PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8910 HD » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Symbian Touch و دوربین 8 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

iriali
15-07-2009, 18:20
ویراش شد ....................

~ReZa~
15-07-2009, 19:15
من همین الان هم میگم این گوشی رو نخرید نه به خاطر مشکل باتریش . به خاطر سیستم عاملش که سازندش که یه شرکت مضخرفه .

امیر آقا اینجوری که نمیشه چون سیستم عامل سیمبین واقعا یکی از بهترینهاست و نمیشه کنارش گذاشت.
درسته وین موبایل هم خوبه ولی باید قبول کرد ایرادات مضخرفی داره که دل آدمو میزنه.:2:
بخصوص که omnia hd با این مشخصات توپ اومده بیرون.به نظر من کار کردن با سیمبین هم راحته و هم محیط خسته کننده نداره.
به هر حال منتظر نظرات نینجا هستیم.

Reventon
15-07-2009, 20:33
بابا جان 1 ماه طول میکشه تا باطری بازدهی کامل یده خود gsmarena تست کرده میگه 5.5 ساعت با full brightness فیلم پخش کرده این گوشی. اسنادش اونجا موجوده بفرمایید ملاحظه کنید
از ویندور موبایل مزخرف تر ندیدم. نه بلوتوثش درسته (lمیره my document) . نه ویبرش درسته (برنامه valert میخواد) . نه Deliver مثل آدم میده 100 تا برنامه باید بدی تا تازه بشه مثل سیمبین . من فقط از اینترفیس سیمبین زیاد خوشم نمیاد کمی بچه گانست

S A M S U N G
15-07-2009, 20:58
GSMArena :

We will be doing our best to acquire samples of both of these handsets for out-and-out reviews as quickly as possible.

:10::8::40:

مخلصیم .

ali_power42
15-07-2009, 21:23
Apparently there were some issues with the Omnia HD that Samsung wanted to get fixed before the handset received wider availability.

S A M S U N G
15-07-2009, 21:26
پس 1 آگوست با فریموری جدیدی که الان هستش به صورت کامل در همه دنیا عرضه میشه .

پس بگو چرا مایکروتل تا الان نیاورده .

Eldar خدا خفت کنه با این حرفات :دی

مخلصیم .

yoosef_st
15-07-2009, 21:31
سلام به همگی .

من نظری خاصی ندارم ولی نمیدونم چرا فقط این سایت همه مشکل باتری دارن ! من هم تو فروم روسی و هم انگلیسی Mobile-review عضو هستم تا حالا ندیدم کسی بگه باتریش مشکل داره و اینکارو کنین درست میشه .

بزارین یکی از بچه ها بخرخ بهتر میتونه توضیح بده

من همین الان هم میگم این گوشی رو نخرید نه به خاطر مشکل باتریش . به خاطر سیستم عاملش که سازندش که یه شرکت مضخرفه .

Omnia II بزودی عرضه میشه .

مخلصیم .
در بین سیستم عاملهای گوشیها ، چه زمانی که تاچ نبودن مثل S603rd و چه الان که تازه گوشیهای تاچ مثل 5800 و 97 و همین امنیا با سیستم عامل سیمبین اومدن ، هیچ سیستم عاملی به خوبی سیمبین نبوده و نیست!
از لحاظ کار کرد راحت ، سازگاری ، روان بودن و... به خصوص داشتن برنامه های زیاد سیمبین حرف اول رو میزنه.
هنوز 4 تا گوشی بیشتر سیمبین تاچ ندارن و اینهمه برنامه و بازی براش اومده.

corey
15-07-2009, 21:31
پس بگو چرا مایکروتل تا الان نیاورده

البته اگه هم وارد کنه بعید میدونم کسی با این سیستم عامل مسخره ای که داره سراغش بره: د ی

S A M S U N G
15-07-2009, 21:35
سعید مسخره میکنی ؟ :دی

من گفتم با شرکت سازندش مشکل دارم ! تو نداری ؟ :دی

یوسف جان من خودم بین این گوشی و 3GS مونده بودم که تصمیم گرفتم اینو بگیرم ولی خدائیش این نوکیا واقعا بدجور ضدحال حداقل به من زد به شما رو نمیدونم ولی واقعا ایران و ایرانی رو کوچیک کرد .

در ضمن در محبوب بودن سیمبیان شکی نیست .

مخلصیم . سعید باز تیکه بنداز :دی

corey
15-07-2009, 22:46
من گفتم با شرکت سازندش مشکل دارم ! تو نداری ؟ :biggrin: .

مخلصیم . سعید باز تیکه بنداز :biggrin:

نه امین تیکه چیه بابا من کوچیکتم
ولی یک سری از بچه ها تو این مدت به سیمبیان بی انصافی کردن
همه اولش از i8910 تعریف و تمجید میکردن و سیمبیان بهترین سیتم عامل میدونستن ( به قول یه بنده خدایی اسنادش هم موجوده-- بگم بگم ) ولی بعد از اینکه الدار اون حرفا زد....

Ali_BlueBoy
15-07-2009, 23:43
در اینکه سمیبین سیستم عامل خوبیه شکی نیست ولی به نظر من در مقایسه با بقیه سیستم عامل موبایل ها( مثل وین ...مک..یا لینکوس) به نظر من ضعیفتره ....ولی یه چند تا ویژگی داره که باعث میشه بتونه با اون هارقابت کنه و اون فراگیر تر بودنشه . و البته همینطور ساده بودنشه ....

yoosef_st
15-07-2009, 23:50
سعید مسخره میکنی ؟ :دی

من گفتم با شرکت سازندش مشکل دارم ! تو نداری ؟ :دی

یوسف جان من خودم بین این گوشی و 3GS مونده بودم که تصمیم گرفتم اینو بگیرم ولی خدائیش این نوکیا واقعا بدجور ضدحال حداقل به من زد به شما رو نمیدونم ولی واقعا ایران و ایرانی رو کوچیک کرد .

مخلصیم . سعید باز تیکه بنداز :دی
شما کدوم جریان رو میگی؟
دستگاههای جاسوسی رو میگی یا اینکه شایعه شده گفته دیگه به سامسونگ سیمبین نمیدم رو؟

mohammad20ali20
15-07-2009, 23:57
در اینکه سمیبین سیستم عامل خوبیه شکی نیست ولی به نظر من در مقایسه با بقیه سیستم عامل موبایل ها( مثل وین ...مک..یا لینکوس) به نظر من ضعیفتره ....ولی یه چند تا ویژگی داره که باعث میشه بتونه با اون هارقابت کنه و اون فراگیر تر بودنشه . و البته همینطور ساده بودنشه ....

چرا خوبه؟ و چرا ضعیفه؟

لینوکس :18:

وین :20:

مک :27:

سیمبین :40:

R@R#M@N
16-07-2009, 05:36
من نمیدونم چرا انقدر بچه ها منطق دارن
بر گردی یه چیزی بگی ! زشته :دی !!!
هیچی نگم بهتره :دی !
اونموقعی که معرفی شد اولین 8 مگاپیکسلی سامسونگ با سیستم عامل سیمبین و ....
ولی الان چی ؟؟؟ داداش سیمبین کم چیزی نیست !
در جواب اون دوستمون که میگن خز و خز بازیه ! به اطلاعتون برسونم که گوشی که خوب باشه خز میشه ;)
6600 و ک750 و ک800 و الان سی905 واسه چی خز شدن؟؟ یه کوچولو منطق هم خوبه ! خوب که چه عرض کنم خیلی خوبه (مشکلی نیست آدم کم بیاره )

راستی یه چیزی این سعید گفت خیلی باهاش حال کردم (سعید بارسا) گفت نمیدونم چرا ریویوو های سامسونگ توی سایتا همه عالین ولی یوزر ریویووها همه ناراضی و بد هستن !!
فک کنم جنس آشغالشو میده دست مردم ! اینجوری میشه دیگهههه !!
میگی نمیدونی چرا فقط اینا مشکل دارن و سایتا مشکلی ندارن ! خاب اینا هم یوزرن دیگه ! فقط سایتای ریویوو که یوزر نیستن ! منو تو هم یوزریم

R@R#M@N
16-07-2009, 05:38
همین بالای صفحه رو نگاه کن :

i8910 HD » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Symbian Touch و دوربین 8 مگاپیکسل

چه مانوری دادین اونموقع :دی ولی الان زدین زیرش

S A M S U N G
16-07-2009, 08:57
بهراد جان اگر آواتارت این نبود الان خودت میگقتی سیمبیان چیه بابا برین SEX123456789 بخرین چون Android داره ، ویندوز 6.5 داره .

شما با سیمبیان حال میکنی یکی با مک یکی با جاوا !

ببین به قول مهیار من فقط به خاطر تبلیغات سامسونگ اینجام . حالا شما هر فکری میخوای بکن .

مانور دادم بازم میدم . ولی این گوشی رو نمیخرم . دلیل نمیشه چون نمیخرم نیام اخبارشو بذارم .

همین جنس آشغال بزودی آشغالتر میشه از نظر شما و این اصلا مهم نیست .

بهتره برندهای دیگه از حالا به فکر ریلیز فریمور واسه گوشیهاشون باشن تا جیب ملتو خالی کنن .

در ضمن Mobile-Review رو دست کم نگیر همین GSMArena که همه سنگشو به سینه میزن تا چند سال پیش ریویوهاشو از Mobile-Mania کپی پست میکرد . همون موقع که Eldar ریویو مینوشت .

مخلصیم .

mahroo_z1
16-07-2009, 10:37
من نمیدونم چرا انقدر بچه ها منطق دارن
بر گردی یه چیزی بگی ! زشته :دی !!!
هیچی نگم بهتره :دی !
اونموقعی که معرفی شد اولین 8 مگاپیکسلی سامسونگ با سیستم عامل سیمبین و ....
ولی الان چی ؟؟؟ داداش سیمبین کم چیزی نیست !
در جواب اون دوستمون که میگن خز و خز بازیه ! به اطلاعتون برسونم که گوشی که خوب باشه خز میشه ;)
6600 و ک750 و ک800 و الان سی905 واسه چی خز شدن؟؟ یه کوچولو منطق هم خوبه ! خوب که چه عرض کنم خیلی خوبه (مشکلی نیست آدم کم بیاره )

راستی یه چیزی این سعید گفت خیلی باهاش حال کردم (سعید بارسا) گفت نمیدونم چرا ریویوو های سامسونگ توی سایتا همه عالین ولی یوزر ریویووها همه ناراضی و بد هستن !!
فک کنم جنس آشغالشو میده دست مردم ! اینجوری میشه دیگهههه !!
میگی نمیدونی چرا فقط اینا مشکل دارن و سایتا مشکلی ندارن ! خاب اینا هم یوزرن دیگه ! فقط سایتای ریویوو که یوزر نیستن ! منو تو هم یوزریم
سلام اقا بهراد. ببین دوست من این حرفا در تایپیک فقط ایجاد دعوا وکل کل میکنه. منطق چیز خوبی هست ولی باید هممون و در هر زمانی استفاده کنیم نه فقط زمانی که میخوایم از برند دیگه ایی بد بگیم!!!!:31:ایا توهین کردن به دیگران عمل خوبیه؟ یا منطق به ما میگه که با احترام با دیگران صحبت کنیم و از کلمات تحریک امیز خودداری کنیم.
ایا برند مورد علاقه خودمون هیچ مشکلی نداره؟ ایا الان در جایگاه مناسبی از نظر سهم بازار قرار داره؟:5:ایا میتونه خودشو از بحرانی که درش واقع شده نجات بده؟ایا وقتی برند خودمون از نظر بحرانی در وضعیت نامطلوبی قرار داره ایا منطق به ما این اجازه رو میده که به تحقیر برندای دیگه بپردازیم؟
ایا همین دوستمون اقا سعید میاد عیبای برند مورد علاقشو بگه؟ ایا تو سایتا و ریویوها و فرومها گشته تا عیبای برند مورد علاقشو ببینه و اگه دید ایا میاد از عیباش صحبت کنه یا نه فقط به عیبای برندای دیگه میپردازه؟:10:ایا از فن بوی متعصب برند دیگه انتظار داریم بیاد بگه ماست من ترشه؟
دوست من ببین .امار فروش یه شرکت در دنیا چیز الکی نیست که همینطوری بدست اومده باشه. یه شرکت وقتی جایگاه خودشو و همچنین سهمشو از بازار ارتقا میده نشون دهنده برنامه ریزی قوی اون هست و کسی هم مردم دنیا رو به زور وادار نمیکنه که محصولاتشو بخرند. مطمئن باش سامسونگ اگر محصولات بدی داشت الان در این جایگاه قرار نداشت. دوست من سامسونگ در امریکا جایگاه اولو داره( چه گوشی و چه لوازم خانگی) ایا مردم امریکا دوست دارن جنس بد بخرند یا برعکس اونا به داشتن چیزای خوب عادت دارند؟ ولی بالعکس اگر شرکتی جایگاهشو از دست بده نشوندهنده عملکرد ضعیفشه و محصولاتش مورد استقبال مردم واقع نشدن. :46:سامسونگ اواخر این ماه امار فروش گوشیشو اعلام میکنه و در جایی خوندم که سهمش از بازار 2%بیشتر شده. دوست من شرکتهای بزرگ رایانه /سخت افزار / نیمه هادی و تراشه از جمله همین سونی (خودتون بهتر از من میدونید) مشتری محصولات سامسونگ هستند اونوقت منطق این اجازه رو به ما میده که این مواردو فراموش کنیم؟
دوست من در کل اینو میخوام بهت بگم که اگر صحبت از منطق میشه ادم باید تعصبو کنار بذاره و محاسن و عیبای برند مورد نظر خودشو با هم ببینه و نه صرفا محاسنو ببینه و به ایرادای برندای دیگه بپردازه:11:همچنین منطق به ما میگه که اگر ادم بی منطق صحبت کنه و به دیگران بی احترامی و توهین کنه فردا هم دیگران باهاش دقیقا مثل خودش بیمنطق صحبت میکنند و بهش توهین میکنند:11: همچنین منطق به ما میگه که هیچ چیز ایده الی در این دنیا وجود نداره و محصولات ساخت بشر همواره از نوعی نقص برخوردارند.

S@nti@go_s&k
16-07-2009, 11:09
سیلام

ببین عزیز گوشی که خوب باشه خز نمیشه گوشی که ارزون باشه خز میشه نمیدونستی بدون

همون موقع که X1 اومد بخاطر گرونیش کسی طرفش نمیرفت ولی وقتی ارزونتر شد

در ضمن الکی نیست که سامسونگ جایگاه دومو داره حتما یه چیزی هستش قربونت حالا هی شما

X2.X3.X100000000000 بدید بیرون ببینیم به کجا میرسید

همشون خز میشن میرن کنار K750 پدربزرگشون

ninja3000sh
16-07-2009, 11:23
منتظر نظرات حرفه ای های فروم (علی ریسر و نینجا و سامسونگ و ... ) هم هستیم .. کجایید بچه ها؟

بدرود

نینجا و سامسونگ(امیر) کجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میبینم که بحث باطری تو این گوشی داغ داغ شده.
راستی کسی نخریده ببینیم که باطریش مشکل داره یا نه:biggrin::biggrin:.
یک روز دیگه صبر کنید(جمعه هم بگذره) همه چیز عیان میشه.
شنبه اگه انشالله گوشی رو تحویل گرفتم در خدمت دوستان عزیز هستم.
موفق باشید.

mahroo_z1
16-07-2009, 11:24
سلام دوستان. به منظور رفع مشکلات احتمالی و رفع باگها سامسونگ عملا فروش این گوشی رو از اول اگوست و با قیمت 540 یورو اغاز میکنه :5:

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ali racer
16-07-2009, 11:42
دیدم بحث سونی اریکسونی ها و سامسونگی ها داغه گفتم حیفه نماینده ای از نوکیا نباشه !!

در مورد صحبت سروش که گفتن گوشی که ارزون باشه خز میشه

سروش جان ان 73 نوکیا و 95 8 گیگ وقتی خز شدن که هردو بالای 500 تومن قیمت داشتن!

این دوستمون ماهرو

دوست من حرفات کاملا منتطقی هستش سامسونگ بسیار شرکت بزرگیه
ولی من بهش بی اعتمادم(البته فکر میکنم خیلی ها بجز مناین مشکل رو با سامسونگ داشته باشن

چطور ؟
پسر عموی من 8510 گرفت با گارانتی با کلی ضرر فروخت و دیگه سامسونگ نمیگیره!
همین کاربر فعال ماشین (cory یا سعید خودمون)
آقا سعید شما از امنیاتون راضی هستین ؟
واقعا اون تبلیغاتی که سامسونگ انجام میداد رو لمس کردیندر عمل
یا فقط تبلیغات بود سی پی یو 600 و خورده ای مگا هرتزی و فقط روی کاغد ؟؟؟؟؟

امیر
آقا قربونت برم با این صراحتت میگی من طرفدار سامسونگم حالا هر چی بزنه !
تمام بحث ها ختم به خیر میشه
دمت جیز

saman65
16-07-2009, 11:53
منم بیشترین دربدری رو بین همه گوشی هام واسه فروش D600 و I750 سامسونگ و البته E90 کشیدم علی جان دی

mahroo_z1
16-07-2009, 11:56
[quote=ali racer;3976060]

این دوستمون ماهرو

ولی من بهش بی اعتمادم(البته فکر میکنم خیلی ها بجز مناین مشکل رو با سامسونگ داشته باشن

سلام علی اقا. من امین هستم. دوست من .متاسفانه این حرفو تو ایران قبول دارم ونه در دنیا اونم بصورت عام و گرنه الان سامسونگ این جایگاهو نداشت. چون یکی از فاکتورای موفقیت شرکتها اعتماد بین مصرف کننده و تولید کننده هست.:5:

دوست من به تجربه ثابت شده که اگر ادم دید خوبی نسبت به برندی نداشته باشه با کوچکترین مشکلی شروع به بد گفتن از اون برند میکنه ولی اگر دقیقا همون مشکلو برند مورد نظرش داشته باشند میگه من الان بهترین گوشی رو دارم. از طرف دیگه کم نیستن توی این سایت وسایتای دیگه دوستانی که طرفدار برند دیگه ایی بودن ولی با خرید این گوشی دیگه حاضر به تعویض با هیچ گوشی دیگه ایی از مارک دیگه نیستند.:20:

دوست من .گوشی i900 بازار اروپا رو تسخیر کرده و بالاتر از هر گوشی دیگه ایی از جمله iphone و E71 و XPERIA و... قرار گرفته. فکر کنم همین موضوع به اندازه کافی برای خوب بودن این گوشی کافی باشه:10:

mf.designing
16-07-2009, 11:56
دیدم بحث سونی اریکسونی ها و سامسونگی ها داغه گفتم حیفه نماینده ای از نوکیا نباشه !!

در مورد صحبت سروش که گفتن گوشی که ارزون باشه خز میشه

این دوستمون ماهرو

چطور ؟

امیر
آقا قربونت برم با این صراحتت میگی من طرفدار سامسونگم حالا هر چی بزنه !
تمام بحث ها ختم به خیر میشه
دمت جیز

چندتا حرف هست :
1-این ماجرای خز شدن و جواد شدن واقعا مزخرف و بی فرهنگی هست !! زمانی که N95-8GB تو دنیا هم فروشش اول بود ، نمیگفتند خزه ، میگفتند پرطرفدارترین گوشیه . اگرم کسی میخواد گوشیش خز نشه ! از این مدلهای وسطی بی امکانات بگیره که تو دست کسی نیست !

2-اینی که میگید سامسونگ قابل اطمینان نیست ، اصلا درست نیستش . سامسونگ جزو برترین برندهاست و تو ایران خدمات خیلی بهتری از نوکیا داره ، درثانی من با خرید N85 فهمیدم که از اعتمادم به نوکیا کاسته شده !!!

mf.designing
16-07-2009, 11:59
با اینکه من خودم طرفدار به شدت متعصب نوکیا هستم ، ولی اعتراف میکنم که الان سامسونگ برترین برندموبایله

mahdistar
16-07-2009, 12:02
سامسونگ جزو برترین برندهاست و تو ایران خدمات خیلی بهتری از نوکیا داره
اینجا رو شدیدا قبول دارم.همین دیروز پریروز تاچ گوشیم بر اثر ضربه خراب شد،باورتون نمیشه،یه روزه گوشی آماده شد،تاچشو عوض کردن؛تازه نپرسیدن که ضربه خورده؟یا نه؟در صورتی که بهترین گارانتیام پشت کارتشون نوشته اگه بر اثر ضربه یا ...باشه جزو گارانتی حساب نمیشه..!!!

S@nti@go_s&k
16-07-2009, 12:11

درسته علی جان ولی اون زمان مثله الان نبود که هرنوع گوشی بخای باشه

آخه میان بحث باتری میکشن وسط من تا این لحظه گوشی هام سامسونگ بودن البته htc هم داشتم ولی تا حالا مشکل

باتری نداشتم چه u600_u900_g800_c260_u700

هیچکدوم ولی بعضیا میان اینجا حرف منو که این گوشیهارو داشتمو قبول نمیکنه

حرف یه نفر که میخاد سامسونگو بد کنرو قبول میکنه

corey
16-07-2009, 12:14

دوست ندارم بحث منحرف کنم
ولی تا الان نزدیک چند بار ورژن گوشی عوض کردم و مشکل باطری گوشی حل نشده
فقط یک بار با یک ورژن خوب جواب داد که اون موقع گوشی شده بود مشت کوب !!!!!
کلا بحث تعصب اینا نیست ولی این امنیا تو این چند وقته خیلی عذابم داده

دوست من .گوشی i900 بازار اروپا رو تسخیر کرده و بالاتر از هر گوشی دیگه ایی از جمله iphone و E71 و XPERIA و... قرار گرفته. فکر کنم همین موضوع به اندازه کافی برای خوب بودن این گوشی کافی باشه

اگه مدرکی برای این صحبت دارین ممنون میشم چون آمار فروش گوشی ها هیچ وقت دقیق و یکسان نیست

راستی سروش این خز شدن هم بی خیال چون همین الان ان97 خز شده !!!!!!!!

mf.designing
16-07-2009, 12:18
باید اعتراف کرد که حتی از لحاض فناوری هم سامسونگ پیش افتاده . آخه میدونید نوکیا دیگه فکر پیشرفت نیست ، فکر فروش دستگاهای پرسودی مثه شنود و ... هست !!! :دی

mahroo_z1
16-07-2009, 12:19
دوست ندارم بحث منحرف کنم

اگه مدرکی برای این صحبت دارین ممنون میشم چون آمار فروش گوشی ها هیچ وقت دقیق و یکسان نیست

سلام دوست من. :10: من خودم این خبرو در قسمت معرفی گوشیهای UNANNUNCED سامسونگ قرار دادم.:31:
عجیبه که اونو نخوندین. چشم شماره صفحشو پیدا میکنم ومیذارم.:11:

mf.designing
16-07-2009, 12:23
دوست ندارم بحث منحرف کنم

راستی سروش این خز شدن هم بی خیال چون همین الان ان97 خز شده !!!!!!!!

سلام corey جان . خسته نباشی . باطری شما مورد داره درست ، ولی چنتا خرابی (شاید!) یا دستکاری چنتا آدم سودجو که ملاک نیستش ! همین N85 من صفحه روی دکمه های 4جهتیش کنده شده !! + اینکه این همه از باطریش تعریف میشه ماله من مورد داره ! روز اول تمام خطهای شارژش پره ، فرداش گوشی خاموشه ! یه بار 3 روز شارژ نگه میداره ، یه روز ، نصف روز ! آدم هم برنامه ریزیش بهم میریزه !!:27:

corey
16-07-2009, 12:30
corey جان . خسته نباشی . باطری شما مورد داره درست ، ولی چنتا خرابی (شاید!) یا دستکاری چنتا آدم سودجو که ملاک نیستش

عزیز دل برادر مشکل باطری امنیا فقط مختص من نیست که خیلی ها این مشکل دارن
دقیقا مثل i8510 که برای یک سری ها خوب کار می کنه ولی برای بقیه نه

S@nti@go_s&k
16-07-2009, 13:07
بیخیال سعید جان این بحث ها هیچ وقت نتیجه نداشته طرفدارای هر برند حرف خودشونو میزنن

ولی خدا وکیلی N97 خزیه واسه خودش :31:

ali racer
16-07-2009, 14:16
سروش جان این بحث خز و خیلی رو میشه بزاریم کنار ؟

به نظرم انسانه که به گوشی شخصیت میده نه گوشی به انسان !

................

من بین انتخاب علاقه سنتی ام نوکیا ان 97 و انتخاب سحت افزاری برتر امنیا اچ دی موندم

ممکنه بعلت تعلل نوکیا
برم 8910 بخرم و کلا نظرم عوض بشه نسبت به سامسونگ( حالا خوب یا بد)

فقط موضوع اینه من وقتی 97 میخرم خیالم راحته اگه سخت افزار قوی ای نداره...حداقل مشکل حادی نداره که دلمو بزنه(دقیقا بر خلاف اچ دی)
این موضوع در مورد 86 هم صدق میکنه اگه 86 فیلمبرداریش مثل 8510 نیست یا به نسبت قیمت به امکانات
8510 سر تره از 86
بازم با خیال راحت نمیتونم برم8510 بخرم (حتی از نوع گارانتی دارش)

mahroo_z1
16-07-2009, 14:55
دوست ندارم بحث منحرف کنم

سلام دوست عزیز. بالاخره بعد از کلی گشتن پیداش کردم. این مطلبو تقدیم شما و سایر دوستانی که از این موضوع اطلاعی نداشتن میکنم::10:
سامسونگ آمنیا و تسخیر فروش در تمام اروپا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:

ali_power42
16-07-2009, 16:08
در حال گشت زنی توی نت یه بررسی خیلی دقیق از باتری omnia hd پیدا کردم که توسط یک کاربر انجام شده بطوریکه بعد از 4 بار پر و خالی شدن باتری گوشی(به منظور به حداکثر رسیدن ظرفیت باتری ) شروع به انجام یک تست خیلی دقیق کرده به اینصورت که یک فیلم با حداکثر رزولوشن و با حداکثر روشنایی(نه از این فیلمهایی که بیشتر صحنه هاش تاریک هستن) و کلی موزیک ریخته روی گوشی و در اخر هم مقداری wifi استفاده کرده و در نهایت به رکورد 8 ساعت و 20 دقیقه پخش مداوم فیلم و موزیک با کمترین نور صفحه نمایش گوشی و با نصف بلندی اسپیکرها + 20 دقیقه فقط wifi رسیده و در این مدت تماس یا sms نداشته.
در این تست دقیقه به دقیقه گفته شده که داشته چیکار میکرده و درنهایت رضایت فراوان از باتری گوشی.....
برای اطلاعات بیشتر حتما لینک زیر رو ببینید
فقط از کیفیت صدای فیلمبرداری که amr بوده(الان که دیگه mp3 شده) شکایت کرده
این موضوع رو هم مد نظر داشته باشید که این گوشی از اول august بصورت اصلاح شده و بدون باگ عرضه میشه که مسلما گوشی مورد تست از این دسته نبوده بنابراین انتظار نتایج بهتر هم از این گوشی وجود خواهد داشت
Conclusion: 8 hours 10 mins + 20 min WiFi only
A 368x208 / 64 kbps aac .mp4 (512 kbps) file, no letter box bands (full screen), containing a movie with bright (mainly daylight filmed) content will play continuously for 8 hours 10 minutes on a full charge of the original Samsung 1500 mAh battery, + low brightness setting (but as it is OLED, I still found this acceptable in a bright office environment), half volume setting on external speakers (not headphones). A further 20 minutes were available for me to surf only via WiFi. After this the battery will defintely need recharging, even after leaving handset off for 15 mins.

This is more than an acceptable situation / watching experience... I am very impressed.
Well done Samsung on this aspect of the i8910!
(still, shame about the HD movie recording / AMR codec, eh?).

اینم لینکش:

sogol6561
16-07-2009, 16:49
ممنون دوست عزیز.
یه سوال:
الان که این گوشی تو بازار هست مگه اشکال داره؟؟؟
مگه با آپدیت به فریمویو جدید مشکلش حل نمیشه؟؟؟
منظورتون از اول آگوست اینه گوشی که با فریموو که تازه داده بیرون داده به بازار میاد؟؟

S A M S U N G
16-07-2009, 17:00
سلام دوست عزیز .

حتما که نباید مشکل اساسی داشته باشه که فریمور جدید واسش بدن . اون نوکیا و سونی اریکسون هستش که بد و خوب میکنه . خوشبختانه سامسونگ خوب و خوب تر میکنه .

فقط یه مشکل داشت همین ضبط صدا . که اونم درست شد .

یه مدت اصلا این گوشی تولید نمیشده . یعنی توی بیشتر کشورها ریلیز نشده یا اگر شده به صورت Unlock نبوده . ولی از اول ماه آینده به صورت Unlock و با آخرین تغییرات عرضه میشه .

تا حالا توجه کردین چرا GSMArena ریویو از این گوشی نذاشته و با Pre-Review کاربراش رو فعلا راضی کرده ! چون منتظر آخرین فریمور بوده تا ریویوی اصلی رو بنویسه .

مخلصیم .

S@nti@go_s&k
16-07-2009, 17:01
اونی که هی فرتو فرت فریمور میده نوکیا و se

این فقط صدای ضبط فیلمش مشکل داشت که اونم حل شده به حمدالله: د ی

خز:31:

Ali_BlueBoy
16-07-2009, 20:23
ولی خودمونیم ها این سروش هم عجب پیاده روی ای میکنه رو مخ این بروبچ نوکیالیستی....: دی

خز..:دی

S A M S U N G
17-07-2009, 14:05
مقایسه PiXon12 با i8910 HD :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hotaxis
17-07-2009, 19:30
کدوم طرف پیکسونه؟ کدوم 8910؟؟؟؟

mamad6280
17-07-2009, 19:36
اونوریه پیکسونه اینوریه اون ۸۹۱۰ :)

فکر کنم راست پیکسون باشه

ولی ۸۹۱۰ هم به نسبت خوب انداخته هر چند این که آیا الدار بلده عکس بندازه یا نه هم برای خودش بحثیه

S@nti@go_s&k
17-07-2009, 19:41
بله درسته راستی پیکسون 12

چپی هم اچدی هستش

hasanmotori
18-07-2009, 00:30
امنیا اچ دی قبل از اینکه بیاد بازار و تو اون قسمت رنکینگ gsmarena قرار بگیره نتیجه رای گیریش شده بود 8.8 و 8.8 و 8.9 البته دقیق یادم نیست تا اومد بازار و تو رنکینگ قرار گرفت یه دفه شد 8.5
گوشیهای سونی اریکسون همیشه تو رنکینگ اول هستن

نتیجه : بکس سونی اریکسون تعدادشون خیلی زیاده که به نظر من خیلیاشون ایرانین و وقتی کم میارن میان حرف الکی میزنن (منظورم تو gsmaren ست)
پس اصلاً نمیشه با یوزر ریویو ها اعتماد کرد انقدر رو یوزر ریویو تاکید نکند

الان طرفدارای نوکیا و سونی اریکسون مشکل باتریو گرفتن دست ول نمیکنن یعنی حرف کسایی که دارنو قبول نمیکنن و میرن حرف کسی که فقط از سامسونگ بد میگه رو قبول میکنن چون دنبال یه ضعف از سامسونگ هستن تا یه چیزی میشه میگن باتری....

آخه خودتون بگید چطور ممکنه دوتا گوشی که سیستم عاملشون یکیه سخت افزارشونم یکیه بعد یکیشون ال سی دیش خیلی کم مصرفه و باتریش 1.5 برابر قویتره کمتر شارژ نگه داره (جواب : تعصب )

حالا مثلاً فکر میکنید ninja جان بره این گوشیرو بخره میاد مثل ان97 ازش تعریف میکنه ؟!
ان97 هر چقدر هم که مشکل داشته باشه نینجا جان فقط نکات مثبتشو میگه در مورد امنیا اچ دی برعکس
فکر میکنم همین نینجا جان بودن که تو موبایلستان یه پست داده بودن که چمیدونم ال سی i8510 از ان95 8گیگ ضعیفتره و دوربینش که تاکید اصلی روشه از ان95 ضعیفتره و کلی چیز دیگه که واقعاً نا امید کننده بود ولی الان مشخص میشه که اینا همش از روی تعصب بوده

مثلاً الان همه میگن که تاچ ان97 ضعیفه و نینجا جان میگن که نه راضی کنندس حالا در مورد امنیا اچ دی میاد میگه باید در برابر ایپاد زانو بزنه حالا صبر کنید ببینید
البته اینو ممکنه نگه آخه تو یه ریویو نوشته بود که تاچش بیش از حد حساسه و اینو یه عیب دونسته بود

ولی واقعاً قبول کنید سامسونگ از سونی اریکسونو نوکیا عیبای کمتری داره
در ضمن امید وارم نینجا جان فکر نکنه که من منظور خاصی دارم فقط میخاستم بگم وقتی کسی از یه برند خوشش نمیاد این اتفاقات میوفته

hasanmotori
18-07-2009, 01:41
اگه بحث راضی بودنه ما هم میتونیم بریم تو تاپیک g900 که خیلیم تبلیغش میکنه بپرسیم کی ازش راضیه
یا مثلاً x1 که خیلی دوسش دارین : دی به یکی بگم بیاد بگه ازش راضیه یا نه
یا مثلاً w980... خیلی جالبه گوشی جاوا هم هنگ میکنه !
کلاً بیخیال

حالا 1000 نفر از i900 راضین یه نفر میگه باتریش ضعیفه خب شاید باتریش تقلبیه
الان تو تاپیک i8510 کسایی که واقعاً این گوشیو دارن میگن باتریش خوبه ولی بحث باتری هیچ وقت تموم نمیشه یعنی شما تمومش نمیکنید

ninja3000sh
18-07-2009, 07:17
امنیا اچ دی قبل از اینکه بیاد بازار و تو اون قسمت رنکینگ gsmarena قرار بگیره نتیجه رای گیریش شده بود 8.8 و 8.8 و 8.9 البته دقیق یادم نیست تا اومد بازار و تو رنکینگ قرار گرفت یه دفه شد 8.5

نتیجه : بکس سونی اریکسون تعدادشون خیلی زیاده که به نظر من خیلیاشون ایرانین و وقتی کم میارن میان حرف الکی میزنن (منظورم تو gsmaren ست)

الان طرفدارای نوکیا و سونی اریکسون مشکل باتریو گرفتن دست ول نمیکنن یعنی حرف کسایی که دارنو قبول نمیکنن و میرن حرف کسی که فقط از سامسونگ بد میگه رو قبول میکنن چون دنبال یه ضعف از سامسونگ هستن تا یه چیزی میشه میگن باتری....

آخه خودتون بگید چطور ممکنه دوتا گوشی که سیستم عاملشون یکیه سخت افزارشونم یکیه بعد یکیشون ال سی دیش خیلی کم مصرفه و باتریش 1.5 برابر قویتره کمتر شارژ نگه داره (جواب : تعصب )

حالا مثلاً فکر میکنید ninja جان بره این گوشیرو بخره میاد مثل ان97 ازش تعریف میکنه ؟!
ان97 هر چقدر هم که مشکل داشته باشه نینجا جان فقط نکات مثبتشو میگه در مورد امنیا اچ دی برعکس
فکر میکنم همین نینجا جان بودن که تو موبایلستان یه پست داده بودن که چه میدونم ال سی دی i8510 از ان 95 8گیگ ضعیفتره و دوربینش که تاکیید اصلی روشه از ان 95 ضعیفتره و کلی چیز دیگه که واقعا نا امید کننده بود. ولی الان مشخص میشه که اینا همش از روی تعصب بوده

مثلاً الان همه میگن که تاچ ان97 ضعیفه و نینجا جان میگن که نه راضی کنندس حالا در مورد امنیا اچ دی میاد میگه باید در برابر ایپاد زانو بزنه حالا صبر کنید ببینید
البته اینو ممکنه نگه آخه تو یه ریویو نوشته بود که تاچش بیش از حد حساسه و اینو یه عیب دونسته بود

در ضمن امید وارم نینجا جان فکر نکنه که من منظور خاصی دارم فقط میخاستم بگم وقتی کسی از یه برند خوشش نمیاد این اتفاقات میوفته
اگه واقعا اونی که شما میگی من اونطوری گفتم از دوستان خواهش میکنم تو موبایلستان به این قسمتها یه سری بزنند و نگاه کنند ببینند که من راست میگم یا شما!!!! من اتفاقا از ال سی دی i8510 بیشتر تعریف کرده ام تا ان 95 فقط موقع فروش گوشی اونجا گفتم که مهمترین دلیلی که باعث شد بفروشمش باطری ضعیفش بود.
اینم مدرک:

خوب بحث میرسه به قسمت دوربین:
تو همین کلوپ مقایسه دقیقی از دوربین n95 8gb و i8510 گذاشته ام و میتونی بری ببینی که آیا من از دوربین n95 8gb تعریف کرده ام یا دوربین i8510!!!!
من عکسها رو آپلود کرده ام و حتی نگفته ام که کدوم بهتره و دوستان در این مورد نظر داده اند.
اگه هم خواستی اونم میتونم لینکشو برات در بیارم.
والا من نمیدونم شما این حرفا رو از کجا در میارین.:13::13:
اکسپریا رو هم که وقتی گرفتم اوایل نقاط قوتش رو گفتم و بعدا یکی از دوستان که گفته بود از معایبش هم بگید اولین نفر خودم بودم که به برخی معایبش اشاره کردم متاسفانه حجم صفحات تو کلوپ اکسپریا بالا رفته ولی اگه بگردی میبینی که همون اوایل به نقاط ضعفش هم اشاره کرده ام.در مورد n97 هم مطمئن باش به معایبش هم اشاره خواهم کرد.:10:
در مورد i8510 هم خود دوستان میدونن از اولین کسانی بودم که تو همین فروم این گوشی رو خریدم و به باطری ضعیفش هم اشاره کردم.
تو همین موبایلستان حسن جان برو نگاه کن چند نفر از باطری i8510 راضی هستند؟؟؟
کی میگه تاچ n97 ضعیفه؟؟؟
آقا اصلا بیا یه قرار بزاریم البته اگه تو تهران هستی من n97 رو بیارم نگاه کن ببین تاچش واقعا خوبه یا بد.
خوب اگه بخواهی تاچ n97 رو با آیفون یا i8910 مقایسه کنی که ضعیف هست ولی در حد خودش تاچش کمترین درصد خطا رو داره.
فقط یه مثال بزنم:
همین تو وبگردی اگه با n97 کار کنی میبینی که تاچش بهترین عملکرد رو داره با کمترین درصد خطا و ....
در مورد تاچ i8910 هم این دیگه تابلویه دیگه باید جلوی آیفون و آیپاد زانو بزنه.حسن جان این که دیگه گفتن نداره.:20:
اتفاقا از طرفدارهای نوکیا و سونی اریکسون اینجا هستند که از این گوشی تعریف کرده اند ولی خوب باید اینو قبول کرد که باطری خوب تو وسایل پرتابل حرف اولو میزنه و کسی که اینهمه پول میده واسه این دستگاه ازش انتظار هم داره که باطریش خوب باشه.
موفق باشید.

apoosh
18-07-2009, 08:05
من مدتها تو سامسونگ موبایل کار کردم و کاملا به نقاط ضهف و قوت گوشیهای سامسونگ آگاهی دارم
در مورد i8510 که دوستمون گفت از ال سی دیش تعریف هم کرده باید بگم اتفاقا ال سی دیش اصلا تعریفی نداره. متاسفانه در این زمینه سامسونگ ضعیف عمل کرده و در مقایسه با ان 95 وضوح رنگش بسیار کمتره. تصاویر دارای سفیدی زیادی هستند و کمی مات نشون میده. تو این شک نکنید چون من خودم چند ماه این گوشی را داشتم(نمونه اصلی هم بود که خود کره برامون فرستاده بود)
باطری های سامسونگ را هم بدون تعصب میگم که در میان سایر برندها از همه مشکلاتش بیشتره! من کارم اونجا یک زمانی مشاوره برای خرید گوشی بود بیشترین نارضایتی مشتریان سامسونگ در مورد باطریهاشون بود. حتی برای بعضیها از صبح تا ظهر هم شارژ نگاه نمی داشت. جالب هم اینجاست که بسیاری از آنها گوشی خودشون را هم با گارانتی اصلی خریده بودند و مشخص بود که باطریشون تقلبی نیست. در مورد 8510 شما حتی اگر به فرومهای خارجی هم مراجعه کنید این مشکل را به وضوح میبینید. البته باید هم بگم که این مشکل را کمی بزرگتر از حدی که هست دارند نشون میدهند. درصد گوشیهای دارای مشکل باطری آنقدرها هم که اشاره می کنند زیاد نیست(اما همانطوری که گفتم نسبت به سایر برندها بیشتره!)
در مورد دوربین سامسونگ نسبتا خوب کار کرده و عکاسی آنها به همراه امکاناتی مناسبی هستش اما در مورد فیلمبرداری متاسفانه ضعفهایی بخصوص در مورد ضبط صدا همیشه هست
یکی از نقاط مثبت سامسونگ در سری سیمبین بخصوص سرعت بالای سیستم عامل هستش که حتی از نوکیا که بیشترین گوشیهای سیمبین را داره کاملا جلو زده است
بحث تاچ هم خیلی مفصله چون بسته به مدل گوشی و نوع تاچ استفاده شده بایستی بحث بشه(مقایسه کردن تاچ n97 با 8910 هم کاملا اشتباهه چون تکنولوژی بکار رفته برای آنها کاملا فرق داره)

sogol6561
18-07-2009, 08:26

فکر میکنم همین نینجا جان بودن که تو موبایلستان یه پست داده بودن که چمیدونم ال سی i8510 از ان95 8گیگ ضعیفتره و دوربینش که تاکید اصلی روشه از ان95 ضعیفتره و کلی چیز دیگه که واقعاً نا امید کننده بود ولی الان مشخص میشه که اینا همش از روی تعصب بوده

دوست عزیز شما هم بهتره یکم منطقی تر باشین.
دوستمون نینجا تو این انجمن این همه عکس توپ و ریویو خوب از گوشیها میزاره بعدا شما میایی به کارش ایراد میگیری:41:.شما خودت تا بحال چند تا عکس از محیط گوشیت گذاشته ای یا چند تا مقایسه خودت انجام داده ای؟؟؟فقط برمیداری عکسهای gsmarena یا سایتهای دیگه رو تو کلوپ کپی میکنی و میگی این بهترینه.
یادمه تو کلوپ اکسپریا هم امثالی مثل شما دوستمون مهران رو که اونم ریویو های خوب و عکسهای جالبی میگذاشت رو باعث شدند که دیگه به فروم نیاد.:41:
وقتی نینجا گفت باطری i8510 مشکل داره من گفتم آخه چطور ممکنه که یه گوشی که 1200 میلی آمپر باطریش هست بیاد تو باطری بلنگه.ولی وقتی دو هفته با این گوشی کار کردم دیدم واقعا سامسونگ گند زده و باطری i8510 مشکل داره.و اونجا بود که دونستم نینجا دقیقترین حرفو زده.
تو موبایلستان هم اکثرا از باطری i8510 ناراضی هستند برعکس شما میایی میگی نه آقا باطریش مشکلی نداره و... .
تو مشاوره خرید گوشی تو عنوان تاپیک مینویسن n95 8gb یا n96 :
شما میایی میگی که i8510 از همه بهتره.
یا مینویسن :مشاوره برای خرید گوشی 100 تومنی :
شما میگی روی پولتون 320 تومن هم بزارید i8510 بگیرین.:27::27:
همه پستهای شما ختم میشه به برتری i8510.:27:
شما خودتون تا بحال شده که اصلا از معایب i8510 بگین؟؟؟
فکر کنم اونی که بیشترین تعصب رو واسه یه گوشی داره خود شما هستید که اینهمه از i8510 تعریف میکنی.

S A M S U N G
18-07-2009, 08:52
2 ویدیوی گرفته شده با فریمور IG2 :

دانلود :

مخلصیم .

S A M S U N G
18-07-2009, 10:37
4 دقیقه مقایسه i8910 HD با M8910 PIXON12 از Eldar Murtazin :

مخلصیم .

hasanmotori
18-07-2009, 10:58
دوست عزیز شما هم بهتره یکم منطقی تر باشین.
دوستمون نینجا تو این انجمن این همه عکس توپ و ریویو خوب از گوشیها میزاره بعدا شما میایی به کارش ایراد میگیری:41:.شما خودت تا بحال چند تا عکس از محیط گوشیت گذاشته ای یا چند تا مقایسه خودت انجام داده ای؟؟؟فقط برمیداری عکسهای gsmarena یا سایتهای دیگه رو تو کلوپ کپی میکنی و میگی این بهترینه.
یادمه تو کلوپ اکسپریا هم امثالی مثل شما دوستمون مهران رو که اونم ریویو های خوب و عکسهای جالبی میگذاشت رو باعث شدند که دیگه به فروم نیاد.:41:
وقتی نینجا گفت باطری i8510 مشکل داره من گفتم آخه چطور ممکنه که یه گوشی که 1200 میلی آمپر باطریش هست بیاد تو باطری بلنگه.ولی وقتی دو هفته با این گوشی کار کردم دیدم واقعا سامسونگ گند زده و باطری i8510 مشکل داره.و اونجا بود که دونستم نینجا دقیقترین حرفو زده.
تو موبایلستان هم اکثرا از باطری i8510 ناراضی هستند برعکس شما میایی میگی نه آقا باطریش مشکلی نداره و... .
تو مشاوره خرید گوشی تو عنوان تاپیک مینویسن n95 8gb یا n96 :
شما میایی میگی که i8510 از همه بهتره.
یا مینویسن :مشاوره برای خرید گوشی 100 تومنی :
شما میگی روی پولتون 320 تومن هم بزارید i8510 بگیرین.:27::27:
همه پستهای شما ختم میشه به برتری i8510.:27:
شما خودتون تا بحال شده که اصلا از معایب i8510 بگین؟؟؟
فکر کنم اونی که بیشترین تعصب رو واسه یه گوشی داره خود شما هستید که اینهمه از i8510 تعریف میکنی.

بله جناب نینجا خیلی زحمت میکشن من فقط گفتم انتظار نداشته باشید از امنیا اچ دی به اندازه ان97 تعریف کنه چون ته قلبش از سامسونگ بدش میاد :21: ما مخلص نینجا جانم هستیم :10:

آقا مهران هم نکات خیلی دقیقیو میگفت ولی فقط x1 داشت الان ببین آریان جان که هم امنیا داره و هم x1 و واقعاً هیچ تعصبی نداره بازم نکات دقیقیو میگه ولی هیچ کس حرفشو قبول نداره و ممکنه اینم مثل مهران دیگه به فروم نیاد

چه کسایی میگن باتری i8510 بده : کسایی که فقط گوشیرو دیدن...کسایی که فقط شنیدن...کسایی که داشتن ولی اصلاً باهاش ور نرفتن تا ببینن مشکلش حل میشه یا نه و اصلاً آپدیت نکردن...بعضیها که همش از بدی سامسونگ میگن(ava uk ) و خود شما

چه کسایی میگن باتریش خوبه : کسایی که دارن...کسایی که اپدیت کردن... کسایی که نکاتی رو که گفتیم انجام دادن

شما اصلاً آپدیت کردی ببینی درست میشه ؟

شما فقط شنیدی باتریش بده ما الان 5 ماهه این گوشیرو داریم و میدونیم چجوریه
نینجا جان داشت ولی اصلاً با گوشیش ور نرفت تا یه راهی پیدا کنه

تو موبایلستان طرف میگه 8510 داره و تو نور افتاب اصلاً خوب نیست در حالی که تو نور افتاب هیچ مشکلی نداره...:13:

دقیقاً یکی از همون کسایی که بین ان95 و ان96 مونده بود arankhan بود که الان 8510 خریده ازش بپرسید راضیه یا نه

یه نفر دیگه هم بود اقای yazdankhah اول یه 8510 خرید و با 200 تومن ضرر فروخت فقط به خاطر ضعیف بودن باتری همون موقع خیلیا ریختن که اره این گوشی باتریش بده ولی بعد یه 8510 دیگه خرید و الان میگه هفته ای 2 بار گوشیشو شارژ میکنه ولی هیچ کس از شماها نیومد نظری بده پس لطفاً...

شما یه پست از من بیار که گفته باشم 320 تومن بزار رو پولت...

نتیجه همه این حرفا اینه که وقتی طرفدارای نوکیا کم میارن عیب بیخود رو گوشی های سامسونگ میزارن:27:

S A M S U N G
18-07-2009, 11:14
سلام به همگی .

حسن جان اتفاقاً من خوشحالم که طرفداران نوکیا میان گیر میدن :دی این نشون میده سامسونگ چقدر در یه مدت کوتاه پیشرفت داشته که الان سرگوشیهاش اینقدر بحثهای جالب میشه .

من داداشم INNOV8 داره خوشبختانه نه آپدیت کرده نه کار خاصی انجام داده ولی گوشیش هر 4 روز یکبار شارژ میکنه .

خودم F480 دارم و هر 5 روز یکبار و گاهی 7 روز یکبار شارژ میکنم .

یه ضرب المثل شنیدی ؟ :دی میگه گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه وی وی :دی

مخلصیم .

hasanmotori
18-07-2009, 11:15
اگه واقعا اونی که شما میگی من اونطوری گفتم از دوستان خواهش میکنم تو موبایلستان به این قسمتها یه سری بزنند و نگاه کنند ببینند که من راست میگم یا شما!!!! من اتفاقا از ال سی دی i8510 بیشتر تعریف کرده ام تا ان 95 فقط موقع فروش گوشی اونجا گفتم که مهمترین دلیلی که باعث شد بفروشمش باطری ضعیفش بود.
اینم مدرک:

خوب بحث میرسه به قسمت دوربین:
تو همین کلوپ مقایسه دقیقی از دوربین n95 8gb و i8510 گذاشته ام و میتونی بری ببینی که آیا من از دوربین n95 8gb تعریف کرده ام یا دوربین i8510!!!!
من عکسها رو آپلود کرده ام و حتی نگفته ام که کدوم بهتره و دوستان در این مورد نظر داده اند.
اگه هم خواستی اونم میتونم لینکشو برات در بیارم.
والا من نمیدونم شما این حرفا رو از کجا در میارین.:13::13:
اکسپریا رو هم که وقتی گرفتم اوایل نقاط قوتش رو گفتم و بعدا یکی از دوستان که گفته بود از معایبش هم بگید اولین نفر خودم بودم که به برخی معایبش اشاره کردم متاسفانه حجم صفحات تو کلوپ اکسپریا بالا رفته ولی اگه بگردی میبینی که همون اوایل به نقاط ضعفش هم اشاره کرده ام.در مورد n97 هم مطمئن باش به معایبش هم اشاره خواهم کرد.:10:
در مورد i8510 هم خود دوستان میدونن از اولین کسانی بودم که تو همین فروم این گوشی رو خریدم و به باطری ضعیفش هم اشاره کردم.
تو همین موبایلستان حسن جان برو نگاه کن چند نفر از باطری i8510 راضی هستند؟؟؟
کی میگه تاچ n97 ضعیفه؟؟؟
آقا اصلا بیا یه قرار بزاریم البته اگه تو تهران هستی من n97 رو بیارم نگاه کن ببین تاچش واقعا خوبه یا بد.
خوب اگه بخواهی تاچ n97 رو با آیفون یا i8910 مقایسه کنی که ضعیف هست ولی در حد خودش تاچش کمترین درصد خطا رو داره.
فقط یه مثال بزنم:
همین تو وبگردی اگه با n97 کار کنی میبینی که تاچش بهترین عملکرد رو داره با کمترین درصد خطا و ....
در مورد تاچ i8910 هم این دیگه تابلویه دیگه باید جلوی آیفون و آیپاد زانو بزنه.حسن جان این که دیگه گفتن نداره.:20:
اتفاقا از طرفدارهای نوکیا و سونی اریکسون اینجا هستند که از این گوشی تعریف کرده اند ولی خوب باید اینو قبول کرد که باطری خوب تو وسایل پرتابل حرف اولو میزنه و کسی که اینهمه پول میده واسه این دستگاه ازش انتظار هم داره که باطریش خوب باشه.
موفق باشید.

من گفتم فکر کنم شما بودی که اون پسترو دادی
پس قبول داری که ال سی دیش بهتره..یه نفر تو موبایلستان گفته بود که چمیدونم ال سی دیش ضعیفتره و... که من فکر کردم شما بودی (شرمنده) حالا اگه شد پیداش میکنم

ببین الان هنوز 8910 نرسیده دستت میگی تاچش باید زانو بزنه قبول کن ته قلبت از سامسونگ بدت میاد دیگه :20:

بیخیال
منتظر معایب ان97 هستیم !

حالا لطفاً وقتی 8910 رسید دستت اگه باتریش بد بود سریع نفروشش یکم باهاش ور برو آپدیت کن ببین چی میشه

ninja3000sh
18-07-2009, 11:31
سلام بر همه دوستان عزیز.
به نظر من دعوا تو انجمن بخاطر تعصب واسه برندی فایده نداره و فقط باعث میشه دوستیمون به همدیگر بخوره.
به هر حال از همه دوستان عزیز و بخصوص sogol6561(رضا) و حسن جان خواهش میکنم بحث رو همین جا تموم کنند.
راستی حسن جان گوشی هم رسید دستم تا دقایقی دیگر عکسهاش آپلود میشه.
قربان شما.:40:

S A M S U N G
18-07-2009, 11:45
نینجا جان آپدیت یادت نره . هم سرعت گوشی بیشتر میشه هم صدای فیلمبرداریش .

کلا یه ریویو پرملات بذار تا روی این Eldar و GSMArena کم بشه .

مخلصیم .

amir_dre
18-07-2009, 12:10
سلام من خودم n78 دارم اما بدون تعصب میگم 8910 یه شاهکاره .
شما به جی اس ام آرینا زیاد توجه نکنید تو سایت my-symbain.com یه مقایسه تخصصی بین 8910 و 97 گذاشته که به طور تخصصی به معماری پردازنده ها. جی پی اس . و باتری و دوربین گذاشته
از نظر سخت افزاری که 8910 دو سرو گردن بالاتر از 97 هست به علاوه GPS این گوشی هم قوی تر از 97 هست
من فکر کنم سامسونگ همیشه بهترین ال سی دی ها رو برای موبایل میزده
همچین باتریش هم حداقل یه روز و نیم دوم میاره

corey
18-07-2009, 12:11
نینجا جان آپدیت یادت نره . هم سرعت گوشی بیشتر میشه هم صدای فیلمبرداریش .

امیر بی خیال بابا سونی اریکسون 1 روزه آپدیت نمی کنن حالا نینجا بیاد 8910 نگرفته آپدیت کنه:د ی !!!!!!!!

نینجا جون هر چند که میدونم کارت درسته و استادی ولی 2 تا مسئله تو این 8910 میتونه آزاردهنده باشه یکی باطری و اون یکی هم تایپ
اگه در رابطه با این مسائل بیشتر توضیح بدی عالی میشه

ninja3000sh
18-07-2009, 12:52
سلام دوستان.
البته یه چیزی در مورد این i8910 بگم که قرار بود برام نسخه 16گیگ بیارن ولی 8 گیگشو اوردن منم لازم دونستم یه رم 16 گیگ براش بگیرم.
توضیح اینکه رم 16 گیگ رو روش اشانتیون نمیدن.:31:

عکسهایی از این ابر قدرت که واقعا هم ابر قدرته.:10:

دوستان باطری شارژ بشه میام خدمتتون.
فعلا.:11:

hasanmotori
18-07-2009, 12:58
اقا دمت گرم
حالا که بحث شارژ شد اول از همه بگو چقدر طول میکشه شارژ بشه ؟
بعد اگه میشه با شارژر ان97 شارژش کن ببین زودتر شارژ میشه یا نه

شارژرش چند میلی آمپره ؟
شارژر ان97 چند میلی آمپره ؟

یه سوال متفرقه : از اون شارژرای اشانتیون ان97 تو بازار گیر نمیاد ؟

S@nti@go_s&k
18-07-2009, 13:26
مبارک باش نینجا

ایول به نینجا ایول به خودم ایول به سامی:دی

منتظریم

S A M S U N G
18-07-2009, 14:15
مبارکت باشه . انشاالله واست خوب بشارژه :دی

پس کابل تلویزیون هم توی پکش هست .

آقا ورژن گوشی چیه ؟ کیفیت صدا و .... هم یه بررسی کن .

مخلصیم .

ali racer
18-07-2009, 14:45
چند صفحه قبل رو خوندم لازم دونستم پست بدم هر چند که به موضوع تاپیک ربطی نداره

...........................................
1. قرار نیست هر کی هر چی بگه درست باشه انسان جایز الخطاست

2. نمیدونم چرا یکی که داره رویو میده و زحمت میکشه و عکس آپلود میکنه باید به جای تشکر ازش انگ تعصب بزنی روش(منظور همین دوستمون نینجا هستش که حتی من اسم کوچیکش رو بلد نیستم !!ولی خیلی ازش ممنونم که اگه گوشی ای میخره تجربیاتشو در اختیار ما میزاره )

3.هدف ما از فروم اومدن اینه که از نوکیا یا سامسونگ دفاع کنیم ؟ مگه حقوقمون رو از نوکیا یا.... میگیریم ؟

4. دوستانی که میگن این نینجا ته قلبش از سامسونگ بدش میاد
اولا هر کی هر نظری داره محترمه و به خودش مربوط نه به دیگران
ثانیا مگه خدای نکرده مغز خر خورده کسی وقتی از برندی بدش بیاد بره بهترین محصولاتش رو بخره دقیقا بعد از ریلیز؟!!!!!!

5.سعی کنیم از زحمات دیگران ممنون باشیم نینجا (یا هر شخص دیگه ای) که میاد اطلاعاتش رو با ما به اشتراک میگذاره
هیچ پولی یا نفعی از این کار نمیبره و فقط و فقط برای استفاده ما این زحمت رو میکشه
پس قدر بدونیم اینم مثل مهران نکنیم که گذاشت رفت !!!!!!!

شاد باشین

Ali_BlueBoy
18-07-2009, 14:54
نینجا دمت جیز ....

حالا یه سوال فنی شوما با این همه گوشی چیکار میکنی ....: دی ( من که هنوز تو کف این حرکتت موندم....)

S@nti@go_s&k
18-07-2009, 15:00
علی جان خودتو ناراحت نکن مشکلات برندا تمومی نداره

حالا یه سوال فنی شوما با این همه گوشی چیکار میکنی

یه قول 2 قول بازی میکنه :دی

کارای بیزینسشو انجام میده حسودیت میشه :دی

من که حسودیم شد هه هه

hasanmotori
18-07-2009, 16:26
نینجا جون بسه دیگه چقد میخابی !
ما تو کف موندیم گرفتی راحت خابیدی

4870x2
18-07-2009, 16:33
يه سوال:
دوستان اين گوشي هك شده؟

kalepoook
18-07-2009, 18:21
سلام
مبارک باشه،ایشالا بقیه هم میخرن،حالا چند خریدین با گارانتیه یا بی گارانتی؟
ممنون میشم بگین تشکر

Armin.ASD97
18-07-2009, 20:10
کی قیمتش به 800 میرسه؟
لطفا جواب بدین می خوام بخرم.

ninja3000sh
18-07-2009, 20:21
با سلام خدمت دوستان.
از تمامی دوستان بخطر تبریک گفتن و تشکرهاشون تشکر میکنم.
مقایسه ال سی دی 4 ابر قدرت.
1:روشنایی هر 4 تا هم روی صد در صد گذاشته ام.
2:برای هر گوشی رزولیشن مخصوص خود رو تو کامپیوتر تنظیم کرده ام.
برای I8910 HD رزولیشن :360*640
برای N97 رزولیشن:360*640
برای HTC TOUCH PRO2 رزولیشن:480*800
برای IPOD TOUCH 2G هم رزولیشن:320*480

اینم عکسها:

همانطوری که میبینید برگ برنده ماله I8910 HD هست.:10:
در ضمن به تمامی سوالات دوستان به موقع پاسخ میدم.
موفق باشید.:40:

S A M S U N G
18-07-2009, 21:53
عجب کنتراستی داره .

مرسی نینجا جان . خیلی حال کردم .

N97 رو :دی

مخلصیم .

mstf666
18-07-2009, 21:58
عجب کیفیتی داره....
غولیه واسه خودش!
خدا قسمت همهء جوانهای این مرز و بوم بکنه !!!:31:

نینجا جان مبارکت باشه....

ninja3000sh
18-07-2009, 22:24
سلام دوستان.
n97 دیگه داره از چشم میوفته.
سرعت i8910 عالیه.عجب سرعتی داره.:18:
کیفیت صدا تو هدفون 20:40:.تو اسپیکر هم هنوز تست نکرده ام.:20:
کلا n97 باید جلوش تعظیم کنه.:31:
به زودی مقایسه صدا تو هدفون و اسپیکر i8910 با n97 و برخی از سریهای n نوکیا .
موفق باشید.

S A M S U N G
18-07-2009, 22:54
نینجا جان عملکرد صفحه نمایشش چطوره ؟ قوی هستش ؟

نینجا فیلم و عکس یادت نره :دی

تازه باهات کار داریم :دی

فیلم مخصوصا حتما بذار البته هر موقع وقت کردی .

بازهم N97 رو :دی

مخلصیم .

mf.designing
18-07-2009, 23:04
بنده با تستي كه روي اين دوتا(97 و 8910) كردم ، بايد اعتراف كنم اين ديگه اخرشه !
صفحه لمسي حال و oled + قدرت لمس فوق العاده
صداي خوب چه تو هدفن چه خود گوشي
سيستم عامل و اينترفيس باحال
امكانات كامل
دوربين بي نظير
سرعت و پردازش عالي
HD بودن
باكلاس بودن
.... !
يعني ماكزيمم انتظاري كه ميشه از يك گوشيه امروزي داشت

ninja3000sh
18-07-2009, 23:07
نینجا جان عملکرد صفحه نمایشش چطوره ؟ قوی هستش ؟

نینجا فیلم و عکس یادت نره :دی

تازه باهات کار داریم :دی

فیلم مخصوصا حتما بذار البته هر موقع وقت کردی .

بازهم N97 رو :دی

مخلصیم .
امیر جان کیفیت تاچ گوشی دقیقا شبیه آیفونه (حساسیتش)با این تفاوت که تو آیفون میتونی با دو انگشت روی عکس زوم کنی ولی روی این نه.
کلا اگه بخوام به تاچش نمره بدم مثل آیفون نمره 20 میگیره.
حتما عکس و فیلم هم میزارم.
موفق باشید.

mahroo_z1
18-07-2009, 23:13
سلام دوستان و با تشکر فراوان از دوستمون نینجا که سوالهایی رو که مدتها هممون برای فهمیدنش لحضه شماری میکردیمو بطور عینی:31: جواب دادن دوستان فکر میکنم مهمترین دغدغه هممون عمر باتریش باشه. امیدوارم این مورد هم خوب باشه و تو ذوق کسی نخوره. :31:باید منتظر این مورد باشیم.:5:

Ali_BlueBoy
18-07-2009, 23:45
نیننجا جان ایشال..ه خدا عوضت بده یا عوضت کنه بشی بروس لی....: دی!!!
1 در دنیا 2 تا دیگه هم تو همین دنیا ( از اون داف هاش) بهت بده...!!!

لامصب عجب کیفیتی داره ال سی دیش .... توی بعضی از عکسها ادم فکر میکنه صفحه ان 97 سیاه سیفیده...: دی

اصلا اگه این گوشی باطری هم نداشته باشه بازم یه روز میخرمش ( فوقش مثل یخچال باهش برخورد میکنم هر جا رسیدم میزنمش تو پریز...: دی)

ninja3000sh
19-07-2009, 01:32
مقایسه صدا تو اسپیکر و هدفون I8910 با N97.

تست صدا تو هدفون:با تستی که روی هدفون هر دو تا گوشی هم انجام شد معلوم شد که هر دو تا هم تو هدفون عملکرد عالی دارند ولی صدای هدفون N97 کمی بیشتر از I8910 هست.
در کیفیت پخش موزیک هر دو تا هم عملکرد عالی دارند.
I8910

N97

تنوع اکولایزر در I8910 به وضوح بیشتر از N97 هستش و به موزیک میتونید با تنوع صدایی بیشتری گوش دهید.
I8910

N97

البته تو گوشی I8910 اگه تو قسمت SOUND EFFECTS گزینه BASS ENHACEMENT و تو قسمت EQUALISER گزینه FULL BASS رو انتخاب کنید گوش کردن به موزیک جذابتر میشه.
تو N97 هم اگه تو قسمت EQUALISER رو روی گزینه DEFAULT PRESET و یا BASS BOOSTER بزارید و تو قسمت SETTING قسمت LOUDNESS و STERIO WIDENING رو ON کنید موزیک گوش دادن جذابتر میشه.

خوب حالا ممکنه برای بعضیها این سوال پیش آید که با فعال کردن گزینه CHANNEL5.1 که تکنولوژی سامسونگ هست تو صدای هدفون چه اتفاقی میوفته؟؟

در جواب باید گفت که صدا نسبت به حالت قبلی(یعنی در زمان فعال بودن اکولایزر)تند و تیزتر پخش میشه.
ولی نظر من اینه که صدا موقع فعال بودن اکولایزر جذابیت داره.

تست صدای اسپیکر:
صدای اسپیکر I8910 منو یاده W900 خودم میندازه که عملکرد عالی داشت.
در یک کلام بلندی صدای اسپیکر و شفافیت و بم بودن صدا تو I8910 حرف اولو میزنه و تو این مورد N97 نمیتونه به پای I8910 برسه.واقعا صدای اسپیکر تو I8910 عالی هست.

کلا I8910 تو قسمت موزیک پلیر واقعا ترکونده و بهترین عملکردو داره.:10:
موفق باشید.

pgu83
19-07-2009, 01:51
نینجا جان باتری ؟

ali racer
19-07-2009, 09:01
حالا که این گوشی چشم همه (از جمله خودم) رو گرفته

بریم تو فاز قیمت !!

الان قیمتش چقدره ؟

از مایکروتل خبری نشد که کی وارد میکنه ؟(امیر کجایی به جای تیکه پروندن به 97 بیا اطلاع رسانی کن...دی!)

hasanmotori
19-07-2009, 09:17
باتریش خوبه
ببینید از ساعت 10:25 تا 10:53 دقیقه باهاش ور رفته اصلاً خط کم نکرده

S@nti@go_s&k
19-07-2009, 09:25
حسن تو هم به چه چیزا توجه میکنیا :دی

علی جان ماکروتل که هنوز وارد نکرده

hasanmotori
19-07-2009, 09:45
حسن تو هم به چه چیزا توجه میکنیا :دی

علی جان ماکروتل که هنوز وارد نکرده

حالا صبر کن دقیقترشم میگم
ببینید نینجا جان دیروز ساعت 1:52 زده تو شارژ
بگیم 2 ساعت طول کشیده تا کامل شارژ شده یعنی ساعت 4
از ساعت 4 تا 10:53 باهاش کار کرده فقط یه خط کم کرده خیلی خوبه :5:

S A M S U N G
19-07-2009, 10:02
سلام به همگی .

من فکر کنم مایکروتل گذاشته از اول ماه آگوست فروشش رو شروع کنه . چون اون موقع دوباره تولیدش شروع میشه و هم Unlock هستش و هم آخرین آپدیت روش هست .

حسن بیخیال خیلی دقیقی :دی

حال میکنین برو بچ سامسونگی مو رو از ماست میکشن :دی

مخلصیم .

hasanmotori
19-07-2009, 10:13
راستی fm transmitter نداره؟
یه مستر ریست کنی فکر کنم بیاد

ninja3000sh
19-07-2009, 11:32
نینجا جان باتری ؟

باتریش خوبه
ببینید از ساعت 10:25 تا 10:53 دقیقه باهاش ور رفته اصلاً خط کم نکرده

حالا صبر کن دقیقترشم میگم
ببینید نینجا جان دیروز ساعت 1:52 زده تو شارژ
بگیم 2 ساعت طول کشیده تا کامل شارژ شده یعنی ساعت 4
از ساعت 4 تا 10:53 باهاش کار کرده فقط یه خط کم کرده خیلی خوبه :5:

راستی fm transmitter نداره؟
یه مستر ریست کنی فکر کنم بیاد
سلام دوستان.
نظر قطعی در مورد باطری تا 2 الی 3 روز آینده اعلام میشه.:20:
در ضمن حسن جان شاید باورت نشه ولی من هنوز ساعت و تاریخ گوشی رو تنظیم نکر ده ام و دارم با جاهای دیگش ور میرم.
ولی دیروز حدود سه ساعت با گوشی ور رفتم یعنی از ساعت 10.30 شب الی 1.30 که یک خط از باطری رو کم کرده بود.:40:(البته باز هم میگم نظر قطعی 3 روز دیگه اعلام میشه)
تو i8510 که بدون کار کردن بعضی مواقع میبینی که الکی خطهای باطری رو قورت میده ولی تو i8910 که از دیروز تا بحال من ندیدم.:40:
فقط میتونم بگم که گوشی بهترین و راحترین اینترفیس رو داره.
کلا نمره من به این گوشی 20 هست.
راستی مقایسه ها باز هم ادامه داره و عکس و ... هم آپلود میشه.
موفق باشید.

Ali_BlueBoy
19-07-2009, 12:13
راستی نینجا جان ( اقا یه اسمی رو خودت بزار ما صدات کنیم به جان خودم هر وقت میگم نینجا یاد بروس لی و جت لی می افتم>>!!) در مورد موارد مشکوکش صحبت کن مثل فرمت ضبط صدا توی فیلم برداری وتعداد فریم ریتش... و همینطور fm transmitter

تنکس ا لات ..!!!!

Ali_BlueBoy
19-07-2009, 12:18
راستی نینجا جان ( اقا یه اسمی رو خودت بزار ما صدات کنیم به جان خودم هر وقت میگم نینجا یاد بروس لی و جت لی می افتم>>!!) در مورد موارد مشکوکش صحبت کن مثل فرمت ضبط صدا توی فیلم برداری وتعداد فریم ریتش... و همینطور fm transmitter

تنکس ا لات ..!!!!

ali racer
19-07-2009, 12:29
آره سوال منم در مورد ترنسمیتره...

بالاخره داره ؟ یا نداره ؟؟؟؟؟

corey
19-07-2009, 12:42
نینجا جان در رابطه با تایپ و sms و کیبورد مجازی و...این گوشی توضیح بده
چون تو یکی از ریویوها گفته بود که تایپ با امنیا برتر از تایپ با امنیا hd هست!!!!!!

ninja3000sh
19-07-2009, 13:16

تنکس ا لات ..!!!!
علی جان من گوشی رو آپدیت نکرده ام و بنابراین صدای ضبط شده همون تو فرمت amr هست و کیفیتش افتضاحه.اونطور که امیر جان هم گفت با آپدیت کیفیت صداش میشه aac.
به زودی آپدیتش میکنم و در مورد کیفیت صداش میگم.
من تو محیط خونه یک دقیقه فیلم با رزولیشن 720*1280 برداشتم .
بیت ریتش 7562kbit/s هستش و حجمش هم 56.5 مگابایت.
فیلمبرداری با کیفیت hd کلا پدر باطری رو در میاره.:31:

آره سوال منم در مورد ترنسمیتره...

بالاخره داره ؟ یا نداره ؟؟؟؟؟
علی جان الان که اف ام ترنسمیتر نیست.
راستی درسته که با مستر ریست اف ام ترنسمیتر میاد.
اگه درسته کد مستر ریست تو گوشیهای سامسونگ چنده؟؟

نینجا جان در رابطه با تایپ و sms و کیبورد مجازی و...این گوشی توضیح بده
چون تو یکی از ریویوها گفته بود که تایپ با امنیا برتر از تایپ با امنیا hd هست!!!!!!
سعید جان تایپش عین تایپ آیفونه و تو این زمینه باید هم بخاطر تاچش از وین موبایل بهتر باشه.در کل راحتی تو تایپ کردن عالیه.

metalgear2
19-07-2009, 13:24
نینجا جان بلندی و کیفیت صداش تو اسپیکر از 5800 بیشتره یا نه؟
دکیفیت عکس برداریش خوبه نسبت به i8510 ؟
مرسی...

hasanmotori
19-07-2009, 14:08
کد مستر ریست 8تا 0 هست اگه هم منظورت اون کد مستر ریسته *#7370# هست از راست به چپ

ninja3000sh
19-07-2009, 14:14
کد مستر ریست 8تا 0 هست اگه هم منظورت اون کد مستر ریسته *#7370# هست از راست به چپ
حسن جان اون 7370 گوشی رو به تنظیمات کارخانه برمیگردونه.
حالا این 8 تا صفر چیکار میکنه؟؟
تو فرومهای دیگه با کدوم روش اف ام ترنسمیتر رو آورده بودند؟؟

hasanmotori
19-07-2009, 14:23
ریست فکتوری که کانتکت هارو هم پاک نمیکنه ولی 7370 همه برنامه ها و کانتکت ها و.... رو پاک میکنه
وقتی میزنی ریست فکتوری ازت یه کد میخاد که 8 تا صفر هست

راستی شارژ شدنش چقدر طول کشید ؟
بعد شارژرش چند میلی آمپره و شارژر ان97 چند میلی آمپره ؟

4870x2
19-07-2009, 14:27
يه سوال شما چرا با N97 مقايسه مي كنين
مگه رقيب اين گوشي SATIO نيستش؟

hasanmotori
19-07-2009, 14:48

SATIO کیه ؟
هنوز خیلی مونده تا satio بیاد

بعدشم من میخام ببینم چرا گوشیهای سامسونگ انقدر دیر شارژ میشن مشکل از شارژره یا باتری یا خود گوشی ؟
البته در دراز مدت همین دیر شارژ شدن یه مزیته اخه باتری سامسونگ 4 5 سال کار میکنن ولی باتریهای نوکیارو باید سالی یه بار عوض کنی

hasanmotori
19-07-2009, 15:08
اصلاً زیر در باتریش از اون 4 تا پینا داره مثل ان78 ؟

4870x2
19-07-2009, 15:59
اصلاً زیر در باتریش از اون 4 تا پینا داره مثل ان78 ؟
اين كه دليل بر داشتن يا نداشتن فرستنده اف ام نميشه
شايد انتن رو سامسونگ داخلي گذاشته باشه

metalgear2
19-07-2009, 16:13
نینجای عزیز جواب مارو نمیدی؟

ninja3000sh
19-07-2009, 16:50
ریست فکتوری که کانتکت هارو هم پاک نمیکنه ولی 7370 همه برنامه ها و کانتکت ها و.... رو پاک میکنه
وقتی میزنی ریست فکتوری ازت یه کد میخاد که 8 تا صفر هست

راستی شارژ شدنش چقدر طول کشید ؟
روی شارژر سامسونگ نوشته:
INPUT:100-240V-50-60HZ 0.15A
OUTPUT:5.0V-0.7A
روی شارژر نوکیا هم نوشته:
INPUT:AC100-240V 50-60HZ 160MA
OUTPUT:DC 5.0V 1200MA
راستش حسن جان دقت نکردم شارژش چقثدر طول کشید این دفعه یه بار شارژ کنم میگم .
از اون شارژرهای اشانتیون نوکیا هم علاءالدین هست و قیمتش 50 الی 60 تومنه.

نینجای عزیز جواب مارو نمیدی؟
دوست عزیز من 5800 ندارم که صداش رو با اون تست کنم.
در کل صداش هم تو هدفون و هم تو اسپیکر 20:40:.

hasanmotori
19-07-2009, 16:55
آقا دمت گرم
پس شارژر خودش 700 میلی آمپره و شارژر ان97 1200 میلی آمپر
ما 10 سال پیش یه e700 خریدیم شارژرش 700 میلی آمپر بود هنوزم شارژراش 700 میلی آمپره واسه همینه که شارژ شدنش انقدر طول میکشه
به نظرم شارژر خودشو بنداز دور و از شارژر ان97 استفاده کن

اون شارژرا چند بار شارژرش میکنن ؟ یعنی ارزش داره 60 تومن بدم واسش ؟
امروز یه سر میرم ببینم اینجا گیر میاد

ali racer
19-07-2009, 17:02
آقا دمت گرم
پس شارژر خودش 700 میلی آمپره و شارژر ان97 1200 میلی آمپر
ما 10 سال پیش یه e700 خریدیم شارژرش 700 میلی آمپر بود هنوزم شارژراش 700 میلی آمپره واسه همینه که شارژ شدنش انقدر طول میکشه
به نظرم شارژر خودشو بنداز دور و از شارژر ان97 استفاده کن

مطمئنی ضرر نداره ؟ ؟؟

ninja3000sh
19-07-2009, 17:02
اون شارژرها در اصل خودشون هم باطری هستند که شارژ میشند و دو تا سیم دارند که یکی سرش به نوکیاهای قدیم میخوره(اونهایی که با میکرو USB شارژنمیشند) و یکی هم به جدید ها (اونهایی که با میکرو USB شارژ میشند).
اونا هم فکر کنم مثل باطریهای شارژ شدنی بتونن راحت 1000 یا 2000 بار جواب بدن.

hasanmotori
19-07-2009, 17:09
مطمئنی ضرر نداره ؟ ؟؟

نه بابا واسه چی ضرر داشته باشه ؟ فقط یکم زودتر شارژ میشه
باتری دوتاشون که 1500 میلی آمپره پس مشکلی پیش نمیاد

اون شارژرها در اصل خودشون هم باطری هستند که شارژ میشند و دو تا سیم دارند که یکی سرش به نوکیاهای قدیم میخوره(اونهایی که با میکرو USB شارژنمیشند) و یکی هم به جدید ها (اونهایی که با میکرو USB شارژ میشند).
اونا هم فکر کنم مثل باطریهای شارژ شدنی بتونن راحت 1000 یا 2000 بار جواب بدن

اینو میدونم منظورم این بود که با یه بار شارژ شدن چند بار میشه باهاش گوشیرو شارژ کرد ؟

ali racer
19-07-2009, 17:10

آقا نرین تو امضا این دوستمون سر کاریه:31:
حق با شماست 97 و 8910 نه از لحاظ کاربردی تو یه کلاس هستن نه از لحاظ قیمتی
97 شده 595 تومن !!

SATIO کیه ؟
هنوز خیلی مونده تا satio بیاد

بعدشم من میخام ببینم چرا گوشیهای سامسونگ انقدر دیر شارژ میشن مشکل از شارژره یا باتری یا خود گوشی ؟
البته در دراز مدت همین دیر شارژ شدن یه مزیته اخه باتری سامسونگ 4 5 سال کار میکنن ولی باتریهای نوکیارو باید سالی یه بار عوض کنی
ساتیو 28 سپتامیر ریلیز میشه

والا ما عمریه نوکیا بازیم تا حالا باتری هیچکدوم ایراد
و بگیر نگیر نداشتن!!!!
ضمنا عمرشون هم 1 سال نیست بهتره راجع به گوشی هایی که نداشتیم نظر ندیم !

مشکل دیر شارژ شدن گوشی های سامسونگ هم به پایین تر بودن تکنولوژِ اون ها برمیگرده
والا به عقلشون میرسه یه شارژر با توان بالاتر بزارن رو گوشی
یا حداقل از شارژر های نوکیا استفاده کنن واسه محصولاتشون:31:

ninja3000sh
19-07-2009, 17:13
نه بابا واسه چی ضرر داشته باشه ؟ فقط یکم زودتر شارژ میشه
باتری دوتاشون که 1500 میلی آمپره پس مشکلی پیش نمیاد

[/size]

اینو میدونم منظورم این بود که با یه بار شارژ شدن چند بار میشه باهاش گوشیرو شارژ کرد ؟
والا همین سوال رو اون زمان موقع خرید N97 از خود نمایندگی پرسیدم ولی گفتند دقیقا خبر نداریم.منم بیخیالش شدم.:13:

hasanmotori
19-07-2009, 17:23
والا ما عمریه نوکیا بازیم تا حالا باتری هیچکدوم ایراد
و بگیر نگیر نداشتن!!!!
ضمنا عمرشون هم 1 سال نیست بهتره راجع به گوشی هایی که نداشتیم نظر ندیم !

والا بابام یه e700 داشت هر روز تو شارژ بود چون خیلی ازش استفاده میکرد یه 4 سالی داشتش تا روز اخر که دستش بود باتریش مثل روز اول بود
بعد یه 6600 داشت که کمتر ازش استفاده میکرد ولی سر یه سال باتریش خراب شد
یه 2600 داشتیم 3 سال ازش استفاده کردیم 3 تا باتری واسش گرفتیم البته یکیشون تقلبی بود
داییم یه ان73 داره و یه ان95 8گیگ سر یه سال برای هر کدوم یه باتری خریده و.....
یه گوشی خیلی قدیمی سامسونگم داشتیم اون موقع که نوکیا 3310 میزد این سامسونگه کلی امکاناتش بیشتر بود نور صفحش عوض میشد ابی داشت سبز داشت : دی تا همین الان باتریش هنوز یه روز جواب میده فکر کنم مدلش n620 بود

تازه باتریهای نوکیا خطر انفجارم دارن

total_overdose
19-07-2009, 19:10
سلام
آقا عیب بیخود نزارین رو باتری نوکیا.
والا من یه 1100 تو خونه داریم که اتفاقا تا به امروزم (حدود 7 سال هست) باهاش کار می کنیم و باتری هم همون باتری فابریکشه.البته مسلما مثل روز اول نیست باتریش ولی هنوز خوبه.

ali_power42
19-07-2009, 19:20
ابه هیچ وجه از شارژر n97 استفاده نکنید چون : q=i.t
q ظرفیت باتری گوشی هست که همیشه ثابته درنتیجه t که مدت زمان لازم برای شارژ هست وقتی کم میشه که جریان بره بالا
یعنی با استفاده ار شارژر n97 گوشی جریان زیادی میکشه و خراب میشه
همیشه توی دفترچه گوشیها هم مینویسن که این کارو نکنید

Dadshah
19-07-2009, 19:43
سلام

باطری ان 73 ی ما دو سال کار کرد و خیلی ازش راضی بودم (دو سال در شرایط سخت و پرکار).

الان مهمترین بحث در مورد I8910 Omnia HD به نظر بنده، باطری اون هستش و بی صبرانه منتظر اعلام نتیجه از طرف نینجای عزیز هستیم. البته در مورد فیلمبرداری گفتند که پدر ِ باطری رو در میاره و مصرفش زیاده و این مسأله کمی نگران کننده است

apoosh
19-07-2009, 19:53
بجای بحث رو باطریهای نوکیا از 8910 بگید! اولش فکر کردم تاپیک را اشتباهی اومدم!!

ninja3000sh
19-07-2009, 20:13
الان مهمترین بحث در مورد I8910 Omnia HD به نظر بنده، باطری اون هستش و بی صبرانه منتظر اعلام نتیجه از طرف نینجای عزیز هستیم. البته در مورد فیلمبرداری گفتند که پدر ِ باطری رو در میاره و مصرفش زیاده و این مسأله کمی نگران کننده است

دوست عزیز در اولین فرصت باطری تست میشه و جواب نهایی رو اعلام میکنم.
فقط عجله نکنید چون عمر باطری خودشو تو عرض یک روز معلوم نمیکنه.
راستی دوستان الان داشتم از دوربین گوشی عکس برمیداشتم کیفت عکساش فوق العاده هستش تو محیط خونه هم کیفیت عکساش غوغا میکنه.:40:
کیفیت فیلیمبرداری هم که 20.:40:فقط صداش افتضاحه که اونم با آپدیت درست میشه.
به زودی مقایسه عکسها و نمونه فیلم گرفته شده.:10:
موفق باشید.

apoosh
19-07-2009, 22:30
اگه میشه قضیه این transmiter را هم معلوم کنید که داره یا نه؟؟ من واسه یه جایی دارم مطلب مینویسم و بایستی از این مطمئن بشم

Ali_BlueBoy
20-07-2009, 00:02
یه نکته در باره شارژر بگم اونم اینه که جریان اگه زیاد بشه مشکلی پیش نمیاد
چون به طور مثال الان هر کدوم از پریز های برق توی خونه تا 15 آمپر ( یعنی به اندازه ای که فیوز کنتور اجازه میده) میتونن بدن ولی این خود وسایل هستن که مقدار مصرفشون رو میگیرن مثلا یه یخچال 1.5 تا 2 امپر نیاز داره و مثلال رادیو 100 میلی امپر ...پس جریان تویاین قضیه تاثیری نداره ولی اگه ولتاژ کم وزیاد بشه باعث میشه که به او وسیله صدمه بخوره مثلا اگه ولتاژ 220 بشه 240 کاملا اسیب رسونه

پس نتیجه میگیریم جریان هر چقدر هم زیا بشه ضرری نداره چون هر وسیله به مقدار نیازش استفاده میکنه ولی ولتاژ کم و زیاد باعث اسیب دیدن اون وسیله میشه و از اون جائیکه خروجی دو تا شارژر یکیه و فقط مقدار جریان دهیشون فرق میکنه پس شارژر ان 97 واسه آی 8910 مشکلی درست نمیکنه...

پاینده باشید.....

hasanmotori
20-07-2009, 00:09
چون به طور مثال الان هر کدوم از پریز های برق توی خونه تا 15 آمپر ( یعنی به اندازه ای که فیوز کنتور اجازه میده) میتونن بدن ولی این خود وسایل هستن که مقدار مصرفشون رو میگیرن مثلا یه یخچال 1.5 تا 2 امپر نیاز داره و مثلال رادیو 100 میلی امپر ...پس جریان تویاین قضیه تاثیری نداره ولی اگه ولتاژ کم وزیاد بشه باعث میشه که به او وسیله صدمه بخوره مثلا اگه ولتاژ 220 بشه 240 کاملا اسیب رسونه

پس نتیجه میگیریم جریان هر چقدر هم زیا بشه ضرری نداره چون هر وسیله به مقدار نیازش استفاده میکنه ولی ولتاژ کم و زیاد باعث اسیب دیدن اون وسیله میشه و از اون جائیکه خروجی دو تا شارژر یکیه و فقط مقدار جریان دهیشون فرق میکنه پس شارژر ان 97 واسه آی 8910 مشکلی درست نمیکنه...

پاینده باشید.....

120% تایید میشه
منم میخاستم همینو بگم

Best N95
20-07-2009, 02:09
آقا نینجا وقتی کارت حافظه 16 گیگا بایتی روش گذاشتی ، نمیدونی میشه چند دقیقه باهاش فیلم برداری کرد و چند تا میشه عکس گرفت؟
یه عکس هم تو شب بنداز ببینیم چطوره؟

Ssarshar
20-07-2009, 12:16
دوستان قيمت اين گوشي هم داره به مرور مياد پايين

- با گارانتي مايكروتل 860000 تومان

- بدون گارانتي 790000

قيمت امروز -- علائدين همكف

hasanmotori
20-07-2009, 12:20
مطمعنی با گارارنتی مایکروتل بود ؟ اخه مایکروتل گفته اول آگوست میاره

ninja3000sh
20-07-2009, 12:40
آقا نینجا وقتی کارت حافظه 16 گیگا بایتی روش گذاشتی ، نمیدونی میشه چند دقیقه باهاش فیلم برداری کرد و چند تا میشه عکس گرفت؟
یه عکس هم تو شب بنداز ببینیم چطوره؟
دوست عزیز 1 دقیقه فیلم حجمش 56.5 مگابایت هستش حالا یک ساعت حجمش میشه تقریبا حدود 3.4 گیگابایت.
خب حالا روی مموری کارت 16 گیگ هم میشه تقریبا 4 الی 4.30 ساعت فیلمبرداری کرد.
در ضمن عکس هم بزودی آپلود میشه.

مطمعنی با گارارنتی مایکروتل بود ؟ اخه مایکروتل گفته اول آگوست میاره
حسن جان اون گارانتی که الان میفروشند گارانتی ماکروتل هست نه پارس مایکروتل.
طبق گفته مسولا مایکروتل تا 1 یا دو هفته دیگه وارد بازار میشه. :20:

ali racer
20-07-2009, 13:33
دوستان قيمت اين گوشي هم داره به مرور مياد پايين

- با گارانتي مايكروتل 860000 تومان

- بدون گارانتي 790000

قيمت امروز -- علائدين همكف
از این خبر های خوشحال کننده بزارین
ای ول :8:

دوست عزیز 1 دقیقه فیلم حجمش 56.5 مگابایت هستش حالا یک ساعت حجمش میشه تقریبا حدود 3.4 گیگابایت.
خب حالا روی مموری کارت 16 گیگ هم میشه تقریبا 4 الی 4.30 ساعت فیلمبرداری کرد.
در ضمن عکس هم بزودی آپلود میشه.

حسن جان اون گارانتی که الان میفروشند گارانتی ماکروتل هست نه پارس مایکروتل.
طبق گفته مسولا مایکروتل تا 1 یا دو هفته دیگه وارد بازار میشه. :20:

این 2 هفته معروف مایکروتل هم داره جوکی میشه
2 ماهه دارن میگن 2 هفته دیگه!!
خدا این قاچاقچیان عزیر رو از ما نگیره !

پاینده باشید.....

علی جان
پس چرا خود سامسونگ از شارژر قوی تر استفاده نکرده ؟؟؟؟
(بی احترامی نشه یه وقت ولی به نظرت اگه ضرر نداشت خودشون به عقلشون نمیرسید ؟؟؟؟:31:)

S A M S U N G
20-07-2009, 14:00
قیمت DigiKala :

قيمت : 925000 تومان ‌‌- خدمات طلايي 18 ماهه پارسه

مخلصیم .

Ssarshar
20-07-2009, 14:17
قیمت DigiKala :

قيمت :925000 تومان ‌‌- خدمات طلايي 18 ماهه پارسه

مخلصیم .

البته ديجي كالا اولا خيلي گرونفروشه ! و دوما خيلي بروز رسانيش كنده !

مخلصيم از نوع اميري :27:

mahroo_z1
20-07-2009, 15:02
سلام دوستان. بچه هایی که گوشی سیمبین دارند معمولا با این برنامه اشنایی کافی دارند::5:

این برنامه علاوه بر داشتن میانبرها و شورت کاتها اطلاعات و اخبار مربوط به اب و هوا که به روز است و همچنین قرار ملاقاتها را نشان میدهد.
این برنامه را میتوان از سایت زیر دانلود نمود:

Ali_BlueBoy
20-07-2009, 16:05
علی جان
پس چرا خود سامسونگ از شارژر قوی تر استفاده نکرده ؟؟؟؟
(بی احترامی نشه یه وقت ولی به نظرت اگه ضرر نداشت خودشون به عقلشون نمیرسید ؟؟؟؟:31:)

علی جون این دیگه به سیاست کارخونه برمیگرده ...مثلا چرا فلان گوشی هدفونش بده... خب شاید از نظر سازنده گوشی هدفونش خوبه ... اینم همینه شاید سامسونگ فکر میکنه این شارژر واسش کافیه ...و در ضمن اینم یه نکته داره که اینه هرچی باطری آرومتر شارژ بشه عمر مفیدش بیشتر میشه...

Dadshah
20-07-2009, 20:01
توجه : بچه ها یادتون نره فردا شب دقیقاً همزمان با دینگ سوم اخبار ساعت 9 شبکه یک تمام وسایل برقی خونتونو روشن کنید

قرار بود بحث سیاسی نباشه.....
در جمع دوستان، یه نامحرم وجود داره!

ali_power42
20-07-2009, 21:20

پاینده باشید.....

120% تایید میشه
منم میخاستم همینو بگم

علی جون این دیگه به سیاست کارخونه برمیگرده ...مثلا چرا فلان گوشی هدفونش بده... خب شاید از نظر سازنده گوشی هدفونش خوبه ... اینم همینه شاید سامسونگ فکر میکنه این شارژر واسش کافیه ...و در ضمن اینم یه نکته داره که اینه هرچی باطری آرومتر شارژ بشه عمر مفیدش بیشتر میشه...
شکل مدار شارژ بصورت مثبت به مثبت و منفی به منفی است مثل وقتی که میخواهید به یک اتوموبیل برق بدید
Ali_BlueBoy عزیز روی هر شارژر موبایل یک ولتاژ و یک امپراژ نوشته شده و ولتاژ که خوب معلومه همیشه ثابته (در این مثال 5 ولت) ولی در مورد جریان باید بگم که جریان نوشته شده روی شارژر از تقسیم ولتاژ نوشته شده به مقاومت داخلی شارژر بدست میاد یعنی:
v/r=i -----> r=v/i که با توجه به اینکه مقدار i (جریان) نوشته شده برای شارژر n97 بیشتر از i8910 هست یعنی اینکه :مقاومت داخلی شارژر n97 کمتر از i8910 هست یعنی:
r مقاومت داخلی شارژر نوکیا < r مقاومت داخلی شارژر سامسونگ

بنابراین اگر مداری متشکل از شارژر نوکیا و باطری سامسونگ ببندید به علت کمتر بودن مقاومت شارژر نوکیا نسبت به حالتی که از شارژر سامسونگ استفاده شود جریان مدار بالاتر است و با توجه به رابطه q=i.t که در پستهای قبل گفتم چون q ثابت است و i بالا رفته در نتیجه حتما t کم خواهد شد یعنی با شارژر نوکیا باطری سامسونگ زودتر شارژ میشود اما جریان بیشتری در مدار شارژ برقرار است که باطری سامسونگ یا خود گوشی سامسونگ اسیب خواهد دید اما برعکس اگه نوکیا رو با شارژر سامسونگ شارژ کنید مشکلی برای باطری یا گوشی بوجود نمیاد فقط دیرتر شارژ میشه
Ali_BlueBoy عزیز حرف شما در مورد وسایل خانگی که با برق شهر کار میکنند درسته (که هر وسیله ای به اندازه خودش جریان میکشه) اما این موضوع در مورد شارژر مصداق نداره چون با تعویض شارژر(با تعویض منبع تغذیه مقاومت داخلی ان تغییر میکند) مثل این میماند که در برق شهر دستکاری کرده باشند و ولتاژی بیش از 220 ولت داشته باشیم که باعث سوختن وسایل خواهد شد
این رو هم بگم که در محاسبات برق شهر چیزی بنام مقاومت داخلی وجود نداره و این فقط برای بهتر فهمیدن موضوع گفته شد
در مورد اینکه گفتی اگر باطری ارومتر شارژ بشه که ترجمه اش به زبان الکترونیک میشه با جریان کمتر چون تا به حال چیزی در موردش نخوندم نمیتونم نظری بدم
در ضمن خدای نکرده هدف من از دادن این پست کل کل و این حرفها نیست فقط خواستم یه اگاهی در مورد قضیه شارژرهای مختلف باشه تا بلایی سر گوشی دوستان نیاد
:11:

sogol6561
20-07-2009, 21:25
نینجا جان ما منتظر توضیح شما در مورد کیفیت دوربین عکاسی و فیلمبرداری این گوشی هستیم.
زود بیا که پیر شدیم.:31:
ممنون.:11:

hasanmotori
20-07-2009, 21:53
شکل مدار شارژ بصورت مثبت به مثبت و منفی به منفی است مثل وقتی که میخواهید به یک اتوموبیل برق بدید
Ali_BlueBoy عزیز روی هر شارژر موبایل یک ولتاژ و یک امپراژ نوشته شده و ولتاژ که خوب معلومه همیشه ثابته (در این مثال 5 ولت) ولی در مورد جریان باید بگم که جریان نوشته شده روی شارژر از تقسیم ولتاژ نوشته شده به مقاومت داخلی شارژر بدست میاد یعنی:
v/r=i -----> r=v/i که با توجه به اینکه مقدار i (جریان) نوشته شده برای شارژر n97 بیشتر از i8910 هست یعنی اینکه :مقاومت داخلی شارژر n97 کمتر از i8910 هست یعنی:

بنابراین اگر مداری متشکل از شارژر نوکیا و باطری سامسونگ ببندید به علت کمتر بودن مقاومت شارژر نوکیا نسبت به حالتی که از شارژر سامسونگ استفاده شود جریان مدار بالاتر است و با توجه به رابطه q=i.t که در پستهای قبل گفتم چون q ثابت است و i بالا رفته در نتیجه حتما t کم خواهد شد یعنی با شارژر نوکیا باطری سامسونگ زودتر شارژ میشود اما جریان بیشتری در مدار شارژ برقرار است که باطری سامسونگ یا خود گوشی سامسونگ اسیب خواهد دید اما برعکس اگه نوکیا رو با شارژر سامسونگ شارژ کنید مشکلی برای باطری یا گوشی بوجود نمیاد فقط دیرتر شارژ میشه
Ali_BlueBoy عزیز حرف شما در مورد وسایل خانگی که با برق شهر کار میکنند درسته (که هر وسیله ای به اندازه خودش جریان میکشه) اما این موضوع در مورد شارژر مصداق نداره چون با تعویض شارژر(با تعویض منبع تغذیه مقاومت داخلی ان تغییر میکند) مثل این میماند که در برق شهر دستکاری کرده باشند و ولتاژی بیش از 220 ولت داشته باشیم که باعث سوختن وسایل خواهد شد
این رو هم بگم که در محاسبات برق شهر چیزی بنام مقاومت داخلی وجود نداره و این فقط برای بهتر فهمیدن موضوع گفته شد
در مورد اینکه گفتی اگر باطری ارومتر شارژ بشه که ترجمه اش به زبان الکترونیک میشه با جریان کمتر چون تا به حال چیزی در موردش نخوندم نمیتونم نظری بدم
در ضمن خدای نکرده هدف من از دادن این پست کل کل و این حرفها نیست فقط خواستم یه اگاهی در مورد قضیه شارژرهای مختلف باشه تا بلایی سر گوشی دوستان نیاد

حرف شما درسته
فقط دقت کنید که باتریها از نظر ظرفیت یکی هستن از نظر ولتاژ هم که یکی هستن پس مقاومتشونم یکیه پس اگه امنیا اچ دی با شارژر ان97 شارژ بشه مشکلی ایجاد نمیشه

ali_power42
20-07-2009, 22:28
حرف شما درسته
فقط دقت کنید که باتریها از نظر ظرفیت یکی هستن از نظر ولتاژ هم که یکی هستن پس مقاومتشونم یکیه پس اگه امنیا اچ دی با شارژر ان97 شارژ بشه مشکلی ایجاد نمیشه

حسن جان باتریها نه بلکه باید بگیم باتری چون تنها باتری موجود در این تست فرضی همان باتری i8910 است که یکبار با شارژر خودش و یکبار با شارژر نوکیا مثلا قراره شارژ بشه
نکته مهم اینه که مقاومت داخلی دو شارژر با هم یکسان نیست(نوکیا کمتر است) پس وقتی که در مدار قرار میگیرن مدار بسته شده با شارژر نوکیا بخاطر مجموع مقاومت کمتر دارای جریان بیشتری هست که این جریان زیاد از باتری i8910 و همچنین مدارات داخلی شارژ که در داخل خود گوشی i8910 هستن میگذره که چون اونها تحمل این جریان رو ندارن میسوزن
پس شارژ کردن i8910 با شارژر n97 باعث اسیب دیدن باتری یا خود i8910 میشه

Ali_BlueBoy
21-07-2009, 03:49

اتفاقا بحث خوبیه ...

خب بزار یکم از پایه تر شروع کنیم ...کلا مدارات سه نوع هستن یا سرین یا موازی یا مخلوطی از جفتش ...که در مدارات سری جریان ثابت و ولتاژ متغیره و در مدارت موازی ولتاژ ثابت و جریان هر شاخه متغیره و از اونجا که توی این مدار با اتصال شارژر یک مدار موازی به وجود میاد پس ولتاژ باید ثابت باشه و جریان بر اساس مصرف کننده تعیین میشه که اینجا مصرف کننده گوشیه و در واقع باطریشه که شاید اصلا در ورودی گوشی یه فیوز گذاشته باشن که جریان بیشتر از اون حدی که خودشون تعیین کردن نشه ( که معمولا همچین کاری نمکنن) حالا اینجا روی شاخه ورودی دستگاه به جای 700 میلی 1200 میلی امپر قرار میگیره و همونطوری که قبلا گفتم جریان بالا اصلا اسیب رسون نیست حالا یا گوشی میتونه از این جریان بالاتر استفاده کنه یا نمیتونه ( یعنی فیوزش این اجازه رو بهش نمیده)
که در این صورت هم اتفاق خاصی نمی افته... به طور مثال این یاطری های قلمی معمولا 1000 میلی هستن ( از نوع یک بار مصرف) ولی شما میتونید از این باطری های نیکل کادمیوم با جریان 3200 میلی هم استفاده کنید بدون اینکه به اون وسیله اسیب برسه

در ضمن ali_power42 عزیز مقدار جریانی که یه شارژر میتونه تولید کنه رابطه مستقیم به قطر سیم پیچهای ترانس و همینطوری دیودهای یکسو سازیش داره و فقط به خاطر مقاومت پایینترش نیست چون رابطه ولتاژ و جریان ترانس بر اساس قانون اهم نیست چون ترانس با یک عمل مغناطیسی روی ولتاژ تاثیر میزاره ...

در ضمن شارژر فابریک گوشیه من (ان 82) 900 میلی آمپره ولی چون شارژرش سوخت الان از یه شارژر 1000 میلی دارم استفاده میکنم و زمان َشارژ خیلی کمتر شده و تا الان هیچ مشکلی هم نبوده...

موفق باشی....

behzad1280
21-07-2009, 07:24
درود بچه ها

توی این سایت پارس ماکروتل نمیشه هیچ کجاش پیدا کرد که آیا گوشی رو وارد کرده یا تنها باید از طریق مراجعه به نمایندگی هاش فهمید :

دیگه اینکه از قرار معلوم FM Transmitter که نداره یا داره ولی هنوز مخفیه

دیگه اینکه آیا کیبرد مجازی فارسی هم داره؟ برای تایپ فارسی SMS میگم ها

.

gmt325gh
21-07-2009, 09:17

با عرض شرمندگي بايد بگم كه يكم پيچيده تر از مقاومت شارژر هست.
دوما هم اينكه به مدار گوشي با جريان بالاتر صدمه اي نميرسه.

اتفاقا بحث خوبیه ...

خب بزار یکم از پایه تر شروع کنیم ...کلا مدارات سه نوع هستن یا سرین یا موازی یا مخلوطی از جفتش ...که در مدارات سری جریان ثابت و ولتاژ متغیره و در مدارت موازی ولتاژ ثابت و جریان هر شاخه متغیره و از اونجا که توی این مدار با اتصال شارژر یک مدار موازی به وجود میاد پس ولتاژ باید ثابت باشه و جریان بر اساس مصرف کننده تعیین میشه که اینجا مصرف کننده گوشیه و در واقع باطریشه که شاید اصلا در ورودی گوشی یه فیوز گذاشته باشن که جریان بیشتر از اون حدی که خودشون تعیین کردن نشه ( که معمولا همچین کاری نمکنن) حالا اینجا روی شاخه ورودی دستگاه به جای 700 میلی 1200 میلی امپر قرار میگیره و همونطوری که قبلا گفتم جریان بالا اصلا اسیب رسون نیست حالا یا گوشی میتونه از این جریان بالاتر استفاده کنه یا نمیتونه ( یعنی فیوزش این اجازه رو بهش نمیده)
که در این صورت هم اتفاق خاصی نمی افته... به طور مثال این یاطری های قلمی معمولا 1000 میلی هستن ( از نوع یک بار مصرف) ولی شما میتونید از این باطری های نیکل کادمیوم با جریان 3200 میلی هم استفاده کنید بدون اینکه به اون وسیله اسیب برسه

در ضمن ali_power42 عزیز مقدار جریانی که یه شارژر میتونه تولید کنه رابطه مستقیم به قطر سیم پیچهای ترانس و همینطوری دیودهای یکسو سازیش داره و فقط به خاطر مقاومت پایینترش نیست چون رابطه ولتاژ و جریان ترانس بر اساس قانون اهم نیست چون ترانس با یک عمل مغناطیسی روی ولتاژ تاثیر میزاره ...

در ضمن شارژر فابریک گوشیه من (ان 82) 900 میلی آمپره ولی چون شارژرش سوخت الان از یه شارژر 1000 میلی دارم استفاده میکنم و زمان َشارژ خیلی کمتر شده و تا الان هیچ مشکلی هم نبوده...

موفق باشی....

با عرض شرمندگي دوباره شما هم غلط قضيه رو تصور ميكنين.
اولا كه در شارژرهاي امروزي ترانسي وجود نداره و تماما مدارات تايرستوري استفاده ميشه. دوما اينكه مدار شارژر يك منبع ولتاژ جريان هست. يعني منبع ولتاژي كه جريان (تقريبا) ثابت و محدود شده اي رو به باتري وارد ميكنه. وقتي اين جريان از يك حدي كمتر بشود مدار شارژ داخل گوشي متوجه شارژ كامل گوشي ميشود و جريان ورودي را قطع ميكند.
جريان وارد شده به باتري بايد مقداري ثابت باشه در غير اين صورت منجر به شارژ غير صحيح و كم شدن عمر باتري ميشه.
كلا هرچه جريان شارژ كردن بالاتر بره شارژ انجام شده كيفيت پايينتري خواهد داشت و به عمر باتري هم صدمه ميزنه.
شارژرهاي نوكيا معمولا با جريان بالاتري كار ميكنن كه در نتيجه گوشيهاي نوكيا در كمتر از دو ساعت شارژ كامل ميشن ، در حالي كه شارژرهاي سامسونگ با جريان كمتري كار ميكنن و حدود 3 ساعت (يا بيشتر) براي شارژ كاملشون زمان لازم هست. نتيجه اين تفاوت هم اينجا ديده ميشه كه معمولا باتريهاي نوكيا بعد از دو سه سال نياز به تعويض پيدا ميكنن در حالي كه باتريهاي سامسونگ معمولا تا 4-5 سال مشكلي پيدا نميكنن.
به نظر من بهتره آدم هردونوع شارژر رو داشته باشه و وقتي عجله داره از نوع جريان بالا استفاده كنه ، چرا كه شارژ نصفه صدمه ي خيلي بيشتري به باتري وارد ميكنه !!! تا 4-5 سال پيش هم اگه يادتون باشه گوشيهاي نوكيا دو تا شارژر داشتن ، يك شارژر سفري (كوچك) كه جريان بيشتري ميداد و يك شارژر خانگي (بزرگ) كه جريان كمتري ميداد.

راستي اون صحبتت در مورد باتري 1000 ميلي و 3200 ميلي چه ربطي به اين موضوع داره ؟؟؟؟؟!!!!!
اون به قول شما 1000 ميلي كه روي باتري نوشته ، 1000 ميلي آمپر ساعت هست و بيانگر انرژي اون باتري هست ، نه ماكزيمم جريان خروجي اون !!! ( انرژي = جريان * ولتاژ * زمان )

Ali_BlueBoy
21-07-2009, 11:41

اولا كه در شارژرهاي امروزي ترانسي وجود نداره و تماما مدارات تايرستوري استفاده ميشه. دوما اينكه مدار شارژر يك منبع ولتاژ جريان هست. يعني منبع ولتاژي كه جريان (تقريبا) ثابت و محدود شده اي رو به باتري وارد ميكنه. وقتي اين جريان از يك حدي كمتر بشود مدار شارژ داخل گوشي متوجه شارژ كامل گوشي ميشود و جريان ورودي را قطع ميكند.
جريان وارد شده به باتري بايد مقداري ثابت باشه در غير اين صورت منجر به شارژ غير صحيح و كم شدن عمر باتري ميشه.
كلا هرچه جريان شارژ كردن بالاتر بره شارژ انجام شده كيفيت پايينتري خواهد داشت و به عمر باتري هم صدمه ميزنه.
شارژرهاي نوكيا معمولا با جريان بالاتري كار ميكنن كه در نتيجه گوشيهاي نوكيا در كمتر از دو ساعت شارژ كامل ميشن ، در حالي كه شارژرهاي سامسونگ با جريان كمتري كار ميكنن و حدود 3 ساعت (يا بيشتر) براي شارژ كاملشون زمان لازم هست. نتيجه اين تفاوت هم اينجا ديده ميشه كه معمولا باتريهاي نوكيا بعد از دو سه سال نياز به تعويض پيدا ميكنن در حالي كه باتريهاي سامسونگ معمولا تا 4-5 سال مشكلي پيدا نميكنن.
به نظر من بهتره آدم هردونوع شارژر رو داشته باشه و وقتي عجله داره از نوع جريان بالا استفاده كنه ، چرا كه شارژ نصفه صدمه ي خيلي بيشتري به باتري وارد ميكنه !!! تا 4-5 سال پيش هم اگه يادتون باشه گوشيهاي نوكيا دو تا شارژر داشتن ، يك شارژر سفري (كوچك) كه جريان بيشتري ميداد و يك شارژر خانگي (بزرگ) كه جريان كمتري ميداد.

راستي اون صحبتت در مورد باتري 1000 ميلي و 3200 ميلي چه ربطي به اين موضوع داره ؟؟؟؟؟!!!!!
اون به قول شما 1000 ميلي كه روي باتري نوشته ، 1000 ميلي آمپر ساعت هست و بيانگر انرژي اون باتري هست ، نه ماكزيمم جريان خروجي اون !!! ( انرژي = جريان * ولتاژ * زمان )

البته واسه کاهش ولتاژ از دو روش استفاده میشه و من هم از اونجائیکه که اخرین شارژری که ترکوندم توش ترانس بود گفتم ..

و درمورد باطری ها منظور من این بود که اگه روی همین گوشیا یه باطری با ظرفیت بالاتر هم گذاشته بشه ( به شرطی که بقیه شرایط رو داشته باشه) مشکلی واسه گوشی پیش نمیاد...

در ضمن به نظر من این بحث رو بریم یه جا دیگه ادامه بدیم چون اصلا از فاز گوشی اومدیم بیرون...

farhooode
21-07-2009, 11:43
صدای این گوشی تو هنزفری چطوریه؟
بلند با کیفیت هست
مثل کدوم گوشی

mahroo_z1
21-07-2009, 11:46
صدای این گوشی تو هنزفری چطوریه؟
بلند با کیفیت هست
مثل کدوم گوشی
سلام دوست عزیز. شما به صفحه 84 همین تایپیک مراجعه کنید.:5:

javad1948
21-07-2009, 12:14
لطفا در مورد اشکالات احتمالی گوشی هم مطالبی رو درج کنید

javad1948
21-07-2009, 12:16
در مورد کیفیت آنتن دهی و کیفیت عکس برداری در شب هم توضیحاتی را درج کنید

javad1948
21-07-2009, 12:17
لطفا قیمت این گوشی را هرروز بروز رسانی کنید

javad1948
21-07-2009, 12:20
در مورد عمر باتری گوشی نیز توضیح بدهید که آیا زمان استفاده و Stand by اشاره شده توسط کارخانه سازنده واقعی هست یا خیر

farhooode
21-07-2009, 12:37
زحمت بکش یک نمونه فیلم برداری تو خیابون های ایران انجام دادی بذار برای دانلود اینجا

behzad1280
21-07-2009, 14:10
درود بچه ها

توی این سایت پارس ماکروتل نمیشه هیچ کجاش پیدا کرد که آیا گوشی رو وارد کرده یا تنها باید از طریق مراجعه به نمایندگی هاش فهمید :

دیگه اینکه از قرار معلوم FM Transmitter که نداره یا داره ولی هنوز مخفیه

دیگه اینکه آیا کیبرد مجازی فارسی هم داره؟ برای تایپ فارسی SMS میگم ها

.

نینجا کجایی؟؟؟
کسی نیست جواب بده؟

.

ali_power42
21-07-2009, 16:00
اتفاقا بحث خوبیه ...
توی این مدار با اتصال شارژر یک مدار موازی به وجود میاد پس ولتاژ باید ثابت باشه و جریان بر اساس مصرف کننده تعیین میشه که اینجا مصرف کننده گوشیه و در واقع باطریشه که شاید اصلا در ورودی گوشی یه فیوز گذاشته باشن که جریان بیشتر از اون حدی که خودشون تعیین کردن نشه ( که معمولا همچین کاری نمکنن) حالا اینجا روی شاخه ورودی دستگاه به جای 700 میلی 1200 میلی امپر قرار میگیره و همونطوری که قبلا گفتم جریان بالا اصلا اسیب رسون نیست حالا یا گوشی میتونه از این جریان بالاتر استفاده کنه یا نمیتونه ( یعنی فیوزش این اجازه رو بهش نمیده)

موفق باشی....
برای ساده شدن موضوع هر شارژر رو میشه بصورت یک باطری تصور کرد وهمانطور که میدانیم باطریها یک مقاومت داخلی هم دارند که میتوانیم انرا بصورت سری در کنار خود باطری رسم کنیم یعنی اینطوری O---^^^^^----- که اون علامت دایره یعنی باطری ایده ال 5 ولتی یعنی بدون مقاومت داخلی چون مقاومتش رو در کنارش لحاظ کردیم
حالا این مقاومته با مقاومت باطری سامسونگ در مدار بصورت سری قرار میگیرن و ولتاژ 5 ولت بین انها تقسیم میشود
حالا اگر اندازه مقاومت سری شده با باتری کم و زیاد بشه(وقتی شارژر رو عوض کنیم مثل اینه که انگار اون مقاومته رو تغییر دادیم) جریان کل مدار هم تغییر میکنه چرا؟
بخاطر اینکه:
هرچقدر مقاومت معادل یک مدار کمتر باشد جریان کل مدار بیشتر است
و ادامه ماجرا .....
در مورد فیوز:
اگه جریان فقط کمی بیشتر از حد معمول باشه فیوز عمل نمیکنه و المانهای دستگاه این فشار بیشتر رو دارن تحمل میکنن ولی بالاخره بعد از چند وقت میسوزن بصورت عامیانه میشه مرگ تدریجی
اگه هم فیوز عمل کنه چون این فیوزها معمولا بصورت دیود زنر هستن که اگه بسوزن باید گوشی باز بشه
درمورد n82 :
اگه n82 با شارژر قویتر تا به حال عیب نکرده دلیل نمیشه که i8910 هم عیب پیدا نکنه این برمیگرده به طراحی مدارات n82 که شاید فکر اینجا ها رو کرده بوده و فکر نمیکنم که ازمایش این چنینی روی گوشی 800 -900 هزار تومنی کار درستی باشه که ببینیم خراب میشه یا نه؟!!!

دشمنت شرمنده دوست عزیز
بله شما درست میگید که پیچیده تر از این حرفهاست ولی حتما خودتون میدونید که هر مدار پیچیده رو میشه از طریق قوانین تونن و نورتن به مدار بسیار ساده ای متشکل از یک منبع ولتاژ و یک مقاومت سری با اون یا... خلاصه کرد که اتفاقا در موضوع مورد بحث بسیار هم مصداق داشت(دوستانی که الکترونیک یا سخت افزار خونده باشن میدونن تونن-نورتن چیه) که درتهایت به همین شکلی که توضیخ دادم میشه این مدار رو تحلیل کرد
خود شما هم به این معتقد هستید که با تعویض شارژر جریان بیشتر میشه و طبق محاسبات هم که ثابت شد میتونه حداقل در بعضی گوشیها مضر باشه(بسته به طراحی گوشی و همچنین میزان افزایش جریان)
در ضمن شما استاد ما هستی ولی جسارتا عرض میکنم امپر ساعت واحد مقدار بار الکتریکی یعنی q است که از رابطه q=i.t بدست میاد که اگر i برحسب امپرA و t برجسب ساعتh باشد واحد بار الکتریکی Ah یعنی امپر ساعت خواهد بود بنابراین امپر ساعت واحد w یعنی انرژی یا کار نیست بلکه واحد کار همان وات ساعتwh یا کیلو وات ساعتkwh است که کنتور خانه ها نشان میدهد
Ali_BlueBoy عزیز هر چقدر میزان امپرساعت نوشته روی باطری یک گوشی بیشتر باشه به این معنیه که در مقایسه با باطری مشابه ضعیفتر (از نطر امپرساعت) میتونه مثلا جریان 0.001 امپر رو برای مدت زمان بیشتری ارائه بده تا تموم بشه در حالیکه باتری ضعیفتر هم همان 0.001 امپر رو میده ولی برای مدت کمتر یعنی زودتر خالی میکنه ولی در هر 2 صورت جریان ارائه شده همون 0.001 امپر هست(چون هر دو باتری روی یک گوشی تست شدن و هرگوشی به اندازه خودش جریان میکشه همونطور که خودت قبلا گفتی)
خیلی از دوستان امپرساعت رو با امپر اشتباه میگیرن امیدوارم جمله بندی هام خوب بوده باشه
مثلا یکبار خودم برای گوشی 5140i دوستم باطری n80 گرفتم چون از نظر ساختمان و شکل کاملا مثل هم هستن (هردو BL-5B هستن و از نظر ولتاژ یکسان) و تفاوتشون در اینه که باطری n80 قویتره چون 820mah میلی امپر ساعت هست و باتری 5140i هم 760mah هست بنابراین اگه باتری n80 رو به 5140i بندازی بیشتر شارژ نگه میداره و هیچ اسیبی هم به 5140i نمیرسه چون به اندازه خودش جریان میکشه.
با احترام به نظرات دوستان Ali_BlueBoy عزیز و gmt325gh عزیز بخاطر جلوگیری از برهم خوردن نظم تاپیک من دیگه این بحث رو ادامه نخواهم داد و شما عزیزان هم همگی سرور و استاد من هستید
موفق باشید

farhooode
21-07-2009, 16:30
چقدر هوا گرمه

Best N95
21-07-2009, 16:47
بابا آقا نینجا کجایی ؟
اگه این گوشی دست من بود الان 1000 تا عکس براتون آپلود میکردم.............

ninja3000sh
21-07-2009, 17:19
چگونگی عملکرد ال سی دی 3 تا از بهترینها تو محیط بیرون.
1:روشنایی ال سی دی در هر سه تا هم روی 50 درصد گذاشته ام.
2:جای دستگاهها رو تو عکسها عوض کرده ام تا بعضی ها نگن پارتی بازی کرده.:biggrin::biggrin:

بیچاره n97 تو وسط مثل بچه یتیم ها مونده.:31:
فقط میتونم بگم ایول.
نمره من به ال سی دی این ابر قدرت 20.:40:
موفق باشید.

S A M S U N G
21-07-2009, 18:06
شکلکها به یاد رضا :دی

من اینو ندیده بودم باور نمیکردم بتونه به Apple توی محیط بیرون رقابت کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بیچاره n97 تو وسط مثل بچه یتیم ها مونده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

مخلصیم .

gmt325gh
21-07-2009, 18:09
برای ساده شدن موضوع هر شارژر رو میشه بصورت یک باطری تصور کرد وهمانطور که میدانیم باطریها یک مقاومت داخلی هم دارند که میتوانیم انرا بصورت سری در کنار خود باطری رسم کنیم یعنی اینطوری O---^^^^^----- که اون علامت دایره یعنی باطری ایده ال 5 ولتی یعنی بدون مقاومت داخلی چون مقاومتش رو در کنارش لحاظ کردیم
حالا این مقاومته با مقاومت باطری سامسونگ در مدار بصورت سری قرار میگیرن و ولتاژ 5 ولت بین انها تقسیم میشود
حالا اگر اندازه مقاومت سری شده با باتری کم و زیاد بشه(وقتی شارژر رو عوض کنیم مثل اینه که انگار اون مقاومته رو تغییر دادیم) جریان کل مدار هم تغییر میکنه چرا؟
بخاطر اینکه:
هرچقدر مقاومت معادل یک مدار کمتر باشد جریان کل مدار بیشتر است
و ادامه ماجرا .....
در مورد فیوز:
اگه جریان فقط کمی بیشتر از حد معمول باشه فیوز عمل نمیکنه و المانهای دستگاه این فشار بیشتر رو دارن تحمل میکنن ولی بالاخره بعد از چند وقت میسوزن بصورت عامیانه میشه مرگ تدریجی
اگه هم فیوز عمل کنه چون این فیوزها معمولا بصورت دیود زنر هستن که اگه بسوزن باید گوشی باز بشه
درمورد n82 :
اگه n82 با شارژر قویتر تا به حال عیب نکرده دلیل نمیشه که i8910 هم عیب پیدا نکنه این برمیگرده به طراحی مدارات n82 که شاید فکر اینجا ها رو کرده بوده و فکر نمیکنم که ازمایش این چنینی روی گوشی 800 -900 هزار تومنی کار درستی باشه که ببینیم خراب میشه یا نه؟!!!

دشمنت شرمنده دوست عزیز
بله شما درست میگید که پیچیده تر از این حرفهاست ولی حتما خودتون میدونید که هر مدار پیچیده رو میشه از طریق قوانین تونن و نورتن به مدار بسیار ساده ای متشکل از یک منبع ولتاژ و یک مقاومت سری با اون یا... خلاصه کرد که اتفاقا در موضوع مورد بحث بسیار هم مصداق داشت(دوستانی که الکترونیک یا سخت افزار خونده باشن میدونن تونن-نورتن چیه) که درتهایت به همین شکلی که توضیخ دادم میشه این مدار رو تحلیل کرد
خود شما هم به این معتقد هستید که با تعویض شارژر جریان بیشتر میشه و طبق محاسبات هم که ثابت شد میتونه حداقل در بعضی گوشیها مضر باشه(بسته به طراحی گوشی و همچنین میزان افزایش جریان)
در ضمن شما استاد ما هستی ولی جسارتا عرض میکنم امپر ساعت واحد مقدار بار الکتریکی یعنی q است که از رابطه q=i.t بدست میاد که اگر i برحسب امپرA و t برجسب ساعتh باشد واحد بار الکتریکی Ah یعنی امپر ساعت خواهد بود بنابراین امپر ساعت واحد w یعنی انرژی یا کار نیست بلکه واحد کار همان وات ساعتwh یا کیلو وات ساعتkwh است که کنتور خانه ها نشان میدهد
Ali_BlueBoy عزیز هر چقدر میزان امپرساعت نوشته روی باطری یک گوشی بیشتر باشه به این معنیه که در مقایسه با باطری مشابه ضعیفتر (از نطر امپرساعت) میتونه مثلا جریان 0.001 امپر رو برای مدت زمان بیشتری ارائه بده تا تموم بشه در حالیکه باتری ضعیفتر هم همان 0.001 امپر رو میده ولی برای مدت کمتر یعنی زودتر خالی میکنه ولی در هر 2 صورت جریان ارائه شده همون 0.001 امپر هست(چون هر دو باتری روی یک گوشی تست شدن و هرگوشی به اندازه خودش جریان میکشه همونطور که خودت قبلا گفتی)
خیلی از دوستان امپرساعت رو با امپر اشتباه میگیرن امیدوارم جمله بندی هام خوب بوده باشه
مثلا یکبار خودم برای گوشی 5140i دوستم باطری n80 گرفتم چون از نظر ساختمان و شکل کاملا مثل هم هستن (هردو BL-5B هستن و از نظر ولتاژ یکسان) و تفاوتشون در اینه که باطری n80 قویتره چون 820mah میلی امپر ساعت هست و باتری 5140i هم 760mah هست بنابراین اگه باتری n80 رو به 5140i بندازی بیشتر شارژ نگه میداره و هیچ اسیبی هم به 5140i نمیرسه چون به اندازه خودش جریان میکشه.
با احترام به نظرات دوستان Ali_BlueBoy عزیز و gmt325gh عزیز بخاطر جلوگیری از برهم خوردن نظم تاپیک من دیگه این بحث رو ادامه نخواهم داد و شما عزیزان هم همگی سرور و استاد من هستید
موفق باشید

اون صحبت تونن و نورتن كه شما ميكني در مورد مدارات خطي صادقه ، مدار شارژر يك مدار غير خطي و لوجيك دار (كنترل ماكسيمم جريان) هست. به طور ساده تر بخوام بگم يعني اينكه مقاومت ظاهري شارژر يك مقدار متغيير هست و با تغيير باري كه در خروجيش قرار ميگيره به صورت معكوس تغيير ميكنه تا جريان خروجي ثابتي بده.
در مورد اون بحث فيوز هم كه ميگين همچين چيزي وجود نداره (اگر هم در شارژري فيوز ديدين مطمئن باشين كه مال حفاظت ورودي شارژر از اووركارنت شبكه ي برق و براي محافظت خود شارژر هست) و همين مكانيسم كنترل جريان نقش فيوز رو در شارژر ايفا ميكنه. جرياني هم كه به گوشي وارد ميشه مستقيم به باتري ميره و فقط از يك طبقه ي كنترل مينيمم جريان عبور ميكنه كه براي تشخيص شارژ كامل گذاشته شده. جريان هاي در ابعاد كمتر از 3-4 آمپر قطعا براي اين مدار كنترلي هيچ خطري نداره. تنها مشكل در كم شدن عمر باتري هست.

در مورد mah هم ياد آوري ميكنم كه ولتاژ كاري نامي باتري مقداري ثابت هست و انرژي از ضرب اون ولتاژ در آمپر ساعت ذكر شده به دست مياد. حرف شما هم غلط نيست، ولي بعيد ميدونم براي كسي ميزان كولن بار موجود در باتري ملاك مهمي باشه. ( انرژي = زمان*توان = ولتاژ*جريان*زمان=بار*اختلاف پتانسيل (ولتاژ) )

فكر نكنم ادامه ي اين بحث لازم باشه.
مخلصيم.

~ReZa~
21-07-2009, 18:21
نینجا جان باز هم دمت گرم.
دیدم زدن دکمه تشکر کافی نیست.گفتم یه بار هم اینجوری تشکر کنم.:40::40:
آقا کارت عالیه.:40:

Ali_BlueBoy
21-07-2009, 18:41
نینجا کم کم داری میزنی تو گوش این یارو الدار ...: دی

ولی توی این چند وقت چقدر با این گوشی حال کردم....با زیدم اینقدر حال نکردم...: دی

GiggleClub
21-07-2009, 19:29
این n97 که فاجعست!!!

sogol6561
21-07-2009, 19:32
نینجا جان با این عکسهای توپت دلمونو میبری.:40:
دمت گرم.:11:

ali racer
21-07-2009, 20:59
بیچاره n97 تو وسط مثل بچه یتیم ها مونده.

عجب تیکه با حالی اومدی !!

البته 2 تا موضوع هم هست

1.طلق محاظ 97 هنوز برداشته نشده :31:(گوشی پایین 97 رو ببینید)

2.تم 97 بک لایت آبی داره (نه مثل اون 2 تای دیگه مشکی) واسه همینه که عدم وضوح آِیکون هاش بیشتر شده

Vamp!r3
21-07-2009, 22:28
يه سوال...FM Transmitter داريد شما يا نه؟...

S A M S U N G
22-07-2009, 00:15
دومین آپدیت رسمی این گوشی بزودی !

مخلصیم .

ali racer
22-07-2009, 00:26
امیر یا نینجا
یکیتون تکلیف این ترنسمیتر رو روشن کنه
بالاخره داره یا نه ؟

S A M S U N G
22-07-2009, 08:22
نه نداره .

مخلصیم :دی

behzad1280
22-07-2009, 08:25
نینجا کجایی؟؟؟
کسی نیست جواب بده؟

.

برای بار سوم می پرسم!
آیا کیبرد مجازی فارسی دارد؟
آیا FM Transmitter دارد؟

آیا بنده وکیلم ؟

.

ninja3000sh
22-07-2009, 08:43
امیر یا نینجا
یکیتون تکلیف این ترنسمیتر رو روشن کنه
بالاخره داره یا نه ؟

برای بار سوم می پرسم!
آیا کیبرد مجازی فارسی دارد؟
آیا FM Transmitter دارد؟

آیا بنده وکیلم ؟

.
علی جان و بهزاد جان اف ام ترنسمیتر نداره.
کیبورد مجازی هم فارسی نداره.
ممکنه مایکروتل که آورد اون کیبوردش فارسی داشته باشه.
موفق باشید.

hasanmotori
22-07-2009, 09:56
تو یه ریویو نوشته بود اف ام نداره بعداً گفته بود ببخشید داره ولی چون این تو بعضی کشورا ممنوعه نرم افزارشو نزاشته بودن روش
ان97 هم که فریمور جدیدش نداره

ali racer
22-07-2009, 10:20
اشتباه نمیکنی
کدام ورژن 97 نداره ؟
بچه های فروم خودمان آپ کرده بودن مشکلی نداشت هیچ کدام

hasanmotori
22-07-2009, 10:28
بچه های موبایلستان همشون میگن وقتی آپ میکنن اف ام میپره

javad1948
22-07-2009, 12:09
سلام نینجا جان
بالاخره تکلیف عمر باتری رو هنوز مشخص نکردی؟

ninja3000sh
22-07-2009, 12:59
مقایسه عکسها تو دوربین گوشیهای I8910 HD و N97 NOKIA.
کلا نمیشه دوربین I8910 رو با N97 مقایسه کرد و برای مقایسه با دوربینI8910 گوشیهایی مثل I8510 و برخی سریهای ال جی و سونی اریکسون که دوربین 8 مگاپیکسلی دارند و... لازمه.
چون هم I8910 و هم N97 گوشیهای HIGH END دو برند معروف نوکیا و سامسونگ حساب میشن بنابراین گفتم دوستانی که میخواهند گوشی بگیرند سر دو راهی قرار نگیرند.

منوی دوربین i8910.
بدون شک این گوشی دوربینش به بهترین امکانات مجهز شده و میشه گفت در عین پر بودم امکاناتش کار کردم باهاش هم راحته و هم لذت بخشه.:40:

مقایسه عکسها.

i8910.در حالت اتوماتیک.

n97 در حالت اتوماتیک.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

ادامه مقایسه در پست بعدی.

ninja3000sh
22-07-2009, 13:11
ادامه مقایسه عکسها.

i8910.

n97.

همانطوری که میدانید هم n97 و هم i8910 از فلاش led بهره میبرند ولی فلاش led گوشی i8910 انصافا کم و کسری در مقابل زنون نداره و عملکردش عالی هستش.
عکسها رو تو محیط کاملا تاریک و با فلاش روشن انداخته شده.

i8910.در محیط تاریک و فلاش روشن.

n97 تو محیط تاریک و فلاش روشن.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

اینم عکسهایی در حالت ماکرو.

i8910.در حالت ماکرو.

n97 در حالت ماکرو.

i8910.

n97.

i8910.

n97.

ین مقایسه عکسها تو محیط بسته بود.
I8910 هم تو محیط بسته انصافا عملکردش عالی هست.
تو محیط داخل حجم عکسهای I8910 از 2.6 مگابایت شروع میشه تا 3.8 مگابایت.
در محیط بیرون هم حجم عکساش تا 4 مگابایت و حتی ممکنه بیشتر هم برسه.
در مورد فیلمبرداری هم که 1 دقیقه فیلمش با رزولیشن 720*1280 تو محیط داخل خونه حجمش حدود 56.5 مگابایت هستش.
تو محیط بیرون هم 1 دقیقه فیلم با رزولیشن720*1280 حجمی حدود 82 الی 85 مگابایت داره.
و بیت ریت فیلمها هم 7562KBIT/S هستش.
در کل میتونم بگم روی دوربین این گوشی هم به خوبی کار شده و کم کاستی نداره.
دوستان مقایسه عکسها تو محیط بیرون و نمونه فیلم گرفته شده هم بزودی آپلود میشه.
موفق باشید.

ali racer
22-07-2009, 13:51
بچه های موبایلستان همشون میگن وقتی آپ میکنن اف ام میپره

میگن یا انجام دادن ؟

واسه گفتن که حرف الکی زیاده !!
ضمنا مگه نوکیا دیوانه شده بیاد ترنسمیتر گوشی رو غیر فعال کنه ؟؟؟؟

الان دارم همزمان موبایلستان رو هم چک میکنم
تا الان هیچ پستی رو ندیدم در این مورد
که البته منطقی هم هست که نباشه!!!

hasanmotori
22-07-2009, 14:10
میگن یا انجام دادن ؟

واسه گفتن که حرف الکی زیاده !!
ضمنا مگه نوکیا دیوانه شده بیاد ترنسمیتر گوشی رو غیر فعال کنه ؟؟؟؟

الان دارم همزمان موبایلستان رو هم چک میکنم
تا الان هیچ پستی رو ندیدم در این مورد
که البته منطقی هم هست که نباشه!!!

من نمیدونم چرا ما تا یه چیزی میگیم شما میخای بزنی : دی

شوخی کردم

ببین :

دوستان منم آپدیت کردم fm tranmitter رفت.این دیگه چه مدلشه اخه؟من تا حالا 1000 بار گوشی آپدیت کردم.تا حالا اینجوریشو ندیدم.چی کار کنم؟

دوست من این اشکال برای منم پیش اومده 2تا پست قبل نوشتم و دوستان هم لطف کردن جواب داد به نظر میرسه مشکلمون فقط با فلش حل میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان من FM Transmitter پاک شده چه کار باید بکنم کسی لینک دانلودشا داره بزاره ممنون میشم کمک کنید

بازم هست

صفحه های 65 و 63 رو بخون میبینی

hasanmotori
22-07-2009, 14:32
نینجا جون دمت گرم

2 تا سوال :

تنظیمات دوربینش save میشه یعنی وقتی از دوربین میای بیرون تنظیماتی که انجام دادی میمونه یا بر میگرده ؟

سرعت save عکساش چجوریه ؟

بازم دمت گرم

hotaxis
22-07-2009, 14:46
جناب ninja3000sh بسیار از شما سپاسگذارم.

ممنون از اطلاعات ارائه شده شما در رابطه با 8910.

یه درخواست دارم، در صورت امکان زمانی که باطری فول شارژ هست ،شروع به فیلم برداری کنیدبه صورت اچ دی. ببینید باطری 1500 میلی آمپر برای مدت زمان مثلا 30 دقیقه ،فیلم برداری در حالت اچ دی کافی هست؟

مرسی

Ali_BlueBoy
22-07-2009, 16:50
از نظر دوربین این که هیچی ..ان 86 هم جلوی 8510 لونگ انداخته بود ...حالا ان 97 اونم جلوی 8910 دیگه چیزی نداره بگه...

mahroo_z1
22-07-2009, 18:54
سلام دوستان. در سایت زیر ویدئو گرفته شده توسط این گوشی با firmware XXIG2 که روی یک دوچرخه بسته شده است وجود دارد البته همچنان این فیلم مانند فیلمهای دیگر قابل مشاهده نیست :31:

ninja3000sh
22-07-2009, 19:27
نینجا جون دمت گرم

2 تا سوال :

تنظیمات دوربینش save میشه یعنی وقتی از دوربین میای بیرون تنظیماتی که انجام دادی میمونه یا بر میگرده ؟

سرعت save عکساش چجوریه ؟

بازم دمت گرم
حسن جان بعضی از تنظیمات میمونه بطور مثال گذاشتن تو حالت ماکرو یا خاموش و یا روشن کردن فلاش و تغییر سایز عکس و ... ولی بعضی از تنظیمات هم برمیگرده به حالت اتومات.
سرعت این گوشی تو SAVE عکس ها هم عالیه.:40:

جناب ninja3000sh بسیار از شما سپاسگذارم.

ممنون از اطلاعات ارائه شده شما در رابطه با 8910.

یه درخواست دارم، در صورت امکان زمانی که باطری فول شارژ هست ،شروع به فیلم برداری کنیدبه صورت اچ دی. ببینید باطری 1500 میلی آمپر برای مدت زمان مثلا 30 دقیقه ،فیلم برداری در حالت اچ دی کافی هست؟

مرسی
دوست عزیز به زودی باطری گوشی تست میشه.

موفق باشید.

S A M S U N G
22-07-2009, 21:35
این عکسها 2 چیزو ثابت کرد :

1. اونائی ( خودشون میدونن کیارو میگم :دی ) میگفتن فلاش سامسونگ واقعی ؟ اینطوریه یا انطوریه ؟ :دی

2. نینجا جان آبروی N97 رو بردی ( از همه جهات ) :دی

راستی دستت درد نکنه .

مخلصیم .

ninja3000sh
22-07-2009, 22:49
بازی ASPHALT4 روی I8910 و آیپاد تاچ.

موفق باشید.

javad1948
22-07-2009, 23:28
در مباحث فوق 2 نکته نگران کننده وجود دارد که تکلیفشان روشن نشد:
1 - ماندگاری شارز باتری خصوصا هنگام فیلمبرداری
2- کیفیت ضبط صدا هنگام فیلمبرداری
از نینجای عزیز خواهشمندیم که راهنمایی بفرمایند

hasanmotori
22-07-2009, 23:37
نینجا جون بازم دمت گرم

تو این عکسا که معلوم نیست گرافیک کدومش بیشتره خودت اگه میشه توضیح بده

بعدش رو امنیا اچ دی که مولتی تاچ نیست چجوری میشه بازی کرد ؟

ninja3000sh
22-07-2009, 23:40
در مباحث فوق 2 نکته نگران کننده وجود دارد که تکلیفشان روشن نشد:
1 - ماندگاری شارز باتری خصوصا هنگام فیلمبرداری
2- کیفیت ضبط صدا هنگام فیلمبرداری
از نینجای عزیز خواهشمندیم که راهنمایی بفرمایند
دوست عزیز تو پست بالا هم گفتم سعی میکنم کارایی باطری رو زودتر تست کنم و جواب نهایی رو بگم.
فقط خواهشا عجله نکن چون باطری عمر خودشو در عرض 4 یا 5 روز مشخص نمیکنه.
در مورد کیفیت صدا هنگام فیلمبرداری هم من والا 2 روز قبل گوشی رو آپدیت کردم با اینکه آپدیت شد ولی ورژن فریمویو گوشی همون قبلی مونده بود.واقعا جای تعجب داره.
از امیر جان(SAMSUNG) هم این مساله رو پرسیدم و گفتند که فعلا از طریق PC STUDIO ایتالیای میشه فریمویو جدید رو دنلود کرد.یعنی با اینکه با PC STUDIO زبان US هم دانلود میشه ولی فریمویو جدید رو نمیشناسه.
بهر حال قرار شد یک یا دو هفته صبر کنیم ببینیم چی میشه.
کیفیت صدای فیلمبرداری هم تو فیلمی که آپلود خواهم کرد معلوم میشه.
موفق باشید.

ninja3000sh
22-07-2009, 23:55
نینجا جون بازم دمت گرم

تو این عکسا که معلوم نیست گرافیک کدومش بیشتره خودت اگه میشه توضیح بده

بعدش رو امنیا اچ دی که مولتی تاچ نیست چجوری میشه بازی کرد ؟
کلا هر دو تا هم گرافیک خوبی دارن ولی ال سی دی i8910 بهتر نشون میده.
خوب مولتی تاچ همون نمیشه با دو تا انگشت روی عکس زوم کرد به اون میگن.
چون حساسیت تاچ i8910 مثل آیفونه.بنابراین هنگام روندن ماشین اگه انگشتتو تو ال سی دی به طرف چپ نگه داری ماشین میره طرف چپ و اگه طرف راست هم نگه داره میره طرف راست.
اگه بازیهای آیفون روی این گوشی هم طراحی بشه که دیگه واقعا میشه گفت سامسونگ ترکونده.:40:
دیگه کیه بره طرف N-GAGE.:27:

hasanmotori
23-07-2009, 00:01
رو آیپاد quack بازی کردم با یه انگشت میزنی که بره جلو و با یه انگشت دیگه همزمان میزنی که بپره
خب امنیا اچ دی که نمیشه همزمان دوتا دکمه رو فشار بدی
البته بازی ماشینی لازم نداره ولی بازیهای first person لازم دارن

به هر حال امنیا سخت افزارشو داره و ممکنه بازی مولتی تاچشم براش ساخته بشه

Ali_BlueBoy
23-07-2009, 00:42

ولی حسن جون فکر نکنم سمیبن مولتی تاچ رو ساپورت کنه....

اقا امروز توی علائدین یه نیم ساعتی از خجالتش در اومدیم !!!....عجب چیز خوفیه...!!!

Ali_BlueBoy
23-07-2009, 00:57

ولی حسن جون فکر نکنم سیمبین مولتی تاچ رو ساپورت کنه....

اقا امروز توی علائدین یه نیم ساعتی از خجالتش در اومدیم....!!! ولی عجب چیز خوفیه...!!!

javad1948
23-07-2009, 06:48
جا دارد از نینجای عزیز به خاطر مطالب مفیدی که ارایه کردند تشکر ویژه داشته باشم

R@R#M@N
23-07-2009, 13:35
سلام نینجا جان
میشه چندتا عکس ماکرو + فلاش بگیری
از متن باشه بهتره !
عکسهای صفحات قبل رو دیدم ! دستت لرزیده بود !

~ReZa~
23-07-2009, 13:47
جا دارد از نینجای عزیز به خاطر مطالب مفیدی که ارایه کردند تشکر ویژه داشته باشم
ضمن تایید حرف دوستمون.
من هم از نینجا جان بخاطر این مطالب پر محتوا همراه با عکسهای عالی که میگذارندتشکر میکنم.
البته باز هم منتظر نظرات و مطالب توپش هستیم.:31:

^^ HAMID ^^
23-07-2009, 16:32
....................پاک شود.

mamad6280
23-07-2009, 20:53
امروز تو علاالدین باهاش کار کردم
چه ابتکار خوبی کرده سامسونگ میذاره ملت با بهترین گوشیهاش کار کنن
رفتارشون هم خوب و محترمانه بود اونم جای به اون شلوغی

اما در مورد گوشی
همه چیش خوبه یه خورده آیکونای تاچ ویز تو دسکتاپش ریزه
سیمبین تاچ هم که اگه با مک کار کرده باشین عذابه
سایز گوشی هم زیادی درازه
یه چیز دیگه
من با همه گوشی های تاچ خازنی سامسونگ ور رفتم به نظرم اومد که کمی (در حد صدم ثانیه) نسبت به تماس تاخیر زمانی داره(البته نسبت به آیفون) حالا نینجا بگه

اینا همش به دیده انتقاد بود والا تعریف تا حالا ازش زیاد شده
ببینم میتونین ۴ تا دونه نقد رو تحمل کنین

ninja3000sh
23-07-2009, 23:29
سلام نینجا جان
میشه چندتا عکس ماکرو + فلاش بگیری
از متن باشه بهتره !
عکسهای صفحات قبل رو دیدم ! دستت لرزیده بود !
بهراد جان باز هم عکس میزارم.بخصوص در حالت ماکرو.

امروز تو علاالدین باهاش کار کردم
چه ابتکار خوبی کرده سامسونگ میذاره ملت با بهترین گوشیهاش کار کنن
رفتارشون هم خوب و محترمانه بود اونم جای به اون شلوغی

اما در مورد گوشی
همه چیش خوبه یه خورده آیکونای تاچ ویز تو دسکتاپش ریزه
سیمبین تاچ هم که اگه با مک کار کرده باشین عذابه
سایز گوشی هم زیادی درازه
یه چیز دیگه
من با همه گوشی های تاچ خازنی سامسونگ ور رفتم به نظرم اومد که کمی (در حد صدم ثانیه) نسبت به تماس تاخیر زمانی داره(البته نسبت به آیفون) حالا نینجا بگه

اینا همش به دیده انتقاد بود والا تعریف تا حالا ازش زیاد شده
ببینم میتونین ۴ تا دونه نقد رو تحمل کنین
محمد جان انصافا کار کردن با تاچ این گوشی که شبیه آیفونه راحته.بهر حال هر کدام از سیستم عاملها یه مزیت و یه معایبی دارند مثلا الان خود ویندوز موبایل تاچش عذاب آوره و مجبور میشی بعضی مواقع مداد گوشی رو در بیاری که تو ذوق آدم میزنه.:13:
من الان touch pro2 دارم درسته نمیشه بهش ایراد در آورد ولی باید قبول کرد که الان وقت این نیست که برای کار کردن با بعضی جاهاش مداد در آورد.
سامسونگ هم برداشته روی این گوشی که سیستم عامل سیمبین هست تاچ آیفون رو گذاشته میتونم بگم واقعا غوغا کرده من به شخصه انتظار نداشتم به همین زودیها بشه با تاچ مک روی سیمبین هم استفاده کرد.
این سیستم عامل سیمبین یه چیزه خوبی که داره اینه که رابط کاربریش راحته و حتی یه بچه هم میتونه باهاش ور بره حتی تو خود سیمبین ورژن 9.4 هم همه چیز سرحاله و با تاچ بودنش تو گوشیهایی نظیر i8910 و n97 و 5800 باز هم کار کردن باهاش راحته.
الان اکثر سیستم عاملها دارن تاچ خودشون رو میکشن طرف تاچ آیفون.
حتی آندرویید هم که روی گوشی جدید htc hero هست از مولتی تاچ بودن بهره میبره
مونده وین موبایل که اونم مجبوره یه فکری برای خودش بکنه وگر نه تا یک یا دو سال دیگه نمیتونه وضعیت خودش رو به همین صورت ادامه بده.
در مورد حساسیت تاچ این گوشی هم در مقایسه با آیفون بگم که تقریبا حساسیتشون یکیه و زیاد فرقی دیده نمیشه و اون چند صدم ثانیه رو هم که میگی به سرعت سیستم عامل هم بستگی داره که مک تو این زمینه حرف اول رو میزنه.:20:
موفق باشید.

behzad1280
24-07-2009, 08:29
درود نینجا جان

فکر کنم دیگه یک هفته ای شد که این گوشی اومده دستت. منتظر Review در مورد باطری گوشی هستیم.

باز هم بخاطر مطالب مفیدت متشکریم.

javad1948
24-07-2009, 08:48
درود نینجا جان

فکر کنم دیگه یک هفته ای شد که این گوشی اومده دستت. منتظر Review در مورد باطری گوشی هستیم.

بی صبرانه منتظر نقد شما در مورد باطری گوشی هستم:46:

R@R#M@N
24-07-2009, 12:12
ممنون نینجا جان
راستی کجای علائدین میشه با گوشیها کار کرد ؟؟ مایکروتل تو علائدین نمایندگی داره ؟؟؟

ninja3000sh
24-07-2009, 14:01
درود نینجا جان

بی صبرانه منتظر نقد شما در مورد باطری گوشی هستم:46:
سلام دوستان.
تست باطری گوشی انجام شده و تا امشب یا فردا به اطلاعتون میرسونم.
موفق باشید.:40:

hasanmotori
24-07-2009, 14:16
نینجا جون دمت گرم

اینم مثل اینویت اگه اکولایزراشو ببری بالا صداش خیلی زیاد میشه ؟

farhooode
24-07-2009, 15:38
کسی سیت نظرخوای و ایمیل سامسونگ رو نداره
بخاطر گوشی هی خوبش ازش تشکر کنیم

javad1948
24-07-2009, 22:45
نینجا جان چند تا سوال داشتم
1- آیا فیلمبرداری به صورت HD باعث میشه که کیفیت ضبط صدا پایین بیاد؟ اگر به فرض اگه این مشکل وجود داشته باشه، اگه بصورت VGA فیلم بگیریم دیگه قاعدتا نباید با مشکل افت کیفیت صدا مواجه باشیم
2- اگر در حالت فیلمبرداری HD مصرف باتری زیاد باشد در حالت فیلمبرداری vga قاعدتا نباید این مشکل وجود داشته باشد
3- آیا امید این می رود که زبان فارسی گوشی همراه گارانتی مایکروتل ارایه شود و آیا اصولا تا حالا تاچ اسکرینی اومده که زبان فارسی یا حداقل قابلیت نوشتن فارسی یا عربی را داشته باشد
4- آیا این گوشی فقط به رنگ مشکی ارایه میشه یا رنگهای دیگه ای هم در راهه

ninja3000sh
24-07-2009, 23:37
نینجا جون دمت گرم

اینم مثل اینویت اگه اکولایزراشو ببری بالا صداش خیلی زیاد میشه ؟
حسن جان تو i8910 تنظیمی واسه بالا بردن اکولایزر وجود نداره.
من بهت اطمینان میدم که صدای هدفون i8910 عالیه.چون خودم به صدای هدفون حساسم من با اینکه آیپاد تاچ دارم ولی به هیچ وجه از صدای موزیک پلیرش خوشم نمیاد.
ولی i8910 انصافا باس خوبی داره.:40:کیفیت صدا هم عالیه.:40:

نینجا جان چند تا سوال داشتم
1- آیا فیلمبرداری به صورت HD باعث میشه که کیفیت ضبط صدا پایین بیاد؟ اگر به فرض اگه این مشکل وجود داشته باشه، اگه بصورت VGA فیلم بگیریم دیگه قاعدتا نباید با مشکل افت کیفیت صدا مواجه باشیم
2- اگر در حالت فیلمبرداری HD مصرف باتری زیاد باشد در حالت فیلمبرداری vga قاعدتا نباید این مشکل وجود داشته باشد
3- آیا امید این می رود که زبان فارسی گوشی همراه گارانتی مایکروتل ارایه شود و آیا اصولا تا حالا تاچ اسکرینی اومده که زبان فارسی یا حداقل قابلیت نوشتن فارسی یا عربی را داشته باشد
4- آیا این گوشی فقط به رنگ مشکی ارایه میشه یا رنگهای دیگه ای هم در راهه
1:دوست عزیز من فیلم رو فقط با رزولیشن 720*1280 میگیرم و تا بحال در حالت vga امتحان نکرده ام که کیفیت صدای فیلمبرداری خوبه یا نه.ولی فکر کنم ربطی نداره و بصورت vga هم کیفیت ضبط صداش خوب نیست.ولی خوب با آپدیت گفتن که صداش درست میشه.
2:جواب سوال 2 رو هم تو تست مصرف باطری میگم.(ولی باید در حالت vga هم یه فیلمی بگیرم تا جواب سوال شما رو بدرستی بگم)
3:به احتمال زیاد گوشیهایی که با گارانتی مایکروتل عرضه میشن منوی فارسی و کیبورد فارسی هم داشته باشن مثل نوکیا n97 که با گارانتی اصلی به فروش میرسه و منوی فارسی و کیبورد فارسی هم داره.
همه تاچها اگه برنامه مخصوص خودشون رو روش بریزی قابلیت نوشتن فارسی رو خواهند داشت.
4:فعلا که با رنگ مشکی عرضه شده.

راستی دوستان تا ساعاتی دیگر تست مصرف باطری i8910.:20:
موفق باشید.

hasanmotori
24-07-2009, 23:41
هی ازش تعریف میکنی تحریک میشم برم بخرم ولی آخرش امنیا پرو میخرم

ساعاتی دیگر یعنی چی ؟ یعنی مثلاً 1 ساعت دیگه یا بیشتر ؟
برم بخابم یا بشینم ؟

S A M S U N G
25-07-2009, 00:23
ولی فکر کنم ربطی نداره و بصورت vga هم کیفیت ضبط صداش خوب نیست.ولی خوب با آپدیت گفتن که صداش درست میشه

نینجا جان کیفیت صداش فقط تو HD خراب هستش وقتی میزاری روی VGA کیفیت صداش هم تغییر میکنه .

مخلصیم .

ninja3000sh
25-07-2009, 00:35
هی ازش تعریف میکنی تحریک میشم برم بخرم ولی آخرش امنیا پرو میخرم

ساعاتی دیگر یعنی چی ؟ یعنی مثلاً 1 ساعت دیگه یا بیشتر ؟
برم بخابم یا بشینم ؟

:27::27:حسن جان آواتارت خیلی خوشگله.:27::27:
حسن جان بخاب فردا بلند شدی میبینی.:40:

نینجا جان کیفیت صداش فقط تو HD خراب هستش وقتی میزاری روی VGA کیفیت صداش هم تغییر میکنه .

مخلصیم .
امیر جان من تو حالت vga امتحان نکرده ام.
خوب این گوشی علاوه بر دیگر نقاط قوتش به فیلمبرداریش هم مینازه که حیفه بیایی با vga فیلمبرداری کنی.
عینه این میمونه که بوگاتی ویرون رو گرفته باشی و با سرعت 60 تا برونیش.:31:
به هر حال امتحان میکنم میگم.
موفق باشید.

Best N95
25-07-2009, 04:06
امروز شنبه ساعت 5 صبح است
تمام چشم ها منتظر تست باطری هستند..............

چه خواهد شد...............

بنازم انتظارتان را.....................
گر صبر کنی ز غوره ، حلوا سازی......................

اگه مشکل باطری نداشته باشه ، دیگه حرف نداره.................

ninja3000sh
25-07-2009, 04:55
تست مصرف باطری گوشی I8910.

1:هنگام تست:باطری گوشی در حالت فول شارژ بود.باطری گوشی از حالت صفر درصد تا حالت صد در صد حدود 1.45 تا 2.15 ساعت طول میکشه تا فول شارژ بشه.

2:ال سی دی گوشی در حالت AUTO BRIGHTNESS قرار داشت.

3:Wi-Fi و بلوتوث و ... غیر فعال بود.

تست باطری ممکنه توسط افراد مختلف متفاوت باشه و یکی فقط با فیلم گرفتن باطری گوشی رو تست کنه و یا یکی فقط با گوش دادن به موزیک و یکی مثلا با کار کردن با Wi-Fi و یکی با بازی کردن و .... .من سعی کردم با ور رفتن از تمام قسمت گوشی باطریش رو تست کنم.
با توجه به اینکه فیلمبرداری با این گوشی اونم با رزولیشن 720*1280 مصرف باطری رو بالا میبره بنابراین لازم دیدم تست باطری رو یه بار در حالت کار کردن با قسمت دوربین بخصوص عکاسی و فیلمبرداری و قسمتهای دیگه انجام بدم.

و بار دیگر هم تست باطری رو بدون در نظر گرفتن فیلمبرداری و عکاسی تست کنم.البته تو تست دوم هم از دوربین گوشی عکاسی شد ولی به نسبت قبلی تعداد عکسهای کمتری انداختم.

بنابراین این تست در دو مرحله انجام شد.
تست اول:یا تست کمر شکن:31:
اولین مرحله گوش دادن به موزیک بود از ساعت 11.10 دقیقه گوش کردن به موزیک شروع شد تا ساعت 1.10 که بعد از گذشت 2 ساعت هنوز باطری 7 تا خط هم داشت(خط کم نکرده بود).
همانطوری که در عکس بالا میبینید در عرض دو ساعت فعلا خطی از باطری کم نشده.
ساعت 1.15 نوبت رسید به فرستادن آهنگ از بلوتوث کامپیوتر به گوشی که حدود 16 تا آهنگ در حجم های 5 الی 11 مگابایت به گوشی فرستاده شد این کار تا ساعت1.45 ادامه یافت (البته هنگام دریافت آهنگ با گوشی ور میرفتم) بعد از دو ساعت گوش دادن به موزیک و نیم ساعت بلوتوث بازی یک خط از باطری کم شد. تو عکس زیر اگه به نشانگر باطری نگاه کنید یک خط از باطریش کم شده.
از ساعت 1.46 شروع کردم به عکس انداختن 30 تا عکس در حالت اتوماتیک و 30 تا هم در حالت فلاش روشن انداختم.یعنی در عرض 15 دقیقه 6ه تا عکس انداختم .ولی باطری همون بود و خطی کم نکرده بود.

بعدش نوبت رسید به قسمت فیلمبرداری که حدود 30 دقیقه با دوربینش فیلم گرفتم البته فلاشش هنگام فیلمبرداری خاموش بود.که در عرض 30 دقیقه 3 خط از باطری رو کم کرد.
با این حساب با باطری فول میشه حدود یکساعت و ربع و یا یک و نیم ساعت به کوب فیلمبرداری کرد البته اگه فلاش روشن بشه هم کمتر.
فیلمبرداری هم از ساعت 2.2 شروع شد تا ساعت 2.32
همانطوری که در عکس زیر میبینید ساعت 2.37 سه تا خط از باطری هم رفت.
ادامه در پست پایین.

ninja3000sh
25-07-2009, 05:01
از ساعت 2.39 شروع کردم به بازی آسفالت 4 که حدود 15 دقیقه هم بازی کردم و یک خط باطری رو هم کم کرد.
شب گوشی رو خاموش کردم تا صبح دوباره باطری رو تست کنم.
صبح هم از ساعت 8.20 تا ساعت 9.20 به فیلهای تبلیغاتی خود گوشی که کیفیت بالایی دارند نگاه کردم و یک خط از باطری هم رفت و منود تنها یک خط باطری.

البته اگه اهل فیلم دیدن تو ال سی دی این گوشی باشین میتونین تا 6 یا 7 ساعت به فیلمهای مورد علاقه خود نگاه کنین. که زمان خوبی هستش.

بنابراین من با گوش دادن 2 ساعت موزیک و نیم ساعت بلوتث بازی و 60 تا عکس برداشتن و نیم ساعت فیلمبرداری با کیفیت HD و یک ساعت فیلم نگاه کردن و 15 دقیقه بازی کردن باطری رو از 7 خطه رسوندم به یک خطه.
تست دوم.

این تست هم از گوش دادن به موزیک شروع شد.

باز هم دو ساعت موزیک گوش دادم و در عرض دو ساعت خطی کم نکرده بود.

بعدا 15 تا عکس در حالت اتوماتیک و 15 تا عکس هم در حالت فلاش روشن انداختم و باطری همون فول بود.
بعدش حدود نیم ساعت با Wi-Fi گوشی ور رفتم .
در این مدت (گوش کردن به موزیک 2 ساعت و 30 تا عکس برداشتن و نیم ساعت کار با وای فای یک خط از باطریش کم شد)
بعدش دوباره یک ربع با گوشی ور رفتم و این دفعه با هدست استریو بلوتوث شروع کردم به گوش کردن آهنگ که حدود نیم ساعت به طول انجامید.
در طول این مدت هم یک خط از باطری کم شد و باطری گوشی شد 5 خطه.
بعدش حدود با ایرانسلم به خط اصلیم زنگ زدم که نیم ساعت در حالت تالک تایم قرار داشت.
که تو این مدت سومین خط باطری هم رفت و باطری شد 4 خطه.
بعدش باز هم یک ساعت باهاش فیلم نگاه کردم که در عرض یک ساعت یک خط کم کرد و باطری شد 3 خطه.

پس در این تست هم با گوش کردن 2 ساعت موزیک تو هدفون و 30 تا عکس برداشتن و نیم ساعت کار کردن با Wi-Fi و نیم ساعت تالک تایم و نیم ساعت گوش دادن به موزیک از طریق هدست بلوتوث و یک ربع ور رفتن باهاش و یک ساعت تماشای فیلم 4 خط از باطری رفت و 3 خط هم موند.
در کل به غیر از فیلمبرداری که مصرف زیادی تو این گوشی داره در بقیه موارد باطری خوب جواب میده و مشکلی نداره.در ضمن مشکل قورت دادن باطری که تو i8510 بود دیگه تو این گوشی دیده نمیشه.:40:
به هر حال دوستان اگه سوالی در مورد باطری بود در خدمتم.
موفق باشید.

Ali_BlueBoy
25-07-2009, 05:13
ایول............:40::10::26:

دیگه میشه گفت بهرین گوشیه حال حاظر دنیاست....:25::33::6:

Ali_BlueBoy
25-07-2009, 05:16
میگم نینجا جون فقط این قضیه ی اف ام ترنسمیتر رو هم روشنش کنی خیلی جالب میشه....!!!

behzad1280
25-07-2009, 06:30
باز هم متشکریم نینجای عزیز که واقعاً دیگه سنگ تموم گذاشت:11:

با این تفاسیر اگه تنها FM Transmitter هم بهش اضافه بشه، دیگه همون گوشی روئیاهای منه!!! :40:
من که واقعاً انتظار دیگه ای از گوشی ندارم که i8910 نتونه برآورده کنه.:31:
فقط میمونه پارس ماکروتل که امیدوارم تا دو هفته دیگه توی نمایندگی هاش موجود بشه، البته با پشتیبانی زبان فارسی ..

بی صبرانه ظهور حضرتش هستیم :40:

.

javad1948
25-07-2009, 07:57
سلام نینجا جان
دستت درد نکنه توضیحاتی که دادی واقعا جامع بود
اما یه زحمت دیگه هم داشتم:
در مورد آنتن دهی گوشی اوضاع و احوال گوشی چطور بود. در مورد میزان SAR گوشی هم اگه توضیحاتی بدی ممنون میشم
در رابطه بافیلمبرداری وکیفیت صدا هم اگه بخواهیم از طبیعت بکر با مناظر زیبا فیلمبلرداری کنیم طبیعتا صدا خیلی مهم نیست و روش HD بسیار مفید خواهد بود تا بتواند آن مناظر را به زیباترین وجه ثبت کند.
اما اگه تو یه مهمونی یا توی یه جلسه سخنرانی باشیم طبیعتا اونجا کیفیت صدا به همراه فیلم خیلی اهمیت پیدا می کنه که اینجا فیلمبرداری به طریق VGA می تواند کارگشا باشد زیرا مدت طولانی تری می توانیم فیلم بگیریم. لذا اگه یه زحمتی بکشی کیفیت فیلمبرداری در حالت VGA و کیفیت صدا در این حالت رو هم چک کنی دیگه واقعا ایول ایوله

S A M S U N G
25-07-2009, 09:05
سلام به همگی .

خسته نباشی نینجا جان .

عجب باتری داره :دی فکر نمیکردم اینقدر جواب بده !

اینم از باتری !

مخلصیم .

sogol6561
25-07-2009, 10:32
نینجا جان دمت گرم.
کارت عالی بود.
بخاطر این مطالب عالیت تشکر ویژه میکنم.:40:
امیدوارم قلک ما هم هر چه زودتر پر بشه و صاحب این گوشی بشیم.:31:

farhooode
25-07-2009, 10:57
اگر این گوشی ویندزو موبایل بود یا طراحی جذابی داشت حتما در خریدش شک نمیکردم

S A M S U N G
25-07-2009, 11:11
شما Omnia II بگیر خب :دی

مخلصیم.

hotaxis
25-07-2009, 12:57
نينجا جان مرسي از اين تست كامل، بقدري مشتاق اين تست بودم كه بااينكه مسافرت هستيم نتونستم صبر كنم،بالاخره با gprs اومدم و ازش باخبر شدم.

سباس...

javad1948
25-07-2009, 13:08
اگر این گوشی ویندزو موبایل بود یا طراحی جذابی داشت حتما در خریدش شک نمیکردم

گوشی های ویندوز موبایل از نظر مولتی مدیا و تعداد رنگ صفحه نمایش خیلی قوی نیستند:46:

javad1948
25-07-2009, 13:10
نينجا جان مرسي از اين تست كامل، بقدري مشتاق اين تست بودم كه بااينكه مسافرت هستيم نتونستم صبر كنم،بالاخره با gprs اومدم و ازش باخبر شدم.

سباس...

اگه با gprs اومده باشی که کلی هزینه رو دست خودت گذاشتی

javad1948
25-07-2009, 13:13
سلام نینجا جان
در مورد آنتن دهی گوشی اوضاع و احوال گوشی چطور بود. در مورد میزان SAR گوشی هم اگه توضیحاتی بدی ممنون میشم
در رابطه بافیلمبرداری وکیفیت صدا هم اگه بخواهیم از طبیعت بکر با مناظر زیبا فیلمبلرداری کنیم طبیعتا صدا خیلی مهم نیست و روش HD بسیار مفید خواهد بود تا بتواند آن مناظر را به زیباترین وجه ثبت کند.
اما اگه تو یه مهمونی یا توی یه جلسه سخنرانی باشیم طبیعتا اونجا کیفیت صدا به همراه فیلم خیلی اهمیت پیدا می کنه که اینجا فیلمبرداری به طریق VGA می تواند کارگشا باشد زیرا مدت طولانی تری می توانیم فیلم بگیریم. لذا اگه یه زحمتی بکشی کیفیت فیلمبرداری در حالت VGA و کیفیت صدا در این حالت رو هم چک کنی دیگه واقعا ایول ایوله

نینجا جان منتظریم

heybazigar
25-07-2009, 13:28
نینجای عزیز اگه ممکنه یه فیلم کوچیک ازنحوه کاربا گوشی برامون آپ کن. که اندازه گوشی هم دستم بیاد.اگه بتونی تو فیلم صدای ا سپیکر گوشی رو هم تست کنید عالی میشه.ممنون

farhooode
25-07-2009, 14:28
لطغا یک فیلم برداری به مدت یک دقیقه از فضای حرکتی شهر برامون بگیر اینجا بذار

تا ببنیم این گوشی چکاره هست
راستی کابل تی وی داره یانه؟

ninja3000sh
25-07-2009, 15:57
سلام نینجا جان
تو عکسهای قبلی اگه به قسمت آنتن گوشی نگاه کنی میبینی که آنتن همیشه فول بوده.
الان دیگه همه گوشیها آنتن دهیشون یکیه.
در مورد فیلمبرداری هم شما میتونید از 4 تا حالتی که تو گوشی برای فیلمبرداری هست استفاده کنید یعنی تو این مورد دستتون بازه و مشکلی نداره.

در مورد کیفیت صدای فیلمبرداری هم امروز یه تستی انجام دادم و کیفیت صدای ضبط شده تو رزولیشن 480*640 بهتر از رزولیشن 720*1280 بود.
متاسفانه هنوز گوشی به رام جدید آپدیت نمیشه اگه آپدیت میشد بهتر میتونستم بگم که کیفیت صدا تو فریمویو جدید بهتر شده یا نه.:13:
امروز باز هم آپدیت میکنم ببینم گوشی فریمویو جدید رو میشناسه یا نه.

نینجای عزیز اگه ممکنه یه فیلم کوچیک ازنحوه کاربا گوشی برامون آپ کن. که اندازه گوشی هم دستم بیاد.اگه بتونی تو فیلم صدای ا سپیکر گوشی رو هم تست کنید عالی میشه.ممنون
اگه تونستم حتما یه دونه فیلم میزارم.
تو فیلم صدای اسپیکر گوشیها رو هم مقایسه میکنم.

لطغا یک فیلم برداری به مدت یک دقیقه از فضای حرکتی شهر برامون بگیر اینجا بذار

تا ببنیم این گوشی چکاره هست
راستی کابل تی وی داره یانه؟
زنده باد گوشی سونی اریکسون w960i اونم پشت گوشی باید made in china نوشته باشه.:31::31:
چیکار کردی w960 رو؟
آره کابل tv تو پکش هست.
موفق باشید.

best
25-07-2009, 17:43
ایا 8و16 با هم فرقی دارند؟ از نظر سخت افزاری؟و لوازم داخل جعبه چطور؟

Rasool_BRN
25-07-2009, 18:25
تا چه حدی میشه فیلمبرداری کرد ؟ فقط 2 گیگ ؟

javad1948
26-07-2009, 08:26

به مقدار فضای خالی حافظه می شود فیلمبرداری کرد و محدودیتی ندارد

Milad7171
26-07-2009, 11:26

در مورد اینکه چقدر فیلمبرداری میکنه نمیدونم.اما این گوشی فقط میتونه تا 2 گیگ فیلم ها رو نشون بده.

edi138485
26-07-2009, 13:49
سلام
از اساتيد كسي قيمت دقيق i8910 Omnia HD رو ( البته به روز ) داره ؟ چه تهران و چه شهرستان .
و در مورد گارانتي مايكروتل ؟ هنوز نيومده ؟ اگه اومده چقدره ؟ و اگه نيومده كي ؟
دوستان توي اين تاپيك خيلي فعالن . 98 صفحه توي اين مدت معركست ميتبريكم
در ضمن ورود خودم به اين فروم رو هم به همه شما تبريك ميگم !!!
ارادتمند

actooor
26-07-2009, 14:00
سلام به دوستان عزیز...
از اول تا اینجا دیدم...دم همتون گرم...مخصوصا نینجای عزیز...
این گوشی از نظز دوربین نظیر نداره فعلا...
باطریش هم فوقولاده بود...
فقط کیفیت صداش تو موزیک در چه حده؟؟؟
این اف ام ترسمستر داره یا نداره؟؟؟چون خودم و اکثر بچه ها دیدم که با اف ام ترنس علاقه دارن...حالا داره؟؟؟
قیمت این گوشی چنده؟؟؟
اگه جواب بدین ممنون میشم...

9کرممم...

ali racer
26-07-2009, 14:25
سلام
امروز يه دونه 16 گيگ ديدم
ميداد 820 تومن

javad1948
26-07-2009, 14:36
سلام
ميداد 820 تومن

مثل اینکه کم کم داره ارزون میشه:31:

javad1948
26-07-2009, 14:38
نینجا جان
نیستی؟

Ali_BlueBoy
26-07-2009, 15:04
مثل اینکه کم کم داره ارزون میشه

اندکی صبر مایکروتل نزدیک است....: دی :دی

R@R#M@N
26-07-2009, 15:34
به به !! ارزون میشه داره
من 8 گیگ 880 قیمت کرده بودم

Milad7171
26-07-2009, 20:53
سلام
ميداد 820 تومن

شما از کجا قیمت کردین؟ میشه آدرس دقیق رو بدید
ممنون.

ninja3000sh
26-07-2009, 22:45
این اف ام ترسمستر داره یا نداره؟؟؟چون خودم و اکثر بچه ها دیدم که با اف ام ترنس علاقه دارن...حالا داره؟؟؟
قیمت این گوشی چنده؟؟؟
اگه جواب بدین ممنون میشم
actooor جان کیفیت صداش هم تو هدفون و هم تو اسپیکر عالیه بخصوص بیس خیلی خوبی داره:40:.برای اینکه کیفیت موزیک تو هدفون بهتر معلوم بشه به دوستان پیشنهاد میکنم از هدفونهای خوبی مثل GRIFFIN یا SONY و ... استفاده کنند و نهایت لذت رو ببرند چون هدفون خودش زیاد تعریفی نداره.
امروز گوشی رو مستر ریست کردم ولی اف ام ترنسمیتر نیومد.:13:
موفق باشید.

heybazigar
26-07-2009, 23:05
:31:نینجای عزیز لطفا فیلمی که قولشو دادی یادت نره.

actooor
26-07-2009, 23:42
نینجا جان دمت گرم...
این اف ام ترنس یعنی از اول روش نبود؟؟؟یا بود؟؟؟اصلا این قابلیت رو داره؟؟؟
من بین این گوشی سری جدیدا بخصوص سری ان نوکیا این سامسونگ 8910 رو بهترین دونستم...

9کرممم...

ali racer
26-07-2009, 23:45
نینجا جان دمت گرم...
این اف ام ترنس یعنی از اول روش نبود؟؟؟یا بود؟؟؟اصلا این قابلیت رو داره؟؟؟
من بین این گوشی سری جدیدا بخصوص سری ان نوکیا این سامسونگ 8910 رو بهترین دونستم...

9کرممم...

ترنسميتر از روي نسخه نهايي حذف شده
تو سايت خود سامسونگ
و جي اس ام آرنا هم نوشته كه ترنسميتر نداره(البته متاسفانه !)

Best N95
27-07-2009, 01:27
سلام به دوستان عزیز...
از اول تا اینجا دیدم...دم همتون گرم...مخصوصا نینجای عزیز...
این گوشی از نظز دوربین نظیر نداره فعلا...
باطریش هم فوقولاده بود...
قیمت این گوشی چنده؟؟؟
اگه جواب بدین ممنون میشم...

9کرممم...

چه با هدفون چه بدون هدفون صدای رسا و عالی داره................
میگن وقتی آپدیت کنی تو ورژن های جدیدش داره ( منظورم اف ام ترنسمیتر)
قیمت با گارانتی 850 هزار تومان
بدون گارانتی تو بانه 790 هزار تومان
مخلصیم.......

ali racer
27-07-2009, 10:17
چه با هدفون چه بدون هدفون صدای رسا و عالی داره................
میگن وقتی آپدیت کنی تو ورژن های جدیدش داره ( منظورم اف ام ترنسمیتر)
قیمت با گارانتی 850 هزار تومان
بدون گارانتی تو بانه 790 هزار تومان
مخلصیم.......
دوست عزيز
من معتبر تر از
سايت خود سامسونگ و جي اس ام آرنا در فضاي سايبر سراغ ندارم(شما سراغ دارن لطفا لينك بدين)
و تو هيچ كدام هيچ اشاره اي به اين موضوع نكردن

بنابراين اين ميگن فقط درحرف هاي بدون اساس و پايه اس

ضمنا تو موبيلستان هم كساني كه اين گوشي رو خريدن
همه گفتن كه گوشي شون ترنسميتر نداره

هر چند كه خيلي قابليت خوبيه ترنسميتر ولي اينقدر امكانات داره اين گوشي كه داشتن يا نداشتن ترنسميتر توش گمه !:31:

S A M S U N G
27-07-2009, 10:31
سلام به همگی .

نسخه اولیه گوشی که در باتریش فلزی بود داشت و از همون در باتری استفاده میکرد .

اومدن اون رو برداشتن در نتیجه FM هم پرید .

مخلصیم .

farhooode
27-07-2009, 12:30
مگه چقدر فرق بین وزنشه

behzad1280
27-07-2009, 12:44
سلام به همگی .

نسخه اولیه گوشی که در باتریش فلزی بود داشت و از همون در باتری استفاده میکرد .

اومدن اون رو برداشتن در نتیجه FM هم پرید .

مخلصیم .

مگه گوشی های N97,86,85,79 هم که FM Transmitter دارن درب باطریشون فلزیه؟!! :41:
شاید شما گیرنده FM رو با فرستنده اشتباه گرفتی؟؟

ربطی به عوض شدن درب باطریش نداره عزیز

.

edi138485
27-07-2009, 14:24
سلام
من ديروز بانه بودم
قيمت 770---800
البته فقط 3 جا از اين مدل داشت و ميگفتن هنوز خيلي تو بازار نيومده چون هم گرونه هم مشتري نداره؟؟؟
جالب اينجاست كه توي يكي از مغازه ها رنگ جلد پكيج (منظورم كارتن آبي آسماني رنگ بيرونيه نه جعبه مشكي رنگ اصلي) به سورمه اي تغيير پيدا كرده و رنگ گوشي توي عكس رو جلد هم مشكي شده . ليبلش عادي به نظر ميرسيد و خود گوشيم شبيه عكسايي كه دوستان گذاشتن بود( چون من خودم هنوز گوشي اصلي رو توي دست نگرفته بودم تا ديروز) و قيمتشم 770 البته ميگفت كمترم ميدم !!؟
آيا نظر كارشناسي خاصي در مورد اين تغييرات داريد؟
ممكنه تقلبي باشه ؟ يا طراحي پكيج عوض شده؟
و اصلا خريد از جاهايي مثل بانه كه قيمت پايين تر ميدن ارزش داره؟

yahyqazmis
27-07-2009, 14:46
:31:نینجای عزیز لطفا فیلمی که قولشو دادی یادت نره.

سلام به نینجای عزیز.مرا دریاب:19:

R@R#M@N
27-07-2009, 15:29
سلام
قابلیت سخت افزاریش هست و فقط نرم افزارش پریده
اونایی هم که راه انداخته بودن تا جایی که من میدونم فریمور رو دانگرید کرده بودن ! یعنی فریمورهای قدیمی رو ریخته بودن که یسری مشکلات و باگ داشت

Armin.ASD97
27-07-2009, 16:39
سلام
من اینو بدون گارانتی بگیرم یا با گارانتی؟
انشاالله تا هفته بعد این گوشی رو می گیرم.

javad1948
27-07-2009, 20:55
نینجا جان در کل گفته میشه که آنتن دهی گوشی های نوکیا نسبت به سامسونگ بهتره.
می خواستم در این رابطه نظرت رو بدونم.
در ضمن در جاهایی که معمولا آنتن کاملا پر نمیشه کیفیت مکالمه با این گوشی چطوره. یه مقایسه ای با نوکیا مثلا n97 داشته باشی ممنون میشم

R@R#M@N
27-07-2009, 23:44
اون مال N سال پیش بود که تجهیزات موبایل ایران رو نوکیا میساخت
الان دیگه تجهیزاتش رو هر کی بسازه رو همه گوشیها به یه شکل آنتن میده

behnam_n80
28-07-2009, 00:13
سلام
من ديروز بانه بودم
قيمت 770---800
البته فقط 3 جا از اين مدل داشت و ميگفتن هنوز خيلي تو بازار نيومده چون هم گرونه هم مشتري نداره؟؟؟
جالب اينجاست كه توي يكي از مغازه ها رنگ جلد پكيج (منظورم كارتن آبي آسماني رنگ بيرونيه نه جعبه مشكي رنگ اصلي) به سورمه اي تغيير پيدا كرده و رنگ گوشي توي عكس رو جلد هم مشكي شده . ليبلش عادي به نظر ميرسيد و خود گوشيم شبيه عكسايي كه دوستان گذاشتن بود( چون من خودم هنوز گوشي اصلي رو توي دست نگرفته بودم تا ديروز) و قيمتشم 770 البته ميگفت كمترم ميدم !!؟
آيا نظر كارشناسي خاصي در مورد اين تغييرات داريد؟
ممكنه تقلبي باشه ؟ يا طراحي پكيج عوض شده؟
و اصلا خريد از جاهايي مثل بانه كه قيمت پايين تر ميدن ارزش داره؟

الان تو یه سایت معتبر میداد 709 دلار
پس قیمتش تو بانه 770 عجیب نیس
اما طراحی پکیجا نمیدونم جریان چیه

Vamp!r3
28-07-2009, 00:25
آخرين قيمت گوشي شاپ...870 تومن...

metalgear2
28-07-2009, 01:08
قیمت تو شیراز 740

Best N95
28-07-2009, 01:25
قیمت تو شیراز 740

حتما بدون گارانتیه؟:31:

S@nti@go_s&k
28-07-2009, 04:28
بله عزیز بدون گارانتیه دیگه

ماکرو که هنوز وارد نکرده

S@nti@go_s&k
28-07-2009, 04:31
در ضمن آنتن دهیش هیچ فرقی نمیکنه

من این گوشیو نداشتم ( مقشامو خوب نوشتم :دی)

سامسونگ و نوکیا نداره اون واسه قبل بود که سامسونگ آنتن دهیش خوب بود الان نوکیا خودشو رسونده به سامسونگ از

نظر آنتن دهی:دی

در مورد اف هم بیخیال شین الکی ایراد نگیرید ایول خودم ایول سامی ایول نینجا ایول ایوله :دی