PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : i8910 HD » اولین گوشی سامسونگ با سیستم عامل Symbian Touch و دوربین 8 مگاپیکسل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15

ali racer
14-12-2009, 16:55
منظور از عوض کردن رام چیه؟؟؟ قطعه سخت افزاری هست؟؟

یعنی به خاطر یه زبان فارسی باید موبایل باز بشه و رامش عوض بشه؟؟

رام= فریمور
قطعه سخت افزاری نیست همون سیستم عامل گوشی هستش که بوسیله
کابل یو اس بی می تونی آپ دیتش کنی

mahyarSAMSUNG
15-12-2009, 01:18
دیشب قاطی کردم این 2 تارو :31:

اون blink وقتی چشماشو طرف بسته باشه که عکس نمیگیره ! ...کلا کارش اینه که وقتی طرف پلک بزنه عکس نمیگیره ...

نه بابا من که گفتم . همچین چیزی واسه من که نیست . من چشمامو بستم و عکس و گرفتم خیلی راحت هم عکسش رو گرفت فقط وقتی چشم بسته عکس میگری یه کادر آبی دور صورتت میندازه که نمیدونم منظور چیه ؟ یعنی میخواد بگه چشمات بستست ؟ خوب اینو که خودمم می فهمم :31:

88x88
15-12-2009, 09:03
نه بابا من که گفتم . همچین چیزی واسه من که نیست . من چشمامو بستم و عکس و گرفتم خیلی راحت هم عکسش رو گرفت فقط وقتی چشم بسته عکس میگری یه کادر آبی دور صورتت میندازه که نمیدونم منظور چیه ؟ یعنی میخواد بگه چشمات بستست ؟ خوب اینو که خودمم می فهمم :31:
اره اینو توی جی اس ام ارنا هم نوشته بود. که بلینک دیتکشنش به درد عمش می خوره. البته چیزی که گفته بود بیشتر شبیه این بود:
به نظرمون بهتر بود که بلینک دیتکشنش اگر پلک می زدیم عکس رو با تاخیر بندازه که مشکل حل شه، نه این که بعدش بی افته به جونمون که اشتباه عکس گرفتیم.

ali racer
15-12-2009, 18:42
بله همین طوره
یه برنامه اس برای ضد حال ضد به ملت در حالتی که میخوای عکس دسته جمعی بگیری :31:
البته بدم نیستا مهیار
عکس رو دوباره میگیری

Shadow Wolf
16-12-2009, 16:30
کار خاص رو که وقتی باید انجام بدی که آموزش های مربوط به فلش و هک و ...... رو بخونی.

ميشه بگي كجا بخونم؟؟؟

khalilpakbaz
16-12-2009, 18:50
سلام
دوستان حقیقت داره که8910 FM transmitter نداره؟؟

mahyarSAMSUNG
17-12-2009, 01:28
سلام
دوستان حقیقت داره که8910 FM transmitter نداره؟؟

نه نداره . تنها سخت افزار بالا استفاده آی 8910 مالتی تاچش هست . که سخت افزاری داره ولی نرم افزاری نه

بله همین طوره
یه برنامه اس برای ضد حال ضد به ملت در حالتی که میخوای عکس دسته جمعی بگیری :31:
البته بدم نیستا مهیار
عکس رو دوباره میگیری

حالا جاله بدونید یه بار این blink shut قاطی کرد واسه من . داشتم از یه گل عکس میگرفتم وقتی عکس رو سیو کرد دیدم یه قسمتی از عکس رو کادر آبی مربعی انداخته . گفتم بیچاره فکر کرده این یه چشم بستست :31:

khalilpakbaz
17-12-2009, 09:28
نه نداره . تنها سخت افزار بالا استفاده آی 8910 مالتی تاچش هست . که سخت افزاری داره ولی نرم افزاری نه

پس چرا تو صفحه اول همین گفتگو نوشته 26. مجهز به FM transmitter ؟؟

یعنی حالا که سخت افزارش رو داره احتمالش هست نرم افزار واسش بیاد و بشه ازش استفاده کرد؟؟

ha789di
17-12-2009, 10:18

یعنی حالا که سخت افزارش رو داره احتمالش هست نرم افزار واسش بیاد و بشه ازش استفاده کرد؟؟

اون اولش قرار بود خیلی چیزا داشته باشه مثل همین fm transmitter یا ورودی hdmi ولی بعدا حذف شدند

ali racer
17-12-2009, 13:50
اون اولش قرار بود خیلی چیزا داشته باشه مثل همین fm transmitter یا ورودی hdmi ولی بعدا حذف شدند
خروجی
hdmi
هر چند که بسیار برای این گوشی لازم بود ولی مجموعه پردازشی گوشی توان پردازش این کیفیت رو نداشت و از لیست امکانات حذف شد

sokote-marg
17-12-2009, 22:06
دوستان کسی بلک لیستی روی این گوشی تست کرده ؟
اگه برنامه ی بلک لیستی می شناسید که روی این گوشی کار کنه لطفا منو راهنمایی کنید .
ممنون

mahyarSAMSUNG
18-12-2009, 01:56

خوب همه منتظر اینن که نرم افزاریش بیاد ولی من شک دارم بیاد . برای اف ام ترنسفر هم باید بگم که صفحه اول این تاپیک ماله زمانیه که این گوشی 1 روز بود که معرفی شده بودش :31: که بعدها hdmi و fm رو برداشتن :41: واقعا هم حق داره سامسونگ . چون نمیشه که گوشی رو کامل بدی بیرون . اونوقت روی گوشی های بدیش ضرر میکنه . :19:

ali8510
18-12-2009, 12:46

به جاش قرار بود با رم 128 بیاد که 256 روش گذاشتن

ali racer
18-12-2009, 16:00
خوب همه منتظر اینن که نرم افزاریش بیاد ولی من شک دارم بیاد . برای اف ام ترنسفر هم باید بگم که صفحه اول این تاپیک ماله زمانیه که این گوشی 1 روز بود که معرفی شده بودش :31: که بعدها hdmi و fm رو برداشتن :41: واقعا هم حق داره سامسونگ . چون نمیشه که گوشی رو کامل بدی بیرون . اونوقت روی گوشی های بدیش ضرر میکنه . :19:

من کاری به ترنسمیتر ندارم
ولی دلیل حذف شدن خروجی اچ دی ام ای ساپورت نکردن مجموعه پردازشی بود

اگه یادت باشه امیر هم تو چند تا پستش نوشته بود که اصلا سی پی یو زیر 800 نداریم که اچ دی ساپورت باشه
و احتمالا سی پی یو8910 هم 800 هستش

بعدا معلوم شد که منظور از توانایی اچ دی
کپچر و پلی نبوده
بلکه همون پردازش تصاویررزولوشن بالا برای خروجی تی وی بود

سامسونگ دید عوض کردن سی پی یو مقدور نیست(حالا دلایل مالی یا سیاست شرکت)
خروجی اچ دی ام ای رو برداشت

sokote-marg
18-12-2009, 17:57
کسی پست منو ندید ؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

khalilpakbaz
19-12-2009, 11:50
سلام دوستان

من دیروز رفتم اینجا سوال گرفتم 8 گیگ بدون گارانتی 460 تومان. خوبه؟

ولی یه نکته اونم اینه که رو در پشت گوشی هیچی ننوشته بود در حالی که تو سایت دیدم پشتش اطلاعات گوشی نوشته بود.
بعد اینکه تو کارتن گوشی باید چه چیزهایی باشه؟

S@nti@go_s&k
19-12-2009, 12:44
سلام دوستان

من دیروز رفتم اینجا سوال گرفتم 8 گیگ بدون گارانتی 460 تومان. خوبه؟

سلام

کجا؟ خیلی خوبه .

khalilpakbaz
19-12-2009, 15:31
سلام

کجا؟ خیلی خوبه .

دبی

ولی یه نکته اونم اینه که رو در پشت گوشی هیچی ننوشته بود در حالی که تو سایت دیدم پشتش اطلاعات گوشی نوشته بود.

ali racer
19-12-2009, 15:39
دبی

رو درش جز سامسونگ هیچی ننوشته
اینم لوازم تو پک
1.گوشی
2. باطری
3.شارژر
4.هندزفری
5.مینی دیسک شامل پی سی استودیو
6.کابل تی وی(البته تو بعضی از پک ها)
7.کابل یو اس بی

essin
19-12-2009, 17:40
سلام الان تو بازار i8910 آپدیت شده هست که وقتی گرفتی برای حل بعضی از مشکلات آپدیت نکنی؟

ali racer
19-12-2009, 17:45
سلام الان تو بازار i8910 آپدیت شده هست که وقتی گرفتی برای حل بعضی از مشکلات آپدیت نکنی؟

چون آپ دیت رسمی برای ورژن دارای زبان فارسی هنوز نیومده
همی گوشی های موجود تو بازار فریمور اولیه هستن
که بسیار فریمور مزخرفی هستش
و برای رهایی از مشکلاتش باید آپ دیت بشه

البته با توجه به ریلیز ورژن اصلی خاورمیانه(نسخه عربی) بزودی نسخه جدید فارسی هم میاد

متسفانه سامسونگ با وجود ریلیز چندیدن و چند فروم برای ریجن ها مختلف هنوز آپ دیتی
برای ریجن خاورمیانه که فارسی ساپور ت باشه
ارائه نکرده
که حالی که گوشی های مشابه 8910 نوکیا چندین و چند بار آپ شدن

البته ماایرانی ها هم بیکار نیستیم فرت و فرت فریمور کوک میکنیم:31:

essin
19-12-2009, 18:18
پس چجوری آپدیت میشه در حالیکه آپدیت رسمی واسه خاور میانه نیومده؟
این آپدیت های غیر رسمی مشکلی ایجاد نمیکنند؟

M@hdi-B
19-12-2009, 22:00
پس چجوری آپدیت میشه در حالیکه آپدیت رسمی واسه خاور میانه نیومده؟
این آپدیت های غیر رسمی مشکلی ایجاد نمیکنند؟

با این روش:

مشکلی هم ایجاد نمی کنه خیالت تخت خواب فنری:31:

||SIAVASH||
20-12-2009, 00:03
ببخشید من گوشی رو که روشن میکنم رو صفحه لودینگ اول کار میمونه و دیگه بالا نمیاد !! چشه ؟؟ فلش هم نکردم !! درست میشه ؟

ali racer
20-12-2009, 00:05
ببخشید من گوشی رو که روشن میکنم رو صفحه لودینگ اول کار میمونه و دیگه بالا نمیاد !! چشه ؟؟ فلش هم نکردم !! درست میشه ؟
درست میشه مشکلی هم نداره
اول یه بار هارد ریستش کن ببین بالا میاد اگه نشد
یه بار با یو اس بی تو خونه فلشش کن
اگه بازم نشد ببر بیرون تا با باکس برات فلشش کنن

mahyarSAMSUNG
20-12-2009, 01:16

این مشکلات واسه من هم بود یه زمانی . شما یا باتری رو دوباره جا بزن یا رمی که روش گذاشتی رو دربیار :31:

khalilpakbaz
21-12-2009, 13:14
سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد گوشی 8910 اونم اینه که میگن فریموری که رو خود گوشی هست خیلی افتضاحه و حتما باید گوشی رو آپدیت کنی آیا حقیقت داره؟ یعنی من که گوشی نو خریدم روز اولی باید آپدیتش کنم؟ آخه من به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم چی کار کنم ؟ تازه آپدیت کردن گوشی نو مشکلات خودش رو هم داره و شاید گوشی بالا نیاد.

بعد اینکه فریمور اصلی گوشی چه مشکلاتی داره که باید آپدیت بشه؟ با تشکر

shahab_f
21-12-2009, 14:52
سلام دوستان

یه سوال داشتم در مورد گوشی 8910 اونم اینه که میگن فریموری که رو خود گوشی هست خیلی افتضاحه و حتما باید گوشی رو آپدیت کنی آیا حقیقت داره؟ یعنی من که گوشی نو خریدم روز اولی باید آپدیتش کنم؟ آخه من به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم چی کار کنم ؟ تازه آپدیت کردن گوشی نو مشکلات خودش رو هم داره و شاید گوشی بالا نیاد.

بعد اینکه فریمور اصلی گوشی چه مشکلاتی داره که باید آپدیت بشه؟ با تشکر
بله فرمویری که روی گوشی هست یه سری مشکلات داره که با آپدیت حل میشه : تسک منیجر 3 بعدی اضافه میشه ، کیفیت صدای فیلم برداری گوشی افزایش پیدا میکنه (مهم) و یه سری تغییر کوچولو مثل یه کم افزایش عمر و یکم کیفیت عکس برداری بهتر میشه.
آپدیتش مشکل خراب شدن گوشی رو نداره و تنها مشکلش به قول شما اینه که باید حجم زیادی فایل دانلود کنی ، به نظرم شما که براتون سخته ، حتما به یه فرمویر رسمی آپدیت کنین(نه کوک شده). چند وقت پیش بچه ها میگفتن فرمویر جدید این منطقه هم اومده ، اما من جایی ندیدم.

khalilpakbaz
21-12-2009, 15:55
منظور از فریمور رسمی و فریمور کوک شده چیه؟ چه فرقهایی دارن؟ کدوم بهتره؟ من فریموری میخوام که زبان فارسی هم داشته باشه.

بعد اینکه واسه آپدیت گوشی باید گوشی رو به صورت آنلاین به اینترنت وصل کرد یا باید فایل رو دانلود کرد بعد ریخت تو گوشی؟
اگه گوشی گارانتی داشته باشه با آپدیت گوشی گارانتی میپره؟

mahyarSAMSUNG
21-12-2009, 16:17
به به تاپیک آموزش فلش این گوشی برید تمام سوالاتون رو جوابشو پیدا میکنید

Shadow Wolf
21-12-2009, 16:45
بله فرمویری که روی گوشی هست یه سری مشکلات داره که با آپدیت حل میشه : تسک منیجر 3 بعدی اضافه میشه ، کیفیت صدای فیلم برداری گوشی افزایش پیدا میکنه (مهم) و یه سری تغییر کوچولو مثل یه کم افزایش عمر و یکم کیفیت عکس برداری بهتر میشه.
آپدیتش مشکل خراب شدن گوشی رو نداره و تنها مشکلش به قول شما اینه که باید حجم زیادی فایل دانلود کنی ، به نظرم شما که براتون سخته ، حتما به یه فرمویر رسمی آپدیت کنین(نه کوک شده). چند وقت پیش بچه ها میگفتن فرمویر جدید این منطقه هم اومده ، اما من جایی ندیدم.

سلام دوسته من
من گوشي رو تازه گرفتم
مطمئني كه اپديت مشكلي ايجاد نميكنه؟؟؟
اپ كنم؟؟؟؟شما خودت آپ كردي؟؟؟

khalilpakbaz
21-12-2009, 16:46
یه سوال دیگه اونم اینه که موقع فیلمبرداری با 8910 فلش دوربین روشن میشه یا نه؟
یعنی منظورم اینه که نورش زیاده یا کم نور هست مثل نوکیا ان 73؟؟؟

hamid_samsung
22-12-2009, 04:22
سلام به همه دوستان عزیز خصوصا عزیزان سامسونگ دوست. اولا: من تازه عضو شدم. دوما:دوستان من سوالم چند قسمتی میباشد ولی در مجموع یک پاسخ دارد ممنون میشم آگاهانه جواب من را بدهید که از آگاه بودنتان مطمئنم... من را چند وقت پیش خفت گیری کردن و گوشی من را که (D 820 ) بود دوزدیدن...حال برای خرید من بین گوشیهای:
i8910,i8000,s8000 Jet, موندم کدام را بخرم. ضمنا این چیزها برایم مهم است :1.داشتن تاچ خوب 2.صفحه یا همان LCD بزرگ 3.رم مناسب 4.عکس و فیلمبرداری خوب و مناسب 5.هنگ یا قفل نکند 6. بلندی صدای اسپیکرها خصوصا هنگام زنگ خوردن
GPS.7 موقعیت یاب 8.جاوا داشته باشد ( البته نمیدونم به چه کاری میاید ) در این مورد توضیح دهید. 9. باطری هم خوب باشد 10.پخش موزیک خوب (چون من کارم نوازندگی میباشد) 11.منوی فارسی هم داشته باشد 12. کیبورد داشته باشد ...
چیزهای دیگر زیاد برام مهم نیست. یعنی زیاد اهل ریختن نرم افزار و اینجور چیزها نیستم. فکر کنم متوجه شده اید اهل چه چیزهایی هستم و نیستم سن من 39 میباشد. در ضمن هر گوشی که دوستان پیشنهاد میدهند لطف کنید نقاط ضعف و قوت آن را بگید و توضیح بدید واقعا ازتون ممنون میشم. سرتون رو درد آوردم من رو ببخشید قبلا از پاسختون ممنون ممنون ممنون و سپاسگذاری میکنم. راستی جهت اطلاع بیشتر صفحات این تاپیک و تاپیک مربوط به دو گوشی دیگر رو خوندم .
دوستان اگر از من سوالی در مورد موزیک و ساز و این جور چیزها هم داشتن در خدمتم گفتم من تخصصم موزیک و نوازندگیست. منتظر پاسخ دوستان هستم ترجیها سریع چون گوشی ندارم. بازم ممنون ممنون و مرسی. فعلا خدا نگهدار. موفق باشید.
راستی من 6"7 سال هست که خط موبایل دارم و همه گوشیهای من سامسونگ بوده
مرسی. :11:

khalilpakbaz
22-12-2009, 10:37

ali racer
22-12-2009, 14:35
سلام به همه دوستان عزیز خصوصا عزیزان سامسونگ دوست. اولا: من تازه عضو شدم. دوما:دوستان من سوالم چند قسمتی میباشد ولی در مجموع یک پاسخ دارد ممنون میشم آگاهانه جواب من را بدهید که از آگاه بودنتان مطمئنم... من را چند وقت پیش خفت گیری کردن و گوشی من را که (D 820 ) بود دوزدیدن...حال برای خرید من بین گوشیهای:

i8910,i8000,s8000 Jet, موندم کدام را بخرم. ضمنا این چیزها برایم مهم است :1.داشتن تاچ خوب 2.صفحه یا همان LCD بزرگ 3.رم مناسب 4.عکس و فیلمبرداری خوب و مناسب 5.هنگ یا قفل نکند 6. بلندی صدای اسپیکرها خصوصا هنگام زنگ خوردن
GPS.7 موقعیت یاب 8.جاوا داشته باشد ( البته نمیدونم به چه کاری میاید ) در این مورد توضیح دهید. 9. باطری هم خوب باشد 10.پخش موزیک خوب (چون من کارم نوازندگی میباشد) 11.منوی فارسی هم داشته باشد 12. کیبورد داشته باشد ...
چیزهای دیگر زیاد برام مهم نیست. یعنی زیاد اهل ریختن نرم افزار و اینجور چیزها نیستم. فکر کنم متوجه شده اید اهل چه چیزهایی هستم و نیستم سن من 39 میباشد. در ضمن هر گوشی که دوستان پیشنهاد میدهند لطف کنید نقاط ضعف و قوت آن را بگید و توضیح بدید واقعا ازتون ممنون میشم. سرتون رو درد آوردم من رو ببخشید قبلا از پاسختون ممنون ممنون ممنون و سپاسگذاری میکنم. راستی جهت اطلاع بیشتر صفحات این تاپیک و تاپیک مربوط به دو گوشی دیگر رو خوندم .
دوستان اگر از من سوالی در مورد موزیک و ساز و این جور چیزها هم داشتن در خدمتم گفتم من تخصصم موزیک و نوازندگیست. منتظر پاسخ دوستان هستم ترجیها سریع چون گوشی ندارم. بازم ممنون ممنون و مرسی. فعلا خدا نگهدار. موفق باشید.
راستی من 6"7 سال هست که خط موبایل دارم و همه گوشیهای من سامسونگ بوده
مرسی. :11:
من با جت و امنیا پرو کار نکردم
ولی اکثر نیاز های شما رو بجز کیبورد و باتری 8910 تامین میکنه
البته با استفاده متوسط باتری گوشی دوام خوبی داره(حدود 2 روز )
ولی من تقریبا هر روز گوشی ام رو شارژ میکنم

تو سیتینگ میتونی هم روشن بزاریش هم خاموش
نور دهی رضایت بخشی داره

khalilpakbaz
22-12-2009, 16:09
من با جت و امنیا پرو کار نکردم
ولی اکثر نیاز های شما رو بجز کیبورد و باتری 8910 تامین میکنه
البته با استفاده متوسط باتری گوشی دوام خوبی داره(حدود 2 روز )
ولی من تقریبا هر روز گوشی ام رو شارژ میکنم

من چند جا خوندم باتری 8910 یکی از نقاط قوت گوشی هست و قوی هست ولی انگاز ضعیفه اون طور که شما میگید.:41:

ali racer
22-12-2009, 16:43
من چند جا خوندم باتری 8910 یکی از نقاط قوت گوشی هست و قوی هست ولی انگاز ضعیفه اون طور که شما میگید.:41:
بصورت کامل تو صفحات قبل در این مورد بحث شده
به نظرم متوسط واژه بهتری برای تعریف کارکرد باتریه

Shadow Wolf
22-12-2009, 18:35
خب خوشبختانه منم امنيا اچ دي رو خريدم
ولي هرچي گشتم 16 گيگ پيدا نكردم
چرا؟؟؟مگه نيمده؟؟؟

khalilpakbaz
22-12-2009, 19:00
فرق قیمت بین 8 گیگ و 16 گیگ چند تومن هست الان؟

shahab_f
22-12-2009, 21:34
سلام دوسته من
من گوشي رو تازه گرفتم
مطمئني كه اپديت مشكلي ايجاد نميكنه؟؟؟
اپ كنم؟؟؟؟شما خودت آپ كردي؟؟؟
مبارک باشه.
مشکلی پیش نمیاد خیلی ها توی این فروم و موبایلستان فرمویر عوض کردن و تا اونجا که من میدونم براشون مشکلی پیش نیمده .
بله من خودم دوبار فلش کردم.

ali racer
22-12-2009, 23:58
خب خوشبختانه منم امنيا اچ دي رو خريدم
ولي هرچي گشتم 16 گيگ پيدا نكردم
چرا؟؟؟مگه نيمده؟؟؟

16 گیگ کلا کم پیدا میشه مایکروتل هم تا الان وارد نکرده
فروشنده های بی انصاف هم 16 گیگ رو هر چقدر دلشون بخواد قیمت میزارنم
که اصلا خریدش به صرفه نیست
من توصیه میکنم یه مموری 16 گیگ کلاس 2 توشیبا بخرین 45 تومن
که از خرید مدل 16 گیگ ارزون تر در میاد
هم این که 8 گیگ فضای بیشتری در اختیارتون میزاره

mahyarSAMSUNG
23-12-2009, 02:56
این فرم برای بهبود نرم افزاری آی 8910 امضا کنید . همگانیه .

offlineinternet
23-12-2009, 19:31
سامسونگ فریمر جدیدی برای i8910 بیرون خواهد داد
من که چیزی نفهمیدم:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
23-12-2009, 19:36
سامسونگ فریمر جدیدی برای i8910 بیرون خواهد داد
من که چیزی نفهمیدم:11:

3 تا تغییر عمده تو فریمور جدید هست

1.The first is an improved browser, with faster user interface. The browser
تو اینترفیس و سرعت مرورگر اینترنت

2.addition of kinetic scrolling
که البته تو بعضی از فریمور ها بود
اون دسته که نداشتن اضافه میشه ...تو دسته فریمورهایی هم که کنتیک اسکرولینگ رو هم داشتن
علمکردش بهتر و روون تر میشه

3.there's a new graphic engine, which increases the "the speed to access the multimedia content".
خب اینم تابلوه
موتور گرافیکی جدید اضافه میشه که عملکرد گوشی رو تو بخش مولتی مدیا بهبود می بخشه
مخصوصا سرعت رو میبره بالا

88x88
23-12-2009, 20:13
ما هم امضا زدیم که شاید یه بهبود هایی توی نرم افزارش پیدا شه.
اقا منم امروز بلاخره رام گوشی رو عوض کردم. از روشی که توی موبایلستان گفته شده بود استفاده کردم. اما رامی که ریختم ( بیگ لنگویج پک سه.) یکمکی فرق داشت. ماشالله خودش یه پا فلشر بود و اصلا برنامه ی دیگه ای لازم نداشت. (اتفاقا توی موبایلستان هم اینو پرسیدم که باید چی کار کنم. اما جوگیر شدم قبل از جواب گرفتن خودم امتحان کردم.) اما اون طور که انتظار داشتم باحال نبود.
هنوز همون مشکلم توی اکسپلور رو دارم. که تاچ پایین صفحه اش کار نمی کنه. یه مشکل جدید هم پیدا کردم. اسمارت کام رو که باز می کنم بعد چندین ثانیه خودش می بندتش.
یه مشکل هم مختص خود این فرمویر بود. گالریش ( فکر کنم مدیا بروازر بود.) زبانش انگلیسی نیست. کلی حالم رو گرفت.

خوب حالا یه فرم ویر بهتر که فارسی رو ساپورت کنه کی سراغ داره؟ ( با لینک.)

ali racer
23-12-2009, 23:21
ما هم امضا زدیم که شاید یه بهبود هایی توی نرم افزارش پیدا شه.
اقا منم امروز بلاخره رام گوشی رو عوض کردم. از روشی که توی موبایلستان گفته شده بود استفاده کردم. اما رامی که ریختم ( بیگ لنگویج پک سه.) یکمکی فرق داشت. ماشالله خودش یه پا فلشر بود و اصلا برنامه ی دیگه ای لازم نداشت. (اتفاقا توی موبایلستان هم اینو پرسیدم که باید چی کار کنم. اما جوگیر شدم قبل از جواب گرفتن خودم امتحان کردم.) اما اون طور که انتظار داشتم باحال نبود.
هنوز همون مشکلم توی اکسپلور رو دارم. که تاچ پایین صفحه اش کار نمی کنه. یه مشکل جدید هم پیدا کردم. اسمارت کام رو که باز می کنم بعد چندین ثانیه خودش می بندتش.
یه مشکل هم مختص خود این فرمویر بود. گالریش ( فکر کنم مدیا بروازر بود.) زبانش انگلیسی نیست. کلی حالم رو گرفت.

خوب حالا یه فرم ویر بهتر که فارسی رو ساپورت کنه کی سراغ داره؟ ( با لینک.)

یا این فریموریه که خودم استفاده میکنم و باگی هم نداره

فارسی داره (مینویسه و میخونه)
بصورت پیش فرض هک نیست و مثل اون فریموری که نصب کردی بعد 5 ثانیه اسمارت کام نمیپره بیرون
مصرف باتری اش بiتر شده (نسبت به تمامی فریمور ها)
سرعتش فوق العاده اس
مشکلی هم نداره

البته منوی 3 بعدی تسک منجر و برنامه اضافی اش حذف شدن
ولی بجاش فضای خالی فون مموری شده 100 مگ

mahyarSAMSUNG
24-12-2009, 01:22
آقا علی این فضای 100 مگابایتی رو شما میخوای چکار ؟ ما که همون 60 مگش رو هم که داریم استفاده نمیکنیم . شما فکر کنم از speed edition 1.42 خبر نداری این جدیدترین اسپید ادیشن اونو نصب کن . من که hx 1.76 رو دارم باتریش با استفاده شدید 20 ساعت دووم میاره که برای من کافیه . سرعتش هم والا فرقی ندیدم با اسپید . ولی در عوضش افکتهای تعویض صفحه رو دارم و 3d منو :46:

ali racer
24-12-2009, 03:14
آقا علی این فضای 100 مگابایتی رو شما میخوای چکار ؟ ما که همون 60 مگش رو هم که داریم استفاده نمیکنیم . شما فکر کنم از speed edition 1.42 خبر نداری این جدیدترین اسپید ادیشن اونو نصب کن . من که hx 1.76 رو دارم باتریش با استفاده شدید 20 ساعت دووم میاره که برای من کافیه . سرعتش هم والا فرقی ندیدم با اسپید . ولی در عوضش افکتهای تعویض صفحه رو دارم و 3d منو :46:

اینقدر واسه این گوشی رام کوک میشه که باید 24 ساعته بشینی پای نت هی رام دانلود کنی ..عوض کنی !:31:
آمار فریمور های جدید رو دارم مهیار جان
ولی چون این یکی چندین هفته رو گوشی خودم بود
و کاملا انمتحانش رو پس داده بود به این دوستمون معرفی کردم:46:

osmaan
24-12-2009, 10:40
سلام دوستان قیمت الانش چنده؟

Shadow Wolf
24-12-2009, 13:34
مبارک باشه.
مشکلی پیش نمیاد خیلی ها توی این فروم و موبایلستان فرمویر عوض کردن و تا اونجا که من میدونم براشون مشکلی پیش نیمده .
بله من خودم دوبار فلش کردم.

16 گیگ کلا کم پیدا میشه مایکروتل هم تا الان وارد نکرده
فروشنده های بی انصاف هم 16 گیگ رو هر چقدر دلشون بخواد قیمت میزارنم
که اصلا خریدش به صرفه نیست
من توصیه میکنم یه مموری 16 گیگ کلاس 2 توشیبا بخرین 45 تومن
که از خرید مدل 16 گیگ ارزون تر در میاد
هم این که 8 گیگ فضای بیشتری در اختیارتون میزاره

خيلي ممنون

فقط يه سوال ديگه
براي تبديل dvd به divx ه نرم افزاري رو پيشنهاد ميكنين ميخوام حجمش خيلي بياد پايين طوري كه افت كيفيت هم زياد نداشته باشه

و يه چيز ديگه اگه بخوام يه dvd كه 2 ساعته باشه رو به divx تبديل كنم چقدر زمان ميبره؟؟؟(لطفا حجمش رو هم بگين چقدر كم ميشه)

Shadow Wolf
24-12-2009, 14:09
يه سوال ديگه نرم افزاراشو از كجا دانلود كنم؟؟؟
ميشه لينك بدين؟؟

Shadow Wolf
24-12-2009, 14:11
سلام دوستان قیمت الانش چنده؟

سلام
من با گارانتي متفرقه 8 گيگ رو با يه رم 16 گيگ خريدم 600 و خرده اي

88x88
24-12-2009, 14:55
مبارکت باشه.
امیدوارم شما هم مثل من از خریدت راضی باشی.
حالا چرا این همه پست پشت سر هم؟ خوب ویرایش می زدی تنگش.
راجع به برنامه ی تبدیل زیاد اطلاعی ندارم. چون خودم از کلون دی وی دی موبایل استفاده می کنم. اما زیاد توی حجم کم کردن خوب عمل نمی کنه. یعنی من با کیفیت خوب دیدم فیلمی که حجمش 300 مگابایت باشه. اما این برنامه تا یک و نیم گیگ هم می ره.
راجع به سرعت هم کاملا بستگی به سیستم خودت داره. کامپیوترت چیه؟ سی پی یو و کارت گرافیک توی این سرعت مهمن.

farhooode
24-12-2009, 18:47
i8910 HD نسخه 8 گیگ امروز 3 دی ماه 88 قیمت 514000 تومان با منو فارسی
i8910 HD نسخه 16 گیگ دیروز 2 دی ماه 88 قیمت 570000 تومان

shahab_f
25-12-2009, 00:58
خيلي ممنون

فقط يه سوال ديگه
براي تبديل dvd به divx ه نرم افزاري رو پيشنهاد ميكنين ميخوام حجمش خيلي بياد پايين طوري كه افت كيفيت هم زياد نداشته باشه

و يه چيز ديگه اگه بخوام يه dvd كه 2 ساعته باشه رو به divx تبديل كنم چقدر زمان ميبره؟؟؟(لطفا حجمش رو هم بگين چقدر كم ميشه)
به نظرم نرم افزاری مثل DivX v7.1.0 Pro Final خوبه . تبدیل هم خیلی طول میکشه ، یه ساعت ، یه ساعت و نیم. حجم هم دقیقا یادم نیست متاسفانه.

ha789di
25-12-2009, 09:53

نه دوست عزیز باتریش ضعیف نیست این دوستمون شاید با گوشی خیلی کار میکنه که هرروز شارژش میکنه من خودم با یه استفاده نسبتا شدید 2.5 الی 3 روز دارمش

TR4NC3
25-12-2009, 11:49
يه سوال ديگه نرم افزاراشو از كجا دانلود كنم؟؟؟
ميشه لينك بدين؟؟
برنامه های کاربردی :

بازی ها :

ali racer
25-12-2009, 14:30
چند تا بازی با حال برای اچ دی ریلیز شده
از جمله فراری جی تی و گلف و... برین دانلود کنین حالشو ببرین

worldm
27-12-2009, 12:44
جدی میگین نمیشه با قلم کار کرد؟مگه قلم همراهش نداره؟اگه نتونم با قلم کار کنم نمی گیرمش

shahab_f
27-12-2009, 13:02
جدی میگین نمیشه با قلم کار کرد؟مگه قلم همراهش نداره؟اگه نتونم با قلم کار کنم نمی گیرمش
نه قلم نداره ، چون تاچش از نوع خازنیه و فقط با تماس دست کار میکنه ، نه قلم ، نه حتی اگه دستکش دستت باشه. مثل آیفون.
به قلم هم احتیاجی نداره چون تاچش فوق العاده حساسه و آیکوناشم همه بزرگن .

DariushGreat
28-12-2009, 11:35
نه قلم نداره ، چون تاچش از نوع خازنیه و فقط با تماس دست کار میکنه ، نه قلم ، نه حتی اگه دستکش دستت باشه. مثل آیفون.
به قلم هم احتیاجی نداره چون تاچش فوق العاده حساسه و آیکوناشم همه بزرگن .

ولی من توی ویدئو کلیپ مقایسه امنیا HD با N97 ، یه جورایی احساس کردم که تاچش با این که خازنیه ولی حساسیتش کمتر از N97 هست... :19: گوشی دیر واکنش نشون می ده...!
می شه روشنم کنی..>؟! :46:
شاد و پیروز باشی :10:

worldm
28-12-2009, 16:04
قسمت هندزفری ایا میشه موقعی که تماس گرفته میشه دکمه یا چیزی داره که جواب بدیم؟
ایا دکمه های کنترل موزیک داره؟

ha789di
28-12-2009, 16:33
ولی من توی ویدئو کلیپ مقایسه امنیا HD با N97 ، یه جورایی احساس کردم که تاچش با این که خازنیه ولی حساسیتش کمتر از N97 هست... :19: گوشی دیر واکنش نشون می ده...!

نه دوست عزیز شک نکن تاچ 8910 150 برابر بهتر از 97 است تاچ این گوشیو باید با آیفون مقایسه کرد نه با n97

ali racer
28-12-2009, 23:20
قسمت هندزفری ایا میشه موقعی که تماس گرفته میشه دکمه یا چیزی داره که جواب بدیم؟
ایا دکمه های کنترل موزیک داره؟
بله داره
دکمه کنترل موزیک پلیر نداره

DariushGreat
29-12-2009, 12:10
نه دوست عزیز شک نکن تاچ 8910 150 برابر بهتر از 97 است تاچ این گوشیو باید با آیفون مقایسه کرد نه با n97

امکان داره کالیبراسیونش تنظیم نبوده باشه...؟ چون برای منم جای پرسش و شگفتی بود وقتی می دیدم یارو برای اجرای یه فرمان، 2 - 3 بار روی گزینه می زد تا اجرا بشه! :18:

gmt325gh
29-12-2009, 13:36
امکان داره کالیبراسیونش تنظیم نبوده باشه...؟ چون برای منم جای پرسش و شگفتی بود وقتی می دیدم یارو برای اجرای یه فرمان، 2 - 3 بار روی گزینه می زد تا اجرا بشه! :18:

یا گوشیش نسخه تست و آزمایشی بوده یا فیرمویرش زیادی قدیمی بوده.
نمونه ی تستی که مایکروتل تو دکه ی بازار علائدین گذاشته هم همینجوریه و اینقدر افتضاح بود که نظرم داشت عوض میشد ....
ولی خوشبختانه نظرم عوض نشد و خریدمش !!!
واقعا عالیه و نه تاخیری داره نه حساسیت تاچش مشکلی داره و تاچ مقاومتی (چه سامسونگ چه نوکیا چه سونی اریکسون چه اچ تی سی و ....) باید بره جلو بوق بزنه !!!
الان هم که فیرمویرش رو عوض کردم و فیرمویر به روز ریختم که دیگه واقعا عالی شده.

Armin.ASD97
29-12-2009, 16:09
سلام
خسته نباشین
کسی اکانت رپید باز داره؟
اگه داره خواهشا برام تا امشب این لینک رو مستقیم بکنه(فریمور گوشیه)

ممنون

Majid393
29-12-2009, 18:40
سلام
خسته نباشین
کسی اکانت رپید باز داره؟
اگه داره خواهشا برام تا امشب این لینک رو مستقیم بکنه(فریمور گوشیه)

ممنون

دوست عزیز لینک پاک شده. لینک سالم بده تا برات مستقیم کنم.

shahab_f
29-12-2009, 18:46
همینطوری که دوستان گفتن اصلا تاچ خازنی با مقاومتی قابل مقایسه نیست. تو تاچ خازنی همین که دستت به صفحه بخوره فرمان دریافت میشه و بهتر و بدتر نداره، توی مقاومتی هاست که میشه بین چند تا گوشی مقایسه کرد و گفت کدوم حساس تر از بقیه است
:20:

ali racer
29-12-2009, 18:50
همینطوری که دوستان گفتن اصلا تاچ خازنی با مقاومتی قابل مقایسه نیست. تو تاچ خازنی همین که دستت به صفحه بخوره فرمان دریافت میشه و بهتر و بدتر نداره، توی مقاومتی هاست که میشه بین چند تا گوشی مقایسه کرد و گفت کدوم حساس تر از بقیه است
:20:
شهاب جان بهتر و بدتر بودن خازنی ها برمیگرده به فید بک سیستم عاملشون
واسه مثال
وقتیتاچ تری جی اس رو با گوشی خودم مقایسه میکنم احساس میکنم تاچش سریعتر و روان تره

khalilpakbaz
29-12-2009, 19:01
سلام
يعني واقعا فريمور رو مصرف باتري تاثير داره يا فقط واسه دلخوشي ميگيد كه با تعويض فريمور مصرف باتري كم ميشه؟
راستش منم ميخوام گوشي رو بخرم ولي ظاهرا باتريش نسبت به كارايي گوشي اصلا دوام خوبي نداره و واقعا ميخوام قيد گوشي رو بزنم و برم سراغ ان 97 .
اخه از خيلي ها شنيدم كه ميگن سامسونگ تو باتري مشكل داره و ظاهرا در مورد 8910 هم درسته .
دوام باتریش نسبت به ان 97 چه قدر ضعيفتره؟
تو آمپر که هر دو برابر هستن پس چرا برق رو کمتر از ان 97 نگه میداره؟
اگه نور ال سی دی رو کم کنیم مصرفش پایین تر میاد؟
خواهش میکنم از اونهایی که این گوشی رو دارن صادقانه جواب بدن آخه من تصمیمم در مورد خرید 8910 کاملا قطعی بود ولی با این مشکل باتریش دیگه دارم به خرید نوکیا ان 97 فکر میکنم.
با تشکر

ali racer
29-12-2009, 19:07
سلام
يعني واقعا فريمور رو مصرف باتري تاثير داره يا فقط واسه دلخوشي ميگيد كه با تعويض فريمور مصرف باتري كم ميشه؟
راستش منم ميخوام گوشي رو بخرم ولي ظاهرا باتريش نسبت به كارايي گوشي اصلا دوام خوبي نداره و واقعا ميخوام قيد گوشي رو بزنم و برم سراغ ان 97 .
اخه از خيلي ها شنيدم كه ميگن سامسونگ تو باتري مشكل داره و ظاهرا در مورد 8910 هم درسته .
خواهش میکنم از اونهایی که این گوشی رو دارن صادقانه جواب بدن آخه من تصمیمم در مورد خرید 8910 کاملا قطعی بود ولی با این مشکل باتریش دیگه دارم به خرید نوکیا ان 97 فکر میکنم.
با تشکر
نه واقعا عوض کردن فریمور موثره

من به شخصه با این که نوکیا رو خیلی بیشتر از سامسونگ دوست دارم
ولی8910 اینقدر برتری نسبت به 97داره که بشه از کاستی هاش نسبت به97 کاملا چشم پوشی کرد
و با خیال راحت رفت8910 خرید

از بین بچه ها نینجا هر 2 تا رو داشته و بهترین نظر رو در مورد باتری مستر نینجا میتونه بده

Armin.ASD97
29-12-2009, 21:56
دوست عزیز لینک پاک شده. لینک سالم بده تا برات مستقیم کنم.
سلام
ممنون
ولی لینک پاک نشده اکانت رپید شیر می خواد.(طبق گفته دوستان...)
اگه تونستی کاری بکنی خیلی ممنون میشم چون لینک دیگه ای واسه این فریمور پیدا نکردم.

Armin.ASD97
29-12-2009, 22:00
سلام
با تشکر
خیلی می بخشین ولی این یه جور دیوانگیه که این گوشی رو ول کنی و بری ان 97 بخری:31:
باتریش همونجور که گفتن با فریمور های جدید خیلی بهتر میشه حتی من که هنوز فریمورم آی اف 6 هست از باتریش راضیم و مشکل خاصی ندارم(بچه ها می خوام آپدیت کنم اما می ترسم بوتش بپره اگه بپره عمرا بتونم یکی دیگه گوشی بخرم:41:حالا شما چی می گین؟)

ha789di
30-12-2009, 17:49
سلام
با تشکر

دوست عزیز من با یه استفاده نسبتا شدید 2.5 الی 3 روز شارژ رو دارم و میتونم بگم یکی از بهترین باتریها رو تو این کلاس گوشی i8910 داره فریمورم هم xxii2 هست

mahyarSAMSUNG
30-12-2009, 18:38
میشه بگید این فریمور رو از کجا میشه دانلود کرد ؟ اگه پی سی استادیو هست میشه توضیح کامل بدی چون من با اون برنامه کار نکردم .

ali racer
30-12-2009, 19:50
میشه بگید این فریمور رو از کجا میشه دانلود کرد ؟ اگه پی سی استادیو هست میشه توضیح کامل بدی چون من با اون برنامه کار نکردم .
فقط از طریق پی سی استودیو میشه آپ کرد
صبر کن مهیار بعد از تعطیلات کریسمس هم کوک شده اش میاد هم نسخه آپگرید با باکس
بخوای با پی یس استودیو آپ گرید کنی
اول باید آخرین نسخه پی سی استودیو رو از سایت سامسونگ دانلود کنی
بعدش هم گوشی رو وصل میکنی به کامپیوتر تو حالت پی سی سوییت و گزینه آپ دیت رو انتخاب میکنی
یه همین راحتی
اصلا سخت نیست
فقط حدود 200 مگ دانلود میکنه

ha789di
31-12-2009, 10:44
شرکت سامسونگ اعلام کرد که قرار است نسخه به روز شده فرموير گوشي محبوب Omnia HD خود را به بازار ارائه کند. در اين آپديت برخي مشکلات گزارش شده از سوي کاربران برطرف شده است. هنگام معرفي گوشي سرعت فيلم‌برداري دوربين آن 24 فريم درثانيه اعلام شده بود که به گزارش کاربران از اين ميزان پايين‌تر است و متاسفانه سامسونگ در آپديت فوق تدبيري براي آن نياندشيده است.
نسخه نرم‌افزاري جديد Omnia HD سه مورد تغيير اعمال شده را شامل مي‌شود. اولين تغيير مربوط به مرورگر اين گوشي است که بهينه‌سازي شده و رابط کاربري آن از سرعت بالاتري برخوردار است.
تغيير بعدي قابليت حرکت جنبشي (Kinetic Scrolling) در اينترفيس Omnia HD است، که پيش از اين فقط مرورگر اين گوشي ازآن برخوردار بود.
از ديگر تغييرات اعمال شده در نسخه نرم‌افزاري به روز شده Omnia HD افزودن نوعي موتور گرافيکي جديد است که سرعت دسترسي يا به عبارتي پخش مضامين مالتي‌مديا را افزايش مي‌دهد.
نسخه به روز شده فرموير گوشي Samsung i8910 Omnia HD ژانويه 2010 ابتدا دردسترس کاربران انگليس و سپس ساير بازارهاي اروپا، آسيا، آفريقا و ... قرار خواهد گرفت.
علاقه‌مندان و کاربران اين گوشي هوشمند در صورت تمايل به دانلود اين فرموير مي‌توانند آن را از وب‌سايت رسمي سامسونگ دريافت کنند.
منبع: گوشی شاپ

khalilpakbaz
31-12-2009, 13:00
ديگه تصميم ۱۰۰% رو واسه خريد ۸۹۱۰ گرفتم ٠ ولي يه موضوعي بد جور فكرم رو درگير كرده و اونم مربوط به فريمور گوشي هست ٠
اخه من اينترنت پرسرعت در دسترس ندارم كه بخوام گوشي رو به صورت آنلاين آپديت كنم و بعد اينكه اصلا بلد نيستم آپديت كنم و احتمال داره گوشي ديگه بالا نياد موقع تغيير فريمور٠
حالا اي كاش اگه ميشد فايل رو دانلود كرد و بعد ريخت تو موبايل حتما ميتونستم ولي ظاهرا فقط ميشه به صورت آنلاين آپديت كرد٠
ميخوام بدونم كه فريمور كه رو گوشي هست خيلي افتضاحه و نميشه تحملش كرد?
تو فكرم برم مدل ديگه سامسونگ بخرم مثلا ام ۸۹۱۰ كه ديگه خيالم از بابت سيستم عامل و كندي گوشي راحته ٠ ولي از امنيا اچ دي هم نميتونم بگذرم .

shahab_f
31-12-2009, 13:52
ديگه تصميم ۱۰۰% رو واسه خريد ۸۹۱۰ گرفتم ٠ ولي يه موضوعي بد جور فكرم رو درگير كرده و اونم مربوط به فريمور گوشي هست ٠
اخه من اينترنت پرسرعت در دسترس ندارم كه بخوام گوشي رو به صورت آنلاين آپديت كنم و بعد اينكه اصلا بلد نيستم آپديت كنم و احتمال داره گوشي ديگه بالا نياد موقع تغيير فريمور٠
حالا اي كاش اگه ميشد فايل رو دانلود كرد و بعد ريخت تو موبايل حتما ميتونستم ولي ظاهرا فقط ميشه به صورت آنلاين آپديت كرد٠
ميخوام بدونم كه فريمور كه رو گوشي هست خيلي افتضاحه و نميشه تحملش كرد?
تو فكرم برم مدل ديگه سامسونگ بخرم مثلا ام ۸۹۱۰ كه ديگه خيالم از بابت سيستم عامل و كندي گوشي راحته ٠ ولي از امنيا اچ دي هم نميتونم بگذرم .
اتفاقا برعکس اکثر بچه ها فایل رو دانلود میکنن و بعد فرمویر گوشی رو عوض میکنن تا اینکه با خود PC Studio به صورت آنلاین آپدیت کنن. شما هم میتونین فرمویر مورد نظر خودتونو انتخاب کنین ، برین کافی نت فایلشو دانلود کنین و بیاین خونه سر فرصت گوشی رو فلش کنین.

mr_khodaei2008
31-12-2009, 17:29
سلام دوستان

من ميخوام اگه شد اين گوشي رو بخرم

ميشه دوستان لطف كنيد معايبي كه اين گوشي داره بگيد از ريز و درشت كيفيت بدنه و ال سي دي اين گوشي چطوره ؟

ممنون

Armin.ASD97
31-12-2009, 23:45
سلام دوستان

من ميخوام اگه شد اين گوشي رو بخرم

ميشه دوستان لطف كنيد معايبي كه اين گوشي داره بگيد از ريز و درشت كيفيت بدنه و ال سي دي اين گوشي چطوره ؟

ممنون
سلام
ببین عزیز هر چه قدر هم که عیب داشته باشه(که نداره)بازم ارزش خریدن رو داره و هیچوقت پشیمون نمیشی!
به نظر من مهمترین عیب هاش نداشتنکاور برای لنز دوربین هستش و اینکه رو بدنش همش اثر انگشت می مونه(اما وقتی تمیزش کنی خیلی قشنگ میشه :دی )
واقعا عیب دیگه ای به نظرم نمیرسه(البته این رو در نظر داشته باش که فریمور های اولیه یعنی آی اف6 و آی اف 2 عیب های خیلی زیاد تری دارن از جمله باتری و سرعت کم گالری و...)
به هرحال مطمن باش از خریدش پشیمون نمیشی
یه گوشی کامل
عکاسی و فیلم برداری و موزیک و ویدیو و بازی و اینترنت و...
هرچی بخوای رو برات داره
من واقعا از حسن موتوری عزیز و بقیه دوستان که این گوشی رو بهم معرفی کردن واقعا ممنونم
من خودمم می خواستم اول ان 97 بخرم(اون موقع هنوز نیموده بود این گوشی)ولی بعد از اینکه حسن های این گوشی رو دیدم دیگه فکر ان 97 رو نکردم.
البته ممکنه افرادی مثل من که 800 تومن واسه این گوشی دادن الان بگن کاش فلان رو می خریدم کاش صبر می کردم و ....
اما الان که قیمتش اومده پایین واقعا نسبت به قیمتش عالیه شما آیفون تری جی اس رو در نظر بگیر شاید از لحاظ بازی و اینا خوب باشه ولی مثلا دوربینشون رو هم ببین بعدشم قیمت دو برابر اون!)

farhooode
01-01-2010, 10:17
من هفته دیگه میخوام اینو بخرم ولی ساتیو بهتره یا این
ساتیو قابلیت مولتی تاچ داره ینه؟
اگر دوستان تو یه جدول این دو تا رو مقایسه کنن بهتره
از نظر مولتی در عمل

gmt325gh
01-01-2010, 12:24
من هفته دیگه میخوام اینو بخرم ولی ساتیو بهتره یا این
ساتیو قابلیت مولتی تاچ داره ینه؟
اگر دوستان تو یه جدول این دو تا رو مقایسه کنن بهتره
از نظر مولتی در عمل

از همه ی جهات این گوشی به ساتیو سره.
ساتیو مولتی تاچ نداره.
تنها مزیت قابل ساتیو به نظر من فلش زنون و محافظ لنز دوربین هست.
دوربین 12 مگا به نظرم اونقدری اهمیت نداره و تفاوتش با 8 محسوس نیست ... مگر اینکه بخوای رو A2 پرینت کنی !!!
از لحاظ ارگونومیک ، حساسیت تاچ ، اینترفیس ، کیفیت صفحه ، کیفیت فیلم ، حافظه ی داخلی و ... ساتیو در مقابل i8910 حرفی برای گفتن نداره.

dark fear
01-01-2010, 14:08
من احتمالا گوشی بعدیم i8910 خواهد بود
یه چیزی..
بهزنظرتونزیکم زیادی بزرگ و سنگین نیست ؟
به نظرتون تا تابستون قیمتش چند میشه ؟ میاد زیر 500 ؟
یه سوال دیگه .. این گوشی هایی که ما میخریم فریمورشون قدیمیه یا جدید ؟
واسه ما که اینترنت ذغالی داریم سخت نیست آپدیتش ؟
ممنون

dark fear
01-01-2010, 14:12
راستی برنامه خوریش چجوریه ؟ من شنیدم با این که سیمبینه ولی برنامه هاش زیاد راضی کننده نیست

shahab_f
01-01-2010, 14:19
راستی برنامه خوریش چجوریه ؟ من شنیدم با این که سیمبینه ولی برنامه هاش زیاد راضی کننده نیست
بستگی داره با چی مقایسه کنی ، فکر کنم دوستانی که از کمبودن برنامه هاش شاکین با آیفون مقایسه اش میکنن که خب در مقابل اون برنامه هاش خیلی کمه .اما به نظرم برنامه و بازی به اندازه کافی براش هست. مثلا تو موبایلستان 23 صفحه برنامه برای s60 هست (و 5 صفحه هم بازی)

dark fear
01-01-2010, 14:49
بستگی داره با چی مقایسه کنی ، فکر کنم دوستانی که از کمبودن برنامه هاش شاکین با آیفون مقایسه اش میکنن که خب در مقابل اون برنامه هاش خیلی کمه .اما به نظرم برنامه و بازی به اندازه کافی براش هست. مثلا تو موبایلستان 23 صفحه برنامه برای s60 هست (و 5 صفحه هم بازی)

نه .. منظورم در مقایسه با بقیه سیمبین ها:10:
ممنون :11:

Armin.ASD97
01-01-2010, 15:31
من احتمالا گوشی بعدیم i8910 خواهد بود
یه چیزی..
بهزنظرتونزیکم زیادی بزرگ و سنگین نیست ؟
به نظرتون تا تابستون قیمتش چند میشه ؟ میاد زیر 500 ؟
یه سوال دیگه .. این گوشی هایی که ما میخریم فریمورشون قدیمیه یا جدید ؟
واسه ما که اینترنت ذغالی داریم سخت نیست آپدیتش ؟
ممنون
بزرگ که نه نیست تو جیب هم خیلی راحت جا میشه سنگینیش هم بد نیست کلا گوشی خوش دستیه
فریمورشون معمولا قدیمه واسه فلش دو راه داره یکی که بری فابل های فریمور رو دانلود کنی(از هرجا خواستی)و بعد تو خونه فلش کنی یا اینکه با PC Studio آپدیت کنی که اینترنت سرعت بالا می خواد

برنامه و بازی هم به اندازه کافی داره و می تونه آدم رو راضی نگه داره قبلا خیلی کمتر براش میمد اما جدیدا داره بیشتر میشه و بازی های قشنگی هم براش اومده.البته همون طوری که دوستمون گفتین اگه قراره با آیفون مقایسه کنین نرم افزار ها و بازی هاش راضی تون نمی کنن.

mahyarSAMSUNG
02-01-2010, 00:48
فقط از طریق پی سی استودیو میشه آپ کرد
صبر کن مهیار بعد از تعطیلات کریسمس هم کوک شده اش میاد هم نسخه آپگرید با باکس
بخوای با پی یس استودیو آپ گرید کنی
اول باید آخرین نسخه پی سی استودیو رو از سایت سامسونگ دانلود کنی
بعدش هم گوشی رو وصل میکنی به کامپیوتر تو حالت پی سی سوییت و گزینه آپ دیت رو انتخاب میکنی
یه همین راحتی
اصلا سخت نیست
فقط حدود 200 مگ دانلود میکنه

واقعا به همین راحتی ؟ من مشکلی ندارم با 200 مگابایت ولی مثلا درایوی چیزی نمیخواد ؟ فقط پی سی استادیو ؟ من ورژن جدیدش که 7.2 هستش رو حدود 4 روز پیش دانلود کردم . من میتونم توی کافی نت برم و اینکارو کنم ؟ اونجا 200 مگابایت حدود 10 دقیقه دانلود میشه . بعد یه چیزی . من وقتی آپدیدت کنم . باید گوشی رو در حالت بوت بزارم یا همون در حالت روشن یا خاموش ؟!!!:41:
یه چیزی دیگه اگه آپدیدت رو بزنم کدوم فریمور رو برای من نصب میکنه ؟ من xxii2 رو میخوام که کوک شده نباشه . وگرنه xxii1 برای دانلود هست .:13:
و یه چیز دیگه . اگه وسط دانلود 200 مگابایت اینترنت یه خورده send و reciveeش قطع بشه چی میشه ؟ یا اصلا دانلود کنسل بشه یا .... مشکلی پیش میاد ؟ گوشی دوباره روشن میشه ؟ یا باید از اول بزنم ؟

mr_khodaei2008
02-01-2010, 17:39
دوستان قيمت الان اين گوشي چنده و كيفيت دوربين گوشي چقدر خوبه منظورم اينه كه در حد ان86 هست يا بهتر؟ بي تعصب جواب بديد

از دوستان كشي نداره كه بخواد بفروشه

ali racer
02-01-2010, 19:49
واقعا به همین راحتی ؟ من مشکلی ندارم با 200 مگابایت ولی مثلا درایوی چیزی نمیخواد ؟ فقط پی سی استادیو ؟ من ورژن جدیدش که 7.2 هستش رو حدود 4 روز پیش دانلود کردم . من میتونم توی کافی نت برم و اینکارو کنم ؟ اونجا 200 مگابایت حدود 10 دقیقه دانلود میشه . بعد یه چیزی . من وقتی آپدیدت کنم . باید گوشی رو در حالت بوت بزارم یا همون در حالت روشن یا خاموش ؟!!!:41:
یه چیزی دیگه اگه آپدیدت رو بزنم کدوم فریمور رو برای من نصب میکنه ؟ من xxii2 رو میخوام که کوک شده نباشه . وگرنه xxii1 برای دانلود هست .:13:
و یه چیز دیگه . اگه وسط دانلود 200 مگابایت اینترنت یه خورده send و reciveeش قطع بشه چی میشه ؟ یا اصلا دانلود کنسل بشه یا .... مشکلی پیش میاد ؟ گوشی دوباره روشن میشه ؟ یا باید از اول بزنم ؟
1.فقط پی سی استودیو میخواد البته باید پی سی استودیو گوشیت و هاب یو اس بی رو بشناسه
اگه نشناسه گوشیت رو انوقت احتیاج داری به درایور یو اس بی
2.می تونی بری کافی نت فقط اجازه میدن پی سی استودیو رو سیستمشون نصب کنی ؟
3.برای آپ دیت با
شارژ فول وصلش میکنی به پی سی
از اون 4 تا گزینه اتصال هم پی سی استودیو رو انتخاب میکنی لازم نیست بزاریش رو حالت بوت
4.بستگی داره به فریمور الان گوشیت چی باشه
مثلا اگه کوک شده یا اصلی ایتالیایی روش باشه مسلما آپ دیت میکنه به آخرین فریمور موجود برای اون ریجن(ایتالیا)
5. به احتمال90% مثل نوکیا ها 2 تا حالت داره آپدیش
یکی دانلود فریمور دوم نصب اون روی گوشی
تو مرحله اول اکه برق قطع بشه یااینترنت قطع بشه یا کنسل بشه یا بیان ساندیس پخش کنن :31:
اتفاقی نمیوفته ولی تو مرحله دوم(آپ کردن خود گوشی) اگه مشکلی پیش بیاد شانسیه(البته این در مورد نوکیا ها بود سامسونگ رو امتحان نکردم)
یا گوشی بالا میاد یا مجبور بری بدی برات با باکس فلشش کنن

DariushGreat
02-01-2010, 21:54
سلام
زحمتی دارم برای یکی از دوستانی که گوشیش رو به آخرین فرمویر آپ کرده... :دی
می خوام یه فیلم به شکل پانورامای 360 درجه تهیه کنه... 180 درجه نخستینش رو به آرومی بچرخه و 180 باقیمونده رو هم با سرعت زیاد بچرخه... :46: و دست آخر هم برام آپ کنه! :دی
مسخرم نکنین... می خوام ببینم پاسخگویی پیکسل های سنسور به حرکت چطوری هست...

با سپاس
شاد و پیروز باشین :10:

Armin.ASD97
03-01-2010, 10:43

سلام
یکی از دوستان بهم گفته بود که اول باید به xxii1 آپ کنی (تو حالت عادی)بعد با پی سی استادیو به xxii2 (البته اگه درست یادم باشه)بعد فکر کنم آره باید تو حالت بوت باشه اگه دو دریافت دانلود قطع بشه(به گفته سیاوش جان)مشکلی پیش نماد اما اگه بوت بپره ...
احسان جان می گن یه نفر تو ایران تعمیرش می کنه و گوشی خودشون رو ایشون تعمیر کردن و 80 تومن براشون آب خورده(می تونی بیای موبایلستان و اونجا همه اینا رو بخونی)(من تبلیغ نمی کنما اشتباه قضاوت نکنین خلاف قوانینه:31:)

آرش-19
03-01-2010, 15:12
صفحه ترحیم گوشی اینجانب

سلام
خیلی گوشی خوبی بود, بهترین گوشی که تا به حال به دست گرفته بودم.
بعد از چند روز عاشقش شده بودم, انگار به جزئی از بدنم تبدیل شده بود.
با این گوشی عاشق عکاسی هم شدم, معنی واقعی مولتی مدیا گوشی رو فهمیدم.
و ...............
ولی :37:
آخ ولی ..... امروز صبح گوشی رو ازم دزدیدن.
آره غیرقابل باور ولی حقیقی, از صبح مثل مرغ سرکنده هی از آگاهی به دادسرا و برعکس
میرفتم.
الان دارم دیوانه میشم , دوست دارم سرمو به دیوار بکوبم.
امیدوارم این بلا برای هیچکس پیش نیاد.
در ضمن هم اکنون نیازمند دعای سبزتان برای پیدا شدن گوشی هستیم.

dark fear
03-01-2010, 17:02
وااای .. متاثر شدم ..خیلی بده .. درکت میکنم
من کلا آدم کینه ای نیستم و همه رو میبخشم .. ولی هیچ وقت از دزد نمیگذرم !!
خدا ایشالا جزای کارشو بده !! پول دوا دکترش بشه !!
امیدوارم پیداش کنی ..

mr_khodaei2008
03-01-2010, 17:22
دوستان قيمت الان اين گوشي چنده و كيفيت دوربين گوشي چقدر خوبه منظورم اينه كه در حد ان86 هست يا بهتر؟ بي تعصب جواب بديد

از دوستان كشي نداره كه بخواد بفروشه

كسي نميخواد جواب منو بده

ha789di
03-01-2010, 17:46
كسي نميخواد جواب منو بده

قیمتش بدون گارانتی 520تا 530
با گارانتی 560 تا 570
از نظر دوربین هم تقریبا مساوی هستند

hasanmotori
03-01-2010, 17:46
كسي نميخواد جواب منو بده

دوربینشون تقریباً مثله همه
بعضی جاها این بهتره بعضی جاها ان86
ولی طبق گفته جناب نینجا دوربین پیکسون 12 خیلی عالی و حرفه ایه

DariushGreat
03-01-2010, 18:21
صفحه ترحیم گوشی اینجانب

سلام
و ...............
میرفتم.
نگران نباش... انشالله آنچه که خدا صلاح بدونه می شه. صلاح شما در اینه که یا گوشیت پیدا می شه یا یه دونه بهتر از امنیا HD می خری؛ و برای اون دزد هم آخر و عاقبتش این می شه که سقط می شه! پولش خرج دوا دکتر خودش و خونوادش ( اگر ازون پول حروم خورده باشن ) می شه....

دیگه غمت رو نبینم رفیق... :10:

Armin.ASD97
04-01-2010, 13:52
راستی یجا گفته بودم واسه آپدیت با پی سی استادیو باید گوشی رو تو حالت بوت قرار داد که لازم نیست قرار بدین
می بخشین اشتباه نوشته بودم :11:

hadi_vazi
04-01-2010, 16:57
از این گوشی می شه به عنوان یه وب کم استفاده کرد ؟
اگه می شه بی زحمت یه قسمت رو معرفی کنید که بتونم آموزشش رو ببینم و انجام بدم.ممنونم.

آرش-19
04-01-2010, 17:04
و سرنوشتی تلخ برای جانشینی تاج و تخت I8910 و دیگر هیچ . . . . .
دوستان برای این C260 رام کوم شده که میاد؟ :31:
:41::41:

mr_khodaei2008
04-01-2010, 17:14
دوستان اين FM transmitter كه نوشته شده حذف در نسخه نهايي يعني اينهايي كه الان تو بازار هستن اين قابليت رو ندارن

hasanmotori
04-01-2010, 17:23
نه متاسفانه اف ام ترنسمیتر نداره

ha789di
04-01-2010, 17:57
اگه می شه بی زحمت یه قسمت رو معرفی کنید که بتونم آموزشش رو ببینم و انجام بدم.ممنونم.

بله با استفاده از یه برنامه ای که الان اسمش یادم رفته میشه گوشی رو به وب کم تبدیل کرد
حالا یه سرچ میکنم اگه پیدا کردم براتون میزارم

mahyarSAMSUNG
04-01-2010, 18:38
صفحه ترحیم گوشی اینجانب

سلام
و ...............
میرفتم.

واقعا ناراحت شدم . میشه بگی چطور دزدین ؟ من که توی خیابون میخوام گوشی رو در بیارم همیشه با اون دوتتا دستم درش میارم و بندش رو 6 بار گره میدم و بعد با دوتا دست هم میزارم توی اون جیب تنگ خودم که خودم هم حتی بزور درش میارم . :31:

farhooode
04-01-2010, 18:43
سامسونگ i8910 = Rasputin

hadi_vazi
04-01-2010, 19:04
بله با استفاده از یه برنامه ای که الان اسمش یادم رفته میشه گوشی رو به وب کم تبدیل کرد
ممنون می شم اگه زحمتش رو بکشی

gmt325gh
04-01-2010, 19:34
واقعا ناراحت شدم . میشه بگی چطور دزدین ؟ من که توی خیابون میخوام گوشی رو در بیارم همیشه با اون دوتتا دستم درش میارم و بندش رو 6 بار گره میدم و بعد با دوتا دست هم میزارم توی اون جیب تنگ خودم که خودم هم حتی بزور درش میارم . :31:

اینجوری بیشتر جلب توجه میکنی !!!
تو کوچه تاریک که یارو چاقو گذاشت رو کمرت دیگه این کار ها فایده نمیکنه !!!

hasanmotori
05-01-2010, 00:30
ميگم اپرا ميني روش فول اسكرين اجرا ميشه ؟

feryshad
05-01-2010, 00:34
ميگم اپرا ميني روش فول اسكرين اجرا ميشه ؟
آره

تو ساتیو که اجرا شد. هم اپرا مینی 4.2 و هم 5 بتا 2. البته برای این گوشی ها Opera mobile بهتره!

آرش-19
05-01-2010, 11:40

به ساده ترین روش ممکن.
تو خیابان داشتم میرفتم مغازه یکی از دوستام, باش حرف زدم بعد چون میخواستم به یکی دیگه هم
زنگ بزنم گذاشتمش تو جیب کناری کاپشنم, در صورتی که همیشه میذاشتمش تو جیب بغلم!!!
خلاصه رفتم یه روزنامه بخرم, بعد از خریدن روزنامه دست کردم تو جیبم که دیدم بله جا تره و بچه نیست :41:
در کمتر از 3-4 دقیقه 600 تومن پر, البته الان بیشتر از اینکه حصرت پولشو بخورم, حصرت خود گوشی میخورم
چون واقعا بش وابسته شده بودم :40:

hasanmotori
05-01-2010, 11:44
خب شاید از تو جیبت افتاده !

farhooode
05-01-2010, 12:50
پنجشنبه میرم شی رو میخرم 500 تمن
میام براتوت ریوو جدید مینویسم

hasanmotori
05-01-2010, 13:10
اینو که دیگه همه دارن
برو امنیا 2 بخر هم از این خیلی بهتره هم خودت اولین نفری هستی که میخریش ریویوشو بنویس دمت گرم :27:

آرش-19
05-01-2010, 13:11

نه امکان نداره, چون جیبم مستطیل رو به بالاست و خیلی بزرگ
هیچ رقمه امکان نداره که بیوفته.

pulp_152
05-01-2010, 13:42

حسن فرض میگیریم که از تو جیبش افتاده باشه ! بالاخره یکی پیداش کرده ...و قطعا شماره دوستان و خانواده این دوستمون هم تو دفتر تلفن بوده و این دوستمون هم باهاش تماس گرفته ...با این حساب میتونسته پس بده وگرنه حتی اگه افتاده باشه و ورش داره بازم دزدیه و فرقی نداره

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد یه خواهشی از دوستان میکنم این که بیشتر از اینکه اون بدبختو نفرین کنند ! کسانی که باعث شدند اون بدبخت این کارو بکنه نفرین کنند ... تاییدش نمیکنم ولی شاید از رو مجبوری این کارو کرده باشه و نفرین ما نه به عنوان یه عامل اثر گذار مثل مرگ طرف ! بلکه به عنوان یه عاملی که تو ذهن ما واقعیت رو دگرگون خواهد کرد اثر میزاره و شما رو از حقیقت دور میکنه ...

با تشکر :11:

DariushGreat
06-01-2010, 20:14

Mobiola Webcam 3.50

فقط برای سیمبین با قابلیت اتصال به کامپیوتر از راه وای-فای، بلوتوث و کابل! بهترین برنامه هست... :31:
من روی N82 خودم نصبیدم، چندین و چند رزولوشن برام تعیین می کنه. یکی 320x240 برای دوربین اصلی، یکی 177x144 برای دوربین دوم، یکی 240x320 برای اینترفیس گوشی ( توضیح می دم ) و دست آخر هم یک 640x480 که با کیفیت ترین فرمت فیلمبرداری دوربین اصلی گوشیم هست رو قرار می ده.... :5: که مطمئنا این آخری برای امنیا HD می 720x480 که دیگه می ترکونه!!! :18:

درباره اون 240x320 اینترفیس باید بگم که هر کاری توی گوشیتون بکنین میاره روی صفحه نمایش. برای نمونه می خواین کیفیت و شیوه عکس برداری با امنیا HD رو به دوستتون از طریق اینترنت یاد بدین. کافیه گوشی رو بندازین روی این حالت اون وقت اینترفیس گوشیتون میاد توی وبکم یاهو مسنجر... :دی :27::10:

DariushGreat
06-01-2010, 20:33
این عکسی کلی از اینترفیس برنامه هست:

این هم عکس هایی از محیط اینترفیس گوشیم. با کمک این برنامه می شه به طور آنلاین آموزش از طریق گوشی وبکم شده راه انداخت:دی:

mr_khodaei2008
07-01-2010, 11:10
دوستان فلش این گوشی قوی هست یا نه و ایا لنز دوربینش ضد خش هست

ali racer
07-01-2010, 12:18
دوستان فلش این گوشی قوی هست یا نه و ایا لنز دوربینش ضد خش هست

فلشش در بین ال ایی دی ها جزو پر نور ها رده بندی میشه
بله بجز تعداد معدودی از گوشی ها لنز تمام گوشی هایی که کاور لنز ندارن ضد خش هستش
البته کاش ضد کثیفی هم بود چون پاک کردنش بصورت کامل با توجه به طراحی قسمت دوربین
یه کم سخته

khalilpakbaz
08-01-2010, 10:40
دوستان تا الان بهترین و جدیدترین فریمور اصلی ( کوک نشده) که حد اقل بتونه اس ام اس فارسی رو بخونه چی هست؟

فریموری که مصرف باتریش کم باشه و سرعت گوشی هم خوب باشه ..

اگه بگید خیلی ممنون میشم . با تشکر

DariushGreat
08-01-2010, 12:25
دوستان تا الان بهترین و جدیدترین فریمور اصلی ( کوک نشده) که حد اقل بتونه اس ام اس فارسی رو بخونه چی هست؟

فریموری که مصرف باتریش کم باشه و سرعت گوشی هم خوب باشه ..

اگه بگید خیلی ممنون میشم . با تشکر
مگه فارسی نداره؟؟؟؟ :18:

88x88
08-01-2010, 14:47
کسی از این فرمویر جدیده که بعد از اعتراضا سامسونگ وعده اش رو داده بود خبر نداره؟
کی می اد؟
اگه اومده چه طوریاس؟

khalilpakbaz
08-01-2010, 15:06
من اینو دارم دانلود میکنم که بریزم رو گوشی از شر IF 6 خلاص بشم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فریمور رسمی بهتر از این هم هست؟؟؟

مطمئن باشم که کوک نشده و رسمی هست دیگه؟؟

میتونه اس ام اس فارسی رو بخونه؟؟

مشکلاتی که تو فریمور IF6 هست تو این XXII1 برطرف شده؟

منو و تسک منیجر 3 بعدی داره؟

چه امکاناتی بهش اضافه شده نسبت به IF6 ؟؟

farhooode
08-01-2010, 18:03
من گوشی رو دیروز خریدم ولی چرا بعضی موقع ها روی حالت شتاب سنج برای دیدن فیلم میره بعضی مواقع نمیره؟

ali racer
08-01-2010, 21:55
کسی از این فرمویر جدیده که بعد از اعتراضا سامسونگ وعده اش رو داده بود خبر نداره؟
کی می اد؟
اگه اومده چه طوریاس؟
اگه منظورت
xxii2
هتستش که خیلی وقته ریلیز شده البته فقط برای آپ دیت با پی سی استودیو

ولی واسه خاورمیانه هیچی ریلیز نشده
کوک شده اش نیومده

nokia_6253
09-01-2010, 01:55
منم این گوشی رو گرفتم.از نماینده اصلی.فروشنده 40تومنم گرفت که مثلا برنامه برام بریزه:13:گفت باید از همین جا برات بریزم .

فقط چندتا مشکل دارم.sms که میاد خودش میره تو حالت شتاب سنج.صدای هدفونش اونقدرها هم خوب نیست.

در مورد عکسش هم باید بگم انتظار بیشتری ازش داشتم.دوربینشم با اینکه میگن hd میگیره فرق خاصی با vga ندیدم.

khalilpakbaz
09-01-2010, 15:18
حالا اون طور که فهمیدم فعلا بهترین فریمور اصلی فریمور XXii1 و XXii2 هست و فقط 2 فریمور اصلی IF6 و IF2 هستن که منو و ... فارسی رو دارن که IF6 رو موبایل به صورت فابریک
نصبه و تعریفی نداره و IF2 هم که قدیمی تر از اونه و کلا IF6 تو نت نیست واسه دانلود.
حالا میخوام بدونم الان بهترین فریمور که منو و ... فارسی رو کامل ساپورت کنه چه فریموری هست؟؟
کوک نشده که IF6 هست فقط . کوک شده چه فریموری از همه بهتر و باگش کمتره که فارسی رو کامل داشته باشه؟؟
اگه لینکش رو بزارید دانلود کنم ممنون میشم..

gmt325gh
09-01-2010, 16:39
حالا اون طور که فهمیدم فعلا بهترین فریمور اصلی فریمور XXii1 و XXii2 هست و فقط 2 فریمور اصلی IF6 و IF2 هستن که منو و ... فارسی رو دارن که IF6 رو موبایل به صورت فابریک
نصبه و تعریفی نداره و IF2 هم که قدیمی تر از اونه و کلا IF6 تو نت نیست واسه دانلود.
حالا میخوام بدونم الان بهترین فریمور که منو و ... فارسی رو کامل ساپورت کنه چه فریموری هست؟؟
کوک نشده که IF6 هست فقط . کوک شده چه فریموری از همه بهتر و باگش کمتره که فارسی رو کامل داشته باشه؟؟
اگه لینکش رو بزارید دانلود کنم ممنون میشم..

hx1.76 بهترین و کاملترین فیرموییه که فارسی داشته باشه . البته منوی فارسی نداره و فقط خوندن و نوشتن فارسی داره.
hx2.0 هم به زودی با kinetik scrolling میاد.

mahyarSAMSUNG
09-01-2010, 18:57
کیفیت تصویر آی 8910 با میلستون موتورولا

مشخصات صفحه موتورولا :

TFT capacitive touchscreen, 16M colors
Size 480 x 854 pixels, 3.7 inches

ali racer
09-01-2010, 22:57
این 8910 پوز هر چی ال سی دیه زده !
ولی بین خودمون باشه الکی رنگ ها رو زیاد میکنه :31:

farhooode
09-01-2010, 23:23
من هر دفعه که با گوشیم i8910 کرا میکنم بیشتر مست و مجنونش میشم
حالا هی برین ساتیو بخرین

88x88
10-01-2010, 00:14
اگه منظورت
xxii2
هتستش که خیلی وقته ریلیز شده البته فقط برای آپ دیت با پی سی استودیو

ولی واسه خاورمیانه هیچی ریلیز نشده
کوک شده اش نیومده
نه بابا، یه فرمویر جدید رو قولش رو داده بودن.
چند وقت پیش توی جی اس ام ارنا خبرش رو دیدم. یه وبلاگ هم برای این گوشی رفتم، گفته بود اولین ریژنش توی همین ماه ( ژانویه 2010 ) ریلیز می شه. ( بعد از پست دادن فهمیدم.)
گویا توی این فرم ویر اون کینتیک اسکرولینگه، چیه؟ اون اضافه می شه به گوشی. حالا چی هست؟
واقعا گوشی با این سخت افزار به این قدرت مندی چرا باید در زمینه ی نرم افزار انقدر بد عمل کنه؟

این فرم ویر hx 1.7 رو که من ریختم کلی باگ داشت که. نه اسمارت کام روش باز می مونه نه گارمین. البته به خاطر این اینترنت بوقی هنوزم روی گوشیمه. اکس پلور رو هم به همون صورت احمقانه نمی تونم اجرا کنم. یعنی اون اوکی پایین رو نمی تونم انتخاب کنم که حد اقل وارنینگ اولیه اش بره. ( البته این فرم ویر رو ی خودش یه فایل منیجر قدرت مند داشت. اما اون کجا و اکس پلور کجا.)
یه چندین تا سوال دیگه برام پیش اومده.
1- مگه نگفتین که قبل از فلش کردنش یه بک اپ بگیرم و بعدش کل مموری رو پاک کنم چون یه سری برنامه ها فایل هاش می مونه؟ خوب من این کار رو کردم، اما بعدش با پی سی سوئیت که همشون رو برگردوندم برنامه هایی که قبلش ریخته بودم بازمم اجرا می شدن. چرا این شکلی شد؟
2- این سازندگان محترم چی کار می کنن که نمی شه روی سخت افزارشون سیستم عامل دیگه ایی ریخت؟ کسی می تونه دورشون بزنه و یه سیستم عامل دیگه بریزه روی اینا، مثلا اندرویید؟
3- برای این گوشی ماشین حسابی می شناسین که ماشین حساب مهندسی باشه؟
4- برنامه هاش واقعا کمه یا توی این فروم کمیابه؟ توی موبال9 کلی برنامه پیدا کردم توی این کتگوری.
5- تم های مختلف باید روی این گوشی کار کنن نه؟ من یه تم دانلود کردم که اصلا قبولش نکرد. باز هم صفحه ی اصلی همون تاچ ویز سامسونگه با تمام ویدجت هام. این تمه مشکل داشت یا این فرم ویره یا این گوشیه یا کلا تمام امنیا اچ دی ها؟
6- مگه این گوشی فلش نمی خونه؟ چرا این خبر که اندرویید هم فلش رو قراره ساپورت کنه این همه جنجالی بود؟
7- می شه خودمون فرمویر برای این گوشی بسازیم؟
8- سوال اصلیم یادم رفت. انشالله بعدا.

ali racer
10-01-2010, 01:12
نه بابا، یه فرمویر جدید رو قولش رو داده بودن.
چند وقت پیش توی جی اس ام ارنا خبرش رو دیدم. یه وبلاگ هم برای این گوشی رفتم، گفته بود اولین ریژنش توی همین ماه ( ژانویه 2010 ) ریلیز می شه. ( بعد از پست دادن فهمیدم.)
گویا توی این فرم ویر اون کینتیک اسکرولینگه، چیه؟ اون اضافه می شه به گوشی. حالا چی هست؟
واقعا گوشی با این سخت افزار به این قدرت مندی چرا باید در زمینه ی نرم افزار انقدر بد عمل کنه؟

این فرم ویر hx 1.7 رو که من ریختم کلی باگ داشت که. نه اسمارت کام روش باز می مونه نه گارمین. البته به خاطر این اینترنت بوقی هنوزم روی گوشیمه. اکس پلور رو هم به همون صورت احمقانه نمی تونم اجرا کنم. یعنی اون اوکی پایین رو نمی تونم انتخاب کنم که حد اقل وارنینگ اولیه اش بره. ( البته این فرم ویر رو ی خودش یه فایل منیجر قدرت مند داشت. اما اون کجا و اکس پلور کجا.)
یه چندین تا سوال دیگه برام پیش اومده.
1- مگه نگفتین که قبل از فلش کردنش یه بک اپ بگیرم و بعدش کل مموری رو پاک کنم چون یه سری برنامه ها فایل هاش می مونه؟ خوب من این کار رو کردم، اما بعدش با پی سی سوئیت که همشون رو برگردوندم برنامه هایی که قبلش ریخته بودم بازمم اجرا می شدن. چرا این شکلی شد؟
2- این سازندگان محترم چی کار می کنن که نمی شه روی سخت افزارشون سیستم عامل دیگه ایی ریخت؟ کسی می تونه دورشون بزنه و یه سیستم عامل دیگه بریزه روی اینا، مثلا اندرویید؟
3- برای این گوشی ماشین حسابی می شناسین که ماشین حساب مهندسی باشه؟
4- برنامه هاش واقعا کمه یا توی این فروم کمیابه؟ توی موبال9 کلی برنامه پیدا کردم توی این کتگوری.
5- تم های مختلف باید روی این گوشی کار کنن نه؟ من یه تم دانلود کردم که اصلا قبولش نکرد. باز هم صفحه ی اصلی همون تاچ ویز سامسونگه با تمام ویدجت هام. این تمه مشکل داشت یا این فرم ویره یا این گوشیه یا کلا تمام امنیا اچ دی ها؟
6- مگه این گوشی فلش نمی خونه؟ چرا این خبر که اندرویید هم فلش رو قراره ساپورت کنه این همه جنجالی بود؟
7- می شه خودمون فرمویر برای این گوشی بسازیم؟
8- سوال اصلیم یادم رفت. انشالله بعدا.

بله فریموری که قولش رو داده بود برای ایتالیا ریلیز کرده ولی واسه خاورمیانه نه
بله پشتیبانی نرم افزاریش به پای نوکیا نمیرسه
ولی بازم خوبه شما گوشی های سونی رو ببین
چند تا آپ برای ساتیو اومده ؟
ال جی هم ماشالا در زمینه آپ دیت
تعطیله !

1. درست سوالتون رو متوجه نشدم
2.اون بحث که کاملا تخصصیه ولی فقط میتونم اینو عرض کنم که این موضوع به طراحی سی پی یو ایی
که در گوشی استفاده میشه ربط داره تا باس رم دینامیکی و....
یه عده روش کار میکردن که آندورید نصب کنن رو8910 که موفق نشدن
3.آره چند تا ماشین حساب براش اومده
4.یه مقدار برنامه براش کمه ...بچه های بخش برنامه هم یه مقدار گرفتارن و فعالیتشون کم شده
5. من تمی ندیدم که ویدجت های سامسونگ رو تغییر بده ولی شما
اگه idle رو عوض کنی با تغییر تم آیکون ها تغییر میکنن
6.بله میخونه ..وقتی ایراد اصلی یه سیستم عامل مرتفع بشه خبرش مهم میشه
البته خوندن فایل های فلش مربوط به برنامه اس و مروگر این گوشی فایل های فلش رو تو محیط وب
اجرا نمیکنه
7.خودمون فریمور کوک کنیم یا بسازیم ؟
ساختن فریمور که کار یه تیم هستش که چند ماه طول داره
ولی اگه برنامه نویسی با c++
بلد باشی میتونی آشپز(کوکر ) بشی:46:

khalilpakbaz
10-01-2010, 15:01
دوستان یه سوال در مورد لنز دوربین 8910 داشتم . لنزش ساخت چه شرکت و کشوری هست؟؟

میتونه حریف کارل زایس و اشنایدر بشه؟؟؟

ali racer
10-01-2010, 15:03
دوستان یه سوال در مورد لنز دوربین 8910 داشتم . لنزش ساخت چه شرکت و کشوری هست؟؟

میتونه حریف کارل زایس و اشنایدر بشه؟؟؟
ساخت خود شرکت سامسونگه :31:
لامصب سامسونگ همه چی تولید میکنه از لباس شویی تا لباس فضا نوردی :27:

88x88
10-01-2010, 20:57
بله فریموری که قولش رو داده بود برای ایتالیا ریلیز کرده ولی واسه خاورمیانه نه
بله پشتیبانی نرم افزاریش به پای نوکیا نمیرسه
ولی بازم خوبه شما گوشی های سونی رو ببین
چند تا آپ برای ساتیو اومده ؟
ال جی هم ماشالا در زمینه آپ دیت
تعطیله !

1. درست سوالتون رو متوجه نشدم
2.اون بحث که کاملا تخصصیه ولی فقط میتونم اینو عرض کنم که این موضوع به طراحی سی پی یو ایی
که در گوشی استفاده میشه ربط داره تا باس رم دینامیکی و....
یه عده روش کار میکردن که آندورید نصب کنن رو8910 که موفق نشدن
3.آره چند تا ماشین حساب براش اومده
4.یه مقدار برنامه براش کمه ...بچه های بخش برنامه هم یه مقدار گرفتارن و فعالیتشون کم شده
5. من تمی ندیدم که ویدجت های سامسونگ رو تغییر بده ولی شما
اگه idle رو عوض کنی با تغییر تم آیکون ها تغییر میکنن
6.بله میخونه ..وقتی ایراد اصلی یه سیستم عامل مرتفع بشه خبرش مهم میشه
البته خوندن فایل های فلش مربوط به برنامه اس و مروگر این گوشی فایل های فلش رو تو محیط وب
اجرا نمیکنه
7.خودمون فریمور کوک کنیم یا بسازیم ؟
ساختن فریمور که کار یه تیم هستش که چند ماه طول داره
ولی اگه برنامه نویسی با c++
بلد باشی میتونی آشپز(کوکر ) بشی:46:
خوب خیلی ممنون که جواب های درست حسابی دادید.
1- می گم گوشی رو فلش کردم مگه نباید برنامه هایی که روش ریختم پاک می شد؟ چرا همشون با پی سی سوئیت برگشتن؟>
2- حالا از پایهه هیچی، نمی شه یه کاری کرد که مثلا سیستم عامل پایه اش سیمبیان باشه، بعد روئی اون اندروئید بریزیم؟ یادمه چند وقت پیش کار یه هکر خیلی سر و صدا کرده بود که روی سیمبیان ویندوز 98 و اکس پی ریخته بود. می گم حالا نمی شه به جای یه همچین حماقتی یه سیستم عامل موبال ریخت روش؟ سیستم خود گوشی هم خیلی سبک باشه و فقط مواد اولیه داشته باشه و دو سه تا شبیه ساز تا اندروئید روش اجرا شه.( بدجوری رفتم تو کف اندروئید. اما ما به ایفون او اس و ویندوز موبایل هم راضی ایم. :دی.)
3- خوب این چند تا ماشین حساب رو از کجا می شه پیدا کرد؟
4- ممنون ، یشالله گرفتاریاشون تموم شه.
5- چی کار کنم؟ این idle رو عوض کنم ایکون ها تغییر می کنن یعنی چه؟
6- مرورگر من که تا الان با فایل های فلش مشکلی نداشت. اتفاقا توی فیچر هاش توی جی اس ام ارنا هم نوشته بود که اینترنت رو می شه با فلش کامل تجربه کرد. مطمئنی توی اینترنت ساپورت نمی کنه؟
7- اره گفتم از پایه یه فرم ویر جدید بسازیم ببینیم چی می شه. البته من که نه. c++ من در حد پرواز کردن مرغه. همون چند متری که مرغ می تونه بپره رو منم می تونم توی سی کار کنم.
8- این پایتون و سیمبیان پایپ چی هستن؟ پایپ رو ان اینستال کنم چی می شه؟
9- اگر به خاطر داشته باشی چند صفحه قبل که خبر فلش کردن گوشیم رو دادم و باگ هاشو گفتم و گفتم که کسی فرم ویری که فارسی رو ساپورت کنه نمی شناسه، شما یه فرم ویری معرفی کردی. لینک هم دادی. حالا من امروز اومدم با کلی تشریفات دانلود کنم دیدم ارور فایل نات فاوند داد. 404. لینکه خرابه. لینک دیگه ای از این فرم ویر سراغ ندارید؟
10- ممنون. بیشتر از این توی یه پست جوابم رو بدید دیگه خوبیت نداره. باقی سوالا بعدا.

M@hdi-B
11-01-2010, 21:34
مهمترین ویژگیه این فریمور: اضافه شدن اتوفوکوس به حالت فیلمبرداری و بهبود مرورگر وب و اضافه شدن اسکرول دامنه دار هست.

khalilpakbaz
12-01-2010, 01:17
دوستان من میخوام گوشی رو بخرم و در موردش تحقیق کردم گوشی فوق العاده ای هست ولی یه چند مساله منو به شدت نگران کرده تا جایی که داره پشیمونم میکنه که نخرمش.

پریدن بوت گوشی ( به چه دلیلهایی بوت گوشی میپره؟؟ ظاهرا درست شدنش هم واسه من که تو شهرستان هستم غیر ممکن هست و اگه بوت گوشیم پرید باید بندازمش دور ؟؟؟ چرا نوکیا بوتش نمیپره؟؟؟ من اهل فریمور عوض کردن نیستم ولی اهل ریختن برنامه و بازی و تم هستم آیا با این 3 تا کار هم بوت گوشی میپره؟؟؟

ضبط صدا ( یعنی گوشی به این غولی نمیتونه یه صدا رو ضبط کنه ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا عجیبه . تو خود گوشی رکوردر صدا نیست؟؟
اگه بریزیم روش هم کار نمیکنه؟؟؟؟؟ اگه اینجوری باشه خیلی ضایع میشه که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیمبیان گوشی( میگن سیمبیان مخصوص نوکیا هست و سیمبیانی که سامسونگ از نوکیا خریده رو گوشی 8910 خیلی کمبود داره و کلا با گوشی سامسونگ فیت نیست . حقیقت داره؟؟؟

به نظرم اگه برم تو برند نوکیا و همون n97 رو بگیرم خیالم از بابت بوت گوشی و ضبط صدا و سیمبیان و ..... راحته

خواهش میکنم کمکم کنید و جواب بدید

shahab_f
12-01-2010, 11:48
دوستان من میخوام گوشی رو بخرم و در موردش تحقیق کردم گوشی فوق العاده ای هست ولی یه چند مساله منو به شدت نگران کرده تا جایی که داره پشیمونم میکنه که نخرمش.

1-پریدن بوت گوشی ( به چه دلیلهایی بوت گوشی میپره؟؟ ظاهرا درست شدنش هم واسه من که تو شهرستان هستم غیر ممکن هست و اگه بوت گوشیم پرید باید بندازمش دور ؟؟؟ چرا نوکیا بوتش نمیپره؟؟؟ من اهل فریمور عوض کردن نیستم ولی اهل ریختن برنامه و بازی و تم هستم آیا با این 3 تا کار هم بوت گوشی میپره؟؟؟

2-ضبط صدا ( یعنی گوشی به این غولی نمیتونه یه صدا رو ضبط کنه ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واقعا عجیبه . تو خود گوشی رکوردر صدا نیست؟؟
اگه بریزیم روش هم کار نمیکنه؟؟؟؟؟ اگه اینجوری باشه خیلی ضایع میشه که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3-سیمبیان گوشی( میگن سیمبیان مخصوص نوکیا هست و سیمبیانی که سامسونگ از نوکیا خریده رو گوشی 8910 خیلی کمبود داره و کلا با گوشی سامسونگ فیت نیست . حقیقت داره؟؟؟

4-به نظرم اگه برم تو برند نوکیا و همون n97 رو بگیرم خیالم از بابت بوت گوشی و ضبط صدا و سیمبیان و ..... راحته

1- بین این همه بچه های پی سی ورلد و موبایلستان فقط یه نفر بوت گوشیش پریده تاحالا ، شما اگه فرمویر اصلی بریزی مشکلی برات پیش نمیاد ، تازه اگه بوت بپره لازم نیست گوشی رو بندازی دور ، خرجش 50 تومنه.
با ریختن برنامه و بازی بوت نمی پره اما برای همه لازمه که گوشی رو یکبار فلش کنن چون تاحالا خیلی از اشکالاتش توی فرمویر ها رفع شده و قراره بازم رفع بشه (ر.ک به پست قبل از پست خودتون 2392)
-----
2- اون ضبط صدای مکالمه منظوره که انجام نمیشه والا رکورد صدا که خود گوشی داره . تازه ضبط صدای مکالمه رو هم همین الان دیدم یکی تو موبایلستان فایل برنامشو گذاشته وگفته که کار میکنه
----
3-سیمبین مال شرکت نوکیاست ، اما خب که چی ، هر برنامه ای که روی سایر سیمبین های ورژن 5 مثل n97 ، 5800 و ... میاد روی این نصب میشه که هیچی ، یه سری هم فقط روی این گوشی به صورت روون اجرا میشه چون سخت افزارش از تمام اونا قوی تره.
تنها مشکلات نرم افزاری سیمبین که من توی این گوشی دیدم یکی اینه که برای مارک کردن هر فایل باید option رو بزنی و روی مارک کلیک کنی . (دکمه ی مخصوص نداره ) دوم اینکه توی call log بغل اسم هر شخص فقط عکس موبایل انداخته در حالی که ممکنه اون شخص از خونه زنگ زده باشه . (آیکون جدا برای Home و موبایل و ... داره فقط نمیدنم چرا تنها توی قسمت کال لاگ ، آیکون همه رو موبایل نشون میده)
و یه مشکل دیگه اینکه ظرفیت درایو C گوشی خیلی زیاد نیست (بسته به فرمویر های مختلف حدود 90 مگ) و با نصب برنامه زیاد ، گوشی تو قسمت اس ام اس کند میشه . (مال من که فقط تو اون قسمت کند میشه و یه بار حتی درایو C به 5 مگ رسید همچنان منو ها سریع بودن)
-----
4-به نظر منم اگه اینکارو بکنی از هر جهت که فکرشو بکنی ضرر کردی !
:11:

DariushGreat
12-01-2010, 12:05
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمهمترین ویژگیه این فریمور: اضافه شدن اتوفوکوس به حالت فیلمبرداری و بهبود مرورگر وب و اضافه شدن اسکرول دامنه دار هست.

سلام بر همگی
مهدی جون؟ این فرمویر تازه فارسی داره یا سامسونگ هم سیاست ضد ایرونی پیش گرفته؟ :46:

سیمبیان گوشی( میگن سیمبیان مخصوص نوکیا هست و سیمبیانی که سامسونگ از نوکیا خریده رو گوشی 8910 خیلی کمبود داره و کلا با گوشی سامسونگ فیت نیست . حقیقت داره؟؟؟

به نظرم اگه برم تو برند نوکیا و همون n97 رو بگیرم خیالم از بابت بوت گوشی و ضبط صدا و سیمبیان و ..... راحته

1
3-سیمبین مال شرکت نوکیاست ، اما خب که چی ، هر برنامه ای که روی سایر سیمبین های ورژن 5 مثل n97 ، 5800 و ... میاد روی این نصب میشه که هیچی ، یه سری هم فقط روی این گوشی به صورت روون اجرا میشه چون سخت افزارش از تمام اونا قوی تره.
تنها مشکلات نرم افزاری سیمبین که من توی این گوشی دیدم یکی اینه که برای مارک کردن هر فایل باید option رو بزنی و روی مارک کلیک کنی . (دکمه ی مخصوص نداره ) دوم اینکه توی call log بغل اسم هر شخص فقط عکس موبایل انداخته در حالی که ممکنه اون شخص از خونه زنگ زده باشه . (آیکون جدا برای Home و موبایل و ... داره فقط نمیدنم چرا تنها توی قسمت کال لاگ ، آیکون همه رو موبایل نشون میده)
-----
4-به نظر منم اگه اینکارو بکنی از هر جهت که فکرشو بکنی ضرر کردی !
:11:

شهاب جون کاملا درست می گه...
خرید N97 = اشتباه محض! :5:
تنها مزیت این گوشی صفحه کلید کوورتی واقعی هست. همین و بس!

من هم خودم دارم پول هام رو جمع می کنم تا گوشیم ( N82 ) رو بفروشم و این رو بخرم. اما تنها چیزی که باعث شده فعلا دست نگه دارم اینه که به ظاهر فرمویر های تازه این گوشی فارسی ندارن! :13:

در مورد شرکت سیمبین هم باید بگم که در اصل یه شرکت انگلیسی هست که از سال 1998 در راستای رقابت با پروژه ویندوز موبایل، وارد عرصه سامانه های کارفرمای گوشی های همراه شد.

در ابتدا نوکیا فقط سهامدار این شرکت بود؛ اما اکنون یکی از 2 مالک این شرکت هست. مالک شماره 2 هم جناب آقای سونی اریکسون هستن. سونی اریکسون با این که نیمی از شرکت سیمبین رو تحت اختیار داره، اما به ندرت از این سامانه کارفرما بهره می گیره. اما نوکیا از سهم خودش داره بیشترین بهره رو می بره!!!! :5::8::10:

شاد و پیروز باشین :31:

DariushGreat
12-01-2010, 12:07
راستی یادم رفت!
اضافه می کنم که اون مشکلاتی که نام برده شد ( از جمله مشکل ثبت تماس ها ) در گوشی های تازه نوکیا مانند N82 و N97 هم وجود داره و خیلی آزار دهنده است... :13:

hasanmotori
12-01-2010, 12:10
و یه مشکل دیگه اینکه ظرفیت درایو C گوشی خیلی زیاد نیست (بسته به فرمویر های مختلف حدود 90 مگ) و با نصب برنامه زیاد ، گوشی تو قسمت اس ام اس کند میشه . (مال من که فقط تو اون قسمت کند میشه و یه بار حتی درایو C به 5 مگ رسید همچنان منو ها سریع بودن)

خب مگه نمیشه محل ذخیره اس ام اسهارو بزاری رو مموری کارت یا اون 8 گیگ خود گوشی ؟!

بعدش اگه فریمور فارسی روش نباشه مگه نمیشه با کریستال فارسی, فارسی خوند و نوشت ؟

shahab_f
12-01-2010, 12:30
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمهمترین ویژگیه این فریمور: اضافه شدن اتوفوکوس به حالت فیلمبرداری و بهبود مرورگر وب و اضافه شدن اسکرول دامنه دار هست.
اینم ویدئوی تغییرات اعمال شده در فرمویر های آینده که توسط نویسنده ی همون وبلاگی گذاشته شده که GSMArena خبر آپدیت رو ازش گرفته . مدت زمان ویدئو 10 دقیقه است ، نصفش مربوط به تغییرات آینده است و نصفش هم یه سری نرم افزار که نصب کرده تا قابلیت های گوشی رو نشون بده
دانلود از 4shared

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 6.4 مگابایت
مدت زمان : 10 دقیقه
فرمت :3GP

shahab_f
12-01-2010, 14:07
خب مگه نمیشه محل ذخیره اس ام اسهارو بزاری رو مموری کارت یا اون 8 گیگ خود گوشی ؟!

بعدش اگه فریمور فارسی روش نباشه مگه نمیشه با کریستال فارسی, فارسی خوند و نوشت ؟
چرا میشه ، اما وقتی برنامه های جاوا نصب می کنی نمیدونم چرا نمیپرسه که تو کدوم درایو نصب کنه و خود به خود میریزه توی درایو C .
کریستال چیه ؟ برنامه است ؟ آره با برنامه میشه فارسی نوشت.
بالاخره فرمویر جدید که فارسی بنویسه برای این منطقه هم میاد ، دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره.

ha789di
12-01-2010, 16:58
چرا میشه ، اما وقتی برنامه های جاوا نصب می کنی نمیدونم چرا نمیپرسه که تو کدوم درایو نصب کنه و خود به خود میریزه توی درایو C .
کریستال چیه ؟ برنامه است ؟ آره با برنامه میشه فارسی نوشت.
بالاخره فرمویر جدید که فارسی بنویسه برای این منطقه هم میاد ، دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره.

چرا میشه آدرس نصب برنامه های جاوا رو مشخص کردوقتی که میخواید نصب کنید روی view details کلیک کنید اونجا میتونید آدرسو انتخاب کنید

nokia_6253
12-01-2010, 18:17
من پیشنهاد میکنم هرکی میخواد گوشی بخره و حدود 500-600 تومن داره شک نکنه بهترین انتخاب این گوشیه.
هیچ کم و کسری نداره.
دم سامسونگ گرم که روی هرچی برند کم کرده.

M@hdi-B
12-01-2010, 20:09
سلام بر همگی
مهدی جون؟ این فرمویر تازه فارسی داره یا سامسونگ هم سیاست ضد ایرونی پیش گرفته؟ :46:

والا باید از علی بپرسی من 8910 ندارم...اگر هم نداشته باشه باید منتظر موند تا کوکرها کوک کنن:46:

mahyarSAMSUNG
13-01-2010, 11:54
مهمترین ویژگیه این فریمور: اضافه شدن اتوفوکوس به حالت فیلمبرداری

شما مطمئنید ؟ این حالت رو سامسونگ روی ام 8910 و ام 8920 گذاشته من فکر نمیکنم این نرم افزاری باشه .

khalilpakbaz
13-01-2010, 12:18
منم انشالا تا چند روز آینده میرم گوشی رو بخرم ( دبی هستم ) . اینجا یه چیزی خیلی عجیبه اونم قیمت گوشی بدون گارانتی و با گارانتی . بدون گارانتی 8 گیگ 460 تومان با گارانتی 16 گیگ 700 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واسه همین بدون گارانتی رو میگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان فریمور xxii1 رو واسش دانلوذ کردم که وقتی خریدم بریزم روش صفا کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط یه سوال اونم اینه که این فریمور رو میگن یه فایل به اسم UBoot کم داره و باید جدا دانلود بشه و ریخت تو فولدر کد فریمور . راسته؟؟؟؟

اگه فابل نباشه کار نمیده؟؟؟ از کجا دانلود کنم فایل رو؟؟؟؟

مگه فریمورXXii1 اصلی نیست؟؟؟ پس چرا فایل کم داره؟؟؟؟

یه سوال مهم دیگه هم داشتم اونم اینه که یه جا خوندم اون 3 تا کلید پایین گوشی چراغ نداره :2: . حقیقت داره؟!؟!؟!؟!؟!؟!
اینم یه سوتی از سامسونگ هست ها

farhooode
13-01-2010, 12:40
اصلا نیازی به چراغ نداری این 3 تا کلید چون استیل براق هستند تو شب هم دیده میشن

ha789di
13-01-2010, 12:58
منم انشالا تا چند روز آینده میرم گوشی رو بخرم ( دبی هستم ) . اینجا یه چیزی خیلی عجیبه اونم قیمت گوشی بدون گارانتی و با گارانتی . بدون گارانتی 8 گیگ 460 تومان با گارانتی 16 گیگ 700 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واسه همین بدون گارانتی رو میگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان فریمور xxii1 رو واسش دانلوذ کردم که وقتی خریدم بریزم روش صفا کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط یه سوال اونم اینه که این فریمور رو میگن یه فایل به اسم UBoot کم داره و باید جدا دانلود بشه و ریخت تو فولدر کد فریمور . راسته؟؟؟؟

اگه فابل نباشه کار نمیده؟؟؟ از کجا دانلود کنم فایل رو؟؟؟؟

مگه فریمورXXii1 اصلی نیست؟؟؟ پس چرا فایل کم داره؟؟؟؟

بفرمایید اینم فایل uboot
دوست عزیز ؛ این فولدر رو کپی کن توی فولدر Code :

M@hdi-B
13-01-2010, 18:48
شما مطمئنید ؟ این حالت رو سامسونگ روی ام 8910 و ام 8920 گذاشته من فکر نمیکنم این نرم افزاری باشه .

طبق گفته Gsmarena گفتم:

They are also considering adding auto-focus in camcorder mode and time-laps videos.

farhooode
15-01-2010, 12:43
GPS گوشی رو چطوری فعالش کنم؟

آرش-19
15-01-2010, 12:59
GPS گوشی رو چطوری فعالش کنم؟

با نصب برنامه اسمارت کام, بعد هم ریختن نقشه ها

farhooode
15-01-2010, 15:27
چطوری؟
روش کار؟

M@hdi-B
15-01-2010, 17:12
چطوری؟
روش کار؟

نرم افزار SmartCom GPS با ساپورت کامل 5800 به همراه نقشه های ایران (شهرها)

.:راه اندازی GPS با نقشه شهرهای بزرگ (با قابلیت مسیریابی ) ا Garmin Mobile XT ا :.

mahyarSAMSUNG
15-01-2010, 17:29
برای اتصال جی پی اس حتما از توی پوشه samsung lbs گزینه gps+ برید و برنامه ای که توش هست رو از طریق جی پی ار اس دانلود کنید 100 کیلوبایت میگن رایگان هم هست . هر 7روز یک بار دانلودش کنید چون سرعت اتصال جی پی اس رو به زیر 10 ثانیه میرسونه . من دارم استفاده میکنم حتی 3 ثانیه هم وصل شده .

shahab_f
15-01-2010, 18:58
البته به نظرم بین نرم افزارهای GPS نقشه های نوکیا Nokia Ovi maps از همه بهتره ، اسم مکان ها رو به زبان فارسی داره ،voice جهت یابیش هم فارسیه

M@hdi-B
15-01-2010, 19:37
البته به نظرم بین نرم افزارهای GPS نقشه های نوکیا Nokia Ovi maps از همه بهتره ، اسم مکان ها رو به زبان فارسی داره ،voice جهت یابیش هم فارسیه

که در انحصار نوکیاست و سامسونگ نمی تونه ازش بهره ببره(تا اونجایی که من اطلاع دارم):46:

farhooode
15-01-2010, 19:38
میشه راهنمایی بفرمایید ظاهرا برنامه lbs قانونی تره

shahab_f
15-01-2010, 23:55
که در انحصار نوکیاست و سامسونگ نمی تونه ازش بهره ببره(تا اونجایی که من اطلاع دارم):46:
نه من الان رو گوشیم نصبه ،مخصوص s60 ـه . کرک شده برنامه اش روی هر s60 ای نصب میشه. توی موبایلستان تاپیک داره.

میشه راهنمایی بفرمایید ظاهرا برنامه lbs قانونی تره
lbs که چیز خاصی نیست ، همون چند کیلوبایت رو دانلود میکنه تا GPS سریعتر نصب شه . برای استفاده از GPS همون برنامه هایی که دوستان فرمودن ( گارمین یا اسمارت کام یا نوکیا مپس) رو نصب کنین. دو تای اول رو که تو پست مهدی جان هست ، نوکیا مپس هم نمیدونم تو پی سی ورلد تاپیک داره یا نه ، اگه خواستین آدرسشو تو موبایلستان بدم خدمتتون.

javad1948
16-01-2010, 16:15
به مسئله ای برخورد کردم که می خواستم نظر دوستان رو در این مورد بدونم.
توی گالری در قسمت عکس و فیلم و همچنین ساند کلیپ تعداد نسبتا زیادی فولدر با نام content list ظاهر شده که باز نمیشه و remove هم نمیشه و وقتی روش کلیک می کنم علامت قفل کوچکی نمایان میشه. نمیدونم ویروسه یا نه. لطفا راهنمایی کنید.

Real Madrid C.F
16-01-2010, 19:58
توی گالری در قسمت عکس و فیلم و همچنین ساند کلیپ تعداد نسبتا زیادی فولدر با نام content list ظاهر شده که باز نمیشه و remove هم نمیشه و وقتی روش کلیک می کنم علامت قفل کوچکی نمایان میشه. نمیدونم ویروسه یا نه. لطفا راهنمایی کنید.

آها این از اون مشکلایه سه پیچ سیمبیانه!! اینه که وقتی میاین تو فروم پاکت پی سی میگین مگه WINDOWS MOBILE چی داره!!؟؟ اگه الان تو وین موبایل بود به 3 حرکت این مشکل حل میشد..:31:(شوخی یه وقت نریزین سرم) ...دارم تاپیک رو می خونم تا حالا 57 صفحه دعا کنین زود تموم شه:41:
آقا یه سوال قدرت صدای این گوشی به n95 8gb میرسه؟؟ :11:

ForgetMe
17-01-2010, 14:08

آها این از اون مشکلایه سه پیچ سیمبیانه!! اینه که وقتی میاین تو فروم پاکت پی سی میگین مگه WINDOWS MOBILE چی داره!!؟؟ اگه الان تو وین موبایل بود به 3 حرکت این مشکل حل میشد..:31:(شوخی یه وقت نریزین سرم) ...دارم تاپیک رو می خونم تا حالا 57 صفحه دعا کنین زود تموم شه:41:
آقا یه سوال قدرت صدای این گوشی به n95 8gb میرسه؟؟ :11:
آیا این مشکلات (نظیر corrupt شدن فایلها روی مموری) توی نسخه جدید سیستم عامل سیمبین (همون ویرایش پنجم) اونقدر جدی هست که باعث بشه خریدار از خرید این نوع گوشیها -هرچند مثل i8910 خیلی هم مجهز باشن- منصرف بشه؟ چون قبلا هم کسای دیگه ای از اینجور مشکلای ویرایش 5 گله داشتن
یعنی میشه گوشیهای ویندوز موبایل رو بر اینها از این لحاظ برتری داد؟
یه چیز دیگه هم که خیلی گشتم نفهمیدم اینه که i8910 با حافظه داخلی 16 توی همه نمایندگیهای رسمی سامسونگ پیدا میشه یا میشه بدون گارانتیش رو هم پیدا کرد و قیمتش چنده؟ چون تو تایپیک قیمتها فقط مال 8 گیگ رو دیدم نوشته بود.
ممنون.

nokia_6253
17-01-2010, 16:26
دوستان من با این گوشی زیاد از adobe استفاده میکنم ولی یه مشکل کوچیکی دارم:27:بعضی وقتها یه متن مثلا 100 صفحه ای که میریزم تو گوشیم بخونم مثلا 20 صفحه که میخونم و میزارم تا بعدا ادامشو بخونم کارم مشکل میشه چون دوباره باید بگردم دنبال اون صفحه تا بتونم ادامشو بخونم.راهی داره بشه سیو کرد یا یه نشونی بزاریم که بدونیم تا کجا خوندیم؟:31:ممنون:40:

آرش-19
17-01-2010, 17:22
آیا این مشکلات (نظیر corrupt شدن فایلها روی مموری) توی نسخه جدید سیستم عامل سیمبین (همون ویرایش پنجم) اونقدر جدی هست که باعث بشه خریدار از خرید این نوع گوشیها -هرچند مثل i8910 خیلی هم مجهز باشن- منصرف بشه؟ چون قبلا هم کسای دیگه ای از اینجور مشکلای ویرایش 5 گله داشتن
یعنی میشه گوشیهای ویندوز موبایل رو بر اینها از این لحاظ برتری داد؟

مشکلی که هست اینه که هیچ فایلی corrupt نمیشه. حدود 40-50 تا فایل به گالری اضافه میشه که نمیشه هیچ رقمه پاک
یا جابجاشون کرد.
این مشکل فقط با آپدیت فرمویر حل میشه. منم این مشکل رو داشتم, بعد از آپدیت حل شده دیگه هیچ وقت پیش نیومد.

shahab_f
18-01-2010, 11:51
دوستان من با این گوشی زیاد از adobe استفاده میکنم ولی یه مشکل کوچیکی دارم:27:بعضی وقتها یه متن مثلا 100 صفحه ای که میریزم تو گوشیم بخونم مثلا 20 صفحه که میخونم و میزارم تا بعدا ادامشو بخونم کارم مشکل میشه چون دوباره باید بگردم دنبال اون صفحه تا بتونم ادامشو بخونم.راهی داره بشه سیو کرد یا یه نشونی بزاریم که بدونیم تا کجا خوندیم؟:31:ممنون:40:
یعنی فایل PDF اتون شماره صفحه نداره ؟ خب تو هر صفحه ای که هستین option سپس Go to سپس page number رو بزنین ، شماره ی اون صفحه ای که دارین میخونین رو نشون میده . اون شماره رو یادتون بمونه ، دفعه ی بعد که فایل رو باز کردین به همین مسیر برین و شماره صفحه رو وارد کنین.:20:

sabzefosfori
18-01-2010, 20:50
سلام . من چند تا سوال داشتم . . .

ورجن گوشیم شرمنده تو کافی نت هشتم و این گوشی لعنتی چه وقتی شارژ تموم کرد فکر کنم VJ 6 تو این مایها بود البته امروز به نمایندگی زنگ زدم ورژنمو گفتم گفت هنوز جدیدتر نیومده

1. من وقتی با گوشی با کسی صحبت میکنم میذارم رو اسپیکر فقط باند بالایش صدا مییاد باند دوم قطع هست میخواستم ببینم مال شما هم صدا از یک باند میاد یا. . .:45:
2. من وقتی گوشی روشن هست میخوام رم رو از گوشی خارج کنم کلید OOF رو نگه میدارم اخرین گزینه رو میزنم مینویسه که برنامها بسته میشن و بد که OK کردم میگه انجام شد ولی در واقع هنوز فعال هست و AX رم بالای صفحه هست و وقتی که رم رو میدم اخطار میده نباید به ان شکل خارج کرد:37:
3.یک دمو تصویری رو گوشی هست که اولش تو سالن تعاتر هست و ویژگیهای ان گوشی رو توضیح میده یک قسمت نشون میده که با چپ و راست کردن انگشت صفحات رو عوض میکنه البته صفحات کوچک شودن و با انتخاب صفحه مورد نظر دوروشت میشه من هر کاری کردم نتونستم فقط گزینه3d بود که 3 صفحه بیشتر نیست مثل دمو هم کوچک و بزرگ نمیشه:23:
4.نمیدونم بعضی وقتها که گوشی رو روشن میکنم دموهای رو گوشی مثل هلکوپتر و کلیپای پسفند mp4 رو فقط صدا دارن تصویر نشون دمیده این مشکلو شوما هم دارین:worried:
5. باتریم 3.5 الی 4 ساعت طول میکشه این زمان طبیعی هست یا....

6.بچها این برنامه اب و هوا چرا نداره پس چرا رو 2 دمو معرفی نشون میده این برنامه رو گوشی هست:46:

مرسی عزیزان.

ali racer
18-01-2010, 22:11
سلام . من چند تا سوال داشتم . . .

ورجن گوشیم شرمنده تو کافی نت هشتم و این گوشی لعنتی چه وقتی شارژ تموم کرد فکر کنم VJ 6 تو این مایها بود البته امروز به نمایندگی زنگ زدم ورژنمو گفتم گفت هنوز جدیدتر نیومده

1. من وقتی با گوشی با کسی صحبت میکنم میذارم رو اسپیکر فقط باند بالایش صدا مییاد باند دوم قطع هست میخواستم ببینم مال شما هم صدا از یک باند میاد یا. . .:45:
2. من وقتی گوشی روشن هست میخوام رم رو از گوشی خارج کنم کلید OOF رو نگه میدارم اخرین گزینه رو میزنم مینویسه که برنامها بسته میشن و بد که OK کردم میگه انجام شد ولی در واقع هنوز فعال هست و AX رم بالای صفحه هست و وقتی که رم رو میدم اخطار میده نباید به ان شکل خارج کرد:37:
3.یک دمو تصویری رو گوشی هست که اولش تو سالن تعاتر هست و ویژگیهای ان گوشی رو توضیح میده یک قسمت نشون میده که با چپ و راست کردن انگشت صفحات رو عوض میکنه البته صفحات کوچک شودن و با انتخاب صفحه مورد نظر دوروشت میشه من هر کاری کردم نتونستم فقط گزینه3d بود که 3 صفحه بیشتر نیست مثل دمو هم کوچک و بزرگ نمیشه:23:
4.نمیدونم بعضی وقتها که گوشی رو روشن میکنم دموهای رو گوشی مثل هلکوپتر و کلیپای پسفند mp4 رو فقط صدا دارن تصویر نشون دمیده این مشکلو شوما هم دارین:worried:
5. باتریم 3.5 الی 4 ساعت طول میکشه این زمان طبیعی هست یا....

6.بچها این برنامه اب و هوا چرا نداره پس چرا رو 2 دمو معرفی نشون میده این برنامه رو گوشی هست:46:

مرسی عزیزان.
ورژن جدید واسه خاورمیانه نیومده ولی می تونین از فریمور های کوک شده استفاده کنین
1.ماشالا شما به چی دقت کردی !:31:
2.قاعدتا نباید اینجوری بشه چون کاره تون کاملا درسته(مشکل از فریمور)
3.بازم مشکل از فریموره
4.من همچین مشکلی رو تو هیچ ورژنی ندیدم عجیبه...!
5.شارژش اینقدر طول میکشه ؟ یا تاک تایمش ؟ یا...؟
6.ویدجیتش رو باید نصب کنین تا بیاد تو قسمت سامسونگ ویدجت
البته مشکلش اینه که فقط دما رو بصورت فارنهایت نشون میده نه سانتی گراد !

88x88
19-01-2010, 11:26
گویا وسط بحث های خفن پست من گم شد.
حالا 9 تا سوال دیگش زیاد مهم نیست. اون یه دونه سوال مهمه:
ali racer خان این فرم ویری که خودت استفاده می کنی رو قبلا یه بار لینک داده بودی، لینکه خرابه. ارور 404 می زنه. لینک دیگه ای ازش نداری؟

khar2khar
19-01-2010, 12:14
سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان:40:
یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر جواب بدید

یکی اینکه اگر گوشی رو با گارانتی اصلی بگیریم چه فریموری از ابتدا روش هست
و بهترین فریموری که تا به حال برای این گوشی اومده به چه اسمیه و
اگر بخوایم بدونیم که چه فریموری روی گوشی نصب هست از کجا باید بفهمیم(ازکجای تنظیمات)

mer30:46:

ha789di
19-01-2010, 16:10
سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان:40:
یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر جواب بدید

یکی اینکه اگر گوشی رو با گارانتی اصلی بگیریم چه فریموری از ابتدا روش هست
و بهترین فریموری که تا به حال برای این گوشی اومده به چه اسمیه و
اگر بخوایم بدونیم که چه فریموری روی گوشی نصب هست از کجا باید بفهمیم(ازکجای تنظیمات)

mer30:46:

احتمالا یا if6 یا if2 روس هست
به نظر من xxil5 البته زبان فارسی واسه نوشتن نداره البته xxii2 هم خوبه
برای اطلاع از فریمورر روی گوشیتون این کد رو شماره گیری کنید
#0000#*

ali racer
19-01-2010, 16:23
گویا وسط بحث های خفن پست من گم شد.
حالا 9 تا سوال دیگش زیاد مهم نیست. اون یه دونه سوال مهمه:
ali racer خان این فرم ویری که خودت استفاده می کنی رو قبلا یه بار لینک داده بودی، لینکه خرابه. ارور 404 می زنه. لینک دیگه ای ازش نداری؟
من توصیه میکنم اینو نصب کنی
همین الان ریلیز شده :31:
باگ هاش هم رفع شده
HX_Speed_2.02 Update 19.01.2010

اینم لینک فریمور گوشی خودم

چون نسخه ی جدیدترش اومد رو سایت نسخه 1.3 رو پاک کردن واسه همین ارور میده:46:

farhooode
19-01-2010, 19:57
بهترین فریم ویر رسمی گوشی چیه؟

harrypotter
20-01-2010, 15:29
چطور میشه از GPS استفاده کرد؟
توی Samsung LBS گزینه GPS+ حتمن باید اون پاکت دیتا رو دانلود کنی؟

ha789di
20-01-2010, 18:01
بهترین فریم ویر رسمی گوشی چیه؟

به نظر من XXIL5
کینتیک اسکرولینگ هم داره.........

farhooode
20-01-2010, 18:08
چطور میشه از GPS استفاده کرد؟
توی Samsung LBS گزینه GPS+ حتمن باید اون پاکت دیتا رو دانلود کنی؟

گام اول :
دانلود برنامه اسمارت کام جی پی اس
گام دوم :
دانلود نقشه کالیبره شده شهر شما
گام سوم :
نصب این اسمارت کام روی گوشی
گام چهارم :
بعد از دانلود نقشه اونو در پوشه ای که تو خود گوشی به چشم دیده نمیشه بالا از طریق وصل کردن کابل دیتا به گوشی و انتخاب گزینه MASS sTORGE که هنگام وصل شدن گوشی به پی سی شما ایجاد میشه
اونو در پوشه DATA/MAPS کپی فرمایید

بعد از جدا کردن کابل وارد برنامه اسمارت کام نصب شده رد منوی Appication گوشی می شوید و با باز کردن برناممه یک گزینه فرعی پایین صفحه برای خود برنامه که منوی اصلی این برنامه هست باز میشه جی پی اس داخلی رو فعال کرده بلوتوث خاموش باشه
بعد از چند لحظه نقشه شما با موقعیت شما در نقشه دیده میشه

harrypotter
20-01-2010, 22:14
برای هک گوشی از چه برنامه ای استفاده کنم؟( به غیر از فریمور کوک شده)

farhad200
20-01-2010, 22:25
من میخوام این گوشی رو بخرم.
1 نمایندگی فروشش کجاس؟ سایتی شماره تماسی نداره ؟نمایندگیش گوشی رو برام میفرسته شهرستان؟
2 قیمت
3چه ورژنی بگیرم که جدید باشه؟

harrypotter
20-01-2010, 23:24
من میخوام این گوشی رو بخرم.
1 نمایندگی فروشش کجاس؟ سایتی شماره تماسی نداره ؟نمایندگیش گوشی رو برام میفرسته شهرستان؟
2 قیمت
3چه ورژنی بگیرم که جدید باشه؟
من خودم همدان هستم از گوشی شاپ خریدم زنگ میزنید پول رو به حساب واریز میکنید بعد آدرس میدید براتون میفرستن.
همه گوشی ها اکثرن ورژن IF6 دارن. اینش مهم نیست خودتون میتونید بعدن آپدیتش کنید

ali racer
20-01-2010, 23:25
برای هک گوشی از چه برنامه ای استفاده کنم؟( به غیر از فریمور کوک شده)
helloox 2:46:

farhad200
20-01-2010, 23:42
به نظر شما گوشی رو بدم بیرون برام آپدیت کنن بهتر نیست؟ ؟آیا بیرون آپدیت میکنن؟میترسم خودم فلش کنم آسیبی به گوشی برسونم

ali racer
21-01-2010, 00:05
به نظر شما گوشی رو بدم بیرون برام آپدیت کنن بهتر نیست؟ ؟آیا بیرون آپدیت میکنن؟میترسم خودم فلش کنم آسیبی به گوشی برسونم
کسی که اطلاعاتش در حد متوسط در زمینه موبایل و کامپیوتر داره
میتونه براحتی و بی مشکل گوشی رو آپ کنه
حالا شما ببین اگه اطلاعات کافی نداری مسلما منتطقی نیست این کار
اگرم داری که بسیار کار راحتیه....

farhad200
21-01-2010, 00:07
کسی که اطلاعاتش در حد متوسط در زمینه موبایل و کامپیوتر داره
میتونه براحتی و بی مشکل گوشی رو آپ کنه
حالا شما ببین اگه اطلاعات کافی نداری مسلما منتطقی نیست این کار
اگرم داری که بسیار کار راحتیه....

بهترین و کاملترین فریمور کدومه؟

ali racer
21-01-2010, 00:10
بهترین و کاملترین فریمور کدومه؟
هر کدوم یه سری خاصیت دارن
و مطلقا نمیشه برتری رو به یه فریمور داد...
کدوم موارد براتون مهمه
کوک شده یا اصلی ؟
سرعت یا زیبایی؟
داشتن یا نداشتن زبان فارسی ؟

farhad200
21-01-2010, 00:18
کدوم موارد براتون مهمه
کوک شده یا اصلی ؟
سرعت یا زیبایی؟

سرعت و زیبایی و فارسی

88x88
21-01-2010, 08:56
سرعت و زیبایی و فارسی
می دونی از هر خط باید یه فاکتور رو انتخاب می کردی، نه این که سرعت و زیبایی رو که هر دو تو یه خطن رو با هم انتخاب کنی.

ha789di
21-01-2010, 17:31
سرعت و زیبایی و فارسی

دوست عزیز به نظر من بهترین فریمور این گوشی XXIL5 هست که حدود 3 هفته است اومده ولی فارسی واسه نوشتن نداره......
ولی به نظر من شما صبر کنید حدود 2هفته دیگه فریمور رسمی سامسونگ برای خاورمیانه میاد که زبان فارسی هم داره.........

ali racer
21-01-2010, 18:59
دوست عزیز به نظر من بهترین فریمور این گوشی XXIL5 هست که حدود 3 هفته است اومده ولی فارسی واسه نوشتن نداره......
ولی به نظر من شما صبر کنید حدود 2هفته دیگه فریمور رسمی سامسونگ برای خاورمیانه میاد که زبان فارسی هم داره.........

من کلا اسپید ادیشن ها رو ترجیح میدم
چون به باتری بهتری دارن(بعلت کات کردن یه سری برنامه هایی که همیشه باز بودن)
و یه سری از برنامه های غیر مفید که خودت نمیتونه پاکشون کنی
رو کوکر دیلیت کرده

farhad200
22-01-2010, 01:15
بالاخره خریدمش بفرمایید شیرینی

farhad200
22-01-2010, 02:16
یه سوال؟ این اسکرول رو چرا نمیشه با دکمه کم و زیاد کردن صدا که سمت چپ گوشیه بالا و پایین کرد؟

mahyarSAMSUNG
22-01-2010, 10:36
بر اساس اخبار GSMarena گوشی i8910 Omnia HD جز 5 گوشی اول منتخب سال 2010 میباشد.
لینک خبر:

این فیرمور اصلی و احتمالا به صورت بتا هست.
و تاریخ این فیرمور 30/12/2009 باشد.

اینم تغییرات این فیرمور :

I8910XXIL5
1. Kinetic scrolling !!!!
2. Web performance increased
3. New graphic engine ( UI Speed Increased) !!!!!
4. Free Ram amount increased
5. Auto focus Accurity increased
6. Audio quality in music player & earphone increased !
7. Now u can enable 5.1channel option in phone speakers !!!
8. Battery optimized by 25% !!!
9. Audio recording codec upgraded to AAC !
10. 3D task manager !!!!!!!
11. New applacation has been add
12. Photo quality (indoor) has been increased

لینک دانلود:

توجه:
دوستان بعد از دانلود، هنگام فلش کردن باید تیک گزینه بوت رو از منو فلشر بردارن.

مقدار رم به 40 مگ افزایش پیدا کرده.
با مموری کارت هم مشکل نداره.
سرعتش از XXII2 کمی بیشتره.

mobilestan.net

shahab_f
22-01-2010, 13:46
دکمه ی کم و زیاد کردن صدا از بغل گوشی رو که میزنی ، یه نمودار دایره ای میاد که میتونی صدا و ویبرو رو تنظیم کنی ، مال من چند وقته دیگه نمیاد ! (ولی صدا کم و زیاد میشه ) در ضمن وقتی گوشی لاکه و داری آهنگ گوش میدی و صدا رو کم و زیاد کنی هم مقدار صدا رو نشون میده ، اونم دیگه چند وقته نمیاد ، کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

babak_deghat
22-01-2010, 19:27
سلام من میخوام این گوشی رو بخرم ولی یه چند تا سوال دارم

نقشه های این گوشی رو از کجا میشه گیر آورد؟ریختنشون رو گوشی راحته؟نقشه های شهرهای ایران رو که رو گوشیهای سیمبیان نوکیا میریزن میشه رو اینم پیاده کرد؟
در پوش لنز داره؟
آنتی ویروسی چیزی نمی خواد؟
صفحه کلید مجازی داره؟
هنگامی که با usb به کامپیوتر وصله هم شارژ میشه؟(مثل سونی اریکسونها)؟

حدود 2هفته دیگه فریمور رسمی سامسونگ برای خاورمیانه میاد که زبان فارسی هم داره.........

تاریخ دقیقش کی هست؟
نصب این firmware ای که داره میاد چه جوره؟تجهیزات خاصی میخواد یا با همون کابل usb آپدیت میشه؟
وقتی بیاد کجا اعلام میشه؟

کدوم موارد براتون مهمه
کوک شده یا اصلی ؟
سرعت یا زیبایی؟
ببخشید کوک شده یعنی چی ؟:31:

همه گوشی ها اکثرن ورژن IF6 دارن.
IF6 چیه؟

Best N95
22-01-2010, 20:09
سلام به همگی : یه سوال ؟
تو گوشی های نوکیا برای مارک کردن عکسها از دکمه مربع استفاده میشه
ولی تو این گوشی باید تک تک عکس ها رو مارک کرد یا اینکه همش رو مارک کرد.............
کسی خبر داره اگه آپدیت بشه نرم افزارش ، این مشکل حل میشه یا نه ؟
آخه خیلی اذیت میکنه ، اگه بخوای تک تک عکسها رو مارک کنی................

DariushGreat
23-01-2010, 00:12
سلام

سلام من میخوام این گوشی رو بخرم ولی یه چند تا سوال دارم

نقشه های این گوشی رو از کجا میشه گیر آورد؟ریختنشون رو گوشی راحته؟نقشه های شهرهای ایران رو که رو گوشیهای سیمبیان نوکیا میریزن میشه رو اینم پیاده کرد؟
در پوش لنز داره؟
آنتی ویروسی چیزی نمی خواد؟
صفحه کلید مجازی داره؟
هنگامی که با usb به کامپیوتر وصله هم شارژ میشه؟(مثل سونی اریکسونها)؟

سلام
1. نرم افزار نقشه GPS نوکیا اووی مپ لودر رو می شه مث هلو ریخت روی این گوشی و حالشو برد! :31:
2. درپوش نگاهبان لنز نداره؛ اما لنزش ضد خشه ( تنها بدیش اینه که لنز کثیف بشه پاک کردنش دردسره...! :13: )
3. سیمبین های نگارش تازه و نو دیگه ویروس پذیر نیستن. نیازی هم به آنتی ویروس ندارن
4. داره
5. فکر کنم با USB شارژ بشه ( اینو دیگه بایستی بزرگان مجلس بگن! :دی )

شاد و پیروز باشین :46::31::40:

ali racer
23-01-2010, 00:26
تاریخ دقیقش کی هست؟
نصب این firmware ای که داره میاد چه جوره؟تجهیزات خاصی میخواد یا با همون کابل usb آپدیت میشه؟
وقتی بیاد کجا اعلام میشه؟

ببخشید کوک شده یعنی چی ؟:31:

IF6 چیه؟

تاریخ دقیقش هنوز اعلام نشده ولی حدس زده میشه تا 2 هفته دیگه ریلیز بشه این فریمور
با همون یو اس بی میتونن آپگرید کنین
همین جا اعلام میشه :31:

کوک شده یعنی قریموری که توسط برنامه نویس ها کوک شده و یه سری چیزها
بهش اضافه شده یا کم شده

IF6
کدشناسایی فریموره
که شامل ورژن و ریجن و زبان اون هستش

osmaan
23-01-2010, 07:52
سلام
قیمت الانش چنده؟

babak_deghat
23-01-2010, 11:04
اینجا تو شیراز 520 تومنه

farhooode
23-01-2010, 16:39
سلام
من لینک دانلود xxil5 رو میخوام
و اینکه چطوری باید فلش کنم

shahab_f
23-01-2010, 17:40
کمک !
گوشیم شارژش تموم شد و خاموش شد ، روشنش کردم روی صفحه ی Samsung که اون زیر خط loading رد میشه گیر کرد ، بوت سه دکمه رو زدم ، روی همون صفحه که بود موند که هیچی ، loading اشم متوقف شد. الان چیکار باید بکنم ؟؟
:37:

mahyarSAMSUNG
23-01-2010, 17:49
شما اگه با فریمور کوک شده فلش کرده باشی گوشیت مشکوک به پردن بوت . ولی خوب دوباره با یه فریمور اصلی فلش کن ببین چی میشه . چون دقیقا من یه همیچین مشکلی داشتم ولی با فلش دوباره درست شد

shahab_f
23-01-2010, 17:54
شما اگه با فریمور کوک شده فلش کرده باشی گوشیت مشکوک به پردن بوت . ولی خوب دوباره با یه فریمور اصلی فلش کن ببین چی میشه . چون دقیقا من یه همیچین مشکلی داشتم ولی با فلش دوباره درست شد
الان شارژش تموم شد ، lcd ایش خاموش شد . شارژ نداره ، بدون شارژ میشه فلش کرد ؟ به شارژ هم میزنم عکس باتری میاد روش علامت تعجبه !
ویرایش : خوشبخت شدم ! از شارژ کشیدم ، ایندفعه روشن شد ...:26:(هورااا !!! دست دست ...بیا) نذر کردم در اولین فرصت به فرمویر اصلی فلش کنم !

M@hdi-B
23-01-2010, 20:05
سلام
من لینک دانلود xxil5 رو میخوام
و اینکه چطوری باید فلش کنم

با این وجود اینم لینک دانلود:

توجه:
دوستان بعد از دانلود، هنگام فلش کردن باید تیک گزینه بوت رو از منو فلشر بردارن.
منبع : موبایلستان

اینم تاپیک آموزش فلش کردن:

DariushGreat
24-01-2010, 00:11
کوک شده یعنی قریموری که توسط برنامه نویس ها کوک شده و یه سری چیزها
بهش اضافه شده یا کم شده

می شه راهنمایی کنی که چجوری می شه فرمویر رو کوک کرد...؟ شدیدا علاقه مند شدم مث ویندوز MRT، یه سیمبین ASHA ( حروف نخست نام و نام خانوادگیم هست! :دی ) بسازیم :27: ( بی شوخی اگه می دونی خواهشن راهنمایی کن :10: )

شاد و پیروز باشین :31::46::40:

ali racer
24-01-2010, 01:00
می شه راهنمایی کنی که چجوری می شه فرمویر رو کوک کرد...؟ شدیدا علاقه مند شدم مث ویندوز MRT، یه سیمبین ASHA ( حروف نخست نام و نام خانوادگیم هست! :دی ) بسازیم :27: ( بی شوخی اگه می دونی خواهشن راهنمایی کن :10: )

شاد و پیروز باشین :31::46::40:

داریوش جان
رشته تحصیلی من ژئو فیزیکه هستش:46:
در این زمینه تخصصی ندارم
ولی خب مسلما باید برنامه نویسی بلد باشی
و به زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس مسلط باشی

DariushGreat
24-01-2010, 10:41
داریوش جان
رشته تحصیلی من ژئو فیزیکه هستش:46:
...
موفق باشی :10:

H a m e e d
24-01-2010, 18:01
سلام.
میخواستم بدونم این گوشی چند ماه میشه که تو بازار ایران هست؟ و تو این مدت افت قیمتش چقدر بوده و اونایی که معمولا خوب میتونن پیش بینی کنن افت قیمتش در آینده چجوریه؟ حداقل تا قبل از عید و حداکثر تا تابستون!
ضمنا در مورد کیفیت فیلمبرداری این گوشی که اصلی ترین مانور این گوشیه (HD 720p) و 24 فریم بر ثانیه ش نظرات ضد و نقیضی شنیدم، بعضا میگن عالیه بعضیا میگن پایینتر از انتظارات بوده، sample کیفیت فیلمبرداریشو از کجا میشه پیدا کرد؟
کلا اگه میشه دوربینشو نقد و بررسی کنید.
بعدشم یکی از دوستان گفت که فیرمور خاور میانه به زودی میاد درسته دیگه، نه؟
چون این همه امکانات بدون پشتیبانی از زبان فارسی یکم تو ذوق آدم میخوره.
ممنون.

ali racer
24-01-2010, 19:11
سلام.
میخواستم بدونم این گوشی چند ماه میشه که تو بازار ایران هست؟ و تو این مدت افت قیمتش چقدر بوده و اونایی که معمولا خوب میتونن پیش بینی کنن افت قیمتش در آینده چجوریه؟ حداقل تا قبل از عید و حداکثر تا تابستون!
ضمنا در مورد کیفیت فیلمبرداری این گوشی که اصلی ترین مانور این گوشیه (HD 720p) و 24 فریم بر ثانیه ش نظرات ضد و نقیضی شنیدم، بعضا میگن عالیه بعضیا میگن پایینتر از انتظارات بوده، sample کیفیت فیلمبرداریشو از کجا میشه پیدا کرد؟
ممنون.
من اولین بار گوشی رو باقیمت 900 تومن دیدم
بعد از گذشت یه مدت مایکروتل با گارانتی 670 به بازار عرض کرد
الان هم قیمت بی گارانتی اش حدود 520 تومن شده(البته دیروز یهو 20 تومن گرون شد نمیدونم چرا !)
مسلما این فرایند افت قیمت ادامه داره
ولی شدتش بستگی داره چه گوشی هایی از خود سامسونگ یا برند های رقیب رو دستش بیان

در مورد فیلمبرداری 24 فریم بیشتر شبیه یه رویا بود
من حتی با فریمور اولیه هم 24 فریم گوشی ام فیلمبرداری نمیکرد
فریمورهای زیادی عوض کردم ولی نهایتا رو 22.7 و با کیفیت صدای بالا فیکس شد

کیفیت 720 در1280 پیکسل خوبه
ولی برای حرکات سریع اصلا مناسب نیست و جا موندن و فریز شدن تصویر رو با توجه به فریم ریت پایین مشاهده میکنیم
من برای حرکات سریه از D1 استفاده میکنم

ولی باید اینم اضافه کنم که هیچ گوشی ای حتی بادر نظر گرفتن مشکلات حالت اچ دی
نتونسته در مقابل این گوشی در فیلمبرداری قد علم کنه:46:

88x88
24-01-2010, 20:37
می خواین به من با این اینترنت ذغالیم رحم کنید.
من این فرمویر رو با واسطه رفتم دانلود کردم (یعنی دادم یکی دیگه برام دانلود کرد.):

اون تیک بوت هم از اول نبود.

الان که اومدم فلش کنم یه ارور مسخره اولش داد.می گه فایلی تو مایه های nl5 رو نمی تونه توی فولدری به همین نام پیدا کنه. که البته اصلا از این فولدر ها نداشت.
چی کارش کنم؟ بیخیال این فرمویر بشم؟ یا راهی هست؟

ali racer
25-01-2010, 13:56
می خواین به من با این اینترنت ذغالیم رحم کنید.
من این فرمویر رو با واسطه رفتم دانلود کردم (یعنی دادم یکی دیگه برام دانلود کرد.):

اون تیک بوت هم از اول نبود.

الان که اومدم فلش کنم یه ارور مسخره اولش داد.می گه فایلی تو مایه های nl5 رو نمی تونه توی فولدری به همین نام پیدا کنه. که البته اصلا از این فولدر ها نداشت.
چی کارش کنم؟ بیخیال این فرمویر بشم؟ یا راهی هست؟

برنامه آپدیترش چطور بود
خودت باید اون 3 تا فایل رو انتخاب میکردی
یا فقط گوشی ات رو وصل پی سی میکردی و خودش فلش میکرد ؟

به احتمال زیاد اگه فایل رو اشتباه انتخاب نکرده باشی(که احتمالش هست کرده باشی)
اون فولدر رو نداره
و باید یکی از بچه ها اون فایل و فولدر رو جداگانه برات آپ کنه
و حل میشه :46:

shahab_f
25-01-2010, 14:06
ممنون.
افت فریمش حتی با بهترین فرمویر ها هم محسوسه ، من کلا از D1 استفاده می کنم چون HD رزولوشنش از رزولوشنی که برای مانیتورم گذاشتم هم بالاتره و کلا یا باید توی تلویزیون HD نگاه کنی یا از همون D1 استفاده کنی بهتره چون HD الکی حجم زیاد میگیره (هر ده دقیقه حدودا حجمی معادل یه سی دی!)
در مورد دوربین هم حتما باید با تنظیماتش ور بری تا خوب عکس بگیری اما در یک کلام : به نظرم : indoor بــد ، محیط بیرون خوب ، ماکرو عالی .
فرمویر خاورمیانه هم قاعدتا باید بیاد ، دیر یا زودش رو خدا میدونه.

88x88
25-01-2010, 15:05
مشکله حل شد.
فکر کنم همون تیک بوت بود، که من یه بوت دیگه رو نگاه می کردم می دیدم تیک نداره فکر می کردم حله مشکل.
این فرمویر رو ریختم. از قبلیه که به نظر بهتر میاد.( قبلیه HX 1.7 بود.)
اما خوب، هنوز خیلی باهاش کار نکردم فرقش رو بفهمم. هنوز یه خط باتری هم کم نکرده، ولی زیاد به کامپیوترم وصل بود شاید مال اون باشه. افکت های تصویری قبلیرو نداره. اما سرعتش خیلی بهتر شده. اسکرولینگش هم فرق داره. ( گفتم بگید کینتیک اسکرولینگ چیه، کسی نگفت مجبور شدم بریزم تجربه کنم تا بفهمم.)
اسمارت کام دیگه نمی پره بیرون.
اما باز هم همون مشکل قدیمی رو با اکس پلور و گارمین دارم. اول اول برنامه دکمه های پایین صفحه هر جوری دستم رو می کشم رو صفحه کار نمی کنه. کسی هنوزم نمی دونه این مشکل از کجاس؟ گارمینه 5.40 و 5.30 رو ریختم جفتش این شکلی بود. اکس پلور 1.22 و یه دونه قبل از این رو هم ریختم اونم این شکلی بود. اینایی که می گم مال سه فرمویر مختلف هم هست.

حالا اینا هیچی، بهترین تسک منیجری که میشناسید چیه؟
روی این گوشی انگیج می شه ریخت؟ یادمه می گفتن روی اینویت ( 8510 ) ریختن.
پایتون ( پیتون؟!؟) رو از کجا بگیرم که با این گوشی مشکل نداشته باشه؟ یکی دو تا پیدا کردم ریختم یا ارور سرتیفیکیت داد ( یادمه ساینش کرده بودم و این ارور رو می داد.) و یا می ریخت و باز هم برنامه های خاصی رو اجرا نمی کرد.

پ.ن. چقدر اپرا موبایل سریع تر از اپرا مینیه.

nokia_6253
25-01-2010, 16:20
سلام دوستان.
میخواستم بدونم یه دیکشنری انگلیسی به فارسی میتونید بهم معرفی کنید؟
نرم افزارهای این گوشی رو کجا گیر بیارم؟
ایا نیازی به هک و ساین و اینجور چیزا هست؟

DariushGreat
25-01-2010, 19:40
سپاس...
دوستان... گفته های ضد و نقیض زیادی درباره این گوشی و سونی اریکسون ساتیو هست. در میان این گوشی و ساتیو، کدام یک از لحاظ دوربین و کلا از لحاظ همه چیز برترند؟ ( خواهشمندم بدون هر گونه تعصب بی مورد و دعوا :دی یه نقد کوچیک از دوربین این دو گوشی بگذارین )

شاد و پیروز باشین :31::40::10:

tamhanks
25-01-2010, 20:06
دوستانی که این گوشیو دارند لطفا به این سوال من جواب بدید.این درسته که خوانایی صفحه نمایش گوشی در زیر نور مستقیم آفتاب به شدت افت پیدا میکنه؟دوستانی عزیزی که این گوشیودارند مهمترین معایبش را هم بگویند تا به غیر از محاسنش با معایبش هم آشنا بشیم:11:

babak_deghat
25-01-2010, 20:07
سپاس...
دوستان... گفته های ضد و نقیض زیادی درباره این گوشی و سونی اریکسون ساتیو هست. در میان این گوشی و ساتیو، کدام یک از لحاظ دوربین و کلا از لحاظ همه چیز برترند؟ ( خواهشمندم بدون هر گونه تعصب بی مورد و دعوا :دی یه نقد کوچیک از دوربین این دو گوشی بگذارین )

از لحاظ دوربین اگه فقط بخوای بدونی 100% ساتیو بهتره
با اینکه در کل من خودم I8910 رو ترجیح میدم

زلف علی
26-01-2010, 15:40
من یه w700 دارم میخام بفروشمش این گوشیو بخرم
چندتا سوال داشتم

1- سرعت شاترش تو نور کم چطوره ؟ ینی اینکه تو نور کم عکساش لرزش دارن یا نه ؟
2- همه برنامه ها و بازیهای 5800 و ان97 بهش میخوره ؟ آخه یه بازی هواپیمایی هست رو 5800 میاد رو این میگن نمیاد !
3- برنامه ای هست که بشه باهاش فلشو روشن نگه داشت ؟
4- نور فلشش چطوره ؟
5- اپرا مینی روش فول اسکرین میاد ؟
6- باتریش چطوره ؟ با استفاده از وای فای زود خالی نمیکنه ؟
7- موزیک پلیرش که اکولایزر دستی نداره .. برنامه ای هست که داشته باشه ؟
8- کلاً بخرم یا نه ؟

mahyarSAMSUNG
26-01-2010, 19:59
توی نور کم یعضی وقتها تار میشه که شما میتونید از تنظیمات ایندور استفاده کنید تا سرعت شاتر رو بالاتر ببره .
همه برنامه به غیر برنامه هایی که مخصوص نوکیاست . اون بازی هواپیمایی روی آی 8910 نمیاد . ولی بازی های دیگه ای هست که روی آی 8910 میاد روی اونها نمیاد در کل آی 8910 برای بازی بهتر از اونهاست .
برای روشن نگه داشتن فلاش هنوز برنامه ای من ندیدم
نور فلاش عالیه . یعنی من که از زنون جی 810 بیشتر قبول دارم .
اپرا 4.2 فارسی فول اسکرین روش اجرا میشه
باتری با فریمور های جدید خیلی خوب میشه ولی با فریمور اصلی خودش نه .با استفاده از وای فای هم باید بگم مثل 5800
برنامه هم هست که اکولایزر دستی برای شما داشته باشه
کلا شک نکن . بهترین گوشی که میتونی داشته باشی ( بی خیال ان 97 و این جور اسباب بازی های شو )

الان شارژش تموم شد ، lcd ایش خاموش شد . شارژ نداره ، بدون شارژ میشه فلش کرد ؟ به شارژ هم میزنم عکس باتری میاد روش علامت تعجبه !
ویرایش : خوشبخت شدم ! از شارژ کشیدم ، ایندفعه روشن شد ...(هورااا !!! دست دست ...بیا) نذر کردم در اولین فرصت به فرمویر اصلی فلش کنم !

دقیقا یادمه که واسه من هم همینطوری شده بود یعنی اون علامت تعجب هم میومد برای شارژ که مستقیم گوشی رو دوباره با کوک شده فلش کردم درست شد . ولی بهت پیشنهاد میکنم 100 در 100 اصلی بریزی حتما ورژن XXIL5 هم بریز چون امکانات خوبی داره .:13:

زلف علی
26-01-2010, 20:22
کلا شک نکن . بهترین گوشی که میتونی داشته باشی ( بی خیال ان 97 و این جور اسباب بازی های شو )

ممنون
نه اصلاً به ان97 فکر نمیکنم
به امنیا 2 فکر میکنم !

farhooode
26-01-2010, 20:39
چرا صداش اینقدر تو هزنفری تیز میشه
من یه زمانی سونی اریکسون داشتم پی990 صداش با هنزفری خودش خیلی شفاف بود
چرا سامسونگ تو سیمبین از اکولایزر های مزخرف نوکیا بهره میبره

زلف علی
26-01-2010, 20:46
چرا صداش اینقدر تو هزنفری تیز میشه
من یه زمانی سونی اریکسون داشتم پی990 صداش با هنزفری خودش خیلی شفاف بود
چرا سامسونگ تو سیمبین از اکولایزر های مزخرف نوکیا بهره میبره

با یه برنامه که اکولایزر دسی داره هر جور دوس داری تنظیمش کن

farhooode
26-01-2010, 20:58
لینکشو بده نصب کنیم فیض ببریم

nokia_6253
26-01-2010, 21:46
سلام دوستان.
یکی جواب بده:31:

DariushGreat
26-01-2010, 23:33
سلام دوستان.

یکی جواب بده:31:
سلام
بهترین دیکشنری سارادیک هست که جاواست و هم پارسی به انگلیسی هست و هم انگلیسی به پارسی. فوق العاده هست... :5::10:
برای پیدا کردن نرم افزارها و تم های این گوشی هم معتبرترین پایگاهی که می تونم بهت معرفی کنم این هست:

و دست آخر هم بایستی عرض کنم که مشکل سرتیفیکت در این گوشی هم وجود داره. برای رفع مشکل بایستی هکش کنی...

ali racer
26-01-2010, 23:50
سلام
بهترین دیکشنری سارادیک هست که جاواست و هم پارسی به انگلیسی هست و هم انگلیسی به پارسی. فوق العاده هست... :5::10:
برای پیدا کردن نرم افزارها و تم های این گوشی هم معتبرترین پایگاهی که می تونم بهت معرفی کنم این هست:

و دست آخر هم بایستی عرض کنم که مشکل سرتیفیکت در این گوشی هم وجود داره. برای رفع مشکل بایستی هکش کنی...

شاد و پیروز باشین

سپاس...
دوستان... گفته های ضد و نقیض زیادی درباره این گوشی و سونی اریکسون ساتیو هست. در میان این گوشی و ساتیو، کدام یک از لحاظ دوربین و کلا از لحاظ همه چیز برترند؟ ( خواهشمندم بدون هر گونه تعصب بی مورد و دعوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif یه نقد کوچیک از دوربین این دو گوشی بگذارین )

شاد و پیروز باشین

داریوش جان من هم سارادیک دارم هم یونی دیک
یونی دیک بسیار سر تره
و بهینه سازی شده برای کار با انگشت ولی سارا دیک برای گوشی های قلم دار مناسبه(بعلت کوچک بودن کیبورد و آیکون هاش)

من به شخصه طراحی ساتیورو خیلی میپسندم و دوربین عکاسی اش هم مسلما نتایج درخشان تری داره
تو هدفون هم ساتیو کیفیت بهتری رو ارائه میده
ولی در باقی موارد 8910 سرتره

مهم ترین دلیلی که من ساتیو نخریدم تاچش بود چون به نظرم دوران تاچ مقاومتی گذشته...

PLAΨMID
27-01-2010, 12:01
سلام دوستان
يه قيمت از اين گوشي به ما ميديد ؟
ممنون .

DariushGreat
27-01-2010, 12:04
داریوش جان من هم سارادیک دارم هم یونی دیک
یونی دیک بسیار سر تره
و بهینه سازی شده برای کار با انگشت ولی سارا دیک برای گوشی های قلم دار مناسبه(بعلت کوچک بودن کیبورد و آیکون هاش)

من به شخصه طراحی ساتیورو خیلی میپسندم و دوربین عکاسی اش هم مسلما نتایج درخشان تری داره
تو هدفون هم ساتیو کیفیت بهتری رو ارائه میده
ولی در باقی موارد 8910 سرتره

مهم ترین دلیلی که من ساتیو نخریدم تاچش بود چون به نظرم دوران تاچ مقاومتی گذشته...
سلام
از بابت معرفی دیکشنری بهتر سپاس.

من خودم ساتیو رو از نزدیک دیدم. به نظرم طراحیش و از همه بدتر طراحی اینترفیسش اصلا چنگی به دل نمی زنه. :13:امنیا اچ دی در این بخش خیلی بهتره. اما چیز دیگه اینه که نفهمیدم فیلمبرداری این بهتره یا اون! ساتیو توی عکسبرداری فوق العاده هست؛ اما چیزی که مهمه فیلمبرداری شه... خودتون می گین فیلمبرداری امنیا اچ دی فریم ریتش پایینه و از همه بدتر اینه که فریز هم می کنه... :41:
ساتیو توی بقیه موارد افتضاحه... اما امنیا...

اوففففففففففف... سرگیجه گرفتم! :wac:

زلف علی
27-01-2010, 12:19
سلام
از بابت معرفی دیکشنری بهتر سپاس.

من خودم ساتیو رو از نزدیک دیدم. به نظرم طراحیش و از همه بدتر طراحی اینترفیسش اصلا چنگی به دل نمی زنه. :13:امنیا اچ دی در این بخش خیلی بهتره. اما چیز دیگه اینه که نفهمیدم فیلمبرداری این بهتره یا اون! ساتیو توی عکسبرداری فوق العاده هست؛ اما چیزی که مهمه فیلمبرداری شه... خودتون می گین فیلمبرداری امنیا اچ دی فریم ریتش پایینه و از همه بدتر اینه که فریز هم می کنه... :41:
ساتیو توی بقیه موارد افتضاحه... اما امنیا...

اوففففففففففف... سرگیجه گرفتم! :wac:

شما فکر کن این گوشی اصلاً hd فیلم نمیگیره
فک کن حداکثر d1 ه
بعد بیت ریت d1 شو نگاه کن ببین اصلاً با بیت ریت ساتیو قابل مقایسه هست
فیلم برداری ساتیو یه چیزیه در حد ان86
ولی d1 این بیت ریتش تا 7000 هم هست ینی یه چیزی حدود دو برابر ساتیو
پس خیالت از فیلم برداریش راحت باشه
حتا تو مقایسه پیکسون 12 و ساتیو گفته که این دو گوشی از اس8300 ضعیفتر هستن تو فیلم برداری
بعدش d1 امنیا اچدی مثله اس8300 ه شایدم بهتر پس خیالت راحت

بعدش تو یه جایی که حرکت سریعی وجود نداشته باشه میتونی از hd استفاده کنی که کیفیتش خیلی بهتر از d1 ه

یه گوشی از سامسونگ هست با همین سخت افزار hd 30 فریم فیلم میگیره
ممکنه اینم با آپدیت به 24 فریم واقعی برسه

farhooode
27-01-2010, 12:41
i8910 کلا برای فیلم برداری ساخته شده
فیلمبردارش حرف نداره
من خودم بار اول که گوشی رو خریدم بردمش تو بلورا جاییکه ماشین ها سرعت میرن روی حالت اچ دی یه مقداری فریم به فریم میشد ولی روی حال دی وان 30 فیلم بدون فریز شدن تازه اونم با رزولوشن بالا

ali racer
27-01-2010, 12:48
شما فکر کن این گوشی اصلاً hd فیلم نمیگیره
فک کن حداکثر d1 ه
بعد بیت ریت d1 شو نگاه کن ببین اصلاً با بیت ریت ساتیو قابل مقایسه هست
فیلم برداری ساتیو یه چیزیه در حد ان86
ولی d1 این بیت ریتش تا 7000 هم هست ینی یه چیزی حدود دو برابر ساتیو
پس خیالت از فیلم برداریش راحت باشه
حتا تو مقایسه پیکسون 12 و ساتیو گفته که این دو گوشی از اس8300 ضعیفتر هستن تو فیلم برداری
بعدش d1 امنیا اچدی مثله اس8300 ه شایدم بهتر پس خیالت راحت

بعدش تو یه جایی که حرکت سریعی وجود نداشته باشه میتونی از hd استفاده کنی که کیفیتش خیلی بهتر از d1 ه

یه گوشی از سامسونگ هست با همین سخت افزار hd 30 فریم فیلم میگیره
ممکنه اینم با آپدیت به 24 فریم واقعی برسه

حسن جان مطمئنا با آپدیت درست نمیشه
خیال این دوستمونم راحت کنم:31:
من تا الان 5 تا فریمور عوض کردم ولی اگه درست بشو بود حتما تا الان سامسونگ درستش کرده
بود
همین کپی سونی اریکسونی اچ دی(ویواز) سی پی یو قویتری استفاده میکنه تا بتونه از
همزمان کیفیت صدا و تصویر خوبی داشته باشه

زلف علی
27-01-2010, 12:50
حسن جان مطمئنا با آپدیت درست نمیشه
خیال این دوستمونم راحت کنم:31:
من تا الان 5 تا فریمور عوض کردم ولی اگه درست بشو بود حتما تا الان سامسونگ درستش کرده
بود
همین کپی سونی اریکسونی اچ دی(ویواز) سی پی یو قویتری استفاده میکنه تا بتونه از
همزمان کیفیت صدا و تصویر خوبی داشته باشه

خب حتا اگه درست هم نشه بازم d1 ش از ساتیو بهتره

nokia_6253
27-01-2010, 17:58
سلام

ممنونم دوست عزیز.فقط یه لطفی کن بگو چه جوری هکش کنم و اگر هک کنم قابلیت اپدیت گوشی از بین میره یا نه؟
ممنونم

farhooode
27-01-2010, 19:26
ساتیو خیلی دیر وارد باز شد
ویواز هم هیمنطوریه
ولی سامسونگ فرق داره
یکی از دلائلی که سامسونگ گوشی هاشو زود بیرون میده اینکه از یک شرکت اسراییل در زمینه ساخت قطعات الکنرونیکی در شهر حیفا اسراییل کمک میگیره

DariushGreat
27-01-2010, 20:24
دوستان از همه تون سپاسگذارم...:11: کاملا قانع شدم. این گوشی واقعا سرتر از ساتیو هست. خوشحالم که قلبم هم از ابتدا همراه این گوشی بود ( به امید این که جیبم هم همراه این گوشی بشه!!! :دی )

ممنونم دوست عزیز.فقط یه لطفی کن بگو چه جوری هکش کنم و اگر هک کنم قابلیت اپدیت گوشی از بین میره یا نه؟
ممنونم

فکر کنم با همون روش HelooX2 بتونی هکش کنی. قابلیت آپدیت هم مسلما از بین نمی ره...

شادو پیروز باشین :31::40::10:

PLAΨMID
27-01-2010, 22:08
آقا دمتون گرم ؛ يكي ما رو اينجا تحويل بگيره !!!:18:
قيمت اين گوشي چنده رفقا ؟
مرسي . :40:

POLAR25
27-01-2010, 22:19
شيراز بدون گارانتي 499000

زلف علی
27-01-2010, 22:43

قیمت دقیقشو اگه میخای تو قیمت روز گوشیها بپرس
قیمتش حدود 500 تومنه

DariushGreat
27-01-2010, 23:54
مخلصیم دادا جون! :دی
توی تهرون فکر کنم حول و حوالی 510 باشه ( فکر کنم! )

farhooode
28-01-2010, 00:22
من 20 روز پیش شیراز 499 تومن خریدم
حالا دیگه نمیدونم چند شده

aramesh_61
28-01-2010, 14:43
سلام
آقا من دیروز این گوشیو خریدم ولی نمیدونم چرا وقتی شماره تلفنهای قبلیم رو که روی سیم کارت کپی کرده بودم نمیاره، با یه گوشیه دیگه امتحان کردم آورد ولی این یکی نمیاره، تو بخش SIM numbers هم رفتم ولی بازم نمیاره، کسی میدونه مشکل از چیه؟

aramesh_61
28-01-2010, 15:00
ببخشید تو جعبه ی گوشیه من اون سیم اتصال به تلویزیون هم نیست، ماله شماها داشت؟

mahyarSAMSUNG
28-01-2010, 20:54
بهترین دیکشنری سارادیک هست که جاواست و هم پارسی به انگلیسی هست و هم انگلیسی به پارسی. فوق العاده هست...

ولی به نظر من مزخرف ترین دیکشنری سارادیک .با آی 8910 با 3.7 اینچ ال سی دی 1 کلمه رو میخوای باهاش تایپ کنی 10 بار غلط میزنی دیگه من موندم 5800 داراها چکار میکنم . بهترین دیکشنری unidic هست . البته من سارادیک رو نصب دارم ولی فقط برای فارسی به انگلیسی اونم بخاطر اینه که گوشیم با نصب فریمور جدید فارسی نویسی نداره چون unidic کیبوردش با گوشی یکیه . ولی سارادیک خودش کیبورد داره

ببخشید تو جعبه ی گوشیه من اون سیم اتصال به تلویزیون هم نیست، ماله شماها داشت؟

نه واسه هیچکس نداره . چون این گوشی فیلم برداریش اچ دی هستش دیگه کایل تی وی بدردش نمی خورده من با کابل تی وی وصل کردم واقعا افتضاح یعنی اینطوری بگم که همون رزولیشن تصویری گوشی رو که 360 در640 هست رو مینداخت روی تی وی !!! نمی دونم مشکل کجا بود چون توی جی 810 اینطوری نبود !

DariushGreat
28-01-2010, 23:30
نه واسه هیچکس نداره . چون این گوشی فیلم برداریش اچ دی هستش دیگه کایل تی وی بدردش نمی خورده من با کابل تی وی وصل کردم واقعا افتضاح یعنی اینطوری بگم که همون رزولیشن تصویری گوشی رو که 360 در640 هست رو مینداخت روی تی وی !!! نمی دونم مشکل کجا بود چون توی جی 810 اینطوری نبود !

دلیلش اینه که کابل تی وی معمولی از نوع RC هست و توانایی انتقال داده با حجم حداکثر یه فیلم VGA رو داره. اما حجم و پهنای باند مورد نیاز برای یه فیلم HD بسیار بالاست؛ برای همینه که با کیفیت افتضاح نمایش می ده...

زلف علی
29-01-2010, 00:11
دوستان اینم فریمور جدید برای این گوشی

I8910XEJA1

این فریمور همین امروز اومده و بتا هم نیست
دیگه این فریمور هیچ مشکلی نداره برید حالشو ببرید :دی

shahab_f
29-01-2010, 11:04
دوستان اینم فریمور جدید برای این گوشی

I8910XEJA1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین فریمور همین امروز اومده و بتا هم نیست
دیگه این فریمور هیچ مشکلی نداره برید حالشو ببرید :دی
البته مثه اینکه فرمویر بتاست . بعد از فلش فقط 29 مگ درایو C داره.

زلف علی
29-01-2010, 11:26
البته مثه اینکه فرمویر بتاست . بعد از فلش فقط 29 مگ درایو C داره.

کلاً یه ذره در موردش توضیح میدی ؟
مثلاً قرار بود تو گالری اسکرولینگ عکسا مثله آیفون بشه
یا تو کانتکتا
اینترنتش بهتر بشه
سرعت و کیفیت دوربینش بهتر بشه
باتریشم فک کنم بهتر باید بشه

این تغییرات توش ایجاد شده ؟

اینکه 29 مگ بیشتر جا نداره شاید به خاطر برنامه های جانبی هست که روی این فریمور نصب هستن

تو اون سایت هیچ اشاره ای به بتا بودنش نشده دیگه نمیدونم