PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اکشن های فتوشاپ

SOMITA
17-02-2009, 18:18
سلام من میخواستم بدونم که اکشن در فتوشاپ چیه چه کاربردی داره و اگه یه اکشن داشته باشیم چطور وکجا باید نصبش کنیم ممنونم از زحماتی که می کشین:11::10:

Saeed kmss-D
17-02-2009, 19:06
سلام...

دوست عزيز،
اينجا كامل توضيح داده شده:

»» آموزش كامل اكشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ««

سوالي بود بپرس!

موفق باشي♥♥♥

احمد ترابی
17-02-2009, 19:12
سلام احمد هستم .بیشتر اکشن در کارهای عکاسها ویا کسانی که میخوان روی چندین عکس عملیاتی مشابه به یکدیگر انجام دهند بکار میاد.پالت اکشن را باز میکنیم و آن را در حالت record قرار میدیم .هر اعمالی که ما انجام دادیم ضبط میشه بعد اونو stop میکنیم.عکسهایی رو که میخواهیم این عملیات روشون پیاده بشن باز میکنیم و play میکنیم .اعمال روی عکسها پیاده میشن.

جادوگر جوان
17-02-2009, 21:43
با تشکر از استاد بزرگ سعید خان لطفا
این گونه تایپیکها را در صفحه اول فتوشاپ ایجاد کنید تا از ایجاد زحمات جابجایی تایپیک برای مدیران و همکاران خودداری شود

SOMITA
18-02-2009, 17:36
خیلی ممنون از پاسخ سریعتون اما من میخوام بدونم اگه یه فایل اکشن داشته باشم و بخوام اونو نصب کنم یا وارد برنامه کنم باید چه مسیری رو طی کنم و اونو کجای برنامه فتوشاپ قرار بدم

Saeed kmss-D
18-02-2009, 18:12
سلام...

البته توي همون لينكي كه من بهتون دادم، در قسمت " Load Action " توضيح داده شد!

ولي يه بار ديگه ميگم،
ابتدا در فتوشاپ از منوي Window گزينه Actions رو انتخاب كنيد تا اگه پالت حاضر نبود، فراخوني بشه!
روي دكمه اي كه در سمت راست و بالاي اين پالت وجود داره كليك كنيد و از منوي باز شده گزينه Load Actions رو كليك كنيد.
حالا اكشن مورد نظر رو از هر جايي كه سيو كرديد لود كنيد.

موفق باشيد♥♥♥

SOMITA
18-02-2009, 19:29
ممنون از لطفتون مشکلم حل شد