PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ساخت بنر و کارت ویزیت

atlas_net
15-02-2009, 07:49
سلام به همه
من میخوام یه بنر برای مغازه خودم درست کنم و یه کارت ویزیت .در فتوشاپ چه تنظیماتی باید انجام بدم. بنر (1متر در 3) از تمامی افرادی که به من کمک کنند مچکرم.

جادوگر جوان
15-02-2009, 18:32
شما
1. تایپیک را در مکان اشتباهی بنا گذارده اید و باید در قسمت دنیای چاپ ایجاد میکردید
2. شما میتونید کمی سرچ کردن در سایت به خواستتون برسید
3. تایپیکی که در قسمت دنیای چاپ مدتها پیش راجع به این موضوع بحث کرده بودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsensada
05-03-2009, 12:57
روزلیشن باید 300 و با cm باشد برای کارت ویزیت 8.4 و 4.8 باید تنظیم کنی برای کارهای چاپی بهتر است از همان اول cmyk color را انتخاب کن و برای بنر هم با همین خصوصیات و سعی کن اندازه کاری که برای ساخت بنر می خواهی انجام بدهی سایز را در محیط کاری زیاد بالا نگیر که سیستم هنگ خواهد کرد می تونی یه اندازه کوچک، البته نه زیاد کوچک طراحی کنی بعد خود مرکز چاپ بهش بگو 3 متر می خواهم اندازه را درست می کنند و برای ذخیره کردن اکثراًً ttif است که برای کارت ویزیت من خودم حالت عکس jpgg در می آورم.
اگر سوالی داشتی بازم بپرس فعلاً با اجازه.

Mishel
08-03-2009, 17:47
حرف های دوست قبلی رو کمی تصحیح می کنم با اجازه. سایز کارت ویزیت 8.6 در 4.8 باید باشه و رزولوشن 300 dpi. برای طراحی بنر هم دو کار می تونی بکنی که کار بیخودی سنگین نشه. یا سایز رو اندازه واقعی بدی ولی 30 dpi. و یا سایز رو به نسبت یک به ده کوچک کنی و با رزولوشن 300 dpi. هر دو یک جواب رو میده. مد رنگ هم که همون cmyk صحیح هست.