PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو بازی های حرفه ای فلش !

rostamiani
20-02-2009, 18:24
سلام
اغلب بازی های فلشی که جاهای مختلف دیدم خیلی ساده و ابتدایی بودن. با یک روند تکراری و اغلب بدون خط داستانی یا شخصیت پردازی خاص.
توی چند سالی که دنبال بازی ها و فیلم های فلش بودم، کار های بسیار جالبی دیدم. از اون جایی که ممکنه خیلی ها بازی فلش رو همون بازی های ساده بدونن، تصمیم گرفتم بهترین بازی های فلشی رو که دارم اینجا معرفی کنم تا بقیه هم استفاده کنن

rostamiani
20-02-2009, 18:26
اولین بازی که می خوام معرفی کنم Johnny Rocketfingeers هست :5:
این بازی یکی از قشنگ ترین بازی هایی هست که داشتم.
در این بازی شما Jonny رو با انتخاب های خودتون هدایت می کنید .به این صورت که هر بار با انتخاب کردن یکی از گزینه ها ،ادامه داستان رو تعیین می کنید.
گرافیک بازی شبیه طراحی هست و عموما سیاه و سفید :31:
این بازی اکشن طنز زیبایی داره که به خاطر شخصیت جالب Jonny هست . می تونید قبل از شروع شدن بازی با زدن دکمه Next با شخصیت Jonny بیش تر آشنا بشید :5:
بعضی از قسمت های بازی صحنه های خشنی داره و به سنین پایین توصیه نمی شه :21:
توصیه می کنم حتما دیالوگ های بازی رو بخونید :20:

پس از چند سال Jonny Rocketfingers 2 با گرافیک زیبا تر و کنترل کامل تر اومد که انشاالله بعدا معرفی می کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

سایت بازی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rostamiani
20-02-2009, 18:27
این دفعه می خوام بازی Climate Chaos براتون معرفی کنم
سبک بازی معمایی هست.شما نقش هدایت کردن مسافری رو به عهدا دارید که برای تعطیلات به جزیره زی بایی میره و...
توی این بازی می تونید با دوربین از هر منظره ای عکس بگیرید
همین طور می تونید بازی رو Save کنید و دفعه بعد اون رو ادامه بدید :31:

گرافیک بازی خیلی خوبه و ممکنه کسانی که سیستم ضعیف تری دارند نتونند بازی رو در حالت High Quality اجرا کنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود:

rostamiani
20-02-2009, 22:39
2 Johnny Rocketfingers
می تونم بگم این بازی با شماره دومش یک بازی کامل شد و همه خصوصیات بازی های سبک اشاره و کلیک رو داره :20:
در این شماره تقریبا همه چیز پیشرفت کرده
می تونید Johnny رو در صفحه حرکت بدید .اشیا رو با هم ترکیب کنید و چیز جدیدی بسازید.
از صحنه های خشن نسخه اول اینجا خبری نیست و به جای اون دیالوگ ها و موقعیت های طنز زیاد تر شدند
گرافیک هم قشنگ تر شده .داستان بهتری هم داره که شاید تموم کردنش چند ساعتی طول بکشه :31: .شدیدا توصیه می کنم اگه می تونید دیالوگ ها رو بخونید.در غیر این صورت هم می تونید بازی رو تموم کنید، ولی قسمت زیادی از زیبایی بازی رو از دست می دید :5:
توی این نسخه باید حسابی فکرتونو به کار بندازین

حتی اگه از نسخه اول هم خوشتون نیومده ، توصیه می کنم این نسخه رو ببینید، چون خیلی تغییر کرده (البته به جز خود Johnny :31:)

لینک دانلود ( 8.5 مگابایت):

rostamiani
21-02-2009, 13:11
بازی flOw
این بازی در مورد هدایت کردن موجود میکروسکوپی هست که باید با خوردن بقیه موجودات بزرگ تر بشه.در صورت خوردن سلول قرمز به قسمت عمیق تر آب میرین و با خوردن سلول آبی یک مرحله بالا تر
در قسمت های عمیق در موجودات بزرگ تر و خطرناک تری وجود دارند.در نهایت باید به عمیق ترین قسمت آب برید و قوی ترین موجود بازی رو شکست بدین و خودتون به جای اون قرار بگیرین.بعد بازی از اول با نژاد دیگه ای از موجودات ادامه پیدا می کنه:20:
ظاهرا شکل ظاهر موجود شما پس از بزرگ شدن به ترتیب خوردن انواع سلول ها داره مثلا ممکنه شاخک پیدا کنه !
سعی کنید تا جایی که یم تونید سلول هایی که به شکل + هستند رو جمع کنید.:20:

هوش مصنوعی بازی خیلی جالب هست . ترس و خشم خیلی زیبا نشون داده شدن. طوری که خیلی وقت ها وقتی می خواستم بقیه رو بخورم، خیلی رلم براشون می سوخت !:31:

گرافیک بازی هم بسیار قشنگ هست.حرکات و نور پردازی اونقدر طبیعی هست که احساس می کنید واقعا در حال شنا کردن زیر آب هستید:20:
متاسفانه با وجود طولانی بودن زمان بازی، امکان Save در بازی وجود نداره !

پس از ساختن نسخه فلش بازی، نسخه PSPو PS3 بازی هم ساخه شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسخه PS3 :

لینک دانلود :

Mirror:

rostamiani
21-02-2009, 13:42
بازی N- The Way of The Ninja
این بازی در مورد رسوندن Ninja به در خروجی است. حرکات Ninja بسیار نرم و زیبا است
بازی به طور خودکار Save می شه و با بسته شدن بازی همه چیز از دست نمی ره
بازی بیش از 500 مرحله جالب داره ::18: که مرحله های بالای 200 به دقت بسیار بالایی نیاز داره:31:
همراه بازی یک Level Editor هم هست که می تونید به راحتی Level های جدیدی درست کنید و توی سایت بازی به اشتراک بزارین. مرحله های زیادی هم به صورت دسته بندی شده توسط کاربران ایجاد شده که از سایت بازی قابل دانلود هست.

اگه به اینترنت دسترسی داشته باشید، می تونید نام و رکورد 20 نفر اول رو در هر کدام از 500 مرحله ببینید و جالب اینه که می تونید Replay این بازی ها رو هم اجرا کنید و بازی اون ها رو ببینید !! فقط کافیه توی highscores روی اسم اون نفر کلیک کنید . نگران حجم Replay ها هم نباشید.چون خیلی کم حجم هستند.
جدیدا نسخه Xbox و Nintendo DS بازی هم منتشر شده که می تونید توی سایتش ببینید :

این بازی رو قبلا به طور جداگانه معرفی کرده بودم که اینجا هم دوباره اوردم :20:

دانلود نسخه فلش بازی :

با آرزوی موفقیت :20:

neverwinter
21-02-2009, 13:46
با سلام
کار جالبی رو شروع کردی. امیدوارم ادامه بدی.
اگر ممکنه سری warbears رو هم برای دانلود بزار.:31:

mostafa_gm
21-02-2009, 15:11
خيلي عاليه.
بازم بازيهاي توپ بذار. منتظريم.

rostamiani
21-02-2009, 15:15
با سلام
کار جالبی رو شروع کردی. امیدوارم ادامه بدی.
اگر ممکنه سری warbears رو هم برای دانلود بزار.:31:

بازی جالبی به نظر میاد.همون سبکیه که من دوست دارم :31:. :20: ولی تا خودم اونو بازی نکنم، نمی تونم مطلبی در موردش بنویسم
شما اگه فرصت داری اونو معرفی کن :20:

rostamiani
21-02-2009, 15:17
خيلي عاليه.
بازم بازيهاي توپ بذار. منتظريم.

شما لطف دارین
توی اون چند سال که فلش دانلود می کردم بازی های جالب زیادی دیدم که ان شاالله هر روز یکی دوتاشونو معرفی می کنم
هنوز هم بازی های زیادی باقی مونده :31:

kelark
21-02-2009, 17:26
دستت واقعا درد نکنه دوست عزیز

ARASH BAHAL
21-02-2009, 17:58
امان از دسته dial-up
خیلی فلش رو دوست دارم ولی متاسفانه صبر ایوب و عمر نوح ندارم!!!!
شوخی کردم میرم کافی نت و... .

rostamiani
21-02-2009, 18:51
امان از دسته dial-up
خیلی فلش رو دوست دارم ولی متاسفانه صبر ایوب و عمر نوح ندارم!!!!
شوخی کردم میرم کافی نت و... .
انشا الله در آینده بازی های کم حجم تر هم میزارم :20:

danial_848
21-02-2009, 22:54
بازی flOw
این بازی در مورد هدایت کردن موجود میکروسکوپی هست که باید با خوردن بقیه موجودات بزرگ تر بشه.در صورت خوردن سلول قرمز به قسمت عمیق تر آب میرین و با خوردن سلول آبی یک مرحله بالا تر
در قسمت های عمیق در موجودات بزرگ تر و خطرناک تری وجود دارند.در نهایت باید به عمیق ترین قسمت آب برید و قوی ترین موجود بازی رو شکست بدین و خودتون به جای اون قرار بگیرین.بعد بازی از اول با نژاد دیگه ای از موجودات ادامه پیدا می کنه:20:
ظاهرا شکل ظاهر موجود شما پس از بزرگ شدن به ترتیب خوردن انواع سلول ها داره مثلا ممکنه شاخک پیدا کنه !
سعی کنید تا جایی که یم تونید سلول هایی که به شکل + هستند رو جمع کنید.:20:

هوش مصنوعی بازی خیلی جالب هست . ترس و خشم خیلی زیبا نشون داده شدن. طوری که خیلی وقت ها وقتی می خواستم بقیه رو بخورم، خیلی رلم براشون می سوخت !:31:

گرافیک بازی هم بسیار قشنگ هست.حرکات و نور پردازی اونقدر طبیعی هست که احساس می کنید واقعا در حال شنا کردن زیر آب هستید:20:
متاسفانه با وجود طولانی بودن زمان بازی، امکان Save در بازی وجود نداره !

پس از ساختن نسخه فلش بازی، نسخه PSPو PS3 بازی هم ساخه شد.

نسخه PS3 :

لینک دانلود :

Mirror:

بسیار بابت تائیک خوبت و معرفی این بازی زیبا ممنونم
دوستان ئیشنهاد می کنم این بازی رو (flOw) رو حتما دانلودش کنید... خیلی زیباست. ومعتاد کننده
تو این بازی شما باید با خوردن میکروارگانیسم ها رشد کنید و به تکامل برسید
اون + ها که گفتید فقط شما رو یک لایه بالا یا ئایین میاره و کار دیگه ای نمیکنه اونایی که یه نقطه مشکی وسطشون هست ونا رو بگیرید تا ئایین برید. هرچی پاین تر برید چیزای بیشتری پیدا میشن!!
در ضمن آهنگ خیلی قشنگی هم داره

rostamiani
21-02-2009, 23:01
بسیار بابت تائیک خوبت و معرفی این بازی زیبا ممنونم
دوستان ئیشنهاد می کنم این بازی رو (flOw) رو حتما دانلودش کنید... خیلی زیباست. ومعتاد کننده
تو این بازی شما باید با خوردن میکروارگانیسم ها رشد کنید و به تکامل برسید
اون + ها که گفتید فقط شما رو یک لایه بالا یا ئایین میاره و کار دیگه ای نمیکنه اونایی که یه نقطه مشکی وسطشون هست ونا رو بگیرید تا ئایین برید. هرچی پاین تر برید چیزای بیشتری پیدا میشن!!
در ضمن آهنگ خیلی قشنگی هم داره
شما لطف دارین
البته گرفتن سلول های + خیلی مهم هست
سلول های + که از بقایای موجودات دیگه به دست می آد در واقع Health شما هست و هر قدر بیش تر داشته باشین، دیر تر می میرین :20:
اگه فقط همین طور پایین برین، ممکنه به راحتی خورده بشین :31:!!!!

danial_848
21-02-2009, 23:30
بله من فکر کردم شما یه چیز دیگه رو گفتید
آره اون + ها ارزش غذایی شون خیلی زیاده!! :31:
الام من یه موجود دیگه شدم! صفحه هم سبز شده
کنترلش خیلی سخت شده!

rostamiani
22-02-2009, 16:27
بازی Wink the game

امروز می خوام یک بازی Action بهتون معرفی کنم :20:
داستان در مورد Wink هست که به جنگ اژدها می ره
گرافیک خیلی جالب هست. توصیه می کنم اگه گرافیک سنگین هست، گزینه Particles رو در Options روی LOW تنظیم کنید

Wink کار های زیادی می تونه انجام بده. دویدن، آویزون شدن از لبه ها ،پنهان شدن در تاریکی و یا پشت تخته سنگ ها
همین ظور می تونه روی سقف هم هرکت کنه و از بالا روی دشمن بپره! یا مثلا از پست دشمن رو بگیره و جا با جا کنه یا اونو بکشه.
Wink می تونه از صلاح های دشمن ها هم استفاده کنه و یا حتی مشعل های روی دیوار رو برداره و پرتاب کنه :31:

خوشبختانه این بازی قابلیت Save کردن هم داره !

لینک دانلود :

موفق باشید :20:

samaras23
22-02-2009, 21:40
سلام دوست عزيزrostamiani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تايپيك خوب و جالبي رو شروع كردي اميدوارم موفق باشي
درباره بازي flow هم بايد بگم بازي جالبي بود
يه جورايي مثل قسمت اول بازي spore بود
ولي خيلي جالبتر بود

rostamiani
25-02-2009, 13:09
Dynasty Street
امروز یک بازی مبارزه ای به سبک Stick رو بهتون معرفی می کنم
حرکت هایی که می تونید انجام بدید شامل مشت و لگد ایستاده و نشسته. دونوع لگد با پرش و... هست.
اگه پشت سر هم به حریفان ضربه بزنید، مد Special فعال می شه و می تونید دشمن ها رو با چند حرکت مختلف به اطراف پرت کنید !! :20:
سلاح های موجود : یوزی ، کلاشینکف ،شمشیر ،نانچیکه ،نارنجک ،مین با کنترل از راه دور! ،چوب ،ستاره و اره برقی هست :31:

بازی شامل سه مد مختلف هست:
Adventure :این نوع بازی شامل چندین مرحله هست که اول هر مرحله ماموریت همراه با نقشه محل رو بهتون نشون می ده
Survival :در این نوع بازی باید تا می تونید دشمن ها رو بکشید و امتیاز بالاتری کسب کنید

Tournament: در این حالت در هر مرحله تعداد دشمنان بیش تر می شه و باید تا جایی که می تونید به مرحله بالا تر برید

برای آموزش و تمرین در منوی اصلی گزینه Dojo و برای تمرین با صلاح ها Extras رو انتخاب کنید

لینک دانلود (5 مگا بایت):

Bad gunner
05-04-2014, 20:54
2 Johnny Rocketfingers
می تونم بگم این بازی با شماره دومش یک بازی کامل شد و همه خصوصیات بازی های سبک اشاره و کلیک رو داره :20:
در این شماره تقریبا همه چیز پیشرفت کرده
می تونید Johnny رو در صفحه حرکت بدید .اشیا رو با هم ترکیب کنید و چیز جدیدی بسازید.
از صحنه های خشن نسخه اول اینجا خبری نیست و به جای اون دیالوگ ها و موقعیت های طنز زیاد تر شدند
گرافیک هم قشنگ تر شده .داستان بهتری هم داره که شاید تموم کردنش چند ساعتی طول بکشه :31: .شدیدا توصیه می کنم اگه می تونید دیالوگ ها رو بخونید.در غیر این صورت هم می تونید بازی رو تموم کنید، ولی قسمت زیادی از زیبایی بازی رو از دست می دید :5:
توی این نسخه باید حسابی فکرتونو به کار بندازین

حتی اگه از نسخه اول هم خوشتون نیومده ، توصیه می کنم این نسخه رو ببینید، چون خیلی تغییر کرده (البته به جز خود Johnny :31:)

لینک دانلود ( 8.5 مگابایت):
اولش ک اون سه نفر میان باید چیکار کرد:n03: