PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب !!!

Olis
14-02-2009, 19:47
سلام

کامپیوتر یه بنده خدایی زیاد ویروس گرفته بو منم حوصله ی ویروس کشی اینا نداشتم کل هادشو فرمت کردم:27:

یعنی با بوت ویندوز اکس پی انپارتیشن کردم بعد پارتسشن بندی کردم

1. این کاره همون Fdisk رو انجام میده دیگه؟؟

یعنی الان ویروس ها پاک شدن دیگه؟

بعد حالا همه مشکلاتش حل شده فقط یه چیزی که هست اینه که کام÷یوتر به محض ورود به ویندور چند بار صفحه میره میاد و ریستارت میشه چند بار بعد درست میشه

حالا این مشکل سخت افزاری یا کاره ویروسه؟

اگه سخت افزاریه کدوم قطعه ی که بعد از چند بار ریست دوباره مثل ساعت کار میکنه؟؟؟:13:

golmohammadi
14-02-2009, 19:58
اگه درايوها را فرمت كردين يا كلا پارتيشن بندي را عوض كردين نبايد ويروسي وجود داشته باشه
موقع ريستارت پيغامي چيزي يا صدايي نمياد از كسي؟

Olis
15-02-2009, 22:05
اگه درايوها را فرمت كردين يا كلا پارتيشن بندي را عوض كردين نبايد ويروسي وجود داشته باشه
موقع ريستارت پيغامي چيزي يا صدايي نمياد از كسي؟

نه...

ولی یه اروری میده که نمیدونم چیه

میخوام ببینم سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

jalal69
01-03-2009, 18:26
خوب ارورشو بگو

zeus7610
02-03-2009, 14:54
این ایرادها که اول روشن شدن هست و بعد از مدتی کار از بین می رود می تونه از مادربورد یا پاور باشه و دلیل علمیش هم خازنهای است که مثل روز اول نمی تونه شارژ و دشارژ بشه.

shahinfarasystem
02-03-2009, 23:39
سلام

کامپیوتر یه بنده خدایی زیاد ویروس گرفته بو منم حوصله ی ویروس کشی اینا نداشتم کل هادشو فرمت کردم

یعنی با بوت ویندوز اکس پی انپارتیشن کردم بعد پارتسشن بندی کردم

1. این کاره همون Fdisk رو انجام میده دیگه؟؟

یعنی الان ویروس ها پاک شدن دیگه؟

بعد حالا همه مشکلاتش حل شده فقط یه چیزی که هست اینه که کام÷یوتر به محض ورود به ویندور چند بار صفحه میره میاد و ریستارت میشه چند بار بعد درست میشه

حالا این مشکل سخت افزاری یا کاره ویروسه؟

اگه سخت افزاریه کدوم قطعه ی که بعد از چند بار ریست دوباره مثل ساعت کار میکنه؟؟؟

البته اگه ويروس از نوع خفن باشه و تو بايوس و اين جور جاها نشسته باشه امكانش هست از بين نره
ايني كه مي گي صفحه مي ره و مياد احتمال خرابي گرافيك رو ميدم

ولي اگه ريست مي شه سيستمت يا از مادربرده يا از پاور همونطور كه zeus7610 عزيز گفتند

rezaabbaspour
17-03-2009, 01:09
ويروس هايي داريم كه با fdisk هم از بين نميرند و روي قسمت جدول پارتيشن تيبل هارد يا بايوس ميشينند مثل ويروس script ولي به احتمال زياد مشكل شما سخت افزاريه و مربوط به مادر بردته
براي اينكه مطمئن بشي رم را عوض كن و سياه شدن تصوير در حين كار روي ويندوز به كارت گرافيك هم ربط داره

rezaabbaspour
17-03-2009, 01:11
در ضمن طبق نظرات دوستان بهتره خروجي پاور را با اهم متر چك كني 12 ولت و 5 ولت