PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آشپزخونه

Molecule
16-02-2009, 10:36
اینم آشپزخونه ای که ساختم
نرم افزار:3Dmax 2009
موتور:mental ray
زمان رندر:خدا میدونه شاید 2 یا 3 ساعت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم wireکه میخواستید

/.,mnb
16-02-2009, 12:18
سلام.

چرا اينجا تاپيك زديد؟! مگه مي خواهيد هنوز روش كار كنيد؟ اگه كار نهايي تونه بايد توي "گالري" تاپيك مي زديد.

خيلي خوب شده. آفرين. فقط:
رفلكت ها زياده. (براي اكثر چيزهاتون)
ior متريال چراغتون خوب نيست.
رفلكت زمين بايد محو باشه.

در كل بسيار عاليست. آفرين.

maghzae-motefaker
16-02-2009, 12:27
آفرين
خيلي قشنگه ولي مدل سازي خيلي كمه
روش كار كن

Molecule
16-02-2009, 16:21
هنوز کارداره ،میزو صندلی و ...

Farzad.wow
16-02-2009, 19:39
رفلکت کارت باس محوتر شه ............. بعضی جا ها هم رفلکت اضافی داره ..... اما کلا خیلی خوبه ..........

sia-saketi
17-02-2009, 01:12
فوق العادست... نه صبر کن ببینم... محشره... نه اصلا ترکوندی!
خیلی قشنگ شده

you_nasery
18-02-2009, 18:29
عالیه
ولی هر چی دنبال لوله گاز گشتم چیزی پیدا نکردم

sia-saketi
18-02-2009, 23:29
عالیه
ولی هر چی دنبال لوله گاز گشتم چیزی پیدا نکردم
خب شاید لوله ی گاز از توی دیوار رد شده!!! یا اینکه از اون طرف دیوار زده اومده توی آشپزخونه و الان هم پشت گاز هست!!!
به چه چیزایی گیر میدی هــا! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s2010
18-02-2009, 23:40
واقعادستت درد نکنه خسته نباشی عالیه........

b3dnet
18-02-2009, 23:52
آفرین
کارت خیلی قشنگ شده
ولی مشکل اینجاست که کابینت اینقدر reflect زیاد نیست....
ولی کف قشنگ شده
موفق باشی

mooli70
13-03-2009, 11:15
دوستان سلام . میگم شما چطوری اینارو میسازید؟! خیلی طبیعی هستن . من که هر چیزی میسازم خیلی مصنوعی و خشک و بی جونه . نه رفلکتی ، نه نوری و .... . هر چی گشتم آموزش این رفلکت زدن رو پیدا نکردم اگه هست یه نفر راهنماییم کنه میخوام یاد بگیرم . ممنون .

G LADIATOR
13-03-2009, 23:29
رندر و متریال ها خیلی خوبن ایول
فقط:
لامپ تو پرشده متریالش توپر جلوش داده و داخل لامپ هم مشتی المنت ئ ماسماسک شیشه ای هست که نساختیش.
نمای بیرون از پنجره سفیده بهتر بود یه منظره مینداختی یه عکسی چیزی میزاشتی بهتر بود/
در ضمن لوله های آب چرا رو کار هستن؟؟؟:دی
اجاق گاز هم نباید پوشه آشپزخونه باشه_البته این مشکل نیستا یه قائده هست(چی گفتم من :دی)

G LADIATOR
13-03-2009, 23:35
دوستان سلام . میگم شما چطوری اینارو میسازید؟! خیلی طبیعی هستن . من که هر چیزی میسازم خیلی مصنوعی و خشک و بی جونه . نه رفلکتی ، نه نوری و .... . هر چی گشتم آموزش این رفلکت زدن رو پیدا نکردم اگه هست یه نفر راهنماییم کنه میخوام یاد بگیرم . ممنون .
با اجزازه دوستمون(صاب تاپیک :دی)
این چیزا فقط با تمرین و تجربه حاصل میشه اینجوری نمیشه که ما یه چیز بگیم و شما یاد بپیری و تموم آخه هر محیط نور پردازی مخصوص به خودش رو داره و متریال و.....
واسه رفلکت هم که روش خیلی زیاده به عنوان مثال از متریال Arch & Design استفاده کن.

اگه زبونه خارجکیت خوبه هلپ مکس رو باز کن و ان رو داخلش سرچ کن:
mr sky portal--------------- daylight-------------- arch & design--------------- mr area omni -------------- reflect material