PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خرید لپ تاپ

tarrega
15-02-2009, 11:51
آقا جان هرکي دوسش داريد کمک کنيد
ديگه خسته شدم .
خيلي وقته ميخوام لپ تاپ بگيرم اونم ماکزيمم تا 1 ميليون تومن . چند ماهه
خواستم 5920 ايسر بگيرم آنچنان از ايسر بد گفتن که ما رو از راه اومده پشيمون کردن .

رفتم سراغ مدلاي ديگه . سوني . اچ پي . اما همه شون يه نقصي داشتن . البته براي من .
تا بعد چند ماه گشتن رسيدم به لپ تاپ Dell inspiron 1525 . مهمترين چيزي که داشت و منم بهش احتياج داشتم دو تا خروجي صدا بود که واقعا خوشحالم کرد .
سي پي يو کور 2 ، 2.4 گيگاهرتز با 3 مگ کش و باس 800
رم 4 گيگا بايت و هارد 320 و مانيتور " 15.4 و مهمتر از همه ي اينا 2 تا لاين خروجي صدا اونم با نون اضافي!!!!! که آخري براي من حياتي بود و هست
اينا چيزايي بودن که واقعا منو به وجد آورد اونم با 1060000 تومن .

اما بازم يکي برگشت زد تو پوز ما و دنياي تازه قشنگ شده ي مارو ريخت به هم .
یه جا تو همین فروم خوندم چيپست گرافيکي intel X3100 فوق العاده ضعيف کار ميکنه . يکي ميگفت حتي با ويندوز ويستا هم مشکل داره !!!!!!!! من زياد اهل بازي نيستم . يعني بدم نمياد اما برام مهم هم نيست . با بازي هايي که از نظر گرافيکي پيچيده هم نباشه حال مي کنم .چيزي که شايد بخواد روزي ماکزيمم نيم ساعت سرگرمم کنه . مثل بعضيا عشق آندر گراند و آندر کاور و تو کف فوتبال و کانتر باز هم نيستم .
ميخواستم بدونم يعني واقعا اين چيپست با ويندوز ويستا هم مشکل داره ؟
من با فتوشاپ زياد کار مي کنم يعني ممکنه با اونم مشکل پيدا کنم ؟
من بيشتر اين لپ تاپ رو براي کارام مثل برنامه نويسي و طراحي وب ميخوام .
البته يه کار اصلي هم باهاش دارم که اصلا براي اون کار دارم ميخرم ولي از لحاظ قابليت هاي مالتي مدياش خيالم راحته .

فقط يکي بگه :
1 - در حد اجراي روان نرم افزارايي مثل فتوشاپ و بازي هاي نه چندان سنگين جواب ميده ؟
2 - با خود ويستا مشکلي نخواهد داشت ؟ اصلا اگه اين حرف صحيح باشه پس چرا اينقدر گسترده تو لپ تاپ ها ازش استفاده ميشه ؟ همه شونم ويندوز ويستا روشون نصبه ؟؟؟؟؟؟؟
3 - يه خورده پامونو از گليممون درازتر کنيم .براي کار با نرم افزارهاي ويرايش فيلم چي ؟ اصلا براي اين کار با 4 گيگ رم نيازي به کارت گرافيک قوي هست؟

گفتم که گيم باز نيستم و کاراي انيميشن و 3D هم انجام نميدم .

باور کنيد تازه خيالم راحت شده بود و با خيال آسوده ميخواستم بخرمش که يکي اومد و با قدرت زد تو برجک ما .
ديگه مغزم جواب کرده .
تورو خدا يکي کمک کنه .
آخه با مشخصاتي که من گفتم تو اين رنج قيمت لپتاپي با کارت گرافيک خوب پيدا نميشه ......
.

Pami
15-02-2009, 12:05
آقا جان هرکي دوسش داريد کمک کنيد
ديگه خسته شدم .
خيلي وقته ميخوام لپ تاپ بگيرم اونم ماکزيمم تا 1 ميليون تومن . چند ماهه
خواستم 5920 ايسر بگيرم آنچنان از ايسر بد گفتن که ما رو از راه اومده پشيمون کردن .

رفتم سراغ مدلاي ديگه . سوني . اچ پي . اما همه شون يه نقصي داشتن . البته براي من .
تا بعد چند ماه گشتن رسيدم به لپ تاپ dell inspiron 1525 . مهمترين چيزي که داشت و منم بهش احتياج داشتم دو تا خروجي صدا بود که واقعا خوشحالم کرد .
سي پي يو کور 2 ، 2.4 گيگاهرتز با 3 مگ کش و باس 800
رم 4 گيگا بايت و هارد 320 و مانيتور " 15.4 و مهمتر از همه ي اينا 2 تا لاين خروجي صدا اونم با نون اضافي!!!!! که آخري براي من حياتي بود و هست
اينا چيزايي بودن که واقعا منو به وجد آورد اونم با 1060000 تومن .

اما بازم يکي برگشت زد تو پوز ما و دنياي تازه قشنگ شده ي مارو ريخت به هم .
یه جا تو همین فروم خوندم چيپست گرافيکي intel x3100 فوق العاده ضعيف کار ميکنه . يکي ميگفت حتي با ويندوز ويستا هم مشکل داره !!!!!!!! من زياد اهل بازي نيستم . يعني بدم نمياد اما برام مهم هم نيست . با بازي هايي که از نظر گرافيکي پيچيده هم نباشه حال مي کنم .چيزي که شايد بخواد روزي ماکزيمم نيم ساعت سرگرمم کنه . مثل بعضيا عشق آندر گراند و آندر کاور و تو کف فوتبال و کانتر باز هم نيستم .
ميخواستم بدونم يعني واقعا اين چيپست با ويندوز ويستا هم مشکل داره ؟
من با فتوشاپ زياد کار مي کنم يعني ممکنه با اونم مشکل پيدا کنم ؟
من بيشتر اين لپ تاپ رو براي کارام مثل برنامه نويسي و طراحي وب ميخوام .
البته يه کار اصلي هم باهاش دارم که اصلا براي اون کار دارم ميخرم ولي از لحاظ قابليت هاي مالتي مدياش خيالم راحته .

فقط يکي بگه :
1 - در حد اجراي روان نرم افزارايي مثل فتوشاپ و بازي هاي نه چندان سنگين جواب ميده ؟
2 - با خود ويستا مشکلي نخواهد داشت ؟ اصلا اگه اين حرف صحيح باشه پس چرا اينقدر گسترده تو لپ تاپ ها ازش استفاده ميشه ؟ همه شونم ويندوز ويستا روشون نصبه ؟؟؟؟؟؟؟
3 - يه خورده پامونو از گليممون درازتر کنيم .براي کار با نرم افزارهاي ويرايش فيلم چي ؟ اصلا براي اين کار با 4 گيگ رم نيازي به کارت گرافيک قوي هست؟

گفتم که گيم باز نيستم و کاراي انيميشن و 3d هم انجام نميدم .

باور کنيد تازه خيالم راحت شده بود و با خيال آسوده ميخواستم بخرمش که يکي اومد و با قدرت زد تو برجک ما .
ديگه مغزم جواب کرده .
تورو خدا يکي کمک کنه .
آخه با مشخصاتي که من گفتم تو اين رنج قيمت لپتاپي با کارت گرافيک خوب پيدا نميشه ......
.

بابا عزیز جان چرا بیخودی خودت رو گیج میکنی ؟؟ هی از این بپرسی هی از اون آخرش میشه همین دیگه !! مخت هنگ میکنه ! پرس و جو از این و اون رو بیخیال شو اینی که بهت میگم رو ببین فقط باید 1 میلیون و 250 هزار تومن هزینه کنی ... سونی مدل ar-850 مشخصاتش هم عالیه ، تو سایتهای ایرانی بگرد پیداش میکنی ... بهترین قیمت رو با این مشخصات داره

mshiraz.2009
15-02-2009, 12:57
ببین دوست عزیز هرچی بگیری آخرش هم خوشحالی که این لپ تاپ رو گرفتی هم پشیمون.

پس خودت رو اذیت نکن///

tarrega
16-02-2009, 01:05
بابا عزیز جان چرا بیخودی خودت رو گیج میکنی ؟؟ هی از این بپرسی هی از اون آخرش میشه همین دیگه !! مخت هنگ میکنه ! پرس و جو از این و اون رو بیخیال شو اینی که بهت میگم رو ببین فقط باید 1 میلیون و 250 هزار تومن هزینه کنی ... سونی مدل ar-850 مشخصاتش هم عالیه ، تو سایتهای ایرانی بگرد پیداش میکنی ... بهترین قیمت رو با این مشخصات داره

مهندس من ته زورم یک میلیونه
این 60 تومنشوهم شیر و خط کردم شیر اومد !!!!!!!!
اگه 1250 جور بود که اینطور تو هچل نمیافتادم که

Pami
17-02-2009, 19:51
مهندس من ته زورم یک میلیونه
این 60 تومنشوهم شیر و خط کردم شیر اومد !!!!!!!!
اگه 1250 جور بود که اینطور تو هچل نمیافتادم که

خب عزیز جان اگه میخوای با همون 1 میلیون دستگاه خوب بگیری باید قید ظاهر رو بزنی و دل 1510 بگیری ، دوست داری اونو ؟ یا به بعضی مدلهای Acer و Asus و زیمنس و این برند ها دلخوش باشی چون تو بقیه برند ها مشخصات خوب گیرت نمیاد ، سونی هم بهترین قیمت و مشخصات همون بود که بهت معرفی کردم ...

REGISTERED USER
18-02-2009, 00:32
{ تیتر تاپیک اصلاح شد }

ravani_13
18-02-2009, 04:12
{ تیتر تاپیک اصلا شد }

تیتر تاپیک اصلاح شد .

ریجستر جان , اصلاح شما هم اصلاح شد ...... دی