PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه پيشنهاد گرافيكي واسه خريد حرفه اي

naser521
18-02-2009, 23:08
دوستان درود

يه لطف كنيد يه مدلي از اين انبوه لب تاپ ها معرفي كنيد كه سه تا خصوصيت داشته باشه:

اول كار گرافيكي رو خوب بكشه معمولا فتو شاپ افتر افكت كورول دراو و ساير محصولات ادوبي

دوم قيمتش تو رنج 700 تا 800 باشه موجود باشه تو بازار و

سوم اينكه سرعت قابل قبولي داشته باشه و خيلي اذيت نكنه

تو پرانتز اين كه كاره من وب ديزاينه و سرعت و در مرحله بعد گرافيك برام اهميت داره

خيلي ممنونم كه كمك ميكنيد

دمتون گرم

Pami
19-02-2009, 01:50
دوستان درود

يه لطف كنيد يه مدلي از اين انبوه لب تاپ ها معرفي كنيد كه سه تا خصوصيت داشته باشه:

اول كار گرافيكي رو خوب بكشه معمولا فتو شاپ افتر افكت كورول دراو و ساير محصولات ادوبي

دوم قيمتش تو رنج 700 تا 800 باشه موجود باشه تو بازار و

سوم اينكه سرعت قابل قبولي داشته باشه و خيلي اذيت نكنه

تو پرانتز اين كه كاره من وب ديزاينه و سرعت و در مرحله بعد گرافيك برام اهميت داره

خيلي ممنونم كه كمك ميكنيد

دمتون گرم

برای کاربرد شما حداقل احتیاج به یه دستگاه با گرافیک 8400 داریم به بالا یا مثلا 3650 ATI ، و همینطور CPU از نوع Core2Duo اینتل با کش حداقل 2 MB و سرعت FSB 800 MHZ که بتونه شما رو راضی نگه داره ... اما خب همچین چیزی تو محدوده قیمت 700 - 800 خیلی کم گیر میاد ولی خب این مدلهای پیشنهادی من به شما : ( امیدوارم مفید باشه )
Asus X59SR با قیمت Minimum 890 هزار تومن ( برای مشخصات تو اینترنت و سایتهای فارسی بگرد )
Asus N10J با قیمت Minimum 710 هزار تومن
Asus X50GL با قیمت Minimum 820 هزار تومن
Fujitsu Siemens v6545 با حداقل قیمت 980 هزار تومن
Dell Vostro 1510 با حداقل امکانات و گرافیک 8400 مینیمم قیمت 870 هزار تومن

البته تو CPU کمی با چیزی که پیشنهاد دادم تفاوت دارن اما گرافیک ها در سطح همون 8400 هست سا بالاتر ، من خودم ASUS N10J رو با بودجه ای که داری پیشنهاد میکنم هم کوچولوئه و سبک و هم شیک و هم GPU 9300 داره که با این قیمت قابل قبوله

REGISTERED USER
20-02-2009, 11:27
کاربر عزیز naser521

لطفا قوانین را بخوانید

از درج لینک های سایت های فروشگاهی ایرانی مرتبط با لپ تاپ بپرهیزید

پست شما پاک شد

naser521
20-02-2009, 12:52
تو پرانتز:
از اين كه تذكر دادي ممنونم ولي از اين كه پستمو پاك كردي ناراحت شدم بابا لا اقل ويرايشش ميكردي يه ساعت دوباره نوشتم

----------------------------
pami_wega
عزيز از لطفي كه كردي و راهنمايي كردي خيلي ممنون حالا يه لطفي كنيد و اين مواردو يه نگاهي بندازيد از بقيه دوستان هم ممنونم:

-----------------------------------
2. اگه كيفيت ايسر رو تاييد ميكني يه پيشنهادي هم تو اون برند بده اخه به نسبت قيمت ها خيلي تو ايسر از بقيه برند ها پايين تره.
-----------------------

3. براي ايسوس ان 10
من اين مشخصات رو پيدا كردم
پردازنده: Intel Atom 1.6 GHz - Cache 512 MB - Bus 533 MHz
اگه درست باشه كه كش اين لپ تاپ از يه مگ كم تره باسشم همين طور
به نظرتون مناسبه؟
--------------------------------------

4. در مورده هارد و رم كه معمولا قابل ارتقا هستند تو اين مدل هاي كه شما لطف كردي ايا قابليت ارتقا رو داره ؟

-------------------------------------------------------------------
5. من سه تا مورد پيدا كردم كه از نظر قيمت خيلي جالب بود برام شما هم يه نگاهي بندازيد:

Del-Vostro-A860-
Fuj-EspV6535-A
IBM-Len-N500-A

اگه قرار باشه براي كاراي حرفه اي سيستم خونگيمو ارتقا بدم و براي كاراي روز مره البته همراه با فتوشاپ (ولي با سرعت بالا تر) بين اين سه مدل انتخاب كنيم نظرتون چيه ؟
-----------------------------------------------------

بازم ممنون

REGISTERED USER
20-02-2009, 13:16
تو پرانتز:
از اين كه تذكر دادي ممنونم ولي از اين كه پستمو پاك كردي ناراحت شدم بابا لا اقل ويرايشش ميكردي يه ساعت دوباره نوشتم

باز هم توی قوانین نوشته شده که پست از بین میره ، چون اولین بار بود اخطار ندادم !

موفق باشید

Pami
21-02-2009, 01:03
تو پرانتز:

----------------------------
pami_wega
عزيز از لطفي كه كردي و راهنمايي كردي خيلي ممنون حالا يه لطفي كنيد و اين مواردو يه نگاهي بندازيد از بقيه دوستان هم ممنونم:

-----------------------------------
2. اگه كيفيت ايسر رو تاييد ميكني يه پيشنهادي هم تو اون برند بده اخه به نسبت قيمت ها خيلي تو ايسر از بقيه برند ها پايين تره.
-----------------------

3. براي ايسوس ان 10
من اين مشخصات رو پيدا كردم
پردازنده: Intel Atom 1.6 GHz - Cache 512 MB - Bus 533 MHz
اگه درست باشه كه كش اين لپ تاپ از يه مگ كم تره باسشم همين طور
به نظرتون مناسبه؟
--------------------------------------

4. در مورده هارد و رم كه معمولا قابل ارتقا هستند تو اين مدل هاي كه شما لطف كردي ايا قابليت ارتقا رو داره ؟

-------------------------------------------------------------------
5. من سه تا مورد پيدا كردم كه از نظر قيمت خيلي جالب بود برام شما هم يه نگاهي بندازيد:

Del-Vostro-A860-
Fuj-EspV6535-A
IBM-Len-N500-A

اگه قرار باشه براي كاراي حرفه اي سيستم خونگيمو ارتقا بدم و براي كاراي روز مره البته همراه با فتوشاپ (ولي با سرعت بالا تر) بين اين سه مدل انتخاب كنيم نظرتون چيه ؟
-----------------------------------------------------

بازم ممنون

اول اینکه ایسر برند ارزون قیمتی هست اما همه مدل هاش نه ، ولی مدل 6930 Aspire مناسب شما هست و قیمت مناسبی داره ( 800 هزار تومن ) مشخصات رو تو اینترنت راحت میشه پیدا کرد
2-اسوس برند خوبیه ( بین این تازه وارد ها به نظر من از همه بهتره ) در مورد CPU چون بسیار کم مصرفه و جزو سری اتم اینتل هست قدرت پایینی هم داره و برای پردازش بالا و سنگین کم میاره و در مورد هارد و رم بله میشه راحت اونا رو Upgrade کرد .
بین سه مدل شما هم N500 و بعد هم A860 رو میتونی در نظر داشته باشی ...