بگویید .

آدریان چو : او خیلی جذاب !!!

ویدیو گیمر : خوب دیگه ؟

آدریان چو : از نظر کارایی اگر او را مورد ارزیابی قرار دهیم . باعث می شود که گیمر از ماموریتی که باید آن را انجام دهد اطلاعات کافی داشته باشد و بداند که باید چکار کند . ما می خواستیم گیمر ها تمام کارهایی که می توانند انجام دهند را بشناسند . او فقط یکی از مواردی است که گیمر ها را راهنمایی می کند . مثلا گیمرها می توانند از او سئوالاتی مانند اینکه : حالا کدام طبقه باید بروم تا به اسلحه خانه برسم ؟ موتور خانه چیست ؟ و یا اینکه چرا برای انجام ماموریتی باید به آن منطقه بروم ؟ را بپرسند .

ویدیو گیمر : آیا روابط عاشقانه ای بین او و شپرد هست ؟ و یا اینکه فقط حکم هم تیمی در ماموریت ها را دارد ؟

آدریان چو : من این سئوال را برای اینکه گیمرها سوپرایز شوند پاسخ نمی دهم .

این هم از قابلیت های جدید بازی !!!

ویدیو گیمر : Mass Effect به عنوان یک سه گانه معرفی شد . ولی ما شاهد سه داستان جدا هستیم که در نهایت به هم وابسته هستند . آیا می توانید در مورد Mass Effect 3 صحبت کنید ؟ الان ساخت آن در چه مرحله ای هست ؟

آدریان چو : ما از قبل داستان فرمانده شپرد را مشخص کرده ایم و از الان می دانیم که ماجراجویی او کجا , کی و چگونه به پایان می رسد . البته اگر نگاهی به سه گانه هایی که از قبل برای آنها برنامه ای وجود نداشته بکنید متوجه می شوید که بازی های جالبی از آب در نیامده اند . پس این برای ما مهم بود که بدانیم داستان را با شماره 2 تا کجا پیش می بریم و با 3 چگونه تمام می کنیم که همه چیز به زیبایی روایت شود و نکته مبهمی باقی نماند . اگر بخواهم کمی شما را اذیت بکنم تنها می توانم این را بگویم که پایان بازی در شماره دوم بسیار با شکوه و خارق العاده است . بد نیست این نکته را هم بدانید که برای شپرد در شماره سوم پیچ و تاب های فراوانی را در نظر گرفته ایم .

ویدیو گیمر : Bioware سازنده بزرگی است . آیا به حد کافی نیروی انسانی در اختیار داشت که ساخت Mass Effect 3 را از قبل شروع کرده باشد ؟

آدریان چو : در حال حاضر تیم ما به تکمیل پروژه تمرکز کرده است . اما به زودی طراحی موارد قابل دانلود را شروع می کنیم . این تمرکز بعدی ماست . بعد از یک هفته استراحت دادن به تعدادی از افراد انتخاب شده از تیم مان , آنها ساخت مراحل بسیار مقدماتی Mass Effect 3 اوه ببخشید قسمتی از سه گانه Mass Effect را شروع می کنند . ما معمولا قسمت بعدی را این گونه صدا میزنیم ولی هم اکنون نمی توانیم Mass Effect 3 را تایید کنیم ولی می توانیم آن را قسمت بعدی بازی Mass Effect بنامیم .

ویدیو گیمر : ولی همه ی عالم می دانند که Mass Effect یک سه گانه است . خودتان این را تایید کردید .

آدریان چو : بله . این خیلی خارق العاده است . ولی شما نمی توانید به آن Mass Effect 3 بگویید . به جای آن می توانید بگویید که ما در حال ساخت شماره دوم هستیم ولی پروژه ما یک سه گانه است . یا از آن بهتر می توانید بگویید قسمت بعدی از سه گانه Mass Effect .

ویدیو گیمر : Mass Effect 2 تقریبا دو سال بعد از شماره یک آن عرضه شد . آیا ما شاهد این بازه زمانی برای شماره 3 آن هم خواهیم بود ؟ یا کوتاه تر است ؟

آدریان چو : احتمالا حول و حوش همین مدت خواهد بود . البته امیدوارم !

پایان

l

Optimus Prime
05-01-2010, 19:29
خوب من مدتی نبودم حالا که برگشتم یک سری مسائلو تصحیح کنم :

نداشتن save قبلی باعث میشه که چند مورد از دستتان خارج باشی اگر Save نداشته باشید :
Council از بین خواهد رفت و به جای آن انسان ها در صدر خواهند بود.
در بعضی Side Quest های ME که انجام دادید تاثیر مستقیم خواهد داشت اگر save نداشته باشید انگار اصلا آن شخصیت هارا ملاقات نکرده اید و آن quest ها را انجام ندادید برای همین وقتی با آنها رو به رو می شوید انگار اولین بار است که آنها را می بینید و آنها شما را نخواهند شناخت.
به اضافه اطلاعات زیادی که همه آنها توسط Dev ها در Forum های بازی تایید می شوند.
در ضمن ِSR-1 Normandy هم در اول بازی به طور کامل توسط Collector ها نابود می شود و در این شمار SR-2 Normandy که توسط Cerberus ساخته شده را در اختیار خواهید داشت.

Guts
05-01-2010, 20:37
تا حالا تو عمرم انقدر منتظر یه بازی نبودم، واقعاً عالیه، حتی به سرم زده بود اورجینالش رو بگیرم ولی بعداً که یکمی بیشتر فکر کردم پشیمون شدم :).

779
05-01-2010, 20:52
کسی هنوز نفهمیده نسخه ی 360 بهتره یا PC ؟

Optimus Prime
05-01-2010, 21:19
کسی هنوز نفهمیده نسخه ی 360 بهتره یا PC ؟
قاعدتا هر 2 نسخه یکجورن حتی حجم بازی در هر دو نسخه یکیه و هر دو پلتفرم بازی روی 30 FPS قفل شده. Mass Effect چون اصلش مال 360 هست اصلا براش تو کنسول کم نمی زارن . من به احتمال صد در صدر مثل Dragon Age هر دو نسخه را می گیرم. تفاوتاش میگم. ولی به هر حال به خاطر Save های ME 1 برای همون پلتفرمی که بازی کردی خریداری کن.
منم کم کم امضا و آواتارم از Dragon Age خارج میشه و به Mass Effect 2 وارد میشه !

Optimus Prime
05-01-2010, 22:50
تریلر جدید کلاس Vanguard از IGN که Christina Norman در موردش توضیح میده - تکرار می کنم جدیده .
می تونید قدرت Charge که مخصوص کلاس Vanguard هست ببینید.
اینجا را کلیک کنید . ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

djmd
06-01-2010, 00:05
قاعدتا هر 2 نسخه یکجورن حتی حجم بازی در هر دو نسخه یکیه و هر دو پلتفرم بازی روی 30 FPS قفل شده. Mass Effect چون اصلش مال 360 هست اصلا براش تو کنسول کم نمی زارن . من به احتمال صد در صدر مثل Dragon Age هر دو نسخه را می گیرم. تفاوتاش میگم. ولی به هر حال به خاطر Save های ME 1 برای همون پلتفرمی که بازی کردی خریداری کن.
منم کم کم امضا و آواتارم از Dragon Age خارج میشه و به Mass Effect 2 وارد میشه !

رو PC هم باید (حتما) رو 30 قفل بشه ؟! :13:
شاید رو 60 بشه اونم احتمالا بخاطر فعال کردن Vsync ...
حداقل نسخه قبلی که اینطوری نبود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:

aghamajid1369
06-01-2010, 00:10
رو PC هم باید (حتما) رو 30 قفل بشه ؟! :13:
شاید رو 60 بشه اونم احتمالا بخاطر فعال کردن Vsync ...
حداقل نسخه قبلی که اینطوری نبود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:
فکر کنم طبق قاعده براش یک قسمت توی setting بذارن.
اگه دوست داشته باشی میتونی روی یه فریم خاص ثابت نگه داره یا متغیر باشه.
البته مطمئن نیستم که اینجوری باشه. ولی یادمه توی ستینگ چند تا بازی همچین چیزی دیدم. به نظرم این هم اینجوری باشه.
یادم نمیاد تا حالا بازی کرده باشم که فریمش روی 30 ثابت بوده باشه. شاید هم بوده و من ندیدم!!

Layken
06-01-2010, 00:29
دوستان من نسخه قبلی رو بازی نکردم و سیو ندارم...حالا اگه سیو نداشته باشیم و اون موجودات ما رو نشناسن
مشکلی پیش نمیاد..؟

djmd
06-01-2010, 00:36
دوستان من نسخه قبلی رو بازی نکردم و سیو ندارم...حالا اگه سیو نداشته باشیم و اون موجودات ما رو نشناسن
مشکلی پیش نمیاد..؟

مشکل خاصی که فکر نکنم , شاید کمی الافی داشته باشی که باهات آشنا بشن ولی خوب نسخه 1 هم بازیه خیلی زیبایی بود چرا که نه ؟! بشین تا وقت هست یک رو تموم کن و بعدش هم به امید خدا 2 رو می ترکونی ... من که بعد از امتحانا (البته امتحانایی که تحریم شدند :27:) به احتمال زیاد 1 رو دوباره بازی می کنم ...

Optimus Prime
06-01-2010, 01:29
مشکلی پیش نمیاد..؟
اگر شماره یک را بازی کنی و شخصیتتو Import کنی از کوچکترین تصمیمی که گرفتی در شماره دوم می تونی نتیجشو ببینی و دقیقا احساس می کنی که شماره 2 و یک دقیقا یک بازی اند چون شخصیتت همونه با همون دنیایی که خودت حالت دادی و به قول معروف شخصی تر میشه بازیت. حتی اگر با کسی روابط عاشقانه برقرار کردی در شماره یک باز هم باهاشون برخورد می کنی و حتی می تونی باهاشون به هم بزنی و با هم تیمی های جدیدت بریزی روهم ! وقتی که بازیو تموم کنی برای شماره سوم هم Save را نگه دارید ( البته اگر زنده موندید )

فکر کنم طبق قاعده براش یک قسمت توی setting بذارن.
اگه دوست داشته باشی میتونی روی یه فریم خاص ثابت نگه داره یا متغیر باشه.
البته مطمئن نیستم که اینجوری باشه. ولی یادمه توی ستینگ چند تا بازی همچین چیزی دیدم. به نظرم این هم اینجوری باشه.
یادم نمیاد تا حالا بازی کرده باشم که فریمش روی 30 ثابت بوده باشه. شاید هم بوده و من ندیدم!!
قاعدتا PC بهتر عمل می کنه و حتما روی 30FPS قفل نمی مونه . Casy Hudson می گفت هر دو نسخه از همه نظر با هم یکسانند ولی حتما توی گرافیک حداقل PC تو تعداد FPS بهتره. ولی خوب منظورش اینه که نسخه 360 هیچی کم نداره .

ali_ranger22
06-01-2010, 12:15
میگم این سیو های ما تو بازی کار می کنه ؟
یا بازم باید ژانگولر بازی در بیاریم ؟ :دي

Optimus Prime
06-01-2010, 12:38
ها ؟ D:
سیو هاتون کار می کنه اگر Cheat و اینا به کار نبرده باشید و گرنه Save بازیتونو نمیشناسه و Corrupt نشون میده موقع Import.

hosseincode2008
06-01-2010, 14:36
Wrex:
"Anyone who fights us is either stupid or on Saren's payroll. Killing the latter is business. Killing the former is a favor to the universe"

حتما بعد از درگون ايج كه آخراشم دوباره نسخه ي يك رو ميرم تا نسخه ي دوش بياد ! خداييش bioware فوق العادست .
به همه ي كساني كه نسخه ي يك رو بازي نكردن به شدت توصيه ميكنم تا فرصت هست اونو بازي كنن و مستقيم برن رو دو ، در ضمن يادتون باشه Wrex رو زنده نگه دارين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Subject Zero هم خيلي فانه ! تو تريلر معرفيش با استفاده از قدرت هاش دشمنا رو ميبرد هوا يهو يه روبات نسبتا بزرگ اومد كه من گفتم اينو ديگه عمرا نميتونه بلند كنه كه ديدم بردش بالا ! رومانس باهاش هم فكر كنم ارزشش رو داشته باشه چون هار دكور ميزنه !

ali_ranger22
06-01-2010, 14:47
ها ؟ D:
سیو هاتون کار می کنه اگر Cheat و اینا به کار نبرده باشید و گرنه Save بازیتونو نمیشناسه و Corrupt نشون میده موقع Import.
آخه ممکنه فایل های Xlive بخواد ! نه ؟
در کل امیدوارم گیر الکی نده سر سیو وگرنه کلی ضد حال می خوریم
+
من که تو نسخه اول زدم Wrex رو ترکوندم :دي

aghamajid1369
06-01-2010, 15:19
توی pc که live نداشت تا اونجا که یادمه !!
من نمیدونم چه خاکی بر سر اون رکس کردم ؟؟!! :دی
نمیدونم کشتمش یا نه !!!
حافظه رو حال کنین :دی
انگار باید دوباره از اول برم.
تازه من احمق رفتم با اون دختره فضایی تریپ لاو برداشتم :دی
حالا باید broke up کنیم شپرد(شفرد) بیچاره اول بازی یه ضد حال بخوره :دی

ali_ranger22
06-01-2010, 17:07
نه من نشکتمش
اصلا فکرشم نمی کردم اون زنه تو گروه که اسمش یادم نیست بیاد رکس رو بکشه
نمی خواستم بمیره
حداقل در زمینه لاو خوب کار کردیم :دي

Optimus Prime
06-01-2010, 18:29
Ashly می زنه Wrex می کشه. به هر حال شخصیت های ME 1 اگر زنده مونده باشن به جز Tali و Garrus کسی توی گروهتون نیست. من چند تا Save آماده کردم با انتخاب های مختلف برم ببینم چی میشه.
راستی OXM اولین امتیاز به بازی داده 9.5

Guts
06-01-2010, 19:46
من که میخوام از اول برم، با یه شخصیت جدید تو ME1 اول بازی نمیدونستم چی به چیه، شایدم شخصیت زن گرفتم یادمه یه جایی نوشته بود زن بهتره.

Layken
06-01-2010, 20:07
یه چند تا تریلر از بازی الان دیدم واقعا نورپردازی عالی داره باید گفت محشر...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب امرو رفتم نسخه یکش رو نصبیدم ببینم چجوریاست و هم اینکه سیوی داشته باشیم همچی زیاد حال نمیده ...دستورات رو خوب عمل نمی کنند
هوش مصنوعیش هم فاز چندانی نداره احتمالا چون من عقب افتادم همچی حسی دارم.

Guts
06-01-2010, 23:12
یه چند تا تریلر از بازی الان دیدم واقعا نورپردازی عالی داره باید گفت محشر...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
خب امرو رفتم نسخه یکش رو نصبیدم ببینم چجوریاست و هم اینکه سیوی داشته باشیم همچی زیاد حال نمیده ...دستورات رو خوب عمل نمی کنند
هوش مصنوعیش هم فاز چندانی نداره احتمالا چون من عقب افتادم همچی حسی دارم.
یکمی تو بازی پیشرفت کن میاد دستت منم اوایلش خیلی به دلم نشست حتی میخواستم بیخیالش بشم ولی یکمی که رفتم تازه فهمیدم چی هست، به نظرم MassEffect شروعش خیلی جالب نبود.

Optimus Prime
07-01-2010, 18:34
اینقدر این تاپیک ترسناکه چون هیچی اطلاعات توش نیست.
راستی یه ویدیو از Miranda Lawson راستی 35 سال داره یعنی از کاراکتر خودمون Sheperd حدود 4 -5 سال بزرگتره.

Optimus Prime
08-01-2010, 00:57
خوب اینم Review OXM خلاصه یه چند نکته مهم :

همونطور که می دونید Mako M35 ماشین سیاره نورد قبلی دیگه نیست و به جاش یه شاتل Kodiak اومده که فقط شمارو تو نقاط مشخصی از سیاره پیاده می کنه و قابل کنترل نیست
مثل Dragon Age همه چیز بستگی به رفتارهاتو با شخصیت ها و همگروهی هاتو داره که اگر نتونید اعتمادشونو جلب کنید حتما شکست خواهید خورد.
دیگه شما با کشتن و قفل باز کردن XP و Level نمی گیرید بلکه با تمام کردن ماموریت ها XP می گیرید.
به جای اینکه یه لباس کامل داشته باشید Armor ها به چندین قسمت Gloves , Breast Plate و .. تقسیم شده اند که شما می تونید به طور دلخواه رنگشون هم عوض کنید و طرح خودتون پیاده کنید.
سوخت برای Normandy اضافه شده که شما باید سوختگیری کنید.
برای شناسایی هر سیاره باید آن را از مدار بصورت یک Mini Game شناسایی بعد روی آن فرود بیایید و فقط از فضا می تونید معادن را پیدا کرده و برای جمع آوری علامت گذاری کنید.
تمامی اسلحه ها قابل custimize شدن هستند.
باید برای بهتر شدن تجهیزات و Upgrade های جدید برای Armor ها و اسلحه و حتی Normany تحقیقات به راه بندازید و پول خرج کنید.
در وسط ماموریت نمی تونید دیگه از توی Inventory لباس و اسلحه عوض کنید بلکه این کارهارو باید قبل از ماموریت انجام دهید.
Terminator Sheperd :31:

Guts
08-01-2010, 01:29
خوب اینم Review OXM خلاصه یه چند نکته مهم :

همونطور که می دونید Make M35 ماشین سیاره نورد قبلی دیگه نیست و به جاش یه شاتل Kodiak اومده که فقط شمارو تو نقاط مشخصی از سیاره پیاده می کنه و قابل کنترل نیست
مثل Dragon Age همه چیز بستگی به رفتارهاتو با شخصیت ها و همگروهی هاتو داره که اگر نتونید اعتمادشونو جلب کنید حتما شکست خواهید خورد.
دیگه شما با کشتن و قفل باز کردن XP و Level نمی گیرید بلکه با تمام کردن ماموریت ها XP می گیرید.
به جای اینکه یه لباس کامل داشته باشید Armor ها به چندین قسمت Gloves , Breast Plate و .. تقسیم شده اند که شما می تونید به طور دلخواه رنگشون هم عوض کنید و طرح خودتون پیاده کنید.
سوخت برای Normandy اضافه شده که شما باید سوختگیری کنید.
برای شناسایی هر سیاره باید آن را از مدار بصورت یک Mini Game شناسایی بعد روی آن فرود بیایید و فقط از فضا می تونید معادن را پیدا کرده و برای جمع آوری علامت گذاری کنید.
تمامی اسلحه ها قابل custimize شدن هستند.
باید برای بهتر شدن تجهیزات و Upgrade های جدید برای Armor ها و اسلحه و حتی Normany تحقیقات به راه بندازید و پول خرج کنید.
در وسط ماموریت نمی تونید دیگه از توی Inventory لباس و اسلحه عوض کنید بلکه این کارهارو باید قبل از ماموریت انجام دهید.

Terminator Sheperd :31:
این دو تا خیلی جالب نیستن، مخصوصاً دومیه یعنی وسط مرحله نمیتونی سلاحت رو عوض کنی؟! خیلی مزخرفه اینکه.

Optimus Prime
08-01-2010, 10:50
این دو تا خیلی جالب نیستن، مخصوصاً دومیه یعنی وسط مرحله نمیتونی سلاحت رو عوض کنی؟! خیلی مزخرفه اینکه.
اینطور که گفته اصلا سیستم Inventory حذف شده. اینو خودم تو مصاحبه شنیدم که گفت شما اجزا Armor پیدا می کنید یا می خرید بعد باید بیارید به Normandy و اونجا آماده استفاده کردن از اون بکنید. یکی از توی کمد لباس هاتون تو اتاقتون هست که حتی می تونید لباس های معولی برای پوشیدن تو جاهای غیر نظامی ( لباس عادی ) تغییر بدید.
تو اتاق توجیه ماموریت یه قسمتی هست که می تونید قبل از هر ماموریت اسلحه هایی که شما یا همگروهیاتون حمل می کنند مشخص کنید. می تونید هم برید Armory و اونجا اسلحه هاتونو Customize کنید.
در مورد وسیله نقلیه یه خودرو دیگه هم هست به اسم Hammerhead که من نمی دونم آیا همیشه در دست هست یا اینکه می تونید هدایتش کنید یا نه.
در مورد درگیرها هم در فضا شما باید تحقیقات برای Normandy راه بیاندازید و اونو Upgrade کنید ولی شما در درگیری های فضایی دخالتی نخواهید داشت بلکه در بعضی cutscene ها شما خواهید دید که normandy متفاوت عمل می کند.
شما باید یه منبع درآمد هم داشته باشید که می شه به استفاده از منابع طبیعی روی سیاره ها و یا معادن فضایی اشاره کرد.
به هر حال بازی خیلی با بازی قبلی متفاوت شده.

hosseincode2008
08-01-2010, 14:41
واقعا من ديگه نميدونم چطوري اين Bioware رو ستايش كنم ! هديه تولد Bioware به من Mass Effect 2 هست يعني درست روز تولدم بازي Release ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همونطور که می دونید Mako M35 ماشین سیاره نورد قبلی دیگه نیست و به جاش یه شاتل Kodiak اومده که فقط شمارو تو نقاط مشخصی از سیاره پیاده می کنه و قابل کنترل نیست

در مورد وسیله نقلیه یه خودرو دیگه هم هست به اسم Hammerhead که من نمی دونم آیا همیشه در دست هست یا اینکه می تونید هدایتش کنید یا نه.

اميدوارم بشه با ماشين سياره ها رو گشت چون خيلي لذت بخش بود !

Guts
08-01-2010, 14:53
اینطور که گفته اصلا سیستم Inventory حذف شده. اینو خودم تو مصاحبه شنیدم که گفت شما اجزا Armor پیدا می کنید یا می خرید بعد باید بیارید به Normandy و اونجا آماده استفاده کردن از اون بکنید. یکی از توی کمد لباس هاتون تو اتاقتون هست که حتی می تونید لباس های معولی برای پوشیدن تو جاهای غیر نظامی ( لباس عادی ) تغییر بدید.
تو اتاق توجیه ماموریت یه قسمتی هست که می تونید قبل از هر ماموریت اسلحه هایی که شما یا همگروهیاتون حمل می کنند مشخص کنید. می تونید هم برید Armory و اونجا اسلحه هاتونو Customize کنید.
در مورد درگیرها هم در فضا شما باید تحقیقات برای Normandy راه بیاندازید و اونو Upgrade کنید ولی شما در درگیری های فضایی دخالتی نخواهید داشت بلکه در بعضی cutscene ها شما خواهید دید که normandy متفاوت عمل می کند.
شما باید یه منبع درآمد هم داشته باشید که می شه به استفاده از منابع طبیعی روی سیاره ها و یا معادن فضایی اشاره کرد.
به هر حال بازی خیلی با بازی قبلی متفاوت شده.
کلاً خیلی به نظر جالب نمیاد ولی بازم تو بازی میتونه قضیه خیلی متفاوت باشه، امیدوارم تو بازی همچی بهتر به نظر بیاد.

Optimus Prime
08-01-2010, 14:59
در مورد اسلحه ها هم بگم در داخل بازی هنگام ماموریت 5 نوع اسلحه می تونید حمل کنید که قبل بازی اونارو Custimize و انتخاب کرده اید که 19 نوع مختلف هستند مثل Heavy Pistol - Machingun Pistol - Grenade Launcher و ....

واقعا من ديگه نميدونم چطوري اين Bioware رو ستايش كنم ! هديه تولد Bioware به من Mass Effect 2 هست يعني درست روز تولدم بازي Release ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Happy birthday Shepared ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه اینو حتما می دونید که Shep اول بازی کشته میشه و نا بود میشه ! و از نو دوباره می سازنش . برای همین شما در این زمان می تونید قیافه قبلیتونو به اضافه کلاستون عوض کنید یا می تونید نکنید بزارید همونطور بمونه.

ali_ranger22
08-01-2010, 15:50
در این جا می تونید اسم و توضیحات درباره ی تمام کاراکتر های مهم بازی رو ببینین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
والپیپر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+
اینم کمیک بوک جدید بازی

Mass Effect Redemption 01

Guts
10-01-2010, 11:32
اولین Review از بازی که فکر کنم دوستان هم صفحات پیش در مورد گفتن از Official Xbox Magazine Feb 2010:

Mass Effect 2 - 9.5

+ Enveloping universe filled with interesting characters and revealing side stories.

+ Outstanding, flexible combat in gorgeous environments.

- Main story is a bit disappointing; dull element mining and hacking.

? Why do characters cry oil slicks?

asaasaasa
10-01-2010, 17:18
Release: Jan 26, 2010
اعلام gamespot هست پس تا چندروز دیگه میاد بنظرم بهترین بازی و گرافیکی ترین وقشنگ ترین بازی خواهد بود امیدوارم زود تو ایرانهم بیاد که منتظریم خیییییییلی

hosseincode2008
16-01-2010, 16:25
از ديروز دوباره شروع كردم نسخه ي يك رو بازي ميكنم . ديدار دوباره ي Wrex عزيز بعد از حدودا دو سال خيلي لحظه ي غريبانه اي بود ! نميدونم چرا ولي احساس ميكنم قبلا اين بازي رو نكردم چون همه چيزش برام تازگي داشت . ماشاالله به خودم تو اين دو سال عجب پيشرفتي كردم البته ميدونم هنوزم به جايي نرسيدم!

اميدوارم بتونم تو اين 10 روز باقيمانده به كاملترين شكل بازي رو تموم كنم . از نه ساعتي هم كه از امروز صبح بر من گذشته 6 ساعتش رو Mass Effect بازي ميكردم ! در كل كساني مثل شايان كه دارن اين 10 روز فرصت رو تا شماره ي دوم از دست ميدن بزرگترين اشتباه گيمي عمرشون رو مرتكب ميشن !

vahidgame
16-01-2010, 21:12
از ديروز دوباره شروع كردم نسخه ي يك رو بازي ميكنم . ديدار دوباره ي Wrex عزيز بعد از حدودا دو سال خيلي لحظه ي غريبانه اي بود ! نميدونم چرا ولي احساس ميكنم قبلا اين بازي رو نكردم چون همه چيزش برام تازگي داشت . ماشاالله به خودم تو اين دو سال عجب پيشرفتي كردم البته ميدونم هنوزم به جايي نرسيدم!

اميدوارم بتونم تو اين 10 روز باقيمانده به كاملترين شكل بازي رو تموم كنم . از نه ساعتي هم كه از امروز صبح بر من گذشته 6 ساعتش رو Mass Effect بازي ميكردم ! در كل كساني مثل شايان كه دارن اين 10 روز فرصت رو تا شماره ي دوم از دست ميدن بزرگترين اشتباه گيمي عمرشون رو مرتكب ميشن !

دوست عزیز من از علاقه مندان بدجور بازی های سبک نقش آفرینی هستم ولی با کمال تعجب این بازیو بازی نکردم:18: نمی دونم چرا ولی شاید اطلاعات در موردش نداشتم و یا شرایطش پیش نیومد که اونو بازی کنم.میشه به طور خلاصه بگی شماره یکش چه جوری بود و در چه سالی منتشر شده؟بازیش فکر کنم خیلی قدیمی نباشه گیر میاد بخرم؟ بعد اگه بگی سیستم مورد نیاز برای شماره 1 و 2 این بازی چیه دیگه خیلی ازت ممنون میشم:20:
راستی فکر کنم دوستان میدونن که شماره 3 این بازی در 31 دسامبر سال 2011 منتشر میشه یعنی در آخرین روز سال 2011 منتشر میشه که خیلی جالبه.

Optimus Prime
16-01-2010, 21:29
بازیش که محصول شرکت Bioware هست . همونی که الان Dragon Age Origins ازش بازی می کردی. بازی یک Shooter- RPG هست که خصوصیات یک شوتر و RPG را باهم مخلوط کردند. بازی از یه سیستم کاور گیری مثل Gears of War استفاده می کرد و پیروزی در درگیری ها بستگی به استفاده صحیح از هم تیمیهاتون و قدرت های خودتون بر می گشت. شماره دوم این بازی بیشتر حالت Shooter پیدا کرده و آرمان های RPG تا حدی تغییر کرده.
بازی در سال 2007 برای 360 و 2008 برای PC منتشر شد.
سیستم مورد نیاز شماره 2 در همین تاپیک می تونی پیدا کنی و خودت هم می تونی در فروم به تاپیک شماره یک بازی مراجعه کنی.
راستی فیلم های جدید از بازی در سایت gametrailers زده شده که حتما ببینید.

vahidgame
16-01-2010, 23:47
این جوری که من فهمیدم واقعا بازی عالی هست و از الان کاندید بهترین بازی سال 2010 هستش.کلا کمتر بازی من دیدم که فضایی باشه و در عین حال نقش آفرینی باشه و واقعا این بازی فوق العاده است.فقط حیف من سیستمم پایین هستش.راستی حتما باید برای اجرای این بازی سی پی یو دو هسته ای داشته باشی؟ بعد کسی میدونه که نسخه PC با Xbox360 فرق داره؟ من فکر کنم یک Xbox360 بخرم خیلی بهتر باشه.خوش به حال شما سیستم بالاها برید حال کنید با این بازی:31:میگم وقتی اونو بازی کردین به یاد من هم یه بار بازی کنید:31::31::31::31: من که هر جوری تا چند ماه دیگه یا سیستم عوض می کنم یا Xbox360 میخرم. شماره 3 بازی واقعا چی میخواد بشه. واقعا Bioware تک است.ولی بیلیزارد یه چیز دیگه است:31:البته شوخی کردم دوستان نارحت نشین.

joey jordison
17-01-2010, 13:49
من که از شماره یک حالم به هم خورد امیدوارم این یکی نظرم رو جلب کنه!کلا از این تریپ لیزر بازی اصل فضایی حالم به هم میخوره!

779
17-01-2010, 14:09

بله معلومه اگه منم مثله تو بیکار بودم می کردم :دی
بابا این همه بازی سرم ریخته! همین دسته سوم DA رو جدیدا تموم کردم :دی
الانم که Darksiders اومده رو کلم!! چیکار کنم دیگه : دی
والا خیلی جالبه که من این بازی رو نکردم :13:

Guts
17-01-2010, 16:06
من که از شماره یک حالم به هم خورد امیدوارم این یکی نظرم رو جلب کنه!کلا از این تریپ لیزر بازی اصل فضایی حالم به هم میخوره!
پس بهتره بیخیال شماره 2 هم بشی.

Guts
17-01-2010, 16:08
آقا میشه یکی در مورد کلاس‌ها و قابلیت‌هاشون توضیح بده؛ برای کسانی که میخوان از ابتدا بازی رو شروع کنن فکر کنم مهم بشه که از بین 6 تا کلاس کدوم رو انتخاب کنن، البته یه کار جالبی که Bioware کرده من دیدم در مورد چندتا از کلاس‌ها و تواناییهاشون یه تریلر پخش کردن که توش توضیحاتی داده بود. با این حال هم هر 6 تا کلاس نیست هم خیلی کامل نیست، کسی اگر میدونه اطلاعاتی بزاره تا همه استفاده کنن.

hosseincode2008
17-01-2010, 18:26
بله معلومه اگه منم مثله تو بیکار بودم می کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا این همه بازی سرم ریخته! همین دسته سوم DA رو جدیدا تموم کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الانم که Darksiders اومده رو کلم!! چیکار کنم دیگه : دی
والا خیلی جالبه که من این بازی رو نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صحبت از وقت نكن من هنوز cod 6 رو هم بازي نكردم !
dao رو هم يه ماهي delay زدم تا بعد مس افكت 1 و 2 بشينم بكوب تا awaking بازي كنم .
جالبـــــــــــــــــــــ ـــــه!

راستي قضيه ي اين زخم روي صورت Shepard چيه ؟ خيلي از اطلاعات بازي رو نخوندم تا كاملا Fresh بمونه بازي ولي اين زخم رو دوست دارم زودتر بدونم !

779
17-01-2010, 18:38
صحبت از وقت نكن من هنوز cod 6 رو هم بازي نكردم !
dao رو هم يه ماهي delay زدم تا بعد مس افكت 1 و 2 بشينم بكوب تا awaking بازي كنم .
جالبـــــــــــــــــــــ ـــــه!

خوب من مثله تو نزده به سرم که بازی هایه دیگه رو ول کنم بیام سره R.P.G :دی : دی
حالا واقعا COD MW2 رو بازی نکردی؟:13: مشکوکیا :دی
همیشه R.P.G رو باید آخر بازی کنی!

joey jordison
17-01-2010, 18:46
پس بهتره بیخیال شماره 2 هم بشی.
بی خیال 3 هزار تومان بیشتر نیست که میگیریم میزنیم تو رگ تا بازی کرده باشیم!:31:
ولی اصلا جدیش نمیگیرم!برای من به سان پیش غذایی است برای غدای اصلی (BioShock 2):40: !!

hosseincode2008
17-01-2010, 20:41
آره ، ولي نه بازيهاي Bioware رو !

vahidgame
17-01-2010, 21:00
ولی به نظر من باید اول بازی کنی:31: تازه مطمئن باشید در سال 2011 بازیی مثل دیابلو 3 در سبک نقش آفرینی همه رقیبان رو کنار خواهد زد.کلا در این سبک واقعا Blizzard و Bioware استاد هستن.

779
17-01-2010, 21:26
نه ربطی به Bioware و... نداره!:دی
البته تو که حسین ماشالله بازیه دیگه ای جز اینا نداری :دی
اما خیلی از دوستان وقتی R.P.G رو اول بازی می کنن! از خیلی از بازی هایی که زود تموم می شن ( مثل MW2 یا... ) عقب می مونن! و در واقعا وسط بازی نمی تونن تحمل کنند! و می رن سراغه اونا :دی

Optimus Prime
17-01-2010, 23:02
Shepared اول بازی کشته میشه و بعد زندش می کنن. این زخم های قرمز ترمینیتوری به اضافه اون چشم ها به خاطر Implante هاست که اگر Renegade باشی به خاطر آدرنالین خونت که زیاد میشه عمل ترمیم به مشکل برمی خوره و خودشو نشون میده . اگر Paragon باشی مشکلی نیست و کم کم خوب میشن. اگر باز هم خواستی Renegade باشی و اینطوری نباشی یه Quest بین اوایل تا اواسط بازی هست که Moridin اینارو خوب می کنه.
برای کلاس ها هم مطلب دارم اما طول میکشه بنویسم وقت هم کم دارم . . . .

Guts
17-01-2010, 23:08
انقدر در مورد RPG بحث نکنید، آینده بازی‌ها RPG هست، همه بازی‌های شوتر هم به سمت RPG میرن در سال‌های آینده.

CATALONIA
18-01-2010, 19:52
NEW screen shots 
ميتونيد اينجا شات هاي جديد بازي رو ببينيد 

CATALONIA
20-01-2010, 18:54
Mass Effect 2 video shows how to import Shepard from ME1

این ویدئو مربوط به این هستش که چطور سیو هامون رو از بازی اول وارد نسخه دوم بکنیم!
ممنون از Masoud King

Masoud King
20-01-2010, 20:21
فكر كنم در اين ويدئو چگونه زنده شدن Shepard را از Mass Effect 1 نشون ميده
این ویدئو مربوط به این هستش که چطور سیو هامون رو از بازی اول وارد نسخه دوم بکنیم!
به این صورت هستش که میرین تو new game و از اونجا گزینه import me1 caracter رو میزنین و خودش دنبال سیو هاتون میگرده و بعد امپورت میکنه و تمام!!
از لینک زیر میتونید دانلود کنید:

320x180 -13.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali gamma
20-01-2010, 21:34
میگم این بازی برای pc هم اومده ؟

Masoud King
20-01-2010, 21:46
میگم این بازی برای pc هم اومده ؟
بازی 6 روز دیگه تو آمریکای شمالی برای PC و X360 منتشر میشه!
تو ایرانم همون حدودا میشه گیرش آورد!
البته عجیبه هنوز واسه X360 نسخه دزدیش نیومده : دی

Optimus Prime
20-01-2010, 21:54
آره عجیبه این بازیو فکر کنم خیلی ها ریویو کردن همه جا هم بازی کردند هنوز Leak نشده ! منم آمادم تا اومد بزارم دانلود.

Guts
20-01-2010, 21:59
بدبختی دقیقاً زمان امتحانا میاد، نمیدونم چطوری تا بعد امتحانا صبر کنم، آخرش مشروطم نکنه خوبه. راستی فعلاً فقط یجا Review کرده بازی رو؟

ali_ranger22
20-01-2010, 22:04
من که امتحانام تموم شه تازه کلی بازی می ریزه سرم
تموم کردن dragon age , borderland , saboteur
خریدن Dirt 2 و Torchlight
تازه بعد از اینا برم سراغ مس افکت :دي

Guts
21-01-2010, 09:09
بازی برای 360 اومد، من تورنتش رو دیدم. 13 گیگم هست.

Optimus Prime
21-01-2010, 14:23
امروز صبح رفت تو دانلود اما سرعت خیلی پایینه. فکر کنم تا عصر یکی از DVD هاش تموم بشه.

Guts
21-01-2010, 15:05
آره عجیبه این بازیو فکر کنم خیلی ها ریویو کردن همه جا هم بازی کردند هنوز Leak نشده ! منم آمادم تا اومد بزارم دانلود.
خوش شانسیا، :27: کاش از خدا چیز دیگه‌ای می‌خواستی.

امروز صبح رفت تو دانلود اما سرعت خیلی پایینه. فکر کنم تا عصر یکی از DVD هاش تموم بشه.
سرعت پائینه تا عصر یه DVD شو تموم میکنی! کاش ما هم سرعتم زیاد بود.

pedram_sad
21-01-2010, 15:13
بازی 6 روز دیگه تو آمریکای شمالی برای PC و X360 منتشر میشه!
تو ایرانم همون حدودا میشه گیرش آورد!
البته عجیبه هنوز واسه X360 نسخه دزدیش نیومده : دی
جالب بود مسعورد جان که تا انتقاد کردی اومد دزدیش :31:

aghamajid1369
21-01-2010, 22:30
مقایسه نسخه pc و xbox 360 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر نمیکنم لازم باشه چیزی بگم. هرکی هرچیزی رو که دوست داشته باشه میبینه. چیزیه که این فروم بهم نشون داده!!
پس فکر نمیکنم در مورد بهتر بودن کدوم پلتفرم لازم باشه دعوا کنیم ;)
هرکی آزاده هرجور که دوست داره فکر کنه.

Guts
22-01-2010, 00:53
چند امتیاز عالی دیگه برای این بازیه فوق‌العاده که واقعاً بازیه محبوب منه.

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guts
22-01-2010, 01:22
نسخه PC هم تورنتش اومده، 14.3 گیگ حجمشه، ماشالا یعنی 4 تا DVD.

Yi Yi
22-01-2010, 02:29
مقایسه نسخه pc و xbox 360 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفکر نمیکنم لازم باشه چیزی بگم. هرکی هرچیزی رو که دوست داشته باشه میبینه. چیزیه که این فروم بهم نشون داده!!
پس فکر نمیکنم در مورد بهتر بودن کدوم پلتفرم لازم باشه دعوا کنیم ;)
هرکی آزاده هرجور که دوست داره فکر کنه.

نکته ی مهم اینه که یارو نسخه ی PC رو در رزولیشن 1080p با نسخه ی XBOX360 که رزولویشنش 720p ایه، مقایسه کرده.
تنظیمات گرافیکی نسخه ی PC :

1920x1080 - High Quality Bloom: On / Film Grain: Off / Motion Blur: On / Dynamic Shadows: On / Light Environment Shadows: On / Cinematic Number of Lights: three (of max. Three) / Use Spherical Harmonic Lighting : On / Anisotropic Filtering: 16x

Anti-Aliasing: 0

اما تفاوت ها:
1. به علت رزولویشن بهتر در PC ، بافت‌ها شفاف‌تر و با کیفیت تر به نظر می رسند. اما اختلاف ناچیزه و باید خیلی دقت کرد.
2. نسخه‌ی PC تاریک‌تره. بخصوص در سایه‌ها، این تاریکی بیشتر به چشم میاد. این تاریکی، باعث شده تضاد بین رنگ‌های روشن و تیره زیباتر جلوه کنه. اما این به این معنی نیست که نسخه ی XBOX360 زیبا نیست.
3. در چیدمان منوها تفاوت زیادی وجود داره که علتش تفاوت در گیم پد و موس و کیبرده. اینجا باید از Bioware ممنون بود که به جای یه پورت ساده، بازی‌ای ساخته که متناسب با پلتفرم های مختلفه.
4. در عکس دوم به شعله‌ی آتیش در سمت راست دقت کنید. در نسخه ی PC ، ویژگی bloom واضح‌تر و قوی‌تره. رنگ سرخ هم پر رنگ‌تره و به این خاطر آتش داغ تر و طبیعی‌تر شده.

در نهایت با توجه به امتیازهای عالی‌ای که همین اول کار گرفته - که اغلب نقدها هم برای نسخه‌ی کنسولی بوده - تجربه و لذت این بازی چه در کنسول و چه در PC تفاوتی نمی‌کنه.

vahidgame
22-01-2010, 02:36
اگه میشه هر وقت اومدش دوستان حتما سیستمی که بازی در حداکثر کیفیت اجرا بشه رو بذارن.چون من میخوام سیستمم رو تا چند ماه دیگه عوض کنم. فعلا با این بازی دوستان برن حالشو ببرن تا نوبت ما هم بشه:31:

Yi Yi
22-01-2010, 03:22
اون چیزی که توصیه شده، سیستم زیره. برای حداکثر کیفیت ممکن شما علاوه بر مانتیور full hd به سیستمی بسیار قوی تر از سیستم زیر نیاز خواهید داشت.

* Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
* 2.6+ GHz Cure 2 Duo Intel or equivalent AMD CPU
* 2 GB RAM
* ATI Radeon HD 2900 XT, NVIDIA GeForce 8800 GT, or better recommended
* 100% DirectX compatible sound card and drivers
* DirectX August 2008

در mass effect 1 اگه علاوه بر اینکه همه چیز روی بالاترین تنظیمات بود، AA رو هم روی درجه ی آخر می زاشتید، برای فریم مناسب نیاز به سیستم قوی ای داشتید :

همون طور که می بیند، حتی GTX 285 هم در رزولویشن 1080p در فریم min کم اورده!

mehdy.z
22-01-2010, 03:28
نکته ی مهم اینه که یارو نسخه ی PC رو در رزولیشن 1080p با نسخه ی XBOX360 که رزولویشنش 720p ایه، مقایسه کرده.
تنظیمات گرافیکی نسخه ی PC در لینک بالا :

1920x1080 - High Quality Bloom: On / Film Grain: Off / Motion Blur: On / Dynamic Shadows: On / Light Environment Shadows: On / Cinematic Number of Lights: three (of max. Three) / Use Spherical Harmonic Lighting : On / Anisotropic Filtering: 16x

Anti-Aliasing: 0
Anti-aliasing: 0

خوب اکثر بازیها مخصوصا سنگین به علت محدودیتهای سخت افزاری روی کنسولهای کنونی توی همین رزولوشنها(یا حتی پایین تر!!) ارائه میشند فقط بعدا توسط یک سری عملیات خاص( upscale)تا full Hd(حالا یا 1080p یا 1080i)بالا کشیده میشن ولی رزولوشن واقعی خیلی از بازیها(بستگی به سنگینی بازی داره)پائین تر از 1080p هست ولی خوب pc حسابش فرق میکنه به لطف غول های گرافیک کنونی میشه تمام بازیها رو توی رزولوشن full HD یا حتی بالاتر(به شرطی که مانیتورش گیرتون بیاد:31:)به راحتی بازی کرد...
احتمالا این بازی هم با همین رزولوشن 720p ارائه خواهد شد
دوستان من منظورم از این گونه پستها فقط ارائه اطلاع هست(چون جدیدا فکر میکنم زیاد به این کنسولا گیر دادم:31:) و شخصا به هبچ وجه روی هیچ پلتفرمی تعصب خاصی ندارم همینطور که خیلی از جاها هر دو کنسول(ps3 و Xbox 360) رو ستودم:20:

vegas
22-01-2010, 08:54
تاپیک دانلود نسخه PC بازی :

Guts
22-01-2010, 10:58
خوب اکثر بازیها مخصوصا سنگین به علت محدودیتهای سخت افزاری روی کنسولهای کنونی توی همین رزولوشنها(یا حتی پایین تر!!) ارائه میشند فقط بعدا توسط یک سری عملیات خاص( upscale)تا full Hd(حالا یا 1080p یا 1080i)بالا کشیده میشن ولی رزولوشن واقعی خیلی از بازیها(بستگی به سنگینی بازی داره)پائین تر از 1080p هست ولی خوب pc حسابش فرق میکنه به لطف غول های گرافیک کنونی میشه تمام بازیها رو توی رزولوشن full HD یا حتی بالاتر(به شرطی که مانیتورش گیرتون بیاد:31:)به راحتی بازی کرد...
احتمالا این بازی هم با همین رزولوشن 720p ارائه خواهد شد
دوستان من منظورم از این گونه پستها فقط ارائه اطلاع هست(چون جدیدا فکر میکنم زیاد به این کنسولا گیر دادم:31:) و شخصا به هبچ وجه روی هیچ پلتفرمی تعصب خاصی ندارم همینطور که خیلی از جاها هر دو کنسول(ps3 و Xbox 360) رو ستودم:20:

720p استاندارد ماکروسافت برای بازی‌های Xbox360 هست و 90٪ بازی‌ها در همین رزلوشن هستن، شرکت‌های سازنده هم برای این‌که به فریم ریت معقول دست پیدا کنن معمولاً تا جای ممکنه رزولوشن رو کم میکنن حتی برای بعضی از بازی‌ها مثل Halo 3 ماکروسافت تخفیفم داد و روزولشن از 720p هم کمتره.
با تمام این اوصاف منم عکس‌های مقایسه PC و Xbox360 رو دیدم حقیقتاً خیلی نزدیک به هم هست مگه واقعاً دقت کنی پس روی PC بدون شک تجربه متفاوتی از نظر گرافیکی نسبت به 360 وجود نداره مگه اینکه بخاطر کنترل بازی با مایس و کیبورد یکمی فرق بکنن. البته دلیل اینکه دو بازی تفاوت گرافیکی زیادی ندارن بدون شک اینه که BioWare بازی رو از 360 به PC پورت کرده و اساس بازی بر پایه 360 هست برای همین آنچنان کار اضافی روی جزئیات و گرافیک بازی برای PC انجام نداده ولی همین که بازی روی PC اونم به صورت همزمان عرضه میشه واقعاً جای شکر داره.
در هر صورت بازی فوق العادست چه برای PC و چه برای 360 امیدوارم روی هر دو پلتفرم همه بازی کنن و لذتش رو ببرن.

mehdy.z
22-01-2010, 13:14
720p استاندارد ماکروسافت برای بازی‌های Xbox360 هست و 90٪ بازی‌ها در همین رزلوشن هستن، شرکت‌های سازنده هم برای این‌که به فریم ریت معقول دست پیدا کنن معمولاً تا جای ممکنه رزولوشن رو کم میکنن حتی برای بعضی از بازی‌ها مثل Halo 3 ماکروسافت تخفیفم داد و روزولشن از 720p هم کمتره.
با تمام این اوصاف منم عکس‌های مقایسه PC و Xbox360 رو دیدم حقیقتاً خیلی نزدیک به هم هست مگه واقعاً دقت کنی پس روی PC بدون شک تجربه متفاوتی از نظر گرافیکی نسبت به 360 وجود نداره مگه اینکه بخاطر کنترل بازی با مایس و کیبورد یکمی فرق بکنن. البته دلیل اینکه دو بازی تفاوت گرافیکی زیادی ندارن بدون شک اینه که BioWare بازی رو از 360 به PC پورت کرده و اساس بازی بر پایه 360 هست برای همین آنچنان کار اضافی روی جزئیات و گرافیک بازی برای PC انجام نداده ولی همین که بازی روی PC اونم به صورت همزمان عرضه میشه واقعاً جای شکر داره.
در هر صورت بازی فوق العادست چه برای PC و چه برای 360 امیدوارم روی هر دو پلتفرم همه بازی کنن و لذتش رو ببرن.

البته حرف شما صحیحه مخصوصا باری بازیهایی که از روی XBox 360 برای pc پورت میشند ولی کاری که در کنسول انجام میشه اینه که مثلا یک بازی رو توی رزولوشن 720 باز کنی بعد با کلید alt+enter اونو توی یک مانیتور full hd بزرگش کنی ولی توی pc دقیقا رزولوشون به 1080p میرسه و این نکته دقیقا وقتی معلوم میشه که یک بازی رو درتوسط یک مانیتوری که 1080P رو ساپورت میکنه انجام بدی چون حداقل شما اون موقع(مخصوصا در حرکات سریع)به راحتی تفاوت کیفیت رو در این کنسول و pc مشاهده میکنی...
و گرنه دیگه تابلوئه یک کارت GTx 280 که تعداد ترانزیستورهای موجود در هستش سه برابر کل ترنزیستورهای cpu و ps3 gpu هست در رزولوشن full hd میاد کم میاره(دو تا پست بالاتر)انوقت چطور میان همون بازی به راحتی توی همون رزولوشن برای ps3 میاد...درسته اینجا مسئله پورت هم میاد وسط ولی دیگه مگه این پورت چقدر می تونه تاثیر داشته باشه که خروجی گرافیک یه کنسول از خروجی گرافیک کارت گرافیکی که با اینکه تکنولوژی ساختش از نظر nm خیلی کمتر از اونه ولی مصرف برقش تقریبا با تمام مصرف برق این کنسول برابری میکنه یکی باشه؟؟؟؟(ببینید گفتم فقط گرافیک بقیه سیستم رو دیگه خوتون حساب کنید...)
اصلا نکته دیگه اینجاست که Xbox 360 در آخرین کیفیت خود حداکثر می تونه خروجی 1080i رو بیرون بده که تقریبا کیفیتی نصف 1080p را داراست(بازم میگم در حرکات سریع نه تصویر ثابت)!!
(البته ps3 هم می تونه خروجی 1080p رو داشته باشه ولی اگه یه بازی دقیقا بخواد توی این کیفیت برای این کنسول ساخته بشه فشاری نزدیک به دو برابر به این کنسول میاره!!) که به معنای نصف شدن فریم هست!!

Alex merccer
22-01-2010, 13:23
برای xbox 360 نیومده؟:23::23:

mehdy.z
22-01-2010, 13:37
برای xbox 360 نیومده؟:23::23:

بله اومده دوست من البته فقط لینک دانلودش و احتمالا توی بازار ایران تا چند روز آینده میاد...

Guts
22-01-2010, 13:44
البته حرف شما صحیحه مخصوصا باری بازیهایی که از روی XBox 360 برای pc پورت میشند ولی کاری که در کنسول انجام میشه اینه که مثلا یک بازی رو توی رزولوشن 720 باز کنی بعد با کلید alt+enter اونو توی یک مانیتور full hd بزرگش کنی ولی توی pc دقیقا رزولوشون به 1080p میرسه و این نکته دقیقا وقتی معلوم میشه که یک بازی رو درتوسط یک مانیتوری که 1080P رو ساپورت میکنه انجام بدی چون حداقل شما اون موقع(مخصوصا در حرکات سریع)به راحتی تفاوت کیفیت رو در این کنسول و pc مشاهده میکنی...
و گرنه دیگه تابلوئه یک کارت GTx 280 که تعداد ترانزیستورهای موجود در هستش سه برابر کل ترنزیستورهای cpu و ps3 gpu هست در رزولوشن full hd میاد کم میاره(دو تا پست بالاتر)انوقت چطور میان همون بازی به راحتی توی همون رزولوشن برای ps3 میاد...درسته اینجا مسئله پورت هم میاد وسط ولی دیگه مگه این پورت چقدر می تونه تاثیر داشته باشه که خروجی گرافیک یه کنسول از خروجی گرافیک کارت گرافیکی که با اینکه تکنولوژی ساختش از نظر nm خیلی کمتر از اونه ولی مصرف برقش تقریبا با تمام مصرف برق این کنسول برابری میکنه یکی باشه؟؟؟؟(ببینید گفتم فقط گرافیک بقیه سیستم رو دیگه خوتون حساب کنید...)
اصلا نکته دیگه اینجاست که Xbox 360 در آخرین کیفیت خود حداکثر می تونه خروجی 1080i رو بیرون بده که تقریبا کیفیتی نصف 1080p را داراست(بازم میگم در حرکات سریع نه تصویر ثابت)!!
(البته ps3 هم می تونه خروجی 1080p رو داشته باشه ولی اگه یه بازی دقیقا بخواد توی این کیفیت برای این کنسول ساخته بشه فشاری نزدیک به دو برابر به این کنسول میاره!!) که به معنای نصف شدن فریم هست!!
بله بازیهای 360 و PS3 اکثراً Upscale میشن روی 1080p.

Layken
22-01-2010, 22:35
خب من هم امرو واسه 360 سفارش دادم بياد ....
2 روزه مي رسه حالشو ميبريم

Guts
22-01-2010, 23:08
آقا کسی بازی رو گرفته بیاد تعریف کنه.
این Optimus Prime الان عین چی داره بازی میکنه، خوب نامرد بیا یکمی تعریف کن ببنیم چطوریه.

Yi Yi
23-01-2010, 00:33
pcgameshardware.com این بازی( نسخه یPC ) رو با نسخه ی اولش ( نسخه ی PC ) از لحاظ گرافیکی مقایسه کرده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنتایج :
1. texture ها پرجزئیات تر و واضح تر شدند.
2. نورپردازی بهتر از قبله و با جو و اتمسفر بازی بیشتر همخونی داره.
3. صورت‌های کاراکترها بهتر از قبل طراحی شدند.
4. در قسمت آپشن قسمت گرافیک چند تا گزینه ی جدید اضافه شده مثل :

Cinematic Lights
Spherical Harmonic Lighting

5. لودینگ ها هم بهتر شده

سایت بالا بنچمارکی هم از این بازی قرار داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنتایج :
1.وقتی AA در درجه ی 1xMSAA قرار داره، کارت گرافیک های ATI کمی بهتر عمل می کنند.
2. اما وقتی AA چهار برابر میشه و در درجه ی 4xMSAA قرار میگیره، قضیه برعکس میشه و کارتهای nVidia کمی بهتر عمل می کنند. بخصوص در حداقل فریم ریت در رزولویشن 1280 * 1024 تفاوت نسبتا زیاد و مشهوده.
3. نویسنده ی مقاله برای رزولویشن 1280 * 1024 و 4xMSAA حداقل یه کارت 4870 توصیه کرده و برای رزولویشن 1920 * 1200 و 4xMSAA حداقل یه کارت 5850 یا GTX 285 . اما اگه از AA استفاده نکنید در تنظیمات بالا در رزولویشن 1280 * 1024 یه کارت 3870 می تونه از پس بازی به خوبی بربیاد.

در ضمن 8 دقیقه ی ابتدایی بازی رو هم می تونید از لینک زیر مشاهده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید<<خطر مرگ >>
اگه مشکل قلبی دارید، بهتره ویدیوی بالا رو نبینید!

Yi Yi
23-01-2010, 04:42
دو امتیاز دیگه :

IGN : 9.6/10

10 Presentation
Clean and sophisticated. Brilliant and cinematic.

9.5 Graphics
Exceptional artistic direction and a top notch-technical showcase.

10 Sound
Martin Sheen steals the show, even amidst all of the outstanding voice acting and music.

9.5 Gameplay
Tight mechanics, thrilling combat, and deep role-playing. The design is unparalleled.

10 Lasting Appeal
A remarkable achievement in adapting a story to your decisions. It creates amazing replay value.

NowGamer : 9.8/10

Graphics:
9.3/10

Sound:
9.6/10

Gameplay:
9.8/10

Longevity:
9.7/10

pcali
23-01-2010, 09:47
گرافیک رو که دیدم خیلی نسبت به نسخه یک پیشرفت داره کلا اون
نویز فیلتر لعنتی برداشته شده بازی خیلی شفاف به نظر میاد فقط
منتظرم تاکیفیتش رو مانیتور فول اچدی خودم ببینم :8:

hosseincode2008
23-01-2010, 13:11
<<خطر مرگ >>
اگه مشکل قلبی دارید، بهتره ویدیوی بالا رو نبینید!

چرا ؟.......

vahidgame
23-01-2010, 13:27
دو امتیاز محشر دیگه برای این شاهکار :

IGN : 9.6/10

10 Presentation
Clean and sophisticated. Brilliant and cinematic.

9.5 Graphics
Exceptional artistic direction and a top notch-technical showcase.

10 Sound
Martin Sheen steals the show, even amidst all of the outstanding voice acting and music.

9.5 Gameplay
Tight mechanics, thrilling combat, and deep role-playing. The design is unparalleled.

10 Lasting Appeal
A remarkable achievement in adapting a story to your decisions. It creates amazing replay value.

من واقعا امتیازهای IGN رو قبول دارم و واقعا این بازی یک شاهکار به تمام معنا صد در صد هستش.راستی امتیاز مردم هم نسبتا بالا هستش.در ضمن دوستان اگر خواستند من میتونم نقد این بازی توسط IGN رو ترجمه کنم البته زبانم عالی نیست ولی میتونم ترجمه کنم.
راستی من الان خیلی وسوسه این بازی شدم و حیف که الان سیستمم خوب نیست:41::41::41::41::41: دوستان برای چندین بار تقاضا دارم سیستمی که بشه بازی رو تا آخرین کیفیت بازی کرد رو حتما یه نفر بگه البته منظورم اون سیستم های الکی که می نویسن نیست. نسبت به بازی dragon age سیستم خیلی بالاتری می خواد؟

Yi Yi
23-01-2010, 14:36
من واقعا امتیازهای IGN رو قبول دارم و واقعا این بازی یک شاهکار به تمام معنا صد در صد هستش.راستی امتیاز مردم هم نسبتا بالا هستش.در ضمن دوستان اگر خواستند من میتونم نقد این بازی توسط IGN رو ترجمه کنم البته زبانم عالی نیست ولی میتونم ترجمه کنم.
راستی من الان خیلی وسوسه این بازی شدم و حیف که الان سیستمم خوب نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستان برای چندین بار تقاضا دارم سیستمی که بشه بازی رو تا آخرین کیفیت بازی کرد رو حتما یه نفر بگه البته منظورم اون سیستم های الکی که می نویسن نیست. نسبت به بازی dragon age سیستم خیلی بالاتری می خواد؟
صفحه ی قبل من لینک سایتی رو معرفی کردم که این بازی رو در کارت گرافیک های مختلف تست کرده.

clove
23-01-2010, 16:17
فکر کنم اگه این تایپیک به قسمت بازي هاي كامپيوتري انتقال پیدا کنه خیلی بهتره :13:

CATALONIA
23-01-2010, 20:28
فکر کنم اگه این تایپیک به قسمت بازي هاي كامپيوتري انتقال پیدا کنه خیلی بهتره :13:

درسته 
سايت هاي اينترنتي نسخه رو براي فروش گذاشتن 
فقط يه سوال اين كه چرا اين بازي 4 تا DVD هست 
چرا اين قدر زياد 

وین رونی
23-01-2010, 20:39
لینک دانلود بازی:

Rapidshare
Part 01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 02 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 05 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 07 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 09 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 12 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 14 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 15 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 16 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 19 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 21 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 22 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 23 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 24 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 25 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 26 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 27 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 28 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 29 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 31 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 32 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 33 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 34 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 35 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 36 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 37 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 38 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 39 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 40 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 41 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 42 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 43 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 44 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 45 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 46 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 47 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 48 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 49 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 52 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 53 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 54 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 55 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 56 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 57 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 58 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 59 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 61 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 62 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 63 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 65 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 66 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 67 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 68 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 69 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 70 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 71 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 72 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 73 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Part 74 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Download Fast ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][Razor1911][Full%20ISO])

vahidgame
23-01-2010, 20:48
درسته
سايت هاي اينترنتي نسخه رو براي فروش گذاشتن
فقط يه سوال اين كه چرا اين بازي 4 تا DVD هست
چرا اين قدر زياد
فکر کنم به خاطر وسیع بودن بازی هستش و همین طور گرافیک بازی که خیلی سنگین و فوق العاده هستش. فکر کنم بازی حدود 50 ساعتی حداقل باشه.

Reza Azimy_RW
23-01-2010, 21:52
کسی بازی رو تا حالا انجام نداده ؟
به درد ما زبان ضعیفها هم میخوره ؟!

vahidgame
23-01-2010, 22:56
کسی بازی رو تا حالا انجام نداده ؟
به درد ما زبان ضعیفها هم میخوره ؟!
اگر سیستم خیلی خوبی داری که صد در صد اونو بخر.شاید این بازی در پایان امسال بهترین بازی سال بشه. در ضمن کلا بازی های نقش آفرینی زبان انگلیسی خوبی میخواد ولی این بازیو من دقیقا نیمدونم چون بازی نکردم ولی به خاطر این بازیم شده من میخوام سیستم خودم رو عوض کنم.

amirpers
23-01-2010, 23:07
دوستان این بازی هم کاملا تو سبک Dragon Age و یا Oblivion یا Falout 3 هستش یا اینکه تقاوتهایی با اونها داره ؟

alireza2099
23-01-2010, 23:13
دوستان این بازی هم کاملا تو سبک Dragon Age و یا Oblivion یا Falout 3 هستش یا اینکه تقاوتهایی با اونها داره ؟

صد در صد تفاوت داره این رو حتما نگاه کن همه چیز دستت میاد.

vahidgame
23-01-2010, 23:17
شبیه دو تا بازی اول که گفتی اصلا نیست. دومی هم زیاد شبیه اش نیست.کلا یه بازی فضایی اکشن نقش آفرینی هستش که بازی خیلی وسیعی هستش و مثل بازی دیگر سبک نقش آفرینی میتونید آزادانه در بازی عمل کنید. کلا دوستان اگر این بازی نگیرید پشیمون میشید:46: چون یه شاهکار به تمام معنا رو از دست میدین .من که الان دارم حسرت میخورم که نمیتونم بازی کنم:41:

aghamajid1369
24-01-2010, 12:46
سلام. بروبکس کنسول دار یه توضیح درباره این میدن :

الان من منظورش رو نمفهمم!

The game will make players re-insert disc 1 as they make their way towards the end levels
از لول که قکر میکنم منظورش لول بازیکن باشه نه مرحله. چون بازی rpg مرحله ای نیست

From there they will play the middle portion of the game, which is mostly on Disc 2. Then after another funnel point in the story they'll go back to Disc 1."

یکی اگه دراین باره توضیح بده ممنون میشم.بعد اگه کنسول هارد داشته باشه دیگه این مشکلات رو نباید داشته باشه. درسته؟؟؟
میخوام بفهمم واسه چی اینقدر این کار اذیتشون میکنه؟ در طول بازی چند بار هی دیسک ها رو عوض کنن؟؟

Masoud King
24-01-2010, 13:11
مجید جون از اونجایی که حجم بازی زیاده تو دوتا DVD واسه کنسول عرضه میشه... اینطور که که هادسن گفته وسطای بازی باید به دیسک دوم بریم و بعد گذرودن بقیه بازی باز باید به دیسک یک برگردیم. پس دوبار باید دیسک عوض کنیم و قرار نیست چند بار این کار رو بکنیم!
البته این تعویض دیسک وسط نبرد یا یه قسمت نیستش.
مثلا وقتی یه ماموریت تموم میشه یا در پایان یه قسمت این کار صورت میگیره که خللی به گیم پلی بازی وارد نشه!

vegas
24-01-2010, 14:03
من نسخه PC بازی رو دانلود کردم گرافیک بازی نسبت به نسخه 1 پیشرفت های زیادی داشته و با حداکثر تنضیمات بازی خیلی روونه !
فعلا وقت نکردم زیاد بازی کنم تا ببینم گیم پلی چطور هست !
حجم 2 دیسک بازی 14.3 گبگابایت هست 3 گیگ فقط به خاطر زبان فرانسه و المانی هست کلا بازی 11 گیگابایت هست وقتی نصب میشه !!!

aghamajid1369
24-01-2010, 14:27
یکی از دوستام میگفت توی یه سایتی نسخه ریپ شده این بازی رو واسه pc دیده با حجم 4 گیگ و خرده ای :18:
گفت زیرش نوشته فقط زبان های بازی رو حذف کرده. یعنی به جز انگلیسی. ولی بازم هرچی فکرش رو میکنم قابل درک نیست که به خاطر حذف کردن زبان 10 گیگ از حجم بازی کم بشه !!!

من نسخه PC بازی رو دانلود کردم گرافیک بازی نسبت به نسخه 1 پیشرفت های زیادی داشته و با حداکثر تنضیمات بازی خیلی روونه !
فعلا وقت نکردم زیاد بازی کنم تا ببینم گیم پلی چطور هست !
حجم 2 دیسک بازی 14.3 گبگابایت هست 3 گیگ فقط به خاطر زبان فرانسه و المانی هست کلا بازی 11 گیگابایت هست وقتی نصب میشه !!!
دوست من میشه لطف کنی مشخصات سیستمت رو بگی؟:46:

Bs_panzer
24-01-2010, 14:34
مگه mw2 رو ندیدین ریپ 4.5 گیگ ؟!

nfs shift هم که من دانلود کردم ریپ 2.5 گیگ بود

از این pirate ها هیچی بعید نیست :دی

Reza Azimy_RW
24-01-2010, 14:53
اگر سیستم خیلی خوبی داری که صد در صد اونو بخر.شاید این بازی در پایان امسال بهترین بازی سال بشه. در ضمن کلا بازی های نقش آفرینی زبان انگلیسی خوبی میخواد ولی این بازیو من دقیقا نیمدونم چون بازی نکردم ولی به خاطر این بازیم شده من میخوام سیستم خودم رو عوض کنم.
سیتمم که فکر نکنم برای این بازی بکشه . انشاالاه PS3 هک شد اونو میخریم ! دیگه از تو فکر ارتقا میام بیرون !
من نسخه اولشو بازی کردم زیاد مهم نود زبان ولی نمیدونم سیستم مورد نیازش چنده ؟ اون بنچمارک هم برای من دیال اپی باز نمیشه صفحش !
سیستم مورد نیازش چیه ؟
بازاین سیستم اجرا میشه :؟
CPU : 5200
VGA : 1GB 9500 GT
RAM : 2 GB

vegas
24-01-2010, 15:01
یکی از دوستام میگفت توی یه سایتی نسخه ریپ شده این بازی رو واسه pc دیده با حجم 4 گیگ و خرده ای :18:
گفت زیرش نوشته فقط زبان های بازی رو حذف کرده. یعنی به جز انگلیسی. ولی بازم هرچی فکرش رو میکنم قابل درک نیست که به خاطر حذف کردن زبان 10 گیگ از حجم بازی کم بشه !!!

Q6600
2GB ram
ATI 3870 512 mb
Windows 7 x64
اینم عکس از صفحه تنظیمات بازی :

vegas
24-01-2010, 15:19
سیتمم که فکر نکنم برای این بازی بکشه . انشاالاه PS3 هک شد اونو میخریم ! دیگه از تو فکر ارتقا میام بیرون !
من نسخه اولشو بازی کردم زیاد مهم نود زبان ولی نمیدونم سیستم مورد نیازش چنده ؟ اون بنچمارک هم برای من دیال اپی باز نمیشه صفحش !
سیستم مورد نیازش چیه ؟
بازاین سیستم اجرا میشه :؟
CPU : 5200
VGA : 1GB 9500 GT
RAM : 2 GB
این بازی اختصاصی x360 و PC هست پس فکر بازی کردن این عنوان رو بروی PS3 از سرت بیرون کن
ضمنا با این سیستم هم میتونی بازی کنی البته نه با تمام جزئیات !

Leon-117
24-01-2010, 18:31
بازي براي پي سي همون 4 دي وي دي هست؟

m2stech
24-01-2010, 20:46

اون نسخه ی بازی فقط زبان انگلیسی را داره و بقیه حذف شدن، کیفیت cutscene ها هم پایین اومده و با فشرده سازیش جمعا 10 گیگ کمتر شده ! البته من مطمئن نیستم که DLC ها روش کار میکنن یا نه !

Hunter lord
24-01-2010, 20:57
توی Dbazi نوشته بود این بازی برای PS3 هم می آید .

Reza Azimy_RW
24-01-2010, 21:00
این بازی اختصاصی x360 و PC هست پس فکر بازی کردن این عنوان رو بروی PS3 از سرت بیرون کن
ضمنا با این سیستم هم میتونی بازی کنی البته نه با تمام جزئیات ! زیاد درگیر حرفای من نباش ! کی پول PS3 داره ! :27::19::13:
ممنون از راهنمایی :10:
موفق باشی:10::40:

mohammadaliarmin
24-01-2010, 22:35
میشه در مورد سبک نقش آفرینی بازی توضیح بدید منظورم اینه یعنی مثل بازی عصر اژدها و فال اوت باید برای حرف زدن گزینه انتخاب کنیم یا مپل بوردرلند هستش و بگید تقریبا تو مایه های کدوم بازی نقش آفرینیه

aghamajid1369
24-01-2010, 23:38
میشه در مورد سبک نقش آفرینی بازی توضیح بدید منظورم اینه یعنی مثل بازی عصر اژدها و فال اوت باید برای حرف زدن گزینه انتخاب کنیم یا مپل بوردرلند هستش و بگید تقریبا تو مایه های کدوم بازی نقش آفرینیه
این بازی شباهتی به بازی Dragon age origins نداره. این بازی رو میشه با fall out 3 مقایسه کرد. باید خودتون دیالوگ ها رو انتخاب کنید. به بوردرلند هم هیچ شباهتی نداریه.

Yi Yi
25-01-2010, 13:41
چند امتیاز جدید :

IGN AU : 9.3/10
Burn360 : 5/5

Wallpaper های Full HD
1920*1200

Mass Effect 2 codes, cheats and achievements list

pcali
25-01-2010, 13:42
من بازی رو گرفتم 4 DVD هستش بعدا خبر شو میدم البته برای PC

shab_2008
25-01-2010, 14:16
بازی خوبی هست من شماره 1کش را بازی نکردم ولی اینو گرفتم و ازش خوشم اومد. راستی گرافیکش هم توپه.

Prince_ of _Persia
25-01-2010, 18:38
بازی اومده برای pc؟ نسخه کاملش 4 دی وی دی؟ دوستان که خریدند بازی مشکلی چیزی نداره . یعنی نسخه بازی سالم هست؟

ArashNAM
25-01-2010, 22:23
بازی اومده برای pc؟ نسخه کاملش 4 دی وی دی؟ دوستان که خریدند بازی مشکلی چیزی نداره . یعنی نسخه بازی سالم هست؟

سلام
بله برای pc هم اومده
بله نسخه سالمش هم 4 dvd هست
هیچ مشکلی نداره بازی شکر خدا البته تا اینجا که من بازی کردم . خیالت راحت برو بگیر

pcali
26-01-2010, 08:15

بالاخره بازی رو نصب کردم حجمش در حدود 11 گیگ هستش باید بگم که نسخه اول بازی

رو به طور کامل فراموش کنید بازی دچار دگرگونی زیادی شده هم گیم پلی و هم گرافیک

بازی با یک شروع خوب آغاز میشه شما در سفینه دوباره بر حسب انتخاب خودتون بازی رو

با جناب شپرد در دست میگیرید که سفینه دچار یک حمله میشه که اشلی و شپرد میرن

به نجات جوکر و موفق نمیشن بعد از سقوط سفینه شپرد رو در جای دیگه در حال سورجری

و ریکاوری میببنید که باز هم در اون پایگاه ما حمله ای رو شاهد هستیم که فرمانده پایگاه

دستور میده که ما دچار حمله شدیم و شما دوباره باز هم در نقش شپرد بازی رو در دست میگیرید

اول از گرافیک بگم گه عالیه من با آخرین تنظیمات گرافیکی بازی میکنم واقعا نرم و روانه و همه چیز شفاف

و عالی طراحی شده در ضمن View بازی منو یاد Dead space یک لحظه انداخت گیم پلی بازی هم خیلی

بهتر شده این بار شما میتونید مثلا با دکمه R مهمات رو عوض کنید یا با دکمه Space سنگر بگیرید که در

سریع بازی کردن شما خیلی تاثیر داره یا زدن دو دکمه هم زمان Space+W شما رو خیلی سریع از روی

مانعی به هر سمت که بخواهید هدایت میکنه در ضمن بازی بیشتر عملکرد CPU رو به خودش اختصاص

میده من با CPU سه هسته ای بازی کردم در حدود 90 درصد CPU درگیر بازی بود که خیلی سنگینه

و در بازی شما مثل نسخه قبلی حق انتخاب دیالوگهای رو دارید که من خیلی این کار رو دوست دارم

بازی رو حتما تهیه کنید به نظر من بهترین اکشن امسال خواهد بود من نسخه XBOX رو پیشتر دیدم

زیاد فرقی با نسخه PC نداره و هیچ کم کاری برای PC نشده نمره من به هر دو نسخه 9.5

Yi Yi
26-01-2010, 09:25

امتیازهای جدید :

Officical XBOX Magazine : 10/10
PlanetXbox360 : 10 /10
Eurogamer : 10/10
TeamXbox : 10/10
GamesRadar : 10/10
Video Gamer : 10/10
Bit-Tech : 10/10
Gamer Limit : 10/10
Destructoid : 10/10
GameSpy : 5/5
GameTrailers : 9.7/10
Gamer Limit: 9.5/10
CVG :9.3/10
IGN UK : 9.2/10
GameSpot : 9/10
GamingUnion.net : 9/10
GamePro : 4.5/5
1UP : -A

M A X I M U M
26-01-2010, 17:16
خب اين بازي استثنايي همين الان اومد دستم و در حال نصب هستم
استارتو الان ميزنم
مطالبي خوندم كه مي گفتند سبك بازي Roleplaying هستش
كسي ميتونه كمي در موردش توضيح بده ؟

sina3000m
26-01-2010, 19:39
WOW ...عجب امتیازاتی!!! :18:فکر کنم میانگین امتیازاتش از میانگین امتیازات Uncharted 2 هم بیشتر باشه.

miladddd
26-01-2010, 20:21
آقا این بازی چطوریه ؟!! ...

اکشنه بیشتر یا نقش آفرینی؟

خیلی امتیازات بالایی گرفته!

عجیبه
:18:

vahidgame
26-01-2010, 20:34
امتیازاش عجیب نیست.چون یک بازی نقش آفرینی بسیار خوب هستش.مگه حتما باید فقط اکشن باشه تا امتیاز بالا بگیره.البته بازی اکشن هم هست .کالا هر کی هر سبکی دوست داره باید این بازیو انجام بده وگرنه ضرر میکنه.

kkain-blood
27-01-2010, 11:33
من از بازهایی که یابد دیالوگ انتخاب کنی و 3 ساعت حرف بزنی زیاد خوشم نمیاد هیجان کمی دار به نظرتون این بازی قابل تحمله؟؟؟ امتیازاش بالاست ولی نمیدونم بگیرم یا نه؟

pcali
27-01-2010, 12:42
من از بازهایی که یابد دیالوگ انتخاب کنی و 3 ساعت حرف بزنی زیاد خوشم نمیاد هیجان کمی دار به نظرتون این بازی قابل تحمله؟؟؟ امتیازاش بالاست ولی نمیدونم بگیرم یا نه؟

شما اگر نسخه یک بازی رو بازی کرده باشی تا حدود زیادی در جریان بازی

هستی با این حال در نسخه دوم همه چیز بهبود بافته مهمترینشم طریقه گیم

پلی و گرافیک بازی در ضمن انتخاب دیالوگها جزئی از بازی هستش کاریش نمیشه

کرد البته اگر زبان انگلیسی تون خوب باشه البته در حد متوسط واقعا لذبخشه

چون که تصمیمات گرفته شده و انتخاب دیالوگها بر روی بازی تاثیر مستقیم داره

که مهمترین قسمتش گرفتن امتیاز هستش راستی حل کردن پازلها و هک کردن

هم در بازی اضافه شده که اون هم در گرفتن امتیاز و آیتم باز هم خالی از لطف نیست.

دوست عزیز atheistboy لطف کردن امتیازات رو گذاشتن دیگه خود دانی.

ali_ranger22
27-01-2010, 12:50
میانگین امتیازات در 360 : 95.96 %
یازدهمین بازی برتر در تاریخ از این نظر شدش مس افکت 2
تازه دومین بازی از نظر امتیازات شدش بر روی 360

halflife g
27-01-2010, 15:43
بچه ها من شماره يك اينو بازي نكردم ...حالا ميخوام بدونم اگه شماره دو رو بازي كنم واسم مكشلي پيش مياد؟؟البته شنيدم كه سير داستاني و سيواش از يك ادامه پيدا مي كنه ولي ميخوام بدونم تاثير زيادي ميذاره.....؟؟

vahidgame
27-01-2010, 16:12
سایت گیم اسپات هم بهش امتیاز 9 داد البته این روزها به امتیاز این سایت نمیشه زیاد اعتماد کرد و مثلا اگر بهش 7 میداد نباید تعجب می کردین:31:نکته جالب این هست که امتیاز مردمی این بازی و امتیاز کاربران این سایت میانگین 9.5 داره که خیلی بالا حساب میشه.
کلا به احتمال زیاد از بیشتر سایت ها در پایان سال به عنوان بهترین بازی سبک نقش آفرینی انتخاب میشه و کاندید بهترین بازی سال در کامپیوتر و xbox360 هم حتما هست.

nelson
27-01-2010, 17:52
اقا چه جوری باید یک دستگاه هک کرد؟

M A X I M U M
27-01-2010, 18:09
بازي رو شروع كردم و الان سه ساعته بازي كردم و بدون هيچ گير كردني اومدم جلو
واقعا فوق العاده است بازي

miladddd
27-01-2010, 21:57
منم زبانم زیاد خوب نیست، البته یه چیزایی می فهمم

ولی رفتن fallout 3 برام سخت بود! به خاطر دیالوگهاش

ولی خیلی امتیاز گرفته نمیشه ازش گذشت

تا حالا تو pc چنین امتیازی ندیده بودم!

به نظرتون بگیرمش؟!

Layken
27-01-2010, 22:37
خب من هم امرو بازی رسید دستم باید گفت یک گرافیک بسیار زیبا و طراحی منحصر به فرد بر روی چهره کارکترها داره.

pcali
28-01-2010, 07:55
اقا چه جوری باید یک دستگاه هک کرد؟

برای هک کردن شما باید دو شکل مثل هم رو با هم متچ کنید
یعنی اینکه بفهمید دو شکل مثل هم در کجا قرار دارن بعدش بر روی یکی
کلیک کرده و تا زمانی که اشاره گر ماوس به رنگ زرد هستش سریع روی هم شکلش
کلیک کنید تا با هم جور بشن تا الا آخر همین این کار رو ادامه بدین خیلی ساده هستش
در ضمن یک سری کارت هم برای هک کردن در برخی مراحل بازی وجود داره
که باید در بالای صفحه سمت چپ تصویر اون نوشته ای رو که مد نظر هست رو با اون نوشته های
که در صفحه در حال اسکن شدن هستند متچ کنید همین جور چندین تصویر نوشته
نمایان میشه که شما باید سرعت عمل خوبی داشته باشین و خیلی سریع اونها رو
با هم متچ کنید دیگه من به زبان کاملا ساده گفتم دیگه ببخشید.:10:

mushroom78
28-01-2010, 17:48
دوستان من بازی رو خریدم ولی نمی دونم چرا 3 تا دیسک هست؟

ashe
28-01-2010, 18:13
سلام
این بازی wave چند هست؟
با اکتیویت دیسکی که اساسین 2 رو اجرا کردیم میشه اینم راه انداخت ؟

online_amin
28-01-2010, 19:16
اه این بازی شبیه Fallout نیست؟ من که ازش متنفر بودم. یه بازی کاملا چرت و پرت با گرافیکی مذخرف که حرص آدم رو با قدم به قدم صحبت کردن در میاره. آره منظورم خود Fallout 3 هست نه نسخه های پایین تر (اصلا نسخه های پایین تر رو ندیدم)

vahidgame
28-01-2010, 19:20
اه این بازی شبیه Fallout نیست؟ من که ازش متنفر بودم. یه بازی کاملا چرت و پرت با گرافیکی مذخرف که حرص آدم رو با قدم به قدم صحبت کردن در میاره. آره منظورم خود Fallout 3 هست نه نسخه های پایین تر (اصلا نسخه های پایین تر رو ندیدم)
البته اون بازی که گفتید هم بازی خوبی بود ولی این بازی واقعا عالیه.اگر هر سبکی رو دوست داری حتما باید این بازیو بازی کنی.بهترین بازی نقش آفرینی امسال رو به هیچ وجه از دست نده:46:

ArashNAM
28-01-2010, 19:33
البته اون بازی که گفتید هم بازی خوبی بود ولی این بازی واقعا عالیه.اگر هر سبکی رو دوست داری حتما باید این بازیو بازی کنی.بهترین بازی نقش آفرینی امسال رو به هیچ وجه از دست نده:46:

واقعا با شما موافقم این بازی خیلی فوق العاده است من که معتادش شدم:31:
به هیچ وجه این بازی رو از دست ندین
راستی امروز تو بازی شفرد مست کرد خیلی با حال بود

vegas
28-01-2010, 19:39
بازی تقریبا مثل Fallout 3 هست ولی در فضا اتفاق میوفته ... Fall out 3 کجاش چرت و پرت بود ؟؟ شما از سبک RPG خوشت نمیاد میگی چرت و پرت ... به نظر من که یکی از بهترین بازی های سال بود گرافیک خیلی خوبی هم داشت !

Yi Yi
28-01-2010, 20:10
1.
گرافیک fallout 3 در تنظیمات بالا بر خلاف حرف شما خیلی هم زیبا و واقعی به نظر میرسه. واقعا سیر و سفر در دنیای پس از جنگ اتمی با وجود ترسناک و مهیب بودنش، لذت بخش نبود؟ و کنجکاوی تون رو بر نیانگیخت؟
2. در بین بازی‌ها، سبک rpg عمیق ترین، غیر خطی ترین و وسیع ترین خط داستانی رو داره. شخصیت و سرنوشت شما و دیگران توسط تصمیمات و کردار شما شکل می گیره و اگه شهامت تصمیمات مهم رو ندارید، بهتره بیخیال این بازی‌ها بشید.

daniel_dmc
28-01-2010, 21:30
واقعا اين بازي 4 DVD هست؟

Yi Yi
28-01-2010, 22:02
من هم این بازی رو تهیه کردم. ولی دو تا مشکل دارم :
1. برنامه‌ی جانبی که تنظیمات گرافیکی بازی و سیو و ... رو تنظیم میکنه، اول وقتی که تنظیمات رو سیو کردم و وارد بازی شدم، هیچ کدوم اعمال نشده بودند و من از تنظیمات محدود درون بازی رزولویشن و چند تا چیز دیگه رو تنظیم کردم. آیا ممکنه بقیه چیزها که در تنظیمات اون برنامه ی جانبی وجود داره، ولی درون تنظیمات بازی وجود نداره، اعمال نشده باشند؟

2. این بازی چرا گزینه‌ای برای تنظیم anti aliasing نداره؟ ( حل شد)

راه حل مورد 2 رو پیدا کردم، اگر مثل من از کارتهای NvIDIA استفاده می کنید باید از تنظیمات درایور، aa رو فعال کنید.
اگر هم از کارت های ATI استفاده می کنید، باید علاوه بر فعال کردن aa در تنظیمات درایور، فایل MassEffect.exe رو به UT3.exe تغییر نام بدید.

Little Sparrow
28-01-2010, 23:14
دوستان من تو سیو کردن بازی مشکل دارم.چجور باید بازی رو سیو کرد؟

halflife g
29-01-2010, 00:35

بازي فال آوت در بسياري از سايتا بهترين بازي سال 2007 انتخاب شد.......گرافيكشم واسه زمان خودش خيلي جالب و واقعي بود........ .

حالا چون شما از يه شاهكار خوشت نمياد دليل براين نميشه كه بازي رو بكوبي............ .

Layken
29-01-2010, 01:07
من زیاد زبانم قوی نیست نمی دونم چی شد یه چیزی گفتم و شنیدم اون دختره کنارمون تا موقع برگشتن گریه کرد.
خودمم داشتم ناراحت میشدم می خواستم برگردم ببینم چی شده ولی رفتیم دیگه
خیلی جالب بود.:31:

konami-pes
29-01-2010, 10:18
دوستانی که این بازی رو بازی کردند آیا این بازی ارزش خرید رو داره یا نه؟ اگر از لحاظ جذابیت به پای Resident Evil 5 - assassins Creed 2 - Call of duty 6 و ... می رسه تا بخرم؟ ضمنا اینجا خبر از بازی Prison Break نیست؟ کمپانی Activision این بازی رو ساخته و تا یکی دو ماه دیگه میاد . تایپکی اینجا واسش زده شده یا نه؟

Little Sparrow
29-01-2010, 10:26
دوستان من تو سیو کردن بازی مشکل دارم.چجور باید بازی رو سیو کرد؟
دوستان جوابی ندارید؟من هی باید از اول برم چیکار باید بکنم؟

Yi Yi
29-01-2010, 11:06
دوستان جوابی ندارید؟من هی باید از اول برم چیکار باید بکنم؟
من هم به این مشکل برخورد کردم. راه حلش اینه :

به دو طریق میشه وارد بازی شد :
1. از طریق فایل MassEffect2.exe واقع در پوشه binaries
2. از طریق فایل MassEffect2Launcher.exe واقع در پوشه‌ی اصلی

در بازی شما برای save کردن کافیه کلید escape رو بزنید و گزینه ی save رو انتخاب کنید و بقیه ی ماجرا...
> اگه بعد از خارج شدن از بازی از طریق فایل MassEffect2.exe وارد بازی بشید، هیچ سیوی نشون داده نمیشه و باید از ابتدا بازی کنید.
> اگه بعد از خارج شدن از بازی از طریق فایل MassEffect2Launcher.exe وارد بازی بشید، گزینه‌ای به نام resume و چند تا گزینه ی دیگه مربوط به save و load نمایش داده میشه و می تونید از ادامه ی save قبلی به بازی ادامه بدید.

Little Sparrow
29-01-2010, 11:40
یعنی من هر وقت خواستم بازی کنم از Launcher باید استفاده کنم.چون هم میشه سیو کرد و لود کرد درسته؟

Yi Yi
29-01-2010, 11:50
یعنی من هر وقت خواستم بازی کنم از Launcher باید استفاده کنم.چون هم میشه سیو کرد و لود کرد درسته؟
برای من که جواب داد. شما امتحان کنید، ببینید، جواب میده یا نه.

amirpers
29-01-2010, 12:02
چرا اینجوریه ؟ با این که 60 فریم ازش میگیرم اما همه چی کنده .

Yi Yi
29-01-2010, 12:31
چرا اینجوریه ؟ با این که 60 فریم ازش میگیرم اما همه چی کنده .
از کجا میدونید 60 فریم میگیرید؟ اگه 60 فریم میگیرید نباید کند باشه.

Little Sparrow
29-01-2010, 12:34
خیلی ممنون کار کرد.خدا رو شکر داشتم خسته می شدم از بس از اول می رفتم.
----------------------
طراحی کاراکتر ها به نظر من عالیه و داستان بازی هم عالیه.من که روی رزولیشن بالا تونستم به راحتی اجراش کنم.
موفق باشید.

rghanei
29-01-2010, 12:50
دوستان توجه کنند
به نظر من پولتون رو برای این بازی هدر ندهيد......... ارزششو نداره

Little Sparrow
29-01-2010, 12:53
دوستان توجه کنند
دوست عزیز چرا ذهن مردم رو در مورد این بازی خراب می کنی؟بازی خیلی عالی طراحی شده من نمیدونم شما از یه بازی چی میخوای؟
موفق باشید.

havas_1980
29-01-2010, 13:00
دوستان توجه کنند
این بازی از همین الانش نه تنها حکم بهترین بازی نقش افرینی 2010 رو داره, بلکه خودش رو به عنوان کاندید بهترین بازی سال 2010 هم معرفی میکنه. پس اینطوری صحبت نکنین. :46:

Guts
29-01-2010, 13:01
دوستان توجه کنند
چرا الکی یچیزی می‌گی، این بازی یکی از بهترین بازی‌هایه که من تا الان بازی کردم.

rghanei
29-01-2010, 13:07
دوست عزیز چرا ذهن مردم رو در مورد این بازی خراب می کنی؟بازی خیلی عالی طراحی شده من نمیدونم شما از یه بازی چی میخوای؟
موفق باشید.

دوست گرامی
شاید بازی از لحاظ طراحی و گرافیک خوب طراحی شده باشه.... ولی از لحاظ گیم پلی واقعا ضعیفه.....وه کسایی که call of duty 6 رو بازی کرده باشن اصلا از این بازی لذت نمی برن......ضمنا دیالوگها در بازی خیلی زیاده و یکم اعصاب خورد کن....شاید داستان بازی خوب و گرافیکش خوب باشه ولی ما که نمیخواهیم فیلم ببینیم میخواهیم بازی کنیم.......
بازم این نظر منه.........

Little Sparrow
29-01-2010, 13:11
دوست گرامی
شاید بازی از لحاظ طراحی و گرافیک خوب طراحی شده باشه.... ولی از لحاظ گیم پلی واقعا ضعیفه.....وه کسایی که call of duty 6 رو بازی کرده باشن اصلا از این بازی لذت نمی برن......ضمنا دیالوگها در بازی خیلی زیاده و یکم اعصاب خورد کن....شاید داستان بازی خوب و گرافیکش خوب باشه ولی ما که نمیخواهیم فیلم ببینیم میخواهیم بازی کنیم.......
بازم این نظر منه.........
اخه این بازی وجه تشابهش با MODERN WARFARE 2 در چیه؟هان؟نه سبکشون بهم میخوره.نه داستانشون.
اون یه تیراندازی اول شخصه ولی این یک بازی نقش آفرینیه.دیالوگ ها هم یکی از فاکتور های جالب و اصلی این بازیه.
شما زبان انگلیسیت حتما خوب نبوده.من خودم خیلی از این دیالوگ ها خوشم میاد.
گیم پلی بازی هم که خوب بود چجوری شما خوشت نیومده.
(متاسفانه یا خوشبختانه) شما RPG بازی نیستید.مثل خیلی ایرانی های دیگه.
موفق باشید.

ali_ranger22
29-01-2010, 13:12
باز یکی اومد یه نظری داد همه بریزین سرش
اگه هیچکی جواب چنین پستایی رو نده خیلی زود چنین پستایی به خاطرات می پیونده

Little Sparrow
29-01-2010, 13:14
علی جان من که کشیدم کنار.ولی خیلی منطقی جواب دادم.دعوایی هم که نبود.یه بحث در مورد بازی بود بی ربط هم نبود.ولی نظر هر کس محترمه ولی نظر کارشناسانه و تخصصی اون شخص.
موفق باشید.

rghanei
29-01-2010, 13:55
این بازی فقط بدرد RPG بازها میخوره...........
مثل بازیهای Dragon Age: Origins و Final Fantasy XI که تو این سبک هستن و بدرد کسای که سبکهای اکشن رو دوست دارن نمیخوره......
:5:

vahidgame
29-01-2010, 14:21
دوستان من یه مطلبی داشتم.من بارها با این مطلب مواجه شدم که بعضی بازی های سبک نقش آفرینی رو دوست ندارن و حتی بهترین بازی ها و شاهکارهای این سبک رو میگن بازی های خوبی نیست.مثلا توی همین تاپیک یکی از دوستان می گفت مثلا بازی Fall out3 خیلی بازی بدی بود یا در کمال تعجب یکی از دوستان در تاپیک مخصوص بازی dragon age می گفت این بازی اصلا باز خوبی نیست و ارزش بازی کردن نداره:18::18::18: تازه ایشون به این سبک علاقه داشت :18::18::18:الان من می بینم که بازم توی این تاپیک یکی از دوستان میگه این بازی خوبی نیست و مثلا میاد با call of duty مقایسه میکنه که اصلا بهم ربط ندارن.من نیمخوام زیاد بحث کنم ولی دو نکته بگم کلا شرکت bioware در زمینه سبک rpg استاد هستش و شما اگر برید لیست بازی هایی که این شرکت ساخته ببنید اکثر بازی های این شرکت در این سبک هستش و واقعا این شرکت شاهکارهای زیادی خلق کرده.نکته دوم اینکه مثلا توی ایران call of duty رو هر جوری باشه بیشتر از بازی های دیگه دوست دارن و اگر هر سال مثلا فرض کنید سه تا شماره از این بازی منتشر می شد و بعد می خواستن توی ایران سه بازی رو به عنوان بهترین های سال انتخاب کنن مطمئن باشید که سه شماره call of duty انتخاب میشد:31:
اینها گفتم که به این جا برسم که من یه تاپیکی به عنوان بازی های سبک نقش آفرینی زدم و واقعا می خواستم درباره این بازی ها توضیح زیادی بدم و واقعا تاپیک مفیدی میشد ولی تاپیک بسته شد.بعد من یه گروه تشکیل دادم که با توجه به این که شاید تعداد کمی به گروه ها میرن به خاطر همین توی گروه زیاد نمیشه توضیح داد و شاید خیلی ها اون مطالب که در اون جا مینویسیم رو اصلا نخونن.از مدیران تقاضا دارم که اون تاپیک رو دوباره راه بیندازند تا واقعا این مشکل تا حدودی حل بشه و دیگه این حرفهای مسخره رو در این سایت نبینیم یا حداقل کمتر بشه.

mushroom78
29-01-2010, 17:06
اگر از اساتید کسی بتونه به من کمک کنه ممنون می شم من بازی رو خریدم اما 2 تا مشکل دارم یکی این که بازی 3 تا دی وی دی هست ونمی دونم نسخه ی ستاپ اصلی بازی هست یا نه؟ و دوم اینکه بعد از تمام مراحل نصب بازی و کپی کردن کرک بازی اجرا نمی شه و ارور me2 CDey chek می ده و می گه دیسک درست را بزار و دوباره شروع کن و ...مشکل کرک...
خلاصه از دیشب که تا الان تعطیلات آخر هفته ی منو خراب کرده چون خیلی دوست داشتم یه 24 ساعتی کامل بازی رو تست می کردم..:41:.ببخشید که یه کم طولانی شد

mushroom78
29-01-2010, 17:10
این را هم فراموش کردم به دوستان بگویم که نسخه ی razor هست و keygen داره...

amirpers
29-01-2010, 20:02
از کجا میدونید 60 فریم میگیرید؟ اگه 60 فریم میگیرید نباید کند باشه.

با برنامه Fraps نگاه می کنم 60 فریم می گیرم اما کلا حرکت کاراکتر کنده. مثلا دکمه w رو نگه می دارم تا جلو بره ، کند عمل می کنه.

aban366
29-01-2010, 20:30
من همون اول باز منودم که شیفر به اون سیاه پوست میرسه و بعد مکالمه اونطرف روبرو دشمن از درب میاد و شلیک میکنه که دوطرف من هر دو درب بسته هستش؟همون اول بازی رو میگم.ممنون میشم کمکم کنین.
راستی جائی کسی راهنمای فارسی بازی رو ندیده

vegas
29-01-2010, 20:35
با برنامه Fraps نگاه می کنم 60 فریم می گیرم اما کلا حرکت کاراکتر کنده. مثلا دکمه w رو نگه می دارم تا جلو بره ، کند عمل می کنه.
شما کلید W به اضافه Space رو بروی کیبورد نگه دار تا Shepard سریع حرکت کنه و به اصطلاح حالت Storm ...

toorajjj
30-01-2010, 10:42
با سلام
دوستان عزیز دوستدار rpg من اصلا قصد بدی ندارم ولی اگه میشه به سوالات من جواب بدید :
من یک شوتر و اکشن بازم تا حالا این سبک بازی را نکرده ام . اگر میشه بفرمایید که امکان این هست که کسی با سلیقه من از این بازی خوشش بیاد و یا نه؟ البته باور کنید به خاطر 3 -4 هزار تومان پول بازی نمیگم ولی ادم یک جوری میشه وقتی بازی را میگیره و بازی نمیکنه .
با تشکر

pcali
30-01-2010, 10:47
با سلام
دوستان عزیز دوستدار rpg من اصلا قصد بدی ندارم ولی اگه میشه به سوالات من جواب بدید :
من یک شوتر و اکشن بازم تا حالا این سبک بازی را نکرده ام . اگر میشه بفرمایید که امکان این هست که کسی با سلیقه من از این بازی خوشش بیاد و یا نه؟ البته باور کنید به خاطر 3 -4 هزار تومان پول بازی نمیگم ولی ادم یک جوری میشه وقتی بازی را میگیره و بازی نمیکنه .
با تشکر

شما بهترین کار اینه که بر توی سایتهای معروف بازی ویک تریلر از بازی
ببینی البته گیم پلی تا ببینی سلیقت با بازی جوره یا نه

در ضمن مثل اینکه یک پچ 114 مگی برای کسانی که از کارتهای ATI و
قابلیت CrossFire استفاده میکنن اومده برای استفاده از قابلیت anti-aliasing
لینک دانلود

abolf@zl
30-01-2010, 12:31
با سلام
با تشکر

من هم مثل شما هستم (اکشن باز خفن )ولی از وقتی این بازی رو نصب کردم نتونستم از پای کامپیو تر بلند شم بدون اغراق چند شبه خوابم خیلی کم شده. اکشن این بازی به شدت جذابیت داره مخصوصا وقتی ترفندها رو یاد میگیری و اسلحه و زره جدید میگیری. کلا توی بخش اکشن چیزی از بازی های معروف کم نداره و شاید بهتر هم باشه.بخش های دیگه بازی هم جذابیت خاص خودشو داره ولی من فقط به این امید اون هارو انجام میدم که سرسع برسم به بخش اکشن. کلا بازی عالی هست هیچ چی کم نداره.