PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با مودم لپ تاپ dell مدل latitude c640

H.Operator
18-02-2009, 15:44
سلام:31:...
من يك لپ تاپ DELL مدل LATITUDE C640(يكم كه چه عرض كنم خيلي قديميه)دارم.تمام درايورهاي صدا و گرافيك و شيكه رو دارم اما درايور مودمش(ديال آپ) رو ندارم كه برام مشكل ساز شده و ويندوز هم نه SP2 و نه SP3 مودمش رو نميشناسه و هيچكدام از درايورهاي ويندوز بهش نمي خوره به جز يكي كه از ماركهايSHARP هستش به نام( HSP56 MR) و متاسفانه اين درايور هم به خوبي روش كار نميده و هنگام كار با صفحه آبي ويندوز مواجه ميشم كه راهي جز ري استارت برام نميمونه.........
حالا ار شما استادان گرامي تقاضا دارم كه كسي لينك دانلود درايور مودم اين مدل رو داره برام لطف كنه......
با سپاس و تشكرفراوان ازشما:11:.......
اينم يك سري از مشخصات سيستمم.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم يك سري از مشخصات درايور فعلي.....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
18-02-2009, 16:03
حسین جان ، همشهری :

مرجع دانلود درایورها و مباحث فنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی سایت ها زده :

Dell Latitude C640 notebook Conexant D480 MDC V.92 Modem Driver v.5.03.21.05 for Windows XP/2000

یعنی چیپ CXT داره ...

اینم لینک :

لینک 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

H.Operator
18-02-2009, 17:44
ممنون دان ميكنم ببينم چي ميشه........
تشكر فراوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dashmona35
12-03-2009, 03:56
برای منهم 600 ازهمان مدل شماست اگرمشکلت حل نشد بگوتایه جوری برنامه آن ویا کپی سی دی را برات ارسال کنم درضمن به سایت دل هم مراجعه من ویا اگربرنامه پیداکردن درایورهاراداشته باشی با یک اینترنت ای دی اس ال ازطریق یواس بی میتوانی درایور موردنظررا که خودویندوزاین کارراانجام میدهد انجام بدی خیلی ساده وراحت
داریوش