PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Quickoffice Adobe Reader LE v2.5.361 [S60v5]

M@hdi-B
16-02-2009, 10:46
اینم از ورژن جدید ادوب ریدر برای ویرایش پنجم سیمبین.

Quickoffice Adobe Reader LE v2.5.361 S60v5 SymbianOS9.4 READ NFO Cracked-DiL

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NEW! Adobe Reader LE 2.5 developed by Quickoffice and optimized for S60 3rd Edition mobile devices, lets you view PDF (Adobe Portable Document Format) files on the go - anytime, anywhere. Enjoy enhanced PDF viewing with faster and easier to read single column text reflow that resizes documents for greatly improved readability on the small screen. Version 2.5 is the next of Adobe Reader LE for mobile devices with improved performance, such as opening large files faster, and an easier, more intuitive navigation. Quickoffice is the Exclusive S60 Provider of this release.
Upgrade your Adobe Reader LE today!
These are some of the improvements with this latest update to Adobe Reader LE 2.5:

* Updates in response to customer feedback
* Memory usage improvements allowing larger files to be opened
* Performance improvements within the reflow logic - allows for smoother scrolling and viewing
* Tweaks to the UI to make the application easier to use and navigate around.

Key Benefits

* Best Viewing Experience - Optimized for viewing and reading PDF documents on mobile devices.
* Desktop Level Functionality - View high impact Adobe PDF documents with familiar desktop experience.
* Seamless Integration - Streamline workflow on your mobile device with a common user experience and integration between Adobe Reader and Quickoffice Premier.
* Increase Your Productivity - Quickly access PDF documents anywhere, anytime on your mobile device to review and approve important documents while on the go.
* 2 Great Technologies Combined - Developed by Quickoffice, the Global Leader in Mobile Office Software, combined with Adobe's proven technology in Portable Document Format that maintains document integrity.

Key Features

* Reflow View - Allows an alternate view of the PDF document where text is reflowed on the screen to provide a better viewing experience; a reflowed view eliminates left-right scrolling for text-heavy documents.
* Accurate Rendering - Provides accurate rendering of PDF content, retaining images, complex layouts, and formatting.
* ZoomView™ - Easy, intuitive navigation that allows for increased legibility of PDF content on small screens.
* Smooth Shading & Transparencies - Supports transparencies and smooth shading (used for smoother tonal gradation) contained in PDF documents.
* Page Rotation - Supports rotation of the PDF content (display only) in 90-degree increments, allowing users to maximize the viewing area on a small screen (for example, going from landscape to portrait maximizes the viewing area for some content).
* Text Search - Supports basic text search in PDF documents.
* Bookmarks - Navigate documents using embedded bookmarks contained in PDF documents.
* Encryption - Supports decryption of files encrypted with up to 128-bit encryption that are password protected.
* Find with advanced find options.
* Embedded Fonts - Preloaded with 14 fonts.
* View Document Properties - Ability to view subject, keywords, date created, last modified, file size, author and title.
* PDF Compliant - Supports the latest PDF 1.7 rendering model and specifications.

دانلود برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود کرک:

با تشکر از حمید عزیز به خاطر لینک کرک و برنامه سالم.

بعد از نصب کرک یه بار ری استارت کنید.

metaler-soad
16-02-2009, 16:03
فقط مخصوص ورژن 5 هست
رو N73 me نصب نمیشه؟

M@hdi-B
16-02-2009, 16:23
فقط مخصوص ورژن 5 هست
رو n73 me نصب نمیشه؟

نمی دونم تست کنید.

ehsanmoeini
22-02-2009, 15:01
لینک مشکل دارد

M@hdi-B
24-02-2009, 09:35
لینک مشکل دارد

مشکلش چیه دوست عزیز؟ همین الان تست کردم سالمه.
:11:

aminshafighi
17-03-2009, 00:56
لینک مشکل داره

Šepehr
10-04-2009, 15:56
لینک مشکلی نداره و میشه دانلودش کرد
ممنون مهدی جان لازمش داشتم

mahsai
10-04-2009, 16:27
خود نرم افزار رو 5800 نصب میشه ولی کرکش نصب نمیشه.نرم افزار رو هم باز کردم تریال هستش.

M@hdi-B
10-04-2009, 17:19
خود نرم افزار رو 5800 نصب میشه ولی کرکش نصب نمیشه.نرم افزار رو هم باز کردم تریال هستش.

برنامه کرک شدست دوست عزیز. کرک نداره. ساین کردید برنامه رو؟
در ضمن اون فایل 3.44 مگی رو نصب کنید.

mahsai
10-04-2009, 17:38
برنامه کرک شدست دوست عزیز. کرک نداره. ساین کردید برنامه رو؟
در ضمن اون فایل 3.44 مگی رو نصب کنید.

راستش بدون ساین کردن نصب شد.بله همین فایل 3.44 مگی نصب شد اما تریال هست.البته یه فایل دیگه بود که کرک بود اون نصب نمیشد.ممنون از راهنماییتون یعنی اگه ساین کنم درست میشه؟البته کرک رو دیدم ارور میده ساین کردم و دوباره امتحان کردم بازم نصب نشد.

M@hdi-B
10-04-2009, 17:45
راستش بدون ساین کردن نصب شد.بله همین فایل 3.44 مگی نصب شد اما تریال هست.البته یه فایل دیگه بود که کرک بود اون نصب نمیشد.ممنون از راهنماییتون یعنی اگه ساین کنم درست میشه؟البته کرک رو دیدم ارور میده ساین کردم و دوباره امتحان کردم بازم نصب نشد.

والا من خودم نوکیا ندارم. همون 3.44 مگی رو ساین و نصب کن انشاالله مشکلت حل میشه:10::46:

mahsai
10-04-2009, 17:58
والا من خودم نوکیا ندارم. همون 3.44 مگی رو ساین و نصب کن انشاالله مشکلت حل میشه:10::46:

بخاطر پیگیری و راهنماییتون ممنون.اما ساین هم کردم متاسفانه بازم همون اول پیغام میده که میتونید 15 روز استفاده کنید.ممنون.

M@hdi-B
10-04-2009, 18:10
بخاطر پیگیری و راهنماییتون ممنون.اما ساین هم کردم متاسفانه بازم همون اول پیغام میده که میتونید 15 روز استفاده کنید.ممنون.

من خودم دانلود کردم.
فکر کنم اون فایل 229 کیلو بایتی هم باید نصب بشه. چون شماره خورده.
1.Quickoffice.Adobe.Reader.LE.v2.5.361.S60v5.Symbi anOS9.4.Signed.Cracked-DiL
2.Adobe.Reader.LE.v2.5.361.Unsigned.Cracked-DiL

چه اروری میده؟
معمولا برنامه هایی که کرک میشن با 00000 رجیستر میشن. اینم یه تست بکنید.
در ضمن فقط فایل 2 باید ساین بشه.

mahsai
10-04-2009, 18:27
فکر کنم متوجه شدم چرا ارور میده.همونطور که فرمودید.اول شماره یک رو نصب کردم و بعد شماره دو رو هم ساین کردم و نصب کردم.اول این پیغام رو میده
application not compatible with phone continue enyway?
بعد هم که یس زدم تا ادامه بده سوال کرد که میخواهید روی قبلی نصب بشه.ریپلیس کنید.بازم یس زدم.اما ارور داد که نصب نمیشه:unable to instaletion.
اما چند بار که امتحان کردم سوال پرسید که قبلی رو پاک کنم منم یس زدم بعد فایل شماره یک رو ریمو کرد و بعد که فایل شماره دو رو زدم نصب کرد.احساس میکنم نمیتونه دو تا فایل رو با هم نصب کنه.حالا مشکلش کجاس نمیدونم.البته این رو هم بگم که بعد از اینکه فایل شماره دو نصب شد خواستم شماره یک رو نصب کنم که باز هم ارور داد که نصب نمیشه.

M@hdi-B
10-04-2009, 19:43
لینک مشکلی نداره و میشه دانلودش کرد
ممنون مهدی جان لازمش داشتم

سپهر جان موفق به نصب شدی؟ اگه برنامش مشکل داره بگم مجتبی قفلش کنه؟

Šepehr
11-04-2009, 20:45
سپهر جان موفق به نصب شدی؟ اگه برنامش مشکل داره بگم مجتبی قفلش کنه؟

من داشتم دانلودش می کردم اما چون سرعتم خیلی پایین بود (دایل آپ گازوئیلی!) بیخیالش شدم
گفتم میرم از دانشگاه دانلودش می کنم که هنوز فرصت نکردم
هر وقت دانلود و نصبش کردم خبر میدم

Šepehr
12-04-2009, 20:23
خوب من دانلود و نصبش کردم
دقیقا همون مشکل مهسای رو دارم
کرکش با ساین کردن هم نصب نمیشه
یه سرچی زدم دیدم توی فروم های خارجی هم همه همین (واج آرایی هـ !) مشکل رو داشتن
و راه حلی نبوده

بهتره تاپیک باز باشه
شاید یه کرک دیگه براش پیدا بشه

ali312money
21-05-2009, 14:11
روی 5800 نصب میشه؟
تروخدا بگید؟
من نصب میکنم میگه Update Error گوشیم هم کرک شده است.

H a m e e d
02-06-2009, 21:31
فکر کنم متوجه شدم چرا ارور میده.همونطور که فرمودید.اول شماره یک رو نصب کردم و بعد شماره دو رو هم ساین کردم و نصب کردم.اول این پیغام رو میده
application not compatible with phone continue enyway?
بعد هم که یس زدم تا ادامه بده سوال کرد که میخواهید روی قبلی نصب بشه.ریپلیس کنید.بازم یس زدم.اما ارور داد که نصب نمیشه:unable to instaletion.
اما چند بار که امتحان کردم سوال پرسید که قبلی رو پاک کنم منم یس زدم بعد فایل شماره یک رو ریمو کرد و بعد که فایل شماره دو رو زدم نصب کرد.احساس میکنم نمیتونه دو تا فایل رو با هم نصب کنه.حالا مشکلش کجاس نمیدونم.البته این رو هم بگم که بعد از اینکه فایل شماره دو نصب شد خواستم شماره یک رو نصب کنم که باز هم ارور داد که نصب نمیشه.

من خودم دانلود کردم.
فکر کنم اون فایل 229 کیلو بایتی هم باید نصب بشه. چون شماره خورده.
1.Quickoffice.Adobe.Reader.LE.v2.5.361.S60v5.Symbi anOS9.4.Signed.Cracked-DiL
2.Adobe.Reader.LE.v2.5.361.Unsigned.Cracked-DiL

چه اروری میده؟
معمولا برنامه هایی که کرک میشن با 00000 رجیستر میشن. اینم یه تست بکنید.
در ضمن فقط فایل 2 باید ساین بشه.

خوب من دانلود و نصبش کردم
دقیقا همون مشکل مهسای رو دارم
کرکش با ساین کردن هم نصب نمیشه
یه سرچی زدم دیدم توی فروم های خارجی هم همه همین (واج آرایی هـ !) مشکل رو داشتن
و راه حلی نبوده

بهتره تاپیک باز باشه
شاید یه کرک دیگه براش پیدا بشه
همه راههایی که دوستان گفتند رو رفتم + یه کاری که بهش اشاره نکردین و اون فعال کردن پچ Open4all در RomPatcher بود که با اون کار و باز نگه داشتن RomPatcher نرم افزار نصب شد البته برای اطمینان پچ InstallServer رو هم apply کردم؛ اما چه فایده!----->با وجود نصب شدن نرم افزار و قرارگرفتنش در لیست نصب شده ها، هیچ آیکونی از ادوب یا آفیس پیدا نمیشد؛ انگار نه انگار که نصب شده باشن، البته آفیس که فکر کنم با نصب این دومی پرید چون توی هیچ لیستی اثری از نصب شدنش نبود در حالی که من اونو نصب کرده بودم.
ای کاش به جای این روشهای طاقت فرسا، Unlock Key برای این نرم افزار یافت میشد!که البته هیچ جا پیدا نمیشه.:41:

H a m e e d
02-06-2009, 23:25
سلام دوستان.
من با کلی جستجو اینور و اونور بالاخره تونستم AdobeReader رو کرک کنم.
اتفاقی داشتم توی 4shared میگشتم که یه نسخه از خود نرم افزارو پیدا کردم که روی 5800 هم نصب شد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما کرکش خیلی سخت پیدا شد از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر واقع اسم کرکش اینه:
Quickoffice - Adobe Reader LE v2.5 Crack

این سایتو من خودم دو سال پیش زیاد میرفتم، ولی در شرایط فعلی فکر نمیکردم که یه همچین چیزی رو داشته باشه.
بعد از داونلود، با "نود32 به روز" چک کردمش هیچ آلودگی ای پیدا نکردم؛ شما هم میخواین با آنتی ویروسهاتون چک کنین.
بعد از نصب کرک که اون هم فایل sis هستش و یه بار خاموش و روشن کردن گوشی، دیگه Adobe Reader از من Unlock Code نمیخواست و من تونستم فایلهای pdf خودمو توش ببینم؛ در حالی که تا قبل از اون هشدار Unlock Code نمیگذاشت فایل پی دی افمو باز کنم.
در هر حال امیدوارم شما هم مثل من بتونید بدون مشکل ازش استفاده کنید.موفق باشید.

M@hdi-B
05-06-2009, 15:43
ممنون بابت زحمتی که کشیدی.
به پست اول اضافه شد.

signinfo
18-07-2009, 17:39
سلام
دوستان چطوری می شه از حالت فول اسکرین خارج شد؟

ممنون

Blossom
22-07-2009, 01:30
این برنامه برای سری 5 درست نشده. من روی 5800 نصب کردم ولی از اونجا که 5800 صفحه کلید نداره و این برنامه همه ی کار هاش با صفحه کلیده، آدم یکم اذیت می شه. مثل این دوستمون که نمی تونه از فول اسکرین خارج کنه چون کلید منوی برنامه رو نمی تونه بزنه.
من با یه صفحه کلید مجازی باهاش کار می کنم. در هر صورت اگه نسخه ی مخصوص سری 5 رو کسی پیدا کرد به ما هم بدتش ممنون می شیم!

H a m e e d
23-07-2009, 15:06
سلام
دوستان چطوری می شه از حالت فول اسکرین خارج شد؟

ممنون
این یکی از نواقص این نسخه س.

Blossom
23-07-2009, 15:17
این یکی از نواقص این نسخه س.

نه. این نسخه با ورژن 5 سری 60 سازگاری نداره. من قبل از این که مشکل رو حل کنم از Virtual Keyboard که توی انجمن هست استفاده می کردم. اما خوب یه روش برای استفاده از نسخه ی مخصوص برای سری 60 ورژن 5 پیدا کردم.
فعلا می تونید به صورت 15 روزه از این برنامه استفاده کنید:

از خود وبسایتش برنامه رو دریافت کنید.

H a m e e d
23-07-2009, 16:35
نه. این نسخه با ورژن 5 سری 60 سازگاری نداره. من قبل از این که مشکل رو حل کنم از Virtual Keyboard که توی انجمن هست استفاده می کردم. اما خوب یه روش برای استفاده از نسخه ی مخصوص برای سری 60 ورژن 5 پیدا کردم.
فعلا می تونید به صورت 15 روزه از این برنامه استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز خود وبسایتش برنامه رو دریافت کنید.
نقص از این جهت که با حالت لمسی این سیستم عامل جدید سازگاری نداره؛ مثلا برای خروج از حالت فول اسکرین قطعا اگه گوشی خودش صفحه کلید داشت میشد یه کاری کرد. (گوشیهای غیرلمسی)

aliha499
24-10-2009, 22:31
بهتره کسی که این پست رو گذاشته یکم دقت کنه...! چون عنوان پست برای S60v5 می باشد اما لینک دانلود برای S60v3 است. آقای محترم قبل از سر کار رفتن بیشتر مردم لطفا آن را تصحیح کنید. البته قبل از اون باید به سرپرست این بخش گفت!!!

3tareh
05-01-2012, 16:15
سلام دوستان
من نرم افزار Adobe Reader LE V 2.5.195 را از سايت Softpedia دانلود كردم. مخصوص ورژن 3 سيمبيان هست.
لطفا راهنمايي كنيد:
كد Unlock نرم افزار Adobe Reader LE V 2.5.195 گوشي نوكيا C5-00 را ميخواهم.
كد IMEI گوشي 359345039393349 مي باشد.
با تشكر