PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تردستی با موبایل با نرم افزار Ticker

gladiator.shiraz
17-02-2009, 16:59
برنامه Ticker کاری از شرکت Trixcell میباشد که پیشرو در ارائه نرم افزار های جاوا تحت موبایل برای شعبده بازی ( تردستی ) میباشد این شرکت با تولید نرم افزار های گوناگون که همگی در زمینه تردستی هستند شهرت خوبی پیدا کرده و نرم افزار هایش رو هم خیلی خوب میفروشه !
اما اساس کار نرم افزار Ticker بدین صورت هست که شما یک ساعتی که عقربه دار هست رو از دوستتون میگیرید و موبایل خودتون رو بهش میدید بعد شما و دوستتون هر کدوم یه ساعتی رو انتخاب میکنید ( شما با ساعت دوستتون و دوست شما با موبایل شما ) حالا شما ساعت رو بر روی صفحه گوشی خودتون میزارید و بعد از چند ثانیه به طرز شگفت آوری هم موبایل و هم ساعت هر دو یک ساعت را نشان میدهند ! مگه میشه ! آره میشه
این نرم افزار به صورت جاوا و در ابعاد 240x320 میباشد

آدرس دريافت فايل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آموزش استفاده :
آموزش استفاده از برنامه به صورت انگلیسی در قسمت instructions هست ٫ ماهم سعی میکنیم تا اونجایی که تونستیم ترجمه کنیم به صورت واضح و شفاف در اختیار شما قرار دهیم
شروع :
۱) نرم افزار را نصب و اجرا کنید ٫ در صفحه اصلی بر روی instructions کلیک کنید
۲) در صفحه instructions به ترتیب از بالا
Intro : توضیحاتی در باره نرم افزار
The Secret : راز و اصول کار نرمافزار
Control Keys : کلید های کنترل
Performance : آموزش و نحوه استفاده از برنامه
Tips : اطلاعات استفاده و محرمانه
Advanced : توضیحات و مطالب بیشتر در رابطه با برنامه
Options : توضیحات تنظیمات برنامه
در این قسمت شما میتونید کلیه طرز استفاده و راز بازی و غیر رو به زبان انگلیسی بخونید
حال به صفحه اصلی برنامه برگشته و بر روی Options کلیک می کنیم
Delay : زمان تعیین اینکه بعد از چند ثانیه تردستی فعال شود ( پیشنهاد میکنم برای واقعی تر شدن تردستی 6 ثانیه را انتخاب کنید )
Times : نه (۹) زمانی که باید برای اجرای تردستی انتخاب کنید در هر قسمت میتونید یک ساعتی رو بسته به سلیقه خودتون انتخاب کنید.
Lock : رمز گذاری بر روی برنامه که کسی جز شما به تنظیمات دسترسی نداشته باشه و راز کار شما محفوظ بماند
و در آخر هم Language که همون انگلیسی انتخاب کنید

حال آموزش اجرای تردستی :
طرز کار کلی این برنامه زمانی هست که شما 1 بار ساعت رو متوقف میکنید و گوشی رو میدید دست دوستتون و اون یک ساعتی رو انتخاب میکنه و دوباره ساعت رو به کار میندازید و بعد به بهانه اینکه یک لحظه ساعت رو متوقف کن تا با هم ساعت هامون رو هماهنگ کنیم که .... خوب برای بار دوم وقتی ساعت استوپ و استارت میشه برنامه اینجاست که فعالیت خودشو شروع میکنه و حال بعد اینکه برای دومین بار ساعت را استوپ و استارت کردید با توجه به تنظیمات زمانی (Delay) که برای اجرای تردستی انجام دادید وقت دارید که ساعت و موبایل رو روی هم قرار دهید و به همین راحتی برنامه ساعت پیش فرض رو نشون میده و دوست شما متحیر میشه از این عمل.

برنامه را اجرا کرده و از قبل 9 تایم زمانی که باید انتخاب میشد را وارد کنید.
سپس بر روی Start Magic! کلید کنید.
وقتی برنامه اجرا شد شما 1 بار فرصت دارید تا یک ساعت دلخواه با برنامه انتخاب کنید ساعت را متوقف کنید و از دوستتون بخواهید تا با گوشیتون هر ساعتی رو دوست داره انتخاب کنه و دوباره ساعت رو به کار بندازد.
شما هم با ساعت دوستتون به ترتیت از اون 9 زمانی که از قبل باید تنظیم میکردید ساعت رو با شماره اول ست میکنید ( به عنوان مثال : از 9 تایمی که باید انتخاب میکردید تایم اول را 11:30 انتخاب کنید تایم دوم را 13:25 و الی آخر , در اینجا شما باید به ترتیت عمل کنید یعنی اگر برای بار اول این کار رو انجام میدید با ساعت دوستتون ساعت 11:30 را انتخاب کنید ) حال از دوستتون بخواهید تا 1 بار دیگه ساعت رو متوقف کنه به بهانه مثلا تنظیم دقیق ساعت و دوباره ساعت رو به کار بندازه , حال گوشی رو از دوستتون گرفته ساعت عقربه دار رو روی صفحه گوشی قرار دهید و بعد از چند ثانیه برنامه به ساعت پیشفرض شماره 1 همون 11:30 رفته و شماهم با ساعت دوستتون 11:30 رو انتخاب کردید و اینجاست که دوستتون از تعجب شاخ در میاره!
خوب حالا اون ۹ زمان انتخابی به چه کاری میاد برای اینکه راز کار لو نره شاید دوستتون بخواد دوباره اینکار رو انجام بدید حالا باید روی ساعت دومی اینکار رو انجام بدید الی آخر.
برای اینکه به صورت کامل در جریان این ماجرا قرار بگیرید این ویدیو طرز کار برنامه از شرکت Trixcell را تماشا کنید : تماشای ویدیو در سایت یوتوب

mkIANI_en
18-02-2009, 13:46
سلام جالب بود ببینم میشه باش کار کرد یا نه

gladiator.shiraz
18-02-2009, 14:17
اره چرا نشه....

masoudtr
20-02-2009, 00:42
فایلش پاک شده دوست من دوباره بگذار

javid34
20-02-2009, 01:50
سلام من که تا حالا نتونستم حتی یک برنامه هم دانلود کنم؟

m.s.f
20-02-2009, 21:37
من دان کردم ولی نمیدونم چطوری باهاش کار کنم ؟!
کارایی که گفته رو میکنم ولی اون ساعتی رئ که تنظیم کردم توو قسمت time نشون نمیده !

m.s.f
20-02-2009, 21:39
سلام من که تا حالا نتونستم حتی یک برنامه هم دانلود کنم؟

کدی که دوستمون تووی کادر گذاشته رو کپی کن و توو قسمت آدرس اکسپلورر ( همونجایی که اسم سایت رو مینویسی ) paste کن

19sheyda
21-02-2009, 01:09
دیکشنری کجاست؟

mkIANI_en
21-02-2009, 11:15
سلام من هر کاری کردم نتونستم باهاش کار کنم یه راهنمای ویدیوئی براش بذارین لطفا

mshiraz.2009
24-02-2009, 18:45
بابا این نامردیه محضه ! ! !

gladiator.shiraz
26-02-2009, 12:02
بابا این نامردیه محضه ! ! !

یه خورده سر کار گذاشتن دوستان که نامردی نیست ...

shabnam19
28-02-2009, 01:42
سلام
خیلی باحاله ممنونممممممم!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Alishmas
06-03-2009, 13:27
وقتی برنامه رو روی گوشی ميريزم و ميخوام نصب کنم Faild ميده ،

ميشه برنامه سالم رو دوباره يه جای ديگه آپ کنيد

m.s.f
08-03-2009, 10:10
وقتی برنامه رو روی گوشی ميريزم و ميخوام نصب کنم faild ميده ،

ميشه برنامه سالم رو دوباره يه جای ديگه آپ کنيد

برنامه براحتی نصب میشه ... شاید فضای کافی برای نصب نداری ؟

urum
11-03-2009, 21:12
حالا ما فارسیشو میخونیم نمیتونیم درست و حسابی متوجه بشیم چه برسه به انگلیسیش.من که بیخیال شدم.