PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدیدترین خودروها به بازار کشور (داخلی/خارجی) 1388

rw280s
19-02-2009, 21:05
دوستان در این تایپک می تونن جدیدترین خودروهای وارداتی یا ساخت داخل که به بازار خودرو کشور وارد می شوند رو با تصویر به اطلاع بقیه برسونند.

rw280s
19-02-2009, 21:10
به نقل از مجله ماشین ارائه خودرو کوچک شهری مرسدس یعنی اسمارت در دستور کار قرار دارد که قیمت پیش بینی شده برای آن 45 میلیون تومان است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeidm3
01-04-2009, 15:12
سال 88 ماشینهای زیادی میاد ایران از جمله مدلهای مختلغ پورشه و هیوندای و چندتا چینی وچند مدل پزو ونیسان. ولی چه فایده اونقدر قیمت بالاست که فقط خر پولا می تونن بخرن.نه منی که در به در دنبال یه ماشینه 2 ملیونیم

prowler88
02-04-2009, 16:21
خبر جالب ورود ماشین های سئات (یک خودروساز مطرح اسپانیایی) با سه مدل هست. مخصوصا مدل لئون که حدود قیمتش مدل پایه 40 و مدل فول 50 هست. البته برای یه ماشین هاچ بک اسپانیایی رقم زیادی به نظر میرسه. ولی فکر کنم براتون جالب باشه بدونین قدرت موتور مدل فول 240 اسب بخار هست و 6 دنده هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

D r i v e r
02-04-2009, 16:39
خبر جالب ورود ماشین های سئات (یک خودروساز مطرح اسپانیایی) با سه مدل هست. مخصوصا مدل لئون که حدود قیمتش مدل پایه 40 و مدل فول 50 هست. البته برای یه ماشین هاچ بک اسپانیایی رقم زیادی به نظر میرسه. ولی فکر کنم براتون جالب باشه بدونین قدرت موتور مدل فول 240 اسب بخار هست و 6 دنده هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این فولی که شما میگین که گفته ورودش ممنوع هست که
ولی 6 دنده دستی از همش جالب تره
رینگ های 17 و .....
ولی نمی ارزه 50 میلیون تومن!!!!:18:

مجید فینا
02-04-2009, 18:56
به نقل از مجله ماشین ارائه خودرو کوچک شهری مرسدس یعنی اسمارت در دستور کار قرار دارد که قیمت پیش بینی شده برای آن 45 میلیون تومان است.

milky way
03-04-2009, 02:14
واقعا کی حاضره برای جزقله ماشین 45 میلیون پول بده؟! این اسمارت ها مثلا ماشین های ارزون و شهری هستن اونوقت 45 میلیون؟!

milky way
03-04-2009, 11:00
به نظر من ماشین های میتسوبیشی هم میتونه، بازاره خوبی داخل ایران داشته باشه؛ نمیدونم چرا هیچ شرکت وارد نمیکنه.
Mitsubishi Lancer یک ماشین عالی، بدون شک بهترین نسل لنسره که تا الان ساخته شده و البته یکی از بهترین ها در این کلاس، این سری از مدل ارزون قیمت با قیمت حدود 13 هزار دلار و موتور 2 لیتری و 152 اسب بخاری شروع میشه و بغیر از مدل Evolution، به مدل 25 هزار دلاری با موتور 2 لیتر سوپر شارژر 237 اسبی ختم میشه.
با توجه به ظاهر مناسب این خودرو و قیمت خوبی که داره و البته این که بیس و اساس ساخت این ماشین یه ماشین اسپرت هست به نظر فروش خوبی میتونه داشته باشه و جدی ترین رقیبش مزدا 3 فقط میتونه باشه که البته تو این نسل به نظرم لنسر بهتره ولی تو نسل جدید مزدا 3 که سال دیگه میاد بسیار ماشین ارتقاء پیدا کرده.

tatu_lover1366
03-04-2009, 14:29
به نظر من ماشین های میتسوبیشی هم میتونه، بازاره خوبی داخل ایران داشته باشه؛ نمیدونم چرا هیچ شرکت وارد نمیکنه.
Mitsubishi Lancer یک ماشین عالی، بدون شک بهترین نسل لنسره که تا الان ساخته شده و البته یکی از بهترین ها در این کلاس، این سری از مدل ارزون قیمت با قیمت حدود 13 هزار دلار و موتور 2 لیتری و 152 اسب بخاری شروع میشه و بغیر از مدل Evolution، به مدل 25 هزار دلاری با موتور 2 لیتر سوپر شارژر 237 اسبی ختم میشه.
با توجه به ظاهر مناسب این خودرو و قیمت خوبی که داره و البته این که بیس و اساس ساخت این ماشین یه ماشین اسپرت هست به نظر فروش خوبی میتونه داشته باشه و جدی ترین رقیبش مزدا 3 فقط میتونه باشه که البته تو این نسل به نظرم لنسر بهتره ولی تو نسل جدید مزدا 3 که سال دیگه میاد بسیار ماشین ارتقاء پیدا کرده.

کاملا موافق حرفتمون
واقعا چرا سیاست کشور ما به سمت واردات خودروهایی از خودروسازی با کیفیت و ارزون قیمت تر نسبت به خودرو سازی اروپا یعنی ژاپن نمیره
حتی یک skyline هم با قیمت پایه 30 هزار دلار خیلی مینونه جلب توجه کنه

mm00
03-04-2009, 17:30
اووووووووووووووووووووپس
کی به این جقله 45 تومان میده!!
100 رحمت به پراید:))

D r i v e r
03-04-2009, 18:59

نمیدونم ولی فکر کنم 4 تا شو روی یه دونه تریلی دیدم
دقیقا با همین رنگ
لنسر آخرت ماشین هست ولی نه با 152 اسب :41:

به مدل 25 هزار دلاری با موتور 2 لیتر سوپر شارژر 237 اسبی ختم میشه.
مدل های خیلی قوی تر و خوف تر هم داره ها:46:
چه x و چه ix که موتور های جفتشون یکیه

mf.designing
03-04-2009, 19:10
دوستان این خبرها واسه آدم هایی مثه من نیست که به نون شب محتاج اند واسه مایه دارهاست . اینم بگم هر خرپولی هرجا که باشه حتی افغانستان هم پورشه و هیوندا که صهله لامبرگینی لوکس هم میاره . پدر ما که یه کارمند سادس از روز اولی که رفته سرکار تا حالا که بازنشتس ، اگه تمام حقوقش رو سیو میکرد و هیچ خرجی هم نداشت پول یه زانتیا درنمیومد تا برسه به پروشه ، ولمون کنید بابا داغ دلمونو تازه نکنید . اینا همه کمترینش 50 میلیونی هستند
بچه مایه دارها شاد باشن

ghermezeteh
03-04-2009, 19:19
دوستان امسال آئودی هم وارد بازار ایران میشه؟و چه مدل هایی؟
اون پورشه ها که قراره بیاد چیا هستن؟

milky way
03-04-2009, 20:38
نمیدونم ولی فکر کنم 4 تا شو روی یه دونه تریلی دیدم
دقیقا با همین رنگ
لنسر آخرت ماشین هست ولی نه با 152 اسب :41:

مدل های خیلی قوی تر و خوف تر هم داره ها:46:
چه x و چه ix که موتور های جفتشون یکیه
مدل قویتر و اسپرترش Evolution هست که گفتم، ولی این مدل 152 اسبی از 13-14 هزار دلار قیمتش شروع میشه که خوب برای ماشینی در این قیمت خوبه، کسی ممکنه تک و توک وارد کنه ولی نمایندگی نداره.

poria_mc
03-04-2009, 20:55
فاز اول a4 و tt در دو مدل کوپه و کابریو!
پورشه هم 3 مدل کایمن کاین و 911 داره وارد میشه که کمترینش 285 تومن قیمت داره!
البته فعلا هم پورشه و هم آئودی در حد حرفه!(اما آئودی کمی جدی تر!)

poria_mc
03-04-2009, 20:56
فاز اول a4 و tt در دو مدل کوپه و کابریو!
پورشه هم 3 مدل کایمن کاین و 911 داره وارد میشه که کمترینش 285 تومن قیمت داره!
البته فعلا هم پورشه و هم آئودی در حد حرفه!(اما آئودی کمی جدی تر!)

justmp3
13-04-2009, 01:48
جای خودروهای کمپانی هوندا واقعآ خالیه...مثلآ اکورد اگر بود کسی پول برای کمری یا سوناتا یا ازرا نمیداد...یا سیویک اگر بود کسی مزدا 3 یا کرولا نمیخرید...در ضمن ماشین جدید وارد شده هم از کمپانی هیوندا اینه:
جنسیس - Genesis

بی باک بی بال
14-05-2009, 17:37
از محصولات امریکایی چی توی ایران هست

MoHaMaD ZaNd
14-05-2009, 18:43
اي بابا چه فرقي ميكنه . آخر سر ما بايد توي خيابونا نگاشون كنيم و حسرت بخوريم !!! ولي بيخيال ديدنشون هم كمي لذت بخشه !!!

مجید فینا
15-05-2009, 18:05
از محصولات امریکایی چی توی ایران هست

بله هست

تویوتا کمری 6 سیلندر اونم تعداد خیلی کم ... من تو ایرتو یا یکیشو دیدم که ساخت USA زده بود
بی ام دبلیو X5 اونم چندتا
مرسدس سی کلاس نسل جدید مدل C350

البته در مورد تویوتا خدمتتون عرض کنم موتور 6 سیلندر کمری روی مدل تویوتا اریون که اخیرا وارد شده هست