PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ThunderBird

Diego
27-01-2006, 03:01
من بعدازنصب thunderbird تمام تنظیماتی رو که googleدر قسمت مربوط به تنظیمات این برنامه جهت فعال سازی اکانت در این برنامه توضیح داده بود را انجام دادم.ازجمله تنظیم پورت و نام حساب و غیره....همچنین ویژگی pop3را درgmail فعال کردم .ولی به هیچ وجه نه میتونم نامه بفرستم نه دریافت کنم و مدام ارور میده که ارتباط با smtp برقرار نیست.همیشه همین پیغام رو میده.لطفا کمک کنید.

sa3er
27-01-2006, 12:58
Configuring your email client: Thunderbird
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diego
27-01-2006, 18:38
Configuring your email client: Thunderbird
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همونطور که در پست اول گفتم تمام کارها درست انجام شده.طبق این راهنما و تعجب من هم از همینه!!!!! :sad: :sad: :sad:

Diego
27-01-2006, 18:53
راستی پسورد را باید وارد کرد یا نه؟ بر خلاف outlook جايي براي ورود پسورد نداره.گرچه در اوت لوك هم همين مشكل را داشتم.

Diego
28-01-2006, 21:38
من با پورتهاش مشکل دارم.توی سایت گوگل گفته که در قسمت تنظیمات اکانت برای پورت POP عدد 995 را وارد کنید.وبرای پورت smtp عدد 587 را تایپ کنید.برای دریافت نامه با سرور pop ارتباط برقرار نمیکنه ونمیتونم نامه دریافت کنم.ولی برای فرستادن هم مشکل داشتم .من پورت smtp رو برخلاف گفته دستورالعمل گوگل روی 25 تنظیم کردم ودیدم با 25 کارمیکنه.الان هم فقط میتونم نامه بفرستم ولی نمیتونم دریافت کنم.حالا برای popچه شماره پورتی انتخاب کنم؟

raham
05-02-2006, 01:26
راستی پسورد را باید وارد کرد یا نه؟ بر خلاف outlook جايي براي ورود پسورد نداره.گرچه در اوت لوك هم همين مشكل را داشتم.
دیگوی عزیز بعد از وصل شدن از شما پسورد میخواد
شما برای اینکه بتوانی اکانت ای میل را فعال کنی اول باید اکانت قبلی را remove کنی
tools<account settingبعد هم برو روی اکانت و اونو فعال کن اگه باز هم مشکل داشتی میل بزن بهت بگم

Diego
05-02-2006, 15:48
من فقط یه اکانت داخلش دارم.وهمونطورکه گفتم مشکل من با پورت هاش هستش.