PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل کوچک ولی بزرگ در تایم لاین

esmoeil
19-02-2009, 00:35
سلام دوستان

من یه سری فایل رو از روی مموری وارد تایم لاین کردم ولی آول و آخر همشون مثلثای کوچیکی میاد ( مثه شکل زیر ) که وقتی ترانزیشن رو اعمال می کنم اجرا نمی شه . این مثلثا برای چی ایجاد می شن و چطور می شه ترانزیشنا رو اعمال و اجرا کرد ؟

عکس لود نمی شه سایت امکانی برای گذاشتن عکس نداره ؟ ( امیدوارم بدون عکس متوجه منظورم بشین )

ممنون از راهنمایی های بی دریغتون

masoudtr
19-02-2009, 00:41
شما باید عکس بگذاری
از کدوم ورژن استفاده میکنی ؟
برای گذاشتن ترانزیشن دو تا فایل را بهم بچسبون یعنی کنار هم بگذار بعد ترانزیشن را بینشون بگذار

esmoeil
19-02-2009, 02:06
می دونم چطور از ترانزیشن استفاده کنم فقط اون مثلثای کوچیک که جهتشونم عکس همه مشکل ایجاد کردن .

esmoeil
19-02-2009, 02:19
شما باید عکس بگذاری
از کدوم ورژن استفاده میکنی ؟
برای گذاشتن ترانزیشن دو تا فایل را بهم بچسبون یعنی کنار هم بگذار بعد ترانزیشن را بینشون بگذار

ترانزیشن رو می دونم چطور استفاده کنم و از ورژن 4 استفاده می کنم . اینم تصویر و مثلثای کوفتیش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

esmoeil
19-02-2009, 02:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudtr
19-02-2009, 08:16
مشکلتو فهمیدم
جوابتو من میدم
برو تو کف شعر
این مثلث ها یعنی ابتدا و انتهای فیلمی که وارد کرده ای
ادیوس نمیتونه اینا را با ترانزیشن وصل کنه چون ابتدا و انتهای دو تا فیلم جدا هست که تو تایم لاین گذاشتی
فقط میتونه رو هر دو جدا بگذاره مثلا اخرش فید بشه
اگه میخوای حتما ترانزیشن بگذاری تایم لاین را بزرگ کن بعد چند فریم مونده انتهای تصویر را ببر برای ابتدای تصویر هم همین کار را بکن
بعد به هم با ترانزیشن متصل کن

canopus252
19-02-2009, 23:03
دوست عزیز برای اینکه ابتدا و انتهای فیلم را فریم کم نکنی میتونی هر کدام از فیلمها رو در یک لاین بگذاری بصورتی که قسمتی از فیلم دوم زیر فیلم اول باشه بعدا ترانزیشن را در انتهای فیلم لول بگذار