PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ N86

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

thelastblack
20-09-2011, 20:45
@new evil
گوشی که فایل منیجیر داره! تو Applications -> Office هست....
اما اگه اون کافی نیست میتونید XPlore رو دانلود و نصب کنی، خیلی خوب جواب میده....

@baltaza
۱) احتمالا با فلش کردن باید مشکلتون حل شه. یه فلش بکنید.
۲) احتمالا شما تنظیمات رو دست زدید.
برید به Settings -> Connection -> Packet Data و اولین گزینه رو به When available تغییر بدید.

new evil
20-09-2011, 21:52
@new evil
اما اگه اون کافی نیست میتونید XPlore رو دانلود و نصب کنی، خیلی خوب جواب میده....
اکسپلور چه مزیتی نسبت به فایل منیجر داره؟

thelastblack
21-09-2011, 20:53
فکر میکنم بزرگترین مزیتش توانایی فرستادن فایل های sis ,jar هست ولی بازم قابلیت داره، مثل داشتن یه چیزی تو مایه های notepad ، سرعت بیشتر، توانایی دیدن درایوهای سیستمی و .....
کلا نصب کردنش خوبه، گرجه بازم برنامه تو این زمینه هست، مثل mobiexplorer (یا شایدم mobiexplor، اسمشو درست یادم نیست)

MMM52
22-09-2011, 15:50
سلام به تمام دوستای گل...

من تا همین دو ماه پیش N82 داشتم که متاسفانه گمش کردم!!!!

میخواستم یه N86 بگیرم چون هم عاشق نوکیام هم عاشق گوشی های دکمه ای و از لمسی نفرت دارم....

ولی دیروز تو بزرگترین پاساژ شهرمون رفتم و در کمال تعجب فقط کار کرده اش بود و نو اصلا نبود همش پر شده بود از گوشی های لمسی و مدل بالاتر....

البته یه پاساز دیگه هست که هنوز اونو نرفتم...

میخواستم بدونم که کسایی که این گوشی رو دارن ازش راضین؟!

من حدس زدم که شاید خریدارا ازش راضی نبودن و بخاطر همین کمیاب شده....

دوربینش چطوره؟!(در مقایسه با N82 چقدر بالاتره؟!)

اگه نتونستم اینجا نو پیدا کنم دست دوم بگیرم یا از اینترنت بگیرم؟!

ممنون میشم جواب بدین..

thelastblack
22-09-2011, 17:11
من که دارم بد نیست... ولی می‌شه بهترش رو هم پیدا کرد، چرا الان میخوای این گوشی رو بخری... برو یه گوشی تاچ خوب بخر...

MMM52
22-09-2011, 17:34
من که دارم بد نیست... ولی می‌شه بهترش رو هم پیدا کرد، چرا الان میخوای این گوشی رو بخری... برو یه گوشی تاچ خوب بخر...
از گوشی های تاچ نفرت دارم!!!!

new evil
23-09-2011, 14:44
از گوشی های تاچ نفرت دارم!!!!
گوشیه بدی نیست
من 2 3 روزه یکیشو استفاده می کنم بد نیست
ولی اگه حتما می خوای اک و دکمه ای باشه می تونید به E7 فکر کنید
گوشیه خیلی خوبیه

MMM52
23-09-2011, 16:18
گوشیه بدی نیست
من 2 3 روزه یکیشو استفاده می کنم بد نیست
ولی اگه حتما می خوای اک و دکمه ای باشه می تونید به E7 فکر کنید
گوشیه خیلی خوبیه
یعنی نو اصلا پیدا نمیشه؟!

حتی تو علاء الدین؟!

مجار هم باشه خوبه یه رفیق دارم مجار داره ازش خیلی راضیه.....

نمیدونم توقع شما از یه گوشی خوب چیه ولی ان 86 کاملا با نیازهای من مچه!!!

Arashdn
05-11-2011, 15:12
سلام
دوستان راهی هست که بشه صدای شاتر و فوکوس دوربین این گوشی رو قطع کرد ؟

moghaddas mfa
11-11-2011, 17:00
ببخشید میشه کد فعال سازی دی وی دی پلیر n86رو بدین برای دوستم میخوام .اخه خیلی از سایت براش تعریف کردم .خواهشا کمک کنید. :41:

*M!L4D*
11-11-2011, 19:39
ببخشید میشه کد فعال سازی دی وی دی پلیر n86رو بدین برای دوستم میخوام .اخه خیلی از سایت براش تعریف کردم .خواهشا کمک کنید. :41:

: دی

اسم نرم افزار رو بگید ...

moghaddas mfa
11-11-2011, 20:09
اسمش mobiledvd :46:

moghaddas mfa
18-11-2011, 00:31
اسمش mobiledvd :46:
کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

mali.sh
01-12-2011, 16:53
سلام
گوشیم n86 هست
من تو c مقداری اس ام اس دارم و بقیه اس اماس هام تو حافظه داخلی گوشیم E مجموع 3000 تامیشه...... ممری کارت هم ندارم
حالا میخوام گوشیم روفرمت کنم
ازکدوم کد و روش استفاده کنم که اس ام اس ها و شمارهام بعدفرمت دردست رس باشن و پاک نشن؟؟

soroush20
02-12-2011, 08:26
اين n86 nam كه قراره بياد چيه و چه تفاوتايي با همين 86 داره

+::::MehrdaD::::+
05-12-2011, 19:18
شنیدم کیفیت دوربینش بیش از چی که نوشته شده
راسته؟

a_m_663
11-12-2011, 12:14
اینم گندزدن اندروید و افتضاح این سیستم عامل مسخره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

a_m_663
11-12-2011, 12:20
سلام
گوشیم n86 هست
من تو c مقداری اس ام اس دارم و بقیه اس اماس هام تو حافظه داخلی گوشیم E مجموع 3000 تامیشه...... ممری کارت هم ندارم
حالا میخوام گوشیم روفرمت کنم
ازکدوم کد و روش استفاده کنم که اس ام اس ها و شمارهام بعدفرمت دردست رس باشن و پاک نشن؟؟

سلام دوست عزیز
شما باید از اطلاعات گوشیتون بک‌آپ بگیرید که هم با گوشی میشه هم به پی سی سوئیت بک‌‌آپ کرد و بعد از فرمت کردن اطلاعات رو برگردوند (رستور).
برای بک‌آپ با گوشی مسیر زیرو برو:
application-office-file mgr.-backup

Baltaza
11-12-2011, 12:53
@new evil

@baltaza
۱) احتمالا با فلش کردن باید مشکلتون حل شه. یه فلش بکنید.
۲) احتمالا شما تنظیمات رو دست زدید.
برید به Settings -> Connection -> Packet Data و اولین گزینه رو به When available تغییر بدید.
مشکل دوم ب این روش حل نشد!

Baltaza
12-12-2011, 10:27
دروود
من جدیدا مستر ریست کردم و بعد از اون وقتی ک اس ام اس دیلیورت میشه همراه پیام صدای زنگ اس ام اس هم پخش میشه
چطور غیر فعال کنم؟

saeed_2007r
20-12-2011, 00:10
من قصد فروش گوشیه n86خود را دارم.با اینکه این گوشی حافظه داخلی داره میترسم بعدا اطلاعاتش recovery بشه راهی هست که من از recoverشدن اطلاعات جلوگیری کنم...خلاصه کمکم کنین چی کار کنم...یه راهی نشونم بدین.
حافظه داخلی عوض میشه؟:11:

thelastblack
20-12-2011, 14:31
حافظه‌ی داخلی عوض نمی‌شه.... شما اگه خیلی نگرانی باید اول گوشی رو به حالت mass storage وصل کنی به کامپیوتر، اون‌وفت همه‌ی فایلای درایو داخلی رو با یه برنامه‌ای که shred کنه پاک کنی (الان چیز دقیقی یادم نیست ولی فکر کنم tune-up همچین کاری بکنه).... اینجوری دیگه ریکاور نمی‌شن.

saeed_2007r
23-12-2011, 13:54
حافظه‌ی داخلی عوض نمی‌شه.... شما اگه خیلی نگرانی باید اول گوشی رو به حالت mass storage وصل کنی به کامپیوتر، اون‌وفت همه‌ی فایلای درایو داخلی رو با یه برنامه‌ای که shred کنه پاک کنی (الان چیز دقیقی یادم نیست ولی فکر کنم tune-up همچین کاری بکنه).... اینجوری دیگه ریکاور نمی‌شن.
ممنون دوست عزیز ولی فایل هایی که قبلا پاک کردم چی؟

thelastblack
24-12-2011, 14:08
بستگی داره چجوری پاک کرده باشی....
در کل، درایو رو یه فرمت کن، فقط از یه برنامه‌ای استفاده کن که کل درایو رو به صورت امن واست فرمت کنه، جوری که دیگه ریکاور نشه... تو بخش نرم‌افزار بگرد این نرم‌افزارها هستن.... این کارو که بکنی انگار تا حالا هیچی رو گوشی نریختی. فقط دقت کن این مدل فرمت کردن کار زمان‌بریه، صبور باش....

saeed_2007r
24-12-2011, 17:57
بستگی داره چجوری پاک کرده باشی....
در کل، درایو رو یه فرمت کن، فقط از یه برنامه‌ای استفاده کن که کل درایو رو به صورت امن واست فرمت کنه، جوری که دیگه ریکاور نشه... تو بخش نرم‌افزار بگرد این نرم‌افزارها هستن.... این کارو که بکنی انگار تا حالا هیچی رو گوشی نریختی. فقط دقت کن این مدل فرمت کردن کار زمان‌بریه، صبور باش....
ممنون دوست عزیز خیلی کمک کردین رفتم تو بخش نرم افزار پیداشون کردم...
ولی عجب نرم افزار های کندی هستن 30ساعت نوشته برای 8g!!!!:18::18::18:
دوست عزیز به عنوان آخرین سوال آیا لازمه که از چندین نرم افزار استفاه کنم؟؟؟:11::40:

thelastblack
25-12-2011, 13:20
ممنون دوست عزیز خیلی کمک کردین رفتم تو بخش نرم افزار پیداشون کردم...
ولی عجب نرم افزار های کندی هستن 200ساعت نوشته برای 8g!!!!:18::18::18:
دوست عزیز به عنوان آخرین سوال آیا لازمه که از چندین نرم افزار استفاه کنم؟؟؟:11::40:

اینا سیستم کاریشون اینه که یه صورت سخت افزاری، به جای هر بیت از طلاعات که داری یه بیت تصادفی میریزن. اینجوریه دیگه اطلاعات برگشت پذیر نیست.
فرمت عادی فقط اسم فایل رو از جدول فایل‌ها پاک میکنه و اطلاعات فایل اگه روش چیزی ریخته نشه کاملا قابل بازیابی هست.

فکر نکنم نیاز باشه از چند تا نرم‌افزار استفاده کنی. همون یکی کافیه.
مطمئنی ۲۰۰ساعت طول می‌کشه؟ خیلی زیاده.... فکر نمی‌کردم این‌قدر طور بکشه، لبته زمان دستم نیست از این نرم‌افزارا تا حالا استفاده نکردم...

saeed_2007r
25-12-2011, 13:58
:5::40:
اینا سیستم کاریشون اینه که یه صورت سخت افزاری، به جای هر بیت از طلاعات که داری یه بیت تصادفی میریزن. اینجوریه دیگه اطلاعات برگشت پذیر نیست.
فرمت عادی فقط اسم فایل رو از جدول فایل‌ها پاک میکنه و اطلاعات فایل اگه روش چیزی ریخته نشه کاملا قابل بازیابی هست.

فکر نکنم نیاز باشه از چند تا نرم‌افزار استفاده کنی. همون یکی کافیه.
مطمئنی ۲۰۰ساعت طول می‌کشه؟ خیلی زیاده.... فکر نمی‌کردم این‌قدر طور بکشه، لبته زمان دستم نیست از این نرم‌افزارا تا حالا استفاده نکردم...
خیلی از دوستان باور نمیکنن به خاطر این من هم اصلاحش کردم وگرنه...ساعت لازم اینجوریه
active kill disk:196hours!!!
clean disk security:38hours
o&o safe erase:28hours
jetico bc-wipe:44hours
به خاطر این پرسیدم که از چنn نرم افزار باید استفاده کرد؟؟؟!!!!
چون تایم ها انقدر متفاوت اند که آدم شک میکنه که چطوری اینجوریه!!!!
گفتم شاید قدرت متفاوت داشته باشند...
تازه این نرم افزار ها رو با نرم افزار توبالاترین سطح عملکردنشون گذاشتم...وگرنه بیشتر هم میشدن...گوشی هم به usb3وصله!!!!
(از دوستان به خاطر اینکه بحث نرم افزار رو اینجا مطرح کردم ببخشید...میدونم خلاف قوانین است!!!)
راستی دوست عزیز واسه این همه راهنمایی که کردین بی نهایت سپاس گذارم..
این اطلاعاتی که واسم مهم است تنها چند عکس یا فیلم شخصی نیست که اینقدر نگرانش هستم...
نمی دونم میتونم به این نرم افزار ها اعتماد کنم یا نه....!!!!؟؟؟؟:11:
البته اینم بگم 3نرم افزار آخر روی high securityبالایی رویvery high!!
اگه اون سه تا رو هم رو very high بذاری تقریبا همون 200ساعت میشه.
high:7pass
very high:35pass
pass:تعداد دفعات انجام کاری که شما گفتین...(قرار دادن به جای هربیت..)
(این نتایج بسیار وحشنتناک ربطه بسیاری هم به memory داخلی ضعیف n86داره!!)

thelastblack
26-12-2011, 13:30
تا اونجایی که من می‌دونم pass بالای ۳۰ یعنی حدودا غیر قابل برگشت. اگه اطلاعات اون‌قدر مهم هستن از بالاترین سطح استفاده کنین...
اگه هم خیلی مهم هست پیشنهاد می‌کنم تو انجمن نرم‌افزار مطرح کنین اونجا بهتر جواب می‌گیرین...