PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ N86

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

sina2013
30-09-2009, 18:33
سلام دوستان
یه باگ دیگه توی گوشی پیدا کردم ببینید برای شما هم این باگ وجود داره:46:
از ادرس پیروی کنید: منو- وب - جستجوی وب یا همون web search- :41:
'گوشی من ورژن 11 است
آره از منم این باگ داره و خیلی حالم می گیره

AMIR_EVILPRINCE
30-09-2009, 21:47
سلام دوستان
یه باگ دیگه توی گوشی پیدا کردم ببینید برای شما هم این باگ وجود داره:46:
از ادرس پیروی کنید: منو- وب - جستجوی وب یا همون web search- :41:
'گوشی من ورژن 11 است

بره منم همین مشکل رو داره ولی چون بیشتر تو حالت Meeting هست صداش در نمیاد.تست هم نکردم ببینم با Tracker و تسک منجرش بسته میشه یا نه.اگه فرصت دارین یه تست کنین:11:

tomi_fisher
01-10-2009, 00:00
سلام دوستان منم این گوشی رو خریدم امروز 4 شنبه!
lcd گوشی خیلی توپه فقط کوچیکه!
با یه فیلمی که تو خوده گوشی بود lcd رو با n97 و 5800 مقایسه کردم واقعا از نظر کیفیت و شفافیتو وضوحو هرچی بگین از اون دوتا بهتر بود!
این مشکل web search رو برای منم داره!

mr_khodaei2008
01-10-2009, 10:28
يه سوال :
وقتي گوشي رو ميزني تو شارژ يه چرلغ كنار سوكت شارژر هست كه روشن ميشه و شبيه يه چراغ قوه ميمونه ميخوام بدونم راهي هست كه بشه اين چراغ رو وقتي گوشي تو شارژ نيست روشن كرد و ازش استفاده كرد

mr_khodaei2008
01-10-2009, 10:48
خبر داغ داغ

بلاخره ورژن جدید این گوشی معرفی شد : شماره اين ورژن:20.115

تغییرات این ورژن :
1- تغيرات اندک در Map
2- اضافه شدن يک محيط چت در قسمت Ovi = Ovi Store Client
3- اضافه شدن تشخيص چهره در دوربين
4- فاصله گرفتن عکس بصورت Close Up مقداری کمتر شده
فعلاً همين !

اینم مقایسه عکس با ورژن قدیم و جدید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم با ورژن جدید

total_overdose
01-10-2009, 12:20
سلام.
ممنون آقای خدایی از خبر رسانیت.
آقا من هرچی چک میکنم برایه گوشیم آپدیت نیومده.
کسی پروداکت کدی داره که فارسی باشه و آپدیت ورژن 20 براش اومده باشه؟
ممنون میشم بزارین.

*M!L4D*
01-10-2009, 13:08
فعلان تازه بیاد با PC میشه آپ کرد ... برای آپدیت از تو خود گوشیش بیاد خدا میدونه کی میادش !!!

AMIR_EVILPRINCE
01-10-2009, 15:35
سلام دوستان یه چیز که با آپدیت به ورژن 11 اتفاق میفته اینه که دوربین گوشی در هر حالتی صدا دار میشه.
البته من یه پچ نصب کردم که دیگه در حالت سایلنت و به طور کل بدون وارنینگ تون صدا نده.ببخشید اگه خبره بدی بود:22:

tomi_fisher
01-10-2009, 16:08
آقا راستی این گوشی دکمه pen که باهاش مارک میکردیم رو نداره من از مربع # توی inbox استفاده کردم ولی توی گالری نمیشه !راهی هست؟

*M!L4D*
01-10-2009, 16:25
آقا راستی این گوشی دکمه pen که باهاش مارک میکردیم رو نداره من از مربع # توی inbox استفاده کردم ولی توی گالری نمیشه !راهی هست؟

تو گالری مارک میکنه !
میخوای چکار تو گالری ؟

Ali_BlueBoy
01-10-2009, 17:08
اقا مثل اینکه فریمور جدیدش هم اومد....

Nokia N86 v20.115 Firmware Available Now

قابل آپدیت از طریق nsu و fota
Update available via FOTA, NSU.

Here is what I found new about the Nokia N86 8MP v20.115 firmware;

Camera
- "Face detection" added
- Focus point indication improved

Themes
- Feel and looks more sharper

Standby
- "OVI" added

Power Saver
- "Music player" added. Nice cool looking screen saver with random colours and time/date.

Audio Themes
- "Artic" & "Space" added. Comes with new background tone. So when your on the main menu a nice music will play until you exit the menu.

IYIostafa
01-10-2009, 17:52
سلام یه مشکلی تو گوشیم پیدا شده امروز که سیم کارت گوشیم رو عوض کردم و همراه اول توش گذاشتم از همون لحظه که گوشی بالا اومد عکس پاکت مسیج تو گوشه بالا سمت راست پشت سر هم داره چشمک میزنه در حالیکه هیچ مسیجهجدیدی تو گوشی وجود نداره تمام تنظیمات گوشی رو هم چک کردم بالخره هم سر در نیاوردم دلیلش چیه... تا حالا برای کسی این مشکل پیش اومده؟؟؟

total_overdose
01-10-2009, 18:11
سلام یه مشکلی تو گوشیم پیدا شده امروز که سیم کارت گوشیم رو عوض کردم و همراه اول توش گذاشتم از همون لحظه که گوشی بالا اومد عکس پاکت مسیج تو گوشه بالا سمت راست پشت سر هم داره چشمک میزنه در حالیکه هیچ مسیجهجدیدی تو گوشی وجود نداره تمام تنظیمات گوشی رو هم چک کردم بالخره هم سر در نیاوردم دلیلش چیه... تا حالا برای کسی این مشکل پیش اومده؟؟؟
سلام
دوست عزیز ظرفیت اسه مس سیم کارتتون پر شده.
برید تویه مسیج ها.بعد بزنید سیم مسیج.اونجا پاکشون کن درست میشه.

total_overdose
01-10-2009, 18:41
سلام
چنتا خبر برایه کسایی که میخوان آپدیت کنن.
هنوز آپدیت جدید برای دو پروداکت کد فارسی این گوشی نیومده.
در ضمن این ورژن هنوز غیر قابل هک هست.

IYIostafa
01-10-2009, 18:43
سلام
دوست عزیز ظرفیت اسه مس سیم کارتتون پر شده.
برید تویه مسیج ها.بعد بزنید سیم مسیج.اونجا پاکشون کن درست میشه.

مرسی دوست من درست شد،
درباره آپدیت هم من الان با nsu میخواستم آپدیت کنم که پیغام داد آپدیت جدیدی فعلا وجود نداره و همون ورژن 11 آپدیت موجوده

AMIR_EVILPRINCE
01-10-2009, 19:10
ویرایش شد پست بالایی رو ندیدم:31:

AMIR_EVILPRINCE
01-10-2009, 19:12
سلام

پس باید هنو صبر کنیم:31:

*M!L4D*
01-10-2009, 19:15
سلام

من که نه فارسی نیاز دارم نه هک !
ولی با گوشی چک کردم میگه نیومدش هنو !

tomi_fisher
01-10-2009, 20:08
تو گالری مارک میکنه !
میخوای چکار تو گالری ؟
توی گالری یه سری از چیزایی که نمیخوام پاک میکنم بضی وقتا هم سند میکنیم!!
راستی یه سوال از دوستان بند باز دارم!!
آقا چطوری باید بند رو گره بزنیم به این گوشی؟؟؟
:41:

sina2013
01-10-2009, 20:36
سلام می شه بگین با خود گوشی چه جوری آپدیت کنم

AMIR_EVILPRINCE
01-10-2009, 21:32
:5::20:
توی گالری یه سری از چیزایی که نمیخوام پاک میکنم بضی وقتا هم سند میکنیم!!
راستی یه سوال از دوستان بند باز دارم!!
آقا چطوری باید بند رو گره بزنیم به این گوشی؟؟؟
:41:

الله اکبر.دمت گرم داداش اصلا به این فکر نکرده بودم.واقعا سخته ها.فکر کنم همون قسمت زیر گوشی باشه که کنار قسمت بازکردن درب گوشی هستش هست.خیلی آسونه فقط درش رو وا کن بند رو بنداز توش.:11::10:

*M!L4D*
01-10-2009, 21:40
سلام می شه بگین با خود گوشی چه جوری آپدیت کنم

اینو بزن :

*#0000#
بعد Chek For Updates رو بزن اگه فریمور جدید کد پروداکت گوشی شما اومده باشه میشه آپدیت کرد ... حجمش هم حدودا" 10 مگ هست !

tomi_fisher
01-10-2009, 23:33
:5::20:

الله اکبر.دمت گرم داداش اصلا به این فکر نکرده بودم.واقعا سخته ها.فکر کنم همون قسمت زیر گوشی باشه که کنار قسمت بازکردن درب گوشی هستش هست.خیلی آسونه فقط درش رو وا کن بند رو بنداز توش.:11::10:

من جدی خیلی سعی کردم خودت تا امتحان نکنی متوجه نمیشی البته ممکنه این بند من استاندارد نباشه و نیاز به یه بند نازک باشه!:5:

tomi_fisher
01-10-2009, 23:37
راستی همین الان که پست قبل رو زدم به گوشی نگاه انداختم دیدم نوشته update recomended یه همچین چیزی yes که زدم نوشته phone software , important(7006kb

tomi_fisher
01-10-2009, 23:41
شرمنده از پست های متوالی من الان زدم با همراه اول update بشه هرچه بادا باد!!

aban366
01-10-2009, 23:45
سلام
منم سعی کردم با گوشی اپدیت کنم نشد
روش اینکه فایل اپدیت رو دانلود میکنن و بعد نصب میکنن چطوریه؟
این تعمیراتی موبایل ها 20 ثانیه ای اپدیت میکنن !خوب فایل اپدیت رو دانلود میکنن بعد چی؟روش نصب چطوریه؟ و از کجا میشه این فایل اپدیت رو گیر اورد؟

*M!L4D*
01-10-2009, 23:48
شرمنده از پست های متوالی من الان زدم با همراه اول update بشه هرچه بادا باد!!

چقدر شارژ داری !
میدونی الان این دانلود شه همراه اول پول خون باباشو ازت میگیره ؟:دی

*M!L4D*
01-10-2009, 23:50
سلام
این تعمیراتی موبایل ها 20 ثانیه ای اپدیت میکنن !خوب فایل اپدیت رو دانلود میکنن بعد چی؟روش نصب چطوریه؟ و از کجا میشه این فایل اپدیت رو گیر اورد؟

اونا فلش می کنن که کار زیاد باحالی نیست :دی
برای آپدیت از خود گوشی با استفاده از GPRS یا WLan طبق پست 1022 عمل کنید !

tomi_fisher
02-10-2009, 00:01
سلام

من 2 تا از گوشیامو به همین روش دانلود فایل آپ کردم اما اگر حجم این 7mb هست حجم فایل ها 150 mb برای یکی از گوشیام بود یکی دیگش هم 50 60 mb بعدش میریزی توی یه قسمت که به nsu مربوط هست و بعدش که به نت وصل شدی دیگه فایل dl نمیکنه و مستقیم گوشی رو up میکنه!
شما با چه سیمکارتی امتحان کردی؟؟:20:

aban366
02-10-2009, 00:03
اونا فلش می کنن که کار زیاد باحالی نیست :دی
برای آپدیت از خود گوشی با استفاده از GPRS یا WLan طبق پست 1022 عمل کنید !

میلادجان فرق فلش با اپدیت رو میدونیم اگه توجه به سوالم کنی مفهومه
من وقتی گوشیم رو خریدم ورژن10 بود همونجا هم دادم اپدیت کنم تا برگشتم عقب و نگاش کردم کار تمام و ورژن 11 تحویل گرفتم
پس این فلش نبود اپدیت بود،یه جا خونده بودم که فایل فریمور جدید رو دانلود میکنن و دارن و سریع برات نصب میکنن؟حالا میخوام راهش رو بدونم؟واینکه این فایل فریمور رو از کجا میشه دانلود کرد چون تو سایت نوکیا که نیست؟

tomi_fisher
02-10-2009, 00:05
چقدر شارژ داری !
میدونی الان این دانلود شه همراه اول پول خون باباشو ازت میگیره ؟:دی
اعتباری نیست 0912 هستش !!
آره ولی از اینکه بدم بیرون یا برم کافی نت ارزونتر در میاد برام!
الان 2بار تا نصفه پر شد قطع شد 5 شنبه هم که شلوغه!!
ساعت 3 4 میام اگه اینبارم نشه!:27:

aban366
02-10-2009, 00:07
روش اپدیت با گوشی رو هم میدونم منظورم این بود که منم مثل دوستان که تو پست های قبلی ن.شتن نتونستم با گوشی اپدیت کنم وشط کار قطع میشه
حالا هم که بعد چند بار امتحان پیغام میده اپدیت unavaileble هستش؟چی شد نمیدونم؟!!!!

*M!L4D*
02-10-2009, 00:07
من وقتی گوشیم رو خریدم ورژن10 بود همونجا هم دادم اپدیت کنم تا برگشتم عقب و نگاش کردم کار تمام و ورژن 11 تحویل گرفتم
پس این فلش نبود اپدیت بود،یه جا خونده بودم که فایل فریمور جدید رو دانلود میکنن و دارن و سریع برات نصب میکنن؟حالا میخوام راهش رو بدونم؟واینکه این فایل فریمور رو از کجا میشه دانلود کرد چون تو سایت نوکیا که نیست؟

احتمالا" از همینایی هست که از خود گوشی دانلود می کنن ! چون راه دیگه ای نداره !
یه آپدیت آفلاین هم هست که از طریق فونیکس انجام میشه ! شاید اون بودش !

tomi_fisher
02-10-2009, 00:10

یه سری هستن که با اینترنت پر سرعت گوشیه خودشونو آپ میکنن و بعد از اون این فایل ها توی C:\Users\ yourusername\AppData\Local\Nokia\nokia software updater /rm480
به طور مثال البته میمونه فایل هاش که اون آدم خیر میاد اون فایل ها رو برای ما آپلود میکنه!!:8:

aban366
02-10-2009, 00:16
اعتباری نیست 0912 هستش !!
آره ولی از اینکه بدم بیرون یا برم کافی نت ارزونتر در میاد برام!
الان 2بار تا نصفه پر شد قطع شد 5 شنبه هم که شلوغه!!
ساعت 3 4 میام اگه اینبارم نشه!:27:
منم خیلی از سه شب پیش امتحان میکنم با گوشی و همراه اول 0911 اما وسط کار قطع میشه

aban366
02-10-2009, 00:19
من 2 تا از گوشیامو به همین روش دانلود فایل آپ کردم اما اگر حجم این 7mb هست حجم فایل ها 150 mb برای یکی از گوشیام بود یکی دیگش هم 50 60 mb بعدش میریزی توی یه قسمت که به nsu مربوط هست و بعدش که به نت وصل شدی دیگه فایل dl نمیکنه و مستقیم گوشی رو up میکنه!
شما با چه سیمکارتی امتحان کردی؟؟:20:

همراه اول 0911

tomi_fisher
02-10-2009, 00:34
منم خیلی از سه شب پیش امتحان میکنم با گوشی و همراه اول 0911 اما وسط کار قطع میشه
این ورژن مگه 3شب پیش بود؟؟
من تا نصفش دانلود کردم ماله شما چقدرش رفت؟؟:20:

tomi_fisher
02-10-2009, 00:38
آقا یه چیز جالب!!!
الان ایرانسل گذاشتم با اون امتحان کنم میبینم با کانکشن همراه اول رفته داره dl میکنه این عجیبه!!!

tomi_fisher
02-10-2009, 01:44
خانوما و آقایون سره ساعت 1:33 آپدیت بعد از چند تلاش نا موفق انجام شد!!
software version
20.115
software version date
21-09-2009
custom version
20.115.54.1
custom version date 21-09-2009
language set
022
model
n86 8mp
type
rm-484
latest update
1:33
تشخیص چهررو دوست داشتم ببینم که دیدم
با تشکر از دوستان سوالی داشتین جواب میدم!D :D

alikhalag
02-10-2009, 03:28
با سلام به دوستان
من قبلا یه n95 داشتم الان یه n86 خریدم
یه سوال برام بوجود اومده که چرا صدای زنگ گوشی n86 از n95 ضعیفتره؟ ایا راهی داره که صدای زنگ گوشی رو زیادتر کرد یا خیر؟
من تمام تنظیمات به صدای زنگ گوشی رو زیاد کردم ولی بازم نشد

*M!L4D*
02-10-2009, 06:30
مشکل Web Search حل شد ؟

mr_khodaei2008
02-10-2009, 10:28
يه سوال :
وقتي گوشي رو ميزني تو شارژ يه چراغ كنار سوكت شارژر هست كه روشن ميشه و شبيه يه چراغ قوه ميمونه ميخوام بدونم راهي هست كه بشه اين چراغ رو وقتي گوشي تو شارژ نيست روشن كرد و ازش استفاده كرد

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 12:14
سلام

سلام امید خان عرض ادب:31:
اطلاعات من در این حد اگه کسی بیشتر میدونه بگه:11:
وقتی شما میدی طرف گوشیت رو فلش کنه.اون فرد سخت افزار مخصوص اون کار رو داره یعنی اون فرد باکس داره.و اون باکس به طور مستقیم به گوشی وصل میشه اگه دقت کنی تو گوشی ها وقتی باتری رو بر میداری یه قسمت هست که طلایی هست و ورودی اتصال کابل فلش هست.و این هم مشخص هست که وقتی که گوشی تنها میخواد فلش بشه سرعت بالاتری داره و از راه فلش با باکس خیلی از محدودیت ها برداشته میشه مثلا شما میتونی در صورت داشتن فایل های ورژن 10 اون رو از 11 به 10 تغییر بدی که این به وسیله ی کابل USB وفلش نرم افزاری USB امکان نداره.
حالا در مورد اون فایل های فلش میخوام برات توضیح بدم.وقتی که شما با نرم افزار نوکیا(NSU) گوشیتون رو آپدیت میدین فایل های آپدیت اون پروداکت کد در مسیری کی دوستان گفتن ذخیره میشه و اون فرد میتونه فایل هارو در نت آپلود کنه تا بقیه هم استفاده کنن.البته کسایی هم هستن که به سرور نوکیا نفوذ میکنن و فایل هارو از رو سرور برمیدارن و به ملت میذارن.من هم از همین فایل ها استفاده کردم البته وقتی فایل هارو ریختم یکدفعه به جای اینکه از 15 دقیقه کم کم .کم بشه یهو از 15 دقیقه شد 2 دقیقه(در این حین کلی ذوق و شوق کردم که سریع تر تمام بشه:31:)
الان به نظر من شما گوشیت رو آپدیت نکن چون سایت Hello ox اعلام کرده این ورژن هک پذیر نیست و اون وقته که دیگه بره افرادی مثل من و شما که این یک مزیت بزرگ برامون محسوب میشه اعصاب نمیمونه:31:پس به خاطر یه تشخیص چهره و چند تا باگ کوچیک آپدیت نکن.:11:

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 12:17
يه سوال :
وقتي گوشي رو ميزني تو شارژ يه چراغ كنار سوكت شارژر هست كه روشن ميشه و شبيه يه چراغ قوه ميمونه ميخوام بدونم راهي هست كه بشه اين چراغ رو وقتي گوشي تو شارژ نيست روشن كرد و ازش استفاده كرد

راه مستقیمی وجود نداره ولی فکر کنم اگه بخوای دوستان میتونن برات پچش رو بنویسن(گفتم فکر کنم)الان به یک پچ نویس این موضوع رو میگم البته خارجیه شاید زبون مارو نفهمه:31:
در ضمن این قسمت نور آن چنان زیادی نداره که به درد چراغ قوه بخوره.شما اگر چراغ قوه میخوای یه نرم افزار هست به نام Brightlite البته بره سری 5 هست یعنی 5800 و N97 ولی رو سری 3 هم جواب میده.:10::11:

*M!L4D*
02-10-2009, 12:17
البته نگران نباشید ! چون HelloOX 2.04 بزودی میادش و این مشکل هم رفع میشه !

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 12:19
در ضمن دوستان سعی کنین بره آپدیت از طریق وایرلس استفاده کنین نه GPRS چون پدر قبض موبایلتون در میاد.البته من خط ثابتم رو اینترنتشو فعال نکردم آخه کلاس داره خط قدیمی باشه(تیریپ سنتیه دیگه:31:)

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 12:21
البته نگران نباشید ! چون HelloOX 2.04 بزودی میادش و این مشکل هم رفع میشه !

من به فکر دوستان هستم تو این فاصله ی زمانی بدون هک نمیتونن دووم بیارن:31:

aban366
02-10-2009, 12:26
اره قبول دارم اما این مشکلی که امسال منو شما داریم و کنجکاوی امان نمیده که و هی انگولک میکنه اپدیت کنم
حتما هکشم میاد پس تا بیاد اپدیت کنیم تا بعد
من با همراه اول هر کاری کردم نشد امروز یه ایرانسل گرفتم کد #6*3*130 استفاده کردم تنظیماتش بیاد همش میگه شبکه موقتا مخدوشه
ببینم با ایرانسل میشه اپ کنم یا نه البته اگه تنظیماتش رو گیر بیارم

aban366
02-10-2009, 12:33
راستی این مشکل صدای رادیو که خیلی خیلی ضعیف بود حل شد یا نه؟کسی راحی براش پیدا کرده

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 12:47
اره قبول دارم اما این مشکلی که امسال منو شما داریم و کنجکاوی امان نمیده که و هی انگولک میکنه اپدیت کنم
حتما هکشم میاد پس تا بیاد اپدیت کنیم تا بعد
من با همراه اول هر کاری کردم نشد امروز یه ایرانسل گرفتم کد #6*3*130 استفاده کردم تنظیماتش بیاد همش میگه شبکه موقتا مخدوشه
ببینم با ایرانسل میشه اپ کنم یا نه البته اگه تنظیماتش رو گیر بیارم

اینی که قرمز کردم با اون س هستش یعنی این: امثال:31:
من نمیدونم شما چطور میتونی قید تم افکت رو بزنی:31:
اگه میتونی از 140 پیگیری کن نه 130 اخه بهتر در این ضمینه جواب میده.

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 12:54
راستی این مشکل صدای رادیو که خیلی خیلی ضعیف بود حل شد یا نه؟کسی راحی براش پیدا کرده

صداش متوسط هست ولی یکم کمه.اصلا کسی آپدیت کرده؟یه جند تا چیز میگم تست کنن جواب بدن.
websearch مشکلش هل شد؟
صدای رادیو هم که امید جان گفتن رو هم تست کنین.
تشخیص چهره اش می ارزه؟
کیفیت صدا تغییری کرده؟
یه سوال هم جدا از اینها داشتم.کسی تا حالا نرم افزار های شتاب سنج دار نصب کرده.من فقط تونستم بازی Marble maze که امید معرفی کرد و نرم افزار Step counter که نرم افزار خود نوکیا فکر کنم باشه نصب کنم که بره محاسبه ی میزان حرکت شماست.(چند کیلومتر راه رفتین و از این چیزا)

tomi_fisher
02-10-2009, 13:24
مشکل Web Search حل شد ؟
من همون دیشب امتحان کردم مثل قبل هستش!:41:

tomi_fisher
02-10-2009, 13:32
سلام امید خان عرض ادب:31:
اطلاعات من در این حد اگه کسی بیشتر میدونه بگه:11:
وقتی شما میدی طرف گوشیت رو فلش کنه.اون فرد سخت افزار مخصوص اون کار رو داره یعنی اون فرد باکس داره.و اون باکس به طور مستقیم به گوشی وصل میشه اگه دقت کنی تو گوشی ها وقتی باتری رو بر میداری یه قسمت هست که طلایی هست و ورودی اتصال کابل فلش هست.و این هم مشخص هست که وقتی که گوشی تنها میخواد فلش بشه سرعت بالاتری داره و از راه فلش با باکس خیلی از محدودیت ها برداشته میشه مثلا شما میتونی در صورت داشتن فایل های ورژن 10 اون رو از 11 به 10 تغییر بدی که این به وسیله ی کابل USB وفلش نرم افزاری USB امکان نداره.
حالا در مورد اون فایل های فلش میخوام برات توضیح بدم.وقتی که شما با نرم افزار نوکیا(NSU) گوشیتون رو آپدیت میدین فایل های آپدیت اون پروداکت کد در مسیری کی دوستان گفتن ذخیره میشه و اون فرد میتونه فایل هارو در نت آپلود کنه تا بقیه هم استفاده کنن.البته کسایی هم هستن که به سرور نوکیا نفوذ میکنن و فایل هارو از رو سرور برمیدارن و به ملت میذارن.من هم از همین فایل ها استفاده کردم البته وقتی فایل هارو ریختم یکدفعه به جای اینکه از 15 دقیقه کم کم .کم بشه یهو از 15 دقیقه شد 2 دقیقه(در این حین کلی ذوق و شوق کردم که سریع تر تمام بشه:31:)
الان به نظر من شما گوشیت رو آپدیت نکن چون سایت Hello ox اعلام کرده این ورژن هک پذیر نیست و اون وقته که دیگه بره افرادی مثل من و شما که این یک مزیت بزرگ برامون محسوب میشه اعصاب نمیمونه:31:پس به خاطر یه تشخیص چهره و چند تا باگ کوچیک آپدیت نکن.:11:

اگر از دوربین زیاد استفاده میکنین 100% آپ کنین بجز تشخیص چهره ماکرو واقعا عالی عمل میکنه من از 2 3 سانتی هم عکس گرفتم!!!
سرعت فوکوس عالی شده!!
من تاحالا تو آپ کردن گوشی این همه تغیر تو همه قسمت های گوشی ندیده بودم!!
اینم مطمئن نیستم اما فکر کنم وسط فوکوس کردن اگر عکس بگیری همون موقع عکسو میگیره!!
بدرد زمانی میخوره که میبینی واضح شده عکولی خوده گوشی بدترین حالتو میگیره!!:40:

mahdy2504
02-10-2009, 13:35
یکی هم بگه با ایرانسل اگه بخوای دانلود کنی چقدر طول میکشه؟

tomi_fisher
02-10-2009, 13:37
صداش متوسط هست ولی یکم کمه.اصلا کسی آپدیت کرده؟یه جند تا چیز میگم تست کنن جواب بدن.
websearch مشکلش هل شد؟
تشخیص چهره اش می ارزه؟
کیفیت صدا تغییری کرده؟
یه سوال هم جدا از اینها داشتم.کسی تا حالا نرم افزار های شتاب سنج دار نصب کرده.من فقط تونستم بازی Marble maze که امید معرفی کرد و نرم افزار Step counter که نرم افزار خود نوکیا فکر کنم باشه نصب کنم که بره محاسبه ی میزان حرکت شماست.(چند کیلومتر راه رفتین و از این چیزا)

1: websearch مشکلش هل شد؟ : نشد
2:صدای رادیو هم که امید جان گفتن رو هم تست کنین.:من قبل از آپ رادیو اصلا گوش نداده بودم نمیتونم مقایسه کنم!
3:تشخیص چهره اش می ارزه؟: آره عالیه از 2کیلومتری تشخیص میده!
4:کیفیت صدا تغییری کرده؟:از نظر من نه
:21:

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 13:58
اگر از دوربین زیاد استفاده میکنین 100% آپ کنین بجز تشخیص چهره ماکرو واقعا عالی عمل میکنه من از 2 3 سانتی هم عکس گرفتم!!!
سرعت فوکوس عالی شده!!
من تاحالا تو آپ کردن گوشی این همه تغیر تو همه قسمت های گوشی ندیده بودم!!
اینم مطمئن نیستم اما فکر کنم وسط فوکوس کردن اگر عکس بگیری همون موقع عکسو میگیره!!
بدرد زمانی میخوره که میبینی واضح شده عکولی خوده گوشی بدترین حالتو میگیره!!:40:

2:صدای رادیو هم که امید جان گفتن رو هم تست کنین.:من قبل از آپ رادیو اصلا گوش نداده بودم نمیتونم مقایسه کنم!
:21:

پس دوربین عالی شده.ولی از 2 کیلوتر و 1 سانتیمتر نمیتونه تشخیص چهره بده:31:
سرعت فوکوس تو گوشی من افتضاحه یعنی یه 2-3 ثانیه کاملا هنگ میکنه.
فکر کنم به صدای گوشی امیدی نباشه:31:
میشه بگی این همه تغییری که میگی چیه:31:تا الان 2-3 تا بیشتر نشده:31:

mstf666
02-10-2009, 14:02
قیمت گوشی الان چنده ؟

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 14:06
قیمت گوشی الان چنده ؟

440 فک کنم.قیمت رو بیخیال این تعداد پست هات چقدر رنده تخت 1000 تا:31:

aban366
02-10-2009, 15:41
من نمیدونم شما چطور میتونی قید تم افکط رو بزنی
میشه یکم توزیح بدی؟تم افکت چیه؟و چی داره که اینجور باحاش حال میکنی

tomi_fisher
02-10-2009, 16:12
اشتباه شد!!

tomi_fisher
02-10-2009, 16:13
websearch مشکلش هل شد؟
تشخیص چهره اش می ارزه؟
کیفیت صدا تغییری کرده؟

:21::8:

tomi_fisher
02-10-2009, 16:29
پس دوربین عالی شده.ولی از 2 کیلوتر و 1 سانتیمتر نمیتونه تشخیص چهره بده:31:
سرعت فوکوس تو گوشی من افتضاحه یعنی یه 2-3 ثانیه کاملا هنگ میکنه.
فکر کنم به صدای گوشی امیدی نباشه:31:
میشه بگی این همه تغییری که میگی چیه:31:تا الان 2-3 تا بیشتر نشده:31:
دوربینش که 100 تا تغیر کرده!
به contacts یه زبانه به نام ovi اضافه شده برای چت!
standby them هم ovi اضافه شده!
برای power saver هم یه scren saver دیگه اضافه شده که ساعت و تاریخه و همیشه رو صفحه میمونه!
2 تا گزینه فکر کنم نبود توی audio them که الان اضافه شده!
اول که گوشی بالا اومد بعد ار آپدیت یه عکس از ovi maps اومد که احتمالا اونم آپ شده!
هنگ کمتر شده!
هنگ موقه فوکوس خیلی خیلی کمتر شده!
شکل فوکوس که مثل 4گوشه مربع بود هم شده یه مربع کوچیک!
جابجایی توی منو ها سریع تر شده!
گالری عملکردش خیلی خوب شده و سریع لود میشه عکسهاش و فیلماش:(منظورم تو صفحه ای هست که عکسها و فیلمها یه عکس کوچیک میاد روشون که بشناسیمشون!!)
بازم هست ولی من تایپ فارسیم کنده حال ندارم!!D:
ولی واقا فکر کنم دیگه دوربینش بی رغیب شده!
راستی کسی قیمت رم 8 و 16 gb نداره براش/؟؟

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 17:01
من نمیدونم شما چطور میتونی قید تم افکط رو بزنی
میشه یکم توزیح بدی؟تم افکت چیه؟و چی داره که اینجور باحاش حال میکنی

طم افکط یه چیظ خوردنیه.:31:حالا از شوخی بگزریم تم افکت نمیدونم به چه شکلی بگم مثلا شما میخوای منوی صفحه ی گوشیت باز بشه وقتی داره باز میشه یه نور خیره کننده خیلی ردیف یک دفعه رد میشه یا مثلا الان من یکی استفاده میکنم که وقتی گوشی رو کج میکنم صفحه کوچیک میشه بعدش میچرخه دوباره بزرگ میشه.چیزی نیست که بشه با عکس توضیح داد ولی تونستم یه عکس گیر بیارم برات:
سرور این عکس تینی پیک هست اگه فی#لتر بود براتون بگین جای دیگه آپلود کنم.(البته به حق حفظ مطلب من این عکس رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم.:11:)
فقط سعی کن تم افکت های سنگین نصب نکنی چون گوشی کم میاره.
طریقه فعال کردن تم افکت هم به این شکل هست که میری تو قسمتی که تم اصلی رو عوض میکنی بعدش آپشن و بهد تم افکت رو آن میکنی.طریقه ی نصب تم افکت هم دو راه داره که یکیش نیاز به پایتون و هک و پچ C2Z داره و دیگری نیاز به هک و پچ C2Z داره.من از هر 2 راه رفتم و نتیجه هم گرفتم ولی یک پک جدید هم اومده پک 50 تایی تم افکت هست هنوز یکم باش مشکل دارم.:11::11::11:

*M!L4D*
02-10-2009, 18:09
فقط سعی کن تم افکت های سنگین نصب نکنی چون گوشی کم میاره.

آره من مخصوص خود دات سیس رو که 500 کیلو بایت بود ریختم هی به ابر میومد اما چیزی باز نمی شده ! اصلا برای خود گوشی خیلی قشنگه !

aban366
02-10-2009, 18:19
[quote=AMIR_EVILPRINCE;4277674]طم افکط یه چیظ خوردنیه.:31:حالا از شوخی بگزریم تم افکت نمیدونم به چه شکلی بگم مثلا شما میخوای منوی صفحه ی گوشیت باز بشه وقتی داره باز میشه یه نور خیره کننده خیلی ردیف یک دفعه رد میشه
فکر کنم از شوخی بگذریم باشه ....
یه لینک تایپیکشو اگه داری بزار ببینیم چیه دستت درد نکنه
یه نرم افزار شتاب سنج غیر اونی که من دادم نوشتی نصب کردی که نشون میده طول مدت راه رفتن و ...
اونم اگه لینکی ازش بگذاری ممنونت میشم

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 20:54
آره من مخصوص خود دات سیس رو که 500 کیلو بایت بود ریختم هی به ابر میومد اما چیزی باز نمی شده ! اصلا برای خود گوشی خیلی قشنگه !

اتفاقا اولین تم افکتی که نصب کردم مال خود داتسیس بود ولی از شانس من از بس سنگین بود خیلی زد تو زوقم.یجا تو همون داتسیس دیدم یکی یه تم افکت داشت خیلی خفن بود اسمشم گفت ولی دنبالش نرفتم.الان یکی دیگه گذاشتم به همون شکل که گفتم وقتی گوشیرو یه ور میکنی جای اینکه غیب بشه بعد یور بشه اول کوچیک میشه بعد میچرخه دوباره بزرگ میشه رو گذاشتم.زیاد سنگین نیست ولی خوبه.تو این فکر هستم که خودم بشینم یه تم افکت بسازم یا حداقل عکس هاش رو تغییر بدم عکس های جالبتری بزارم.:11:

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 22:58
گوشی خود را متحول کنید! {تم افکت های خفن و زیبا} - مخصوص s60 v3 fp2 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تم افکت های جدید و فوق العاده با نصب آسان:

فعلا اینارو تونستم پیدا کنم.یه تاپیک دیگ هم هست که نرم افزار جدیدشه اونم خیلی خوب و توپه:11:

total_overdose
03-10-2009, 02:05
سلام به برو بچ ان86 دار.
یه خبر بد دارم براتون.
این ورژن جدید ان86 فعلا فقط از طریق خود گوشی میشه آپدیت کرد.
اونم نه برایه همه.مثلا من خودم هرکاری کردم برام از طریق خود گوشی هم آپدیت موجود نیست.
البته فعلا .:31:

mr_khodaei2008
03-10-2009, 11:33
من قبلا گوشیمو با یه پروداکت فارسی به ورژن 11 اپدیت کرده بودم و حالا میرم به 20 اپدیت کنم هنوز براش نیومده

Legend
03-10-2009, 13:32
تغییرات در فریمور جدید:

(این فریمور فعلا" هک نمیشه...پس آپدیت نکنید (اگه به هک نیاز دارید) و اگه کردید با مستر ریست از بین میره...)

Camera improvements:
Improved still image quality
Improved video quality
Face detection added
Red-eye removal added (Nokia note: "this is image processing which removes the red-eye. You need to be in red-eye reduction flash mode for it to be operational. Other flash modes it is disabled as there is a small shot to shot impact due to the extra image processing.")
New focus point indication - this shows where in the scene the camera is focussing
Improved Close-up focus. (Nokia note: "As a result you will find in most situations you can focus much closer than before. The new focus point indication will also help in confirming which part of your subject is used for critical focus checking")

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Significant bug fixes:
Web
Music store client
RealPlayer
Ovi Maps (including faster calibration of the digital compass)
Here and Now
N-Gage client
Nokia Messaging

Automatic VoIP re-registration.
Ovi Chat shortcut on the homescreen
An new Ovi services splash screen
An Ovi Store client (though it's buggy, selections from the Options menu are problematic.... - best use the mobile Ovi Store site in the meantime?)
An initial option to check for software updates when a customer first boots up the phone

ali racer
03-10-2009, 13:45
بالاخره نوکیا هم راضی شد فیس تیکشن بی ارزش رو گوشی هاش بزاره ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

کاری که سامسونگ تو صنعت موبایل شروع کننده اش بود
فقط باید از شرکت سامسونگ و ...پرسید وقتی فقط فوکوس در وسط کادر انجام میشه !!!!
فیس دیتکشن چه فایده ای داره ؟اگه صورت شخص در وسط باشه که حالت عادی روش عمل فوکوس انجام میشه
اگرم نباشه فوکوس انجام نمیشه و اون مربع دورش هیچ ارزشی نداره !

البته اینو اضافه کنم این تکنولوژی(فیس دیتکشن) عملا برای دوربین های دیجیتال معنای دیگه ای داره
چون اون ها قابلیت فوکوس مالتی پاینت یا چند نقطه ای دارند

یه موضوع دیگه که الان یادم اومد در مورد گوشی های تاچ فوکوس بود(که هر جای صفحه نمایش بخوای فوکوس میکنه)
که تعدادشون خیلی کمه
بازم فیس دیتکشن رو اون ها بهتر جواب میده(هر چند که قابلیت فوکوس رو 1نقطه(چهره) رو نداره)

اما این فناوری برای گوشی های مثل 86 یا8510 یا8910.. بسیار فانتزی و بی کاربرده ...

total_overdose
03-10-2009, 14:28
بالاخره نوکیا هم راضی شد فیس تیکشن بی ارزش رو گوشی هاش بزاره !:دی

کاری که سامسونگ تو صنعت موبایل شروع کننده اش بود
فقط باید از شرکت سامسونگ و ...پرسید وقتی فقط فوکوس در وسط کادر انجام میشه !!!!
فیس دیتکشن چه فایده ای داره ؟اگه صورت شخص در وسط باشه که حالت عادی روش عمل فوکوس انجام میشه
اگرم نباشه فوکوس انجام نمیشه و اون مربع دورش هیچ ارزشی نداره !

البته اینو اضافه کنم این تکنولوژی(فیس دیتکشن) عملا برای دوربین های دیجیتال معنای دیگه ای داره
چون اون ها قابلیت فوکوس مالتی پاینت یا چند نقطه ای دارند

یه موضوع دیگه که الان یادم اومد در مورد گوشی های تاچ فوکوس بود(که هر جای صفحه نمایش بخوای فوکوس میکنه)
که تعدادشون خیلی کمه
بازم فیس دیتکشن رو اون ها بهتر جواب میده(هر چند که قابلیت فوکوس رو 1نقطه(چهره) رو نداره)

اما این فناوری برای گوشی های مثل 86 یا8510 یا8910.. بسیار فانتزی و بی کاربرده ...

سلام آقا علی گل.
راستی شما مطمعنی تویه ان86 هم همینطوریه؟ (فقط وسط کادر هست؟)
البته من هنوز آپدیت نکردم ولی اگه انجام شد نتیجه رو میگم.
در ضمن راست میگی اگه اینجوری باشه که شما بگی بدرد نمیخوره.:2:

hasanmotori
03-10-2009, 15:28
فیس دیتکشن آره بدرد نمیخونه ولی اسمایل شات خیلی بدرد میخوره که از همین فیس دیتکشن استفاده میکنه
پس کار نوکیا الکی بود و عملاً فایده ای نداره ولی روی 8510 که اسمایل شات داره بدرد میخوره

pulp_152
03-10-2009, 15:40
اسمایل شات چکار میکنه ؟

total_overdose
03-10-2009, 16:59
فیس دیتکشن آره بدرد نمیخونه ولی اسمایل شات خیلی بدرد میخوره که از همین فیس دیتکشن استفاده میکنه
پس کار نوکیا الکی بود و عملاً فایده ای نداره ولی روی 8510 که اسمایل شات داره بدرد میخوره
سلام
حالا چون نوکیا اومده گذاشته دیگه بدرد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟:31:
این آپدیت بیشتر برایه تقویت دوربین بوده که تشخیص چهره هم به عنوان یک قابلیت بهش اضاف شده.

total_overdose
03-10-2009, 17:01
اسمایل شات چکار میکنه ؟
سلام
یه قابلیت هست که وقتی طرف مقابل بخنده(البته از خنده گذشته باید چکو چیله آدم باز بشه:31:)گوشی تشخیص میده و خود به خود عکس میگیره.

pulp_152
03-10-2009, 17:02
سلام
حالا چون نوکیا اومده گذاشته دیگه بدرد نمیخوره؟؟؟؟؟؟؟؟:31:
این آپدیت بیشتر برایه تقویت دوربین بوده که تشخیص چهره هم به عنوان یک قابلیت بهش اضاف شده.

ا چند نفرو همزمان تشخیص میده؟ مثلا اگه یک جمع دوستانه بخوان با هم عکس بگیرن همرو اوگی میکنه یا فقط یکی 2 تاشونو ؟

ali racer
03-10-2009, 18:16
کلا فیس دیتکشن برای گوشی هایی که تاچ فوکوس ندارن و فقط وسط کادر فوکوس میکنن یه چیز تزیینی هستش

این اسمایل شات (تشخیص لبخند ) هم چیز بیخودیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
جدی میگم زیاد کاربردی نیست !

pulp_152
03-10-2009, 18:23
ولی علی 8300 که میدونم تقریبا 5 نفرو میتونه تشخیص چهره کنه همزمان حتی اونی که گوشه تصویر هستش ... یعنی میگی اون الکیه ؟تشخیص لبخندم خوبیش اینه که عکسو نمیگیره نمیگیره دقیقا وقتی خنده بیاد رو لب میگیره ... باحاله از این نظر

ali racer
03-10-2009, 18:32
ولی علی 8300 که میدونم تقریبا 5 نفرو میتونه تشخیص چهره کنه همزمان حتی اونی که گوشه تصویر هستش ... یعنی میگی اون الکیه ؟تشخیص لبخندم خوبیش اینه که عکسو نمیگیره نمیگیره دقیقا وقتی خنده بیاد رو لب میگیره ... باحاله از این نظر
شما دقت نکردی
به جای 5 نفر دور صورت 500 نفر کادر بکشه
وقتی فقط وسط تصویر فوکوس میکنه به چه دردی میخوره ؟

در مورد اسمایل شات هم گفتم زیاد کاربردی نیست
چون رو صورت افراد که ریش دارن خوب جواب نمیده و بجز اون با صورت بعضی ها مچ نیست :31:

aban366
03-10-2009, 19:08
از دوستانی که اپدیت کردن میشه بگن تم جدیدیم اضافه شده یا نه؟من خیلی تم امتحان کردم اما در همشون هنگ بیشتر میشه ولی در تم اصلیش هنگ خیلی کمتره؟

sina2013
03-10-2009, 19:28
سلام من بازی های Ngage روی گوشیم پاک شده اگه آبدیت کنم اونا بر می گرده و کسی تونسته با خود گوشی آبدیت کنه چون از من می گه نمی شه

meysad
03-10-2009, 19:30
سلام . من تا دیروز n85 داشتم ولی به خاطر یه مشکل سخت افزاری مجبور شدم بفروشم . ولی چون گوشی خوش دستی برام بود و ازش راضی بودم تصمیم گرفتم n86 بگیرم که خیلیا میگن ورژن بالاتره n85 هست .

اگر لطف کنید قیمت روز گوشی رو به همراه اینکه اگر خریداری کنم این گوشی رو باتوجه به اطلاعات بالا برد کردم یا نه بهم بگید .
این قضیه هک کردن گوشی رو هم همینطور ، اینکه جایی هست که گوشی رو برام بی دردسر هک کنه ؟ واسه اپدیت کردنش بعد از هک به مشکل نمیخورم ؟

و اینی که میگن کابل تلوزیون نداره حقیقت داره ؟

sina2013
03-10-2009, 19:40
سلام . من تا دیروز n85 داشتم ولی به خاطر یه مشکل سخت افزاری مجبور شدم بفروشم . ولی چون گوشی خوش دستی برام بود و ازش راضی بودم تصمیم گرفتم n86 بگیرم که خیلیا میگن ورژن بالاتره n85 هست .

اگر لطف کنید قیمت روز گوشی رو به همراه اینکه اگر خریداری کنم این گوشی رو باتوجه به اطلاعات بالا برد کردم یا نه بهم بگید .
این قضیه هک کردن گوشی رو هم همینطور ، اینکه جایی هست که گوشی رو برام بی دردسر هک کنه ؟ واسه اپدیت کردنش بعد از هک به مشکل نمیخورم ؟

و اینی که میگن کابل تلوزیون نداره حقیقت داره ؟
سلام فکر کنم قیمتش حدود 440 هزار تومان باشه و این گوشی دقیقا ورژن بالاتر N86 است و مهمترین تفاوتشم در فرستنده اف ام و دوربینش است و فکر نکنم برد خاصی کرده باشی (نظر شخصی)
گوشی باورژن 11 رو برات راحت هک می کنن اما این ورژن جدید می گن هک نمی شه

AMIR_EVILPRINCE
03-10-2009, 20:39
از دوستانی که اپدیت کردن میشه بگن تم جدیدیم اضافه شده یا نه؟من خیلی تم امتحان کردم اما در همشون هنگ بیشتر میشه ولی در تم اصلیش هنگ خیلی کمتره؟

این علامت سوال چی بود؟:31:شما سعی کن تم هایی استفاده کنی که بدون آیکن هستن.(البته چون میخوای هنگ کم بشه وگرنه من با اون هنگ کوچیک مشکل ندارم:20:):11:

*M!L4D*
03-10-2009, 21:15
هنو کسی با PC آپ نکرده ؟ ؟ ؟

pulp_152
03-10-2009, 21:18
شما دقت نکردی
به جای 5 نفر دور صورت 500 نفر کادر بکشه
وقتی فقط وسط تصویر فوکوس میکنه به چه دردی میخوره ؟

در مورد اسمایل شات هم گفتم زیاد کاربردی نیست
چون رو صورت افراد که ریش دارن خوب جواب نمیده و بجز اون با صورت بعضی ها مچ نیست :31:

نمیدونم والا اگه فوکوس نکنه که چرته ..

ادم ریشو بخنده که چی بشه :31:گریه کنه بیتره ..کاش یک تشخیص گریه هم میزاشتن

احتمالا با ادمای اخمو مچ نیس

*M!L4D*
03-10-2009, 21:45
ادم ریشو بخنده که چی بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gifگریه کنه بیتره ..کاش یک تشخیص گریه هم میزاشتن

احتمالا با ادمای اخمو مچ نیس
با وجود اون ریش دیگه چیزی از صورت باقی نمی مونه بخاط تشخیص بده :دی
اسمایل شات از اسمش معلومه دیگه !

tomi_fisher
03-10-2009, 21:51
سلام آقا علی گل.
ماله من چند نفرو تا گوشهیه گوشه هم اگه باشن تشخیص میده!

tomi_fisher
03-10-2009, 21:52
سلام من بازی های Ngage روی گوشیم پاک شده اگه آبدیت کنم اونا بر می گرده و کسی تونسته با خود گوشی آبدیت کنه چون از من می گه نمی شه
من با خود گوشی آپ کردم!

tomi_fisher
03-10-2009, 21:54
نه theme جدید اضافه نشده!

selejwest
04-10-2009, 08:03
آقا من به برنامه pisolic cristal farsi نياز دارم.نصب كه كردم كد ميخواد!patchهم كه نصب نميشه ازهمين سايت گرفتم.ميشه كمك كنيد؟

AMIR_EVILPRINCE
04-10-2009, 14:49
آقا من به برنامه pisolic cristal farsi نياز دارم.نصب كه كردم كد ميخواد!patchهم كه نصب نميشه ازهمين سايت گرفتم.ميشه كمك كنيد؟

چرا تو همون تاپیک نمیپرسی؟

selejwest
04-10-2009, 15:54
چرا تو همون تاپیک نمیپرسی؟

حالا اينجا پرسيدم كه برنامه اي كه با اين گوشي ست ميشه رو اگه ميشه برام بذارين.شرمنده ميفرماييد:11:

mr_khodaei2008
04-10-2009, 17:11
دوستان اين ورژن 20 هنوز براي پروداكتهاي فارسي نيومده؟

total_overdose
04-10-2009, 17:22
سلام
اگه منظورت برایه nsu هست برایه هیچ پروداکت کدی نیومده.
فقط با jaf یا فونیکس و از طریق خود گوشی امکانش هست.

tomi_fisher
04-10-2009, 19:32
agha sharmande farsim kharabe alan vali natonestam in khabaro dir bedam!!
hamin alan motevajeh shodam ke fokose n86 toye in vergen dige vasate safhe nist man chand ta aks gereftam ke didam bale... masalan roye gosheye safhe ye morabaee kochik umade va daghighan hamunja focus karde!

tomi_fisher
04-10-2009, 19:32

male man farsi , ordo, arabi va englishe ver 20 ham hast!!:8:

ali racer
04-10-2009, 19:54
hamin alan motevajeh shodam ke fokose n86 toye in vergen dige vasate safhe nist man chand ta aks gereftam ke didam bale... masalan roye gosheye safhe ye morabaee kochik umade va daghighan hamunja focus karde!

بسیار جالب شد

البته بحث فوکوس کردن وسط صفحه بیشتر سخت افزاریه تا نرم افزاری و اگه همچین امکانی تو گوشی بود
نوکیا از بدو معرفی گوشی بهش اشاره میکرد(که البته نکرده تو آرنا و سایت نوکیا هم من چیزی ندیدم)

بیشتر توضیح بدین لطفا

AMIR_EVILPRINCE
04-10-2009, 19:57

بیشتر توضیح بده و اگه میتونی یه عکس از صفحه ی گوشی بگیر

mamo
04-10-2009, 19:59
سلام
اگه منظورت برایه nsu هست برایه هیچ پروداکت کدی نیومده.
فقط با jaf یا فونیکس و از طریق خود گوشی امکانش هست.

فیرم ور جدید n86 8MP ورژن (20.115)_*فارسی*

tomi_fisher
05-10-2009, 17:16
بیشتر توضیح بده و اگه میتونی یه عکس از صفحه ی گوشی بگیر

من عکس هاروگرفتم ولی نتونستم آپ کنم تو سایت چطور باید آپ کنم؟

freidoon
05-10-2009, 19:28
دوستان عزيز
كسايي كه آپديت كردن بگن كه فريم ور جديد با جي پي اس مشكل داره؟

AMIR_EVILPRINCE
05-10-2009, 21:51
من عکس هاروگرفتم ولی نتونستم آپ کنم تو سایت چطور باید آپ کنم؟

برو این تو راحت آپ میکنی:11:

AMIR_EVILPRINCE
05-10-2009, 21:51
دوستان عزيز
كسايي كه آپديت كردن بگن كه فريم ور جديد با جي پي اس مشكل داره؟

مگه قبلی مشکل داشت؟

freidoon
05-10-2009, 22:39
مگه قبلی مشکل داشت؟

نخير قبلي مشكل نداشت.ولي بعضي ها اعلام كردن كه جديده مشكل داره.دوستاني كه آپديت كردن بگن مشكل داره يا نه؟

AMIR_EVILPRINCE
05-10-2009, 23:32
نخير قبلي مشكل نداشت.ولي بعضي ها اعلام كردن كه جديده مشكل داره.دوستاني كه آپديت كردن بگن مشكل داره يا نه؟

آهان.OK:20:

aban366
06-10-2009, 00:26
یکم باب تشکر رو اینجا راه بندازیم این دکمه دکوری نیست این صد صفحه رو ببینین چندتا تشکر شده!!!!!!!!!!!!!!!

mamo
06-10-2009, 01:59
یکم باب تشکر رو اینجا راه بندازیم این دکمه دکوری نیست این صد صفحه رو ببینین چندتا تشکر شده!!!!!!!!!!!!!!!
باید یکم بزرگتر باشه این دکمه به چشم بیاد

selejwest
06-10-2009, 08:08
ما همچنان تو كف cristal farsiمانديم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

aban366
06-10-2009, 09:03
دوستان من درخواست اینویزیبل شیلد کردم برا گوشی و میگن جالبه تنها گوشی هست که براش نیومده کسی تا به حال ازش استفاده کرده یا دیده برا N86

aban366
06-10-2009, 11:21
دوستان سلام
میدونم اینجا جاش نیست اما خواستم یه حالی به n86 دارا بدم شایدم تکراری باشه اما برا من تازه است
به لینک زیر برین و نرم افزار guardian.v1.03.s6 رو دانلود کنین که برا جلوگیری از دزدی گوشه یعنی چی؟
یعنی اگه کسی گوشیتو بدزده میتونی:1-با ارسال پیامی که نرم افزار برات میفرسته شماره دزد رو بفهمی
2- میتونی با دادن پیام هائی که برا طرف میفرستی و برا دزد کاملا غیر قابل دیدنه دستوراتی بدی مثل:موقعیت اگه گوشی GPS داشته باشه،تمام دفتر تلفن و گالری عکست رو پاک کنی،6تماس اخر و 2پیام اخر دزد رو بفهمیو ، به صدا در آوردن گوشی اگه فکر میکنی دزد نزدیکیهای شماست...
خلاصه کلی امکانات که دزد رو ناک اوت میکنه حتی میشه گوشی رو کاملا قفل کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتشکر یادتون نره

mr_khodaei2008
06-10-2009, 11:47
دوستان این رپیدشیر دیونم کرد هر چی فایل اپدیت این گوشی رو میزارم دانلود اولش خوب میره بعد یه چند درصدی که میره یه دفعه سرعت صفر میشه و یا میاد رو 1 تا 5 و مدام صفر و کمو زیاد میشه در نهایت اینکه فایل دانلود نمیشه یا اگه بعد 4 ساعتی دانلود شد خراب دانلود میشه

شما بگید من چیکار کنم همیشه تو فایلهای حجم بالا با رپید شیر این مشکلو دارم اخه مشکل چیه چند بارم امتحان کردم ولی همش همینطوره میشه یکی برام این فایلو رو یه سرور دیگه اپ کنه که بتونم دانلودش کنم

ممنون

aban366
06-10-2009, 13:13
دوستان کسی با قطب نمای گوشی کار کرده؟کجاش هست؟چطوری فعال میشه

AMIR_EVILPRINCE
06-10-2009, 15:21
دوستان کسی با قطب نمای گوشی کار کرده؟کجاش هست؟چطوری فعال میشه

من اینجوری باهاش کار میکنم.میرم تو مپز بعد کاملا زوم میکنم بعدش 5 رو میزنم یه کم گوشی رو که بچرخونی(دقیق نمیدونم به چه شکلی هست)پیدا میکنه.یعنی رنگش سبز میشه بعد هم کار میکنه دیگه.:20:

AMIR_EVILPRINCE
06-10-2009, 15:24

الان این دکمه رو بزنیم چه اتفاقی میفته؟اسممون رو تو بیلبورد شهر میزنن یا اسم اون شخصی که ازش تشکر شده.(بابا از شما بعیده-این ترفندهای جذب و فعالیت یوزر ماله 2 دهه قبل هست)

AMIR_EVILPRINCE
06-10-2009, 15:26
دوستان سلام
میدونم اینجا جاش نیست اما خواستم یه حالی به n86 دارا بدم شایدم تکراری باشه اما برا من تازه است
به لینک زیر برین و نرم افزار guardian.v1.03.s6 رو دانلود کنین که برا جلوگیری از دزدی گوشه یعنی چی؟
یعنی اگه کسی گوشیتو بدزده میتونی:1-با ارسال پیامی که نرم افزار برات میفرسته شماره دزد رو بفهمی
2- میتونی با دادن پیام هائی که برا طرف میفرستی و برا دزد کاملا غیر قابل دیدنه دستوراتی بدی مثل:موقعیت اگه گوشی GPS داشته باشه،تمام دفتر تلفن و گالری عکست رو پاک کنی،6تماس اخر و 2پیام اخر دزد رو بفهمیو ، به صدا در آوردن گوشی اگه فکر میکنی دزد نزدیکیهای شماست...
خلاصه کلی امکانات که دزد رو ناک اوت میکنه حتی میشه گوشی رو کاملا قفل کرد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتشکر یادتون نره

کسی که گوشی رو میدزده اول خاموشش میکنه باتریش رو در میاره بعد فلشش میکنه بعد هم بسم الله گوشی نو مبارک.:31:گوشی که دزدیده بشه تمام هست به غیر از این که دزدش گاگول باشه.:31:
ولی بره یه بار همه شده به تستش میرزه ممنون.:11:

arminjahanshahr
06-10-2009, 17:17
دوستان چند تا سوال داشتم
من مي خواستم n86 رو بخرم
من خودم n85 دارم و چون اين گوشي خيلي شبيه 85 هست چند تا سوال در مقايسه با n85 داشتم

1) آيا اون نقص لقي اسلايد که تو 85 بود را n86 داره ؟اگر کمتر يا بيشتر هست رو هم بگيد؟

2)صداش در مقايسه با 85 بيشتره يا کمتر ؟کيفيتش چطور؟

3)دکمه هاي جهتي 85 خوب زير دست نمي يومد خيلي پخ بود آيا 86 هم همينطوره يا اصلاح شده؟

4)اگر نقصي تو اين گوشي ديديد لطفا توضيح بدهيد
ممنون و متشکرم

mr_khodaei2008
06-10-2009, 17:54
دوستان چند تا سوال داشتم
من مي خواستم n86 رو بخرم
من خودم n85 دارم و چون اين گوشي خيلي شبيه 85 هست چند تا سوال در مقايسه با n85 داشتم

1) آيا اون نقص لقي اسلايد که تو 85 بود را n86 داره ؟اگر کمتر يا بيشتر هست رو هم بگيد؟

3)دکمه هاي جهتي 85 خوب زير دست نمي يومد خيلي پخ بود آيا 86 هم همينطوره يا اصلاح شده؟

ممنون و متشکرم

اصلايد گوشي لقي نداره و اگر هم داشته باشه در حد خيلي كم

صداي گوشي نسبتا خوبه ولي تو صداي بلند يه كم كيفيت كمه يعني در حد 95 نيست و 85 را نميدونم

دكمه هاش هم مشكلي نداره يعني برا من كه خوبه شما رو نميدونم

نقص و مشكل خاصي نداره و در كل گوشي خيلي خوب و با كيفيت ساخت بالايي هست

دوستان من ميخوام گوشيمو اپديت كنم ولي دوستان تو مبايلستان پيشنهاد ميكردن صبر كنيد تا برا nsu بياد و با اون اپديت كنيد بهتره و ريسكش كمتره
ميخوام بدونم خبري نيست كه كي اپديت برا nsu مياد و ايا به اين زودي مياد يا نه ؟

arminjahanshahr
06-10-2009, 18:01
اصلايد گوشي لقي نداره و اگر هم داشته باشه در حد خيلي كم

صداي گوشي نسبتا خوبه ولي تو صداي بلند يه كم كيفيت كمه يعني در حد 95 نيست و 85 را نميدونم

دكمه هاش هم مشكلي نداره يعني برا من كه خوبه شما رو نميدونم

نقص و مشكل خاصي نداره و در كل گوشي خيلي خوب و با كيفيت ساخت بالايي هست

دوستان من ميخوام گوشيمو اپديت كنم ولي دوستان تو مبايلستان پيشنهاد ميكردن صبر كنيد تا برا nsu بياد و با اون اپديت كنيد بهتره و ريسكش كمتره

دوست عزيز از اين که نظر دادي خيلي ممنون
اما خواهشا کسي نظر بده که خودش 85 داره يا حداقل باهاش کار کرده و تفاوت را حس کرده که منم به جوابم برسم
ممنون

tomi_fisher
06-10-2009, 18:33
من منظورم این بود حالا شاید اشتباه میکنم!! [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون مربع سبز شکل جدید فوکوس هست!!

AMIR_EVILPRINCE
06-10-2009, 19:03
من منظورم این بود حالا شاید اشتباه میکنم!! [[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون مربع سبز شکل جدید فوکوس هست!!

میشه طریقه ی کارش رو بگی؟

tomi_fisher
06-10-2009, 19:13
من موقعی متوجه شدم که داشتم ماکرو از فرمون ماشین عکس میگرفتم که دیدم این مربع سبز افتاد رو کفش من وقتی عکسو گرفتم کفش واضح بود و فرمون تار خود گوشی تشخیص میده! ولی اگه دوباره فوکوس کنی جای مربع سبز عوض میشه و روی سوژه دیگه فوکوس میشه!! حالا بگید من درست فکر کردم یا اشتباه؟؟

aban366
06-10-2009, 19:24
الان این دکمه رو بزنیم چه اتفاقی میفته؟اسممون رو تو بیلبورد شهر میزنن یا اسم اون شخصی که ازش تشکر شده.(بابا از شما بعیده-این ترفندهای جذب و فعالیت یوزر ماله 2 دهه قبل هست)
امیرجان سلام
واقعا تعجب میکنم شما تشکررو با مسائل بیزنسی قاطی میکنی به نظرم تشکر نشانه شخصیت و اگه یکی از دوستان از جمله خود شما زحمت میکشی و جواب سوالا رو میدی و راهنمائی میکنی این یه تشکر وظیفه منه که ازت راهنمائی گرفتم تشکر کنم حالا حتی اگه تو بزرگواری کنی و نخوای
من فقط منظورم همین بود

*M!L4D*
06-10-2009, 19:42
دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای قدردانی از کسی هست که به مشکل شما رسیدگی میشه و دادن پستی برای اینکار خلاف قوانینه!
این بحث کاملا" Off Topic هست ! ادامش ندید که aQoa میادش :دی

aban366
06-10-2009, 19:47
کسی که گوشی رو میدزده اول خاموشش میکنه باتریش رو در میاره بعد فلشش میکنه بعد هم بسم الله گوشی نو مبارک.:31:گوشی که دزدیده بشه تمام هست به غیر از این که دزدش گاگول باشه.:31:
ولی بره یه بار همه شده به تستش میرزه ممنون.:11:
امروز چتونه گیر دادین به من
بعدشم اگه یک درصدم احتمال بدیم یارو از رو کنجکاوی هم شده یه لحظه بخواد استفاده کنه نرم افزار در جا کارش رو کرده و شماره طرف رو داری(این نمی ارزه)

AMIR_EVILPRINCE
06-10-2009, 20:17
امیرجان سلام
واقعا تعجب میکنم شما تشکررو با مسائل بیزنسی قاطی میکنی به نظرم تشکر نشانه شخصیت و اگه یکی از دوستان از جمله خود شما زحمت میکشی و جواب سوالا رو میدی و راهنمائی میکنی این یه تشکر وظیفه منه که ازت راهنمائی گرفتم تشکر کنم حالا حتی اگه تو بزرگواری کنی و نخوای
من فقط منظورم همین بود

دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای قدردانی از کسی هست که به مشکل شما رسیدگی میشه و دادن پستی برای اینکار خلاف قوانینه!
این بحث کاملا" Off Topic هست ! ادامش ندید که aQoa میادش :دی

چشم چشم چشم.امروز یکم اعصاب ندارم ببخشید:11:

AMIR_EVILPRINCE
06-10-2009, 20:18
امروز چتونه گیر دادین به من
بعدشم اگه یک درصدم احتمال بدیم یارو از رو کنجکاوی هم شده یه لحظه بخواد استفاده کنه نرم افزار در جا کارش رو کرده و شماره طرف رو داری(این نمی ارزه)

خوب ما به همون نتیجه ی دزد گاگوله میرسیم دیگه:31:

arminjahanshahr
06-10-2009, 21:49
دوستان چند تا سوال داشتم
من مي خواستم n86 رو بخرم

ممنون و متشکرم

آقا خواهشا يکي به ما جواب بده:19:

aban366
06-10-2009, 22:34

راستش منم N85نداشتم اما تو همین جا یه بار صحبتش بود
در مورد صدای دو گوشی که بگردی در بخش نوکیا مقایسه چندتا گوشی از نظر صدا هستش از جمله لون گوشیا N85وN86
در مورد لقی که شنیدم N85لقی داره اما من و چندتا از دوستان از جمله اقا امیر لقی ندیدیم

aban366
06-10-2009, 22:57

این لینک مقایسه صدای این گوشی هاست
موفق باشین

aban366
07-10-2009, 10:38
سلام
یکی از دوستان نوشته بودن که نوکیا اعلام کرده ورژن جدید 20.115 پر باگ ترین محصولش بوده و دانلودش رو متوقف کرده؟کسی میتونه خبر جدیدی بده؟واقعا درسته؟

oh my god
07-10-2009, 12:43
سلام آقا علی گل.

من گوشیم رو آپدیت کردم. وقتی می خواهی عکس بیندازی به تعداد صورت ها مربع دورشون باز می شه. وسط و کنار گوشی هم نداره هر جا که صورت باشه باز می شه و چه دوربین حرکت کنه چه سوژه این مربع ها هم حرکت می کنه.

oh my god
07-10-2009, 12:48
سلام
یکی از دوستان نوشته بودن که نوکیا اعلام کرده ورژن جدید 20.115 پر باگ ترین محصولش بوده و دانلودش رو متوقف کرده؟کسی میتونه خبر جدیدی بده؟واقعا درسته؟

تا دیروز 14/7/88 که متوقف نبود و آپدیت می داد!

MET237404
07-10-2009, 14:08
سلام
گوشی n86 چطور با usb شارژ میشه.من گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کردم ولی خط شارژ باطری حرکتی نمیکنه.آیا تنظیم خاصی تو گوشی باید بشه.ممنونم کمک کنید

AMIR_EVILPRINCE
07-10-2009, 14:55
سلام
گوشی n86 چطور با usb شارژ میشه.من گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کردم ولی خط شارژ باطری حرکتی نمیکنه.آیا تنظیم خاصی تو گوشی باید بشه.ممنونم کمک کنید

اون سمت کابل رو هم باید وصل کنی تا کار کنه دیگه:31:

tomi_fisher
07-10-2009, 15:51
من گوشیم رو آپدیت کردم. وقتی می خواهی عکس بیندازی به تعداد صورت ها مربع دورشون باز می شه. وسط و کنار گوشی هم نداره هر جا که صورت باشه باز می شه و چه دوربین حرکت کنه چه سوژه این مربع ها هم حرکت می کنه.
تائید میشه!!:21:

MET237404
07-10-2009, 16:57
ممنون.اشکال از port کامپیوتر بود.

MET237404
07-10-2009, 16:59
چطور میشه از gps به صورت online درایران استفاده کرد.نرم افزار ها و چگونگی نصب را لطفا به من یاد بدبد

mr_khodaei2008
07-10-2009, 17:39

aban366
07-10-2009, 21:47
سلام
1- من بالاخره نفهمیدم قطب نما چطور کار میکنه اقا امیرم که گفتن واضح نبود،در نرم افزار اسمارت کام هم کلید 6 برا بازآوری قطب نمایه اما خوب هر طرف بچرخونی شمال همون طرفی میشه
2- دوستانی که آپدیت کردن و چند روز ازش گذشته میشه بگن واقعا باگ ها زیادتر شده؟کلا یه توضیح کامل بدن تا خیالمون راحت بشه؟
3- الان اپدیت جدید برا NSU نیومده و اگه این اپدیت باگ زیاد داره، ممکنه این نسخه بتا باشه؟ و برای NSU وقتی اومد این باگ ها رفع شده باشه؟یا اصولا این اپدیت نهائی و برا رفع این باگ ها باید منتظر اپدیت بعدی بود؟

mr_khodaei2008
08-10-2009, 11:50
کسی خبر نداره ورژن 20 برا nsu کی میاد من که دیگه خسته شدم الان 3 روزه دارم سعی میکنم فایل اپدیتو دانلود کنم همش یا دانلود نمیشه یا خراب دانلود میشه خستم کرد

کسی لینک مستقیم نداره این رپیدشیر با من کنار نمیاد

*M!L4D*
08-10-2009, 13:01
کسی خبر نداره ورژن 20 برا nsu کی میاد من که دیگه خسته شدم الان 3 روزه دارم سعی میکنم فایل اپدیتو دانلود کنم همش یا دانلود نمیشه یا خراب دانلود میشه خستم کرد

کسی لینک مستقیم نداره این رپیدشیر با من کنار نمیاد

کدوم شهری ؟
با WLan بزن تو رگ روشن شی ! چیه به این GPRS چسبیدین !

mr_khodaei2008
08-10-2009, 16:41
بابا شما چي ميگيد من با سرعت دانلود 50 كيلو بايت دارم دانلود ميكنم نميشه

ولي خوب امروز بعد 3 روز به مكافات تونستم دانلود كنم ميگم اين فايلهارو با يد چطوري بريزم رو رو گوشي با nsu يا برنامه ديگري و پروداكت كدش چنده؟

*M!L4D*
08-10-2009, 17:40
بابا شما چي ميگيد من با سرعت دانلود 50 كيلو بايت دارم دانلود ميكنم نميشه

ولي خوب امروز بعد 3 روز به مكافات تونستم دانلود كنم ميگم اين فايلهارو با يد چطوري بريزم رو رو گوشي با nsu يا برنامه ديگري و پروداكت كدش چنده؟

از کجا دان کردی ؟
احتمالا فایل برای فلش گوشی هست !

mr_khodaei2008
08-10-2009, 17:54
همین فایلی رو که تو قسمت فریمورها گزاشتین یه فایل exe است که وقتی نصبش میکنم پوشه rm-484 است که داخلش یه 50 تا فایل مختلف با چی باید اپدیتش کنم

AMIR_EVILPRINCE
08-10-2009, 18:15
همین فایلی رو که تو قسمت فریمورها گزاشتین یه فایل exe است که وقتی نصبش میکنم پوشه rm-484 است که داخلش یه 50 تا فایل مختلف با چی باید اپدیتش کنم

چون هنوز آپدیت برای NSU نیومده باید از نرم افزار های فلش استفاده کنی که به قول خودتون تو موبایلستان یکی نوشته که همچین کاری نکنین دلیلش رو من پیگیری نکردم ولی نوشته بود نکنین:31:ما هم گوش به فرمانیم.:31:

*M!L4D*
08-10-2009, 19:14
آره اونا فایله فلشه !
امیر جون میشه حرف موبایلستان رو نزنی ! خودمون انجمن موبایل به این توپی داریم :دی
اگه قبلا" گوشی رو فلش نکردی و تجربه نداری پیشنهاد می کنم طرف Jaf نری !

mr_khodaei2008
08-10-2009, 19:43
بله قبلا با اين روش و با فلش اپديت نكردم پس الان چيكار كنم با چه برنامه اي اپديت كنم ؟

AMIR_EVILPRINCE
08-10-2009, 20:07
آره اونا فایله فلشه !
امیر جون میشه حرف موبایلستان رو نزنی ! خودمون انجمن موبایل به این توپی داریم :دی
اگه قبلا" گوشی رو فلش نکردی و تجربه نداری پیشنهاد می کنم طرف Jaf نری !

میلاد جان هم اکنون خبر تاسف باری از همون جا به دستم رسید:31:
کاملترین ابزار هک گوشی آپدیت شد HelloOX2 v2.03 Unsigned
فیرم ور های جدید نوکیا هک نمیشوند!
با سلام

چند وقتی بود توی فرومهای نوکیا حرف از جلوگیری هک شدن فیرم ور ها بود و در این رابطه سایتهایی شروع به اعتراض و جمع آوری رای کردند مثل :

كد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این اساس قرار شد در فیرم ور های جدید 5800 ، N97 و ... چنین محدودیت هایی اعمال بشه و دیروز برای اولین بار این کار در مورد فیرم ور ورژن 20.115 برای N86 8mp صورت گرفت.

بنابراین اگر گوشیتون رو پیش از آپدیت هک کردید، بعد از آپدیت ریست نکنید!
تا اینجا مشخص شده که پچ های Open4all ، HelloOX و در همینطور Map Drive کمکی به هک این فیرم ور ها نخواهند کرد.

و البته همه ی این فعالیت ها موازی با طرحهای جدید برای ساخت با کیفیت تر بازی های N-Gage صورت گرفته ...
اینارو از موبایلستان گرفتم.باید خدمت دوستانی که گوشیشون رو آپدیت کردن ارز کنم که اینجور که بوش میاد حالا حالاها باید منتظر هک شدن بمونین.:31:عشق است ورژن 11:31:

*M!L4D*
08-10-2009, 22:31
همون 11 رو عشقه :دی

البته همه ی این فعالیت ها موازی با طرحهای جدید برای ساخت با کیفیت تر بازی های N-Gage صورت گرفته ...

این تیکه رو نگرفتم !: د ی

AMIR_EVILPRINCE
08-10-2009, 22:59
همون 11 رو عشقه :دی

این تیکه رو نگرفتم !: د ی

یعنی اینکه بره ساختن بازی های جدید و با گرافیک بالاتر ان گیج دارن هک گوشی هارو ناقص میکنن تا بتونن بازیهاشون رو به ما قالب کنن ولی نمیدونن ما زیر بار نمیریم:31:

aban366
08-10-2009, 23:26
دوستان به اندازه کافی در مورد آپدیت گفتین حالا میشه در مورد تجربیاتتون با این گوشی و اینکه از چه قسمت و برنامه اش خوشتون میاد و بیشترین قابلیتی که براتون جالب و کاربردی تر بوده بگین؟
و کمبود چه برنامه یا قابلیتی براتون بیشتر محسوس بوده؟

aban366
08-10-2009, 23:39
راستی دوستان با این صدای کیپد وسط چیکار کردین ،اعصاب برام نذاشته مثل جیریجیرک همش صدا میده برا من چند روزه اینجوری شده یه راهی نیست براش؟مثلا روغن از بغلش بریزیم داخلش

tomi_fisher
09-10-2009, 00:07
سلام
1- من بالاخره نفهمیدم قطب نما چطور کار میکنه اقا امیرم که گفتن واضح نبود،در نرم افزار اسمارت کام هم کلید 6 برا بازآوری قطب نمایه اما خوب هر طرف بچرخونی شمال همون طرفی میشه
2- دوستانی که آپدیت کردن و چند روز ازش گذشته میشه بگن واقعا باگ ها زیادتر شده؟کلا یه توضیح کامل بدن تا خیالمون راحت بشه؟
3- الان اپدیت جدید برا NSU نیومده و اگه این اپدیت باگ زیاد داره، ممکنه این نسخه بتا باشه؟ و برای NSU وقتی اومد این باگ ها رفع شده باشه؟یا اصولا این اپدیت نهائی و برا رفع این باگ ها باید منتظر اپدیت بعدی بود؟
نه از نظر من که عالیه!!

AMIR_EVILPRINCE
09-10-2009, 09:10
دوستان به اندازه کافی در مورد آپدیت گفتین حالا میشه در مورد تجربیاتتون با این گوشی و اینکه از چه قسمت و برنامه اش خوشتون میاد و بیشترین قابلیتی که براتون جالب و کاربردی تر بوده بگین؟
و کمبود چه برنامه یا قابلیتی براتون بیشتر محسوس بوده؟
تجربیات زیادی نداریم فقط من یه 50-60 برنامه روش نصب کردم که کار نکردن:31:البته چون با پایتون و بعضی هاشون به شتاب سنج گوشی مربوط بود این شکلی میشد.یه دور هم یه دفعه قاط زد:31:(گج شد:31:)دیگه هیچی روش نصب نمیشد ریست کردم درست شد.الان 2 تا مشکل دارم یک اینکه وقتی گوشی رو هکیدم و پچ C2Z رو نصب کردم خیلی گوشی قاطی میکنه هنگ میکنه و هزار تا چیز دیگه(منظور از هزار تا یه چیز:31:اونم اینکه وقتی تو یه برنامه هستم و اگر برنامه کمی حافظه ی زیادی مصرف کنه خود به خود بسته میشه)
تا حالا کسی رو گوشیش فنت نصب کرده؟من با این FONTROUTER مشکل دارم تو 5700 هم نتونستم فنت نصب کنم.به نظر شما مشکل از کجاست؟من رو 5700 فنت روتر رو نصب میکردم گوشی دیگه بالا نمی اومد(البته نرم افزار رو ساین میکردم)تو N86 هم بدون ساین و توسط هک نصب کردم که باز هم گوشی بالا نیومد.:31:شانس مائه:31:

راستی دوستان با این صدای کیپد وسط چیکار کردین ،اعصاب برام نذاشته مثل جیریجیرک همش صدا میده برا من چند روزه اینجوری شده یه راهی نیست براش؟مثلا روغن از بغلش بریزیم داخلش

امید جان .مثل اینکه حالت خوب نیستا روعن چیه:18:میزنی یهو گوشی میترکه:31:فکر کنم شما دارای جو زدگی گوشی شدین:31:صبر کن برات مثال بزنم.من اونوقت که 5700 گرفتم از بس جوگیر شدم سر 2 هفته گوشی باتریش به دیار باقی شتافت:31:خوشبختانه هنوز N86 دووم آورده.:31:یه پیشنهاد از من به تو.زیاد رو مشکلات گوشیت فکر نکن.اگر مشکل اساسی هست که باید فکر کنی ولی اگر جزئی هست یا یه قسمتش صدا میده زیاد پاپی نشو.

aban366
09-10-2009, 09:50
تا حالا کسی رو گوشیش فنت نصب کرده؟من با این FORNTROUTE مشکل دارم تو 5700 هم نتونستم فنت نصب کنم.به نظر شما مشکل از کجاست؟من رو 5700 فنت روتر رو نصب میکردم گوشی دیگه بالا نمی اومد(البته نرم افزار رو ساین میکردم)تو N86 هم بدون ساین و توسط هک نصب کردم که باز هم گوشی بالا نیومد.:31:شانس مائه:31:
امیر جان من با FORNTROUTE نصب کردم از همون روزاول و هیچ مشکلی هم نداشتم شاید 4بار فونت عوض کردم مشکلی هم نداشتم

امید جان .مثل اینکه حالت خوب نیستا روعن چیه:18:میزنی یهو گوشی میترکه:31:فکر کنم شما دارای جو زدگی گوشی شدین:31:
امیر جام من به مزاح گفتم روغن بریزم یعنی فکر میکنی اینقدر گاگ..لم !!!:41::41::41: جوگیر شدنم اول اینکه سنم از جو گیر شدن گذشته و دوم اینکه من رشته ام یه چیز دیگه است و ربطی به این موضوعات نداره اما به خاطر علاقه و کنجکاویه:31::31::31:
صبر کن برات مثال بزنم.من اونوقت که 5700 گرفتم از بس جوگیر شدم سر 2 هفته گوشی باتریش به دیار باقی شتافت:31:خوشبختانه هنوز N86 دووم آورده.:31:یه پیشنهاد از من به تو.زیاد رو مشکلات گوشیت فکر نکن.اگر مشکل اساسی هست که باید فکر کنی ولی اگر جزئی هست یا یه قسمتش صدا میده زیاد پاپی نشو.
در مورد صداشم واقعا بعضی وقت ها آدم رو مجبور به فکر کردن میکنه

AMIR_EVILPRINCE
09-10-2009, 11:52
امید جان چرا کل متونو نقل قول کردی؟

امیر جان من با FORNTROUTE نصب کردم از همون روزاول و هیچ مشکلی هم نداشتم شاید 4بار فونت عوض کردم مشکلی هم نداشتم

اینم شانس مائه دیگه:41:

امیر جام من به مزاح گفتم روغن بریزم یعنی فکر میکنی اینقدر گاگ..لم !!!
دستت درد نکنه دیگه .ما کی همچین توهینی کردیم.در ضمن زدی پدر گوشی رو در آوردی میگی از کنجاویه جلل خالق.:31:

aban366
09-10-2009, 12:10
بازم سلام
میگم وقتی یه ویدئو کلیپ رو تو مموریت میریزی موقع باز کردن با REAL playere خوده گوشی باز میشه ایا راهی هست که بصورت پیش فرض با core player باز کنیم؟مثل open with کامپیوتر؟
و اینکه شما هم براتون این مشکل پیش اومده با اون که شماره ای رو در دفتر تلفن سیو کردین باز وقتی طرف تماس میگیره به جا اسمش فقط شماره اش میفته انگار که سیو نیست؟برا بعضی شماره ها اینطوری میشه؟

AMIR_EVILPRINCE
09-10-2009, 17:05
بازم سلام
میگم وقتی یه ویدئو کلیپ رو تو مموریت میریزی موقع باز کردن با REAL playere خوده گوشی باز میشه ایا راهی هست که بصورت پیش فرض با core player باز کنیم؟مثل open with کامپیوتر؟
و اینکه شما هم براتون این مشکل پیش اومده با اون که شماره ای رو در دفتر تلفن سیو کردین باز وقتی طرف تماس میگیره به جا اسمش فقط شماره اش میفته انگار که سیو نیست؟برا بعضی شماره ها اینطوری میشه؟

خوب چه کاریه؟شما مگه همه ی فیلم هارو با CorePlayer میبینین؟فیلم های کوچیک و بهتر بگم کلیپ هارو با پلیر خود گوشی ببینین.و فیلم های سینماییتون رو در یک پوشه خاص بریزین و از CorePlayer ادش کنین.ولی این راهی که گفتین فک کنم امکام داره.زمان های دور:31:که داداشم 6600 داشت این کار رو روش انجام دادم.آهان شما میتونی فیلم هاتون رو با PvPlayer هم ببینین که به صورت اتوماتیک باعث میشه همه ی فیلم هارو خودش پخش کنه.:11:ولی در کل خودمم میرم دنبالش ببینم چیزی دستگیرم میشه.

aban366
09-10-2009, 18:39
امیر جان میدونی که real player فایل های diix رو ساپورت نمیکنه میخواستم ببینم با core player باز میشه،چون من وقتی divix رو با بلوتوث گرفتم موقع سیو میگه ساپورت نمیشه و سیو نمیکنه اما اگه core player باز کنه خوب مشکل حله امیدوارم متوجه کرده باشم

total_overdose
09-10-2009, 20:35
امیر جان میدونی که real player فایل های diix رو ساپورت نمیکنه میخواستم ببینم با core player باز میشه،چون من وقتی divix رو با بلوتوث گرفتم موقع سیو میگه ساپورت نمیشه و سیو نمیکنه اما اگه core player باز کنه خوب مشکل حله امیدوارم متوجه کرده باشم

سلام
فکر کنم مشکلتو فهمیدم.
ببین آقا امید شما باید با برنا مه ای مثل x-plor فایلهایی مثل divx رو به ممورری منطقل کنید و بعد با core player ببینیدشون.

AMIR_EVILPRINCE
09-10-2009, 20:42
شما فایل های دایویکس رو از بلوتوس میگیری؟:18:پدر بلوتوس و گوشی رو در میاری که.:18:

سلام
فکر کنم مشکلتو فهمیدم.
ببین آقا امید شما باید با برنا مه ای مثل x-plor فایلهایی مثل divx رو به ممورری منطقل کنید و بعد با core player ببینیدشون.

دقیقا همین کاری که دوستمون گفتن رو انجام بده مشکلت حل میشه.برو تو X-Plore بعدش 4 رو بزن بعد فایل هات رو کپی کن.

SevenHaft
10-10-2009, 12:03
انجمن ارتباطات سیارCTIA اخیرا اسامی برندگان اولین دوره اهدای جوایز ‌Holidays Awards را منتشر کرد.
این فهرست شامل ابزارهای الکترونیکی موبایل و برنامه‌های کاربردی است.
در مراسمی که در طی نمایشگاه CTIA2009 برگزار شد ، به برندگان این برنامه جوایزی اهدا شد.
محصولات شرکت کننده در 7 دسته‌بندی مختلف در زمینه نوآوری ، کاربرد و خلاقیت توسط هیئتی متشکل از گزارشگران و تحلیلگران مورد بررسی قرار گرفت.

در بین برندگان ‌CTIA Hot 2009 اسامی آشنایی به چشم می‌خورد از جمله:

بهترین گوشی دوربین‌دار :

Nokia N86 8MP

Samsung Memoir

Sony Ericsson C905a Cyber-Shot

بهترین برنامه کاربردی موبایل:

برنامه کاربردی‌Geodelic برای گوشی آیفون

برنامه کاربردی Jitterbug LiveNurse

برنامه کاربردی TeleNav GPS Navigator‌( ورژن 5.5)

بهترین ابزار مجهز به موبایل اینترنت یا نت بوک:

Adamo از کمپانی Dell

Dell Inspiration Mini10

Novatel Wireless برای MiFi Intelligent Mobile Hotspot

بهترین گوشی‌های هوشمند:

HTC Touch Pro2

Samsung Rouge

منبع خبري: GSM

احمدصالح پور
10-10-2009, 13:06
ایول به سامسونگ ....تو دو رده نماینده داره

mr_khodaei2008
10-10-2009, 20:19
راستي قضيه اين ورژن 20 چي شد اخرش خوبه يا نه ؟

هنوز خبري از اين ورژن براي nsu نيست كي مياد؟

aban366
10-10-2009, 22:12
چه عجب اقا امیر تشکر کرده؟ایولللللللل seven...

MET237404
11-10-2009, 23:31
از کجا بفهمم که گوشی n86 هک شده .یا در حالت هک قرار گرفته .یا برنامه هک اون چیه .چه طور حالت هکش رو برطرف کنم ممنونم

MET237404
11-10-2009, 23:36
برنامه گارمین طبق راهنما نصب شد.هیچ ارروری نداد.ولی طبق مراحل آموزش داده شده مرحله use attached/built in نمیاد.آیا این کار باید در فضای باز باشه

MET237404
11-10-2009, 23:37
قبل از خرید گوشی نوکیا تقریبا یکسال همه مدل گوشی رو بررسی کردم.
بین tuch hd و N86 مونده بودم .بلاخره n86 روخریدم .دیدم همه حرفهایی که دربارش میزدن فقط سلیقه های شخصی بوده .حالا نظر من در مورد این گوشی .
دوربین حرف نداره کاملا راضی کننده.استیلش تو دست وکیفیت کوشی عالی.صدای طرف مقایل کمی بم.ولی صدای شما با کیفیت و بلند هست.سرعت باز شدن منوها برای من راضی کننده هست 97 درصد بدون وفقه(سرعت خیلی خوب).صدای موسیقی و فیلم کاملا بدون نقص و راضی کننده و بلند.فیلمبرداری و عکسبرداری رقیب نداره.کشویی با لقی کمی که داره (فقط در حالت بسته بودن) درحین کار هیچ مشخص نیست(اگر باهاش ور بری کمی مشخص هست).برای من تقریبا 20 ساعت باطریش کار کرد.چون پردازش تصویرش بالاست اگر فقط با منوهاش و برنامه ها کار کنید (بدون پخش موسیقی و فیلم ) تقریبا 1 روز کار میکنه .ولی من فکر میکنم باطری گوشی من اصل و با کیفیت نیست.چون برای بعضی ها تا دو روز تقریبا با اجرای همه نوع برنامه کار میکنه.با usb شارژ میشه.برای من اگر باطریش تمام بشه بعد از 20 دقیقه روشن کردن گوشی باز کار میکنه.چون اهل بازی نیستم در این مورد نظری ندارم.چون باعث خرابی زود باطری و کیبرد و گرافیک گوشی میشه.اثر انگشت رو پشت قاب نمیمونه ولی روی LCD زیاد.
یه چیزی که کسی تا حالا دربارش جایی نگفته اینکه .کلید منو به طور مداوم هر چند ثانیه خیلی ملایم خاموش و روشن میشه تا در تاریکی جای گوشی مشخص بشه.قابل تنظیمه که به طور خودکار مصرف باطری رو کم کنه.شتاب سنج فوق العاده با حرکت خیلی آرام هم از افقی به عمودی یا بالعکس واکنش نشان میدهد.GPS توپ کار میکنه در عرض کمتر از 2 دقیقه ماهواره رو پیدا میکنه.
کلید ها بسیار راحت .به جز دو کلید چپ و راست زیر LCD که کمی مشکل با انگشت فشارش بدیم ولی بعد عادی میشه.اما این دو کلید در زما استفاده به طور افقی از کوشی بسیار راحت استفاده میشه.

آقا در کل اگر این گوشی رو دوست داری بخری ولی میترسی مشکل داشته باشه .بخرش .عالیه بعد متوجه میشی.تو سایتها نظرات شخصی کمی قلو شده آدمو میترسونه.فقط در زمان خرید مطمئن باش که قطعات اصل بکار رفته. وسلام

اگر سوالی داشتید MAHDI_EZZATI@GAWAB.COM (MAHDI_EZZATI@GAWAB.COM) ایمیل بدید جواب میدم.

ali racer
12-10-2009, 00:49
برنامه گارمین طبق راهنما نصب شد.هیچ ارروری نداد.ولی طبق مراحل آموزش داده شده مرحله use attached/built in نمیاد.آیا این کار باید در فضای باز باشه

اون برای کانکت شدن جی پی اسه نه برای تنظیمات برنامه گارمین دوست من

selejwest
12-10-2009, 09:46
آقا فايل مخصوص هك n86رو ميخوام

selejwest
12-10-2009, 10:01
آقا يه hello boxنصب كردم ولي جواب نداد ،حذفش كردم ولي متاسفانه كلي درايو بجا گذاشته كه حذف نشدن.چكار كنم كه حذف بشن؟

AMIR_EVILPRINCE
12-10-2009, 12:34
چه عجب اقا امیر تشکر کرده؟ایولللللللل seven...
آقا امید شما کشتی مارو:31:یه جا دیدیم از گوشیمون تعریف شده حال کردیم اون دکمه ی تشکر رو هم بزنیم:31:

از کجا بفهمم که گوشی n86 هک شده .یا در حالت هک قرار گرفته .یا برنامه هک اون چیه .چه طور حالت هکش رو برطرف کنم ممنونم

قبل از خرید گوشی نوکیا تقریبا یکسال همه مدل گوشی رو بررسی کردم.
بین tuch hd و N86 مونده بودم .بلاخره n86 روخریدم .دیدم همه حرفهایی که دربارش میزدن فقط سلیقه های شخصی بوده .حالا نظر من در مورد این گوشی .
دوربین حرف نداره کاملا راضی کننده.استیلش تو دست وکیفیت کوشی عالی.صدای طرف مقایل کمی بم.ولی صدای شما با کیفیت و بلند هست.سرعت باز شدن منوها برای من راضی کننده هست 97 درصد بدون وفقه(سرعت خیلی خوب).صدای موسیقی و فیلم کاملا بدون نقص و راضی کننده و بلند.فیلمبرداری و عکسبرداری رقیب نداره.کشویی با لقی کمی که داره (فقط در حالت بسته بودن) درحین کار هیچ مشخص نیست(اگر باهاش ور بری کمی مشخص هست).برای من تقریبا 20 ساعت باطریش کار کرد.چون پردازش تصویرش بالاست اگر فقط با منوهاش و برنامه ها کار کنید (بدون پخش موسیقی و فیلم ) تقریبا 1 روز کار میکنه .ولی من فکر میکنم باطری گوشی من اصل و با کیفیت نیست.چون برای بعضی ها تا دو روز تقریبا با اجرای همه نوع برنامه کار میکنه.با usb شارژ میشه.برای من اگر باطریش تمام بشه بعد از 20 دقیقه روشن کردن گوشی باز کار میکنه.چون اهل بازی نیستم در این مورد نظری ندارم.چون باعث خرابی زود باطری و کیبرد و گرافیک گوشی میشه.اثر انگشت رو پشت قاب نمیمونه ولی روی LCD زیاد.
یه چیزی که کسی تا حالا دربارش جایی نگفته اینکه .کلید منو به طور مداوم هر چند ثانیه خیلی ملایم خاموش و روشن میشه تا در تاریکی جای گوشی مشخص بشه.قابل تنظیمه که به طور خودکار مصرف باطری رو کم کنه.شتاب سنج فوق العاده با حرکت خیلی آرام هم از افقی به عمودی یا بالعکس واکنش نشان میدهد.GPS توپ کار میکنه در عرض کمتر از 2 دقیقه ماهواره رو پیدا میکنه.
کلید ها بسیار راحت .به جز دو کلید چپ و راست زیر LCD که کمی مشکل با انگشت فشارش بدیم ولی بعد عادی میشه.اما این دو کلید در زما استفاده به طور افقی از کوشی بسیار راحت استفاده میشه.

آقا در کل اگر این گوشی رو دوست داری بخری ولی میترسی مشکل داشته باشه .بخرش .عالیه بعد متوجه میشی.تو سایتها نظرات شخصی کمی قلو شده آدمو میترسونه.فقط در زمان خرید مطمئن باش که قطعات اصل بکار رفته. وسلام

اگر سوالی داشتید MAHDI_EZZATI@GAWAB.COM (MAHDI_EZZATI@GAWAB.COM) ایمیل بدید جواب میدم.

آقا فايل مخصوص هك n86رو ميخوام

آقا يه hello boxنصب كردم ولي جواب نداد ،حذفش كردم ولي متاسفانه كلي درايو بجا گذاشته كه حذف نشدن.چكار كنم كه حذف بشن؟

برای هک گوشی شما باید اول نرم افزار HelloOX نه helo box:31: رو بگیرین بعدش از سایت Opda درخواست فایل های کی و کر رو بدین که با 1 الی 2روز صبر کردن آماده میشه حالا با یک نرم افزار ساینر توسط اون دو فایل نرم افزار Hello OX رو نصب میکنین و بعدش همه ی کار هارو خودش انجام میده البته ورژن جدید گوشی هک نمیشه.در ضمن سعی کنین آخرین ورژن Hello OX 2.03 رو بگیرین.
اون دوست عزیزی هم که در مورد گوشی صحبت کردن باید چند تا چیز دیگه هم بگن مثلا اینکه دکمه ی شاتر یکم صفته که تو عکس برداری باعث تار شدن عکس میشه که باید آدم خودش رو مقاوم کنه تا عکس بد نشه.دوستانی که با گوشی فیلم برداری کردن تا حالا همچین مشکلی داشتین که فیلم هاتون زیاد تکون بخوره(تو کامپیوتر میره رو اعصاب)
در ضمن آقا امید(یا دوستانی که فنت نصب کردن) اگر ممکنه نحوه ی نصب فونت روتر رو دقیقا برام بگن چون من نتونستم نصب کنم.اینم بگم که من یه مموری 2 گیگ داشتم دیدم بیکار افتاده وصلیدم به گوشی و فونت روتر رو تو مموری کارت نصب میکنم نه هارد یا حافظه ی گوشی.

aban366
12-10-2009, 14:36
سلام
دوستان برای هک یه نرم افزاری هست بنام Hello OX 2.03 که خوب برای اینکه ازش استفاده کنین اول با زدن دکمه #0000#* شماره سریال گوشیت رو میگیری و در تایپیک زیر درخواسن cer و key رو میدی که بعد حدود دو روز فایلات آماده میشه که دوستان همونجا برات میزارن که دانلود میکنی

سپس همون فایلی که تو همین تایپیک رو دانلود میکنی وقتی اجراش بکنی سه گزینه هست که یکی آدرس برنامه Hello OX 2.03 رو میدی دو تا دیگه یکی ادرس فایل cer و دیگری ادرس فایل key خوب done رو میزینی یه فایلی در کنار همون فایل Hello OX 2.03 البته این بار ساین شده بوجو میاد که اون مموری گوشی میریزی و نصب میکنی تمام .در گوشی در applicetion یه برنامه ای خواهید داشت بنام rom patcher که وارد بشی دوتا گزینه داره که آبیه رو هر دو ok میکنی سبز میشه این سبز یعنی گوشی در حالت هک و ابی در حالت غیر هک
به نظر سخت میاد اما خیلی اسونه در ضمن وقتی Hello OX 2.03 رو ساین کردی اونی که پسوندش با حروف بزرگ SIS هستش ساین شده است
اینم ادرس فایل های هک یا همون Hello OX 2.03

mr_khodaei2008
12-10-2009, 17:00
ورژن 20 برا nsu اومده يا نه؟

Legend
12-10-2009, 18:22
ورژن 20 برا nsu اومده يا نه؟
خیلی وفته اومده...! تو تاپیکش هست...

شاد باشی:40:

aban366
12-10-2009, 18:32
در ضمن آقا امید(یا دوستانی که فنت نصب کردن) اگر ممکنه نحوه ی نصب فونت روتر رو دقیقا برام بگن چون من نتونستم نصب کنم.اینم بگم که من یه مموری 2 گیگ داشتم دیدم بیکار افتاده وصلیدم به گوشی و فونت روتر رو تو مموری کارت نصب میکنم نه هارد یا حافظه ی گوشی.

امیر جان من دقیقا مثل پست زیر عمل کردم فون روتر رو رو مموری یک گیگم ریختم،و تو همون جا که نصب کردم تو داخل فایل font router فونت ها رو ریختم

aban366
12-10-2009, 18:42
خیلی وفته اومده...! تو تاپیکش هست...

شاد باشی:40:

دوست عزیز ما هم نمیدونستیم برا NSUاومده میشه لینکش رو بدی ممنون میشیم

Legend
12-10-2009, 18:47
دوست عزیز ما هم نمیدونستیم برا NSUاومده میشه لینکش رو بدی ممنون میشیم

از پستش تشکر کردی که!

بعد از دانلود و اکستراکت کافیه تو مسیر NSU در درایو C قرار بدید و آپدیت کنید...

شاد باشید:40:

AMIR_EVILPRINCE
12-10-2009, 20:48
امیر جان من دقیقا مثل پست زیر عمل کردم فون روتر رو رو مموری یک گیگم ریختم،و تو همون جا که نصب کردم تو داخل فایل font router فونت ها رو ریختم

متشکر ولی از این راهی که گفتین هم رفتم باز هم نشد.گوشی بالا نمیاد.فکر کنم مشکل از ساین باشه.شما از کجا ساینش کردین؟(آنلاین یا با ساینر یا با هک؟)

AMIR_EVILPRINCE
12-10-2009, 22:00
آقا بالاخره فهمیدم مشکل از چی بود.مشکل این بود که فایل هایی که با پسوند رار بود رو تو همون گوشی اکسترکت میکردم.الان یه مشکل دیگه دارم که فکر کنم با این یکی هم خودم باید کلنجار برم.یه فنت نصب کردم توی صفحه ی اصلی خیلی خوب و قشنگه ولی تو منو که میرم همه ی حرف ها تو هم میره تو کانتکت هم همینه.مرسی از دوستان

aban366
13-10-2009, 16:01
از پستش تشکر کردی که!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود و اکستراکت کافیه تو مسیر NSU در درایو C قرار بدید و آپدیت کنید...

شاد باشید:40:

ممنون دوست عزیز اما من فکر میکردم برا جف هستش
خوب یعنی من این فایل رو دانلود کنم بعد اکسترکت کنم در مسیر
c/program file/ nokia/nsu
و دیگه نیازی به اتصال به نت نیستش درسته؟ممنون میشم یه توضیحاتی بدی

mr_khodaei2008
13-10-2009, 17:30
محل ذخیره شدن بولوتوث تو این گوشی کجاست؟

AMIR_EVILPRINCE
13-10-2009, 17:43
ممنون دوست عزیز اما من فکر میکردم برا جف هستش
خوب یعنی من این فایل رو دانلود کنم بعد اکسترکت کنم در مسیر
c/program file/ nokia/nsu
و دیگه نیازی به اتصال به نت نیستش درسته؟ممنون میشم یه توضیحاتی بدی

برو به این صفحه یه فایل تصویری آموزش آپگرید از طریق NSU هست خیلی مفید جالب و کاربردیه من که خودم خیلی برام مفید بود.

AMIR_EVILPRINCE
13-10-2009, 17:47
محل ذخیره شدن بولوتوث تو این گوشی کجاست؟

مثل بقیه نوکیاها تو قسمت مسیج گوشی هست دیگه.

mr_khodaei2008
13-10-2009, 18:53
مثل بقیه نوکیاها تو قسمت مسیج گوشی هست دیگه.

منظورم اين بود كه توي هارد گوشي تو چه فولدري

AMIR_EVILPRINCE
13-10-2009, 21:25
منظورم اين بود كه توي هارد گوشي تو چه فولدري

خوب بسته به نوع فایل هست دیگه.اگه آهنگ باشه پوشه ی attachments و فیلم هم ویدئو و ...

mr_khodaei2008
14-10-2009, 10:12
دوستان من فايل فريمور ان 86 را دانلود كردم حالا ميخوام با فونيكس گوشي رو فلش و اپديت كنم وقتي همه كار هارو ميكنم و روي دكمه refurbish ميزنم ميگه كه اين فايل RM484_001_000_M018.fpsx موجود نيست و برسي كردم ديدم اين فايل تو پوشه مربوطه نيست يعني تو اون فايل فريمور كه نصب كردم چنين فايلي نبوده و براي فلش كردن هم به اين فايل نياز دارم كسي ميتونه اين فايلو برام بزاره ممنون

total_overdose
14-10-2009, 11:35
دوستان من فايل فريمور ان 86 را دانلود كردم حالا ميخوام با فونيكس گوشي رو فلش و اپديت كنم وقتي همه كار هارو ميكنم و روي دكمه refurbish ميزنم ميگه كه اين فايل RM484_001_000_M018.fpsx موجود نيست و برسي كردم ديدم اين فايل تو پوشه مربوطه نيست يعني تو اون فايل فريمور كه نصب كردم چنين فايلي نبوده و براي فلش كردن هم به اين فايل نياز دارم كسي ميتونه اين فايلو برام بزاره ممنون
سلام آقای خدایی
راستش برایه منم یه همچین اروری داد.(با jaf هم همین ارور رو داد و هرکاری کردم هم نشد)
ولی با فونیکس این ارور رو که داد من ادامه کار دادم ولی فلش شد و هیچ مشکلی هم نداره الان.:46:

total_overdose
14-10-2009, 21:23
سلام
دوستان تا اونجایی که من میدونم ان86 و کلا نوکیا فناوری dlna رو رویه گوشیهاش نداره.
اما پشت کارتون ان86 یه نوشته ای هست و اینطور که معلومه نوشته dlna داره.
حالا من میخواستم بدونم این قضیش چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
14-10-2009, 23:33
دوستان تا اونجایی که من میدونم ان86 و کلا نوکیا فناوری dlna رو رویه گوشیهاش نداره.
اما پشت کارتون ان86 یه نوشته ای هست و اینطور که معلومه نوشته dlna داره.

حمید جان ان 900 dlna داره
ولی 86 نداره
و باید از طریق وای فای وصل بشی به هوم مدیا

total_overdose
15-10-2009, 00:43
حمید جان ان 900 dlna داره
ولی 86 نداره
و باید از طریق وای فای وصل بشی به هوم مدیا
سلام علی جان.
ما شمارو نداشتیم چکار میکردیم؟؟:11:
میگم پس اینکه پشته کارتونش نوشته به چه منظور هست؟

mr_khodaei2008
15-10-2009, 17:19
دوستاني كه فايل اپديت ان 86 را دانلود كردن خواهش ميكنم اين فايل RM484_001_000_M018.fpsx كه تو پوشه همون rm484 است را برا من يه جايي اپديت كنن و لينك بدن اخه اين فايل برا من نبود و هنگام اپديت با فونيكس ارور ميده ممنون

ali racer
15-10-2009, 19:37
سلام علی جان.
ما شمارو نداشتیم چکار میکردیم؟؟:11:
میگم پس اینکه پشته کارتونش نوشته به چه منظور هست؟

شما اگه دقت کنی ریل پلیر رو هم اون پشت میبینی که
تو بعضی از گوشی های سیمبین کمپانی های
دیگه همین ریل پلیر فایل های دایوکس رو هم اجرا میکنه

پس چرا ان 86 نمی خونه ؟:31:

اون علامت مربوط به اینه که با این استاندارد مچ هستش
نه این که مجهز به DLNA باشه

AMIR_EVILPRINCE
16-10-2009, 14:41
آقا کسی تا حالا به قسمت سنسور شتاب سنج گوشی توجه کرده بود؟برین تو تنظیماتش و دو تا گزینه داره یکی بره قطع صدای زنگ و یکی دیگه برای اسنوز آلارم هستش.بره من که خیلی مفید بود چون دیگه نیاز نیز صبح ساعت 4 دو ساعت دنبال دکمه ی اسنوز بگردم یا گوشی رو بزنم به دیوار تا خفه بشه.فقط کافیه گوشی رو بر عکس کنین(یه نرم افزاری هم هست که این کار رو انجام میده ولی این فابریک رو گوشی هست)

aban366
16-10-2009, 18:20
آقا کسی تا حالا به قسمت سنسور شتاب سنج گوشی توجه کرده بود؟برین تو تنظیماتش و دو تا گزینه داره یکی بره قطع صدای زنگ و یکی دیگه برای اسنوز آلارم هستش.بره من که خیلی مفید بود چون دیگه نیاز نیز صبح ساعت 4 دو ساعت دنبال دکمه ی اسنوز بگردم یا گوشی رو بزنم به دیوار تا خفه بشه.فقط کافیه گوشی رو بر عکس کنین(یه نرم افزاری هم هست که این کار رو انجام میده ولی این فابریک رو گوشی هست)

سلام
امیر جان میشه تنظیماتش رو کمی توضیح بدی؟ و وقتی زنگ تماس هم خورد با چرخوندنش صدا زنگ قطع میشه یا تماس رو برقرار میکنه

selejwest
16-10-2009, 21:21
آقا این تم افکت رو نزاشتین برام!!!!

*M!L4D*
16-10-2009, 22:42
سلام
امیر جان میشه تنظیماتش رو کمی توضیح بدی؟ و وقتی زنگ تماس هم خورد با چرخوندنش صدا زنگ قطع میشه یا تماس رو برقرار میکنه

آره !
خیلی وقته ازش استفاده می کنم !
گوشیو بچرخونی خودش Snooze یا قطع میشه !

*M!L4D*
16-10-2009, 22:46
آقا این تم افکت رو نزاشتین برام!!!!
تاپیکش :

mr_khodaei2008
17-10-2009, 11:42
کسی نیست این فایلو برا من بزاره RM484_001_000_M018.fpsx

soroush20
17-10-2009, 16:02
سلام
آقا يه مشكل اساسي.متخصصين آپگريد n86 ميتونن جوابشو بگن؟

من يهn86خريدم؛ازشم خيلي خيلي راضي ام؛ميخوام گوشيمو باnss پگريدش كنم؛ولي مشكلي كه دارم اينه كه وقتي گوشيمو توحالتpc به كامپيوتر وصل ميكنم گوشيرو ميشناسه؛ولي توnssگوشيرو نميشناسه؛مشخصاتشو نمياره ومنم نميتونمprodoct codeرو عوض كنم؛
(فريمور ورژن20 رو برا آپگريد دانلود كردم)
لطفاراهنماييم كنيدكه راه حل چيه؟
:13:

aban366
17-10-2009, 20:47
سلام

من يهn86خريدم؛ازشم خيلي خيلي راضي ام؛ميخوام گوشيمو باnss پگريدش كنم؛ولي مشكلي كه دارم اينه كه وقتي گوشيمو توحالتpc به كامپيوتر وصل ميكنم گوشيرو ميشناسه؛ولي توnssگوشيرو نميشناسه؛مشخصاتشو نمياره ومنم نميتونمprodoct codeرو عوض كنم؛

منم این مشکل رو دارم و هنوز نتونستم!!!!!!!!!!اگه راهی پیدا کردی برا ما هم توضیح بده دوست عزیز

soroush20
18-10-2009, 10:24
این دوستمون آقایN86 total_overdose ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داره وبه ورژن11 آپگرید کرده.من نمیتونم براش پیغام خصوصی بفرستم.شما میتونین این کارو انجام بدین؟
تاپیک #540 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کلوپ N86

soroush20
18-10-2009, 10:27
من يهn86خريدم؛ازشم خيلي خيلي راضي ام؛ميخوام گوشيمو باnss آپگريدش كنم؛ولي مشكلي كه دارم اينه كه وقتي گوشيمو توحالتpc به كامپيوتر وصل ميكنم گوشيرو ميشناسه؛ولي توnssگوشيرو نميشناسه؛مشخصاتشو نمياره ومنم نميتونمprodoct codeرو عوض كنم؛
دوست عزیز شما چه طور گوشیتو آپگرید کردی؟

mr_khodaei2008
18-10-2009, 11:40
سلام

اقا آخرین ورژن برنامه nss را نصب کنید مشکلتون حل میشه منم اول این مشکلو داشتم وقتی اخرین ورژن رو نصب کردم حل شد

AMIR_EVILPRINCE
18-10-2009, 14:28
سلام

من چون فنت فارسی نصب کردم گوشیرو فارسی کردم تا قشنگ تر بشه.تو فارسی از این مسیر دنبال کن:
منو-ایزارها-تنظیمات-موارد کلی-تنظیمات حسگر-کنترل حالت بیصدای حسگر-بعدشم اون 2تا تیک که به نظر من سعی کن اولی رو نزنی چون یه وقت میبینی گوشی جیبت بود خود به خود تماس ها رو از دست میدی.

SevenHaft
18-10-2009, 14:35
سلام به همگي.
از تمام كساني كه گوشي Nokia N86 8MP دارن خواهش ميكنم به اين سوال من جواب بدن بخصوص اونايي كه رنگ مشكيشو دارن.
راستش امروز از مجتمع پايتخت قيمت اين گوشي رو پرسيدم و فروشنده بهم گفت كه ما فقط رنگ سفيدشو داريم و قيمتشم 500 هزار تومان بدون گارانتي و گفت كه رنگ سفيدش اصلا گارانتي نداره و منم ازش پرسيدم كه بين رنگ مشكيش و سفيدش فرقي وجود داره گفت كه آره فقط رنگ سفيدش كابل TV رو ساپورت ميكنه و رنگ مشكيش كابل TV رو ساپورت نميكنه و پشت جعبش هم نوشته كه كابل TV رو ساپورت نميكنه و همينطور گفت اين سياست نوكيا توي گوشيهاي جديدش هست چون Nokia N97 هم در 2 مدل مثل Nokia N86 8MP به بازار عرضه شده.
حالا كساني كه گوشي Nokia N86 8MP رنگ مشكيشو دارين آيا با كابل TV مشكل دارين و آيا گوشيتون به تلويزيون وصل ميشه؟
من معذرت ميخوام ولي فكر كنم كه فروشنده حرف خيلي مضخرفي بهم زد چون كه طبق مستنداتي كه در سايت رسمي نوكيا وجود داره اصلا ديگه گوشي Nokia N86 8MP در رنگ سفيد توليد نميشه و همشون تنها در رنگ مشكي (اينديگو) توليد و به بازار عرضه ميشن پس اصلا نبايد 2 مدل وجود داشته باشه كه حالا بخواد بينشون هم فرقي باشه.
با سپاس.

AMIR_EVILPRINCE
18-10-2009, 19:14
سلام به همگي.
از تمام كساني كه گوشي Nokia N86 8MP دارن خواهش ميكنم به اين سوال من جواب بدن بخصوص اونايي كه رنگ مشكيشو دارن.
راستش امروز از مجتمع پايتخت قيمت اين گوشي رو پرسيدم و فروشنده بهم گفت كه ما فقط رنگ سفيدشو داريم و قيمتشم 500 هزار تومان بدون گارانتي و گفت كه رنگ سفيدش اصلا گارانتي نداره و منم ازش پرسيدم كه بين رنگ مشكيش و سفيدش فرقي وجود داره گفت كه آره فقط رنگ سفيدش كابل TV رو ساپورت ميكنه و رنگ مشكيش كابل TV رو ساپورت نميكنه و پشت جعبش هم نوشته كه كابل TV رو ساپورت نميكنه و همينطور گفت اين سياست نوكيا توي گوشيهاي جديدش هست چون Nokia N97 هم در 2 مدل مثل Nokia N86 8MP به بازار عرضه شده.
حالا كساني كه گوشي Nokia N86 8MP رنگ مشكيشو دارين آيا با كابل TV مشكل دارين و آيا گوشيتون به تلويزيون وصل ميشه؟
من معذرت ميخوام ولي فكر كنم كه فروشنده حرف خيلي مضخرفي بهم زد چون كه طبق مستنداتي كه در سايت رسمي نوكيا وجود داره اصلا ديگه گوشي Nokia N86 8MP در رنگ سفيد توليد نميشه و همشون تنها در رنگ مشكي (اينديگو) توليد و به بازار عرضه ميشن پس اصلا نبايد 2 مدل وجود داشته باشه كه حالا بخواد بينشون هم فرقي باشه.
با سپاس.

:31:ببخشد ولی این قرمزه تایید میشه.من بدون اینکه تستی انجام بدم میگم کاملا این حرف اشتباهه چون مثلا من از رنگ سفید خوشم نیومده و رنگ سفید این گوشی اصلا برام جالب نبوده این دلیل نمیشه که من نتونم اتصال به تی وی نداشته باشم کاملا غیر منطقیه.

soroush20
18-10-2009, 21:57
منم وقتی گوشیمو خریدم کابلTVنداشت اونو جدا خریدم.هیچ مشکلی هم نداشتم.
توی گوشی ریدن اگه حتی1%فکر کردی که فروشنده داره دروغ میگه بدون که نباید اون گوشیرو بخری.درغیر این صورت کلاه سرت میره

soroush20
18-10-2009, 22:00
دوست عزیز(mr_khodaei2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))میشه لینک آخرین ورژن NSSرو بهم بدی.
فقط همین باید ورژنش جدید باشه دیگه برنامه های دیگش چی؟
یه دنیا ممنون از راهنمایی هات.

soroush20
18-10-2009, 22:05
از دوستان گلم1خواهش دیگه هم دارم.
لینک بازی های شتاب سنج دارکه ان 86 ساپورت کنه رومیخواتم.

soroush20
18-10-2009, 22:26
یه سوال دیگه اینکه همه ی مراحل آپدیت مثل قبلا هست
مثلا اول گوشی روتو حالت PCبه کامپیوتر وصل میکنیم بعد باNSSپروداکت کد رو.عوض میکنیم و...
درسته؟
مثلا اول گوشی روتو حالت PCبه کامپیوتر وصل میکنیم بعد باNSSپروداکت کد رو.عوض میکنیم و...
درسته؟

mr_khodaei2008
19-10-2009, 11:32
میشه لینک آخرین ورژن NSSرو بهم بدی.
فقط همین باید ورژنش جدید باشه دیگه برنامه های دیگش چی؟

اینم لینک اخرین ورژن برنامه

درسته؟

بله همین کافیه تو تاپکش که کامل توضیح داده ولی بگم اپدیت این گوشی با nsu هنوز نیومده باید فایلشو دانلودکنی و با جف یا فونیکس اپدیت کنی

aban366
19-10-2009, 20:01
پس بالاخره برا NSU اومد

mr_khodaei2008
20-10-2009, 11:54
بلاخره منم دیروز گوشیمو به ورژن 20 اپدیت کردم

سرعتش یکم زیادتر شد و در مورد دوربین بگم که این تشخیص چهره به نشر خیلی خوب کار نمیده بعضی وقتا چهره را نمیشناسه و یا دیر تشخیص میده ولی در کل خوبه

MET237404
20-10-2009, 18:13
گوشی n86 دارم .وقتی حالت عکسبرداری رو روی دوربین دوم تنظیم میکنم برای بار دوم یا سوم یا ممکن هست تا چند بار دوربین کار کنه ولی بعد از چندین بار تغییر دوربین دیگر با باز کردن درپوش لنز محیط عکسبرداری تیره مشود و دریچه لنز بعد از ده یا پانزده ثانیه بسته مشود و پیغام unexpected error occurred.restart phone میآید.ورژن گوشی 11.04 میباشد.البته دراین حالت فقط دوربین کار نمیکندولی تمام برنامه ها خیلی خوب اجرا میشود.

لطفا مرا راهنمایی کنید آیا ورژن 11.04 را دوباره آپدیت کنم درست میشود و یا احتمال دارد دوربین مشکل داشته باشد.
متشکرم

soroush20
20-10-2009, 21:50
آقایون
لطفا راهنمایی کنید.
آموزش ریز به ریز آپدیتN86رومیخوام.
دوستمون گفت ورزن جدید NSU نیومده.ولی جای دیگه دیدم که بچه ها گوشیشونو باNSUآپگرید کردن. از راهنمایی های شما عزیزان کمال تشکر رو دارم.

*M!L4D*
20-10-2009, 22:28
آقایون
لطفا راهنمایی کنید.
دوستمون گفت ورزن جدید NSU نیومده.ولی جای دیگه دیدم که بچه ها گوشیشونو باNSUآپگرید کردن. از راهنمایی های شما عزیزان کمال تشکر رو دارم.
مهم : آموزش نحوه آپگرید گوشیهای نوکیا

aban366
20-10-2009, 22:33
آقایون
لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز برای NSU جدیدا اومده و تایپیک اموزشش رو بگردی پیدا میکنی
موفق باشی

aban366
20-10-2009, 22:35
دوستان اینجا کی اپدیت کرده؟نظر بدین خوب؟لینک دانلود مستقیمش در راپید رو ندارین ؟

mr_khodaei2008
21-10-2009, 11:37
من اپديت كردم از اين لينك

دوستان اين ورژن هك نميشه من hellox 2 را نصب كردم خودش نصب شد ولي پچ هاش نصب نميشه چيكار كنم ؟

*M!L4D*
21-10-2009, 13:13
من اپديت كردم از اين لينك

دوستان اين ورژن هك نميشه من hellox 2 را نصب كردم خودش نصب شد ولي پچ هاش نصب نميشه چيكار كنم ؟

صــــبر !
تا ورژن بعدی HelloOX بیـــاد ! منم واس همین آپ نکردم !

KINGTATu
21-10-2009, 19:31
helloox2 هم جواب نمیده؟!!! خدایی نوکیا کم نمیاره انگار!

faded
21-10-2009, 23:03
سلام به همه!!
من دنبال یه گوشی خوب نوکیا می گردم که صدا رو خیلی خوب ضبط کنه و یا حداقلش اینکه روش برنامه بخوره که بتونه قابلیت ضبط خوب رو پیدا کنه؟ از صاحبان n86 می خوام بپرسم که این گوشی چطوره؟ ایا ضبط کردنش خوبه؟ و اینکه قدیمی نشده؟ ممنون میشم جواب بدین!

soroush20
22-10-2009, 09:42
سلام .
دوست عزيز اگه ميخواي گوشي بخري پيشنهاد من به شما N86هست.اين گوشي هم كيفيت ضبطAMRخوبي داره وهم برنامه اي روش نصب ميشه كه صدارو به صورتMP3ذخيره ميكنه.
حالا خودت بگو
خوبه يا نه؟
به نظر من نسبت به قيمتش عالي.

دوستان گفتن تو ورژن20 گوشي هك نميشه.
خب چه ميشه كرد.
فعلا برنامه هايي رو كه ميخواين نصب كنيد و براتون ضروري هست رو ساين كنيد.
از همگي متشكرم

mr_khodaei2008
22-10-2009, 12:10
دوستان اگه میخوان اپدیت کنن به نظر من گوشی شون را فرمت نکنن همونجوری اپدیت کنن مشکلی نیست تا زه برانامه هاشون هم میمونه من همینطوری اپدیت کردم الان کلادینک ان گیج هستش و کار میده در حالی که اگه فرمت کرده بودم الانم که گوشی هک نمیشه و انگیج نداشتم

soroush20
22-10-2009, 14:18
سلام دوستان
من امروز 1بار ویندوز نصب کردم بعد برنامه های گوشیمو.بعدش وقتی گوشی رو توحالت pc وصل کردم نشناخت.
2باره ویندوز عوض کردم بازم همون جوری.
تمام نرم افزاراشم کامل روکامپوتر نصب هست.
لطفا راهنماییم کنید.
از همگی کمال تشکررو دارم

Vahid.Mob.14
22-10-2009, 17:05
سلام به همگی. میخواستم بدونم چه جوری میشه صفحه نمایش رو توی این گوشی چرخوند . البته به غیر از فعال بودن چرخش خودکار صفحه.
*مرسی*

aban366
22-10-2009, 18:34
سلام دوستان
من امروز 1بار ویندوز نصب کردم بعد برنامه های گوشیمو.بعدش وقتی گوشی رو توحالت pc وصل کردم نشناخت.
2باره ویندوز عوض کردم بازم همون جوری.
تمام نرم افزاراشم کامل روکامپوتر نصب هست.
لطفا راهنماییم کنید.
از همگی کمال تشکررو دارم

سلام
دوست عزیز منم این مشکل رو دارم و داشتم واقعا منم کلافه شدم اما دوستان نظر دادن که باید اخرین ورژن pc suit رو دانلود و نصب کرد تا مشک حل شه که متاسفانه با دایال اپ من غیر ممکنه

AMIR_EVILPRINCE
22-10-2009, 19:36
سلام به همگی. میخواستم بدونم چه جوری میشه صفحه نمایش رو توی این گوشی چرخوند . البته به غیر از فعال بودن چرخش خودکار صفحه.
*مرسی*

شما چرخش خودکار رو قطع کن.بعدش اسلاید رو به سمت بالا ببر مشکلت حل میشه.در ضمن اگر بعدشم پایین بیاری(نه اسلاید پایینا بلکه اسلاید وسط)به همون شکل میمونه.

AMIR_EVILPRINCE
22-10-2009, 19:39
سلام
دوست عزیز منم این مشکل رو دارم و داشتم واقعا منم کلافه شدم اما دوستان نظر دادن که باید اخرین ورژن pc suit رو دانلود و نصب کرد تا مشک حل شه که متاسفانه با دایال اپ من غیر ممکنه

شما اینارو چک کن:
1.وقتی کابل رو وصل میکنی گوشی شارژ میشه؟
2.به صورت مستقیم به مادربورد وصل هست یا هاب؟(مثلا با کیبورد یا جلو و کنار کیس(اینا غیر مستقیم هستن))
3.توی Device maneger گوشی رو تشخیص میده؟اگر تشخیص نمیده یه Refresh کن ببین میشناسه.
به نظر من مشکل از نوع اتصال مستقیم یا غیر مستقیم هست.

aban366
22-10-2009, 22:46
شما اینارو چک کن:
1.وقتی کابل رو وصل میکنی گوشی شارژ میشه؟
2.به صورت مستقیم به مادربورد وصل هست یا هاب؟(مثلا با کیبورد یا جلو و کنار کیس(اینا غیر مستقیم هستن))
3.توی Device maneger گوشی رو تشخیص میده؟اگر تشخیص نمیده یه Refresh کن ببین میشناسه.
به نظر من مشکل از نوع اتصال مستقیم یا غیر مستقیم هست.

سلام
1-نه شارژ نمیشه اما کابل مشکل نداره چون در سه حالت دیگه اتصال انجام میشه
2- من لپ تاب دارم و از پورت کناری استفاده میکنم یعنی میگی از پورت عقبی استفاده کنم
3- نه نمیشناسه البته در ویندوز دیگه ام میشناسه اما اتصال بازم انجام نمیشه

aban366
22-10-2009, 23:45
یه فایلی تو divice manag بنام Nokia HID Monitor Controls هست که نصب نشده یا نمیشناسه که زرده و گرنه portable divice گوشیN86 رو شناخته

soroush20
23-10-2009, 08:38
مشكلم با كانكت شدن كابل حل شد.
مشكلي كه الان دارم مال آپديتمه
موقعي كهNSUرو باز ميكنم كه بره برا آپديت ارور زيرو ميده .ضمن اينكه من الان پروداكت كد رو عوض كردم. اين كارم فعلا مشكلي پيش نمياره؟

ارور:
Nokia software
updater has attempted to connect to the internet but has failed three times.this could be because of a poor-quality/slow or intermittent internet
connection/orrestrictions due to afirewall

if requested by your firewall/nokia softwar Updater need the following applications to gain access to the internet:
nsl_host_process.exe
nsu_ui_client.exe

,ورژن NSU1.8.10هست
برا ارور چيكار كنم؟:13:

سوال ديگر:
فريمور رو كجاي هاردم نصب كنم كه NSUبشناستش و از رو اون گوشي ر. آپديت كنه؟
متشكر از لطف همگي:11:

aban366
23-10-2009, 10:56
سوال ديگر:
فريمور رو كجاي هاردم نصب كنم كه NSUبشناستش و از رو اون گوشي ر. آپديت كنه؟
متشكر از لطف همگي:11:

در مسیر نصب NSU بریز
و اگه راهی پیدا کردی برا نصب PC suit اینجا برا دوستان هم توضیح بده که استفاده کنن یکیش خودم:31::31::31:

Ali_BlueBoy
23-10-2009, 12:44
اقا چند تا نکته
اول اینکه این اپدیت 86 فارسی ساپورته دیگه .......بعد هیچ راه واسه آپدت مستقیم با nsu نیست ....؟؟؟!!!

soroush20
23-10-2009, 20:19
سلام
چاره كارتون اينه
اول سيدي خود نوكيارونصب كنيد بعد NSUورژن1.8.10رونصب كن بعدم گوشيرو با پيسي سوييت به كامپيوتروصل كنيد
اميد وارم مشكلتون ايندفعه حل بشه.واس من كه حل شد
اگه حل نشدو سوالي داشتين من در خدمدتتونم
من الان این مشکلو با NSUدارم:

سلام

NSU

من موقعی که میخواد آپدیت روشروع کنه این ارورو میده

Runtime error!
program:c:p...

R6002
-floating point support not loaded
لطفا اگه بایدورژن جدیدشونصب کنم برای د دانلود لینکش رو هم قرار بدین.
باتشکر از همگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

mp_1991
24-10-2009, 10:56
سلام دوستان من چجوری میتونم این n86 هک کنم.
هر چی راه ساین کردن بود امتحان کردم ولی هیچ کدوم جواب نداد!
اگه کسی این گوشی رو هک کرده یا با روش ساین جواب گرفته یه توضیحی بده ممنون میشم.

*M!L4D*
24-10-2009, 13:16
HelloOX ---- 2 :

pulp_152
24-10-2009, 13:21
اینجور که شنیدم اخرین فریمور n86 که فکر کنم 20 میشه قابلیت هک شدن رو نداره

soroush20
24-10-2009, 15:30
بله هک نمیشه.
البته تا اون موقعی که ورژن جدید هلواوایکس نیومده.
الانم فعلا میشه اون برنامه هایی کهبراتون مهمه رو ساین کنید.

بقول یونس شاد باشید

mr_khodaei2008
24-10-2009, 17:18
دوستان برای اپدیت باnsu فایلها رو باید تو این مسیر بریزین تا nsu بشناسه

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\vpls\

این قسمت که به عنوان کد شناخته ادامه مسیر بالاس چون www داشت به عنوان کد شناخته

soroush20
25-10-2009, 09:26
آقایون کسی نیست جواب ماروبدن؟
مشکل دارم باNsuاگه دیدم نمیشه میرم سراغ آپدیت با فونیکس.
لطفا راهنماییم کنید که با این ارور چیکار کنم:
NSU

Runtime error!

R6002
ورژن NSU1.8.10.
باتشکر از همگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

*M!L4D*
25-10-2009, 16:57
آقایون کسی نیست جواب ماروبدن؟
مشکل دارم باNsuاگه دیدم نمیشه میرم سراغ آپدیت با فونیکس.
لطفا راهنماییم کنید که با این ارور چیکار کنم:
NSU

Runtime error!

R6002
ورژن NSU1.8.10.

تو تاپیک خودش مطرح کنی زود تر به جواب میرسی !:10:

MET237404
25-10-2009, 18:02

من با rompatcher تونستم هک کنم.تو لینک زیر برو حتما جواب میگیری

MET237404
27-10-2009, 17:28
سلام
من یک گوشی N86 خریدم میخوام مزایا و معایب اون رو از نظر خودم بگم.

قبل هر چیز این رو بدونید هر کسی نظر شخصی خودشو در مورد گوشی میده که ممکنه از یه چیزگوشی خوشش بیاد که شما دوست ندارید.من خودم یکسال روی همه گوشی ها تحقیق کردم تا گوشی که مورد پسند م باشه رو بخرم.
شرایط مورد نظر من این گزینه ها بود
ترانسفر fm – رادیو –حداقل 5 مگاپیکسل دوربین- کشویی – لمسی نباشه- عمر باطری حداقل یکروز-gps –کیبرد راحت- مموری کارت – cpu –بازی زیاد برام مهم نبود.

بعضی ها روی دوربین حساسیت زیاد دارن که اصلا منطقی نیست . یه عکس 5 مگا پیکسلی بقدری کیفیت داره که هرکسی رو راضی میکنه .حالا یکی دنبال 12 مگا پیکسلی نمیدونم چی ازش میخواد.
بازی ها هم که عمر کیبرد –گرافیک –باطری – مموری - lcd رو کم میکنه و عمر آدم رو هم پوچ ...!!

این گوشی با توجه به وزن تقریبا 150 گرمی تو دست بقد ری خوب و راحت و خوشدست هست که واقعا لذت بخشه.
قاب پشتی اثر انگشت نمیمونه ولی روی lcd و نوار به ظاهر فلزی دورش اثر انگشت میمونه افتضاح. رنگ هیچ قسمتی از بدنه هم به مرور زمان پاک نمیشه.جنس بدنه و قاب خیلی خوب هست.
کشویی درحالت باز به هیچ وجه لقی نداره .فقط در حالت بسته اگر باهاش ور بری کمی لقی رو نشون میده که حین کار کردن اصلا محسوس نیست .ولی از بغل که به گوشی نگاه کنید کمی فاصله بین کشویی و گوشی وجود داره که من هیچ خوشم نیومد.
کلیدها از جنس بسیار خوب و کارآیی خیلی خوب .ولی کلیدهای c و دوکلید چپ و راست زیر lcd به صورت عمودی هستند که کار با اونها مشکله و لی با گذشت زمان عادت میکنید.اما گوشی در حالت بازی یا landscape (افقی) این کلید ها بسیار کارا و آسان استفاده میشوند.
کلید جهت نما هم به خوبی کار میکنه.
فیلمبرداری و عکسبرداری در نور خورشید بی نظیره(همتا نداره .آینه..!!) ولی در اتاق یا محل کار که فضا سرپوشیده و بدون نور یا نور کم هست عکسها کمی تاریک تر نسبت به 8910 سامیونگ گرفته میشه .در تاریکی مطلق هم با فلاش جزئیات رو را از فاصله 3 یا 4 متری نشان میدهد( اگر بعد از عکس زوم کنید). در تاریکی بسیار عالی عکس میگیره .بدلیل اینکه WIDE عکس میگیره تصویر دورتر به نظر میاد.قابلیت تنظیم اتوماتیک یا به صورت تنظیم شخصی داره تو عکسبرداری یا فیلمبرداری.در حالت فیلمبرداری هم می شود با فلاش فیلم گرفت .
صدا روی فیلمبرداری باکیفیت از فاصله 4 متری خیلی خوب و بدون نقص و تصویر فیلمبرداری هم خیلی خوب و راضی کننده هست ولی اگر خیلی زیاد زوم کنید کمی تصویر تیره تر میشود.منظورم از تیره تر شدن یعنی کمی به قهوه ای کمرنگ متمایل میشود.
تصویر lcd زیر نور خورشید صفر مطلق .به زحمت چیزی دیده میشود. شکل و رنگ منو ها با کیفیت و قشنگ هستند.
ترانسفر fm بیشتر از 1.5 متر فاصله با رادیو دچار نویز میشود ولی زیر 1 متر بدون نقص کار میکنه.
صدای طرف مقابل از گوشی کمی بم ولی واضح به نظر میرسه.ولی صدای شما حین صحبت با کیفیت میباشد.
Gps کمتر از 2 دقیقه با ماهواره ارتباط برقرار میکنه .و تصویر نقشه به حالت افقی هم نمایش داده میشود.(شتاب سنج در حالت gps کار میکنه).
سرعت اینترنت از کامپیوتر خونه سریعتر هست.
برای من فکر میکنم باطریش جنس خوب نیست .چون حد اکثر 20 ساعت شارژش خالی میشود .البته فیلمبرداری . عکسبرداری و نصب برنامه اجرای بازی .هر کدام به مدت تقریبی 2 دقیقه یا کمی بیشتر هم انجام میدهم..- در عرض یک ساعت ونیم باطری تخلیه شده .کاملا شارژ میشود.با usb هم شارژ میشود.
ورژن گوشی من 11.04 هست ولی فکر کنم نیاز به آپدیت مجدد یا ریست داره .چون وقتی چند بار کشویی لنز دوربین رو باز میکنم و عکس میگیرم و چند بار این کار رو انجام بدم خصوصا اگر حالت فیلمبرداری یا عکسبرداری رو تغییر بدم روی دوربین دوم و برعکس .
دوربین گوشی هنگ میکنه .ولی کلیه کار های دیگه گوشی خوب انجام میشه .فقط دوربین ازکار میفته .که با ریست یا آپدیت مجدد حل میشه.

سرعت باز شدن منوها یا اجرای برنامه ها بستگی به میزان پر شدن حافظه تغییر میکنه .
در اکثر موارد ورود به منو ها و اجرای آنها بدون وقفه انجام میشه.

در قسمت گالری حالت نشان دادن عکسها به صورت دایره ای هست و من نتونستم این حالت رو عوض کنم . از این حالت خوشم هم نمیاد .اگر راهی داره به من بگید.
یکی از مشکلات من با این گوشی این بود که برای ورود به مموری کارت جای خاصی یا گزینه ای نداره .من از اکسپلورر استفاده میکنم تا وارد مموری کارت بشم.اگر راهی داره به من بگید.

مثلا من نمیتونم فقط عکسهای داخل گوشی یا فقط عکسهای داخل مموری کارت رو نگاه کنم.همه عکسها و هر فایلی که با پسوند مثلا jpg باشه رو نشون میده .اکر وارد گزینه َALL توی گالری برید.تو گزینه های دیگه هم جایی وجود نداره که عکسهای مموری رو فقط نشون بده (اینجاش خیلی بده )اگر راهی بود به من هم بگید.
توی calendar که من خیلی باهاش کار میکنم نمشود یک پیغامی رو که ثبت شده در ساعتی خاصی یادآوری کنه رو نمیشه به روز دیگه ای move داد .حتما باید تاریخ پیغام رو به اون روز تغییر بدیم. یا اگر کار رو بخواهیم هر سه شنبه به ما یادآوری کنه باید تمام سه شنبه ها رو دونه دونه تعریف کنیم.(خیلی بده).

در کل این گوشی برای کسی که ازش خوشش اومده ولی میترسه مشکل داشته باشه
توصیه میکنم حتما بخره ولی با قطعات اصلی نه تقلبی .از یه جای معتبر خرید کنه .
گوشیش حرف نداره .بقیه جاها دوربین رو مقایسه میکنن و خیلی چیزای دیگه .اینا همه بافته خیالات کاربران هستش .چون همینی که هستش بسیار عالی هست .و خواسته شما رو برآورده میکنه .مگر دنبال گوشی باشید که شرایط گفته شده در چند خط اول را نداشته باشه .

کلید منو به صورت مداوم هر 5 ثانیه به 5 ثانیه با نور سفیدی روشن میشود و خاموش میشود خیلی ملایم .در شب جای گوشی رو نشان میده که راحت پیداش کنی.

صدای گوشی خیلی بلند هست .به طوری که صدای زنگ گوشیم رو رو 40% صدا تنظیم کردم .استفاده از کلید ولوم راحت هست.

رادیو بدون مشکل کار میکنه .
تو قسمت contact هر چی بخوای هست .هر طور که بخوای میتونی تنظیم کنی.
در مورد پایه ای که روی دوربین قرار دارد .باید بقدری مواظب باشی که یه بار نشکنه خیلی ظریف هست.
در پوش پشت گوشی راحت باز و بسته میشه. دیگه نمیدونم در مورد چیش باید صحبت کنم
ولی اگه سوال داشتید ایمیل بدید

Mahdi_ezzati@gawab.com

soroush20
27-10-2009, 22:01
سلام دوست عزيز
1.اونFMترنسميتر هست.
2.دوربين 5 مگا تو عكس رلضيت ميكنه تو فيلم چي.تازه وقي N86آژديت ميشه دوربينش پيشرفتهاي زيادي داره.
3.با خوشدست بودنشم موافقم
4.اين اثر انگشت اعصاب همهرو خورد كرده

یکی از مشکلات من با این گوشی این بود که برای ورود به مموری کارت جای خاصی یا گزینه ای نداره .من از اکسپلورر استفاده میکنم تا وارد مموری کارت بشم.اگر راهی داره به من بگید.5.براي ورود به مموري كارت هم ميتوني ازApplications>Office>file manager استفاده كني.(ميتوني بك آپ هم همونجا بگيري)
در كل موقع خريد نطر منم N86 نبود.ولي ازش كاملا راضي ام.

KINGTATu
28-10-2009, 00:01
سلام دوستان
من خریدم این گوشیو، باحاله، اکثر مواردی که دوستمون 2 پست قبل گفتن رو هم قبول دارم ولی هنوز زیاد باهاش کار نکردم، فقط مشکلم اینه که اف ام ترنسمیترش وقتی میخوای بری توش ارور feature not supported میده، ورژنش 11 فارسیه الآن، فعلا نمیخوام آپدیتش کنم، چیکارش کنم؟

aban366
28-10-2009, 09:46
دوستان برای اپدیت باnsu فایلها رو باید تو این مسیر بریزین تا nsu بشناسه

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Nokia\Nokia Service Layer\A\nsl_service_module_00001\vpls\
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین قسمت که به عنوان کد شناخته ادامه مسیر بالاس چون www داشت به عنوان کد شناخته

اقای خدائی عزیز و دوستان سلام
ممنون میشم این مسیر رو در ویندوز ویستا بهم بگین که فریمور رو کدوم مسیر بریزم که NSU بشناسه