PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن

mani32
19-02-2009, 10:50
بدلیل خراب بودن کارت گرافیکی و با توجه به قدیمی بودن موجود نبودن نو vga مجبور شدم کارت گرافیکی 4xجیفورس دست دوم بگیرم.... حالا بعد از 1 هفته بعد از 15 دقیقه یا بیشتر سیستم هنگ میکنه مجبورم ریست کنم... ویندوزم عوض کردم فن سی پی یو هم عوض کردم مشکل حل نشده ایا میتونه این مشکل از کارت گرافیکی باشه؟ ایا راه حلی هست توی ویندوز که کد خطا رو ثبت کنه تا بفهم دلیل این هنگ کردن چی هست؟

zeus7610
21-02-2009, 16:02
اگه قبل از تعویض کارت گرافیک مشکلی نداشتی به احتمال زیاد از گرافیکه. گرافیکه فن داره یا بی فنه؟ باید تست کرد دید مشکل از کجاست. یه گرافیک دیگه گیر بیار تست کن.

mani32
22-02-2009, 14:41
دقیقا مشکل همینه که چون کارت قدیمی نو نداره و من دست دوم خریدم ..... کارت اصلیم که تطویر خط خطی میشد و هنگ میکرد سیستم فن داره .... ولی این کارتی که دست 2 گرفتم فن نداره و رادیات بزرگ داره گیج شدم... بنظر شما اگه همون کارت خودم رو فن رو تعویض کنم میتونه مشکل حل شه؟

javadshahvand
23-02-2009, 10:53
بدلیل خراب بودن کارت گرافیکی و با توجه به قدیمی بودن موجود نبودن نو vga مجبور شدم کارت گرافیکی 4xجیفورس دست دوم بگیرم.... حالا بعد از 1 هفته بعد از 15 دقیقه یا بیشتر سیستم هنگ میکنه مجبورم ریست کنم... ویندوزم عوض کردم فن سی پی یو هم عوض کردم مشکل حل نشده ایا میتونه این مشکل از کارت گرافیکی باشه؟ ایا راه حلی هست توی ویندوز که کد خطا رو ثبت کنه تا بفهم دلیل این هنگ کردن چی هست؟

با اجرای تری دی مارک یا برنامه های که با گرافیک رابطه مستقیم دارند