PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی برداشتن نام سایت از روی عکس های و ...

S A M
19-02-2009, 21:07
سلام
من یه سوال داشتم و اون اینه که چیجوری نام یه سایت که روی یه عکس هست رو برداریم ؟

و

سوال دوم اینکه چگونه دور یک عکس رو تار کنم ... ؟

ممنونم
محمد

Aseman e ghermez 2
19-02-2009, 21:29
سلام
من یه سوال داشتم و اون اینه که چیجوری نام یه سایت که روی یه عکس هست رو برداریم ؟

و

سوال دوم اینکه چگونه دور یک عکس رو تار کنم ... ؟

ممنونم
محمد
hi
من از fi-lter توی ps استفاده میکنم توسط r.m.t همون مربع تیره دار اون اسم سایت رو با fi-lterمات یا شکل های مختلف دیگه ای استفاده می کنم:11:

S A M
19-02-2009, 21:33
ممنون از جوابت

این عکسی که میخوام آدرس سایت رو بردارم ، آدرس سایت درست در وسط عکس هست و متاسفانه نمیشه کاریش کرد ...
در ضمن ، زیر دیپلم حرف بزن : دی

مرسی
محمد

huti_421
19-02-2009, 22:34
با Clone Stamp باید این کارو انجام بدی !!!

جادوگر جوان
19-02-2009, 22:57
شما میتونید با استفاده از ابزارstamp این کار را بکنید
این گونه که ابتدا در کنار نوشته دکمه آلت را گرفته و کلیک کنید
سپس بر روی نوشته همانند براش بکشید
در ضمن این قسمت مربوط به قرار دادن آموزشهاست شما میبایست درخواستهاتون را در صفحه اول انجمن فتوشاپ مطرح کنید

S A M
20-02-2009, 09:17
این ابزار Clone Stamp کجاست ؟

در ضمن ، برای محو کردن دور یک عکس من قبلا از ابزار Gradient استفاده میکردم ولی نمیشه دور عکس رو خیلی ملایم محو کردش و میزنه یهو عکس رو داغون میکنه .

لطفا یه راهنمایی بکنین
خیلی واجبه

ممنونم

hamed9
20-02-2009, 10:42
این ابزار در جعبع ابزار هست:31:داخل طراحی ها و با زدن کلیدs فعال می شه شما می تونید با کلید altرنگ رو از کناری بردارید و در جایی که می خواهید بریزید برای محو کردن زیبا می تونید ازsmudge toolاستفاده کنید که کلید ترکیبیش s هستش...

huti_421
20-02-2009, 12:04
این ابزار Clone Stamp کجاست ؟

در ضمن ، برای محو کردن دور یک عکس من قبلا از ابزار Gradient استفاده میکردم ولی نمیشه دور عکس رو خیلی ملایم محو کردش و میزنه یهو عکس رو داغون میکنه .

لطفا یه راهنمایی بکنین
خیلی واجبه

ممنونم

هات کی Clone Stamp هم S اِ

برای محو کردن عموما از ابزار Blur استفاده می کنیم

با هات کی R فک کنم :دی

S A M
20-02-2009, 12:15
من وقتی میخوام از ابزار ( کلید S ) استفاده کنم ارور میده .

این ابزار Blur کجاست ؟
من میخوام به صورت ملایم محو کنم ....

خیلی ممنونم

DreaMaryam
20-02-2009, 12:31
من وقتی میخوام از ابزار ( کلید S ) استفاده کنم ارور میده .

این ابزار Blur کجاست ؟
من میخوام به صورت ملایم محو کنم ....

خیلی ممنونم

چه اروری میده؟ اگه میگه could not use the clone stamp because the area to clone has not been defined راه حل رو خودش بعدش گفته و اون اینه که باید کلید alt چپ رو نگه داری و کلیک کنی. (تاکید می کنم alt چپ)
ابزار blur هم کی پایین تر این ابزار است که شکل یه قطره است و احتمالن زیر گروه ابزار smudge است و با کلیک روی مثلث کنار این ابزار می تونی بهش دسترسی داشته باشی. این که می خوای محو شدگی ملایم باشه تو تنظیمات ابزار هست وقتی پیداش کردی میبینی:31:

S A M
20-02-2009, 12:40
وقتی Alt چپ رو داشتم دیگه ارور نداد ، ولی هیچ تغییری توی شکل ایجاد نمیشه .

ابزار Blur هم هیچ تغییری توی شکل ایجاد نمیکنه .

قضیه چیه ؟

DreaMaryam
20-02-2009, 12:47
وقتی Alt چپ رو داشتم دیگه ارور نداد ، ولی هیچ تغییری توی شکل ایجاد نمیشه .

ابزار Blur هم هیچ تغییری توی شکل ایجاد نمیکنه .

قضیه چیه ؟

منظورت چیه که تغییری ایجاد نمیشه؟ مثل این میمونه که ابزار مداد رو انتخاب کنی و انتظار داشته باشی خودش نقاشی بکشه. در واقع با زدن کلید alt +کلیک از اون مکانی که کلیک کردی کپی گرفته می شود و بعد هرجا که با نگه داشتن کلید موس بکشی اون قسمتی که اول کلیک کردی اونجا کشیده میشه. برای همین دوستان میگن کنار جایی که می خواهی نوشته رو پاک کنی کلیک کن که وقتی بعد روی نوشته کلیک کردی بافت کنار اون قسمت رو روی اون کپی کنه.

ابزار blur هم مثل همین . وقتی انتخاب کردی باید رو جایی که می خواهی محو شود بکشی...

S A M
20-02-2009, 13:28
با ابزار Blur نمیشه شکل رو به درستی پاک کرد ، ممکنه گوشه های شکل خراب بشه
من میخوام دور شک به صورت یکسان محو بشه ... طوری که گوشه هاش کمرنگ بشه ....

hamed9
20-02-2009, 13:47
اقا این همه زحمت به خودت دادی می زاشتی اینجا سری با اموزش برات درست می کردیم دیگه...
بچه ها راجع به هرچی خواستید کمک کنید لطفا کامل بگید اینقدر طرف نپیچه این جوری فکر می کنم بهتر بشه .

S A M
20-02-2009, 13:52
خب لطفا این رو با آموزش بهم یاد بدین
من میخوام دور این عکس محو بشه ، یعنی دورش کمرنگ بشه تا قشنک تر بشه
اینم عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون میشم بهم یاد بدین .

hamed9
20-02-2009, 14:26
بین کدوم ازین 2تا مقصودت هستش اگه هیچکدوم که کار رو می زاریم برا حرفه ای ترها اگر پسندیدی که....,اگه اون بود خواستی بگو درجش رو کم و زیاد کنیم...

S A M
20-02-2009, 14:59
هر 2 تا خیلی قشنگ شده مخصوصا دومی .

میشه طرز درست کردن هر 2 تا رو یاد بدین ؟

hamed9
20-02-2009, 15:11
خوشت اومد گفتم الن اومدم شاکی شدی اخه مهمون دارین وسط کار مامان گیر دید حامدددددددد پاشو کلافم کرد دیگه سریع زدم:31:
خوب اول دومی رو میگم دوست جا همون طور که بقبیه دوستان گفتن از ابزار blur استفاده کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط باید یادت باشه که باید زیاد از این ابزار روی کار استفاده کنی و برای تاثیر بیشتر مقدارstrengthرو زیاد کنی

همین...

hamed9
20-02-2009, 15:17
اما اموزش اولی شکلت رو باز که کردی با ابزار انتخاب هر طور که دوست داشتی دور کارت بکش و از مسیر selectو modifyو بعد featherرو انتخاب کن :
بهش مقدار بده و بعد Ctrl+Cرو بزن و یه سند جدید باز کن و Ctrl+Vدر سند جدید تا انتقال داده بشه...
موفق باشی
حامد.

hamed9
20-02-2009, 15:26
راستی یه روش جالب تر با یه ابزار انتخاب دور شکلت رو به طور دقیق انتخاب کن و بعد از منوی selectگزینه Inversروبزم حالا بیوفت به جونش با فیلترها اول یه کم بهش Gussution Blur بده و بعد Motion Blur نتیجه:

S A M
20-02-2009, 15:30
آقا دمت جیز ...
ایدی شما چیه حامد جان ؟

hamed9
20-02-2009, 15:32
Graphic.online9
web.online9

S A M
20-02-2009, 15:34
این Gussution Blur و Motion Blur کجاست ؟

hamed9
20-02-2009, 15:46
fillter==>Blur
هر دوشو اونجاست....