PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي ذخيره فايل هاي فلش

mska
26-01-2006, 22:33
سلام

نرم افزاري خوبي براي ذخيره فلش هاي روي اينترنت مي خواستم
بعضي از فلشها حتي با برنامه save flash هم ذخيره نميشه

مرسي

hami soft
27-01-2006, 01:23
اگه كسي مي دونه حتما بگه.من flash cathero & ... امتحان كردم نميشه.بايد يه راهي رو بگيد كه تو سورس فلش تغيير بديم كه از رو سرور اجرا نشه.

arkadas
27-01-2006, 01:30
فایل های فلش قبل از اینکه کش سیستم رو پاک کنید معمولا توTemporary Internet Filesذخیره می شوند.

hami soft
27-01-2006, 18:18
تو تمپ هم اين فلش ها نميشينه .يعني ميشينه ولي اجرا نميشه و ميگه بايد از روي سرور لود بشه.

mohammad8
28-01-2006, 00:46
من يا اين برنامه راحت هر فلشي رو گرفتم EZ Save Flash

hami soft
28-01-2006, 03:03
به اين تاپيك يه سري بزن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه تونستي با اين برنامه يا هر برنامه ديگه اين دو تا و امثال اينارو بگيري خبرشو به ما هم بده .پير شي ننه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mikail
28-01-2006, 04:35
بفرما اين هم آدرس فلش طناب كشي با كرگدن از سايت اولي(رديف آخر چهارمي از چپ):
اين يكي هم آدرس فلشي كه تابلوهاي راهنمايي ورانندگي را نشان مي دهد.
در ذخيره كردن كدام فلش مشكل داريد بگوييد تا در صورت امكان آدرس براي دانلود بدهم. :rolleye:
سايت اولي اجازه دانلود را به شما نمي دهد براي همين فقط مي توانم از اين سايت آدرس به شما براي ديدن فلش بدهم و درواقع فلش هاي اين سايت به صورت Stream ارائه شده است.

*NashenaS*
28-01-2006, 06:38
سلام

نرم افزاري خوبي براي ذخيره فلش هاي روي اينترنت مي خواستم
بعضي از فلشها حتي با برنامه save flash هم ذخيره نميشه

مرسي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:)

اين چرا لينك و ستاره مي كنه? :angry: ميكس ايران هست اون ستاره ها

arkadas
28-01-2006, 07:11
سلام دوست عزیز
دلیل نشون دادن ستاره اینه که اسم اون سایت در فروم فیلتر شده همین!
فکر کنم منظور شما نرم افزار save flashبوده که دوستمون هم گفتند که فلش های فوق با سیو فلش هم سیو نمی شوند و نرم افزار دیگه ای می خواستند!!
ممنون

hami soft
28-01-2006, 19:20
اقا ميكائيل ممنون كه اين لينك هارو گذاشتيد و لي اينا رو كه بازم نميشه ذخيره كرد.گرينه save صفحه هم خاموشه.من ميخوام اين فلش ها رو رو سي دي بريزم.اگه ميشه راهنمايي كنيد.من از يكي شنيدم كه ميشه اينجور فلش هارو ذخيره كرد ولي نامرد نگفت چجوري.فقط چيزي كه من ميدونم اينكه كار نشد نداره.

hami soft
28-01-2006, 19:41
آقا آدرس دانلود همون راهنمايي رانندگي رو بده.دستت درد نكنه.فقط بهمونم ياد بده كه چجوري اونارو ذخيره كنيم كه هي مزاحمت نشيم.

mpsjavad
28-01-2006, 20:41
با سلام ..

اين تاپيك بايد در انجمن درخواست باشه نه معرفي !

شما ميتونيد از نرم افزار FlashSavingPlugin استفاده كنيد .. فكر ميكنم ميكائيل جان قبلا در تاپيك نرم افزار ها براي اجراي اسان فرامين ويندوز قرار دادن ..

يكي از بهترين گزينه هاست با امكانات زير :

-- ايجاد ميان بر براي دسترسي اسان كاربران
-- ايجاد منو در راست كليك موس در تمام مرورگرها
-- اضافه شدن راحت با اينترنت اكسپلوره و فايرفكس
-- نرم افزار رايگان و كم حجم
-- قابليت جستجو در فايل هاي Temporary Internet كه به راحتي شما ميتونيد فلش هاي موجود رو با چند كليك و بدون مراجعه به ادرس ذكر شده استخراج كنيد .

ادرس دانلود :

موفق باشيد .

hami soft
28-01-2006, 21:20
با اين برنامه هاي كه در بالا معرفي كردين هم باز نميشه اين فلش هارو ذخيره كرد.

Mikail
29-01-2006, 03:35
با تشكر ازآقاي mpsjavad به خاطر معرفي برنامه
آقاي hami soft شما براي ذخيره فلش ها بايد ابتدا آنها را در مرورگر خود Load كنيد يعني به صورت كامل آنها بايد در مرورگر شما اجرا شوند و پس از اين اجرا شما قادر خواهيد بود توسط برنامه معرفي شده توسط آقاي mpsjavad آنها را از Temp اينترنت خود كه اين فايل هاي فلش در آن ذخيره مي شوند در جايي ديگراز كامپيوترتان دوباره ذخيره نماييد.پس براي ذخيره هر فايل فلش بايد ابتدا آن را در مرورگر خود ببينيد و سپس توسط برنامه ذخيره كنيد. در مورد آدرسي هم كه من براي فايل فلش معرفي كردم شما بايد اين آدرس را با Download Manager ها مثل برنامه FlashGet دانلود مي كرديد نه اينكه آن را در مرورگر وارد كنيد و از گزينه save as استفاده كنيد. در مورد فلش راهنمايي و رانندگي هم اين مطلب را بگوييم كه شما پس از Load فلش اوليه كه تابلو هاي راهناميي ورانندگي در آن را مي بينيد اگر بر روي يكي از تابلو ها كليك كنيد فايل فلش ديگري Load مي شود كه براي ذخيره آنها بايد هر كدام رادر مرورگر خود ببينيد و يا از طريق آدرس، آنها را دانلود كنيد كه روي هم رفته با فايل فلش اصلي 51 فايل فلش مي شود كه اين فايل هاي فلش جدا از يكديگر هستند و همزمان با هم اجرا نمي شوند و توسط كدهاي جاوا و شگرد هاي طراحي صفحات وب بدين صورت در آمده اند.پس به نظر من فايل فلشي را كه براي ذخيره در نظر داريد با رفتن به آدرس زير و زدن تابلو مورد نظر پس از Load شدن توسط برنامه ذخيره نمايد.

درمورد برنامه هم اين توضيح را بدهم كه با اين برنامه شما قادر به ذخيره همگي فلش ها در هر سايتي نمي باشيد زيرا ممكن است دسترسي به فايل فلش توسط سايت محدود شده باشد و در صورتي كه Username و Password مربوطه را داشته باشيد قادر به ذخيره و دانلود آن خواهيد بود يعني اگر آدرس فلش را هم داشته باشيد قادر به دانلود آن نخواهيد بود مثل سايت اولي كه دوستان آدرس داده بودند.

موفق باشيد!