PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :: درایور پرینتر Canon BJC-210SP رو میخوام - خیلی فوری ::

zeynal
16-02-2009, 04:32
ــــــلام
عرض شودحضور دوستان گلم که نیازمند درایور پرینتر Canon BJC-210SP هستم
سیستم عامل من win XP sp2 هست و شدیدا باین درایور نیاز دارم
دستتون بی بلا

یاعلی

.

ehsankalak
16-02-2009, 05:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Senator_F
16-02-2009, 10:44
ــــــلام
عرض شودحضور دوستان گلم که نیازمند درایور پرینتر Canon BJC-210SP هستم
سیستم عامل من win XP sp2 هست و شدیدا باین درایور نیاز دارم
دستتون بی بلا

یاعلی

.

دریور خاصی مورد نیاز نیست.با add printer wizard خود ویندوز xp که توی کنترل پنل هست،به راحتی شناسانده میشه.البته اونطوری که خود کنون میگه،احتمالا سی دی نصب ویندوز در حوالی نصب خواسته بشه.

ehsankalak
16-02-2009, 10:50
البته همون طوری که دوستمون گفتن نیاز به درایور نداره ولی اگه نشد :

zeynal
17-02-2009, 00:40
ـــــــلام
عرش شود از شما دوستان گلم ممنونم
هردوفایل رو دانلود کردم ولی بعد از اجرای هردو یه صفحه تکست باز میشه و یه سری توضیحات درون اونها هست که مشکل گشا نیست.
من شنیدم این پرینتری که مدلش رو گفتم در محیط Win XP کار نمیکنه، یعنی تعریف نشده هست توی ایکس پی.
در محیط ویندوزهای نسخه پاین تا 98 مشکلی نداره فقط توی ایکس پی فعال نیست.
میخوام ببینم مشکل از پرینتره یا واقعا در ایکس پی چنین مشکلی هست و نمیشه باهاش کار کرد؟؟؟

ممنون میشم.

یاعلی

.

ehsankalak
17-02-2009, 07:23
دوباره سلام الان که نگاه کردم دیدم تو خود ویندوز درایور Canon Bubble-Jet BJC-210 هست که احتمالا 99% جواب بده !

SADEGH 7
17-02-2009, 07:39
فکر کنم اگه این درایور رو دانلود کنید مشکل حل می شه.چون تو قسمت Compatibility نوشته:
Operating system(s):
Windows NT 4.0
این هم لینک:

تو این لینک روی b951_ukx.exe کلیک کنید و تو صفحه ی باز شده داخل چک باکس I accept رو تیک بزنید و دکمه ی Download software رو بزنید.بعد از 5 ثانیه دانلود شروع می شه.(البته خیلی کامل و ابتدایی توضیح دادم که اگه شخص دیگه ای به این تاپیک مراجعه کرد و اطلاعاتش کم بود بتونه راحت دانلود کنه.)
موفق باشید.

zeynal
18-02-2009, 00:30
ــــــلام
عرض شود از لطف دوستان گلم سپاسگزارم
باستحضارتون برسونم همونطوریکه قبلا هم عارض شدم! این مدل پرینتر در ویندوز ایکس پی کارآیی نداشته،‌ نداره و نخواهد داشت !!!
علی الظاهر برای قبل از خلق ایکس پی ساخته شده.

درهرصورت از دوستان عزیزم ممنونم که وقت صرف کردند و نظر وراهنمایی دادند.... همگی زنده باشید و برقرار.

یاعلی

.