PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون بابت SamSung SCX-4828FN چیه ؟

Silv3rD00r
20-02-2009, 23:44
سلام

دوستان من با محصولات All in One شرکت SamSung آشنا نیستم از تو سایتش این مدل رو انتخاب کردم "SamSung SCX-4828FN" که لیزی سیاه و سفید هستش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر دوستان اطلاعاتی در موردش دارین بفرمایید و همچنین لطفا به سوالاتم جواب بدین :

در مورد تونرش می خواستم بپرسم قیمتش چنده، راحت پیدا میشه ؟ آیا بحث تعویض کارتریج هم داره ؟ (من اصلا تو این حوزه وارد نیستم ، موردی لازم به ذکر می دونید ، بفرمایید.)
از نظر کیفیت چطوره کسی این مدلو تا حالا داشته ؟ اسکنش ضعیف نیست ؟
امکاناتش درخور توجه هست؟ مثل اینکه قیمتش نزدیک 450 هزار تومنه البته تو اینترنت دیدم ، شما می دونید الان قیمت دقیقش چنده ؟
در کل من یه چهار کاره می خوام، این با توجه به قیمت و امکاناتش ارزش داره ؟
برام کیفیت و بی دردسر بودنش مهمه.
در آخر اگر توضیحی دارید ممنون میشم بفرمایید.

سایت رسمی و توضیحات این مدل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با تشکر.

Silv3rD00r
21-02-2009, 00:27
ببخشید مدل SamSung SCX-4828FN بهتره یا HP LaserJet M1522nf MFP ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از همه نظر من چون تجربه ای ندارم مقایسه برام سخته به خصوص که از نظر قیمت به هم نزدیکند، لطفا راهنماییم کنید. به نظر کارشناسی اساتید نیاز دارم من رشته ام نرم افزاره و کیفیت پرینت، اسکن و البته فتوکپی برام مهمه !!!

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم !!!

mohsen.esf
26-02-2009, 00:04
این دل اچ پی من گرفتم بعداز یه پنجاه تا که کپی گرفتم خراب شد منم پسش دادم ولی یه سامسونگ 4300 دارم حدود 1000 تا کپی باش گرفتم هنوز سالمه

danielrod
22-08-2009, 04:23
آقا ما هم ميخواستيم پرينتر سامسونگ بخريم (البته بعد از کلي تحقيق و خواندن فرم هاي مختلف و يک دو جين اطلاعات ديگر و سرک کشيدن داخل نمايندگي هاي ,HP , SAMSUNG,KYOCERA, KONIKAMINOLTA ,LEXMARK,NASHVA, TALLY, XEROX )
که انتخاب ما شد چهارکاره سامسونگ SCX-4828FN اما چشمتون روز بد نبينه که فروشنده گفت هنوز چيپ شارژ آن نيامده و قول شارژ کارتريج را نميدهد
پس دور دوم تحقيقات ما اغاز شد که آقاي چيپ کي هستند و اصلا کجا تشريف دارن و چه توليد کننده هايي دارند اما نتيجه

بعضي از پرينتر ها چيپ روي مادربورد پرينتر است و ظاهرا هدف سازنده اين بوده که بگه هواي بعضي از مصرف کننده ها را بايد داشت و به انها اين امکان را دادکه با کمي دست کاري بتوانند کارتريج ها را شارژ کنند از مدل سياه و سفيد SAMSUNG 1640 , از رنگي ها CLP315
همين طور بقيه مدلها چيپ انها به صورت غير قانوني داره توسط شرکتهاي چيني توليد مي شود و به هيچ وجه شرکتهاي اصلي از اينکه مصرف کننده به جاي خريد يک درام نو مدام همان قبلي را با هزينه کم شارژ کنه راضي نيستند
به همين دليل روز به روز دارند اين چيپ ها را سخت تر مي کنند و حتي بعد از يکي دو سال ممکنه که ان چيپ توليد نشه و اين به اين معني که يا با خريد مواد مصرفي اصلي و يا با خريد يک پرينتر نو پول توي جيب توليد کننده مي رود

تقريبا همه مدلهاي فعلي يا چيپ دارند و يا فيوز (ما که نفهميدم اين فيوز ديگه چيه اگر کسي مي دونه راهنمايي کنه )
مدلهاي قديمي HP مثل 1100و يا 1200و 1300 فاقد ان هستند احتمالا در مورد ساير مارکها هم صدق ميکنه ( اگرکسي بتوانه ليستي از پرينتر ها ي بدون چيپ بده عالي است )
تلاش براي پيدا کردن يک پرينتر که از هر نظر خيال من را راحت منه بي ثمر بوده است و پرينتري که چيپ نداشته باشه پيدا نکردم

ظاهرا با دوام ترين پرينتر ها از نظر مارک تجاري LEXMARK (با گارانتي ماد ايران ) و KYOCERA ( با گارانتي BOM ) مي باشد
چند شرکت داخلي مثل سخت سيستم و تارا اقدام به توليد کارتريجهاي HP کرده اند

حالا يکي مي خواهم که يک جمع بندي بکنه و بگه چيکار منيم من نياز به يک پرينتر دارم که با ان کپي هم بگيرم . شما بگيد چند کاره بگيرم يا يک اسکنر را با يک پرينتر به هم وصل کنم و چه مارکي و با چه گارانتي بگيرم که خيالم از بابت مواد و لوازم و کيفيت ان راحت باشه
پرينتر هايي که تا حال ديدم اينها بوده
تک کاره : 1 HP 2055 به قيمت 270000 تومان 33صفحه در دقيقه 1200*1200 و چاپ دو رو ----- بدون گارانتي
2 KYOCERA FS1300D قيمت 345000 تومان 28 صفحه در دقيقه 1200*1200 و چاپ دو رو گارانتي بي او ام 2 سال
3 LEXMARK E260D قيمت 257000 33صفحه در دقيقه 1200*1200 و چاپ دو رو -----'گارانتي ماد ايران 1 سال
چند کاره
1 HP 1522 قيمت با شبکه 380 بدون شبکه 340 تومان 23صفحه در دقيقه 600*600 و بدون چاپ دو رو بدون گارانتي
2 SAMSUNG 4828 بدون شبکه 380000 تومان 28صفحه در دقيقه 1200*1200 و چاپ دو رو --گارانتي سام سرويس
3 LEXMARK X340 قيمت 285000 تومان 25صفحه در دقيقه 600*600 و بدون چاپ دو رو 'گارانتي ماد ايران 1 سال
هر سه چاپگر چهار کاره هستند
حالا ما کدام را بخريم ؟ ضمنا همه چيني تشريف دارند و اصلا دنبال ژاپني نگرد و با درنظر گرفتن مساله تحريم و توليد کننده هاي داخلي و امکان تهيه چيپ و مواد مصرفي و هزينه کم نگهداري و قيمت و گارانتي کدام را پيشنهاد مي دهيد

danahamedanan
26-11-2010, 13:23
من قصد خرید 4 کاره سامسونگ 4828 دارم می خوام بدونم کارت شبکه داره هزینه شارژ اون چقدره ؟