PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : ويرايش و رتوش عكس

F@$hist
19-02-2009, 23:14
سلام علیکم ! خسته نباشید دوستان ... بنده یهویی این ایده که توی آوارتورم هم هست به سرم خورد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این شکلک رو با برنامه ی paint کشیدم ... ولی دیدم که با فتوشاپ باید قشنگ تر بشه ...

می خواستم استاید محترم یه روتوش کوچولو به این بدن با چند تا افکت زیبا ... احتمالا برای لوگوی سایت استفادش می خوام بکنم !

در ضمن ... درسته فتوشاپ بلد نیستم ! ولی خب ... اگه بگین از چه طریق این تغییرات رو انجام دادین ممنون میشم !!!( من با خیلی از منو ها بلد نیستم کار کنم ... ولی یه چند تا کار کوچیک رو می تونم انجام بدم !!!)

behrooz 2006
20-02-2009, 13:11
فقط نوشته اونو عوض کردم. خوب شده؟

F@$hist
20-02-2009, 15:44
بلی چه بس زیبا شد !!! ببینم نمیشه رنگ پرچمش رو عوض کرد ؟؟؟

یه حالتی که از این مردگی در بیاد !؟ یا مثلا بهش نور تابوند (سیاه روشن توش بوجود بیاد ؟

Ali Delkhosh
20-02-2009, 16:15
اين چطوره ؟

F@$hist
20-02-2009, 16:37
بله این هم خیلی زیبا شد ! تشکر ! فقط یه سوال ! اون "ن" چه طوری اون وسط قرار گرفت ؟ فونت خاصی این طوری می نویسه ؟؟؟

huti_421
20-02-2009, 17:42
بله این هم خیلی زیبا شد ! تشکر ! فقط یه سوال ! اون "ن" چه طوری اون وسط قرار گرفت ؟ فونت خاصی این طوری می نویسه ؟؟؟

نه

یه بار مینویسن : "ایرا" یه بارم مینویسن "ن"

بعد جای "ن" رو عوض می کنن میارن اون وسط :دی

ايناس
25-03-2009, 21:42
ببخشید من برنامه ی رتوش کردن عکس میخواستم
با تشکر

huti_421
25-03-2009, 23:44
با تشکر

ضمن خیر گفتن شما به انجمن های بزرپ پی سی ورد

برای این منظور تاپیک های زیادی موجود هست و یا پلاگین و اکشن های مختلف داخل بانک هایی که برای این کار هستن :

»» بـانـک [PlugIns ] پـلاگـیـن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

»» بانک [action] اکشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم نمونه تاپیک ها :

تایپک جامع روتوش (سطح : از مبتدی تا حرفه ای) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش : زیبا سازی چهره ( سطح : مبتدي-متوسط ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و بسی تاپیک دیگه که با یه جست و جوی ساده به نتیجه ی قابل توجهی خواهید رسید

AKBAR_56
26-03-2009, 07:08
با تشکر

برای روتوش به این جا برو چند تا اکشن است فکر کنم کارتو راه بیندازه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید