PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ N86

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

mr_khodaei2008
28-10-2009, 11:12
اقای خدائی عزیز و دوستان سلام
ممنون میشم این مسیر رو در ویندوز ویستا بهم بگین که فریمور رو کدوم مسیر بریزم که NSU بشناسه

تو ويندوز ويستا رو نميدونم ولي اين مال xp هست

mr_khodaei2008
28-10-2009, 11:14
دوستان اگه وقتي گوشي قفله دكمه وسط يعني همون وسط چهار جهت را فشار بديد و چند ثانيه نگه داريد يه ساعت قشنگ با تاريخ و با نوز زياد مياد كه خيلي وقتا بدرد ميخوره برا فهميدن ساعت بدون باز كردن گوشي ( البته اينو يكي از دوستان قبلا اشاره كرده بود ولي منم گفتم بگم شايد خيليا ندونن)

layenz
29-10-2009, 09:45
سلام...

قطب نماش چه جوری کار میکنه وقتی بازش میکنم و سرچ میکنم توی فضای باز که هیچ سقفی نیست یه چیزی تو مایه های اینکه توی فضای بسته قرار داری میگه و چیزی نشون نمیده

یه سوال دیگه GPS چه جوری کار میکنه من برنامه smart gps را نصب کردم وقتی میخام موقیعتم را ببینم میگه بلوتوث روشن کن بلوتوثم روشن کنم سرچ میکنه میگه چیزی پیدا نشد مگه GPS نداره که بخواد از طریق بلوتوث بگرده؟

توی برنامه Garmin هم وصل نمیشه که موقعیت را نشون بده توی حالت سرچ زور میزنه تا پیدا کنه؟

بازم ممنون.

mamo
29-10-2009, 14:11
اقای خدائی عزیز و دوستان سلام
ممنون میشم این مسیر رو در ویندوز ویستا بهم بگین که فریمور رو کدوم مسیر بریزم که NSU بشناسه

ویستا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali racer
29-10-2009, 14:36
سلام...

قطب نماش چه جوری کار میکنه وقتی بازش میکنم و سرچ میکنم توی فضای باز که هیچ سقفی نیست یه چیزی تو مایه های اینکه توی فضای بسته قرار داری میگه و چیزی نشون نمیده

یه سوال دیگه GPS چه جوری کار میکنه من برنامه smart gps را نصب کردم وقتی میخام موقیعتم را ببینم میگه بلوتوث روشن کن بلوتوثم روشن کنم سرچ میکنه میگه چیزی پیدا نشد مگه GPS نداره که بخواد از طریق بلوتوث بگرده؟

توی برنامه Garmin هم وصل نمیشه که موقعیت را نشون بده توی حالت سرچ زور میزنه تا پیدا کنه؟

بازم ممنون.

شما باید حداقل 2..3 دقیق صبر کنید تا گوشیتون سیگنال های 3 تا ماهواره رودریافت کنه تا بتونه کانکت بشه
و موقعیت شما رو نشون بده

در مورد سرچ بلوتوث هم چه در گارمین و چه در اسمارت کام
شما تنظیمات اون برنامه رو درست انجام ندادین که با بلوتوث دنبال دستگاه جی پی اس میگرده

باید تو سیتینگ دستگاه جی پی اس رو از حالت اکسترنال که با بلوتوث کانکت میشخ
به چیپ داخلی خود گوشی تغییر بدین

soroush20
29-10-2009, 17:18
سلام دوستان
من خریدم این گوشیو، باحاله، اکثر مواردی که دوستمون 2 پست قبل گفتن رو هم قبول دارم ولی هنوز زیاد باهاش کار نکردم، فقط مشکلم اینه که اف ام ترنسمیترش وقتی میخوای بری توش ارور feature not supported میده، ورژنش 11 فارسیه الآن، فعلا نمیخوام آپدیتش کنم، چیکارش کنم؟
سلام دوستان.
در جواب دوستمون بايد بگم:اگه اشتباه نكنم دوستامون تو پي سي وقتي به ورژن11 آپديت كردن مشكلشون با اف ام ترنسميتر حل شده بود.واسه شمام حتما يه آپديت ميخواد.
حرف از آپديت نكردن نزن كه اين گوشي وقتي كه آپديت ميشه جذابترميشه.
به نظرم آپديتش كن آخه اين اف ام ترنسميتر خيلي به كار مياد از شوخي با راننده تاكسيايي كه دارن اخبار گوش ميكنن تا خودت كه ميخواي آهنگ گوش كني.(محظ خنده گفتم)

به قول يونس شاد باشيد

aban366
30-10-2009, 10:55
سلام...

بازم ممنون.

دوستان در مورد GPSبرات گفتن اما در مورد قطب نما میری تو GPS خوده گوشی و یه بار عمودی و یه بارم افقی گوشی رو کامل میچرخونی یعنی دور میدی به همین راحتی قطب نما فعال میشه

aban366
30-10-2009, 11:11
سلام دوستان
من به ورژن 20.115 hبا NSU آپدیت کردم به نظرم:
گوشی کند شده ،شتاب سنج کمی کندتر از قبل عمل میکنه،وقتی گوشی قفله و باز میکنی برا استفاده از گوشی کندتر از قبل بالا میاد،دوربین که واقعا فرق کرده اینو زمانی بیشتر متوجه شدم که عکس رو که گرفته بودم ریختم تو PC عالی شده، زبان فارسی رو هم که ساپورت نمیکنه

حالا سوالم اینه که دوستانی که آپدیت کردنبرا نوشتن مسیج فارسی راهی هست؟

*M!L4D*
30-10-2009, 11:34
گوشی کند شده ،شتاب سنج کمی کندتر از قبل عمل میکنه،وقتی گوشی قفله و باز میکنی برا استفاده از گوشی کندتر از قبل بالا میاد،دوربین که واقعا فرق کرده اینو زمانی بیشتر متوجه شدم که عکس رو که گرفته بودم ریختم تو PC عالی شده

جدا" ؟
پس من آپدیت نکنم !

حالا سوالم اینه که دوستانی که آپدیت کردنبرا نوشتن مسیج فارسی راهی هست؟

با تغییر کد پروداکت !

Mohammad
30-10-2009, 12:11
سلام
دوستان ، قیمت روز این گوشی رو می خواستم .
اون اوایل که خیلی از مشکلات ریز و درشت این گوشی می گفتند ، می خواستم بدونم حالا که قصد خریدش رو واسه یکی از دوستان دارم این مشکلات به حداقل رسیده یا خیر ؟
ممنون.

ali racer
30-10-2009, 12:35
سلام
دوستان ، قیمت روز این گوشی رو می خواستم .
اون اوایل که خیلی از مشکلات ریز و درشت این گوشی می گفتند ، می خواستم بدونم حالا که قصد خریدش رو واسه یکی از دوستان دارم این مشکلات به حداقل رسیده یا خیر ؟
ممنون.
به به جناب محمد خان
کجایی رفیق قدیمی ؟
خوبی ؟

..........
با فریمورهایی که نوکیا ارائه کرد تقریبا تمامی مشکلات نرم افزاری اش حل شده
فقط تنها مشکلی که به دهن من رسید تو کار کردن با گوشی
یکی لقی کم اسلایدش بود که البته قابل تحمله
یکی دیگه سرعت کم باز کردن عکس ها که البته اونم ناشی از فرکانس سی پی یو ش بود

حالا شما اگه مشکل خاصی مد نظرته بگو:46:

aban366
30-10-2009, 13:47
جدا" ؟
پس من آپدیت نکنم !

با تغییر کد پروداکت !

سلام
آره میلاد جان البته دوستان دیگه که اپدیت کردن شاید به نظرشون نیاد نمیدونم!!!اما من مطمئنم که کند شده البته الان GPS رو هم امتحان کردم زمان کانکت حدودا" نصف شده و خیلی زود کانکت شد،در مورد منو ها هم همینطور بخصوص applecation که نسبت به قبل کندتر باز میشه،آلبوم تصاویرم که هیچ کندیش تغییری نکرده (دوستان نظر داده بودن که سریعتر شده)، کلا" به نظرم حتما" دست نگهدار مگه دوربین خیلی برات کاربردی باشه ،البته من که با اطلاع از مشکلات فقط به خاطر کنجکاوی اینکارو کردم،احساس نمیکنم صدا هم افزایشی داشته

Saman-tci
30-10-2009, 14:01
آقا میدونم این جمله خیلی تکراریه ولی چون مدت زمان زیادی این گوشی وارد بازار شده و بیشتر بچه های این تاپیک این گوشی رو گرفتن , خواستم توی 3 2 جمله نقاط مثبت و منفیه این گوشی که خیلی به چشم میاد رو بگن تا کسانی که مثل من قصد خرید این گوشی رو دارن بیشتر حواسشون جمع باشه .....
.
راستی الان قیمتش چند شده ..؟

aban366
30-10-2009, 14:12
من اگه بخوام از GPS خود گوشی استفاده کنم نه از اسمارت کام این نقشه گوگلی رو در چه مسیری بریزم که بشه استفادش کرد

aban366
30-10-2009, 14:22
آقا میدونم این جمله خیلی تکراریه ولی چون مدت زمان زیادی این گوشی وارد بازار شده و بیشتر بچه های این تاپیک این گوشی رو گرفتن , خواستم توی 3 2 جمله نقاط مثبت و منفیه این گوشی که خیلی به چشم میاد رو بگن تا کسانی که مثل من قصد خرید این گوشی رو دارن بیشتر حواسشون جمع باشه .....
.
راستی الان قیمتش چند شده ..؟
دوست عزیز پست های صفخه های قبل رو مطالعه کن

Mohammad
30-10-2009, 17:56
به به ، علی اقای گل :40:
خوبی دادا ؟
ما که هستیم ، شما نیستی :46:
ممنون عزیز

پس حالا دیگه میشه خریدش :31:
همین که سرعتش خوب باشه ، هنگ نکنه ، صداش خوب باشه کافیه .

به به جناب محمد خان
کجایی رفیق قدیمی ؟
خوبی ؟

..........
با فریمورهایی که نوکیا ارائه کرد تقریبا تمامی مشکلات نرم افزاری اش حل شده
فقط تنها مشکلی که به دهن من رسید تو کار کردن با گوشی
یکی لقی کم اسلایدش بود که البته قابل تحمله
یکی دیگه سرعت کم باز کردن عکس ها که البته اونم ناشی از فرکانس سی پی یو ش بود

حالا شما اگه مشکل خاصی مد نظرته بگو:46:

*M!L4D*
30-10-2009, 18:14
پس حالا دیگه میشه خریدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
همین که سرعتش خوب باشه ، هنگ نکنه ، صداش خوب باشه کافیه .

100% محمد جون !
با آپدیت کردن به ورژن 20 بسیاری از باگ هاش رفع میشه !
من اول این گوشی رو میخواستم سر یک ماه بفروشم ولی الان کم کم داره ازش خوشم میاد !

aban366
30-10-2009, 18:51
سلام
میلادجان بالاخره ما نفهمیدیم آپدیت کردی یا می خوای بکنی!!!!!!!!!!!!!!
دوستان توضیحی در مورد مسیر ریختن نقشه ها در برنامه GPS خود گوشی ندارن (برا اسمارت کام نمیخوام)
راستی یه نکته: گوشی خیلی زود کثیف میشه و به نظر هر کی میبینی دست دوم میاد نه؟!!!البته اگه دائم تمیز کنی شاید!!!

aban366
30-10-2009, 18:58
گوشی جدید سونی اریکسون تو تبلیغش نوشته بود که قابلیت جدیدی که داره اینه که وقتی عکس میگیری میتونی موقعیت خودم رو در GPS رو عکس مشخص کنی!!!!!!!جالبه که این خاصیت رو N86 داشته و داره!!!پس عجب قابلیت جدیدی!!!!!

mf.designing
30-10-2009, 18:58
بچه ها کسی میتونه دقیق صداش رو با 85 مقایسه کنه ؟!
یه سوال دیگه ، صداش بعد آپدیت تغییری کرده ؟!

total_overdose
30-10-2009, 19:43
سلام دوستان
فکر کنم با توجه به اینکه من مدت زیادی که این گوشیو آپدیت کردم بیام و به چنتا از سوال های شما جواب بدم.
اول در مورد آپدیت جدید من این آپدیت رو آپدیت دوربین میدونم هرچند چنتا باگ مثل باگ موزیک پلیر و چنتا چیز دیگه رفع شد اما حدود 2 تا باگ دیگه بهش اضافه شده.
مثلا سرعت در منو وقتی که تم انیمیشن روشن باشه از قبلا کمتره و دوربین کندتر به حالت آماده باش میرسه اما اگه آف باشه فرقی با قبل نداره.
صدا تویه اسپیکر به مقدار خیلی کمی بهتر شده (کیفیت) ولی صدایه تویه هدفون تغییرش محسوس تره به خصوص بیس آهنگ.
تویه گالری وقتی که هنوز وارد گالری نشدی و فقط داخل حالت های all و monts و ... هستی قبلا بعضی مواقع
کند میشد اما الان رفع شده ولی سرعت داخل گالری هیچ تفاوتی با قبل نداره (ولی احتمال خیلی زیادی میدم که تو بعدی درست بشه)
کیفیت و برد اف ام ترنسمیتر بیشتر شده.
و در آخر دوربین از این رو به اونرو شده مخصوصا فوکوس کردن که در فریم ور قبل در بعضی مواقع گوشی مکس میکرد و کمی قفل میشد . حالت ماکرو عالی شده .فیلمبرداری تو شب با فلشش بهتر شده.
عکس برداری تو شبش که محشر شده حتی ان82 با فلش زنون رو با فاصله خیلی زیادی کنار میزاره.
اینا چیزایی بود که من دیدم.:40:

aban366
30-10-2009, 21:43
میشه دوستان در باره حالت پانوراما توضیح بدن که چیه و چه کاربردی داره

Mohammad
30-10-2009, 21:54
ممنون از دوستان عزیز.
راستش من الان بین n86 و i8510 شک دارم ! به شخصه i8510 رو بیشتر قبول دارم . به اندازه کافی هم موقع نوشتن بررسی دوربینش که معرف حضور دوستان هست باهاش کار کردم .
نظر دوستان چیه ؟

ali racer
30-10-2009, 22:03
ممنون از دوستان عزیز.
راستش من الان بین n86 و i8510 شک دارم ! به شخصه i8510 رو بیشتر قبول دارم . به اندازه کافی هم موقع نوشتن بررسی دوربینش که معرف حضور دوستان هست باهاش کار کردم .
نظر دوستان چیه ؟
محمد توام یه چیزیت میشه ها :31::40:!!
اومدی تو کلوپ نوکیا می پرسی نوکیا بخرم یا سامسونگ ؟؟:31::31:
دوربین 8510 واقعا خوبه
نمی دونم تو روز 86 با فریمور جدید عکس هاش به پای 8510 رسیده یا نه
ولی تو شب 8510 و سایر گوشی ها(بجز فلاش زنون دارها)
اصلا حرفی برای گفتن جلوی 86 ندارن

total_overdose
30-10-2009, 22:35
ممنون از دوستان عزیز.
نظر دوستان چیه ؟
سلام محمدجان
ببین من میخوام به یه نتیجه دقیق برسی.
اگه میدونی دلت طرفه 8510 هست برو بگیر و شک نکن.
من دوستم مدت زیادی هست 8510 داره یکی از کاربرایه فعال همین جا هم هست.
حقیقتش بیشترین مقایسه هایی که من بین این دوتا گوشی میبینم رو دوربین هست اونم عکس برداری.
ببین من تفاوت زیادی بین دوربین این دوتا گوشی نمیبینم مخصوصا عکس برداری.
حقیقتش تو کیفیت ان چنان تفاوتی ندارن فقط بنظر من رنگبندیه تفاوتشون.اینو میشه با دس بردن بسیار ساده تو تنظیمات دوربین 8510 یا 86 مثل همشون کرد.
اتفاقا من امروز با دوتا گوشی عکس گرفتم از تویه یجا که جنگل بود.
ان86 رنگارو کمی پر رنگتر ولی بسیار جذابتر نشون میداد ولی 8510 کمی سردتر و بی روح بود.حالا 8510 رو بزارین رویه حالت daylight باور کنین عین ان86 میگرفت و عالی بود .بر عکسشم هست.مثلا یجا عکس گرفتیم که هم نور زرد خورشید بود هم سبز پر رنگ که ان86 خیلی عکسو بیش از حد پررنگ گرفت ولی 8510 خیلی خوب و عالی گرفت حال شما کافیه دوربین ان86 رو بزارین رویه حالت incandescent عین 8510 خوب میندازه.
ولی جدای از دوربین نظر منو بخوای ان 86 یه چنتا امکانات داره که خیلی تو چشم هست بهتر بگم خیلی کابردیه (که بخاطر جدید تر بودنش هست) اینم بگم که 8510 هم امکاناتی داره که ان86 نداره مثل پخش avi یا صدایه اسپیکر بیشتر.
مثلا همین اف ام ترنسمیتر خدایی یچیزه خیلی کاربردی و عالی هست که خیلی جذابه یا باتریه عالی که حقیقتا من دیونه میکنه تا تموم بشه:31:.
بازم بنظرم هر کدوم که تو دلت هست بردار.

mf.designing
30-10-2009, 22:39
کسی نیست در مورد صدای این گوشی در مقایسه با 85 به من جواب بده ؟!

total_overdose
30-10-2009, 22:43
میشه دوستان در باره حالت پانوراما توضیح بدن که چیه و چه کاربردی داره
امیدجان شما میتونید با این حالت عکس های عریض بگیرید.
مثلا موقع عکسبرداری از دور خودتون 360 درجه عکس بگیرین به صورت متصل.

Mohammad
30-10-2009, 23:07
ممنون از دوستان ...:20:

علی جان می دونی که هیچ تعصبی ندارم ! راحت حرفم رو می زنم . کلوپ نوکیا و سامسونگ نداره چون کاربران ما اینقدر با سوادن که همه جا بحث علمی می کنند ، با دلیل و منطق . :46:

والا من این گوشی رو واسه خودم نمی خوام ، خودم X1 دارم و هیچوقت طرف گوشی های سیمبین یا غیر تاچ نمیرم !
گوشی رو واسه یکی از دوستان می خوام . یه جورایی مامور خریده گوشی هستم دیگه:31:

کاملا حق با دوستان . در زمینه دوربین هر دو قوی هستند بدون شک . قضاوت هم سخته بگیم کدوم بهتر . چیزی که از دوربین واسه من مهمتر اول عمر باتری هست ، سایز صفحه و قدرت نمایش در نور مستقیم آفتاب و همچنین بلندی و کیفیت پخش صدا + کیفیت ضبط صدا .

تا اونجایی که می دونم دز زمینه صفحه نمایش i8510 بهتر هست . صفحه بزرگتری داره ، و درنور آفتاب عملکرد بهتری داره . در مقابل n86 که OLED هست کیفیت تصویر بهتری داره ولی تویه نور آفتاب چندان ...

در زمینه باتری دقیق نمی دونم ...

در زمینه صدا هم گویا i8510 بهتر هست .

در مورد سایر موارد از جمله سایز گوشی ، وزن ، سرعت و ... تقریبا یکسان هستند .

با این تفاسیر نظر دوستان برای تصمیم گیری نهایی چیه ؟
ممنون.:10:

ali racer
30-10-2009, 23:13
من با توجه به افت قیمت8510 و بازار بد دست دومش

همچین مشکلاتی که یه سری از8510 ها تو باتری داشتن

و پشتیبانی نرم افزاری و اپ گرید بهتر نوکیا نسبت به سامسونگ

86 رو توصیه میکنم

راستی نوکیا تو کوارتر سوم هم با37% بازار کل گوشی های فروخته شده همچنان در صدره !

total_overdose
30-10-2009, 23:18

علی جان می دونی که هیچ تعصبی ندارم ! راحت حرفم رو می زنم . کلوپ نوکیا و سامسونگ نداره چون کاربران ما اینقدر با سوادن که همه جا بحث علمی می کنند ، با دلیل و منطق . :46:

والا من این گوشی رو واسه خودم نمی خوام ، خودم X1 دارم و هیچوقت طرف گوشی های سیمبین یا غیر تاچ نمیرم !

کاملا حق با دوستان . در زمینه دوربین هر دو قوی هستند بدون شک . قضاوت هم سخته بگیم کدوم بهتر . چیزی که از دوربین واسه من مهمتر اول عمر باتری هست ، سایز صفحه و قدرت نمایش در نور مستقیم آفتاب و همچنین بلندی و کیفیت پخش صدا + کیفیت ضبط صدا .

تا اونجایی که می دونم دز زمینه صفحه نمایش i8510 بهتر هست . صفحه بزرگتری داره ، و درنور آفتاب عملکرد بهتری داره . در مقابل n86 که OLED هست کیفیت تصویر بهتری داره ولی تویه نور آفتاب چندان ...

سلام
من چون به دوتاش دسترسی دارم توضیح میدم
در مورد صفحه: ان86 خیلی با کیفیته ولی درسته زیر آفتاب کمی مشکل داره البته دیده میشه ولی نه مثل TFT.
در مورد صدای اسپیکر ان86 تو مایه ان82 ایناست ولی 8510 خیلی بهتر و بلندتر و با کیفیت تر پخش میکنه.
در مورد باتری ان86 واقعا عالیه و خیلی بهتر از 8510 هست البته 8510 هم اونجور که میگن بد نیست و تو مایه های ان82 هست شاید یکم بالا پایینتر.
در مورد وزن ان86 یکمی بخاطر استفاده از آهن با جنس مرغوب حدود 10 گرمی سنگینتره.سرعت ان86 کمی فرض تر هست بخاطر فرکانس بالاتر سی پیو.مخصوصا تو عکس برداری که با 8510 تا یه عکس بگیری با ان86 دوتا گرفتی:31:.
ولی اسلاید 8510 کمی نرم تر و بهتره.جنس بدنه ان86 هم به نظر من کمی مقاوم تره هرچند 8510 هم عالیه.
اما در آخر باز هم نتیجه گیری با خودته.
سبک سنگین کن هر کدوم بنظرت بهتر اومد بخر.

hasanmotori
30-10-2009, 23:20

دوربین هر دو خوبه و خیلی به دوربینشون گیر نده البته تنظیمات 8510 خیلی زیاده و بدرد بخوره

علی جان گفت که ان86 تو شب خیلی خوبه ... فک کنم بر این اساس میگه که دیافراگمش متغیره
من و حمید به نتیجه رسیدیم که این دیافراگم متغیر بیشتر به درد نور زیاد میخوره تا نو کم و اون چیزی که باعث روشن شدن عکساش میشه بالا بودن iso هست که میشه به طور دستی تو 8510 تا 1600 بردش ... البته نویز خیلی بالا میره ... ان86 هم تو شب نویزش از 8510 بیشتره ... به هر حال با نتظیم میشه با 8510 عکسای همه جوره گرفت ... مثلاً میشه با بالا بردن saturation عکسارو ابرنگی که خوبه یه چیزی دی حد مداد شمی کرد :27:

یه برتری مهم ان86 فرستنده اف ام هست که واقعاً بدرد میخوره .. اگه این مورد براش مهمه به نظرم ان86 بخره بهتره

باتریم که ان86 واقعاً باتری خوبی داره و مثلاً نسبت به 82 خیلی بهتره

صدای اسپیکر 8510 خیلی بهتره و اصلاً قابل مقایسه نیستن

با توجه به اینکه شما شیراز هستی من یه پیشنهاد دارم :
میگم حمید گوشیشو بیاره و شما یکم باهاش کار کن تا بتونی بهتر تصمیم بگیری

Mohammad
31-10-2009, 00:21
ممنون از همگی دوستان :40:

دلم واسه بحث های اینچنینی تنگ شده بود ! :20:

تنها موردی که باقی می مونه قیمت هست . دوستان قیمت روزشون رو دارن ؟ گرچه باید فردا زنگ بزنم قیمت شیراز رو هم بگیرم .

حسن جان ، داش حمید خودمون مغازه ندارن ؟ خوبه که هر دو شیرازیم.

total_overdose
31-10-2009, 01:11
ممنون از همگی دوستان :40:

دلم واسه بحث های اینچنینی تنگ شده بود ! :20:

تنها موردی که باقی می مونه قیمت هست . دوستان قیمت روزشون رو دارن ؟ گرچه باید فردا زنگ بزنم قیمت شیراز رو هم بگیرم .

حسن جان ، داش حمید خودمون مغازه ندارن ؟ خوبه که هر دو شیرازیم.
سلام
من در خدمتم امری داشتی بگو.
محمدجان ما یه زمانی داشتیم ولی الان دیگه نه تو کارش نیستم.
قیمت ان86 بین 420 تا 440 باید باشه 8510 16 گیگ هم قیمت دقیق ندارم ولی بین 440 تا 470 باید باشه البته همشون بدون گارانتی گفتم.

Mohammad
31-10-2009, 02:34
شما آقایی
ممنون .
همین حدود هم کارم رو راه می اندازه .

mojtaba_tanha
31-10-2009, 08:08
ببخشید یه سوال این گوشی وایرلس لن داره یا نه؟

*M!L4D*
31-10-2009, 13:08
ببخشید یه سوال این گوشی وایرلس لن داره یا نه؟

بـــعله WiFi داره !

*M!L4D*
31-10-2009, 13:11
سلام
میلادجان بالاخره ما نفهمیدیم آپدیت کردی یا می خوای بکنی!!!!!!!!!!!!!!
دوستان توضیحی در مورد مسیر ریختن نقشه ها در برنامه GPS خود گوشی ندارن (برا اسمارت کام نمیخوام)
راستی یه نکته: گوشی خیلی زود کثیف میشه و به نظر هر کی میبینی دست دوم میاد نه؟!!!البته اگه دائم تمیز کنی شاید!!!

!
نه هنوز آپدیت نکــردم :دی
!
E:/Cities/Diskcache
!

aramesh_mn
31-10-2009, 14:41
سلام دوستان کوشی من n86 هست وچند روزیست چه با گوشی عکس یا فیلم بگیرم یا بریزم رو گوشی یا موزیک و کلا هرچیزی وقتی گوشیم یه دور خاموش و روشن بشه پسوند تمامی این عکس و فیلم و موزیک و غیره همه به vms تبدیل میشه وبرای همین دیگه اونها اجرا نمیشن.به نظرتون مشکل چیه و چاره چیه.ممنون میشم کمکم کنید.

KINGTATu
31-10-2009, 18:31
من مشکلم با اف ام حل شد خودش درست شد! من واسه این میگم نمیخوام آپ کنم چون نشه هکش کرد واقعا دل آدم میگیره! البته دارم خودمو راضی می کنم که بی خیال هک بشم

aban366
31-10-2009, 19:40
سلام به همه دوستان
اول گله کوچیکی دارم از اقای محمد که تایپیک رو کمی منحرف کردن چون دقیقا تایپیکی برای مقایسه این دو گوشی هست که خیلیم دوستان خوب بحث کردن و می کنن،عکس های گرفته شده هر دو رو گذاشتن وغیره
اما در مورد سوالتون منم نظر میدم:
1- من دوست و همکارم 8510 داره که از نظر ظاهر با اینکه n86 به ظاهر بعد مدتی کثیف تر به نظر میاد اما 8510 بدتر بود
2- وزن n86 سنگین تره
3- 8510 اسلاید رونتری داره اما n86 اسلاید دوطرفه داره که لقی n85 رو نداره
4- کیفیت عکس ها که دوستان گفتن کمی n86 پر رنگتره و عکس ها زنده تره
5- پردازنده n86 قوی تره با اینکه 8510 پردازنده گرافیکی جدا داره اما هنوز بازی هائی بوجود نیومده که از این امکان بتونه اختصاصی استفاده کنه
6- کیفیت ضبط صدا که مشخصه همین قدر بدون که n86 صدا رو ختی با فرمت mp3 ظبط میکنه!پس چی می خوای!!!
7- ساپورته آپدیت نوکیا بهتره
8- gps 8510 سریعتر کانکت می شد که خوب ممکنه در فریمورهای بعدی بهتر بشه هرچند در این ورژن اخیر 20.115 هم خیلی سریعتر شده
9- ظاهر 8510 هم خیلی تکراریه مدل های قبلیشه اما صفحه نمایشش بزرگتره و در نور افتاب بهتر دیده میشه خیلی بهتر از n86
10- اف ام ترانسمیتور ، ثبت موقعیت gps روی هر عکسی که میگیری و منوی کاربردیه بهتر
شاید بگین متعصبانه میگم اما من از طرفدارای برند سونی ارکسون بودم که n86 خریدم اونم با حدود دو ماه تو تایپیک ها برا انتخاب بین این دو حالا من از خریدم راضیم و دوستمم ناراضی که نه اما از n86 بیشتر خوشش اومده البته ون به خاطر منوی کاربردی تره نوکیا

Mohammad
31-10-2009, 20:45
ممنون عزیزaban366
حق با شماست ، بهتر بود دنبال تاپیک جدا می گشتم ولی خب چون عجله داشتم و قرارم نبود مقایسه خیلی کلی بشه(چون اطلاعات خودم به نسبت بالاست) همینجا مطرح کردم .

sheragimanam
01-11-2009, 14:27
دوستم میگه اصله چینه م مطمئنه .... 440 هزار تومان .... بگیرم؟؟؟

aban366
01-11-2009, 22:32
دوستان سلام
یه اتفاق عجیب برام افتاده :
من بازی های انگیجی که قبل اپدیت نصب و اجرا میکرم بعد اپدیت با NSU موقعی که میخوام نصب کنم میخواد با note باز بشه و پیام زیر رو میده مشکل چیه؟ کسی باهاش برخورد کرده؟ یعنی اینم یه باگه دیگه است؟
file manager;
memory full,close some application and try again

aban366
01-11-2009, 22:35
گوشی رو جند بار خاموش روشن کردم فایده نداشت!!!!!!!
task manager هم برنامه ای اجرا نمیشه

Saman-tci
01-11-2009, 22:38
دوست من شما مموری کارتت رو هم فرمت کردی ...؟

aban366
02-11-2009, 13:42
نه، اگه مموری کارتم رو فرمت کنم اون نرم افزارهائی که رو مموری نصب کردم چی؟ فرمت 7370 هم نمی خوام بکنم چون NGAGe گوشی برنامش میپره با سرعتیم که من دارم دانلودش سخته!!!ممنون میشم کمکم کنین؟
یعنی فکر میکنین از مموری کارته؟!!!!!!!!!

aban366
02-11-2009, 13:53
یه سوال دیگه:
من با NSU به ورژن 20.115 آپدیت کردم حالا که فارسی رو ساپورت نمیکنه میتونم با فونیکس آپدیت کنم تا فارسی اضافه بش[B]ه؟ با توجه به این که به ورژن بالاتر آپدیت نمیکنم به همون ورژن نکنه گوشی بالا نیاد ایا احتمالش هست؟

mr_khodaei2008
02-11-2009, 16:48
دوستان سلام
یه اتفاق عجیب برام افتاده :
من بازی های انگیجی که قبل اپدیت نصب و اجرا میکرم بعد اپدیت با NSU موقعی که میخوام نصب کنم میخواد با note باز بشه و پیام زیر رو میده مشکل چیه؟ کسی باهاش برخورد کرده؟ یعنی اینم یه باگه دیگه است؟

دوست عزیز این مشکل بخاطر اینه که گوشی رو اپدیت کردی فرنامه های n-gage پاک شده خودش هست ولی نمیتونه بازیها رو شناسایی کنه باید دوباره کلادینک n-gage رو نصب کنی که فعلا این ورژن قابل هک نیست فعلا باش بساز

یه سوال دیگه:
[b]من با NSU به ورژن 20.115 آپدیت کردم حالا که فارسی رو ساپورت نمیکنه میتونم با فونیکس آپدیت کنم تا فارسی اضافه بشه؟ با توجه به این که به ورژن بالاتر آپدیت نمیکنم به همون ورژن نکنه گوشی بالا نیاد ایا احتمالش هست؟

با فنیکس که نمیتونی چون باید ورژن بالاتر باشه ولی به نظر من پروداکتت را عوض کن و یه پروداکت فارسی بزار و دوباره با nsu اپدیت کن گوشیت فارسی هم میشه

SevenHaft
02-11-2009, 19:26
سلام به همه.
يه سوال دارم و ممنون ميشم تا كساني كه N86 دارن جواب بدن و اونم اينه كه وقتي اسلايد گوشيتون بسته است گوشيه شماها هم يه مقدار لق ميزنه البته فقط در حالت بسته بودن اسلايد گوشي و وقتي كه گوشي رو باز ميكنيم ديگه اون لقي رو نداره آخه من تا الان گوشي اسلايد نداشتم و N86 اولين گوشي اسلايدمه و در مورد گوشيهاي اسلايد بي تجربه هستم.
از نمايندگي خود نوكيا پرسيدم اونها هم بهم گفتند كه تمام گوشي هاي اسلايد يه مقدار لقي رو دارند و اين يه چيز كاملا طبيعي هستش و اصلا نگران نباش.
حالا اگه ميشه لطف كنيد و بگيد كه گوشي شما هم يه مقدار لقي داره البته در حالت بسته بودن اسلايد.
و راستي يه سوال ديگه هم اينكه اين Emergency Call چيه چون كه يكي دو بار كه خواستم با گوشي تماس بگيرم ، گوشي يه پيغام هايي داد كه همين عبارت Emergency Call هم توي نوشته هاش بود و فقط يه گزينه OK داشت.
ممنونتون ميشم تا به سوالاتم پاسخ بدين.
با سپاس.

aban366
02-11-2009, 19:50
دوست عزیز این مشکل بخاطر اینه که گوشی رو اپدیت کردی فرنامه های n-gage پاک شده خودش هست ولی نمیتونه بازیها رو شناسایی کنه باید دوباره کلادینک n-gage رو نصب کنی که فعلا این ورژن قابل هک نیست فعلا باش بساز

ممنون اقای خدادی عزیز اما بازی هائی که قبل اپدیت نصب کردم اجرا میشه پس کلاینت انگیجم هست!این مشکلی که دارم برا زمانیه که میخوام بازی انگیج جدید نصب کنم !وقتی فایل بازی انگیج رو میریزم رو مموری و میزنم تا نصب کنم میخواد با notes باز بشه و میگه مموری فوله در حالیکه خالیه

با فنیکس که نمیتونی چون باید ورژن بالاتر باشه ولی به نظر من پروداکتت را عوض کن و یه پروداکت فارسی بزار و دوباره با nsu اپدیت کن گوشیت فارسی هم میشه

پس این فلش چیه که با فونیکس میکنن؟من با همون فریموری که اپدیت کردم و دارمش نمیتونم با فونیکس فلش کنم؟
ممنون میشم قطعی دوستان بهم بگن که میشه یا بعدش گوشی بالا نمیاد؟

mamo
02-11-2009, 19:51
سلام به همه.

و راستي يه سوال ديگه هم اينكه اين Emergency Call چيه چون كه يكي دو بار كه خواستم با گوشي تماس بگيرم ، گوشي يه پيغام هايي داد كه همين عبارت Emergency Call هم توي نوشته هاش بود و فقط يه گزينه OK داشت.
ممنونتون ميشم تا به سوالاتم پاسخ بدين.
با سپاس.

تماس اضطراری

شماره های 911 و 122 شماره های تماس اضطراری هستند

mamo
02-11-2009, 19:53
پس این فلش چیه که با فونیکس میکنن؟من با همون فریموری که اپدیت کردم و دارمش نمیتونم با فونیکس فلش کنم؟
ممنون میشم قطعی دوستان بهم بگن که میشه یا بعدش گوشی بالا نمیاد؟

ورژن بالاتر میتونی بریزی
همین ورژن هم میتونی بزنی
فقط ورژن پاین تر نمیشه

موفق باشی
من جف رو توصیه میکنم
خیلی قویتره و کم حجم تر
25 تا 30 مگابایته
ولی فونیکس 120

mamo
02-11-2009, 19:59
استفاده از باکس قدرتمند جف برای فلش گوشیهای نوکیا (کرک شده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aban366
02-11-2009, 20:37
من چون فایل اپدیت با پسوند exe رو دارم فکر کنم با فونیکس راحت تر باشم پس خطری نیست دیگه فلش کنم بره؟ورژنم همون ورژنه ها بالاتر نیست پائین تر هم نیست!همونه

soroush20
02-11-2009, 20:47
آره منم با فونيكس آپديت كردم.خيلي راحتتره وخطرشم كمتره.

دوستان
ميشه لينك برنامه Animated smsرو بهم بدين.
توپيسي گشتم ولي پيدا نكردم.از همگي ممنونم.

mamo
02-11-2009, 20:48
من چون فایل اپدیت با پسوند exe رو دارم فکر کنم با فونیکس راحت تر باشم پس خطری نیست دیگه فلش کنم بره؟ورژنم همون ورژنه ها بالاتر نیست پائین تر هم نیست!همونه

ربطی به exe بودن نداره
با هر دو تا برنامه میشه این کار رو کرد
فلش کن ایشالا مشکلی پیش نمیاد
موفق باشی:40:

mr_khodaei2008
03-11-2009, 17:39

دوست عزیز این فایل exe رو نصب کن تو مسیر c:\program file\nokia\phonix\prodoct بعد با فونیکس اپدیت کن خیلی راحت

در مورد بازی های ان گیج هم من یه زمانی 95 8گیگ داشتم و ایکن ان گیج را داشت و چندتا بازی هم از خودش داشت ولی منو قتی یه بازی میریختم روش مثل شما تو note بازش میکرد از دوستان پرسیدو گفتن کلادینک نصب نیست ... رو همین حساب گفتن باید کلادینک نصب کنی حالا من دیگه نمیدونم مشکل واقعا از کجاست

mamo
03-11-2009, 18:05
دوست عزیز این فایل exe رو نصب کن تو مسیر c:\program file\nokia\phonix\prodoct بعد با فونیکس اپدیت کن خیلی راحت

البته اینجا
C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products

MET237404
04-11-2009, 10:13
نرم افزار قظب نما برای n86 .خود گوشی قطب نما نداره؟

mojtaba_tanha
05-11-2009, 08:24
سلام
من تازه این گوشی رو خریدم. زبان فارسی نداره میخوام گوشی رو آبدیت کنم چی کار کنم که زبان فارسی هم به گوشی اضافه بشه.
یه سوال دیگه از کجا بفهمم گوشی اصلی هست؟

mamo
05-11-2009, 13:33
برای آپدیت آفلاین
ویدئوی آموزشی فلش گوشی(حتی خاموش) بوسیله نرم افزار Phoenix

برای آپدیت آنلاین
: آموزش نحوه آپگرید گوشیهای نوکیا

mosafer2007
05-11-2009, 15:00
سلام من ديروز يك n86 خريدم ولي وقتي در منزل و زير نور لامپ و مهتابي فيلمبرداري ميكنم تصوير با لرزش هايي همراه است ولي در نور خاموش يا در بيرون از اتاق بدون لرزش و با كيفيت عالي فيلمبرداري و عكس برداري ميكند امروز هم به فروشنده مراجعه كردم و يكي ديگه آورد و آن هم مثل اين بود و در زير نور لامپ و روي جاهايي كه رنگ روشن داره مثل ديوار سفيد نمايش و ضبط فيلمبرداري با لرزش همراه است

آيا اين طبيعي است يا مشكلي دارد

كلي پول دادم ولي راضي نيستم البته من مبتدي هستم و قبلا سوني اريكسون داشتم

ضمنا با تنضيمات هم مشكل رفع نشد فقط زماني كه فيلمبرداري در شب را فعال ميكنم اين مشكل حل ميشه ولي كيفيت ضبط مخصوصا تصاوير متحرك افت مي كند

با تشكر
ali52m77@yahoo.com

mosafer2007
05-11-2009, 15:08
سلام من ديروز يك n86 خريدم ولي وقتي در منزل و زير نور لامپ و مهتابي فيلمبرداري ميكنم تصوير با لرزش هايي همراه است ولي در نور خاموش يا در بيرون از اتاق بدون لرزش و با كيفيت عالي فيلمبرداري و عكس برداري ميكند امروز هم به فروشنده مراجعه كردم و يكي ديگه آورد و آن هم مثل اين بود و در زير نور لامپ و روي جاهايي كه رنگ روشن داره مثل ديوار سفيد نمايش و ضبط فيلمبرداري با لرزش همراه است

ضمنا با تنضيمات هم مشكل رفع نشد فقط زماني كه فيلمبرداري در شب را فعال ميكنم اين مشكل حل ميشه ولي كيفيت ضبط مخصوصا تصاوير متحرك افت مي كند

با تشكر

mr_khodaei2008
05-11-2009, 17:31

با تشكر

دوست عزيز اين كاملا طبيعي هست و زير نور لامپ همينطوريه البته بهتر تو تنطيمات موقع فيلمبرداري گزينه فلورسنت را انتخاب كني

mr_khodaei2008
05-11-2009, 17:33
سلام
من تازه این گوشی رو خریدم. زبان فارسی نداره میخوام گوشی رو آبدیت کنم چی کار کنم که زبان فارسی هم به گوشی اضافه بشه.
یه سوال دیگه از کجا بفهمم گوشی اصلی هست؟

بايد به يه پروداكت فارسي (0580503) گوشي رو اپديت كني براي اپديت متوني با nsu يا فونيكس اپديت كني

منظور از اصله چيه ؟ همشون ساخت چينه

sina2013
05-11-2009, 20:50
سلام من گوشیم یک بار فرمت کردم و آیکون n-gage ش پاک شده چی کار باید بکنم که آیکونش برگرده

*M!L4D*
05-11-2009, 20:57
سلام من گوشیم یک بار فرمت کردم و آیکون n-gage ش پاک شده چی کار باید بکنم که آیکونش برگرده

سلام
اگه چیزی از انگیج مونده از App Manager پاکش کن و از اول کلاینت انگیج رو نصـــب کــن !

mamo
05-11-2009, 21:19

باید کلاینت رو دانلود و نصب کنی

soroush20
06-11-2009, 08:30
سلام دوستان
كلاينيت 1.40 N-Gagرونصب كردم.هيچ بازي رو اجرا نميكنه بااين كلاينيت.
اگه ميشه دوستان لطف كنن دو سه تا لينك با پدرو مادر بدن ما.

sina2013
06-11-2009, 13:18
باید کلاینت رو دانلود و نصب کنی
ا گه میشه لینکش برام بزارین

mosafer2007
06-11-2009, 16:14
با سلام

لطفا كمكم كنيد

من وقتي گوشي n86 را با كابل به كامپيوتر وصل ميكنم در حالت pc suite سخت افزار از طرف كامپيوتر شناسايي مي شود و در device maneger كامپيوتر به عنوان يك سخت افزار نصب نشده نشان داده مي شود ولي هرچه سرچ ميكند (البته از روي cd كه همرا گوشي) نمي تواند برنامه نصب را پيدا كند ولي در 2 حالت ديگه به راحتي به كامپيوتر وصل است و فولدر ها ي گوشي قابل دسترس هست كه اين نشان مي دهد كابل درست متصل شده
ضمناً من برنامه ovi suite را هم نصب كردم

با تشكر

mamo
06-11-2009, 19:57
با سلام

لطفا كمكم كنيد

من وقتي گوشي n86 را با كابل به كامپيوتر وصل ميكنم در حالت pc suite سخت افزار از طرف كامپيوتر شناسايي مي شود و در device maneger كامپيوتر به عنوان يك سخت افزار نصب نشده نشان داده مي شود ولي هرچه سرچ ميكند (البته از روي cd كه همرا گوشي) نمي تواند برنامه نصب را پيدا كند ولي در 2 حالت ديگه به راحتي به كامپيوتر وصل است و فولدر ها ي گوشي قابل دسترس هست كه اين نشان مي دهد كابل درست متصل شده

با تشكر
با pc suite هم تست کن

soroush20
06-11-2009, 20:33
من برنامهNSuی1.8.10رو گرفتم مشكلم حل شد.

oghtapost
06-11-2009, 23:30
چيزي ندارين بريزيم تو حلقومش صداش باز شه؟
واقعا دارم عذاب ميكشم....
(البته فقط از لحاظ صدا (بقيه ي چيزا 20)))

mosafer2007
07-11-2009, 08:22
با pc suite هم تست کن

سلام

ممنون از راهنمايي تان

مشكل اينجاست كه كامپيوتر هر چه سرچ مي كند نمي تواند برنامه سخت افزار گوشي را پيدا كند در صورتي كه فكر ميكنم PC SUIT برنامه كاربردي جانبي باشد.

mosafer2007
07-11-2009, 08:27
دوست عزيز اين كاملا طبيعي هست و زير نور لامپ همينطوريه البته بهتر تو تنطيمات موقع فيلمبرداري گزينه فلورسنت را انتخاب كني

سلام

وقتي روي فلورسنت هم ميروم لرزش كم مي شود ولي ادامه دارد

من يكي از دوستانم يك گوشي با دوربين 5 داره وقتي كنار هم ميگذاريم مال او هيچ لرزشي نداره

اگه براتون امكان داره در اتاق با ديوار رنگ روشن و زير نور لامپ فيلمبرداري را تست بفرماييد و نتيجه را بگيد

متشكرم

mr_khodaei2008
07-11-2009, 11:44
ا گه میشه لینکش برام بزارین

برو به اين تاپك و مراحل را اجرا كن البته اگه ورژن گوشيت 20 نيست چون ورژن 20 فعلا هك نميشه

mr_khodaei2008
07-11-2009, 11:46
دوستان مثل اينكه اين گوشي با تم هاي نصبي يكم مشكل داره اخه من وقتي از تم هايي كه نصب كردم استفاده ميكنم حتي بدون افكت تم سرعت گوشي يكم كم ميشه و در بعضي مواقع قات ميزنه و بعضي جاها اذيت ميكنه ولي وقتي تم خود گوشي هست هيچ مشكلي نيست

يه سوال : هنوز برنامه اي نيومده كه بشه ورژن 20 را باهاش هك كرد

mosafer2007
07-11-2009, 18:25
با سلام

لطفا كمكم كنيد

با تشكر

لطفاً چنانچه كاربراني كه با همين مشگل در ابتدا روبرو بودند بگيد چگونه رفع شد

ممنون

soroush20
08-11-2009, 19:56
منم اين مشكلو داشتم
چاره اش يا دانلودورژن جديدPC Suitيا دانلود آخرين ورژن NSU هست.

mojtaba_tanha
10-11-2009, 10:09
من یه مشکل دارم بعضی وقتا گوشی هنگ میکنه و سنسورش از کار میفته توحالت لند اسکیپ میمونه و گوشی هم ریست نمیشه باید باطری رو در بیارم . کسی این مشکل و نداره؟
یه مشکل دیگه دارم شکلکا رو تومسیجا دریافتی نشون نمیده.

recomet
10-11-2009, 15:45
دوستان مثل اينكه اين گوشي با تم هاي نصبي يكم مشكل داره اخه من وقتي از تم هايي كه نصب كردم استفاده ميكنم حتي بدون افكت تم سرعت گوشي يكم كم ميشه و در بعضي مواقع قات ميزنه و بعضي جاها اذيت ميكنه ولي وقتي تم خود گوشي هست هيچ مشكلي نيست

يه سوال : هنوز برنامه اي نيومده كه بشه ورژن 20 را باهاش هك كرد

تو نوکیا که سیمبین داره طبیعیه من رو n73 n78 و ... هم امتحان کردم هویجوریه:27:

mr_khodaei2008
11-11-2009, 11:50
خبری نشد برنامه ای نیومده که بشه ورژن20 رو هک کرد

دوستان چرا این تاپک خیلی فعال نیست نا سلامتی کلوپ تنها 8 نوکیاست و لی انگار کلوپ 1100 هست کسی زیاد بهش سر نمیزنه

hootan0411
12-11-2009, 17:01
امیدی واسه دیدن تلویزیون با n86 نیست؟

*M!L4D*
12-11-2009, 17:24
امیدی واسه دیدن تلویزیون با n86 نیست؟

مگه ----H داره که بشه باهاش tv دید ! این دیگه ازون حرفا بــود !

sheragimanam
12-11-2009, 23:23
من میخوام اصل چینیشو بگیرم... قیمت دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sina2013
13-11-2009, 15:30
من یک قطب نما-قبله نما خوب(ترجیحا) فارسی می خوام اگه سراغ دارین خواهشا لینکش رو بذارین

mojtaba_tanha
14-11-2009, 08:36
آقا این تماش از کجا عوض میشه من تم میسازم ولی نمدونم ازکجا تمشو عوض کنم.

oh my god
14-11-2009, 10:43

با تشكر

من هم گوشیم اینطوری بود. آپدیتش کردم درست شد.

mr_khodaei2008
14-11-2009, 17:25
دوستان من از وقتی گوشیمو به ورژن 20 اپدیت کردم gps data کار نمیده ولی تو اسمارت کام gps کار میده و مکانمو پیدا میکنه ولی تو جی پی اس دیتا جی پی اس از کار افتاده

اگه بخوام ورژن گوشیمو به 11 برگردونم باید چیکار کنم

mosafer2007
14-11-2009, 17:29
من هم گوشیم اینطوری بود. آپدیتش کردم درست شد.
سلام

مرسي از راهنماييت

ميشه دقيقاً بگي به چه ورژني آپديت كردي؟

در آپديت جديد مشكل جديدي پيش نيامده؟

اگه برنامه آپديت و آموزش آن را هم بگي كه خيلي كمكم مي كني

متشكرم

aban366
14-11-2009, 19:05
دوست عزیز اقای خدائی شما باید دانگرید کنید که باید به تایپیکش برین ولی به خطرش نمیارزه
دوست عزیز مسافر2007 شما هم به تایپیک آپدیتش برین و به ورژن 20 آپدیت کنین مشکلتون حل میشه اما اگه نرم افزار زیاد استفاده میکنین یا انگیج یا آپدیت رو با NSU انجام بدین یا آپدیت نکین(البته همه این ها زمانیه که هک کردین)
ورژن 20 هم مشکلی نداره البته گوشی تا بهتر شدن کار زیاد داره

در ضمن دوستان کسی در مورد تنظیمات دوربین در عکاسی گوشی اطلاعات کافی و کامل داره برا موقعیت های مختلف مثل روز ، شب و غیره آموزشش رو برامون بزاره ممنون میشیم

mojtaba_tanha
16-11-2009, 11:29
عکس کامل چه جوری روی بک گراند بزارم؟

mr_khodaei2008
16-11-2009, 11:34
عکس کامل چه جوری روی بک گراند بزارم؟

منظورت عکسای عمودی هست؟

همینطوری نمیشه باید یه برنامه تم ساز نصب کنی تا بشه شرمنده اسم برنامه را یادم نیست بهت بدم

*M!L4D*
16-11-2009, 15:47
همینطوری نمیشه باید یه برنامه تم ساز نصب کنی تا بشه شرمنده اسم برنامه را یادم نیست بهت بدم
Theme DIY
البته یه برنامه مخصوص اینکار هست ولی واسه FP2 نیست !
!
این N86 گوشیه خوبی بودش ... 340 دادم رفت : (

mr_khodaei2008
16-11-2009, 16:56
دوستان برای استفاده از maps باید gprs فعال باشه ؟

Majid393
16-11-2009, 18:03
دوستان برای استفاده از maps باید gprs فعال باشه ؟

آره. GPRS یا WiFi.

DISTUR
16-11-2009, 21:02
سلام بر همه ء 86 داران گرامی:20: دوستان من میخام کا 850 رو بفروشم و به جمع نوکیا بپیوندم:10:یه چند تا سوال داشتم:31:
1:ایا صدای مکالمش بلند و واضحه یعنی وقتی کسی باهات تماس میگیره صداش ضعیف نمیاد؟:13:
2:دوربینش مثل کا850 نیست که وقتی دستت میلرزه عکس توهمی میفته؟:41::19:
3:صدای هندزفری و اسپیکرش از کا850 بیشتره یا کمتر؟:8:
4:با صفحه کلیدش راحت میشه اسمس داد کار کردن باهاش سخت نیست؟:31:
5:مدل دقیق هندزفری و شارجر و باتری رو بگید اگه جنس تقلبی دادن بهم گوششونو بپیچونم:46:

soroush20
16-11-2009, 22:56
سلام
فيلم برداريش لرزشگير دست داره.عكس هم بعضي اوقات به دليل لرزش دست1كمي تار ميفته
راحتم ميشه باهاش مسج دادصداي مكالمه هم كاملا واضح است
بخرش،پشيمون نميشي

mr_khodaei2008
17-11-2009, 11:47
مطالب بالا تاید میشه

oh my god
17-11-2009, 13:34
سلام

مرسي از راهنماييت

ميشه دقيقاً بگي به چه ورژني آپديت كردي؟

در آپديت جديد مشكل جديدي پيش نيامده؟

اگه برنامه آپديت و آموزش آن را هم بگي كه خيلي كمكم مي كني

متشكرم

دوست من. وارد منو سپس Applications می شی. بعدش منوی SW update. بعدش گزینه Refresh. اگر ADSL وایرلس داشته باشی بهتره چون هم سریعتر انجام میشه هم ارزونتر.
فکر می کنم دو مرحله باید آپدیت کنی تا به ورژن 20.115 آپدیت بشی. ضمنا یادت باشه یک بک آپ بگیری که اطلاعاتت از بین نره. البته گوشی من اطلاعاتش پاک نشد. مهمتر اینکه حتما باتریت فول شارژ باشه!!! بعد از آپدیت برو حالش رو ببر. من می ترسیدم گوشیم خاموش بشه ولی خوشبختانه خاموش نشد. خیلی منو ترسونده بودند. امیدوارم بدون مشکل گوشیت رو آپدیت کنی.

oh my god
17-11-2009, 13:37
دوستان من از وقتی گوشیمو به ورژن 20 اپدیت کردم gps data کار نمیده ولی تو اسمارت کام gps کار میده و مکانمو پیدا میکنه ولی تو جی پی اس دیتا جی پی اس از کار افتاده

اگه بخوام ورژن گوشیمو به 11 برگردونم باید چیکار کنم

دوست من جی پی اس دیتای من به خوبی داره کارش رو انجام می ده. منظورم اینه که آپدیتش کردم و الان مثل ساعت داره کار می کنه!!! :20:

oh my god
17-11-2009, 13:41
من یک قطب نما-قبله نما خوب(ترجیحا) فارسی می خوام اگه سراغ دارین خواهشا لینکش رو بذارین

دوست عزیز. برنامه جی پی اس دیتا خودش قطب نما داره و قبله نماش هم اگه سمت جنوب رو پیدا کنی می تونی با کمی زاویه قبله رو پیدا کنی. این همه پول دادی واسه چی پس؟ بابا خودش قطب نما داره!

DISTUR
17-11-2009, 16:46
سلام
فيلم برداريش لرزشگير دست داره.عكس هم بعضي اوقات به دليل لرزش دست1كمي تار ميفته
راحتم ميشه باهاش مسج دادصداي مكالمه هم كاملا واضح است
بخرش،پشيمون نميشي
خریدم 440 با گارانتی سفیر 12 ماهه خیلی ازش راضیم صداش کم هست ولی کیفیتش20 :8:
نور و کیفیت صفحش از n95 و n85 بهتره:5:
تو دستم خوب وا میسته ولی واسه گوش دادن اهنگ تو اسپیکر بیشتر واسه چپ دستا خوبه چون اسپیکره پایین دستم همش میره روش:20:
صفحه کلیدشم خیلی نرمو و خوبه:5:
در کل خوشم اومد :10:از کا850 خیلی بهتره یعنی قورتش میده:31:
شارژ اولیه رو چجوری بزنم و چند ساعت اول بزارم شارژش کاملا تموم شه بعد بزنم به شارژ؟

mr_khodaei2008
17-11-2009, 17:14
مبارک باشه دوست عزیز

وقتی شارژ گوشیت تموم شد بزن تو شارژ پر که شد برشدار نمیخواد 8 ساعت بزنی چون این کار مال باطری های قدیمی بود این باطریهای جدید نیاز ندارن

mr_khodaei2008
17-11-2009, 17:16
دوست من جی پی اس دیتای من به خوبی داره کارش رو انجام می ده. منظورم اینه که آپدیتش کردم و الان مثل ساعت داره کار می کنه!!! :20:

ولی من نمیدونم چرا از من وقتی اپدیتش کردم کار نمیده تو ورژن 11 مثل موز کار مرداد ولی تو این 20 کار نمیده حتی یه بار دیگه با nsu اپدیتش کردم ولی درست نشد

nima_kiyaniyan
17-11-2009, 18:40
سلام

کیفیت عکس های این گوشی چطوره ؟ میدونم دوربین 8 مگ داره .... ولی این که دلیل نمیشه ..... n79 هم دوربین 5 مگ داره ولی کیفیت عکس های اون از n73 کمتره .. راستی قیمتش چقدره الان ؟

DISTUR
17-11-2009, 19:00
سلام

کیفیت عکس های این گوشی چطوره ؟ میدونم دوربین 8 مگ داره .... ولی این که دلیل نمیشه ..... n79 هم دوربین 5 مگ داره ولی کیفیت عکس های اون از n73 کمتره .. راستی قیمتش چقدره الان ؟
اقا منم کا850 داشتم دوربینش 5 ولی در حد n73 هم نبود ولی الان n86 گرفتم دوربینش 8 واقعیه یعنی وفتی عکس میگیرم نه توهمی میفته نه کیفیتش کمه---داداشمم n95 داره میتونم بگم که 2مگاپیکسل از n95 بهتره--- کیفیت فیلمبرداریشم که عالیه :46:
تنها ضعفش همین اسپیکر پایینیشه که دستت همش میرره روش
سرعتش عالیه کیفیت ساختش عالیه صفحه نمایشش محشره:18:
صدای اسپیکرشو وقتی میشنوی یه تجربه جدید از موسیقی برات تداعی میشه:8:

mr_khodaei2008
18-11-2009, 11:43

کیفیت عکسش عالیه میتونی تو امضای من بری و مقایسش رو با دوربین کنون 9 مگا پیکسل ببینی در ضمن کی گفته کیفیت عکس n79 از 73 کمتره

قیمتشم بدون گارانتی 420 و با گارانتی 430 تا 440

navid669
18-11-2009, 11:49
سلام
1- من تازه گوشی n86 را گرفتم تو gps data که میرم گزینه ی satelite status نداره گیر کردم چیکار کنم
2- همه نت را گشتم تا یک جا درست حسابی ساین کردن را یاد بده که نبود حتی تو همین pcdownload
3.گوشیمو اپ دایت کردم ورژن 20 الان
اگه میشه به من کمک کنید دارم هلاک میشم
اگه تصویری باه مثل اموزش upgrade عالیه
ممنون

oh my god
18-11-2009, 13:26
ولی من نمیدونم چرا از من وقتی اپدیتش کردم کار نمیده تو ورژن 11 مثل موز کار مرداد ولی تو این 20 کار نمیده حتی یه بار دیگه با nsu اپدیتش کردم ولی درست نشد

دوست عزیز
اول بایستی اینترنت خطت کار کنه
دوم بایستی بری توی Tools => Settings => General =>Positioning=> Positining server => Access point بعدش اینترنت خط موبایلت رو انتخاب کنی.
سوم بری حالش رو ببری

nima_kiyaniyan
18-11-2009, 13:26
کیفیت عکسش عالیه میتونی تو امضای من بری و مقایسش رو با دوربین کنون 9 مگا پیکسل ببینی در ضمن کی گفته کیفیت عکس n79 از 73 کمتره

قیمتشم بدون گارانتی 420 و با گارانتی 430 تا 440

سلام

خب من خودم با گوشی n79 دوستم یعه عکس گرفتم و مقایسه کردم ..... دوربین 5800 هم نوشته 3.2 ، ولی عکس هایی که میگیره در حد 2 مگ هم نیست .....

oh my god
18-11-2009, 13:30
سلام
1- من تازه گوشی n86 را گرفتم تو gps data که میرم گزینه ی satelite status نداره گیر کردم چیکار کنم
2- همه نت را گشتم تا یک جا درست حسابی ساین کردن را یاد بده که نبود حتی تو همین pcdownload
ممنون

دوست عزیز
Satelite Status زمانی کار می کنه که به ماهواره کانکت باشی. اول کانکت شو (می تونی پست شماره 1361 یا همون دومین پست قبلی رو بخونی) بعدش ...

oh my god
18-11-2009, 13:33
خریدم 440 با گارانتی سفیر 12 ماهه خیلی ازش راضیم صداش کم هست ولی کیفیتش20 :8:
نور و کیفیت صفحش از n95 و n85 بهتره:5:
تو دستم خوب وا میسته ولی واسه گوش دادن اهنگ تو اسپیکر بیشتر واسه چپ دستا خوبه چون اسپیکره پایین دستم همش میره روش:20:
صفحه کلیدشم خیلی نرمو و خوبه:5:
در کل خوشم اومد :10:از کا850 خیلی بهتره یعنی قورتش میده:31:
شارژ اولیه رو چجوری بزنم و چند ساعت اول بزارم شارژش کاملا تموم شه بعد بزنم به شارژ؟

اوج لذتت وقتیه که آپدیت بشه. باهاش عکس بگیری و بری عکس هاش رو روی کاغذ براق چاپ کنی. واقعا لذت خواهی برد. :20:

oh my god
18-11-2009, 13:35
سلام

دوربینش با توجه به اینکه دوربین یک گوشی موبایله ولی واقعا عالیه و با چاپ کردن عکسش این مطلب به شما اثبات خواهد شد دوست عزیز.

navid669
18-11-2009, 14:28
من اینترنت گوشیم وصل اما وقتی تو gpsdata میرم میزنه no connection و از positional setting===>positioning methods==>network based را هم تیک میزنم اما بازم نمیشه

mr_khodaei2008
18-11-2009, 17:14
سلام
ممنون

دوست من وقتی gps data رو اجرا میکنی صبر کن ببین البته تو محیط باز waiting for GPS را مینویسه یا نه اگه نوشت صبر کن تا مکانتو پیدا کنه چند دقیقه طول میکشه اگه ننوشت و no connection را نوشت بدون شده مثل گوشی و امواج دریافت نمیکنه من از وقتی به ورژن 20 اپدیت کردم اینطور شد تو ورژن 11 خوب کار میداد البته نگران نباش تو اسمارت کام و گارمین امواج میگیره و جاتو پیدا میکنه ولی تو Gps data نه

من اینترنت گوشیم وصل اما وقتی تو gpsdata میرم میزنه no connection و از positional setting===>positioning methods==>network based را هم تیک میزنم اما بازم نمیشه

این یکی از مشکلات ورژن 20 هست بالا بیشتر تو ضیح دادم

TR4NC3
18-11-2009, 17:23
سلام به همگی ..

دوستان این گوشی ما اولش خوب بود .. ولی الان هر وقت که میخوام روشنش کنم باید 5 دقیقه صبر کننم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آپدیت هم کردم . خواستم ببینم مال شما هم این طوره یا از شانس خوبه من ؟ :دی

DISTUR
18-11-2009, 19:33
اقاااااااااااااا یه مشکل:31:این کابل یو اس بی گوشیم راحت میره داخل گوشی ولی به سختی در میاد باید کجش کنم سمط چپ محکم بکشم تا بیاد بیرون ایا در اوردنش قلق داره؟؟؟؟؟ماله شما هم اینجوریه :19:

DISTUR
18-11-2009, 19:35
ورژن گوشیم هم 20.115 هست فارسی هم فابریک روش داره:20:اپدیت نمیخاد؟

DISTUR
18-11-2009, 20:02
دوستان این تنظیمات ام ام اس رو هم اگه کسی انجم داده بگه مسیرش کجاست و چجوری تنظیم میشه پیشاپیش از راهنمایهاتون ممنون :11:ضمنا s nokia n86 رو هم به 2225 فرستادم و تنظیمات هم برام امد ولی درست نشد:20:سیم کارتمم ایرانسل اعتباریه:46:

maxoud
18-11-2009, 21:38
امروز علائدین از 415 تا 430 قیمت کردم.یه خورده فکر کنم قیمتش پایین اومده.

چند وقته دارم تحقیق میکنم ببنیم چی بخرم. از ظاهر و رنگ n86 زیاد خوشم نمیومد ولی امروز که سفیدشو دیدم احساس کردم که خیلی قیافه ی باحالی هم داره.

فقط الان در مورد صدای اسپیکرش یه خورده دو دلم. هر جا هم که گشتم یه جور واضح نگفتن صداش چقدره.

oh my god
19-11-2009, 10:19
دوست من وقتی gps data رو اجرا میکنی صبر کن ببین البته تو محیط باز waiting for GPS را مینویسه یا نه اگه نوشت صبر کن تا مکانتو پیدا کنه چند دقیقه طول میکشه اگه ننوشت و no connection را نوشت بدون شده مثل گوشی و امواج دریافت نمیکنه من از وقتی به ورژن 20 اپدیت کردم اینطور شد تو ورژن 11 خوب کار میداد البته نگران نباش تو اسمارت کام و گارمین امواج میگیره و جاتو پیدا میکنه ولی تو Gps data نه

این یکی از مشکلات ورژن 20 هست بالا بیشتر تو ضیح دادم

ورژن 20 مشکلی توی این زمینه نداره. البته در ابتدا و چند روز پس از آیدیت شدن گوشیم کانکت نمی شد ولی بعدش چرا. ضمنا فضای باز خیلی مهمه. در ضمن اون چند روزی که کانکت نمی شدم هیچ گوشی دیگه ای که قبلا کانکت می شد نمی تونست کانکت بشه. بعید می دونم به ورژن گوشی ربطی داشته باشه!

navid669
19-11-2009, 10:30
من همه این کارها رو کردم اخر به این نتیجه رسیدم باید gpsdata را دوباره دانلود کنم اما جالبه نیست رو نت
رفتم smartgps ریختم اقا هد ox2 جواب نمیده رو این گوشی چطوری باید هکش کرد؟

mr_khodaei2008
19-11-2009, 11:40
اقاااااااااااااا یه مشکل:31:این کابل یو اس بی گوشیم راحت میره داخل گوشی ولی به سختی در میاد باید کجش کنم سمط چپ محکم بکشم تا بیاد بیرون ایا در اوردنش قلق داره؟؟؟؟؟ماله شما هم اینجوریه :19:

مال من هم اولاش یکم بد درمیومد ولی حالا که یه مدت گزشته خوب و روان شده

navid669
19-11-2009, 13:24
اره ماله منم همین جوریه گاهی اوقات فکر میکنم شکیسته :31:

DISTUR
19-11-2009, 15:51
امروز علائدین از 415 تا 430 قیمت کردم.یه خورده فکر کنم قیمتش پایین اومده.

چند وقته دارم تحقیق میکنم ببنیم چی بخرم. از ظاهر و رنگ n86 زیاد خوشم نمیومد ولی امروز که سفیدشو دیدم احساس کردم که خیلی قیافه ی باحالی هم داره.

فقط الان در مورد صدای اسپیکرش یه خورده دو دلم. هر جا هم که گشتم یه جور واضح نگفتن صداش چقدره.
عزیز صدای اسپیکرش از n95 یکی دو تا ولوم کمتره و باسش هم دوسوم باس n95 ولی تفکیک صداش عالیه مثل دالبی دیجیتاله صفحه نمایشش هم تو نور خونه از n95 پررنگتره و رنگها پررنگتره ولی تو فضای ازاد n95 واضحتره و خاناتر:31:

DISTUR
19-11-2009, 15:59
دوستان این تنظیمات ام ام اس رو هم اگه کسی انجم داده بگه مسیرش کجاست و چجوری تنظیم میشه پیشاپیش از راهنمایهاتون ممنون :11:ضمنا s nokia n86 رو هم به 2225 فرستادم و تنظیمات هم برام امد ولی درست نشد:20:سیم کارتمم ایرانسل اعتباریه:46:
کسی mms رو فعال نکرده؟ :blink:

DISTUR
19-11-2009, 17:01
مقایسه عکس n86 8mg با n95 >>>هر دو عکس در حالت اتوماتیک گرفته شده در ساعت 5 بعدازظهر:31:
همین طور که میبینید n86 زاویه بیشتری رو به نمایش گزاشته ضمن این که هیچ زومی صورت نگرفته پس نتیجه میگیریم که لنز باز وصعت دید بیشتری رو به نمایش گزاشته :5:
n86 8mp
n95

mr_khodaei2008
19-11-2009, 17:19
دوست عزیز مقایسه جالبی بود اخه 95 با 86 تو عکس اصلا نیاز به مقایسه نداره بعدشم خوب معنی لنز واید یعنی وسعت دید بیشتر ولی انگار شما تازه اینو فهمید و با این عکسی که گرفتید به این نتیحه رسیدید

DISTUR
20-11-2009, 17:11
مقایسه عکس n86 8mg با n95 >>>هر دو عکس در حالت اتوماتیک گرفته شده در ساعت 5 بعدازظهر:31:
همین طور که میبینید n86 زاویه بیشتری رو به نمایش گزاشته ضمن این که هیچ زومی صورت نگرفته پس نتیجه میگیریم که لنز باز وصعت دید بیشتری رو به نمایش گزاشته :5:
n86 8mp
n95
اینم یه عکس دیگه از n86 با استفاده از تنظیمات user defined :46:

DISTUR
20-11-2009, 17:22
دوستان من هر چی میگردم چیزی در این رابطه پیدا نمیکنم شما لینک اموزشی چیزی سراغ ندارید که توضیح داده باشه mms رو چطوری باید فعال کرد من حتی تو google هم کلی serch کردم ولی مطلبی پیدا نکردم خاهش اگه مطلبی در این مورد میدونید لینکشو بزارید من واقا نیاز دارم به این mms:41:

mamo
21-11-2009, 19:04
تنظیمات ایرانسل:
یه access point با یان مشخصات درست کن

منبع:

SevenHaft
22-11-2009, 18:17
سلام به همه دوستان.
راستش من پنجشنبه هفته گذشته رفتم و يه Nokia N86 8MP ديگه هم گرفتم با گارانتي اصلي از نمايندگي خود نوكيا البته اينبار با ورژن 20.115
امروز شارژ اوليه اش تموم شد و گوشي كلا خاموش شد و من هم گوشي رو در همون حالت خاموش زدم به شارژ ((چون هميشه من گوشي رو در حالت خاموش به شارژ متصل ميكنم)) و بعد از اتصال به شارژ چراغ كنار پورت usb روشن نشد و من گوشي رو بعد از 5 دقيقه از شارژ در آوردم و روشن كردم و باهاش كمي كار كردم تا دوباره شارژش تموم بشه و خاموش بشه تا بزنم به شارژ و بعد از اينكه شارژش تموم شد دوباره گوشي رو در حالت خاموش يه شارژ متصل كردم ولي باز هم چراغ كنار پورت usb روشن نشد من هم كلا بيخيال شدم و گذاشتم گوشي شارژ بشه و بعد از 2 ساعت گوشي بوق زد كه شارژ كامل به اتمام رسيده و من هم گوشي رو از شارژ خارج كردم و گوشي رو روشن كردم و دوباره گوشي رو با باطري كاملا پر و فول زدم به شارژر تا ببينم اون چراغ كوچيك سوخته يا مشكل چيز ديگست كه چراغ روشن شد و فهميدم كه اون چراغ در ورژن 20 فقط در موقع روشن بودن گوشي در هنگام شارژ روشن ميشه.
حالا با اين چيزهايي كه گفتم و با توجه به اينكه گوشي براي بار اول بوده كه داشته شارژ ميشده اين چند باري كه من گوشي رو از شارژ در آوردم و دوباره به شارژ زدم براي گوشي مضر بوده و مشكلي براش پيش مياد؟
البته گوشي بعد از 2 ساعت شارژ كامل شد و بوق هشداري داد.
لطفا اگه ميشه جواب سوالمو بدين چون خيلي نگرانم كه براي گوشي و يا باطريش مشكلي پيش اومده باشه.
با سپاس.

ali racer
22-11-2009, 18:25
حالا با اين چيزهايي كه گفتم و با توجه به اينكه گوشي براي بار اول بوده كه داشته شارژ ميشده اين چند باري كه من گوشي رو از شارژ در آوردم و دوباره به شارژ زدم براي گوشي مضر بوده و مشكلي براش پيش مياد؟

هیچ مشکلی نداره خیالتون راحت
اینقدر حساس نباشیم
گوشی هم مبارکه:40:

mr_khodaei2008
24-11-2009, 17:56
این تاپک کم کم داره تبدیل میشه به تاپک ارواح بابا بیاد بگید بشنوید نظر بدید الان دو روزه هیشکی به این تاپک سر نزده

DISTUR
24-11-2009, 19:11
تنظیمات ایرانسل:
یه access point با یان مشخصات درست کن

منبع:

اینا رو کجا وارد کنم تو اکسس پوینت این گزینه هاش فرق میکنه مثلا گزینه bearer رو اصلا نمیشه تغییر داد لطفا مراحل کارو دقیق توضیح بدید ممنون:46:

nima_kiyaniyan
25-11-2009, 02:20
با سلام

سرعت این گوشی چجوریه ؟ مقلا وقتی دوربین 8 مگ داره ، مسلما عکس هایی که میگیره بالای 1 مگ حجم دارن ..... حالا اگه تو گالری 10 تا عکس باشه و بریم تو گالری ، چقدر طول میکشه تا عکس ها لود بشن ؟ کلا می خواستم بدونم سرعتش چجوریه ؟ من یه زمانی n70 داشتم ... خیلی کند بود ...

mosafer2007
25-11-2009, 07:44
گوشي n86 من هنگام مكالمه صدايي ضعيف تر نسبت به گوشي كه قبلاً داشتم دارد ، البته به طور معمول مشكلي نيست ولي اگه صداي گوينده آنطرف خط يكم ضعيف باشد آن وقت هست كه مشكل ايجاد ميشود البته بگم ولوم هم در حداكثر مي باشد:13:

آيا از دوستان كسي هست كه راهي سراغ داشته باشد كه بشود صداي گوشي را كمي تقويت كرد ؟ قبلا در ساير گوشي ها گاهي ميشد به منوهاي مخفي وارد شد و با تغيير بعضي از كدها اين صدا را بلند تر كرد يا از طريق برنامه.

لطفاً راهنمايي كنيد كه چه كنم؟

ممنون

mr_khodaei2008
25-11-2009, 17:34
با سلام

سرعت این گوشی چجوریه ؟ مقلا وقتی دوربین 8 مگ داره ، مسلما عکس هایی که میگیره بالای 1 مگ حجم دارن ..... حالا اگه تو گالری 10 تا عکس باشه و بریم تو گالری ، چقدر طول میکشه تا عکس ها لود بشن ؟ کلا می خواستم بدونم سرعتش چجوریه ؟ من یه زمانی n70 داشتم ... خیلی کند بود ...

دوست عزیز سرعت گوشی خوب و عالیه وقتی برای اولین بار عکس را میخوای ببینی یکم به علت کیفیت بالا طول میکشه ولی در دفعات بعدی نه اصلا

amin n & i series
26-11-2009, 01:06
سلام
منم يه مدته كه ٨٦ خريدم
يه سوال دارم.جرا هر كاري ميكنم عكساش بيشتر از ١.٥ mb بشه نميشه؟؟؟؟؟؟
من i٨٩١٠ داشتمw995 هم داشتم.حجم عكساشون كمتر از ٣mb نميشد
نميشه كاريش كرد؟؟؟؟؟؟

mr_khodaei2008
26-11-2009, 17:19
يه سوال دارم.جرا هر كاري ميكنم عكساش بيشتر از ١.٥ mb بشه نميشه؟؟؟؟؟؟
من i٨٩١٠ داشتمw995 هم داشتم.حجم عكساشون كمتر از ٣mb نميشد
نميشه كاريش كرد؟؟؟؟؟

کیفیت عکس که ربطی به زیاد بودن حجم عکس نداره

کلا گوشیهای نوکیا عکسها رو به صورت فشرده میگیرن در حالی که از کیفیت عکس هیچی کم نمیشه

amin n & i series
27-11-2009, 00:37
ممنون بابت جوابتون
ولي به نظر من٨٩١٠ كه حجم عكس هاش ٣mb به بالا هست كيفتش هم بهتر هست(البته در مورد جزييات)
البته ببخشيد بحث نامربوطي رو راه انداختم

DISTUR
27-11-2009, 17:11
دوستان من اممسم فعال نبود زنگ زدم به 700 با اپراتور گفت چند روزه دیگه اممست فعال میشه :20:

DISTUR
27-11-2009, 17:22
گوشي n86 من هنگام مكالمه صدايي ضعيف تر نسبت به گوشي كه قبلاً داشتم دارد ، البته به طور معمول مشكلي نيست ولي اگه صداي گوينده آنطرف خط يكم ضعيف باشد آن وقت هست كه مشكل ايجاد ميشود البته بگم ولوم هم در حداكثر مي باشد:13:

آيا از دوستان كسي هست كه راهي سراغ داشته باشد كه بشود صداي گوشي را كمي تقويت كرد ؟ قبلا در ساير گوشي ها گاهي ميشد به منوهاي مخفي وارد شد و با تغيير بعضي از كدها اين صدا را بلند تر كرد يا از طريق برنامه.

لطفاً راهنمايي كنيد كه چه كنم؟

ممنون
منم این مشکلو با خط هایه ایرانسل دارم وقتی انتن ضعیفه فک کنم باید گوشیو هک کرد
برایه هک این گوشی باید چیکار کرد اصلا میشه هکش کرد یا نه؟

TR4NC3
27-11-2009, 18:22
چند روز پیش به آخرین ورژن آپدیتش کردم .. خیلی خوب شده از همه لحاظ ... .

پیشنهاد میکنم اگه هنگ میکنه یا مشکلات دیگر آپدیتش کنید .

soroush20
27-11-2009, 19:22
بعضی ها هم آپدیت کردن ولی راضی نیستند.
مال منم بعد لز آپدیت یه مشکلات خیلی ریزی رو داشت که میشه ازشون چشم پوشی کرد

hootan0411
28-11-2009, 17:24
گوشیم ورژن بیسته برنامه گارمین رو روش نصب کردم البته فقط فایل sis رو نصب کردم اجراش که میکنم یه صفحه سیاه میاد که روش نوشته garmin بعد چند ثانیه از اون صفحه سیاه در میاد میره رو منو . چی کار باید کرد؟

amin n & i series
29-11-2009, 00:21
ديروز شرايط طوري بيش اومد كه ان ٨٦ رو با ان ٩٥ 8gb و ٩٦ تونستم مقايسه كنم
واقعا ال سى دي ٨٦ خيلي خيلي شفافتر و خوش رنك تر از ٩٥ و٩٦ بود
اصلا فكر نميكردم ال سي دي ٨٦ با ٩٥ ٨gb و 96 اين قدر تفاوت داشته باشه
عكساشم واقعا خيلي بهتر از ٩٦ بود

soroush20
29-11-2009, 09:01
پس چی خیال کردی داداش ان86 رو دست کم نگیرید

soroush20
29-11-2009, 09:04
گوشیم ورژن بیسته برنامه گارمین رو روش نصب کردم البته فقط فایل sis رو نصب کردم اجراش که میکنم یه صفحه سیاه میاد که روش نوشته garmin بعد چند ثانیه از اون صفحه سیاه در میاد میره رو منو . چی کار باید کرد؟

دوست عزیزبه این لینک مراجعه کنی جوابتو میگیری:10:

mr_khodaei2008
29-11-2009, 12:02
سلام و عيدتون كه گذشت و عيدي كه ميخواد بياد مبارك

دوستان من يه برنامه ميخوام كه در حين ضبط مكالمات صداي بيپ پخش نكنه و خوب رو اين گوشي هم كار بده ممنون ميشم اگه كمك كنيد ضروري هست

mamo
29-11-2009, 19:11
سلام و عيدتون كه گذشت و عيدي كه ميخواد بياد مبارك

دوستان من يه برنامه ميخوام كه در حين ضبط مكالمات صداي بيپ پخش نكنه و خوب رو اين گوشي هم كار بده ممنون ميشم اگه كمك كنيد ضروري هست
جوابتون رو توی تاپیکی که درخواست کردین دادم

mosafer2007
30-11-2009, 07:11
جوابتون رو توی تاپیکی که درخواست کردین دادم

من كجا مي تونم پاسخ شما را ببينم

DISTUR
30-11-2009, 15:50
لینک اخرین ورژن برنامهpc suit رو اگه میشه لطف کنید بزارید

mamo
30-11-2009, 16:15
من كجا مي تونم پاسخ شما را ببينم

mr_khodaei2008
01-12-2009, 12:24
ممنون mamo عزيز

ولي اين برنامه بازم در حين ضبط صدا بيپ وقتي دارم صدا ضبط ميكنم بازم بيپ بيپ ميكنه چرا؟

اين برنامه روي اين گوشي سازگار نيست يا عيبي جايي ديگست ميشه يه برنامه بديد كه رو اين گوشي كامل كار بده ممنون

mamo
01-12-2009, 12:49
ممنون mamo عزيز

ولي اين برنامه بازم در حين ضبط صدا بيپ وقتي دارم صدا ضبط ميكنم بازم بيپ بيپ ميكنه چرا؟

اين برنامه روي اين گوشي سازگار نيست يا عيبي جايي ديگست ميشه يه برنامه بديد كه رو اين گوشي كامل كار بده ممنون
از تنظیمات باید بیپ رو غیر فعال کنی

84121125
01-12-2009, 21:41
سلام:31::31:
من 4 روز که n86 خریدم
بر میگردم.

nima_kiyaniyan
01-12-2009, 22:40
با سلام .... قیمت الان این گوشی چقدره ؟ من شهرستان هستم میگه 420 بدون گارانتی

84121125
01-12-2009, 22:47
420 بدون گارانتی؟؟؟؟؟؟
داره بهت گرون میگه
بدون گارانتی 400 تا 420
گارانتی متفرقه 425 تا 440
گارانتی اصلی نوکیا 455

mr_khodaei2008
02-12-2009, 11:32
از تنظیمات باید بیپ رو غیر فعال کنی

غير فعال كرده بودم ولي با كار بيشتر روش فهميدم كه اگه خودم به طرف زنگ بزنم صداي بيپ مياد ولي اگه طرف بهمن زنگ بزنه و صدا ضبط كنم صداي بيپ نمياد

mamo
02-12-2009, 11:39
غير فعال كرده بودم ولي با كار بيشتر روش فهميدم كه اگه خودم به طرف زنگ بزنم صداي بيپ مياد ولي اگه طرف بهمن زنگ بزنه و صدا ضبط كنم صداي بيپ نمياد
ولی روی os9.2 بدون عیب کار میکنه

84121125
02-12-2009, 22:09
این فریمور 20 برای n86 حک نشد؟؟؟؟؟؟؟؟:2:
اخه هیچ برنامه ای روش نصب نمیشه!!!!!!!:41:
اگه هنوز حک نشده باز هم نمیشه روش n gage ریخت؟؟؟؟؟؟؟
کمک کنید!!!!!!!!!!:10:

mr_khodaei2008
03-12-2009, 12:02
ولی روی os9.2 بدون عیب کار میکنه

یه مشکل الان بعد دو روز که از نصب برنامه میگزره الان وقتی اجراش میکنم یه صفحه میاد و میگه باید برنامه رو license بکنی و برنامه کار نمیده چیکار کنم چی میگه؟

Davood_titan
03-12-2009, 14:33
آقا  میشه   چند تا  عکس  بزارین 
ببینیم  کیفیت  عکسش  چه جوره  :18::18::18::18:

nima_kiyaniyan
03-12-2009, 22:43
آقا  میشه   چند تا  عکس  بزارین 
ببینیم  کیفیت  عکسش  چه جوره  :18::18::18::18:

منم دقیقا همین درخواست رو داشتم ... چند تا عکس بزارید .. هم از محیط بیرون زیر نور طبیعی و هم در شب در محیط داخل اتاق با نور مصنوعی .... ترجیحا یه جا آپلود کنید و لینک دانلود بزارید

mr_khodaei2008
04-12-2009, 09:37
بهتره برين به ادرسي كه تو امضاي من هست يعني مقايسه 86 با كنون را ببينين

mamo
04-12-2009, 13:15
آلبوم عکس هایی که با گوشی گرفتیم
به این تاپیک برید

nima_kiyaniyan
04-12-2009, 13:23
بهتره برين به ادرسي كه تو امضاي من هست يعني مقايسه 86 با كنون را ببينين

با سلام .... مسلما قبلا رفتم اونجا .. ولی عکس ها همه در ابعاد 800*600 بودن ..... من خود عکس ها رو بدون تغییر سایز یا ویرایش می خوام ...

smaiel
05-12-2009, 12:39
[QUOTE=mr_khodaei2008;4260882]ابتدا عكسايي كه در شب گرفته شدن

:41::41::41::41::41::41::41::41::41:
دوست عزیز
ممنون از زحمتی که کشیدین
بعد از داشتن ده ها گوشی دوربین دار اونم از نوع رده بالا و ده ها دوربین دیجیتال چیزی که لازمه بگم و تجربه کردم اینه که هیچ گوشی موبایلی جای دوربین دیجیتال را نمی تونه بگیره
ضمن اینکه برا ان 86 همین قدر هم که انداخته عالیه
اما یه نکته برام مبهم موند اونم اینه که شما مدل دوربین کاننت را ننوشتی
چرا که کانن می تونه یه دوربین 150 تومنی باشه مثل A560-570 , و یا یه دوربین رده بالا مثل SX10-SX20
که از نظر عکاسی زمین تا آسمون با هم تفاوت دارند
به هر حال بازم ممنون از زحمتی که کشیدید

*M!L4D*
05-12-2009, 18:40
مسلما دوربین دیجیتال بهتر از گوشی هست ... دوربین در تلفن همراه به عنوان یه امتیاز به حساب میاد ولی در دروبین دیجیتال حیاتی ترین بخششه !

mr_khodaei2008
07-12-2009, 11:44
سلام . 2 تا سوال دارم
1- موقع فیلمبرداری باگوشی هر چند دقیقه یک یار مثلا 2 یا کمتر و بیشتر تایم هاصی نداره تو فیلمبرداری یه دفه فیلمبرداری یه توقف 2 تا 3 ثانیه ای پیدا میکنه در واقع 2 ثانیه گیر میکنه و بعدش گیر ول میشه و فیلمبرداری ادامه پیدا میکنه چرا اینطوریه مشکل چیه از دوستان دیگه هم اینطوری میشه بگم با ید چند دقیقه فیلم بگیربن تا معوم بشه لطفا کمک کنید و بگید مشکلش چیه ؟

2- من رو تمام گوشی هایی که داشتم از 73 گرفته تا 95 و 96 و 8510 و 79 و 78 و همین 86 هم وقتی فیلمبرداری را میزارم روی حالت شب و میخوام فیلم بگبرم دستمو که تکون میدم صحنه ها کش میان و منظورم را که میفهمین چرا اینطوری هستن اخه با این وضعی که نمیشه فیلم گرفت و فیلم بد در میاد من که تو شب با همون حالت اتو فیلم مگیرم بهتر در میاد
در اقع میخوام بدون چرا اینطوری میشن علت چیه ؟

aban366
09-12-2009, 00:53
دوستان سلام
من این سوال رو قبلا هم کردم باز تکرار میکنم که اگه از دوستان کسی میتونه کمک کنه تا همه استفاده کنن
با توجه به این که این گوشی مانورش رو دوربین هستش کسی از دوستان تنظیمات تخصصی دوربین رو در حالات مختلف و دستی و مثلا میزان تنظیم دیافراگم و غیره میدونه برامون بزاره که همه استفاده کنیم
اینجا دیگه خیلی سوت و کور شده به قول یکی از دوستان نا سلامتی تنها 8 مگاپیکسلی نوکیاستااااااااااا!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

aban366
09-12-2009, 01:11
2- من رو تمام گوشی هایی که داشتم از 73 گرفته تا 95 و 96 و 8510 و 79 و 78 و همین 86 هم وقتی فیلمبرداری را میزارم روی حالت شب و میخوام فیلم بگبرم دستمو که تکون میدم صحنه ها کش میان و منظورم را که میفهمین چرا اینطوری هستن اخه با این وضعی که نمیشه فیلم گرفت و فیلم بد در میاد من که تو شب با همون حالت اتو فیلم مگیرم بهتر در میاد

دوست عزیز اقای خدائی منم موندم که این لرزش گیر که میگن به چه درد میخوره وقتی میخوای عکس بگیری هم گوشی رو تکون بدی عکس کاملا کش میاد و افتضاح میشه و برا منم جای سوال مونده که پس این لرزشگیر کجا بدرد میخوره؟

mamo
09-12-2009, 01:21
دوست عزیز اقای خدائی منم موندم که این لرزش گیر که میگن به چه درد میخوره وقتی میخوای عکس بگیری هم گوشی رو تکون بدی عکس کاملا کش میاد و افتضاح میشه و برا منم جای سوال مونده که پس این لرزشگیر کجا بدرد میخوره؟

Video Recording

mr_khodaei2008
09-12-2009, 11:51
- موقع فیلمبرداری باگوشی هر چند دقیقه یک یار مثلا 2 یا کمتر و بیشتر تایم هاصی نداره تو فیلمبرداری یه دفه فیلمبرداری یه توقف 2 تا 3 ثانیه ای پیدا میکنه در واقع 2 ثانیه گیر میکنه و بعدش گیر ول میشه و فیلمبرداری ادامه پیدا میکنه چرا اینطوریه مشکل چیه از دوستان دیگه هم اینطوری میشه بگم با ید چند دقیقه فیلم بگیربن تا معوم بشه لطفا کمک کنید و بگید مشکلش چیه ؟

هنوز کسی جواب سوالای منو کامل نداده لطفا بگید جواباشون را

nima_kiyaniyan
09-12-2009, 19:08
با سلام ... یه سوال

بنظر شما عکس های n82 با توجه به اینکه فلش زنون داره ، کیفیت بیشتری نسبت به عکس های n86 نداره ؟ این نکته رو فقط در مکان های سر بسته زیر نور مصنوعی میگم . یکی 4 تا عکس از این گوشی بزاره ببینیم کیفیت عکسش زیر نور مصنوعی چجوریه ..

AMIR_EVILPRINCE
10-12-2009, 16:30
با سلامی دوباره خدمت دوستان خواستم چند تا راهنمایی خدمتتون بکنم و چند تا سوال هم بپرسم:
1.بره اونایی که مشکل کش اومدن عکس دارن باید بگم این مشکل از اونجایی هستش که دکمه ی عکس برداری این گوشی به شدت مقاوم هستش و باید فشار زیادی بیارین که این فشار در آخرین لحظه به حداکثرش میرسه و عکس افتضاح میشه شما 2 تا کار میتونین بکنین تا عکس بهتر بشه به این صورت که اگه با دست راستتون عکس میگیرن و دکمه ی شاتر رو فشار میدین باید با دست چپتون با قدرت بیشتری گوشی رو نگه دارین ولی یه راه دیگه که بهتره اینه که از یه گزینه که همزمان 6 تا عکس میگیره استفاده کنین ولی یکم اعصاب نیاز داره که فکر نکنم اگه به کامپیوتر وصل کنین وقت زیادی برای جداسازی بگیره(در ضمن کیفیت عکس ها اصلا پاین نمیاد)به نظر خودم سعی کنین روش اول رو برای عکس های خیلی نزدیک و دوم رو برای بیشتر از نیم متر استفاده کنین.
2.تا حالا براتون پیش اومده که تو گالری باشین و دکمه ی زوم(ولوم رو میگم.نه دکمه مخصوص زوم اسلاید پایین) این مشکل رو چجوری حل میکنین؟
3.کسی میتونه برام پچی پیدا کنه که هنگام فیلم برداری چراغ قرمز فلاش روشن نشه(اخر هم نفهمیدم فایدش چیه نه نور داره نه فایده)
4.چرا وقتی زبان گوشی فارسی (زبان کل گوشی)ساعت آنالوگ بک گراند کوچیک میشه؟
5.بعضی ها هم میگن چرا تو شب وقتی رو حالت شب میزارن عکس کش میاد خوب اگه دقت کرده باشین تو عروسی ها برای اینکه فیلم خوب بشه از پراژکتور استفاده میشه و فلاش خود دوربین فیلم برداری کفاف نمیکنه که این یه ضعفه تو اکثر دوربین ها(میگم اکثر چون زیاد اطلاع ندارم)
در آخر هم بگم اگر کسی تونست اون چراغ قرمز هنگام فیلمبرداری رو خاموش کنه یک دنیا ممنونش میشم.

SevenHaft
10-12-2009, 17:11
با سلامی دوباره خدمت دوستان خواستم چند تا راهنمایی خدمتتون بکنم و چند تا سوال هم بپرسم:
1.بره اونایی که مشکل کش اومدن عکس دارن باید بگم این مشکل از اونجایی هستش که دکمه ی عکس برداری این گوشی به شدت مقاوم هستش و باید فشار زیادی بیارین که این فشار در آخرین لحظه به حداکثرش میرسه و عکس افتضاح میشه شما 2 تا کار میتونین بکنین تا عکس بهتر بشه به این صورت که اگه با دست راستتون عکس میگیرن و دکمه ی شاتر رو فشار میدین باید با دست چپتون با قدرت بیشتری گوشی رو نگه دارین ولی یه راه دیگه که بهتره اینه که از یه گزینه که همزمان 6 تا عکس میگیره استفاده کنین ولی یکم اعصاب نیاز داره که فکر نکنم اگه به کامپیوتر وصل کنین وقت زیادی برای جداسازی بگیره(در ضمن کیفیت عکس ها اصلا پاین نمیاد)به نظر خودم سعی کنین روش اول رو برای عکس های خیلی نزدیک و دوم رو برای بیشتر از نیم متر استفاده کنین.
2.تا حالا براتون پیش اومده که تو گالری باشین و دکمه ی زوم(ولوم رو میگم.نه دکمه مخصوص زوم اسلاید پایین) این مشکل رو چجوری حل میکنین؟
3.کسی میتونه برام پچی پیدا کنه که هنگام فیلم برداری چراغ قرمز فلاش روشن نشه(اخر هم نفهمیدم فایدش چیه نه نور داره نه فایده)
4.چرا وقتی زبان گوشی فارسی (زبان کل گوشی)ساعت آنالوگ بک گراند کوچیک میشه؟
5.بعضی ها هم میگن چرا تو شب وقتی رو حالت شب میزارن عکس کش میاد خوب اگه دقت کرده باشین تو عروسی ها برای اینکه فیلم خوب بشه از پراژکتور استفاده میشه و فلاش خود دوربین فیلم برداری کفاف نمیکنه که این یه ضعفه تو اکثر دوربین ها(میگم اکثر چون زیاد اطلاع ندارم)
در آخر هم بگم اگر کسی تونست اون چراغ قرمز هنگام فیلمبرداری رو خاموش کنه یک دنیا ممنونش میشم.
سلام امیر جان.

1-امیر جان در گوشی Nokia N86 8MP دکمه عکسبرداریش 2 مرحله ای است و به این علته که شما و بعضی از دوستان احساس میکنید که دکمه عکسبرداری این گوشی سفت و محکمه در صورتی که شما باید در هنگام عکسبرداری ابتدا یه فشار خیلی ناچیز به دکمه بیاری و در همون حالت انگشتت رو نگه داری تا دوربین فوکوس کامل انجام بده و بعد از اتمام فوکوس دوربین یه بوق هشدار کوچیک میزنه و اونوقت شما دکمه دوربین رو کمی بیشتر فشار بده تا دوربین عکس مورد نظر رو بگیره و اونوقت میبینی که عکس گرفته شده با بهترین کیفیت و بدون هیچ کش اومدنی گرفته شده.(در سایت رسمی نوکیا هم به 2 مرحله ای بودن دکمه عکسبرداری این گوشی اشاره شده و دکمه های 2 مرحله ای در دوربین های عکاسی باعث میشه که دوربین بتونه فوکوس کامل بر روی عکس انجام بده و این یه امتیاز در دوربین های عکاسی به حساب میاد)

2-متوجه سوالت نشدم اگه میشه یکم توضیح بده.

3-در همه دوربین های فیلمبرداری در کنار لنز دوربین چراغ قرمزی وجود داره که وقتی دوربین داره فیلمبرداری میکنه این چراغ روشن میشه تا طرف مقابل بدونه که دوربین داره ازش فیلم میگیره و اون چراغ قرمز هم در این گوشی همین کار رو انجام میده(این یه استاندارد جهانی است و در همه دوربین های فیلم برداری هم اعم از دوربین های هندی کم و غیره وجود داره)

4-این یک باگ نرم افزاری هست که وقتی زبان رسمی گوشی به زبان فارسی تغییر میکنه علائم میزان ذخیره باطری و میزان آنتن دهی گوشی کوچک میشوند و با برگرداندن زبان گوشی به زبان انگلیسی اندازه این علائم به اندازه استانداردشون بر میگردند.
با سپاس.

mr_khodaei2008
10-12-2009, 17:34
[quote=AMIR_EVILPRINCE;4477751]با سلامی دوباره خدمت دوستان خواستم چند تا راهنمایی خدمتتون بکنم و چند تا سوال هم بپرسم:
دوست قبلیمون هم درست گفتن باید دو مرحله ای عکس گرفت و منظور من از کش اومدن هم تو حالت شب بود نه تنها این گوشی بلکه همه گوشی های سری ان که من دیدم میشه دو مرحله ای عکس گرفت که کیفیت عکس هم بالا میشه سوال دومت را من هم نفهمیدم چی میگی

AMIR_EVILPRINCE
11-12-2009, 13:57
دو مرحله ای بودن رو که خودم میدونم.(برای فوکوسه دیگه)ولی وقتی شما میخوای عکس بگیری میبینی که دکمه ی عکس برداری یک برآمدگی داره که باعث میشه دستت تکون بخوره(اگر بخوام بیشتر زوم کنم میشه گفت که یه چند میلیمتری دکمه پایینه)قبول کنین عکس گرفتن بعضی وقتا سخت میشه به غیر از اینکه بخوایم بدکمه رو با ناخن فشار بدیم یا شایدم انگشت من خیلی درشته(:31:)
اگه من بفهمم اون استاندارد رو کی اختراع کرد...حالا اگه من بخوام یه عکس بگیرم یا فیلمی بگیرم که کسی نفهمه باید به کی بگم؟
(در ضمن یه جا دیدم یه نرم افزار بود که از دوربین جلو بدون هیچ نشونی و صدا و عکس العملی عکس میگرفت ولی از دستش دادم الان هم نمیدونم اسمش چیه کسی همچین چیزی داره؟)
در مورد این چیزی هم که گفتم شاید چون گوشی رو فارسیه این شکلی منظورم این بود که وقتی تو گالری میری با دکمه ی زوم بقل گوشی باید تصویر زوم بشه ولی برعکس کار میکنه یعنی زوم اوت میکنه.این مشکل بعضی موقع برای دکمه های صفحه کلید هم پیش میاد مثلا من برای اینکه سرعت کارم بیشتر بشه دکمه ی ستاره و 5 رو میزنم تا زودتر تو تنظیمات برم (زبان فارسی)ولی تو قسمت برنامه ها میره.

SevenHaft
11-12-2009, 18:10
دو مرحله ای بودن رو که خودم میدونم.(برای فوکوسه دیگه)ولی وقتی شما میخوای عکس بگیری میبینی که دکمه ی عکس برداری یک برآمدگی داره که باعث میشه دستت تکون بخوره(اگر بخوام بیشتر زوم کنم میشه گفت که یه چند میلیمتری دکمه پایینه)قبول کنین عکس گرفتن بعضی وقتا سخت میشه به غیر از اینکه بخوایم بدکمه رو با ناخن فشار بدیم یا شایدم انگشت من خیلی درشته(:31:)
اگه من بفهمم اون استاندارد رو کی اختراع کرد...حالا اگه من بخوام یه عکس بگیرم یا فیلمی بگیرم که کسی نفهمه باید به کی بگم؟
(در ضمن یه جا دیدم یه نرم افزار بود که از دوربین جلو بدون هیچ نشونی و صدا و عکس العملی عکس میگرفت ولی از دستش دادم الان هم نمیدونم اسمش چیه کسی همچین چیزی داره؟)
در مورد این چیزی هم که گفتم شاید چون گوشی رو فارسیه این شکلی منظورم این بود که وقتی تو گالری میری با دکمه ی زوم بقل گوشی باید تصویر زوم بشه ولی برعکس کار میکنه یعنی زوم اوت میکنه.این مشکل بعضی موقع برای دکمه های صفحه کلید هم پیش میاد مثلا من برای اینکه سرعت کارم بیشتر بشه دکمه ی ستاره و 5 رو میزنم تا زودتر تو تنظیمات برم (زبان فارسی)ولی تو قسمت برنامه ها میره.
سلام.
والا نمیدونم باید چی بگم چونکه من خیلی راحت و بدون هیچ مشکلی با گوشیم عکس میندازم و اصلا این مشکلاتی رو که شما میگی ندارم.
در ضمن مشکلات زوم کردن و بر عکس کارکردن رو هم ندارم شما یه بار گوشیت رو با کد *7370#* ریست کن شاید درست بشه.
با سپاس.

aban366
11-12-2009, 23:23
خوب دوستان کمی برا تنظیمات دقیق گوشی در حالات مختلف بخصوص تنظیمات دستی و سفارشی چیزی میدونه آموزش بده که یاد بگیریم

mr_khodaei2008
14-12-2009, 16:44
دوستان من نياز به پول پيدا كردم و دارم گوشيمو ميفروشم يعني دارم از دسته 86 دارها جدا ميشم واقعا گوشي خوبي بود دلم نمياد بفروشم ولي مجبورم

DISTUR
14-12-2009, 18:28
با سلام خدمت همه n86 دارانه عزیز بنده نکاتی رو برای گرفتن عکس بهتر پیشنهاد میکنم
1:وارد گزینه scene modes بشید(که با علامت A مشخص شده)حالا برید رو گزینه USER DEFINED گزینه دوم که (عکس یه ادمکه ایستادست)روش OK کنید دو تا گزینه مشخص میشه(SELECT و CHANGE ) گزینه CHANGE رو OK کنید تا باز بشه حالا به صورته دستی میتونید تمامی اجزایه عکسو خودتون بدست بگیرید و هر حالتیو که میخاید انتخاب کنید نکته:1بهترین حالت اینه که CONTRAST رو دو درجه بدید بالا با این کار از سفیدیه عکس کم میشه ضمنه این که رنگها پر رنگترو طبیعی تر میفته2:گزینه SHARPNESS رو همیشه رویه HARD بزارید تا عکسها با بالاترین کیفیت بیفتن بقیه گزینه ها هم بستگی به جا و مکان داره و بستگی به شرایط خودتون تنظیم کنید
برایه این که عکسها کشدار نیفتن هم--->وقتی میخاید عکس بگیرید برید رویه گزینه SELF_TIMERو اونو رویه 2SECONDS بزارید با این کار وقتی دکمه عکس گرفتن رو میزنید با تمرکز گوشیو ثابت نگه میدارید و دو ثانیه بعد عکس بدونه هیچ کشی میفته:46::5::11:پیروز باشید:40:

DISTUR
14-12-2009, 18:41
یه مشکل الان بعد دو روز که از نصب برنامه میگزره الان وقتی اجراش میکنم یه صفحه میاد و میگه باید برنامه رو license بکنی و برنامه کار نمیده چیکار کنم چی میگه؟
من یه برنامه دارم که بدونه بوق این کارو انجام میده ولی به کاملی برنامه TOTALRECALL نیست اسمش VAULTACALL اینم لینکش>
:46:

soroush20
14-12-2009, 19:59
سلام دوستان.
hello Ox ورژن جدیدش نیومده تاورژن20 ان 86رو هک کنه؟

mamo
14-12-2009, 20:10
سلام دوستان.
hello Ox ورژن جدیدش نیومده تاورژن20 ان 86رو هک کنه؟
نه هنوز . گوشی شما همچنان هک نا پذیر

mahdy2504
15-12-2009, 00:52
من میخوام ورژن 20 رو دانلود کنم اما با گوشی و اینترنت خط موفق نشدم چطور می تونم با اینرنتی خانگی پرسعت این کار رو بکنم لطفا راهنمایی کنید

mr_khodaei2008
15-12-2009, 11:31
من میخوام ورژن 20 رو دانلود کنم اما با گوشی و اینترنت خط موفق نشدم چطور می تونم با اینرنتی خانگی پرسعت این کار رو بکنم لطفا راهنمایی کنید

این که دیگه سوال نداره بور این فایلو دانلود کن

masoud.hasni1097
15-12-2009, 11:35

ايشالا نوكيا يه تغييري تو يافه گوشياش بده. خسته شديم از اين يكنواختي بابا

aban366
15-12-2009, 13:23
2:گزینه SHARPNESS رو همیشه رویه HARD بزارید تا عکسها با بالاترین کیفیت بیفتن بقیه گزینه ها هم بستگی به جا و مکان داره و بستگی به شرایط خودتون تنظیم کنید

دوست عزیز واقعا ممنون اما کاش این شرایط خودتون تغییر بدین !!!و جا و مکان ها رو مشخص میکردی؟
اما بازم ممنون

mahdy2504
15-12-2009, 15:09

انگاری فایل دانلود مشکل داره

mahdy2504
15-12-2009, 15:26
من برنامه nokia software update رو از سایت نوکیا دانلود کردم و گوشیم هم وصل کردم بهش موقع آپدیت مشکل پیش آمد و خارج شد
1-آیا حجم آپدیت 146 mg هستش ؟ اخه یه یا داشتم با خوده گوشی آیدت می کردم 7 مگا بود و خوب پیش میرفت و من تا 1/3 رو هم پیش رفته بودم فرقش جیه؟

mamo
15-12-2009, 15:29
انگاری فایل دانلود مشکل داره
هیچ مشکلی نداره

ali racer
15-12-2009, 18:46
من برنامه nokia software update رو از سایت نوکیا دانلود کردم و گوشیم هم وصل کردم بهش موقع آپدیت مشکل پیش آمد و خارج شد
1-آیا حجم آپدیت 146 mg هستش ؟ اخه یه یا داشتم با خوده گوشی آیدت می کردم 7 مگا بود و خوب پیش میرفت و من تا 1/3 رو هم پیش رفته بودم فرقش جیه؟
بله
آپ دیت با گوشی بسیار راحت تر و کم حجم تر از آپ دیت با پی سی هستش
اگرم میخواین با پی سی آپ کنن و 150 مگ دانلود کنین
حداقل با باکس جف یا فونیکس این کارو انجام بدین

حداقل خوبیش اینه که بعد دانلود اون150 مگ دیگه نگرانی بابت دیس شدن ندارین !

kurosh08
15-12-2009, 21:05
گوشیم 5800 هستش حاضرم با N86 بازها توی محیط روشن روی عکس گرفتن کل بندازم. هر کی پایه هستش بیاد جلو.....نبود...

soroush20
15-12-2009, 23:11
دادش بعدا نیای گریه کنی بگی من از ان86 بازها معذرت میخوام که اومدم کلوپشونا.100در100 پشیمون میشی.
به چیه دوربین5800 مینازی؟

soroush20
15-12-2009, 23:39
حاضرم با N86 بازها توی محیط روشن روی عکس گرفتن کل بندازم. هر کی پایه هستش بیاد جلوحیف که ADSLندارم. وگرنه عکسایی که ان86 تومحیط روشنی میگیره2.5تا3 مگ هم رسیده

اینجا رفتی تاحالا؟پست شماره ی1442رو میگم؟
ایناها

مقایسه عکسهای N86 با دوربین دیجیتال کنون 9 مگاپیکسل:
HTML کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکنون باید بیاد لونگ بندازه.
5800که دیگه انگشت کوچیکشم نمیشه.

aban366
16-12-2009, 00:21
بله
آپ دیت با گوشی بسیار راحت تر و کم حجم تر از آپ دیت با پی سی هستش
اگرم میخواین با پی سی آپ کنن و 150 مگ دانلود کنین
حداقل با باکس جف یا فونیکس این کارو انجام بدین

حداقل خوبیش اینه که بعد دانلود اون150 مگ دیگه نگرانی بابت دیس شدن ندارین !

در تکمیل صحبتت دوست عزیز همون فایل رو که دانلود کردی با همون فایل با NSU هم میتونی آپدیت کنی هم با فونیکس و هم با جف
فقط فرقش اینه که در ورژن 10 یا 11 اگه هک کنی بعد با nsu اپدیت کنی هک گوشی میومنه ولی در فونیکس و جف نه هک نمیمونه و ورژن 20 هم فعلا قابل هک نیست
در ضمن در جف و فونیکس زبان فارسی هم هست اما بعد اپدیت با NSU فارسی رو نداری

kurosh08
16-12-2009, 09:57
بابا غلط کردم.من اون مقابسه N86 با کانون رو قبلاً دیده بودم و همینجوری یه چیزی گفتم.خودم عاشق نوکیا هستم و خیلی هم از N86 خوشم میاد مخصوصاً با سابقه درخشان نوکیا در ضمینه دوربین.گوشی اولم N73 بود که خدا بود. گوشی دوم که N95 بود که دیگه نیازی به تعریف نداره. گوشی حال حاضرم هم 5800 هستش که دوربینش دیگه...از همه بچه های نوکیایی هم عذرخواهی می کنم که مقایسه مسخره رو مطرح کردم.همنجوری اومدم کلوپ شما یه سری زدم و یه پستی هم دادم پس: فقط Nokia N86 فقط 5800 فقط 1100

shabhayam
16-12-2009, 12:06
با سلام
لطفا راهنمایی کنید چطور میشه صدای گرفتن عکس رو در ان 86 قطع کرد

salamaqmehdi
16-12-2009, 14:11
ورژن 20 هک میشه؟

alishahvali
16-12-2009, 14:38
سلام
من یه سوال دارم اگه میشه جوابمو بدین واگه هم جاش اینجا نبود باید ببخشید.
من میخوام یه آهنگ بریزم روی گوشیم که کسی نتونه اونا دانلود کنه و یا پسوندش به گوشیش نخوره.
میشه بگید باید چکار کنم .
گوشی N86 پسوندی داره که به گوشی های دیگه نخوره؟؟

DISTUR
16-12-2009, 16:46
دوست عزیز واقعا ممنون اما کاش این شرایط خودتون تغییر بدین !!!و جا و مکان ها رو مشخص میکردی؟

اما بازم ممنون

منظورم از بقیه گزینه ها و شرایط اینه که مثلا اگه هوا افتابیه بزارید رو افتابی یا مثلا تو خونه بزارید رو نوره مهتابی

DISTUR
16-12-2009, 16:58
نمونه عکسی دیگه از n86:20:حجم 2.437mb

mr_khodaei2008
16-12-2009, 17:03
در تکمیل صحبتت دوست عزیز همون فایل رو که دانلود کردی با همون فایل با NSU هم میتونی آپدیت کنی هم با فونیکس و هم با جف

فقط فرقش اینه که در ورژن 10 یا 11 اگه هک کنی بعد با nsu اپدیت کنی هک گوشی میومنه ولی در فونیکس و جف نه هک نمیمونه و ورژن 20 هم فعلا قابل هک نیست
در ضمن در جف و فونیکس زبان فارسی هم هست اما بعد اپدیت با NSU فارسی رو نداری

كي گفته با اپديت nsu فارسي نداري قبل اپديت پروداكت گوشي رايهكد فارسي بزار بعدم با NSU اپديت كن فارسي هم داره

mr_khodaei2008
16-12-2009, 17:05
سلام
من یه سوال دارم اگه میشه جوابمو بدین واگه هم جاش اینجا نبود باید ببخشید.
من میخوام یه آهنگ بریزم روی گوشیم که کسی نتونه اونا دانلود کنه و یا پسوندش به گوشیش نخوره.
میشه بگید باید چکار کنم .
گوشی N86 پسوندی داره که به گوشی های دیگه نخوره؟؟

پسوند خاصي كه نداره ولي تو ميتوني پسوند اهنگ رو يه چيز ديگه بزاري كه هيچ گوشي قابليت خوندنشو نداشته باشه و وقتي خودت ميخواي بهش گوش بدي بري و پسوندشو درست كني و بعدش دوباره پسوندو عوض كني
:10:

mahdy2504
16-12-2009, 22:48
هیچ مشکلی نداره

من دانلود کردم حالا باید جی کار کنم میشه مراحلشو بگید

mamo
17-12-2009, 00:46
من دانلود کردم حالا باید جی کار کنم میشه مراحلشو بگید

manvadadash
17-12-2009, 11:57
N86 کلاسیک در چه رنگ هایی هست؟
اصلا ان هشتا د و شش موزیکال وجود داره؟
قیمتش چند هست؟

golmohammadi
17-12-2009, 15:10
سلام چه ها
منم خریدمش ان 86 رو
ظاهرا اپدیت شده هست گوشی من
آخرین فریموری که موجوده کدوم هست؟
یه درایور نیاز دارم
چون سی دی اینجا نیست
اونو لازم دارم
از طریق pc suite‌ نمیتونم وصل بشم
nokia n86 usb obex

mamo
17-12-2009, 15:43
سلام چه ها
منم خریدمش ان 86 رو
ظاهرا اپدیت شده هست گوشی من
آخرین فریموری که موجوده کدوم هست؟
یه درایور نیاز دارم
چون سی دی اینجا نیست
اونو لازم دارم
از طریق pc suite‌ نمیتونم وصل بشم
nokia n86 usb obex
آخرین ورژن 2.115 هست
درایور رو ندارم

golmohammadi
17-12-2009, 19:42
آخرین ورژن 2.115 هست
درایور رو ندارم

پس مال من آخرین ورژن را داره
خوشبختانه در این ورژن تشخیص چهره هم وجود داره

nima_kiyaniyan
18-12-2009, 17:25
با سلام ...... منم می خوام برم از این گوشی ها بخرم ... اگر ممکنه نکات زیر رو برای من مشخص کنید ..

وقتی گوشی رو خریدم باید چیکار کنم ؟

اول از همه فرق فلش و آپدیت و آپگرید و رجیستر و هک رو میشه مشخص کنید ؟ اینا چه فرقی باهم دارن ؟ گوشی رو که خریدم کدوم از اینا رو باید انجام بدم ؟ حالا فلش با باکس جف یت فونیکس چه فرقی داره ؟

شنیدم که جدیدترین ورژن فریمور این گشوی هک نمیشه ...... حالا من که نمیدونم هک نمیشه یعنی چی .. ولی من می خوام روی گوشیم برنامه نصب کنم ..... مثل برنامه های lcj jukebox و advanced device locks و ...... ورژن فریمور چی باید باشه تا بتونم برنامه نصب کنم .... ورزن فریمور رو میشه پایین آورد ؟ مثلا اگه من گوشی خریدم و اون ورژنی بود که روش برنامه نصب نمیشه باید چیکار کنم ؟ موقع خرید بنظرتون فروشنده اجازه میده من ورژن رو نیگا کنم اگه دوست داشتم بخرم ؟

در موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم ؟ این گوشی ساخت کجاست ؟ چین ؟ فنلاند ؟ مجار ؟ این قضیه لیبل چیه ؟ من رفتم قیمت کردم تو علائالدین .... از 390 بود تا 420 .... بنظر تون اون یارویی که داره 390 میده ، یه کاسه ای زیر نیم کاسه داره یا اونی که داره 420 میده ، داره گرون فروشی می کنه ؟

این قضیه آپدیت با خود گوشی که با وایر لس هست و میگن ساده تره چیه ؟
با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی ؟

golmohammadi
18-12-2009, 18:00
با سلام ...... منم می خوام برم از این گوشی ها بخرم ... اگر ممکنه نکات زیر رو برای من مشخص کنید ..

وقتی گوشی رو خریدم باید چیکار کنم ؟

اول از همه فرق فلش و آپدیت و آپگرید و رجیستر و هک رو میشه مشخص کنید ؟ اینا چه فرقی باهم دارن ؟ گوشی رو که خریدم کدوم از اینا رو باید انجام بدم ؟ حالا فلش با باکس جف یت فونیکس چه فرقی داره ؟

شنیدم که جدیدترین ورژن فریمور این گشوی هک نمیشه ...... حالا من که نمیدونم هک نمیشه یعنی چی .. ولی من می خوام روی گوشیم برنامه نصب کنم ..... مثل برنامه های lcj jukebox و advanced device locks و ...... ورژن فریمور چی باید باشه تا بتونم برنامه نصب کنم .... ورزن فریمور رو میشه پایین آورد ؟ مثلا اگه من گوشی خریدم و اون ورژنی بود که روش برنامه نصب نمیشه باید چیکار کنم ؟ موقع خرید بنظرتون فروشنده اجازه میده من ورژن رو نیگا کنم اگه دوست داشتم بخرم ؟

در موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم ؟ این گوشی ساخت کجاست ؟ چین ؟ فنلاند ؟ مجار ؟ این قضیه لیبل چیه ؟ من رفتم قیمت کردم تو علائالدین .... از 390 بود تا 420 .... بنظر تون اون یارویی که داره 390 میده ، یه کاسه ای زیر نیم کاسه داره یا اونی که داره 420 میده ، داره گرون فروشی می کنه ؟

این قضیه آپدیت با خود گوشی که با وایر لس هست و میگن ساده تره چیه ؟
با گارانتی بگیرم یا بدون گارانتی ؟

من که به سوالات شما در پ خ جواب دادم
گوشیو بخری نیاز نیست چیکار کنی
منظور بستگی به خودت داره
در گوشیهای با سیستم عامل سیمبین برای نصب همه برنامه های مورد نظر محدودیت وجود داره
برای نصب همشون دو راه جودداره
1- ساین کردن برنامه ها یا بازیها
2- هک کردن گوشی(که پرسیدین چی هست)

اگه گوشیو هک کنی میتونی راحت همه چیز نصب کنی
اما یه ایراد داره
وقتی تنظیم کارخانه کردی میپره و باید از دوباره هک کنی

ساین کردن هم یک روش هست
بدین ترتیب که 2 تا فایل در سایت درخواست میدی
بعد با برنامه ساین و این فایلها تمام برنامه ها و بازیهای خود را که نصب نیمشند اینا را ساین میکنی
بعد براحتی نصبشون میکنی

اما فلش و اپدیت و...
موقع اپدیت کردن
کار راحته
دین صورت که برنامخه اپدیت گوشیو نصب میکنی
بعد طیق آموزش اپدیت میکنی
کار خیلی راحت هست
اما اپدیت با ارور مواجه میشه و توصیه میکنم اپدیت نکنید
البته این ارور هم با یک روش حل میشه که اگه لازم داشتی میگم
فلش کردن هم با جف ظاهرا بهتره تا فونیکس
با فلش و اپدیت میتونین فریمور گوشی را عوض کنین
و جدیدتر بریزین
اگه بخواهین فرمور قدیمیتر را فلش بزنین احتمالا گوشی خاموش بشه
برای اینکار احتمالا روش دیگه ای موجود باشه که نیازی نیست اصلا
چون فریمور بالاتر همیشه و یا اکثرا بهتره

مال من نوشته ساخت چین
دیگه نمیدونم اصله یا نه
410 گرفتم
20 تومن هم گارانتی دادم
توصیه میکنم سفید رنگ بخری که خوشگله و جنس بدنه خوبی داره
20.115 آخرین ورژن فیرمور هست که مال من همینه خوشبختانه

nima_kiyaniyan
18-12-2009, 23:21
با سلام .... ممنون که پاسخ میدید ..

این فلش همون آپدیته ؟

با ایترنت وایرلس نمی تونم فلش کنم ؟ اخه من شنیدم میشه ...

sepehr_x50
18-12-2009, 23:25
چطور میشه نسخه ی فرمویر گوشی رو متوجه شد؟!

آموزش آپدیت بطور کامل کجاست؟!

معایب این گوشی چیه؟!

ممنون.

mamo
19-12-2009, 00:19
چطور میشه نسخه ی فرمویر گوشی رو متوجه شد؟!#0000#* این کد

آموزش آپدیت بطور کامل کجاست؟!

معایب این گوشی چیه؟!
اینو گوشی دارها میگن بهت

golmohammadi
19-12-2009, 01:40
چند تا عكس از ان86 گرفتم
تمامشون در شب هستند
ميتونين به اينجا رجوع كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr_khodaei2008
19-12-2009, 11:36
معایب این گوشی چیه؟!

معایب اساسی نداره فقط یکم وزنش زیاده بعضی وقتا خیلی کم فات میزنه و باید یه 3 دقیقه ای منتظر نشست تا برگرده به خال اولش منظور از قات یعنی تو یه برنامه ای گیر میکنه و اینجور چیزا البته خیلی خیلی کم انفاق میفته ریلشم بعد یه مدت یکم لقی پیدا میکنه ولی در کل عالیه

mf.designing
19-12-2009, 11:42
دوستان کسی نمیخواد به من بگه که صدای این گوشی در مقایسه با پدرش ، 85 چطوره ؟ آیا بعد آپدیت تغییری میکنه ؟! :دی

golmohammadi
19-12-2009, 23:26
دوستان کسی نمیخواد به من بگه که صدای این گوشی در مقایسه با پدرش ، 85 چطوره ؟ آیا بعد آپدیت تغییری میکنه ؟! :دی

من صداشو ميتونم با 5800 مقايسه كنم
چون 85 را نداشتم
مال من پاديت شده هست
صدايش 30 درصد از 5800 ضعيفتره
در ضمن تا حالا هنگ كردني چيزي نديده ام
چند تا عكس ديگه در قسمت كلوپ عكسهاي نوكيا گذاشتم
=======
يه نفر لطف كنه و Nokia N86 USB OBEX را بهم بده
من نميتونم به PC Suite وصل بشم ...
سي دي هم همراهم نيست ....

nima_kiyaniyan
20-12-2009, 00:45
با سلام ... با تشکر بسیار ویژه از دوست عزیزمون golmohammadi که عکس های تست دوربین n86 رو آپلود کردن .. من فردا پس فردا می خوام برم این گوشی رو بخرم .. موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم ؟ چجوری بفهمم قطعاتی که تو جعبه گذاشتن اصل هستن و تقلبی نیستن ... از جمله خود گوشی که باز نشده باشه و اینا .... خواهشا کسایی که تجربه خرید دارن راهنمایی کنن ... یکی از دوستان من رفته بود k750 خریده بود ، بعد 2 ماه معلوم شد دسته 2 بهش انداختن ....

sepehr_x50
20-12-2009, 14:23
من صداشو ميتونم با 5800 مقايسه كنم
چون 85 را نداشتم
مال من پاديت شده هست
صدايش 30 درصد از 5800 ضعيفتره
در ضمن تا حالا هنگ كردني چيزي نديده ام
چند تا عكس ديگه در قسمت كلوپ عكسهاي نوكيا گذاشتم
=======
يه نفر لطف كنه و Nokia N86 USB OBEX را بهم بده
من نميتونم به PC Suite وصل بشم ...
سي دي هم همراهم نيست ....

سلام.

ببین این بدردت میخوره:

سایت اصلی:

ترجمه

golmohammadi
20-12-2009, 15:59
سپهر جان من نتونستم از اونجا دانلود كنم
لينك ديگه اي نداري؟

sepehr_x50
20-12-2009, 17:44
سپهر جان من نتونستم از اونجا دانلود كنم
لينك ديگه اي نداري؟

نه متاسفانه.

اصلا فکر نکنم باشه!!

چرا با PC Suit نمیتونی کانکت شی؟

golmohammadi
20-12-2009, 21:31
نه متاسفانه.

اصلا فکر نکنم باشه!!

چرا با PC Suit نمیتونی کانکت شی؟

والا وقتي كابلو وصل ميكنم
يه عده سخت افزار شناسايي ميشه
و اتوماتيك نصب ميشه
تا اينكه يكي از اينها نصب نميشه
منظورم همون nokia n86 obex
=====
راستي بچه ها باطري ان86 را واسه مدت فيلم تست كردم
مدت زمان پخش فيلم ان86 : 3 ساعت و 10 دقيقه
بهتر ازاوني بود كه فكرشو ميكردم
تازه در بكلايت 100 درصد بود

golmohammadi
21-12-2009, 03:27
بچه ها برنامه gps را نصب كردم
ايول ان86
چقدر سريع كانكت ميشه
حتي محيط بسته هم فورسي وصل ميشه
خيلي خوشم اومد از قدرت اين گوشي

كور پلير هم نصب كردم خيلي خوب كار ميكنه

hasanmotori
21-12-2009, 13:17
بچه ها برنامه gps را نصب كردم
ايول ان86
چقدر سريع كانكت ميشه
حتي محيط بسته هم فورسي وصل ميشه
خيلي خوشم اومد از قدرت اين گوشي

كور پلير هم نصب كردم خيلي خوب كار ميكنه

gps ش چند دقیقه طول میکشه تا وصل بشه ؟

sepehr_x50
21-12-2009, 15:07
GPS تو ایران چه کاربردی داره؟!
هزینه اش چطوره؟!

-------

راستی بازی های مخصوصش رو از کجا میشه دانلود کرد؟!
نرم افزار و ... چی؟!

Legend
21-12-2009, 20:00
GPS تو ایران چه کاربردی داره؟!
هزینه اش چطوره؟!

-------

راستی بازی های مخصوصش رو از کجا میشه دانلود کرد؟!
نرم افزار و ... چی؟!
خب کاربردش مثه همه GPS هاست... یعنی مکانتو نشون میده...
هزینه ای نداره!

بازی:

برنامه:

شاد باشی:40:

golmohammadi
21-12-2009, 22:01
gps ش چند دقیقه طول میکشه تا وصل بشه ؟

من والا باورم نمیشد وقتی دیدم
دیشب تو محیط بسته(تو خونه) عرض 10 ثانیه وصل شد
بیرون هم 5 ثانیه وصل میشه
وقت کنم یه بار هم تو ماشین تست میکنم

nima_kiyaniyan
21-12-2009, 23:40
با سلام ....

منم هم بالاخره اینو خریدم .. ولی الان یه مشکل دارم .... وقتی کابل usb رو میزنم .. مینویسه ...... usb not recognised
چیکار کنم ؟

total_overdose
21-12-2009, 23:41
من والا باورم نمیشد وقتی دیدم
دیشب تو محیط بسته(تو خونه) عرض 10 ثانیه وصل شد
بیرون هم 5 ثانیه وصل میشه
وقت کنم یه بار هم تو ماشین تست میکنم

خیلی عجیبه گل محمدی جان !
آخه گوشی من با اسمارت کام زیر 3 دقیقه تو محیط باز وصل نمیشه
شما از چه نرم افزاری استفاده میکنی ؟

mr_khodaei2008
22-12-2009, 11:13
ازنرم افزار خاصي استفاده نميكنن حتما خط روي كوشيشون ايرانسل هست كه اينقدر زود وصل ميشه چون ايرانسل خودش gprs داره نعداد امواج خيلي بيشتري دريافت ميكنه و اتصال زودتر ميشه من كاملاتست كردم و به اين نتيجه رسيدم

hasanmotori
22-12-2009, 11:28
ازنرم افزار خاصي استفاده نميكنن حتما خط روي كوشيشون ايرانسل هست كه اينقدر زود وصل ميشه چون ايرانسل خودش gprs داره نعداد امواج خيلي بيشتري دريافت ميكنه و اتصال زودتر ميشه من كاملاتست كردم و به اين نتيجه رسيدم

گوشي شما با همراه اول چقدر طول ميكشه تا وصل بشه ؟

mr_khodaei2008
22-12-2009, 11:33
گوشي شما با همراه اول چقدر طول ميكشه تا وصل بشه ؟

ببين مدت زمان خاصي نداره بعضي وقتا 2 دقيقه بعضي وقتام 5 دقيقه هم طول كشيده ولي من چند بار تست كردم وقتي ايرانسل روشه حدود يك دقيقه بيشتر طول نميكشه

golmohammadi
22-12-2009, 22:35
خیلی عجیبه گل محمدی جان !
آخه گوشی من با اسمارت کام زیر 3 دقیقه تو محیط باز وصل نمیشه
شما از چه نرم افزاری استفاده میکنی ؟
جدا خیلی عجیبه
خودم هم اولش باورم نشد ...
چون gps خیلی گوشیها رو راه اندازی کرده ام
نظیر ان95-5800
این دو گوشی عشقشون هر وقت بکشه وصل میشند
گاهی وقتها بیشتر از 5 دقیقه میکشه
گاهی وقتها(به ندرت) 1 دقیقه

شاید ان86 که خریدم فریمورش جدیده
واسه همینه
20.115
همین الان تست کردم
یه لحظه رفتم حیاط عرض 10 ثانیه وصل شد

درسته gprs تاثیر زیادی داره
اما از این استفاده نمیکنه
خیلیها اینطوری فکر میکنند
ولی وقتی از agps استفاده کنه رو گوشی میاره که داره به gprs وصل میشه
رو گوشی قبلیم xperia x1 نیز زیر 10 ثانیه وصل میشد
دوستان میگفتند که کار ایرناسل هست
یه بار کلا با حالت افلاین اومدم با همون زمان وصل شد

total_overdose
22-12-2009, 22:51
جدا خیلی عجیبه
نظیر ان95-5800

واسه همینه
20.115
همین الان تست کردم

والا منم گوشیمو به ورژن 20 آپدیت کردم
مال من هم با ورژن های قبل هم با ورژن 20 مثل ان95 و 5800 هست یعنی بعضی وقتا اصلاً وصل نمیشه و بیشتر وقتا 3 دقیقه طول میکشه
دوستان دیگه نظرشون چیه ؟
ممکنه گوشی من مشکل داشته باشه !

sepehr_x50
22-12-2009, 22:56
این فریمور همون software version هستش؟!

ماله من نوشته 11.043

!

چطور میشه به روزش کرد؟

جدا خیلی عجیبه
نظیر ان95-5800

واسه همینه
20.115
همین الان تست کردم

شما با Nokia Ovi Maps کار می کنید؟!
چطور راه اندازیش کردید؟

golmohammadi
23-12-2009, 02:33
والا منم گوشیمو به ورژن 20 آپدیت کردم
مال من هم با ورژن های قبل هم با ورژن 20 مثل ان95 و 5800 هست یعنی بعضی وقتا اصلاً وصل نمیشه و بیشتر وقتا 3 دقیقه طول میکشه
دوستان دیگه نظرشون چیه ؟
ممکنه گوشی من مشکل داشته باشه !
شما نگفتی کدوم برنامه را نصب کردی؟

این فریمور همون software version هستش؟!

ماله من نوشته 11.043

!

چطور میشه به روزش کرد؟

شما با Nokia Ovi Maps کار می کنید؟!
چطور راه اندازیش کردید؟

smortcomgps
شما باید فایلهای فلش را دانلود کنید
بعد با برناامه جف فلش کنید
از طریق آپدیت هم میشه ولی توصیه نمیشه
چ.ن این روزا ایرادداره

mr_khodaei2008
23-12-2009, 11:42
این فریمور همون software version هستش؟
ماله من نوشته 11.043
چطور میشه به روزش کرد؟

بله همونه ---- برای به روز کردنم باید گوشیتو اپدیت کنی که اول باید فایلهای اپدیت را از اینجا دانلود کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعدشم يا با فونيكس يا با جف يا با nokia software update گوشيتو اپديت ميكني

sepehr_x50
23-12-2009, 13:05
ممنون.

فریمور Nokia N86 8MP نسخه 20.115 (فارسی)

این فریمور جدید چه ویژگی ها و مزیت هایی نسبت به قبلی داره؟!

ادیت: پیدا کردم

Nokia N86 8MP Firmware 20.115 Details

CHANGES AND IMPROVEMENTS:
The following issues are solved with this software release:
• New IVE release for better imaging experience especially in video mode
• Corrections to movie decoder
• Corrections to image encoder
• Autofocus and macro mode
• Automatic Motion Blur
• New aperture control
• EXIF data maker note
• Corrections on Camera
• GPS icon on Panorama mode
• Back lighting in Burst mode
• Many error corrections, e.g.
• Various Browser updates
• Music store functionality
• RealPlayer FastForward/rewind functionality
• Improvement to automatic VoIP re-registration logic after WLAN connection failure
• Maps baseline update
• Here and Now baseline update
• New camera baseline
• N-Gage update from 1.

آموزش نصبش تو کدوم تاپیکه؟!
یه سوال دیگه این فریمور گوشی و آپدیت میکنه یا فلش؟!
مشکلی واسه گوشی و نرم افزار های نصب شده ممکنه پیش بیاد؟

+++++++++++

میخوام بازی های پوشه ی N-gage رو نصب کنم این ارور رو میده:
Memory Full, Close some applications and try again

در صورتی که هیچ برنامه ای باز نیست!
:11:

soroush20
23-12-2009, 17:23
این فریمور جدید چه ویژگی ها و مزیت هایی نسبت به قبلی داره؟!
مزیتاشاینه که تشخیص چهره به دوربینت اضافه میشه.اف ام ترنسمیترت راه میفته.کیفیت دوربین بیتر میشه.
این میزیتای بود که من بعد از آپدیت ازش دیدم.
اگه من چیزی رو جا انداختم دوستان دیگه همراهی کنن...:11:

soroush20
23-12-2009, 17:42
آموزش نصبش تو کدوم تاپیکه؟!
یه سوال دیگه این فریمور گوشی و آپدیت میکنه یا فلش؟!گوشی موقع آپدیت فلش میشه

مشکلی واسه گوشی و نرم افزار های نصب شده ممکنه پیش بیاد؟همشون پاک میشن

میخوام بازی های پوشه ی N-gage رو نصب کنم این ارور رو میده:
Memory Full, Close some applications and try againورژن ان گیجت چنده؟
اگه1.40 هست باید ورژن پایینتر رو نصب کنی تا بازیارو جواب بده

دوستان کسی پچ های ان 86 رو نداره؟
بعضیاش رو خیلی لازم دارم.
مثل اونی که دکمهSwitch offروفشار میدی گوشی ری استارت میشه.
ممنون میشم اگه پچهای دیگه اگه لینکی دارن آپلود کنن

sepehr_x50
23-12-2009, 18:04
ورژن ان گیجت چنده؟

منظورتون چیه؟!
چطور میشه متوجه شد ورژنش چنده؟!

--------

این پوشه از اول داخل گوشیم بود و 4-5 تا بازی هم داخلشه که وقتی میخوام اجراشون کنم فایل منیجر اون ارور رو میده...

golmohammadi
24-12-2009, 01:52
البته nsu که همون برنامه اپدیتر نوکیا میشه این پیشنهاد نمیشه
چون خیلی دفن و فنگ داره
همش ارور میده
الان یکی از دوستان ان78 را میخواست اپدیت کنه براش ارور داد که سایت نوکیا فعلا نمیتونه ارائه سرویس بده
پس همون فلش کردن با جف بهتره
بعد از اپدیت یا فلش تمامی برنامه ها پاک میشند
یکی از دوستان درخواست داده بود از هندز فری عکس بگیرم
اینم عکسش

soroush20
24-12-2009, 16:57
منم با نظرش موافقم.البته من با فونیکس ودر حالت خاموش گوشی رو آپدیتش کردم.به نظرم توحالت خاموش از خطر اتتفاقات احتمالی کم میشه.اول با ان اس یو مشکل داشتم .بعداز 1ماه رفتم با فونیکس آپدیت کردم