PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N82 کارکرده یا ke990 نو؟میشه سریعتر.

smallfrank
17-02-2009, 13:20
سلام
میخاستم بین این دوتا یکی رو انتخاب کنم :n82 یه هفته کارکرده یا ke990 نو؟
میشه سریعتر جواب بدین لطفا.دوربین و کیفیت صدا برام مهمه .
با تشکر.

meghdaad
21-02-2009, 20:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سرشارKU990
مزایا:
1-سرعت شاتر بالاتر از رقبا.
2-قلم با کلاس و شیکDongle .
3-منوهای بسیار جالب و کاربرپسند.
4-طراحی و دیزاین بسیار خوبگوشی.
5-کیفیت کیبرد مجازیش عالیه - هم سرعت عمل بالایی داره و هم ابعاد بزرگی داره وبراحتی میشه باهاش کار کرد .
6-فایلهایPDF رو هم خوب میخونه و میشه رو کل صفحهآورد .
7-صداش بلند نیست ولی کیفیتش با Sony Ericsson W950 برابره.
8-سرعتش خوبه با اینکه ریویها ازش انتقاد کردن و کلا من راضیم و تا حالاهنگی همنداشتم.
9-هدفون خودش عالیه.
10-كيبورد qwetry مجازي بزرگي داره كه به راحتي هر چه تمامتر ميشه اس ام اس بزنيم.
11-برنامه های جاوا براحتی روش نصب میشه و یک صدم دردسرای سامسونگ رونداره !من نقشه تهران و دیکشنری رو راحت روش نصب کردم زمانیکه داشتم!

معایب گوشی :
1-جای قلم نداره.
2-فقطدوتا تم روی گوشی هست.
3-ساپورت رم فقط تا 2 گیگ.
4-عدم وجودسیستم عامل.
5-از پشت همه با دوربین عکاسی اشتباه میگیرن!

بخاطر تنوع طلبی و دمدمی مزاجی وگرنه گوشی کاملی بود هنوز هم یکی از طرفدارای دوآتیشه ویوتی هستمو شاید در آینده ای نزدیکدوباره یه ویوتی بگیریم !
اشتب کردم فروختمش بدجوری دلم هواشو کرده شاید رفتم دوباره خریدم یکی!
گارانتی اصلی این گوشیگلدیران تلکامهست و میتونید برید نمایندگیهای معتبرلوازم خانگی در الجی و یه بخشی گلدیران داره که گوشی های موبایل الجی رو میفروشه.

starblue7750KU990
1-با تماس انگشت با LCD یه ویبره کوچیکی می خوره.
2-سرعتش هم نسبت به گوشی های(N72-6300) قبلیم خیلی بالاست.

poria_mcKE990
به نظر من مهمترین مشکل این گوشی ساپورت نکردن رم بالای 2 گیگه و این مساله زمانیبحرانی تر میشه که شما دو تا رم داشته باشید چون این گوشی قابلیت Hot Swap هم ندارهو حتما باید برای جا زدن رم باطری رو در بیارید

arash299KU990R
1-من مدلخریدم از دو مدل قبلی بهترو جدیدتر هست. فلش زنون و درپوش لنز و دوربین جلو هم داره.
2-سرعتش قابل قبول هست ولی زمانی که حافظه پر باشه سرعتش کمتر میشه.

amirz2irKE990
1-میخوای بری صفحه ی پایینی همون که ماله زوم و فاکوس است. اوایل استفاده ازش سخته ولیعادت کنی خیلی راحت میشه!
2-تازه میتونی با صفحه لمسی هم منوها را بالا پایینکنی.مثل عملکرد ایفون ولی اصلا به پای اون نمیرسه و استفاده ازش سخته!
3-من و پسر خالم هر 2 ویوتی خریدیم.اونKU990 و من KE990.
برای تست این 2 گوشی هر2را فول شارژ کردم. هر 2 یک فیلم با یک بلندی صدا پخش کردند. طول پخش باطری تقریبابرابر بود.
از میزان مکالمه خبریندارم.چون خرجش زیاد میشه!

HoseKE990
1-روشنایی و کیفیتLCD خوبه
2-حساسیت صفحه نمایش نسبت بهP1 کمتره بههمین خاطر مجبورید یکم محکم تر صفحه رو فشار بدید در کل نسبتا خوبه.
3-فیلمبرداریش خیلی خوبه.
3-تشخیص دستنوشتش به هوشمندیهP1 نیست.
4-از نظر کیفیت و بلندیه صدا (هم هدفون هم اسپیکر) انتظار نداشتهباشید که به پای گوشیای موزیکال یا واکمن دو غول بزرگ Nokia و SonyEricsson برسه
5-قبلش n73 داشتم،بلندیش حدودا نصفN73 هستش.
6-شارژش با کاربری متوسطحدودا دو روز میره.
7-راستی یه چیزی که شاید بعضی از دوستان رو نگران کنه اینه کهبلوتوس این گوشی ورژن 1.2 هستش اما خیالتون راحت سرعت بلوتوسش خوبه (مثل بقیهگوشیا) حدود 40Kb/s

parham_oversetKE990
1-نصب بازی و برنامه روی این گوشی با اما و اگر هایی مواجه هست اول انکه نصب برنامهبالای 3 مگ رو نمیپذیرد مثلا برنامه نقشه تهران و اطلاعات دارویی و همچنین بعضیبازی ها را ساپورت نمیکنه ویا اگر هم نصب بشود به شدت کند اجرا میکند.مثلا بازی.dirt
2-من با توجه به تحقیقاتی که کردم متوجه شدم ویوتی با رم های های اسپید که ساختTransend هستند مشکلی نداره و خیلی رو سرعتش تاثیر میذاره البته اگه من نام این رمرو بردم به خاطر این بود که با این رم کار کردم شاید با های اسپید های دیگه هم خوبکار کنه ولی با رم معمولی میکرو سرعتش خیلی پایین تره.

sidKE990
1-صداش پايينه ولي با هدفون مطلوب و خوبه در مقايسه با سري واكمن كم مياره ولي خيليزيبا تر از اينهاست و با كلاس تره.
2-تا الان كه هرچي ريختم رو نصب كرده.
3-دايويكسرو هم اجرا ميكنه.
4-قرمزي چشم رو هم از بين ميبره
5-اصلا به قلم احتياجي ندارين هرچند ميتونيين اون رو مثل عروسك به گوشي اويزون كنيدچون خيلي شيكه
6-همه توي كفش ميمونن
7-ميتونيد ميزان درخشندگي صفحه رو بزارين روي 40% بدون اينكه ديدتون كمترين افتي بكنه كه اين ميتونه در ميزان نگه داري شارژ خيليكمك بكنه

مدلهای ویوتی:
KE990 نسل 2.5 و محافظ لنز و فلاش زنونداره.
KU990 نسل 3 و دوربینمکالمه تصویری و فلاش استروبداره (بین ال ای دی و زنون).
KU990R نسل 3 و دوربینمکالمه تصویری و محافظ لنز و فلاش زنونداره.

این خلاصه پست های تاپیک ویوتی، و تکراریهاش خذف شده:
تو پست های نوشته شده از این سه نوع بالا کسایی که KE990 داشتن گفتن: فیلمبرداریش با پرش و گیر بوده و KU990 بدون پرش و گیر. آیا همه شما هم تایید میکنید؟ و KU990Rفقط arash299 داشته که زیاد صداش در نیاورده.

LG KU990 Viewty
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاوا
3 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
100 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 5 مگاپیکسل، اتوفوکوس، فیلمبرداری VGA.
فلش استرب.
قیمت: با گارانتی خدمات پارسه 3,150,000 ریال

LG KE990 Viewty
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاوا
3 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
100 مگابایت حافظه داخلی
دوربین 5 مگاپیکسل،اتوفوکوس ، فیلمبرداری VGA.
فلش زنون
قیمت: با گارانتی اصلي كامتل 2,750,000 ریال - اصلي گلدايران 2,750,000 ریال - خدمات پارسه 2,490,000 ریال.
KU990R پیدا نمیشه، KE990 بهتره چون فلش زنون و محافظ لنز داره.

Bilbo
21-02-2009, 20:40
N82 اگر سالم باشه خیلی بهتره !!!!