PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک: خروج خود به خودی از استول!!!

A.MATEUR U S E R
15-02-2009, 21:17
میخام گوشیمو فلش کنم، ولی وقتی فایل مین اد میکنم، چیزی اضافه نمیشه! (FS هم اضافه نمیشه)، بعد خودش از برنامه خارج میشه! :41:
قبلا گوشیمو فلش کرده بودم، همچین مشکلی نداشتم، نمیدونم چرا اینجوری شده. :13:

در ضمن ورژن برنامه اینه: SEtool2 ( LITE edition ) v 1.11
ممکنه چون برنامه فول ورژن نبوده، الان دیگه کار نکنه؟!!!
پس چرا قبلنا درست کار میکرد؟ به نظر شما ایراد کار کـــجــا ســـــــــــــــت؟ از سیستم منه؟ از برنامس؟ (هیچ چیزی عوض نشده، فقط زمان چند ماه جلو رفته!!!)
ممنون میشم جواب بدید :10:

Sasuke-7
16-02-2009, 04:40
میخام گوشیمو فلش کنم، ولی وقتی فایل مین اد میکنم، چیزی اضافه نمیشه! (fs هم اضافه نمیشه)، بعد خودش از برنامه خارج میشه! :41:
قبلا گوشیمو فلش کرده بودم، همچین مشکلی نداشتم، نمیدونم چرا اینجوری شده. :13:

در ضمن ورژن برنامه اینه: Setool2 ( lite edition ) v 1.11
ممکنه چون برنامه فول ورژن نبوده، الان دیگه کار نکنه؟!!!
پس چرا قبلنا درست کار میکرد؟ به نظر شما ایراد کار کـــجــا ســـــــــــــــت؟ از سیستم منه؟ از برنامس؟ (هیچ چیزی عوض نشده، فقط زمان چند ماه جلو رفته!!!)
ممنون میشم جواب بدید :10:
به احتمال زیاد انتی ویروس شما اجازه اینکارو نمی ده اول انتی ویروس خودتونو خاموش کنید و امتحان کنید اگر درست نشد ویندوز عوض کنید و باز هم اگه درست نشد از نسخه نصبی سیتول استفاده کنید!

A.MATEUR U S E R
16-02-2009, 16:31
به احتمال زیاد انتی ویروس شما اجازه اینکارو نمی ده اول انتی ویروس خودتونو خاموش کنید و امتحان کنید اگر درست نشد ویندوز عوض کنید و باز هم اگه درست نشد از نسخه نصبی سیتول استفاده کنید!

ممنون از توجهتون :11:

ویندوزمو عوض کردم، آنتی ویروس هم نصب نکردم، ولی هنوز فایلی اضافه نمیشه!!! :41: (ولی دیگه خودبخود خارج نمیشه )

چکار کنم؟ :37:

Sasuke-7
16-02-2009, 18:35
ممنون از توجهتون :11:

ویندوزمو عوض کردم، آنتی ویروس هم نصب نکردم، ولی هنوز فایلی اضافه نمیشه!!! :41: (ولی دیگه خودبخود خارج نمیشه )

چکار کنم؟:37:
خوب فکر کنم شما باید یک سیتول جدید دانلود کنید و نصب کنید چون فکر کنم انتی ویروستون چندتا فایلشو از بین برده که مربوط به Add میشده و ... با یک سیتول جدید امتحان کنید!

NINTENDO_DS
18-02-2009, 11:20
ممکنه برنامت مدت دار بوده و الان کار نمی کنه

golmohammadi
22-02-2009, 22:46
يه بار هم اين بالا سر من اومده بود
بايد فايلها را از اول دوباره كنيد