PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد نحوه انتقال ترانزيشن هاي hollywood fx 5 به برنامه يوليد ويديو 11

speco
16-02-2009, 01:32
با سلام
من برنامه hfx 5 رو نصب كردم اما نميتونم transition اين برنامه را به uleadvideo studio 11 اضافه كنم
فايلهايي كه در پوشه Host Plugins اين برنامه هست رو هم در پوشه vfx_plug برنامه ulead كپي كردم ولي باز مشكل برجاست.
لطفا من رو در اين مورد راهنمايي كنيد.
با تشكر

masoudtr
16-02-2009, 10:55
شما زمانی که نصب میکنی تیک مربوط به ulead را زدی؟
البته فکر کنم رو ulead video نصب
نمیشه و روی ulead media نصب میشه

speco
16-02-2009, 12:03
با سلام
مسعود جان متشكرم از پاسخت اما هنگام نصب hfx5 چنين گزينه اي براي تيك زدن وجود نداره.
من قبلا از برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 استفاده كرده ام. پس از نصب در پوشه Host Plugins اين برنامه پلاگيني براي يوليد وجود ندارد اما با استفاده از برنامه media studio update يا برنامه Hfx4GLD Plugins for Ulead Video Studio 9 ميتوان پلاگيني براي يوليد ايجاد نمود به اين نحو كه پس از نصب يكي از دو برنامه فوق فايلي با پسوند vfx (Hfx4GLD.vfx) در پوشه Host Plugins برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 اضافه ميشود و فقط كافي است كه اين فايل را كپي كرده و در پوشه vfx_plug برنامه يوليد ويديو اسوديو 11 paste كرد بدين ترتيب پس از اجراي برنامه يوليد، در قسمت ترانزيشن ها گزينه Hollywood اضافه ميگردد وميتوان از افكتهاي زيباي اين برنامه در يوليد استفاده نمود.
اما مشكل من اينجاست كه پس از تعويض ويندوز برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 هنگام نصب error ميدهد حتي همان ويندوز قبلي رو نصب كردم ولي مشكل باقي است به خاطر همين از برنامه Hollywood FX Pro 5.2 استفاده كردم كه بدون مشكل نصب ميشود اما نميتوانم اين پلاگين را به يوليد اضافه كنم خيلي دنبال برنامه اي مثل Hfx5 Plugins for Ulead Video Studio گشتم اما نتيجه اي نداشت.
دربرنامه Hollywood FX 5 پس از نصب در دو مسير
C:\Program Files\Pinnacle\Hollywood FX 5\Host Plugins\Edition
C:\Program Files\Pinnacle\Hollywood FX 5\Host Plugins\EditionFilter
دو فايل Fl-HfxEdt5.vfx و HfxEdt5.vfx با پسوند vfx وجود دارد اما با كپي كردن آنها در پوشه vfx_plug برنامه يوليد ترانزيشن هاي Hollywood FX 5 به ترانزيشن هاي يوليد اضافه نميشود
سوال من از دوستان عزيز اينه كه
1- آيا برنامه اي مثل Hfx4GLD Plugins for Ulead Video Studio براي Hollywood FX 5 وجود دارد؟
2- چگونه مي‌توان پلاگين hfx5 را به يوليد اضافه نمود؟
3- چرا پس از تعويض ويندوز برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 هنگام نصب error ميدهد؟
با تشكر فراوان

poprap
17-02-2009, 13:58
با سلام
می دونم اصلا ربطی نداره ولی شاید برای شروع میکس و مونتاژ بد نباشه یه کلیپ از آهنگ محسن چاوشی درست کردم اگه قابل بدونین دانلود کنین و لطف کنین نظرتون رو بگین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

speco
19-02-2009, 16:12
با سلام
خودم تا حدودي به جواب سوالاتم رسيدم
1- فكر نكنم، من كه هر چي سرچ كردم چيزي پيدا نشد.
2- در فروم مربوط به محصولات يوليد نوشته بود كه پلاگين هاي برنامه هاليوود 5 روي يوليد ويديو نصب نميشه اما در يوليد مديا استوديو نصب ميشود.
3- Error هنگامي بود كه برنامه هاليود 4.5.7 پس از طي مراحلي از نصب به مرحله Searching for installed Component ميرسيد و در اينجا Error ميداد و از setup خارج ميشد شما هم اگر اين مشكل رو داريد كافي است فقط هنگامي كه پنجره مربوط به Searching for installed Component ضاهر شد كنسل را انتخاب كنيد تا بقيه مراحل نصب بدون مشكل انجام شود.
خلاصه اينكه تنها ميتوان از ترانزيشن هاي هاليوود 4.5.7 و 4.5.8 در يوليد ويديو استديو 11 استفاده كرد. كساني كه با يوليد كار ميكنند حتما اين كار را انجام دهند و از ترانزيشن هاي زيباي هاليوود در تدوين فيلمهاشون استفاده كنند. و اما چگونه ترانزيشن هاي هاليوود گلد 4.5.7 يا 4.5.8 را به ليست ترانزيشن هاي موجود در يوليد ويديو استوديو اضافه كنيم: روش كار ساده است پس از نصب برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 در پوشه Host Plugins اين برنامه پلاگيني براي يوليد وجود ندارد اما با استفاده از برنامه media studio update ميتوان پلاگيني براي يوليد ايجاد نمود به اين نحو كه پس از نصب media studio update و زدن تيك مربوط به يوليد مديا استوديو 6 (اشكالي ندارد از اين فايل براي يوليد ويديو استوديو 11 هم ميتوان استفاده كرد) فايلي با پسوند vfx (Hfx4GLD.vfx) در پوشه Host Plugins برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 اضافه ميشود و فقط كافي است كه اين فايل را كپي كرده و در پوشه vfx_plug برنامه يوليد ويديو استوديو 11 paste كرد بدين ترتيب پس از اجراي برنامه يوليد، در قسمت ترانزيشن ها گزينه Hollywood اضافه ميگردد وميتوان از افكتهاي زيباي اين برنامه در يوليد استفاده نمود.
از آنجا كه ممكن است برخي از شما عزيزان برنامه media studio update را نداشته باشد فايل vfx مورد نياز را به همراه آموزش اضافه كردن Hollywood fx Gold 4.5.7 به يوليد را براتون در لينك زير قرار داده ام اميدوارم مورد استفده شما قرار گيرد. :10:

پيروز و سربلند باشيد

mohammadinoor
24-02-2013, 16:07
با سلام
خودم تا حدودي به جواب سوالاتم رسيدم
1- فكر نكنم، من كه هر چي سرچ كردم چيزي پيدا نشد.
2- در فروم مربوط به محصولات يوليد نوشته بود كه پلاگين هاي برنامه هاليوود 5 روي يوليد ويديو نصب نميشه اما در يوليد مديا استوديو نصب ميشود.
3- Error هنگامي بود كه برنامه هاليود 4.5.7 پس از طي مراحلي از نصب به مرحله Searching for installed Component ميرسيد و در اينجا Error ميداد و از setup خارج ميشد شما هم اگر اين مشكل رو داريد كافي است فقط هنگامي كه پنجره مربوط به Searching for installed Component ضاهر شد كنسل را انتخاب كنيد تا بقيه مراحل نصب بدون مشكل انجام شود.
خلاصه اينكه تنها ميتوان از ترانزيشن هاي هاليوود 4.5.7 و 4.5.8 در يوليد ويديو استديو 11 استفاده كرد. كساني كه با يوليد كار ميكنند حتما اين كار را انجام دهند و از ترانزيشن هاي زيباي هاليوود در تدوين فيلمهاشون استفاده كنند. و اما چگونه ترانزيشن هاي هاليوود گلد 4.5.7 يا 4.5.8 را به ليست ترانزيشن هاي موجود در يوليد ويديو استوديو اضافه كنيم: روش كار ساده است پس از نصب برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 در پوشه Host Plugins اين برنامه پلاگيني براي يوليد وجود ندارد اما با استفاده از برنامه media studio update ميتوان پلاگيني براي يوليد ايجاد نمود به اين نحو كه پس از نصب media studio update و زدن تيك مربوط به يوليد مديا استوديو 6 (اشكالي ندارد از اين فايل براي يوليد ويديو استوديو 11 هم ميتوان استفاده كرد) فايلي با پسوند vfx (Hfx4GLD.vfx) در پوشه Host Plugins برنامه Hollywood fx Gold 4.5.7 اضافه ميشود و فقط كافي است كه اين فايل را كپي كرده و در پوشه vfx_plug برنامه يوليد ويديو استوديو 11 paste كرد بدين ترتيب پس از اجراي برنامه يوليد، در قسمت ترانزيشن ها گزينه Hollywood اضافه ميگردد وميتوان از افكتهاي زيباي اين برنامه در يوليد استفاده نمود.
از آنجا كه ممكن است برخي از شما عزيزان برنامه media studio update را نداشته باشد فايل vfx مورد نياز را به همراه آموزش اضافه كردن Hollywood fx Gold 4.5.7 به يوليد را براتون در لينك زير قرار داده ام اميدوارم مورد استفده شما قرار گيرد. :10:

پيروز و سربلند باشيد

پس لینک دانلود کو داداش؟؟؟

reza-dracula
03-05-2015, 13:28
كو لينك؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟