PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8910 HD » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Symbian Touch و دوربین 8 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

S A M S U N G
28-07-2009, 09:05
در ضمن آنتن دهیش هیچ فرقی نمیکنه

من این گوشیو نداشتم ( مقشامو خوب نوشتم :دی)

سامسونگ و نوکیا نداره اون واسه قبل بود که سامسونگ آنتن دهیش خوب بود الان نوکیا خودشو رسونده به سامسونگ از

نظر آنتن دهی:دی

در مورد اف هم بیخیال شین الکی ایراد نگیرید ایول خودم ایول سامی ایول نینجا ایول ایوله :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

best
28-07-2009, 12:20
Gps این کوشی چطوره؟خوب وصل میشه؟Garmin va smart com کسی تست کرده؟

yahyqazmis
28-07-2009, 15:36
سلام.
نینجا جان ازت خبری نیست!!!
یعنی نکته دیگه ای نمونده که بخوای بهش اشاره کنی؟
چشم انتظار یبد دردیه هااااااااااااا

mf.designing
28-07-2009, 15:48
Gps این کوشی چطوره؟خوب وصل میشه؟Garmin va smart com کسی تست کرده؟

GPS مطمئنا خوبه ! فقط یه چیز اینکه تا اونجایی که من میدونم اگه با گارانتی اصلی بگیری GPS خودش ایران رو هم ساپرت میکنه

heybazigar
28-07-2009, 18:29
اینم عکسهای جدیدی از مقایسه صفحه نمایش i8910 و N97

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahab_f
28-07-2009, 23:23
دوستان یه سوال : touchwiz این جدید تره یا مال S8000 ؟ یا هردو یک ورژن اند ؟

farhooode
29-07-2009, 06:11
دیشب خواب دیدم این گوشی رو خریدم جمعبش هم بزرگتر از جعبه بقیه موبایل ها بود

خدا کنه خواب نباشه

Rasool_BRN
29-07-2009, 08:28
دوستان یه سوال : touchwiz این جدید تره یا مال S8000 ؟ یا هردو یک ورژن اند ؟ از نظر ورژن هیچ فرقی باهم ندارند ولی TouchWiz UI just got better in Samsung S8000

دیشب خواب دیدم این گوشی رو خریدم جمعبش هم بزرگتر از جعبه بقیه موبایل ها بودمن 2 ماه پیش این خوابو دیدم:31:

javad1948
29-07-2009, 09:55
[quote=S@nti@go_s&k;4019577]در ضمن آنتن دهیش هیچ فرقی نمیکنه

سامسونگ و نوکیا نداره اون واسه قبل بود که سامسونگ آنتن دهیش خوب بود الان نوکیا خودشو رسونده به سامسونگ از

آنتن دهی نوکیا بهتر بوده که اخیرا سامسونگ باید خودش رو به حد نوکیا رسونده باشه

~ReZa~
29-07-2009, 10:04
سلام.
نینجا جان چند تا سوال دارم اگه جواب بدی ممنون میشم.
منوبندی n97 و i8910 بخاطر اینکه هر دو تا هم سیمبین یکسانی دارند یکیه یا فرق میکنه؟؟؟
اصلا میتونی چند تا عکس از منوبندیشان بزاری.:31::31: البته اگه زحمتی نشه.
در مورد آنتن دهی هم اگه توضیح بدی ممنون میشم.
تو قسمت گالری کدام گوشی ترتیب عکسها و فیلمها رو بهتر نشون میده.n97 یا i8910.
باز هم ممنون.:11:

farhooode
29-07-2009, 10:05
شاید خواست خدا در این باشه که این گوشی نصیب ما بشه

خدا رو چه دیدی

F_14 D Super Tomcat

yahyqazmis
29-07-2009, 10:13
[quote=S@nti@go_s&k;4019577]در ضمن آنتن دهیش هیچ فرقی نمیکنه

:22: :15: مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S@nti@go_s&k
29-07-2009, 15:28

آخه آنتن دهی به غیر از چند نمونه گوشی ربطی به برند خاص نداره عزیزم من از اون اولش

سامسونگ داشتم هیچ مشکلی نداشتم

خواهشن دوستان نوکیالیسمی و سونیالیسمی تایپیکای سامسونگو به بیراهه نکشونن

باتریش بده نخرین آنتن دهیش بده نخرین مجبورین مگه یه سامسونگی بیاد تو تالار نوکی یا SE

حرفی بزنی طرفو جر میدین لطفا رو دانسته ها حرف بزنید

edi138485
29-07-2009, 15:34
سلام
يك سوال در مورد صفحه نمايش اين گوشي
با توجه به خازني بودن اين نمايشگر آيا امكان استفاده از محافظ صفحه نمايش بدون افت حساسيت تاچ وجود داره
البته ميدونم كه براي آيفون كه همين مدل صفحه رو داره هم محافظ اسكرين توي بازار موجود هست اما ... منظورم اينه كه استفاره از يه ماده نارسانا به عنوان محافظ توي صفحه اي كه بر اساس بار الكتريكي دست كار ميكنه باعث كاهش حساسيت تاچ اين گوشي ها نميشه ؟
و ديگه اين كه ضد خش بودن صفحه اين گوشي تا چه حد تو عمل واقعيت داره ( توي مشخصات رو كاغذ منظورم نيست)
اين رو اگه دارندگان محترم اين گوشي توضيح بدن ممنون ميشم.

yahyqazmis
29-07-2009, 19:55
آخه آنتن دهی به غیر از چند نمونه گوشی ربطی به برند خاص نداره عزیزم من از اون اولش

سامسونگ داشتم هیچ مشکلی نداشتم :12:

باتریش بده نخرین آنتن دهیش بده نخرین مجبورین مگه یه سامسونگی بیاد تو تالار نوکی یا SE

:42:از دوستان عزیز از جمله(نوکیالیسمی و سونیالیسمی محترم) تقاضا میشود دقت لازم رو در خوندن جملات داشته باشند مخصوصآ جمله ء : باتریش بده نخرین آنتن دهیش بده نخرین .....

javad1948
29-07-2009, 21:38

سامسونگ داشتم هیچ مشکلی نداشتم

دوست عزیز
سوالی از دوست خوبم نینجا پرسیدم که دوستان دیگر زحمت کشیدند و پاسخ دادند اما از پاسخشان قانع نشدم. بنده با اینکه تا حالا فقط از برند نوکیا استفاده کرده ام اما هیچ تعصبی روی آن ندارم و دارم دنبال برندهای کامل تری می گردم. به نظر من اکنون نوکیا از حیث تکنولوژی از سامسونگ عقب افتاده.
در رابطه با آنتن دهی با نوکیا تا حالا هیچ مشکلی نداشتم . اما دوستانی دارم که از گوشی های قدیمی تر سامسونگ به لحاظ آنتن دهی خیلی راضی نبوده اند. اما به نظر می رسد که سامسونگ این نقیصه را جبران کرده باشد. و من هم می خواستم از همین قضیه مطمئن شوم
omnia hd نظر مرا به خود جلب کرده و به احتمال قوی آن را خواهم خرید البته با گارانتی مایکروتل

farhooode
29-07-2009, 22:10
دیگه چیزی به اسم آنتن دهی بد وجود خارجی نداره

الان شرک های موبایل سازی دنیا در مورد آنتن دهی به ته خط رسیدند و روی طراحی گوشی و امکانات داخلی اون وقط صرف می کنند

ali racer
30-07-2009, 00:21
سلام
با توجه به خازني بودن اين نمايشگر آيا امكان استفاده از محافظ صفحه نمايش بدون افت حساسيت تاچ وجود داره
البته ميدونم كه براي آيفون كه همين مدل صفحه رو داره هم محافظ اسكرين توي بازار موجود هست اما ... منظورم اينه كه استفاره از يه ماده نارسانا به عنوان محافظ توي صفحه اي كه بر اساس بار الكتريكي دست كار ميكنه باعث كاهش حساسيت تاچ اين گوشي ها نميشه ؟
و ديگه اين كه ضد خش بودن صفحه اين گوشي تا چه حد تو عمل واقعيت داره ( توي مشخصات رو كاغذ منظورم نيست)

توفير زيادي نداره محافظ

اما در مورد ضد خش بودن من كليپ هاي 97 رو ديدم كه باكليد و سكه ميافتاد جان ال سي دي اش
نمي دونم همچيت كليپي هم واسه 8910 هست يا نه

برو بچز سامسونگي دارين همچين چيزي ؟

perjixen
30-07-2009, 08:17
برو بچز سامسونگي دارين همچين چيزي ؟
آره كه داره ... من خودم چندبار روي صورت امير چندتا خط با كلنگ و شكرپاش كشيدم .... هيچيش نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

اينقدر بدم مياد از اين بكس نوكي .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه ولي جدي ... من براي اين گوشي توي يه تاپيك روس ... يه چيزايي ديدم ... توي فريزر گذاشتنش .... يخ زد بعد يخش آب شد ... با همين چيزايي كه گفتي به جونش افتادن .... هيچيش نشد.

ولي آخرش يارو نوشته بود ... يه خش روش افتاده ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در رابطه با آنتن دهی با نوکیا تا حالا هیچ مشکلی نداشتم . اما دوستانی دارم که از گوشی های قدیمی تر سامسونگ به لحاظ آنتن دهی خیلی راضی نبوده اند. اما به نظر می رسد که سامسونگ این نقیصه را جبران کرده باشد. و من هم می خواستم از همین قضیه مطمئن شوم
همشهري عزيز ... نوكيا رو دور بريز (اين علي كچل رو هم بزار پيشش).
درباره آنتن دهي هم تا قبل از سال 2006 گوشي ها رو با پلت آنتن مخصوص توليد ميكردن ... ولي بعد كنفراس 06 قرار شد همه برندها از يه پلت آنتن استفاده كنن ..... اينجوري ديگه مهم نيست كه شركت سازنده آنتن كي هست ...
البته توي ايران كه بيشتر انتنها نوكيا و زيمنس هستن .... من خودم همه برند گوشي داشتم (به جز اس ئي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) همشون توي يه محدود بودن.
البته بعضي جاها نوكيا داشتن مزيت بر علت ميشه ... ولي اينقدر محسوس نيست.

@
جمعه جون خودت رو كنترل كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M S U N G
30-07-2009, 08:42
سلام به همگی .

باز این موتوياليستی اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

×××××××××

این موتوها هنوز فرق F480 با i8910 نمیدونن :دی

مخلصیم .

مخلصیم .

perjixen
30-07-2009, 08:57
باز این موتوياليستی اومد

حالا شانس گندم ، اين page ش رو پيدا نميكنم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي آخرين خبر رو شنيديد ....!؟؟!
GOmnia هم توليد شده ..... امير بشون بگو چه امكاناتي داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahroo_z1
30-07-2009, 11:08
سلام
سلام دوست عزیز. این صحبتهای یکی از بچه هایی که این گوشی رو خریده در یک فروم موبایل دیگه ::5:

من که بدون هیچ ملاحظه ای با ال سی دی گوشی کار میکنم و تا حالا هیچ خط و خشی روش نیفتاده (البته اگه نینجای عزیز هم نظرش رو بگه بهتره) در صورتی که تازه دو روز بود که 5800 رو خریده بودم وخیلی هم مواظبش بودم رو ال سی دیش چند تا خط افتاده بود . تا اونجا که من در مورد این گوشی اطلاع دارم سطح رویی گوشی ضد خشه.

و این هم صحبتهای دوستمون نینجا با اجازه از ایشون ::31:

جنس ال سی دی این گوشی هم دقیقا عین آیفونه و gsmarena.com هم تو مشخصات گوشی به ضد خش بودن ال سی دی اشاره کرده(Scratch-resistant surface)

ضمن اینکه دوستان برای این گوشی همانند ایفون محافظ قدرتمند invisibleSHIELD اومده::5:

Features:

Scratch-Proof, patented film
Military Grade
Lifetime Guarantee
No added bulk
Improves grip
Invisible protection

و این هم صحبتهای کسی که از این محافظ استفاده میکنه ::31:

من روي آيپادم اين محافظ رو دارم و بايد بگم فوق العاده است.
با قيچي كليد سكه و.... هرچي روش ميزنم آخ نميگه.
اين Invisible Shield يه ماده خاصي داره كه توي محافظت از هليكوپترهاي آمريكا بكار ميره!واسه همين اينقدر جنسش خوبه.

mahroo_z1
30-07-2009, 11:18
این هم کیفها و قابهای مخصوص این گوشی که به بازار اومده ::5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninja3000sh
30-07-2009, 13:40
سلام.
نینجا جان چند تا سوال دارم اگه جواب بدی ممنون میشم.
منوبندی n97 و i8910 بخاطر اینکه هر دو تا هم سیمبین یکسانی دارند یکیه یا فرق میکنه؟؟؟
اصلا میتونی چند تا عکس از منوبندیشان بزاری.:31::31: البته اگه زحمتی نشه.
در مورد آنتن دهی هم اگه توضیح بدی ممنون میشم.
تو قسمت گالری کدام گوشی ترتیب عکسها و فیلمها رو بهتر نشون میده.n97 یا i8910.
باز هم ممنون.:11:

رضا جان تقریبا میشه گفت هر دو تا هم تو منوبندی یکیند و فرقی نمیکنند و کار کردن با هر دو تا هم بخاطر تاچ سیمبین راحته ولی سامسونگ مثلا یه قسمتی به نام media browser داره که راحت عکسها و فیلمها رو وقتی که زیاد باشند میشه پیدا کرد.
و بنابراین تو قسمت گالری i8910 دو سرو گردن از n97 بهتره.:31:

در مورد آنتن دهی هم با اینکه ایرانسل تو تهران قاطی کرده ولی به هر حال آنتن تو گوشی پر نشون میده و مشکلی نداره.به نظر من بحث آنتن دهی قدیمی شده و نباید در موردش دیگه صحبت کرد چون الان همه گوشیها آنتن دهی یکسانی دارند.
اینم چند تا عکس از منوبندی گوشی i8910 و n97.
روشنایی ال سی دی هر دو تا هم روی صد در صد هست.

موفق باشید.:40:

S@nti@go_s&k
30-07-2009, 13:52
جمعه جون خودت رو كنترل كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه شنبه چکار مکنیییییی:دی

امین بابت کیفها ممنون خیلی باحال بودن

خدارو شکر بحث ال سی دی زیر نور آفتاب هم به خوبی و خوشی تموم شد فقط موندم برو بچ نوکی اس ای دیگه میخان

چه بهونه ای بیارن:دی

نینجا جان در مورد روتیتش بگو که همه جای گوشی این قایبلیتو داره ومثه امنیا I900 هستش یعنی چند تا حالت روتیت داره ؟

و اینکه اندازش اذیت نمیکنه و یه نمونه فیلم آپ کن بزار اگر میشه زود تر فیلمو بگیر راستی چندتا عکس OUTDOOR هم بگیر و

ممنون فعلا همینها یادم بیاد تا برنامه بعد خدااااااااااا نگهدار:دی

metalgear2
30-07-2009, 14:09
نینجای عزیز شما که n97 و 8910 رو داری از نضر صدا (هندزفری و اسپیکر) کدومشون با کیفیت تر و بلندتره؟

mahroo_z1
30-07-2009, 15:05
نینجای عزیز شما که n97 و 8910 رو داری از نضر صدا (هندزفری و اسپیکر) کدومشون با کیفیت تر و بلندتره؟
سلام دوست عزیز. شما به صفحه 84 همین تایپیک مراجعه کنید.:5:

ali racer
30-07-2009, 17:55
خبري از مايكروتل نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

S@nti@go_s&k
30-07-2009, 17:59
نه هنوز علی جون من 2_3 شنبه میرم آمار میگیرم آورده باشه میگیرم آمار میدم :دی

pooria_k2
30-07-2009, 18:00
تو این یکی دو روزه قیمت گوشی 100 تومن!! کاهش پیدا کرده!:18: کسی میدونه علتش چیه؟

noisymind
30-07-2009, 18:05
خیر. ظاهرا یکی از بچه های یک فروم دیگه زنگ زده ماکروتل و در جواب بهش گفتن ما نمیدونیم!!

S@nti@go_s&k
30-07-2009, 18:10
تو این یکی دو روزه قیمت گوشی 100 تومن!! کاهش پیدا کرده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی میدونه علتش چیه؟

مگه بده :دی

خوب خوبه که بهتر بزار بیاد پایین

در ضمن قیمتش نیومده پایین داره به قیمت جهانیش نزدیک میشه تازه

javad1948
30-07-2009, 18:23
تو این یکی دو روزه قیمت گوشی 100 تومن!! کاهش پیدا کرده!:18: کسی میدونه علتش چیه؟

لطفا آخرین قیمت رو اعلام کنید

pooria_k2
30-07-2009, 21:28
870.000 نا قابل

ali racer
30-07-2009, 21:42
870.000 نا قابل

اين قيمت 16 گيگه ؟
يا اشتباهي به جاي 780 زدي 870 ؟؟

چون امروز تو علا الدين دوستم 780 قيمت داشت 8 گيگ

Vamp!r3
30-07-2009, 21:53
اين قيمت 16 گيگه ؟
يا اشتباهي به جاي 780 زدي 870 ؟؟

چون امروز تو علا الدين دوستم 780 قيمت داشت 8 گيگ
اين قيمت گوشي شاپه...فكر كنم 8 باشه...

Vamp!r3
30-07-2009, 22:24
Samsung i8910 Omnia HD review: Going to the movies :

pooria_k2
30-07-2009, 22:32
اين قيمت گوشي شاپه...فكر كنم 8 باشه...
اره 8ته!........

corey
30-07-2009, 22:40
مثل اینکه سامسونگ فعلا نمیخواد 8مگا پیکسل بهتر از i8510 معرفی کنه !!!!!
یه چیز دیگه اونم اینکه طراحی قسمت پشت گوشی خیلی چیپ میزنه و به نظرم اول قشنگ تر بود

S A M S U N G
30-07-2009, 22:47
چه ریویو کاملی .

چقدر از باتری گوشی تعریف کرده !

مخلصیم .

Vamp!r3
30-07-2009, 22:48
معلومه رو ريويو وقت گذاشتن...خيلي دير اومد...ولي ارزشش را داشت...

ninja3000sh
30-07-2009, 23:38
نینجا جان در مورد روتیتش بگو که همه جای گوشی این قایبلیتو داره ومثه امنیا I900 هستش یعنی چند تا حالت روتیت داره ؟

و اینکه اندازش اذیت نمیکنه و یه نمونه فیلم آپ کن بزار اگر میشه زود تر فیلمو بگیر راستی چندتا عکس OUTDOOR هم بگیر و

ممنون فعلا همینها یادم بیاد تا برنامه بعد خدااااااااااا نگهدار:دی
سرعت روتیتش خوبه و مشکلی نداره ولی همه جا روتیت نمیکنه و تو برخی از جاها مثل گالری و ....
در مورد اندازش هم بستگی به سلیقه افراد داره این گوشی درسته یکم درازه ولی به خاطر ضخامت باریکش حملش راحت میشه.

مثل اینکه سامسونگ فعلا نمیخواد 8مگا پیکسل بهتر از i8510 معرفی کنه !!!!!
یه چیز دیگه اونم اینکه طراحی قسمت پشت گوشی خیلی چیپ میزنه و به نظرم اول قشنگ تر بود
سعید جان پشت گوشی (کاور درب باطری )واقعا چیپ هستش و باز کردن درب باطری این گوشی تو اعصاب میره بخصوص اگه دستت کمی روغنی باشه و یا کرم زده باشی که دیگه واویلا میشه.:13: البته بعد از مدتی باز و بسته کردن درب باطری حالت نرمی به خود میگیره ولی خوب از کاور مدل i8510 استفاده میکرد که خیلی عالی میشد.
راستی دوستان gsmarena.com هم از باطریش تعریف کرده :10:

ali racer
31-07-2009, 00:38
اين نكته رو ديروز يكي از دوستام گفت !
دقت كردين اون 3 تا كليد پاييني 8910 روشن نميشن ؟؟؟

S@nti@go_s&k
31-07-2009, 01:03
اين نكته رو ديروز يكي از دوستام گفت !
دقت كردين اون 3 تا كليد پاييني 8910 روشن نميشن ؟؟؟

:31: علی دنبال یه چی میگردی گیر بدیاااااا:31:

:9:

ولی حالا از این حرفا گذشته وزیر نیرو گفت که برقا تو تابستون ضعیفه مشکل برق داریم

تابستون تموم شه چراغاش روشن میشه فعلا صبر کنید ولی با خیال راحت برید بخرید

مشکلی پیش نمیاد :31::31:

ali racer
31-07-2009, 10:33
:31: علی دنبال یه چی میگردی گیر بدیاااااا:31:

:9:

ولی حالا از این حرفا گذشته وزیر نیرو گفت که برقا تو تابستون ضعیفه مشکل برق داریم

تابستون تموم شه چراغاش روشن میشه فعلا صبر کنید ولی با خیال راحت برید بخرید

مشکلی پیش نمیاد :31:
واقعا لذت بردي از دقت دوستم ؟؟
تا حالا هيچ جايي نديده بودم و نشنيده بودم همچين چيزي رو !

سروش كم اسپم بده:31:

مي خوام 800 تومن پول بدم نبايد ايراد بگيرم ؟؟:31::31:
شما ميري 1 كيلو نخود ميخري كلي چونه ميزني !:31:

...........
به نظر من براي انتخاب معايب گوشي مهمتر از محاسنش هستند چون بعضي مشكلات(مثل مشكل باتري 95 كلاسيك) باعث ميشه آدم كلا بي خيال امكانات ديگه اش بشه

مهم ترين نكته رويو جي اس ام آرنا
مشكل كيفيت تصويرش بود

In fact video recording was probably one of the main reasons for Samsung to delay the start of the Omnia HD. The audio codec used in the first produced devices was of incredibly poor quality and it had to be fixed

متاسفانه كيفيت تصوير نسخه نهايي از نسخه پر ريليز كه قبلا آرنا آزمايش كرده بود كمتره:13:

Unfortunately, now that we have a retail unit, we're not as impressed with the video quality as we were when we previewed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) the pre-release version. The Samsung Omnia HD video recording is still miles ahead of the competition but the results in our preview were definitely better. Perhaps the improvement of the audio quality has resulted in lowering of the video quality as a compromise

دليلش هم بالاتر بردن كيفيت صدا بود كه مجبور شدن براي بالابردن كيفيت صدا
كيفيت تصوير رو پايين بيارن(چون پهناي باند ثابتي واسه سيو ديتا گوشي داره)

In comparison to the Sasmung i8510 INNOV8 one can notice that the INNOV9 delivers more detail in the center of the frame than the Omnia HD

يه بخش ديگه نوشته بود كه لول اف ديتال (جزييات) 8910 بهتر از اينويت هستش

The colors of the photos, taken with the INNOV8, are more saturated than those of the Omnia HD. We did mention that when you browse the photos on the Omnia they are automatically boosted to look more appealing but when downloaded to a computer they retain their original "natural" looks and feel

اما ديناميك رنج اينويت بهتره و رنگ هاش واقعي تر هستند
واين نشون ميده كه لنزشون يكي نيست

~ReZa~
31-07-2009, 10:55
به نظر من براي انتخاب معايب گوشي مهمتر از محاسنش هستند چون بعضي مشكلات(مثل مشكل باتري 95 كلاسيك) باعث ميشه آدم كلا بي خيال امكانات ديگه اش بشه

مشكل كيفيت تصويرش بود

متاسفانه كيفيت تصوير نسخه نهايي از نسخه پر ريليز كه قبلا آرنا آزمايش كرده بود كمتره:13:

دوست عزیز به هر حال هر گوشی با توجه به مزایای خوبش معایبی هم خواهد داشت که تو کل برندها این امر طبیعیه ولی اگه بخواهیم بصورت کلی نگاه کنیم بنظر من بهترین گوشی هست که به بهترین امکانات مجهز شده اون از n97 نوکیا بود که این همه صبر کردیم بالاخره آش دهن سوزی هم نشد ولی این کار سامسونگ واقعا تحسین بر انگیزه.

Michael Ropy
31-07-2009, 10:57
آخه چرا کاور لنز نداره!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S A M S U N G
31-07-2009, 11:43
Some of you must be wondering what took us so long to get an Omnia HD for a proper in-depth review as it's been around for a while. Well, it's true and it's not. Samsung i8910 Omnia HD was released in the end of May through selected carriers but shortly after that Samsung froze production and stopped supplies, reportedly due to software problems. Now, the official release has been announced and the Omnia HD is available worldwide, all bugs fixed…though let us be the judge of that. But anyway, the i8910 Omnia HD is ready to roll

GSMArena نوشته دلیل تاحیر ریویو این بوده که این گوشی به دلیل برخی مشکلات سخت افزاری تولیدش متوقف شد ولی الان این گوشی در تمام دنیا ریلیز شده و تمام باگهاش درست شده و آماده رقابت با گوشیهای دیگه هستش .

مخلصیم .

mahroo_z1
31-07-2009, 11:48

سلام علی اقا. بله من و بعضی از کاربران دیگه اینو میدونستیم چون توی فرومای دیگه هم عضو هستیم.:20:

مي خوام 800 تومن پول بدم نبايد ايراد بگيرم ؟؟:31::31:
شما ميري 1 كيلو نخود ميخري كلي چونه ميزني !:31:

علی اقا خب شما نخود اعلای برره رو بخر که کیفیتش حرف نداره البته جدیدا میگن هر کی بخوره زامبولی میگیره. :31:احتمالا این حرفو دشمنا دراوردن:31:
...........

مشكل كيفيت تصويرش بود

علی اقا شما چیکار به حرفای gsmarena داری . بارها و بارها شده که حرفی که راجع به یه گوشی زده با گوشی که بدست ما رسیده 2تا دراومده. شما ببین بچه هایی که این گوشی رو خریدن راجع بش چی میگن.:5:
دوستان این صحبتهای یکی از بچه ها راجع به دوربین این گوشیه که این گوشی رو خریده که قبلا اینویت داشته::5:

توی عکاسی به نظر من عکسهای اینوویت کمی وضوحشون بیشتره ولی امنیا اچ دی رنگها رو خیلی طبیعی تر از اینوویت میگیره و همچنین سرعت آماده بکار دوربین و همچنین ذخیره کردن عکس تو امنیا اچ دی نسبت به اینوویت خیلی سریعتره.

actooor
31-07-2009, 12:25
این گوشی کاور لنز نداره؟؟؟

mahroo_z1
31-07-2009, 12:29
این گوشی کاور لنز نداره؟؟؟
سلام. خیر دوست من.:31:

actooor
31-07-2009, 13:00
ای بابا...
بعد از یک عمری از یک گوشی خوشمون امد...حالا یکی یکی داره امکاناتش اب میره...
تا دیروز داشت که؟؟؟
میشه بدونم چرا از روش بر داشتن؟؟؟8 مگاپیکسل دوربین اونوقت بدونه کاور اونم از سامسونگ واقعا خنده داره...جای بحث داره...
اف ام ترنس هم داشت تا دیروز اینم برداشتن...حتما فردا میگن دروبین هم نداره...
من به شخصه البته خیلیا اینجورین دوربین و گوشی با این همه هزینه کاور لنز نداره منصرف شدم از خریدش...

امیدوارم به گوش شرکت سازندش برسه...:دی:دی:دی

9کرممم...

ali racer
31-07-2009, 14:56
دوست عزیز به هر حال هر گوشی با توجه به مزایای خوبش معایبی هم خواهد داشت که تو کل برندها این امر طبیعیه ولی اگه بخواهیم بصورت کلی نگاه کنیم بنظر من بهترین گوشی هست که به بهترین امکانات مجهز شده اون از n97 نوکیا بود که این همه صبر کردیم بالاخره آش دهن سوزی هم نشد ولی این کار سامسونگ واقعا تحسین بر انگیزه.

بالاخره هر گوشي اي يه سري معايب داره اين قبول
ولي به نظر من 97 براي كاري كه ساخته شده (اينترنت) فوق العاده اس شما از 5..6 نفري كه توفروم خودمون 97 دارن بپرس !
اما چرا آش دهن سوزي در نيومده؟ چون شما انتظار يه گوشي مولتي مديا
با دوربين 8 و فيلمبرداري بالاتر و سي پي يو قوي براي رندر بهتر
بازي رو داشتين كه 97 اين امكانات رو نداره و البته واسه اين هم ساخته نشده (تبليغات نوكيا رو ديدن؟97= اينترنت زير انگشتان شما)
...............
اما از بحث 97 بيايم بيرون
يكي از مشكلاتي كه من فكر ميكنم بعدا به چشم بياد واسه اين
گوشي كم بودن بازي هايي كه بخواد از اين قدرت سي پي يو استفاده كنه(دقيقا بر خلاف آِيفون)
البته با اين مشكل ساتيو هم روبرو هستش

GSMArena نوشته دلیل تاحیر ریویو این بوده که این گوشی به دلیل برخی مشکلات سخت افزاری تولیدش متوقف شد ولی الان این گوشی در تمام دنیا ریلیز شده و تمام باگهاش درست شده و آماده رقابت با گوشیهای دیگه هستش .

مخلصیم .

امير مگه متن آرنا رو كامل نخوندي ؟
اين مشكل همون پهناي باند بيشتر واسه سيو ديتا بود كه بتونه 24 فريم صداي بهتري رو سيو كنه

علی اقا شما چیکار به حرفای gsmarena داری . بارها و بارها شده که حرفی که راجع به یه گوشی زده با گوشی که بدست ما رسیده 2تا دراومده. شما ببین بچه هایی که این گوشی رو خریدن راجع بش چی میگن.:5:
دوستان این صحبتهای یکی از بچه ها راجع به دوربین این گوشیه که این گوشی رو خریده که قبلا اینویت داشته::5:

توی عکاسی به نظر من عکسهای اینوویت کمی وضوحشون بیشتره ولی امنیا اچ دی رنگها رو خیلی طبیعی تر از اینوویت میگیره و همچنین سرعت آماده بکار دوربین و همچنین ذخیره کردن عکس تو امنیا اچ دی نسبت به اینوویت خیلی سریعتره.

به نظر من الان آرنا معتبر ترين سايت رويونويس هستش واسه همين بهش كار دارم:31:
بله اتفاق افتاده كه نظر يوزرهابا نظر آذنا يكي نبوده (مثلا همين باتري8510 كه آرنا كلي ازش تعريف كرده بود و يه دسته از يوزر ها اصلا با نظرش موافق نبودن !!)

امااين دليل نميشه كه بخوايم به كل بزاريمش كنار !:46:

ninja3000sh
31-07-2009, 15:22
رضا جان هم i8910 و هم n97 گوشیهای خوبی هستند اینم درست نیست که بگی n97 آش دهن سوزی هم نیست من تا الان که حدود 3 یا 4 هفته هست که n97 رو دارم توش مشکلی ندیدم و مطمئن باش اکثر نیازهای یک کاربرو میتونه برآورد کنه .هر روز 2 ساعت با Wi-Fi گوشی n97 وبگردی میکنم و 1 ساعت موزیک و نیم ساعت n-gage و ... n97 هم تو مولتی مدیا و هم تو کمرا فون مطمئن باش نیازهاتو بخوبی برآورد میکنه و مشکلی نداره.
در کل به نظر من مقایسه n97 و i8910 تو اکثر زمینه ها کار درستی نیست.چون i8910 تو اکثر زمینه ها سه سر و گردن از n97 بهتره.:31:

ای بابا...
بعد از یک عمری از یک گوشی خوشمون امد...حالا یکی یکی داره امکاناتش اب میره...
تا دیروز داشت که؟؟؟
میشه بدونم چرا از روش بر داشتن؟؟؟8 مگاپیکسل دوربین اونوقت بدونه کاور اونم از سامسونگ واقعا خنده داره...جای بحث داره...
اف ام ترنس هم داشت تا دیروز اینم برداشتن...حتما فردا میگن دروبین هم نداره...
من به شخصه البته خیلیا اینجورین دوربین و گوشی با این همه هزینه کاور لنز نداره منصرف شدم از خریدش...

امیدوارم به گوش شرکت سازندش برسه...:دی:دی:دی

9کرممم...
actooor جان خوب n95 8gb هم کاور لنز نداشت و مشکلی هم براش پیش نیومد و فروش بالایی هم داشت. من سال 86 n95 8gb رو خریدم و بعد از گذشت دو سال فعلا خط و خشی به لنزش نیوفتاده .کلا اگه یه ذره با گوشی بهتر رفتار کنیم اونم برامون سگ جونی میکنه.:31: در مورد اف ام هم وجودش ضروریه ولی خوب این گوشی هم از تکنولوژی dlna بهره میبره که یه مزیت بزرگ براش حساب میشه.

يكي از مشكلاتي كه من فكر ميكنم بعدا به چشم بياد واسه اين
گوشي كم بودن بازي هايي كه بخواد از اين قدرت سي پي يو استفاده كنه(دقيقا بر خلاف آِيفون)
البته با اين مشكل ساتيو هم روبرو هستش
:
علی جان بازی فقط psp و ps3 و xbox 360بقیه رو بیخیال شو.:31:
کلا بازی کردن تو موبایل زیاد جذابیت نداره.
آقا برین گوشی رو بخرین که حرف نداره.20:31::40:

edi138485
31-07-2009, 16:17
سلامٌن عليكٌم !!!!

انشاالله اگر تمام اعضاي محترم انجمن در ماه مبارك رمضان روزه هاي خود را تمام و كمال و بدون كسري و قضا و... بگيرند و تمام نمازهاي عزيزان سر وقت ادا شود و در دعا هايشان نيز برادران كوشا و مومن پارس مايكروتل را نيز از دعا محروم نسازند.....
.
.
.
گوشي امنيا اچ دي به همت برادران مايكروتلي با گارانتي و ... بعد از ماه رمضان ( چون اونا هم روزه ميگيرن و حال وارد كردن گوشي رو تو ماه رمضون ندارن )به عنوان عيدانه ( عيد فطر ) در بازار موجود خواهد بود .

من الله توفيق

edi138485
31-07-2009, 17:00
و يه سوال ؟

ما يه آشنا داريم كه ميخواد بره خارنج !!

حال اگه دوستايي مثل برادر بزرگوار ( نينجا 3000 اس اچ) كه سابقه واردات !! گوشي از خارنج رو دارن بگن كه گوشي رو با چه قيمتي و چقدر تفاوت نسبت به ايران گرفتن و اين در كل ارزش داره يا نه ممنون ميشم

ارادتمند .....

javad1948
31-07-2009, 17:21
بالاخره از مایکروتل خبری نشد؟

4870x2
31-07-2009, 17:28
اخر اين گوشي هك شد يا نه؟
ميشه به n-gage اميدوار بودش؟

S@nti@go_s&k
31-07-2009, 18:20
سلامٌن عليكٌم !!!!

انشاالله اگر تمام اعضاي محترم انجمن در ماه مبارك رمضان روزه هاي خود را تمام و كمال و بدون كسري و قضا و... بگيرند و تمام نمازهاي عزيزان سر وقت ادا شود و در دعا هايشان نيز برادران كوشا و مومن پارس مايكروتل را نيز از دعا محروم نسازند.....
.
.
.
گوشي امنيا اچ دي به همت برادران مايكروتلي با گارانتي و ... بعد از ماه رمضان ( چون اونا هم روزه ميگيرن و حال وارد كردن گوشي رو تو ماه رمضون ندارن )به عنوان عيدانه ( عيد فطر ) در بازار موجود خواهد بود .

اللههههههه اکبر:دی

در مورد کاور لنز هم اینو بگم رفیق من N82 داره الان روی لنزو ببینی یه سانت خاک نشسته و گوهو گند تمام وجود گوشیو گرفته

ACTOOOR جان این دیگه بستگی به طرف داره چطور استفاده کنه .خیلی از گوشی ها کاور ندارن ولی اصلا روشون نه خطی نه چیز دیگه افتاده .

بالاخره از مایکروتل خبری نشد؟

نه

farhooode
31-07-2009, 20:01
من فعلا یک 3 سالی میخوام صبر کنم ببینم سامسونگ میتونه دنیا موبایل ها رو فتح کنه یانه
اون موقع باید موبایل خرید

actooor
31-07-2009, 20:34
من فعلا یک 3 سالی میخوام صبر کنم ببینم سامسونگ میتونه دنیا موبایل ها رو فتح کنه یانه
اون موقع باید موبایل خرید

درود بر یوزارسیف حکیم...:10::5:

چطوری فرهوده؟؟؟:5:

اینو خو امدی...

میگن سامسونگ تا 1 ماه دیگه امنیا اچ دی 4 چرخ با ایربک و ترمز ای بی اس داره میده بیرون...پشتشم زده میدین چینا:27::31:...یکم دیگه صبر کنی میادش...:31::31::31:

نینجا و S@nti@go_s&k (S@nti@go_s&k) دمتون گرم از توضیح...:11::40:

9کرممم...

farhooode
31-07-2009, 21:14
من طرحی به سامسونگ دادم که در اون طرح نسل آینده گوشی های سامسونگ صفحه تاچ شون فقط با حرارت لمسی دست خریدار کار کنه
و جواب سامسونگ هم جالب بود
آن را خواهیم ساخت

ali racer
31-07-2009, 22:00
من طرحی به سامسونگ دادم که در اون طرح نسل آینده گوشی های سامسونگ صفحه تاچ شون فقط با حرارت لمسی دست خریدار کار کنه
آن را خواهیم ساخت
طرحي كه شما دادي قبلا اختراع شده و ساخته گرديده :27:

........................
چرا اينقدر تو ايران گرانه امير ؟؟؟؟

660 دلار !!!!

ali_power42
01-08-2009, 00:52
پارس مایکروتل که وارد کنه به ناچار گارانتی های متفرقه ارزون میشن
فکر کنم این گوشی تا حدودای 600 دلار هم در اینده ای نزدیک پایین بیاد و با این قیمت و امکانات واقعا میرزه

Vamp!r3
01-08-2009, 01:52
قيمت ديجي كالا...با خدمات طلايي 18 ماهه پارسه...865 تومن...
5 تومن از گوشي شاپ ارزون تره...

javad1948
01-08-2009, 06:07
گوشی شاپ گوشی رو دستش باد کرده قیمت رو نمیاره پایین

micheal-tnt
01-08-2009, 16:07
گوشیه توپیه حتما میگیرمش
(حالا کی مایکروتل میاره )

mahyarSAMSUNG
01-08-2009, 17:35
آن را خواهیم ساخت

ولی شما توی فکر این بودید که اگه زمستون باشه و کاربر دست سرد باشه چطور با گوشیش باید کار کنه ؟ اصلا ایده خوبی نیست ! :41:

S@nti@go_s&k
01-08-2009, 17:38
گوشیه توپیه حتما میگیرمش
(حالا کی مایکروتل میاره )

همچنان منتظریم

ولی قیمتش افت میکنه مطمین باشین آخر تابستون قیمتش میشه قیمت جهانیش

4870x2
01-08-2009, 17:41
گوشی شاپ گوشی رو دستش باد کرده قیمت رو نمیاره پایین
نبابا اونا كه انبار ندارن!
تا يه نفر سفارش ميده ميرن علاالدين مي گيرن!

mahroo_z1
01-08-2009, 17:52
سلام دوستان .نمیدونم اصلا این خبر یادتون مونده یا نه ولی قرار بوده این گوشی از اول ماه اگوست بطور رسمی به بازار عرضه بشه ::5:

forum-p30world
01-08-2009, 18:14
ولی شما توی فکر این بودید که اگه زمستون باشه و کاربر دست سرد باشه چطور با گوشیش باید کار کنه ؟ اصلا ایده خوبی نیست ! :41:

تایید میشه دقیقا بعد از خوندن همین به ذهنم رسید که شما گفتید

S A M S U N G
01-08-2009, 21:20
سلام مهیار جان .

واسه صفحه نمایشهای capacitive قلم مخصوص تولید شده که میتونین با قلم هم باهاش کار کنین .

مخلصیم .

saman65
01-08-2009, 21:37
آن را خواهیم ساخت

خدا به این تاپیک و تمام تاپیک هایی که احتمال داره ایشون گوشی مربوطه رو بخره رحم کنه:31:آمین

سلام مهیار جان .

واسه صفحه نمایشهای capacitive قلم مخصوص تولید شده که میتونین با قلم هم باهاش کار کنین .

مخلصیم .

امیر این قلمه رو آیفون هم جواب میده حتما نه؟

اگه لینکی ازش داری ممنون میشم بزاری

Michael Ropy
01-08-2009, 21:42
آن را خواهیم ساخت خوب این میشه صفحه لمسی مادون قرمز. بدیش اینه که خیلی گرونه. گرون تر از خازنی. نمونش گوشی های نئون نود (البته جی اس ام ننوشته مادون قرمز فقط نوشته تاچ):

javad1948
01-08-2009, 22:06
نبابا اونا كه انبار ندارن!
تا يه نفر سفارش ميده ميرن علاالدين مي گيرن!

گوشی شاپ الان یک هفته است که قیمتش رو به روز نکرده.
از اون بدتر هم جی اس ام که 3 هفته است که قیمت 920 تومن رو تغییر نداده

javad1948
01-08-2009, 23:12
آخرین قیمت تو سایت gsmarena
470 یورو اعلام شده

و تو سایت timetechs
قیمتش 619.95 دلار اعلام شده البته برای مدل 8 گیگ

S A M S U N G
01-08-2009, 23:27
این لینک خبر سامان جان :

مخلصیم .

behzad1280
02-08-2009, 07:27
درود دوستان

فکر کنم در مورد مسایل فنی و مقایسه ای این گوشی دیگه مطلبی نموند که درباره اش صحبت نکرده باشیم و از نظرات و تجربیات بچه های فروم استفاده نکرده باشیم.:10:

نینجا ، بهنام ، امیر ، و ... متشکریم بچه ها .. :11:

حالا بیشتر بحث ها تنها در مورد زمان عرضه و قیمت خواهد بود و یواش یواش این تاپیک هم میره پایین ...

من هم بی شک این گوشی رو خواهم خرید .. اما تنها جای یه افسوس رو به نظر من باقی گذاشت و اون هم این بود که چی میشد FM Transmitter هم می داشت؟

.

Ali_BlueBoy
02-08-2009, 10:54
فقط یه نکته ای ...اقا این بلاخره هک شدش ...

ninja3000sh
02-08-2009, 13:31
با سلام خدمت دوستان عزیز.
عکسهای گرفته شده توسط i8910 و n97 تو محیط بیرون.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

ادامه در پست بعدی.

ninja3000sh
02-08-2009, 13:37
i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.در حالت ماکرو.

n97. در حالت ماکرو.

ادامه در پست پایین.

ninja3000sh
02-08-2009, 13:43
i8910.در حالت ماکرو.

n97. در حالت ماکرو.

i8910 در حالت زوم.

n97 در حالت زوم.

i8910 در حالت زوم.

n97 در حالت زوم.

در مورد کیفیت فیلمبرداری هم فیلم قرار بود آپ کنم ولی همین الان گوشیم رو به فریمویو جدید آپدیت کردم و فیلمبرداری همراه با صداش با فریمویو جدید آپ خواهم کرد.و در مورد کیفیت صدای فیلمبرداری هم توضیح خواهم داد.

اینم فریمویو جدید.

موفق باشید.

Vamp!r3
02-08-2009, 13:45
نينجا جان...بازم گل كاشتي در حد نينجا!...

forum-p30world
02-08-2009, 14:11
می خوام بدونم فرق symbian با win mo چقدره؟ البت سیمبین تاچ دیگه از لحاظ نرم افزاری و اپدیت

مثلا اگر win mo 6.1 داری 7 بیاد قابل ارتقاع هست؟ سیمبین برای ورژن های جدیدش چی؟

نرم افزار های کدوم بیشتر و کاربردی تره؟

ببخشید سوال پایه ای بود :43::45: برای اینکه نگید بی ربط به تاپیک بود:::i8910 گوشیه خوبیه::::15::43:

hasanmotori
02-08-2009, 14:17
Ninja jun damet garm albate man nemitunam axaro bebinam
internetesh che jurie ? Dar hade iphone hast ?
Be nazare shoma baraye internet ino begiram ya omnia pro ya ye net book ?

sogol6561
02-08-2009, 14:35
نینجا جان دمت گرم.
عالی بود.
ما منتظر جواب در مورد صدای گوشی هنگام فیلمبرداری هستیم بعد از آپدیت هستیم.:10:
باز هم ممنون.:40:

actooor
02-08-2009, 15:13
نینجا جان دمت گرم داداش...

ولی به نظرم مقایسه 8 با 5 زیاد درست نیست...
ولی عکسا چشم و گوش ملت رو باز کزد دمت گرم...:دی

در مورد ان97 با اینکه 5 مگاپیکسله خوب عکس گرفته فقط زیادی تاره...به نظرم ان95 یا ان82 بهتر عمل میکنن تو عکاسی در مقابل ان97...در کل ان97 میتونه نیاز 50 درصدی کاربر رو فراهم کنه...

9کرممم...

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 15:16
می خوام بدونم فرق symbian با win mo چقدره؟ البت سیمبین تاچ دیگه از لحاظ نرم افزاری و اپدیت

مثلا اگر win mo 6.1 داری 7 بیاد قابل ارتقاع هست؟ سیمبین برای ورژن های جدیدش چی؟

نرم افزار های کدوم بیشتر و کاربردی تره؟

ببخشید سوال پایه ای بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای اینکه نگید بی ربط به تاپیک بود:::i8910 گوشیه خوبیه:::[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویندوزو میتونی ارتقا بدی اما سیمبین نه

نرم افزار 100% ویندوز

در کل اصلا قابل مقایسه نیست ویندوز خیلی بالاتره :دی

ایول نینجااااااااااااااااااااا ا:دی

ایول خودم ایول سامی:دی

ali racer
02-08-2009, 15:45

سلام

نينجا جون كدوم رنگ واقعي است ؟

بالا يا پايين ؟

........................

در کل اصلا قابل مقایسه نیست ویندوز خیلی بالاتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اصلا قبول ندارم سروش جان

ويندوز موبايل چي داره كه به سيمبين سره ؟؟؟

اصلا هم سر نيست...

Ali_BlueBoy
02-08-2009, 16:09
سلام

بالا يا پايين ؟

مطمئنن عکسای اونکیه واقعیه ان 97 نیست...: دی

اصلا قبول ندارم سروش جان

اصلا هم سر نيست...

علی جون اخه چزا قبول نداری ....!!! مهمترین برتریش اینه که هنوز نوکیا تو کفش مونده و خزش نکرده..:دی

در ضمن نینجا جون طبق روال گذشته...!!! دمت چیز...!!!
در ضمن یه توضیحی هم در مورد عکسها بدم...

مکان...!!! پارک ملت....راستی نینجا جون شب هم یه سر بزن از آبنمای موزیکالش هم عکس بگیر ...!!!!

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 16:11
اصلا قبول ندارم سروش جان

علی خدا وکیلی تهشیییییییییی:دی

عجب زن مشت رجب

ninja3000sh
02-08-2009, 18:23

سلام

بالا يا پايين ؟

علی جان صد در صد i8910 عکسها رو طبیعیتر میگیره.همین تو عکس بالا رنگ طبیعی گلها اونی که i8910 برداشته اونجوریه.:31:
n97 رو تو زوم دیدید:31: خیلی ضد حاله.
کلا عکسهای i8910 طبیعیتره.:40:
موفق باشید.

forum-p30world
02-08-2009, 18:58
ویندوزو میتونی ارتقا بدی اما سیمبین نه

نرم افزار 100% ویندوز

در کل اصلا قابل مقایسه نیست ویندوز خیلی بالاتره :دی

پس لازم شد یه بررسی اساسی راجع به ویندوز و i8000 انجام بدم همه چیز که دوربین نیست:9:

javad1948
02-08-2009, 19:23
بالاخره نینجا اومد و یه حالی بهمون داد. نباشه واقعا جاش خالیه

راستی یه سوال
چرا تعداد رنگهای صفحه نمایش در ویندوز موبایلها 65 هزار رنگه؟
آیا این باعث کاهش کیفیت نمایش نمیشه و چرا کمپانی بزرگی همچون سامسونگ هم هنوز نتونسته در زمینه ویندوز موبایل به فناوری 16 میلیون رنگ برسه؟

برای اینکه نگین سوال خارج از بحث بوده باید عرض کنم که omnia hd گوشی واقعا خوبیه. کاش که ویندوز موبایل بود با کیفیت نمایش 16 میلیون رنگ. و fm transmitter و کاش که کیفیت صدا در حالت فیلمبرداری hd افت نمی کرد

S A M S U N G
02-08-2009, 19:41
سلام به همگی .

مرسی نینجا جان .

راستی این عکسها رو با IG2 گرفتی ؟

اگه آره ، قابل توجه اونائی که میگن کیفیت دوربین اومده پائین !

مخلصیم .

mamad6280
02-08-2009, 20:54
نمیدونم قبلا اشاره شده یا نه
اما گوشی شاپ قیمتشو زده 750

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 20:56
نه اشاره نشده بود :دی

ایول منم نگاه نکرده بودم بیا پایین بیا پایین :دی

S A M S U N G
02-08-2009, 21:05
750 ؟

خیلی عالیه . جطور 150 دو شبه کم کردن ؟ !!

مخلصیم .

edi138485
02-08-2009, 22:04
اصلا قبول ندارم سروش جان

اصلا هم سر نيست...

ضمن اين كه بايد اعتراف كرد ويندوز موبايل سيستم عامل خوبيه....
اما به نظر من هم سيمبين سيستم كاربردي تر و مناسب نر براي كار هاي مخابراتيه
از مديريت اس ام اس گرفته تا راندمان كاري دو گوشي با سخت افزار هاي مشابه تاقابليت هاس مالتي مديا پشتيبانيه فارسي تا....

اصولان در شروع كار سيمبين تقريبا هر چيز لازمي رو واسه كار داره اما واسه وين بايد بگردي و يكي يكي پيدا كني
ممكنه خيليا بگن : واسه وين موبايل هر برنامه اي پيدا ميشه
درسته
اما
خب اگه قرار باشه واسه هر كاري لقمه رو شونصد دفه دور سر بچرخوني كه ......
اينم بگم كه من درسته به اندازيه هيچكدوم از اساتيد اينجا صاحب نظر نيستم اما به عنوان يه يوزر ساده كه از همه رقم گوشه سيمبين و وين موب استفاده كرده ( 6600- ان73 - ان78 -5800 -و تاچ دياموند 1 و 2 ) نظرم اينه
تشكر

ali racer
02-08-2009, 22:16
مطمئنن عکسای اونکیه واقعیه ان 97 نیست...: دی

علی جون اخه چزا قبول نداری ....!!! مهمترین برتریش اینه که هنوز نوکیا تو کفش مونده و خزش نکرده..:دی

در ضمن نینجا جون طبق روال گذشته...!!! دمت چیز...!!!
در ضمن یه توضیحی هم در مورد عکسها بدم...

مکان...!!! پارک ملت....راستی نینجا جون شب هم یه سر بزن از آبنمای موزیکالش هم عکس بگیر ...!!!!
تو مگه اسمت نينجاست كه جواب ميدي هاااا ؟:31:

ضمنا مگه نوكيا هر چي بزنه من بايد بخرم ؟؟

علی خدا وکیلی تهشیییییییییی:دی

عجب زن مشت رجب
خب باشه
ميخواين بحث كنيم سر وين موبايل و سيمبين بسم ا..

علی جان صد در صد i8910 عکسها رو طبیعیتر میگیره.همین تو عکس بالا رنگ طبیعی گلها اونی که i8910 برداشته اونجوریه.:31:
n97 رو تو زوم دیدید:31: خیلی ضد حاله.
کلا عکسهای i8910 طبیعیتره.:40:
موفق باشید.

ممنون
البته از دوربين 8 كمتر از اين هم تو زوم انتظار نميرفت(چون تراكم پيكسل بيشتري داره)

نه اشاره نشده بود :دی

ایول منم نگاه نکرده بودم بیا پایین بیا پایین :دی
سروش كم اسپم بده:31:

750 ؟

خیلی عالیه . جطور 150 دو شبه کم کردن ؟ !!

مخلصیم .
ميگن تعداد زيادي از 8910 وارد بازار شدن(يه گوني:31:)
واسه همينه كه قيمت كشيده پايين
البته هنوز با قيمت جهاني اش فاصله داره

ضمن اين كه بايد اعتراف كرد ويندوز موبايل سيستم عامل خوبيه....
اما به نظر من هم سيمبين سيستم كاربردي تر و مناسب نر براي كار هاي مخابراتيه
از مديريت اس ام اس گرفته تا راندمان كاري دو گوشي با سخت افزار هاي مشابه تاقابليت هاس مالتي مديا پشتيبانيه فارسي تا....

اصولان در شروع كار سيمبين تقريبا هر چيز لازمي رو واسه كار داره اما واسه وين بايد بگردي و يكي يكي پيدا كني
ممكنه خيليا بگن : واسه وين موبايل هر برنامه اي پيدا ميشه
درسته
اما
خب اگه قرار باشه واسه هر كاري لقمه رو شونصد دفه دور سر بچرخوني كه ......
اينم بگم كه من درسته به اندازيه هيچكدوم از اساتيد اينجا صاحب نظر نيستم اما به عنوان يه يوزر ساده كه از همه رقم گوشه سيمبين و وين موب استفاده كرده ( 6600- ان73 - ان78 -5800 -و تاچ دياموند 1 و 2 ) نظرم اينه
تشكر
شاهد هم از غيب رسيد !!

اون هايي كه ميگن وين موبايل بهتره
لطفا دلايلشو بگن ما هم روشن شيم !!!

noisymind
02-08-2009, 22:36
ای بابا حالا گیریم هم که وین موبایل بهتر هست ( نظر خودم هم شاید همین باشه ) ولی چه ربطی به تاپیک داره؟؟؟؟؟
به جای این حرفها بیاین کیفیت دوربین این گوشی رو با 8510 مقایسه کنید مثلا.
فکر کنم عکسهای 8510 کمی واضحتر و البته آبرنگی تر هستند. ( با توجه به جی اس ام ارنا )

S@nti@go_s&k
02-08-2009, 22:37
خب باشه
ميخواين بحث كنيم سر وين موبايل و سيمبين بسم ا..مشکلی نیست علی جان ولی آخه به جایی نمیرسه هر کی حرف خودشو میزنه

Hadicraft
02-08-2009, 23:12
سلام می خواستم بدوتم محافظ صفحه نمایش که برای این گوشی اومده اسمش چیه ؟
چنده و از کجا میشه خرید؟:20:

Best N95
02-08-2009, 23:45
سلام به نینجا :
این گوشی حالت پانورما هم داره ، اگه داره یه عکس بنداز با این حالت تا ببینیم اندازه عکس چقدر میشه؟

Best N95
03-08-2009, 00:01
از ويژگي هاي ديگر دوربين اين گوشي، اينه که حالت geo tagging داره ، به اين معني که مکان جغرافيايي عکس را در اطلاعات مربوط به اون، ذخيره مي کنه و شما هرگز رد عکس رو گم نخواهيد کرد.................

Best N95
03-08-2009, 00:04
یه سوال دیگه : زوم این گوشی چطوره ؟
اپتیکال یا دیجیتال؟

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 00:06
از ويژگي هاي ديگر دوربين اين گوشي، اينه که حالت geo tagging داره ، به اين معني که مکان جغرافيايي عکس را در اطلاعات مربوط به اون، ذخيره مي کنه و شما هرگز رد عکس رو گم نخواهيد کرد.................

سلام اااااااااااا ایول چه فناوریه خوفی:دی

این فناوریو خیلی از گوشیهادارن جیگر

زومشم دیجیتاله :دی

ninja3000sh
03-08-2009, 01:46
Ninja jun damet garm albate man nemitunam axaro bebinam
internetesh che jurie ? Dar hade iphone hast ?
Be nazare shoma baraye internet ino begiram ya omnia pro ya ye net book ?
حسن جان کلا لپ تاپ رو نمیشه با گوشی مقایسه کرد چون با توجه به اینکه cpu قوی و صد البته تکنولوژی بالاتر داره بنابراین به طور مثال تو اینترنت قویتر از گوشی عمل میکنه.
تو Wi-Fi هم که اینترنت لپ تاپ صفحات رو خیلی زودتر بارگذاری میکنه نسبت به گوشی.
در مورد اینکه سافاری آیفون بهتره یا بروزر این گوشی میتونم بگم آیفون به هر حال نون سافاری رو میخوره و عملکردش بهتره.البته من opera 9.5 پاکت پیسی رو با هیچ بروزری عوض نمیکنم.:40:
omnia pro هم که opera 9.5 داره و میشه گفت عملکردش بهتره.در ضمن gsmarena.com تو مشخصات i8910 نوشته که opera 9.5 داره ولی نداره.:31:
در کل از نظر من بین بروزر گوشیها:
1:opera 9.5
2:safari
3:و بعدا بروزر سیمبین.
البته i8910 و n97 هم بروزر خوبی دارند سرعت بارگذاریشون خوبه ولی به پای اونا نمیرسه.

بالاخره نینجا اومد و یه حالی بهمون داد. نباشه واقعا جاش خالیه

راستی یه سوال
چرا تعداد رنگهای صفحه نمایش در ویندوز موبایلها 65 هزار رنگه؟
آیا این باعث کاهش کیفیت نمایش نمیشه و چرا کمپانی بزرگی همچون سامسونگ هم هنوز نتونسته در زمینه ویندوز موبایل به فناوری 16 میلیون رنگ برسه؟

برای اینکه نگین سوال خارج از بحث بوده باید عرض کنم که omnia hd گوشی واقعا خوبیه. کاش که ویندوز موبایل بود با کیفیت نمایش 16 میلیون رنگ. و fm transmitter و کاش که کیفیت صدا در حالت فیلمبرداری hd افت نمی کرد
جواد جان اصلا بالا بردن تعداد رنگ ال سی دی به کمپانی تولید کننده گوشی ربط نداره و اینو باید مایکروسافت بکنه که تو نسخه های بعدی وین موبایل ممکنه این امر اتفاق بیوفته.
در ضمن شما به 65 کیلو بودن وین موبایل نگاه نکن چون همیشه عدد بالاتر داشتن تو همه چیز دال بر بهتر بودن اون نیست.همین 65 کیلو کالر وین موبایل داره با 16 میلیون دیگر برندها رقابت میکنه.عکسهای مقایسه ال سی دی 3 تا از گوشیهای i8910 و n97 و پاکت پیسی touch pro2 و آیپاد تاچ رو که تو صفحات قبل هستش میتونی ببینی.اونجا معلوم میشه که وین موبایل هم تو رنگ بندی ال سی دی بهترین عملکردو داره..پس زیاد به 65 کیلو کالر بودن فکر نکن.
فقط ایرادی که ال سی دی وین موبایل داره اینه که زیر نور خورشید متاسفانه خواناییش خیلی میاد پایین.:13:در ضمن همین cpu خودش هم هر چقدر قویتر میشه تو شفافیت ال سی دی هم تاثیر میزاره.کلا عوامل یکی دو تا نیست زیاده.
در مورد اف ام ترنسمیتر هم بگم که اگه داشت عالی میشد ولی خوب تکنولوژی dlna هم چیز شاخیه و ال سی دیهای جدید که دارن به این تکنولوژی مجهز میشن میتونی فیلمهای hd گوشی رو براحتی بدون سیم و دنگ و فنگ روی ال سی دی تماشا کنی و لذت ببری.

سلام به همگی .

مرسی نینجا جان .

راستی این عکسها رو با IG2 گرفتی ؟

اگه آره ، قابل توجه اونائی که میگن کیفیت دوربین اومده پائین !

مخلصیم .
امیر جان عکسها رو با فریمویو قبلی گرفته ام.
تو فریمویو جدید اصلیترین تغییر همون ضبط صدای فیلمبرداری تو فرمت aac هستش.
البته من هنوز وقت نکرده ام از یه جا فیلم بگیرم ببینم صداش درست شده یا نه.:31:

سلام به نینجا :
این گوشی حالت پانورما هم داره ، اگه داره یه عکس بنداز با این حالت تا ببینیم اندازه عکس چقدر میشه؟
دوست عزیز حالت پانوراما داره.
عکس هم میزارم.

موفق باشید.

mahroo_z1
03-08-2009, 08:29
سلام می خواستم بدوتم محافظ صفحه نمایش که برای این گوشی اومده اسمش چیه ؟
چنده و از کجا میشه خرید؟:20:
سلام دوست عزیز. منظورتون محافظیه که در صفحه 103 این تایپیک هست؟:5:

behzad1280
03-08-2009, 08:53
سلام دوست عزیز. منظورتون محافظی که در صفحه 103 این تایپیک هست؟:5:

درود
ببخشید پا برهنه پریدم وسط

فکر کنم منظور دوستمون همون Invisible Shield هست که خودتون هم گفتید. واقعاً به نظر عالی میاد ..

شما تو تهران جایی ندیدید؟

.

mahroo_z1
03-08-2009, 10:29
سلام اقا بهزاد. والا من چون توی تهران نیستم اطلاعی ندارم سایر دوستان تهرانی باید جواب بدند.:5:

Milad7171
03-08-2009, 10:48
سلام دوستان
این dlna چیه و چطوری کار میکنه؟

ninja3000sh
03-08-2009, 12:13
دوستان همین الان با فریمویو جدید گوشی IG2 حدود 1 دقیقه فیلمبرداری کردم و با N97 مقایسه کردم ببینم صداش بهتر شده یا نه.(همانطوری که میدونید تو فریمویو جدید فرمت صدا از amr به aac تغییر پیدا کرده)
در ضمن فیلمبرداری رو در دو حالت انجام دادم یکی در فاصله نیم متری از اسپیکر لپ تاپ و اون یکی هم در فاصله 4 یا 5 متری از اسپیکر لپ تاپ. در دو حالت هم کیفیت صدای پخش I8910 بهتر از N97 بود.(هم از نظر بلندی و هم از نظر شفافیت) و فیلمبرداری I8910 با رزولیشن 720*1280 انجام شد. این مشکلش هم حل شد.:10:فیلمها رو اگه تونستم به زودی آپ میکنم.

من هم مثل فون آرنا لازم میدونم اینو اینجا کپی کنم و بگم سامسونگ با این گوشی واقعا ترکونده.

موفق باشید.

S@nti@go_s&k
03-08-2009, 12:22
ایول خودم ایول نینجا ایول سامی:دی

خداروشکر توطیه دشمنان داره نابود میشه توسط نینجا جون

پس زود آپ کن منتظریم راستی موقع فیلم برداری آهنگ گل پری جونو بزار ببینم تو فیلم چجوری میاد صداش:دی

heybazigar
03-08-2009, 13:04
ببخشید نینجا جان آیا کیفیت تصویر در آپدیت جدید کم شده؟ چون میگن از فریم ها کم شده.آیا واقعیت داره؟ لطفا اون فیلم مقایسه صدای اسپیکر گوشی ها یادت نره.ممنون

ali_power42
03-08-2009, 17:36
اینطور که gsmarena نوشته بعد از اصلاح صدای فیلمبرداری اگه درست فهمیده باشم 1 فریم از 24 فریمی که در فرمویر قبلی بود کم شده یعنی بعد از اپدیت شده 23 فریم
به گفته خود gsmarena فقط در تصاویری که حرکات سریع داشته باشن کمی کندی مشخصه و در غیر اینصورت خیر
حالا اگه نینجا جان زحمت بکشن و یک فیلم اپلود کنن همه چیز روشن میشه

mahroo_z1
03-08-2009, 17:39
سلام دوستان
این dlna چیه و چطوری کار میکنه؟
سلام دوست عزیز. اینو توی ویکی پدیا پیدا کردم ::5:

DLNA (Digital Living Network Alliance) is a standard used by manufacturers of consumer electronics to allow entertainment devices within the home to share their content with each other across a home network.
DLNA intends to cut through the problems inherant in using digital media between different consumer electronic devices. For example a DLNA compliant TV will interoperate with a DLNA compliant PC to play music, photos or videos.
DLNA has been adopted by some of the worlds biggest consumer electronics companies.

javad1948
03-08-2009, 18:30
نینجا جان درسته که ال سی دی این گوشی انقدر حساسه که بدون قلم به راحتی میشه باهاش کار کرد. اما به نظر من کارکردن با قلم راحت تره .خصوصا هنگامی که بخواهیم massege بدی ممکنه که با انگشت اشتباه تایپی داشته باشیم. می خواستم بپرسم تو پک این گوشی قلم هم موجود هست یا نه
سوال دیگرم این بود که شما که با گوشی های زیادی تا حالا کار کردی، اگر بخواهی از چند برند یا سیستم عامل مختلف گوشی داشته باشی کدوم ها رو انتخاب می کنی؟
البته تو سامسونگ که مشخصه که تا حالا i8910 تقریبا بهترینه. البته omnia های جدید با cpu های قویتر رو نمیشه نادیده گرفت

اگر بخواهی از htcگوشی انتخاب کنی ، تاچ اچ دی رو ترجیح می دی یا تاچ دیاموند2 یا تاچ پرو
کلا ویندوز موبایل را ترجیح می دهی یا گوشی های سیمبیان رو

سوال دیگرم در مورد آپدیت i8910 بود و آن اینکه گوشی هایی که دیرتر به بازار می آیند مثلا یک ماهه دیگه ، آیا این آپدیت هایی که در پست قبلی از اونها صحبت کردی در آنها توسط کمپانی سازنده لحاظ می شود یا نه؟

S A M S U N G
03-08-2009, 19:15
سلام به همگی .

اگر یادتون باشه اولین گوشی با فیلمبرداری VGA هم خالی از مشکلی نبود ! پس نباید به اولین گوشی با HD هم زیاد گیر داد !

دوستان ویندوزی :دی مایکروسافت مالتی تاچ رو روی WinMo 7 تائید کرد !

مخلصیم .

ali racer
03-08-2009, 20:19
سلام به همگی .

اگر یادتون باشه اولین گوشی با فیلمبرداری VGA هم خالی از مشکلی نبود ! پس نباید به اولین گوشی با HD هم زیاد گیر داد !

دوستان ویندوزی :دی مایکروسافت مالتی تاچ رو روی WinMo 7 تائید کرد !

مخلصیم .
جدي ؟
تو سايت خود مايكروسافت زده؟

پس ميشه اميدوار بود به8910 تا مولتي تاچ بشه !:8:

نینجا جان درسته که ال سی دی این گوشی انقدر حساسه که بدون قلم به راحتی میشه باهاش کار کرد. اما به نظر من کارکردن با قلم راحت تره .خصوصا هنگامی که بخواهیم massege بدی ممکنه که با انگشت اشتباه تایپی داشته باشیم. می خواستم بپرسم تو پک این گوشی قلم هم موجود هست یا نه
سوال دیگرم این بود که شما که با گوشی های زیادی تا حالا کار کردی، اگر بخواهی از چند برند یا سیستم عامل مختلف گوشی داشته باشی کدوم ها رو انتخاب می کنی؟
البته تو سامسونگ که مشخصه که تا حالا i8910 تقریبا بهترینه. البته omnia های جدید با cpu های قویتر رو نمیشه نادیده گرفت

اگر بخواهی از htcگوشی انتخاب کنی ، تاچ اچ دی رو ترجیح می دی یا تاچ دیاموند2 یا تاچ پرو

سوال دیگرم در مورد آپدیت i8910 بود و آن اینکه گوشی هایی که دیرتر به بازار می آیند مثلا یک ماهه دیگه ، آیا این آپدیت هایی که در پست قبلی از اونها صحبت کردی در آنها توسط کمپانی سازنده لحاظ می شود یا نه؟
دوست من با توجه به خازني بودن صفحه نمايش اين گوشي حتما بايد از انگشت استفاده كني
بنابراين تو پكش هم قلم نداره

actooor
03-08-2009, 20:43
با این حساب ال سی دی خازنی بودن 8910 به نظرم واسه تایپ و اس ام اس به مشکل میخوره...خیلی سخت میشه...

اینجا ان97 یک قدم تو تایپ جلو تره بخاطر کیبورد عالی...

9کرممم...

R@R#M@N
03-08-2009, 21:43
صفحه های خازنی هم قلم دارند
من قلم آیفون رو دیدم
و فکر میکنم از جنس فلزی رسانا باشه

ninja3000sh
03-08-2009, 21:59

جواد جان ال سی دی این گوشی شبیه آیفونه با این تفاوت که با دو انگشت نمیتونی به ال سی دی فرمان بدی(یعنی با دو انگشت نمیتونی روی عکس زوم کنی و ...) بنابراین با ناخن و مداد نمیشه باهاش کار کرد.در مورد تایپ هم با همین کیبورد مجازی گوشی به راحتی میتونی تایپ کنی و درصد اشتباه کمه.با توجه به اینکه تاچ این گوشی خازنیه بنابراین تو پکش مداد وجود نداره و اصلا نمیشه با مداد کار کرد.
در مورد سیستم عامل هم هر کدوم یه سری مزایا و معایبی دارند و این بستگی به سلیقه افراد داره که کدوم رو انتخاب کنند.من الان سیستم عامل سیمبین که روی 4 تا از گوشیهام و ویندوز موبایل روی htc touch pro2 و مک روی آیپاد تاچ که هست با همشون که کار میکنم میبینم هر کدام مزایا و معایبی دارند.(کلا کار کردن با هر سیستم عاملی برای خودش لذتی داره:31::40: چه مک باشه و چه سیمبین و چه وین موبایل و چه آندرویید و ...)
من حدود 1 ماهه پیش از بین touch hd و touch pro2 همین touch pro2 رو بخاطر جدیدتر بودن و داشتن کیبورد سخت افزاری انتخاب کردم.
ولی در کل من سیمبین رو بخاطر راحتی کارش به وین موبایل ترجیح میدم البته منکر کاراییهای وین موبایل هم نیستم.
در مورد آپدیت هم صد در صد گوشیهایی که یک ماهه دیگه میاند خود کارخانه با فریمویو جدید میده بیرون و مشکلی نداره.حالا گیریم با فریمویو جدید هم نداد شما خودت میتونی آپدیت کنی.
موفق باشید.

sogol6561
03-08-2009, 22:10
نینجا جان دمت گرم.
آپدیت گوشی چقدر طول کشید؟؟منظور اینکه زیاد طول میکشه آپدیت بشه یا کم؟؟

mahroo_z1
03-08-2009, 22:34
سلام دوستان. با تشکر از دوست خوبمون نینجا قابل توجه دوستانی که در مورد نداشتن قلم در هنگام تایپ کردن با این گوشی سوال میکنند این مطلبو از یکی از دوستانی که این گوشی رو داره نقل قول میکنم ::5:

در این مورد باید بگم که تشخیص دستخط گوشی کارش رو به خوبی انجام میده و من مواقعی که میخوام با یک دست اس ام اس بزنم از اون استفاده میکنم و با انگشت شصتم مینویسم و خیلی کم پیش اومده که حرفی رو بخوام دوباره بنویسم.

SHAHRIAR_K2
04-08-2009, 01:07
نینجای عزیز لطفا طریقه آپدیت کردن این گوشی را بذار تا اگه این گوشی را خریدیم سریع آپدیدش کنیم.

mer30

:thumbsup:

ninja3000sh
04-08-2009, 09:14
نینجا جان دمت گرم.
آپدیت گوشی چقدر طول کشید؟؟منظور اینکه زیاد طول میکشه آپدیت بشه یا کم؟؟

نینجای عزیز لطفا طریقه آپدیت کردن این گوشی را بذار تا اگه این گوشی را خریدیم سریع آپدیدش کنیم.

mer30

:thumbsup:
من گوشی رو بیرون جایی که پهنای باند اینترنتش 6 مگابایت بود آپدیت کردم و حدود 30 الی 45 دقیقه طول میکشه.البته اگه بخواهین با adsl تو خونه آپدیت کنین ممکنه با پهنای 256 یا 512 کیلو بایت حدود 1.40 الی 2 ساعت طول بکشه و اصلا فریمویو جدید رو نشناسه(همانطوری که تو گوشی من ناقص آپدیت میشد و فریمویو جدید رو نمیشناخت).
پس پیشنهاد میکنم گوشی رو جایی آپدیت کنید که اینترنتش پر سرعت باشه.
آپدیت هم از طریق pc studio 7 انجام بدین.همین اگه توی قسمت phone software updata کلیک کنید خودش شما رو به خوبی راهنمایی میکنه.
فقط موقع آپدیت :
1:سعی کنید گوشیتون فول شارژ باشه.
2:از انگولک کردن دکمه های گوشی خودداری کنید.(بخصوص هنگام نصب رام جدید)
3:از کیپ بودن کابل usb به کامپیوتر و خود گوشی مطمئن باشید.
در ضمن از این نترسید که اینترنت وسط آپدیت قطع بشه دیگه همه چی تمومه.اگه اینترنت وسط آپدیت قطع هم بشه گوشی دوباره بالا میاد و همون فریمویو قبلی رو میشناسه.یعنی در اصل اول تا 100 درصد دانلود فریمویو انجام میشه و بعد از دانلود کلی فریمویو جدید شروع میکنه به نصبش.
موفق باشید.

farhooode
04-08-2009, 10:57
نینجای عزیز پیشنهاد میکنم یک سایت برای خودت به همکاری سامسونگ در ایران دائر کنی
و کلیپ های کرا با گوشی های جدید رو در سایت یوتیوب آپلود کنی و د با توضحیات فارسی در اختیار مردم ایران و دنیا قرار بدی
اینطوری خیلی کارت میگیره
و کسانی که میخوان گوشی جدید بخرند از شما و کلیپ های زیباتون بهره مند میشن

S A M S U N G
04-08-2009, 11:09
سلام به همگی.

نینجا جان مثل اینکه بچه های خارجی :دی fm-transmitter رو فعال کردن .

مطمئن نشدم آخرش . میل خودت خواستی این روش رو برو شاید اومد .

کد زیر رو بزن :
#*22822#

بعد کلید مکالمه رو بزن

با این کد میری به حالت اصلی که کمپانی گوشی رو زده .

بعد این رو بزن :
110993383

و بعد کلید مکالمه .

و بعد موفق باشی :دی

مخلصیم .

actooor
04-08-2009, 11:51
اگه این اف ام ترنس راه بیفته شیرنی میدم...:دی

9کرممم...

forum-p30world
04-08-2009, 12:11
سلام به همگی.

کد زیر رو بزن :
#*22822#

بعد کلید مکالمه رو بزن

بعد این رو بزن :
110993383

و بعد کلید مکالمه .

مخلصیم .

این خارجی ها هم چه ایرانی بازیایی در میارنا:22: حالا واقعا عمل می کنه؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
04-08-2009, 13:07
يعني واقعا اف ام ترنسفر مخفي داره ؟!

ninja3000sh
04-08-2009, 13:11
سلام به همگی.

کد زیر رو بزن :
#*22822#

بعد کلید مکالمه رو بزن

بعد این رو بزن :
110993383

و بعد کلید مکالمه .

مخلصیم .
امیر جان با اون کدی که گفتی زدم ولی مینویسه request not compelete.
حتی جای مربع و ستاره رو هم عوض کردم ولی وارد حالت اصلی نمیشه و بالایی رو مینویسه.

behzad1280
04-08-2009, 13:13
سلام به همگی.

کد زیر رو بزن :
#*22822#

بعد کلید مکالمه رو بزن

بعد این رو بزن :
110993383

و بعد کلید مکالمه .

مخلصیم .

من هم یه جاهایی اینو خوندم :

you gotta type #22822*# and then the call button to enter the manufacturer-mode. here you can activate the FM-Transmitter by dialing 110993383 + call button

حالا واقعاً اگه کار کنه من همین حالا روحم به سمت علاالدین پرواز می کنه ....

اما راستش باور کردنش ..

نیییییییییییییییییییییییی ییینججججججججججججججججججججج جججاااااااااا .... (کد رو درست وارد کن!)

...

ninja3000sh
04-08-2009, 13:29
من هم یه جاهایی اینو خوندم :

you gotta type #22822*# and then the call button to enter the manufacturer-mode. here you can activate the FM-Transmitter by dialing 110993383 + call button

حالا واقعاً اگه کار کنه من همین حالا روحم به سمت علاالدین پرواز می کنه ....

اما راستش باور کردنش ..

نیییییییییییییییییییییییی ییینججججججججججججججججججججج جججاااااااااا .... (کد رو درست وارد کن!)

...
این کد رو زدم ولی مینویسهrequest not compelete.
ممکنه کدش درست نباشه.
کد دیگه ای دارین که با زذنش وارد حالت اصلی بشه؟؟؟

behzad1280
04-08-2009, 13:55
این کد رو زدم ولی مینویسهrequest not compelete.
ممکنه کدش درست نباشه.
کد دیگه ای دارین که با زذنش وارد حالت اصلی بشه؟؟؟

نه :41:
مثل اینکه کار نمی کنه ..
آخه مگه این FM Transmitter چی بود و چه شاخی به سامسونگ میزد که از روی نسخه اولیه برش داشت؟؟

من راستی راستی با FM Transmitter این گوشی کار دارم ...
این یعنی کج دهنی به نیاز و خواسته مصرف کننده‌ها ...
و تازه اصلاً به نظر من قابل قبول نیست که یه گوشی High End مثل این، جای نقصی به این کم هزینه و کم دردسری واسه خودش باز بزاره ...

واقعاً حذف FM Transmitter از روی این گوشی یه گناه نابخشودنیه ...

Milad7171
04-08-2009, 14:00
مثل اینکه کار نمی کنه ..
آخه مگه این FM Transmitter چی بود و چه شاخی به سامسونگ میزد که از روی نسخه اولیه برش داشت؟؟

و تازه اصلاً به نظر من قابل قبول نیست که یه گوشی High End مثل این، جای نقصی به این کم هزینه و کم دردسری واسه خودش باز بزاره ...

حالا شما اینقدر جوش نزن.شما که استفاده داری با هزینه ی کمی میتونی یکی جدا گانه براش بخری

offlineinternet
04-08-2009, 14:03
سلاماگه بگید قیمت این گوشی چنده ممنون میشم

Vamp!r3
04-08-2009, 14:27
سلاماگه بگید قیمت این گوشی چنده ممنون میشم
730-750...اما بازم جا داره بياد پايين...

mahroo_z1
04-08-2009, 15:23
مثل اینکه کار نمی کنه ..

سلام اقا بهزاد. ببینید شاید با گذاشتن FM ترانسمیتر برروی اون این گوشی با این امکانات دارای مشکل مصرف زیاد باتری میشد. به نظرتون اونوقت کدومش بهتره : گوشی با FM ترانسمیتر و مصرف زیاد باتری یا گوشی بدون FM ترانسمیتر و مصرف خوب باتری.:31:

ali racer
04-08-2009, 15:25
سلام به همگی.

کد زیر رو بزن :
#*22822#

بعد کلید مکالمه رو بزن

بعد این رو بزن :
110993383

و بعد کلید مکالمه .

مخلصیم .
امير اين لينك خبر مولتي تاچ وين موبايل جديد چي شد ؟

اگه این اف ام ترنس راه بیفته شیرنی میدم...:دی

9کرممم...
اينقدر اين ترنسميتر رو بزرگ نكنين
78 منم الان ترنسميتر داره
ولي بعد از يه مدت هم بردش كم ميشه هم كيفيتش مياد پايين!

730-750...اما بازم جا داره بياد پايين...

بله 100 تومن با قيمت جهاني اش فاصله داره !
بايد هم بياد پايين

micheal-tnt
04-08-2009, 16:02
اينقدر اين ترنسميتر رو بزرگ نكنين

دوست منم این گوشی رو داشت که اونم حرف شما رو تایید میکنه

micheal-tnt
04-08-2009, 16:37
من این گوشی رو اول مهر میخرم به نظرتون تا اون روز زیر600 میرسه

farhooode
04-08-2009, 17:01
مثل اینکه کار نمی کنه ..

حالا شما زیاد جوش نزن درسته که این گوشی تراسمیتر نداره
ولی در عوضش توپولوف 154 سه تا موتور داره و نقص فنی داره

S@nti@go_s&k
04-08-2009, 17:09
من این گوشی رو اول مهر میخرم به نظرتون تا اون روز زیر600 میرسه

دقیقا چه روزی میخای بگیری اول مهر:دی

فک کنم تا 10 مهر به 600 برسه:دی

اصلا اف ام نداره خیلی باکلاس تره اگر رو اینم اف ام بزارن میشه n78 یا 85 :دی

سامی خودش میدونه چکار میکنه

من میگم نوکیا.............:دی

میگید نه

behzad1280
05-08-2009, 06:50
سلام اقا بهزاد. ببینید شاید با گذاشتن FM ترانسمیتر برروی اون این گوشی با این امکانات دارای مشکل مصرف زیاد باتری میشد. به نظرتون اونوقت کدومش بهتره : گوشی با FM ترانسمیتر و مصرف زیاد باتری یا گوشی بدون FM ترانسمیتر و مصرف خوب باتری.:31:

خوب این رو که همیشه مثل بلوتوث فعال نمی کنیم که ... :41:
هر وقت تو ماشین بودیم فقط روشن می کنیم ...

دوست منم این گوشی رو داشت که اونم حرف شما رو تایید میکنه

این که میگی کیفیت و بردش میاد پایین ؟ ... آخه چیرا؟

حالا شما اینقدر جوش نزن.شما که استفاده داری با هزینه ی کمی میتونی یکی جدا گانه براش بخری

کیفش این بود که رو خودش باشه نه اینکه بخوای واسش آساق واساق دست و پا کنی ..
خداییش کارش درست نبود !
FM Transmitter رو که نمیشه بزرگش کرد آخه .. خوب میبینی یکی نیازشه و یکی دیگه نه .. من یکی خیلی دوست داشتم تو ماشین ازش استفاده کنم ..

mahroo_z1
05-08-2009, 10:51
سلام دوستان. برگرفته از اقا حمید و سینا از موبایلستان:
اولین خبر اینکه فیلمهایی در یوتیوب اومده که کار کردن این گوشی با قلمو نشون میده با این عنوان:

Stylus Pen e Samsung Omnia HD

این قلم مثل قلم ایفونه و میتونه بار الکتریکی رو از دست به صفحه نمایش گوشی منتقل کنه.:31:

خبر دوم اینکه شرکتهایی که برای ایفون اکسسری میزنند دارند واسه این گوشی هم میزنند . همچنین یکی از این شرکتها اعلام کرده با اومدن بازی برای این گوشی میخواد همانند ایفون این اکسسری رو براش بزنه :31: :

ali racer
05-08-2009, 11:37
سلام دوستان. اولین خبر اینکه فیلمهایی در یوتیوب اومده که کار کردن این گوشی با قلمو نشون میده با این عنوان:

Stylus Pen e Samsung Omnia HD

این قلم مثل قلم ایفونه و میتونه بار الکتریکی رو از دست به صفحه نمایش گوشی منتقل کنه.:31:

خبر دوم اینکه شرکتهایی که برای ایفون اکسسری میزنند دارند واسه این گوشی هم میزنند . همچنین یکی از این شرکتها اعلام کرده با اومدن بازی برای این گوشی میخواد همانند ایفون این اکسسری رو براش بزنه :31: :

چه جالب من دقيقا همين پست رو تو موبايلستان هم ديدم
شما شما زودتر پست دادي يا اونا ؟
چون نه اونا زدن به نقل از پي سي نه شما يكي اين وسط اخلاق فضاي سايبر رو رعايت نكرده

کیفش این بود که رو خودش باشه نه اینکه بخوای واسش آساق واساق دست و پا کنی ..
خداییش کارش درست نبود !
FM Transmitter رو که نمیشه بزرگش کرد آخه .. خوب میبینی یکی نیازشه و یکی دیگه نه .. من یکی خیلی دوست داشتم تو ماشین ازش استفاده کنم ..

بهزاد جان در اين كه ترنسميتر خيلي خوبه كسي شك نداره(فكر كنم فقط من گوشي ترنسميتر داشته باشم از بچه هايي كه تو اين بحث شركت ميكنن)
ولي حالا كه نداره نبايد اينقدر حساس باشي چون
هيچ گوشي اي كامل و بدون ايراد نيست

mahroo_z1
05-08-2009, 11:43
علی ریسر :چه جالب من دقيقا همين پست رو تو موبايلستان هم ديدم
چون نه اونا زدن به نقل از پي سي نه شما يكي اين وسط اخلاق فضاي سايبر رو رعايت نكرده

سلام علی اقا . نه اونا زودتر زدند ولی ما صرفا قصدمون انتقال اخبار سریع از این سایت به اون سایت و از اون سایت به این سایت هست نه عدم رعایت حق کپی رایت حالا اگر بازم مشکلی هست تا من به اون سایت اطلاع بدم.:5: چون اگر اینجوری باشه اونا هم رعایت نکردند چون هم باید ذکر منبع کنند و هم اسم شرکتها رو بیارند.

~ReZa~
05-08-2009, 12:29
نینجا جان یک سوال.
به نظر شما وجود اف ام ترنسمتر تو گوشی واجبه یا وجود dlna ؟؟
ممکنه بعدا با آپدیت کردن و یا هک کردن گوشی اف ام بهش اضافه بشه؟؟؟

ali racer
05-08-2009, 13:25
علی ریسر :چه جالب من دقيقا همين پست رو تو موبايلستان هم ديدم

سلام علی اقا . نه اونا زودتر زدند ولی ما صرفا قصدمون انتقال اخبار سریع از این سایت به اون سایت و از اون سایت به این سایت هست نه عدم رعایت حق کپی رایت حالا اگر بازم مشکلی هست تا من به اون سایت اطلاع بدم.:5: چون اگر اینجوری باشه اونا هم رعایت نکردند چون هم باید ذکر منبع کنند و هم اسم شرکتها رو بیارند.

بحث سايت نيست
بحث رعايت حق كسي هستش كه اولين بار مطلبي رو از سايتي قرار ميده
چون تا حالا چندين و چند بار با فروم هاي ديگه
مشكل داشتيم چرا مطالب فروم پي سي رو بدون نام بردن اسم پي سي ذكر ميكردند
حالا از شما هم انتظار ميره
اسم يوزر و منبع فروم رو ذكر كنين .چون به نظر من خواسته بحقي هستش
حداقل مابين فروم هاي فارسي !

S@nti@go_s&k
05-08-2009, 15:27
ایول حالا مهم نیست که بابا اینجا ایرانه یعنی شهری که:دی

امین هم که منبعو گذاشته دستش درد نکنه

تو موبایلس هم از جایی دیگه کپی کرده دیگه اینجا موبالستانی پیدا بشه خودم ترورش میکنم :دی

Dadshah
05-08-2009, 21:19
سلام
دو سؤال از نینجای عزیز:
1. هنوز از باطری i8910 رضایت کامل دارید یا فکر می کنید شاید کمی ضعیفه و در حد انتظار نیست؟
2. تا حالا اکثرا از مزایا و محاسن این گوشی صحبت شده؛ به نظر شما معایب و نواقص این گوشی چیه؟ و آیا تا حالا موردی بوده که اذیتتون کنه و براتون دردسر باشه؟

SHAHRIAR_K2
05-08-2009, 23:27
سلام دوستان من که کل بازار موبایل اصفهان را گشتم نبود باید برم از تهران بخرم:41:
راستی هنوز مایکروتل نیورده؟

Vamp!r3
06-08-2009, 00:32
سلام دوستان من که کل بازار موبایل اصفهان را گشتم نبود باید برم از تهران بخرم:41:
راستی هنوز مایکروتل نیورده؟

نه هنوز...

behzad1280
06-08-2009, 08:42
درود بچه ها

از قرار معلوم بر خلاف اون شایعه که گوشی بطور وسیع از اول آگوست در بازارهای جهان توزیع میشه، درست از آب در نیومد (شاید هم بد قولی خود سامسونگ بوده) ....

هنوز توی سنگاپور و آفریقای جنوبی و ... هم توزیع نشده ...

واقعاً خیلی عجیبه .. یک سری گوشی رو توی ماه May به بازار فرستاده و دیگه رفته تعطیلات ...

اصلاً جالب نیست ... :41:

.

farhooode
06-08-2009, 11:02
شیراز
تک موبایل 750000 تومن

Milad7171
06-08-2009, 11:15
سلام .از دوستان عزیز همچنین نینجای عزیز سوالی دارم
من تا چند روز دیگه دارم میام تهران که این گوشی رو بخرم
خواستم ببینم در موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم و اینکه گوشی اصلی باشه.آخه من تا حالا سامسونگ نداشتم و اینکه این گوشی رو از کجا بخرم که ارزون تر باشه(علائدین یا پایتخت یا ....)
ممنون

ninja3000sh
06-08-2009, 13:51
نینجا جان یک سوال.
به نظر شما وجود اف ام ترنسمتر تو گوشی واجبه یا وجود dlna ؟؟
ممکنه بعدا با آپدیت کردن و یا هک کردن گوشی اف ام بهش اضافه بشه؟؟؟
رضا جان این که شد دو تا سوال.:31:
وجود هر دو تا هم تو گوشی واجبه و هر دو تا هم باشه که خیلی عالی میشه.من الان جای خالی اف ام ترنسمیتر رو با n97 پر کرده ام.و زیاد به اف ام ترنسمیتر i8910 فکر نمیکنم.
ولی من نمیدونم شما چرا گیر دادین به اف ام ترنسمیتر.:13:
ماشالله این همه امکانات عالی تو گوشی جمع شده حالا اف ام ترنسمیتر نداشته باشه چی میشه در عوض dlna داره که یک تکنولوژی عالی هست و تو پستهای قبلی هم گفتم شما اگه یک تلویزیون hd داشته باشین که اونم تکنولوژی dlna داشته باشه دیگه میتونین فیلمهای hd خودتون رو روی تلویزیون نگاه کنین و حالشو ببرین و ... .
در کل این اف ام ترنسمیتر معایبش نسبت به مزایاش بیشتره به طور مثال کیفیت صدا رو آنطوری که انتظار داری نمیتونه از باندها پخش کنه:13: بعضی جاها پارازیتش باعث میشه که هی فرکانس موجش رو عوض کنی و متاسفانه برد کمی داره و فاصله باید به ضبط نزدیک باشه.به نظر من اگه با همون نوار مغناطیسی با ضبط ماشین ارتباط برقرار کنی صداش بهتر و شفافتر از اف ام ترنمیتره.
در مورد اینکه بعد از آپدیت شدن میاد یا نه:من که گوشی رو آپدیت کردم ولی نیومد در مورد هک کردن هم نمیدونم بیاد یا نه.

سلام
دو سؤال از نینجای عزیز:
1. هنوز از باطری i8910 رضایت کامل دارید یا فکر می کنید شاید کمی ضعیفه و در حد انتظار نیست؟
2. تا حالا اکثرا از مزایا و محاسن این گوشی صحبت شده؛ به نظر شما معایب و نواقص این گوشی چیه؟ و آیا تا حالا موردی بوده که اذیتتون کنه و براتون دردسر باشه؟

1:باطری گوشی بستگی داره به استفاده شما اگه از گوشی زیاد کار بکشین که هر روز باید شارژش کنین با کار کردن متوسط 1.5 الی 2 روز راحت جواب میده و با کار کردن کم هم تا 3 روز میتونه جواب بده.
2:بالاخره هر گوشی نسبت به مزایاش یه سری معایبی هم داره که تو ریویو این گوشی هم gsmarena.com به معایبش اشاره کرده:بطور مثال نذاشتن کاور لنز به دوربین گوشی و ... که تو gsmarena.com بهش اشاره شده.

سلام .از دوستان عزیز همچنین نینجای عزیز سوالی دارم
من تا چند روز دیگه دارم میام تهران که این گوشی رو بخرم
خواستم ببینم در موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم و اینکه گوشی اصلی باشه.آخه من تا حالا سامسونگ نداشتم و اینکه این گوشی رو از کجا بخرم که ارزون تر باشه(علائدین یا پایتخت یا ....)
ممنون
تو علاءالدین که صد در صد از پایتخت هم ارزونتره و هم پک آکبندش بیشتره و با خیال راحت میتونی بخریش.
در کل جنس آک قیافش از 1000 متری داد میزنه:biggrin:.در مورد اصلی یا تقلبی بودن هم کلا گوشیهای سامسونگ ساخت کره هستند و نگرانی وجود نداره که بهت چینیش رو بدن.

behzad1280
06-08-2009, 15:19
من الان جای خالی اف ام ترنسمیتر رو با n97 پر کرده ام.و زیاد به اف ام ترنسمیتر i8910 فکر نمیکنم.
ولی من نمیدونم شما چرا گیر دادین به اف ام ترنسمیتر.:13:
ماشالله این همه امکانات عالی تو گوشی جمع شده حالا اف ام ترنسمیتر نداشته باشه چی میشه ... .
در کل این اف ام ترنسمیتر معایبش نسبت به مزایاش بیشتره به طور مثال کیفیت صدا رو آنطوری که انتظار داری نمیتونه از باندها پخش کنه:13: بعضی جاها پارازیتش باعث میشه که هی فرکانس موجش رو عوض کنی و متاسفانه برد کمی داره و فاصله باید به ضبط نزدیک باشه.به نظر من اگه با همون نوار مغناطیسی با ضبط ماشین ارتباط برقرار کنی صداش بهتر و شفافتر از اف ام ترنمیتره.

در مورد اصلی یا تقلبی بودن هم کلا گوشیهای سامسونگ ساخت کره هستند و نگرانی وجود نداره که بهت چینیش رو بدن.

بسیار خوب ...
پس با این حساب بی‌خیال ف میم ! میشیم ... باز هم نوار مقناطیسی .... ای خداااااااااااا ....

در مورد این کره ای و چینی نمیدونستم سامسونگ Made in China نداره ..

مرسی نینجا

فقط اینکه تا حالا به تایپ فارسی نیاز پیدا نکردی؟ نمیشه کاریش کرد؟ باید صبر کنیم تا پارس ماکروتل بیاره که شاید امکان تایپ فارسی داشته باشه؟

؟

ali_power42
06-08-2009, 15:41
باز هم نوار مقناطیسی .... ای خداااااااااااا

دوست عزیز برای ماشین بهتره یدونه از این fm transmitter های 8 هزارتومنی imobile بخری چون کیفیتش از ترنسمیتر گوشی خیلی بهتره و همینطور از نوار مغناطیسی هم خیلی بهتره

micheal-tnt
06-08-2009, 16:10
دقیقا چه روزی میخای بگیری اول مهر:دی

فک کنم تا 10 مهر به 600 برسه:دی

اگه اینطوریه من 12 مهر میخرم :27:

Armin.ASD97
06-08-2009, 19:12
سلام
من دو روز بیش این گوشی رو از تبریز 770 تومن خریدم(16گیگ)
رو جعبشم انگیلیسی و عربی نوشته بود.
هم کیبورد فارسی داره هم منوی فارسی. فروشنده هم گفت من فارسیش نکردم. الان راحت دارم باهاش کار می کنم.
فقط اگه لطف کنین بگین از کجا می تونم براش بازی و نرم افزار نصب کنم؟
قیافه بعضی از جاها با تبلیغاتش فرق میمنه دلیلش چیه؟
بعدش اینکه شارزر و باتری این گوشی مال چینه؟

ninja3000sh
06-08-2009, 23:10
سلام
رو جعبشم انگیلیسی و عربی نوشته بود.
هم کیبورد فارسی داره هم منوی فارسی. فروشنده هم گفت من فارسیش نکردم. الان راحت دارم باهاش کار می کنم.
فقط اگه لطف کنین بگین از کجا می تونم براش بازی و نرم افزار نصب کنم؟
قیافه بعضی از جاها با تبلیغاتش فرق میمنه دلیلش چیه؟
بعدش اینکه شارزر و باتری این گوشی مال چینه؟
دوست عزیز مبارکت باشه.
فریمویو گوشیت چیه؟؟؟؟اگه IG2 هست که چه بهتر ولی اگه نباشه حتما آپدیتش کن تا کیفیت صدا هنگام فیلمبرداری بهتر بشه.
نرم افزار هم تو همین فروم قسمت برنامه های کاربردی اگه بگردی میتونی براش گیر بیاری ولی در مورد بازی فعلا باید صبر کرد تا بازیهایی براش بیاد که بتونه CPU قوی این گوشی رو بکار بندازه.:31:
شارژر و باطری گوشی هم ساخت چینه.
موفق باشی.

Milad7171
07-08-2009, 14:00
سلام دوستان.من به احتمال زیاد یکشنبه میام تهران شایدم این گوشی رو بخرم .اینجا(کرمانشاه)770,8gig تومنه.لطفا کمترین قیمتی رو که از تهران دارید بگید+آدرس اون مغازه در علائدین
ممنون

Ssarshar
07-08-2009, 14:22
سلام دوستان.من به احتمال زیاد یکشنبه میام تهران شایدم این گوشی رو بخرم .اینجا(کرمانشاه)770,8gig تومنه.لطفا کمترین قیمتی رو که از تهران دارید بگید+آدرس اون مغازه در علائدین
ممنون

شما برو طبقه همكف علائدين 750 هم پيدا ميكني

پيشاپيش مباركت باشه

يا حق

Michael Ropy
07-08-2009, 14:34
ممنون

شما برو طبقه همكف علائدين 750 هم پيدا ميكني

پيشاپيش مباركت باشه

يا حق

خوب با این اوصاف بهتر نیست از همون کرمانشاه بخرید چون این 20 تومان (شایدم بیشتر) خرج رفت و آمد شما میشه!

Milad7171
07-08-2009, 15:52
اگه 750 باشه که نمی ارزه .آخه من قیمت این گوشی رو در تهران از فروم مخصوص قیمت گوشی ها پرسیدم یکی گفت700 تا 750 تومن.
شایدم بهتره تا هفته ی بعد صبر کنم که شاید هزار تومن ارزون شد....

javad1948
07-08-2009, 16:47
اگه 750 باشه که نمی ارزه .آخه من قیمت این گوشی رو در تهران از فروم مخصوص قیمت گوشی ها پرسیدم یکی گفت700 تا 750 تومن.

یه ماه دیگه صبر کن قیمتش به کله میاد پایین

ali racer
07-08-2009, 20:10

سلام
به پي سي خوش اومدين
داداشي اگه عجله نداري صبر كني ضرر نميكني چون
الان قيمت جهاني اش 620 تومنه(مدل 8 گيگ)
770 تومن
يعني150 تومن بالاتر از قيمت جهاني!!! و چون 99% گوشي هاي تو بازار قاچاق هستند و گمركي نمي پردازن
قسمت عمده
اين150 تومن اختلاف قيمت با توزيع عمده اين گوشي
به زودي از بين ميره

ضمنا توصيه ميكنم مدل 16 گيگ رو بخري
چون عكس هاي اين گوشي همگي بالاي 2 مگا بايت حجم دارن
هر 10 دقيقه فيلمبرداري هم 1 گيگ فضا لازم داره !!:31:

Milad7171
07-08-2009, 20:51
:31:ممنون از همگی.فکر کنم صبر کنم بهتر باشه.اومدیمو یک دفعه شد 200 تومن و 4 تا خریدیم.
یا حق:20:

osmaan
07-08-2009, 23:55
اخ چه آرزوی خوبی ای کاش واقعا میشد 200 تومن

mahyarSAMSUNG
08-08-2009, 00:14
ولی مالتی تاچ که نداره یه خورده حال گیری ! یه برنامه دیدم که گوشی رو مثل پیانو میکرد که رو 5800 نصب کردیم متاسفانه چون مالتی تاچ نداشت با برنامه کار کردن زیاد حال نمیاد !

Best N95
08-08-2009, 10:03
:19:کسی از قیمت 16 گیگا بایتیش خبر داره؟ ( با گارانتی و بدون گارانتی)

Dadshah
08-08-2009, 12:25
سلام!
گمونم قبلا جواب دوستمون Best N95 در مورد قیمت گوشی 16 گیگ داده شده:

سلام

آرمین جان! از کدوم مغازه گوشی رو خریدید؟

farhooode
08-08-2009, 12:35
کسی نمونه فیلم برداری با این گوشی رو نداره بذاره

farhooode
08-08-2009, 16:10
مزایا و معایب گوشی در یک صفحه

1-صفحه نمايش لمسي خازني با ابعاد 3.7 اينچ و تفکيک 16 ميليون رنگ AMOLED
2-سيستم عامل سيمبيان سري 60،محيط کاربري و منوهاي Touch Wiz 3D
3-پردازنده ARM Cotrex با سرعت 600 مگاهرتز،شتاب دهنده گرافيکي،256 مگابايت RAM
4-دوربين 8 مگاپيکسل مجهز به فوکوس خودکار و فلاش LED،تشخيص چهره،لبخند،لرزش گير دست،WDR،ISO 1600،Geotagging
5-فيلمبرداري HD720p با سرعت 30 فريم در ثانيه
6-فناوري Wi-Fi+DLNA،GPS+A-Gps
7-حافظه داخلي 8/16 گيگابايت
8-پشتيباني از کارت حافظه MICRO SD تا 32 گيگابايت با امکان تعويض حين روشن بودن گوشي
9-ورودي جک 3.5 ميليمتري صدا،خروجي تلويزيون
10-راديو FM استريو مجهز به RDS
11-بلوتوث 2.0 مجهز به A2DP،پورت USB 2.0
12-پشتيباني از فرمت هاي تصويري DivX/XviD به همراه زير نويس(HD video playback)
13-تکنولوژي صداي DNSe،صداي مجازي دالبي استريو 5.1 کانال در هدست
14-شتاب سنج داخلي،چرخش خودکار صفحه نمايش،اعمال حالت سکوت با چرخاندن گوشي
15-سنسور مجاورت جهت خاموش شدن خودکار صفحه نمايش
16-مغناطيس سنج جهت قطب نماي ديجيتالي
17-پشتيباني از فايل هاي Office
18-پشتيباني کامل از فايل هاي فلش در مرور گر اينترنتي
معايب:
1-نداشتن فلاش زنون
2-نداشتن محافظ لنز
3-مرورگر کٌند در گالري عکس
4-نداشتن شماره گير هوشمند
5-مشکل در زوم لمسي در مرورگر اينترنتي
6-نرم افزار هاي محدود
7-عدم ويرايش فايل هاي Office
8-عدم تعبيه نقشه و راهنماي صوتي در نرم افزار مکان ياب SAMSUNG mobile Navigator

Best N95
08-08-2009, 20:42
کسی نمونه فیلم برداری با این گوشی رو نداره بذاره

این هم یه فیلم با کیفیت بالا تو حالت معمولی..........( HD نیست)
فیلم 10 ثانیه ای با حجم 11 مگا بایت:10:

hotaxis
08-08-2009, 20:58
این هم یه فیلم با کیفیت HD
فیلم 4 ثانیه ای با حجم 4 مگا بایت:10:

این که حجمش 10 مگابایته !

R@R#M@N
08-08-2009, 23:32
ولی مالتی تاچ که نداره یه خورده حال گیری ! یه برنامه دیدم که گوشی رو مثل پیانو میکرد که رو 5800 نصب کردیم متاسفانه چون مالتی تاچ نداشت با برنامه کار کردن زیاد حال نمیاد !
اتفاقا من دیروز با دوستم سر مالتی تاچ بحث میکردم
خودش 5800 داره ! گوشیشو در آورد و یه بازی اجرا کرد ! همزمان 2 نقطه رو با قلم و انگشت میزد و هر دو نقطه کار میکردن
جالب بود واسم که یه ال سی دی مقاومتی این قابلیت رو داره :دی

farhooode
09-08-2009, 08:41
من یک نمونه فیلم برداری با این گوشی میخوام هرکسی خرید خودش فیلم بگیره از مناظر حرکتی با ببینم واقعا دوربینش خوبه یانه

از این فیلم های سایت های خارجکی نباشه

ninja3000sh
09-08-2009, 10:34
مقایسه صدای اسپیکر I8910HD با N97 و N95 8GB و 5700.

I8910HD&N97.

لینک دانلود فیلم.(حجم فیلم 45 مگابایت)

I8910HD&N95 8GB.

لینک دانلود فیلم.(حجم فیلم 49مگابایت)

I8910HD&5700NOKIA.

لینک دانلود فیلم.(حجم فیلم 55مگابایت)

موفق باشید.

Ali_BlueBoy
09-08-2009, 10:44
لینک دانلود فیلم.(حجم فیلم 45 مگابایت)
لینک دانلود فیلم.(حجم فیلم 49مگابایت)
لینک دانلود فیلم.(حجم فیلم 55مگابایت)

خب با توجه به حجم فیلم ها ...!!! من از روی عکس ها تشخیص دادم اچ دی بهتره....: دی

~ReZa~
09-08-2009, 11:36
نینجا جان باز هم دمت گرم.
کارت حرف نداره.:10:
در حال دانلود کردنم.:31:

actooor
09-08-2009, 11:39
دمت گرم نینجا جون...خیلی اقایی...فقط من که سرعتم در حد دانلود نیست...میخواستم خودت یا کسانی که این مقایسه رو دیدن یک رتبه بندی عادلانه بذارن...ممنون میشم...9کرممم...

javad1948
09-08-2009, 12:22
نینجا جان مرسی

Armin.ASD97
09-08-2009, 12:53
سلام!
گمونم قبلا جواب دوستمون Best N95 در مورد قیمت گوشی 16 گیگ داده شده:

آرمین جان! از کدوم مغازه گوشی رو خریدید؟

سلام
می بخشید من کم می تونم بیام فروم
از پدیده1 تو شهناز.

~ReZa~
09-08-2009, 19:46
سلام.
من فیلمهایی که نینجا جان گذاشته بود رو دانلود کردم.
جا داره که از نینجا جان بخاطر این مقایسه دقیق و عالی تشکر کنم.:10:
به نظر من i8910 تو اسپیکر صدای بم و خوبی داره و برتریش نسبت به n97 معلوم میشه.
در مورد n958gb هم هر دو تا هم به نظر من یکی بودند.ولی 5700 در این وسط واقعا برتری خودش رو در اسپیکر معلوم کرد.(البته i8910 هم واقعا تو صدای هدفون ترکونده).
باز هم منتظر نظر دوستان دیگه و بخصوص نینجا جان هستیم ببینیم نظرشون چیه.

H@/\/\ID
09-08-2009, 20:28
دوستان خداوكيلي آيفون 3gs بهتره يا اين؟
فقط واقعيتو كساني كه با هر دو كار كردن بگن

yahyqazmis
09-08-2009, 21:42

بنده چون با هر دو( البته 3g نه 3gs) کار کردم (دستی از دور بر آتش داریم) میگم خدا وکیلی این بهتره .
آخه 3g چی داره ؟:9::18::23:
نکنه کلک با فدکش حال کردی یا دوربینش یا .... ؟ آره :46:
ولی واقعیت اینه که چون App آیفون open source هستش میشه گفت در بعضی موارد که به نظرم سلیقه ای هست برتری داره (تاکید میکنم در بعضی موارد)

دوستان اینو به دل نگیرن نظر خودمه: واسه آیفون پول دادن پول هدر دادنه حتی اگه پول بابا ( :3:) از پارو بالا بره
دوستان نظری دارن بیان بفرمایند ما یه گوشمون دره یه گوشمون دروازه:21:

saman65
09-08-2009, 22:17

دوست عزیز تا نگی نیازهات چیه نمیشه بگی کدوم بهتره
اینجا یه مقایسه نصفه نیمه شد خواستی ببین:10:

من 3GS دارم.اینجا هم نینجا جان و چندتا دیکه اچ دی.
خلاصش بگم اگه دوربین واست مهمه(اونم عکس.چون 3GS از نظر فیلم راضی کنندس)که بیخیال آیفون شو و اچ دی رو بگیر.اگه نه پیشنهاد من آیفونه و پیشنهاد دوستان دیگه شاید اچ دی.البته باس یه کم صبر کنی تا قیمت 3GS بیاد در حد معقول!

من خودم تا حالا فقط به خاطر دوربین گوشی هام رو عوض میکردم.ولی یه کنون SX10 گرفتم و بیخیال دوربین گوشی شدم:tongue:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این رو بدون تعصب میگم.چون من خودم سونی اریکسون رو دوست دارم ولی تعداد گوشی های سامسونگی که داشتم بیشتر از نوکیا و سونی اریکسون بوده.با همه سیستم عامل ها جز آندروئید هم کار کردم.ولی یه گوشی با همه سیستم عامل های سیمبیان.اینترفیس جاوا.وین موب رو با یه گوشی با سیستم عامل مک عوض نمیکنم...

این نظر منه و دلیل به برتری مک نمیشه!فقط یه نظره

~ReZa~
09-08-2009, 22:31
بنده چون با هر دو( البته 3g نه 3gs) کار کردم (دستی از دور بر آتش داریم) میگم خدا وکیلی این بهتره .
ولی واقعیت اینه که چون App آیفون open source هستش میشه گفت در بعضی موارد که به نظرم سلیقه ای هست برتری داره (تاکید میکنم در بعضی موارد)

دوستان اینو به دل نگیرن نظر خودمه: واسه آیفون پول دادن پول هدر دادنه حتی اگه پول بابا ( :3:) از پارو بالا بره
کاملا تایید میشه.:10:
من حدود 6 ماه 3g داشتم میتونم بگم مضخرفترین گوشی که تا بحال داشتم همون اپل بوده خدایی ارزش نداره بهش پول بدی باید تحریمش کنی.:31:گوشی که یه دونه بلوتوث نداشته باشه و دوربینش ضعیف باشه و صداش تو مکالمه ضعیف و تو اسپیکر هم ضعیف اصلا بدرد نمیخوره.:41:
چیه بابا اپل داشت با مکش ورشکست میشد دیگه:31:بره قربون استیو جابز بشه که با موزیک پلیراش یه سر و سامانی به بازارش داد.:27:اگه همین آیپادهاش نبود باید دار فانی رو وداع میگفت.

saman65
09-08-2009, 22:44
من حدود 6 ماه 3g داشتم میتونم بگم مضخرفترین گوشی که تا بحال داشتم همون اپل بوده خدایی ارزش نداره بهش پول بدی باید تحریمش کنی.:31:گوشی که یه دونه بلوتوث نداشته باشه و دوربینش ضعیف باشه و صداش تو مکالمه ضعیف و تو اسپیکر هم ضعیف اصلا بدرد نمیخوره.:41:
چیه بابا اپل داشت با مکش ورشکست میشد دیگه:31:بره قربون استیو جابز بشه که با موزیک پلیراش یه سر و سامانی به بازارش داد.:27:اگه همین آیپادهاش نبود باید دار فانی رو وداع میگفت.

من که گوشیم رو نمیفروشم که 6 ماه دیگه بیام بدش رو بگم...ولی مطمئنم که گوشی بعدیم باز همین آیفونه...
بلوتوسش خیلی وقته مشکلش حل شده...دوربین 3.2 ضعیف نیست ولی خوب هم نیست...صداش تو مکالمه عالیه.صدای اسپیکر 3GS هم نسبت به 3G خیلی بهتر شده.(البته نه در اون حد که بعضی ها میخوان سر کوچه آهنگ بزارن که دختر همسایه بشنوه...

در مورد قدرت اپل هم توضیحاتتون جالب بود.همین که یه گوشی که 3 ساله ال سی دیش تغییر نکرده و تازه امسال یه اچ دی اومده که داره تو ال سی دی باهاش رقابت میکنه قدرت اپل رو میرسونه...

sogol6561
09-08-2009, 23:05

مهر تایید:31:.
من هم میگم خرید اپل تو ایران ارزش نداره.ولی متاسفانه بعضی ها....:13:
جالب اینجاست که بعضی ها میگن دست اپل رو بخاطر رعایت کردن قانون کپی رایت میبوسن ولی همونا خودشون اولین کسانی هستند که گوشیشون رو هک یا جیلبریک میکنند تا بلوتوثش فعال بشه.:27::27:
کار کردن با آیتونز هم که:2:.دوربین هم که افتضاح:2:(2g هم 2 مگاپیکسل و 3g هم 2 مگاپیکسل لااقل باید در3g دوربینش رو میکرد 3.2 و در 3gs هم دوربینش میشد 5 مگاپیکسل) کلا به غیر از تاچ خوب در بقیه موارد تعطیل.:27:
فقط میتونم بگم ایول سیمبین.:40:

saman65
09-08-2009, 23:17
مهر تایید:31:.
من هم میگم خرید اپل تو ایران ارزش نداره.ولی متاسفانه بعضی ها....:13:
کار کردن با آیتونز هم که:2:.دوربین هم که افتضاح:2:(2g هم 2 مگاپیکسل و 3g هم 2 مگاپیکسل لااقل باید در3g دوربینش رو میکرد 3.2 و در 3gs هم دوربینش میشد 5 مگاپیکسل) کلا به غیر از تاچ خوب در بقیه موارد تعطیل.:27:
فقط میتونم بگم ایول سیمبین.:40:

جالب اینجاست که بعضی ها میگن دست اپل رو بخاطر رعایت کردن قانون کپی رایت میبوسن ولی همونا خودشون اولین کسانی هستند که گوشیشون رو هک یا جیلبریک میکنند تا بلوتوثش فعال بشه.:27::27:

من هنوز که هنوزه به طور جدی دنبال برنامه بلوتوسش نرفتم.چون تا زمانی که اینجام تا جایی که بتونم به این قانون احترام میزارم...به دردم هم نمیخوره که بخوام داشته باشم.1 سال اینجا گوشی به قول شماها گوشی بلوتوس دار داشتم که 2 بار هم ازش استفاده نکردم....:31:

در مورد آیتونز هم من حاضرم قسم بخورم که شما 3 بار هم باهاش کار نکردیم.ممکنه یا بار از دور دیده باشینش :27:
دوربین هم من خودم بالا گفتم...تو کلوپ 3GS هم بحثش شد.
این ایول سیمبیانت من و کشته:27:میشه بپرسم با چند تا گوشی که سیمبیان تاچ داشته کار کردی؟:31:

در ضمن دوستی که پرسیده بودی کدوم یک از اینها رو بخرم(King 2002).داداش اگه میخوای همه نظر بدن و مقایسه بشه تو قسمت مشاوره خرید گوشی ها یه تاپیک بزن تا بحث شه.همه هم میان نظر میدن.اینجا کلوپ این گوشیه.اینجور صحبت ها جو تاپیک رو به هم میزنه;)

sogol6561
09-08-2009, 23:27
من هنوز که هنوزه به طور جدی دنبال برنامه بلوتوسش نرفتم.چون تا زمانی که اینجام تا جایی که بتونم به این قانون احترام میزارم...به دردم هم نمیخوره که بخوام داشته باشم.1 سال اینجا گوشی به قول شماها گوشی بلوتوس دار داشتم که 2 بار هم ازش استفاده نکردم....:31:

در مورد آیتونز هم من حاضرم قسم بخورم که شما 3 بار هم باهاش کار نکردیم.ممکنه یا بار از دور دیده باشینش :27:
دوربین هم من خودم بالا گفتم...تو کلوپ 3GS هم بحثش شد.
این ایول سیمبیانت من و کشته:27:میشه بپرسم با چند تا گوشی که سیمبیان تاچ داشته کار کردی؟

شما دنبال بلوتوثش نری بهتره چون ممکنه قانون کپی رایت رو رعایت نکنی و جایزه نوبل رو بهت ندن...دیییییی:31:
لازم هم نیست قسم بخوری(چون به احتمال زیاد تو خاک اجنبی ................):27:.خودم تا دلت بخواد با 2g و ایپاد تاچ کار کرده ام.:27:
ایول سیمبین ایول.:40:

saman65
09-08-2009, 23:34
شما دنبال بلوتوثش نری بهتره چون ممکنه قانون کپی رایت رو رعایت نکنی و جایزه نوبل رو بهت ندن...دیییییی:31:
لازم هم نیست قسم بخوری(چون به احتمال زیاد تو خاک اجنبی ................):27:.خودم تا دلت بخواد با 2g و ایپاد تاچ کار کرده ام.:27:
ایول سیمبین ایول.:40:

البته بیشتر از این نمیشه ازتون انتظار داشت.:31:
چون هنوز درکش رو نداری کپی رایت همون دزدیه.البته شما که دزدی رو عیب نمیدونی پس باید هم بخندی...
من تو خاک اجنبی باشم یا خاک خودم قسم میخورم دینم از تو کاملتره:46:
جواب سوالهای منم رو خواستی بیا تو پروفایلم بده .اگه جوابی داشتین.
____

بهتره اینجا کسی که اچ دی داره دوستمون رو راهنمایی کنه!نقاط قوت و ضعفش رو بهش بگه.در مورد 3GS هم همینطور!ولی تو تاپیک خودش! نه کسایی که نه دستشون به اچ دی و 3GS خورده و رو هوا میگن ال و بل...شده قضیه گربه ای که دستش به گوشت نمیرسیده....

از دوستان هم معذرت میخوام اگه یه کم بحث تاپیک به هم ریخت:11:

S@nti@go_s&k
10-08-2009, 00:21
از دوستان هم معذرت میخوام اگه یه کم بحث تاپیک به هم ریخت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه راحت باشین فقط آخرش هم دیگرو بوس کنین تموم شه:دی

آقا هر کسی هم آخرین نفر بود درو ببنده خواهشا من برم بخابم ساعت 2 شد راستی

نینجا بیا در مورد صدا خودت توضیح بده اگرم توضیح دادی قبلا واسم پیدا کن :دی بزار اینجا دستت درد نکنه :دی

metalgear2
10-08-2009, 01:09
بالاخره صدای کدومشون بلندتر و با کیفیت تره تو اسپیکر؟
نینجا این یکیو هم باید خودت جواب بدی...

edi138485
10-08-2009, 01:34
آقا هر کسی هم آخرین نفر بود درو ببنده خواهشا من برم بخابم ساعت 2 شد راستی

من داشتم رد ميشدم ديدم در بازه
و چون شما هم گفته بودي در رو بستم:31:

آقا .....ملت.... كرمانشاه دارن ميدن 850
اونم 8 گيگ
خيلي ظلمه
خير سرمون 4ساعت تا بانه راهه 150 گرونتره!
مايكروتلم كه100% قصد نداره بياره ( وگرنه تو كنفرانسش كه هم جت رو و هم استار رو كه نيومدن معرفي كرد يه اسميم از 8910 مياورد)
پس فقط بايد به فكر بي گارانتي بود:2:
تهران قيمت الان چنده ؟؟
اصوال بگيريم يا تا بعد رمضون بي خيال شيم؟؟:13:

javad1948
10-08-2009, 06:34
دوستان عزیز
مباحث خوبی رو مطرح کردید
اما لازم به ذکر است که در این تایپیک همونطوری که از اسمش پیداست باید در مورد نقاط ضعف و قوت hd بحث بشه.
لطفا" موضوعات متفرقه رو در تایپیک های مربوط به خودش مطرح کنید

javad1948
10-08-2009, 06:36

دوستان
بهتره که هر موضوعی رو در تایپیک مربوط به خودش بحث کنیم

farhooode
10-08-2009, 08:54
ولی امنیا خیلی بهتر از سیمبین هست

ninja3000sh
10-08-2009, 09:16
نینجا بیا در مورد صدا خودت توضیح بده اگرم توضیح دادی قبلا واسم پیدا کن :دی بزار اینجا دستت درد نکنه :دی

بالاخره صدای کدومشون بلندتر و با کیفیت تره تو اسپیکر؟
نینجا این یکیو هم باید خودت جواب بدی...
اگه بخواهیم صدای اسپیکر رو در دو حالت یکی بلندی صدا و دیگری هم کیفیت پخش صدا مقایسه کنیم به ترتیب زیر هست:
از نظر بلندی صدا:
1:n95 8gb
2:نوکیا 5700
3:i8910 hd
4:n97.
از نظر کیفیت صدا
1:نوکیا 5700
2:i8910 hd
3:n95 8gb
موفق باشید.

yahyqazmis
10-08-2009, 11:18
اگه بخواهیم صدای اسپیکر رو در دو حالت یکی بلندی صدا و دیگری هم کیفیت پخش صدا مقایسه کنیم به ترتیب زیر هست:
از نظر بلندی صدا:
1:n95 8gb
2:نوکیا 5700
3:i8910 hd
از نظر کیفیت صدا
1:نوکیا 5700
2:i8910 hd
3:n95 8gb
موفق باشید.

دوستان به نظرم دکمه تشکر توانایی تشکر به معنای درست خودش رو نداره پس حیفم میآد اینو نگم هرچند اینم تواییش رو نداره ( می دونم که بعضی از دوستان :10:به این جمله قبلا اشاره کردن):

یه کف :33: مرتب به افتخار اونایی که در راه رضای خدا (همون فی سبیل الله ....) دارن تلاش میکننو و هدفشون کمک به رفیقاشونه میزنیم (دوست عزیز با شمام ، بزن دیگه)
مخصوصا نینجای عزیز که توی این تاپیک ( 120 صفحه ای)اگه کمکش نبود قطعا اطلاعات ما خیلی خیلی کمتر از حالا می بود

دستا شُل دستا شُل :38:

professor
10-08-2009, 13:05
سلام نینجا جان
آقا یه سوال داشتم من ... باتری امنیا اچ دی با کار زیاد 2روز رو دووم میاره؟
مثلا توی 2روز 5ساعت آهنگ گوش کنی و 4-5 تا عکس و 30 دقیقه مکالمه و 100 تا اس ام اس و 1 ساعت هم کلیپ دیدن 2 روز دووم میاره؟اگه نه با این کارا که گفتم چقدر دووم میاره؟ ممنون
باتریش مثل n97 دووم میاره؟

javad1948
10-08-2009, 14:23
سلام نینجا جان
آقا یه سوال داشتم من ... باتری امنیا اچ دی با کار زیاد 2روز رو دووم میاره؟
مثلا توی 2روز 5ساعت آهنگ گوش کنی و 4-5 تا عکس و 30 دقیقه مکالمه و 100 تا اس ام اس و 1 ساعت هم کلیپ دیدن 2 روز دووم میاره؟اگه نه با این کارا که گفتم چقدر دووم میاره؟ ممنون
باتریش مثل n97 دووم میاره؟

دوست عزیز نینجا قبلا مباحث مربوط به باتری رو به طور مفصل مطرح کرده.

peyman.2ps
10-08-2009, 16:06
سلام
موندم سر دوراهي اين گوشي و GD900 LG
بدون تعصب اگه بخواين راهنماييم كنين كدوم بهتره
در ضمن دوربين و خوشگلي مهمترين عامل
پخش با كيفيت موسيقي در هدست دومين عامل
فيلم برداري سومين عامل
صفحه نمايش بزرگ و باكيفيت چهارمين عامل
قيمت پنجمين عامل
ممنون

Mah12
10-08-2009, 16:32
سلام
فيلم برداري سومين عامل
قيمت پنجمين عامل
ممنون

سلام تو این 2 تا گوشی که گفتی

دوربین 8910 بهتره
زیبایی سلیقه اییه
اینو نمیدونم که LG چطوره ولی 8910 رو میگن خیلی خوبه
فیلمبرداری که 8910 حتمآ بهتره
نمایشگر هم 8910 بزرگتره ولی رزولوشن LG بیشتره سامسونگ هم تو آفتاب بهتر نشون میده
قیمت فک کنم LG ارزونتره

ولی LG هم چند لمسی داره ولی GPS نداره 3.5 میلیمتری هم نداره
حافظه داخلیش هم کمتره 8 یا 16 گیگ در برابر 1.5 گیگ
و کیبرد نامریی که الجی داره

سپاس

actooor
10-08-2009, 16:47
ولی عجب شاخی هست این ان95 8 گیگ...
هنوز که هنوزه کم نیورده جلو رقبا...:دی

9کرممم...

peyman.2ps
10-08-2009, 18:30
سلام
فيلم برداري سومين عامل
قيمت پنجمين عامل
ممنون

ممنون
از ديگر اساتيد گوشي مستر نينجا، مستر سامسونگ و بقيه ي مسترها و احيانا ميسيز هاي عالي قدر
كمك مي خوام

peyman.2ps
10-08-2009, 19:01
كسي از اين پارس مایکروتل خبري نداره
بنظرتون چرا وارد نمي كنه
اگه وارد نكنه قيمتش افت مي كنه؟
كيبورد مجازي فارسي رو ساپورت مي كنه؟

shahab_f
10-08-2009, 19:16
سلام
فيلم برداري سومين عامل
قيمت پنجمين عامل
ممنون
کریستال دوربینش افتضاحه ، حتی بدتر از بعضی از 5 مگاپیکسلی ها (رجوع کنید به ریویو ها) ولی دوربین 8910 خیلی خوبه
زیبایی سلیقه ایه اما فکر کنم همه قبول داشته باشن که کریستال قشنگ تره.
دومین عامل رو نمیدونم کدوم بهتره
فیلمبرداری هم که خب 8910 بهتره. (8910 هم با رزولوشن و فریم ریت کریستال میتونه فیلم بگیره و هم با کیفیت HD )
صفحه نمایش 8910 که 0.7 اینچ بزرگتره (خودت تو عکس زیر مقایسه کن) فکر می کنم با کیفیت تر هم باشه (AMOLED در مقابل TFT )

قیمت هم که کریستال اصلا هنوز وارد بازار ایران نشده که بخوای مقایسه کنی ، البته مطمئنا با قیمت کمتری نسبت به قیمت الان 8910 وارد خواهد شد

farhooode
10-08-2009, 22:05
گاهی وقتا صفحه نمایش بزرگ باعث دردسره

SHAHRIAR_K2
11-08-2009, 00:02
دوستان می خواستم بدونم این باقی ماندن اثر انگشت روی این گوشی آزار دهنده نیست؟
(یعنی نمی خواد هر دقیقه با دستمال یزدی به جونش بیفتیم)

farhooode
11-08-2009, 09:40
i8910 = 685000

best
11-08-2009, 09:56
دویستان قیمت دقیق i8910 HD 8GB چنده؟ و گوشی های بدون گارانتی صفحه کلید فارسی داره؟ اگر نه.....ایا با update فرمور این مشکل قابل حل هست؟و روش کار مثل گوشی نوکیا (NSS) هست؟راهنمایی کنید،ممنون میشم

micheal-tnt
11-08-2009, 09:58
i8910 = 685000

8 گیگه یا ......؟
کجا.......؟

javad1948
11-08-2009, 11:05
مدل 8 گیگ 710 تومان
منبع: گوشی شاپ 20/05/88

farhooode
11-08-2009, 11:24
i8910 8gig =685000
قیمت 16 گیگ 720000

peyman.2ps
11-08-2009, 12:29
قيمتش كم كم داره اندازه ي جيب بابام ميشه!!
به نظرتون تا آخر ماه رمضون به چقدر برسه
قيمت جهاني ممكنه افت كنه؟
راستي از پارس مايكروتل خبري نشد؟
شايد خوابن يكي اونارو بيدار كنه!!!

peyman.2ps
11-08-2009, 12:43
واقعا گوشي خوبيه
مقايسه عكس ها و صفحه نمايشش كه نينجاي عزيز گذاشته بود منو عاشق اين گوشي كرده

javad1948
11-08-2009, 12:46
i8910 8gig =685000
قیمت 16 گیگ 720000

منوفارسی هم داره؟

َََAAA
11-08-2009, 15:11
من دیروز تو علا... بودم یه نیم ساعتی باهاش کار کردم:8: . واقعا" مهشره . 1جا فقط سوال کردم گفت700 8gb

shahab_f
11-08-2009, 18:12
امروز یه جا تو علاءالدین گفت 900 تومن ، گفتم چرا اینقدر گرون ، گفت گارانتی مایکروتله ، دروغ میگفت نه؟
ویرایش : یکی از بچه ها الان دیدم تو تاپیک S8000 گفت از مایکروتل پرسیده گفتن امروز وارد میشه !

faceback2
11-08-2009, 18:48
i8910 8gig =685000
قیمت 16 گیگ 720000

سلام
این قیمت مال کجاست؟ لطف کنید ادرس بدید،ممنون.:20:

ali8510
11-08-2009, 18:55
من با فروشگاه مركزيه سامسونگ تماس گرفتم گفت 8gig 8910 امروز مياد 679 تومن.فروشگاه ملت تو خيابونه وليعصر روبروي پارك ملت.tel:2202131-

Vamp!r3
11-08-2009, 18:55
سلام
این قیمت مال کجاست؟ لطف کنید ادرس بدید،ممنون.:20:
براي شيراز بايد باشه...

ali8510
11-08-2009, 19:07
من با فروشگاه مركزيه سامسونگ تماس گرفتم گفت 8gig 8910 امروز مياد 679 تومن.فروشگاه ملت تو خيابونه وليعصر روبروي پارك ملت.tel:2202131-

ali8510
11-08-2009, 19:19
فداي هر چي i8910ie من 8510 دارم ايشالا همين روزا 8910 ميگيرم.به نظرم بهترين سيمبينه حال حاضره

ali racer
11-08-2009, 19:46
بچه ها مثل اين كه قيمت ها داره ميكشه پايين
تو تهران كه كشيده زير 700 تومن !

اميدوارم كه همين طور ارزون بشه

البته كم شدن قيمت 97 هم تو پايين اومدن اچ دي بي تاثير نيست !!

ali8510
11-08-2009, 21:04
cpu 1ghz سامسونگو حتما ديديد.به نظر gsmarena سامسونگ ازين cpu مي خواد براي ارتقاء فيلمينگ i8910 از hd720 به hd1080 استفاده كنه البته رو يه گوشيه جديد

ninja3000sh
12-08-2009, 09:05
تست صدای i8910 هنگام فیلمبرداری و مقایسه آن با n97 و n95 8gb.

برای اینکه کیفیت صدای فیلمبرداری برای دوستان بهتر معلوم بشه در دوحالت این تست انجام شد.

حالت اول:در فاصله تقریبا نیم متری از اسپیکر لپ تاپ.

حالت دوم:در فاصله 4 یا 5 متری از اسپیکر لپ تاپ.

توضیح اینکه i8910 با فریمویو جدید که صداش موقع فیلمبرداری بهبود یافته(همون IG2) با N97 و N95 8GB مقایسه شده.
I8910 رو در دو حالت هم فیلمشو گرفتم و مقایسه کردم یکی در رزولیشن 720*1280.

و یکی هم در رزولیشن 480*640.

نمونه فیلم گرفته شده با I8910 با رزولیشن 720*1280.
حالت اول:
لینک دانلود:

حالت دوم:
لینک دانلود:

نمونه فیلم گرفته شده با I8910 با رزولیشن 480*640.
حالت اول:
حالت اول:
لینک دانلود:

حالت دوم:
لینک دانلود:

نمونه فیلم گرفته شده با N97.

حالت اول:
لینک دانلود:

حالت دوم:
لینک دانلود:

نمونه فیلم گرفته شده با n95 8gb.

حالت اول:
لینک دانلود:

حالت دوم:
لینک دانلود:

دوستانی که میخواهند مقایسه کنند پیشنهاد میکنم کلیه فیلمها رو دانلود کرده و بعدا مقایسه کنند.
موفق باشید.

Ali_BlueBoy
12-08-2009, 11:50
خب دوستان مایکروتل هم وارد کردش بالاخره با قیمت 679 چوغ (8 گیگ) ...!!!

که به نظرم عالیه.... اینم شمارش... 22021301

farhooode
12-08-2009, 11:50
یک دستگاه گوشی i8910 نسخه 16 گیگ امروز برای رییس پروژه برادرم توسط خودم به قیمت 680000 تومن خریداری شد

کیفیت صدا و تصویری توپ توپ حف نداره

روز قبل وقتیکه برای برادرم تعریف کردم این گوشی رو رییس پروزه ماهشهر دنبال گوشی حرفه ای بود برادرم بش ینو معرفی کرده بود و گفت تو شیراز گیر میاد

الان یک ساعت میشه دارم باش کار میکنم حرف نداره
قراره فردا براش پست کنم

ali racer
12-08-2009, 13:21
بعله بالاخره با گارانتي پارس مايكروتل وارد شده !

البته هنوز نسخه 16 گيگ وارد نشده (كه احتمالا تا هفته ديگه ميرسه )

shahab_f
12-08-2009, 14:13
سلام نینجا جان ، چند تا سوال :
1- تو جیب جا میشه ؟ شلوار جین ها !:31:
2-GPS اش چطوره ؟ (گارمین نصب کردی؟)
3-یک دقیقه فیلم برداری HD چند مگابایت جا میگیره ؟
مرسی :11:

ninja3000sh
12-08-2009, 14:25
سلام نینجا جان ، چند تا سوال :
1- تو جیب جا میشه ؟ شلوار جین ها !:31:
2-GPS اش چطوره ؟ (گارمین نصب کردی؟)
3-یک دقیقه فیلم برداری HD چند مگابایت جا میگیره ؟
مرسی :11:
1:تو جیب راحت جا میشه و مشکلی نداره.
2:من با gps این گوشی کار نکرده ام.gps روی touch pro2 دارم.
3:یک دقیقه فیلم هم تو محیط خونه 56 الی 60 مگابایت حجم داره و تو محیط بیرون هم 80 الی 83 مگابایت.

actooor
12-08-2009, 14:44
دستت درد نکنه نینجا جان...خودت یک رتبه بندی بکن...مرسی...9کرممم...

hasanmotori
12-08-2009, 15:13
مثل اینکه بلاخره یه بازی اومد که از چیپ گرافیکی استفاده کنه
بازی شاهزاده ایرانی با حجم 11 مگ هست که بچه های موبایلستان رو 5800 و ان97 بازی کردن روون اجرا نشده ولی رو 8910 کاملاً روون بوده
حالا نوکیا بره با انگیجش حال کنه

hateftotti
12-08-2009, 15:38
الان زنگ زدم مايكروتل پارك ملت گفت:ديشب 15تا omnia hd اورديم.صبح 13 تاشو خريدن فقط 2تا مونده كه الان ميان ببرن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18:

ali8510
12-08-2009, 16:42
خواهش مي كنم يكي واسه من از موزيك پليرش بگه.از رقصه نور يا همون visualization سه بعديش.واينكه مطمينيد مايكروتل تا هفته ديگه 16gig مياره؟

Armin.ASD97
12-08-2009, 18:27
سلام
گوشیم امروز ویروسی شد بعد الانویروسش رو باک کردم الان 20 کلیب صوتی02 اومده تو بخش تصاویر و ویدیو ها
وقتی روش کلیک می کنی عکس قفل میاد.نه انتخاب می کنه نه باز و نه باک.البته یدونشم تو بخش کلیب ها صوتی هست.حالا چیکار کنم؟ کمک:41:

ali8510
12-08-2009, 21:09
از اطلاعاتت backup بگير ريست كليش كن با يكي ازين 2 كد
س.م.7370.م
س.2767.س.3855.م.
از راست به چپ
س=ستاره
م=مربع

Armin.ASD97
12-08-2009, 21:32
ممنون مشکل حل شد.

javad1948
13-08-2009, 06:46
نینجا جان
کیفیت صدا هنگام فیلمبرداری قابل قبول نبود
با این حجم حافظه بالایی که هنگام فیلمبرداری اشغال می کنه نباید کیفیت صداش اینقدر ضعیف باشه
اگه فیلمبرداری در هر ثانیه یک مگابایت حجم حافظه رو اشغال کنه ، که مدل 8 گیگش اسباب بازی به حساب میاد

S A M S U N G
13-08-2009, 07:50
سلام به همگی.

i8910 HD بزودی با پردازشگر 1 گیگاهرتزی عرضه میشه .

مخلصیم !

Best N95
13-08-2009, 08:24
واقعا کیفیت صدای فیلم برداری پائینه................

رتبه بندی از لحاظ بلندی صدا موقع فیلم برداری :
1 - Nokia N95 8gb
2 - Samsung HD i8910
3 - Nokia N97

رتبه بندی از لحاظ کیفیت صدا موقع فیلم برداری :
1 - Nokia N95 8gb
2 - Nokia N97
3 - Samsung HD i8910

واقعا دلسرد شدم ...................کم مونده بود برم بگیرم.......................:21:

آقا نینجا ممکنه تو آپدیت های بعدی باز هم کیفیت صدا موقع فیلم برداری بهتر بشه ، صبر کنیم ، یا همین شکلی باقی میمونه؟:41:

عجب غولیه این Nokia N95 8gb ..........:18:

hasanmotori
13-08-2009, 08:30
اگه فقط صدای فیلم برداری واسه شما مهمه به راحتی میشه درستش کرد مثل 8510