PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8910 HD » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Symbian Touch و دوربین 8 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15

farhooode
29-01-2010, 12:41
واقعا؟
xxi5 هم بهتره؟
از این هم بهتره؟

DariushGreat
29-01-2010, 12:45
زلف علی جون؟ انشالله فارسی رو داره دیگه...؟! :دی

شاد و پیروز باشین :31::40::10:

mahyarSAMSUNG
29-01-2010, 12:57
دلیلش اینه که کابل تی وی معمولی از نوع RC هست و توانایی انتقال داده با حجم حداکثر یه فیلم VGA رو داره. اما حجم و پهنای باند مورد نیاز برای یه فیلم HD بسیار بالاست؛ برای همینه که با کیفیت افتضاح نمایش می ده...

ای بابا من نمیدونم چرا هر بار میگم کیفیت کابل تی وی پایینه همه میان برام اینو توضیح میدن . خودم اینو میدونم ولی اینجا یه مشکلی هست . پس چرا ان 95 8 گیگ روی ال ئی دی با کابل تی وی اینقدر خوب نشون می داد ؟ ولی ما با کابل تی وی و فیلم برداری که در سایز 640 در 480 کردیم رو کاملا کاملا شطرنجی نشون میداد ؟ اینطوری بگم که در حد کیفیت qcif بود . انگار فیلم برداری کا 750 رو داشتی نگاه میکردی . بالاخره کابل تی وی باید تا سایز 640 در 480 خوب نشون بده . من خودم احساس کردم که گوشی داره همون رزولیشن تصویری خودش رو روی صفحه مینداره و اصلا کاری به کایل نداره . اصلا یه چیز دیگه من عکسهایی رو که با سایز 8 مگاپیکسل گرفته بودم رو چرا اونطوری نشون میداد ؟ فاجعه بود !!! درصورتی که ان 95 اینطوری نیست .

ali racer
29-01-2010, 13:22
ای بابا من نمیدونم چرا هر بار میگم کیفیت کابل تی وی پایینه همه میان برام اینو توضیح میدن . خودم اینو میدونم ولی اینجا یه مشکلی هست . پس چرا ان 95 8 گیگ روی ال ئی دی با کابل تی وی اینقدر خوب نشون می داد ؟ ولی ما با کابل تی وی و فیلم برداری که در سایز 640 در 480 کردیم رو کاملا کاملا شطرنجی نشون میداد ؟ اینطوری بگم که در حد کیفیت qcif بود . انگار فیلم برداری کا 750 رو داشتی نگاه میکردی . بالاخره کابل تی وی باید تا سایز 640 در 480 خوب نشون بده . من خودم احساس کردم که گوشی داره همون رزولیشن تصویری خودش رو روی صفحه مینداره و اصلا کاری به کایل نداره . اصلا یه چیز دیگه من عکسهایی رو که با سایز 8 مگاپیکسل گرفته بودم رو چرا اونطوری نشون میداد ؟ فاجعه بود !!! درصورتی که ان 95 اینطوری نیست .

من فکر میکنم چیپ گوشی های دیگه قویتره
82 ام خیلی کیفیت تی وی اوتش بهتر از8910 ام هستش
اول فکر میکردم که دلیلش اینه که من از کابل82 استفاده میکنم
ولی یکی دیگه از دوستام که با هم8910 خریدیم کابل سامسونگ خریده بود
با اونم امتحان کردیم بازم کیفیت تی وی اوت 82 بهتر بود
جالبتر این که کیفیت تی وی اوت ان900 با همین نوع کابل بسیار بهتر از82 و 95 هستش!

farhad200
29-01-2010, 15:28
آقا من این گوشی رو یه هفتس خریدم
حالا فعلا 3 تا سوال داشتم؟
1-تنظیمات فیلمبرداری رو چطور ی میتونم روی HD یا D1 قرار بدم
2- من گوشیمو به xxi2 آپدیت کردم چرا 3تا آیکن package که تو صفحه اصلی هستن به رنگ آبی وسه بعدی تغییر پیدا نکردن ؟
3-نمیشه یه کاری کرد لیستای میس کال و رسیو کال و دیالد کال گوشی هر 30 روز یه بار پاک نشن و دایمی بشن؟
ممنون میشم جواب بدین

DariushGreat
29-01-2010, 15:53

حالا چرا می زنی؟ :41: من فکر کردم مشکلت اینه...

harrypotter
29-01-2010, 18:46
كلن كيفيت TV Out پايين هست دعوا نكنيد. در حد كار راه بنداز هست

babak_deghat
29-01-2010, 19:04
دلیلش اینه که کابل تی وی معمولی از نوع RC هست و توانایی انتقال داده با حجم حداکثر یه فیلم VGA رو داره. اما حجم و پهنای باند مورد نیاز برای یه فیلم HD بسیار بالاست؛ برای همینه که با کیفیت افتضاح نمایش می ده...

پس از چه کابلی باید استفاده کرد؟مدل خاصی داره؟

DariushGreat
29-01-2010, 20:55
کابل HDMI که بایستی درگاه و تراشه اش داخل گوشی باشه؛ که متاسفانه این گوشی هیچ کدومشو نداره... :41:

ali racer
29-01-2010, 20:59

فقط dlna دیگه راهی نیست که بتونی تصاویر با کیفیت ببینی از طذیق خود گوشی
البته
اونم که بی سیمه

farhad200
29-01-2010, 21:01
آقا من این گوشی رو یه هفتس خریدم
حالا فعلا 3 تا سوال داشتم؟
2- من گوشیمو به xxi2 آپدیت کردم چرا 3تا آیکن package که تو صفحه اصلی هستن به رنگ آبی وسه بعدی تغییر پیدا نکردن ؟
3-نمیشه یه کاری کرد لیستای میس کال و رسیو کال و دیالد کال گوشی هر 30 روز یه بار پاک نشن و دایمی بشن؟
ممنون میشم جواب بدین

یعنی واقعا کسی جواب این سوالات رو نمیدونه؟:13:

DariushGreat
29-01-2010, 21:09
فقط dlna دیگه راهی نیست که بتونی تصاویر با کیفیت ببینی از طذیق خود گوشی
البته
اونم که بی سیمه

تازه تلویزیونت هم بایستی پشتیبانیش کنه... :دی

ali racer
29-01-2010, 21:33
تازه تلویزیونت هم بایستی پشتیبانیش کنه...

اگه مودمت wlan داشته باشه
می تونی dlna رو فعال کنی و تصاویر رو با کیفیت روی صفحه ی مانیتور ببینی
بعدا میتونی انو وصل کنی به تلویزیون
عجب دم و دستگاهی شد :دی

ممنون میشم جواب بدین

1.میری تو قسمت دوربین
حالت فیلمبرداری
تولبار سمت چپ گزینه سوم (از بالا به پایین)
آیکون تعیین رزولوشن هستش رزولوشن رو 720 در 480 بزار
2.از این فریمور استفاده نکردم تا حالا
3.حداکثرش 30 روزه و گوشی بیشتر از این رو ثبت نمیکنه تو سری 60 ورژن30 برنامه برای این کار هست
روی همین گوشی
مگه این که برنامه نصب کنی (برنامه اش رو تا حالا ندیدم واسه ورژن 5)

زلف علی
30-01-2010, 13:05
اینم ورژن نهایی XXIL5 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هیچ کس XEJA1 نریخته ؟

hackerer
30-01-2010, 14:23
سلام بچه ها
خیلی خیلی شرمنده میخواستم این گوشی رو بخرم چند تا سوال داشتم(راستش به اندازه ای وقت ندارم که این تاپیک رو بخونم در صورت ممکن جوابها رو کامل تر بهم بدید)

1-صفحه نمایشش از همه لحاظ چطوره(کیفیت تصویر- زیر نور افتاب و ...)
2-در کل نگه داشتن شار گوشی چطوره
3-صدای اسپیکر گوشی در چه حدیه و کیفیت مطلوبی داره(هم در حال زنگ خوردن و هم پخش موزیک)
4-سرعت گوشی چطوره
5-حمل گوشی سخت نیست(یعنی تو جیب جا میشه و خوش دست هست)
6-ساپورت کردن مموریش در چه حدیه(سرعت خواندن اطلاعات رو مموری) و مموری اورجینالش چنده
7-خروجی تلویزیون داره(منظورم با فیش هست جدگانه براش بخریم)

خیلی خیلی ممنون منتظرما(میخوام برم بخرم)

زلف علی
30-01-2010, 14:38
سلام بچه ها
خیلی خیلی شرمنده میخواستم این گوشی رو بخرم چند تا سوال داشتم(راستش به اندازه ای وقت ندارم که این تاپیک رو بخونم در صورت ممکن جوابها رو کامل تر بهم بدید)

3-صدای اسپیکر گوشی در چه حدیه و کیفیت مطلوبی داره(هم در حال زنگ خوردن و هم پخش موزیک)
4-سرعت گوشی چطوره
6-ساپورت کردن مموریش در چه حدیه(سرعت خواندن اطلاعات رو مموری) و مموری اورجینالش چنده

1- کیفیت عالی ... تاچ عالی ... زیر نور افتاب خوب
2- راضی کنندس
3- عالی
4- عالی
5- نه
6- عالی ... تا 32 گیگو راحت ساپورت میکنه
7- داره

ha789di
30-01-2010, 15:26
دوستان اینم فریمور جدید برای این گوشی

I8910XEJA1

این فریمور همین امروز اومده و بتا هم نیست
دیگه این فریمور هیچ مشکلی نداره برید حالشو ببرید :دی

کسی اینو نصب نکرده آیا فارسی ساپورت میکنه؟

ali racer
30-01-2010, 15:32
سلام بچه ها

4-سرعت گوشی چطوره

این نظر شخصی من و حاصل تجربه خرید چند ماهه این گوشیه

1.زیر نور مستقیم آفتاب اصلا راضی کننده نیست ولی در باقی موارد عالیه
2.متوسط(با اتفاده بیشتر از معمول هر روز باید شارژ کنی
مخصوصا اگه اهل بازی باشی
3.سرحاله
4.سرعتش در مجموع خوبه البته اگه برنامه و بازی سنگین نصب کنی سرعتش تو باز کردن منو ها
افت محسوسی پیدا میکنه ولی در مورد عکس و فیلم زیاد مشکلی نداره
5.اندازه اش بزرگه و بعضی اوقات مخصوصا تو تابستان آزار دهندست
چون ن میشه جیب پیراهنت بزاریش نه جیب شلوار :31:
6.بستگی داره مموری از چه کلاسی بخری
اگه مموری کلاس 4 بخری واقعا سرعتش بالاست البته قیمتش هم گرون تره
من 16 گیگ رو روش امتحان کردم مشکلی نداشته
7.تو بعضی پک ها کابل هست تو بعضی نه ولی معمولا کابل تی وی ندارن

aramesh_61
30-01-2010, 15:34
به نظر شما ظاهر این گوشی خوبه؟ یعنی شیک هست یا مثل این گوشی چینی بزرگا میمونه؟

shahab_f
30-01-2010, 19:03
یادتونه دفعه قبل گوشیم روی حالت لودینگ هنگ کرد ولی یه دفعه درست شد ؟ خب من حماقت کردم و بازم فلش نکردم تا امروزم دوباره اونجوری شد ، و یادتونه گفته بودین اگه اینجوری شد به هیچ وجه باتری رو در نیارید چون بوتش میپره؟ من حماقت بعدی رو هم کردم و درآوردم ، ... اما خوش بختانه نپرید !!! الان فلش کردم به آخرین فرمویر که روسیه .
سوالی بود در خدمتم

eshghe omnia
30-01-2010, 21:36
سلام به همه دوستان بحث امنيا اچ دي
مدت 3 ماه اين فروم رو از صفحه 1 تا 240 مطالعه كردم و بالاخره سه روز پيش امنيا اچ دي را خريدم
بنده يكي از طرفداران پروپا قرص نوكيا بوده ام و با درجا زدن هاي مكرر نوكيا و چيني شدن گوشي هايش از لشكر نوكيا جدا شدم و به لشگر سامسونگ پيوستم.
طي همين دو روز فهميده ام كه انتخابم عالي بوده فقط در مورد عمر قطعات زمان قصاوت خواهد كرد
به نظر من اين گوشي با اين امكانات و اين قيمت براي سامسونگ سود چنداني نداره .فقط اين گوشي روزده تا نوكيا رو به زانو درآره
دارم الان روي عكاسي اين گوشي كار مي كنم و به زودي به شما هم خواهم گفت بسياري كه با بعضي عكس هاي اين گوشي مشكل دارند. عكاسي بلد نيستند.
فيلم برداريش n95 , 96 , و 97 رو گذاشته تو جبب بغلش
كابلtv رو هم اگر به آينده نگاه كنيم به زودي تلويزيون هاي LCD همه جا وجود خواهد داشت.
جي پي اس اون عاليه و با امكان شبكه اي در كمتر از 30 ثانيه مكان رو به شما ميده و بعدم خيلي زود به ماهواره متصل مي شه
قطب نما اگر درست اول درهمه جهات بچرخونيد و كاليبره بشه دقتش خوبه
من ورپن IF6 رو دارم كاملا هم از اون راضيم ولي خوب امكان اپتيمايز شدن رو حتما داره
راستي اسمارت كام 1.56 ساين شده با امكان زوم لمسي روش برزين حالشو ببرين

babak_deghat
31-01-2010, 11:32
من ورپن IF6 رو دارم كاملا هم از اون راضيم ولي خوب امكان اپتيمايز شدن رو حتما داره
راستي اسمارت كام 1.56 ساين شده با امكان زوم لمسي روش برزين حالشو ببرين

راجع به این 2 خط توضیح می دید؟
اینا که گفتید یعنی چی اصلا؟:eh:

aramesh_61
31-01-2010, 19:52
آقا یکی از دوستان که این فریمور جدید رو نصب کرده بیاد یکم در موردش توضیح بده، اگه خوبه و ایرادی نداره ما هم نصب کنیم. ممنون

ha789di
01-02-2010, 09:51
آقا یکی از دوستان که این فریمور جدید رو نصب کرده بیاد یکم در موردش توضیح بده، اگه خوبه و ایرادی نداره ما هم نصب کنیم. ممنون

من نصب کردم به نسبت xxil5 بهتر شده ولی هنوز عالی نشده و کلا تفاوتی با قبلی ها نداره به نظر من ارزش نصب نداره و در حال حاضر بهترین فریمور xxii2 است.............

eshghe omnia
01-02-2010, 20:29
سلام
منظورم ورژن If6 فريمور گوشي بود كه كاملا ازش راضيم ولي خوب بعضي اشكالات بهتره كه رفع بشه
منظورم برنامه smartcom gps بود كه ورژن 1.56 آن خيلي خوب با امكان لمسي كار ميده فقط اگر ساين نشده باشه بايد گوشي شما هك شده باشه تا بتونين نصب كنين و اگر ساين شده آن را پيدا كنيد روي گوشي هك نشده هم نصب مي شود.

يه چند تا سوال هم از دوستان داشتم
1- هدفون گوشي ظاهرا كنترل تغيير آهنگ و يا ولوم صدا رو نداره. من يه هدفون 5800 هم روش وصل كردم كليداش كار نداد با اينكه هر دوشون s60 v5 هستند فقط مي خواهم بدونم راهكاري براي كنترل آهنگ ها از روي هدفون هست؟

2- فرمت صدايي كه روي فيلم ضبط ميشه چيه كه برنامه vlc media player آن رو پخش نمي كنه

aramesh_61
01-02-2010, 20:30
من نصب کردم به نسبت xxil5 بهتر شده ولی هنوز عالی نشده و کلا تفاوتی با قبلی ها نداره به نظر من ارزش نصب نداره و در حال حاضر بهترین فریمور xxii2 است.............

مرسی عزیز به خاطر جوابت، به نظرت فریمور من که IF6 هستش رو به این ارتقا بدم یا نه؟ آخه من فریمور جدید رو که حدودا 117 مگ هستش دانلود کردم ولی چون گفتی ارزش نداره نصبش نکردم ولی فکر میکنم فریمور جدید از IF6 که دیگه بهتره!

shahab_f
01-02-2010, 21:00
دوست عزیز من با این فرمویر یه مشکلی دارم ، اونم اینکه از هر کانتکت دو تا نشون میده ، وقتی هم یکیشو پاک میکنی ، اونیکی هم پاک میشه ، شما همچین مشکلی ندارین ؟ نمیدونین اشکال چجوری حل میشه؟

ha789di
02-02-2010, 12:48
مرسی عزیز به خاطر جوابت، به نظرت فریمور من که IF6 هستش رو به این ارتقا بدم یا نه؟ آخه من فریمور جدید رو که حدودا 117 مگ هستش دانلود کردم ولی چون گفتی ارزش نداره نصبش نکردم ولی فکر میکنم فریمور جدید از IF6 که دیگه بهتره!

آره مطمئنا اگه به این فریمور جدید آپدیت کنید بهتره........ودر مقابل IF6 ارزش نصب رو داره..........

دوست عزیز من با این فرمویر یه مشکلی دارم ، اونم اینکه از هر کانتکت دو تا نشون میده ، وقتی هم یکیشو پاک میکنی ، اونیکی هم پاک میشه ، شما همچین مشکلی ندارین ؟ نمیدونین اشکال چجوری حل میشه؟

به این آدرس برید:CONTACTS/SETTINGS/CONTACTS TO DISPLAY
بعد اونو روی حالت PHONE MEMORY بزارید
بعد تیکsim memory رو بردارید درست میشه.....

88x88
02-02-2010, 15:13
باو چرا جواب کسی نداد؟ پستم فکر می کنم ده صفحه قبل گم شد. اینم سوالایش که اگر لطف کنید جواب بدید خیلی ممنون می شم:

حالا اینا هیچی، بهترین تسک منیجری که میشناسید چیه؟
روی این گوشی انگیج می شه ریخت؟ یادمه می گفتن روی اینویت ( 8510 ) ریختن.
پایتون ( پیتون؟!؟) رو از کجا بگیرم که با این گوشی مشکل نداشته باشه؟ یکی دو تا پیدا کردم ریختم یا ارور سرتیفیکیت داد ( یادمه ساینش کرده بودم و این ارور رو می داد.) و یا می ریخت و باز هم برنامه های خاصی رو اجرا نمی کرد.

حالا تازگیا با همون helloOX2 گوشیم رو هک کردم. اما بعد از این که ریستارت کردم دو باره برای ریختن برنامه ارور سرتیفیکیت می ده. ( قبلش ارور نداد هر چی که ریختم. پایتون رو هم ریختم. که البته برنامه هایی که پایتون احتیاج داشتن بازم کار نمی کنن.)
حالا چی کارش کنم؟ رام پچر رو چه شکلی باید استفاده کرد؟
------------------------------------------------------
اقا منم این مشکل دو تا نشون دادن کانتکس رو داشتم. این کاری که می گید هم تاثیری نداشت. اما یه بار همشون رو پاک کردم با بک اپ قبل از اپگریدم کانتکتس رو دوباره برگردوندم مشکل حل شد.

shahab_f
02-02-2010, 17:38
به این آدرس برید:CONTACTS/SETTINGS/CONTACTS TO DISPLAY
بعد اونو روی حالت PHONE MEMORY بزارید
بعد تیکsim memory رو بردارید درست میشه.....
نه اینکارو که عقلم رسید ، مشکل از جای دیگه ست . مرسی به هر حال
شما از چه فایل مودمی برای فلش استفاده کردین ؟ چون این فرمویر فایل مودم نداشت

shahab_f
02-02-2010, 17:44
ویرایـــــش

ha789di
02-02-2010, 17:48
نه اینکارو که عقلم رسید ، مشکل از جای دیگه ست . مرسی به هر حال
شما از چه فایل مودمی برای فلش استفاده کردین ؟ چون این فرمویر فایل مودم نداشت

یه چیز دیگه اگه یه بک آپ از دفتر تلفونتون دارید همه رو پاک کنید و دوباره یه restore کنید...........
من از فایل مودم فریمور jvja1 همونی که مال آفریقا بوداستفاده کردم.........

hummer_1990
02-02-2010, 18:54
سلام
من حوصلم نگرفت همه این پستارو بخونم میخواستم بدونم کسانی که از omnia HD استفاده میکنن تاحالا باهاش مشکلی داشتن؟
روون کار میکنه؟چیزی کم نداره؟
آمار تعداد خرابیهاش چه قدره؟
از این گوشی بهتر دیگه چه مدل گوشی هایی میشه پیدا کرد؟
من میخوام یکی از همین OMNIA HD بگیرم ارزشش رو داره؟

farhooode
02-02-2010, 21:55
من یپشنهاد میکنم ساتیو بگیری
سیستم عامل روان تری داره
دلیل دارم:
1- طی این مدتی که i8910 دارم یه سری مشکلات بچه گانه داره

DariushGreat
02-02-2010, 22:09
سیستم عامل روان تری داره
دلیل دارم:

سیستم عامل روونترش بخوره توی سرش! 600 تومن پول مفت بدیم به سونی اریکسون چی چی بگیریم؟ فقط دوربین عکاسی؟؟؟ :13: از شما بعید بود! خود شما از بزرگترین منتقدان ساتیو بودین...

harrypotter
02-02-2010, 23:01
سیستم عامل روان تری داره
دلیل دارم:

بزرگ ترين اشتباش اينه كه اسم سامسونگ روشه؟؟
واقعن جنازه 8910 به كل اعتبار SE مي ارزه.

farhooode
02-02-2010, 23:26
سامسونگ هنوز مونده بپای تکنولوزی سونی برسه

actooor
02-02-2010, 23:41
این فرهوده اقا خانم از اولشم مشکل داشت با همه...هنوز درست نشده بنده خدا...:دی

DariushGreat
03-02-2010, 00:08

می خوام یه روز شرکت سازنده موبایل بزنم. یادم باشه به شما یه سمتی مربوط به منتقد بودنت بدم ( مثل ناظر کیفیت، یا مدیر بخش نرم افزاری و ... ) خداییش با وجود شما فکر کنم شرکتم هرچی سازنده موبایله زیر پاهاش له کنه! :5:

آقا یه چیزی... بوی خرید گوشی میاد! احتمالا N82 ام رو بفروشم و این رو بگیرم :21: فعلا دارم روی پروژه کار می کنم

farhad200
03-02-2010, 00:22
هیچ کس نمیتونه ایراد خاصی از این گوشی بگیره تنها ایرادش شارژشه. خداییش من که راضیم ازش

farhooode
03-02-2010, 00:38
این گوشی تنها مزیتش پلیر اچ دی و فیلم برداری اچ دی هستش

farhad200
03-02-2010, 01:18

اشتباه میکنی عزیز منم یه زمانی میگفتم فقط ساتیو ولی دنیا(البته حرفه ایاش) دارن میگن samsung اونم omnia hd

H a m e e d
03-02-2010, 01:44
من تاحالا ندیدم یه نفر از گوشی ای که خودش داره این همه انتقاد کنه:31:، اونم وقتی که گوشی واقعا در ردیف متوسطها نیست.
هرچند هنوز دستم نگرفتمش، واسه همین زیاد نظر نمیدم ولی به وقتش که خریدم میام میگم مزایا و معایبشو از نظر خودم
ضمنا فکر میکنم وقتی عده قابل توجهی سر یک ویژگی یا کمبود که اونو نقص گوشی میدونن به اتفاق نظر برسن و همگی اونو تایید کنن اونوقت میشه گفت اون یه عیب کلی در مورد گوشی هست و در بقیه موارد نظرها شخصی ان (ممکنه از دید برخی ها بی اهمیت و قابل چشم پوشی باشه یا اصلا عیب تلقی نشه) یا ممکنه در تعداد کمی از دستگاههای خریداری شده ی اون مدل مشاهده شده باشه.
مثلا من الآن دیگه فهمیدم که مشکل "فیلمبرداری این گوشی در حالت HD از لحاظ نرخ فریمها در ثانیه و فریز شدن تصویر و کیفیت پایین صدای فیلمبرداری" یه عیب کلی در مورد این گوشی هست.
و مثلا نمیشه کیفیت صفحه نمایش یا اسپیکرش و... رو بهمین راحتی زیر سوال برد، چون واکنش عموم دارندگان این گوشی و کسایی که باهاش کار کردن در این موارد مثبت بوده.
بنابراین این رده از گوشیها مثل i8910 ، ساتیو،Aino طوری نیستن که بشه در موردشون به تنها مزیت بسنده کرد.

منم فکر میکنم جنگ بین طرفداران برندهای مختلف چنین جبهه گیریهایی رو بوجود میاره، وگرنه کیه که ندونه این پنج، شش برند برتر در تولید تلفن های همراه جهان، هر وقت اراده کنن میتونن محصولی تولید کنن که رو دست اون یکی بلند شه و از لحاظ تکنولوژی تولید، من خودم به شخصه فکر میکنم بخصوص در سالهای اخیر بسیار به هم نزدیک شدن، حالا سهم کدوم یک در بازار جهانی بیشتره دیگه به این موضوع ربط پیدا نمیکنه.

ali8510
03-02-2010, 09:33
باو چرا جواب کسی نداد؟ پستم فکر می کنم ده صفحه قبل گم شد. اینم سوالایش که اگر لطف کنید جواب بدید خیلی ممنون می شم:

حالا تازگیا با همون helloOX2 گوشیم رو هک کردم. اما بعد از این که ریستارت کردم دو باره برای ریختن برنامه ارور سرتیفیکیت می ده. ( قبلش ارور نداد هر چی که ریختم. پایتون رو هم ریختم. که البته برنامه هایی که پایتون احتیاج داشتن بازم کار نمی کنن.)
حالا چی کارش کنم؟ رام پچر رو چه شکلی باید استفاده کرد؟
------------------------------------------------------
اقا منم این مشکل دو تا نشون دادن کانتکس رو داشتم. این کاری که می گید هم تاثیری نداشت. اما یه بار همشون رو پاک کردم با بک اپ قبل از اپگریدم کانتکتس رو دوباره برگردوندم مشکل حل شد.

شما بايد بري داخل رام پچر اونجا پچارو اكتيو كنيد.تا ارور سرتيفيكيت نده.هر بار كه ريستارت كني دوباره بايد پچاتو اكتيو كني.
فقط وقتي لازم داري اكتيو كن چون تو مصرف باتري تاثير ميذاره.

aramesh_61
03-02-2010, 11:46
سلام
من دیشب فریمور جدید رو ریختم از فریمور قبلیم (IF6) خیلی بهتره ولی نمیدونم چرا دیگه دیکشنریش کار نمیکنه، یعنی باز میشه و همه ی کلمات رو داره ولی معنی کلمات رو نمیتونه بیاره، کسی میدونه علتش چیه؟ ممنون

ha789di
03-02-2010, 12:19
سلام
من دیشب فریمور جدید رو ریختم از فریمور قبلیم (IF6) خیلی بهتره ولی نمیدونم چرا دیگه دیکشنریش کار نمیکنه، یعنی باز میشه و همه ی کلمات رو داره ولی معنی کلمات رو نمیتونه بیاره، کسی میدونه علتش چیه؟ ممنون

احتمالا اگه گوشیتونو فرمت کردین فایلهاش پاک شده وباید فایلهاشو دوباره دانلود کنید فکر کنم فایلهاش حدود 57 مگ است 

DariushGreat
03-02-2010, 14:41
آقا یه پرسش!
فرمویر های 8 گیگ و 16 گیگ با هم فرقی دارن؟

eshghe omnia
03-02-2010, 15:17
اينم تقديم به طرفداران satio
دو سه روز پيش تو مركز رسمي فروش سوني و سامسونگ بودم يه نفر ساتيو دو روز كاركرد رو آورده بوده و حاضر بود با 200 تومان ضرر بفروشه مي گفت از فيلمش راضي نيست.
فيلم امنيا رو تو شب زير نور مهتابي امتحان كردم عاليه
عكسش در روز كه محشر به پا مي كنه
عكس برداريش در شب قلق خاصي داره كه اگه رعايت كنين هيچ دوربيني فعلا همچين عكسي در شب نمي گيره:
سه قدم تا عكس عالي در شب با امنيا اچ دي

1-سرسري نگيريد. خيلي وقت ها كه فكر مي كنيد لنز تميزه اگه اونو در مقابل يك منبع نور در زواياي متخلف بگيرين مي تونين لك هاي احتمالي رو ببينين. خود من تو شب عكس مي گرفتم دلگير شده بودم به نظرم هم لنزش تميز بود ولي وقتي جلوي نور تو زاويه هاي مختلف ديدم متوجه جرم روي لنز شدم و اونو برطرف كردم عكس عالي شد.
2- در شب تا جائئكه امكان داره پشت به نور يا لامپ نايستيد.
3- اكنون مهمترين نكته : اگر هر قدر هم لرزش دست شما كم هست از دست استفاده نكنين چون اين دوربين براي جبران كمبود نور در شب دو كار مي كنه كه يكي بالا بردن iso است و دوم افزايش زمان نوردهي كه اين دو مورد باعث افزايش اثر لززش دست مي شود خوب چه كنيم
خيلي ساده است در منوي تنظيمات عكس برداري timer ; كه در حالت عادي off است رو رو حالت 2 ثانيه يا بيشتر قرار دهيد.
اكنون بعد از فوكوس دقتي دگمه عكس برداري رو فشار ميدهيد اثر تكان دست موقع فشار دادن دگمه در 2 ثانيه به حد اقل مي رسد و نتيجه::::::::::: عكس عالي در شب بهتر از هر دوربين موبايل
بااين روش با گوشي هايي مثل n96 , N97 مسابقه عكاسي گذاشتم كاملا له شدند.

1- از تميز بودن لنز مطمئين شويد. اين مرحله رو

mahyarSAMSUNG
03-02-2010, 15:20

یعنی شما صفحه ای که این گوشی داره رو با ان 97 و ساتیو یکی میکنید ؟

آقا یه پرسش!
فرمویر های 8 گیگ و 16 گیگ با هم فرقی دارن؟

فرقی نمیکنه

babak_deghat
03-02-2010, 16:00
سامسونگ هنوز فریمور رسمی جدید خاورمیانه ای این گوشی رو منتشر نکرده؟

ha789di
03-02-2010, 17:18
سامسونگ هنوز فریمور رسمی جدید خاورمیانه ای این گوشی رو منتشر نکرده؟

نه هنوز احتمالا تا ماه می میاد..........

Real Madrid C.F
04-02-2010, 10:47
دوستان شرمنده اینجا میپرسم ولی قیمت 8 و 16 بدون گارانتی این گوشی؟؟؟

gh7reza
04-02-2010, 11:06
آقا لطف کنید قیمت روز این گوشی را بگید

88x88
04-02-2010, 11:39
ali8510 خان خیلی ممنون. بلاخره یکی یه تیکه از سوالم رو جواب داد.
ولی من هنوز مشکل دارم.
بازم سرتیفیکیت.
یکم می شه بیشتر توضیح بدید؟ الان این جوریه مشکلاتم.
این برنامه ی رام پچر دو تا گزینه توی صفحه ی اصلیش داره. Instal server_FP2 , open4all.
اینا هر کدوم به چه دردی می خورن؟ روشون که کلیلک می کنم یه منو هایی باز می شه. یه قسمتش پچ هست، که توش اولین گزینه apply و دومیه یکم عجیبه که ازش سر در نمی ارم.Rem.from auto. کسی می دونه چیه؟ سومی هم اینفو هست که هیچی
توی منوی اصلیش هم زیر پچ یه گزینه داره disable caps. این چیه؟ باید استفاده اش کنم؟ قبل از اپلای کردن پچ ها؟
----------------------------------------------------------------

این دیگه یکی از عجیب ترین حرف هایی بود که شنیدم.
دوست عزیز سونی توی کدوم تکنولوژی از سامسونگ جلو تره؟
قسمت اخبار انجمن رو نگاه می کنی؟ این که سامسونگ بزرگ ترین شرکت فناوری سال شد رو شنیدی؟ این که دومین تولید کننده ی تلفن های هوشمنده رو شنیدی؟ ( سونی تا چهارم هم نیست.) بزرگ ترین شرکت تولید تراشه است، این رو می دونستی؟
تازه سامسونگ چند وقته توی اولین ها هم هست. اولین گوشی با فیلم برداری اچ دی رو پارسال زده. اولین گوشی 12 مگا پیکسلی رو چند وقتی می شه زده. اون وقت چقدر باید از سونی جلو تر باشه که بگید به تکنولوژی سونی رسیده؟
حالا همین ساتیو، دقت کردی چقدر تکنولوژی لمسیش عتیقه اس؟ دیدی صفحه ی امنیا اچ دی AMOled هست؟
دقت کردی چقدر علامت سوال استفاده کردم؟

DariushGreat
04-02-2010, 12:08
آقا دیشب با دوستم رفتم علاءالدین و از نزدیک امنیا HD رو دیدیم... واقعا خورد توی ذوقم! :13: اصلا اون چیزی که فکر می کردم نبود...

farhooode
04-02-2010, 12:45
ali8510

این دیگه یکی از عجیب ترین حرف هایی بود که شنیدم.
دوست عزیز سونی توی کدوم تکنولوژی از سامسونگ جلو تره؟
قسمت اخبار انجمن رو نگاه می کنی؟ این که سامسونگ بزرگ ترین شرکت فناوری سال شد رو شنیدی؟ این که دومین تولید کننده ی تلفن های هوشمنده رو شنیدی؟ ( سونی تا چهارم هم نیست.) بزرگ ترین شرکت تولید تراشه است، این رو می دونستی؟
تازه سامسونگ چند وقته توی اولین ها هم هست. اولین گوشی با فیلم برداری اچ دی رو پارسال زده. اولین گوشی 12 مگا پیکسلی رو چند وقتی می شه زده. اون وقت چقدر باید از سونی جلو تر باشه که بگید به تکنولوژی سونی رسیده؟
حالا همین ساتیو، دقت کردی چقدر تکنولوژی لمسیش عتیقه اس؟ دیدی صفحه ی امنیا اچ دی AMOled هست؟
دقت کردی چقدر علامت سوال استفاده کردم؟

بله
فکر میکنی سونی تکنولوژی استفاده از amoled تاچ خازنی رو نداره؟
چرا داره
من هنوز هم سونی رو سرور میدونم
سامسونگ هیچ هنری نداره وفقط تنها هنرش تقلیده این تراشه ها هم همشون در شهر حیفا اسراییل به کمک یک شرکت اسراییلی برای سامسونگ طراحی میشن
من خودم i8910 دارم که اینو میگم

این موضوع رو بدون که سونی تکنولوژی خودشو از آمریکا میگیره
ولی سامسونگ از اسراییل

R@R#M@N
04-02-2010, 14:03
اولین گوشی 12 مگا پیکسلی رو چند وقتی می شه زده.
lol

AMOLED چه ربطی به تکنولوژی خازنی داره ؟؟

Real Madrid C.F
04-02-2010, 15:23
دوستان طرفداره سونی لطف کنین برین تو تاپیکایه خودتون کل کل کنین اینجا جای بازی نیست و بحث جدیه!! من یه سوال پرسیدم اگه میشه اونو جواب بدین در بالا مر30

R@R#M@N
04-02-2010, 16:05
کسی کل کل نکرد
سوال پرسیدم !؟؟

AMOLED چه ربطی به تکنولوژی خازنی داره ؟؟

farhooode
04-02-2010, 16:21
سونی یک شرکت جلوتر از زمان خودش هست
ولی سامسونگ بیشتر کاراش تقلیدی هستش
من بعنوان کسیکه بیشتر گوشی هام سونی اریکسون بوده و گوشی الانم i8910 سامسونگ هستش عرض میکنم

زلف علی
04-02-2010, 16:50
کسی کل کل نکرد
سوال پرسیدم !؟؟

دوستمونم نگفت تاچش ربطی به amoled داره
میگه تاچ ساتیو داغونه و صفحه 8910 ameoled هست
ینی چی ؟ ینی 8910 هم تاچش بهتره هم نوع صفحه نمایشگرش
کلاً 8910 بهتره دیگه با کلمات بازی نکنید :27:

R@R#M@N
04-02-2010, 21:25
آها ! از اون نظر:27:
الان متوجه شدم ! اون دوتا جمله جدا بود :21:! آخه دوستمون همه جملات رو جدا نوشته بودن ولی این دوتا رو پشت سر هم !:46:

88x88
04-02-2010, 21:38
بله حق با ایشون هست.
من اول یه سری چیزا گفتم که به نظر خودم برتری کل سامسونگ رو نسبت به سونی نشون می داد. بعد هم دو تا مورد گفتم که به نظرم برتری امنیا اچ دی رو نسبت به ساتیو با اون هیکل عظیمش نشون می داد.

farhoode خان این که هر چیزی کجا تولید می شه و تکنولوژیش مال کجاس چه ربطی داره؟
تازه من شایعاتی راجع به این که تراشه های سامسونگ توی اسرائیل تولید می شه شنیده بودم.( باور نکردم. اخه از کی تا حالا اسرائیل صنعتی شده؟ ) اما این که سونی تکنولوژیشو از امریکا می گیره رو نشنیده بودم. می شه یه منبعی بیاری؟
حالا این که سونی چه تکنولوژی هایی داره و نداره مهم نیست، مهم اینه که از این تکنولوژی هایی که داره چیچیش به ما می رسه. فرض بگیریم تکنولوژی استفاده از صفحه ی amoled و تاچ خازنی رو داره، اگه توی گوشی هاش استفاده نکنه به چه درد ما می خوره؟
من هر چی توی گوشی های رده بالاش دیدم از نمایشگر های TFT اونم 65K رنگ استفاده کرده.
یه دونه گوشی که جدیدا زده و خیلی خیلی هم شبیه به امنیا اچ دی زده ( بگو سامسونگ تقلید می کنه.) باز هم با صفحه ی tft زده. باز حداقل خوبه که 16 ملیون رنگه. اما اینم تاچش مقاومتیه.
تازه این که می گی تنها هنر سامسونگ تقلیده ( حالا بگذریم که توی چندین مدل گوشی، لقب اولین گوشی دارای فلان قابلیت رو داره.) گیریم درست، این که اون کار تقلیدی رو با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر بفروشه هنر نیست؟
من چند وقتیه کار درست حسابی از سونی اریکسون ندیدم. به شخصه فکر می کنم الان تنهای گوشیش که ارزش خریدن داره و هنوز نیومده x10 هست.

من تقریبا هر جا می رسم این رو می گم، از نظر من طرفداری از یه مارک تجاری کار احمقانه ایه. چون اونا دارن خودشون رو می کشن تا با جلب رضایت ما، خودشون سود ببرن. هیچ کدومشون عاشق چشم و ابرومون نیستن.
برای همین من طرفدار هیچ مارکی نسیتم. ( اگر چندین صفحه قبل همین تاپیک رو ببینین داشتم از سونی اریکسون و همین گوشی ساتیوش طرفداری می کردم چون احساس کردم دارن حق کشی می کنن.)
الان به نظرم سامسونگ خوب می اد. هم امار و ارقام این طور نشون می ده و هم تجربه ی شخصی. اگه چند وقت دیگه بد کار کنه مسلما دیگه ازش خرید نمی کنم. اما باز هم این دلیل نمی شه که اجناس دوران طلاییش به نظرم بد بیاد.

شما قبلا با گوشی های سونی اریکسون کار کرده بودی، منم همین طور. واقعا خوب بودن. اما الان من گوشی ای نمی بینم که خیلی نسبت به قیمتش ارزشمند باشه.
با سامسونگ هم قدیما کار می کردم. به نظرم اشغال می اومد. اما الان به نظرم گوشی های خیلی خوبی تولید می کنه. ( همین امسال توی انتخاب بهترین موبال سال، سامسونگ دو تا گوشی داشت توی لیست نامزد ها. که اولین باره دو تا گوشی از یه شرکت کاندید می شن. سونی اریکسون اصلا توی کاندیدا نبود.)

حالا اون دوستی که سوال داشت می تونه پیش خودش فکر کنه که حاضره یه پول زیادی برای تکنولوژی های با اصل نسب سونی اریکسون بده، که تازه نتونه از این تککنولوژی ها استفاده کنه ( چون گویا با این که سونی اریکسون از این تکنولوژی ها داره دلش نمی خواد صاحبان گوشی هاش ازش استفاده کنن.) یا این که حاضره یه هزینه ی معقول تری بده برای یه سری از قابلیت ها که می تونه ازشون استفاده کنه.

پ.ن. دوستی که همون اول این سوالات رو راه انداخت، نری امنیا اچ دی بخری، بعد بدت بیاد بندازی گردن من. من فقط تجربیاتم رو گفتم، شاید شما یه مدل دیگه اینا رو تجربه کنی. یکمکی تحقیق کن.
پ.ن.2 Real Madrid C.F عزیز من قیمت جدیدا ندارم وگرنه می گفتم.

ali racer
04-02-2010, 22:24
بابا بی خیال این پست های فرهوده بشین

همیشه عادتشه ساز مخالف میزنه
برین تاپیک ساتیو پست های 1ماه پیشش رو ببنید رفته بود تو کلوپ سونی اریکسون
میگفت سونی اریکسون بدرد نمیخوره
حالا اومده اینجا.....

farhooode
04-02-2010, 22:34
بله حق با ایشون هست.
من اول یه سری چیزا گفتم که به نظر خودم برتری کل سامسونگ رو نسبت به سونی نشون می داد. بعد هم دو تا مورد گفتم که به نظرم برتری امنیا اچ دی رو نسبت به ساتیو با اون هیکل عظیمش نشون می داد.

farhoode خان این که هر چیزی کجا تولید می شه و تکنولوژیش مال کجاس چه ربطی داره؟
تازه من شایعاتی راجع به این که تراشه های سامسونگ توی اسرائیل تولید می شه شنیده بودم.( باور نکردم. اخه از کی تا حالا اسرائیل صنعتی شده؟ ) اما این که سونی تکنولوژیشو از امریکا می گیره رو نشنیده بودم. می شه یه منبعی بیاری؟
حالا این که سونی چه تکنولوژی هایی داره و نداره مهم نیست، مهم اینه که از این تکنولوژی هایی که داره چیچیش به ما می رسه. فرض بگیریم تکنولوژی استفاده از صفحه ی amoled و تاچ خازنی رو داره، اگه توی گوشی هاش استفاده نکنه به چه درد ما می خوره؟
من هر چی توی گوشی های رده بالاش دیدم از نمایشگر های TFT اونم 65K رنگ استفاده کرده.
یه دونه گوشی که جدیدا زده و خیلی خیلی هم شبیه به امنیا اچ دی زده ( بگو سامسونگ تقلید می کنه.) باز هم با صفحه ی tft زده. باز حداقل خوبه که 16 ملیون رنگه. اما اینم تاچش مقاومتیه.
تازه این که می گی تنها هنر سامسونگ تقلیده ( حالا بگذریم که توی چندین مدل گوشی، لقب اولین گوشی دارای فلان قابلیت رو داره.) گیریم درست، این که اون کار تقلیدی رو با کیفیت بهتر و قیمت مناسب تر بفروشه هنر نیست؟
من چند وقتیه کار درست حسابی از سونی اریکسون ندیدم. به شخصه فکر می کنم الان تنهای گوشیش که ارزش خریدن داره و هنوز نیومده x10 هست.

من تقریبا هر جا می رسم این رو می گم، از نظر من طرفداری از یه مارک تجاری کار احمقانه ایه. چون اونا دارن خودشون رو می کشن تا با جلب رضایت ما، خودشون سود ببرن. هیچ کدومشون عاشق چشم و ابرومون نیستن.
برای همین من طرفدار هیچ مارکی نسیتم. ( اگر چندین صفحه قبل همین تاپیک رو ببینین داشتم از سونی اریکسون و همین گوشی ساتیوش طرفداری می کردم چون احساس کردم دارن حق کشی می کنن.)
الان به نظرم سامسونگ خوب می اد. هم امار و ارقام این طور نشون می ده و هم تجربه ی شخصی. اگه چند وقت دیگه بد کار کنه مسلما دیگه ازش خرید نمی کنم. اما باز هم این دلیل نمی شه که اجناس دوران طلاییش به نظرم بد بیاد.

شما قبلا با گوشی های سونی اریکسون کار کرده بودی، منم همین طور. واقعا خوب بودن. اما الان من گوشی ای نمی بینم که خیلی نسبت به قیمتش ارزشمند باشه.
با سامسونگ هم قدیما کار می کردم. به نظرم اشغال می اومد. اما الان به نظرم گوشی های خیلی خوبی تولید می کنه. ( همین امسال توی انتخاب بهترین موبال سال، سامسونگ دو تا گوشی داشت توی لیست نامزد ها. که اولین باره دو تا گوشی از یه شرکت کاندید می شن. سونی اریکسون اصلا توی کاندیدا نبود.)

حالا اون دوستی که سوال داشت می تونه پیش خودش فکر کنه که حاضره یه پول زیادی برای تکنولوژی های با اصل نسب سونی اریکسون بده، که تازه نتونه از این تککنولوژی ها استفاده کنه ( چون گویا با این که سونی اریکسون از این تکنولوژی ها داره دلش نمی خواد صاحبان گوشی هاش ازش استفاده کنن.) یا این که حاضره یه هزینه ی معقول تری بده برای یه سری از قابلیت ها که می تونه ازشون استفاده کنه.

پ.ن. دوستی که همون اول این سوالات رو راه انداخت، نری امنیا اچ دی بخری، بعد بدت بیاد بندازی گردن من. من فقط تجربیاتم رو گفتم، شاید شما یه مدل دیگه اینا رو تجربه کنی. یکمکی تحقیق کن.
پ.ن.2 Real Madrid C.F عزیز من قیمت جدیدا ندارم وگرنه می گفتم.

بنده پیش تر کارمند کارخانجات مخابراتی ایران(کما) که قبلا زیر نظر زیمنس بوده کار ما مونتاژ دکل های مخابراتی BTS بود
عرض میکنم که بیشتر تراشه های سامسونگ در شهر حیفا اسراییل در شرکت متاش اسراییل طراحی میشن
حتی LED های سامسونگ
دلیل اینکه میگم سونی در بخش موبایل خوب کار نکرده اینست که ژاپنی ها و رییس بخش سونی روی پروژه های عظیم کار می کنند شرکت بزرگی مثل سونی خیلی کم میاد وقتشو پای موبایل بذاره
اگر یادت باشه یه زمانی سونی اریکسون میخواست گوشی موبایل با طرح براویای سونی رو طراحی کنه
ولی دید بهتره این تکولوزی رو هم چنان در انحصار تلویزیون هاش قرار بده شاید بدلیل سیاست خاص سونی
الان هم اگر سونی یک LED بیرون بده و سامسونگ هم یک LED سونی برنده خواهد بود

feryshad
04-02-2010, 22:49
بابا بی خیال این پست های فرهوده بشین

همیشه عادتشه ساز مخالف میزنه
برین تاپیک ساتیو پست های 1ماه پیشش رو ببنید رفته بود تو کلوپ سونی اریکسون
میگفت سونی اریکسون بدرد نمیخوره
حالا اومده اینجا.....
ساز رو که خودش گفته میزنه ...

بنده پیش تر کارمند کارخانجات مخابراتی ایران(کما) که قبلا زیر نظر زیمنس بوده کار ما مونتاژ دکل های مخابراتی BTS بود
واسشون سازهای سنتی و البته طبیعی هم میزدی؟

مدیران نمیخوان یه فکر بکنن؟ :دی

mehr1095
04-02-2010, 23:13

با اجازه علمای سامسونگی !

بنده به عنوان کسی که هم 8910 داشته و هم ساتیو عرض می کنم که کیفیت تاچ ساتیو عمرا" به پای 8910 نمی رسه و نباید هم برسه. چون خازنی نیست. کلا" وقتی دوتا گوشی رو دست می گیری و به صفحه هاش نگاه می کنی ناخودآگاه ساتیو رو می گذاری کنار.چه برسه به اینکه بخوای با تاچشون کار کنی:5:

mehdi_47
05-02-2010, 00:54
سلام دوستان
من یه ویدیوی ده دقیقه ایی از این گوشی رو دانلود کردم . طرف با بیشتر قسمتهای گوشی کار کرد و نشون داد که چه کاربردی و داره و خلاصه باقی قضایا.منتها من هر چی دقت کردم دیدم که سرعت پاسخ دهی گوشی خیلی پایینه و اینکه طراحی همچین تو ذوق آدم میزنه (خیلی یوقور موقوره به خصوص که مثل گوشیهای نوکیا برداشته روی قاب رو یه حالت استیل مانند هم به کار برده :2:) به نظر من ارزش این قیمتی که الان به فروش میره رو نداره ، همین استار از این مدلاش بهتره :40:

88x88
05-02-2010, 01:01
عرض میکنم که بیشتر تراشه های سامسونگ در شهر حیفا اسراییل در شرکت متاش اسراییل طراحی میشن
حتی LED های سامسونگ
دلیل اینکه میگم سونی در بخش موبایل خوب کار نکرده اینست که ژاپنی ها و رییس بخش سونی روی پروژه های عظیم کار می کنند شرکت بزرگی مثل سونی خیلی کم میاد وقتشو پای موبایل بذاره
اگر یادت باشه یه زمانی سونی اریکسون میخواست گوشی موبایل با طرح براویای سونی رو طراحی کنه
ولی دید بهتره این تکولوزی رو هم چنان در انحصار تلویزیون هاش قرار بده شاید بدلیل سیاست خاص سونی
الان هم اگر سونی یک LED بیرون بده و سامسونگ هم یک LED سونی برنده خواهد بود
خوب احتمالا این نوشته ی من چون اخرین پست این صفحه است دیگه دیده نشه.
اما درست متوجه حرفت نشدم، منظورت اینه که منبعت خودتی، چون می گی توی مخابرات کار کردی؟

اما به هر حال، همون طوری که گفتم، هر چقدر هم تکنولوژیش بالا باشه، باید ببینیم چیش به ما می رسه.
این که سونی اریکسون توانایش از همه بالاتره و قدرتمنده و قادر مطلق دنیای دیجیتال، فرضا قبول، اما باز هم این که از این قدرتش چیزی به ما نرسه می شه نتیجه گرفت سامسونگ بهتره.

من هم بهتر می دونم این گفتمان رو دیگه ادامه ندیم. چون باز هم حرف های عجیب دیدم توی نوشتتون:

این یکی عجیب تر از اونی بود که توی پست اولم گفتم.

pulp_152
05-02-2010, 01:22
درسته .. با فرهوده موافقم ... شرکت های بزرگ وقتشون رو صرف چیز های بزرگ میکنن .. مثل جرثقیل .. 10 تن ... یا ال سی دی های غو لپیکر شهری

farhooode
05-02-2010, 09:55
درسته .. با فرهوده موافقم ... شرکت های بزرگ وقتشون رو صرف چیز های بزرگ میکنن .. مثل جرثقیل .. 10 تن ... یا ال سی دی های غو لپیکر شهری

بله درسته
تازه این فقط بخشی کوچکی از کار سونی هستش
ساخت LED های تاشوئی شرکت سونی برای ناسا ساخت باتری آینه های خورشیدی برای ماهواره ها
و غیرو..
همگی ساخت سونی هستش

خوب احتمالا این نوشته ی من چون اخرین پست این صفحه است دیگه دیده نشه.
اما درست متوجه حرفت نشدم، منظورت اینه که منبعت خودتی، چون می گی توی مخابرات کار کردی؟

اما به هر حال، همون طوری که گفتم، هر چقدر هم تکنولوژیش بالا باشه، باید ببینیم چیش به ما می رسه.
این که سونی اریکسون توانایش از همه بالاتره و قدرتمنده و قادر مطلق دنیای دیجیتال، فرضا قبول، اما باز هم این که از این قدرتش چیزی به ما نرسه می شه نتیجه گرفت سامسونگ بهتره.

من هم بهتر می دونم این گفتمان رو دیگه ادامه ندیم. چون باز هم حرف های عجیب دیدم توی نوشتتون:

این یکی عجیب تر از اونی بود که توی پست اولم گفتم.

ببین دوست من در مورد منبع هم کافیه توی گوگل در مورد پروزه های بزرگ سونی سرچ کنید
سامسونگ یک شرکت نوپا هستش که برای اینکه پا بگیره داره از اسراییل برای توسعه صنعت موبایل سازیش تلاش میکنه

در مورد اینکه چیش به ما نمیرسه باید گفت ایرانی ها با سامسونگ راضی میشن مخصوصا اگه i8910 باشه

harrypotter
05-02-2010, 09:58
بابا به ما چه شايد سوني تونسته آدم بفرسته كره ماه يا سامسونگ تونسته LED دو ميليون اينچي درست كنه.
مهم اينه كه كار سامسونگ توي گوشي در حال حاضر حرف نداره و اگه كسي بهش ايراد بگيره به حق تعصبي روي برند ديگه داره و از سامسونگ خوشش نمياد.
مهم اينه كه SE و نوكيا دارن درجا ميزنن

DariushGreat
05-02-2010, 14:22
مهم اينه كه SE و نوكيا دارن درجا ميزنن

باز صد رحمت به سونی اریکسون که مدتی هست که از درجا زدن در اومده... نوکیا ماشالله هزار ماشالله چشم نخوره الهی ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )، درجا که چه عرض کنم، عقبگرد خفن هم کرده!

X6 با اون همه امکانات باحال، اون هنگام با اینترفیس ساده سیمبین کلاسیک و دوربین 5 مگاپیکسل و فیلمبرداری VGA :18:
------------------------------
آقا یه پرسش تو رو به خدا پاسخمو بدین!
سامسونگ چرا تبعیض نژادی قائل می شه؟! مثلا فرمویر سوئیس در مصرف باطری بهتره، فرمویر روسی در سرعت بهتره و فرمویر ایرانی از همه بدتره!!! :13:
التماس دعا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahyarSAMSUNG
05-02-2010, 17:01
نمیدونستم که سامسونگ با اسرائیل هم رابطه داره . مرگ بر اسرائیل :31:

X6 با اون همه امکانات باحال، اون هنگام با اینترفیس ساده سیمبین کلاسیک و دوربین 5 مگاپیکسل و فیلمبرداری VGA

اتفاقا اینو منم همه جا میگم . نمیدونم نوکیا خودش رو به بی خیالی زده یا کلا بی خیال شده . این ایکس 6 آخه چه پیشرفتی نسبت به ان 97 و 5800 و 5530 کرده ؟!!!!

R@R#M@N
05-02-2010, 17:51
تاچش خازنی شده :دی

DariushGreat
05-02-2010, 21:46
تاچش خازنی شده :دی
اینو خوب اومدی! :دی راست می گه... تنها پیشرفت X6 تاچ خازنیشه... :27: انشالله تا سال 2110 نوکیا دوربین 8 مگاپیکسل خوب با فیلمبرداری 720x480 برای گوشی هاش می گذاره!!! :16: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------

آقا بی زحمت پاسخ پرسشم رو بدین ! :دی

شاد و پیروز باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khalilpakbaz
05-02-2010, 23:13
سلام دوستان منم بلاخره ۸۹۱۰ رو خريدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشي خدايي هست مخصوصا تاچ و كيفيت ال سي دي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فقط يه چند تا مشكل دارم دارم با گوشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

1:نميتونم به وايرلس وصل بشم يعني وصل ميشه ولي سايت باز نميكنه و ميگه No Gate Way .
2:سنسور چرخش گوشي تو قسمتهاي سيمبيان درست كار نميكنه ولي تو منو تست گوشي و بازي آسفالت خوب كار ميكنه٠ مشكل چيه?
3:Lock Code گوشي چيه??
فعلا همينا هست اگه كمكم كنيد ممنون ميشم .

الان بهترين فريمور اصلي واسه گوشي چيه? كه لااقل فارسي بخونه?

shahab_f
05-02-2010, 23:34
سلام دوستان منم بلاخره ۸۹۱۰ رو خريدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گوشي خدايي هست مخصوصا تاچ و كيفيت ال سي دي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فقط يه چند تا مشكل دارم دارم با گوشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

1:نميتونم به وايرلس وصل بشم يعني وصل ميشه ولي سايت باز نميكنه و ميگه No Gate Way .
2:سنسور چرخش گوشي تو قسمتهاي سيمبيان درست كار نميكنه ولي تو منو تست گوشي و بازي آسفالت خوب كار ميكنه٠ مشكل چيه?
3:Lock Code گوشي چيه??
فعلا همينا هست اگه كمكم كنيد ممنون ميشم .

الان بهترين فريمور اصلي واسه گوشي چيه? كه لااقل فارسي بخونه?
مبارک باشه دوست عزیز ، قیمت چند؟
1-نمیدونم
2-باید گوشی رو کامل افقی کنی ، یعنی طرفی که دکمه های کم و زیاد کردن صدا داره رو موازی با زمین بگیری ، همه ی گوشی ها همینجورین
3- هشت تا صفر
فارسی رو که همه میخونن ، شما مثلا میتونی همین XEJA1 رو بریزی

khalilpakbaz
05-02-2010, 23:44
مبارک باشه دوست عزیز ، قیمت چند؟
1-نمیدونم
2-باید گوشی رو کامل افقی کنی ، یعنی طرفی که دکمه های کم و زیاد کردن صدا داره رو موازی با زمین بگیری ، همه ی گوشی ها همینجورین
3- هشت تا صفر
فارسی رو که همه میخونن ، شما مثلا میتونی همین XEJA1 رو بریزی

ممنون من از دبي خريدم ۸ گيگ ۴۷۵ تومان بدون گارانتي خوبه قيمت?? موقع خريد خيلي دو دل بودم بين اين و امنيا ۲ ٠

osmaan
06-02-2010, 08:57
سلام
قیمت تو ایران چنده؟

DariushGreat
06-02-2010, 10:15
سلام
قیمت تو ایران چنده؟

سلام
557 تومان گارانتی اصلی 8 گیگ

zardaki
06-02-2010, 14:47
دوستان سامسونگی سلام

من قصد خریدگوشی داشتم می خواستم ببینم اساتید بین این دو گوشی کدومو به من سفارش می کنن

ملاک خاصی ندارم می خوام ببینم در کل کدوم بهتره

i8910 omnia hd

i800 omnia 2

از همکاری شما ممنونم

زلف علی
06-02-2010, 14:49
دوستان سامسونگی سلام

من قصد خریدگوشی داشتم می خواستم ببینم اساتید بین این دو گوشی کدومو به من سفارش می کنن

ملاک خاصی ندارم می خوام ببینم در کل کدوم بهتره

i8910 omnia hd

i800 omnia 2

از همکاری شما ممنونم

در کل امنیا 2
به خاطر سیستم عاملش
دوربینشم کم نمیاره
بقیه چیزاشم خوبه

ali racer
06-02-2010, 19:07
سلام
بعد از یه مسافرت 2 روزه خارج از شهر 3 تا مطلب رو فهمیدم !

1.جی پی اس این گوشی واقعا فوق العاده اس

2.مصرف باتری گوشی در جاهایی که باید برای سیگنال سرچ کنه به شدت بالا میره

3.کیفیت آنتن دهی اش نسبت به گوشی های نوکیا فرق داره
گوشی های نوکیا کیفیت صدا رو کم میکنین ولی قطع و وصل ندارن
ولی8910 صدای با کیفیت بالا ولی دارای قطع و وصل تحویلت میده

pulp_152
06-02-2010, 19:14
واقعا !!!!

من تا حالا هر چی تجربه نوکیا داشتم بر عکس بوده ...یعنی نوکیا قطع و وصل میکرده ولی سامسونگ یا انتن نمیداده یا اگه میداده بدون پارازیت ... اگه اینطوره جالبه

mehdi_47
06-02-2010, 21:53
lcd این مدل خازنیه ؟

زلف علی
06-02-2010, 22:12
lcd این مدل خازنیه ؟

آره خازنیه ...........

mehdi_47
06-02-2010, 22:19
آره خازنیه ...........

:18::18::18::18: ای خدا من موندم بین این دو مدل کدوم رو بگیرم :19:
این
Samsung I8000 Omnia II

یا این؟

i8910 HD

زلف علی
06-02-2010, 22:34
:18::18::18::18: ای خدا من موندم بین این دو مدل کدوم رو بگیرم :19:
این
Samsung I8000 Omnia II

یا این؟

i8910 HD

میگم میخای یه کار کن
اگه هم ویندوز میخای هم تاچ خازنی و مولتی تاچ میتونی HD2 بخری البته قیمتش بالای 700 تومنه
تاچ امنیا 2 هم واقعاً حساسه و مطمعن باش راضیت میکنه

eshghe omnia
06-02-2010, 23:19
gps امينا اچ دي مثل هيچكدام
اقا فقط تو قسمت سامسونگ lbs در گوشيتون وقتي مي خواين gps رو فعال كنين يك فايل كوچولو رو با كمك ايرانسل دريافت كنيد اونوقت كفتون از اين چي پي اس مي بره
زير ضخيم ترين سقف ها در كمتر از 10 ثانيه وصل مي شه و موقعيت رو دقيق نشون ميده كاري كه گوشي هاي نوكيا گاهي تا 10 دقيقه طولش مي دن و پدر باطري رو در ميارند. تو فضاي باز كه ديگه نگو دقيق حساب كردم 5 ثانيه وصل شد. واقعا به عنوان كسي كه n95 , n96 و 5800 رو ديدم با اطمينان به شما مي گويم نظير نداره.
LCD امنيا 3.6 اينجي است كه در اين قسمت هم پوز iphone رو زده
ديگه سامسونگ چيكار كنه .............................

farhad200
06-02-2010, 23:42
گوشیم دفعه سوم که خود به خود داغ میشه و صفحه سیاه میمونه نه روشن میشه نه خاموش باید باطری رو در بیارم مشکلش از چیه؟ از هندس فری نیست؟ یا اینکه شارژ زیادی چون شبا گوشی رو خاموش میکنم میزنم تو شارژ 10 ساعت؟

DariushGreat
07-02-2010, 00:51
... یا اینکه شارژ زیادی چون شبا گوشی رو خاموش میکنم میزنم تو شارژ 10 ساعت؟
این که پدر باطری و مدار الکتریک گوشی رو در میاره !!!!!!! :18:
گفتن فقط یه بار اونم بار نخست بگذارین 10 ساعت شارژ بشه، نه هر شب!

Real Madrid C.F
07-02-2010, 10:27
این که پدر باطری و مدار الکتریک گوشی رو در میاره !!!!!!! :18:
گفتن فقط یه بار اونم بار نخست بگذارین 10 ساعت شارژ بشه، نه هر شب!

البته میگن که اصلا ربطی نداره و وقتی گوشی شارژ میشه خود به خود شارژر از مدار خارج میشه و دیگه نه باتری آسیب میبینه نه مدار:11:

DariushGreat
07-02-2010, 12:09
البته میگن که اصلا ربطی نداره و وقتی گوشی شارژ میشه خود به خود شارژر از مدار خارج میشه و دیگه نه باتری آسیب میبینه نه مدار:11:
آره. گوشی های تازه این ویژگی رو دارن. ولی خوب شاید درون مدار جریان نباشه، اما به هر حال یه بار اضافه روی دوش مدار و شارژر هست که به مرور زمان گوشی و شارژر رو دچار مشکل می کنه :41:
شاد و پیروز باشین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ha789di
07-02-2010, 12:31
gps امينا اچ دي مثل هيچكدام

LCD امنيا 3.6 اينجي است كه در اين قسمت هم پوز iphone رو زده
ديگه سامسونگ چيكار كنه .............................

البته ال سی دیش 3.7 اینچ است....

eshghe omnia
07-02-2010, 16:48
چند سوال از پيشكسوتان اين تاپيك:
1- صدا رو موقع فيلمبرداري با چه فرمتي ضبط ميكنه كه برنامه vlc media player آنرا پخش نميكنه و آيا در فريمور هاي كوك شده اين مشكل برطرف شده؟
2- لطف كنيد بهترين روش هك رو براي اين گوشي كه جواب داده معرفي كنيد يا دوباره معرفي كنيد.
يك نكته: به نظرم اگر اين گوشي هك بشه و برنامه core player روي اون نصب بشه بتونه Mpeg با كيفيت مثل اون فرمتي كه بعضي ماهواره ها ضبط مي كنند روپخش كنه چون n95 با cpu ضعيف تر بااين برنامه صدا رو با تصوير به هم ريخته مي تونيست پخش كنه اگر اين كار رو هم امنيا انجام بده ديگه محشره

ali racer
07-02-2010, 17:02
چند سوال از پيشكسوتان اين تاپيك:
1- صدا رو موقع فيلمبرداري با چه فرمتي ضبط ميكنه كه برنامه vlc media player آنرا پخش نميكنه و آيا در فريمور هاي كوك شده اين مشكل برطرف شده؟
2- لطف كنيد بهترين روش هك رو براي اين گوشي كه جواب داده معرفي كنيد يا دوباره معرفي كنيد.
يك نكته: به نظرم اگر اين گوشي هك بشه و برنامه core player روي اون نصب بشه بتونه Mpeg با كيفيت مثل اون فرمتي كه بعضي ماهواره ها ضبط مي كنند روپخش كنه چون n95 با cpu ضعيف تر بااين برنامه صدا رو با تصوير به هم ريخته مي تونيست پخش كنه اگر اين كار رو هم امنيا انجام بده ديگه محشره
1. الان تمامی فریمور ها aac ضبط میکنن
مگه فریمور عهد دقیانوس باشه
2.helooex 2.0

3.کور پلیر برای سیمبین ورژن 5 موجود نیست
ولی بهتر از Mpeg
میتونین از دایوکس استفاده کنین کیفیت فوق العاده بهمراه حجم کم و عالی

DariushGreat
07-02-2010, 18:13
آقا شما که اصلا پاسخ پرسشامو نمی دین؟ اگر از حضور بنده یا این که در تصمیم خرید این گوشی رو دارم ناراحتید؛ رک و پوست کنده بگید من برم و دیگه پشت سرم نگاه نکنم! :13:

آقا یه پرسش تو رو به خدا پاسخمو بدین!
سامسونگ چرا تبعیض نژادی قائل می شه؟! مثلا فرمویر سوئیس در مصرف باطری بهتره، فرمویر روسی در سرعت بهتره و فرمویر ایرانی از همه بدتره!!! :13:
التماس دعا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و پرسش بعدی:
بهترین فرمویر که دارای بهترین فیلمبرداری، بهترین پخش صوتی، بهترین مصرف باطری ، کم ترین هنگ و با پشتیبانی زبان فارسی به شکل کامل هست چیه و تاریخ ریلیزش مال کی هست؟

farhooode
07-02-2010, 18:26
تو این گوشی تا الان بدلیل ساپورت ظعیف سامسونگ فریم ویر رسمی خوبی نیامده و نخواهد آمد
6 ماهه دیگه سامسونگ اعلام خواهد کرد که تولید این گوشی متوقف شده

pulp_152
07-02-2010, 19:42
تو این گوشی تا الان بدلیل ساپورت ظعیف سامسونگ فریم ویر رسمی خوبی نیامده و نخواهد آمد

برای ایران ! البته

وگرنه رام های کوک شده ای زیادی امدن که بسیاری از مشکلاتشو حل کرده و از این نظر هیچ مشکلی نداره ...

H a m e e d
07-02-2010, 19:46
در صورتی که برای گوشی های رده پایین سامسونگ اصلا اینطور نیست و اونا همیشه پشتیبانی خوبی از امکانات فارسی دارن، ضمن اینکه دارندگان اون گوشیها مثل ما دغدغه فیرمور ندارن.:46:
شاید نشون دهنده این باشه که سامسونگ روی بازار ایران بعنوان مشتری محصولات رده بالاش حساب نمیکنه.

farhooode
07-02-2010, 20:05
اینا تا دیروز از روی دست بلر تلویزوین سیاه و سفید مونتاژ میکردن
الان هم از رو دست اسراییل صفحه نمایش کپی میزنن
کره چیزی برای رقابت نداره
افسانه جومونگ شون هم تقلیدی از سپاهیان ایران در زمان کوروش کبیر بود

hasanmotori
07-02-2010, 20:09

فرهوده خانم مثکه از گوشیتون راضی نیستین
با توجه به اینکه شیراز هستین من میخایم گوشی شما رو بخرم
اگر موافقید بهم خبر بدین

pulp_152
07-02-2010, 20:10

فرهوده فکر کن داری چی میگی بعد بگو ...البته بهت خرده نمیگیرم چون کلا تریپت اینجوریه .. در هر صورت همیشه به عنوان کسی که شادی رو میاره تو بحث ها نگاه کردم امیدوارم همیشه شاد باشی:11:

farhooode
07-02-2010, 20:58
امروز اعصابم خیلی خرد شده
چون یخچال فریز یک میلیون تومنی سامسونگ ما خراب شده از یخچالش آب میاد
خدمات پس از فروش هم که هیچی ارزش نداره

این از موبایل هاشون این از یخچال هاشون

DariushGreat
07-02-2010, 21:41
امروز اعصابم خیلی خرد شده
چون یخچال فریز یک میلیون تومنی سامسونگ ما خراب شده از یخچالش آب میاد
خدمات پس از فروش هم که هیچی ارزش نداره

این از موبایل هاشون این از یخچال هاشون
چی کارش کردی که اینجوری شده؟! :31: حتما نوسان برق... درسته؟ اگه این باشه که کلا گارانتیش می پره! :13:

farhad200
07-02-2010, 22:26

داداش تو مشکلت با این گوشی چیه؟ گوشی به این خوبی کف همه رو برونده همه چیش عالیه من که عاشقشم با وجود اینکه چنتا مشکل کوچیک داره واقعا پوز ساتیو رو بد جور زده

farhooode
07-02-2010, 23:05
چی کارش کردی که اینجوری شده؟! :31: حتما نوسان برق... درسته؟ اگه این باشه که کلا گارانتیش می پره! :13:

نه بابا کاریش نداشتم یه 20 ماهی میشه یخچال نفله سامسونگ خیردیم که اینطوری شده

ali racer
08-02-2010, 00:17
نه بابا کاریش نداشتم یه 20 ماهی میشه یخچال نفله سامسونگ خیردیم که اینطوری شده

مثل این که اشتباها به جای بخش موبایل اومده مشاوره خرید لوازم خانگی

ببخشید....

acmilan308
08-02-2010, 00:50
سلام
دوستان اگر لطف کنین جواب بدین ممنون میشم(خواهشن بدون تعصب)!!...
1-در کل کیفیت ساخت آی 8910 نسبت به مثلا 5800 یا ان 97 نوکیا چجوریاست ؟
2-از لحاظ ساپورت نرم افزاری چطوره؟ یعنی برنامه های 97 مثل برنامه های جی پی اس و..؟؟
3-آپدیت کردن گوشی چجوریه آیا مثل گوشی های نوکیا راحته؟؟؟
4-توی عکسها بزرگ به نظر میرسه راحت توی جیب شلوار یا پیرهن جا میشه مخصوصا از نوع جین؟؟؟
اگر تکراری بود ببخشیددر آخر بگم که من زیاد اهل گوشی عوض کردن نیستم این گوشی تا حداقل
یکسال رازی نگه میداره آدمو یا نه؟؟؟
ممنون

DariushGreat
08-02-2010, 01:12
داداش تو مشکلت با این گوشی چیه؟ گوشی به این خوبی کف همه رو برونده همه چیش عالیه من که عاشقشم با وجود اینکه چنتا مشکل کوچیک داره واقعا پوز ساتیو رو بد جور زده

سیاست ضد ایرانی سامسونگ! برای هر ننه قمری یه فرمویر حسابی داده بیرون جز ایران! :13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل این که اشتباها به جای بخش موبایل اومده مشاوره خرید لوازم خانگی

ببخشید....

جون!!! تو فقط حرف بزن... درّ و گوهر می ریزه بیرون! :31: دوستت دارم قدر تموم آسمون رفیق... :10:خیلی باحالی :8:

سلام
2-از لحاظ ساپورت نرم افزاری چطوره؟ یعنی برنامه های 97 مثل برنامه های جی پی اس و..؟؟
4-توی عکسها بزرگ به نظر میرسه راحت توی جیب شلوار یا پیرهن جا میشه مخصوصا از نوع جین؟؟؟
اگر تکراری بود ببخشیددر آخر بگم که من زیاد اهل گوشی عوض کردن نیستم این گوشی تا حداقل
ممنون
چشم :46:
1. کیفیت ساخت این گوشی نسبت به اون دو تا نابغه که واقعا عالیه!
2. آره. هرچی که به اون دو تا بخوره، به این هم می خوره؛ حتی تم ها
3. والا... چه عرض کنم! :13:
4. بزرگ که هست... اما احتمالا توی جیب جا بشه! :دی
5. آره؛ اگه برات مهم نباشه که سامسونگ ایران رو آدم حساب نمی کنه، می تونی باهاش تا آخر عمرت سر کنی ( اگه این مشکل نبود بدون درنگ می خریدمش. خدایی گوشی سر تر از این ندیدم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

غم هیچ کدومتون رو نبینم الهی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gmt325gh
08-02-2010, 12:52
سیاست ضد ایرانی سامسونگ! برای هر ننه قمری یه فرمویر حسابی داده بیرون جز ایران! :13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا چه حرفی میزنی !
مگه فقط سامسونگه ؟
تو ایران بدون فیل.تر شکن نمیتونی حتی flash player دانلود کنی !
میری ieee مقاله بگیری میگه چون تو ایرانی نمیتونم بهت بدم !
میخوای گوگلمپس بری فقط همین مونده بگه که ایران تو نقشه وجود نداره !
همین که ماکروتل به عنوان نماینده ی رسمی سامسونگ داره تو ایران کار میکنه باید کلامونو بندازیم هوا !

ali racer
08-02-2010, 13:11
ای بابا چه حرفی میزنی !
مگه فقط سامسونگه ؟
تو ایران بدون فیل.تر شکن نمیتونی حتی flash player دانلود کنی !
میری ieee مقاله بگیری میگه چون تو ایرانی نمیتونم بهت بدم !
میخوای گوگلمپس بری فقط همین مونده بگه که ایران تو نقشه وجود نداره !
همین که ماکروتل به عنوان نماینده ی رسمی سامسونگ داره تو ایران کار میکنه باید کلامونو بندازیم هوا !

سامسونگ سیاست ضد ایرانی نداره کاملا درسته
اما
البته به ایران هم اهمیت نمیده !

چون 3 تا فریمور اصلی برای ریجن ایتالیا اومده ولی فریمور
اولیه ایه که واسه منطقه ما داده بود هنوز تغییر نکرده!

حتی یه نسخه جدید واسه امارات ریلیز کرده بود
که ما فکر کردیم هفته بعدش با ساپورت پارسی ارائه میشه
که اونم یه ماهه منتظریم و خبری نیست!

بازم گلی به جمال مایکروسافت:40:
که هیچ وقت ای پی ایران رو تحریم نکردم
همیشه زبان پارسی رو ساپورت کرده
بنده پول سوسمار خورها هم نشد(مثل گوگل :2:احمق) و هنوز از خلیج پارس استفاده میکنه تو تمامی
اسناد مدارک برنامه ها و سایت هاش

pulp_152
08-02-2010, 13:16
یکی از دلایلی که سامسونگ برای ایران فریمور رسمی ارائه نمیکنه چون براش توجیه اقتصادی هم نداره ...

برای مثال اگر به زبان عربی فریمور بده کلی کشور عربی ازش میتونن استفاده کنن ... !

یا به انگلیسی .. یا به اسپانیولی ...

اما کلا ایران کشوری که سامسونگ زیاد توش جا نیفتاده و چون جا نیفتاده و تقاضا کننده هم زیاد نداره سامسونگ نمیاد کلی هزینه کنه و فرت و فرت براش فریمور بده ...

به نظرم از رام های کوک شده استفاده کنید مشکلی ندارید ....دارید؟

ali racer
08-02-2010, 19:18
یکی از دلایلی که سامسونگ برای ایران فریمور رسمی ارائه نمیکنه چون براش توجیه اقتصادی هم نداره ...

برای مثال اگر به زبان عربی فریمور بده کلی کشور عربی ازش میتونن استفاده کنن ... !

یا به انگلیسی .. یا به اسپانیولی ...

اما کلا ایران کشوری که سامسونگ زیاد توش جا نیفتاده و چون جا نیفتاده و تقاضا کننده هم زیاد نداره سامسونگ نمیاد کلی هزینه کنه و فرت و فرت براش فریمور بده ...

به نظرم از رام های کوک شده استفاده کنید مشکلی ندارید ....دارید؟

عزیز جان فریمور فارسی دادن که کاری نداره
یه فایل زبان هست بهش اضافه میکنن
این نیست که لازم باشه از نو یه فریمور براش تولید کنه

من فریموری که استفاده میکنم کوک شده اس
زبان فارسی داره
تایپ فارسی هم میکنه
یعنی مهندسین سامسونگ بلد نیستن مثل یه کوکر رو فریمور های دیگه زبان پارسی رو اضافه کنن ؟:9:

pulp_152
08-02-2010, 19:29

زبان فارسی داره
تایپ فارسی هم میکنه
یعنی مهندسین سامسونگ بلد نیستن مثل یه کوکر رو فریمور های دیگه زبان پارسی رو اضافه کنن ؟:9:

یعنی میگی الان بریم مایکروتل همون فریمور اولی که سال پیش ارائه دادن رو بهت ارائه میدن ؟

ali racer
08-02-2010, 19:46
یعنی میگی الان بریم مایکروتل همون فریمور اولی که سال پیش ارائه دادن رو بهت ارائه میدن ؟
والا گوشی من که گارانتی نداره که ببرم

ولی گوشی های گارانتی دار
با همون فریمور اولیه تو بازار هستند
چون فریمور جدید ریلیز نشده
و مایکروتل هم نمیتونه از فریمور های مناطق دیگه که فارسی ندارن
یا فریمور های کوک شده که فارسی بهشون اضافه شده استفاده کنه

farhooode
08-02-2010, 20:08
آقای سوان سامسونگ که رییس شرکت سامسونگ هست بیشتر برای بازارهای اروپا دم تکون میده

acmilan308
08-02-2010, 20:30
سلام
ممنون
سلام
ممنون از dariush great عزیز :10:
دوستان خواهشا شما هم نظر بدین
ممنون

pulp_152
08-02-2010, 20:45
والا گوشی من که گارانتی نداره که ببرم

ولی گوشی های گارانتی دار
با همون فریمور اولیه تو بازار هستند
چون فریمور جدید ریلیز نشده
و مایکروتل هم نمیتونه از فریمور های مناطق دیگه که فارسی ندارن
یا فریمور های کوک شده که فارسی بهشون اضافه شده استفاده کنه

به نظرم کار اشتباه اشتباهه .. دوستانی که 8910 دارند میدونن و در جریان هستند همم بگن که اگگر الان بنده بخوام برم 8910 بگیرم .. فریمور موجود روش همون فریموری هستش که با فرمت amr فیلمبرداری میکرد یا عوض شده ؟

اگه اینطور نیست علی جان حق با شماست .. سامسونگ تو این زمینه کم کاری کرده و نباید کار بدش از سوی ما مردم توجیه بشه ...

-----------------------------------------------------------------

به عنوان یه خریدار به نظرم مسئله ای با اهمیت نیست چون میشه از فریمورهای کوک شده استفاده کرد اما به هیچ عنوان قصد توجیه ندارم اگه چنین مسئله ای درست باشه

mahyarSAMSUNG
08-02-2010, 21:52
amr ؟؟؟؟؟!!! شما کجا شنیدید اینو ؟ موقعی که وارد بازار نشده بود سامسونگ از amr به aac92 تغییرش داد . شما برید بخرید این گوشی رو با فریمور if6 بهتون میدن و aac92 ضبط میکنه که با آپدیدت ضبط صداش رو بهتر میکنید من الان خودم با xli5 با فرمت aac 95 k ضبط میکنم که خوبه صداش .

pulp_152
08-02-2010, 22:00
amr ؟؟؟؟؟!!! شما کجا شنیدید اینو ؟ موقعی که وارد بازار نشده بود سامسونگ از amr به aac92 تغییرش داد . شما برید بخرید این گوشی رو با فریمور if6 بهتون میدن و aac92 ضبط میکنه که با آپدیدت ضبط صداش رو بهتر میکنید من الان خودم با xli5 با فرمت aac 95 k ضبط میکنم که خوبه صداش .

جایی نشنیدم .. ! فریمور اولیه 8910 فرمت amr ضبط میکرد و با همون فریمور هم وارد بازار شد .. اگر در همین تاپیک صفحات اغازین رو ببینید متوجه میشید

H a m e e d
08-02-2010, 22:37

زبان فارسی داره
تایپ فارسی هم میکنه
جناب ali racer میتونم بدونم فیرمور شما کدومه و اگه آدرس دریافتشو بذارید ممنون میشم.
در ضمن فیرموری که شما دارید اون مشکل کیفیت پایین صدای فیلمبرداری رو نداره؟
البته فکر کنم فارسیش فقط در حد Writing Language باشه دیگه نه Phone Language ، درسته؟ (هر چند تا همون قدر کافیه)

farhooode
09-02-2010, 00:20
اینم یک نمونه عکس گرفته شده توسط خودم از قدرت دوربین i8910
همه چیز روی حال اتوماتیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali racer
09-02-2010, 00:57
جناب ali racer میتونم بدونم فیرمور شما کدومه و اگه آدرس دریافتشو بذارید ممنون میشم.
در ضمن فیرموری که شما دارید اون مشکل کیفیت پایین صدای فیلمبرداری رو نداره؟
البته فکر کنم فارسیش فقط در حد Writing Language باشه دیگه نه Phone Language ، درسته؟ (هر چند تا همون قدر کافیه)

کلا با اسپید ادیشن ها خیلی حال میکنم
italian speed 1.31
الان رو گوشیمه ولی نسخه ی 2 اش ریلیز شده

کیفیت صدای فیلمبرداریش مثل سری اول افتضاح نیست ولی به پای رده اول های بازار تو کیفیت نمیرسه

اکثر اسپید ادیشن ها
Phone Language فارسی ندارن

hasanmotori
09-02-2010, 12:22
یه فریمور دیگه واسه این گوشی

XEJB1 :

mahroo_z1
09-02-2010, 13:03
سلام دوستان. با مراجعه به سایت زیر میتونید والپیپرهای قشنگی برای این گوشی پیدا کنید ::5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

evil2012
09-02-2010, 13:05
خیلی ممنون:19:

Armin.ASD97
09-02-2010, 18:14

سلام
خسته نباشین :10:
منم از این فریمور استفاده می کنم ولی باهاش یه عالمه مشکل دارم می خوام ببینم شما هم این مشکل هارو دارین؟
اجرا نشدن بعضی از نرم افزار های جاوا(بازی ها هم همینطور)
بعضی از قسمت های جاوا ها هم حالت راه راه و بهم ریخته دارن...
هر چند وقت یه بار ریست میشه :18:
تو فیلمبرداری هم همیشه یه صدایی مثل باد هستش...

اینم یک نمونه عکس گرفته شده توسط خودم از قدرت دوربین i8910
همه چیز روی حال اتوماتیک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میشه بگین چجوری اینقدر خوب شده عکس؟
من هر کاری کردم عکسام همش تار میوفتن...

ha789di
09-02-2010, 18:55
سلام
:10:

دوست عزیز اگه دستتون موقع عکس گرفتن نلرزه عکساتون کیفیتش خیلی عالی میشه.....

farhooode
09-02-2010, 18:57
سلام
خسته نباشین :10:
منم از این فریمور استفاده می کنم ولی باهاش یه عالمه مشکل دارم می خوام ببینم شما هم این مشکل هارو دارین؟
اجرا نشدن بعضی از نرم افزار های جاوا(بازی ها هم همینطور)
بعضی از قسمت های جاوا ها هم حالت راه راه و بهم ریخته دارن...
هر چند وقت یه بار ریست میشه :18:
تو فیلمبرداری هم همیشه یه صدایی مثل باد هستش...

بهتره شما اون گزینه Anti Shake رو فعالش کنین
البته این موضوع رو در نظر داشته باشین قبل از عکس برداری با این گشوی سامسونگ همیشه اول زا همه تنظیمات پیشرفته گشوی رو نگاه کنین

~ReZa~
09-02-2010, 21:58
سلام.
دوستان کابل tv رو برای این گوشی من از کجا میتونم بخرم؟؟؟؟

ali racer
09-02-2010, 23:01
سلام.
دوستان کابل tv رو برای این گوشی من از کجا میتونم بخرم؟؟؟؟

اکثر موبایل فروشی ها دارند
میتونین کابل نوکیا هم براش بخرین
فرقی هم تو کیفیت ندارن

hasanmotori
10-02-2010, 00:49
بعد از 1 سال سونی اریکسون با این همه تبلیغتش هنوزم نتونست تو فیلم برداری کل این گوشیو بخابونه

ویوار

امنیا اچ دی بزرگ

بیت ریت ویواز 6800
بیت ریت امنیا اچدی 8300

صدای فیلم برداریم که اصلاً قابل مقایسه نیستن

شفافیت تصویر امنیا اچدی بالاتره .. فقط یه ذره ویواز روونتره
بعد تغییر نور هم تو امنیا اچدی خیلی بهتره

سامسونگ میتونه یکم کیفیت تصویرو بیاره پایین بجاش روونترش کنه

pulp_152
10-02-2010, 00:55

فلش ! رو خاموش کن .. بعلاوه لرزش گیر دست یا همون anti shake رو فعال کن

hasanmotori
10-02-2010, 00:59
فلش ! رو خاموش کن .. بعلاوه لرزش گیر دست یا همون anti shake رو فعال کن

البته اگه فلش رو حالت اوتو هم باشه لرزشگیر میتونه فعال بشه
ولی بهترین راه برای نلرزیدن دست استفاده از تایمره

pulp_152
10-02-2010, 01:01
البته اگه فلش رو حالت اوتو هم باشه لرزشگیر میتونه فعال بشه
ولی بهترین راه برای نلرزیدن دست استفاده از تایمره

نه دیگه! اتو هستش ! یعنی اگر فلش زد لرزش گیر غیر فلاش میشه اگر فلش نزد لرزش گیر فعال میشه ...

واسه همینم هست معمولا تو محیط های کم نور تار میفته چون میزارن رو اتو و فلش فعال میشه ! ... و چون سرعت شاتر جوابگو همه اینها با هم نیست عکسهایی که یکم دست میلرزه تار میشه ... در حالیکه اگر فلش رو خاموش کنی از هر 10 تا عکس یدونه شاید تار بیفته

~ReZa~
10-02-2010, 01:56
اکثر موبایل فروشی ها دارند
میتونین کابل نوکیا هم براش بخرین
فرقی هم تو کیفیت ندارن
قیمتش حدودا چقدر در میاد.
اونی که تو بعضی پکها میگن گذاشته و اصله چنده؟
مایکروتل واسه فروش داره؟

ali racer
10-02-2010, 12:05
قیمتش حدودا چقدر در میاد.
اونی که تو بعضی پکها میگن گذاشته و اصله چنده؟
مایکروتل واسه فروش داره؟

بین10 تا 15 تومن(بستگی به انصاف فروشنده داره)
اونم همین قیمته
چون بصورت جداگانه که وارد نمیکنن از تو پک میدزدن
من کابل نوکیا داشتم دوستم کابل سامسونگ خرید
به نظر کابل 82 ام کیفیتش بهتر بود
پس اگه سامسونگ گیر نیاوردی مشکلی نداره

shahab_f
10-02-2010, 21:48
بعد از 1 سال سونی اریکسون با این همه تبلیغتش هنوزم نتونست تو فیلم برداری کل این گوشیو بخابونه

رنگ ها توی ویدئو ی 8910 بهتره ، در عوض فریم ریت ویواز یکمی بهتره ( مینیموم 12 و متوسط 24 در مقابل مینیموم 8 و متوسط 22ی آمنیا اچ دی) . GSMArena که نوشته بود ویواز فیلمبرداریش خیلی روونه اما توی sample ای که گذاشته بود حرکت ماشین ها یه خورده تیک داشت.
در کل مثه اینکه کیفیت صداش یکم از 8910 بهتره و در حین فیلمبرداری به طور پیوسته فوکوس می کنه (قابلیتی که قراره تو فرمور های آینده i8910 هم باشه ) ، در عوض HD صفحه بزرگ تر با کیفیت تر و تاچ خازنی داره ، به نظرم هنوزم HD انتخاب بهتریه.

S@nti@go_s&k
11-02-2010, 18:19
فریموار جدید برای اچدی Samsung Omnia HD JB1

در آپدیت جدید سرعت مرورگر بهبود یافته و بعضی از مشکلات دوربین هم ازبین رفته ,........ .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

~ReZa~
11-02-2010, 19:28
بین10 تا 15 تومن(بستگی به انصاف فروشنده داره)
اونم همین قیمته
چون بصورت جداگانه که وارد نمیکنن از تو پک میدزدن
من کابل نوکیا داشتم دوستم کابل سامسونگ خرید
به نظر کابل 82 ام کیفیتش بهتر بود
پس اگه سامسونگ گیر نیاوردی مشکلی نداره
ممنون.
دیروز کایل نوکیا رو خریدم.
میگفتن اصله و 16 تومن دادم.
ولی کیفیتش در tv مثل n95 معمولی که داشتم نیست.:41:
راهی داره تا کیفیت عکسها و فیلمهایی که میبینم رو بالا ببرم؟!!!

shahab_f
11-02-2010, 21:02
تم Maemo رو میتونین از اینجا دانلود کنین ، آیکوناش خیلی قشنگه :

ali racer
11-02-2010, 23:54
ممنون.
دیروز کایل نوکیا رو خریدم.
میگفتن اصله و 16 تومن دادم.
ولی کیفیتش در tv مثل n95 معمولی که داشتم نیست.:41:
راهی داره تا کیفیت عکسها و فیلمهایی که میبینم رو بالا ببرم؟!!!

تو تنظیماتش
میتونی برای خروجی تلویزیون حالت واید رو انتخاب کنی
که کمی بهتر بشه
ولی کلا کیفیت تی وی اوتش(به علت چیپ ضعیفش )
چنگی به دل نمیزنه:13:

farhad200
12-02-2010, 13:24
چرا بعضی وقتا میبینم میس کال افتاده گوشی هم جفتم بوده بدون اینکه زنگ بخوره و صدایی ازش در بیاد پرو فایل هم رو جنرال هست؟

farhad200
12-02-2010, 15:59

در آپدیت جدید سرعت مرورگر بهبود یافته و بعضی از مشکلات دوربین هم ازبین رفته ,........ .

میشه لینک دانلودشم بدی ؟

ali racer
12-02-2010, 17:40
چرا بعضی وقتا میبینم میس کال افتاده گوشی هم جفتم بوده بدون اینکه زنگ بخوره و صدایی ازش در بیاد پرو فایل هم رو جنرال هست؟
احتمالا داشتی با گوشی آهنگ گوش میدادی
که اینجوری شده
چون یکی از باگ های گوشی اینه موقع پخش آهنگ
اگه پیامک بیاد تا بعضی از فریمورها نه زنگ میزنه نه ویبره و همون آهنگ رو پخش میکنه!
تو بعضی فریمورها فقط ویبره میزنه

میشه لینک دانلودشم بدی ؟

لینک نداره دوست من
عکس مربوط هست به آپدیت با برنامه سافتوار آپدیتر
که اون برنامه از خود سرور سامسونگ دانلود میکنه

harrypotter
12-02-2010, 18:37

من IF6 دارم اما وقتی برای آپدیت چک کردم گفت فریمور جدیدی نیومده
باید xxii2 داشته باشی؟

farhad200
12-02-2010, 19:28
احتمالا داشتی با گوشی آهنگ گوش میدادی
که اینجوری شده
چون یکی از باگ های گوشی اینه موقع پخش آهنگ
اگه پیامک بیاد تا بعضی از فریمورها نه زنگ میزنه نه ویبره و همون آهنگ رو پخش میکنه!
تو بعضی فریمورها فقط ویبره میزنه

لینک نداره دوست من
عکس مربوط هست به آپدیت با برنامه سافتوار آپدیتر
که اون برنامه از خود سرور سامسونگ دانلود میکنه

یه بار و 2بار اینجور نشده چندین بار هیچی هم گوش نمیدادم گوشی بیکار بوده فقط هم تماس های فاصله دور اینجور میشه

در مورد فریمور هم لینک دانلود داره اینم لینکش

ali_j98
16-02-2010, 01:20
با این گوشی های جدیدی که سامی معرفی کرده فکر کنم باید به فکر فروش 8910 بیافتم. این گوشی بازیم ادمو بدبخت میکنه

8910 16 گیگ دارم تمیز 450 میفروشم

farhad200
16-02-2010, 21:43
با این گوشی های جدیدی که سامی معرفی کرده فکر کنم باید به فکر فروش 8910 بیافتم. این گوشی بازیم ادمو بدبخت میکنه

کدوم مثلا فعلا که هیچ کدومشون به پای i8910 نمیرسه

Makan_noor
17-02-2010, 00:29

نکنه منظورت wave هستش؟چون 8520 که هر روز داره از نظر سخت افزاری آب میره.بعدشم یکم صبر کن این نمایشگاه بارسلون تموم بشه بعد.حالا کو این گوشی بیاد تو بازار.بعدش بیاد ایران.بعدشم قیمتش کم بشه.450 یورو واسش خیلی زیاده.بعدش در مقایسه با 9810 مگه چقدر سرتره؟بعدشم حالا کو تا این سیستم بادا پا بگیره.تازه اگه هم پا بگیره من خودم ترجیح میدم اولین گوشی که این سیستم عامل جدید روش سواره رو نگیرم.بذارم چنتا دیگه بیاد تا ایراداتش برطرف بشه!!!!!

ali racer
17-02-2010, 01:37
من خودم ترجیح میدم اولین گوشی که این سیستم عامل جدید روش سواره رو نگیرم.بذارم چنتا دیگه بیاد تا ایراداتش برطرف بشه!!!!!

کاملا منطقیه

این فریمور جدیده خاورمیانه ریلیز نشد بروبچز ؟

shahab_f
17-02-2010, 12:49
آخه مسئله فقط تعداد نرم افزار که نیست ، مهم کیفیته ، من برای i8910 حدود 640 مگابایت بازی دانلود کردم ، اما الان هیچ کدومشون روی گوشیم نصب نیستند ، شاید حداکثر 7-8 تاشون ارزش بازی کردن داشتند که اونارم تموم کردم ،به نظرم یه سیستم عامل 40 تا نرم افزار و بازی به درد بخود داشته باشه که بتونه از ظرفیت های گوشی به طور کامل استفاده کنه ، بهتره تا کمیتش بیشتر باشه اما بدون کیفیت

کاملا منطقیه

این فریمور جدیده خاورمیانه ریلیز نشد بروبچز ؟
خیر متاسفانه:41:

mohamadreza666
17-02-2010, 18:30
9. پورت HDMI برای اتصال به LCD های HDTV (حذف در نسخه نهائی )

26. مجهز به FM transmitter (حذف در نسخه نهائی )
قضیه این چیه؟
از چه فریموری به بعد اینطوریه؟

فردا میخوام واسه دوستم بریم بخریم با گارانتی اصلی و این دوتا واسش خیلی حیاتیه!!!
قیمت 16 گیگ چنده؟؟؟8گیگ چنده؟؟؟(با گارانتی و بدون گارانتی)
یه عکس هم از پکش میزارین؟؟؟
وقتی میخوام بخرم به چیش توجه کنم؟؟؟!!!
مرسی
سبز باشین!!!:10:

shahab_f
18-02-2010, 10:34
9. پورت HDMI برای اتصال به LCD های HDTV (حذف در نسخه نهائی )

26. مجهز به FM transmitter (حذف در نسخه نهائی )
قضیه این چیه؟
از چه فریموری به بعد اینطوریه؟

فردا میخوام واسه دوستم بریم بخریم با گارانتی اصلی و این دوتا واسش خیلی حیاتیه!!!
قیمت 16 گیگ چنده؟؟؟8گیگ چنده؟؟؟(با گارانتی و بدون گارانتی)
یه عکس هم از پکش میزارین؟؟؟
وقتی میخوام بخرم به چیش توجه کنم؟؟؟!!!
مرسی
سبز باشین!!!:10:
قبل از ورود به بازار این دوتا از i8910 حذف شدن و الان اینارو نداره. ربطی هم به فرمور نداره.
قیمت رو نمیدونم ، پکش هم چیز خاصی نداره ، همون سی دی و یو اس بی و شارژر و گوشی و هندزفری و دفترچه ! برای همین عکس کوچیک میذارم ! :
موقع خرید هم علاوه بر توجه به اینکه گارانتیش پارس مایــــــــــــــــــکروت ل باشه(نه پارس ماکروتل) ، میتونی از کد ستاره مربع صفر ستاره مربع استفاده کنی و به قسمت تست گوشی بری . مثلا اونجا روی TSP TEST کلیک کن و تاچ گوشی رو در همه ی نقاطش امتحان کن تا مثل مال من نشه که یه نقطه اش کار نمیکنه

aramesh_61
18-02-2010, 13:23
سلام
خوبید؟ آقا من چطوری gps رو فعال کنم؟

osmaan
18-02-2010, 13:28
سلام
دوستان یعنی الان 8510 روی بدنه پورت HDMI نداره؟

shahab_f
19-02-2010, 00:18
سلام
خوبید؟ آقا من چطوری gps رو فعال کنم؟
GPS که فعاله ، برای استفاده ازش باید برنامه ای به همراه نقشه ی شهرتون رو نصب کنین ، سه برنامه ی گارمین ، اسمارت کام ، و نوکیا اوی مپس (nokia ovi maps) برای این ورژن از سیمبین وجود دارند ، که من همون آخری رو پیشنهاد می کنم ، تاپیکش رو پیدا کنید و طبق دستور العمل روی گوشیتون نصب کنین.

سلام
دوستان یعنی الان 8910 روی بدنه پورت HDMI نداره؟
خیـر

babak_deghat
19-02-2010, 18:01
اگه میشه یکم از تجربیاتتون راجع به کار با gps این گوشی بگید
این که چه اشکالات و امکاناتی داره.
سرعت وصل شدنش به ماهواره چقدره و چه اطلاعاتی میتونه بهتون بده

ali racer
19-02-2010, 18:30
اگه میشه یکم از تجربیاتتون راجع به کار با gps این گوشی بگید
این که چه اشکالات و امکاناتی داره.
سرعت وصل شدنش به ماهواره چقدره و چه اطلاعاتی میتونه بهتون بده
سرعت کانکت شدن
جی پی اسش
فوق العاده اس(دوستان میدونن که کم میشه من از یه گوشی تعریف کنم :31:)
اطلاعاتی که جی پی اس میده این موارد رو شامل میشه
طول جغرافیایی
عرض جغرافیایی
و ارتفاع از سطح دریا

با استفاده از فاکتور های بالا
و استفاده از برنامه های جی پی اس میشه
حداکثر و حداقل سرعت ...مسافت طی شده...مساحت...ماکزیمم شتاب و مینیمم اون...پیدا کردن نقطه ای که هستید روی نقشه....مسیر یابی
و ....
رو داشته باشین

babak_deghat
19-02-2010, 19:15
میشه نقاطی رو که الان اونجا هستیم رو save کنیم بعدا از هر جایی دیگه بتونیم مکان اولیه رو پیدا کنیم؟

shahab_f
19-02-2010, 21:34
میشه نقاطی رو که الان اونجا هستیم رو save کنیم بعدا از هر جایی دیگه بتونیم مکان اولیه رو پیدا کنیم؟
بـــــله میشه ، تو هر برنامه یجور

~ReZa~
19-02-2010, 23:47
سلام.
برنامه یاهو مسنجر خوب از کجا میتونم دانلود کنم؟

GodMaster1988
20-02-2010, 01:47
سلام
کسی جایی رو سراغ داره که یه i8910 8gb دسته دوم تمیز داشته باشن البته با گارانتی پارس مایکروتل اخه چند وقت دیگه مدلهای جدید میاد نمیخوام زیاد ضرر کنم.

hadi_vazi
20-02-2010, 02:16
با سلام من گوشیم امنیا اچ دی 8910 نمی تونم اینترنتش رو فعال کنم وقتی مدل گوشیم رو به 8008 میفرستم می گه مدلش شناسائی نمیشه.
وقتی این رو مینویسم :i8910 samsung دتا فایل واسه config کردن میاد ولی هیچکدوم باز نمی شه چون تو توضیحاتش می گ این اس ام اس واسه گوشی نوکیا 8910 اومده نه واسه گوشی من فکر کنم واسه همین باز نمی شه باید چیکار کنم حتی از سایت خود همراه اول هم تست کردم جواب نداده.

Real Madrid C.F
20-02-2010, 13:59

من خریدارم ولی نه به این قیمت!!!! اگه 380 میدی من تا 20 روز دیگه میخرم ....البته من از شهرستان تماس میگیرم:27:!>>

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

سلام
کسی جایی رو سراغ داره که یه i8910 8gb دسته دوم تمیز داشته باشن البته با گارانتی پارس مایکروتل اخه چند وقت دیگه مدلهای جدید میاد نمیخوام زیاد ضرر کنم.
دوست من اگه نهایتا جایی رو پیدا کردی یکیم واسه ما پیدا کن ....چاکرتم ...البته من گارانتی نمیخوام و قیمت هم خوب میگم:10:

nokia_6253
20-02-2010, 15:45
من وقتی میخوام عکس بزارم تو دسکتاپ گوشیم عکس رو کامل با صفحه مچ نمیکنه.از چپ و راستش میزنه.کسی میدونه چه جوری عکس رو با صفحه مچ کنم؟

shahab_f
20-02-2010, 16:34
من وقتی میخوام عکس بزارم تو دسکتاپ گوشیم عکس رو کامل با صفحه مچ نمیکنه.از چپ و راستش میزنه.کسی میدونه چه جوری عکس رو با صفحه مچ کنم؟

باید نسبت طول به عرض عکستون 16 به 9 باشه . حالا هرجور خودتون صلاح میدونین crop کنین عکس رو.

GodMaster1988
20-02-2010, 22:17
دوست من اگه نهایتا جایی رو پیدا کردی یکیم واسه ما پیدا کن ....چاکرتم ...البته من گارانتی نمیخوام و قیمت هم خوب میگم:10:[/QUOTE]
فقط یه جا تو علاالدین داشت که اونم 400 میداد البته 8gb با گارانتی فرعی:31:

nokia_6253
20-02-2010, 22:25
باید نسبت طول به عرض عکستون 16 به 9 باشه . حالا هرجور خودتون صلاح میدونین crop کنین عکس رو.

راستش تو گوشیهای نوکیاوقتی use file wallpaper میزدی 3تا گزینه میومد که یکیش مچ کردن عکس با صفحه بود که متاسفانه در این گوشی همچین چیزی نیست.راستی crop نداره:41:

H a m e e d
21-02-2010, 01:53
قبل از ورود به بازار این دوتا از i8910 حذف شدن و الان اینارو نداره. ربطی هم به فرمور نداره.
قیمت رو نمیدونم ، پکش هم چیز خاصی نداره ، همون سی دی و یو اس بی و شارژر و گوشی و هندزفری و دفترچه ! برای همین عکس کوچیک میذارم ! :

پس مموری کارت 16 گیگ که میگن تو جعبشه، الکیه؟

Real Madrid C.F
21-02-2010, 10:03
کی همچین حرفی زده اصلا 16 گیگ نداره؟!!!!

400تومان!!! اونم 8 گیگ !! حالا اگه 16 بود 380 میخریدم !!

ali racer
21-02-2010, 11:51
راستش تو گوشیهای نوکیاوقتی use file wallpaper میزدی 3تا گزینه میومد که یکیش مچ کردن عکس با صفحه بود که متاسفانه در این گوشی همچین چیزی نیست.راستی crop نداره:41:

شما اونی عکسی که میخوای بزاری والپیپر
از تو گالری یا فایل منجر باز کن
بوسیله خودت گوشی
ادیتش کن
تو قسمت ادیت crop هم داره

aramesh_61
21-02-2010, 23:35
سلام
آقا من یه تیکه فیلم از یوتیوب دیدم در مورد همین گوشی که آیکنهای بالای صفحه ی اصلیش آبی رنگ و سه بعدی بودن، میخواستم بدونم این کدوم نسخه ی فرموره؟ اصلا فرمورش نسبت به این آخرین فرموری که اومده(روسی) بدرد میخوره؟ اگه بدرد میخوره و کسی لینک دانلودشو داره بیزحمت بذاره. خیلی خیلی ممنون

hadi_vazi
22-02-2010, 07:50
با سلام من گوشیم امنیا اچ دی 8910 نمی تونم اینترنتش رو فعال کنم وقتی مدل گوشیم رو به 8008 میفرستم می گه مدلش شناسائی نمیشه.
وقتی این رو مینویسم :i8910 samsung دتا فایل واسه config کردن میاد ولی هیچکدوم باز نمی شه چون تو توضیحاتش می گ این اس ام اس واسه گوشی نوکیا 8910 اومده نه واسه گوشی من فکر کنم واسه همین باز نمی شه باید چیکار کنم حتی از سایت خود همراه اول هم تست کردم جواب نداده.

جواب این سوال مارو کسی نمیده؟

mhr63
23-02-2010, 10:13
سلام
من هم می خوام این گوشی رو بخرم . می دونم سوالم تکراریه . چون صفحات زیاد شده گشتن تو صفحان سخته .
1. اگه میشه لطف کنید بگید تو بسته بندی این گوشی چه چیزایی باید باشه ؟
2. می خوام به فروشنده بگم که با ضمانت اصلی پارس مایکروتل واسم بیاره اگه امکانش هست یه عکس از ضمانت نامه اصلی هم بذارید تا سرم کلاه نره و اینکه ضمانت نامه باید چه مشخصه هایی داشته باشه ؟ مثلا باید مهر و امضاء شده باشه .
ممنونم

shahab_f
23-02-2010, 17:21
سلام
من هم می خوام این گوشی رو بخرم . می دونم سوالم تکراریه . چون صفحات زیاد شده گشتن تو صفحان سخته .
1. اگه میشه لطف کنید بگید تو بسته بندی این گوشی چه چیزایی باید باشه ؟
2. می خوام به فروشنده بگم که با ضمانت اصلی پارس مایکروتل واسم بیاره اگه امکانش هست یه عکس از ضمانت نامه اصلی هم بذارید تا سرم کلاه نره و اینکه ضمانت نامه باید چه مشخصه هایی داشته باشه ؟ مثلا باید مهر و امضاء شده باشه .
ممنونم
1-پست 2674 همین صفحه رو نگاه کن.
2-روی جعبه محل باز شدن جعبه ، یه هولوگرام طلایی مایکروتل چسبوندن که باز کردن جعبه بدون پاره کردنش ممکن نیست (نشون میده گوشی باز نشده) توش هم یک کارت طلایی رنگه پارس مایــــــــــــــــــــــ ـــــکروتل هست که شماره سریال گوشی رو نوشته که با زدن کد ستاره مربع صفر شش مربع کد روی گوشیتون به نمایش در میاد و باید مطابقت بدین

آرش-19
23-02-2010, 18:51
جواب این سوال مارو کسی نمیده؟

دوست خوبم, شما مدل گوشیتو سامسونگ c260 انتخاب کن !
منم این مشکل رو داشتم, همین کار رو کردم. اینشاالله که مشکلت حل میشه.

hesam68
24-02-2010, 16:56
سلام
لطف کنین معایب اصلی این گوشیو بگین

aramesh_61
24-02-2010, 17:50
سلام
آقا من یه تیکه فیلم از یوتیوب دیدم در مورد همین گوشی که آیکنهای بالای صفحه ی اصلیش آبی رنگ و سه بعدی بودن، میخواستم بدونم این کدوم نسخه ی فرموره؟ اصلا فرمورش نسبت به این آخرین فرموری که اومده(روسی) بدرد میخوره؟ اگه بدرد میخوره و کسی لینک دانلودشو داره بیزحمت بذاره. خیلی خیلی ممنون
جواب منو کسی نمیده؟

shahab_f
24-02-2010, 20:07
جواب منو کسی نمیده؟
ببخشید یه خورده بیشتر توضیح میدین آیکون های بالای صفحه ی اصلیش یعنی کدوما؟ اصلا شما لینک یوتیوبش رو بذار

harrypotter
24-02-2010, 20:37
سلام
اون آیکون های آبی الان توی ورژن اصلی به صورت سه مربع پشت سر هم شده که نشان از سه تا بک گراند و صفحه اصلی هست

hesam68
24-02-2010, 20:42
سلام

جوب منو نداداین؟
کیفیت اسپیکرش از ال جی ارنا بهتره؟

hadi_vazi
25-02-2010, 08:42
دوست خوبم, شما مدل گوشیتو سامسونگ c260 انتخاب کن !
منم این مشکل رو داشتم, همین کار رو کردم. اینشاالله که مشکلت حل میشه.

این مدل 260 هم دادم اس ام اس اومد که باز شد ولی بازم صفحه سیاه اومد که چیزی دیده نمی شد.
و قابل save کردن نبود.

harrypotter
25-02-2010, 16:54
جوب منو نداداین؟
کیفیت اسپیکرش از ال جی ارنا بهتره؟
حسام جان این گوشی هیچ عیبی نداره البته باز سلایق فرق داره ولی کسی رو پیدا کنید که از خرید این گوشی ناراضی باشه و نتونه خاسته هاشو براورده کنه پیدا نمیکنید.

کیفیتی اسپیکرش هم فوق العاده عالی هست

hesam68
25-02-2010, 18:11
حسام جان این گوشی هیچ عیبی نداره البته باز سلایق فرق داره ولی کسی رو پیدا کنید که از خرید این گوشی ناراضی باشه و نتونه خاسته هاشو براورده کنه پیدا نمیکنید.

مرسی
فقط میخواستم مطمعن بشم

ali racer
25-02-2010, 23:28

چرا پیدا نمیشه ؟:31:
تو این چند روز که تو یه منطقه با سیگنال ضعیف بودم
پی بردم که آنتن دهی این گوشی تو این مناطق
بسیار نا امید کننده بود
نکته بعدی این بود که مدام آنتن خالی میکرد و دوباره سرچ میکرد
تا این که پدر باتری در اومده
82 ام رو هم برده بود
واقعا یه سر گردن هم کیفیت صداش هم آنتن دهی اش سر تر بود

ali_power42
26-02-2010, 16:43
چرا پیدا نمیشه ؟:31:
تو این چند روز که تو یه منطقه با سیگنال ضعیف بودم
پی بردم که آنتن دهی این گوشی تو این مناطق
بسیار نا امید کننده بود
نکته بعدی این بود که مدام آنتن خالی میکرد و دوباره سرچ میکرد
تا این که پدر باتری در اومده
82 ام رو هم برده بود
واقعا یه سر گردن هم کیفیت صداش هم آنتن دهی اش سر تر بود

علی جان کاملا تایید میشه متاسفانه به علت پایین بودن sar اکثر گوشیهای سامسونگ این مشکل انتن دهی ضعیفتر نسبت به برندهایی مثل سونی یا نوکیا هنوز هم وجود داره البته داخل شهر به ندرت متوجه این مشکل میشیم و خودشو توی جاده ها یا کوه و بیابون نشون میده و چون گوشی در این جور مناطق داره جون میکنه تا سیگنال قویتری داشته باشه باتری هم به سرعت خالی میشه مثل بیشتر گوشیهای سامسونگ البته نه همشون

n82 sar=1.35
i8910 sar=0.42
مسلما انتن دهی n82 در مناطق با سیگنال ضعیف خیلی بهتره و چون هنوز n82 هم دارم کاملا متوجه منظورت هستم

البته خدای نکرده قصد ناراحت کردن دوستانی که 8910 دارن رو ندارم ولی این تجربه من که چند مدل گوشی سامسونگ داشتم و همینطور اطرافیانم بوده البته باز هم میگم در مدلهایی از سامسونگ که sar بالا دارن این مشکلات وجود نداره

کیفیت صدای i8910 در اسپیکر نمیدونم چطوریه و نشنیدم ولی در مورد n82 باید بگم که تا به حال کیفت صدایی بهتر از n82 ندیدم نه n95 8gb و نه satio که خودم دارم نه هیچ گوشی دیگه همچین کیفیتی ندارن چون n95 8gb در ولوم های بالا خرخر میکنه و مثل n82 دلچسب نیست و satio که تک اسپیکره و زیبایی stereo رو نداره

harrypotter
26-02-2010, 18:36
یه مشکل برای گوشیم پیش اومده
بعد اینکه 3 دقیقه hd فیلمبرداری کرد بعد از بیرون اومدن از محیط دوربین گوشی هنگ کرده و روی بک گراند مونده و صفحه خاموش هم نمیشه و دکمه ای هم کار نمیکنه و تاچ هم همینتور.
اینم بگم باتری خط آخر بود.

چیکارش کنم. میترسم باتری رو در بیارم مشکلی بدتر پیش بیاد

فریمور هم IF6 هست

ali racer
26-02-2010, 19:17
یه مشکل برای گوشیم پیش اومده
بعد اینکه 3 دقیقه hd فیلمبرداری کرد بعد از بیرون اومدن از محیط دوربین گوشی هنگ کرده و روی بک گراند مونده و صفحه خاموش هم نمیشه و دکمه ای هم کار نمیکنه و تاچ هم همینتور.
اینم بگم باتری خط آخر بود.

چیکارش کنم. میترسم باتری رو در بیارم مشکلی بدتر پیش بیاد

فریمور هم IF6 هست

شما چند تا کار انجام بده
1.یه جی بی تسک من نصب کن
2.فریمور گوشی ات رو آپ کن
که کمتر بر بخوری به این مشکلات
هر چند در آوردن باتری کار درستی نیست
ولی من به شخصه با همین8910 بارها این کارو انجام دادم
بلایی هم سرش نیومده
پس با خیال نسبتاراحت(البته نه100% بلکه 99%) باتری اش رو بکش بیرون
:46:

ali racer
26-02-2010, 19:47
علی جان کاملا تایید میشه متاسفانه به علت پایین بودن sar اکثر گوشیهای سامسونگ این مشکل انتن دهی ضعیفتر نسبت به برندهایی مثل سونی یا نوکیا هنوز هم وجود داره البته داخل شهر به ندرت متوجه این مشکل میشیم و خودشو توی جاده ها یا کوه و بیابون نشون میده و چون گوشی در این جور مناطق داره جون میکنه تا سیگنال قویتری داشته باشه باتری هم به سرعت خالی میشه مثل بیشتر گوشیهای سامسونگ البته نه همشون

n82 sar=1.35
i8910 sar=0.42
مسلما انتن دهی n82 در مناطق با سیگنال ضعیف خیلی بهتره و چون هنوز n82 هم دارم کاملا متوجه منظورت هستم

البته خدای نکرده قصد ناراحت کردن دوستانی که 8910 دارن رو ندارم ولی این تجربه من که چند مدل گوشی سامسونگ داشتم و همینطور اطرافیانم بوده البته باز هم میگم در مدلهایی از سامسونگ که sar بالا دارن این مشکلات وجود نداره

کیفیت صدای i8910 در اسپیکر نمیدونم چطوریه و نشنیدم ولی در مورد n82 باید بگم که تا به حال کیفت صدایی بهتر از n82 ندیدم نه n95 8gb و نه satio که خودم دارم نه هیچ گوشی دیگه همچین کیفیتی ندارن چون n95 8gb در ولوم های بالا خرخر میکنه و مثل n82 دلچسب نیست و satio که تک اسپیکره و زیبایی stereo رو نداره

علی جان تمامی بروبچز8910 دار خدارو شکر
کاملا منطقی هستند و از این تعصب الکی ها ندارن که فکر کنن
گوشی شون بهترین گوشی دنیاست!!
واسه همینه کسی میاد تو این تاپیک بیشتر مشکلات رو مطرح میکنه و راه حل هاشو با هم به اشتراک میزاریم
و در اکثر موارد راهی پیدا میشه :8:
تا این که بشینیم بگین به به 8910 بهترینه :27::31:

صدای اسپیکر 8910 از 82 ورژن 30 بلندتره
کیفیتشون هم برابره
البته من احساس میکنم
بیسش بهتر از 82 هستش

راستی در مورد آنتن دهی به این نتیجه رسیدم که
اگه سرچ شبکه رو از روی حالت اوتوماتیک بصورت سرچ دستی
بگذاریم تاثیر محسوسی در کمتر شدن مصرف باتری در نقاطی که
شدت سیگنال ضعیف هستش داره

راستی بچه ها این فریمور های جدید که ریلیز شدن کسی استفاده کرده ؟
چطور از آب در اومدن ؟
من میخوام از 1.3 اسپید ادیشن آپ کنم

hesam68
02-03-2010, 01:23
سلام
نرم افزار چراغ قوه واسه این گوشی میخوام
اگه هست لطف کنین لینک دانلودشو بدین
منتظرم

mahyarSAMSUNG
03-03-2010, 11:46
سلام

بدیش اینه که دوربین فول اچ دی نیست . صفحش 5 اینچ نیست . دوربین 14 مگاپیکسل نیست . یه بدی دیگه ای که داره اینه که 4 تا اسپیکر نداره 2 تا داره . در کل خیلی بدی داره !!! :31:

babak_deghat
03-03-2010, 12:51
من پنج شنبه دارم میرم دنبالش بخرم.
توصیه دیگه ای نداریم برام؟میخوام از سونی اریکسونw810 به سامسونگ i8910 ارتقا بدم . حرف آخری ندارید؟فایلهای فلشswfرو میخونه؟
الان گوشی ها ی تو بازار دیگه خودشون آپدیت شده هستند یا باید خودم دوباره وقتی خریدم آپدیتش کنم؟من تو این کارها وارد نیستم ها.. . .

در ضمن : آخرین ورژن فیرمور رسمی سامسونگ برای این گوشی که زبان فارسی رو هم پشتیبانی میکنه(فکر کنم بهش میگن ورژن خاورمیانه ای ، درسته؟)رو از کجا میشه دانلود کرد؟نسبت به ورژن IF6 چه مزیتها و معایبی داره؟آموزش انتقالش به گوشی برای آپدیت تو کدوم پسته؟

ali racer
03-03-2010, 20:19
من پنج شنبه دارم میرم دنبالش بخرم.
توصیه دیگه ای نداریم برام؟میخوام از سونی اریکسونw810 به سامسونگ i8910 ارتقا بدم . حرف آخری ندارید؟فایلهای فلشswfرو میخونه؟
الان گوشی ها ی تو بازار دیگه خودشون آپدیت شده هستند یا باید خودم دوباره وقتی خریدم آپدیتش کنم؟من تو این کارها وارد نیستم ها.. . .

در ضمن : آخرین ورژن فیرمور رسمی سامسونگ برای این گوشی که زبان فارسی رو هم پشتیبانی میکنه(فکر کنم بهش میگن ورژن خاورمیانه ای ، درسته؟)رو از کجا میشه دانلود کرد؟نسبت به ورژن IF6 چه مزیتها و معایبی داره؟آموزش انتقالش به گوشی برای آپدیت تو کدوم پسته؟
مبارکه
فکر نمیکنم مشکلی مونده باشه که تو این تاپیک در موردش بحث نشده باشه
آخرین موردش هم میزان سار گوشی بود

فایل های فلش رو میخونه ولی نه تمامی فایل ها رو

اکثرا رو باید آپدیت کنی
فعلا هم فقط یه فریمور اصلی بازبان فارسی واسه این گوشی موجود که اونم همون فریمور اولیه اس !

babak_deghat
03-03-2010, 20:49
فعلا هم فقط یه فریمور اصلی بازبان فارسی واسه این گوشی موجود که اونم همون فریمور اولیه اس !
منظورتون IF6 ـه؟

Armin.ASD97
03-03-2010, 21:30
منظورتون IF6 ـه؟

سلام
بله...
:10:

babak_deghat
03-03-2010, 21:52
خب اونوقت همین IF6 مشکل خاصی نداره که نیاز به آپگریدش داشته باشه؟
از کجا میشه ورژن فیرمورش رو فهمید؟
اون کدی که هنگام خرید گوشی برای تست قسمتهای مختلف بهش میدادیم چی بود؟

ali racer
03-03-2010, 22:51
خب اونوقت همین IF6 مشکل خاصی نداره که نیاز به آپگریدش داشته باشه؟
از کجا میشه ورژن فیرمورش رو فهمید؟
اون کدی که هنگام خرید گوشی برای تست قسمتهای مختلف بهش میدادیم چی بود؟
از همه مهمتر فیلمبرداریش که صدای ضبط شده اش چیزی در حد افتضاحه

اون کد هم به ترتیب
ستاره مربع صفرستاره مربع
هستش

babak_deghat
04-03-2010, 00:13
؟
پر از باگ و مشکله
هم تو گالری هم سایر منو ها و برنامه ها
از همه مهمتر فیلمبرداریش که صدای ضبط شده اش چیزی در حد افتضاحه

اون کد هم به ترتیب
ستاره مربع صفرستاره مربع
هستش
خب به نظر شما کدوم فیرمور رسمی از همه بهتره و این مشکلات رو کمتر داره؟

M@hdi-B
04-03-2010, 10:11
؟

با اجازه علی آقا:20:

تو این فریمورهایی که من تا حالا تست کردم XXII1-eBoy-r1 از همه بهتر بوده....اگه تسک منجر سه بعدی واست مهم نیست و سرعت بیشتر و فون مموری بیشتر می خوای HX1.4 اسپید ادیشن هم عالیه.

babak_deghat
04-03-2010, 10:38
با اجازه علی آقا:20:

تو این فریمورهایی که من تا حالا تست کردم XXII1-eBoy-r1 از همه بهتر بوده....اگه تسک منجر سه بعدی واست مهم نیست و سرعت بیشتر و فون مموری بیشتر می خوای HX1.4 اسپید ادیشن هم عالیه.
این 2 تایی که گفتید کوک شده اند یا رسمی ؟ sms فارسی میخونن؟چه مشکلاتی رو رفع میکنن؟مشکلات دیگه ای ندارن؟

Armin.ASD97
04-03-2010, 10:56
این 2 تایی که گفتید کوک شده اند یا رسمی ؟ sms فارسی میخونن؟چه مشکلاتی رو رفع میکنن؟مشکلات دیگه ای ندارن؟

سلام
هر دو تا کوک شده هستن
چون اگه دقت کنید تو اولی اسم eboy رو می بینید دومی هم که نسخه اسپید هست که کوک شده هستش...
پشنهاد میشه از کوک شده ها استفاده نکنی چون ممکنه بوت گوشی بپره و اونوقت :41:
البته جدیدا میشه تو ایران هم تعمیر کرد ولی هزینه داره...

shahab_f
04-03-2010, 12:30
؟
آقا فرمور رسمی از همه بهتره ، منم کوک شده ریختم نزدیک بود بوت گوشیم بپره ، آخه نمیدونم کوک شده چی داره که آدم ترجیح بده به رسمی ،شما هرکدوم از این فرمور های اخیر ، مثل XEJA 1 یا XXJB1 رو بریزی عالیه (البته اولی یعنی XEJA1 مصرف باتریش بده). تمام فرمور ها بلا استثنا اس ام اس فارسی رو میخونن.

babak_deghat
04-03-2010, 13:27
آقا فرمور رسمی از همه بهتره ، منم کوک شده ریختم نزدیک بود بوت گوشیم بپره ، آخه نمیدونم کوک شده چی داره که آدم ترجیح بده به رسمی ،شما هرکدوم از این فرمور های اخیر ، مثل XEJA 1 یا XXJB1 رو بریزی عالیه (البته اولی یعنی XEJA1 مصرف باتریش بده). تمام فرمور ها بلا استثنا اس ام اس فارسی رو میخونن.
پس بر طبق گفته های شما فیرمور XXJB1 از همه ی فیرمور ها بهتره درست میگم؟مشکلات خاصی نداره؟راسته میگن در JB1 فضای حافضه داخلی آزاد گوشی خیلی کم شده ؟
نظرتون راجع به II2 چیه؟کوک شده است یا رسمیه؟
ساین کردن برای برنامه های پولی کـ ـرک شده است یا برنامه های آزاد و مجانی هم نیاز به ساین کردن دارن؟

M@hdi-B
04-03-2010, 17:51
کاری با گفته دوستان ندارم...اجباری هم ندارم حرفم رو به کرسی بنشونم ولی تا حالا 30 بار فریمور گوشیم رو عوض کردم ...به هیچ مشکلی هم بر نخوردم:46:

در XXJB1 هفده مگ فون مموری دارید...اس ام اس فارسی هم دریافت می کنه ولی کیبرد فارسی نداره.

shahab_f
05-03-2010, 00:20
پس بر طبق گفته های شما فیرمور XXJB1 از همه ی فیرمور ها بهتره درست میگم؟مشکلات خاصی نداره؟راسته میگن در JB1 فضای حافضه داخلی آزاد گوشی خیلی کم شده ؟
نظرتون راجع به II2 چیه؟کوک شده است یا رسمیه؟
ساین کردن برای برنامه های پولی کـ ـرک شده است یا برنامه های آزاد و مجانی هم نیاز به ساین کردن دارن؟
XXJB1 رو راستش نریختم نمیدونم . فضای آزاد گوشی کلا توی فرمور های جدید کم شده اما مشکلی تو سرعت ایجاد نمیکنه.
من هم نگفتم فرمور زیاد عوض کردن بده ، گفتم فرمور غیر رسمی نریزین ، آخه فرمور کوک شده باید یه حسنی داشته باشه که به ریسکش (ولو یک درصد ریسک) بیارزه.
نه ، ساین کردن دقیقا مساوی با برنامه ی پولی نیست ، حتی بعضی تم ها هم نیاز به ساین دارن ، در کل درصد بالایی از برنامه ها و بازی ها نیاز به ساین دارن.
II2 رسمیه ، و فکر کنم از نسل جدید (کینتیک برازینگ) نیست.

ehsan3010
05-03-2010, 13:47
من این گوشی رو تازه خریدم.و توی خونه هم شبکه wifi دارم ولی نمیدونم چرا با این گوشی نمی تونم بهش وصل بشم.کسی میتونه کمک کنه؟

babak_deghat
05-03-2010, 18:07
کینتیک برازینگ چیه؟

shahab_f
05-03-2010, 20:21
من این گوشی رو تازه خریدم.و توی خونه هم شبکه wifi دارم ولی نمیدونم چرا با این گوشی نمی تونم بهش وصل بشم.کسی میتونه کمک کنه؟
یه خورده بیش تر توضیح بدین دقیقا چه اتفاقی می افته که نمیتونین استفاده کنین،تو مسیر ستینگز ، کانکتیویتی ، وایرلس لن که میرین بعد از سرچ روش کلیلک میکنین چه اتفایق می افته؟

کینتیک برازینگ چیه؟
یعنی مثل آیفون (و خیلی از گوشی های دیگه) وقتی توی یک صفحه که بغلش اسکرول بار داره هستی ، مثل قسمت کانتکت ها یا گالری، میتونی انگشتت رو روی صفحه بذاری و به سمت بالا هل بدی و اینجوری صفحه رو به سمت پایین اسکرول کنی

babak_deghat
05-03-2010, 20:54
پس تو فیرمور II2 چه جوری صفحه اسکرول میشه؟

اگه بخوایم فلشش کنیم و فیرمورشو عوض کنیم نرم افزارهای پیشفرض خودش مثل asphalt هم پاک میشن؟

راستی تو II2 فون مموری آزاد چقدره؟

farhooode
06-03-2010, 13:05
XXII2 بهترین فریم ویر رسمی سامسونگ تا الان
صدای دالبی در اسپیکر هوش هرکسی رو که کنارت صداشو بشونه میبره

ehsan3010
06-03-2010, 17:22
دقیقا از همین مسیری که گفتید میرم.که بعد از سرچ پیغام no wlan network found رو میده.بعد ازم میخواد که اسم شبکه وایرلسمو وارد کنم که منم نام شبکه که broadcom هست رو بهش میدم ولی باز همون پیغام قبلی رو میده.خیلی عجیبه آخه من با وایرلس لپ تاپم راحت میتونم کانکت بشم ولی نمیدونم چرا با این گوشی نمیشه

ehsan3010
06-03-2010, 18:58
یه خورده بیش تر توضیح بدین دقیقا چه اتفاقی می افته که نمیتونین استفاده کنین،تو مسیر ستینگز ، کانکتیویتی ، وایرلس لن که میرین بعد از سرچ روش کلیلک میکنین چه اتفایق می افته؟

یعنی مثل آیفون (و خیلی از گوشی های دیگه) وقتی توی یک صفحه که بغلش اسکرول بار داره هستی ، مثل قسمت کانتکت ها یا گالری، میتونی انگشتت رو روی صفحه بذاری و به سمت بالا هل بدی و اینجوری صفحه رو به سمت پایین اسکرول کنی

دقیقا از همین مسیری که گفتید میرم.که بعد از سرچ پیغام no wlan network found رو میده.بعد ازم میخواد که اسم شبکه وایرلسمو وارد کنم که منم نام شبکه که broadcom هست رو بهش میدم ولی باز همون پیغام قبلی رو میده.خیلی عجیبه آخه من با وایرلس لپ تاپم راحت میتونم کانکت بشم ولی نمیدونم چرا با این گوشی نمیشه

babak_deghat
06-03-2010, 23:27
هنگام فلش کردن و نصب فیرمور جدید اگه فقط فیرمور کوک شده باشه برنامه های خود گوشی پاک میشه یا فیرمور های رسمی مثل ii2 هم آسفالت و نرم افزارهای اصلی رو پاک میکنن؟

mhr63
07-03-2010, 12:47
سلام به همه دوستان
منم این گوشی رو خریدم
فوق العاده هست
بخرید ، پشیمون نمیشید
2 تا سوال دارم
1. می خوام آپ کنم به ورژن II2 . این فریمور اصلی هست دیگه ؟ لطفا لینک دریافت رو بدید ؟
2. صفحه بر اثر تماس دست کثیف میشه و اثر انگشت میمونه . اگه دستمال رو به الکل یا اتانول آغشته کنم و صفحه رو تمیز کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ چون با دستمال یا پارچه به تنهایی کاملا تمیز نمیشه . اگه راه حل دیگه ای هست لطفا بگید .
ممنون

ehsan3010
07-03-2010, 16:36
این دوربین جلوش از کجا فعال میشه؟تو قسمت camera که چیزی در موردش ننوشته.در ضمن مشکل من با wifi هنوز هم پا برجاست.کمک پیلیز

babak_deghat
07-03-2010, 22:17
بالاخره خریدمش!
خیلی بیشتر از چیزی بود که تصور میکردم.حتی با اینکه فیرمور IF6 رو که کلی ایراد ازش میگرفتن رو داره هنوز به مشکلی برنخوردم!

بازی آسفالت فقط آیکونش هست و میگه خودشه باید برید از سایت سامسونگ دانود کنید.خبری از آپرا و اون دیکشنری هم نیست

قطب نما ش رو چه جوری باید استفاده کرد؟

Armin.ASD97
08-03-2010, 00:10
بالاخره خریدمش!
خیلی بیشتر از چیزی بود که تصور میکردم.حتی با اینکه فیرمور IF6 رو که کلی ایراد ازش میگرفتن رو داره هنوز به مشکلی برنخوردم!

بازی آسفالت فقط آیکونش هست و میگه خودشه باید برید از سایت سامسونگ دانود کنید.خبری از آپرا و اون دیکشنری هم نیست

مبارک باشه...
منظورت از استفاده چی هست؟
menu-tools-compass
بعد یه چند بار اینور و اونور ببری کالیبره میشه...:31:

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

این دوربین جلوش از کجا فعال میشه؟تو قسمت camera که چیزی در موردش ننوشته.در ضمن مشکل من با wifi هنوز هم پا برجاست.کمک پیلیز

برین تو قسمت شماره گیری اینو بزنین
ستاره مربع صفر ستاره مربع
بعد cif cam رو انتخاب کنید بعد رو صفحه که کلیک کنید عکس میگیره...

mhr63
08-03-2010, 11:43
اقا احسان احتمالا شما برای وایرلس تون رمز گذاشتید
تنظیمات مودم رو چک کن ببین اگه وایرلس رمز داره ، رمز رو بردار

ehsan3010
08-03-2010, 16:33
مبارک باشه...
منظورت از استفاده چی هست؟
menu-tools-compass
بعد یه چند بار اینور و اونور ببری کالیبره میشه...:31:

---------- Post added at 12:10 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

برین تو قسمت شماره گیری اینو بزنین
ستاره مربع صفر ستاره مربع
بعد cif cam رو انتخاب کنید بعد رو صفحه که کلیک کنید عکس میگیره...
دستت درد نکنه ok شد.

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:31 PM ----------

اقا احسان احتمالا شما برای وایرلس تون رمز گذاشتید
تنظیمات مودم رو چک کن ببین اگه وایرلس رمز داره ، رمز رو بردار

آره.ولی رمزشو هم که برمیدارم درست نمیشه.یعنی تو میتونی باwlan کانکت بشی؟

hadi_vazi
08-03-2010, 17:22
آقایون من هنوز با اینترنت گوشیم مشکل دارم وقتی به 8008 مدل این گوشی رو میدم می گه مدلش رو نمی شناسه یکی از بچه ها گفت مدل c260 بدم که دادم و وقتی اس ام اس اومد صفحه سیاه بود و چیزی دیده نمی شد که save کنم.
لطفا راهنمائیم کنید.
راستی یه سوال دیگه من دارم از فریمور italian-speed-1.3_ko استفاده می کنم از این بهتر فریموری اومده که عوضش کنم؟

aliflh
08-03-2010, 19:29
کسی تا حالا برنامه تبدیل گوشی به وبکم و بلک لیست روی این گوشی نصب کرده که جواب داده باشه.

M@hdi-B
08-03-2010, 19:34
بالاخره خریدمش!

مبارکه.

رو آیکن بازی کلیک کنی میره واسه نصب...فایل سورسش هم تو مموری هست:46:

احتیاج به دانلود نیست

mhr63
10-03-2010, 21:00
بله من وصل میشم و مشکلی هم ندارم
شما تنظیمات مودم رو چک کن ببین وایرلس hidden نیست ؟
اگه نشد گوشی رو ببر با یه وایرلس دیگه چک کن تا مطمئن بشید مشکل از گوشیه یا از مودمتون
اگه از گوشی بود با 7370 ریست کن شاید درست بشه ( ولی اطلاعاتت پاک میشه )
من چیزه دیگه ای به نظرم نمیاد

farhad07
11-03-2010, 00:37
قیمت تازه و دست دوم این گوشی الان چنده ؟

mhr63
11-03-2010, 10:59
آقا فرهاد من هفته قبل با ضمانت اصلی خریدم 535 . دست دوم رو خبر ندارم

دوستان یه سوال داشتم . چطور میشه فیلم رو از گوشی با dlna تو تلوزیونی که این ویژگی رو داره پخش کرد ؟
با وایرلس باید این کار رو انجام داد یا با بلوتوث ؟
اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم

M@hdi-B
12-03-2010, 18:59
از دوستان کسی Gold این گوشی رو خریده؟؟؟ راسته 3 گرم طلا توش به کار رفته؟

ehsan3010
13-03-2010, 18:17
آقایون من هنوز با اینترنت گوشیم مشکل دارم وقتی به 8008 مدل این گوشی رو میدم می گه مدلش رو نمی شناسه یکی از بچه ها گفت مدل c260 بدم که دادم و وقتی اس ام اس اومد صفحه سیاه بود و چیزی دیده نمی شد که save کنم.
لطفا راهنمائیم کنید.

من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم.ولی اگه به سایت mci.ir بری میتونی از اونجا مدل گوشیتو انتخاب کنی بعد از چند لحظه هم sms تنظیمات gprs واست میاد.که میتونی حالشو ببری.:31:

mahyarSAMSUNG
14-03-2010, 10:29
از دوستان کسی Gold این گوشی رو خریده؟؟؟ راسته 3 گرم طلا توش به کار رفته؟

من فقط قیمتش کردم یارو گفت با گارانتی اصلی 600 تومن . ازش هم پرسیدم که قرار بوده توی این گوشی از طلای 24 عیار استفاده کنن طرف گفت نه این فقط رنگش طلایی

ali racer
15-03-2010, 15:35
یه خبرهای خوشی شنیده میشه
که سامسونگ دست از تنبلی ورداشته و خودش میخواد
فریمور با قابلیت کپچر24 فریم واقعی ارائه بده کاری که زودتر از سامسنوگ هایپریکس انجام داد

S A M S U N G
15-03-2010, 18:47
آره منم اینجا دیدم !

عجب !

مخلصیم .

ali racer
16-03-2010, 02:08
امیر جان زیاد هم عجب نیست
چون در گیری سی پی یو از ماکزیمم80%میرسه 100% و البته بهش فشار میاد و زودتر گرم میکنه
مهمتر از اون مصرف باتری اش هم بالاتر میره

~ReZa~
16-03-2010, 03:37
سلام.دوستان بازی خوب تازگیا چی برای گوشی اومده؟

hasanmotori
16-03-2010, 10:18
امیر جان زیاد هم عجب نیست
چون در گیری سی پی یو از ماکزیمم80%میرسه 100% و البته بهش فشار میاد و زودتر گرم میکنه
مهمتر از اون مصرف باتری اش هم بالاتر میره

خب دیگه وقتی هی ایراد میگیرین اونم مجبور میشه بهش فشار بیاره دیگه :27:
فک کنم واسه رو کم کنیه ویوازه
ولی یه چیزیم هست ... من فک کنم همه اینا صحنه سازی باشه
الان اس8300 با یه سی پی یو 500 له بیت ریت فیلماش 7300 400 ه
بعد اونوقت این با یه سی پی یو 600 arm cortex و شتاب دهنده 2 بعدی و .... نمیتونه یه فیلم با بیت ریت 9000 و پردازش کنه ؟!
اصلاً بیت ریت فیلم ویواز از این کمتره ... تو اون فیلمی که این 8000 بود اون فک کنم 7000 بود
سامسونگ میتونه اصلاً بهش فشار نیاره ... بیاد مثله ویواز کیفیت تصویرو بیاره پایین فریم ریتش رو 24 ثابت بشه ولی خب سامسونگ همیشه به فکر کیفیته :27:

pulp_152
16-03-2010, 16:57
تنها که cpu مهم نیست ... سنسور هم مهمه .. چیپ و سنسور که میتونه از cpu استفاده کنه و به حداکثر قدرتش برسه هم مهمه

برای مثال سنسوری که در 8910 استفاده شده حداکثر قدرت نوشته شده 720 p با 24 فریم .. حالا شما بیا cpu دو گیگا هرتز سوارش کن اون سنسور توانشو نداره ... ... یا در 8300 .. همه چی به cpu بر نمیگرده

DariushGreat
16-03-2010, 18:57
خب دیگه وقتی هی ایراد میگیرین اونم مجبور میشه بهش فشار بیاره دیگه :27:
فک کنم واسه رو کم کنیه ویوازه
ولی یه چیزیم هست ... من فک کنم همه اینا صحنه سازی باشه
الان اس8300 با یه سی پی یو 500 له بیت ریت فیلماش 7300 400 ه
بعد اونوقت این با یه سی پی یو 600 arm cortex و شتاب دهنده 2 بعدی و .... نمیتونه یه فیلم با بیت ریت 9000 و پردازش کنه ؟!
اصلاً بیت ریت فیلم ویواز از این کمتره ... تو اون فیلمی که این 8000 بود اون فک کنم 7000 بود
سامسونگ میتونه اصلاً بهش فشار نیاره ... بیاد مثله ویواز کیفیت تصویرو بیاره پایین فریم ریتش رو 24 ثابت بشه ولی خب سامسونگ همیشه به فکر کیفیته :27:
یه چیز دیگه هم هست.
همیشه یه شرکت بهترین رو نمی زنه. همواره جوری کار می کنه که بقیه هم تاب و توان رقابت داشته باشن. البته یه تفسیر دیگه هم می شه کرد و اون هم اینه که با یه رقم لوی کوچیک حکم، رقیبان رو حکم-لازم می کنه تا اون ها هم حکمای باحالشون رو رو کنن. اونوقت شرکت مورد نظر ما باحالتر از اونا رو رو می کنه تا رقابت داغ تر از پیش بشه. اون برگه ای رو هم که حکم-لازم کرده دیگه سوخت شده و رفته و بهش توجهی نمی شه... چون دیگه سوخته! شرکت بایستی در اندیشه برد در دست های بعدی باشه. امیدوارم منظورم رو فهمیده باشین.

ببخشید اگه کمی زدم توی خط قمار!!! :دی :27:

شاد و پیروز باشین :11:

ali8510
17-03-2010, 16:49
یکی اینو ترجمه کنه لطفا
Omnia HD WP7S device was made by Microsoft not Samsung
Posted: 17 Mar 2010 12:27 AM PDT

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F2010%2F03%2F17%2Fomnia-hd-wp7s-device-was-made-by-microsoft-not-samsung%2F&source=samsunghub&style=normal
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F03%2F17%2Fomnia-hd-wp7s-device-was-made-by-microsoft-not-samsung%2F)
Most of us assumed that Samsung might launch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) an Omnia HD twin with powerful specs to run WP7S. However, Samsung has come out to clear the air by saying that this phone is not an Omnia HD lookalike but Omnia HD itself. Microsoft created it for the demo.
“The launch was from Microsoft, not Samsung, and they used the i8910HD to demo Windows 7. It’s not yet clear whether existing i8910HD users will be able to upgrade to Windows 7 as this demo was a one-off,” said a Samsung spokeperson.
The spokesperson seem skeptical about Omnia HD’s Windows affiliation and it does look that the chances of an Omnia HD-like device running WP7S look slim. I feel it’s a good thing since sticking another OS with the same phone design looks a bit lazy on Samsung’s part.
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [Thanks, Jacob!]

Omnia HD lookalike to be one of first Samsung devices running Windows Phone 7 Series?
Posted: 16 Mar 2010 10:07 AM PDT

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F2010%2F03%2F16%2Fomnia-hd-lookalike-to-be-one-of-first-samsung-devices-running-windows-phone-7-series%2F&source=samsunghub&style=normal
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F03%2F16%2Fomnia-hd-lookalike-to-be-one-of-first-samsung-devices-running-windows-phone-7-series%2F)
At the MIX developer conference yesterday, Microsoft was demoing its Windows Phone 7 Series where eagle-eyed viewers stumbled on this Samsung device. This unnamed device is a modified version of Symbian running Omnia HD and the only visible change is its center Windows button. We’re not sure if Samsung is eventually planning to sell this but if they do, the specs will definitely be upped as per Microsoft’s minimum spec requirement.
Source ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یکی اینو ترجمه کنه

shahab_f
18-03-2010, 12:21
میگه که در کنفرانسی که دیروز مایکروسافت برگزار کرد، برای نشون دادن ویندوز سون از گوشی آمنیا HD استفاده کرد، بعد از اون سامسونگ اعلام کرد که این گوشی نه توسط اونا ، بلکه توسط خود مایکروسافت به ویندوز موبایل مجهز شده .
قبل از اینکه بحثش تو تاپیک راه بیافته بگم که این بدین معنا نیست که پس فردا شما امکان ریختن ویندوز 7 روی i8910 تون دارین (چیزی که تو خود متن هم بهش اشاره شده)

yoosef_st
18-03-2010, 21:05
آقا ما یدونه کاتالوگ سامسونگ گرفتیم روش نوشته داریا سنسور مجاورتی...
یعنی چجوریه؟ مثل آیفونه؟

DariushGreat
19-03-2010, 00:48
آقا ما یدونه کاتالوگ سامسونگ گرفتیم روش نوشته داریا سنسور مجاورتی...
یعنی چجوریه؟ مثل آیفونه؟

به محض نزدیک کردن گوشی به صورت در مکالمه، سنسور صفحه نمایشو خاموش می کنه تا در مصرف باطری صرفه جویی بشه.

ali racer
19-03-2010, 16:13
دیشب یه برنامه تغییر فونت نصب کردم
دیگه گوشیم بالا نمیومد
یادمم رفته بود ریست سخت افزاری گوشی با چه دکمه هایی هستش !:31:
از قضا اینترنت هم قطع شده بود !!
بالاخره بعد از 30 بار باتری در آوردن و جا زدن
2 یادم افتاد
اینم واسه روز مبادا
ریست سخت افزاری
(فرمت درایو سی گوشی بهمراه ریست شدن تنظیمات)
کلید سبز + قرمز+ منو

رو هنگام روشن کردن گوشی تا بوت کامل گوشی نگه دارید
یه پیغام میاد که از شما میپرسه
میخواید ریست سخت افزاری کید
اوکی میکنین

tornado_m.n.n
19-03-2010, 21:11
اقا آدرس نمایندگی بارس ماکروتل تو تهران رو بگید

shahab_f
19-03-2010, 21:24
اقا آدرس نمایندگی بارس ماکروتل تو تهران رو بگید
بفرمایین ::46:

tornado_m.n.n
19-03-2010, 23:25
بفرمایین ::46:

فرقی نداره از کدوم بخرم{کدوم اصلیه}
کدومشون ارزونتر میدن
راستی نمایندگی ها تو عید باز هستند یا نه مثلا 5 6 عید

shahab_f
20-03-2010, 12:56
فرقی نداره از کدوم بخرم{کدوم اصلیه}
کدومشون ارزونتر میدن
راستی نمایندگی ها تو عید باز هستند یا نه مثلا 5 6 عید
فکر نکنم فرقی داشته باشه ، اما قیمت رو بالا پایین میدن (در حد چند هزار تومن)
بله قاعدتا بازن ، میتونین قبلش تماس بگیرین

ali8510
20-03-2010, 19:12
دیشب یه برنامه تغییر فونت نصب کردم
دیگه گوشیم بالا نمیومد
یادمم رفته بود ریست سخت افزاری گوشی با چه دکمه هایی هستش !:31:
از قضا اینترنت هم قطع شده بود !!
بالاخره بعد از 30 بار باتری در آوردن و جا زدن
2 یادم افتاد
اینم واسه روز مبادا
ریست سخت افزاری
(فرمت درایو سی گوشی بهمراه ریست شدن تنظیمات)
کلید سبز + قرمز+ منو

رو هنگام روشن کردن گوشی تا بوت کامل گوشی نگه دارید
یه پیغام میاد که از شما میپرسه
میخواید ریست سخت افزاری کید
اوکی میکنین

دقیقا بلایی که سر من اومد.ولی من گوسیرو فلش زدم.اون فونتارو باید تو مموری کارتت کپی کنی که اگه یه موقع گوشی بالا نیومد،بتونی راحت پاکشون کنی.ازین که فرمت گوشی در حالت خاموشو گفتی واقعا ممنون.

Lord007
20-03-2010, 20:29
سلام.
دوستان من این گوشیو از کجا بخرم بهتره؟کجا به آدم نمیندازن؟برم علائدین یا از مغازه های محلمون بخرم؟کدوم گارانتی بهتره؟
راستی بعد عید اروزون تر میشه یا الان بخرم بهتره؟

Lord007
21-03-2010, 16:41
انگار همه رفتن مسافرت! چه سوت و کور شده اینجا.