PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dead Rising 2

Masoud King
16-02-2009, 17:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: Blue Castle Games
ناشر: Capcom
سبک: action-adventure, sandbox
پلتفورم: PC, PS3, Xbox 360
تاریخ انتشار: TBA

Capcom در تاریخ 9 فوریه 2009 از دنباله Dead Rising پرده برداشت, ولی بر خلاف نسخه اول این بار با یک بازی ملتی پلتفورم رو به رو هستیم! نسخه اول بازی با نقد های مثبتی همراه بود بطوریکه از نگاه گیم اسپات به عنوان بهترین بازی Action Adventure در 2006 انتخاب شد!
Dead Rising 2 عنوانی Survival horror همراه با المان های نقش آفرینی و Action-Adventure می باشد که توسط Blue Castle Games و همچین Keiji Inafune از اعضای تیم سابق سازنده نسخه اول بازی در حال ساخت هستش! بازی چند سال بعد از رخداد های Dead Rising به وقوع می پیوندد, شیوع انگلی که باعث به وجود آمدن زامبی ها شده متوقف نشده و آن در آمریکا منتشر شده! بازی در شهر Fortune City طراخی شده جائیکه شما باید برای گذراندن برخی مراحل خاص با شمار زیادی از زامبی ها مواجه بشین و همچنین در بازی اشیائ برای حمله به زامبی ها مانند slot machine , موتورسیکلت موجود هستش! هنوز اطلاعات بیشتر از بازی منتشر نشده ولی به محض انتشار اخبار جدید شما رو بی خبر نمی زاریم!
بازی برای PC و PS3 و Xbox 360 توسط کپکام منتشر خواهد شد ولی تاریخ مشخصی هنوز برای آن عنوان نشده! چندی پیش ویدئویی مربوط به بازی منتشر شده که از لینک زیر قابل دریافت می باش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدScreenshots:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اخبار بازی:

گله زامبی ها در Dead Rising 2،بزرگ ترین در تاریخ بازی های ویدئویی خواهد بود! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dead Rising 2 - اولین گیم پلی بازی در توکیو نمایش داده شد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dead Rising 2 - شخصیت اصلی Chuck نام دارد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برداشت هایی از Dead Rising 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:
videogamer.com/xbox360/dead_rising_2/screenshots.html
videogamer.com/news/09-02-2009-10594.html
en.wikipedia.org/wiki/Dead_Rising_2

Milord
17-02-2009, 19:43
سلام
اگر ذکر فرمایید که چه سیستمی رو نیاز داره . ممنون میشم.

------------------

url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]]
مسابقه بیایید.

779
17-02-2009, 21:13
سلام
اگر ذکر فرمایید که چه سیستمی رو نیاز داره . ممنون میشم.

------------------

url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]]
مسابقه بیایید.

چی میگی؟؟؟؟؟؟
تازه خبر اومدن بازی هفته ی پیش اومده بعد شما میگین سیستم چیه؟؟؟؟
یکم فکر کنید. :دی

ŽA1ONEŽ
17-02-2009, 21:13
ممنون.
به نظر بازی خوفی میاد! :دی
چه عجــب واسه pc هم بازی بازی رو طراحی کردن.

Original Titan
07-03-2009, 14:23
اين ريليز شده يا نه؟
كي ميشه؟
براي پي سي بيشتر منظورمه!

ali_ranger22
07-03-2009, 14:27
تاریخ انتشار دقیق نداره بازی ...
برای pc هم میاد

milky way
07-03-2009, 14:42
Capcom آخه تازه به عضویت کنسرسیوم حمایت از PC که توسط 4 غول بزرگ PC دنیا هدایت می شه یعنی Microsoft, Intel, IBM, Nvidia، در اومده این کنسرسیوم بدون هیچ منافع کوتاه مدتی هدفش ارتقاء PC به عنوان یه پلتفرم بازی هست، Capcom با استفاده از MT Framework technology در این بادی وارد شده و هموطورم که می بنید تقریبا تمام عناوین آیندش رو میخواد برای PC هم عرضه کنه.
اینم یه خبر در این مورد:

Aseman e ghermez 2
07-03-2009, 19:31
چند روز پیش یه دمو ازش دیدم که داشت گرافیک Deadrising رو با Deadrising2 مقایسه میکرد که واقعا گرافیک 2 عالی بود رنگ امیزیش یه جوریه ادم حال میکنه.

B3HZ@D
07-03-2009, 20:14
من هم از گرافیک بازی لذت بردم
ولی بعضی از عکسها فکر کنم مال سکنس های میان بازی باشه
ولی جای خوشحالی داره که برای pc هم میاد

Optimus Prime
08-03-2009, 11:06
راستی اون Screenshot ها یا Artwork های پست دوم مال شماره 1 بازی است نه مال شماره 2. چون مال شخصیت های شماره 1 هست که چندتاشونم کشته می شند.

sasanjfr
30-03-2009, 19:05
گله زامبی ها در Dead Rising 2،بزرگ ترین در تاریخ بازی های ویدئویی خواهد بود!
---------------------------------------------------------------------------------

MTV خبر داده است Dead Rising 2 که هم اکنون توسط کپکام و Blue Castle Games در دست ساخت است قادر به نمایش 6000 کارکتر بر روی تصویر خواهد بود.
Izmeth Siddeek سرگروه art کارکترها در GDC بیان کرد تیم سازنده در Blue Castle Games از تکنولوژی ای به نام Mental Mill برای خلق دسته های پرشمار و بی سابقه ای از زامبی ها استفاده می کند:"Dead Rising 2 با رندر کردن بیشترین تعداد کارکترهایی که تاکنون در یک بازی ویدئویی دیده شده است دست و پنجه نرم می کند.هرچیز دیگری باید تابع این نیاز مهم باشد."
Mental Mill نمایش تعداد زیادی از کارکترها را بر روی صفحه بدون وارد شدن خدشه ای به کیفیت گرافیک امکان پذیر می سازد.Laura Scholl مدیر تهیه ی Mental Mill افزود تا 6000 کارکتر می توانند بر روی صفحه ظاهر شوند.

-------------
منبع:

Masoud King
21-04-2009, 11:35
Dead Rising 2 - اولین گیم پلی بازی در توکیو نمایش داده شد!

Capcom اولین گیم پلی بازی Dead Rising 2 رو همین صبح در توکیو نمایان ساخت. که قهرمان داستان رو نشون میده که داره به زامبی توسط اره برقی حمله میکنه. او همچنین یک جمجمه حیوان هم به صورت ماسک بر سر گذاشته. ترسناک.
یک فیلم برای بازی برای XBLA وعده داده شده ولی جزئیات بیشتر در دسترس نیست!

Masoud King
22-04-2009, 13:11
Dead Rising 2 - شخصیت اصلی Chuck نام دارد!

قهرمان کنونی Dead Rising 2
بر اساس آخرین پی آمد نشریه Famitsu , شخصیت اصلی بازی Chuck Greene نام دارد! Dead Rising 2 بر اساس یک دوره 72 ساعته ساخت شده که که در آن او باید تلاش کنه زنده بمانه و بهترین عملکرد رو برای نجات بازماندگان قبل از اینکه توسط زامبی ها خورده بشن رو انجام بده!
بازی چندین سال بعد از حمله زامبی ها از Willamette قرار دارد جائیکه ویروس زانبی ها در ايالات متحده منتشر شده. بازیکن در این بازی می تواند از آبچکت هایی جدیدی که در هستش ماندد سلاح های مرگبار بریا از بین بردن زامبی ها استفاده کند!

Masoud King
28-04-2009, 18:23
Dead Rising 2 - تریلر Checklist

HD...110MB

SD...20MB

saladii
05-05-2009, 10:51

779
05-05-2009, 14:32
اثر 2 Dead Rising

Capcom's Zombie hackfest با تمام تنظیمات و کاراکتر های جدید برگشته است.
اولین نگاه ما به Dead Rising 2 .

سازنده ی بازیه Dead Rising 2 یعنی Keiji Inafune ادامه ی کار ساخت این بازی را به استودیوی کانادایی Blue Castle Games واگزار کرده است.
Dan Brady , مدیر اجراییات و جنرال منیجر Blue Castle , به ما هایلایت هایی از دموی بازی داده که خصوصیات کمی را نمایان می کند. شبیه نسخه ی قبلی بازی هرچیزی را می توان به عنوان صلاح استفاده کرد اما تیم سازنده ی بازی شدیدا در حال بالا بردن زامبی ها و اسلحه های جدید هستند. Brady درباره ی ادامه ی حس ترس و بوجود آوردن " Out of your element " صحبت می کرد.
Dead Rising 2 مکان های کاملا جدیدی را معرفی کرده است , شهره اصلیه بازی جایی شبیه به لاس وگاس به نام Fortune City است و شخصیت بازی قهرمان موتورسواری Chuck Greene در این بازی در نظر گرفته شده است.
دمویی که ما دیدیم در یک خیابان شروع می شد جایی که 1000 تا زامبی در حال لذت بردن از شب های بیرون از شهر بودند و توی سالن کوچک قمار بازی و میز های کارت بازی حرکت می کردند.
کنترل Chuck را به دست گرفتیم , Brady چوب بیسبال را برداشت و شروع به پرتاب کردن توپ به طرف Undead های بیچاره کرد. Chuck اسلحه های زیادی می توانست در اختیار بگیرد و ما دیدیم که او یک گیتار برقی , ماشین گان , صندلی و ... را به دست گرفت.

این ها کافی نبودند! شما می توانستین سره گوزن شمالی را روی خود بگزارین و از آن برای سرزدن به دشمن , درو کردن آن ها و حمله کردن به تمام زامبی ها استفاده کنید! یکی دیگر از اسحله هایی که خیلی جالب بود " Drill bucket " نام داشت : این وسیله دارای 3 مته ی قوی بود که همه را لت و پار می کرد و همین کافی بود که یک جمعیت را پاکسازی کنیم.
" Paddle Saw " در اصل چوبی است که روی سر آن اره ای قرار دارد. شما می توانستین این را به موتور خود وصل کنید و از آن برای درو کردن گروهی که خارج از کازینو ها بودند استفاده کنید.
رانندگی با سرعت بالا از میان خیابان های پر از زامبی باعث می شد که همه ناقص العضو بشوند!!
با پرتاب کردن بدن های زامبی ها به سوی هوا در واقع نوعی تفریح دیدنی دارید!
Keiji Inafune اشاره کرده بود که بعضی از اسلحه ها مانند Drill Bucket را یا باید پیدا کرد و یا آن ها را ساختو یکی دیگر از اسلحه هایی که می تواند کشت و کشتار و لاشه کشی راه بندازد " Katana blade " نام دارد.
Dead Rising 2 امکانات زیادی را برای بریدن اعضای بدن گزاشته است و شما می توانید سرها را ببرید , عضو های بدن را از هم جدا کنید و بدن را به دو نیم تقسیم کنید!!!!!!!!
Dead Rising توسط موتور خود Capcom یعنی MT Framework ساخته شده بود , اما Dead Rising 2 از موتور اختصاصی ای که ساخت خود استودیوی Blue Castle است بهره می برد.
برای اولین بار یکدفعه 500 زامبی می آیند , اما کم کم این تعداد به 7000 تا در یکدفعه افزایش می یابد!!!!!!!
همه ی زامبی ها می لنگند , چپ چپ نگاه می کنند و آدم های احمقی هستند.
این گرافیک به نظر امید بخش است , با انبوهی از Texture های ریز و نورپردازی ای فوق العاده همراه با نئون هایی زیبا در سطح شهر.
با این حال برکه های خون که در کنار شما همیشه قرار دارند کمی غیر واقعی است , بقیه ی افکت ها از قبیل انعکاس آب در روی آسفالت و عضو های کنده شده ی بدن عالی کار شده اند.
Capcom هنوز تاریخ انتشار دقیقی معلوم نکرده است , اما به زودی این بازی برای PS3 , Xbox 360 و PC خواهد آمد.

نویسنده : Luke Anderson

Gamespot.com

pedram_sad
26-07-2010, 15:38
تاپیک چقدر رفته بود پایین
بازی 2 ماه دیگه میاد

یک trailer جدید که 2 روزه اومده از بازی

اینم box shot رسمی بازی

جالبه فکر کنم این xbox 360 جدید که اومده اون قسمت بالای بازی های 360 رنگ و طرحش عوض شده

شماره اول بازی که انحصاری 360 بود خیلی عالی بود من که خیلی منتظر این شماره هستم

CATALONIA
26-07-2010, 15:45
Dead Rising 2 : Case Zero هم به طور انحصاري تا يك ماه ديگر بر روي XBL با 400 microsoft point قابل دسترسي خواهد بود .
...

pcali
01-08-2010, 12:06
مشکل نسخه یک بازی در نبود چک پوینت درست و حسابی بود امیدوارم مشکل در
سری دوم حل شده باشه ولی واقعا یکی از بهترینها بود.

CATALONIA
31-08-2010, 14:38
Review بازي انحصاري X360 به نام Dead Rising 2: Case Zero هم توسط gamespot نوشته شد و به بازي نمره ي Great 8 رو داد. ! 

Dead Rising 2: Case Zero does a great job of rekindling memories of the first game while paving the way for the upcoming sequel

amirpers
02-09-2010, 11:35
سبك بازي مثل Left 4 Dead هستش ؟
چه جوريه ؟سينگل هم هست يا نه ؟

Amin.P30
16-09-2010, 15:29

Wait for a street release date (Sep 28, 2010) and a working crack

mohammadaliarmin
16-09-2010, 22:03
ببخشید دوستان این بازی قسمت داستانی هم داره یا نه مثل بازیه left4dead هستش ؟

aha2012
16-09-2010, 22:35
مگه بازیش اومده؟فکر نکنما

B.3.S.T
17-09-2010, 00:00
بازی که هنوز نیومده اطلاعات سیستم مورد نیازش رو از کجا آوردی شما؟!!!اگر مشخصات سیستم مورد نیازش معلوم بود تو تاپیک اول درج میشد حتمآ!!ولی واقعآ اگر هم درست باشه خیلی گرافیکش باید پایین باشه
چیه آخه این رزولیشن پایین : Resolution : 800x600

Arrowtic
17-09-2010, 00:26
من که امروز خانواده رو راضی کردم 360 بگیرم!:8:
درسته برا PC میاد ولی 360 هم برا اطمینان خوبه!
در ضمن میگم تک هستیم یا یارم داریم؟آخه کشتن 6000 زامبی کمی طاقت فرسا خواهد بود!!!

B.3.S.T
17-09-2010, 00:35
6000 زامبی

میگم یکم شبیه Prototype هست...تو شهر از در و دیوار زامبی میومد مخصوصآ وقتی رو hard بازی می کردی!!!:31:

The Rover
18-09-2010, 11:59
دوستان کسی خبری درباره کرک بازی برای pc داره؟

pedram_sad
18-09-2010, 16:30
بالاخره لینک های بازی برای Xbox 360 اومد
free هست و تو abgx هم ثبت شد

تاپیک منتقل بشه

dr.vampire
19-09-2010, 01:19
واسه PC هم اومده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اینقدر بازی افتضاحه که کسی هیچ بحثی در موردش نمیکنه ؟؟؟!!!؟؟؟

Leon-117
19-09-2010, 09:11
واسه PC هم اومده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اینقدر بازی افتضاحه که کسی هیچ بحثی در موردش نمیکنه ؟؟؟!!!؟؟؟
بله لينك هاش رو من چندجا ديدم ولي در مورد كركش اطلاعي ندارم كه درست هست يا نه.
من كه از شماره يكش خيلي خوشم اومد.

milad dante
19-09-2010, 10:05
کسی نسخه ی 2 رو بازی کرده؟؟؟؟
بهتر از 1؟؟؟؟
کلا ارزش بازی کردن رو داره؟؟؟؟؟

pedram_sad
19-09-2010, 19:11
کسی نسخه ی 2 رو بازی کرده؟؟؟؟
بهتر از 1؟؟؟؟
کلا ارزش بازی کردن رو داره؟؟؟؟؟
شخصا برای من جریان این سوال ارزش بازی کردن رو داره یا نه خیلی جالبه

این همه بازی ضعیف که چپ و راست میاد که اصلا بحثشون نیست تو هیچ محفل تخصصی رو خیلی ها میگیرن و بازی میکنن و fan هم میشن:31:

بازی با این سر و صدا که شماره اولش هم خیلی موفق بود که جای خود دارد

من بازی رو نگرفتم چون اصلا وقت بازی ندارم ولی تعدادی از comment های دوستان در فروم همسایه رو میخوندم :

سلام.ما هم بازی کردیم.گرافیک بازی نسبت به نسخه اول بهتر شده.سلاحای بازی هم متنوع تر شده.در کل بازی خوبیه.

سلام ، بازی زیبایی از آب در اومد
هرچند سکوت و آرامش اول بازی خیلی گیجم کرد
فکر نمیکردم بازی این جور شوتر و اکشن ، اولش اینقده سرد و بی روح باشه

من همین الان از توپخونه خریدم. بازی جالبی هستش تنوع سلاحاش هم خیلی زیاده.

در این که بازی یک امر سلیقه ای هست شکی نیست
پس اگه خوشتون نیمود یقه من رو نگیرید :31:

abbas_p
19-09-2010, 23:41
من چند روز پیش نسخه PC رو دانلود کردم ..الان نمیدونم کرک اومده واسه این بازی یا نه؟

B.3.S.T
20-09-2010, 00:10
اصلآ معلوم نیست چی از آب در بیاد گیم پلی و گرافیکش
حالا اومدن این همه زامبی ریختن تو بازی که چی بشه!از این بازیهاست که فقط خون و خونریزیه با انواع و اقسام سلاح ها
فقط خدا کنه ارزشش رو داشته باشه که تو TGS به نمایش گذاشتن

mehdi30nema
20-09-2010, 07:45
منم دیروز نسخه 360 رو گرفتم و نیم ساعتی بازی کردم .
بازی نسبت به نسخه اول از نظر داستانی خیلی بهتر شده به طوری که نیم ساعت اول بازی بیشتر به توضیح در مورد داستان پرداخته میشد تا گیم پلی .
گرافیک بازی هم نسبت به نسخه اول پیشرفت داشته .

Leon-117
21-09-2010, 09:48
من ديروز بازي رو گرفتم يكم بازي كردم.مثل شماره يكش لذت بخشه!(:31:)
گرافيك بهتري داره و تنوع سلاح ها(لباس ها رو هم اضافه كنيد!)بيشتر شده.كنترل شخصيت هم بهبود يافته.
ولي هنوز من با سيو كردنش منشكل دارم.

pedram_sad
21-09-2010, 10:28
من ديروز بازي رو گرفتم يكم بازي كردم.مثل شماره يكش لذت بخشه!(:31:)
گرافيك بهتري داره و تنوع سلاح ها(لباس ها رو هم اضافه كنيد!)بيشتر شده.كنترل شخصيت هم بهبود يافته.
ولي هنوز من با سيو كردنش منشكل دارم.
بیشترین حال گیری بازی به همین سیستم save اش بود تو شماره اول
تو همه این سال ها منتظر بودم این مورد رو درست کنن که ظاهرا همون طوری مونده
واقعا رو اعصابه سیستم save بازی

Leon-117
21-09-2010, 10:34
بیشترین حال گیری بازی به همین سیستم save اش بود تو شماره اول
تو همه این سال ها منتظر بودم این مورد رو درست کنن که ظاهرا همون طوری مونده
واقعا رو اعصابه سیستم save بازی
من تو شماره اول يه بار 3 ساعت بازي كردم كلي رفته بودم جلو بعد كه دستگاه رو خاموش كردم و دوباره اومدم بازي كنم ديدم بازي از اول اومده فقط اون امتياز ها و آپگريد ها مونده!كلي حالم گرفته شد!:31:

tommy vercetti
21-09-2010, 12:12
بچه ها بازی رو به نظرتون بگیرم؟
ممنون.

amin 2010
21-09-2010, 13:51
بچه ها بازی رو به نظرتون بگیرم؟
ممنون.

در جواب چنین پستی پدرام یه چند پست بالاتر چنین فرمود !!!

شخصا برای من جریان این سوال ارزش بازی کردن رو داره یا نه خیلی جالبه

این همه بازی ضعیف که چپ و راست میاد که اصلا بحثشون نیست تو هیچ محفل تخصصی رو خیلی ها میگیرن و بازی میکنن و fan هم میشن:31:

بازی با این سر و صدا که شماره اولش هم خیلی موفق بود که جای خود دارد

من بازی رو نگرفتم چون اصلا وقت بازی ندارم ولی تعدادی از comment های دوستان در فروم همسایه رو میخوندم :

milad dante
21-09-2010, 15:14
بازی مشابهی داره؟؟؟؟
چه سبکیه؟؟؟

xzero
21-09-2010, 15:22
بازی مشابهی داره؟؟؟؟
چه سبکیه؟؟؟

سبک خون اشامی و زامبی !!! :34:

shakerifar
21-09-2010, 18:32
بازی شاهکار نیست ولی سرگرم کننده است یه عالمه اسلحه واسه از بین بردن زامبی ها وجود داره
واسه تفریح خوبه کشتن زامبیا خیلی هم حال می ده...:31: ترکیب کردن سلاح ها باهم هم خوب شده ولی بهترین قسمتش به نظر من Terror Is Reality هستش

hessi19
21-09-2010, 18:33
چطوری میشه اسلحه ساخت ؟؟!؟ یبار ساختم با چوب بیسبال و میخ دیگه هر کاری میکنم نمیشه !! چطوری میشه اسلحه هارو ترکیب کرد؟؟
--
بازیش خیلی سرگرم کنندس :20:

tommy vercetti
21-09-2010, 19:09
در جواب چنین پستی پدرام یه چند پست بالاتر چنین فرمود !!!
حالا مگه چی پرسیدم؟
خب سئوال کردم دیگه.
شما اگه دوست نداری جواب نده،
دیگه چرا منو زیر سئوال می بری؟
حالا من این بازی رو خوب نمی شناسم و دارم مشورت می کنم یعنی فن بازی های ضایع هستم؟

amin 2010
21-09-2010, 19:13
حالا مگه چی پرسیدم؟
خب سئوال کردم دیگه.
شما اگه دوست نداری جواب نده،
دیگه چرا منو زیر سئوال می بری؟
حالا من این بازی رو خوب نمی شناسم و دارم مشورت می کنم یعنی فن بازی های ضایع هستم؟

رفیق من به شوخی اینو که نقل کردی گفتم دیدم چند پست بالاتر پدرام توضیح کامل داده گفتم دیگه چیزی نمی مونه که من بخوام بگم اگه ناراحت شدی معذرت می خوام !

Khashayar King
21-09-2010, 19:18
چطوری میشه اسلحه ساخت ؟؟!؟ یبار ساختم با چوب بیسبال و میخ دیگه هر کاری میکنم نمیشه !! چطوری میشه اسلحه هارو ترکیب کرد؟؟
--
بازیش خیلی سرگرم کنندس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هنوز بازی رو نگرفتم ولی فک کنم باید یه قابلیتی اضافه بشه ! مثل fallout3 که مثلا هر صلاحی نقشه داشت !

تو تریلر همین بازی هم بود یه چیزی تو این مایه ها!

--------------------------------------------------------

دوستان کرک بازی اومده ؟ :19: مردم از بی بازییییییی !

shakerifar
22-09-2010, 09:02
--
بازیش خیلی سرگرم کنندس :20:
با کسب PP لول اپ میشی هر ول اپ تعدادی از این دستور اسلحه ها رو ازاد می کنه ولی خودت هم می تونی مواد مختلف رو روی هم امتحان بکنی مثلا کپسول اتش نشانی +دینامیت =یه بمبی ه باعث یخ زدن زامبی ها می شه

vahidgame
25-09-2010, 12:31
گیم اسپات به هر دو نسخه Xbox 360 و PS3 امتیاز عالی 8.5 رو داد

به PC هم هنوز امتیاز نداده. شک دارم که برای PC منتشر شده باشه. چون سایتی رو ندیدم که به اون امتیاز داده باشه!
دقیق نمی دونم. شایدم منتشر شده ولی اینا یکمی دیرتر امتیاز میدن : دی

B.3.S.T
25-09-2010, 13:02
شک دارم که برای PC منتشر شده باشه. چون سایتی رو ندیدم که به اون امتیاز داده باشه!

کنسول نوازی که میگن اینه....:31: حالا واسه PC تره هم خرد نمی کنن!(انگار بازیها رو با کنسول میسازن که اینهمه تبعیض میزارن!!!!)واقعآ مسخرست

Amin.P30
25-09-2010, 14:02

CPU: AMD Athlon 64 X2 or higher
Memory: Windows Vista 1GB or higher; Windows XP 512MB or higher
Hard Disk : 8GB or higher
Resolution : 800x600
DVD-ROM: DVD 9
Video Card : 256MB video memory at least; DirectX 9.0c/Shader 3.0 or higher; NVIDIA GeForce 6800 series or higher; ATI Radeon HD 2400 Pro or higher
Sound Card: DirectX 9.0c or higher
SKIDROW

CRACK ONLY:

The Rover
25-09-2010, 19:28
پس بالاخره 100% کرک شد؟

kortol
25-09-2010, 20:14
آقا این بازی برای PC بالاخره کرک شد و اومد یا نه هنوز باید سماغ بمکیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

havas_1980
25-09-2010, 20:24
آقا این بازی برای PC بالاخره کرک شد و اومد یا نه هنوز باید سماغ بمکیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دو پست بالاتر مشخصه ها!

hobgoblin
26-09-2010, 07:54
ارزش دانلود کردن داره بازی؟

mInI_ClockEr
26-09-2010, 07:57
ارزش دانلود کردن داره بازی؟

مگه سایتی هم هست که برای دانلود گذاشته باشش؟؟؟؟؟

hobgoblin
26-09-2010, 08:09
مگه سایتی هم هست که برای دانلود گذاشته باشش؟؟؟؟؟

Oneddl.com گذاشته واسه دانلود با کرک اسکیدرو

نزدیکه 7 گیگه.

ما که رفتیم واسه دانلود

Hojjat07
26-09-2010, 20:29
آقایان لطفا شماره سریال برای نصب بازی رو بدین ...

CHEGUEVARA.
26-09-2010, 21:05
به نظرتون این بازی ارزش خریدن رو داره.......؟؟؟
سبکش مثل شماره اولش هست یا فرق کرده...؟؟:13:

masoud93
26-09-2010, 21:29
من که اصلا از این بازی خوشم نیومد.

البته از روی ترفدارای بازی میشه فهمید که در اصل بازی خوبی هست و تعداد معدودی از افراد مثل من از بازی خوششون نیومده.

bakan
26-09-2010, 21:56
آره خوب این بازی به نظرم واسه اینه که لحظه های باحالی رو پشت سر بزاریم و جز بازی هایی هستش که همه ازش خوششون نمیاد ولی من که خوشم اومد:31: تنوع اسلهه هاش عالیه و مثل fall out میشه سلاح های جدید ساخت و کلا انتخابای جالبی تو بازی دارید و میتونید این زامبی های خنگو هر طور که عشقتونه بکشید میتونید لباستونو هر طور که دوست دارید عوض کنید و... ولی همونطور که میدونید کاملا سلیقه ای هستش و باید ببینید که اگه از این سبک خوشتون میاد این بازی رو تجربه کنید :46:

Hojjat07
26-09-2010, 22:01
DEAD RISING 2 Product Key

لطفا ...

Hojjat07
27-09-2010, 00:30
خودم پیدا کردم

00000-00000-00000-00000-00000

Hojjat07
27-09-2010, 09:46
وقتی می خوام بازی Dead Rising 2 رو اجرا کنم با Error زیر مواجه می شم مشکل از کجاست :

The program can't start because MSVCR100.dll is missing from your computer

تمامی فایل های مورد نیاز برای اجرا رو هم نصب کردم

Hojjat07
27-09-2010, 10:39
بازم خودم مشکل رو حل کردم ارور بر میگرده به برنامه ++Microsoft visual c

با استفاده از فایل زیر مشکل حل میشه :

The Rover
27-09-2010, 12:07
بازی خوبیه حتما امتحان کنید خیلی سرگرم کنندست

xzero
28-09-2010, 16:17
این بازی برای pc اومده؟!!!
چیز بدرد بخوری هست؟!!

The Rover
28-09-2010, 16:57
به نظر من برای بالانس بودن با زامبی ها chuck رو یه کمی کند و تنه لش طراحی کردن
بعضی جاها واقعا به چشم میاد

keb
28-09-2010, 18:31
آره انگار ده تا شیشه آب شنگولی خورده راه افتاده زامبی ها رو ناکار کنه!:13:

kelas.avali
28-09-2010, 21:54
این بازی برای pc اومده؟!!!
چیز بدرد بخوری هست؟!!
بلی آمده ولی نمیدونم بدرد بخور هست یا نه

godsmak
29-09-2010, 10:44
درود به همه دوستان.
من نسخه Skidrow بازی رو دانلود کردم ولی بعد از نصب و کرک کردن، با اجرای بازی،
Error میده که فایل MSVCR100.dll گم شده و بازی قابل اجرا نیست.
کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاست؟

amirpers
29-09-2010, 10:57
دوستان بازي داستان نداره ؟ يعني مثل Left 4 Dead فقط بايد زامبي بكشيم ؟

godsmak
29-09-2010, 11:20
درود به همه دوستان.
مشکل با دانلود و نصب آخرین ورژن vcredist حل شد!

Amin.P30
29-09-2010, 11:22
درود به همه دوستان.
از این کرک و فایل dll استفاده کنید:
بفرما:

The Rover
29-09-2010, 17:15
دوستان بازي داستان نداره ؟ يعني مثل Left 4 Dead فقط بايد زامبي بكشيم ؟
بازی یک داستان به نسبت جالب داره و به صورت caseهای جداگانه روایت میشه:20:

The Rover
30-09-2010, 11:14
دوستان گرامی! میدونید بازی چند نوع پایان داره؟

mohammadjt
01-10-2010, 12:17
با سلام
من یک مشکل اساسی دارم. این بازی رو نصب کردم اما تا اجرا می کنم یا صفحه سیاه می شه بعد می پره بیرون سریع یا یک ارر میده که اجرای این برنامه متوقف شد. ویندوزم 7 . و هرکاری بگید کردم درایورمم آپدیت کردم درست نشد. جالبتر اینکه روی یک سیستم دیگه که مشخصات خوبی نداره درست نصب و اجرا میشه اون سیسنم هم خودم ویندوزش رو ریختم و دقیقا همین ویندوز رو ریختم برنامه ها رم خودم نصب کردم.
لطفا کمک کنید.
ممکنه به خاطر کارت گرافیک باشه؟ سیستم خودم ati و اون سیستم gforce. در صمن رو سیستم خودم الان mafia 2، liberty city و fifa11 بدون هیچ مشکی اجرا میشه.

SIMON137
01-10-2010, 18:45
این بازی احیانا سیو نمیشه ؟

The Rover
01-10-2010, 19:20
این بازی احیانا سیو نمیشه ؟
برای سیو کردن باید بری دست به آب

sepehr_x50
03-10-2010, 00:23
دوستان فلسفه ساخت این بازی چیه؟! هدفش چیه؟!

همون لحظه ای که بازی شروع شد قطع و پاکش کردم... : دی

SIMON137
03-10-2010, 01:06

اصولا فلسفه خاصی نداره ، پشت کامپیوتر که میشینی بعد از انجام تمامی کارها حوصلت که سر میره باس رو یه چیزی کلیک کنی ، آیکونی هست دم دست که روش کلیک کنی :دی

hobgoblin
03-10-2010, 07:42
اين كركش چجورياس؟ مال من كرك skidrow داره كپي كردم تو دايركتوري بازي ولي اجرا نميشه

The Rover
03-10-2010, 12:03

فلسفه بازی سرگرم کردن گیمرهاست
درسته که کنترل کمی کند طراحی شده ولی یکی از بازی های منحصر به فرده که مشابه نداره...:12:

Leon-117
03-10-2010, 14:52
فلسفه بازی سرگرم کردن گیمرهاست
درسته که کنترل کمی کند طراحی شده ولی یکی از بازی های منحصر به فرده که مشابه نداره...:12:
با آپگريد شدن سرعت اين مشكل هم رفع ميشه.:10:
و اينكه دختره و داستان رو اولين بار كه بازي ميكرديد بيخيال بشيد بچسبيد به لول آپ!

The Rover
03-10-2010, 15:11
با آپگريد شدن سرعت اين مشكل هم رفع ميشه.:10:
و اينكه دختره و داستان رو اولين بار كه بازي ميكرديد بيخيال بشيد بچسبيد به لول آپ!
دوست عزیز شخصیت بازی کنده و حتی قابلیت sprint هم نداره وقتی هم با psycho ها مبارزه می کنید متوجه میشید
منظور من به دوستمون بود که میگفت ارزش بازی کردن نداره :24: و من تنها این نقص رو دیدم
در کل بازی خفنیه:26:

online_amin
03-10-2010, 19:56
آقا اینی که وطن دانلود گذاشته برای Xbox 360 هست یا پی سی؟

Leon-117
03-10-2010, 20:46
دوست عزیز شخصیت بازی کنده و حتی قابلیت sprint هم نداره وقتی هم با psycho ها مبارزه می کنید متوجه میشید
منظور من به دوستمون بود که میگفت ارزش بازی کردن نداره :24: و من تنها این نقص رو دیدم
در کل بازی خفنیه:26:
درسته قابليت Sprint نداره ولي با لول آپ شدن سرعت هم تا 3 تا level ميره بالا كه سرعت معمولي دويدن چاك بيشتر ميشه.

kortol
03-10-2010, 21:26
برم یه ترینر از ش پیدا کنم .....اینجوری زیاد حال نمیده..با اون همه زامبی برای کشتن ......جون میده بعد از یه روز سخت دانشگاهی بیاد و دقو دلیت رو سر این زامی های بیچار پیاده کنی....................

B.3.S.T
04-10-2010, 00:26
جدآ حالت دویدن(Sprint) نداره؟!!!جای تعجبه!حتمآ از هم ثانیه اول بازی همینجوری زامبی از در و دیوار سرازیر میشه جلو پای آدم که نیازی به دویدن نداره! :دی

amin n & i series
04-10-2010, 15:55
سلام
بازی جالبی بود.ادم هی وسوسه میشد مراحل پشت سر هم و بدون وقفه بره

ولی حیف که چاک اخرش بد فرم میره . به نظر من ناجوانمردانه تموم شد.نباید چاک به همین سادگی اخرش میمرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
04-10-2010, 16:33
سلام
بازی جالبی بود.ادم هی وسوسه میشد مراحل پشت سر هم و بدون وقفه بره...
داداش من چرا داستانو لو دادی.............؟:19::grrr:
نمیتونستی تو اسپویلر بگی..................اه

The Rover
04-10-2010, 19:11
بازی چند نوع پایان داره که من ازشون اطلاع کامل ندارم ولی اگه واقعا برای چاک ناراحت هستید شاید یه ending بهتره دیگه باشه ! خدا رو چه دیدی :31:

Leon-117
04-10-2010, 19:41
بازی چند نوع پایان داره که من ازشون اطلاع کامل ندارم ولی اگه واقعا برای چاک ناراحت هستید شاید یه ending بهتره دیگه باشه ! خدا رو چه دیدی :31:
5 تا پايان داره...

mehdiporbaba
05-10-2010, 10:22
بازیش به نظرم جالب بود مخصوصا تو قسمت اسلحه های جدید داستان اصلیش هم درگیر می کرد ادمو و نجات دادن افراد دیگه هم یه جورایی ادمو می کشید سمت خودش
گرافیکش عالی بود
در کل به نظرم ارزش بازی کردن رو داره و خیلی می تونه سرگرم کننده باشه

Amin.P30
05-10-2010, 14:11
بازی سیو هم میشه؟

SIMON137
05-10-2010, 14:18
بازی سیو هم میشه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :دی

ANAMORPH
05-10-2010, 16:10
خوشم اومد ولی آدم خسته میشه از این همه کشتن :5:

The Rover
05-10-2010, 16:36
خوشم اومد ولی آدم خسته میشه از این همه کشتن :5:
خب باید این همه اسلحه متنوع رو که میتونی بسازی روشون امتحان کنی دیگه :46:

Amin.P30
05-10-2010, 17:19
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :دی
این الان یعنی چی؟:46:

SIMON137
05-10-2010, 17:58
این الان یعنی چی؟:46:
خب توضیح داده دیگه ، بازی سیو میشه باید بری مستراح :دی

mehdiporbaba
05-10-2010, 19:52
دوستی که گفت پایان بازی 5 نوعه فکر نکنم این طوری باشه چون پایان بازی طوری که رسما معلوم نیست واقعا چی شد در مورد چاک و رسما نوید قسمت سوم بازی رو داد تو نوشته های پایان بازیدر مورد سرنوشت اعضا و چاک

The Rover
05-10-2010, 20:13
دوستی که گفت پایان بازی 5 نوعه فکر نکنم این طوری باشه چون پایان بازی طوری که رسما معلوم نیست واقعا چی شد در مورد چاک و رسما نوید قسمت سوم بازی رو داد تو نوشته های پایان بازیدر مورد سرنوشت اعضا و چاک
نه! بازی از A تا F پایان داره که اینطور که شنیدم مربوط به کارهای داخل بازی مثل پیدا کردن zombrex برای katey و نجات مردم و...میشه که رو پایان تاثیر دارند :20:
در ضمن مگه کپکام شماره 2 رو ادامه داستان شخصیت اول ساخت که ماجرای چاکو ادامه بده؟ تا وقتی این زامبی ها باشند میتونه dead rising n هم بسازه :46:

B.3.S.T
06-10-2010, 01:44
انصافآ بدون تعارف بازی از نظر گرافیک خوبه ولی سایر موارد خراب کرده حسابی....
من نزدیک به 1 ساعت بازی رو شروع کردم ولی فقط 10 دقیقش دست خودم بوده والی بقیه تایمم صرف دموهای بازی شده!!!
که چی بشه خب مثلآ این همه دمو تو یک بازی!مگر داریم فیلم تماشا می کنیم!خیلی ضعیف کار شده رو بازی...

راستی این چاک سریعتر از این حرکت نمی کنه گویا ..!یا قلق خاصی داره من متوجه نشدم؟

The Rover
06-10-2010, 11:30
دوستان گرامی! هرکی از بقیه پایان ها و روش دیدنشون خبر داره به ماهم بگه! :20:
من از همون سیو که پایان A رو باش رفتم لود کردم ولی اینبار به TK یه zombrex دادم و اون زنده موندو حالا ماموریت های جدید واجباری رو باید براش انجام بدم

Ebisoft=2
06-10-2010, 12:24
من که خیلی منتظر این بازی بودم ولی واقعا حالم گرفته شده ، گرافیک که بهنظر من اصلا عالی نیست (توجه داشته باشید که گفتم عالی نه خوب) ، بازی مثله بازی های کودکان میمونه ، با اون رنگ بندی بچه گونه.
البته نباید از حق گذشت که آدم از کشتن زامبی ها خسته نمیشه (چیزی که من عاشقشم).
در کل من منتظر چیز خوفتری بودم ولی اصلا اصلا اون چیزی نبود که فکر میکردم ، حیف اون همه وقت که دنبال این بازی گشتم.

Ebisoft=2
06-10-2010, 12:41
راستی یادم رفت یک نکنته دیگه رو هم بگم و اون این که این بازی از بس لودینگ داره آدم بعد از 10 دقیقه بازی خسته میشه.

B.3.S.T
06-10-2010, 14:02
راستی یادم رفت یک نکنته دیگه رو هم بگم و اون این که این بازی از بس لودینگ داره آدم بعد از 10 دقیقه بازی خسته میشه.

دقیقآ دوست من....بعد از هر دمو یک لودینگ مسخره!آخه این دیگه چه مدل بازی ساختن هست
حیف وقت و هزینه ای که بابت این بازی صرف شده...

Leon-117
06-10-2010, 14:15
نحوه رسيدن به پايان هاي مختلف بازي:

Ending 1 - Save all survivors, give Katey zombrex, gather all Bike Parts, leave
Ending 2 - Collect all Bike Parts, give Katey zombrex, then leave
Ending 3 - Get captured by the military (apart from Katey)
Ending 4 - Get captured by the military on your bike
Ending 5 - Neglect to give Katey Zombrex
Ending 5a - Neglect to give Katey Zombrex while near her

saman3230
06-10-2010, 18:40
بد نیست

اما اصلا سخت نیست

The Rover
06-10-2010, 20:48
دوستان من Ending S رو گرفتم

Arrowtic
06-10-2010, 21:50
آقا اصلا بازیش ترسناک هست؟

B.3.S.T
06-10-2010, 23:13
آقا اصلا بازیش ترسناک هست؟

بیشتر فانی هست تا ترسناک..!موزیکهای بازی انگاری واسه کودکان ساخته شدن!!!شما امتحانی نصب کن خودتون متوجه همه چی خواهید شد

halflife g
07-10-2010, 13:09
دقیقآ دوست من....بعد از هر دمو یک لودینگ مسخره!آخه این دیگه چه مدل بازی ساختن هست
حیف وقت و هزینه ای که بابت این بازی صرف شده...

اولا: دموها رو میتونی skip کنی و لازم نیس اصلا تماشاشون کنی(اگه دنبال داستان نیستی)..این از این

دوما : واسه بازی با این شلوغی و اینهمه زامبی انتظار گرافیک کرایسیس یا کیلزون یا گیرز رو دارین؟؟گرافیکش اتفاقا نمره خوب و بالایی هم می گیره و اکثر سایتا و منتقدها هم از گرافیکش تعریف کردن

سوما : کلا این بازی یه بازی مفرحه ...یعنی زامبی بکشو برو جلو همین.... نه تو سبکش نوشته شده ترسناک و نه ساختار بازی جوری هست که شما رو بترسونه..... .

به نظر من تنها مشکل این بازی loading طولانیش هستش ...فقط

راستی اینم یادم رفت بگم که شماره یک این بازی در زمان عرضش پرفروشترین بازی x360 شد وکلا میلیونی فروخت...و شماره 2 اش بهتر از یک پس مطمین باشین سازنده ها میدونن چی ساختن.

B.3.S.T
07-10-2010, 13:52
اولا: دموها رو میتونی skip کنی و لازم نیس اصلا تماشاشون کنی(اگه دنبال داستان نیستی)..این از این

اینو قبول دارم...

دوما : واسه بازی با این شلوغی و اینهمه زامبی انتظار گرافیک کرایسیس یا کیلزون یا گیرز رو دارین؟؟گرافیکش اتفاقا نمره خوب و بالایی هم می گیره و اکثر سایتا و منتقدها هم از گرافیکش تعریف کردن

داداشم منم که گفتم گرافیکش قابل قبوله...

سوما : کلا این بازی یه بازی مفرحه ...یعنی زامبی بکشو برو جلو همین.... نه تو سبکش نوشته شده ترسناک و نه ساختار بازی جوری هست که شما رو بترسونه..... .

چرا حرفهای خودم رو به خودم میزنید آخه...بنده میگم این بازی بیشتر واسه آماتورها ساخته شده اینو میشه از روی رنگ های زیاد محیط بازی و حالت فانتزی اجسام درون بازی,داستان واقعآ بی سر و ته و همینطور نوع موزیک های بازی و از همه مهمتر گیم پلی ضعیفش فهمید...فقط انکار نکنید چون مثل روز روشنه این قضیه که بازی به جز گرافیک قابل قبولش تو سایر موارد خیلی ضعیفه همونطور که سایر دوستان هم در این تاپیک ازش گفتن..

amin 2010
07-10-2010, 15:42
چرا حرفهای خودم رو به خودم میزنید آخه...بنده میگم این بازی بیشتر واسه آماتورها ساخته شده اینو میشه از روی رنگ های زیاد محیط بازی و حالت فانتزی اجسام درون بازی,داستان واقعآ بی سر و ته و همینطور نوع موزیک های بازی و از همه مهمتر گیم پلی ضعیفش فهمید...فقط انکار نکنید چون مثل روز روشنه این قضیه که بازی به جز گرافیک قابل قبولش تو سایر موارد خیلی ضعیفه همونطور که سایر دوستان هم در این تاپیک ازش گفتن..

بازی چون فانتزیه برای اماتوراست !!؟؟فاینال فنتزی برای اماتوراست ؟ در ضمن سر این فانتزی بودن بازی هم خیلی بحثه ! شما منظورت از فانتزی چیه ؟ ما که تا جایی که دیدیم سبک بازی واقع گرایانه بود
+
گیم پلی بازی بسیار مفرحه ! من در گیم پلی بازی ضعفی نمی بینم

halflife g
07-10-2010, 16:04

ببین دوست عزیز ملاک یک بازی مختص حرفه ایها این نیس که واقع گرایانه باشه تا بهش بشه گفت بازی حرفه ای.... .
متاسفانه چون ما ایرانیها علاقه زیادی به گرافیک طبیعی و واقع گرایانه داریم در نتیجه هر بازی که این شاخصه رو نداشته باشه بهش میگیم بازی مخصوص آماتورها..... .

اگه رنگ بندی زیاد و فانتزی بودن ملاک باشه پس اونوقت halo و finalfantasy و supermario و هزاران بازی دیگه هم باید آماتور محسوب بشه..... .

رنگ بندی خاص محیط و فانتزی بودن اجسام و موزیک خواست خود تیم سازنده بوده ...چون خواسته بازی حالت fUn خودش رو حفظ کنه..........

داستان بازی هم برای بازی با این شاخصه قابل قبوله........ .

B.3.S.T
07-10-2010, 17:00
بابا اصلآ بیخیال...اینجا فقط رو پست هم کامنتهای حمله وار میدین!ما یک کلام گفتیم بازی ضعیف کار شده حالا همه گیر میدن بازی بهترینه فلانه یا آخرشه....کی گفته قراره همه بازیها عالی باشن!؟بازیها رو باید با درجه های مختلف دید نه اینکه ضعفهاشون رو ندید گرفت و فقط بگیم بازی آخرشه بهترین گرافیک رو داره یا چمیدونم والا...
من تا ابد هم شما عزیزان هر چی از بازی تعریف کنید باز نظر شخصی خودم رو دارم و میگم بازی گرافیکش خوبه و سایر موارد اعم از گیم پلیش مسخره تمام...(گویا اینجا کسی نباید حتی تو پست خودش نظر شخصیشو بیان کنه)!
آرمین جان که قربونش برم فقط رو پستهای من زوم کرده و فقط ایراد از بنده میگیره نمیدونم رو چه حسابی!
من کلآ دیگه تو این تاپیک پست نمیدم راحت باشین
به خاطر شادیه دوستان : DEAD RISING 2 بهترین بازیه دنیاست کسی هم حق نداره از بازی بد بگه...نظر شخصی هم جایز نیست!

halflife g
07-10-2010, 19:38
بابا اصلآ بیخیال...اینجا فقط رو پست هم کامنتهای حمله وار میدین!ما یک کلام گفتیم بازی ضعیف کار شده حالا همه گیر میدن بازی بهترینه فلانه یا آخرشه....کی گفته قراره همه بازیها عالی باشن!؟بازیها رو باید با درجه های مختلف دید نه اینکه ضعفهاشون رو ندید گرفت و فقط بگیم بازی آخرشه بهترین گرافیک رو داره یا چمیدونم والا...
من تا ابد هم شما عزیزان هر چی از بازی تعریف کنید باز نظر شخصی خودم رو دارم و میگم بازی گرافیکش خوبه و سایر موارد اعم از گیم پلیش مسخره تمام...(گویا اینجا کسی نباید حتی تو پست خودش نظر شخصیشو بیان کنه)!
آرمین جان که قربونش برم فقط رو پستهای من زوم کرده و فقط ایراد از بنده میگیره نمیدونم رو چه حسابی!
به خاطر شادیه دوستان : DEAD RISING 2 بهترین بازیه دنیاست کسی هم حق نداره از بازی بد بگه...نظر شخصی هم جایز نیست!

حالا چرا قهر می کنی؟؟؟

کسی به شما حمله نکرد فقط با نظر شما موافق نیستیم....فروم یعنی همین.شما میگی بازی بده ما هم اون بدیهایی رو که شما میگی روش بحث می کنیم..... شاید حق با شما باشه وشاید هم نباشه.... .

saman3230
07-10-2010, 19:55
شاید تنها ضعفش اینکه برای بازی موزیک های مناسبی انتخاب نکردند

amin 2010
07-10-2010, 20:05

اقا بیا اشتی !!دی:
خوب حرفت زیاد منطقی نیست عزیز ! بازیه فانتزی ارکید محسوب نمیشه ! اماتورا هم بازیه فانتزی انجام نمی دن !
+
ما اینجا نیومدیم فقط نظر خودمونو بدیم بقیه نگاه کنن . من پست میدم انتظار دارم بقیه بیان نظر و نقد منو نقد کنن وگرنه قرار باشه کسی نظر مارو نقد نکنه اونوقت گزاشتن یا نزاشتنش تفاوتی نمی کنه !!
در مورد قسمت بولدم بهترین نیست اما انصافا از FUN ترین بازی هایی هست که اومده .

The Rover
07-10-2010, 21:27
دوست عزیز جناب b3st1
این درسته که نظر شخصیه شماست ولی تا حدودی کاملا درست نیست شهر داخل بازی از روی لاس وگاس طراحی شده و باید این رنگ بندی رو داشته باشه و این دلیل بر بچه گانه بودن این گیم نیست در ضمن گیم پلی بازی بر خلاف گفته شما چیز همچین مزخرفی هم نداره باید با گیم های جدید ملایم تر برخورد کرد
اگه نمی خواین یه گیم منحصر به فرد و نوآورانه رو بازی کنید فقط خودتون ضرر میکنید.

saman3230
07-10-2010, 23:53
سلام بازی داشت خوب پیش می رفت اما یعهو گنگ شد

آقا من الان اونجائین هستم که باید برم پیش DORIS همون دختره که بالای یه دکه داره تیراندازی می کنه باید چیکار کنم الان ؟

یبار رفتم بهم موتور داد اما یه بار دیگه بازی کردم هیچی نشد یکم جلو تر یه پیرمرده هست و ....

من الا باید چیکار کنم ؟

The Joker
08-10-2010, 00:45
بازی چجوره !؟ من که خیلی منتظرش بودم ، ارزش بازی کردن داره !؟

MobinS
08-10-2010, 01:38
آره ، خیلی زیاد . من که خودم خیلی با بازی حال کردم!

GAM3-OV3R
08-10-2010, 13:55

آقا من الان اونجائین هستم که باید برم پیش DORIS همون دختره که بالای یه دکه داره تیراندازی می کنه باید چیکار کنم الان ؟

یبار رفتم بهم موتور داد اما یه بار دیگه بازی کردم هیچی نشد یکم جلو تر یه پیرمرده هست و ....

من الا باید چیکار کنم ؟

منم همینجا موندم چه باید کرد
مثل بقیه بازیها راهنمایی نمی کنه چیکار باید کرد.شیر تو شیره یکم:41:
من هرجا میرم یک دمو نشون میده
مپش کجاست این؟مپ نداره که در حین بازی کنار تصویر ببینی؟

saman3230
08-10-2010, 17:21

من الا باید چیکار کنم ؟

از دوستانی که این بازیو تموم کردن کسی نمی تونه کمک کته ؟

Arrowtic
08-10-2010, 18:56
آخه بین این و DarkSiders موندم.

Oracle_Eldorado
09-10-2010, 19:21
با سلام خدمت دوستان .
من بازی رو دانلود کردم ، موقع نصب بعد از اینکه محل نصب رو انتخاب میکنی ،
سریال نامبر میخواد . تو فایل های نصب گشتم چیزی نبود .
ممنون میشم اگه کسی داره واسم بزاره .

The Joker
09-10-2010, 20:57
با سلام خدمت دوستان .
من بازی رو دانلود کردم ، موقع نصب بعد از اینکه محل نصب رو انتخاب میکنی ،
سریال نامبر میخواد . تو فایل های نصب گشتم چیزی نبود .
ممنون میشم اگه کسی داره واسم بزاره .

من از این استفاده کردم

00000-00000-00000-00000-00000

bayern
09-10-2010, 23:42

من الا باید چیکار کنم ؟

سلام
همون نزدیکه دکه یه تابلو هست که برو نزدیکش و دکمه E رو بزن و سرت رو بکن اون تو.جای اون کله که خالیه
من این کار رو کردم.بعد باز فلش ظاهر شد و یه مسیر دیگه برای بازی بهم نشون داد
هر چند از بازیش خوشم نیومد و از رو سیستم پاکش کردم

The Rover
10-10-2010, 14:51

من الا باید چیکار کنم ؟
دوست عزیز در کل 3 نوع ماموریت در بازی هست 1-اصلی یا case ها 2-مبارزه با psycho ها 3-نجات مردم
این مورد به نجات مردم مربوط میشه که باید با doris صحبت کنی( با E ) و اونو راضی کنی که باهات بیاد (به من که نه موتور داد نه ماشین نه هلیکوپتر) بعدش بری پیش پیرمرده که شات گان داره و اونم با خودت ببری پناه گاه و خلاص! نمیدونم کجاش گیر داره؟
حالا اگه این کارا خیلی براتون سخته میتونید فقط case های بازی رو برید

saman3230
10-10-2010, 16:50
دوست عزیز در کل 3 نوع ماموریت در بازی هست 1-اصلی یا case ها 2-مبارزه با psycho ها 3-نجات مردم
این مورد به نجات مردم مربوط میشه که باید با doris صحبت کنی( با E ) و اونو راضی کنی که باهات بیاد (به من که نه موتور داد نه ماشین نه هلیکوپتر) بعدش بری پیش پیرمرده که شات گان داره و اونم با خودت ببری پناه گاه و خلاص! نمیدونم کجاش گیر داره؟
حالا اگه این کارا خیلی براتون سخته میتونید فقط case های بازی رو برید

عذر می خوام شما خفتش کردید یا کاری دیگه انجام دادید که باهاتون راضی شد بیاد خوب هرکاری که باید انجام بدیم که باهم بیاد safe house نمیاد !!

وگرنه به اندازه کافی به زبان انگیلسی آشنایی داریم که بدونیم چی به چیه !!

The Joker
10-10-2010, 17:01
آقا یک کرک تمیز دارین بذارین دانلود کنیم ، کرک من پاک شده .

The Rover
10-10-2010, 18:32
عذر می خوام شما خفتش کردید یا کاری دیگه انجام دادید که باهاتون راضی شد بیاد خوب هرکاری که باید انجام بدیم که باهم بیاد safe house نمیاد !!

وگرنه به اندازه کافی به زبان انگیلسی آشنایی داریم که بدونیم چی به چیه !!
خب اگه نمیاد اول برو به پیرمرده تو کشتن زامبی های اطراف کمک کن بعد باهاش حرف بزن و رو راضیش کن بعد برو بالا پیش خانومه و باهاش صحبت کن. باید هر چقدر که لازمه E رو بزنی تا به صحبت ادامه بده تا وقتی joined you رو ننوشت اصرار کن.اونوقت دختره پدرش رو در آغوش می گیره و با هم به پناهگاه میرید
من خودم امروز دوباره اینو رفتم تا مطمئن شم پس هیچ مشکلی نباید باشه

آقا یک کرک تمیز دارین بذارین دانلود کنیم ، کرک من پاک شده .

MILIN3M
23-10-2010, 00:39
این قرص ها زامبروکس رو از کجا پیدا کنم؟؟؟
این ساخت اصلحه چجوریه؟؟ خودش یهو یادت میده یا باید کاری کنی برای ترکیبشون اخه بالا همشون عکس اچار هست

LiverBarca
23-10-2010, 01:03
دوستان ما یه اشتباهی کردیم و لباسمونو تو بازی عوض کردیم....حالا چیکار کنم تا لباس اولم رو بپوشم؟؟؟

The Rover
23-10-2010, 12:41
این ساخت اصلحه چجوریه؟؟ خودش یهو یادت میده یا باید کاری کنی برای ترکیبشون اخه بالا همشون عکس اچار هست
زامبرکس رو میتونی از فروشگاه بخری یا از گوشه و کنار شهر پیدا کنی.از بعضی ماموریت ها هم میشه به دست اورد

1-اتفاقی وسایلی رو که میشه combine کرد شانسی ترکیبشونو پیدا کنی (که قدرت کاملشون آزاد نیست)
2-از بعضی پوستر ها و تصاویر در ودیوار استفاده کنی تا ایده بگیری مثلا پوستر فیلم Blood Round 4 که دستکش میخی آزاد میکنه
3-لول آپ بشی و کارت بگیری

دوستان ما یه اشتباهی کردیم و لباسمونو تو بازی عوض کردیم....حالا چیکار کنم تا لباس اولم رو بپوشم؟؟؟
باید بری safe house بعدش بری تو دستشویش اونجا clothing locker هست کناز آینه میشه لباس و مو و.. عوض کرد

D,Freeman
23-10-2010, 12:53

اتفاقا من هم تو پیداکردن زامبرکس مشکلا دارم...البته از فروشگاه میشه تهیه کرد ولی مجانی که نمیده...:31:
درضمن ترکیبای اسلح ها خیلی جالبه...مثلا سطل رو باد دلر مخلوط کنین...یا نیزه رو یا دلر و....در ضمن جائی هم شنیدم که گیتار رو با چراغ قوه مخلوط کنین چیز جالبی در میاد...البته اینو من خودم هنوز امتحان نکردم...

راستی همین تیکه ای که دوستان درموردش حرف زدن ...من تا نزدیکی های اون دکه میرم(راستی این زنه زن همون یاروئه شاتگان دارست...اول باید اونو نجات بدین تا این باهاتون بیاد:31:...) ...ولی یهو فیلم نشون میده که اون یاروئه (فکر کنم اسمش کنستانتینه)از پشت با موتور بهم حمله میکنه و...بعدش با موتور چه طوری باید حالشو بگیرم...نامرد رو موتورش اره برقی داره نمیشه نزدیکش شد...درضمن این کیس هم زمانش خیلی کمه...اون پیرزنه که تو فروشگاه هم هست که نمیشه نجات داد...(همون که فکر میکنه اینا همش تبلیغات فروشگاهه:31:...)باید یکیشو انتخاب کرد یا اون زنه بالای دکه رو نجات داد یا این پیرزنه رو!!!!!!!وقتی هم تو قسمت ماموریتها اون ماموریت اصلی کیس رو انتخاب میکنی داخل اون اتاق کنترل تو پناهگاه رو نشون میده ولی هیچ اتفاقی نمیفته!!!

چقدر هم کسرت ماموریت داره :2:...

The Rover
23-10-2010, 16:31
راستی همین تیکه ای که دوستان درموردش حرف زدن ...من تا نزدیکی های اون دکه میرم(راستی این زنه زن همون یاروئه شاتگان دارست...اول باید اونو نجات بدین تا این باهاتون بیاد:31:...) ...ولی یهو فیلم نشون میده که اون یاروئه (فکر کنم اسمش کنستانتینه)از پشت با موتور بهم حمله میکنه و...بعدش با موتور چه طوری باید حالشو بگیرم...نامرد رو موتورش اره برقی داره نمیشه نزدیکش شد...درضمن این کیس هم زمانش خیلی کمه...اون پیرزنه که تو فروشگاه هم هست که نمیشه نجات داد...(همون که فکر میکنه اینا همش تبلیغات فروشگاهه:31:...)باید یکیشو انتخاب کرد یا اون زنه بالای دکه رو نجات داد یا این پیرزنه رو!!!!!!!وقتی هم تو قسمت ماموریتها اون ماموریت اصلی کیس رو انتخاب میکنی داخل اون اتاق کنترل تو پناهگاه رو نشون میده ولی هیچ اتفاقی نمیفته!!!

چقدر هم کسرت ماموریت داره :2:...
شاید شما تو زمانبندی اشتباه کردی و ذخیره کردی و حالا خیلی زمان کم آوردی

یه نصیحت برادرانه:
اگه کسی مشکلش خیلی حاده و میخواد از بازی کامل لذت ببره و دغدغه زمان نداشته باشه از نسوزکننده (فقط توقف زمانش) استفاده کنه
حالا نگید این تقلبو ترویج میده! بهتر از اینه که بخواد به این دلیل بیخیال بازی بشه

MILIN3M
23-10-2010, 18:15
این فروشگاه کجاس؟؟؟ میشه دقیق بگین؟>؟وقت کمه بچه از دست میره ها

aha2012
23-10-2010, 18:28
تو هم دنبال zombrex میگردی؟منم انقدر دنبالش گشتم که سرگیجه گرفتم

The Rover
23-10-2010, 18:33

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

D,Freeman
23-10-2010, 21:32
تو هم دنبال zombrex میگردی؟منم انقدر دنبالش گشتم که سرگیجه گرفتم

البته فروشگاه خیلی گرون میده نامرد...فکر کنم25000تا پیادت کنه!!!!البته فکر نکنم کسی تا این قسمتی که من رسیدم یعنی کیس3اینقدر پول تونسته باشه جمع کنه!!!

کلا ازاون دسته بازی هائی که تاآخرش هزار تا مشکل سرراهت سبز میکنه...:2:
البته این نظر من بود...

MILIN3M
23-10-2010, 23:10
دمتون گرما اما اینقدر پول ندارم..از کجا میشه پیدا کرد؟؟ رو زمین افتاده؟؟ کجا هاست؟؟ بازم نشون بدین عالی میشه این بچه مرد

HADI ONLY
23-10-2010, 23:15
دمتون گرما اما اینقدر پول ندارم..از کجا میشه پیدا کرد؟؟ رو زمین افتاده؟؟ کجا هاست؟؟ بازم نشون بدین عالی میشه این بچه مرد

رو زمین هست . اما تا جمع کنی همشو به 3 دلار به زور می ررسه . اون زامبی ها هم که هی می یان و نمی زارن آدم کارشو بکنه . :31:

kane32
23-10-2010, 23:37
رو زمین هست . اما تا جمع کنی همشو به 3 دلار به زور می ررسه . اون زامبی ها هم که هی می یان و نمی زارن آدم کارشو بکنه . :31:
داداش منم پول واسه واکسن دختر ببا کم داشتم شما راه منو برو شمابرو تو مغازها صندوق مغازهارو بلند کن بکوب زمین هر صندوق 400 دلار میده من خودم جواب گرفتم

B.3.S.T
23-10-2010, 23:53
اون زامبی ها هم که هی می یان و نمی زارن آدم کارشو بکنه
جدآ این صحنه هاش زیاده روی بوده تو داستان بازی...(هر قبرستونی میری کمه کم 100 تا زامبی هست)که چی بشه واقعآ!
به خاطر همین چیزاست که بچه بازیه

aha2012
24-10-2010, 00:22
خداییش بازیش سرکاری و مزخرف نیست؟؟
یه راهی هم برای پول بدست آوردن هست که خیلی باهاله:
وسط فروشگاه یه جعبه ی شیشه ای هست که میری توش و از زیر پات یه فن روشن میشه و رو هوا کلی پول اینورو اونور میره که باید تند تند A وبزنی تا پول جمع کنی.این روش بهترین روش برای پول جمع کردنه زیاده:20:

D,Freeman
24-10-2010, 01:33
خداییش بازیش سرکاری و مزخرف نیست؟؟
یه راهی هم برای پول بدست آوردن هست که خیلی باهاله:
وسط فروشگاه یه جعبه ی شیشه ای هست که میری توش و از زیر پات یه فن روشن میشه و رو هوا کلی پول اینورو اونور میره که باید تند تند A وبزنی تا پول جمع کنی.این روش بهترین روش برای پول جمع کردنه زیاده

ای ول کلی خندیدیم ...:16:(عین این بچه کوچولوها تو عروسی موقع پول جمع کردن:39:...)
ملت رو مسخره کردن بااین بازی درست کردنشون:27:...همین مونده که بازی رو ول کنیم بریم صندوق مغازه هارو بزنیم:31:...
حالا شنیدم تو نسخه بعدی یا یه همچین چیزی زامبی ها بچشو میدزدن :18:...شماهم باید تا ته بازی برید اونو پیدا کنید:31:...
البته نمیدونم نسخه بعدیشه یا نسخه موبایلش:31:...

من که این نسخه رو بیخیال شدم فقط میرم تو بازی زامبی هارو تیکه تیکه میکنم:31:...راستی با ماشین چمن زنی تا به حال زامبی کشتین؟؟؟!!! ...خیلی حال میده:31:...به معنای واقعی تیکه تیکشون میکنه...در ضمن با وسایلای مخلوط شده هم خیلی صفا میده زامبی کشی:31:...

The Rover
24-10-2010, 10:44
ای ول کلی خندیدیم ...:16:(عین این بچه کوچولوها تو عروسی موقع پول جمع کردن:39:...)
ملت رو مسخره کردن بااین بازی درست کردنشون...
اون وسط کازینو هستش و یه نوع مسابقه و بازیه هیچ شباهتی به چیزی که شما گفتی نداره...:17:

شما هر بازی جدید که میاد اینجوری برخورد میکنید؟
دوست دارید فقط ادامه بازی های قبلی با یه تغییر جزئی ساخته بشه؟
از نوآوری خوشتون نمیاد؟

D,Freeman
24-10-2010, 13:25
اون وسط کازینو هستش و یه نوع مسابقه و بازیه هیچ شباهتی به چیزی که شما گفتی نداره

من خودم این کارو نکردم تا ببینم چه طوریه...فقط از رو صحبت دوستمون اونو گفتم(درضمن بیشتر هم شوخی کردم شما زیاد ناراحت نشو!!!!!!!)...از همون کیس 2 به بعد که اونطوری شد دیگه حتی سراغشم نرفتم وفقط میرم چندتا زامبی میکشم وکیف میکنم...

بله اگه نوآوری طوری بود که بازی خورارو تشویق میکرد که منتظر نسخه بعدترش باشن چرا...!!!ولی این بازی که فقط نجات ملت وکشتن 200تا زامبی تو هر اتاقو ومخلوط کردن دسته جارو ومیخ و...است نوآوریش کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(البته من نسخه قبلیشو بازی نکردم...وقتی دوش اینطوریه یکش چی بود...هرچند بعضی اوقات نسخه بعدی ضعیفتر از نسخه قبلی درمیاد...) مقایسه هم بابازیهای هم سبک خودش کردم نه نسخه قبلیش...
واسه همین پیدا کردن زامبرکس کلی گرفتاری کشیدیم حالا تا تهش خدا به داد برسه!!!!!!!!

در ضمن این نظرات من بود هر کسی هم نظرات خودشو داره وبرای خودش محترمه...

The Rover
24-10-2010, 19:26
من خودم این کارو نکردم تا ببینم چه طوریه...فقط از رو صحبت دوستمون اونو گفتم(درضمن بیشتر هم شوخی کردم شما زیاد ناراحت نشو!!!!!!!)...از همون کیس 2 به بعد که اونطوری شد دیگه حتی سراغشم نرفتم وفقط میرم چندتا زامبی میکشم وکیف میکنم...

بله اگه نوآوری طوری بود که بازی خورارو تشویق میکرد که منتظر نسخه بعدترش باشن چرا...!!!ولی این بازی که فقط نجات ملت وکشتن 200تا زامبی تو هر اتاقو ومخلوط کردن دسته جارو ومیخ و...است نوآوریش کجا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(البته من نسخه قبلیشو بازی نکردم...وقتی دوش اینطوریه یکش چی بود...هرچند بعضی اوقات نسخه بعدی ضعیفتر از نسخه قبلی درمیاد...) مقایسه هم بابازیهای هم سبک خودش کردم نه نسخه قبلیش...
واسه همین پیدا کردن زامبرکس کلی گرفتاری کشیدیم حالا تا تهش خدا به داد برسه!!!!!!!!

در ضمن این نظرات من بود هر کسی هم نظرات خودشو داره وبرای خودش محترمه...
نظر شما کاملا محترم بود و هست ولی نباید اینقدر بیرحمانه با یه بازی برخورد کرد
حتی یه بازی بد هم ارزش یه بار تموم کردن داره

D,Freeman
27-10-2010, 01:24
دوستان اگه کسی هنوز مشکل زامبرکس داره هیچ نگران نباشه...در طی بازی ماموریتهائی بهتون میده که میتونین باتموم کردنش زامبرکس به دست بیارین...
اگه کسی تو زامبرکس فصل 2مشکل داره یه ماموریت هست که اسم کاملش رو یادم رفته ولی وش blue با یه کلمه دیگه داره که یه پرستارو باید اسکرت کنین وقتی رسوندینش به پناهگاه بهتون یه زامبرکس مجانی میده...
تو شرح ماموریت ها اگه توضیحی درمورد زامبرکس نوشته بود معطل نکنین...حتما انجامش بدین...البته سیو قبلش یادتون نره که بعضی هاش نافرم سخته...
امیدوارم مشکل زامبرکستون حل شده باشه .یه کم دیگه این مشکل برامن طول میکشید قید بازی رو میزدم وپاکش میکردم:31:

aha2012
27-10-2010, 09:53
راهنمای قدم به قدم بازی همراه با عکس بصورت کامل کامل:

The Rover
28-10-2010, 17:38
درود بر دوستان گرامی
لطفا به حرفم گوش کنید :42:
باز هم میگم اگه جایی از بازی گیر کردید حتما از رهیافت های موجود در اینترنت مثل همین که دوستمون قرار داد استفاده کنید
اگه بازم نشد یه ترینر بندازید بالا بهتر از اینه که این بازی زیبا و سرگرم کننده رو از دست بدید! :46:

online_amin
29-10-2010, 05:45
سلام دوستان من توی اون قستی که با نجات یافته ها پوکر که بازی می کنند گیر کردم من پوکر بلد نیستم یکی کمکم کنه

saeedx1
14-12-2010, 01:18
با سلام

من با استفاده از یک ترینر ، فقط وقت بازی را متوقف کردم و شروع به کشتن زامبی ها و جمع کردن پول نمودم بطوریکه تا حالا حدود 21000 تا زامبی کشته ام و بیش از 450000 دلار پول جمع کرده ام.

خیلی به دنبال تمام کردن بازی نیستم - فقط حال می کنم که تو هر قسمتی که وارد می شم ، هر چی زامبی هست رو نابود کنم.

البته بعضی مواقع ، وقت بازی را برای مدتی دوباره فعال می کنم تا مقداری از زمان سپری شده و مأموریت های جدید آزاد شود.

کلأ از بازیهایی که وقتی باشد خوشم نمی آید - آدم باید وقت داشته باشد تا همه جا را بگردد و هرکاری دلش خواست بکند نه اینکه مدام نگران وقت باشد !!!

Angel Of Darkness
11-03-2011, 18:21
یه چیزی براتون دارم :

Dead Rising 2 مدها و آموزش ویرایش

taghdirrr
13-03-2011, 00:52
دوستان چرا اینقدر بازیرو بد پورت کردن خیلی افت فریم داره

h-rafiee
27-03-2011, 20:52
خیلی بازی توپیه مثل بقیه بازیهای کاپ کام یکی از دوستام گفت که کارتونیه گفتم ویژگی بازیهای کاپ کام همینه،و متفاوت از بقیه است...
حالا دوستان یجا هست زنه یه ماس ماسک دستشه مردم رو بسته به صندلی زیرشون بمبه میگه نوشیدنی بیار میارم بعد میگه خودت رو سفت کنStiff Up Yourself اینو چطور باید انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه یادتون باشه تو کازینوی این قسمت

h-rafiee
31-03-2011, 18:29
سلام
میخواستم ببینم کسی ذخیره ی کیس 1-5 رو داره بهم بده من خودم دارم اما دیر جنبیدم برم سمت هتل دگ اون مامور نیست بزنمش کلید ِ آسانسور رو بگیرم...
من خیلی رفتم آدما رو آزاد کردم ...
ذخیره ی قبلیاش رو هم ندارم...!
میشه کمکم کنید...

The Rover
31-03-2011, 18:56
سلام
میخواستم ببینم کسی ذخیره ی کیس 1-5 رو داره بهم بده من خودم دارم اما دیر جنبیدم برم سمت هتل دگ اون مامور نیست بزنمش کلید ِ آسانسور رو بگیرم...
من خیلی رفتم آدما رو آزاد کردم ...
ذخیره ی قبلیاش رو هم ندارم...!
میشه کمکم کنید...
اگه اوضات خیلی خرابه از گزینه توقف زمان یه نسوز کننده استفاده کن.
به نظرم بهتر از دردسرای انتقال پروفایله

h-rafiee
31-03-2011, 23:29
نه مشکلم اینه که باید یه مرحله رو انجام که ندادم هیچ دستوری هم نیومد فقط آخر 1-5 دختره میگخ برو هتل متوقف کن اما دستوری به این شکل در محل دستوراتم نمی بینم...
بعد کلی رفتم همه رو آزاد کردم تا مگر اینکه دستوره بیاد...اما نیومد و دارو واسه کتی(دخترش)اومد بعد که دارو رو زدم دیدم که 2-5 هنوز انجام داده نشوده...
انگار مجبورم از اول همه رو برم:((

The Rover
31-03-2011, 23:39
نه مشکلم اینه که باید یه مرحله رو انجام که ندادم هیچ دستوری هم نیومد فقط آخر 1-5 دختره میگخ برو هتل متوقف کن اما دستوری به این شکل در محل دستوراتم نمی بینم...
بعد کلی رفتم همه رو آزاد کردم تا مگر اینکه دستوره بیاد...اما نیومد و دارو واسه کتی(دخترش)اومد بعد که دارو رو زدم دیدم که 2-5 هنوز انجام داده نشوده...
انگار مجبورم از اول همه رو برم:((
دقیقا سیو کجا رو میخوای؟

The Rover
01-04-2011, 00:17
سیو قبل از شروع کیس 5

joelandos
01-04-2011, 11:18
بعد مدتها دارم همچین بازی میکنم.

بازی جالبیه. یه داستانو داری بازی میکنی.

منبع گاز رو پیدا کردم بازم جالب شد.

h-rafiee
01-04-2011, 11:34
سیو قبل از شروع کیس 5

دمت گرم...
همینی که دادی عالیه چون من بایست از کیس 2-2 میرفتم وگرنه چون اونجا رو سیو جدا کرده بودم...
فقط مونده کمی بازی تا به اونجایی که بودم برسم
دمت گرم:10::11:

amaranth_silent
09-07-2011, 13:52
دوستان برای xbox رمز یا کد تقلبی نداره این بازی ؟؟؟؟؟

Amirwwe619
14-07-2011, 16:46
اول بازی میگه باید تو live ثبت نام کنین وگرنه بازی سیو نمیشه ، اونجا ثبت نام کردم تو بازی sign کردم ولی رمز میخواد
چی کار کنم؟

Amirwwe619
15-07-2011, 22:47
اول بازی میگه باید تو live ثبت نام کنین وگرنه بازی سیو نمیشه ، اونجا ثبت نام کردم تو بازی sign کردم ولی رمز میخواد
چی کار کنم؟

کسی نیست ؟

Khan gholi
17-07-2011, 15:56
کسی نیست ؟

باید اکانت افلاین بسازی .همون اول که داری میسازی صحفه رو که بکشی پایین یک نوشته برجسته داره روش کلیک کنی میتونی اکانت افلاین بسازی

xlife
04-09-2011, 16:00
این بازی رو میشه شبکه بازی کرد

Malware
10-11-2011, 10:07
Fireman Pack Trailer

Fireman Pack Trailer HD

Malware
10-11-2011, 10:38
Gamebreaker Pack Trailer