PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Laser Fax & Copier

Silv3rD00r
19-02-2009, 23:32
سلام دوستان

سوالی در مورد دستگاه های Laser Fax & Copier دارم.
من رفتم سایت Panasonic و ایم مدلو دیدم برام در مورد بحث کپی اونا سوالی پیش اومده.
اینم سایتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آیا فتوکپی اونا فقط در مورد اوراق A4 , A5 , ... کاربرد داره یا نه میشه مثل دستگاه های فتوکپی جزوه و کتاب و ... هم باهاش کپی گرفت منظورم اینه که صفحه شیشه ای داره که هرچیزی بخوای باهاش کپی بگیری یا نه فقط باید تک برگ بهش بدی.
از نظر کارتریج چطوریه آیا واقعا لیزریه !!!
اصلا در کل اینا میرزه من دستگاه فتوکپی خونگی میخوام که لیزری باشه که بهاش جزوه و ... بشه کپی کرد اصلا چنین چیزی جدا هست ؟

ممنون میشم کمک کنید.

Senator_F
20-02-2009, 09:52
سلام دوستان

سوالی در مورد دستگاه های Laser Fax & Copier دارم.
من رفتم سایت Panasonic و ایم مدلو دیدم برام در مورد بحث کپی اونا سوالی پیش اومده.
اینم سایتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
آیا فتوکپی اونا فقط در مورد اوراق A4 , A5 , ... کاربرد داره یا نه میشه مثل دستگاه های فتوکپی جزوه و کتاب و ... هم باهاش کپی گرفت منظورم اینه که صفحه شیشه ای داره که هرچیزی بخوای باهاش کپی بگیری یا نه فقط باید تک برگ بهش بدی.
از نظر کارتریج چطوریه آیا واقعا لیزریه !!!
اصلا در کل اینا میرزه من دستگاه فتوکپی خونگی میخوام که لیزری باشه که بهاش جزوه و ... بشه کپی کرد اصلا چنین چیزی جدا هست ؟

ممنون میشم کمک کنید.

لیزری بودنش که لیزری هست.ولی کپی به اون منظوری که شما می فرمایین نمیتونه عمل کنه.فقط تک برگ.

اگر fax نیاز ندارین،مدل های مختلفی از اچ پی و سامسونگ هستند.
samsung scx4300

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

samsung scx4500
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silv3rD00r
20-02-2009, 11:53
Senator_F عزیز سلام

من می خوام جدا جدا بگیرم اما میگید که دستگاه فتوکپی در حیطه منظوره من نیست چرا فکس هم می خوام میخواستم فتوکپی ، فکس ، پرینتر و اسکنر رو جدا بگیرم که میگید فتوکپی نیست ، همه توصیه میکنن که چهار کاره نگیرم من رشتم نرم افزاره و حالا حالا ها با اینا می خوام کار کنم بنابراین در حیطه 550 هزار تومان می خوام بهترین ها رو بگیرم اگه بشه !!!

لطفا بیشتر راهنماییم کنید تو حیطه سخت افزار بسیار بی تجربه هستم.