PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8910 HD » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Symbian Touch و دوربین 8 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15

88x88
08-08-2010, 11:45
البته همین دیشب بود که هایپر اکس فرمویر شماره 8اش رو ریلیز کرده.
بنده پیشنهاد می کنم یه دو سه روزی صبر کنید، اگه خیلی باگ نداشت از این جدیده استفاده کنید...

mahdi heidari
09-08-2010, 12:24
سلام
من می خواستم گوشیم را آپدیت کنم. اگه میشه بگید چی کار کنم.:10:

Lord007
09-08-2010, 15:33
از لینکی که دوستمون درست بالای پست شما گذاشته استفاده کن.اونجا خوب راهنمایی کرده.من لینکشو دوباره می ذارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi heidari
09-08-2010, 23:08
مرحله سوم:
خوب، الان تقریبا اماده اید برای انجام عمل قشنگ فلش.
الان باید فرمویر مورد نظر رو دانلود کنید. که تو این مورد خاص می شه فرمویر کوک شده ( دستکاری شده ) ی هایپرکس. دستش درد نکنه.
برای دانلود به ادرس زیر مراجعه کنید:

انتهای صفحه ی باز شده فرمویر اصلی رو دانلود می کنید، با ککانتن پک مدل گوشی خودتون. ( 8 گیگ یا 16 گیگ.)

ببخشید این آدرس که دادید درسته .چون من رفتم به این صفحه اما این عکس صفحه ای که گذاشته اید را ندیدم.

ببخشید بعد از همه این کارا که میخوام بکنم گوشی چه تغییری میکنه :10:

Lord007
10-08-2010, 00:40
خیلی عجیبه.
من قبلا یه نسخه از مسنجر نیم باز روی گوشیم نصب بود یادم نیست کدوم ورژنش بود ولی الان هر ورژنیشو که نصب می کنم یا نصب نمیشه یا مشکل داره باهاش.اصلا اون نسخه که قبلا خودم نصب کرده بودم پیدا نمی شه.حتی تو سایت خود نیم باز هم میگه واسه این گوشی امکان نصب نرم افزار وجود نداره!!!
می خواستم ببینم کسی ورژن سازگار با امنیا رو داره؟

88x88
11-08-2010, 08:32
ببخشید این آدرس که دادید درسته .چون من رفتم به این صفحه اما این عکس صفحه ای که گذاشته اید را ندیدم.

ببخشید بعد از همه این کارا که میخوام بکنم گوشی چه تغییری میکنه :10:
دوست عزیز تو همون راهنمایی هم نوشتهبودم که فرمویر مورد نظر رو دانلودمیکنید...
اون لینکی که تو پست دیدین مال ورژن چهارم فرمویر هایپر اکسه، الان ورژن شماره 8 اش رلیز شده.
تقریبا همون شکلیه، فقط کانتنت پک نداره. یعنی توی اون مراحل، مرحله ی ششم رو نمی خواد انجام بدین.
گوشی رو هم اپدیت کنید، خیلی خوبه. سرعت گوشی میره بالا. هنگ کردن هاش کم میشه. صفحه ی اصلیتون عوض می شه و قشنگ تر می شه. گوشیتون -- می شه و دیگه برنامه ریختن روش مشکلات نداره. باتری بهتر مصرف می کنه، کیفیت عکس و فیلم بهتر می شه و ....

دوستان عزیز، ورژن 8 HX team هم ریلیز شد. ( دو سه نفر شدن، کارشون بهتر شده.):

Lord007
12-08-2010, 12:57
خیلی عجیبه.
من قبلا یه نسخه از مسنجر نیم باز روی گوشیم نصب بود یادم نیست کدوم ورژنش بود ولی الان هر ورژنیشو که نصب می کنم یا نصب نمیشه یا مشکل داره باهاش.اصلا اون نسخه که قبلا خودم نصب کرده بودم پیدا نمی شه.حتی تو سایت خود نیم باز هم میگه واسه این گوشی امکان نصب نرم افزار وجود نداره!!!
می خواستم ببینم کسی ورژن سازگار با امنیا رو داره؟
خوب هیچ کی که راهنمایی نکرد ولی مشکل این بود که با اپرا مینیی میخواستم دانلودش کنم.در حالی که فقط با بروزر خود گوشی میشه دانلودش کرد...

ali racer
12-08-2010, 13:13
یه مشکلی گوشیم پیدا کرده نمیدونم مشکل از خود گوشیه یا از فریمور
اونم اینه که وقتی گوشی رو خاموش روشن میکنم
شماره
سنتر سرویس مسیج از 500 که ساتفاده میکنم میره رو 501 و دیگه مسیج سند نمیکنه
حتی سنتر سرویس 501 رو هم پاک کردم
ولی بعد از هر ری بوتی خودگوشی میسازه و بصورت دیفالت میره روش :19:
کسی نظری نداره ؟

mahyarSAMSUNG
15-08-2010, 04:35
آقا یه کمکی کنید اگه میشه . من آهنگهامو از رم به 8 گیگ مس مموری انتقال دارم . علاوه بر این که پوشه music منو توی e: نمیخونه ( ولی توی f: می خوند ) مجبور شدم توی پوشه sound بریزمش تا بخونه ولی موزیک پلیرم کاملا ریفرش نمیشه . یعنی آهنگ های توی مموری هست توی مس مموری هم هست . از هر آهنگ 2تا دارم که یکیش فقط خونده میشه . چه راهی هست که کاملا موزیک پلیر ریست شه و از اول بیاد . من گوشیم رو ریست کلی کردم برای این کار ، ولی خوب کار جالبی نیست ! :41:
فریمورم hx7

88x88
16-08-2010, 07:56
آقا یه کمکی کنید اگه میشه . من آهنگهامو از رم به 8 گیگ مس مموری انتقال دارم . علاوه بر این که پوشه music منو توی e: نمیخونه ( ولی توی f: می خوند ) مجبور شدم توی پوشه sound بریزمش تا بخونه ولی موزیک پلیرم کاملا ریفرش نمیشه . یعنی آهنگ های توی مموری هست توی مس مموری هم هست . از هر آهنگ 2تا دارم که یکیش فقط خونده میشه . چه راهی هست که کاملا موزیک پلیر ریست شه و از اول بیاد . من گوشیم رو ریست کلی کردم برای این کار ، ولی خوب کار جالبی نیست ! :41:
فریمورم hx7
این مشگل به نظر اشنا می اد، ولی یادم نیست راه حلش چی بود...

faenil ورژن جدید One-click QT Installer خود رو ارائه داد.
توضیح این که این یه پک هست که خودش Qt رو روی گوشیتون نسب می کنه. یه چیزیه تو مایه های پایتون. یه رانتایم، برای این که یه سری از برنامه ها اجرا بشن. کار نوکیا هست و یه زبان کراس پلتفورمه. برای این که برنامه نویس ها رو به خودش جذب کنه...
برای گوشی ما یه ورژن ناقصش ارائه شده بود، اما فنیل کلش رو برای گوشیمون پورت کرده.
لینک دانلود همون قبلیه اس که سایت هایی که قبلا لینکش کرده بودن، نیاز به تعویض لینک نداشته باشن:

پ.ن. البته مدهکر هم تو کار دخیل بوده. 
دست جفتشون درد نکنه.

Lord007
16-08-2010, 17:32
قضیه پورت شدن سیمبین 3 روی امنیا به کجا رسید؟

88x88
16-08-2010, 18:06
قضیه پورت شدن سیمبین 3 روی امنیا به کجا رسید؟
باو هنوز سیمبیان سه به صورت رسمی عرضه نشده که.
هر وقت یه گوشی باهاش دادن، اون می شه عرضه ی رسمی. که گویا قراره N8 اولیش باشه.
هایپر اکس ک خواد این گوشی رو بگیره. احتمالا اگر اون بگیره شانس پورت شدن سیمبیان سه رو گوشیمون می ره بالا. یا حد اقل می تونه یه سری از قابلیت هاش رو پورت کنه.
کس دیگه ای رو نمی شناسم که از این کارا بخواد کنه.

البته اگر سامسونگ لطف می کرد و فایل های بوت این گوشی رو در اختیار هکر ها می ذاشت، می تونستن حتی اندروید هم روی این گوشی پورت کنن. 
اما بوت گوشی چیز خفنیه و فعلا که کسی از عهده ی این کار بر نیومده.

shahab_f
17-08-2010, 00:13
راستی wikitude و emulator کنسول Gameboy advanced هم که فقط برای نوکیا بودن ، حالا برای i8910 هم کار میکنند ، لینک دانلود جفتشون توی وبلاگ هایپر بود که الان پیداش نمیکنم ، اما wikitude تو سایت خودش هم لینکش هست :

. توضیح اینکه wikitude یه نرم افزار واقعیت افزورده است که شما از دریچه ی دوربین موبایلتون به اطراف نگاه میکنین و یه سری اطلاعات روی مکان هایی که میبینید ظاهر میشه اطلاعات توریستی ، یوتیوب ، ویکیپدیا و ... هر جایی که شما نگاه میکنین. توی ایران هم کار میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

faenil ورژن جدید One-click QT Installer خود رو ارائه داد.
توضیح این که این یه پک هست که خودش Qt رو روی گوشیتون نسب می کنه. یه چیزیه تو مایه های پایتون. یه رانتایم، برای این که یه سری از برنامه ها اجرا بشن. کار نوکیا هست و یه زبان کراس پلتفورمه. برای این که برنامه نویس ها رو به خودش جذب کنه...
برای گوشی ما یه ورژن ناقصش ارائه شده بود، اما فنیل کلش رو برای گوشیمون پورت کرده.
لینک دانلود همون قبلیه اس که سایت هایی که قبلا لینکش کرده بودن، نیاز به تعویض لینک نداشته باشن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپ.ن. البته مدهکر هم تو کار دخیل بوده.
دست جفتشون درد نکنه.
یعنی این رو نصب کنیم قاعدتا برنامه یا بازی هایی که فقط روی نوکیا کار میکنه روی این گوشی هم میاد ؟ من نصب کردم و kaspersky رو امتحان کردم کار نکرد . مثالی داری از برنامه هایی که بعد از نصب QT نصب میشن ؟

mahyarSAMSUNG
17-08-2010, 13:56
من به ورژن 8 فلش کردم . ولی وقتی رم رو توی گوشیم میزارم باتری گوشیم زودتر تمام میشه یعنی مثلا اگه بهش دست نزدم گوشیم از حالت فول شارژش در عرض 10 ساعت 3 خطش میره . باید ورژن 7 برگردم ببینم چی میشه آخه یه همچین مشکلی رو گوشی قبلیم هم براش بوجود اومده بود گوشی قبلیم جی 810 بود

ali racer
17-08-2010, 14:46
من به ورژن 8 فلش کردم . ولی وقتی رم رو توی گوشیم میزارم باتری گوشیم زودتر تمام میشه یعنی مثلا اگه بهش دست نزدم گوشیم از حالت فول شارژش در عرض 10 ساعت 3 خطش میره . باید ورژن 7 برگردم ببینم چی میشه آخه یه همچین مشکلی رو گوشی قبلیم هم براش بوجود اومده بود گوشی قبلیم جی 810 بود
مهیار منم دارم از ورژن 8 استفاده میکنم
کلا فریمور باتری خوریه !!
600 مگاهرتز کردن فرکانس سی پی یو هم وقتی بازی میکنی با گوشی پدر باتری رو در میاره :31:

mahyarSAMSUNG
18-08-2010, 13:00
باور کن اینطور نبود . نمیدونم چه مرگش شده . شده عین همون جی 810 . الان با فریمور ورژن 7 فلش کردم ولی مثل اینکه درست نشد . حساب کنید من دیشب با حالت فول شارژ حدود 2 ساعت با هدست بلوتوث آهنگ گوش دادم دیگه بهش دست نزدم تا الان که ساعت 2 بعد از ظهر فرداش هست رسیده به 1 خط باتری . درسته 1 خطش خیلی دووم میاره ولی هیچ وقت به این شکل نبود . الان حداقل باید 3 خط داشته باشه . به نظر شما مودم jc1 میتونه روی باتری تاثیر داشته باشه ؟ آیا باید بعد از ریست ، این مودم رو نصب کنیم ؟ یا 1 بار نصب کنیم دیگه همیشگیه ؟

shahab_f
02-09-2010, 12:27
این هندزفریش به بعضی از دستگاه های 3.5 میلیمتری میخوره اما صدا رو درست پخش نمیکنه ، مثل آیپاد یا لپ تاپ . مشکل از چیه ؟ آیا ربطی به سه خطه بودن جکش داره؟

mahroo_z1
04-09-2010, 14:44
سلام دوستان:5:

mahdi heidari
04-09-2010, 18:31

سلام
من میخوام گوشیم را آپگرید کنم .اما هیچی درباره ی آپگرید و آپگرید کردن نمیدونم . لطفا کمکم کنید.:20:

shahab_f
04-09-2010, 22:45
این هندزفریش به بعضی از دستگاه های 3.5 میلیمتری میخوره اما صدا رو درست پخش نمیکنه ، مثل آیپاد یا لپ تاپ . مشکل از چیه ؟ آیا ربطی به سه خطه بودن جکش داره؟
کسی چیزی نمیدونه ؟

سلام
من میخوام گوشیم را آپگرید کنم .اما هیچی درباره ی آپگرید و آپگرید کردن نمیدونم . لطفا کمکم کنید.:20:
روش کلی رو 88x88 زحمت کشیدن اینجا نوشتن :

اما این فرمور جدید هایپر HX-V8-32 نوشته :

Easy to understand installation process
احتمالا ساده تره ، در حد وصل کردن گوشی به usb در حالت بوت و یک دبل کلیک ساده ، + ریختن فایل های زبان کیبورد

mojtaba_18843
04-09-2010, 23:27
سلام خدمت دوستان.
چند سوال راجع به این گوشی داشتم چون تاپیک شلوغ شده دیگه سرچ نکردم ممنون میشم حوصله خرج بدید.
گوشی خودم n86 هستش اما میخوام با این گوشی عوضش کنم طبیعتا انتظاراتی که از این گوشی دارم بیشتر از گوشی خودمه. این که میگن گالریش خیلی کنده یعنی چی؟ گیر داره؟ واسه شفاف شدن عکس زمان میبره؟ میگن زومش هم طول میکشه کلا چه جوریاس گالریش. سوال دیگم راجع به عمر باطریشه که چه حدیه. این جمله رو از سایت جی اس ام در آوردم "ضبط ویدئوی HD گاهی به کمتر از 24 فریم در ثانیه می­رسد و یا فریم ها را دوبرابر می­کند تا به 24 برسد"
منظورش چیه؟
نداشتن در پوش لنز موضوع مهمیه که ازش به عنوان نقص یاد میشه؟ یعنی زور خش میفته؟
این جمله هم از سایت جی اس ام در آوردم" نرم­افزارها تا اندازه­ای محدود هستند"
در مورد بلندیه صدای اسپیکرش هستش اگه میشه با ان95 8 و گوشی خودم یعنی ان86 مقایسه کنید.
سوال آخرم هم قیمت روز این گوشیه...
خیلی خیلی خیلی ممنونم...

shahab_f
05-09-2010, 00:44
سلام خدمت دوستان.
چند سوال راجع به این گوشی داشتم چون تاپیک شلوغ شده دیگه سرچ نکردم ممنون میشم حوصله خرج بدید.
گوشی خودم n86 هستش اما میخوام با این گوشی عوضش کنم طبیعتا انتظاراتی که از این گوشی دارم بیشتر از گوشی خودمه. این که میگن گالریش خیلی کنده یعنی چی؟ گیر داره؟ واسه شفاف شدن عکس زمان میبره؟ میگن زومش هم طول میکشه کلا چه جوریاس گالریش. سوال دیگم راجع به عمر باطریشه که چه حدیه. این جمله رو از سایت جی اس ام در آوردم "ضبط ویدئوی HD گاهی به کمتر از 24 فریم در ثانیه می­رسد و یا فریم ها را دوبرابر می­کند تا به 24 برسد"
منظورش چیه؟
نداشتن در پوش لنز موضوع مهمیه که ازش به عنوان نقص یاد میشه؟ یعنی زور خش میفته؟
این جمله هم از سایت جی اس ام در آوردم" نرم­افزارها تا اندازه­ای محدود هستند"
در مورد بلندیه صدای اسپیکرش هستش اگه میشه با ان95 8 و گوشی خودم یعنی ان86 مقایسه کنید.
سوال آخرم هم قیمت روز این گوشیه...
خیلی خیلی خیلی ممنونم...

اولا دوربینش در بعضی از شرایط خوب کار میکنه و در بعضی از شرایط ضعیف ، به نظر من و در مجموع دوربین ان86 یه کوچولو بهتره. کندی گالری ، ضبط ویدئوی زیر 24 فریم و هزاران مشکل دیگه در فرمور اولیه هست که با نصب فرمور های جدید که خیلی هم پیشرفت کردن ، خیلی از مشکلاتش حل میشه .
گالریش اگه خیلی پر باشه ، همون لحظه باز میشه اما یه چند ثانیه طول میکشه thumbnail همه ی فایلهاش لود شه . زومش هم طول نمیکشه .
رو لنزش خش نمی افته بلکه لک می افته که باید پاک کنی
نرم افزارهاش هم محدود نیست . خب البته اگه با iOS مقایسه کنی که نرم افزار های همه سیستم عامل ها محدودن.
بلندی و قیمت هم نمیدونم
یه ریویوی خوب هم توی قسمت ریویو های کاربران تو سایت دیجی کالا برای 8910 هست میتونی بخونی .
در پایان اگه من بودم میرفتم سراغ گوشی ای با سیستم عامل اندروید ، iOS یا بادا

mojtaba_18843
05-09-2010, 01:52
اولا دوربینش در بعضی از شرایط خوب کار میکنه و در بعضی از شرایط ضعیف ، به نظر من و در مجموع دوربین ان86 یه کوچولو بهتره. کندی گالری ، ضبط ویدئوی زیر 24 فریم و هزاران مشکل دیگه در فرمور اولیه هست که با نصب فرمور های جدید که خیلی هم پیشرفت کردن ، خیلی از مشکلاتش حل میشه .
گالریش اگه خیلی پر باشه ، همون لحظه باز میشه اما یه چند ثانیه طول میکشه thumbnail همه ی فایلهاش لود شه . زومش هم طول نمیکشه .
رو لنزش خش نمی افته بلکه لک می افته که باید پاک کنی
نرم افزارهاش هم محدود نیست . خب البته اگه با iOS مقایسه کنی که نرم افزار های همه سیستم عامل ها محدودن.
بلندی و قیمت هم نمیدونم
یه ریویوی خوب هم توی قسمت ریویو های کاربران تو سایت دیجی کالا برای 8910 هست میتونی بخونی .
در پایان اگه من بودم میرفتم سراغ گوشی ای با سیستم عامل اندروید ، iOS یا بادا

سیستم عامل بادا که مخصوص خود سامسونگه و خیلی وسعت نداره اما سرعت شاید. آندریود هم فولوس لا موجود:31:
سیمبیان نیاز من رو برطرف میکنه ملاکم امکانا سخت افزاریه گوشیه مثل دوربینه خوب ال سی دی خوب اسپیکر خوب و همچنین سرعت.
اینکه میگید حل میشه یعنی تو فریمورای جدید حل شده یا قراره حل یشه؟
من دلیله اصلی که میحوام ان 86 رو عوض کنم کوچیک بودن ال سی دیشه و اینکه دوس دارم تاچ باشه و گرنه فک نمیکنم این گوشی بتونه مثل ان86 عمل کنه البته در قسمته دوربین و فلاش...
باطریش چی؟

farhooode
05-09-2010, 08:34
بعد از 8 ماه که از خرید گوشی میگذره هنوزنتونستم این قطب نما رو درست کنم
نوشته باید صبر کنین نوار دور قطب نما سبز بشه
من هرچی چرخوندم نشدن
چکار کنم دیگه
نکنه دروغه؟

shahab_f
05-09-2010, 10:59
سیستم عامل بادا که مخصوص خود سامسونگه و خیلی وسعت نداره اما سرعت شاید. آندریود هم فولوس لا موجود:31:
سیمبیان نیاز من رو برطرف میکنه ملاکم امکانا سخت افزاریه گوشیه مثل دوربینه خوب ال سی دی خوب اسپیکر خوب و همچنین سرعت.
اینکه میگید حل میشه یعنی تو فریمورای جدید حل شده یا قراره حل یشه؟
من دلیله اصلی که میحوام ان 86 رو عوض کنم کوچیک بودن ال سی دیشه و اینکه دوس دارم تاچ باشه و گرنه فک نمیکنم این گوشی بتونه مثل ان86 عمل کنه البته در قسمته دوربین و فلاش...
باطریش چی؟
خب اگه نیاز هاتون رو براورده میکنه که حله دیگه . مشکلات حل شده ، مثلا آخرین پست صفحه ی قبل ، آخرین فرموریه که اومده . باتری هم با استفاده ی متوسط 1.5 تا 2.5 روز دووم داره . زیاد فیلم ببینی یه روزه هم تموم میشه ! مدت زمان کامل شدن شارژش هم دو ساعت و 45 دقیقه است.

من هرچی چرخوندم نشدن
چکار کنم دیگه
نکنه دروغه؟
نه بابا سالمه . گوشی رو در حالت افقی بین دو تا انگشتت بگیر (انگشت اشاره روی گوشی و شست زیر گوشی) بعد یه دایره بچرخون جوری که ال سی دی گوشی اول رو به آسمون باشه و یه دایره بچرخه . بعد هم در جهات دیگه ،خلاصه سبز میشه

mahroo_z1
05-09-2010, 11:46
کسی چیزی نمیدونه ؟

سلام اقا شهاب.:5:
ظاهرا خروجی بعضی از هدفونها برای خروجی دستگاه مربوطه بهینه سازی شدن.
از این جهت اگر این هدفونها رو به دستگاه دیگه ایی وصل کنید دچار افت کیفیت صدا میشن.

Lord007
05-09-2010, 16:13
من هرچی چرخوندم نشدن
چکار کنم دیگه
نکنه دروغه؟
غیر از راهی که شهاب جان گفت اگه به جی پی اس وصل بشه خود به خود قطب نماشم کالیبره میشه.
اینم ورژن مخصوص 8910 نرم افزار swype که باهاش میشه متن ها رو بدون برداشتن دست از روی صفحه کلید تایپ کرد.

shahab_f
06-09-2010, 19:29
بالاخره اسمش رو پیدا کردم ، جک 3.5 میلیمتری گوشی ما از نوع TRRS هست (در شکل زیر وسطی) و به دستگاه هایی که جک 3.5 میلیمتریشون TRS هست (سمت چپ) نمیخوره !
به تعداد خط ها دقت کنید
.

aramesh_61
11-09-2010, 04:14
سلام
دوستان این hx-v8 فارسیش هم اومده؟ آخه رفتم تو سایتش ظاهراً هنوز نیومده

88x88
23-09-2010, 19:05
مدتی نبودم، چه خبر؟

همم. 
من یه مدت گوشیم رو به HX-V8 اپدیت کردم. همون طور که چند نفر دیگه از دوستان هم گفته بودن، مصرف باتریش داغون بود.
برای همین فرمویرم رو عوض کردم. 
این بار به فرمویر فنیل اپدیت کردم.
قابل توجه اون دوستانی که خبر ندارن. faenil همون کسی هست که Qt رو کامل پورت کرده رو این گوشی. یک مقادیری با هایپر اکس کل کل دارن. هر کدوم می گن فرمویرشون بهتره. فرمویرر های فنیل با اسامی N2OX ریلیز می شن. اخریشون که من ریختم N2O4 بود.
فرقشون با فرمویر های هایپر ایناس: این اقا دیر تر فرمویر می ده. خیلی بیشتر تستشون می کنه. کمتر چیزای جدید توی فرمویرش به کار می بره. هدفش بیشتر ارائه ی یه فرمویر سریع و بدون باگ هست.
اما هایپر معمولا می خواد یه فرمویر با قابلیت های جدید ارائه کنه. ( مثل این که ای دی گوشی رو عوض کنه که برنامه ی ترک ای دی روش کار کنه.)
حالا N2O4.
اول بدی هاش:
1- مصرف باتریش افتضاح بود! دلیلی که باعث شد من توی یه هفته فرمویر عوض کنم دوباره. ( البته این مورد جای شک داره. توی سایتش که رفتم فقط یه نفر دیگه بود که مثل من این مشکل رو داشت. فک کنم کسی که از V8 به این فرمویر رفته باشه این مشکل رو داره...)
2- فرمویری زیادی ساده. ( البته هوم اسکرینش جالب بود. ولی من کارای هایپر رو تو این مورد ترجیح دادم.)
3- یه سری چیزایی که باگ نمی شه بهشون گفت. اما رو اعصاب من بودن. مثل این که وقتی می خواست روتیت کنه، یه لحظه صفحه ی تسک منیجرم رو هم نشون می داد...
حالا خوبی هاش:
1- سرعت خیلی خوب! سی پی یوش روی همون 550 هرتز کار می کرد، اما سرعتش خیلی خوب بود. تازه، مواقعی که برنامه ای باز نبود 170 مگ رم خالی داشت!!
2- دو تا برنامه که کار خودشون بود. ( یکی کار فنیل بود یکی کار همکارش مدهکر.) برنامه ی فنیلیتور، که یه جورایی قراره شبیه به HX patcher باشه کارش. هر چند، الان خیلی ناقضه، اما اپدیت می شه و نیازی به اپدیت فرمویر برای اپدیت این برنامه نیست، و یه برنامه ی بک اپ گیری، کار مدهکر. این یکی از همه جای گوشیتون بک اپ می گیره. ( لندمارک های جی پی اس، بوکمارک ها و...) هر دوشون هم با Qt نوشته شدن و با توابع اون کار میکنن. ( یادمه یه نفر پرسیده بود چه برنامه هایی با Qt کار می کنن، این دو تا مورد دیگه. به جز اینا نمی شناسم فعلا. ولی به هر حال، چیز خوبیه، برنامه های اینده بیشترشون از همینا استفاده می کنن، هایپر اکس هم داره روی این زبان تحقیق می کنه...)
3- 8 تا codec jpeg داشت که می تونستین بین هر کدوم انتخاب کنید. 4 تاشون قبلا هم بوده، ( مثلا تو فرمویر های هایپر اکس) اما چهار تاشون برای اولین بار توی همین فرمویر استفاده شده بودن...
4- اضافات نداشت. ( شبیه این رو توی ایرادات فرمویر گفتم، ولی این فرق داره. یه سری چیزای گوشی هست اصلا به درد ایران نمی خوره، ولی این فرمویر همشون رو پاک کرده بود...)

به هر حال، من زیاد حال نکردم. اها راستی، توی مدتی که فرمویر فنیل رو گوشیم بود، دو سه بار ریست شد همین جوری. ( البته این اتفاق توی فرمویر بعدی هم یه بار اتفاق افتاد، شاید گوشیم خراب شده، ولی به هر حال، سر فرمویر N2O4 خیلی فجیع بود.) 
از اون موقع فرمویر HX-V8 32 روی گوشیمه که تا الان بهترین فرمویری هست که روی این گوشیم ریختم...
حالا بعدا از اونم تعریف می کنم. فقط بگم، ریختن این یکی فرمویر در همون حدیه که شهاب خان گفتن، یه دبل کلیک، روشن کردن گوشی توی حالت بوت، یه کلیک. فرمویر ریخته شد.

یه خبر دیگه، هایپر اکس روی اور کلاک گوشی داره کار می کنه.هنوز نتونسته این گوشی رو اور کلاک کنه، ولی 5230 نوکیا رو تا 800 مگاهرتز!!! اور کلاک کرده.
در همین راستای دستکاری های اضافه، بوت لودر گوشیش به F رفته. 
خبر خوب تر، یه دونه دیگه از همین گوشی خریده، و قراره یه jtag هم بخره، که از این به بعد هر گندی زد بتونه خودش درست کنه. این طوری می تونیم منتظر قابلیت های جدید تری برای این گوشی باشیم.

farhooode
23-09-2010, 19:10
سلام
امروز رفتم موبایل فروشی کابل wnh , jw,dv fvhd ه8910 بگریم
داشت ولی پورتش به micro usb گوشی من نمیخورد
دلیلش چیه؟

maziarzar
26-09-2010, 17:00
دوستان این گوشی جی پی اسش چه قدر طول میکشه وصل بشه به ماهواره نسبت به 2710 ویا6220 کدوم بهتره سرعت وصلش.

mahyarSAMSUNG
27-09-2010, 00:45
سرعتش عالیه . حداکثر 1 دقیقه طول میکشه . اگه اون برنامه samsung lbs رو هم نصب کنید که یه چیزی حدود 30 تا تک تومنی از سیم کارت شارژ کم میکنه و 1هفته برات کار میکنه حدود 1 ثانیه ای وصل میشه .

mahroo_z1
29-09-2010, 12:20
سلام:5:
به دلیل استفاده از سخت افزار قدرتمند نصب شده بر روی گوشی Omnia HD توسط سامسونگ, میتوان از طریق برخی -- های کوچک روی فایل sis بازیهای Symbian^3 را بدون هیچ مشکلی روی این گوشی اجرا نمود:

ویدئو:
NFS Shift on Samsung i8910 Omnia HD

Majid-6120
29-09-2010, 12:23
به دلیل استفاده از سخت افزار قدرتمند نصب شده بر روی گوشی Omnia HD توسط سامسونگ, میتوان از طریق برخی -- های کوچک روی فایل sis بازیهای Symbian^3 را بدون هیچ مشکلی روی این گوشی اجرا نمود:

ویدئو:
NFS Shift on Samsung i8910 Omnia HD

دم شما گرم دیگه!......جلو قاضی و ملق بازی؟:31:

1 ساعت این بازی رو بازی کنی گوشیت 3 بار ریستارت میشه......تویه منو و تویه بازی هم کلی لگ میزنه!...میگی نه؟....امتحان کن!

shahab_f
29-09-2010, 12:29
روی گوشی من حتی به مر حله ی بازی هم نمیرسه لااقل ببینیم چجوریه،تو منو ها ریست میشه

دم شما گرم دیگه!......جلو قاضی و ملق بازی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[

یه نکته ی جالب ، میدونستین توی این ضرب المثل ، قاضی به صورت غازی نوشته میشه ، چون در اینجابه معنای بندباز هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahroo_z1
29-09-2010, 12:36
دم شما گرم دیگه!......جلو قاضی و ملق بازی؟:31:

1 ساعت این بازی رو بازی کنی گوشیت 3 بار ریستارت میشه......تویه منو و تویه بازی هم کلی لگ میزنه!...میگی نه؟....امتحان کن!

دوست عزیز:5:
شما که این گوشی رو نداری
لطفا دربارش قضاوت نکن
من فقط انتقال دهنده اخبار از سایتهای معروف به این سایت میباشم
شما اگر مشکلی داری با خود منبع خبر تماس بگیر و صحبتاتو باهاشون در میون بذار:

Majid-6120
29-09-2010, 12:51
ویرایش............

mahroo_z1
29-09-2010, 12:59
بسوزه پدر تعصب......:27:

من ندارم!......این شهاب جان که داره!.......کلی آدمه دیگه هم دارن که گفتن راحت اجرا نمیشه!........

بعدش شما میگی قضاوت نکن.......ببخشید چرا؟.....یعنی اجازشو ندارم؟.....باید از کی اجازه بگیرم؟......

تازه از این سایت های معروف زیاده......میخوای یه ویدئو برات بذارم روی 5800 ویندوز ایکس پی اجرا کردن؟

تا وقتی یه چیزی رو میتونی خودت ببینی چرا به حرفای دیگران اعتماد میکنی؟
من جواب حرفاتو دادم
گفتم اگر با این خبر مشکل داری با منبعش تماس بگیر
الان میخوام دقیقا با حرف خودت جوابتو بدم
الان شما با چشای خودت دیدی که روی امنیا راحت اجرا نمیشه
و اگر ندیدی برای چی به حرفای دیگران اعتماد میکنی؟؟!!!

Majid-6120
29-09-2010, 13:05
من جواب حرفاتو دادم
گفتم اگر با این خبر مشکل داری با منبعش تماس بگیر
الان میخوام دقیقا با حرف خودت جوابتو بدم
الان شما با چشای خودت دیدی که روی امنیا راحت اجرا نمیشه
و اگر ندیدی برای چی به حرفای دیگران اعتماد میکنی؟؟!!!

من با اون قسمت دومش مشکل دارم که گفتی قضاوت نکن!.....آخه خیلی حرف جالبیه و کلی قضیه پیش میاره (دوستان آنتی نوکیایی میدونند چی میگم)

در ضمن من گفتم که امنیا ندارم.....ولی از نزدیک دیدم که این بازی و چند تا بازی دیگه با مشکل اجرا میشن!

والسلام

در ضمن من زیاد اهل بحث و جنگ نیستم......اگه دلخور شدی شرمنده داداش : )

mahroo_z1
29-09-2010, 13:09
من با اون قسمت دومش مشکل دارم که گفتی قضاوت نکن!.....آخه خیلی حرف جالبیه و کلی قضیه پیش میاره (دوستان آنتی نوکیایی میدونند چی میگم)

در ضمن من گفتم که امنیا ندارم.....ولی از نزدیک دیدم که این بازی و چند تا بازی دیگه با مشکل اجرا میشن!

والسلام

در ضمن من زیاد اهل بحث و جنگ نیستم......اگه دلخور شدی شرمنده داداش : )
بسیار خب:5:
من خودم اگر وقت کردم بازی رو روی گوشی میریزمو
خبرشو میدم.

Lord007
30-09-2010, 14:01
توی موبایلستان بعضی ها این بازی رو روی امنیا بدون مشکل اجرا کردن؛بعضی ها هم میگفتند توی منوها سرعتش پایینه ولی توی خود بازی روونه

mahyarSAMSUNG
01-10-2010, 17:16
این بازی کمی سنگین هست ولی فکر کنم به تم گوشی هم حساس باشه که سنگین باشه یا سبک . شما تم گوشی رو ساده کنید شاید درست شد . من روی فریمور 8-32 اصلا نتونستم بازی کنم . ولی n0204 نصب کردم مشکلی نداره

Majid-6120
02-10-2010, 14:38
بازی جدید و گرافیکی برای دوستان Omnia دار :

farhooode
02-10-2010, 16:23
بازی جدید و گرافیکی برای دوستان Omnia دار :

روی XXII2 نصب میشه؟

Elis
02-10-2010, 18:45
دوستان ببخشید یه سوال داشتم
بلندی صدای اسپیکر 8910 مثل 5800 هست ؟ کمتره یا بالاتره ؟

ارزش داره ساتیو خودم رو با این گوشی عوض کنم ؟(تنها به دلیل کم بودن صدای اسپیکر)

ali_power42
02-10-2010, 21:47

برنامه alone mp3 dictaphone بریز روی satio و باتنظیم اکولایزر صداش خیلی بیشتر میشه(خودم قبلا تست کردم)
اگه بخوای بفروشی که خیلی ضرر میکنی ........در هرصورت با این برنامه حتما مشکل حل میشه

DariushGreat
02-10-2010, 21:48

1. صداش تقریبا در یه سطحه
2. نه می شه گفت نه، نه می شه گفت آره! هر کدوم مزایایی دارن واسه خودشون

شاد باشین :31:

Elis
02-10-2010, 22:21
ببخشید یه سوال دیگه
اگه بخوام بدون گارانتی بگیرم مشکلی که نداره ؟
تو جعبه فول پکش چی داره ؟

مر30

88x88
03-10-2010, 07:20
ببخشید یه سوال دیگه
اگه بخوام بدون گارانتی بگیرم مشکلی که نداره ؟
تو جعبه فول پکش چی داره ؟

مر30
اگه می خای بگیری که بدون گارانتی بگیری خیلی بهتره. چون این گوشی با رام های کوک شده ارزش داره، که اونا هم گارانتی رو می پرونن. گارانتی فقط به این درد می خوره که اگه از همون اول ایراد داشت، می تونی بری یکی دیگه بگری. که اونم با فروشنده هماهنگ کن. معمولا پایه ان که تا یه هفته اگر مشکلی داشت، بتونی ببری پس بدی...

اما از نظر من این کار خیلی خوب نیست. الان گوشی های خیلی بهتری اومده. ساتیو و امنیا اچ دی هم تقریبا تو یه سطح هستن.
اگر ساتیوت بفروشی و امنیا اچ دی بگیری، فقط اینا گیرت میاد:
1- دوربین عکاسی با رزولیشن پایین تر.
2- دوربین فیلم برداری با کیفیت بهتر.
3- صفحه نمایش خیلی خیلی بهتر.
4- صدای کمی بهتر، و استریو.
5- تاچ خازنی.( بسته به نوع استفاده ات، این می تونه هم یه مورد خوب باشه، هم یه مورد بد.)
6- تیم پشتیبانی غیر رسمی. ( فنیل و هایپر اکس و باقس دوستان...)

که از نظر من خیلی سود نمی بری. مخصوصا که از نظر مالی ضرره این کار.

حالا اگر تصمیمت بر این بود و گرفتی و یه هفته کار کردی سالم بود، فرمویر n2o4 بریز که صداش از هر رامی که من دیدم بالا تر بوده تا الان...

farhooode
03-10-2010, 12:41
i8910 با دادن کد صدا خیلی صداش زیاد میشه تو هزنفری
رودستش نیست

گوشی جلوتر از زمان

shahab_f
03-10-2010, 17:39
دوستان هندزفریم بالاخره بعد از یکسال استفاده به مشکل قطعی سیم دچار شد:41:
سوال اینکه هندزفری فابریکش رو از کجا میتونیم گیر بیارم و قیمتش چقدره ؟

maziarzar
03-10-2010, 23:51
باهربارشارز به طور متوسط چند روز دوم میاره باتریش

shahab_f
04-10-2010, 00:05
باهربارشارز به طور متوسط چند روز دوم میاره باتریش
یک و نیم تا دو و نیم روز !

ali racer
04-10-2010, 00:21

فکر کنم نمایندگی ها داشته باشن
هندزفری اصلی نوکیا 20 تا25 تومن میفروشن
مال 8910 هم تو این رنج قیمته

DariushGreat
04-10-2010, 00:26
از خود پارس مایکروتل بگیری فکر کنم بهتر باشه.
قیمتش هم نباید از 15 هزار تومن بیشتر باشه

farhooode
04-10-2010, 08:57

بنظرم این کارو نکن برو هنزفری کرتیو مدل ep630 بخر کیفیت پخش موزیکش بالاست
من تست شده میگم

shahab_f
04-10-2010, 12:01
هندزفریه یا هدفون ؟؟

Elis
04-10-2010, 18:13
خب ما هم به جلگه i8910 دارها اومدیم

دوستان طلق ال سی دی خود i8910 مگه نیست ؟ هر چی تو علاالدین گشتم نبود و گفتن که باسه این گوشی نیست و باید از این 5 اینچی های خط دار ببری و ببری اما اون حلال بالا و پایینش خیلی سخت درمیاد مخصوصا اونجایی که باسه ایرفونه

POLAR25
04-10-2010, 18:31

دوستان طلق ال سی دی خود i8910 مگه نیست ؟ هر چی تو علاالدین گشتم نبود و گفتن که باسه این گوشی نیست و باید از این 5 اینچی های خط دار ببری و ببری اما اون حلال بالا و پایینش خیلی سخت درمیاد مخصوصا اونجایی که باسه ایرفونه

دوست عزیز توی شیراز دو نمونه بود. 3.5 و 5 تومنی.من 3.5 گرفتم راضی هستم.
بگردی حتما گیرت میاد.

Elis
04-10-2010, 22:35
کسی از علاالدین خریده ؟
اگر کسی خریده لطفا آدرس مغازه رو تو پ خ بده ممنون میشم

Lord007
05-10-2010, 15:35
از خود پارس مایکروتل بگیری فکر کنم بهتر باشه.
قیمتش هم نباید از 15 هزار تومن بیشتر باشه

خودشون که فقط گوشی میفروشن!
من زنگ زدم واسه شارژر گفتن فقط خود گوشی رو برای فروش داریم.

M@hdi-B
05-10-2010, 20:24

دوست عزیز ال سی دیه این گوشی ضد خشه .. برچسب ال سی دی نیاز نداره.

- Scratch-resistant surface

mahyarSAMSUNG
05-10-2010, 20:59
راست میگه . من بعد از 8 ماه وقتی گوشیمو صفحشو تمیز میکنم و توی نور میگیرم یه دونه خط هم روش نیوفتاده .

88x88
06-10-2010, 18:10
راست میگه . من بعد از 8 ماه وقتی گوشیمو صفحشو تمیز میکنم و توی نور میگیرم یه دونه خط هم روش نیوفتاده .
اما خیلی به این مورد اعتماد نکن.

ضد خش هست واقعا. من خودم خیلی امتحانش کردم و با کاتر روش کشیدم. چیزیش نمی شه.
انا به هر حال، روی صفحه ی گوشی من 2 تا خش هست. نمی دونم با چی کشیده شده، اما هست.
فکر کنم ali racer هم روی صفحه ی گوشیش خط افتاده بود.
صفجه ی محافظ نمی خواد، اما حواست باشه الماس روش نکشی...

دوستانی که از فرمویر HX-V8-32 استفاده می کنن! 
حواستون باشه وقتی گوشی داره شارژ می شه خاموشش نکنن، که کلی به درد سر می ندازتتون.
گوشیتون تقریبا بوتش خراب می شه. ( بوت لودرش سالم می مونه. می شه دوباره فلش کرد.) وقتی که روشن می کنیش، روی صفجه ی لودش ( همونجا که ادرس سایت موبایل سامسونگ رو زده.) گیر می کنه و جلو تر نمی ره.
اون وقت مثل من، مجبور می شید هر موقع بخواید گوشی رو روشن کنید، با باتری کارای عجیب غریب کنید...

zeus_1
07-10-2010, 05:02
دوستان من چند تا سوال داشتم
1- تاچ گوشی خازنی هست یا مقاومتی؟؟؟
2- حدود قیمت گوشی الان چه قدره؟
3- داخل جعبه گوشی موقع خرید چه لوازمی هست؟؟؟
4- پردازنده گوشی چند MH هست؟؟
5- اسپیکر گوشی صداش چه جوریه؟ یه دونه اسپیکر داره یا دو تا؟
6- خروجی 3.5 داره؟
7- بین این گوشی و ساتیو، کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

POLAR25
07-10-2010, 11:32
دوستان من چند تا سوال داشتم
1- تاچ گوشی خازنی هست یا مقاومتی؟؟؟
2- حدود قیمت گوشی الان چه قدره؟
3- داخل جعبه گوشی موقع خرید چه لوازمی هست؟؟؟
4- پردازنده گوشی چند MH هست؟؟
5- اسپیکر گوشی صداش چه جوریه؟ یه دونه اسپیکر داره یا دو تا؟
6- خروجی 3.5 داره؟
7- بین این گوشی و ساتیو، کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

1_خازنی.
2_ حدودا 30_420 ولی قیمت دقیق ندارم.
3_شارزر_کابل یو اس بی_سی دی.
4_600.
5_دو تا. استریو هست و به نظر من بهترین توی گوشیها.
6_بله داره.
7_من هر دو تاشو دارم و تجربه من اینه: اگه دوربین برات مهمه حتما ساتیو بگیر ولی در بقیه موارد i8910 بهتره.

shahab_f
09-10-2010, 21:30
من تست شده میگم
هندزفریه ، یعنی فقط هدفون نیست ؟

Elis
09-10-2010, 23:40
دوستان سامسونگ برنامه ای باسه ساخت و ادیت تم داره ؟

DariushGreat
10-10-2010, 00:40
دوستان سامسونگ برنامه ای باسه ساخت و ادیت تم داره ؟
برای بادا که البته؛ داره
برای سیمبین هم که نیازی نیست سامسونگ کاری کنه؛ برنامه Nokia Carbid Theme Creator هست
پلتفرم جاوا های سامسونگ هم که محروم از تم خوری هستن

mahyarSAMSUNG
10-10-2010, 15:07
اما خیلی به این مورد اعتماد نکن.

ضد خش هست واقعا. من خودم خیلی امتحانش کردم و با کاتر روش کشیدم. چیزیش نمی شه.
انا به هر حال، روی صفحه ی گوشی من 2 تا خش هست. نمی دونم با چی کشیده شده، اما هست.
فکر کنم ali racer هم روی صفحه ی گوشیش خط افتاده بود.
صفجه ی محافظ نمی خواد، اما حواست باشه الماس روش نکشی...

دوستانی که از فرمویر HX-V8-32 استفاده می کنن! 
حواستون باشه وقتی گوشی داره شارژ می شه خاموشش نکنن، که کلی به درد سر می ندازتتون.
گوشیتون تقریبا بوتش خراب می شه. ( بوت لودرش سالم می مونه. می شه دوباره فلش کرد.) وقتی که روشن می کنیش، روی صفجه ی لودش ( همونجا که ادرس سایت موبایل سامسونگ رو زده.) گیر می کنه و جلو تر نمی ره.
اون وقت مثل من، مجبور می شید هر موقع بخواید گوشی رو روشن کنید، با باتری کارای عجیب غریب کنید...

راستش اینو دیگه هرکی میدونه که الماس روی شیشه خط میندازه .:31:
این فریموری که گفتی خیلی بده من تازه فهمیدم . هرموقع نصبش میکردم و مرفتم دانشگاه از وایرلس استفاده میکردم گوشیم هنگ میکرد و باید باتری رو در میارودم . یعضی موقع ها هم باتری در اوردن تاثیر نداشت و باید دوباره فلش میکردم . الان n204 رختم هم nfs shift رو خوبه هم هنگ نمیکنه برای وایرلس

88x88
10-10-2010, 18:34
راستش اینو دیگه هرکی میدونه که الماس روی شیشه خط میندازه .:31:
این فریموری که گفتی خیلی بده من تازه فهمیدم . هرموقع نصبش میکردم و مرفتم دانشگاه از وایرلس استفاده میکردم گوشیم هنگ میکرد و باید باتری رو در میارودم . یعضی موقع ها هم باتری در اوردن تاثیر نداشت و باید دوباره فلش میکردم . الان n204 رختم هم nfs shift رو خوبه هم هنگ نمیکنه برای وایرلس
نه باو من که با الماس نکشیدم روش! با کاتر کشیدم هیچیش نشد. ولی الان روش دو تا خط هست. احتمال می دم که یکی یه کرمی ریخته...

خوبه که از n2o4 راضی هستی. من که خوشم نیومد. فعلا هم از این فرمویرم راضیم. تا ببینیم بعدا چه می کنن. اینا جفتی رفتن تو نخ N8 نوکیا. هیپراکس که خریدتش، فنیل هم داره پول جمع می کنه که بخره...
منم کم کم دارم به فکر اندرویدمی افتم...

mahyarSAMSUNG
13-10-2010, 12:44
منم نگفتم که با الماس کشیدی . شما به من گفتی الماس روی صفحت نکش منم گفتم اینو هرکی میتونه که الماس روی شیشه خط میندازه . :31:

88x88
13-10-2010, 21:22
توجه توجه!!
هایپر اکس تونست کلاک cpu ی این گوشی رو دست کاری کنه!
پردازنده با سرعت 900MH کار می کنه!!!

چیزی که بیشتر ارزش داره، اورکلاکش نیست، اندر کلاکشه.
می تونید تنظیم کنید که وقتایی که خیلی با گوشی کار ندارید، رو 300 مگ کلاک شه که مصرف باتریش بیاد پایین.
البته وقتی پچش رو عمومی کنه، خودم به شخصه، رو 900 کار می کنم. و از سرعت ریسپانس منو ها لذت می برم...

shahab_f
14-10-2010, 01:26
خب امروز رفتم علاءالدین ، هیچ کدوم هندزفری فابریک گوشی رو نداشتند ، فقط یه مغازه جنب علاءالدین داشت که گفت اگه میبری برات میارم و صددرصد فابریک خودشه و 28 تومنه ! پس برای بار سوم میپرسم:31::

من تست شده میگم
این مدل کریتیو هندزفریه و روی این گوشی کار میکنه یعنی دکمه ی تاک داره و میزنی باهاش میشه مکالمه کرد؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
14-10-2010, 20:07
چقدر گرونه .28 تومن . برای من قطعی پیدا کرده ماله یکی دیگه رو گرفتم دارم استفاده میکنم :31:

shahab_f
15-10-2010, 00:52
چیزی که بیشتر ارزش داره، اورکلاکش نیست، اندر کلاکشه.
می تونید تنظیم کنید که وقتایی که خیلی با گوشی کار ندارید، رو 300 مگ کلاک شه که مصرف باتریش بیاد پایین.
البته وقتی پچش رو عمومی کنه، خودم به شخصه، رو 900 کار می کنم. و از سرعت ریسپانس منو ها لذت می برم...
فکر کنم اینجوری میسوزه سی پی یو ها !

چقدر گرونه .28 تومن . برای من قطعی پیدا کرده ماله یکی دیگه رو گرفتم دارم استفاده میکنم :31:
مال منم قطعی داره :13:

farhooode
15-10-2010, 07:48
خب امروز رفتم علاءالدین ، هیچ کدوم هندزفری فابریک گوشی رو نداشتند ، فقط یه مغازه جنب علاءالدین داشت که گفت اگه میبری برات میارم و صددرصد فابریک خودشه و 28 تومنه ! پس برای بار سوم میپرسم:31::

این مدل کریتیو هندزفریه و روی این گوشی کار میکنه یعنی دکمه ی تاک داره و میزنی باهاش میشه مکالمه کرد؟؟؟؟

اینو اطلاع ندارم
فقط میدونم کیفیت صداش از خود هنفری این گوشی بالاتره

mahroo_z1
19-10-2010, 13:22

برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:

T I M S A R
20-10-2010, 22:16
سلام
دوستان نمیدونم چرا گوشیم خود به خود خاموش میشه؟ کسی این مشکل رو داشته؟

mahroo_z1
21-10-2010, 17:15
سلام
دوستان نمیدونم چرا گوشیم خود به خود خاموش میشه؟ کسی این مشکل رو داشته؟
سلام دوست عزیز:5:
من که تا حالا به چنین مشکلی برنخوردم
ایا جدیدا برنامه خاصی رو گوشیت نصب نکردی ؟؟
شایدم مشکل از فریمورت باشه!!!

mohsen_f_b
22-10-2010, 15:27
سلام
دوستان من تازه این گوشی گرفتم چطوری باید توش برنامه ریخت؟
ممنونم

shahab_f
22-10-2010, 16:13
سلام
دوستان من تازه این گوشی گرفتم چطوری باید توش برنامه ریخت؟
ممنونم
اگه سی دی گوشی (pc suite) رو نصب کنی ، فقط کافیه گوشی رو با کابل به پی سیت وصل کنی و روی برنامه ای که دانلود کردی دابل کلیک کنی . البته یه سری از برنامه های سیمبین نیاز به ساین دارند که دو راه داری : یا گوشی رو هـک کنی تا دیگه درخواست ساین نده ( هـک گوشی اسمش غلط اندازه ، والا کار ساده ایه و ضرری هم برای گوشی نداره) و راه دوم اینکه درخواست فایل certificate بدی (توی تاپیک مربوطه) و برنامه ها رو ساین کنی. تاپیک هـک و ساین کردن گوشی رو یه خورده بگردی پیدا میکنی.
انواع برنامه رو هم میتونی از اینجا بگیری :

--------
البته اگه گوشی رو تازه گرفتی به نظرم بهتره قبل از هرکاری یه فرمور خوب بریزی تا مشکلات گوشی حل شه ، من که آخرین فرمور faenil رو پیشنهاد میکنم

maziarzar
22-10-2010, 21:40
اگه کسی این گوشی رو داره ومیخواد بفروشه به من اطلاع بده

mahyarSAMSUNG
23-10-2010, 08:21
من میخوام بفروشم ولی چون مفت میخرن دلم نمیاد . من حتی تا 400 تومن هم یکی براش پیدا شد ندادم . گفتم فقط 450 تومن .

maziarzar
23-10-2010, 23:08
خسته نباشی داداش نوش440تومنه اونوقت شما دستدومش رو450 میفروشی دم شما گرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!....

shahab_f
24-10-2010, 18:36
خسته نباشی داداش نوش440تومنه اونوقت شما دستدومش رو450 میفروشی دم شما گرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!....
پارس مایکروتلش 540 نیست ؟؟

Lord007
25-10-2010, 11:07
شما چند میخری؟
من اردیبهشت با گارانتی پارس مایکروتل 547 تومن خریدم.
الان نمی دونم چنده.

mahroo_z1
25-10-2010, 17:09

Among the most interesting are the ID changer, the el'Energy Overclock Saver, will also present the latest version of 'HX Patcher with which you can control any function in the firmware.In particular, you can change Overclocking with six different profiles, and 4 different settings: idle, low, medium, high usage

ویدئو:

منبع:

shahab_f
26-10-2010, 17:04
در ادامه ی پست بالا ، قابلیت ID Changer این قابلیت رو میده که ID گوشی به گوشی های نوکیا N97,X6,C6-00,N8 و سونی اریکسون ویواز تبدیل بشه ، در نتیجه نرم افزار های اختصاصی اون گوشی ها رو روش نصب کنیم. نرم افزار overclocking هم اضافه شده که 6 تنظیم مختلف سرعت سی پی یو از نگهداری باتری بیشتر تا حداکثر سرعت رو در بر میگیره

Lord007
26-10-2010, 21:48
در ادامه ی پست بالا ، قابلیت ID Changer این قابلیت رو میده که ID گوشی به گوشی های نوکیا N97,X6,C6-00,N8 و سونی اریکسون ویواز تبدیل بشه ، در نتیجه نرم افزار های اختصاصی اون گوشی ها رو روش نصب کنیم. نرم افزار overclocking هم اضافه شده که 6 تنظیم مختلف سرعت سی پی یو از نگهداری باتری بیشتر تا حداکثر سرعت رو در بر میگیره
یعنی میشه بازی های سیمبین 3 رو هم روش نصب کرد؟

shahab_f
27-10-2010, 00:50
یعنی میشه بازی های سیمبین 3 رو هم روش نصب کرد؟
مگه روی اون گوشی ها میشه؟

shahab_f
28-10-2010, 23:22
مواظب باشین مثه من هندزفریتون رو خراب نکنین ، یه هدفون سونی 31 تومنی گرفتم از لحاظ کیفیت تو همون مایه های هندزفری فابریکشه . تازه هندزفری فابریکش همونه که روی گلکسی تب هم میذارن (حداقل قیافه اش که همون شکلیه) . خدایی سامسونگ توی این گوشیش از کیفیت هیچی اش کم نذاشته ، همین که بعد یه بیش از یه سال قیمتش نزدیک 500 تومنه نشون دهنده ی همین موضوعه.
یه موضوع دیگه اینکه اگه شبا که میخوابین گوشی رو خاموش کنین ، در نهایت حداقل یه روز بیشتر شارژ نگه میداره ، باورم نمیشه بعد یه سال تازه یه همچین چیزی رو کشف کردم.

Lord007
29-10-2010, 17:58
مگه روی اون گوشی ها میشه؟

آخه اسم ان 8 رو هم آورده بودی

mahroo_z1
31-10-2010, 15:39

خبر بسیار خوبی برای دارندگان گوشی امنیا HD بگوش میرسد.
هایپریکس و دویلوپرها مشغول اماده کردن رامهای جدیدی با نام HyperX Panagiotis و HX 11
هستند:

complete change of identity of the terminal, to choose between Samsung (original) N97, X6, Vivaz SE, N8, and C6-00 to install each application designed for Nokia and use PC Suite or OVI maps to your phone with ease ;

Full H A CK (Hard - GOT)
24 fps HD video (Hard - GOT)
Java Fix (Hard - GOT)
Kinetic Scrolling (Hard - GOT)
Kinetic Fix Media Player (Hard - GOT)
Force 600Mhz CPU (almost impossible - you get)
Overclock 900Mhz (can not - get)
ID Changer (not - get)
New 3D Games-HD (hard - you get).

هدف پورت کردن سیمبین 3 بهمراه مولتی تاچ برای امنیا HD است.

ویدئو:

Omnia HD MultiTouch

منبع:

Javad_Ed
01-11-2010, 09:22
سلام دوستان
برای آپدیت گوشی از سامسونگ پی سی سوت استفاده کردم....ولی تغییری نکرد گوشی!
میخواستم این قابلیت 3d برای سوئیچ بین نیرم افزار ها اضافه بشه...
چطور باید آپ کنم..لطفا بیخطر!چون گوشی ماله خودم نیست:دی
ممنون:11:

mahyarSAMSUNG
01-11-2010, 15:47
این 3d کردن برای سوئیچ کردن بصورت جدا روی هرفریموری میتونید نصب کنید ولی فکر کنم باید فریمورتون کوک شده باشه . اگه هم نه . چرا میخواید اونطوری آیپدیت کنید . مثلا ورژن xil5 رو دانلود کنید که 3d هم داره

Javad_Ed
01-11-2010, 21:34
این 3d کردن برای سوئیچ کردن بصورت جدا روی هرفریموری میتونید نصب کنید ولی فکر کنم باید فریمورتون کوک شده باشه . اگه هم نه . چرا میخواید اونطوری آیپدیت کنید . مثلا ورژن xil5 رو دانلود کنید که 3d هم داره
ممنون
خب این xil5 ر از کجابگیرم ؟
ممنون میشم لینک بدید
تنکس:11:

mahyarSAMSUNG
03-11-2010, 21:30
شما توی این سایت عضو شو هرکدوم از این فرمور ها رو که خواستی دانلود کن . xxii1 و xil5 رو میدونی که 3d دارن

Lord007
04-11-2010, 04:15
نمی دونم اینو دیدید یا نه.این پسره بدونه هیچ حقه ی سینمایی و کامپیوتری ای omnia HD رو که در حال فیلم برداریه غیب می کنه!!
توی ویدیوی بعدیشم میگه که چطوری اینکارو کرده.خیلی باحاله اگه ندیدین حتما ببینید :

mahroo_z1
08-11-2010, 10:30

Rom a very interesting possibility to overclock to 950MHz and many improvements that enable the best use of the Symbian smartphone manufacturer

ویدئو:

HX-V11 i8910

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدi8910 HXpatcher Phone ID changer

منبع:

shahab_f
08-11-2010, 22:47
دانلود کنین بگین چجوریه دیگه !

Amin
09-11-2010, 03:46
سلام دوستان
من یه مشکلی با این گوشی دارم
درایو C تقریبا پر شده (phone memory)
البته درایو E حدود 6.5 گیگی خالی داره
چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟
الان وقتی فایلی برام بلوتوث میشه به علت کمبود جا نمیتونم دریافت کنم

mahroo_z1
09-11-2010, 07:18
سلام دوستان
من یه مشکلی با این گوشی دارم
درایو C تقریبا پر شده (phone memory)
البته درایو E حدود 6.5 گیگی خالی داره
چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟
الان وقتی فایلی برام بلوتوث میشه به علت کمبود جا نمیتونم دریافت کنم
سلام دوست عزیز
شما میتونید انتخاب کنید که مموری مورد استفاده برای قسمت Inbox تون روی درایو E باشه.
برای اینکار به مسیر زیر برید:

messaging-options-settings-other-memory in use-E:mass memory

mahyarSAMSUNG
11-11-2010, 20:34

Rom a very interesting possibility to overclock to 950MHz and many improvements that enable the best use of the Symbian smartphone manufacturer

ویدئو:

HX-V11 i8910

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدi8910 HXpatcher Phone ID changer

منبع:

ما همینطوری با اورکلاک 600 داریم هر 12 ساعت یه بار شارژش میکنیم دیگه روی 950 که بزارمش فکر کنم باید 5 ساعت یه بار شارژش کنم :41:

shahab_f
12-11-2010, 11:44
ما همینطوری با اورکلاک 600 داریم هر 12 ساعت یه بار شارژش میکنیم دیگه روی 950 که بزارمش فکر کنم باید 5 ساعت یه بار شارژش کنم :41:
قاعدتا حداقل 48 ساعت میمونه که ، چه استفاده ی زیادی داری شما.
فرمور نهایی احسان با نام persian gulf ! رو بگیر خودش ادعا کرده 4 تا 5 روز شارژ نگه میداره

shahab_f
15-11-2010, 20:58
گوشیم دیگه روشن نمیشه ، صفحه ی لودینگ سامسونگ میاد ، یه چند ثانیه لودینگ میکنه ، بعد دوباره خاموش میشه ، چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ویرایش : فلش کردم به n2o4 درست شد

Lord007
17-11-2010, 23:04
این فرمور آخر هایپر اکس هم مشکل همزمان نبودن صدا و تصویر حین فیلمبرداری رو حل نکرد.دیگه نمیشه به حل این مشکل امیدوار بود.این اورکلاک سی پی یو فقط به درد افزایش سرعت گوشی می خوره ظاهرا.

mahyarSAMSUNG
18-11-2010, 21:14
قاعدتا حداقل 48 ساعت میمونه که ، چه استفاده ی زیادی داری شما.
فرمور نهایی احسان با نام persian gulf ! رو بگیر خودش ادعا کرده 4 تا 5 روز شارژ نگه میداره

من از وقتی از فریمور hx7 به 8 فلش کردم وضع باتریم ریخت بهم . این 48 ساعتی که میگید رو دووم میاره ولی درصورتی که هیچ استفاده ای ازش نکنم . یا خیلی کم استفاده کنم . خودمم موندم که باتریش نسبت به 3 4 ماه قبل تغییر کرده با نه ؟ :41:
با تعویض فریمور هم درست نشد . :13:

bille_jean2001
19-11-2010, 15:24
دوستان يك نفر بزرگواري كنه لينك دانلود اسفالت 4 كه ديفالت روي اين گوشي بوده رو به من بده

shahab_f
20-11-2010, 22:36
من از وقتی از فریمور hx7 به 8 فلش کردم وضع باتریم ریخت بهم . این 48 ساعتی که میگید رو دووم میاره ولی درصورتی که هیچ استفاده ای ازش نکنم . یا خیلی کم استفاده کنم . خودمم موندم که باتریش نسبت به 3 4 ماه قبل تغییر کرده با نه ؟ :41:
با تعویض فریمور هم درست نشد . :13:
من N2o4 ریختم ، مثه اینکه مصرف باتریش خوبه ، نتیجه ی نهایی رو چند روز دیگه میگم . محاسن دیگه اش یکی اینکه موقع اس ام اس زدن وقتی گوشی روی حالت پورتریت باشه کیبورد نیومریکال هست و وقتی میچرخونیش و میبریش به حالت لند اسکیپ ، کیبورد QWERTY میاره . در ضمن ساعت آنالوگ گوشی و آیکون های توی موزیک پلیر نیز به همراه تم عوض میشن

mahdi heidari
29-11-2010, 19:44
سلام

یه فرمور خوب که امتحان خودشو پس داده باشه برای گوشی i8910 میخواستم با روش اپگرید کردن .لطفا همکاری کنید.

HELLBOY_HP
30-11-2010, 19:56
تو این چند تا ورژن که من امتحان کردم آخریش از همه بهتر بوده (HX-11) باید بگم تو مصرف باتری واقعا خیلی بهتر شده CPU ام که تا 900 هرتز میره البته بعیده تا این هد OVER شده باشه ولی سرعتشم بهتر شده در ضمن آموزش کامل تو صفحات اول هست.

راستی دوستان یه ویدجت ساعت همراه با نمایش وضعیت آب و هوا توی یکی از ورژنا بود اگه اشتباه نکنم hx8 می خواستم ببینم راهی هست که بشه به ویدجتای ورژن 11 اضافش کرد ممنون

88x88
02-12-2010, 21:53
خوب، تو این دو هفته ده روزی که HX-V11-7 رو گوشیمه، به نظرم بهترین فرمویری بوده که تا الان رو گوشیم امتحان کردم.
البته، فهمیم بکاپ گرفتن از ستینگم خیلی خیلی کار بدی بوده. و بیشترین مشکلاتی که تا الان با فرمویر های دیگه داشتم برای همون ستینگ هایی بود که از هر فرمویر می اوردم رو فرمویر های جدید.
برای همین، احتمالا هر چی ایراد از فرمویر n2o4 گرفتم فقط برای خودم بود. به هر حال، V11 بهترین فرمویری بود که امتحان کردم.

اولا که، قبلا شهاب خان پرسیده بودن این جوری سی پی یو نمی سوزه؟ و همین طور دوست بالایی گفتن فکر نمی کنن که واقعا تا 900 مگاهرتز اورکلاک شده باشه.
خوب این مدل سی پی یو ای که تو گوشی ماست، ساخته شده برای کلاک 1 گیگا هرتز. یعنی اولا قابلیت اور کلاک تا یک گیگ رو داره، دوما هم سی پی یو نمی سوزه. اما این که بقیه ی گوشی از گرمای سی پی یو ایدنه، دیگه نمی دونم.
تا 900 هم که خوب اور شده. ( 950 هم می شه ، ولی برای من یک سری مشکلاتی به وججود اورد. بقیه رو نمی دونم.) اما من رو 800 نگهش می دارم. خیلی خوب، خیلی هم عالی.
سرعت فرمویر واقعا خوبه. رفتن توی فولدر اپلیکشن به سرعت انجام می شه. ( مشکلی که فعلا فقط هایپر اکس تونسته دورش بزنه. اونم فقط تو حالت پورتره!) انیمشن های گوشی سریع هستن، که این احساس رو تو ادم به وجود می اره که گوشی سریع تر کار می کنه. ( واقعا سریع تر کار می کنه، اما اگر همین انیمیشن ها هم رو فرمویر اولیه ی گوشی بود، به نظر سریع می اومد.) بهترین حالتش هم به نظرم گردش صفحه اس. تو HX patcher سرعتش رو بردم بالا و هر موقع گوشی رو می چرخونم حال می کنم.
تازه سرعت گوشی رو تو سر دوستمم می زنم، که گوشیش HD2 هست! اونم با اندروید!
لود دوربین گوشی هم به نظرم خیلی خوب شده. تو سه ثانیه گوشی اماده ی عکاسی می شه. کیفیت عکس هاش هم خوبه.
ساپورت برنامه هاش هم خوب شده.
از همه مهم تر هم به نظر من باتریشه. منم از موقعی که hx-v8 ریخته بودم هر روز می زدم به شارژ، اما الان تقریبا هر 2 روز می زنم. تازه استفاده ام بیشتر هم شده. روزی حد اقل 1 ساعت با گوشیم تو اینترنتم. یه ساعت اهنگ گوش می دم. SPB shell هم که همش بازه. اور کلاک هم که شده.

در کل، خیلی لذت بردم از این فرمویر.

راسی، شما چه موزیک پلیری استفاده می کنید؟ خودم تا الان به نظرم TTpod از همه بهتر بوده.

ali racer
02-12-2010, 23:45
خوب، تو این دو هفته ده روزی که HX-V11-7 رو گوشیمه، به نظرم بهترین فرمویری بوده که تا الان رو گوشیم امتحان کردم.
البته، فهمیم بکاپ گرفتن از ستینگم خیلی خیلی کار بدی بوده. و بیشترین مشکلاتی که تا الان با فرمویر های دیگه داشتم برای همون ستینگ هایی بود که از هر فرمویر می اوردم رو فرمویر های جدید.
برای همین، احتمالا هر چی ایراد از فرمویر n2o4 گرفتم فقط برای خودم بود. به هر حال، V11 بهترین فرمویری بود که امتحان کردم.

اولا که، قبلا شهاب خان پرسیده بودن این جوری سی پی یو نمی سوزه؟ و همین طور دوست بالایی گفتن فکر نمی کنن که واقعا تا 900 مگاهرتز اورکلاک شده باشه.
خوب این مدل سی پی یو ای که تو گوشی ماست، ساخته شده برای کلاک 1 گیگا هرتز. یعنی اولا قابلیت اور کلاک تا یک گیگ رو داره، دوما هم سی پی یو نمی سوزه. اما این که بقیه ی گوشی از گرمای سی پی یو ایدنه، دیگه نمی دونم.
تا 900 هم که خوب اور شده. ( 950 هم می شه ، ولی برای من یک سری مشکلاتی به وججود اورد. بقیه رو نمی دونم.) اما من رو 800 نگهش می دارم. خیلی خوب، خیلی هم عالی.
سرعت فرمویر واقعا خوبه. رفتن توی فولدر اپلیکشن به سرعت انجام می شه. ( مشکلی که فعلا فقط هایپر اکس تونسته دورش بزنه. اونم فقط تو حالت پورتره!) انیمشن های گوشی سریع هستن، که این احساس رو تو ادم به وجود می اره که گوشی سریع تر کار می کنه. ( واقعا سریع تر کار می کنه، اما اگر همین انیمیشن ها هم رو فرمویر اولیه ی گوشی بود، به نظر سریع می اومد.) بهترین حالتش هم به نظرم گردش صفحه اس. تو HX patcher سرعتش رو بردم بالا و هر موقع گوشی رو می چرخونم حال می کنم.
تازه سرعت گوشی رو تو سر دوستمم می زنم، که گوشیش HD2 هست! اونم با اندروید!
لود دوربین گوشی هم به نظرم خیلی خوب شده. تو سه ثانیه گوشی اماده ی عکاسی می شه. کیفیت عکس هاش هم خوبه.
ساپورت برنامه هاش هم خوب شده.
از همه مهم تر هم به نظر من باتریشه. منم از موقعی که hx-v8 ریخته بودم هر روز می زدم به شارژ، اما الان تقریبا هر 2 روز می زنم. تازه استفاده ام بیشتر هم شده. روزی حد اقل 1 ساعت با گوشیم تو اینترنتم. یه ساعت اهنگ گوش می دم. SPB shell هم که همش بازه. اور کلاک هم که شده.

در کل، خیلی لذت بردم از این فرمویر.

راسی، شما چه موزیک پلیری استفاده می کنید؟ خودم تا الان به نظرم TTpod از همه بهتر بوده.

اینجوری که شما تعریف کردی آدم رو میندازی هوس فریمور عوض کنه :31:
من الان hx-v8 رو گوشم نصبه باهاش مشکلی ندارم
ولی اگه مصرف باتری بهینه تر شده باشه 100% فریمور عوض میکنم

shahab_f
03-12-2010, 01:33
یه سوال شما شب ها گوشی هاتون رو خاموش میکنین ، من قبلا به دو دلیل این کار رو میکردم ، یک اینکه مصرف باتریش بهتر میشد (الان دیگه نمیشه ، قبلا ولی به اندازه ی یه روز بیشتر باتری نگه میداشت) و دوم اینکه خب کسی نمیتونه زنگ بزنه و صبح اول صبحی آدم میس کال ببینه مجبور شه تماس بگیره !! :31:اما یه چند هفته پیش گوشیمو خاموش کردم ، دیگه روشن نشد (روی صفحه ی لودینگ گیر کرد) مجبور شدم فلشش کنم ، دیشب هم خاموش کردم باز گیر کرد ، اینبار با در آوردن باتری درست شد ، اما دیگه ترسیدم گفتم خاموشش نکنم .
راستی چند پست بالاتر گفتم دارم باتری n2o4 رو تست میکنم ، تنیجه اینکه هیچ فرقی با سایر فرمور ها توی این زمینه نداره:13:
0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-000-0-0-0-0-

88x88
03-12-2010, 10:47
یه سوال شما شب ها گوشی هاتون رو خاموش میکنین ، من قبلا به دو دلیل این کار رو میکردم ، یک اینکه مصرف باتریش بهتر میشد (الان دیگه نمیشه ، قبلا ولی به اندازه ی یه روز بیشتر باتری نگه میداشت) و دوم اینکه خب کسی نمیتونه زنگ بزنه و صبح اول صبحی آدم میس کال ببینه مجبور شه تماس بگیره !! :31:اما یه چند هفته پیش گوشیمو خاموش کردم ، دیگه روشن نشد (روی صفحه ی لودینگ گیر کرد) مجبور شدم فلشش کنم ، دیشب هم خاموش کردم باز گیر کرد ، اینبار با در آوردن باتری درست شد ، اما دیگه ترسیدم گفتم خاموشش نکنم .
راستی چند پست بالاتر گفتم دارم باتری n2o4 رو تست میکنم ، تنیجه اینکه هیچ فرقی با سایر فرمور ها توی این زمینه نداره:13:
من شبا گوشیم رو روشن می ذارم. دلیلش اینه که هر کی هر موقع کارم داشت بفهمم. ( یعنی مثلا زنگ بزنه، چون گوشی سایلنته، بر ندارم. صبح ببینک چه ساعتی زنگ زده. خودمم عمرا بهش زنگ نمی زنم...)
اگر از v8 استفاده می کنی که v11 خیلی خوبه برات. اما یه ری هستن کلا با فرمویر های فنیل راحت ترن، که اونا رو نمی دونم.
منم یه بار گوشم بوتش داغون شده بود. ( بوت لودرش سالم مونده بود.) که البته کارم به فلش نکشید، چون با همون باتری دراوردن روشنش می کردم. اما تو این جدیده که از این مشکلا ندارم. احتمال بالا، وقتی گوشی داره شارژ می شه و گوشی رو خاموش می کنید این مشکل پیش می اد. دلایل دیگه اش رو نمی دونم. ولی این کار رو نکنید.
اینها، پستم رو پیدا کردم:

به هر حال، به نظر من که v11 خیلی خوب بود. trackID نداره. ولی می شه روش ریخت. یه چند تا برنامه ی دیگه ای که هیچ وقت به درد من نخوردن هم پاک کرده. مثل gypsee . اونا رو هم می شه ریخت.
برنامه ی بکاپی که تویفرمویر n2o4 هست رو هم داره. که کار مدهکره. از همه جای گوشی می شه بکاپ گرفت!
البته برنامه ی سنگین رو این فرمویر امتحان نکردم. یادمه یه بازی بود که رو فرمویر فنیل اجرا می شد اما رو فرمویر هایپراکس اجرا نمی شد. اونو رو این جدیده امتحان نکردم ببینم چی کار می کنه، ولی در هر حال، کلی از بی باگی و سرعت و مصرف باتری این فرمویر لذت بردم تا الان....

HELLBOY_HP
06-12-2010, 16:36
دوستان این ویدجت ساعت که آب و هوا داره می خواستم اگه لطف کنید ممنون میشم

magham1362
20-12-2010, 15:18
سلام به دوستان
اقا من متاسفانه گوشیم یه بار زمین خورد و صفحه اش دیگه دقیق کار نمی کنه تاچش. کسی راهی سراغ نداره برای درست شدنش؟
داره دیونم می کنه یکی یه کمک کنه
مرسی

djmerikhi
21-12-2010, 08:53
دوستان ببخشید این سئوال را می پرسم اما در حالت دیفالت یعنی یدون آپدیت فلاش و یا با آپدیتهای اورژینال خود سامسونگ این گوشی چند ساعت در استفاده معمول شارژ نگه می دارد چون توی سایتها حرف از زمانهای به نظرم خیالی حدود 360 ساعت هست ....

mahyarSAMSUNG
21-12-2010, 19:09
از تظر باتری که یه خورده گزافه گویی کردن ولی به احتمال میزان چک کردن شبکه با دکل های خارج خیلی بهتر از ایران عمل میکنه برای همین توی ایران دائم گوشی در حال چک کردن شبکه هست که این میزان مصرف رو بالا میبره . استفاده شدید حدود 20 ساعت دووم میاره استفاده معمولی هم 50 ساعت . اگه هم گوشی یه کناری بزاری دست بهش نزنی 1 هفته ای خالی میشه

cyrus_achamenian
25-12-2010, 18:09
سلام

دوستان این دیکشنری ای که تو خود گوشی هست و چندید زبان رو هم داره...آیا فارسی رو هم داره؟؟؟ و چه جوری میشه بهش اضافه کرد؟؟

ha789di
25-12-2010, 18:12
سلام

دوستان این دیکشنری ای که تو خود گوشی هست و چندید زبان رو هم داره...آیا فارسی رو هم داره؟؟؟ و چه جوری میشه بهش اضافه کرد؟؟

نه متاسفانه فارسی نداره جایی هم ندیدم واسه دانلود....

cyrus_achamenian
28-12-2010, 15:30
سلام

کسی نسخه ای از برنامه X-plore رو داره؟؟؟ من از چند جا ورژن 1.5 رو دانلود کردم و ساین هم کردم اما موقع نصب ارور میداد!!

ممنون می شم اگه کسی نسخه ای رو که کار میکنه بهم معرفی کنه

88x88
29-12-2010, 08:11
سلام

کسی نسخه ای از برنامه X-plore رو داره؟؟؟ من از چند جا ورژن 1.5 رو دانلود کردم و ساین هم کردم اما موقع نصب ارور میداد!!

ممنون می شم اگه کسی نسخه ای رو که کار میکنه بهم معرفی کنه
دوست عزیز، برنامه ی اکسپلور دمو ورژنش تمام قابلیت های برنامه ی اصلش رو داره. فقط اول برنامه 3 ثانیه مکث می کنه بعد ران می شه. تهش هم همین طور. ( که می تونی بعد از این که اگزیت رو زدی، دکمه ی قرمز رو بزنی که سه ثانیه اش تو بکگراند انجام شه.)

تازه، این سه ثانیه رو که صبر می کنی، برنامه قانونیه، اپدیت هم می کنه خودش رو.
خودمم از همین ورژن استفاده می کنم...
از این لینک می تونی دانلودش کنی:

shahab_f
31-12-2010, 13:21
چرا تازگی ها هیچ خبری از i8910 نمیشه ؟ سیمبین هم که دیگه خیلی کم براش بازی برنامه میاد . فکر کنم باید ردش کنیم بره:14:

88x88
31-12-2010, 14:53
چرا تازگی ها هیچ خبری از i8910 نمیشه ؟ سیمبین هم که دیگه خیلی کم براش بازی برنامه میاد . فکر کنم باید ردش کنیم بره:14:
برای این که سیمبیان یک سیستم عامل مرده ایه. بدتر از همه اینه که سامسونگ دیشب پشتیبانیش رو از این گوشی تموم کرد. خیلی گوشیه خوبیه، خیلی ازش رازیم، ولی دیگه باید عوضش کرد.

الان کسایی که درس حسابی این گوشی رو ساپورت می کنن، هیاپر اکس و فنیلن. که هر دوشون کلی مشغله ی دیگه دارن. تازه N8 هم خریدن. این بدیش اینه که کمتر وقتشون رو رو این گوشی می ذارن. ولی خوب، خوبیش هم اینه که با سیمبیان موندن و می دونیم که حالا حالا ها هستن باهاش.
یه امید دیگه ایم که می شه داشت، این که اکثر برنامه های جدید سیمبیان، با Qt نوشته می شن و احتمالش هست که با گوشی های سیمبیان یک هم سازگار باشن. مگر این که درایور های سیمبیان سه رو بخوان. مثل برنامه هایی که مولتی تاچن.

یعنی حرف اخر، این گوشی هنوزم خیلی گوشی عالی ایه، ولی سیمبیان یک مرده. برای گوشی هنوزم برنامه میاد، ولی با سرعت خیلی پایین تر.

منم پ.ل بیاد دستم ( و یه گوشی خیلی خفن، مقل همین، از همه نظر شاخ بیاد به بازار.) عوض می کنم. احتمالا اندروید. ( احتمالا، و متاسفانه، LG optimus 2X. 9 ) مگر این که مجبور بشم یه گوشی با سیستم عامل بادا بخرم...

mahyarSAMSUNG
31-12-2010, 22:45
آره گوشی خوبیه ولی از نظر سیستم عامل ریخته به هم . خداییش الان فقط گلکسی تب خیلی خوبه

shahab_f
01-01-2011, 00:04
فکرکنم با پول فروشش + 50 تومن میشه یه ویو خرید.
350 میخرن؟؟

88x88
01-01-2011, 01:41
فکرکنم با پول فروشش + 50 تومن میشه یه ویو خرید.
350 میخرن؟؟
نه.

تو موبایلستان یکی بود خیلی تمیز بود. هنوز نفروخته، ولی تا 290 هم رازی شده بفروشه.
مال من که هم صفحه اش خش داره، هم کنارش یکم شکسته، هم از قیافه اش داد می زنه کار کشیده شده ازش. مال من رو 250 هم بردارن خوبه.
گوشی شما رو نمی دونم. ولی بالای 300 خیلی بعیده. مگر این که به اشنات بندازیش.

اما من منتظرم یه گوشی بیاد از نظر مشخصاتی این رو بخورن. یعنی برای من مهمه که دوربینش حداقل 8 باشه. ( مگر این که بقیه ی مشخصاتش خیلی شاخ باشه.) هر چند، چون کوررنگی دارم، ( قرمز و سبز،) amoled یا lcd بودنش برام فرقی نداره...

mahyarSAMSUNG
01-01-2011, 17:54
نه.

تو موبایلستان یکی بود خیلی تمیز بود. هنوز نفروخته، ولی تا 290 هم رازی شده بفروشه.
مال من که هم صفحه اش خش داره، هم کنارش یکم شکسته، هم از قیافه اش داد می زنه کار کشیده شده ازش. مال من رو 250 هم بردارن خوبه.
گوشی شما رو نمی دونم. ولی بالای 300 خیلی بعیده. مگر این که به اشنات بندازیش.

اما من منتظرم یه گوشی بیاد از نظر مشخصاتی این رو بخورن. یعنی برای من مهمه که دوربینش حداقل 8 باشه. ( مگر این که بقیه ی مشخصاتش خیلی شاخ باشه.) هر چند، چون کوررنگی دارم، ( قرمز و سبز،) amoled یا lcd بودنش برام فرقی نداره...

شوخی کردی یا جدی گفتی ؟ واقعا کور رنگی داری ؟ :18:

88x88
01-01-2011, 20:50
شوخی کردی یا جدی گفتی ؟ واقعا کور رنگی داری ؟ :18:
کور رنگی سبز و قرمز! اون قدرا چیزی نیست. اصلا متوجهش نبودم، تا این که یه تست دادم، فهمیدم که بعضی از رنگ های سبز و قرمز رو نمی تونم از هم تشخیص بدم. وگرنه همه ی رنگ ها رو می بینم.

فقط، باعص شده خیلی AMOLED برام مهم نیست...
( هر چند، باشه بهتره...)

mahyarSAMSUNG
01-01-2011, 21:14
کور رنگی سبز و قرمز! اون قدرا چیزی نیست. اصلا متوجهش نبودم، تا این که یه تست دادم، فهمیدم که بعضی از رنگ های سبز و قرمز رو نمی تونم از هم تشخیص بدم. وگرنه همه ی رنگ ها رو می بینم.

فقط، باعص شده خیلی AMOLED برام مهم نیست...
( هر چند، باشه بهتره...)

چه بد :41:

باعص = باعث :31: البته میدونم که این ص و این ث هردو نزدیک همن شاید . اشتباه تایپی بوده :31:

HELLBOY_HP
03-01-2011, 11:40
دوستان به نظر شما ارزش داره این گوشی رو فروخت n8 گرفت؟

ha789di
03-01-2011, 19:12
دوستان به نظر شما ارزش داره این گوشی رو فروخت n8 گرفت؟

به نظر من به خاطر اینکه اونم سیمبیان است نمیصرفه ولی اگه زیاد اهل نرم افزار نیستید امکانات خوبی مثل usb otg یا hdmi و...داره ولی ظاهرا واسه فلش کردن مشکل داره چون چند نفر تو موبایلستان فلش کردن بعد چند روز گوشی خاموش شده ودیگه هم روشن نشده....

naim697
11-01-2011, 16:18
من تازه گوشی خریدم --- سی دی هم نداره --- میخوام از طریق کامپیتور با کابلش به اینترنت جی پی ارس وصل بشم ؟ لطف اخرین ورژن برنامه که باید دانلود نصب کنم ؟ را بذارید ممنون

naim697
11-01-2011, 18:52
کسی نبود کمک کنه ؟ یک سوال کردیما !!!

mahyarSAMSUNG
12-01-2011, 13:20
شما توی گوگل سرچ کن Samsung_PC_Studio_7.2.24.9 البته من چون از این نرم افزار استفاده نمیکنم نمیدونم جدید تر هم اومده یا نه .

Lord007
12-01-2011, 20:48
تازگیا وقتی گوشیو به شارژر می زنم شارژ نمیشه.شارژر مشکلی نداره انگار اون فلز مربوط به شارژ که توی خود گوشی هست یه کم تکون خورده.گوشیم گارانتی مایکروتله به نظرتون این هم شامل گارانتی میشه؟اصلا میشه درستش کرد؟الان مجبورم با شارژر همه کاره شارژش کنم :41:

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

کسی تا حالا این مشکلو داشته؟

naim697
12-01-2011, 21:51
Samsung_PC_Studio_7.2.24.9 سلام من برنامه دانلود کردم روی ویندوز 7نصب نمیشه ؟ چیکار کنم ؟ ویندوزم 64 بیتی هستش ؟ کمک

rouzbeh_ziafati
15-01-2011, 20:54
آیا همه گوشی های سامسونگ delivery شون میاد توی inbox ؟ و وقتی که sms دلیوری میشه ، خود دلیوری هم مثل sms آهنگ واسش پخش میشه؟

mahyarSAMSUNG
16-01-2011, 00:53
آیا همه گوشی های سامسونگ delivery شون میاد توی inbox ؟ و وقتی که sms دلیوری میشه ، خود دلیوری هم مثل sms آهنگ واسش پخش میشه؟

آره . گوشی هایی که سیستم شون جاواست اینطوری هستند از بادا خبر ندارم ولی سیمبین هاش هم اینطور نیست .

Samsung_PC_Studio_7.2.24.9 سلام من برنامه دانلود کردم روی ویندوز 7نصب نمیشه ؟ چیکار کنم ؟ ویندوزم 64 بیتی هستش ؟ کمک

والا نمیدونم چی بگم . من ویندوزم 32 7 هستش مشکلی ندارم . حالا شما سرچت رو برا اساس 64 بیت انجام بده شاید جدا باشه نرم افزارش

تازگیا وقتی گوشیو به شارژر می زنم شارژ نمیشه.شارژر مشکلی نداره انگار اون فلز مربوط به شارژ که توی خود گوشی هست یه کم تکون خورده.گوشیم گارانتی مایکروتله به نظرتون این هم شامل گارانتی میشه؟اصلا میشه درستش کرد؟الان مجبورم با شارژر همه کاره شارژش کنم :41:

---------- Post added at 08:48 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

کسی تا حالا این مشکلو داشته؟

بله من داشتم با جی 810 بردم گارانتی 20 تومن گرفت درستش کرد . 1 ماه از گارانتیش گذشته بود .

shahab_f
18-01-2011, 22:31
برای استفاده از اینترنت وایرلس دانشگاه ما باید V P Nساخت ، کسی میدونه آیا با این گوشی میشه یا نه؟

88x88
20-01-2011, 17:47
برای استفاده از اینترنت وایرلس دانشگاه ما باید V P Nساخت ، کسی میدونه آیا با این گوشی میشه یا نه؟
برای سیمبیان که هست. حالا این که رو این گوشی کار کنه یا نه رو نمی دونم.
ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
برنامه های شرکت تلکسی خوبن.
بگرد یه telexy --- پیدا کن حله مشکلت. ( اگر اکانت وی پی ان دارید.)
تو موبایلستان هست.

mahdi heidari
20-01-2011, 23:19
سلام
میخواستم ببینم کسی برنامه ی FieldTest داره برای i8910 اگه دارید لطفا بگذارید.

farhad200
21-01-2011, 14:38
]چطوری باید از وایر لس اینترنتم استفاده کنم؟ پیداش میکنه و رمز رو هم وارد میکنم ولی وصل نمیشه و هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟

mahyarSAMSUNG
22-01-2011, 19:08
شما به احتمال زیاد پسورد رو اشتباه میزنی یا حتما دانشگاهتون طوریه که باید بری ثبتش کنی . برای ما که اینطور بود تا ثبت کردم یارو راه افتاد

mahdi heidari
26-01-2011, 16:42
سلام
میخواستم ببینم که بین فیریمورهای زیر کدوم یکی بهتره
احسان(آخرین ورژن)
هایپر ایکس
فانیل:10:لطفا جواب بدید

mahyarSAMSUNG
28-01-2011, 01:26
خوب هرکدوم مشخصات خاص خودشو داره . من خودم فانیل دارم خیلی خوبه . ولی هایپر و فریمور های آقا احسان هم خوبه .

shahab_f
30-01-2011, 10:35
سلام
میخواستم ببینم که بین فیریمورهای زیر کدوم یکی بهتره
احسان(آخرین ورژن)
هایپر ایکس
فانیل:10:لطفا جواب بدید
به نظرم اگه میزان دستکاری فرمور اصلی رو معیار قرار بدیم ، هایپر از همه بیشتر ، بعدش فانیل و بعد احسانه . یعنی هایپر زیادتر از بقیه فرمورش رو انگولک میکنه و چیزای جدید میذاره . برای همین من فانیل رو ترجیح میدم .
فعلا که فانیل و هایپر هردو این گوشی رو فراموش کردن

mohamad h
01-02-2011, 15:50
الان قثمتش چنده؟:31:

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

ببخشید قیمتش چنده؟:31::31:

cyrus_achamenian
05-02-2011, 14:23
سلام

من موقع گذاشتن رمز مشکل دارم...وقتی می خوام رمز بذارم ازم رمز اولیه رو می خواد که من هر چی زدم قبول نکرد ( چهار تا صفر و اینا)...

کسی میتونه بگه رمز دیفالتش چیه؟؟؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

POLAR25
05-02-2011, 14:49
سلام

من موقع گذاشتن رمز مشکل دارم...وقتی می خوام رمز بذارم ازم رمز اولیه رو می خواد که من هر چی زدم قبول نکرد ( چهار تا صفر و اینا)...

کسی میتونه بگه رمز دیفالتش چیه؟؟؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

هشت تا صفر

cyrus_achamenian
05-02-2011, 15:05
سلام

یه مورد دیگه هم هست...اینه که عکس هایی که میگیره با کوچکترین تکانی تار میشه!!! راهی داره که اینجوری نشه؟؟؟؟؟؟

ممنون از توجهتون

shahab_f
09-02-2011, 13:53
خیر ، باید دقت کنین دستتون نلرزه ، یه استبیلایزر هم داره که خیلی کار خاصی انجام نمیده . بعضی از دوستان پیشنهاد میکنن از تایمر استفاده کنین چون لرزش دست هنگام فشار دادن دکمه ی شاتر پیش میاد و اگه از تایمر استفاده کنین اول شاتر رو فشار میدین بعد گوشی رو بدون لرزش نگه میدارین

Lord007
09-02-2011, 20:04
سلام

یه مورد دیگه هم هست...اینه که عکس هایی که میگیره با کوچکترین تکانی تار میشه!!! راهی داره که اینجوری نشه؟؟؟؟؟؟

ممنون از توجهتون
شما anti shake رو اگه فعال کنید تا حد زیادی تاثیر میذاره و عکس های بهتری می تونید بگیرید.البته این گزینه زمانی که فلش زده بشه فعال نمیشه.

mahyarSAMSUNG
10-02-2011, 15:33
نه بابا آنتی شیک اصلا خوب نیست . جاهایی که نور کمه عکس رو سیاه میکنه . امتحان کنید که سیاه میشه تا حدی ...

Lord007
10-02-2011, 16:24
نه بابا آنتی شیک اصلا خوب نیست . جاهایی که نور کمه عکس رو سیاه میکنه . امتحان کنید که سیاه میشه تا حدی ...
توی نور کم امتحان نکردم ولی وقتی نور نسبتا کافی باشه با آنتی شیک خوب میشه.یعنی اگه فعالش نکنم کیفیت عکساش از 6630 مرحومم هم پایین تر میاد:13:.متاسفانه...

mahyarSAMSUNG
11-02-2011, 15:32
در کل توی نور کم خیلی بد میگیره که باید توی تنظیمات ساتوریشن رو روی +1 بزارید تا بهتر بگیره

rezakarime
12-02-2011, 14:01
سلام ببخشید من i8910 دارم real player فایلهای ram رو لود نمیکنه لطفا یه نفر کمک کنه

aramesh_61
07-03-2011, 16:52
سلام، ببخشید کسی راهنمای نصب دیکشنری این گوشیو داره؟ من خود فایلهای دیکشنری را دانلود کردم ولی هر جا کپیش میکنم بازم دیکشنری اجرا نمیشه، هایپر v8 هم نصبه رو گوشیم، ممنون

mahyarSAMSUNG
07-03-2011, 20:19
والا دیکشنری برای این گوشی زیاد هستش . شما میتونید از unidic استفاده کنید . یه سرچ بزن راحت پیدا میشه ... saradic هم هست ...

aramesh_61
08-03-2011, 00:31
والا دیکشنری برای این گوشی زیاد هستش . شما میتونید از unidic استفاده کنید . یه سرچ بزن راحت پیدا میشه ... saradic هم هست ...
ممنون دوست عزیز ولی saradic که تمام صفحه نمیشه، الان دانلودش کردم ولی نصفه صفحه رو میگیره و کیبورد مجازیش هم خیلی کوچیکه نمیشه تایپ کرد

mahyarSAMSUNG
08-03-2011, 22:27
خوب ببین عزیز سارا دیک جاواست و شما باید توی تنظیمات جاوا برید و کیبورد رو بردارید . وارد قسمت ستینگ بعد app mrg بعد install apps بعد دنبال اسم برنامه بگرد روش آپشن رو بزن بعد suite setting و بعد گزینه on screen key رو روی حالت off بزارید ..

aramesh_61
09-03-2011, 00:27
خوب ببین عزیز سارا دیک جاواست و شما باید توی تنظیمات جاوا برید و کیبورد رو بردارید . وارد قسمت ستینگ بعد app mrg بعد install apps بعد دنبال اسم برنامه بگرد روش آپشن رو بزن بعد suite setting و بعد گزینه on screen key رو روی حالت off بزارید ..
ممنون دوست عزیز، همینکارو کردم و الان برنامه full screen شده! ولی مشکل من یه چیزه دیگه است، تو خود برنامه وقتی میخوای یک کلمه رو تایپ کنی که معنیشو بفهمی اون کیبوردی که برنامه سارادیک داره خیلی کوچیکه و اصلا نمیشه باهاش تایپ کرد.

maziarzar
11-03-2011, 00:16
تو روم های دیگه خوندم بازی ها وبرنامه های سیمبین3^ رو این گوشی اجرا میشه ایا کسی اینجا امتحان کرده

mahyarSAMSUNG
11-03-2011, 22:12
ممنون دوست عزیز، همینکارو کردم و الان برنامه full screen شده! ولی مشکل من یه چیزه دیگه است، تو خود برنامه وقتی میخوای یک کلمه رو تایپ کنی که معنیشو بفهمی اون کیبوردی که برنامه سارادیک داره خیلی کوچیکه و اصلا نمیشه باهاش تایپ کرد.

راهی نیست منم خودم دارم با ذجر تایپ میکنم .... :41:

تو روم های دیگه خوندم بازی ها وبرنامه های سیمبین3^ رو این گوشی اجرا میشه ایا کسی اینجا امتحان کرده

نه اجرا نمیشه . چون اگه قرار اجرا بشه که سیمبین 3 زیر سوال میره .... فقط یه nfs shift بود که از زیر دست نوکیا در رفت روی آی 8910 هم اجرا شد دیگه از اون به بعد هیچی اجرا نشد ....

POLAR25
11-03-2011, 23:03

شما چرا از UNIDIC استفاده نمیکنی؟ خیلی راحته.
من روی گوشیم هر دوتا رو دارم ولی سالی یه بار هم سراغ ساردیک نمیرم.
اصلا ساردیک برای گوشیای تاچ مقاومتی طراحی شده.

harrypotter
13-03-2011, 00:34
برای سیمبیان که هست. حالا این که رو این گوشی کار کنه یا نه رو نمی دونم.
ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه.
برنامه های شرکت تلکسی خوبن.
بگرد یه telexy --- پیدا کن حله مشکلت. ( اگر اکانت وی پی ان دارید.)
تو موبایلستان هست.

دوست عزیز اسم دقیق برنامه رو میگی؟

shahab_f
27-03-2011, 00:11
حالا که اپرا مینی رو بستن ، مرورگر دیگه ای وجود داره برای این گوشی ؟ چون مرورگر خودش که افتضاحه

Lord007
27-03-2011, 09:43
حالا که اپرا مینی رو بستن ، مرورگر دیگه ای وجود داره برای این گوشی ؟ چون مرورگر خودش که افتضاحه

‏ اگه از ورژن 5.1 استفاده کنید و پروتکل رو روی socket بزاری مشکل حل میشه شهاب جان.من الان با اپرا دارم پست میدم.

shahab_f
30-03-2011, 13:07
‏ اگه از ورژن 5.1 استفاده کنید و پروتکل رو روی socket بزاری مشکل حل میشه شهاب جان.من الان با اپرا دارم پست میدم.
مرسی ، یه مدت کار کرد اما فکر میکنم دوباره دچار مشکل شده و کار نمیکنه ، نه؟؟

Lord007
02-04-2011, 11:31
مرسی ، یه مدت کار کرد اما فکر میکنم دوباره دچار مشکل شده و کار نمیکنه ، نه؟؟
من تا دیروز باهاش وصل میشدم.البته تهران نبودم.ببین با این روش کار می کنه یا نه :
اول اپرا رو باز کن بعد یه سایت قوی که مطمئنی خودش هیچ وقت مشکل پیدا نمی کنه رو سعی کن بازش کنی(مثل همون بی بی سی یا سی ان ان).اگه بعد 7 8 ثانیه دیدی اتفاقی نمیفته اپرا رو ببند و سریع دوباره بازش کن.این کارو انقد تکرار کن تا صفحه رو بالاخره باز کنه(معمولا با 6 5 بار تکرار باز میشه)
اگه یه صفحه رو بتونی باز کنی تا وقتی که به اینترنت وصلی صفحات دیگه رو بدون مشکل و مثل گذشته باز می کنه ولی هر بار که قطع بشی دوباره باید این کارارو تکرار کنی.

88x88
09-04-2011, 18:53
میبینیم که، این گوشی اواخر عمرش رو داره می گذرونه.
هایپر اکس که خیلی به این گوشی لطف داشته تا الان، دیگه کارش تموم شده.
دیگه برای این گوشی کاری نمی کنه.
فقط فنیل فکر کنم باشه که هنوز داره رو یه فرمویر جدید کار می کنه.

می خواید دوستان، هر کی برنامه هایی که خیلی براش مهمن رو بگه با کاربردش، بلکن دیگران هم ببینن و شاید تونستن استفاده ی بهتری از گوشیشون ببرن...

shahab_f
12-04-2011, 21:45
آره عمرش تمومه . دوران خوبی داشتیم باهاش. کم کم باید فکر یه گوشی دیگه باشیم

Lord007
16-04-2011, 12:18
البته تا وقتی که نرم افزار و بازی واسه ورژن 5(و حتی سیمبین 3) میاد میشه با این گوشی هم سر کرد.مخصوصا که هنوز معلوم نیست گلکسی اس 2 و آرک و اپتیموس و... در عمل چقدر حرف واسه گفتن دارن.:46:

shahab_f
17-04-2011, 23:38
سرعت اومدن نرم افزار جدید که خیلی کم شده. کیفیت بازی های ورژن سه هم که خداییش زیاد خوب نیست.
و اون گوشی هایی که گفتین چرا معلوم نیست چند مرده حلاجند؟ اندروید که دیگه امتحانش رو پس داده

Lord007
18-04-2011, 00:20
سرعت اومدن نرم افزار جدید که خیلی کم شده. کیفیت بازی های ورژن سه هم که خداییش زیاد خوب نیست.
و اون گوشی هایی که گفتین چرا معلوم نیست چند مرده حلاجند؟ اندروید که دیگه امتحانش رو پس داده
درسته ولی من هر سری به موبایلستان سر می زنم یه چند تایی نرم افزار جدید می بینم که اومده.بازیای ورژن 3 چرا خوب نیستن؟مثلا PES2011 یا تنیس روی میز(که مشابه نسخه آیفونه) یا بیلیاردش که خوبن.
آندروید که آره قطعا از سیمبین بهتره،من منظورم سایر امکانات اون گوشی ها بود که هنوز معلوم نیست نسبت به قیمتشون می ارزن یا نه.مثلا موقعی که 8910 اومد همه از امکان ضبط HD ایش میگفتن ولی در عمل این امکان با مشکلات عجیب و غریبی مثل عدم تطبیق صدا و تصویر و کیفیت بد ضبط صدا همراه بود.

harrypotter
18-04-2011, 07:51
من که از روز اول این گوشی رو بخاطر کیفیت صدای هندزفی گرفتم
حالا حالاها برام زندس

shahab_f
18-04-2011, 16:03
درسته ولی من هر سری به موبایلستان سر می زنم یه چند تایی نرم افزار جدید می بینم که اومده.بازیای ورژن 3 چرا خوب نیستن؟مثلا PES2011 یا تنیس روی میز(که مشابه نسخه آیفونه) یا بیلیاردش که خوبن.
آندروید که آره قطعا از سیمبین بهتره،من منظورم سایر امکانات اون گوشی ها بود که هنوز معلوم نیست نسبت به قیمتشون می ارزن یا نه.مثلا موقعی که 8910 اومد همه از امکان ضبط HD ایش میگفتن ولی در عمل این امکان با مشکلات عجیب و غریبی مثل عدم تطبیق صدا و تصویر و کیفیت بد ضبط صدا همراه بود.
آقا من خبر نداشتم این بازی هارو. تاپیک بازی های سیمبین هم توی p30 و هم موبایلستان با تاپیک سیمبین 3 ادغام شده آدم حوصله اش نمیگیره دنبال بازی هاش بگرده.
میگم اگه بازی یا برنامه ی خوبی اومد اگه دوستان زحمت بکشن بذارن توی تاپیک خوبه، اینجوری تاپیک هم زنده میمونه

88x88
18-04-2011, 18:12
منم برای همین گفتم برنامه های خوب رو بگیم. که ماهایی که هنوز این گوشی رو داریم، بتونیم بهترین استفاده رو ازش کنیم...
من خودم این برنامه ها ای هست که هر فرمویری بریزم اینا رو هم می ریزم:
spb shell : ببی برو برگرد. اصلا نمی تونم با ظاهر خود سیمبیان کنار بیام. برای همین، همیشه اولین برنامه ای که می ریزم اینه.
free i sms: از بهترین اس ام اس منیجر هایی که کلا دیدم. تو همه ی سیتم عامل ها. مسیج ها رو به صورت چت نشون می ده، ازشون با فایل تکست بکاپ می گیره، خیلی هم روون و سبک اجرا می شه. فقط اولش باید یه اکانت بسازی، تنها مشکلش همینه...
resco photo manager :اینم بهترین فوتو منیجر، که همیشه به جای گالری گوشی از این استفاده می کنم. اینم یه ایراد داره، عکس های مموری خارجی رو برای من نشون نمی ده.
اپرا موبایل و اپرا مینی: نیاز به توضیح ندارن.
xplore: یه فایل منیجر خوب و روون. حیلی کارم رو راه می ندازه. البته، اگر کار های سنگین داشته باشم، از file browser استفاده می کنم که از برنامه های سیمبیان دو ی خودابیامرز بود. خیلی قابلیت هایی داره که خیلی از فایل منیجر دیگه ای تو هیچ سیستم عامل دیگه ای ( حتی سیستم های کامپیوتر.) یه جا نداره...
picsel smart office: این یه افیس خیلی خوبه. البته با فارسی مشکل داره. اا چون من فقط پی دی اف باهاش می خونم، به مشکلی بر نمی خورم. بهترین برنامه ی پی دی اف ریدریه که تا الان دیدم رو این گوشی کار کنه. خیلی سریعه. از ادوب ریدر خود گوشی خیلی خیلی بهتره. تازه، نوشته ها رو یه مقدار سه بعدی ( اناگلیف ) هم می کنه.
برای موزیک پلیر، اگه بتونم از TTpod استفاده می کنم که خیلی خوب و کامله. اما اگر کار نکنه ( که رو اکثر فرمویر هام هم کار نکرده.) از tune wiki استفاده می کنم یا power mp3. این پاور هم خیلی برنامه ی خوبیه، ولی هم باگ داره، هم این که قیافه اش رو اصلا دوست ندارم. ولی از نظر امکانات حرف اول رو می زنه....

بازی خوبی گیر نیاوردم برای این گوشی. بازی ای که کنترلش ساده باشه و برای بازی کردن لازم نباشه حتما مولتی تاچ باشه تا لذت ببره ادم. گرافیک ها هم مسخره اس. معمولا.

حالا، کسی برنامه ی دیگه ای هست که به نظر ش واجب باشه؟
از ویدو پلیر خود گوشی استفاده می کنم. smart note, sound hond, recordoid google map هم برنامه های دیگه ای هستن که استفاده می کنم...

Lord007
19-04-2011, 12:13
اینایی که میخوام بگم شاید واجب نباشند ولی به درد بخور هستن :
4shared: که میشه راحت باهاش هر فایلی رو توی 4shared آپلود کرد در حالی که همین کار از طریق بروزر خود گوشی خیلی مکافات داره.

Bambuser: اول باید توی سایتش یه اکانت ساخت،بعدش هر فیلمی رو که با این نرم افزار بگیرید خود به خود به اکانتتون نوی این سایت آپلود میشه و میتونید از طریق پی سی مشاهده کنیدش.

Batunist: نرم افزارهایی که میخواید آنیستال بشه رو همه رو با هم انتخاب می کنید و این نرم افزار همه رو آنیستال می کنه.برای صرفه خویی در وقت خیلی خوبه.

Fitness builder: حرکات و تمرینات ورزشی با دمبل و هالترو همراه با شکل آموزش داده،یه تقویمی هم داره که هر روز که تمرین کردید می تونید نوع حرکات و تعداد تکرار ها و ست ها رو توش یادداشت کنید.

Google maps: همون google earth هست منتها روی گوشی.واسه جاهایی که اوی مپس نقشه شونو نداره خیلی به درد می خوره.

Phone gaurdian: باهاش میشه از طریق اسمس گوشی رو قفل کرد.نکته جالبش اینه که حتی اگه باتریو در بیاری وگوشی خاموش بشه دوباره که گوشیو روشن کنی باز گوشی خود به خود قفل میشه.یه سری امکانات دیگه هم داره مثلا می تونه از طریق gps موقعیت جغرافیایی گوشی رو به هر خطی که بخوای اسمس کنه.

SoundHound: چند ثانیه از هر آهنگی که اسمشو نمی دونی رو براش بخش می کنی،این نرم افزار اسمشو بهت میگه،البته اگه سرعت اینترنت گوشی پایین بشه خوب کار نمی کنه.

Snap me: اینم خیلی باحاله.هر وقت فعالش کنی،هر کاری که با گوشی انجام بشه رو مانیتور میکنه و هر وقت که بخوای مثل یه فیلم واست پخشش می کنه.به عنوان فزول یاب خیلی خوبه!می تونی برنامه رو اجرا کنی و گوشیتو بذاری یه گوشه بری،بعد بیای ببینی کسی اومده سر گوشیت یا نه!
Smartcam :برای تبدیل گوشی به وب کم استفاده میشه.خوبه،بدک نیست.
یه سری دیگم هست که بعدا معرفی می کنم.

shahab_f
26-04-2011, 19:34
بقیه اش رو هم بگو لطفا

Amin
30-04-2011, 14:27
سلام دوستان
گوشی از دستم افتاده زمین
فلشش مشکل پیدا کرده
فلش میزنه
اما چند صدم ثانیه بعد از اینکه عکس رو میگیره
چیکار باید کرد ؟
سخت افزاریه ؟

shahab_f
07-05-2011, 17:21
فکر کنم کسی بلد نیست، بردیش تعمیر گاه ؟؟

mahyarSAMSUNG
10-05-2011, 18:29
سلام دوستان
گوشی از دستم افتاده زمین
فلشش مشکل پیدا کرده
فلش میزنه
اما چند صدم ثانیه بعد از اینکه عکس رو میگیره
چیکار باید کرد ؟
سخت افزاریه ؟

گوشی شما چه تیتش مامانیه .. توی دانشگاه بودم گوشیم در حال ریکوردینگ صدای استاد بود کیفمو که جابجا کردم خورد به گوشیم افتاد زمین .در باتریش پرت شد ولی خداییش هیچیش نشد حتی ریکوردینگ هم قطع نشد ... فقط یه صدای مهیبی توی ضبط افتاد .... :31:

malos1
20-05-2011, 16:15
سلام به دوستان
میخوام گوشیمو اپدیت کنم لطف میکنید بصورت تصویری توضیح بدید چکار کنم!!
فریمور فارسیشم بزارید ممنون

malos1
21-05-2011, 17:01
جواب بدید لطفا!!!!

shahab_f
23-05-2011, 16:17
این هم 2000 امین پست ما توی این انجمن! که مصادف شد با این تاپیک که از همه بیشتر هم توش پست دارم.
malos1@:
برای آپدیت فرمور، بهتره به سایت موبایلستان برین، اونجا هرچی فرمور هست رو پیدا میکنین. نصب فرمور هم قبلا ها آموزش میخواست، الان در حد یه فایل exe است. فقط باید موبایل رو خاموش کرده، دکمه ی افزایش صدا، دکمه ی قفل و دکمه ی روشن کردن را نگه دارین تا صفحه ی آبی بوت بیاد. اونوقت گوشی رو با کابل وصل کنید به پی سی و روی exe کلیک کنید.
به نظرم بهترین فرمور برای شما آخرین فرمور احسان، کوکر ایرانیه. تاپیکش اینجاست :

hadi_vazi
25-05-2011, 07:10
با نصب برنامه سامسونگ روی کامپیوتر وقتی سیمکارت ایرانسل میذارم تو گوشی که به اینترنت وصل بشم رو قسمت مودم گوشی علامت ضربدر میزنه و میگه مودم گوشی رو نمیشناسه در حالی که خود گوشی رو میشناسه و تو برنامه از همه امکاناتش استفاده میکنم به جز اینترنت.

hadi_vazi
26-05-2011, 17:48
یادش بخیر تو این تایپیک تا سوال میپرسیدیم سریع جواب میدادن یعنی این گوشی اینقد جواد شده؟

shahab_f
26-05-2011, 23:45
سوالای سخت می پرسی آخه !!
اما راجع به تاپیک راست میگی ، شما نگاه کن الان از هر 2-3 باری که روی «پست های جدید» کلیک کنی، یه بار حداقل تاپیک گلکسی اس 2 میاد بالا، یه زمانی تاپیک 8910 اینجوری بود، آمنیا اچ دی، گلکسی S2 زمان خودش بود. یه نگاهی به به صفحات اول بندازی میبینی بچه ها چقدر مشتاق بودند. هـــــــــــــــــــــی روزگار...:37:
بنده خدا 8910 قربانی سیستم عامل بی مزه ی سیمبین شد. اصلا هرکی به نوکیا اعتماد کرد همین شد، بعد از سیمبین Maemo داد گفت میخوایم فورس بذاریم روی این سیستم عامل، نتیجه اش شد تنها 1 گوشی!! بعد سیمبین 3 رو داد بیرون و گفت این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست... اونم بعد چند وقت بی خیال شد و گفت فعلا با ویندوز فون مایکروسافت قرارداد بستیم.

hadi_vazi
27-05-2011, 07:47
منم الان دنبال گالاکسی اس 2 هستم و منتظرم که بیاد ولی دارن دق میدن نمیدونم چرا نمیاد.
سوام واقعا سخت بود یعنی چی یعنی راهی نداره؟

shahab_f
08-06-2011, 21:13
خب مثه اینکه کسی جواب سوال شما رو بلد نیست.
راستی دوستان الان دست دوی این گوشی رو چند میخرند ازمون؟؟

POLAR25
08-06-2011, 22:56
خب مثه اینکه کسی جواب سوال شما رو بلد نیست.
راستی دوستان الان دست دوی این گوشی رو چند میخرند ازمون؟؟
فکر کنم حدودای 250 تومن بخرن

vahidsport
14-06-2011, 15:49
آقا این گوشی پسوند MKV رو پخش میکنه؟ AVI تا چه رزولوشنی و تا چه بیتریتی رو پخش میکنه MKV چه طور

Punisher_2008
14-06-2011, 21:29
سوالای سخت می پرسی آخه !!
اما راجع به تاپیک راست میگی ، شما نگاه کن الان از هر 2-3 باری که روی «پست های جدید» کلیک کنی، یه بار حداقل تاپیک گلکسی اس 2 میاد بالا، یه زمانی تاپیک 8910 اینجوری بود، آمنیا اچ دی، گلکسی S2 زمان خودش بود. یه نگاهی به به صفحات اول بندازی میبینی بچه ها چقدر مشتاق بودند. هـــــــــــــــــــــی روزگار...:37:
بنده خدا 8910 قربانی سیستم عامل بی مزه ی سیمبین شد. اصلا هرکی به نوکیا اعتماد کرد همین شد، بعد از سیمبین Maemo داد گفت میخوایم فورس بذاریم روی این سیستم عامل، نتیجه اش شد تنها 1 گوشی!! بعد سیمبین 3 رو داد بیرون و گفت این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست... اونم بعد چند وقت بی خیال شد و گفت فعلا با ویندوز فون مایکروسافت قرارداد بستیم.
سلام...

من این گوشی رو نداشتم ولی از نزدیک باهاش کار کردم..
میتونم به جرات بگم هنوز که هنوز جز بهترین ها هست..
من نمیدونم چرا همه فکر میکنند مثلا اندروید خداست و بقیه سیستم عامل ها باید برن بوق بزنند..
مثلا همین سیمبین.. مثلا چه برنامه ای داخل اندروید هست که داخل سیمبین نیست؟
من خودم xperia x8 داشتم دادشم هم Diser HD داره باور کنید چیز جدیدی نیست..
تنها برتری که من دیدم بازی هاش هست..که باید گوشی های رده بالا انتخاب کنید که مطمئنن 350 به بالا هست که بهتونند بازی ها با گرافیک رو اجرا کنند .. ولی یک چیزی من گفتم 350 حد اقل هست ... میشه با 200 تومان یک PSP گرفت که از لحاظ بازی از هر گوشی برتر هست.اگه فقط به خاطر بازی 500 یا 400 تومان خرج یک گوشی میکنید بهتره برین سراغ یک کنسول دستی..

البته این نظر شخصی من.. من تجربه کار با ویندوز موبایل 6.5 رو داشتم. اندرید .سیمبین. الانم بادا..
واقعا چیز عجیبی من ندیدم..

من خودم الان هم بادا دارم و هم سیمبین.. ان 78 رو 2 سال نگه داشتم هنوز استفاده میکنم یک سری به گالری موبایل 9 بزنین سیمبین ویرایش 3 هست هر روز به برین براش بازی و برنامه جدید امده چه برسه به ویرایش 5 که گوشی های این سری سخت افزار قوی دارند به خصوص همین گوشی I8910 که سی پی یو 600 مگاهرزی داره.

این نظر من بود..
نظر شما چیه؟

ali_phd71
15-06-2011, 15:12
آقا این گوشی پسوند MKV رو پخش میکنه؟ AVI تا چه رزولوشنی و تا چه بیتریتی رو پخش میکنه MKV چه طور
فرمت mkv رو پخش نمیکنه ولی avi رو خوب پخش میکنه با کیفیت خیلی بالا من فیلم boys before flower رو بدون تغییر پسوند مینداختم با کیفیت بالا به خوبی پخش میکرد.

ali_phd71
15-06-2011, 15:17
سلام...

من این گوشی رو نداشتم ولی از نزدیک باهاش کار کردم..
میتونم به جرات بگم هنوز که هنوز جز بهترین ها هست..
من نمیدونم چرا همه فکر میکنند مثلا اندروید خداست و بقیه سیستم عامل ها باید برن بوق بزنند..
مثلا همین سیمبین.. مثلا چه برنامه ای داخل اندروید هست که داخل سیمبین نیست؟
من خودم xperia x8 داشتم دادشم هم Diser HD داره باور کنید چیز جدیدی نیست..
تنها برتری که من دیدم بازی هاش هست..که باید گوشی های رده بالا انتخاب کنید که مطمئنن 350 به بالا هست که بهتونند بازی ها با گرافیک رو اجرا کنند .. ولی یک چیزی من گفتم 350 حد اقل هست ... میشه با 200 تومان یک PSP گرفت که از لحاظ بازی از هر گوشی برتر هست.اگه فقط به خاطر بازی 500 یا 400 تومان خرج یک گوشی میکنید بهتره برین سراغ یک کنسول دستی..

البته این نظر شخصی من.. من تجربه کار با ویندوز موبایل 6.5 رو داشتم. اندرید .سیمبین. الانم بادا..
واقعا چیز عجیبی من ندیدم..

من خودم الان هم بادا دارم و هم سیمبین.. ان 78 رو 2 سال نگه داشتم هنوز استفاده میکنم یک سری به گالری موبایل 9 بزنین سیمبین ویرایش 3 هست هر روز به برین براش بازی و برنامه جدید امده چه برسه به ویرایش 5 که گوشی های این سری سخت افزار قوی دارند به خصوص همین گوشی I8910 که سی پی یو 600 مگاهرزی داره.

این نظر من بود..
نظر شما چیه؟
بله دوست عزیز من هم یک سال این گوشی رو داشتم فوقعالادس .کیفیتش حرف نداره از لحاظ سخت افزاری هم قویه ولی مشکلش اینه که ساپورت نرم افزاری نداره اولاش خیلی باحاش حال میکردم مثل بازی رالی با حجم 60مگ گذاشتم خیلی باحال بود کیفیتشم توپ ولی بعد دیدم خیلی کم بازی و نرم افزار خفن واسش میاد درصورتی که از لحاظ سخت افزار در حد ایفون بود بعد دیگه دادمش خواهرم واسه خودش حال کنه.:20:

vahidsport
20-06-2011, 10:08
آقا سامسونگ هنوز این گوشی رو پشتیبانی میکنه.... یا بوسی دَدِش گذاشته کنار مثل ویواز سونی اریکسون

تو یه کلا این گوشی بهتره یا ویواز پرو سونی اریکسون

Lord007
21-06-2011, 00:28
بله دوست عزیز من هم یک سال این گوشی رو داشتم فوقعالادس .کیفیتش حرف نداره از لحاظ سخت افزاری هم قویه ولی مشکلش اینه که ساپورت نرم افزاری نداره اولاش خیلی باحاش حال میکردم مثل بازی رالی با حجم 60مگ گذاشتم خیلی باحال بود کیفیتشم توپ ولی بعد دیدم خیلی کم بازی و نرم افزار خفن واسش میاد درصورتی که از لحاظ سخت افزار در حد ایفون بود بعد دیگه دادمش خواهرم واسه خودش حال کنه.:20:

من تعجب می کنم شما میگید بازی و نرم افزار براش نمیاد.الان هر روز کلی بازی برای سیمبین 3 میاد که بدون اغراق 70 درصدشون روی 8910 هم به راحتی جواب میده.
من خودم قصد فروش این گوشیو داشتم ولی الان با توجه به بازیهای خوبی که میاد فعلا منصرف شدم.در مورد نرم افزار هم واقعا تا الان هر چیزی که نیاز داشتم وجود داشته.
شاید الان تنها عیب 8910 اینه که راهی برای مولتی تاچ کردنش پیدا نشده.

shahab_f
22-06-2011, 00:28
من تعجب می کنم شما میگید بازی و نرم افزار براش نمیاد.الان هر روز کلی بازی برای سیمبین 3 میاد که بدون اغراق 70 درصدشون روی 8910 هم به راحتی جواب میده.
من خودم قصد فروش این گوشیو داشتم ولی الان با توجه به بازیهای خوبی که میاد فعلا منصرف شدم.در مورد نرم افزار هم واقعا تا الان هر چیزی که نیاز داشتم وجود داشته.
شاید الان تنها عیب 8910 اینه که راهی برای مولتی تاچ کردنش پیدا نشده.
شما اگه میشه هر بازی خوبی از سیمبین 3 که روی 8910 جواب میده رو نام ببر ما هم دانلود کنیم.
من آخرین بار PES2011 رو دانلود کردم که اونم شما گفتی خوبه:46:

farhooode
22-06-2011, 07:21
عیب کلی گوشی های سیمبین کند بودنشون هستش

Lord007
22-06-2011, 14:11
شما اگه میشه هر بازی خوبی از سیمبین 3 که روی 8910 جواب میده رو نام ببر ما هم دانلود کنیم.
من آخرین بار PES2011 رو دانلود کردم که اونم شما گفتی خوبه:46:
چشم :20:
Virtual table tennis 3D که قبلا فقط برای آیفون وجود داشت.

Turbo Grannies که یکی از بازیهای معروف آندرویده که اخیرا برای سیمبین 3 هم اومده.

Modern Combat 2 که البته جاواست ولی ساخت gameloft هست و بازی بدی نیست.

RedBull Fighters،یه بازی موتور سواری که گرافیک بالایی داره و برای سیمبین 3 اومده،البته من درست نفهمیدم کنترل بازی چطوریه!

لینک دانلودشون هم توی موبایلستان و هم توی همین فروم به راحتی پیدا میشه.

غیر از بازی،یه نرم افزار هست به اسم Smart Office که به وسیله اون میشه فایل های آفیس رو خوند و ویرایش کرد.اما مزیت اصلی ای که داره اینه که باهاش میشه فایل های pdf رو خیلی روون و راحت و به صورت تمام صفحه خوند.واقعا نرم افزار فوق العاده ایه.اصلا قابل قیاس با acrobat reader خود گوشی نیست.پیشنهاد می کنم حتما ازش استفاده کنید.

Lord007
22-06-2011, 14:16
عیب کلی گوشی های سیمبین کند بودنشون هستش

درسته.ولی سرعت گوشی 8910 با آخرین فرمور هایپریکس انقدری میره بالا که شما تقریبا فراموش می کنید که این همون گوشیه.

farhooode
22-06-2011, 16:05
این فریم ویری که گفتی رسمیه؟

یا کوک شدس؟
فریم ویر من XXII2 هستش

shahab_f
22-06-2011, 17:30
این فریم ویری که گفتی رسمیه؟

یا کوک شدس؟
فریم ویر من XXII2 هستش
فرمور های هایپر کوک شده هستند. سایتش اینه:

farhooode
22-06-2011, 20:59
الان بهترین فریم ویر که بتونم بیشتر بازی ها و برنامه ها رو ساین کنم راحت باشم و صدا و دوربین و سرعت و اینا یه جا باهم باشن چیه؟

shahab_f
22-06-2011, 21:16
خب این فرمورهای کوک شده که همشون هـک سرخود هستند، بنابراین برای نصب بازی و برنامه مشکل ندارید. سه تا فرمور کوک شده داریم که هرکدوم طرفدارهای خودشون رو دارند : N2O5 (اثر فانیل) که هنوز نداده بیرون ولی به زودی میده، یکی فرمور HX-V11 که آخرین فرمور هایپره ، و آخرین فرمور «احسان» که کوکر ایرانیه.
شما ویژگی های هر کدوم رو تویه سایتشون بخون ببین با کدوم بیشتر حال میکنی.
سایت هایپر رو که گفتم، سایت فانیل اینه :

و فرمور احسان رو هم توی موبایلستان میتونی پیدا کنی.

vahidsport
23-06-2011, 13:35
غیر از بازی،یه نرم افزار هست به اسم Smart Office که به وسیله اون میشه فایل های آفیس رو خوند و ویرایش کرد.اما مزیت اصلی ای که داره اینه که باهاش میشه فایل های pdf رو خیلی روون و راحت و به صورت تمام صفحه خوند.واقعا نرم افزار فوق العاده ایه.اصلا قابل قیاس با acrobat reader خود گوشی نیست.پیشنهاد می کنم حتما ازش استفاده کنید.

این برنامه رو من دارم تمام صفحه نمایش ولی ولی LandScape نداره برنامه میشناسید که تمام صفحه داشته باشه LandScapeهم داشته باشه ولی مثل ادوب مضخرف نداشه مثل foxitreader تو UIQ3

Lord007
24-06-2011, 08:25
این برنامه رو من دارم تمام صفحه نمایش ولی ولی LandScape نداره برنامه میشناسید که تمام صفحه داشته باشه LandScapeهم داشته باشه ولی مثل ادوب مضخرف نداشه مثل foxitreader
توی 8910 که وقتی گوشیو میچرخونی میره تو حالت landscape.فکر کنم بقیه گوشیام همینطوری باشه دیگه.

vahidsport
26-06-2011, 18:40
آقا این گوشی فیلم های بالای حجم 2 گیگ رو میتونه پخش کنه کدک و پسوند فرقی نداره اگه ممکنه تست کنید

shahab_f
27-06-2011, 16:08
من یه 3.6 گیگی با رزولوشن HD کار نکرد، که البته انتظاری هم نبود چون تو پی سی هم عقب جلو کردنش چند ثانیه لگ داره.

mahyarSAMSUNG
27-06-2011, 18:58
این برنامه آفیس رو که میگید رو من دارم ... حالت لند اسکیپ هم داره ... واقعا نرم افزار توپیه .. خیلی زوم کردنش سریع ...

برای دانلود

vahidsport
28-06-2011, 22:42
این برنامه آفیس رو که میگید رو من دارم ... حالت لند اسکیپ هم داره ... واقعا نرم افزار توپیه .. خیلی زوم کردنش سریع ...

برای دانلود

اصلا لند اسکیپ نداره تست کردم گوشیم Vivaz™Pro هست

Yashar Cross
05-07-2011, 11:01
سلام
دوستان یه امنیا اچدی تمیز سراغ دارم حدودا چند میارزه؟
اصلا نوش تو بازار پیدا میشه؟
دوستدار شما یاشار

shahab_f
12-07-2011, 12:03
آخرین ورژن Qt رو از کجا میتونم بگیرم؟

Lord007
13-07-2011, 11:02
توی موبایلستان توی قسمت نرم افزارای سری 5 هست شهاب جان.من الان با موبایلم وگرنه لینکشو واست میذاشتم.
یه سوال:بهترین مرورگری که واسه این گوشی هست چیه؟اپرا مینی که خیلی وقته برا من کار نمیکنه.یو سی هم که ورژن جاواش خوب نیست؛ورژن سیمبینشم با فارسی مشکل داره.

88x88
13-07-2011, 18:21
جدید ترین فرمویر کاستوم برای این گوشی اومد!
همین الان از تو تنور فنیل اومده بیرون.

هنوز نریختم ببینم چه جوریه. ولی خودش که کلی ذوق کرده بود با این اخرین کارش.
دوسان، یکم روش فلش این یکی فرمویر فرق داره.
1- اول گوشی رو هارد ریست کنید.
2- به این فرمویر فلش کنید.
3- لنگویج پک رو فلش کنید. ( فکر نکنم لازم باشه. برای فارسی پک جدا داشته باشه. بعدشم، سیمبیان خودش فارسی رو ساپورت می کنه. کیبورد فارسی هم که خیلی راحته ریختنش.)
4- یه فایل توی Z هست، که باید حتما نصب شه. گویا نصف فایل های صوتی و یه سری دیگه اون تویه. اسمش اینه: n2o5_mustHave.sis با فایل براوزر می شه ریختش.
5- گوشی رو ریبوت کنید.

صفحه ی دانلود فرمویر اینه:

که توش چینجلوگش رو نوشته، تهش هم لینک دانلودش هست.
چون سه تا مختلفش هست، اینجا نمی ذارم لینک دانلود مستقیم رو. برید هر کدوم رو که خواستید دانلود کنید.

shahab_f
19-07-2011, 12:11
راست میگی بنده خدا فانیل خیلی ذوق زده است، اگه کارت اعتباری داشتم یه donate ای میکردیم خرج تحصیلش درآد بیچاره!
============
یه برنامه هست به نام WhatsApp، کسانی که روی گوشی شون داشته باشند میتونند رایگان به هم sms بفرستند.
از وقتی نصبش کردم چه برنامه باز باشه چه بسته خود به خود به وایرلس وصل میشه. قطعش کنی، آنِ واحد دوباره وصل میشه. چیکار میشه کرد که اتوماتیک وصل نشه؟

88x88
28-07-2011, 08:41
راست میگی بنده خدا فانیل خیلی ذوق زده است، اگه کارت اعتباری داشتم یه donate ای میکردیم خرج تحصیلش درآد بیچاره!
============
یه برنامه هست به نام WhatsApp، کسانی که روی گوشی شون داشته باشند میتونند رایگان به هم sms بفرستند.
از وقتی نصبش کردم چه برنامه باز باشه چه بسته خود به خود به وایرلس وصل میشه. قطعش کنی، آنِ واحد دوباره وصل میشه. چیکار میشه کرد که اتوماتیک وصل نشه؟
خوب من الان سه روزه که دارم از واتس اپ استفاده می کنم.
اولا این طور که گفتی شهاب جان، با سیستم اس ام اس گوشی یکی نمی شه. خودش یه چیز جداییه.
تا جایی که من فهمیدم، خیلی باتری نمی کشه و بود و نبودش فرقیی نداره.
اما خیلی برنامه ی خوبی به حساب نمی اد.
اولا که ستینگش خیلی محدوده. جتا نمی شد یه دوستی رو به favarite اضافه کرد. گویا خودش بعد از یه مدت اگه زیاد اس ام اس رد و بدل کرده باشی، میارتشون تو فوریت.
بعد هم گزینه ریلود نداره. این یکیش خیلی احمقانه بود. دوستم معمولی اس داده بود که چرا انلاین نیستی. من تو خونه وای فای دارم و همیشه هم وصله وای فایم. هر چی تو گزینه های این برنامه نگاه کردم نه چیزی به اسم ریلود داشت نه کانکت و هر چیز دیگه ای.
ناچار با خودش یه اس ام اس دادم که برنامه مجبور بشه وصل شده، بعدش که وصل شد یهو چند تا اس ام اس با هم اومد.
یعنی اگه این برنامه پوش نوتیفیکیشن داشت چیز خوبی بود. ولی حیف که نداره.
بهترین چیزی که برای این برنامه پیدا کردم، قابلیت ام ام اسش بود که معمولیش تو ایران گرونه و می ارزه که ادم از این استفاده کنه...

shahab_f
29-07-2011, 12:39
منظورم از یکی شدن این بود که با همون رینگ تون گوشی اس ام اس میاد، همون زیر آیکون show و exit داره، و بالای گوشی علامت sms میاد که خب شبیه sms خود گوشیه.
مشکل ریلود هم نفهمیدم چی بود راستش.
اما باز بودن برنامه شاید زیاد باتری نگیره، اینکه همیشه به WiFi وصله به نظر من که قشنگ عمر باتری اش رو کم میکنه

88x88
30-07-2011, 09:34
منظورم از یکی شدن این بود که با همون رینگ تون گوشی اس ام اس میاد، همون زیر آیکون show و exit داره، و بالای گوشی علامت sms میاد که خب شبیه sms خود گوشیه.
مشکل ریلود هم نفهمیدم چی بود راستش.
اما باز بودن برنامه شاید زیاد باتری نگیره، اینکه همیشه به WiFi وصله به نظر من که قشنگ عمر باتری اش رو کم میکنه
خوب این برنامه برای ما که از این کارا نکرد.
البته رینگ تون رو نمی دونم چون من گوشیم همیشه خدا سایلنته. ولی نشون دادن این که یه اس ام اس داری برای من حداقل کار نکرد. فقط اون بالای منو ها یه علامت می اورد که گویا مربوط به چت می شه. چون روش کلیک می کردم برنامه ی IM خود گوشی رو می اورد. ولی من که همیشه از spb shell استفاده می کنم این ایکون رو هم نمی دیدم باید یا می رفتم توی منو های گوشی، یا خود برنامه رو باز می کردم که ببینم اس جدید دارم یا نه.

منظورم هم از ریلود این بود که بعضی اوقات با این که من به اینترنت وصلم، ولی اس ام اسی که دوستم برام فرستاده رو دیر نشون می ده.

ولی در کل بدک نیست. تنها مشکلش اینه که اولا تو ایران همه اسمارتفون ندارن، و اونایی که دارن همشون اهل یزنامه زسختن نیستن، دوما که همه اینترنت درس حسابی برای گوشی ندارن.
من خودم از این طرح های نامحدود استفاده می کنم وگرنه منم فک نکنم این برنامه رو می ریختم.

shahab_f
30-07-2011, 12:38
درسته، منم فقط برای sms زدن به پسرخالم که امریکاست ازش استفاده میکنم. چون غیر از این راه کلا sms بهش نمیرسه. اما اینترنت خیلی نمیگیره، توی connection manager گوشی مینویسه که چند کیلوبایت ریسیو و سنت داشته

aramesh_61
08-09-2011, 23:26
آقا این فریمور جدیده بدرد بخور هستش نصب کنیم؟

Lord007
17-09-2011, 18:08
خوب دیگه این تاپیکم داره به خاطره ها می پیونده..
آقا من توی مدتی که فرمور آخر هایپر رو گوشیم بود،یکی از بلندگوهای گوشیم سوخت.این میتونه به خاطر اورکلاک کردن باشه؟ :13:

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

راستی بچه ها این بازیو بنصبید که خیلی فاز میده.بهترین بازی ای که روی 8910 انجام دادم همین بوده تا حالا.

SAEEDSAMSUNG
18-09-2011, 18:23
انصافا گوشی خوبیه بعد از این همه سال هنوز من میبینم تاپیکش بالاست . خوش باشید با این گوشی!

shahab_f
21-09-2011, 18:20
دوستان browser چی کار میکنه الان روی گوشی؟ این اپرا من که مدت هاست قطعه.

Lord007
21-09-2011, 19:43
اپرا مینی با IP و Port جدید اومده که مثل قبلنا کار می کنه.توی موبایلستان هست اگه پیدا نکردی پیغام خصوصی بده برات میل کنم :46:

shahab_f
21-09-2011, 23:39
اپرا مینی با IP و Port جدید اومده که مثل قبلنا کار می کنه.توی موبایلستان هست اگه پیدا نکردی پیغام خصوصی بده برات میل کنم :46:
اگه زحمتش رو بکشید که خیلی خوب میشه:11:

Lord007
28-09-2011, 20:36
من اونی که تو پست چهارم بودو نصب کردم و الانم بدون مشکل داره کار می کنه

shahab_f
28-10-2011, 14:44
خب دیگه رسما این گوشی رو مرحوم شده باید تصور کرد، آخرین پست این تاپیک یک ماه پیش بود، فکر نکنم از دو سال و نیم پیش که این تاپیک باز شد تاحالا یک ماه قفه بین پست های این تاپیک افتاده باشه. حتی فانیل و هایپر هم بدون خداحافظی ماه هاست آپلود نکردند. البته من که تا سال دیگه میخوام نگهش دارم.

Lord007
03-11-2011, 20:09
یکی از آشناها آرک گرفته؛اون بازی گلف با کیفیته رو رو هر دو گوشی اجرا کردیم؛جالبه که روی 8910 سریعتر لود شد تازه کیفیت نمایش 8910 هم واقعا بهتر بود.

Lord007
03-11-2011, 20:14
یکی از آشناها آرک گرفته؛اون بازی گلف با کیفیته رو رو هر دو گوشی اجرا کردیم؛جالبه که روی 8910 سریعتر لود شد تازه کیفیت نمایش 8910 هم واقعا بهتر بود.من فکر میکنم هنوز هم میشه رو این گوشی حساب کرد.الان نهایت 250 بشه فروختش و گوشی ای که از همه لحاظ بهتر از 8910 باشه بالای 600 تومنه.

magham1362
07-11-2011, 19:46
از دوستان کسی می دونه اندروید روی این گوشی هم نصب می شه یا نه؟ چه ورژنی ؟ بخشی سراغ دارید برای راهنمایی که مطلب از توش پیدا کنم
ممنون

shahab_f
08-11-2011, 19:02
از دوستان کسی می دونه اندروید روی این گوشی هم نصب می شه یا نه؟ چه ورژنی ؟ بخشی سراغ دارید برای راهنمایی که مطلب از توش پیدا کنم
ممنون
اندروید روی این گوشی نصب نمیشه، به هیچ وجه، هیچ رقمه، هیچ وقت.

ice_ boy
06-12-2011, 22:50
هركس قصد فروش اين گوشيو داره اگه تميز باشه با قيمت خوبي ازش ميخرم.

a_m_663
11-12-2011, 12:25

shahab_f
16-12-2011, 11:57
دوستان بازی خوب جدید که روی این گوشی بیاد چی اومده؟ منظور از جدید در 1-2 ماه اخیره!

mahyarSAMSUNG
30-12-2011, 18:53
دوستان بازی خوب جدید که روی این گوشی بیاد چی اومده؟ منظور از جدید در 1-2 ماه اخیره!

واقعا شما انتظار دارید هنوز بازی جدید برای این گوشی بیاد ؟ اونم سیمبین 9.4 که خود نوکیا هم ساپورتش نمیکنه :41:

shahab_f
03-01-2012, 16:20
واقعا شما انتظار دارید هنوز بازی جدید برای این گوشی بیاد ؟ اونم سیمبین 9.4 که خود نوکیا هم ساپورتش نمیکنه :41:
از بازی های سیمبین^3 ، یه سری رو ساپورت میکنه به زور بعضی وقت ها

Lord007
27-01-2012, 13:28
با این وضع قیمتا من که پول ندارم یه گوشی بهتر بگیرم؛از بچه ها کسی امنیاشو عوض کرده؟

shahab_f
05-02-2012, 21:36
با این وضع قیمتا من که پول ندارم یه گوشی بهتر بگیرم؛از بچه ها کسی امنیاشو عوض کرده؟
من که نه! گفتم یه 6 ماه دیگه بریم فرنگ اونجا یه چی بخرم

Lord007
06-02-2012, 22:44
من که نه! گفتم یه 6 ماه دیگه بریم فرنگ اونجا یه چی بخرم

اینطوری ارزون تر در میاد؟حتی با این وضعیت الان ارز؟ الان دلار مسافرتی 1500 تا بیشتر نمیدن

shahab_f
06-02-2012, 22:58
اینطوری ارزون تر در میاد؟حتی با این وضعیت الان ارز؟ الان دلار مسافرتی 1500 تا بیشتر نمیدن
نه من قصد داشتم جهت ادامه تحصیل برم خارجه، از این رو گفتم همونجا بگیرم با کانترکت اپراتور و اینا!

88x88
01-03-2012, 23:22
من می خواستم گلکسی نوت بخرم، وایساده بودم قیمتش بیاد زیر یه ملیون که یهو شد یک و چهار صد!!!!
هنوزم امنیا رو دارم. ولی خیلی دیگه داره می ره رو اعصابم.
باتریش که دیگه داره فاتحش خونده می شه کم کم.
سنسور دوربینشم فکر کنم کثیف شده ( چون قبلا کیفیتش بهتر بود تو عکسا.)
اس ام اساش هم که همیشه رو اعصاب من بود. به 1000 تا می رسه قاطی می کنه...

Shadow Wolf
09-03-2012, 14:35
منکه هنوز دارمش.
انقد هم دوسش دارم....اصلا قصد ندارم بدمش بره...فعلا که میخوام نگهش دارم....شاید تا 3-4 ماه دیگه یه گوشی دیگه خریدم...ولی این رو میخوام حالا حالا ها نگه دارم.....واثعا لذتی که از این گوشی بردم هیچ گوشی ای نبردم!

mahyarSAMSUNG
09-03-2012, 20:52
من که 6ماه پیش فروختمش.6ماه با 1100سر کردم که پولام جمع شه برم نوت بگیرم.الان حدود 1هفتست نوت خریدم سفیدش رو گرفتم 1.350.عالیه

shahab_f
10-03-2012, 20:14
من که 6ماه پیش فروختمش.6ماه با 1100سر کردم که پولام جمع شه برم نوت بگیرم.الان حدود 1هفتست نوت خریدم سفیدش رو گرفتم 1.350.عالیه
مبارک باشه.
همیشه برام سوال بوده که تو جیبتون جا میشه note؟
8910 رو چند فروختید؟

88x88
16-03-2012, 00:10
اقا منم رفتنی شدم.
البته هنوز گوشی رو ندادم بره. ولی از فردا دیگه استفاده ای ندارم ازش.
نوت گرفتم...