PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ N86

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

a_m_663
14-05-2010, 17:29
با هر ورژنی که گوشی داره به آخرین نسخه ی موجود آپ میشه

a_m_663
14-05-2010, 17:35
دوستان من پس از 8 ماه خرید گوشی امروز آپگریدش کردم حالا 11.043 است حالا این همونه که شمادارین یا چون من الان آپگرید کردم و پس از اون هر بار یکی جدیدتر اومده من هم باید یکی یکی آپگرید بکنم تا برسم به ورژن گوشی شما:19: در ضمن تو این آپگرید منو 11تا شده و یکیش خالیه

دوست عزیز آخرین ورژن موجود 30.009 هستش، #0000#* هم ورژن گوشیتو مشخص میکنه
آپگرد کردن از هر نسخه، آخرین نسخه ی موجودو نصب میکنه
خوش باشی

DivxCntr
16-05-2010, 17:59
سلام دوستان
سوکت شارژ گوشی من کلا از جاش در اومد
میخواستم بدونم این سوکت به چه صورته ؟ ( لحیم میشه یا خشابیه )
ممنون

Rjoun
16-05-2010, 20:15
سلام دوستان
ممنون
سوکت شارژ بعید میدونم لحیم باشه...

total_overdose
16-05-2010, 20:23
سلام دوستان
ممنون
:18::18:
سلام
دوست عزیز مگه کشتی گرفتی باهاش؟:31:
آره لحیم هست.
ایشالله که پایه هاش از رو برد خراب نشده باشه.
کار سختی نیست فقط چون ظریفکاریه بده یه تعمیرکار متخصص یا گارانتی.

M@hdi-B
16-05-2010, 20:54
سلام
دوست عزیز مگه کشتی گرفتی باهاش؟:31:
آره لحیم هست.
ایشالله که پایه هاش از رو برد خراب نشده باشه.
کار سختی نیست فقط چون ظریفکاریه بده یه تعمیرکار متخصص یا گارانتی.

یه خبرایی راجع به اینکه پورت یو اس بی ان86 کنده میشه و ایراد سخت افزاری داره شنیده بودم...پس صحت داره:13:

منبع موثق:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته آخرش اینجوری نوشته:

تاكنون هيچ گونه شكايتي عليه اين مشكل گوشي N86 از سوي هيچ يك از خريداران آن براي نوكيا ارسال نشده است.
شما شکایت کن شاید یه نو بهت دادن:31:

AU900
16-05-2010, 21:39
هنوز می ارزه که بخرمش یا قدیمی شده؟؟؟

M@hdi-B
17-05-2010, 08:13
هنوز می ارزه که بخرمش یا قدیمی شده؟؟؟

این طرز فکر کاملا اشتباهه..یه گوشی بخر که کارتو راه بندازه....ان86 هم یه ماه دیگه یه سالش میشه..همچین قدیمی هم نیست:46:

Saman-tci
17-05-2010, 10:19
دوست من اتفاقاً گوشی مثل دوست میمونه ...
هر چی بیشتر بگذره آدم بیشتر به میتونه اعتماد کنه ...
.
پس هر موقع دیدی که مدت زمان زیادی از عرضه گوشی گذشته ولی همچنان طرفدار داره مطمئن باش گوشی خوبی بوده که هنوز خواهان داره ..

a_m_663
17-05-2010, 11:00
کسی بازی شتاب سنج خوب سراغ داره لینک بده؟ ممنون

AU900
19-05-2010, 18:36
فیلم برداریش چقد ضعیفه؟؟؟؟ منظورم اینه خیلی رو اعصابه؟

oghtapost
19-05-2010, 18:55
دوستان به نظرتون میرزه گوشیو بفروشم 200 بزارم روش یه گوشی دیگه بگیرم؟؟گوشی خیلی خوبیه فقط من عادت دارم سر یه سال گوشیو عوض کنم...تا 500 چی پیشنهاد میدین؟؟ممنو..

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

فیلم برداریش چقد ضعیفه؟؟؟؟ منظورم اینه خیلی رو اعصابه؟

شما مطمئنی فیلم برداری NOKIA N SERIES N86 دیدین؟؟؟!

AU900
19-05-2010, 20:59
شما مطمئنی فیلم برداری NOKIA N SERIES N86 دیدین؟؟؟!
بله؟؟؟؟؟!!! یعنی به نظر شما 30 فرم در ثانیه عالیه؟؟!:18:

Vahid.Mob.14
19-05-2010, 21:11
فیلمبرداریش رو من دیدم و خیلی هم عالیه. 30 فرم در ثانیه بد نیست. الان همه ی گوشیهای بالای نوکیا و بیشتر برندهای دیگه همین اندازست. n97 ,n900,x6. شما مطمئن باش مشکلی با فیلمبرداریش نخواهید داشت.

AU900
20-05-2010, 12:32
من انقد گوشی عوض کردم خسته شدم . همین ماه پیش 5530 خریدم. خیلی داغونه. می خوام یه گوشی بخرم که تا 2-3 سال کار کنه (مد واسم مهم نیست . مثلا آیفون و ...) . می خوام بدونم که این گوشی می تونه پاسخگو باشه؟؟؟؟؟؟:46:

Saman-tci
20-05-2010, 16:56
آره دوست من خیالت راحت باشه ... راحت یکی دوسال برات کار میکنه و دلتو نمیزنه ...
چون هم از نظر دوربین و هم از نظر ظاهر و مهمهتر از همه از نظر قدرت cpu در بین گوشیهای بازار جزوء بهترینهاس ...

total_overdose
21-05-2010, 02:19
سلام
دوستان فیلمبرداری ان86 بعد از ساتیو بهترین وی جی ای هست که بیت ریتشم تا 4000 هست .زووم دیجیتالشم هنگام فبلمبرداری با هیچ گوشی قابل قیاس نیست.

yasekabuod
21-05-2010, 11:13
دیروز بعد از نصب برنامه ترک بادی هر ساعت چند مگ از حافظه داخلی گوشی کم میشه
من برنامه رو تو مس مموری نصب کردم و نقشه ها رو هم تو مس مموری ریختم ولی بعد از نصب حافظه داخلی گوشی 30 مگ بود بعدش شد 28 و همینجور داشت کم میکرد کل برنامه و نقشه های همراهشو حذف کردم ولی یکسره داره حافظه کم میکنه از دیروز تا حالا شده 13 مگ
فکر کنم ویروسی شده
لطفاً کمک کنید

oh my god
21-05-2010, 12:30
آقایون دوتا سئوال دارم:
- کسی هست که برنامه قطب نمای کامل و بدون نیاز به -- کردن و از این جور چیزا داشته باشه؟
- من گوشیم رو آپدیت کردم به ورژن 30. بعد از حدود 4 ماه گوشیم رو ری ست کردم برگشته به 21. کسی می دونه چرا؟

hamidkabiri6270
21-05-2010, 17:34
من انقد گوشی عوض کردم خسته شدم . همین ماه پیش 5530 خریدم. خیلی داغونه. می خوام یه گوشی بخرم که تا 2-3 سال کار کنه (مد واسم مهم نیست . مثلا آیفون و ...) . می خوام بدونم که این گوشی می تونه پاسخگو باشه؟؟؟؟؟؟:46:

سلام دوست عزیز

البته باید به چند تا نکته توجه کنی:1 وزن گوشی یه مقدار زیاده (حدود 150) قبل خرید تست کن که با سنگینیش مشکلی نداشته باشی.

2 موقع خرید باید باطریشو خوب چک کنی که تقلبی و یا کار کرده نباشه چون توی این گوشی مسله باطریش خیلی مهمه(گوشی های جدید ان 86 )

3 از بقیه جهات گوشی فوق العاده خوبیه.هم فیلمبرداری وهم عکاسیش.از نظر موزیک فون بودن هم گوشی خیلی خوبیه به خصوص داخل هندز فری

sahrabedar1
26-05-2010, 18:07
بچه ها احساس میشه که داره این کلوپ رو به خاموشی میذاره آخه هر 4-5 روزی یکی یه مطلب مینویسه حالا میخوام یه موضوع راه بندازیم که کی از گوشیش راضیه
راستش رو بخواید من که 4-5 روز داشتمش بخاطر خریدن یه جا موبایلی تنگ گوشیم بخاطر LED بودن یه خط افتاد روش اعصابم خورد شد خواستم بدم نمایندگی که 8-9 ماه امروز و فردا کردم که دیدم خود بخود درست شد اما من حالا از فیلم برداریش ناراضیم آخه30 فریم در ثانیس

oghtapost
26-05-2010, 19:04
بچه ها احساس میشه که داره این کلوپ رو به خاموشی میذاره آخه هر 4-5 روزی یکی یه مطلب مینویسه حالا میخوام یه موضوع راه بندازیم که کی از گوشیش راضیه
راستش رو بخواید من که 4-5 روز داشتمش بخاطر خریدن یه جا موبایلی تنگ گوشیم بخاطر LED بودن یه خط افتاد روش اعصابم خورد شد خواستم بدم نمایندگی که 8-9 ماه امروز و فردا کردم که دیدم خود بخود درست شد اما من حالا از فیلم برداریش ناراضیم آخه30 فریم در ثانیس

دوست عزیز ما که قسم نخوردیم که بیایم اینجا اسپم بدیم تاپیک بره بالا
در مورد سوالتونم باید برین به این تاپیک زیر!

واسه خریدن این گوشی هم سایتو که نبسته بودن میتونستید برید تحقیق کنین...
مم
نون
.
.

mojtaba_18843
27-05-2010, 08:24
چند وقت پیش مسیجام خودش پاک شد پاکه پاک!
خیلی وقت پیشم شده بود...

mojtaba_18843
27-05-2010, 09:08
راستی من و دوستم چند ماه پیش این گوشی رو از یه فروشگاه خریدیم انگار رنگ قاب گوشی من تیرگیش بیشتر و اینگه روزنه ی لنز گوشیه من مربع هستش اما ماله دوستم دایره. جریانش چیه؟؟

total_overdose
27-05-2010, 10:02
راستی من و دوستم چند ماه پیش این گوشی رو از یه فروشگاه خریدیم انگار رنگ قاب گوشی من تیرگیش بیشتر و اینگه روزنه ی لنز گوشیه من مربع هستش اما ماله دوستم دایره. جریانش چیه؟؟
سلام
احتمالا ماله دوستتون قدیمیتر بوده.
آخه ماله منم با هم فرق داشت.من حدود 11 ماه پیش خریده بودم.
سری اولیاش یکمی فرق داشت.

mojtaba_18843
05-06-2010, 12:34
سلام خدمت دوستان؛ گوشیم مسیج چند پارتی فارسی رو ناقص نشون میده دیگه نمیشه فهمید چی بوده!
از وقتی با 21 آپ کردم شده خدای گیر و هنگ؛ پشیمون شدم از آپ؛ وقتم ندارم درستش کنم...

Saman-tci
05-06-2010, 21:19
دوست من الان فریمور جدید برای این گوشی 30.009 هست که به نظر من خیلی بهتر از 21 هست ...
.
به نظر من حتماً آپدیت کنید ...

jasho
06-06-2010, 00:45
سلام خدمت دوستان

مشكل فعال سازی gprs در نوکیا n86 8mp دارم . تنظیمات از mci دریافت می شود اما gprs فعال نمی گردد .

Saman-tci
06-06-2010, 17:51
شما باید وقتی تنظیمات از طرف همراه اول براتون فرستاده میشه حتماً Save کنید ... اینکارو میکنید ..؟

*M!L4D*
06-06-2010, 18:57
سلام خدمت دوستان؛ گوشیم مسیج چند پارتی فارسی رو ناقص نشون میده دیگه نمیشه فهمید چی بوده!
از وقتی با 21 آپ کردم شده خدای گیر و هنگ؛ پشیمون شدم از آپ؛ وقتم ندارم درستش کنم...

21 فاجعه بود ... فقط یه تشخیص چهره داشت ازون ور ......

سلام خدمت دوستان

مشكل فعال سازی gprs در نوکیا n86 8mp دارم . تنظیمات از mci دریافت می شود اما gprs فعال نمی گردد .

اون تنظیمات که اومد دوبار پست سر هم save کن ... حالا دو تا accses point داری ... وقتی میخوای کانکت شی ازت سوال می کنه با کدوم وصل شه تو هم یکی رو میزنی ... من قبلا رو گوشی یکی تست کردم جواب داد

mehdi_360
06-06-2010, 19:40
سلام

اسلاید گوشی من رو وقتی میکشی پایین هیچی نمیشه :دی

دکمه ها پلیرش کار میکنه ولی وقتی باز و بستش میکنم هیچ اتفاقی نمیفته نه صفحه قفل میشه نه چیزی!!
مشکل از چیه؟

یه سوال دیگه

من الان بخوام گوشیم رو آپدیت کنم با سیم ایرانسل چقدر کارت شارژ بخرم:دی؟
ورژن گوشی من 20.115

ممنون

*M!L4D*
06-06-2010, 22:52
من الان بخوام گوشیم رو آپدیت کنم با سیم ایرانسل چقدر کارت شارژ بخرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif؟
ورژن گوشی من 20.115

یه طرح gprs ...فعال کن ... مثلا 50 مگابایتی .. 4 تومنه ... آپدیت حداکثر 15 مگه ... 35 مگ هم برات میمونه

DariushGreat
07-06-2010, 12:59
21 فاجعه بود ... فقط یه تشخیص چهره داشت ازون ور ......

مگه این نگارش تازه ( 30 ) تشخیص چهره نداره؟

آقا اصلا در کل بگین توی این نگارش های تازه چی افزوده شده؟

*M!L4D*
07-06-2010, 14:21

فک کنم داشته باشه ... موقعی که من 86 داشتم فقط ورژن 21 بود ...

Saman-tci
07-06-2010, 19:45

چرا دوست من در این فریمور هم تشخیص چهره وجود داره ...

emadianali
07-06-2010, 23:31
سلام ....

آقا این گوشی چطوری -- میشه ....

من هر برنامه ای روش می خوام اجرا کنم error میده می گه file uncertificate ....

در ضمن نمی شه فایل ها رو از فایل منیجرش بلوتوث کرد .... می خواستم ببینم یه فایل منیجر خوب سراغ دارین ... البته نصب بشه ....

total_overdose
08-06-2010, 01:44
سلام ....

آقا این گوشی چطوری -- میشه ....

من هر برنامه ای روش می خوام اجرا کنم error میده می گه file uncertificate ....

در ضمن نمی شه فایل ها رو از فایل منیجرش بلوتوث کرد .... می خواستم ببینم یه فایل منیجر خوب سراغ دارین ... البته نصب بشه ....
سلام
شما باید گوشیتونو فلش کنید به یه فریم ور کوک شده که -- باشه.
یه x-plor ورژن قدیمی پیدا کن فقط تاریخو عقب ببر نصب میشه.

HardWare Professor
11-06-2010, 14:56
بچه ها من یه n86 گرفتم ورزن 10 هستش
نویز بسار شدیدی موقع عکسبرداری داره و موقع فوکوس یه صدای خیلی کم مثل صدای رادیو میده /البته صدا خیلی خیلی کمه
نظرتون چیه؟
به نظرتون باید اپدیتش کنم؟

ehsssssan
12-06-2010, 04:06
سلام به همه

دوستانی که از این گوشی دارن لطفا راهنمایی کنند.
من خودم دارم و خیلی هم راضی هستم مخصوصا از وقتی ovi maps با نقشه تهران روش انداختم دیگه همه چی تکمیل شده به جز باتری و صداش .
دوستم چند روز پیش یکی گرفته و یه مشکل عجیب داره اونم این که وقتی مکالمه میکنه صدای طرف کم و زیاد میشه یعنی در حدی که صداش اصلا نمیاد برای 2 ثانیه بعد دوباره درست میشه و بعد بازم . . .
سیم کارت عوض کردیدم جواب نداد .
کسی همچین مشکلی نداشته ؟

HardWare Professor
12-06-2010, 10:40
سلام به همه

دوستانی که از این گوشی دارن لطفا راهنمایی کنند.
من خودم دارم و خیلی هم راضی هستم مخصوصا از وقتی ovi maps با نقشه تهران روش انداختم دیگه همه چی تکمیل شده به جز باتری و صداش .
دوستم چند روز پیش یکی گرفته و یه مشکل عجیب داره اونم این که وقتی مکالمه میکنه صدای طرف کم و زیاد میشه یعنی در حدی که صداش اصلا نمیاد برای 2 ثانیه بعد دوباره درست میشه و بعد بازم . . .
سیم کارت عوض کردیدم جواب نداد .
کسی همچین مشکلی نداشته ؟

شاید مربوط به خط دهی باشه
در بهترین محل انتن دهی تست کنید شاید حل شد
منم 86 دارم مشکلم نویز دوربینشه که بالا توضیح دادم. 86 شما نویز دوربینش زیاده؟

jamshidjap
12-06-2010, 16:39
سلام

اين ديکشنري که تو اين گوشي نصبه و تلفظ هم داره رو از کجا ميشه گير آورد ؟

کسي لينک دانلودش رو داره ؟

ممنون

mehdi_360
14-06-2010, 11:30
من میخوام گوشیم رو با سیم ایرانسل آپدیت کنم ،
وارد device manager میشم و چک فور آپدیت رو میزم بعد از 1 یا 2 دقیقه ای پیغام رو میده server not responding

ورژن گوشی هم 20.115
اشکال از چیه؟

total_overdose
14-06-2010, 13:15
من میخوام گوشیم رو با سیم ایرانسل آپدیت کنم ،
وارد device manager میشم و چک فور آپدیت رو میزم بعد از 1 یا 2 دقیقه ای پیغام رو میده server not responding

ورژن گوشی هم 20.115
اشکال از چیه؟
سلام پسرم
ببین تاریخ گوشیتو دقیق بکن البته به میلادی:31:
فکر کنم بشیم برج 6.
ببین درست میشه یا نه.

oh my god
14-06-2010, 15:26
سلام

ممنون

دوست عزیز. یعنی چی که نصبه و لینک دانلودش رو می خواهی؟ شاید منظورت تعداد زبان هاست که به روش زیر می تونی انتخاب کنی! خود این برنامه توی Aplications هستش! شما می تونی تا حداکثر 3 زبان رو توی دیکشنری فعال کنی و برای انتخاب زبان هات از 2 طریق زیر عمل کنی:
- از طریق خود گوشی. برنامه دیکشنری رو فعال کنی. بری توی Options و گزینه Languages و بعدشDownload Languages زبان های دلخواهت رو دانلود کنی.
- می تونی بری توی اینترنت. زبان های دلخواه را دانلود و بعدش توی گوشیت کپی و اجرا کنی!

t2download
16-06-2010, 09:03
دوست عزیز. یعنی چی که نصبه و لینک دانلودش رو می خواهی؟ شاید منظورت تعداد زبان هاست که به روش زیر می تونی انتخاب کنی! خود این برنامه توی Aplications هستش! شما می تونی تا حداکثر 3 زبان رو توی دیکشنری فعال کنی و برای انتخاب زبان هات از 2 طریق زیر عمل کنی:
- از طریق خود گوشی. برنامه دیکشنری رو فعال کنی. بری توی Options و گزینه Languages و بعدشDownload Languages زبان های دلخواهت رو دانلود کنی.
- می تونی بری توی اینترنت. زبان های دلخواه را دانلود و بعدش توی گوشیت کپی و اجرا کنی!

منظورتون رو واضح تر بگین کمکتون کنیم با تشکر:10:

jamshidjap
16-06-2010, 19:52
سلام

ممنون

منظورم اينه که ميخام دانلودش کنم و براي گوشي خودم که N79 هستش نصبش کنم ... و نه روي N86

ehsssssan
17-06-2010, 13:43
اون مشکل قطع و وصلی صدا ظاهرا تو گوشی های جدید 86 عادیه و مربوط میشه به کارخونه :13:
مشکل اسپیکرشه ، با 14 تومن حل میشه.

شاید مربوط به خط دهی باشه
در بهترین محل انتن دهی تست کنید شاید حل شد
منم 86 دارم مشکلم نویز دوربینشه که بالا توضیح دادم. 86 شما نویز دوربینش زیاده؟

نه دوستم ، مشکلی ندارم باهاش فقط وقتی نور کم باشه برای فیلم برداری نویز داره (اگه نور کم باشه البته) :40:

DOZD_DEL
17-06-2010, 20:50
با سلام
بیشتر مبحث رو خوندم
میخوام N86 بخرم... با تمام این توضیحات کار درستی میکنم یا نه ؟ لطفا" با دلیل بیان کنید... چون فکرامو کردم مگر اینکه واقعا" گوشی ایراد مهمی داشته باشه که بیخیالش بشم
ممنون میشم راهنمایی کنید

DariushGreat
17-06-2010, 21:42
با سلام
بیشتر مبحث رو خوندم
میخوام N86 بخرم... با تمام این توضیحات کار درستی میکنم یا نه ؟ لطفا" با دلیل بیان کنید... چون فکرامو کردم مگر اینکه واقعا" گوشی ایراد مهمی داشته باشه که بیخیالش بشم
ممنون میشم راهنمایی کنید

اگه بتونی با وزنش کنار بیای گزینه بسیار مناسبیه. در نوع خودش تقریبا کامل ترینه. نقص هایی هم داره که خب همه گوشی ها دارن و هیچ گوشی ای هم کامل نیست! :دی

mehdi_360
18-06-2010, 15:47
من هنوز با اسلاید گوشیم مشکل دارم !! چه کارش کنم درست شه؟

برای آپدیت گوشی با ایرانسل هم تاریخ رو درست کردم ولی بازم همون ارور رو داد !

amir_civil
18-06-2010, 16:53
با سلام خدمت دوستان گرامی
من یه مشکل دارم و اونم اینه که من اگر بخام به صورت انلاین از gps استفاده کنم به صورت پیش فرش از اینترنت gprs , mcci استفاده میکنه
من باید چه کار کنم اگر بخام با وایرلس به gps وصل بشم؟
مشکل دیگرم هم اینه که من په جوری میتونم نقشه های کشورهای دیکه رو بدون استفاده از map loader دانلود کنم؟
ممنون

Baltaza
20-06-2010, 00:45
منم به جمع کلوپ N86 راه میدین؟:دی

=====

چه نرم افزار هایی خوبه سر گوشی نصب کنم؟

Baltaza
20-06-2010, 00:54
و یک چیز دیگه:
برای چی بعضی عکس های گرفته شده تار میشه و اگه میشه یه آموزشی ، مقاله ای چیزی در رابطه با طریقه صحیح عکس گرفتن با این گوشی رو به من بدید :40:

oh my god
20-06-2010, 12:43
منظورم اينه که ميخام دانلودش کنم و براي گوشي خودم که N79 هستش نصبش کنم ... و نه روي N86

دوست عزیز. این برنامه قابل دانلود نیست و توی نرم افزار اصلی گوشیه که موقع فلش کردن گوشی توی اون نصب می شه!

KINGTATu
20-06-2010, 16:55
سلام دوستان
جدیدا موقع فیلمبرداری تصویر 1 ثانیه حرکت میکنه 1 ثانیه گیر میکنه، موقع پخش تو گوشی یا PC هم به همینصورته، شما به همچین مشکلی برخوردید؟ مشکل از کجاست؟ چیزایی که به ذهنم رسیدو چک کردم مثل پچ های رام پچر و غیره، مشکل از اونا نبود

DOZD_DEL
21-06-2010, 23:49
سلام
من هم خریدم
گوشی خوبیه خیلی راضیم ازش

total_overdose
22-06-2010, 00:01
سلام
من هم خریدم
گوشی خوبیه خیلی راضیم ازش
مبارکه.
ورژن گوشیتو با این کد
ستاره مربع چهارتا صفر مربع
چک کن.
اگه 30 نبود حتما آپدیت کن به 30.:46:

Baltaza
22-06-2010, 00:16
چه نرم افزار هایی خوبه سر گوشی نصب کنم؟

برای چی بعضی عکس های گرفته شده تار میشه و اگه میشه یه آموزشی ، مقاله ای چیزی در رابطه با طریقه صحیح عکس گرفتن با این گوشی رو به من بدید

همچنان منتظرم :دی

DOZD_DEL
22-06-2010, 00:28
مبارکه.
ورژن گوشیتو با این کد
ستاره مربع چهارتا صفر مربع
چک کن.
اگه 30 نبود حتما آپدیت کن به 30.:46:

ممنون 30 هست ... فقط یه مشکل دارم نمیتونم به اینترنت همراه اول متصل شم....... تنظیمات رو هم از سایتش گرفتم و save کردم..... متصل که میشه همینطور تو حالت connecting باقی میمونه و هیچی نمیاد.... ممکنه راهنمایی کنین...:8:

total_overdose
22-06-2010, 00:56
همچنان منتظرم :دی
سلام
برای برنامه شما به بخش مربوطش برو خودت باید بفهمی کدومش به کارت میاد.برنامه مثله x-plor. core player و ...
اما عکس.
ببین اول حالت های عکس برداری
1. auto برای شرایط معمولی که خود دوربین بهتریت حالت رو تنظیم میکنه.
2. macro یا close up برای عکسبرداری از فاصله نزدیک حدود 10 تا 60 سانتیمتر.
3. night برای عکس برداری در نور کم اما بدون فلش.
4. portrait برای عکس برداری از چهره با فلش اتو ماتیک
5. night portrait برای عکس برداری از چهره با فلش قوی و کاهش قرمزی چشم.
6. sport برای عکس بر داری اشیا متحرک یا در حال حرکت که فوکوس هم خاموش میشه تا عکس تار و مات نشه و بهتر در نور مناسب استفاده بشه چون به دلیل سریع شدن سرعت شاتر نور گیری کم میشه و اگه نور محیط کم باشه عکس خوب در نمیاد.
7. landscape برای عکس از محیط باز و با فاصله زیاد که با افزایشه فاصله فوکوس و بالا بردن شارپنس جزییات میره بالا.
8. یه حالت هست که اسمش یادم نیست اما کاراییش اینه که به صورت دستی یکسری تنظیمات دلخواه دوربین گوشیرو دستکاری میکنید و همیشه در حافظه میمونه و وقتی اون حالت رو انتخاب کنید باز همون تنظیمات خودتون میاد.
اما یکسر تنظیمات دیگه هستن که بعضی هاشون با تغییر همین حالت های بالا تغییر میکنن بسته به شرایط اما خوب دستی هم میشه تغییرشون داد.
iso برای روشنایی و نور گیری بیشتر در محیط تاریک و هرچی باالاتر باشه مثلا روی high روشنایی عکس بیشتر میشه ولی خوب زیادش نویز ایجاد میکنه.
sharpnes برای جزییات عکسه و هرچی بالاتر باشه عکس شارپتر میشه.
brightness برای نور دهی بیشتر به عکس یا کم کردن نور .مثلا وقتی شدت نور آفتاب زیاده.
contrast برای پر رنگیه عکس بکار میره هرچی بالاتر باشه عکس پر رنگتر و جذابتره.
اینا تا جایی که یادم میومد برات گفتم.چیزهای دیگه ای هم هستن که به مرور با کار کردن یاد میگیری.
فقط یه مورد
دکمه شاتر ان86 کمی سفت و بد دسته .اگه میبینی عکسات میلرزه احتمالا ماله همینه.
سعی کن در بازه زمانی که فوکوس کرد و بیشتر فشار میدی تا عکس بگیره گوشیت اصلا نلرزه اون موقع عکسا عالی میشه.

mojtaba_18843
22-06-2010, 09:58
سلام دوستان.
خیلی ضد حاله که مرورگر گوشی با ایرانسل کار نمیکنه؛ اپرا مینی هم کار نمیکنه؛ فقط یه شبه اپرا دارم که جاوا اسکریپ نداره...

mojtaba_18843
22-06-2010, 10:15
راستی جریان این باطری اتمی که میگن دیر خالی میشه چیه؟ واسه 86 هم هست؟؟

amirsaeid254
22-06-2010, 10:25
سلام
امروز وقتي كه گوشيم رو به اخرين فريمور اپديت كردم و گوشيم خود به خود وقتي كه auto rotate فعاله مي ره توي قسمت عكس ها ولي وقتي كه فعال نيست اين مشكل پيش نمي اد

mojtaba_18843
23-06-2010, 06:38
گوشی قبلا بهتر شارژ نگه میداشت اما دیگه زود خالی میشه؛ بعد از 11 ساعت که بیشتر از 6 ساعتش به گوشی دست نخورده 2خط رفته؛ چندتا پیامک دادم چندتا آهنگ با هندسفری گوش کردم و 10 15 دقیقه جاوا اجرا کردم؛ باطریشم عوض کردم همینه. نوکیا انگار از وقتی چینی شده دیگه زیاد قابل اعتماد نیست؛ نمیدونم...

DOZD_DEL
23-06-2010, 14:16
با سلام
دوستان و من گوشی n86 تازه خریدم و از نمایندی مرکزی خود نوکیا تو علاالدین خودشون برام رایگان GPS رو فعال کردن... یه چیزی هم روی گوشی نصب کردن ... میخواستم بدونم آیا برای من هم لازمه که این GARMIN یا نقشه های ایران رو دانلود کنم یا نمیخواد دیگه ؟

total_overdose
23-06-2010, 14:34
با سلام
دوستان و من گوشی n86 تازه خریدم و از نمایندی مرکزی خود نوکیا تو علاالدین خودشون برام رایگان GPS رو فعال کردن... یه چیزی هم روی گوشی نصب کردن ... میخواستم بدونم آیا برای من هم لازمه که این GARMIN یا نقشه های ایران رو دانلود کنم یا نمیخواد دیگه ؟
سلام
دوست عزیز جی پی اس اصلا فعال کردن نداره همش حرفه برایه پول بیشتر بگیرن.
میتونید از نرم افزارای جانبی مثله گارمین یا اسمارت کام استفاده کنید ولی جدیدا خود مپ نوکیا شهرهای بزرگ کشور رو ساپورت عالی میکنه فقط کافیه بزارید نقشه ها با جی پی آر اس یا وای فای دانلود بشن.:46:

Alireza_king64
23-06-2010, 14:51
اقا چطوری میشه صدایه دوربینشو خفه کرد :evil2: من گوشی رو -- کردم حالا چیکار کنم

DOZD_DEL
23-06-2010, 15:27
سلام
دوست عزیز جی پی اس اصلا فعال کردن نداره همش حرفه برایه پول بیشتر بگیرن.
میتونید از نرم افزارای جانبی مثله گارمین یا اسمارت کام استفاده کنید ولی جدیدا خود مپ نوکیا شهرهای بزرگ کشور رو ساپورت عالی میکنه فقط کافیه بزارید نقشه ها با جی پی آر اس یا وای فای دانلود بشن.:46:

میدونم منظور من هم همین بود که فکر کنم نقشه شهر تهران رو برام ریختن با همین مپ نوکیا..... با وجود برنامه ovi map nokia احتیاجی به این برنامه های اسمارت یا گارمین باز هم هست ؟ ...

amir200812
23-06-2010, 20:48
میدونم منظور من هم همین بود که فکر کنم نقشه شهر تهران رو برام ریختن با همین مپ نوکیا..... با وجود برنامه ovi map nokia احتیاجی به این برنامه های اسمارت یا گارمین باز هم هست ؟ ...
نوکیا مپ 3.03 خوبه چون سرعت کانکت شدن خیلی بهتر شده! و با این حساب دیگه نیازی نیست به نرمافزار های دیگه!

Alireza_king64
23-06-2010, 21:05
سرعت دوربین گوشی تو فیلم برداری کمه یعنی تیکه تیکه فیلم میگیره به نظر شما دلیلش چیه من گوشی رو -- کردم بعد اپدیت کردم به ورژن 30 ممکن مال این باشه؟:41:

M@hdi-B
23-06-2010, 21:10
سرعت دوربین گوشی تو فیلم برداری کمه یعنی تیکه تیکه فیلم میگیره به نظر شما دلیلش چیه من گوشی رو -- کردم بعد اپدیت کردم به ورژن 30 ممکن مال این باشه؟:41:

مموری هم انداختی رو گوشیت؟ یا دوربینت رو مس مموری تنظیمه؟

معمولا وقتی مموری یا مس مموری سنگین میشه این حالت پیش میاد...هر چی تو مموریت داری به کام انتقال بده و یه بار مموریت رو فرمت کن درست میشه...مستر ریست هم کردی چه بهتر

amir200812
23-06-2010, 21:13
منظور از "تیک تیک چی هست؟"
یه نمونه میتونید آپلود کنید؟

Alireza_king64
24-06-2010, 13:31
منظور از "تیک تیک چی هست؟"
یه نمونه میتونید آپلود کنید؟

مموری رو فرمت کردم درست شد
حالا چطوری صدای دوربینشو خاموش کنم؟

total_overdose
24-06-2010, 14:00
مموری رو فرمت کردم درست شد
حالا چطوری صدای دوربینشو خاموش کنم؟
سلام دوست عزیز:20:
میشه اما سخته:31:
قبلا با روش -- هلو ایکس و رام پچر باید انجام میدادی اما چون اونا جواب نمیده باید به فریم ور کوک شده فلش کنی.

Alireza_king64
25-06-2010, 09:49
سلام دوست عزیز:20:
میشه اما سخته:31:
قبلا با روش -- هلو ایکس و رام پچر باید انجام میدادی اما چون اونا جواب نمیده باید به فریم ور کوک شده فلش کنی.

از کجا باید این فایرور رو دانلود کنم؟
با فونیکس باید فلش کنم یا جف؟

roteal2007
25-06-2010, 11:59
سلام دوستان من میخواستم n86 خواهرم رو آپدیت کنم ورژنش 20 و از سرعتش ناراضی هست....
قبلنا اومدم که 3250 مامانمو آپدیت کنم که توی فلش کردن فیلد شد و 7 تومن فلش اوفتادم!
حالا برای این ان86 چی کار کنم؟

mojtaba_18843
25-06-2010, 12:33
Sharmande ba gushi on shodam en tayp mikonam. Ghat kardane sedaye gushi ke kare kheily rahatie. Faghat kafie ye disable sound camera nasb konio gushito khamush roshan koni ta sedash khafe she. Mese kari ke man kardam. Faghat bayad bade nasb warning tone ro ghat kard.
Rasti tavajo kardi vaghti axaei ke ba gushi gerefte shode ro tu halate windows mode nega mikoni cheghad eftezah neshun mide?? Age full screen nakonish adamaye tu ax jesaratan shabihe meymun neshun dade mishan!

DariushGreat
25-06-2010, 13:11
سلام
دوستان اگه دوباره مانند گذشته آسمون به زمین نیاد، تصمیم دارم تا 2 روز آینده این گوشی رو بخرم.

1. -- این گوشی چطوریه؟ مانند helox هست؟
2. توی فرمور تازه کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداری بهبود داشته یا نه؟
3. به غیر تشخیص چهره چیز دیگه افزوده شده ؟
4. صداش در چه حد و اندازه ای هست؟ نسبت به N82 می گم! :دی
5. من رنگ سفیدش رو می خوام بگیرم؛ رنگش که نمی ره انشالله؟؟؟
6. پرسشی بود می پرسم! :دی

شاد باشین :دی

total_overdose
25-06-2010, 13:50
سلام
دوستان اگه دوباره مانند گذشته آسمون به زمین نیاد، تصمیم دارم تا 2 روز آینده این گوشی رو بخرم.

1. -- این گوشی چطوریه؟ مانند helox هست؟
2. توی فرمور تازه کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداری بهبود داشته یا نه؟
3. به غیر تشخیص چهره چیز دیگه افزوده شده ؟
4. صداش در چه حد و اندازه ای هست؟ نسبت به N82 می گم! :دی
5. من رنگ سفیدش رو می خوام بگیرم؛ رنگش که نمی ره انشالله؟؟؟
6. پرسشی بود می پرسم! :دی

سلام دادا:31:
1:دوران هلو ملو تموم شد:31: فقط فریم ور کوک شده.
2:بله بله:31:
3:هیچی:13:
4:شاید یک درجه از ان82 بیشتر ولی صدایه ان82 کمی کمی بهتره (بمتره)
5:انشالله:31:
6:در خدمتیم

reza_master
25-06-2010, 14:45
سلا م من تو فیلمبرداری ان86 مشکل ندارم ولی عکسش خیلی مشکل داره
وقتی از فضای باز عکس میگیرم عکس یا سفید میشه یا سیاه و در محیط بسته عکسهاش خیلی آشغاله
به نظر شما مشکل از کجاست؟
لطفا سریعتر جوابمو بدین

DariushGreat
25-06-2010, 15:15
خدمت از ماست عزیز! :دی

من کلهم با فرمور کوک شده مخالفم! :دی ترجیح می دم همون هکو همینجوری بریزم. دردسر داره...

سرعت عملش توی اجرای انگیج چطوره؟ چیپ سه بعدی ساز داره؟

total_overdose
25-06-2010, 15:19

من کلهم با فرمور کوک شده مخالفم! :دی ترجیح می دم همون هکو همینجوری بریزم. دردسر داره...

سلام
نه داریوش فریم ور کوک شده خوبه.ایشالله خریدی یه تست بکن.:46:
چیپ نداره اما هر بازی که رو ان82 احتیاج به چیپ داشت روش اجرا کردم جواب داد عالی.

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

سلا م من تو فیلمبرداری ان86 مشکل ندارم ولی عکسش خیلی مشکل داره
وقتی از فضای باز عکس میگیرم عکس یا سفید میشه یا سیاه و در محیط بسته عکسهاش خیلی آشغاله
به نظر شما مشکل از کجاست؟
لطفا سریعتر جوابمو بدین
سلام
به احتمال خیلی زیاد گوشیت مشکل داره.اگه بتونی با یه ان86 دیگه تست کنی عالی میشه.
چون دوربینش این مشکلایی که شما میگی نداره:46:

M@hdi-B
25-06-2010, 15:30

فریمور کوک شده نریزی که نمی تونی گوشیو ه ک کنی..چون هلو :31: روش کار نمی ده.

DariushGreat
25-06-2010, 15:43
سلام
نه داریوش فریم ور کوک شده خوبه.ایشالله خریدی یه تست بکن.:46:
...

فریمور کوک شده نریزی که نمی تونی گوشیو ه ک کنی..چون هلو :31: روش کار نمی ده.

حالا چجوری می شه این فرمور کوک شده رو ریخت؟ شنیدم با فینیکس مشکل داره. با جاف هم که من می ترسم! :41: برای این نگارش آخری اومده؟ اگه آره پس می شه بهترین فرمور کوک شده در همه زمینه ها رو بهم معرفی کنین ( چون ماشالله چیزی که زیاده کوکر و فرمور کوک شده! :دی )

حالا یه چیز دیگه... این گوشی تم فلش بهش می خوره؟

total_overdose
25-06-2010, 16:06
حالا چجوری می شه این فرمور کوک شده رو ریخت؟ شنیدم با فینیکس مشکل داره. با جاف هم که من می ترسم! :41: برای این نگارش آخری اومده؟ اگه آره پس می شه بهترین فرمور کوک شده در همه زمینه ها رو بهم معرفی کنین ( چون ماشالله چیزی که زیاده کوکر و فرمور کوک شده! :دی )

حالا یه چیز دیگه... این گوشی تم فلش بهش می خوره؟

داریوش جان میدونی که من گوشیمو فروختم و وقت نشد فریم ور 30 کوک شده بریزم.من 21 کوک شده با یه تم انیمیشن خیلی زیبا:21: :31:داشتم.البته 30 هم ریختم ولی وقت نشد 30 کوک شده بریزم.
باید با جف با حالته خاموشی بزنی.اتفاقا ساده هست زیاد سخت نیست:46:
راستی سعی کن با گارانتی بگیری جدیدا زیاد مشکل باتری پیدا کردن:46:

reza_master
25-06-2010, 16:12
total_overdoseعزیز شما فکر میکنی مشکل سخت افاری داره یا با یه فلش حل میشه؟
به نظر من اگه مشکل سخت افزاری میداشت توی فیلمبرداری هم اشکال پیش میومد
نظر شما چیه؟

DariushGreat
26-06-2010, 02:37
total_overdoseعزیز شما فکر میکنی مشکل سخت افاری داره یا با یه فلش حل میشه؟
به نظر من اگه مشکل سخت افزاری میداشت توی فیلمبرداری هم اشکال پیش میومد
نظر شما چیه؟

احتمالا نرم افزاریه. تا به کنون مستر ریست کردی؟

------------------------------

بچه یه چیزی؟ توی آپدیت های تازه نوار کانتکت به آماده کار افزوده نشده؟ ( نوار کانتکت همون عکس های کوجولوی مخاطبین گلچین که در بالای صفحه قرار می گیره و بجاش نوار ابزار میاد پایین صفحه )

sh-a
26-06-2010, 18:32
دوستان یه سئوال دارم

قبلا که N82 داشتم وقتی Maps رو اجرا میکردم و به GPS وصل بودم و موقعیتم رو روی نقشه نشون میداد قطب نما درست عمل میکرد و من هر طرف برمیگشتم قطب نما میچرخید و جهت شمال رو نشون میداد ولی الان که N86 دارم تو این 6 ماهی که دارم هر کاری کردم نفمیدم چرا این قطب نما همش ثابته و جهتشبطرف سر گوشی هست اصلا نمیچرخه جهت رو نشون بده. قبلا یادمه توی اون گوشی سبز میشد به هر طرف میچرخید . اینو چکارش باید کرد ؟

ممنون

total_overdose
26-06-2010, 22:52
دوستان یه سئوال دارم

قبلا که N82 داشتم وقتی Maps رو اجرا میکردم و به GPS وصل بودم و موقعیتم رو روی نقشه نشون میداد قطب نما درست عمل میکرد و من هر طرف برمیگشتم قطب نما میچرخید و جهت شمال رو نشون میداد ولی الان که N86 دارم تو این 6 ماهی که دارم هر کاری کردم نفمیدم چرا این قطب نما همش ثابته و جهتشبطرف سر گوشی هست اصلا نمیچرخه جهت رو نشون بده. قبلا یادمه توی اون گوشی سبز میشد به هر طرف میچرخید . اینو چکارش باید کرد ؟

ممنون
دوست عزیز ان82 که قطب نما نداره یا لااقل ماله ما نداشت:31:

oh my god
28-06-2010, 11:47
دوست عزیز ان82 که قطب نما نداره یا لااقل ماله ما نداشت:31:

من توی چند تا N82 قطب نما دیدم! گوشی من هم (N86) خیلی سخت با جی پی اس کانکت می شه نمی دونم چرا؟

Saman-tci
28-06-2010, 16:53
فریمور گوشیتون چنده ..؟ اگه فریمورش پائینه حتماً آپدیتش کنید ...

DivxCntr
30-06-2010, 19:00
سلام
سوکت شارژ گوشی من باز هم خراب شد !!!
میشه کلا سوکتش رو عوض کرد ؟

DariushGreat
30-06-2010, 19:49
سلام
سوکت شارژ گوشی من باز هم خراب شد !!!
میشه کلا سوکتش رو عوض کرد ؟

آره... البته اگر خرابه عوض کن. ممکنه بد چفت شده باشه روی برد.

reza_master
02-07-2010, 12:53
سلام کسی ان 86 ورزن 30 رو -- کرده؟
اگه کسی -- کرده راهنمایی کنه. یک هفته شده میخوام هکش کنم نمیشه؟
لطفا نرم افزاراشم بزارید

thelastblack
02-07-2010, 17:30
باید فرمور کوک شده بریزین با helloOX -- نمیشه...

a_m_663
05-07-2010, 11:22
دوستان یه سئوال دارم

ممنون
دوست عزيز كافيه گوشيتو به صورت 8 لاتين چند بار بچرخوني. سريع فعال ميشه همين

Alireza_king64
16-07-2010, 09:42
سلام کسی ان 86 ورزن 30 رو -- کرده؟
اگه کسی -- کرده راهنمایی کنه. یک هفته شده میخوام هکش کنم نمیشه؟
لطفا نرم افزاراشم بزارید

اول فریمور 30 رو دان کن بعد از فایل RM-484_21.006_003_U001.uda استفاده کن واسمشو عوض کن بزار RM-484_30.009_003_U001.uda بعد با فونیکس فلش کن بد -- میشه

Alireza_king64
16-07-2010, 09:48
من هر کاری میکنم اینترنت اکسپلورر گوشیم از تریق GPRS به اینترنت وصل نمیشه و ارور تایم اوت میده ولی از تریق وای فای وصل میشه اینترنت رادیو و پاد کستم هم همین تور فقط با وای فای وصل میشه چی کارکنم درست بشه گوشی رو مستر ریست کردم نشد فلش کردم نشد فایر ورم 30 هست هم با 30 -- شده امتحان کردم هم با فریم ور اصلی بازم نشد :41:
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

Baltaza
22-07-2010, 15:35
شما باطریتون چقدر طول میکشه خالی بشه؟
این حالت ذخیره انرژی ضرر نداره که همیشه فعال باشه>؟

mr_khodaei2008
22-07-2010, 18:23
ضرر كه فكر نكنم داشته باشه ولي نيازيم نيست كه همش رو اون باشه مگه ميخواي هفته اي يه بار گوشيتو شارژ كني

همينطوري و با كاركرد متوسط باطري گوشي سه روز كار ميده

seyed_reza
27-07-2010, 15:02
سلام دوستان
من از ایرانسل استفاده میکنم
مشکلم توی باز کردن پیج هاست
نمیدونم چرا وقتی آدرسی رو وارد میکنم
میگه
not found
هر آدرسی بزنم همینه
از فریمور 30 کوک شده استفاده میکنم
اما
جالبه که
مسنجر رو راحت باز میکنه
.
مشکل کجاست ؟
لطفا کمکم کنید

seyed_reza
28-07-2010, 00:18
واااااااااااای
کمک

kurosh08
28-07-2010, 10:07
چند وقت پیش با یکی از دوستام که N86 داشت باهاش روی کیفیت عکس کل انداختم
گوشی خودم Satio و گوشی دوستم N86 (هر دو گوشی به آخرین ورژن آپدیت شده بودن)
درسته گوشی ساتیو 12 مگاپیکسلیه ولی وقتی کیفیت عکس N86 رو با گوشیم مقایسه کردم خیلی کیفیت N86 پایین تر بود. اصلاً یه جورایی کیفیتش تار میزد. من شنیده بودم که N86 بهترین 8 مگاپیکسل بازاره :13:
ولی وقتی با N82 کل اینداختم در کمال تعجب دیدم که کیفیتش با 12 مگاپیکسل ساتیو فرق چندانی نداره! :18: یه کم ضایع شدم :31:
حالا وقتی من کیفیت عکس ساتیو رو با دوربین 8 مگاپیکسلی کانونی که دارم مقایسه کردم دیدم که ساتیو یه سر و گردن از این دوربین بالاتره. (دوربینه کانون بدبختم ضایع شد :31:)

iilliya
28-07-2010, 10:16
چند وقت پیش با یکی از دوستام که N86 داشت باهاش روی کیفیت عکس کل انداختم
گوشی خودم Satio و گوشی دوستم N86 (هر دو گوشی به آخرین ورژن آپدیت شده بودن)
درسته گوشی ساتیو 12 مگاپیکسلیه ولی وقتی کیفیت عکس N86 رو با گوشیم مقایسه کردم خیلی کیفیت N86 پایین تر بود. اصلاً یه جورایی کیفیتش تار میزد. من شنیده بودم که N86 بهترین 8 مگاپیکسل بازاره :13:
ولی وقتی با N82 کل اینداختم در کمال تعجب دیدم که کیفیتش با 12 مگاپیکسل ساتیو فرق چندانی نداره! :18: یه کم ضایع شدم :31:
حالا وقتی من کیفیت عکس ساتیو رو با دوربین 8 مگاپیکسلی کانونی که دارم مقایسه کردم دیدم که ساتیو یه سر و گردن از این دوربین بالاتره. (دوربینه کانون بدبختم ضایع شد :31:)

تو چه نوری عکس انداختی با 82؟:20:

soroush20
30-07-2010, 22:46
سلام دوستان.
1راهنمایی میخواستم.
من میخواستم گوشیمو -- کنم.به روش هلو اوایکس.
چون گوشیم ورژن20 هست نتونستم -- کنم.البته 4ماه ÷یش امتحان کردم.
حالا میخواستم ببینم که الان هلو اوایکس برنامه ای برا -- این ورژن داده یانه.
من چه جوری میتونم گوشیمو -- کنم؟
از روش آپدیت هم نمیخوام برا -- کردن استفاده کنم.

راهی هست؟:20:

ممنون از دوستان عزیز

iilliya
01-08-2010, 13:24
سلام دوستان.
1راهنمایی میخواستم.
من میخواستم گوشیمو -- کنم.به روش هلو اوایکس.
چون گوشیم ورژن20 هست نتونستم -- کنم.البته 4ماه ÷یش امتحان کردم.
حالا میخواستم ببینم که الان هلو اوایکس برنامه ای برا -- این ورژن داده یانه.
من چه جوری میتونم گوشیمو -- کنم؟

راهی هست؟:20:

ممنون از دوستان عزیز

ورزن 2.2 شو امتحان کن :20:

soroush20
01-08-2010, 18:59
ورزن 2.2 شو امتحان کن :20:
ممنون
ولی تو تا÷یکم نوشته بودم که

naqdian
02-08-2010, 00:11
سلام دوستان,من خیلی پست کم میذارم بیشترنظرات دوستان رو مطالعه می کنم,من ورژن 30 رو خیلی وقته دارم مشکلی که هست اینه که وقتی باتری پره کسی زنگ بزنه ناگهان خالی میشه و بعد از تماس دوباره به حالت اول بر میگرده...
خواستم بدونم برای حل این مشکل راه حلی پیدا شده یا نه؟

iilliya
02-08-2010, 10:37
ممنون
ولی تو تا÷یکم نوشته بودم که

یکی بیاد ترجمه کنه؟؟ :18:

DariushGreat
02-08-2010, 14:03
یکی بیاد ترجمه کنه؟؟ :18:
من توی تاپیکم نوشته بودم که ( فکر کنم منظور از تاپیک همون پست هست! :31: )
از روش آپدیت هم نمی خوام برا ه.ک کردن استفاده کنم ( فاروم به واژه ه.ک حساسه؛ سریع قیلترش می کنه! :31: )

شاد باشین :27:

Baltaza
02-08-2010, 14:37
الان آخرین آپدیت چیه ؟:دی

mojtaba_18843
04-08-2010, 21:40
سلام خدمت دوستان
یه سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که چرا گوشی با داشتن سی پی یو 473 پردازش ضعیفی داره مثل هنگ نسبتا زیاد گیر داشتن گالری پردازش کند تصاویر مدت زمان نسبتا طولانی برای ارسال پیام(البته بخش مسیج کلا کنده) و...
همین موارد رو با ان95 مقایسه بشه مشخصه که عملکرد بهتری نسبت به ان86 داره!!
تمام ورژنها رو هم تست کردم بادو گوشی به جز گوشی خودم یعنی سه گوشی...

total_overdose
04-08-2010, 22:13
سلام خدمت دوستان
یه سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که چرا گوشی با داشتن سی پی یو 473 پردازش ضعیفی داره مثل هنگ نسبتا زیاد گیر داشتن گالری پردازش کند تصاویر مدت زمان نسبتا طولانی برای ارسال پیام(البته بخش مسیج کلا کنده) و...
همین موارد رو با ان95 مقایسه بشه مشخصه که عملکرد بهتری نسبت به ان86 داره!!
تمام ورژنها رو هم تست کردم بادو گوشی به جز گوشی خودم یعنی سه گوشی...
سلام
دوست عزیز من دیگه از بس با این گوشیهایی که میگی ور رفتم یه زمانی برام شدن اسباب بازی:31:
هیچ تعصب خاصیم رو هیچکدومشون ندارم چون برام به تاریخ پیوستن:31:
100 درصد گوشیهاتون ایراد داره حالا یا نرم افزاری یا ...
سرعت ان86 به ویژه تو منو و مسیجینگ و ... خیلی بیشتر از ان95 چه معمولی چه 8 گیگ و خیلی بیشتر از ان82 هست و همشون رو بدون گیر و لگ باز میکنه و فقط تا ورژن 20 تویه گالری خوب نبود به ویژه تویه زوم کردن ولی تو این آخریا خیلی بهتر شد:46:
در کل امیدوارم گوشیتون ایراد نداشته باشه:46:

---------- Post added at 05:43 AM ---------- Previous post was at 05:42 AM ----------

الان آخرین آپدیت چیه ؟:دی
والا تا زمانی که من داشتمش آخرین 30 بود و فکر نکنم هنوز بعدیش اومده باشه:46:

mojtaba_18843
05-08-2010, 02:28
کاش واقعا این طور باشه فقط این گوشیایی که من دیدم مشکل دار باشن!!
یه چیز دیگه هم که هست اینه که مرورگر گوشی با ایرانسل کار نمیکنه...

reza a2
06-08-2010, 10:09
سلام به دوستان عزیز من حدود 13 ماهه که n86دارم وازش راضی بودم ولی یه ماه قبل دیدم که تو عکسهاش لکه داره وبردم نمایندگی و لنز گوشی رو تعویض کردن ولی از اون به بعد نمیدونم اینجوری شد یا من حساس شدم وقتی تو نور کم فیلمبرداری میکنم اگه لرزشگیر فعال باشه انگار دوربین رو داری تکون میدی در صورتیکه اگه لرزشگیر رو غیر فعال کنم درست وثابت فیلم میگیره به خاطر همین دوباره گوشی رو بردم نمایندگی وچند روز اونجا بود ولی وقتی گرفتم دیدم درست نشده و کلی باهاشون جر و بحث کردم تایه n86دیگه اوردن وتست کردن ولی چون تو نور کم خودشو نشون میده نشد درست تست کنم .حالا اگه دوستان تو نور کم بتونن تست کنن ممنون میشم

payman1991
06-08-2010, 21:39
سلام
کسی هست که هم با ان 97 مینی و هم با ان 86 و هم ایکس 6 کار کرده باشه و بتونه برتریهاشونا نسبت به هم توضیح بده ؟ از همه لحاظ لطفا
دوربین (عکس و فیلم در همه شرایط)
نرم افزار های موجود(نرم افزار های ویرایش سوم با نرم افزار های ویرایش پنجم متفاوته؟ کدومش بیشتر هست؟)
خرابی
سرعت گوشی
....

mohandes radpoor
08-08-2010, 09:30
:2:سلام به همگي
يه مدتيه كه گوشيم (ان86)خودبخود ميره تو photo،بد جوري رفته رو اعصابم.تا حالا 3 بار فلش كردم،حافظه داخلي رو فرمت كردم اما گوشي دوباره همون مشكل رو داره.ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيم

total_overdose
08-08-2010, 11:45
:2:سلام به همگي
يه مدتيه كه گوشيم (ان86)خودبخود ميره تو photo،بد جوري رفته رو اعصابم.تا حالا 3 بار فلش كردم،حافظه داخلي رو فرمت كردم اما گوشي دوباره همون مشكل رو داره.ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيم
سلام
دوست عزیز احتمالا دکمه کیک استندتون خراب شده همون پشتش یه چیزی در میاد که بتونه گوشی وایسه برای فیلم دیدن.شما میتونی بدی درستش کنن یا بری تو تنظیمات و وقتی اون در باز بشه بره یکار دیگه بکنه و نره داخل فتو.

reza babai
10-08-2010, 18:07
با سلام خدمت دوستان . من دیروز گوشی n86 رو گرفتم .(قزوین 425 تومن)
از بچه ها دو تا سوال داشتم:
1- گوشی که تازه گرفتم بازی n-gage روش نبود و اصلا وارد منوی game نمیشه . احتمال داره از نبود بازی n-gage وارد منوی game نشه؟
2- گوشی من ورژن 21 هست. اگه اپدیتش کنم روی سرعت گوشی چه تاثیری داره؟ چه معایبی داره؟(دوست من که اپدیت کرده دیگه فایل های افیس رو باز نمیکنه!)

hasti
10-08-2010, 21:09
سلام من این گوشی رو دارم و یه مشکلی که دارم اینه که وقتی تو شارژکه میزنی یه مدتی که البته این مشکل رو دارم با یه زنگ باتری خالی میکنه رفتم براش باتری خریدم 20تومن ولی 2 روز اول خوب بود... ولی من شب تا صبح میزنم تو شارژ ولی صبح با یه زنگ باتری خالیه مموری هم ندارم رو گوشی ....و مستر ریست هم کردم بازم نشد شارژر هم سالمه ....

seyed_reza
10-08-2010, 23:59
سلام دوستان
لطفا بگید
بهترین کوکی که برای 86 هست کدومه ؟

mojtaba_18843
11-08-2010, 23:19
سلام خدمت دوستان
گوشیم ویروسی شده تجربه ای واسه پاک کردنش ندارم. چیکار کنم؟
انتی ویروس روش نصب نیست...

aydin_eb7777
11-08-2010, 23:40
سلام خدمت دوستان
گوشیم ویروسی شده تجربه ای واسه پاک کردنش ندارم. چیکار کنم؟
انتی ویروس روش نصب نیست...
---------------------
1- از گوشیت بکاپ تهیه کن توسط برنامه Nokia PC Suite یا Nokia Ovi Suite
2- گوشیت را به حالت Mass storage یا Data Transferبه سیستم وصل کن و کلید Shift کیبورد را نگه دار که اگه ویروس از نوع اتوران باشه نتونه اجرا بشه
3- از تمام فایلهای صوتی و تصویری و عکس داخل هارد گوشیت یک جا کپی تهیه کن
4- حالا گوشیت را توسط کد #7370#* فرمت کن و قسمت رمز هم 12345 را وارد کن
5- بعد از بالا اومدن گوشی و تنظیم تاریخ و ساعت و کشور وارد منوی گوشی شو و از طریق خود گوشی هارد گوشیت را فرمت کن که اگر ویروس از خودش تو هارد اثری باقی گذاشته باشه نابود بشه
6- حالا می تونی فایلهای صوتی و تصویری و عکس که کپی کرده بودی را دوباره تو هارد گوشیت انتقال بدی
7- در آخر هم توسط بکاپی که گرفته بودی شماره تلفن و اس ام اس و یادداشتها را به حالت اول برگردون توسط Restore کردن
موفق باشی

mojtaba_18843
12-08-2010, 02:36
ویروسهای کامپیوتر مثله اتوران روی سیمبیان و در کل عملکرد گوشی هم تاثیر میذاره؟ یا اینکه سیمبیان ویروسهای مخصوص به خودش رو داره؟

mojtaba_18843
12-08-2010, 03:09
راستی بعد اینکه مموری رو فرمت کردم فایلا رو از سیستم کپی کنم توش باز ویروس منتقل میشه که.
یه موضوع دیگه اینکه کامپوترمم ویروسیه
موضوع آخر اینکه تو گوشی گزینه ای برای فرمت کردن مس مموری وجود نداره و فقط میشه مموری کارت رو فرمت کرد...

aydin_eb7777
12-08-2010, 09:50
ویروسهای کامپیوتر مثله اتوران روی سیمبیان و در کل عملکرد گوشی هم تاثیر میذاره؟ یا اینکه سیمبیان ویروسهای مخصوص به خودش رو داره؟
----------------------
نخیر تاثیر نمی زاره و ویروسهای سیمبیان فرق دارن البته گوشی شما عجیبه با امنیتی که داره ویروس گرفته باشه! چون این مشکل فقط برای گوشیهای -- شده ایجاد می شه! شایدم شما فکر می کنی که ویروسی شده

راستی بعد اینکه مموری رو فرمت کردم فایلا رو از سیستم کپی کنم توش باز ویروس منتقل میشه که.
یه موضوع دیگه اینکه کامپوترمم ویروسیه
موضوع آخر اینکه تو گوشی گزینه ای برای فرمت کردن مس مموری وجود نداره و فقط میشه مموری کارت رو فرمت کرد...
نه عزیز دلم چندین بار راجع به ویروسها توضیح داده شده و اگه دقت کنی گفتم از فایلهای تصویری و صوتی و عکس خودت کپی بگیری چون هیچ ویروسی تو دنیا ساخته نشده که بتونه به فایلهای تصویری و صوتی و عکس بچسبه!
و اگر شما می خوای بگی که قبلا فلان جا دیدی که یک ویروس با عکس منتقل شده بدون که اون فایل عکس نبوده و یک فایل اجرایی بوده که برای گمراه کردن قربانی از آیکون عکس استفاده کرده و یا پسوند فایل اجرایی را به یکی از پسونهای مربوط به عکس تغییر داده!
به هر حال ویروس فقط می تونه به فایلهای اجرایی بچسبه نه فایلهایی که گفتم حالا اگر قبول داشتی کاری که گفتم را بکن و اگر قبول نداری در مورد ویروسها مطالعه کن بعد کاری که گفتم را بکن و بازم اگر قانع نبودی هر کاری که دوست داری بکن
موفق باشی

mojtaba_18843
12-08-2010, 14:03
دوست عزیز من هم میدونم به عکس و صوت و تصویر ویروس نمیچسبه. منظورم این بود که وقتی گوشی رو به کام وصل میکنم ویروس توش کپی میشه که البته الن فک میکنم که این طور نشه چون ویروس سیمیان تو کام هجرا نمیشه ویروس کام هم که رو سیمبیان تاثیر نداره.
اینکه میگم ویروسی شده یکی به این دلیله که یه فایل به ان 97 بلوتوث کردم که دوستم گفت گوشیت ویروسیه دلیلشو گفت یادم نمونده دوم اینکه مسیج گوشی خیلی گیر و کند شده بود خیلی بد اس ام اس رو سند یا تو draft ذخیره میکرد و با اینکه ریست کردم بازم خوب نشد اما کاری که شما میگی رو انجام دادم مشکل رف شد ولی هنوز فایلهل رو توش کپی نکردم.
به فایلهای جاوا ویروس میچسبه؟ و اینکه از چه نرم افزاری برای اسکن کردن استفاده کنم؟ ممنون

aydin_eb7777
12-08-2010, 17:56
دوست عزیز من هم میدونم به عکس و صوت و تصویر ویروس نمیچسبه. منظورم این بود که وقتی گوشی رو به کام وصل میکنم ویروس توش کپی میشه که البته الن فک میکنم که این طور نشه چون ویروس سیمیان تو کام هجرا نمیشه ویروس کام هم که رو سیمبیان تاثیر نداره.
اینکه میگم ویروسی شده یکی به این دلیله که یه فایل به ان 97 بلوتوث کردم که دوستم گفت گوشیت ویروسیه دلیلشو گفت یادم نمونده دوم اینکه مسیج گوشی خیلی گیر و کند شده بود خیلی بد اس ام اس رو سند یا تو draft ذخیره میکرد و با اینکه ریست کردم بازم خوب نشد اما کاری که شما میگی رو انجام دادم مشکل رف شد ولی هنوز فایلهل رو توش کپی نکردم.
به فایلهای جاوا ویروس میچسبه؟ و اینکه از چه نرم افزاری برای اسکن کردن استفاده کنم؟ ممنون
------------------
یادته تو پست اول گفتم گوشی را که به سیستم وصل می کنی کلید Shift کیبورد را بگیر که اگه ویروس از نوع اتوران باشه تو سیستم اجرا نشه!
به فایلهای جاوا هم نمی چسبه!
آنتی ویروس برای گوشی زیاده اما دوست عزیز همانطور که قبلا گفتم سیستم عامل سیمبیانی که رو گوشیته امنیت بالایی داره و ویروس توش نصب یا اجرا نمی شه مگر اینه 1- گوشیت را هـک کرده باشی 2- ویروس را خودت به طور دستی ساین کرده باشی و تو گوشیت ریخته باشی که فکر نمی کنم اینکار را کرده باشی!
به هر حال فکر نمی کنم به آنتی ویروس احتیاج داشته باشی
موفق باشی

*M!L4D*
12-08-2010, 21:05
کلا همونطور که گفتید ویروس سیبمبین با پی سی فرق داره ... ویروس های پی سی حداکثر رو سرعت رم گوشی تاثیر میزاره !
در مورد ویروس سیمبین که گوشی خود به خود ویروسی نمیشه ... ویروسو باید نصب شه تا کار کنه که cert نداره و اگه در حالت هـــک باشه امکان پذیره ...!

mojtaba_18843
13-08-2010, 12:27
مرسی مشکل من حل شد.
یه سوال:
شما برای باز کردن صفحات وب و دانلود کردن با سیم کارت ایرانسل چه میکنید؟؟؟
مرورگر گوشی که با ایرانسل کار نمیکنه.
اپرا مینی هم کار نمیکنه.
من یه مرورگر نصب کردم به اسم opera.mod.3.12 که موقع نصب یه اسم عجیب غریبی داره که وقتی بازش میکنی مینویسه اپرا مینی هم صفحات رو خوب نشون نمیده متن جابه جا میشه و اینکه قابلیت دانلود نداره...

mojtaba_18843
14-08-2010, 11:47
مثل اینکه کسی جوابی نداره.
اپرا مینی ورژن 5.1.21051 نصب کردم گاهی کار میکنه گاهی نه! الآن با گوشی آن شدم.
راستی شما میگید ویروس باید نصب شه پس چرا من یه فایل جاوا به ان97 سند کردم بهم ریختش؟ دوستم میگه مسیج بدجور کند شده کلا گوشیش کند شده یعنی همون مشکلایی که گوشی من داشت...

aydin_eb7777
14-08-2010, 18:41
مثل اینکه کسی جوابی نداره.
اپرا مینی ورژن 5.1.21051 نصب کردم گاهی کار میکنه گاهی نه! الآن با گوشی آن شدم.
راستی شما میگید ویروس باید نصب شه پس چرا من یه فایل جاوا به ان97 سند کردم بهم ریختش؟ دوستم میگه مسیج بدجور کند شده کلا گوشیش کند شده یعنی همون مشکلایی که گوشی من داشت...
-------------
خیلی جالبه!
من چند جا دیدم که بعضی از بازیهای خوب کرک شده اما در قالب فایل قابل نصب جاوا ارائه شده! نصب هم کردم کار می کرد!
احتمالا فایل شما هم از حالت نصبی sis به فایل قابل نصب java تبدیل شده و ویروس داخل همون بوده! به هر حال تجربه جالبیه

mojtaba_18843
14-08-2010, 20:20
من بعد از اینکه گوشیمو فرمتو رست کردم همون فایل جاوا رو که مرورگر به ظاهر اپراستو که البته با یه اسم غیر عادی نصب میشه دو سه روز پیش نصب کردم اما مشکل قبل پیش نیومد...

Khashayar King
15-08-2010, 20:36
سلام دوستان ، گوشی پدر من n86 هست ، چند روز پیش Edit عکس هاش خراب شده بود ! فکتوری ریست کردم ، درست نشد ! دادم بیرون فلش کردن ، درست نشد ! ویروس هم میگه ندارم !

به نظرتون از چیه ؟!

mojtaba_18843
16-08-2010, 16:07
من برای گوشیم یه باطری گرفتم کسی میدونه از طریقه چه لینکی میتونم اصل بودنشو تشخیص بدم؟ منظورم با کدی هستش که رو باطری درج شده و یه سوال اینکه برای شارژر هم این امکان هست یعنی لینکی وجود داره؟؟؟

آنتی
21-08-2010, 23:51
سلام
من حوصله خوندن 113 صفحه را ندارم
اگه میشه یه راهنمایی بکنید من این گوشی را بگیرم یا با این قیمت ها گوشی بهتری گیرم میاد یانه
ممنون

a_m_663
22-08-2010, 13:08
من يه ساله اين گوشيو دارم خداييش راضيم سروره
تو برند نوكيا شك نكن ساير برندها هم كه قابل صحبت نيستند

آنتی
22-08-2010, 13:15
کسی از دوستان نظری نداره
لطفا کمک کنید

aydin_eb7777
22-08-2010, 15:01
سلام
من حوصله خوندن 113 صفحه را ندارم
اگه میشه یه راهنمایی بکنید من این گوشی را بگیرم یا با این قیمت ها گوشی بهتری گیرم میاد یانه
ممنون
----------
به نظر من گوشی تاچ بگیر دیگه مدلش با خودت
موفق باشی

zenit52
24-08-2010, 20:56
سلام

با توجه به اینکه این گوشی یکی از گوشیهای خوب نوکیاست دوستانی که گوشی N86 دارند بفرمایند
چه عیب یا مشکلی را در این گوشی مشاهده کردن ؟

آیا آخرین ورژن فریمور این گوشی به صورت کوک شده هست یا نه ؟ یا باید برای نصب برنامه ها اونهارو ساین کرد؟

reza babai
25-08-2010, 22:59
من این گوشی رو دو هفته پیش گرفتم ازش راضیم فقط باتریش با استفاده متوسط دو روز نگه می داره. در کل گوشی خوش دستی هست .

reza babai
26-08-2010, 21:38
در مورد گوشی بازم بگم که کمی (خیلی کم ) لقی داره و صداش با کیفیت اما کمه و lcd عالی .

layenz
28-08-2010, 08:32
سلام ...
من گوشیمو می خواستم گرد گیری کنم چون خیلی وقته دارمش و توی هر محیطی بردمش خلاصه بعد از باز کردن همه قسمت هاش و تمیز کردنش دوباره سر همش کردم بعد از چند روز متوجه شدم دوربین جلوش کار نمیکنه وقتی دوربین جلو را باز میکنم صفحه چیزی را نشون نمیده مثل اینکه توی حالت standby رفته باشه وقتی دکمه کپچر را میزنم که عکس بگیره صدای عکس گرفتن میاد بعدش مینویسه Unexpected erroroccurred. Restart phone. خلاصه گوشی را خاموش روشن کرد فرمت کردم و فلش کردم همون جوری مونده میشه بگین اشکال از کجاشه؟

DariushGreat
28-08-2010, 11:24
سلام ...
من گوشیمو می خواستم گرد گیری کنم چون خیلی وقته دارمش و توی هر محیطی بردمش خلاصه بعد از باز کردن همه قسمت هاش و تمیز کردنش دوباره سر همش کردم بعد از چند روز متوجه شدم دوربین جلوش کار نمیکنه وقتی دوربین جلو را باز میکنم صفحه چیزی را نشون نمیده مثل اینکه توی حالت standby رفته باشه وقتی دکمه کپچر را میزنم که عکس بگیره صدای عکس گرفتن میاد بعدش مینویسه Unexpected erroroccurred. Restart phone. خلاصه گوشی را خاموش روشن کرد فرمت کردم و فلش کردم همون جوری مونده میشه بگین اشکال از کجاشه؟
در طی باز و بسته کردن قاب اتصال دوربین دوم قطع شده. اگر بلد هستی یه بار دیگه قاب رو باز کن و از اتصال دوربین دوم مطمئن شو. سپس چک کن. دست آخر هم با احتیاط بیشتر قاب رو جمع کن.

شاد باشین
التماس دعا

layenz
29-08-2010, 07:47
سلام...
قاب دوباره باز کردم دوربین لقی یا چیزی نداره که قطع شده باشه سر جاش محکم مثل مرد وایستاده ولی مثل نامردا کار نمیکنه یعنی ایراد سخت افزاری پیدا کرده دوربین دومش چقدر خرجش میشه درست بشه ؟
راست این صدای مکالمه اش یه خورده ضعیف هست با اینکه صداش تا آخر هست نمیشه نرم افزاری یا سخت افزاری عوض کرد صدای مکالمه اش بالا بره توی جاهای شلوغ پر سر صدا اصلا" متوجه حرف طرف مقابل نمیشم.
بازم ممنون که جواب میدین.

mohandes radpoor
29-08-2010, 17:06
سلام
دوست عزیز احتمالا دکمه کیک استندتون خراب شده همون پشتش یه چیزی در میاد که بتونه گوشی وایسه برای فیلم دیدن.شما میتونی بدی درستش کنن یا بری تو تنظیمات و وقتی اون در باز بشه بره یکار دیگه بکنه و نره داخل فتو.

آقا مرسی:20:
کاری رو که گفتین انجام دادم،نتیجه داد.بعد از کلی فلش کردن و باز و بسته کردن گوشی فقط راهنمایی شما جواب داد.
:13:یه سوال:وقتی میخوام از music player گوشی استفاده کنم یه تعداد از آهنگها رو اجرا نمیکنه یه علامت error کنار دست آهنگ مییاد.
البته همون آهنگ ها رو تو قسمت mass memory -gallery بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه.
میتونین راهنماییم کنین؟
بازم ممنون

DariushGreat
29-08-2010, 21:46
سلام...
قاب دوباره باز کردم دوربین لقی یا چیزی نداره که قطع شده باشه سر جاش محکم مثل مرد وایستاده ولی مثل نامردا کار نمیکنه یعنی ایراد سخت افزاری پیدا کرده دوربین دومش چقدر خرجش میشه درست بشه ؟
راست این صدای مکالمه اش یه خورده ضعیف هست با اینکه صداش تا آخر هست نمیشه نرم افزاری یا سخت افزاری عوض کرد صدای مکالمه اش بالا بره توی جاهای شلوغ پر سر صدا اصلا" متوجه حرف طرف مقابل نمیشم.
بازم ممنون که جواب میدین.

اگه گارانتی داره بده گارانتی بگو خراب شده! ( شاید بپذیرن مفتی عوض کنن ). فکر نکنم بیشتر از 10 تومن باشه...
حالا از دوربین دوم که هیچ استفاده ای نمی شه؛ چه اصراریه به درست کردنش؟! :31:

التماس دعا عزیزان :37:

maziarzar
29-08-2010, 23:55
اگه گارانتی داره بده گارانتی بگو خراب شده! ( شاید بپذیرن مفتی عوض کنن ). فکر نکنم بیشتر از 10 تومن باشه...

ما که چشمون اب نمی خوره.
استفادش که خیلی واضحه عکس گرفتن از خودمون.

DariushGreat
30-08-2010, 01:48
ما که چشمون اب نمی خوره.
استفادش که خیلی واضحه عکس گرفتن از خودمون.

بابا بی خیال...! خیلی بی کیفیته. البته جزو ارکان گوشی هست و حق داری بخوای درستش کنی.

باز هم اگه قراره پولی گرفته بشه ببر گارانتی؛ حداقل اونجا اطمینان داری که قطعاتت و کش نمی رن

layenz
30-08-2010, 09:06

بازم سلام...
اگه حدود ده تومن هزینه داره که نمی ارزه کاربردشم بعضی وقت ها بجای آینه جیبی :31:

راستی این صدای مکالمه اش یه خورده ضعیف هست با اینکه صداش تا آخر هست نمیشه نرم افزاری یا سخت افزاری عوض کرد صدای مکالمه اش بالا بره توی جاهای شلوغ پر سر صدا اصلا" متوجه حرف طرف مقابل نمیشم.

بازم ممنون.

p1k1a
01-09-2010, 14:19
سلام.
مصرف باتری گوشیم که N86 هست وقتی شارج فوله به طور مدام استفاده میکنم 2 ساعته تمومه آیا طبیعیه؟ کسی n86 داره که ایطوری باشه؟ گوشیمو دوهفتست گرفتم از اول همین بوده. شارج گوشی من این طوریه در صورتی که تو سایتا شارج زمان مکاله دایم این گوشی رو 6 ساعت و 312 ساعت حالت استند بای گذاشتن نظرتون راجع به این چییه؟

maziarzar
01-09-2010, 22:19
بله مشکل داره یا مشکل باتریه یا مشکل سخت افزاریه
بهترین کار اینه که ببری یه تعمیرگاه موبایل

mojtaba_18843
02-09-2010, 01:55
آقا مرسی:20:
کاری رو که گفتین انجام دادم،نتیجه داد.بعد از کلی فلش کردن و باز و بسته کردن گوشی فقط راهنمایی شما جواب داد.
:13:یه سوال:وقتی میخوام از music player گوشی استفاده کنم یه تعداد از آهنگها رو اجرا نمیکنه یه علامت error کنار دست آهنگ مییاد.
البته همون آهنگ ها رو تو قسمت mass memory -gallery بدون هیچ مشکلی اجرا میکنه.
میتونین راهنماییم کنین؟
بازم ممنون
پلیر رو که باز کردی یه بار دیگه از آپشن Refresh library رو انتخاب کن تا آهنگات رو از نو به لیست اضافه کنه...

soheil-ka
02-09-2010, 09:25
من هفته پیش یک هندزفری بلوتوث برای ان86 گرفتم و چند روزی مشکل نداشتم ولی الان بلوتوث گوشی رو که روشن میکنم فرقی هم نمیکنه که هندزفری روشن باشه یا نه یک پیغام سمج میاد با این مفهوم : پسورد را برای H.I.V وارد کنید در موضوع پیغام هم نوشته بلوتوث. هر چی هم لغو کنم یا تایید هیچ رمزی رو قبول نمیکنه 0000 1234 یا ...
باید چه جوری از شر این خلاص شم؟

layenz
03-09-2010, 11:37
سلام...

این صدای مکالمه اش یه خورده ضعیف هست با اینکه صداش تا آخر هست نمیشه نرم افزاری یا سخت افزاری عوض کرد صدای مکالمه اش بالا بره توی جاهای شلوغ پر سر صدا اصلا" متوجه حرف طرف مقابل نمیشم.

mohandes radpoor
03-09-2010, 13:37
پلیر رو که باز کردی یه بار دیگه از آپشن Refresh library رو انتخاب کن تا آهنگات رو از نو به لیست اضافه کنه...

سلام دوست عزیز
تو پلیر که همچین گزینه Refresh library نیستش.
اینو بگم که وقتی آهنگ جدید میریزم تو گوشی،پلیر پیغام Add کردن رو میده،اما تو زمان اجرا برای آهنگهایی که Add شدن گزینه refresh نیست.

DiDaX
04-09-2010, 14:48
خدا رو شکر کلا از این گوشی خلاص شدم :8::8::8:

mojtaba_18843
05-09-2010, 02:36
سلام دوست عزیز
تو پلیر که همچین گزینه Refresh library نیستش.
اینو بگم که وقتی آهنگ جدید میریزم تو گوشی،پلیر پیغام Add کردن رو میده،اما تو زمان اجرا برای آهنگهایی که Add شدن گزینه refresh نیست.

چرا عزیز این گزینه هست اما نه روی آهنگ.
باید پلیر رو باز کنی و بری روی صفحه اول یعنی جایی که همه گزینه های artists albums playlists all songs.. وجود داره و تو این صفحه گزینه آپشن رو بزنی...

ommolfesad
05-09-2010, 11:43
كد مستر ريست n86 8m.b رو كسي داره ؟؟

روشن ميشه كد ميخواد و يادم رفته !!

aydin_eb7777
05-09-2010, 12:47
كد مستر ريست n86 8m.b رو كسي داره ؟؟

روشن ميشه كد ميخواد و يادم رفته !!

----------
کد اصلی این گوشی 12345 هستش مگه اینکه تغییرش داده باشی

ommolfesad
05-09-2010, 12:51
----------
کد اصلی این گوشی 12345 هستش مگه اینکه تغییرش داده باشی

دوست عزيز خوب تغيير دادم يادم نيست ديگه ، اگه تغيير نميدادم خوب همون 12345 هست .

حالا ستاره اي مربعي منويي چيزي نيست ما بزنيم فرمت شه خلاص شيم ؟

mohandes radpoor
05-09-2010, 15:23
چرا عزیز این گزینه هست اما نه روی آهنگ.
باید پلیر رو باز کنی و بری روی صفحه اول یعنی جایی که همه گزینه های artists albums playlists all songs.. وجود داره و تو این صفحه گزینه آپشن رو بزنی...

حل شد
یه دنیا ممنون:10:

mohandes radpoor
05-09-2010, 15:50
سلام دوستان
آیا cer و key برای همه گوشی های n86 یکیه؟:13:
در ضمن به غیر از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از چه سایت دیگه ای میشه cer و key رو دریافت کرد؟:13:

aydin_eb7777
05-09-2010, 18:03
سلام دوستان
آیا cer و key برای همه گوشی های n86 یکیه؟:13:
در ضمن به غیر از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از چه سایت دیگه ای میشه cer و key رو دریافت کرد؟:13:
-----------
نخیر یکی نیست
سایت OPDA مدت زمان فایلهاش بیشره و غیر از این سایت می تونی از سایتهای زیر استفاده کنی که مجانی در اختیارت قرار می دن اما مدت خیلی کم مثلا 3ماهه و 6 ماهه

موفق باشی

reza babai
14-09-2010, 07:19
سلام به دوستان عزیز من وقتی گوشی رو خاموش روشن می کنم یک دقیقه طول می کشه گوشی بالا بیاد . برای شما هم اینجوریه؟ حافظه داخلی شو هم خالی کردم اما فرقی نکرد. گوشی رو هم هنوز اپدیت نکردم همون ورژن 20 هست. به نظر شما از چی می تونه باشه؟

total_overdose
14-09-2010, 13:09
سلام به دوستان عزیز من وقتی گوشی رو خاموش روشن می کنم یک دقیقه طول می کشه گوشی بالا بیاد . برای شما هم اینجوریه؟ حافظه داخلی شو هم خالی کردم اما فرقی نکرد. گوشی رو هم هنوز اپدیت نکردم همون ورژن 20 هست. به نظر شما از چی می تونه باشه؟
سلام
در اینکه فریم ور 20 آشغاله شک نکن اما از کجا 1 دقیقه طول میکشه؟ از زمانی که دکمه پاور میزنین یا از وقتی گوشی بالا میاد و میره رو صفحه استندبای؟
راستی حتما آپدیت کن فریم ور 20 آشغال به تمام معنا بود.

reza babai
14-09-2010, 16:08
سلام از رمانی که پاور گوشی رو می زنم اول لوگوی نوکیا میاد وسپس صفحه سفید می شه تا 30 - 40 ثانیه بعد انتن و باتری بالا میاد.

total_overdose
14-09-2010, 20:47
سلام از رمانی که پاور گوشی رو می زنم اول لوگوی نوکیا میاد وسپس صفحه سفید می شه تا 30 - 40 ثانیه بعد انتن و باتری بالا میاد.
سلام
دوست عزیز اینکه عادی هست.
در هر صورت شما آپدیت کن خیلی بهتره

arash_vbasic
17-09-2010, 04:58
سلام
کسی از دوستان مشکل باطری داره ؟
گوشی من بعضی موقع ها وقتی میزنم به شارژ چراغ مربوط به شارژ روشن نمیشه باید چند بار کانکتور شارژر رو دربیارم و دوباره وصل کنم تا چراغ روشن بشه
بعضی موقع ها از شب تا صبح شارژش کامل نمیشه
و مشکل اصلی هم این که وقتی 100% شارژ شده :
روز اول خوب کار میکنه و یه خط از باطریش کم میشه
اما بعد از ظهر روز دوم بعد از یک تماس LOW Battery میده که با خاموش و روشن کردن گوشی چند خط دوباره برمیگرده
با شارژ پر شاید نشه 2 ساعت مکالمه کرد
من دست دوم این گوشی رو خریدم و از روزی که خریدم این مشکل رو داره
باطری گوشی باد نکرده
و با باطری دیگه ای تست نکردم
Firmware : 30.0.0.9
شارژر گوشی رو عوض کردم
عکس شارژر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خروجی شارژر : 5
5V
890 mA
اگر از دوستان این مشکل رو داشته و حلش کرده
ممنون میشم بگه مشکل از باطریه یا گوشی ؟

DariushGreat
17-09-2010, 14:34
سلام
کسی از دوستان مشکل باطری داره ؟
گوشی من بعضی موقع ها وقتی میزنم به شارژ چراغ مربوط به شارژ روشن نمیشه باید چند بار کانکتور شارژر رو دربیارم و دوباره وصل کنم تا چراغ روشن بشه
بعضی موقع ها از شب تا صبح شارژش کامل نمیشه
و مشکل اصلی هم این که وقتی 100% شارژ شده :
روز اول خوب کار میکنه و یه خط از باطریش کم میشه
اما بعد از ظهر روز دوم بعد از یک تماس LOW Battery میده که با خاموش و روشن کردن گوشی چند خط دوباره برمیگرده
با شارژ پر شاید نشه 2 ساعت مکالمه کرد
من دست دوم این گوشی رو خریدم و از روزی که خریدم این مشکل رو داره
باطری گوشی باد نکرده
و با باطری دیگه ای تست نکردم
Firmware : 30.0.0.9
شارژر گوشی رو عوض کردم
عکس شارژر :

خروجی شارژر : 5
5V
890 mA
اگر از دوستان این مشکل رو داشته و حلش کرده
ممنون میشم بگه مشکل از باطریه یا گوشی ؟

100% باطریت مشکل داره
عوضش کن

شاد باشین :31:

arash_vbasic
17-09-2010, 16:51
100% باطریت مشکل داره
عوضش کن

ممنون از راهنمایتون دوست عزیز
تو بعضی از فروم ها خوندم که آی سی شارژ باید تعویض بشه
من فعلا باطری رو تعویض میکنم و نتیجه رو میگم

djmd
18-09-2010, 15:52
نحوه نصب بازی ها یا تم های این گوشی رو اگر امکان هست برام قرار بدین .. ممنون
(الان که یه تم یا بازی رو می خوام نصب کنم میره آنلاین چک کنه ولی هی میگه که expire شده یا همچین چیزی معنیش چی هست ؟!):27:

arash_vbasic
18-09-2010, 21:43
100% باطریت مشکل داره
عوضش کن

سلام
من باطری اورجینال خریدم به قیمت 25 هزار تومان که طرف ار روی یه گوشی دیگه برداشت و داد
لطفا یکی از دوستان که n86 داره خروجی شارژر اصلی گوشی رو اینجا بنویسه
ممنون

reza babai
19-09-2010, 15:21
سلام به دوستان عزيز ديروز گوشي مو كه ورژن 21 اپديت كردم بعد شروع كرد به دانلود يه فايل 6 مگا بايتي بعد از دانلود گوشي ريستارت شد و داشت اپديتو لود ميكرد كه همون اول ناتمام موند و گوشي روشن شد.و ورژن گوشي همون 21 بود. دو بار هم اينجوري شده لطفآ كمكم كنيد؟

mohandes radpoor
20-09-2010, 08:17
سلم به همگی
هر چقدر ور میرم نمیتونم برنامه ها رو ساین کنم.نمیدونم چرا ،ولی هیچ جوره نمیتونم فایل cer و key رو دانلود کنم.:2:
جوونمردا اگه که یکیتون بتونین فایل cer و key رو واسم دانلود کنین ممنونتون میشم.

مدل گوشی: n86 8mp

شماره سریال گوشی:358270032227511

amirhoseinmehri
20-09-2010, 09:47
سلم به همگی
هر چقدر ور میرم نمیتونم برنامه ها رو ساین کنم.نمیدونم چرا ،ولی هیچ جوره نمیتونم فایل cer و key رو دانلود کنم.:2:

تا فردا خبرت می کنم

mohandes radpoor
20-09-2010, 12:00
تا فردا خبرت می کنم

مرسی عزیز:12:

زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . . .

mohandes radpoor
21-09-2010, 11:02
سلام دوستان
چند روزی هستش که گوشیم بدجور داغ میکنه.بعدش هم شارژش یه جورایی خالی میشه.:41:
وقتی این مشکل واسم پیش اومد که WI-FI رو فعال کردم.
معمولا علامت وایرلس بالای گوشی مییاد اونوقت که داغ میکنه.
ممنون میشم اگه که راهنمایی کنین

DariushGreat
21-09-2010, 18:47
سلام دوستان
چند روزی هستش که گوشیم بدجور داغ میکنه.بعدش هم شارژش یه جورایی خالی میشه.:41:
وقتی این مشکل واسم پیش اومد که WI-FI رو فعال کردم.
معمولا علامت وایرلس بالای گوشی مییاد اونوقت که داغ میکنه.
ممنون میشم اگه که راهنمایی کنین

کار کشی بیش از حد از باطری هست و کاملا هم طبیعیه. وای فای خیلی پر مصرفه! اگه باهاش کاری نداری حتما غیر فعالش کن

amirhoseinmehri
22-09-2010, 13:17
سلم به همگی

این هم خدمت شما:

mohandes radpoor
22-09-2010, 15:30
سلام دوست عزیز:15:
با SIGNSIS تست کردم منتهی ارور زیر رو میده؟موقعی که میخوام browes کنم واسه cer و key فقط یه واسه انتخاب دارم؟
file:///C:/Users/2010/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image002.jpgfile:///C:/Users/2010/AppData/Local/Temp/msohtml1/01/clip_image003.gif

mohandes radpoor
22-09-2010, 15:36
ارورهای زیر رو میده:
make sure your certificate is correct.
make sure the password is correct.
(if everything is valid check the directory it could have been created

amirhoseinmehri
22-09-2010, 21:35
ارورهای زیر رو میده:
make sure your certificate is correct.
make sure the password is correct.
(if everything is valid check the directory it could have been created

اینو امتحان کن.اتو قسمت پاسوورد 5 تا صفر بذار

reza babai
23-09-2010, 09:27
سلام به دوستان من می خواستم n-gage -installer رو نصب کنم ارور داد بعد از ساین کردن برنامه هم ارور unable to install رو داد.این ارور چیه؟؟؟

amirhoseinmehri
23-09-2010, 14:01
سلام به دوستان من می خواستم n-gage -installer رو نصب کنم ارور داد بعد از ساین کردن برنامه هم ارور unable to install رو داد.این ارور چیه؟؟؟

گوشی تون رو ه ک کنید:

amir--khan
23-09-2010, 14:38
سلام.بودجه من در حدود 250 تومن هست.
آیا میتونم کارکرده این گوشی رو بگیرم؟

mr_khodaei2008
23-09-2010, 18:14

بله ميتوني ولي اگرم نتوني نهايتا 30 تومن ديگه روش بزاري ميتوني بخري فقط دقت كن سالم باشه

mohandes radpoor
23-09-2010, 18:24

آره خب.معمولا گوشی کارکرده 30 درصد کسری قیمت داره بعدش بسته به سالم بودنشو ... قیمتش مییاد پایین.
راستی مبارک باشه:11:

mohandes radpoor
24-09-2010, 17:19
سلام
فایل رو با برنامه signsis و DevCertRequest تست کردم دوباره ارور میده.دیگه کلافم کرده.
ارورش اینه: signsis.not found exe
باید چیکار کنم؟

total_overdose
24-09-2010, 17:44
سلام
فایل رو با برنامه signsis و DevCertRequest تست کردم دوباره ارور میده.دیگه کلافم کرده.
باید چیکار کنم؟

شما از یه نرم افزار ساین فایل دیگه استفاده کن.
نظر منو میخوای اگه حوصله داری یه فریم ور کوک شده بزن از شر ساین و ... خلاص بشو:46:

reza babai
26-09-2010, 07:36
سلام به دوستان عزيز گوشيم رو به ورژن30 آپديت کردم بعد از دانلود فايل گوشي ريست شد و منتظر لود اپديت بودم که گوشي روشن شد و ارور
phone not update. update packag not compatible with the phone . contact your sevice provider
رو داد لطفا کمکم کنيد اين براي چندمين بار که اينجوري ميشه!!!!

AMIR_EVILPRINCE
26-09-2010, 20:46
سلام
باید چیکار کنم؟

نرم افزار ساین کردن تو خود گوشی رو دانلود کن.خیلی بهتره

---------- Post added at 08:46 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

من میخوام با جف گوشیمو -- کنم ولی موقع فلش که گوشی رو خاموش میکنم میگه گوشی ای پیدا نمیکنه.چندجا خوندم باتری رو در بیارم دوباره بزارم بالای 10 دور انجام دادم ولی نشد. please help me

mohandes radpoor
28-09-2010, 07:39
سلا دوستان
چطور میشه والپیپر که استفاده میکنی رو بصورت فول اسکرین داشته باشی؟

ok118
28-09-2010, 12:31
سلام به همه دوستان :40::40::40::11::11:

توی این آشفته بازار ایران که پر شده از گوشی های قاچاق و چنج شده :41: چطوری میشه یک گوشی اصلی خرید :41::41::41::41::41:
من با یک فروشنده آشنا صحبت کردم میگفت که الان گوشی نوکیا اصل وجود نداره و این گوشی ها رو توی گونی و در بدترین شرایط بصورت قاچاق وارد میکنند و به من توصیه کرد سامسونگ بخرم :19::19:
بحث من سر چینی بودن یا فنلاند یا مجار بودن نیست منظورم اینه که همان گوشی چینی اصل و تحت لیسانس نوکیا هم وارد نمیشه و اصلا نمیشه اطمینان کرد که گوشی دزدی یا دست دوم یا تعمیری نباشه :19::19::19::19:
اگه کسی می دونه چطور میشه یه گوشی نوکیای اصل و آک خرید لطفا به منم بگه

:11::11::11::11:

amirhoseinmehri
28-09-2010, 16:10
سلا دوستان
چطور میشه والپیپر که استفاده میکنی رو بصورت فول اسکرین داشته باشی؟

با برنامه thtme diy می تونی کارایی بکنی

good_messi
04-10-2010, 13:07
با سلام یه سوال داشتم
اون بالای گوشی کنار باطری یه عکس پاکت است از اونا که اومدن اس ام اس رو نشون میده ولی اس ام اس نیومده و انباکس خالیه اما اون علامت اونجا است مشکل از چیه؟

amirhoseinmehri
04-10-2010, 13:41
حا فظه سیمکارتت پر شده .اس ام اس هایی که تو سیمکارته بریز رو مموری گوشیت.

DariushGreat
04-10-2010, 13:53

توی این آشفته بازار ایران که پر شده از گوشی های قاچاق و چنج شده :41: چطوری میشه یک گوشی اصلی خرید :41::41::41::41::41:
من با یک فروشنده آشنا صحبت کردم میگفت که الان گوشی نوکیا اصل وجود نداره و این گوشی ها رو توی گونی و در بدترین شرایط بصورت قاچاق وارد میکنند و به من توصیه کرد سامسونگ بخرم :19::19:
بحث من سر چینی بودن یا فنلاند یا مجار بودن نیست منظورم اینه که همان گوشی چینی اصل و تحت لیسانس نوکیا هم وارد نمیشه و اصلا نمیشه اطمینان کرد که گوشی دزدی یا دست دوم یا تعمیری نباشه :19::19::19::19:

سلام
تنها راه خرید اینه که با گارانتی اصل نوکیا خریداری کنی و برای اطمینان از درستیش، شماره سریال گوشی رو به شماره 200023013 پیامک کنی. اگر تایید نشد پس بدون که رسمی وارد کشور نشده و امکان این که هر بلایی سرش اومده باشه هست.

reza babai
07-10-2010, 18:36
سلام به دوستان عزیز بعد از n سال تونستم گوشیمو به ورژن 30 از طریق nsu اپدیت کردم . اما موقع خاموش و روشن کردن بعد از لوگوی نوکیا یه لوگوی دیگه هم به اسم t- mobile می اد و میره در ضمن توی messaging یه گزینه به اسم setup mobile email اضافه شده !! می خواستم بدونم برا شما هم اینجوریه؟؟؟؟

AMIR_EVILPRINCE
08-10-2010, 20:19

چینی داریم تا چینی.من گوشیمو دست 2 گرفتم البته یه ماه کارکرده بود.پشت گوشی نوشته فنلاند البته خودمم شک دارم که باشه.کلا ساخت خوبی داره.
یه چیز میگم شاید اصلا درست نباشه ولی من تو تجربه ی گوشی خریدنم به این نتیجه رسیدم.وقتی نوکیا میخری سعی کن صفحه کلید فارسی و عربی نداشته باشه.ماله Tim و Vodophon و از اینجور شرکت ها هم نباشه.

golabi2
23-10-2010, 20:48
سلام گوشي پدرم ورژنش 21.006،ميذارم نسخه به روز شده پيداکنه،پيغام مياد که هيچ نخسه اي پيدانکرده!مشکل چيه؟

imanprjr
25-10-2010, 13:38
سلام به همه دوستان

گوشی من n86 هست من نرم افزار nokia ovi suite را از روی DVD خود گوشی نصب کردم ولی با این که
pc suite رو انتخاب می کنم باز گوشی را نمی شناسد ؟؟
گوشی دیگری را هم تست کردم x6 پیغام select usb mode را باز pc suite می زنم ovi نمی شناسد گوشی رو ؟

Baltaza
25-10-2010, 14:25
منم همین مشکل رو داشت یک پیسی سوئیت دیگه نصب کردم حل شد :دی

mohandes radpoor
26-10-2010, 12:47
سلام
کلیپهایی با فرمت mp4 و wmv با حجم بالای 17m گوشیم اجرا نمیکنه.
اجرا نکردن واسه خاطره حجمش یا چیز دیگه؟

Rjoun
26-10-2010, 15:00
سلام
کلیپهایی با فرمت mp4 و wmv با حجم بالای 17m گوشیم اجرا نمیکنه.
اجرا نکردن واسه خاطره حجمش یا چیز دیگه؟
اطلاعات کلیپ تصویری مثل ابعاد و سایر مشخصات میتونه در عدم پخش نقش داشته باشه.مثلا n900 به طور پایه فرمت AVI رو ساپورت میکنه اما اگه ابعاد فیلم از حدخاصی بیشتر باشه گوشی از پخش اون کلیپ عاجز میشه.

soroush20
01-11-2010, 11:41
سلام.
من ميخوام گوشيمو با نوكيا سوفتوار آپديتر اپديت كنم.
اما ارور ميده ميگه فاير وال مشكل داره.

total_overdose
01-11-2010, 12:50
سلام.
من ميخوام گوشيمو با نوكيا سوفتوار آپديتر اپديت كنم.
اما ارور ميده ميگه فاير وال مشكل داره.
سلام
برای آپدیت باید فایروال خودتون رو خاموش کنید و همچنین تاریخ هم به میلادی دقیق باشه:46:

golabi2
01-11-2010, 20:33
سلام گوشي پدرم ورژنش 21.006،ميذارم نسخه به روز شده پيداکنه،پيغام مياد که هيچ نخسه اي پيدانکرده!مشکل چيه؟
جواب منم بدین خب!!!:10:

Rjoun
02-11-2010, 15:14
سلام گوشي پدرم ورژنش 21.006،ميذارم نسخه به روز شده پيداکنه،پيغام مياد که هيچ نخسه اي پيدانکرده!مشکل چيه؟دوست من با nsu امتحان کردید؟

golabi2
03-11-2010, 10:28
دوست من با nsu امتحان کردید؟
نه با وایرلس گذاشتم آپدیت یشه!!!

Rjoun
03-11-2010, 22:49
نه با وایرلس گذاشتم آپدیت یشه!!!

دوست من از من به شما نصیحت با وایرلس آپدیت نکن اونم از طریق خود گوشی.
با nsu و پی سی سوییت امنیت و اطمینان بیشتری داره.فقط خرجش دو ساعت وقت با اینترنت پرسرعت هستش.

mojtaba_18843
13-11-2010, 15:53
دوستان میشه یه توضیح در مورد مشخصاتی که روی پوشش لنز نوشته بدید؟
tessar 2.4-4.8/4.6
AF

hasanmotori
13-11-2010, 16:25
دوستان میشه یه توضیح در مورد مشخصاتی که روی پوشش لنز نوشته بدید؟
tessar 2.4-4.8/4.6
AF

4.6 فاصله کانونیه
2.4 حداکثر و 4.8 حداقل گشودگی دریچه لنزه چون در واقع این 1/2.4 و 1/4.8 هست

mohandes radpoor
19-11-2010, 19:35
سلام
چند روز پیش گوشی رو از طریق pc suit آپدیت میکردم.منتهی بعد از اینکه گوشی رو ازسیستم جدا کردم آیکن هیچکدوم از برنامه ها و گیم هایی که نصب کرده بودم نیستش.البته وقتی تو گوشی سرچ رو میکنم برنامه ها و گیم ها رو پیدا میکنه اجرا هم میکنه .
موندم آیکن هاشون کجاست:13:
کس میتونه راهنماییم کنه؟

magi1991
19-11-2010, 22:19
سلام
چند روز پیش گوشی رو از طریق pc suit آپدیت میکردم.منتهی بعد از اینکه گوشی رو ازسیستم جدا کردم آیکن هیچکدوم از برنامه ها و گیم هایی که نصب کرده بودم نیستش.البته وقتی تو گوشی سرچ رو میکنم برنامه ها و گیم ها رو پیدا میکنه اجرا هم میکنه .
موندم آیکن هاشون کجاست:13:
کس میتونه راهنماییم کنه؟

ریست کردی؟!
بعد از آپدبت خوبه 1بار ریست کنی..
# 7370 # *

mohandes radpoor
20-11-2010, 19:37
ریست کردی؟!
بعد از آپدبت خوبه 1بار ریست کنی..
# 7370 # *

آقا حله
دمت گرم.

منتهی # 7370 # * واسه فرمت کردنه.خوبه یه سرچ زدم کد ریست رو پیدا کردم.
کارت درسته :10:

mojtaba_18843
24-11-2010, 15:51
4.6 فاصله کانونیه
2.4 حداکثر و 4.8 حداقل گشودگی دریچه لنزه چون در واقع این 1/2.4 و 1/4.8 هست

این اعداد بر حسب چه واحدی هستن؟ چه تاثیری دارن؟ اون آ اف چیه؟

hasanmotori
24-11-2010, 16:02
این اعداد بر حسب چه واحدی هستن؟ چه تاثیری دارن؟ اون آ اف چیه؟

فاصله کانونی بر حسب میلیمتره ... اون یکیو نمیدونم
فاصله کانونی بیشتر عمق دید رو بیشتر میکنه
دریچه لنزم هرچی باز تر باشه نور وارده شده به لنز بیشتر و عمق میدان کمتر میشه
AF هم یعنی Auto focus یعنی فوکوس خودکار

a_m_663
04-12-2010, 23:23
کسی میدونه آخرین ورژنی که از گوشی اومده چیه؟ ممنون

thelastblack
05-12-2010, 09:17
فک میکنم ورژن 30 آخری باشه... یعنی مطمپنم.... ;D

mojtaba_18843
10-12-2010, 21:19
برام جای سواله که چرا این گوشی با افزایش قیمت مواجه شده!
با گارانتی پارسه تا 375 هم اومد اما الان حدود 460 هستش...

Ostad AliReza
16-12-2010, 18:29
ظاهر n86 من خیلی داغون شده!
راهی هست ظاهرشو صفرکیلومتر کرد؟

H.Operator
23-12-2010, 11:01
سلام...
فکر کنم دلیلش افزایش نرخ ارز و کاهش قاچاق باشه...!!!
چند جا تحقیق کردم دلیلش ظاهرا این بود.

hamidkabiri6270
23-12-2010, 14:01
سلام...

خوب اگه علتش اینه چرا فقط ان 86 گرون شده ولی در مورد بقیه گوشی ها این مورد اتفاق نیافتاده؟

mojtaba_18843
27-12-2010, 06:59
سلام...

نه دلیلیش هرچی میتونه باشه جز این؛ مثلا قابلیتی که تو این گوشی باشه اما تو گوشیای دیگه کمتر؛ یا افزایش تقاضا یا کاهش تولید و تشنه شدن بازار؛ نمیدونم...

---------- Post added at 06:59 AM ---------- Previous post was at 06:56 AM ----------

منظور شما چیه؟ آخه مگه جز تعویض قاب راه دیگه هم وجود داره؟!

.SA33D.
27-12-2010, 12:52

اره اگه یه قاب اصلی درجه 1 بندازی خوب میشه. فکرکنم دوروبر 50 تا 60 تومن باشه.

hamidkabiri6270
27-12-2010, 17:12
[QUOTE=mojtaba_18843;5722873]نه دلیلیش هرچی میتونه باشه جز این؛ مثلا قابلیتی که تو این گوشی باشه اما تو گوشیای دیگه کمتر؛ یا افزایش تقاضا یا کاهش تولید و تشنه شدن بازار؛ نمیدونم...

ظاهرا به دلیل کاهش تولید قیمت گوشی به این مرز رسیده است.

yadollahvand
02-01-2011, 22:23
سلام دوستان بتازگی یه ان86 خریدم اما حدودا 1 روز درمیون حین کار خودبخود ری استارت میکنه. مشکل چیه؟همه 86ها همینه؟چکار کنم؟بدم فلش کنم؟

a_m_663
04-01-2011, 17:38
سلام دوستان بتازگی یه ان86 خریدم اما حدودا 1 روز درمیون حین کار خودبخود ری استارت میکنه. مشکل چیه؟همه 86ها همینه؟چکار کنم؟بدم فلش کنم؟

با PC suite از اطلاعات گوشيت Backup بگير و با نرم افزار Nokia software updater كه تو ‍ CD گوشي هست يا فلش توسط تعميركارا (توصيه نميشه)، گوشيو به فريمور 30 آپديت كن. سپاس

Baltaza
07-01-2011, 11:53
چطور صدایی که هنگام عکس گرفتن میاد رو حذف کنم؟

amir200812
07-01-2011, 14:01
چطور صدایی که هنگام عکس گرفتن میاد رو حذف کنم؟

توی s60v3 نمیدونم ولی توی s60v5 با -- گوشی میتونید از انواع پچ ها استفاده کنید که این کار رو انجام میدن!
مثلا من توی n97 هم صداشو قطع کردم و هم نور قرمز زمان فیلم برداری حذف شده!
با احتمال زیاد توی ویرایش سوم هم قابل انجام باشه!

Baltaza
07-01-2011, 21:50

یعنی نمیشه کاری کرد؟
من -- کردن اینا بلد نیستم با نرم افزاری چیزی نمیشه خیلی ساده این کارو کرد؟

S 7 N
08-01-2011, 00:00
ان 86 -- نمیشه فعلا

panghol
18-01-2011, 11:06
سلام
من تازه این گوشی رو گرفتم.نمیدونم چطوری میشه اسکرین سیور گذاشت،اصلا گزینه ای واسه انتخاب نیست.راستش تو انتخاب ساعتهای فلش هم همین مشکل رو دارم.

sameta2008
21-01-2011, 21:23
سلام
من یک سال و خورده ای میشه این گوشی رو دارم.اما تصمیم دارم عوضش کنم(به خاطر این که تا حالا گوشی لمسی نداشتم)
قیمتش کردم 280 تومن.می خوام به جاش n97 بگیرم.دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
به نظر شما n97 از n86 بهتره؟(منظورم اینه که می ارزه n97 بگیرم؟-چون باید حداقل 130 تومن روش بذارم-)
از نظر من n86 گوشی خوبی بود.n97 چه جوریه؟خوب جواب داده؟

total_overdose
21-01-2011, 21:32
سلام
من یک سال و خورده ای میشه این گوشی رو دارم.اما تصمیم دارم عوضش کنم(به خاطر این که تا حالا گوشی لمسی نداشتم)
قیمتش کردم 280 تومن.می خوام به جاش n97 بگیرم.دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید:
به نظر شما n97 از n86 بهتره؟(منظورم اینه که می ارزه n97 بگیرم؟-چون باید حداقل 130 تومن روش بذارم-)
n86 گوشی خوبی بود.n97 چه جوریه؟خوب جواب داده؟
سلام
کار خوبی میحوای عوض کنی ان86 دیگه دورانش بسر رسیده!
نظر منو میخوای هرگز طرف ان97 نرو شما با حدود 370 تومن میتونی سی7 بگیری که واقعا ان97 جلوش هیچ حرفی برای گفتن نداره نه پردازنده نه گرافیم نه بازی نه صدا نه دوربین نه فیلمبرداری نه امکانات و ...
تویه همه اینا که گفتم سی7 سره !!!:46:

maziarzar
22-01-2011, 12:58
باید اون اون عکس یا فلشو بازکنتفاده از .. رو به عنوان اسکرین سیور انتخاب کنی

panghol
22-01-2011, 17:36
متوجه نشدم.میشه روشن تر بگین
مرسی

panghol
22-01-2011, 17:51

متوجه نشدم میشه روشنتر بگین
مرسی

mohandes radpoor
09-02-2011, 13:20
سلام
میخوام گوشیم رو آپدیت کنم امااااااااااااااااااااااا اا وقتی nokia software updator نصب میکنم موقع اجرا erorr زیر رو میده:
missing software components
critical software components are missing.
please reinstall

دوباره هم نصب میکنم جواب نمیده.
اگه دوستان آپدیت جدید رو دارن لطف کنن لینکش رو بذارن
دمتون گرم

mojtaba_18843
16-02-2011, 22:16
سلام
چرا وقتی تو وب هستم فایل دانلود می کنم هرکی زنگ بزنه میگه در دسترس نیست؟:-( اس هم نمیاد
راستی من یه فایل واسه قطع کردن صدای دوربین نصب کردم و جواب گرفتم چرا میگید نمیشه؟!

Baltaza
16-02-2011, 22:45
یه فایل واسه قطع کردن صدای دوربین نصب کردم و جواب گرفتم چرا میگید نمیشه؟!
ممنون میشم بزاری تا ما هم استفاده کنیم

Baltaza
29-04-2011, 12:42
سلام
من رفتم دادم گوشیم رو -- کردن و برام نرم افزار ROM Patcher Pluse نصب کردن ، اما قطع کردن صدا دوربین رو انجام نمیده !!

علیرضا23
13-05-2011, 22:43
با سلام دوستان یه ان 86 8 مگا پیکسل گرفتم 4 5 روزیه که کیفیت عکسش فوف العاده افتضاح شده
گوشی رو ریست کردم افاقه ای نکرد تنظیماتو تا اونجایی که سر در میا وردم هم دستکاری کردم نشد
اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

ghadirteam
15-05-2011, 23:28
از دستت نیفتاده یا ضربه نخورده ؟

behrooz.shie
18-05-2011, 23:09
با سلام دوستان یه ان 86 8 مگا پیکسل گرفتم 4 5 روزیه که کیفیت عکسش فوف العاده افتضاح شده
گوشی رو ریست کردم افاقه ای نکرد تنظیماتو تا اونجایی که سر در میا وردم هم دستکاری کردم نشد
اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم
تنزیماتو دست کاری کردی :20:

DOZD_DEL
20-05-2011, 01:12
سلام ... من نوکیا N86 دارم ... چطوری میشه فهمید ورژ نقشه جی پی اس گوشی چنده و بعدش چجوری آپدیتش کنم .... یعنی باید نقشه رو حذف کنم یا نه و اینکه بعد از نصب نقشه جدید باید ریست کرد گوشی رو ؟ چطوری؟

behrooz.shie
25-05-2011, 23:56
سلام ... من نوکیا N86 دارم ... چطوری میشه فهمید ورژ نقشه جی پی اس گوشی چنده و بعدش چجوری آپدیتش کنم .... یعنی باید نقشه رو حذف کنم یا نه و اینکه بعد از نصب نقشه جدید باید ریست کرد گوشی رو ؟ چطوری؟
تو خود برنامه نگاه کنین ورزن رو زده :20: هم ورزن نقشه هم خودش !

Baltaza
26-05-2011, 03:43
دروود
1- من ovi map 2.16 نصب بود رو گوشیم بعد از مستر ریست دیگه میرفتم توش هنگ میکرد یا میپرید بیرون !
آپدیتش کردم و آخرین ورژن سرش نصب کردم باز همون شد !

2- گوشیم چند وقت پیش تو قسمت log گذارش اینترنت رو نمیداد و گوشی هی برای خودش به نت وصل میشد ! مستر ریست کردم الان بازم گذارش اینترنت رو نمیده و یک آرام کانکت بودن اومده زیر آنتن گوشی و روش چندتا خط مورب هم هست

new evil
20-09-2011, 18:42
سلام
ببخشید ای گوشی File Manager نداره؟!!!