PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای مشابه Virtual PC 2007

mrmmnb
16-02-2009, 22:07
دوستان کسی برنامه مشابه Virtual PC 2007 ماکروسافت سراغ داره؟
دو تا عیب بزرگی که داره اینا هست اول از همه که پروت usb رو نداره یا حداقل من هر کاری کردم نتوستم پورت usb رو توی اون فعال کنم
دومیش که میدونم قطعی هست اینه که ویندوز های غیر ماکروسافتی مثل لینوکس رو نمیشه روش نصب کرد(یعنی داخل خود برنامه به جای نصب یه xp نمیشه لینکوس نصب کرد)
البته یکمم کند هست
سرویس پک 1 این برنامه اومده من اونو نداره توی اون شاید مشکل اول حل شده باشه ولی قطعا مشکل دوم پا برجا خواهد بود حالا اگه کسی چیی سراغ داره معرفی کنه
با تشکر

***Spring***
17-02-2009, 10:01
سلام ... برنامه VMware نمونه و ورژنهای مختلفی داره ... با پشتیبانی از بیشتر سیستم عاملهای مختلف مثل لینوکس ... خدمت شما :

VMware WorkStation / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Parallels Workstation نصب سیستم عامل های مختلف در ویندوز / تمامي ورژنها در اين تاپيك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش برنامه Virtual Pc ( نصب چند سیستم عامل ، در داخل یک ویندوز ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

H_E_A
17-02-2009, 11:22
البته یه برنامه خیلی خیلی قدرتمند دیگه هست به نام VirtualBox محصول شرکت Sun که من ازش استفاده میکنم و واقعا عالیه

mrmmnb
17-02-2009, 22:02
البته یه برنامه خیلی خیلی قدرتمند دیگه هست به نام virtualbox محصول شرکت sun که من ازش استفاده میکنم و واقعا عالیه

لینک دانلود ازش دارید؟

H_E_A
18-02-2009, 18:24
از خود سایت سان میکروسیستمز می تونی بگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اما اگه تو ایرانی و مشکل داشتی می تونی با " ف*ی^ل#تر شک$ن " بگیری (یا هرچیزی که ip رو واست عوض کنه)

H_E_A
18-02-2009, 18:45
آها یه لینک دیگه ازش گیر آوردم (تست کردم و دانلود شد)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش هم حدود 33 مگ هست
(اگه یه صفحه دیگه باز شد روی get unlock code کلیک کنید و مراحل رو ادامه بدید و بعد از آدرس بالا استفاده کنید )