PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8910 HD » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Symbian Touch و دوربین 8 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15

ali6803
22-10-2009, 01:13
تا حالا 30 نفر این گوشیرو خریدن تو این تایپیک

بابا یه نمونه فیلمبرداری از این گوشی بزارید هم شب هم روز بیرون خونه

فقط در حد چند ثانیه تا ما هم بتونیم دانلود کنیم .........من برگردم لینک دانلود اینجا باشه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی.

راس میگه دیگه
در حد 10 ثانیه باشه بسه فوقش میشه 10 مگ
اگه میشه یه بار رو hd و یه بار رو d1 بزارید

اینم تقدیم به عزیزان البته چون شب بود وسوژه نداشتم از مونیتور کامپیوترم در اتاق کاملا تاریک .....واز بازی need for speed shift حدود 16 ثانیه گرفتم در حالت d1 که چیز کمی از hd نداره

البته بگم که دانلود کنید نه که در صفحه باز شده انلاین ببینید چون اونجوری کیفیت اصلی نمایش داده نمیشه ....پس دانلود کنید تا با کیفیت اصلی ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali racer
22-10-2009, 01:35
اینم تقدیم به عزیزان البته چون شب بود وسوژه نداشتم از مونیتور کامپیوترم در اتاق کاملا تاریک .....واز بازی need for speed shift حدود 16 ثانیه گرفتم در حالت d1 که چیز کمی از hd نداره

البته بگم که دانلود کنید نه که در صفحه باز شده انلاین ببینید چون اونجوری کیفیت اصلی نمایش داده نمیشه ....پس دانلود کنید تا با کیفیت اصلی ببینید

علی جون بخدا بچه ها مشکل بینایی ندارن که با این اندازه فونت مینویسی :18::31: اونم با رنگ قرمز

hasanmotori
22-10-2009, 09:48

آقا دمت گرم
عالی بود
نمیدونم چرا از فیلمش بد میگن
یه دوستیم هی وایساده با ساتیو مقایسه میکنه فیلمشو آخرشم میگه ساتیو بهتره :27:

hadi_vazi
22-10-2009, 11:11
آقا دمت گرم
عالی بود
نمیدونم چرا از فیلمش بد میگن
یه دوستیم هی وایساده با ساتیو مقایسه میکنه فیلمشو آخرشم میگه ساتیو بهتره :27:

نه بابا کی از فیلمش بد میگه مگه کسی جرات می کنه هر کی گفته فقط خواسته یا شوخی کنه یا با برنهای سامسونگ مشکل داشته اتفاقا به نظر من نقطه قوت این گوشی فیلم برداری عالی شه فقط کیفیت صدای ضبط شده تو اون مشکل داره که با یه فلش و تبدیل به فریمور جدید حل می شه.

hadi_vazi
22-10-2009, 11:15
خدمت شما......

از لطفت واقعا ممنون.
شرمنده یه سوال دیگه هم در مورد فلش گوشیم داشتم اونم اینه که من نمی دونم چطور ویندوز اکس پی رو بدون نصب کردن بیارمش بالا تا نرم افزار های فلش روش کار کنه من نرم افزار های شرکت گردو رو دارم امکانش هست بگید از کدوم ویندوز برای این کار باید استفاده کنم تا نیاز نباشه از 7 دوباره به اکس پی برگردم؟
چون تو سایت موبایلستان نوشته باید حتما از اکس پی استفاده بشه.

hadi_vazi
22-10-2009, 12:47
دو تا مشکل با این گوشی دارم اگه امکانش هست راهنمائیم کنید:
1 برای شماره های دوستام تو قسمت contacts واسه هر کدوم یه عکس گذاشتم وقتی اونا بهم زنگ می زنن یا من زنگ می زنم عکسشون بزرگ روی صفحه می افته یه مقدار که با گوشی ور میرم یک دفعه می بینم این خاصیت رو دیگه نداره یعنی دیگه عکسی تو صفحه نشون نمی ده باید یک بار خاموش و روشنش کنم تا درست بشه.می دونید مشکل چیه؟
2 تو قسمت photo contacts وقتی روی linke to phonebooke میرم از بین دو تا شماره خونه و موبایل من موبایل رو انتخاب می کنم ولی وقتی روی عکس کلیک می کنم فقط تلفنی که انتخاب نکردم یعنی خونه رو انتخاب می کنه و می گیره مگه این که از تو contacts اون شماره خونه رو پاک کنم تا این مشکل رو نداشته باشم.

ali racer
22-10-2009, 12:59
از لطفت واقعا ممنون.
شرمنده یه سوال دیگه هم در مورد فلش گوشیم داشتم اونم اینه که من نمی دونم چطور ویندوز اکس پی رو بدون نصب کردن بیارمش بالا تا نرم افزار های فلش روش کار کنه من نرم افزار های شرکت گردو رو دارم امکانش هست بگید از کدوم ویندوز برای این کار باید استفاده کنم تا نیاز نباشه از 7 دوباره به اکس پی برگردم؟
چون تو سایت موبایلستان نوشته باید حتما از اکس پی استفاده بشه.

تو موبایلستان یه برنامه گذاشته بودن برای اجرای این برنامه روی ویستا
ولی در مورد سون من چیزی ندیدم
فکر هم نکنم این برنامه فلش برای سون هنوز پورت شده باشه
شما یه برنامه لازم دارین برای اجرای برنامه های مخصوص اکس پی روی سون
اونم تو بخش در خواست نرم افزار درخواست بدین تا بهتون معرفی کنن
چون اطلاعی در این مورد ندارم نمی تونم کمکتون کنم شرمنده:11:

~ReZa~
22-10-2009, 13:08
سلام.
دوستان امروز منم به جمع i8910 دارها اضافه شدم.
از علاادین خریدم 630 تومن 8 گیگش رو.
واقعا سرعتش خیره کننده است.:8:
السی دی هم که عالیه.:18:
ایول به سامسونگ.:40:

S@nti@go_s&k
22-10-2009, 13:11
مرسی علی جان اگر تونستی یه فیلم تو روز از بیرونه خونه بگیر نه اینکه شما لینک فیلم بزاری اینجا.حالت اچدی هم بزار

این علی ریسر که همش فریمور گوشیشو عوض میکنه.:دی

M@hdi-B
22-10-2009, 15:01
تو موبایلستان یه برنامه گذاشته بودن برای اجرای این برنامه روی ویستا
ولی در مورد سون من چیزی ندیدم
فکر هم نکنم این برنامه فلش برای سون هنوز پورت شده باشه
شما یه برنامه لازم دارین برای اجرای برنامه های مخصوص اکس پی روی سون
اونم تو بخش در خواست نرم افزار درخواست بدین تا بهتون معرفی کنن
چون اطلاعی در این مورد ندارم نمی تونم کمکتون کنم شرمنده:11:

علی فکر نکنم ویستا با سون زیاد فرق بکنه...از فرید بپرس اگه رو سون جواب میده لینک برنامشو بده کارش راه بیوفته:46:

اون برنامه هم کارش اینه که ویندوز ایکس پس رو شبیه سازی می کنه.

ali6803
22-10-2009, 21:07
مرسی علی جان اگر تونستی یه فیلم تو روز از بیرونه خونه بگیر نه اینکه شما لینک فیلم بزاری اینجا.حالت اچدی هم بزار

من منظور از این قسمت حرف شما رو نگرفتم ( نه اینکه شما لینک فیلم بزاری اینجا)

شانس شما الان چند روزه اینجا همش مه وابریه......به هرحال 2 کوتاه با کیفیت hd گذاشتم که یکیش ساعت 6 صبح سر خیابونمونه....که هوا شدیدا مه الود بود.....و دیگری هم در محل کار...یکی از دوستان در حال صحبت تقدیم ....عزیزان که دنبال چک کردن کیفیت فیلم برداری گوشی هستند.....

و

Armin.ASD97
22-10-2009, 21:48
آره روی 8مگاپیکسله..تو گوشی همه چی درسته تصویرم عالیه ولی وقتی میندازم رو pc عکسو فشرده میکنه

مشکل خیلی سادس
شما با یه برنامه دیگه عکس رو باز کن.
مثلا با فتوشاپ عکس کاملا درسته...
البته اینم بگم که وقتی با فتوشاپ باز می کنی یخورده کیفیت عکس رو پایین تر نشون میده بهتره از یه نرم افزار دیگه استفاده کنی(اسماشون الان یادم نمیاد)

RAMINET
23-10-2009, 22:13
عزیزان من دنبال این تم یا حتی wallpaper برای این گوشی هستم کسی داره لینک برام بزاره
ممنون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
23-10-2009, 23:56
رامین جان تم نیست
وال پی پره
مربوط به فریمور ایتالیایی میشه

برات آپلودش میکنم
..............اپدیت
خدمت شما

فایلش قفل داره نمی دونم فقط واسه فریمو ایتالیایی هستش
یا فقط واسه8910

hadi_vazi
24-10-2009, 07:28
امکانش هست جواب این سوال من رو بدید؟

دو تا مشکل با این گوشی دارم اگه امکانش هست راهنمائیم کنید:
1 برای شماره های دوستام تو قسمت contacts واسه هر کدوم یه عکس گذاشتم وقتی اونا بهم زنگ می زنن یا من زنگ می زنم عکسشون بزرگ روی صفحه می افته یه مقدار که با گوشی ور میرم یک دفعه می بینم این خاصیت رو دیگه نداره یعنی دیگه عکسی تو صفحه نشون نمی ده باید یک بار خاموش و روشنش کنم تا درست بشه.می دونید مشکل چیه؟
2 تو قسمت photo contacts وقتی روی linke to phonebooke میرم از بین دو تا شماره خونه و موبایل من موبایل رو انتخاب می کنم ولی وقتی روی عکس کلیک می کنم فقط تلفنی که انتخاب نکردم یعنی خونه رو انتخاب می کنه و می گیره مگه این که از تو contacts اون شماره خونه رو پاک کنم تا این مشکل رو نداشته باشم.

hadi_vazi
24-10-2009, 07:38
راستی یه سوال دیگه هم دارم من نمی تونم فایل های flv که از سایت youtube دانلود کردم رو تو گوشی ببینم با نرم افزار خاصی می تونم ببینم یا حتما باید اول تو کامپیوتر به یه فرمت دیگه تبدیلش کنم؟

S@nti@go_s&k
24-10-2009, 11:18
با core player میتونی ببینی

RAMINET
24-10-2009, 12:50
رامین جان تم نیست
وال پی پره
مربوط به فریمور ایتالیایی میشه

برات آپلودش میکنم
..............اپدیت
خدمت شما

فایلش قفل داره نمی دونم فقط واسه فریمو ایتالیایی هستش
یا فقط واسه8910
خدا خیرت بده علی
توی موبایلستان 1 هفته صبر کردم نتیجه نگرفتم ولی تو سریع لینک دادی دمت گرم رفیق

RAMINET
24-10-2009, 12:53
علی جان فرمتش jpg نیست dcf است!!!! نمیشه بازش کرد!

ali racer
24-10-2009, 13:24
علی جان فرمتش jpg نیست dcf است!!!! نمیشه بازش کرد!

رامین جان منم عرض کردم فایل قفل شده باید key میخواد
رو پی سی باز نمیشه
حالا نمیدونم قفلش مربوط به فریمور ایتالیایی هستش یا خود گوشی 8910

ریختی رو گوشیت ؟
بریز رو گوشیت اگه بازش نکرد اطلاع بده
تا این دفعه با استفاده از هوش ناب ایرانی گوشی و فریمور رو دور بزنم برات :31: و عکس بزارم

RAMINET
24-10-2009, 20:14
رامین جان منم عرض کردم فایل قفل شده باید key میخواد
رو پی سی باز نمیشه
حالا نمیدونم قفلش مربوط به فریمور ایتالیایی هستش یا خود گوشی 8910

ریختی رو گوشیت ؟
بریز رو گوشیت اگه بازش نکرد اطلاع بده
تا این دفعه با استفاده از هوش ناب ایرانی گوشی و فریمور رو دور بزنم برات :31: و عکس بزارم
فدات شم عزیزم ممنون ریختم روی گوشی اجرا شد و مشکلی نیست دمت گرم...:40::11:

M@hdi-B
24-10-2009, 21:16
راستی یه سوال دیگه هم دارم من نمی تونم فایل های flv که از سایت youtube دانلود کردم رو تو گوشی ببینم با نرم افزار خاصی می تونم ببینم یا حتما باید اول تو کامپیوتر به یه فرمت دیگه تبدیلش کنم؟

flv رو پخش می کنه دوست عزیز تو اون تاپیکی که درخواست برنامه داده بودی هم گفتم.

Core Player هم هنوز از سیمبین 9.4 پشتیبانی نمی کنه.

ali racer
25-10-2009, 00:25
یه برنامه تو موبایلستان دیدم
پی اش رو گرفتم
میشه با استفاده از اون و مودم ای دی اس ال
dlna
گوشی رو راه انداخت و با سرعت بسیار خفن فیلم و عکس و ویدو رو بین گوشی و کامپیوتر شیر کرد
بسی حال میده !

آرش-19
25-10-2009, 11:30
البته با مودم وایرلس, درسته علی جان؟
به نظر برنامه جالبیه.

ali racer
25-10-2009, 13:38
البته با مودم وایرلس, درسته علی جان؟
به نظر برنامه جالبیه.
سلام آرش جان خوبی ؟
حال اون8910 لگنت چطوره ؟:31:
بله نوشتم تو پست قبلی با مودم وایرلس

بزویچزی که مودم وایرلس دارن حتما امتحانش کنن حجم برنامه اش 45 مگ بیشتر نیست

hasanmotori
25-10-2009, 14:00
سلام آرش جان خوبی ؟
حال اون8910 لگنت چطوره ؟:31:
بله نوشتم تو پست قبلی با مودم وایرلس

بزویچزی که مودم وایرلس دارن حتما امتحانش کنن حجم برنامه اش 45 مگ بیشتر نیست

میشه لینک برنامه رو بدی تا من با 8510 امتاحان کنم

ali racer
25-10-2009, 15:06
میشه لینک برنامه رو بدی تا من با 8510 امتاحان کنم
بعله
خدمت شما

mahroo_z1
25-10-2009, 15:56
سلام دوستان. ببخشید من یه دو ماهی هست که نبودم و با عرض شرمندگی حوصله خوندن تمام صفحات رو ندارم.:19:
من گوشی i8910 رو خریدم. لطفا دوستانی که اطلاعاتی راجع به اون دارن بگن برای هک گوشی و دریافت انواع برنامه برای اون باید به کجا مراجعه کنم. با تشکر.:11:

ali racer
25-10-2009, 19:44
سلام دوستان. ببخشید من یه دو ماهی هست که نبودم و با عرض شرمندگی حوصله خوندن تمام صفحات رو ندارم.:19:
من گوشی i8910 رو خریدم. لطفا دوستانی که اطلاعاتی راجع به اون دارن بگن برای هک گوشی و دریافت انواع برنامه برای اون باید به کجا مراجعه کنم. با تشکر.:11:
برای هک که باید درخواست سر و کی بدی اول
48 ساعت طول داره
بعدش با سر وکی یه برنامه هست اونو ساین میکنی گوشیت و هک میکنی

برای برنامه و بازی هم به بخش برنامه و بازی های سیمبین v.5
مراجعه کنید

hadi_vazi
25-10-2009, 21:20
یه برنامه تو موبایلستان دیدم
پی اش رو گرفتم
میشه با استفاده از اون و مودم ای دی اس ال
dlna
گوشی رو راه انداخت و با سرعت بسیار خفن فیلم و عکس و ویدو رو بین گوشی و کامپیوتر شیر کرد
بسی حال میده !

داداش زحمت می کشی اون صفحه ای که تو موبایلستان در مورد طریقه استفاده از این نرم افزار رو نوشته باشه رو بگی شما فقط لینک دانلود رو گذاشتی من دانلود کردم ولی نمی دونم چطور ازش استفاده کنم.

ali racer
25-10-2009, 23:24
داداش زحمت می کشی اون صفحه ای که تو موبایلستان در مورد طریقه استفاده از این نرم افزار رو نوشته باشه رو بگی شما فقط لینک دانلود رو گذاشتی من دانلود کردم ولی نمی دونم چطور ازش استفاده کنم.

پست اون دوستمون رو از موبایلستان براتون نقل میکنم

سینا جان دوست عزیز تنظیمات خاصی نمی خواد.فقط وقتی که وارد برنامه میشی قسمت setting برید و وارد network بشید و همه گزینه هایی که روبه رو شون دایره دارن رو فعال کنید همه رو.حالا از روی گوشی کزینه start DLNA رو بزنید حالا اسم برنامه در گوشی نمایش داده می شود روش کلیک می کنی(در گوشی)حالا دیگه کار تمومه.راستی داخل اون برنامه XBMC media center می تونی فایل ها و فولدر هاتو شیر کنی و در گوشی مشاهده کنی.(کارت وایرلس هم فراموش نشود)...همین الان دوباره چک کردم کار میکنه

jabiz2070
28-10-2009, 12:17
سلام گوشی من هک نمیشه hello oxنصب میکنم نمیتونم با modo پچ patcher.ldd رو به c:sys:bin انتقال بدم آخه modo دکمه back نداره فقط exit و option داره لطفا راهنماییم کنید مرسی

ninja3000sh
28-10-2009, 13:53
سلام گوشی من هک نمیشه hello oxنصب میکنم نمیتونم با modo پچ patcher.ldd رو به c:sys:bin انتقال بدم آخه modo دکمه back نداره فقط exit و option داره لطفا راهنماییم کنید مرسی
عزیز شما مراحل اولیه کپی و paste رو با برنامه x-plore انجام بده.
تو اکسپلور اول از g یا e کپی کن به c یا برعکس بعدا بیا تو برنامه modo بقیه کپی و پیستها رو انجام بده

jabiz2070
28-10-2009, 18:31
عزیز شما مراحل اولیه کپی و paste رو با برنامه x-plore انجام بده.
تو اکسپلور اول از g یا e کپی کن به c یا برعکس بعدا بیا تو برنامه modo بقیه کپی و پیستها رو انجام بده

آخه x-plore نصب نمیشه ساینم میکنم نصب نمیشه

aliflh
28-10-2009, 22:35

من هم مشکل شما رو داشتم.راه حل خیلی سادست.یک کیبورد مجازی که مخصوص سیمبیان ورژن 5 هست رو نصب کنید.توسط اون براحتی از برنامه مودو استفاده کنید.

ninja3000sh
28-10-2009, 22:43
آخه x-plore نصب نمیشه ساینم میکنم نصب نمیشه
شما این x-plore رو نصب کن بدون هیچ محدودیتی نصب میشه.
لازم نیست ساینش کنی.

ali racer
28-10-2009, 23:08
از قضا نسخه کرک شدهx-plore که بدون مشکل کار کنه (حتی تو فریمورهای کوک شده) اومده

jabiz2070
29-10-2009, 10:40
شما این x-plore رو نصب کن بدون هیچ محدودیتی نصب میشه.
لازم نیست ساینش کنی.

مرسی از همه مشکلم حل شد

Mist
01-11-2009, 12:17
سلام علیکم و خورده ای حال شما خوب میباشد

عزیزان یه چند تا برنامه توپ برا این گوشی میخواستم تازه گرفتم هیچ برنامه ای ندارم مرسی

ali racer
01-11-2009, 13:37
سلام علیکم و خورده ای حال شما خوب میباشد

عزیزان یه چند تا برنامه توپ برا این گوشی میخواستم تازه گرفتم هیچ برنامه ای ندارم مرسی
خدمت شما......

Mist
01-11-2009, 14:49
یعنی سیمبین سری 5 و 6 رو ساپورت میکنه همه برنامه هاشو ؟

sokote-marg
01-11-2009, 18:49
من هم مشکل شما رو داشتم.راه حل خیلی سادست.یک کیبورد مجازی که مخصوص سیمبیان ورژن 5 هست رو نصب کنید.توسط اون براحتی از برنامه مودو استفاده کنید.
میشه کیبوردی که نصب کردید آدرس لینک دانلودش رو بهم بگید .
ممنون

M@hdi-B
01-11-2009, 20:30
یعنی سیمبین سری 5 و 6 رو ساپورت میکنه همه برنامه هاشو ؟

سری 6 رو از کجا آوردی؟:31:

8910 سری 60 ویرایش پنجمه:46:

آرش-19
02-11-2009, 00:44
سلام به تمام دوستان I8910 دار :31:
امروز تو دانشگاه گوشی از دستم افتاد. تقریبا از فاصله 1 متری خورد زمین.
اول با پشت و بعد روی صفحه آرام گرفت:18:
تا 10 ثانیه جرات نداشتم از رو زمین جمش کنم. با خودم گفتم عمرا دیگه گوشی بشو نیست.
بعد که بلندش کردم دیدم نه بابا کار که میکنه.:21:
تا حالا هم که مشکلی نداشته.
گفتم اطلاع رسانی کنم که تست زمین خوردن از فاصله 1 متری هم انجام شد و گوشی با موفقیت این تست هم
پشت سر گذاشت:31:
البته اینم بگم که گوشی تو یه کیف پارچه ای نازک بود که باعث شد حداقل خش روش نیوفته.

M Like Mother
02-11-2009, 08:46
با سلام

1- از نظر gps چجور گوشی هست؟ نقشه هاش و برنامه هاش یافت می شود؟ ( لطفا توضیح با حوصله خیلی برام مهم است )

2- این سیستم عامل همون سیستم عامل نوکیاست. منظورم اینه که هر چی رو نوکیا نصب بشه رو این گوشی هم خوب کار می کنه ( با فرض اینکه ورژنش یک باشه ).

ممنون

آرش-19
02-11-2009, 08:55
در مورد gps من خودم الان از smartcom استفاده میکنم.نقشه ها هم همه جوره و برای همه شهرها موجوده.
در ضمن نکته جالب اینه که gps گوشی من در کمتر از 10 ثانیه وصل میشه.
سیستم عاملم همون سیمبیان S60 v5 که 5800 و N97 هم ازش استفاده می کنند. تمام برنامه هایی که
برای این سیستم عامل طراحی شده باشند روی این گوشی کار میکنه البته به جز برنامه هایی که انحصاری برای نوکیاست.

ali8510
02-11-2009, 11:15
با سلام

1- از نظر gps چجور گوشی هست؟ نقشه هاش و برنامه هاش یافت می شود؟ ( لطفا توضیح با حوصله خیلی برام مهم است )

2- این سیستم عامل همون سیستم عامل نوکیاست. منظورم اینه که هر چی رو نوکیا نصب بشه رو این گوشی هم خوب کار می کنه ( با فرض اینکه ورژنش یک باشه ).

ممنون

من که با gps این گوشی کار می کنم واقعا عالیه.خیلی راحت زیر سقف می گیره البته یه طبقه.زیر سقف با 5800 و ای 8910 تست کردیم واقعا 8910 بهتر جواب دادواصلا 5800 GPSو پیدا نکرد.ولی 8510 ظرف 10 15 ثانیه پیدا کرد.الانم گارمین 5.6 روش نصب کردم با نقشه های اکثر مراکز استانها.ولی گارمین 5.7 هم اومده.

ali racer
02-11-2009, 12:21
در مورد gps من خودم الان از smartcom استفاده میکنم.نقشه ها هم همه جوره و برای همه شهرها موجوده.
سیستم عاملم همون سیمبیان S60 v5 که 5800 و N97 هم ازش استفاده می کنند. تمام برنامه هایی که
برای این سیستم عامل طراحی شده باشند روی این گوشی کار میکنه البته به جز برنامه هایی که انحصاری برای نوکیاست.
آرش حواست باشه
این 10 ثانیه وصل شدن به ماهواره واسه اینه که از A-GPS
استفاده میکنه سر ماه قبض موبایلت نیاد کلی متعجب بشی !:31:
البته حدود 15 کیلو بایت دانلود میکنه هر بار

hadi_vazi
02-11-2009, 14:18
آقایون من یه مشکل مسخره با این گوشی پیدا کردم یه بارم سوال کردم جواب نگرفتم:
بعد یه مدت که با گوشی کار عادی انجام می دم بدون اینکه تنظیمات خاصی رو تغییر بدم می بینم دیگه وقتی زنگ به کسی میزن عکسش رو که تو contact لود کردم نمیاد. تا یک بار خاموش و روشنش می کنم بر میگرده به حالت درستش.
امروز هم یه مشکل عجیب تر اینکه هر کی بباهام تماسمی گرفت هیچ صدای زنگی ازش در نمیومد با اینکه تو قسمت profile گزینه general رو اکتیو کردم باز صدائی نداشت تا یک بار خاموش و روشنش کردم درست شد این مشکلات به نظرتون دلیلش چیه؟
توضیح اینکه من هنوز هیچ ایمیجی روش نریختم و اورجینال خودشه.

Mist
02-11-2009, 14:42
دوستان برنامه نصب میکنم این ارور رو میده برا بعضی برنامه ها قضیه چیه

Unable to install a protected application from an untrusted application supplier

بعضی هانصب میشن و کار میکنن بعضی ها نصب میشن کار نمیکنن بعضی ها هم که نصب نمیشن این ارور رو میده

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M Like Mother
02-11-2009, 15:46
آرش حواست باشه

در مورد A-gps و فرقش با gps و اون 10 ثانیه بیشتر توضیح میدین

ali racer
02-11-2009, 17:39
در مورد A-gps و فرقش با gps و اون 10 ثانیه بیشتر توضیح میدین

تو این روش گوشی اطلاعات اولیه مکان ماهواره ها رو از طریق
اینترنت دانلود میکنه بنابراین سرعت کانکت شدنش بیشتر میشه
چون لازم نیست خودش تک تک سینگال ها رو دریافت و پرسس کنه

mahyarSAMSUNG
02-11-2009, 18:52
آقایون من یه مشکل مسخره با این گوشی پیدا کردم یه بارم سوال کردم جواب نگرفتم:
بعد یه مدت که با گوشی کار عادی انجام می دم بدون اینکه تنظیمات خاصی رو تغییر بدم می بینم دیگه وقتی زنگ به کسی میزن عکسش رو که تو contact لود کردم نمیاد. تا یک بار خاموش و روشنش می کنم بر میگرده به حالت درستش.
امروز هم یه مشکل عجیب تر اینکه هر کی بباهام تماسمی گرفت هیچ صدای زنگی ازش در نمیومد با اینکه تو قسمت profile گزینه general رو اکتیو کردم باز صدائی نداشت تا یک بار خاموش و روشنش کردم درست شد این مشکلات به نظرتون دلیلش چیه؟
توضیح اینکه من هنوز هیچ ایمیجی روش نریختم و اورجینال خودشه.

به نظر من شما گوشیت رو با کد ستاره مربع 7370 مربع یه بار ریست کن . :41:

آرش-19
02-11-2009, 20:41
آرش حواست باشه

آره در جریانم :31:
ولی ممنون از یادآوریت. البته من زیاد استفاده نمی کنم . راستی هر کیلوبایت
1 تومنه؟
باز می ارزه.

best
02-11-2009, 22:50
دوستان بهترین فرم ور این گوشی که همه برنامه ها روش بیاد بالا چیه؟مخصوصا Smartcom va garmin .... و sms farsi read&write داشته باشه

ali racer
02-11-2009, 23:00
رو اکثر فریمور ها اجرا میشن
بجز فریمور هایی که بصورت حالت هک هستن و نمیشه از حالت هک درشون آورد

فعلا بهترین فریمور که با گ های کمتری داره و در مجموع عملکرد رضایت بخشی داره در اکثر زمینه ها
فریمور ایتالیایی کوک شده ایی بوی هستش
که لینکش رو چند صفحه پیش گذاشتم

hasanmotori
03-11-2009, 16:18
بچه ها اپرا موبایل 10 و بریزید روش ببینید چجوریه

من رو 8510 ریختم ............

ali racer
03-11-2009, 16:45
بچه ها اپرا موبایل 10 و بریزید روش ببینید چجوریه

من رو 8510 ریختم ............
حسن لینک بده حسه سرچ کردن نیست ؟:31:
رابط تاچ داره حسن ؟
...............
edit
یله رابط تاچ داره
اینم لینک دانلود

با dlna تونستی گوشیت رو وصل کنی پی سی یا نه ؟

hasanmotori
03-11-2009, 16:55
با dlna تونستی گوشیت رو وصل کنی پی سی یا نه ؟

نه اصلاً یادم رفت :دی

ولی هیچی اپرا مینی نمیشه

این اپرا موبایله فرومو میخاد باز کنه بدون عکس 300 کیلو استفاده میکنه
اپرا مینی 30 تاهم استفاده نمیکنه ( البته تازگی نمیدونم چش شده فرومو اصلاً باز نمیکنه )

پست 2499

1 پست تا 5 ستاره شدن

Mist
03-11-2009, 18:39

برادر برا من اصلا جی پی اسش وصل نمیشه علامت جی پی اس رو گوشی نمیاد همون که کنار بلوتوث باید باشه مشکل از چیه ؟

pulp_152
03-11-2009, 19:57
خب من زیاد در این موارد بحث کردم
ولی واسه این که نری 20 صفحه بخونی به اختصار مینویسم

1.خوانایی کم زیر نور خورشید
2. اندازه بزرگ
3.کیفیت پایین دوربین در حالت عکاسی اتو مخصوصا تو حالت ایندور
و
سرعت پایین شاتر
4.نداشتن کاور لنز و البته سخت بود پاک کردن لنز
5.پخش نشدن صدای زنگ داخل هندزفری بلوتوث هنگام استفاده از اون !!

فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه
البته کمتر بودن برنامه ها و بازی نسبت به ورژن های دیگه سیمبین
و سیستم عامل های دیگه
و همچنین عمر متوسط باتری رو هم باید اشاره کنم که جزو معایب نیستند
ولی باید مطلع باشی

نمیدونم با کدوم گوشی مقایسه کردی؟ از ایفون هم کم نمیاره بعد چجوری خوانایی کمی داره؟

آرش-19
03-11-2009, 20:11
برادر برا من اصلا جی پی اسش وصل نمیشه علامت جی پی اس رو گوشی نمیاد همون که کنار بلوتوث باید باشه مشکل از چیه ؟

برای gps باید از یکی از برنامه های اسمارت کام یا گارمین استفاده کنی. در اسمارت کام
وقتی وصل میشی عبارت gps در گوشه صفحه سبز رنگ میشه.

[QUOTE]نمیدونم با کدوم گوشی مقایسه کردی؟ از ایفون هم کم نمیاره بعد چجوری خوانایی کمی داره؟ /QUOTE]

در مورد خوانایی زیر نور مستقیم, منم یه جورایی موافقم که می شد بهتر باشه.
و عکاسی ایندورشم به نظر من تعریفی نداره.
ولی در کل به نظر بنده حقیر هیچ کدام از اینا از ارزش این گوشی کم نمیکنه. من هر کی ازم میپرسه بخرم یا نه؟
میگم 100 درصد بخر

Mist
03-11-2009, 22:09
برای gps باید از یکی از برنامه های اسمارت کام یا گارمین استفاده کنی. در اسمارت کام

من اون قسمت که No بود رو yes کردم و کانکت شدم بازم کانکت نشد یعنی اصلا علامت اکتیو شدن برنامه اون گوشه نمیاد کسی میتونه کمک کنه از همون اسمارت کام استفاده میکنم

ali racer
03-11-2009, 22:25
نمیدونم با کدوم گوشی مقایسه کردی؟ از ایفون هم کم نمیاره بعد چجوری خوانایی کمی داره؟

منی که هر روز دارم از گوشی استفاده میکنم اشتباه میکنم..خوانایی اش بالاست ..شما راست میگی :27:

best
03-11-2009, 23:16
سلام..من فرمور HX1.5 fix2 ریختم و هک شدست.اسمارت کام که کار نمیکنه و میپره بیرون.گارمین هم کانکت نشد امروز....دلیلشو نمی دونم..آماری از فرمور جدید واسه این گوشی دارید؟ و google map چطوره؟نقشه تهران کامل داره؟بصورت آفلاین...اگه خوبه و جواب میده یک لینک بدید.مرسی

kssa
04-11-2009, 09:23
سلام..من فرمور HX1.5 fix2 ریختم و هک شدست.اسمارت کام که کار نمیکنه و میپره بیرون.گارمین هم کانکت نشد امروز....دلیلشو نمی دونم..آماری از فرمور جدید واسه این گوشی دارید؟ و google map چطوره؟نقشه تهران کامل داره؟بصورت آفلاین...اگه خوبه و جواب میده یک لینک بدید.مرسی

دوست من با فریم وری که شما استفاده میکنید هیچ مشکلی با گارمین نخواهید داشت فقط موقع استفاده گوشی نباید در حالت حک باشه.در فضای باز بعضب وقتا تا 10 دقیقه هم طول میکشه تا وصل بشه.
فعلا که بهترین فریم ور کوک شده کم باگ موجود هست .
از گوگل مپ اطلاعی ندارم

یا حق تا بعد

kssa
04-11-2009, 09:44
منی که هر روز دارم از گوشی استفاده میکنم اشتباه میکنم..خوانایی اش بالاست ..شما راست میگی :27:

نطر من هم اینه که نسبت به اکثر گوشی ها خواناییش بالاست
اما نسیت به مواردی خاص مثل 3gs خیر کیفیتش پایینتر میباشد.
مشکل هم پوشش خارجی یا قاب گوشی میباشد که این مشکل با این led در 3gs حل شده.
نکات طریفی در تولید هر محصولی هست که از دید تولید کننده ها دور میمونه و بسرعت اصلاح میشه

یا حق تا بعد

best
04-11-2009, 10:34
دوستان اگر میشه رینگتونهای اصلی گوشی بزارید....یا اگه نیست،من اینارو میخوام... supersonic.mp3 & mirage tone.mp3

Mist
04-11-2009, 14:18
من اون قسمت که No بود رو yes کردم و کانکت شدم بازم کانکت نشد یعنی اصلا علامت اکتیو شدن برنامه اون گوشه نمیاد کسی میتونه کمک کنه از همون اسمارت کام استفاده میکنم

کسی نبود ؟؟؟

آرش-19
04-11-2009, 15:35
دوست عزیز فعال کردن internal gps وقتی موثره که gprs راه اندازی شده باشه.
اگه gprs راه اندازی کردی که چیزی حدود 10 ثانیه طول میکشه که کانکت شه.
اگه نه gprs راه اندازی نکردی من خودم شاهد بودم تا 20 دقیقه هم ممکنه طول بکشه کانکت شه.
اگه مشکل چیزی غیر از اینها باشه از تخصص بنده هیچ مزان (اینه تیکه رو فقط علی میگیره :31:)
خارجه, از اهل فن کمک بگیر.

hadi_vazi
04-11-2009, 19:16
من می خوام گوشیم رو ریست کنم lock code می خواد این کد اصلیش چنده؟من هنوز تغییرش ندادم.

M@hdi-B
04-11-2009, 20:18
من می خوام گوشیم رو ریست کنم lock code می خواد این کد اصلیش چنده؟من هنوز تغییرش ندادم.

هشت تا صفر

best
05-11-2009, 00:49
دوستان اگر میشه رینگتونهای اصلی گوشی بزارید....یا اگه نیست،من اینارو میخوام... supersonic.mp3 & mirage tone.mp3
کسی نداشت؟

ali racer
07-11-2009, 18:18
کسی نداشت؟

اگه هنوز گیر نیاوردی بگو تا برات آپلود کنم
.............
بچه ها فریمور جدید چیزی ریلیز نشده ؟ چند روزیه تو جریان اخبار نیستم

mahyarSAMSUNG
07-11-2009, 18:26
من فکر کنم یه چینی جدید اومده باشه از خود سایت آی 8910 ولی دانلودش رو نمیدونم کجاست !

best
08-11-2009, 01:33
[QUOTE=ali racer;4382204]اگه هنوز گیر نیاوردی بگو تا برات آپلود کنم
.............

سلام...دوست عزیز اگر امکان داره...واسم آپلود کن...این عکس bachgroung گل آفتابگردان رو هم اگر بزاری ممنون میشم....مرسی

ali8510
08-11-2009, 11:56
کسی نداشت؟

با xplore or active file برو به این مسیر تمام z:\data\sounds\digital تمام رینگ تن ها هستش
درایو z: همون romه
اگه بخواید تمام صداهای گوشیرو می ذارم حتی صدای شاتر

best
08-11-2009, 14:19
ددوست عزیز من گوشی رو به فرمور کوک شده فلش کردم..متاسفتانه هرچی بود پاک کرده...و چندتا دیگه جاش اومده که جالب نیست....با backup هم که بر نگشت...حالا اگه کسی اینارو بتونه upload کنه که عالیه...تو نت گشتم ولی پیدا نشد....به هرحال مرسی

*** راستی من فقط این دو تارو میخوام supersonic.mp3 & mirage tone.mp3 .....و تم اورجینال گوشی ایا تو نت هست؟من پیدا نکردم....!؟ **

groupstreet
08-11-2009, 17:06
سلام
منم این گوسی رو خریدم با گارانتی 640 تومن (بدون گارانتی میگفت 605) خوب خریدم یا نه
یه سوال هم داشتم این که اگه یه فریمور دیگه روش بریزم منو و دستخط فارسیش از بین میره ؟؟

shahab_f
08-11-2009, 23:18
سلام
منم این گوسی رو خریدم با گارانتی 640 تومن (بدون گارانتی میگفت 605) خوب خریدم یا نه
یه سوال هم داشتم این که اگه یه فریمور دیگه روش بریزم منو و دستخط فارسیش از بین میره ؟؟
سلام ، مبارک باشه :10:
بستگی داره چه فرمویری بریزین ، بعضی هاش منو و دستخط فارسی داره ، بعضی هاش نداره ، برای دسترسی به تمام فرمویر ها به نظرم بهتره یه سر به فروم موبایلستان بزنین.

ali racer
09-11-2009, 01:16
ددوست عزیز من گوشی رو به فرمور کوک شده فلش کردم..متاسفتانه هرچی بود پاک کرده...و چندتا دیگه جاش اومده که جالب نیست....با backup هم که بر نگشت...حالا اگه کسی اینارو بتونه upload کنه که عالیه...تو نت گشتم ولی پیدا نشد....به هرحال مرسی

*** راستی من فقط این دو تارو میخوام supersonic.mp3 & mirage tone.mp3 .....و تم اورجینال گوشی ایا تو نت هست؟من پیدا نکردم....!؟ **
خدمت شما ببخشید دیر شد....

supersonic

mirage tone

best
09-11-2009, 11:59
ali racer عزیز خیلی ممنونم......شرمنده کردی...شاد باشی و موفق

farhooode
10-11-2009, 09:01
قیمت جدید گوشی در شیراز 560000 تومن

AT&T
10-11-2009, 09:08
سلام میشه یه نفر کار خیر انجام بده فیلم برداری hd این گوشیو بزاره اینجا

ما که هرچی دیدیم تاحالا d1 بود.

ممنون.

آرش-19
10-11-2009, 14:47
سلام
اینم خدمت شما دوست عزیز
حجم این تیکه فیلم 10.5 مگا بایته و چیزی حدود 9 ثانیه, به همین دلیله که کمتر کسی آپلود میکنه.
این فیلم ایندوره و کیفیت فیلم برداری در اوتدور به مراتب بیشتره.
فریمور ایتالیایی رو گوشیمه (نه این آخری, اون اولی:31:)

دانلود:

javad1948
11-11-2009, 07:52
بعد حدود 80 ساعت یعنی بیش از سه شبانه روز در حالت استفاده معمولی تلفن و اسمس هنوز دو خط از باتری باقی مونده. فکر کنم تا 4 شبانه روز هم دوام بیاره. واقعا برم جالب بود. چون تا حالا تو گوشی هایی که داشتم و همش هم نوکیا بود هیچکدوم این ماندگاری باتری رو نداشتند.

~ReZa~
11-11-2009, 08:57
دوستان بازیهای خوب واسه این گوشی رو از کجا میتونم دانلود کنم؟؟؟

بعد حدود 80 ساعت یعنی بیش از سه شبانه روز در حالت استفاده معمولی تلفن و اسمس هنوز دو خط از باتری باقی مونده. فکر کنم تا 4 شبانه روز هم دوام بیاره. واقعا برم جالب بود. چون تا حالا تو گوشی هایی که داشتم و همش هم نوکیا بود هیچکدوم این ماندگاری باتری رو نداشتند.
باطری گوشی به نظر منم عالیه.:10:
با استفاده معمولی راحت تا 2.5 روز جواب میده.

~ReZa~
11-11-2009, 08:58
دو بار ارسال شد.
پاک شود.

ali8510
11-11-2009, 13:05
بالاخره nimbuzz برای i8910 اومد
مپ داره که موقعیت کسی که باهاش چت می کنیرو نشون میده.با کلی امکانات جدید

Mist
12-11-2009, 18:59
دوستان دو سه تا مطلب هر کس اینارو مشاهده کرده علتشو بگه خطم ایرانسل شارژیه اینم بگم

1. این برنامه جی پی اس برا من دیسکانکانکت نمیشهSmartComGPS یعنی کافیه برم بیرون و برنامه رو باز کنم بعد ده ثانیه نقطه یابی میکنه اصلا کانکت نمیشم دیسکانکتم میکنم دوباره برنامه رو باز میکنم پیدام میکنه یعنی کلی بگم نیاز به کانکت شدن نداره

2.دوتا کال رکوردر نصب کردم هروقت اکتیو میکنم صدای کسی زنگ میزنه یه طرف رو طرف دیگه نمیشنوه حالا چه اینطرف به اونطرف چه برعکس

3. یه پلیر ویدئو میخوام که همه فرمتی رو پخش کنه از Avi بگیر تا Hd ممنون میشم معرفی کنین

4. پلیر برا صوتی ها نصب کردم ولی میگن بهترینش پاور ام پی تریه ولی چیزی که این گوشی ساپورت کنه پیدا نکردم

پیشاپیش سپاسگذاریم

ali8510
13-11-2009, 12:00
در مورد player بگم من با اسمارت مووی دایوکس پلیر کار کردم حتی نمی تونه فیلمای خودشو باز کنه فقط کور پلیر ورزن جدیدش شاید بتونه چنتا فرمت جدید باز کنه.lcg joke box هم واسه فایلهای صوتی خیلی عالیه.
برای gps گارمین 5.00.7 خیلی عالیه.البته برای شناختن gps شما باید داخل تنظیمات گارمین,gpsه بلوتوثو غیر فعال کنی به این روش:
setting\system\remote\use attached/built-in gps
وقتی وارد قسمت remote شدی دوتا گزینه هست شما دومی که همون use attached/built-in gps فعال می کنی.که البته اگه گارمین کرک نشده باشه گزینه دومو به شما نمیده.قابل توجه دوستانی که نتونسته بودن گارمینو با gps راه اندازی کنند.

tyrannosaurus
13-11-2009, 14:15
سلام :8:
گوشی خوبیه میشه چند تا برتری هاشو نسبت به i8000 بگید
ممنون:46:

key_1
13-11-2009, 19:55
سلام :8:
گوشی خوبیه میشه چند تا برتری هاشو نسبت به i8000 بگید

از همه نظر برتری داره !!!
از نظر lcd
از نظر کیفیت صدا
از نظر قدرت گرافیکی
از نظر سرعتی
از نظر اسپیکر استریو
از نظر پخش فرمت های آچ دی
از نظر فیلمبرداری اچ دی
از نظر دوربین
از نظر باطری
و....:11:

ali8510
13-11-2009, 21:26
چند وقت پیش می خواستم بگم یادم رفت.می دونستیدngage مرد؟

Vamp!r3
13-11-2009, 21:31
چند وقت پیش می خواستم بگم یادم رفت.می دونستیدngage مرد؟

بعله..همون چند وقت پیش خبرش توی انجمن پخش شد........

pulp_152
13-11-2009, 21:37
مهم نیس ! شما دعا کن بازیهای ایفون رو این همش پرت بشن حالشو ببری!مگه بازیهای تاچ n.gage چی بوده ؟

ali8510
14-11-2009, 09:48
چیزی راجع به وای مکس ایرانسل شنیدید؟چجوریه؟با 8910 نمی شه ازش استفاده کرد؟

Mist
14-11-2009, 10:04
در مورد player بگم من با اسمارت مووی دایوکس پلیر کار کردم حتی نمی تونه فیلمای خودشو باز کنه فقط کور پلیر ورزن جدیدش شاید بتونه چنتا فرمت جدید باز کنه.lcg joke box هم واسه فایلهای صوتی خیلی عالیه.
برای gps گارمین 5.00.7 خیلی عالیه.البته برای شناختن gps شما باید داخل تنظیمات گارمین,gpsه بلوتوثو غیر فعال کنی به این روش:
setting\system\remote\use attached/built-in gps
وقتی وارد قسمت remote شدی دوتا گزینه هست شما دومی که همون use attached/built-in gps فعال می کنی.که البته اگه گارمین کرک نشده باشه گزینه دومو به شما نمیده.قابل توجه دوستانی که نتونسته بودن گارمینو با gps راه اندازی کنند.

آقا پلیر که هیچی

من از جی پی اسش راضیم حرف من این بود که چرا دیسکانکت نمیشه همش وصله ؟ اصلا من کانکتم نمیکنم وصله دیسکانکت میکنم بازم وصله :دی

در مورد برنامه صوتی چیزی نبود ؟ پاور ام پی تری چیزی ؟

یه مطلب دیگه دوستان جدیدا هرکی زنگ میزنه به من احساس میکنم از ته چاه صحبت میکنه میدونم تنظیمات یه جایی رو داغون کردم اگه میشه بگین کجا برم درستش کنم صدا خیلی ضعیف میاد از اون ور ؟

dark fear
14-11-2009, 17:18
دوستان یه سوال داشتم :
راست میگن سرعت گوشی تو گالری و رد کردن عکسا زیاد قابل قبول نیست ؟ (gsm.ir)
البته ساست مزخرفیه .. فقط خواستم مطمئن بشم

ali racer
14-11-2009, 17:21
دوستان یه سوال داشتم :
راست میگن سرعت گوشی تو گالری و رد کردن عکسا زیاد قابل قبول نیست ؟ (gsm.ir)
البته ساست مزخرفیه .. فقط خواستم مطمئن بشم
هم درسته ...هم غلط
تو فریمور اولیه ایراد داشت ولی تو آپ دیت درست شد !

فریمور جدید کسی آپ نکرده ؟؟؟

~ReZa~
16-11-2009, 22:23
یکی از دوستان لطف کنه لینک بازیهای خوبی که واسه این گوشی هست رو برای ما بزاره.
اصلا چند تا بازی خوب واسش اومده؟

tornado_m.n.n
16-11-2009, 22:36
سلام:8:
میشه برتری هاشو نسبت به i8000 بگید

ali racer
16-11-2009, 22:51
چیزی باحالی جز پرنس اف پرشیا و مرد عنکبوتی و آسفالت خودش نیومده
چند تا بازی ورقی با کیفیت هم اومده
چند تا بازی فلش هم دیدم ولی اون ها هم متوسط بودن و هیچ کدوم از این سی پی یو گرافیک استفاده کافی و وافی رو نمیکردن !!
همین !

4870x2
17-11-2009, 15:12
اگه مالتی تاچ بودش به راحتی میشد بازی های ایفون رو روش نصب کردش!
چند تا فیلم هم تو یوتیوب هستش

آرش-19
17-11-2009, 15:48
هم درسته ...هم غلط
تو فریمور اولیه ایراد داشت ولی تو آپ دیت درست شد !

فریمور جدید کسی آپ نکرده ؟؟؟

چرا من هم به ایتالیایی جدیده و هم به چینی جدیده آپ کرده.
سرعتش که عالیه و در کل از هر دو به یه اندازه راضی بودم ولی چون
از ایتالیا خوشم میاد ایتالیایی رو آپیدم :31:
از نظر من که بهترینه, البته این نظر منه.

ali racer
18-11-2009, 02:57
چه فرقی دارن آرش ؟
فارسی ساپورت هستن ؟
کوک شدن یا رام اصلی اند ؟

khar2khar
18-11-2009, 11:56
سلام به همگی

مطلبی که سایت gsm arena در رابطه با اینکه کیفیت فیلم برداری این گوشی نسبت به سری اولش یه مقدار افت کرده(سرعت فریم ها کم و زیاد می شه ) درسته

البته نوشته بود که کیفیت صداش در هنگام فیلم برداری خیلی بهتره شده واینکه واقعا این گوشی یه گوشی همه کاره هست

ومی تونه جایه یه دربین فیلم برداری و عکس برداریه تمام عیارو پر کنه

ممنون میشم اگر جواب بدبد( خواهشا به دور از تعصب )

mahyarSAMSUNG
18-11-2009, 17:09
کسی قیمت جدید نداره ؟

mr_khodaei2008
18-11-2009, 17:17
دوستان میشه بگید معایب کلی این گوشی چیه حتی معایب ریز مثلا مثل 8510 اگه روش لاک کد بزاری موقع فیلم دیدن یا فیلم برداری که یه دفعه گوشی رو قفل نمیکنه

best
19-11-2009, 13:53
سلام...دوستان ایا امکان استقاده از نثشه جدید نوکیا واسه تهران تو این گوشی راهی هست؟ و همچنین نقشه های گوگل....چه برنامه ای نیاز هست....اگر راهنمایی کنید و لینک برنامه هم بدید ممنون میشم.

ali racer
19-11-2009, 14:31
سلام...دوستان ایا امکان استقاده از نثشه جدید نوکیا واسه تهران تو این گوشی راهی هست؟

فعلا نه
چون نوکیا مپس فقط مختص گوشی های نوکیاست

باید منتظر موند و دید هکر های عزیز کرکش میکنن یا نه !

best
19-11-2009, 16:08
سلام...مرسی از جوابت....نقشه های گوگل رو چطور؟با چه برنامه ای میشه....؟آفلاین جواب میده با GPS؟

Mist
20-11-2009, 00:53
کسی قیمت جدید نداره ؟

580 بود گویا 8 گیگ البت

آرش-19
20-11-2009, 10:34
چه فرقی دارن آرش ؟
فارسی ساپورت هستن ؟
کوک شدن یا رام اصلی اند ؟

رام کوک شدس, هر دو هم فارسی رو ساپورت می کنن.
سرعتش که بهتر شده و با قبلی من تو دوربین یه کم مشکل داشتم, کند بود.
ولی این مشکلش حل شده.
فقط یه کم با باطریش مشکل دارم.
الان می خوام به Speed Edition 1.31 Italian based آپ کنم. زیاد تعریفش میکنن.
مخصوصا به خاطر سرعت و ماندگاری شارژ, ولی طبیعتا 3D task و چندتا برنامه بی استفاده دیگه
هم نداره ولی در عوض گوشی کلی فضای خالی رم داره.

djmilad_mrb
20-11-2009, 11:33
با سلام
چند وقت پیش یه سر زدم به یکی از انجمن های تخصص موبایل و تو اونجا دیدم یه تاپیک هست که زده کیفیت فیلمبرداریه ساتیو به مراتب بالاتر از i8910 هست :18: ما هم تا اونجایی که میدونستیم جوابشونو دادیم منتها اطلاعاتمون کم بود :27:
اونایی که طرفداری i8910 هستن بیان اینجا

جوابشونو بدن میگن کیفیت vga بهتر از hd :27:
ببخشید میدونم شاید خلاف قوانین عمل کردم اما دیدم داره بی انصافی میشه در حق این گوشی:31:

------------=gsmaria . c o m

ali racer
20-11-2009, 16:57
با سلام
چند وقت پیش یه سر زدم به یکی از انجمن های تخصص موبایل و تو اونجا دیدم یه تاپیک هست که زده کیفیت فیلمبرداریه ساتیو به مراتب بالاتر از i8910 هست :18: ما هم تا اونجایی که میدونستیم جوابشونو دادیم منتها اطلاعاتمون کم بود :27:
اونایی که طرفداری i8910 هستن بیان اینجا

جوابشونو بدن میگن کیفیت vga بهتر از hd :27:
ببخشید میدونم شاید خلاف قوانین عمل کردم اما دیدم داره بی انصافی میشه در حق این گوشی

------------=gsmaria . c o m

حقیقت مثل روز روشنه
لازم نیست کسی که بگه کیفیت اچ دی از وی جی ای کمتره فقط باید بهش خندید:31:
جواب دان نداره

بروبچزی که هی فرت و فرت رام عوض میکنن بیان در مورد رام هایی که نصب کردن کامل توضیح بدن
آدم بدونه کدوم رو نصب کنه !:10:

djmilad_mrb
20-11-2009, 21:23
حقیقت مثل روز روشنه
لازم نیست کسی که بگه کیفیت اچ دی از وی جی ای کمتره فقط باید بهش خندید:31:
جواب دان نداره

بدبختانه فکر میکنن خیلی منطقین :31: و میگن ما کاری با سایزش نداریم :41: و ساتیو با سایز کمتر کیفیتش بهتر از i8910 با سایز hd
اما دوست من بد نیست یه جواب درس حسابی بشون داد:8:
منبع مقایسشونم سایت gsmarena است:27:

S@nti@go_s&k
20-11-2009, 21:48
جواب دادن نمیخاد یه نمونه فیلم برداری hd رو بهشون نشون بده خودشون میفهمن که اشتباه کردن .

البته شما خودتو ناراحت نکن از این آدما تو این فرومم زیادن از این حرفا میزنن.

آرش-19
20-11-2009, 23:29
بروبچزی که هی فرت و فرت رام عوض میکنن بیان در مورد رام هایی که نصب کردن کامل توضیح بدن
آدم بدونه کدوم رو نصب کنه !:10:

هه هه هه هه , منظورت منم :31:
آقا من حرفمو پس میگیرم.بهترین رام کوک شده همین Speed Edition 1.31
سرعت که شده بوگاتی ! مشکل حک نداره. یه رام پچر با خود رام هست که بدون مشکل کار میکنه.
البته جدا نصب میشه. افکت های واقعا زیبایی داره. یه برنامه به اسم goodie داره که قطبنما خیلی باحالی
رو رو گوشی نصب میکنه. یه برنامه برای فونت به اپلیکیشن اضافه میشه که میشه فونت گوشی رو خیلی
باحال کرد. فارسی هم داره.
اسمارت کام بدون مشکل کار میکنه. پایتون 1.9.7 و پشت بندش x-plore بدون مشکل کار میکنن.
و رینگ تن های قشنگی هم داره ! با صلاح دید خودش یه تغییراتی هم تو اسم بعضی قسمتها انجام داده !!!
و اما مهمترین مسئله یعنی دوربین, به نظر من دوربین تو این رام بهترین کارایی رو داره, یعنی تا حالا بهترین بوده.
این بود نظر من بعد از 5-6 ساعت کار کردن با این رام.
اینو داشت یادم میرفت, مصرف باطری هم خیلی کم شده, یعنی عالی شده.
تا حالا هم هسچ مشکلی مثل هنگ, ریست و یا مشکل در گالری و نرم افزارها باش نداشتم.

mahyarSAMSUNG
21-11-2009, 14:04
خوب اینی که شما میگی کیفیت دوربینش چطور شده . فیلم برداری و عکس برداری ؟ کیفیت ضیط صدا روی فیلم ؟افکت داره ؟

آرش-19
21-11-2009, 16:03
در مورد کیفیت دوربین, فیلم برداریش که روان تر شده, تو یکی از فروم ها
یکی از بچه ها گفته بود فرم ریت این رام ثابت روی 22 (البته در حالت HD)
ضبط صدا برای HD هم مشکلش که از چندتا رام قبل حل شده بود.
منظورم از افکت هم افکت تغییر صفحات و روتیت گوشی بود.

mr_khodaei2008
21-11-2009, 16:46
دوستان میشه بگید معایب کلی این گوشی چیه حتی معایب ریز مثلا مثل 8510 اگه روش لاک کد بزاری موقع فیلم دیدن یا فیلم برداری که یه دفعه گوشی رو قفل نمیکنه

خيلي ممنون كه اينقدر جوابمو داديد

best
23-11-2009, 11:03
دوستان من Speed_edition_1.31_Italian_based ریختم....دیکشنری اصل گوشی پاک شده..(فایل هاش تو درایو e هست)..اگه میشه فایل نصب شو بدید.

88x88
24-11-2009, 18:19
اولا که، چرا این تاپیک انقدر به هم ریخته اس. یه فکری به حال پست اولش کنید که یکی که مثل من برای اولین بار می اد اینجا انقدره گیج نشه.
دوما، منو دیروز جو گرفت ساعت 10 صبح تصمیم گرفتم گوشیمو عوض کنم و ساعت هشت شب یه دونه از همین گوشیا خریده بودم. برای همین چندین سوال اساسی برام پیش اومد.
1 چرا وای فای این هیچ جا جز تنظیماتش نیست؟
2 چرا من هر چی توی دوربین این گوشی گشتم هیچ جاش WDR پیدا نکردم؟ در حالی که مثلا جزو مشخصاتشه.
3 توی قابلیت هاش نوشته بود صفحه اش ضد خشه. راس می گه؟
4 این رام که این پست بالایی گفته چی چی هست؟
5 این گوشی هم هک کردن می خواد یا چون من توی تنظیماتش دیدم اینستال برنامه روی آل هست ( اون یکی گزینه اش سایند اونلی بود.) دیگه لازم نیست هکش کرد؟
فعلا همینا رو اگر کسی جواب بده خیلی خیلی ممنون می شم.

farhooode
24-11-2009, 18:35
اولا که، چرا این تاپیک انقدر به هم ریخته اس. یه فکری به حال پست اولش کنید که یکی که مثل من برای اولین بار می اد اینجا انقدره گیج نشه.
دوما، منو دیروز جو گرفت ساعت 10 صبح تصمیم گرفتم گوشیمو عوض کنم و ساعت هشت شب یه دونه از همین گوشیا خریده بودم. برای همین چندین سوال اساسی برام پیش اومد.
2 چرا من هر چی توی دوربین این گوشی گشتم هیچ جاش WDR پیدا نکردم؟ در حالی که مثلا جزو مشخصاتشه.
5 این گوشی هم هک کردن می خواد یا چون من توی تنظیماتش دیدم اینستال برنامه روی آل هست ( اون یکی گزینه اش سایند اونلی بود.) دیگه لازم نیست هکش کرد؟

درود بر تو که این گوشی رو خریدی
روحت شاد
حالا چند خریدی؟

hasanmotori
24-11-2009, 19:03

1- ینی چی ؟ وقتی میری تو وب خودش میگه از چی میخای استفاده کنی بعد میزنی search for wlan بعدش میگرده پیدا میکنه ... یا میتونی بری تو conection manager بعدش avilable wlan بعد اگه باشه نشون میده
2- wdr همون Wide Dynamic Range هست که تو تنظیماتشه
3-میتونی امتحان کنی :27:
4- ینی ورژن فریمورش ... مثل نوکیا که مثلاً ان82 فریمور 30 داره یا 31 اینم اینجوریه
5-آره باید هکش کنی اونا الکیه

88x88
24-11-2009, 21:22
خیلی لطفیدید که انقدر سریع جواب دادید.
من 8 گیگش رو با گارانتی مایکروتل 630 تومن گرفتم. کابل تی وی هم نداشت مسخره.

وای فایش رو پیدا کردم. اول باید می رفتی توی تنظیماتش مشخص می کردی که هر وقت براوزرش رو باز می کنی بپرسه با چی وصل شه. اخه من هر وقت بازش می کردم خودش می گفت که GPRS فعال نیست و نمی تونی وصل شی. حرف دیگه ای هم نمی زد. اتفاقا قبل از این هم ان 82 داشتم. اون تو یه ویزارد برای پیدا کردن وای فای داشت. که مشخصات نزدیکا رو می گفت. این چی؟

WDR رو می دونستم مخفف چیه. اما تو تنظیماتش نبود.

اصلا دلم نمی خواد تا ندونم چی می شه امتحان کنم. تا شش ماه باید برای خرید این یارو گشنگی بکشم:ی

حالا که گفتید باید هکش کنم، می شه بگید اموزش هک این یکی کجاس؟ فقط یه تجربه ی کوچولو توی هک کردن ان 82 دارم. حالا اگه بخوایم فرم ویرش رو عوض کنیم هکه می پره؟ یعنی بهتره اول این رام خوبرو بریزم بعد هک کنم یا قبلش؟

ali racer
25-11-2009, 17:12
WDR رو می دونستم مخفف چیه. اما تو تنظیماتش نبود

از این آدرس
منو
دوربین
سیتینگ
بعد اسکرول میکنی پایین چون ستینگ 4 صفحه اس
فکر کنم صفحه سوم بود

88x88
25-11-2009, 22:48
اقا به جان خودم من کل دیروز رو توی تنظیمات گشتم، این WDR نبود که نبود. امروز صبح که رفتم دوباره یه سری به دوربینش بزنم، اول صفحه ی سوم تنظیمات باسه خودش خودنمایی می کرد.

حالا اینا هیچچی، امروز صبح رفتم این تاپیک رو از صفحه ی 160 تا اینجا خوندم. ولی بازم انچنانسوالاتام برطرف نشد. یه سوال دیگه هم به سوالاتم اضافه شد. چرا هر کی اینجا پست داده مرده؟ خانوما گوشی باز نیستن کلا؟
تازه نگفتید ترتیب هک کردن و اپدیت کردن چه جوریش خوبه.
حالا اون هیچی، یه پست جامع درست حسابی هم راجع به این فرمویر ها پیئدا نکردم. یه کی یه زحمتی بکشه و یه پست خوب با عنوان درست بزنه و لینکش رو هم بذارید توی پست اول، که انقدر اونایی که مثل من تازه با این گوشی اشنا می شن گیج نشن. ( البته اگه زحمتی نیست. کلی هم دعاتون می کنم.)
یک، چرا اصلا می گید رام؟
دو، کوک شده دیگه چیه؟
سه، این که می گید ایتالیایی، چینی و... چه فرقی با انگلیسیش دارن؟ زبان اولشون ایتالیاییه؟ انگلیسی ندارن؟ فارسی ندارن؟توضیحات دیگه هم بدید ممنون.
چهار، حالا چه جوری فرمویر اپدیت کنم؟ توی این صفحات بسیاری که خوندم، فقط فهمیدم که برای اپدیت کردن و هک کردن گوشی ، یه جایی باید یه کاری کنی که 48 ساعت طول می کشه. باقیشش رو کسی نگفته بود.
پنج، لازمه گوشی هک باشه؟ لازمه گوشی هک نباشه؟ اخه بعضی جاها دیدم می گفتید رام هایی هستن که همیشه تو حالت هک هستن، اما این بعضی ازادی هارو از ادم می گیره.
شش، الان یه رام خوب که بشه توش فارسی نوشت و از این IF6 بهتر باشه چیه؟
هفت، اگه بخوام اپدیت کنم اطلاعات گوشی پاک می شه؟ چقدر؟ ( یعنی اگه پاک می شه، مس استوریج رو پاک می کنه یا به حافظه ی اصلی گوشی بسنده می کنه، تنظیماتی که کردی رو پاک می کنه یا مسیج ها و.. یا کانتکتس ها و ..، با توجه به این که من توی هیچ گوشی ای انقدر دست نبردم، اگه لطف می کنید و جواب می دید کامل جواب بدید)

اگه اینا رو جواب بدید خیلی خیلی لطف کردید، دستتون هم درد نکنه. اما احتمالا این فقط سوال من نیست. خیلیا ی دیگه که می خوان از این کارا کنن باید اطلاعاتشون رو به صورت پراکنده از در و دیوار این سایت جمع کنن. بازم ممنون که تا همینجاشم جوابم رو دادید.

پ.ن. صفحه اش خیلی ضد خشه، اون تیکه ی بالا ی بالاش رو امتحان کردم. یعنی بالای خود پیکسل ها، قبل از تموم شدن صفحه شیشه ایه، اونجا که نوشته سامسونگ. با کاتر روش کشیدم هیچیش نشد!

shahab_f
26-11-2009, 13:55
حالا اون هیچی، یه پست جامع درست حسابی هم راجع به این فرمویر ها پیئدا نکردم. یه کی یه زحمتی بکشه و یه پست خوب با عنوان درست بزنه و لینکش رو هم بذارید توی پست اول، که انقدر اونایی که مثل من تازه با این گوشی اشنا می شن گیج نشن. ( البته اگه زحمتی نیست. کلی هم دعاتون می کنم.)
یک، چرا اصلا می گید رام؟
دو، کوک شده دیگه چیه؟
سه، این که می گید ایتالیایی، چینی و... چه فرقی با انگلیسیش دارن؟ زبان اولشون ایتالیاییه؟ انگلیسی ندارن؟ فارسی ندارن؟توضیحات دیگه هم بدید ممنون.
چهار، حالا چه جوری فرمویر اپدیت کنم؟ توی این صفحات بسیاری که خوندم، فقط فهمیدم که برای اپدیت کردن و هک کردن گوشی ، یه جایی باید یه کاری کنی که 48 ساعت طول می کشه. باقیشش رو کسی نگفته بود.
پنج، لازمه گوشی هک باشه؟ لازمه گوشی هک نباشه؟ اخه بعضی جاها دیدم می گفتید رام هایی هستن که همیشه تو حالت هک هستن، اما این بعضی ازادی هارو از ادم می گیره.
هفت، اگه بخوام اپدیت کنم اطلاعات گوشی پاک می شه؟ چقدر؟ ( یعنی اگه پاک می شه، مس استوریج رو پاک می کنه یا به حافظه ی اصلی گوشی بسنده می کنه، تنظیماتی که کردی رو پاک می کنه یا مسیج ها و.. یا کانتکتس ها و ..، با توجه به این که من توی هیچ گوشی ای انقدر دست نبردم، اگه لطف می کنید و جواب می دید کامل جواب بدید)

اگه اینا رو جواب بدید خیلی خیلی لطف کردید، دستتون هم درد نکنه. اما احتمالا این فقط سوال من نیست. خیلیا ی دیگه که می خوان از این کارا کنن باید اطلاعاتشون رو به صورت پراکنده از در و دیوار این سایت جمع کنن. بازم ممنون که تا همینجاشم جوابم رو دادید.

پ.ن. صفحه اش خیلی ضد خشه، اون تیکه ی بالا ی بالاش رو امتحان کردم. یعنی بالای خود پیکسل ها، قبل از تموم شدن صفحه شیشه ایه، اونجا که نوشته سامسونگ. با کاتر روش کشیدم هیچیش نشد!
به نظرم برای تغییر فرمویر بهتره به فروم موبایلستان رجوع کنین که لیست تمام فرمویر های اصلی و کوک شده رو داره ، (اگه خواستین آدرس خود تاپیک رو براتون پ.خ. کنم)
یک => اسمشه خب ، FirmWare (با تلفظ درست فِرم و ِر )در واقع ورژن نرم افزاری گوشیه که توی رام گوشی قرار میگیره.

دو=> کوک شده یعنی توسط یه سری آدم حرفه ای، توی فرمویر ها تغییر ایجاد می کنند تا به صورت دلخواه خودشون در بیاد ، مثلا سامسونگ یه فرمویر برای کشور ایتالیا میزنه (که میشه فرمویر رسمی) ، اینها توش یه سری تغییرات میدن ( اضافه کردن زبان و برنامه و ...) . بعد بهش میگن فرمویر کوک شده (یعنی پخته شده !)
مثلا Eboy فرمور ایتالیایی رو کوک کرده و زبون و کیبورد فارسی بهش اضافه کرده.

سه=>این که میگن ایتالیایی و ... یعنی اون فرمور برای اون کشوره ، که خب مسلما زبون اون کشور رو هم داره . (و البته انگلیسی هم داره) . البته تنها تفاوت توی زبون نیست و ممکنه عملکرد بهتر دوربین یا یه سری قابلیت های دیگه رو داشته باشه که توی فرمور های دیگه نیست.

چهار => اگه به همون تاپیکی که گفتم مراجعه کنی (موبایلستان) توضیح مبسوط (!) داده ، کل عملیات تغییر فرمور 3-4 دقیقه بیش تر طول نمیکشه ، فقط باید یه سری فایل دانلود کنی .

پنچ=>لازم که نیست . ببین یه سری برنامه ها که می خوای روی گوشی نصب کنی ، یه ارور میدن که مزمونش اینه که certificate اشتباهه ( یا یه همچین چیزایی) برای نصب اون برنامه ها باید اونارو ساین کنی.
به این صورت که ابتدا IMEI گوشی رو میدی و در خواست فایل certificate میدی (تو فروم خودمون هست) بعد که فایل CER رو دریافت کردی ، یه برنامه دانلود میکنی (مثلا SignSiS BiNPDA) ، که فایل سرتیفیکیت و فایل برنامه ای که میخوای رو گوشیت نصب کنی اما ارور میده رو باز میکنه و برنامه رو برات ساین میکنه ، حالا میتونی برنامه رو روی گوشیت نصب کنی. خیلی کار راحتیه.
هک هم باعث میشه گوشیت اصلا ارور Certificate رو نده ، هک نکردم و نمیدونم چجوریه چون ساین کردن راحت تر بود. و به قول شما بعضی رام ها هک سرخودن !

شش => نمیدونم راستش !

هفت => کانتکت و مسیج و ... پاک میشه ، اما درایو E فکر نکنم یادم نمیاد دقیقا:23:

واقعا با کاتر کشیدی روش ؟؟:18::18:

ali racer
26-11-2009, 13:58

با گرافیک میخوای رام کوک شده ی ایتالیایی بوسیله ایی بوی

با سرعت میخوای رام اسپید ادیشن ایتالیایی

88x88
27-11-2009, 08:21
خیلی ممنون، دست همتون درد نکنه.

اون موبایلستان رو رفتم دیدم، اخرم مجبور شدم توی اون فروم اجنبی عضو شم. ناسلامتی سیستمش با این سایت یکیه، چرا انقدر بد لود می شد؟ تبلیغاتشم که ماشالله یه یه مگی می شد.
حالا اون هیچی، من خودم هک به نظرم راحت تره، چون یه بار انجام می دی تموم می شه می ره پی کارش، فکر کن یه بر بیابونی با یکی برنامه رد و بدل می کنی که دورو برتونم کامپیوتر متصل به اینترنت نیست. اون وقت چی؟

هکم برای 82 که کاری نداشت. برای اینو جایی ندیدم. اینم نحوه ی هکش توی موبایلستاتن هست؟ فلش کردن و ریختن فرمویر جدید رو پیدا کردم اما اینو نه.

این اسپید ادیشنه کوک نشده فارسی داره؟ هیچ کدوم از این دو تا هک سر خود هستن؟

واقعا با کاتر کشیدی روش ؟؟
به این شدتم که نه، اول با کلید کشیدم دیدم هیچیش نشد بعد با کاتر کشیدم. اگه فکر می کردم چیزیش می شد نمی کشیدم. من هر دو سال یه گوشی می گیرم، اگه همین داغون کنم که دیگه هیچی.
حالا می گم این که انقدر ضد خشه، دیگه اینویزیبل شیلد می خواد چی کار؟

shahab_f
27-11-2009, 12:34
خیلی ممنون، دست همتون درد نکنه.

اون موبایلستان رو رفتم دیدم، اخرم مجبور شدم توی اون فروم اجنبی عضو شم. ناسلامتی سیستمش با این سایت یکیه، چرا انقدر بد لود می شد؟ تبلیغاتشم که ماشالله یه یه مگی می شد.
حالا اون هیچی، من خودم هک به نظرم راحت تره، چون یه بار انجام می دی تموم می شه می ره پی کارش، فکر کن یه بر بیابونی با یکی برنامه رد و بدل می کنی که دورو برتونم کامپیوتر متصل به اینترنت نیست. اون وقت چی؟

هکم برای 82 که کاری نداشت. برای اینو جایی ندیدم. اینم نحوه ی هکش توی موبایلستاتن هست؟ فلش کردن و ریختن فرمویر جدید رو پیدا کردم اما اینو نه.

این اسپید ادیشنه کوک نشده فارسی داره؟ هیچ کدوم از این دو تا هک سر خود هستن؟

به این شدتم که نه، اول با کلید کشیدم دیدم هیچیش نشد بعد با کاتر کشیدم. اگه فکر می کردم چیزیش می شد نمی کشیدم. من هر دو سال یه گوشی می گیرم، اگه همین داغون کنم که دیگه هیچی.
برای هک تو فروم خودمون یه تاپیم داریم :

-------------------
اصلا اسپید ادیشن کوک نشده نداریم ، کوک شده که تبدیل شده به اسپید ادیشن دیگه.

ali racer
28-11-2009, 18:36

چون گوشی گنده اس
و وزنش زیاده اگه از دستت بیفته
مخصوصا رو آسفالت حالت لپ پر میشه
و انگار یه تیکه ازش کنده شده !!
پس لازمه
چون امروز گوشی از جیبم افتاد بالاش داغون شد !!!:13:

shahab_f
28-11-2009, 22:22
چون گوشی گنده اس
و وزنش زیاده اگه از دستت بیفته
مخصوصا رو آسفالت حالت لپ پر میشه
و انگار یه تیکه ازش کنده شده !!
پس لازمه
چون امروز گوشی از جیبم افتاد بالاش داغون شد !!!:13:
aaaa...چه حیف ! یه عکس ازش بنداز ببینیم چجوری شده؟

hadi_vazi
30-11-2009, 11:31
من نمی تونم اینترنت رو تو این گوشی فعال کنم.
یه اس ام اس به همراه اول 8008 دادم و مدلش رو گفتم می گه این مدل رو نمی شناسه.
از طریق سایت mci هم رفتم از طریق ime گوشی مدلش رو شناخت ولی گفت تنظیمی برای این گوشی نیومده چیکار کنم؟

SAEEDSAMSUNG
30-11-2009, 15:07

SAEEDSAMSUNG
30-11-2009, 15:07

SAEEDSAMSUNG
30-11-2009, 15:09

SAEEDSAMSUNG
30-11-2009, 15:15
چند تا ال پیپر برای اچ دی جون!

Mah12
30-11-2009, 20:24
سلام
این عکسو دیدم گفتم بزارم از gsmarena

بدون شرح:31:

SAEEDSAMSUNG
30-11-2009, 23:49
با در نظر گرفتن تمامی خوبی ها ایرادات و قیمت و .... باید بگم بهترین و

حتی به جرات میتونم بگم تنها انتخابیه که میتونید با 570 هزار تومن پول

داشته باشید. کسانی که انتخاب دیگه ای دارند . اسم گوشی رو بیارند تا من جواب بدم.:3:

S A M S U N G
01-12-2009, 11:31
سلام به همگی .

مایکروتل با قیمت 590.000 تومن دوباره به صورت عمده عرضه کرد .

مخلصیم .

mahyarSAMSUNG
01-12-2009, 13:53
آقا منم خریدم . 530 تومن با گارانتی متفرقه ماکروتل . عالی عالیه . اولین گوشی میبینم که صدای استریوش اینقدر واضح معلومه .

SAEEDSAMSUNG
01-12-2009, 14:04
آقا منم خریدم . 530 تومن با گارانتی متفرقه ماکروتل . عالی عالیه . اولین گوشی میبینم که صدای استریوش اینقدر واضح معلومه .

سلام . 16 گیگ یا 8 گیگ؟ :20: کابل تلویزیون داشت تو جعبه؟
ممنون

mahyarSAMSUNG
01-12-2009, 14:13
16 گیگش ک نیست . 8 گیگ گرفتم . کابل هم نداشت . ولی فارسی داشت . با همین فریمور خودش خیلی سرعت و باتریش خوبه دیگه برسه بخوای آپدیدتش هم کنیم :d

SAEEDSAMSUNG
01-12-2009, 16:38
دوستان عزیز گوشی امنیا اچ دی(با در نظر گرفتن تمام خصوصیات) با هیچ گوشی در بازار قابل قیاس نیست و شرکت خفن سامسونگ با عرضه این گوشی رقبای خودش رو دچار شوک شدیدی کرد. طوری که تازه شرکت سونی اریکسون به خودش تکونی داده و گوشی زیر رو قراره تولید کنه تا بتونه با مدل امنیا اچ دی سامسونگ رقابت کنه.

تروخدا یه نگاه به شباهتش به اچ دی خودمون بکنید.:27: تازه معلوم نیست چه سالی عرضه بشه . میخوام بگم که ببینید چقدر سامسونگ از تمامی رقباش جلو افتاده.
اکثر قابلیتاش شبیه امنیا اچ دی . مثل دوربین 8 و فیلمبرداری اچ دی و سیستم عاملش سیمبین ورژن 5. سی پی یو 600 مگا هرتزی . رم 256 .

ولی خیلی از اچ دی عقبه! :21:به عنوان مثال
1- صفحه نمایشش هنوز تی اف تی و فقط 3.2 اینچ
2-حافظه داخلیش 128 مگا بایت
3-از ظاهرش معلومه که چاق و چله است.

ولی خوب با تمام این حرفا . باید منتظر بشیم تا بیاد شاید خصوصیاتش تغییر کنه و بهتر بشه:31:

S A M S U N G
01-12-2009, 17:38
مبارکت باشه مهیار .

انشاالله HDیش برات بچرخه :دی

مخلصیم .

88x88
01-12-2009, 20:37
اقا من مشکلات پیدا کردم با این گوشی. (البته در جواب چند پست بالایی یا صفحه ی قبل، باید بگم سونی اریکسون برای رقابت با این گوشی کارای دیگه ای کرده. تازه X10 هش هم که تقریبا از گوشیمون جلو تره.)
من یه سری برنامه که می ریزم روی این گوشی، دو دکمه ی پایینشون با تاچ کار نمی کنن. مثل گارمین و اکس پلور. وسطشون که یه اروری چیزی می ده، می تونم با لمس صفحه ببرمش. ولی اگه یه پیام بده، که پایین صفحه سمت چپ باید اوکیش رو بزنم، این اوکیه کار نمی کنه. بعد دیگه اصلا نمی تونم برنامه رو ببندم. اینو چی کارش باید کنم. چرا این شکلیه؟ فقط توی این فرمویر این جوری یا فقط توی گوشی من این جوریه؟

حالا اینا هیچی، هک این گوشی چه جوریاس؟ هر چی اموزشه برای گوشی های نوکیاس. اگر بخوایم با اون روشا اینو هک کنیم، باید کدوم سری از گوشی هارو ببینم؟

SAEEDSAMSUNG
01-12-2009, 21:35
(البته در جواب چند پست بالایی یا صفحه ی قبل، باید بگم سونی اریکسون برای رقابت با این گوشی کارای دیگه ای کرده. تازه X10 هش هم که تقریبا از گوشیمون جلو تره.)

مقایسه x10 با اچ دی اشتباست.چون در یک کلاس کاری نیستند.
x10 فیلمبرداری اچ دی نداره.
صفحه نمایشش هم کیفیت نداره. TFT capacitive touchscreen, 65K colors
سیستم عاملش هم فرق داره(Android OS 1.6)
----------
من گوشی رو معرفی کردم که امکانات یکسانی داشته باشه با اچ دی .از جمله سیستم عامل یکسان و فیلمبرداری یکسان. پردازنده یکسان . حافظه یکسان حتی ظاهر یکسان.

88x88
01-12-2009, 22:06
من گوشی رو معرفی کردم که امکانات یکسانی داشته باشه با اچ دی .از جمله سیستم عامل یکسان و فیلمبرداری یکسان. پردازنده یکسان . حافظه یکسان حتی ظاهر یکسان.
این که دیگه رقابت نشد. وقتی می گی یه برندی یه گوشی می زنه برای رقابت، اصلا قرار نیست همه چیزشون مثل هم باشه. وقتی می گی بعد از این همه وقت گوشی برای رقابت زده که همه چیزش شبیه به اچ دی یه، این حرف به نظر من غیر منطقی میاد. چون شما گوشی های دیگه ی این شرکت رو در نظر نمی گیری و یه طرفه حرف می زنی. توی برند سونی اریکسون رقیبی که برای اچ دی در نظر می گرفتن گوشی ساتیو بود. همون ایدو. که سی پی یوشون و سیستم عامل و رمشون مثل همه، فیلم برداری اچ دی نداره اما دوربین 12 مگا پیکسلی با فلاش زنون داره. صفحه اش هم 16 ملیون کالره. فقط هم پنج ماه بعد از اچ دی ریلیز شده ( تازه روی تاریخ ریلیز اچ دی حرف و حدیث هست.) پس خواهشا الکی نگید که بعد از این همه مدت تازه یه گوشی زده که همه چیزش شبیه به اچ دیه.

در مورد X10 هم من مقایسه نکردم. حرفم این بود که گوشی های دیگه ای زده برای رقابت با اچ دی. و گفتم بالا تره امکاناتش. در مورد تفاوت سسیستم عامل هم حرفت کمی عجیبه، مگه خود جی اس ام ارنا اچ دی رو با تاچ اچ دی اچ تی سی مقایسه نکرده؟

خواهشا یکی جواب سوال منو بده توی پست بالایی.

پ.ن. من از سونی اریکسون بدم می اد.

SAEEDSAMSUNG
02-12-2009, 00:34
این که دیگه رقابت نشد. وقتی می گی یه برندی یه گوشی می زنه برای رقابت، اصلا قرار نیست همه چیزشون مثل هم باشه. وقتی می گی بعد از این همه وقت گوشی برای رقابت زده که همه چیزش شبیه به اچ دی یه، این حرف به نظر من غیر منطقی میاد. چون شما گوشی های دیگه ی این شرکت رو در نظر نمی گیری و یه طرفه حرف می زنی. توی برند سونی اریکسون رقیبی که برای اچ دی در نظر می گرفتن گوشی ساتیو بود. همون ایدو. که سی پی یوشون و سیستم عامل و رمشون مثل همه، فیلم برداری اچ دی نداره اما دوربین 12 مگا پیکسلی با فلاش زنون داره. صفحه اش هم 16 ملیون کالره. فقط هم پنج ماه بعد از اچ دی ریلیز شده ( تازه روی تاریخ ریلیز اچ دی حرف و حدیث هست.) پس خواهشا الکی نگید که بعد از این همه مدت تازه یه گوشی زده که همه چیزش شبیه به اچ دیه.

در مورد X10 هم من مقایسه نکردم. حرفم این بود که گوشی های دیگه ای زده برای رقابت با اچ دی. و گفتم بالا تره امکاناتش. در مورد تفاوت سسیستم عامل هم حرفت کمی عجیبه، مگه خود جی اس ام ارنا اچ دی رو با تاچ اچ دی اچ تی سی مقایسه نکرده؟

.

----------------------------------------
رقابت وقتی معنی پیدا میکنه که محصولات بتونند جای همدیگه رو بگیرند و بتونن هر کدوم نیازهای مشتری رو بر آورده کنند پس باید این محصولات در یه کلاس کاری باشند.
به عنوان مثال یه ماشین مسابقه ای رو با یه ماشین شاسی بلند قوی مقایسه نمیکنند . و همیشه هر محصولی با رده خودش مقایسه میشه که کارایی مشابه و امکانات مشابه ای داشته باشه.
اصل رقابت همینه . پس حرف شما غیر منطقیه که شباهت رو باعث نقض رقابت می دونید.
گوشی امنیا اچ دی هم . با امکان فیلمبرداری اچ دی خودش معرفی شد . و با همین امکانش بود که برای خودش رقیب طلبی میکرد. ساتیو اگه قابل رقابت با اچ دی بود و کلا اگه ساتیو برای رقابت با اچ دی تولید شده بود حتما با وجود دوربین قدرتمندی که درش گذاشته بودن امکان فیلمبرداری اچ دی هم درش گذاشته میشد! ولی نشد! چون در توان شرکت سونی نبود که بخواد این امکان جدید رو در زمان کوتاه به بهربه برداری برشونه! اصل رقابت هم همینه تکنولوژی جدید و تولید زودتر از دیگر رقیبان. مطمعن باشید هیچ شرکتی بدش نمیاد موقع نمایش گوشی هاش در نمایشگاه در برابر حضور نمایندگان و بزرگان صنعت دیجیتال ضایع بشه!. پس بدونید که در توان شرکت سونی نبوده که بعد از این همه مدت تازه گوشی رو با امکان فیلمبرداری اچ دی . و دوربین 8 و ظاهر کاملا شبیه اچ دی تولید کنه. اگه ساتیو این انتضارات رو برآورده کرده بود تولید این گوشی بی معنی بود.
موفق باشید

ali racer
02-12-2009, 01:27
حالا اینا هیچی، هک این گوشی چه جوریاس؟ هر چی اموزشه برای گوشی های نوکیاس. اگر بخوایم با اون روشا اینو هک کنیم، باید کدوم سری از گوشی هارو ببینم؟

با
helloox 2.0
براحتی هک میشه

فقط باید سر و کی بگیری تا ساینش کنی هلویکس رو

mm-morteza
02-12-2009, 09:58
سلام دوستان....لطفا هرکسی این گوشی 8910 I سامسونگ رو داره وباهاش کار کرده....از بازی هاش بگه ....بازی داره ...نداره.... با کیفیت هستند یا نه....راحت نصب میشن یا نه....بازی های سیمبین ورزن 5 روی این گوشی نصب میشه یا نه.....هر کسی اطلاعات داره لطفا جواب بدن....ممنون

hasanmotori
02-12-2009, 11:33
اقا من مشکلات پیدا کردم با این گوشی. (البته در جواب چند پست بالایی یا صفحه ی قبل، باید بگم سونی اریکسون برای رقابت با این گوشی کارای دیگه ای کرده. تازه X10 هش هم که تقریبا از گوشیمون جلو تره.)
من یه سری برنامه که می ریزم روی این گوشی، دو دکمه ی پایینشون با تاچ کار نمی کنن. مثل گارمین و اکس پلور. وسطشون که یه اروری چیزی می ده، می تونم با لمس صفحه ببرمش. ولی اگه یه پیام بده، که پایین صفحه سمت چپ باید اوکیش رو بزنم، این اوکیه کار نمی کنه. بعد دیگه اصلا نمی تونم برنامه رو ببندم. اینو چی کارش باید کنم. چرا این شکلیه؟ فقط توی این فرمویر این جوری یا فقط توی گوشی من این جوریه؟

در اینکه x10 بهتره شکی نیست ولی خب دقت کنید که این کی معرفی شده و x10 کی !
این 1 سال پیش معرفی شده کلی وقته هم که تو بازاره ... x10 تازه معرفی شده تا بیاد سامسونگ 10 تا گوشیه دیگه معرفی میکنه ...
ساتیو هم فقط تو دوربین برتری داره پس بازم نمیتونه با امنیا اچ دی رغابت کنه

SAEEDSAMSUNG
02-12-2009, 13:28
سلام . کسی از آخرین قیمت این گوشی اطلاعی داره . ؟ خیلی فوریه

16 gig بدون گارانتی

8 با گارانتی

8 بی گارانتی

mm-morteza
02-12-2009, 14:49
سلام دوستان....لطفا هرکسی این گوشی 8910 I سامسونگ رو داره وباهاش کار کرده....از بازی هاش بگه ....بازی داره ...نداره.... با کیفیت هستند یا نه....راحت نصب میشن یا نه....بازی های سیمبین ورزن 5 روی این گوشی نصب میشه یا نه.....هر کسی اطلاعات داره لطفا جواب بدن....ممنون

ali racer
02-12-2009, 17:00
سلام . کسی از آخرین قیمت این گوشی اطلاعی داره . ؟ خیلی فوریه

16 gig بدون گارانتی

8 با گارانتی

8 بی گارانتی

8 با گارانتی 590
بی گارانتی مهیار خریده بود 530
15 هم من 700 دیدم
کلا نایایه و با قیمت های پرت پلا هم فروخته میشه

فقط
4..5 تا بازی درد بخور براش اومده
که با گرافیک ترینش پرنس اف پرشیا و اسپایدر مت هستن
راحت نصب میشن
بله بازی های ورژن 5 براحتی روش نصب میشن

SAEEDSAMSUNG
02-12-2009, 17:07
امروز رنگ طلای و شکلاتی امنیا اچ دی معرفی شد. به محتویات جعبه هم کیس و کابل تی وی هم اضافه شده

من رنگ طلاییشو میخوااااااااااااام :19::37:

(javascript:window.close())
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

mm-morteza
02-12-2009, 22:34
بینهایت سپاسگذارم دوست عزیز

hadi_vazi
03-12-2009, 08:05
آقا من یه بار سوال کردم و هی پست رو پست اومد پست ما دیده نشد بی زحمت یکی به ما هم جواب بده:
می خو.ام اینترنت همراه اول رو روی این گوشی راه بندازم نمی تونم.
به 8008 مدل گوشیم رو اس ام اس کردم می گه مدلش رو نمی شناسه.
از طریق کد ime توی سایت همراه اول مدل گوشیم رو شناخت ولی گفت تنظیم اتوماتی برای این گوشی نیست.
بیاد از طریق تنظیمات خود گوشی انجام بشه.
یه مورد دیگه اینکه من از اینترنت وایرلس استفاده می کنم می تونم این اینترنت رو به این گوشیم بدم و از اینترنت استفاده کنم؟

mahyarSAMSUNG
03-12-2009, 23:31
آقا اگه میشه یکی لینک دانلود بازی های این گوشی رو بده . مخصوصا پرنس رو .

ali racer
03-12-2009, 23:48
آقا اگه میشه یکی لینک دانلود بازی های این گوشی رو بده . مخصوصا پرنس رو .

مهیار بالاخره خریدی ؟
مبارکه

لینک پرنس

SAEEDSAMSUNG
04-12-2009, 02:30
سلام Ali Racer شما کرمانشاه هستی؟؟ . منم کرمانشاههم. امروز پاساژ ارگ 2 تا امنیا اچ دی دیدم. قیمت کردم

ناکردار خیلی گرون میگفت. 8 گیگ بدون گارانتی میگفت 600. ولی پاساژ ملت یه جت دیدم سفید بود خیلی خوشگل بود.

آدرس جایی داری که قیمت خوب باشه؟؟ ممنون

ali racer
04-12-2009, 02:35
سلام Ali Racer شما کرمانشاه هستی؟؟ . منم کرمانشاههم. امروز پاساژ ارگ 2 تا امنیا اچ دی دیدم. قیمت کردم

ناکردار خیلی گرون میگفت. 8 گیگ بدون گارانتی میگفت 600. ولی پاساژ ملت یه جت دیدم سفید بود خیلی خوشگل بود.

آدرس جایی داری که قیمت خوب باشه؟؟ ممنون
بله
خوش وقتم
چون طالب سامسونگ کمه یا باید صبر کنی تا قیمتش برسه به قیمت تهران که کاهش پیدا کرده
یا مدل با گارانتی رو از نمایندگی اش بخری
نمایندگی اش پاساژ کیشه
فکر کنم مایکروتل قیمت جدید رو هم590 اعلام کرد

اگرم بی گارانتی میخوای و عجله داری بگو از تهران برات بیارن

ali6803
04-12-2009, 13:16
میگم من مودمم وایرلس داره.....سرعت دانلود من هم روی سیستم 40 هستش....اما با گوشی که دانلود میکنم از طریق وایرلس نهایتش به 15 برسه...چرا؟؟؟؟ نکنه وایرلسش تنظیم خاصی میخواد

هم با مرور گر خود گوشی هم با ucweb6.3 دانلود خیلی کم سرعته......

اپرا هم هیچ کدوم از ورژنهاش رو گوشی نصب نمیشه.....

این مرورگر ucweb اگر تمام صفحه بشه خوبه که من نتونستم این کارو بکنم راهی هست که اون دکمه های بزرگ باز شده در پایین صفحه رو ازبین برد......:11::11::11:

SAEEDSAMSUNG
04-12-2009, 14:48
میگم من مودمم وایرلس داره.....سرعت دانلود من هم روی سیستم 40 هستش....اما با گوشی که دانلود میکنم از طریق وایرلس نهایتش به 15 برسه...چرا؟؟؟؟ نکنه وایرلسش تنظیم خاصی میخواد

هم با مرور گر خود گوشی هم با ucweb6.3 دانلود خیلی کم سرعته......

اپرا هم هیچ کدوم از ورژنهاش رو گوشی نصب نمیشه.....

این مرورگر ucweb اگر تمام صفحه بشه خوبه که من نتونستم این کارو بکنم راهی هست که اون دکمه های بزرگ باز شده در پایین صفحه رو ازبین برد......:11::11::11:

ببین اگه سرعت اینترنتت 256 باشه پس سرعت دانلودت باید 32 باشه نه 40. اگه همزمان که مودمت به کامپیوتر وصله با وایرلس با گوشیت دانولد کنی . مودمت پهنای باند رو تقسیم میکنه. فکر کنم تو تنضیماتش باید کاری کنی که تقسیم نکنه . من دقیقا نمیدونم کجاست ولی مطمعنم که تقسیم میشه. که در اینصورت سرعت دانلودت با گوشی میشه 16 .

آرش-19
04-12-2009, 19:41
این مرورگر ucweb اگر تمام صفحه بشه خوبه که من نتونستم این کارو بکنم راهی هست که اون دکمه های بزرگ باز شده در پایین صفحه رو ازبین برد...

برو اینجا :
Setting > Installations > Installed > ucweb-option > Suite Setting > On-Screen Keyboard >>> Off
البته این نرم افزار جاوا دیگه؟ در ضمن فرمور من speed edition که اسم بعضی قسمتها رو عوش کرده.
شاید این قسمتهای که گفتم با اونی که تو گوشی توئه فرق داشته باشه.

ali6803
04-12-2009, 21:18
برو اینجا :
Setting > Installations > Installed > ucweb-option > Suite Setting > On-Screen Keyboard >>> Off
البته این نرم افزار جاوا دیگه؟ در ضمن فرمور من speed edition که اسم بعضی قسمتها رو عوش کرده.
شاید این قسمتهای که گفتم با اونی که تو گوشی توئه فرق داشته باشه.

جالبه من نمیتونم برم تو suite setting تا میزنم روش هیچ اتفاقی نمی افته....جالبه حجم نرم افزار نصب شده بجای 270 کیلوبایت زده 1 کیلو بایت.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما خود نرم افزاره که جاواست کار میکنه اما مشکلش همونه که نصف صفحه رو گرفته..!!!!:41::41::41:

دیگه مطمئنم از فریمور هستش.....حیف شد باید فلش کنم دیگه خیلی از این فریم ور HX1.5 HAX راضی بودم.....

حالا این speed edition چطوره...غیر از سرعت ...دیگه چه مزیتهایی داره؟ فارسی مینویسه یا میخونه؟؟ فیلم وعکسش چطوره؟

راستی رو ویندوز 7 میشه فلش کرد یا نه؟

ali racer
04-12-2009, 23:08
حالا این speed edition چطوره...غیر از سرعت ...دیگه چه مزیتهایی داره؟ فارسی مینویسه یا میخونه؟؟ فیلم وعکسش چطوره؟

یه سری قابلیت ها رو حذف کرده مثل اسمارت سرچ
فضای خالی مموری خود گوشی شده 100 مگ
هم فارسی مینویسه هم میخونه
فیلمش خوبه
عکسش رو هم امتحان نکردم !

SAEEDSAMSUNG
05-12-2009, 00:04
بچه هایی که هنوز گوشی دلخواهشون رو نخریدن و در خرید امنیا اچ دی فقط به خواطر اینکه سیستم عامل سیمبیان داره شک دارن! به عرض برسونم که اگه امکانات عالی امنیا اچ دی . مثل فیلمبرداری اچ دی راضیشون نمیکنه و در کل با سیستم عامل گوشی بیشتر حال میکنن و کیفیت فیلمبرداری براشون زیاد مهم نیست گوشی امنیا 2 رو انتخاب کنن . حالا مطمعنم که اکثرا در جواب میگن که امنیا 2 کیفیت صفحه نمایشش پایینه و 65 هزاره !! در جواب باید بگم من صفحه نمایش این دو تا گوشی رو دقیقا مقایسه کردم و باور کنید که هر چی سعی کردم تفاوتی رو احساس نکردم!!! من مطمعنم که همتون نیم نگاهی به امنیا 2 داشتن ولی وقتی تو مشخصات امنیا 2 دیدن که تفکیک رنگ مانیتورش 65
هزار پشیمونتون کرده.
من تا با چشمای خودم ندیدم باورم نمیشد . برای اینکه شما ها هم متوجه بشید که صفحه نمایش امنیا 2 خیلی خیلی خوبه و فرقی با امنیا اچ دی نداره کلی عکس گرفتم:

باور کنید وقتی من امنیا 2 رو دست یکی از دوستام دیدم و باهاش ور رفتم تصمیم گرفتم اچ دی رو بفروشم . چون واقعا ویندوز موبایل یه چیز دیگشت!

اینم عکسا یی که گرفتم

اینم چند تا عکس از پخش فیلم در امنیا 2:

اینم چند تا عکس از ور رفتن های من با گوشی:

حالا دیگه فکر کنم خیال کسایی که با سیستم عامل بیشتر حال میکنن راحت کردمم. اگر هم بیشتر با امکانات فیلمبرداری و صفحه بزرگتر حال میکنید که همون اچ دی بخرید.

pulp_152
05-12-2009, 00:15
از لحاظ صفحه که یکی هستن سعید جان ... هر دو 3.7 اگه اشتباه نکنم فقط امنیا 2 صفحش عرضش بیشتره

SAEEDSAMSUNG
05-12-2009, 01:28
از لحاظ صفحه که یکی هستن سعید جان ... هر دو 3.7 اگه اشتباه نکنم فقط امنیا 2 صفحش عرضش بیشتره

آره درسته . ممنون:31:

-----------------------

من نمیدونم این 16 میلیون رنگ که میگن کجاست . نمیدونم 16 میلیون با 65 هزار فرقی نمیکنه

یا صفحه های amoled سامسونگ این خاصیت رو داره که کیفیت رو نگه میداره :46:

pulp_152
05-12-2009, 01:32
زیر نور خورشید معلوم میشه تفاوتش ... در ثانی پیکسل امنیا II از اونور بیشتره

SAEEDSAMSUNG
05-12-2009, 10:46
زیر نور خورشید معلوم میشه تفاوتش ... در ثانی پیکسل امنیا II از اونور بیشتره

زیر نور خورشید امتحان کردم . زیاد معلوم نبود.
البته اچ تی سی اچ 2 اصلا هیچی معلوم نیست!
ولی آی فون زیر نور خورشید خوبه.

ولی بیشتر فکر کنم مال شفافیت صفحه باشه . مثلا لب تاپ من سونی و صفحهش خیلی خیلی با کیفیت ولی چون رفلکس( شیشه) زیر نور خورشید هیجی معلوم نیست. درعوض لب تاپ دل چون ال سی دیش از پلاستیک و شفاف نیست زیر نور خورشید بهتره. :20:

shahab_f
05-12-2009, 11:55
خدمت شما ببخشید دیر شد....

supersonic

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدmirage tone

میشه رینگ تن و زنگ sms اصلی گوشی رو هم بذارین ؟ (همونی که به صورت دیفالت از اول روی گوشی هست)

offlineinternet
05-12-2009, 18:57
i8910 طلایی هم به بازار آمد
مشخصات همونه و تنها تفاوتشون اینه که i8910 طلایی با طلای 24 ایار تزعین شده

سنگاپور، آلمان و خاورمیانه اولین بازارهایی هستند که به استقبال این گوشی خواهند رفت. در حال حاضر در مورد قیمت و زمان عرضه این گوشی خبری در دست نیست.

M@hdi-B
05-12-2009, 19:03
به نظر من فقط رنگش طلائیه...بعید می دونم طلا باشه......Gsm.ir هم شد منبع؟؟؟؟

از این شعرها زیاد میگه:27: منبع به غیر از این سایت باشه میشه قبول کرد.

pulp_152
05-12-2009, 19:10
به نظر من فقط رنگش طلائیه...بعید می دونم طلا باشه......Gsm.ir هم شد منبع؟؟؟؟

از این شعرها زیاد میگه:27: منبع به غیر از این سایت باشه میشه قبول کرد.

یه گوشی ایفون چند روز پیش تو روزنامه خراسان(نمیخونم فکر بد نشه بهم نشون دادن) دیدم 3.2 میلیون دلار که از الماسو طلا ساخته شده ... :18:

SAEEDSAMSUNG
05-12-2009, 20:24
اگه طلا هم باشه . زیاد نمیشه: خودتون نگاه کنید فقط یه لایه باریک دور گوشی:

mahyarSAMSUNG
06-12-2009, 01:29
یه چیز عجیبی که توی این گوشی دیدم اینه که فلاشش red eye نداره !!!!
صداش عالیه مخصوصا اون کد رو که بزنی صداش بیشتر بشه دیگه خیلی بلند میشه و آدم می ترسه که اسپیکرش پاره بشه .

یه چیز دیگه : اگه کسی led سامسونگ داره بهم راه اتصال این گوشی رو به led بگه چون من هرکاری کردم که dnla ال ئی دی رو روشن کنم پیداش نکردم . توی تنظیمات led یه جا نوشته که dnla ، ولی وقتی مزنمش میره روی همون حالت اتصال یو اس بی به led . روی گوشی هم که سرچ میکنم هیچی پیدا نمیکنه . فریم ور من هم ایتالیایی hx1.6 هستش .

ali racer
06-12-2009, 02:40
روی گوشی هم که سرچ میکنم هیچی پیدا نمیکنه

مهیار از این آدرس برو
منو
سیتینگ
کانکتیویتی
wlan wizard
option
start dlna

M@hdi-B
06-12-2009, 10:11
مهیار از این آدرس برو
منو
سیتینگ
کانکتیویتی
wlan wizard
option
start dlna

علی با این dlna کار کردی؟؟؟ من خیلی کنجکاوم بدونم چه جوریه؟؟؟ البته یه چیزایی می دونم : اینکه میشه ویدئو رو شیر کرد رو مثلا تلویزیونی که این تکنولوژی رو داره....درسته؟؟؟

آرش-19
06-12-2009, 11:01
صداش عالیه مخصوصا اون کد رو که بزنی صداش بیشتر بشه دیگه خیلی بلند میشه و آدم می ترسه که اسپیکرش پاره بشه .
آقا مهیار امیدوارم که کدهای دیفالت اسپیکر گوشی رو دستکاری نکرده باشی! در غیر این صورت هرچی زودتر روی حالت دیفالتش
بزار. درسته که صدای اسپیکر زیاد میشه, ولی این زیاد شدن بعد از چند روز باعث سوختن اسپیکر میشه, حتی اگه آهنگ با ولوم آخرم
گوش ندی, زمان زنگ خوردن چون اتوماتیک بعد از چند ثانیه صدای زنگ زیاد میشه, گین بالا آهنگ باعث سوختنش میشه.
نمونشم سینا از بچه های موبایلستانه که بعد از دو روز دستکاری اون کدها اسپیکرش سوخت.
اما کدهای صدای هدفون گوشی رو میتونی دستکاری کنی, و هیچ مشکلی برای گوشیت پیش نمیاد چون تنصیمات هدفون و اسپیکر
این گوشی از هم جداس و اینم یکی دیگه از مزیتهای این گوشیه :31:

farhooode
06-12-2009, 12:40
اصلش DLNA هستش نه DNLA

M@hdi-B
06-12-2009, 13:00
اصلش DLNA هستش نه DNLA

همون اولی :31:

ali racer
06-12-2009, 17:00
علی با این dlna کار کردی؟؟؟ من خیلی کنجکاوم بدونم چه جوریه؟؟؟ البته یه چیزایی می دونم : اینکه میشه ویدئو رو شیر کرد رو مثلا تلویزیونی که این تکنولوژی رو داره....درسته؟؟؟
بله
البته با پی سی نه با تلویزیون
هم ویدو هم آهنگ هم عکس ها رو میتونی رو پی سی ببینی
من فیلم هایی با جحم 900 مگ رو هم امتحان کردم
به سرعت هم جلو و عقب زدم هیچ مشکلی نداشت

آقا مهیار امیدوارم که کدهای دیفالت اسپیکر گوشی رو دستکاری نکرده باشی! در غیر این صورت هرچی زودتر روی حالت دیفالتش
بزار. درسته که صدای اسپیکر زیاد میشه, ولی این زیاد شدن بعد از چند روز باعث سوختن اسپیکر میشه, حتی اگه آهنگ با ولوم آخرم
گوش ندی, زمان زنگ خوردن چون اتوماتیک بعد از چند ثانیه صدای زنگ زیاد میشه, گین بالا آهنگ باعث سوختنش میشه.
نمونشم سینا از بچه های موبایلستانه که بعد از دو روز دستکاری اون کدها اسپیکرش سوخت.
اما کدهای صدای هدفون گوشی رو میتونی دستکاری کنی, و هیچ مشکلی برای گوشیت پیش نمیاد چون تنصیمات هدفون و اسپیکر
آره من تنظیمات هدفون و ایر فونش رو عوض کردم
بهتر شد
ولی تنظیمات اسپیکر رو عوض کنی
اسپیکر رو دادی شوهر :31:

اصلش DLNA هستش نه DNLA
بابا ملا لغطی !:31:

M@hdi-B
06-12-2009, 17:41
بابا ملا لغطی !:31:

نقل قول هم نکرده بدونیم با کیه:31:

علی یه کم توضیح بده خوب.....چه جوری کانکت میشه؟؟؟ کامپیوترت مگه dlna داره؟؟؟

farhooode
06-12-2009, 18:26
اگر شما با led های سری b7000 که تکنولوژی DLNA داره وصل شین خیلی حال میده

در مورد ملا لغتی هم باید بگم

شده قضیه همون آخونده که موقع سخنرانی بجای یارانه های گفت بابا این رایانه ها رو کم نکنید

gmt325gh
06-12-2009, 20:52
سلام.
امروز بالاخره این گوشی رو خریدم :دی 592 با گارانتی اصلی.
الان دو سه ساعتیه که دارم این تاپیک رو میخونم ولی خییییییییلییییییییییییی زیاده !!! هر چی میخونم تموم نمیشه !!!
ممنون میشم یه راهنمایی بکنین که چه فیرمویری براش بریزم که جدیدترین باشه و فارسی هم ساپورت بکنه.
فیرمویر فعلیم i8910thrig1 هست که مال عهد بوقه و حتی صدای فیلمش هم aac نیست و amr ضبط میکنه !!!
ممنون.

shahab_f
06-12-2009, 22:50
سلام.
امروز بالاخره این گوشی رو خریدم :دی 592 با گارانتی اصلی.
الان دو سه ساعتیه که دارم این تاپیک رو میخونم ولی خییییییییلییییییییییییی زیاده !!! هر چی میخونم تموم نمیشه !!!
ممنون میشم یه راهنمایی بکنین که چه فیرمویری براش بریزم که جدیدترین باشه و فارسی هم ساپورت بکنه.
فیرمویر فعلیم i8910thrig1 هست که مال عهد بوقه و حتی صدای فیلمش هم aac نیست و amr ضبط میکنه !!!
ممنون.
سلام ، مبارک باشه:10:
جدیدترین و کم باگترین + کیبورد فارسی => HX1.62_Italian_RU_II2_Fix
(البته تا همین چند ساعت پیش ، چون 4 تا فرمویر جدید اومده الان:18: ، عجب شانسی دیروز تازه فلش کردم!)

gmt325gh
06-12-2009, 23:55
من هم به نوبه ی خودم عجب شانسی !!!
1.7 رو hyperx همین امروز داده ... البته اینقدر سرورهاش شولوغه که عمرا اگه بتونی دانلود کنی !!!
راستی یه سوالی : custom version و system version که تو دیوایس منیجر گوشی مینویسه یعنی چی ؟
یه سوال دیگه هم اینکه برای فلش کردن چه اطلاعاتی رو باید بک آپ بگیرم ؟ با فلش کردن همه ی فایلهای رو mass storage پاک میشن؟
یه سوال دیگه هم اینکه رام و فیرمویر با هم فرقی میکنن ؟ یا هردو یکی هستن ؟

ali racer
07-12-2009, 00:39
1.یه سوال دیگه هم اینکه برای فلش کردن چه اطلاعاتی رو باید بک آپ بگیرم ؟
2.با فلش کردن همه ی فایلهای رو mass storage پاک میشن؟
3.یه سوال دیگه هم اینکه رام و فیرمویر با هم فرقی میکنن ؟ یا هردو یکی هستن ؟

1.
از درایو سی چون فرمت میشه
2.
نه ولی یه بک آپ از عکس ها و آهنگ ها و فیلم هات بگیر اونم بعد از عوض کردن رام فرمت کن
چون دیتا بیس
برنامه های نصب شده روی مس مموری هنوز پاک نشدن
3.
فرقی ندارن

88x88
07-12-2009, 09:04
ماشالله توی این هیری ویری ( اگه املاش همین شکلی باشه) که همه می خواستن به ما حالی کنن که این گوشی تا الان رقیب نداشته، سوال مهم من نادیده گرفته شد. اقا جان من بگید چی کارش کنم. اکس پلورر توش کار نمی کنه به خاطر همون دو دکمه. نمی تونم هک کنم گوشیم رو. گارمین هم همین طور. اینم سوالم:

حالا در زمینه ی رقابت، می فرمایید که اچ دی با فیلم برداریش معرفی می شد و اون موقع هیچ گوشی نبود که این قابلیت رو داشته باشه؟ به نظر بنده که رقابت های دنیای موبایل این شکلی ها هم نیست. البته اطلاعات من که در این زمینه خیلی ناقصه. اما چیزی که به نظر می رسه، اینه که این قابلیت هایی که توی گوشی ها می ذارن، قابلیت های حیاطی نیستن.یعنی چیزایی نیستن که بدون اون گوشی گوشی نشه. رقابت اصلی سر قیمت تقسیم بر امکاناته. برای همین گوشی های رقیب رو معمولا توی یه رنج قیمته که می گردن پیدا می کنن نه مشخصات مشابه. اگه سونی اریکسون یه گوشی بزنه با همین امکانات، اما با قیمت بالاتر، معلومه که زرقیبی برای این گوشی محسوب نمی شه. اما اگه یه گوشی بزنه توی همین قیمت، ولی با یه سری امکانات کم و زیاد،( مثل نداشتن فیلم برداری اچ دی و داشتن عکاسی 12 مگا پیکسلی) اون می شه رقیبی برای امنیا اچ دی. یه همچین گوشیه یه که می تونه از میزان فروش اچ دی کم کنه. نه گوشی اولی که مثال زدم.
تازه همون طور که گفتم این فقط حرف خودم نیست. جی اس ام ارنا هم گوشی های رقیب این گوشی رو چیزایی معرفی کرده که اگه با معیار های شما بخوایم حساب کنیم زمین تا اسمون از هم فاصله دارن.( مثل تاچ اچ دی.)

پ.ن. حالا اگه بازم این بحث من باعث می شه جواب سوالم رو ندید بگید من اول رسما حرف همتون رو قبلو کنم، بعد جواب سوالم رو بدید، بعد دوباره شروع کنیم.

SAEEDSAMSUNG
07-12-2009, 16:01
آقا سلام. من کلا از اچ دی کشیدم بیرون. فروختمش . منتظرم امنیا 2 بیاد:31: . هروقت اومد زود خبرم کنید:thumbsup:

ali racer
07-12-2009, 18:05

از چه فریموری استفاده میکنی ؟
با چه برنامه هایی مشکل داری ؟
رو فریمور قبلی جواب دادن این برنامه ها یا از اول مشکل داشتن ؟؟؟

gmt325gh
07-12-2009, 22:16
هنوز 24 ساعت نگذشته و الان سه چهار ساعتیه که موفق شدم گوشیم رو به یه آجر مشکی و براق تبدیل کنم !!! (فکر کنم یه رکورد جدید باشه !!!)

چند تا theme ریختم و یکیشون گوشیم رو به هم ریخت و دیگه بالا نمیومد , سه چهار بار خودش ریست کرد و آخر سر گفت به mobile retailer مراجعه کن !!!

خوشبختانه منوی بوت لودر بالا میاد و امیدوارم با نصب فیرمویر درست بشه ... الان 80% دانلود شده .....

اگر راهنمایی میتونید بکنید ممنون میشم ...

88x88
07-12-2009, 22:27
از چه فریموری استفاده میکنی ؟
با چه برنامه هایی مشکل داری ؟
رو فریمور قبلی جواب دادن این برنامه ها یا از اول مشکل داشتن ؟؟؟

باو من اصلا کارم به فرم ویر ریختن نرسیده که. تازه دو هفته اس که گرفتم و مرگم گرفته که صد مگابایت رو چه جوری دانلود کنم. همون فرم ویر روی خودشه که مایکروتل می ذاره. فکر کنم IF6 صداش می کردن. الان به گوشیم دسترسی ندارم مطمئن نیستم.

فعلا هم که فقط با این دو تا برنامه مشکل دارم. کم هم نیست. اکس پلورر که خیلی خیلی لازمه،‌گارمین رو هم می خوام. با این که اسمارتکام رو روی گوشیم نصب دارم. باقی برنامه های که فول اسکرین اجرا می شن هیچ کدوم چنین مشکلی نداشتن. مثل همین اسمارت کام یا اپرا مینی.
مشکل دارا هم تاچشون می دونم خراب نیست. چون گارمین صفحه ی ولکامش رو می تونم اوکی کنم. به صفحه ی انتخاب زبان که می رسم، می تونم زبان ها رو عوض کنم، اما این یکی چون اوکیش پایینه، و جاش همون جاییه که توی گوشی های شماره دار،‌معمولا با بالاترین دکمه ی سمت چپ انتخابش می کنن، کار نیم کنه و نمی تونم جلو تر برم. اول فکر کردم فقط گارمین اینجوریه، که اکس پلورر رو هم ریختم و دیدم اونم همین طوریه. حالتن صفحه هم توش فرقی ایجاد نمی کنه. چه معمولی گرفته باشم گوشی رو چه چپه.

یه چند سوال دیگه هم داشتم، اگه گوشی رو فلش کنیم و یه رام کوک شده بریزیم، مایکروتل می تونه سر گارانتی ایراد بگیره؟
حالا این فرمویر هارو از کجا می شه دانلود کرد؟( گفتم پست اول یه ویرایشی می خواد، دیدید که یه نفر دیگه هم همون سوالاتی رو پرسید که من اول پرسیدم. اگه توی پست اول بود چنین مشکلاتی پیش نمی اومد و شما هم لازم نبود که چند دفعه به یه سوال جواب بدید.)

gmt325gh
07-12-2009, 23:50
موفق شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گوشیم روشن شد :دی
و چه رووووووشنی شد خدایی !!!!
واقعا زمین تا آسمون فرق کرد با این فیرمویر.
البته یکم مشکلات غیر اساسی داره این hx1.7 مثلا اینکه بعضی گزینه ها تو بعضی قسمتهای گوشی یکهو آلمانی هستن !!! (البته واسه من مشکلی نیست چون آلمانی بلدم !!!) یا اینکه اینترنت بروزر گوشی یکم قاطی پاتی میکنه (به زور میخواد همیشه فول اسکرین باشه و برای همین یکم مشکل دار به نظر میاد (این هم برای من هیچ مشکلی نیست چون اوپرا موبایل 10 رو نصب کردم و واقعا واقعا واقعا عالیه !!!)

به 88x88 :
قطعا از لحاظ قانونی مایکروتل اگر بخواد گیر بده میتونه به خاطر اینکه فیرمویر تعویض شده و گوشی فلش شده گارانتی رو لغو کنه.
در مورد دانلود و نصب فیرمویر هم این دو تا لینک رو نیگاه کن :
اولی مال هایپر ایکس هست که خودش فیرمویر های کوک شده رو درست میکنه و آخرینش که فارسی هم ساپورت میکنه big language pack III هست (hx1.7) که همین امروز ریلیز کرده :دی
دومی یه سایته مال اچ دی هست که توش در مورد فلش کردن و فیرمویر های جدید توضیحاتی داده شده و درایور های لازم برای فلش کردن رو میتونی ازش بگیری.

VIITROY
08-12-2009, 15:54
با سلام, چند تا سوال؟!؟:question:
1.ایا واقعا" این قیمت واسه این گوشی می ارزه؟!؟:jealous:
2.صفحات زیادی را از این فروم رو خوندم,فهمیدم که خیلی از شما که این گوشیو دارید ازش راضی هستین:31: و اگه هم راضی نباشین زود عوضش می کنین!!!:44: منم از این گوشی خوشم اومده ولی از اون دسته ادمایی نیستم که هی گوشی عوض کنم:13:واسه همین می خواستم بدونم این گوشی تا چه مدت می شه باهاش راضی بود:44:
3.دوست ندارم گوشی بخرم که افت قیمت سریع داشته باشه,به نظرتون تا 5 ماه دیگه قیمت این گوشی چنده؟؟!:47:
4.یه مقایسه دقیق می خواستم بین این گوشی و :25:touch hd
5.خیلی پرسیدم,,ممنون میشم هر کس در هر حدی می تونه جواب ماروهم بده,,,ثواب داره:31::11:

آرش-19
08-12-2009, 23:01
سلام
من فقط نظر خودمو میگم.
1- بله می ارزه.
2- منم از اون دسته آدمایی هستم که وقتی 600 میدم گوشی انتظار دارم حداقل 5-6 سال
دستم باشه, بچه مایه دار که نیستیم :31:
اما در مورد رضایت باید خدمتت عرض کنم که این گوشی برای من فراتر از حد انتظارم بود و کاملا راضیم.

mahyarSAMSUNG
09-12-2009, 01:52

برای اسپیکر گوشی روی همون صفر گذاشتمش . که صداش زیاد نشه ولی روی هدفون روی 6 دسی بله

من جدیدا هدست بلوتوث اس بی اچ 500 سامسونگ رو گرفتم ولی صداش خیلی کمه اگه کسی میدونه تنظیمات صدای هدست بلوتوث توی اون کد کجاست بگه چون واقعا صداش به هدفونه نمیرسه 39 تومن هم پول دادم . البته بگم که تنظیمات هدفون و اسپیکر و تغییر دادم ولی تاثیری توی هدست بلوتوث استریو نداشت . حتی توی یه جا رفتم که نوشته بود بلوتوث ولی با تغییر اعدادش اصلا بلند نشد .

مهیار از این آدرس برو
منو
سیتینگ
کانکتیویتی
wlan wizard
option
start dlna

آقا همش حرفه . من این همه هرس و جوش خوردم که بابا led بی 7000 بگیره که وایرلس داشته باشه الان هم وقتی خریدیم فهمیدم که یه دستگاه جانبی برای اتصال گوشی به led میخواد . اگه کسی حرفمو تکذیب میکنه راه اتصال آی 8910 رو به بی 7000 بگه چون من همه جا رو گشتم نبود که نبود . گوشی رو هم سرچ کردم فقط میزنه no wlan .... :41:

hateftotti
09-12-2009, 11:25
سلام:
من هم led 7000 دارم و از وقتی firmware گوشیم (s800) رو update کردم dnla گوشی فعال شد و من با led ارتباط برقرار میکنم.فقط نکته مهم اینکه من یه wireless modem دارم که یه lan به led وصل کردم و از طریق wi-fi هم با گوشی ارتباط دارم و تصاویر و عکسها و اهنگ ها رو با led کنترل میکنم و میبینم.:5:
امیدوارم جوابتو گرفته باشی:thumbsup:

farhooode
09-12-2009, 13:10
دوست عزیز کیفیت فیلم ها و مزویک در 7000 چطوریه؟
وضوح تصویری چطوریه؟
میشه هم زمان که داری با گوشی فیلم میگیری داخل تلویزیون هم نشون داده بشه؟

hateftotti
09-12-2009, 17:31
دوست عزیز:
کیفیت تصاویر بستگی به تصویری داره که شما میخواین نمایش بدین.
این مسئله در مورد اهنگها هم صادقه.
در ضمن وقتی از طریق dnla گوشی رو با led مرتبط میکنین مثل اینکه usb وصل کرده باشین پس شما نمیتونین موقع فیلم برداری تصویری رو گوشی داشته باشین

farhooode
09-12-2009, 18:10
دوست عزیز:
کیفیت تصاویر بستگی به تصویری داره که شما میخواین نمایش بدین.
این مسئله در مورد اهنگها هم صادقه.
در ضمن وقتی از طریق dnla گوشی رو با led مرتبط میکنین مثل اینکه usb وصل کرده باشین پس شما نمیتونین موقع فیلم برداری تصویری رو گوشی داشته باشین

ولی کلیپ های یوتیوب خلاف گفته شما رو در مورد DLNA این گوشی میگه

hateftotti
09-12-2009, 22:30
اگه لطف کنی برام لینکشو بذاری تا بفهمم منظورت چیه ممنون میشم

mahyarSAMSUNG
10-12-2009, 02:48
سلام:
من هم led 7000 دارم و از وقتی firmware گوشیم (s800) رو update کردم dnla گوشی فعال شد و من با led ارتباط برقرار میکنم.فقط نکته مهم اینکه من یه wireless modem دارم که یه lan به led وصل کردم و از طریق wi-fi هم با گوشی ارتباط دارم و تصاویر و عکسها و اهنگ ها رو با led کنترل میکنم و میبینم.:5:
امیدوارم جوابتو گرفته باشی:thumbsup:

دیدید گفتم . این ال ئی دی ها باید یه دستگاه جانبی بهشون وصل بشه تا بشه از گوشی به ال ئی دی ارتباط برقرار کرد وگرنه همینطوری نمیشه .:41:

Best N95
10-12-2009, 12:09
سلام : کد مستر ریست این گوشی چیه ؟
منظورم اون 5 شماره ای که میخواد برای تایید کردن چنده؟

ali racer
10-12-2009, 12:32
برای اسپیکر گوشی روی همون صفر گذاشتمش . که صداش زیاد نشه ولی روی هدفون روی 6 دسی بله

من جدیدا هدست بلوتوث اس بی اچ 500 سامسونگ رو گرفتم ولی صداش خیلی کمه اگه کسی میدونه تنظیمات صدای هدست بلوتوث توی اون کد کجاست بگه چون واقعا صداش به هدفونه نمیرسه 39 تومن هم پول دادم . البته بگم که تنظیمات هدفون و اسپیکر و تغییر دادم ولی تاثیری توی هدست بلوتوث استریو نداشت . حتی توی یه جا رفتم که نوشته بود بلوتوث ولی با تغییر اعدادش اصلا بلند نشد .

آقا همش حرفه . من این همه هرس و جوش خوردم که بابا led بی 7000 بگیره که وایرلس داشته باشه الان هم وقتی خریدیم فهمیدم که یه دستگاه جانبی برای اتصال گوشی به led میخواد . اگه کسی حرفمو تکذیب میکنه راه اتصال آی 8910 رو به بی 7000 بگه چون من همه جا رو گشتم نبود که نبود . گوشی رو هم سرچ کردم فقط میزنه no wlan .... :41:

مهیار مودمت لن وایرلس داره ؟
مثل من با مودم وایر لس وصلش کن کامپیوتر :8:

سلام : کد مستر ریست این گوشی چیه ؟
منظورم اون 5 شماره ای که میخواد برای تایید کردن چنده؟

هشت تا عدد صفر

hadi_vazi
10-12-2009, 15:41
دوتا سوال دارم :
1- این آهنگ اورجینال سامسونگ که واسه این گوشیه رو واسه دانلود می خوام .
2- من نمی تونم به اینترنت وصل بشم به 8008 واسه درخواست اینترنت به همراه اول اس ام اس دادم گفتند مدل گوشیم رو نمیشناسن.از طریق سایت همراه اول از طریق ime گوشیم رو شناخت ولی گفت تنظیم اتومات واسه این گوشی نیومده باید دستی تنظیم بشه چیکار باید بکنم؟

khalilpakbaz
10-12-2009, 18:09
با سلام خدمت دوستان
راستش من با تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که گوشی 8910 اچ دی بگیرم ولی چند جا خوندم که 8910 تو ایران یه ضعف بزرگ داره و اونم اینه که مشکل انتن دهی داره که نا امیدم کردم تا حدی که میخوام از خریدش منصرف بشم:41:.

میخوام بدونم تا چه حدی حقیقت داره ؟؟؟

مشکلات دیگه گوشی چیه؟؟؟

با تشکر

rh.mohammad
10-12-2009, 18:25
سلام بچه ها.
من میخوام این گوشیو بخرم میشه یه کم راهنماییم کنید.
اول اینکه یه جایی آدرس بدید که نندازن بهم.
دوم اینکه وقتی خریدم چه کار خاصی باید رو گوشی انجام بدم؟
سومم اینکه انتخاب خوبی کردم؟
ممنون

mos2010
10-12-2009, 19:05
سلام
منم مثل این دوست بالاییم
یکی امروز منو ترسوند
گفت سامسونگا همه تاچشون خراب میشه باید بپری روش کار کنه
یه مثالم که میشناختم زد البته omnia hd نبود ولی ترسوند منو

آرش-19
با سلام خدمت دوستان
راستش من با تحقیقاتی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که گوشی 8910 اچ دی بگیرم ولی چند جا خوندم که 8910 تو ایران یه ضعف بزرگ داره و اونم اینه که مشکل انتن دهی داره که نا امیدم کردم تا حدی که میخوام از خریدش منصرف بشم:41:.

مشکلات دیگه گوشی چیه؟؟؟

با تشکر

آدم یه چیزایی میشنوه فکش میچسبه کف آسفالت :18: ( نکته : کف خانه ما آسفالته:31:)
نه عزیز من آنتن دهیش به هیچ وجه مشکل نداره, خیالت تخت.
با گارانتی اصل یعنی مایکروتل بگیر که دیگه خیالت راحت باشه, فکر کنم حدود 600 باشه.

سلام بچه ها.
ممنون

بهترین انتخاب بوده :27:
کار خاص رو که وقتی باید انجام بدی که آموزش های مربوط به فلش و هک و ...... رو بخونی

سلام
منم مثل این دوست بالاییم
یکی امروز منو ترسوند
گفت سامسونگا همه تاچشون خراب میشه باید بپری روش کار کنه
یه مثالم که میشناختم زد البته omnia hd نبود ولی ترسوند من

بابا داشتم جمش میکردم دوباره چسبید به کف :31:
نه عزیز من تاچش خراب میشه چیه!!! گوش خود من یه بار از فاصله 1 متری خورد زمین آخ نگفت.
همه اینها از یکسری کوتاه فکری های بعضی از فروشنده ها یا فن بوی های کم لطف ناشی میشه.
برای راحتی شما عرض کنم که تاچش نه تنها خراب نمیشه بلکه مطمئن باش آخرین جایی از گوشی که ممکنه خراب شه تاچشه.

ali racer
با سلام خدمت دوستان

مشکلات دیگه گوشی چیه؟؟؟

با تشکر

مفصلا سر مشکلات گوشی تو صفحات قبل بحث شده

فقط در مورد آنتن دهی من به نسبت ان78 ام عرض کنم که قطع و وصل صدای 8910 بیشتر از 78 ام هستش
و78 آنتن دهی بهتری تو سیگنال های ضعیف داره

فقط نمیدونم این کم شدن آنتن دهی بعلت ضربه ایه که گوشی خورده یا واقعا از اول این طوری بوده
البته 78 بیچاره هم دهنش سرویش شده و زیاد از دستم افتاده:31:

سلام بچه ها.
ممنون
شما اگه خواستی بخری با گارانتی پارس مایکروتل بخر که اگرم گوشست مشکلی پیدا کرد نگران نباشی

در مورد تست گوشی هم این کد رو ازناز چپ به راست

ستاره مربع صفر ستاره مربع

که گوشیت میره تو منوی تست تمامی قطعات

در مورد انتخاب هم مهیار هاتو بگو تا بتونیم کمکت کنیم
ولی به نظر من اگه عمر باطری اش بیشتر بود و عکس های داخل محیط بسته اش بهتر بود
واقعا گوشی عالی ایی میشد

mos2010
10-12-2009, 19:14
جواب منو کسی نمیده؟
کی بیشتر از همه این گوشیرو داشته؟
فرقی کرده تاچش؟

آرش-19
10-12-2009, 19:23
فقط در مورد آنتن دهی من به نسبت ان78 ام عرض کنم که قطع و وصل صدای 8910 بیشتر از 78 ام هستش
و78 آنتن دهی بهتری تو سیگنال های ضعیف داره

فقط نمیدونم این کم شدن آنتن دهی بعلت ضربه ایه که گوشی خورده یا واقعا از اول این طوری بوده
البته 78 بیچاره هم دهنش سرویش شده و زیاد از دستم افتاد

قطع و و صل داری؟ عجیبه
برای من آنتن دهیش و کلا مکالمه باش نسبت به N73 قبلیم,و 7610 قبلش بهتره.

جواب منو کسی نمیده؟
کی بیشتر از همه این گوشیرو داشته؟
فرقی کرده تاچش؟
عرض کردم که خدمتت, برای کسایی که من میشناسم تو این مدتی که گوشی رو خریدن مشکلی نداشته.
اگر هم مشکلی داشت مطمئن باش که به سرعت تو نت پخش میشد که این گوشی این مشکل رو داره

ali6803
10-12-2009, 23:00
بعضی از دوستان چه چیزهایی میگویند....تاچ این گوشی معرکه هستش تا دستت نگیری چند روز متوجه نمیشی من دوستم حدود 3 ماهی هست که خریده خودمم یه 2 ماهی میشه اونم تو ابادان که همش شرجی وگرماست اخ...نمیگه لاکردار....

انتن گوشی هم که عالیه...من اصلا کمتر از 6 خط ندیدمش...

mmm98k
11-12-2009, 02:31
گوشیه فوق العاده ایه ، قیمتش چه قدره ؟

این هم ویژگی هاش که تو سایتش بود ...:5:

Today, we were able to get our hands on Samsung's new S60-powered OmniaHD video phone at Mobile World Congress, in Barcelona. Also known as the i8910, the OmniaHD is a powerful multimedia device that is capable of recording video in High Definition (720p) with its 8 megapixel autofocus camera. The smartphone features a 3.7-inch touchscreen AMOLED display, dual-stereo speakers, and Bluetooth A2DP support for stereo headsets.
The Samsung OmniaHD features quad-band GSM (850/900/1800/1900MHz) support, with tri-band UMTS (900/1900/2100MHz) support with HSPA for high-speed data. WiFi is included for local high-speed connectivity. Pricing and availability are not yet known.

shahab_f
11-12-2009, 13:13
دوستان میشه لطفا رینگتون و زنگ اس ام اس اصلی گوشی رو برای من آپ کنین؟
و اگه لینکی از دیکشنری اصلی گوشی + قطب نمای گوشی بدین ممنون میشم

88x88
11-12-2009, 20:50
البته راجع به خوبی تاچش حرف زیاد می شه زد.
فقط اینو بگم که من دو سه روز که با این کار کردم، همه ی تاچ های دیگه به نظرم چیپ و درجه دو اومدن. حتی تاچ اچ دی htc . انقدر کار باهاش راحته و کیف داره که اصلا قابل مقایسه با بقیه نیست.
حالا خراب شدنشو نمی دونم. اما با گارانتی بخری مشکلی نداره که.

mr_rayan
11-12-2009, 23:23
گوشیه فوق العاده ایه ، قیمتش چه قدره ؟

این هم ویژگی هاش که تو سایتش بود ...:5:

Today, we were able to get our hands on Samsung's new S60-powered OmniaHD video phone at Mobile World Congress, in Barcelona. Also known as the i8910, the OmniaHD is a powerful multimedia device that is capable of recording video in High Definition (720p) with its 8 megapixel autofocus camera. The smartphone features a 3.7-inch touchscreen AMOLED display, dual-stereo speakers, and Bluetooth A2DP support for stereo headsets.
The Samsung OmniaHD features quad-band GSM (850/900/1800/1900MHz) support, with tri-band UMTS (900/1900/2100MHz) support with HSPA for high-speed data. WiFi is included for local high-speed connectivity. Pricing and availability are not yet known.
پنج شنبه تو علاالدین که من قیمت گرفتم با گارانتی اصلی دیگه زیر 595 کسی قیمت نداد.یه سری ها میگفتن 570 ولی از اون دسته فروشنده ها بودن که وقتی بخوای بخری میگه 40 تومن هم باید بابت فلان و فلان برنامه بدی.

hadi_vazi
12-12-2009, 08:07
دوتا سوال دارم :
1- این آهنگ اورجینال سامسونگ که واسه این گوشیه رو واسه دانلود می خوام .
2- من نمی تونم به اینترنت وصل بشم به 8008 واسه درخواست اینترنت به همراه اول اس ام اس دادم گفتند مدل گوشیم رو نمیشناسن.از طریق سایت همراه اول از طریق ime گوشیم رو شناخت ولی گفت تنظیم اتومات واسه این گوشی نیومده باید دستی تنظیم بشه چیکار باید بکنم؟

جواب این سوال ما چی شد پس؟

آرش-19
12-12-2009, 10:23
هادی جان اینکارو بکن : از سایت همراه اول که تنظیمات اتوماتیک گوشی رو برات
اس ام اس میکنه مدل گوشیت رو C260 انتخاب کن!
منم این کار رو کردم الان فعال شده :31:

S0R3N4
12-12-2009, 15:43
دوستان
قیمت الان چنده تو بازار؟

ali racer
12-12-2009, 15:48
دوستان
قیمت الان چنده تو بازار؟
مایکروتل سری جدید رو با قیمت 590 وارد بازار کرده

best
12-12-2009, 17:21
سلام..ایا تو ستینگ دوربین blink که هست کسی کار کرده با هاش؟چطوری کار میکنه؟با smile and face مشکلی ندارم..اما blink چطوریه؟

pulp_152
12-12-2009, 19:38
سلام..ایا تو ستینگ دوربین blink که هست کسی کار کرده با هاش؟چطوری کار میکنه؟با smile and face مشکلی ندارم..اما blink چطوریه؟

فکر کنم منظورت مال لبخنده ! ... بد نیس ولی باید از قبل با طرف مقابل هماهنگ کنی که وقتی میخنده کار دیگه ای نکنه .. در کل خودت تشخیصت بهتر از اونه ..

best
13-12-2009, 00:01
لبخند تست کردم..کار میکنه...این گزینه blink چشمک زدن میشه...ولی نمیدونم چطوری کار میکنه....

mahyarSAMSUNG
13-12-2009, 02:22
راستو بخوای من از این سیستم blink چیزی نفهمیدم . چون طرز کارش اینطوری که اگه چشماتو ببنیدیو از کسی که چشماشو بسته عکس بگیری بعد از سیو شدن عکس دوم صورتی کسی که چشماش بستشت کادر آبی میندازه حالا دیگه من نمیدونم چه دلیلی داره این کار !!!

مایکروتل سری جدید رو با قیمت 590 وارد بازار کرده

از من میشنوید بدون گارانتی بگیرید چون فلش کردن این گوشی سادست و شما وقتی گوشی رو فلش کنید از گارانتی خارج میشه . که خارج کردن گوشی از گارانتی کار عادی این پارس مایکروتل هستش . من که خودم با گارانتی متفرقه ماکروتل خریدم 530 تومن . از علائدین

khalilpakbaz
13-12-2009, 10:02
سلام
دوستان من یه چند تا سوال در مورد 8910 دارم اگه جوابم رو بدید ممنون میشم/

1:کیفیت و بلندی صدای گوشی به پای نوکیا 3250 و 6233 میرسه؟؟
2:گوشی قلم هم داره؟
3:سرعت گوشی چطوره؟مخصوصا موقع عکس و فیلم گرفتن و بالا اومدن گوشی؟؟
4:احتمال خرابی گوشی بعد از چند سال چند % هست ؟ جنس گوشی به پای نوکیا میرسه؟
5:چراغ قوه داره؟

TR4NC3
13-12-2009, 11:31
دوستان رنگهای دیگش تو بازار پیدا میشه ؟

pulp_152
13-12-2009, 13:07
quak 3 با کیبورد روی امنیا اچ دی!

تست فرز روی invisbel sheild صفحه نمایش امنیا اچ دی

ali racer
13-12-2009, 14:43
سلام
دوستان من یه چند تا سوال در مورد 8910 دارم اگه جوابم رو بدید ممنون میشم/

1:کیفیت و بلندی صدای گوشی به پای نوکیا 3250 و 6233 میرسه؟؟
2:گوشی قلم هم داره؟
3:سرعت گوشی چطوره؟مخصوصا موقع عکس و فیلم گرفتن و بالا اومدن گوشی؟؟
4:احتمال خرابی گوشی بعد از چند سال چند % هست ؟ جنس گوشی به پای نوکیا میرسه؟
5:چراغ قوه داره؟
سلام
1.آره..کیفیت و بلندی اش کاملا راضی کننده اس
2.نه چون خازنیه اصلا با قلم کار نمیکنه(بجز یه سری قلم مخصوص که من زیر 70 دلار تو نت ندیدم ازشون)
3.سرعتش خیلی خوبه در کل
گوشی زود بالا میاد ولی سرعتش تو بالا آوردن دوربین به پای82 نمیرسه
4.کیفیت ساخت خوبی داره
5.خودش نداره ولی باید با برنامه بشه بعنوان چراغ قوه از فلاشش استفاده کرد

دوستان رنگهای دیگش تو بازار پیدا میشه ؟

سلام
سامسونگ جدیدا ولید کرده
ولی الان تو بازار گیر نمیاد چون توزیع نشده

ha789di
13-12-2009, 14:49
یه توصیه به دوستانی که این گوشیو دارند اگه گوشی هنگ کرد به هیچ وجه باتری رو خارج نکنید چون ممکنه بوت گوشی بپره تو فروم موبایلستان مال دوتا از دوستان پریده البته مال یکیشون به خاطر باتری بوده....

pulp_152
13-12-2009, 15:01
راستو بخوای من از این سیستم blink چیزی نفهمیدم . چون طرز کارش اینطوری که اگه چشماتو ببنیدیو از کسی که چشماشو بسته عکس بگیری بعد از سیو شدن عکس دوم صورتی کسی که چشماش بستشت کادر آبی میندازه حالا دیگه من نمیدونم چه دلیلی داره این کار !!!

دیشب قاطی کردم این 2 تارو :31:

اون blink وقتی چشماشو طرف بسته باشه که عکس نمیگیره ! ...کلا کارش اینه که وقتی طرف پلک بزنه عکس نمیگیره ...

khalilpakbaz
13-12-2009, 16:00
یه توصیه به دوستانی که این گوشیو دارند اگه گوشی هنگ کرد به هیچ وجه باتری رو خارج نکنید چون ممکنه بوت گوشی بپره تو فروم موبایلستان مال دوتا از دوستان پریده البته مال یکیشون به خاطر باتری بوده....

مگه زیاد هنگ میکنه؟

khalilpakbaz
13-12-2009, 16:05
سلام
1.آره..کیفیت و بلندی اش کاملا راضی کننده اس
2.نه چون خازنیه اصلا با قلم کار نمیکنه(بجز یه سری قلم مخصوص که من زیر 70 دلار تو نت ندیدم ازشون)
3.سرعتش خیلی خوبه در کل
گوشی زود بالا میاد ولی سرعتش تو بالا آوردن دوربین به پای82 نمیرسه
4.کیفیت ساخت خوبی داره
5.خودش نداره ولی باید با برنامه بشه بعنوان چراغ قوه از فلاشش استفاده کرد

سلام
سامسونگ جدیدا ولید کرده
ولی الان تو بازار گیر نمیاد چون توزیع نشده

من تو سایت جی اس ام این مشکلات خوندم تا چه حدی صحت داره؟؟

- لنز دوربین پوشش ندارد
- در گالری عکس مرورکردن کند و آزار دهنده است
- ضبط ویدئوی HD گاهی به کمتر از 24 فریم در ثانیه می­رسد و یا فریم ها را دوبرابر می­کند تا به 24 برسد
- هدایتگر موبایل سامسونگ، نقشه یا هدایتگر مسیر صوتی ندارد
- شماره گیر هوشمند ندارد
- زوم کردن لمسی مرورگر حوصله بسیار می­خواهد
- نرم­افزارها تا اندازه­ای محدود هستند
- برنامه ویرایش فایلهای آفیس وجود ندارد

S0R3N4
13-12-2009, 17:28
بچه ها!
کسی smart com رو نصب کرده رو این گوشی؟
کلا جواب میده نقشه های ایرانی رو این گوشی؟حالا تحت گوگل مپ یا گارمین یا اسمارت کام!!!
سوال بعدیم اینه که همه ی نرم ازفرا هایی که n97 و ... ساپورت میکنن رو اینم نصب میشه یا نه؟

hasanmotori
13-12-2009, 19:22

- لنز دوربین پوشش ندارد
- در گالری عکس مرورکردن کند و آزار دهنده است
- ضبط ویدئوی HD گاهی به کمتر از 24 فریم در ثانیه می­رسد و یا فریم ها را دوبرابر می­کند تا به 24 برسد
- هدایتگر موبایل سامسونگ، نقشه یا هدایتگر مسیر صوتی ندارد
- شماره گیر هوشمند ندارد
- زوم کردن لمسی مرورگر حوصله بسیار می­خواهد
- نرم­افزارها تا اندازه­ای محدود هستند
- برنامه ویرایش فایلهای آفیس وجود ندارد

1- لنز دوربینش چون با پشت گوشی همسطح نیست روش خط نمیفته
2-این مشکل با آپدیت حل شده
3- اینم با اپدیت حل شده
4- میتونی از اسمارت کام یا گارمین استفاده کنی
5- .....
6- اینو نمیدونم
7-اینم مشکل سیمبین ورژن 5 ه
8 - میشه روش نصب کنی

ali racer
13-12-2009, 21:37
بچه ها!
کسی smart com رو نصب کرده رو این گوشی؟
کلا جواب میده نقشه های ایرانی رو این گوشی؟حالا تحت گوگل مپ یا گارمین یا اسمارت کام!!!
سوال بعدیم اینه که همه ی نرم ازفرا هایی که n97 و ... ساپورت میکنن رو اینم نصب میشه یا نه؟
من اسمارت کام و گارمین رو نصب کردم
بدون هیچ مشکلی کار میکنن
همه نرم افزار ها بجز نرم افزار هایی که مخصوص گوشی های نوکیا هستند که البته تعدادشون زیاد نیست

راستی بچه های طهران نوکیا مپس بریزین رو گوشیتون حالشو ببرین :31:

shahab_f
13-12-2009, 22:25

-لنز دوربین پوشش ندارد
-در گالری عکس مرورکردن کند و آزار دهنده است
-ضبط ویدئوی HD گاهی به کمتر از 24 فریم در ثانیه می­رسد و یا فریم ها را دوبرابر می­کند تا به 24 برسد
-هدایتگر موبایل سامسونگ، نقشه یا هدایتگر مسیر صوتی ندارد
-شماره گیر هوشمند ندارد
-زوم کردن لمسی مرورگر حوصله بسیار می­خواهد
-نرم­افزارها تا اندازه­ای محدود هستند
-برنامه ویرایش فایلهای آفیس وجود ندارد
البته این مشکل با وجود آپدیت خیلی بهتر شده اما همچنان پا برجاست ، میانگین فریم ریت حدودای 20 ـه معمولا.

khalilpakbaz
14-12-2009, 09:19
قیمت گوشی الان بدون گارانتی چنده؟؟

من دبی هستم اینجا چه قدر قیمت فرق داره با ایران؟؟هنوز قیمتش رو سوال نکردم اینجا.

راستی منو فارسی هم داره یا میشه بهش داد؟؟

ha789di
14-12-2009, 09:31
مگه زیاد هنگ میکنه؟

نه زیاد که هنگ نمیکنه ولی به هرحال بعضی مواقع میکنه واصلا نباید باتری رو بیرون بیارید
راستی یه چیز دیگه اگه از فریمورهای اصلی استفاده کنید بهتره

hasanmotori
14-12-2009, 12:37
نه زیاد که هنگ نمیکنه ولی به هرحال بعضی مواقع میکنه واصلا نباید باتری رو بیرون بیارید
راستی یه چیز دیگه اگه از فریمورهای اصلی استفاده کنید بهتره

من فک کنم منظور از هنگ کردن موقع فلش باشه نه در حالت عادی

khalilpakbaz
14-12-2009, 12:46

من دبی هستم اینجا چه قدر قیمت فرق داره با ایران؟؟هنوز قیمتش رو سوال نکردم اینجا.

ali racer
14-12-2009, 14:57

مثل این که مهیار 530 خریده بود
شما باید قیمت دبی رو بدونی نه ما :31:
هم منو فارسی داره هم میشه بهش داد(با عوض کردن رام)

ha789di
14-12-2009, 15:22
من فک کنم منظور از هنگ کردن موقع فلش باشه نه در حالت عادی

دقیقا....البته من توصیه میکنم زیاد رام عوض نکنید.....

khalilpakbaz
14-12-2009, 16:22
مثل این که مهیار 530 خریده بود
شما باید قیمت دبی رو بدونی نه ما :31:
هم منو فارسی داره هم میشه بهش داد(با عوض کردن رام)

منظور از عوض کردن رام چیه؟؟؟ قطعه سخت افزاری هست؟؟

یعنی به خاطر یه زبان فارسی باید موبایل باز بشه و رامش عوض بشه؟؟