PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سافت ریست و هارد ریست

Diego
16-02-2009, 18:13
یکی لطفا بیاد علمی توضیح بده.تفاوت هاشون و عملکردشون.

Ava UK
16-02-2009, 18:34
این پست رو بخون من که خیلی استفاده کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diego
18-02-2009, 01:11
قسمت سافت رسیت رو خوب متوجه نشدم.اصولا فرقی بین سافت ریست با خاموش کردن گوشی با دکمه ی
پاور وجود داره؟

s-a-l-i-m
20-02-2009, 09:09
نه داداش..............سافت ریست همان خاموش کردن گوشی با دکمه پاور هست اما هارد ریست که خودت فهمیدی

Diego
20-02-2009, 15:19
نه داداش..............سافت ریست همان خاموش کردن گوشی با دکمه پاور هست اما هارد ریست که خودت فهمیدی

در مورد هارد ریست آیا دستگاه به صورت داخلی بک آپی رو از ویندوز نگه میداره و موقع هارد ریست بک آپ رو restore میکنه؟(این نکته توی لینک بالا نبود)

taNAka
26-02-2009, 10:25
من یه htc HD دارم وهنگ کرده بالا نمیاد اصلا هاردریست هم نمیشه باید چکارکنم کمکم کنید
بدجورگیر کردم

Diego
26-02-2009, 14:41
من یه htc hd دارم وهنگ کرده بالا نمیاد اصلا هاردریست هم نمیشه باید چکارکنم کمکم کنید
بدجورگیر کردم
وقتی گوشی خاموشه دکمه های volume up و volume down رو نگه دار,بعد دکمه ی پاور رو برای یکی دو ثانیه فشار بده ولی دکمه ی های ولوم صدا رو کماکان فشرده نگه دار تا وقتی که یه پیغام ظاهر بشه.بعد دستت رو از روی دکمه ها بردار.ازت میپرسه که اگه میخوای هارد ریست انجام بدی دکمه ی volume up رو بزن.اگر هم نمیخوای یه دکمه ی دیگه رو فشار بده تا کنسل بشه.
دقیقا برای هارد ریست این کار رو کردی؟
چکارش کردی که اینطوری شد؟اصلا بالا نمیاد؟

Diego
28-02-2009, 15:03
یه سوال خیلی مهم.ایا هارد ریست بازیهای ارجینال خود گوشی رو پاک میکنه؟touchflo رو چطور؟

FrankenStein
28-02-2009, 16:18
یه سوال خیلی مهم.ایا هارد ریست بازیهای ارجینال خود گوشی رو پاک میکنه؟touchflo رو چطور؟

بستکی به رام گوشیت(ویندوزش) داره که از اول زمان کوک کردنش روش بود یا نه

اگر تابحال رامی عوض نکردید احتمالا رو خود رامش موجود هست و زمانی که شما هارد ریست میکند همه چیز پاک میشه ولی دوباره اینستال میشه ، فقط یادت باشه همه ی رکورد های بازیت از بین میره

Diego
28-02-2009, 17:03
بستکی به رام گوشیت(ویندوزش) داره که از اول زمان کوک کردنش روش بود یا نه

اگر تابحال رامی عوض نکردید احتمالا رو خود رامش موجود هست و زمانی که شما هارد ریست میکند همه چیز پاک میشه ولی دوباره اینستال میشه ، فقط یادت باشه همه ی رکورد های بازیت از بین میره

مرسی بابت پاسخ.گوشیمو پلمپ شده با گارانتی خریدم.پس دقیقا مثل موقعی میشه که از جعبه درش آوردم درسته؟با تمام نرمافزارهایی که خود HTC رو گوشی نصب کرده بوده؟مثل word و .....

FrankenStein
28-02-2009, 17:16
بله عزیز، مثل روز اولش میشه.

موفق باشی

Diego
28-02-2009, 17:27
بله عزیز، مثل روز اولش میشه.

موفق باشی

hard reset کردم.:21: عجب کار باحالی بوده و من خبر نداشتم!:8: از دست یه سری نرم افزارهای بیخود که روش نصب کرده بودم و پاک نمیشدن خلاص شدم.هیچ کدوم از نرمافزاهای اصلی گوشی(بازی ها+رابط کاربری) هم پاک نشدند.
چند جا خوندم که گفته بودند موقع hard reset مموری رو باید در بیاریم تا وسط کار هنگ نکنه,ولی من یادم رفت ولی مشکلی هم پیش نیومد.
میگم hard reset کردن مشکلی رو که واسه گوشی ایجاد نمیکنه؟(اگه به دفعات انجام بشه؟)

FrankenStein
28-02-2009, 17:48
hard reset کردم.:21: عجب کار باحالی بوده و من خبر نداشتم!:8: از دست یه سری نرم افزارهای بیخود که روش نصب کرده بودم و پاک نمیشدن خلاص شدم.هیچ کدوم از نرمافزاهای اصلی گوشی(بازی ها+رابط کاربری) هم پاک نشدند.
چند جا خوندم که گفته بودند موقع hard reset مموری رو باید در بیاریم تا وسط کار هنگ نکنه,ولی من یادم رفت ولی مشکلی هم پیش نیومد.
میگم hard reset کردن مشکلی رو که واسه گوشی ایجاد نمیکنه؟(اگه به دفعات انجام بشه؟)
'

نه عزیزم ، مشگلی رو پیش نمیاره، برا شما شاید جدید بود این کار ، ولی یه کار معمولی هست که معمولا هر 2-3 ماه یه بار چه بخوای چه نخوای انجام میدی ، به دلیل ریختن برنامه های متعدد و احتمال کانفلیکت اونها...

با خیال راحت هر چند بار خواستی اینکار رو کن عزیز

موفق باشی

taNAka
17-03-2009, 22:46
بدون اینکه مجبورباشید برای سافت ریست کردن پشت گوشی رو بازکنید دستگاهتون رو سافت ریست کنید.
جالبه درست مثل ویندوز کامپیوتر، این برنامه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
EdgeWay Free Pocket PC Utility ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

را از لینک زیر دانلود کنید وحالشو ببرید
حجم 197k سازگار با همه ویندوز موبایل ها
لینک دانلود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AryanLand
24-03-2009, 03:15
سلام.

شما میتونید با نصب برنامه های زیادی اینکار رو انجام بدبد من پیشنهاد میکنم spb mobile shell رو نصب کنید تا علاوه برامکان سافت ریست از امکانات بسیار دیگه ای هم که داره استفاده کنید واقعا" برنامه خوب و پر کاربردیه.

esmail194
24-03-2009, 14:49
اره من نصب کردم این برنامه رو
من معمولا همه ی نرم افزارهامو که نصب میکنم به بکاپ میگیرم میزارم رو استورج دیگه خیالم راحته حتی اگه تو مسافرت هم باشم مشکلی واسم پیش بیاد درجا هارد ریست میکنم بکاپ رو اجرامیکنم.
تشکر از همه دوستان

Diego
31-03-2009, 15:33
اره من نصب کردم این برنامه رو
من معمولا همه ی نرم افزارهامو که نصب میکنم به بکاپ میگیرم میزارم رو استورج دیگه خیالم راحته حتی اگه تو مسافرت هم باشم مشکلی واسم پیش بیاد درجا هارد ریست میکنم بکاپ رو اجرامیکنم.
تشکر از همه دوستان

با چه برنامه ای بک آپ میگیرید؟

AryanLand
09-04-2009, 01:19
با چه برنامه ای بک آپ میگیرید؟

سلام.

با برنامه های زیادی میتونید بکاپ بگیرید.که به نظر من SPB Backup بهترینه توی این زمینه.