PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل چند قسمت انتخاب شده به چند لایه

behrooz 2006
16-02-2009, 12:07
سلام خدمت اساتید محترم فتوشاپ .

مشکلی که در فتو شاپ داشتم اینه که وقتی چند قسمت با فاصله از یک تصویر رو سلکت می کنم نمی تونم اونو به چند لایه مختلف تبدیل کنم و همه قسمتهای انتخاب شده به یک لایه جدید (بوسیله shift+control+j) تبدیل می شوند. آیا راهی برای اینکار وجود داره ؟
با تشکر

Maysam-BFU
16-02-2009, 13:06
شما بايد تك تك سلكت كنيد‌،‌چون سلكت هاي جدا را به صورت لايه هاي جدا به شما نميده فتوشاپ.

م ب

behrooz 2006
19-02-2009, 10:08
ممنون آقا میثم از راهنماییتون.
به نظر شما بهترین راه برای اینکار چیه . چند صفحه شعر نستعلیق هست که باید هر مصرع اون یه استایل خاصی داشته باشه ، اگه بخوام تک تک اونا رو جدا کنم خیلی وقت می گیره!:41:

huti_421
19-02-2009, 11:08
ممنون آقا میثم از راهنماییتون.
به نظر شما بهترین راه برای اینکار چیه . چند صفحه شعر نستعلیق هست که باید هر مصرع اون یه استایل خاصی داشته باشه ، اگه بخوام تک تک اونا رو جدا کنم خیلی وقت می گیره!:41:

برای جدا کردن تا اونجا که من اطلاعات دارم فقط تک تک میشه اون کارو کرد یا فوق فوقش با یه اکشن که بعید میدونم با اکشن بشه همچین کاری کرد چون پوزشن قسمت های مد نظر شما متفاوته

من چون مبتدیم عموما این کارو می کنم :

با ابزار Laso محل مورد نظر رو دورش رو انتخاب می کنم و با بریدن اون قسمت اون رو به یه لایه ی جدید که ساختم منتقل می کنم

اگه راه حل دیگه هم هست دوستان بگن

راستی برای اکشن ساختن تمام این مراحل رو تبدیل به یک اکشن کنید و بعد اعمال کنید !!!

جادوگر جوان
19-02-2009, 11:52
به نظر شما بهترین راه برای اینکار چیه . چند صفحه شعر نستعلیق هست که باید هر مصرع اون یه استایل خاصی داشته باشه ، اگه بخوام تک تک اونا رو جدا کنم خیلی وقت می گیره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
به نظر من هم ابتدا هر مصرع را انتخاب بعد توسط ctrl+c کپی و توسط ctrl+v پیست کنید
اینطوری به خود به خود به لایه ای جدید انتقال داده میشه
و برای اینکه دوباره نخواهید مصرع های بعد را انتخاب کنید
از دی سلکت کردن مصرع قبل خود داری کنید و با انتخاب کردن یک ابزار انتخاب گر روی قسمت سلکت شده کلیک کنید و
اون سلکت را به روی مصرع بعدی ببرید
اینطوری به نظرم تا حدودی از وقت گیر بودن جلوگیری میکنه

behrooz 2006
20-02-2009, 12:49
تشکر از راهنمایی دوستان. یه کم از نظر زمانی جلوتر افتادم :20: :11: