PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليه نرم افزارهاي مربوط به جغرافيا و نقشه

gladiator.shiraz
18-02-2009, 11:17
سلام به دوستان
هر کی نرم افزار مربوط به نقشه و جغرافیا داره تو این تاپیک بذاره ...

gladiator.shiraz
18-02-2009, 11:19
فکر کنم از این کامل تر نباشه:

مرجع كامل نقشه شهرهاي ايران و كشور هاي اطراف از طرف شركت خدمات گردشگري آريان راشا گشت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه یه سر نزنی پشیمون می شی ...............

gladiator.shiraz
18-02-2009, 11:21
براتون نقشه ی ایران با قابلیت جستجوی شهرها رو میزارم برای دانلود.

خیلی چیز کامل,جالب و به درد بخوری هست و مخصوصا تو مسافرت های بین شهری واقعا به درد میخوره.

علاوه بر جستجو قابلیت نمایش استان رو داره یعنی مثلا میخواین بدونید فلان شهر تو کدوم استان هست.

حجم نقشه هم تقریبا خوبه و حدود 25 دقیقه طول میکشه تا دانلود بشه.(البته با این اینترنت مذ خرف ذغالی)

یه مزیت دیگه هم که من خیلی باهاش حال کردم در زمان گشت و گذار روی نقشه هیچ گیری مشاهده نمیشه

و در هر نقطه ای که zoom میکنید بدون هیچ وقفه ای به نمایش در میاد.

آخرین مزیت این نقشه نسبت به بقیه زمان کوتاه بالا اومدن اون هست که در عرض 10.12 ثانیه اجرا میشه

درصورتی که سایر نقشه هایی که من دیدم حدود 2 دقیقه طول میکشه تا اجرا بشه.

دیگه چیز خاصی به نظرم نمیرسه دانلود کنید که همچین نقشه ای واقعا در گوشی ضروری هست.

در ضمن لینک دانلود در persiangig هست

.اینم پسورد.

kaboodwal.persianblog.ir

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gladiator.shiraz
18-02-2009, 11:26
نقشه حرکت مترو تهران

آدرس دريافت فايل :

gladiator.shiraz
18-02-2009, 11:27
بوسیله نرم افزار نقشه جهان برای موبایل که با فرمت جاوا تهیه شده است شما میتوانید موقعیت تمامی کشورهای جهان را مشاهده نماید.

- توانایی بزرگنمایی روی تمامی کشورها

- قابلیت سازگاری با انواع صفحه نمایش ها

- توانایی نشانه گذاری روی محل مورد نظر

- نمایش پایتخت ها و شهر های بزرگ کشور مورد نظر

کد:

Sport Samand
18-02-2009, 11:39
براتون نقشه ی ایران با قابلیت جستجوی شهرها رو میزارم برای دانلود.

خیلی چیز کامل,جالب و به درد بخوری هست و مخصوصا تو مسافرت های بین شهری واقعا به درد میخوره.

علاوه بر جستجو قابلیت نمایش استان رو داره یعنی مثلا میخواین بدونید فلان شهر تو کدوم استان هست.

حجم نقشه هم تقریبا خوبه و حدود 25 دقیقه طول میکشه تا دانلود بشه.(البته با این اینترنت مذ خرف ذغالی)

یه مزیت دیگه هم که من خیلی باهاش حال کردم در زمان گشت و گذار روی نقشه هیچ گیری مشاهده نمیشه

و در هر نقطه ای که zoom میکنید بدون هیچ وقفه ای به نمایش در میاد.

آخرین مزیت این نقشه نسبت به بقیه زمان کوتاه بالا اومدن اون هست که در عرض 10.12 ثانیه اجرا میشه

درصورتی که سایر نقشه هایی که من دیدم حدود 2 دقیقه طول میکشه تا اجرا بشه.

دیگه چیز خاصی به نظرم نمیرسه دانلود کنید که همچین نقشه ای واقعا در گوشی ضروری هست.

در ضمن لینک دانلود در persiangig هست

.اینم پسورد.

Kaboodwal.persianblog.ir

دوست عزیز این رو اگه بخوام بریزم روی f480 باید حتمی java باشه!فایلی که شما قرار دادین پسوند aspx هست! نقشه جامع و کاملی داری که جاوا باشه!؟:31:

Havbb
26-02-2009, 00:25
فایلی که شما قرار دادین پسوند aspx هست!
این که پسوند فایل نیست. این یه نوع صفحه ی وب هست

gladiator.shiraz
26-02-2009, 11:53
بله دوست عزیز این یه صفحه وب هست که با وارد شدن به داخلش یه سری نرم افزار جالب از جمله نرم افزار های مربوط به جغرافیا است

Havbb
26-02-2009, 23:02
بله دوست عزیز این یه صفحه وب هست که با وارد شدن به داخلش یه سری نرم افزار جالب از جمله نرم افزار های مربوط به جغرافیا است
نه. الان که دانلود کردم فهمیدم ایشون چی میگفت. توی اون فایل ZIP که برای دانلود گذاشتی ، دوتا فایل با پسوند aspx بود!!!!