PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال فنی در مورد برنامه Ulead VideoStudio ..

docki_joon
14-02-2009, 00:29
سلام بر همه دوستان عزیزم..
میخواستم بدونم من وقتی که کارم با برنامه یولیت تموم شده و میخوام کلیپرو سیوکنم بنظرتون بهترین کیفیت چیه...؟؟؟
چیزی باشه که تصاویر نه شطرنجی بشه...و برنامه نرو هم بشناسه...و موقع رایت گیر نده..
چون هم فیلمه هم عکس میخوام کیفیتش بالا باشه و روی سیدی رایت کنم...
به نظرتون جر این فرمتهایی که هست میشه کیفیت بالاتر راست کنم...چجورزی>>>>
واقعا خیلی برام مهمه
مممنون میشیم کمکم کنید...
............

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Behsood
14-02-2009, 01:03
سلام
برای رایت روی CD و اجرا در دستگاه CD Player مثلا NTSC VCD گرچه باز هم نرو این فایل رو Encode خواهد کرد برای تبدیل به PAL اما چاره ای نیست!
برای بهترین کیفیت هم گزینه هایی که با پسوند HD مشخص شده اند خوب هستند. 1920×1080

masoudtr
14-02-2009, 09:53
شما رو کیفیت dvd بگذار و عکس هایی هم که داری تو همین برنامه وارد کن خود برنامه برات رو dvd رایت میکنه
نیازی به استفاده از نرو نیست با انتخاب
share----createdisk و اونجا هم dvd را انتخاب کن
hd وقتی خوب میشه که شما با کیفیت hd هم فیلم برداری کرده باشی که فکر نکنم این جور باشه
اگه کیفیتت از dvd بالاتر نباشه رو هر کیفیتی هم که بگذاری فرق نمیکنه

Behsood
14-02-2009, 10:11
hd وقتی خوب میشه که شما با کیفیت hd هم فیلم برداری کرده باشی که فکر نکنم این جور باشه
سلام
برای خروجی خام اولیه بهترین گزینه است!
بعد اش میشه با کانورت درستش کرد!

share----createdisk و اونجا هم dvd را انتخاب کن
من خیلی با این قسمت مشکل داشتم.
مثلا در دستگاه Player دچار پرش و افت فریم میشه.
یا فایل خوجی مشکل دارد.(امکان استفاده از تایم لاین نیست!)
به هر حال این برنامه بیشتر روی HD خوب جواب میدهد.
چرا که حتی گزینه ی PAL رو هم حذف کرده اند!

docki_joon
15-02-2009, 03:46
برای بهترین کیفیت هم گزینه هایی که با پسوند HD مشخص شده اند خوب هستند. 1920×1080
سلام من وقتی که این گزینه توی عکس رو انتخاب میکنم با خطای زیر موتجه میشم./....علتش چیه...؟؟

من خیلی با این قسمت مشکل داشتم.
مثلا در دستگاه Player دچار پرش و افت فریم میشه.
یا فایل خوجی مشکل دارد.(امکان استفاده از تایم لاین نیست!)
به هر حال این برنامه بیشتر روی HD خوب جواب میدهد.
چرا که حتی گزینه ی PAL رو هم حذف کرده اند!

ببخشید من همونطور که دسوتمون گفتند رو به دی وی دی زدم...و وقتی در رایانه تست کردم مشکلی نداشت...
اگه من الان این دی وی دی رو روی دستگاه دی وی دی پلیزر امتحان کنم همین مشکلات پیش میاد و همونطور که به راحتی درون رایانه اجرا کرد ردوی دسستگاه پلیر اجرا نیمشه>>>؟؟؟
منظر از تایم لاین چیه..میشه بگین
.........
ممنون ازتون

HOMAYOON.F
16-02-2009, 00:33
با سلام، فکر میکنم که دوستمون میخوان فایلشون رو به صورت VCD رایت کنن!!
و ظاهرا سیستم برنامشون NTSC هست. خب باید سیستم رو به PAL تغییر داد تا با بهترین کیفیت خروجی گرفت.
((چون هم فیلمه هم عکس میخوام کیفیتش بالا باشه و روی سیدی رایت کنم...))
برای اینکار زمان نصب برنامه یولید ویدئو استودیو باید سیستم PAL رو انتخاب کنید، اما بعد از نصب هم میشه اینکارو کرد و باید در محیط برنامه کلیدF6 رو بزنید واز بین تبهای بالا گزینه ی EDIT رو بزنید و بعد تیک گزینه Apply color filter رو میزنیم تا انتخاب سیستمها فعال بشن بعد گزینه PAL رو انتخاب کنیم.
خب الان سیستم، PAL شده و میشه خروجی PAL گرفت و بهتره واسه خروجی VCD باکیفیت این مسیر رو برید:
share >> Create Video File >> custom
یه پنجره باز میشه گزینه Options رو بزنید بعد به تب Compression برید و از قسمت Media type ، فرمت PAL VCD رو انتخاب و Quality رو روی 100 بزنید بعد OK کنید یه اسم بدید به فایل و SAVE رو بزنید!
موفق باشید.:46:

efdragunov
11-04-2009, 21:09
احوال بچه ها ؟
منم یک همچین مشکلی دارم میخوام یک فیلم رو که DVD هست و حجم اون 1 گیگ با فرمت MPEG هست رو بعد از ویرایش طوری ذخیره کنم که بتونم برای پخش در دستگاه DVD player رایتش کنم ...ولی وقتی ادیت کردم و می خوام با فرمت DVD سیو کنم حجم اون به 5 گیگ میرسه..لطفاً راهنمائیم کننین

hot_lawyer
13-04-2009, 22:09
همونطور که دوست عزیزمون گفتن هنگام نصب باید بین ntsc و pal دومی رو انتخاب بفرمایید و به نظر من کم دردسر ترین خروجی همون Pal vcd هستش.

nitro
18-04-2009, 12:50
دوست عزیز:
شما موقع نصب برنامه اشتباهی کردین و فرمت کار رو NTSC انتخاب کردین
دقت کنید که موقع نصب برنامه یا باید کشورتون رو انتخاب کنید یا نوع استاندارد ویدئویی کار

توضیح:
فرمت PAL و NTSC دو استاندارد متفاوت هستند که خیلی وارد جزئیاتش نمی شم اما در این حد بدونین که از نظر کیفیت و سایز با هم فرق میکنن. برخلاف نظر برخی از دوستان فرمت PAL از کیفیت و سایز بهتری برخورداره اما سیستم NTSC دارای تفکیک رنگ بهتری هست. سیستم PAL توی کشورهای آسیایی و اروپا استفاده میشه اما سیستم NTSC توی ژاپن و آمریکا
به جرات میشه گفت که اکثر پلیر های خونگی که توی کشور ما هست هم بر اساس همین تقسیم بندی از فرمت PAL پشتیبانی میکنه (البته خیلی از دستگاه های جدید هم هست که از دو استاندارد پشتیبانی میکنه)
پس مناسب نیست که از استاندارد NTSC استفاده کنیم

عملا کیفیت مناسب برای ذخیره روی CD فرمت VCD هستش (دقت کنید که فرمت DVD رو هم میشه روی CD ذخیره کرد اما به خاطر ظرفیت CD که خیلی کمتر از DVD هستش مناسب نیست)

و بهترین کیفیت حال حاظر فرمت HD هستش که البته سایز های متفاوتی داره و بهترین اون Full HD 1080 هست که اونم پلیر و تلویزیون مخصوص پخش HD رو میخواد

بهتره شما با توجه به فرمت ورودیتون تصمیم بگیرید اما اگر ورودی کیفیت پایین دارید و میخواید روی CD ذخیره کنید بهترین حالت برای شما VCD البته از نوع PAL هستش

اطلاعات بیشتری خواستین بگین ....

KAKAJOKER
18-04-2009, 14:34
اگه فرمت ذخیره رو روی vcd pal بزارم دیگه تو برنامه نرو encoding نمیشه ؟

HOMAYOON.F
18-04-2009, 15:03
Kakajoker جان شما به روشی که تو پست 6 گفتم پیش برو، نرو جرات نمیکنه نگاه چپ به فایلت بندازه!:27::31:

shalineh
18-04-2009, 15:10
با سلام، فکر میکنم که دوستمون میخوان فایلشون رو به صورت VCD رایت کنن!!
و ظاهرا سیستم برنامشون NTSC هست. خب باید سیستم رو به PAL تغییر داد تا با بهترین کیفیت خروجی گرفت.
((چون هم فیلمه هم عکس میخوام کیفیتش بالا باشه و روی سیدی رایت کنم...))
برای اینکار زمان نصب برنامه یولید ویدئو استودیو باید سیستم PAL رو انتخاب کنید، اما بعد از نصب هم میشه اینکارو کرد و باید در محیط برنامه کلیدF6 رو بزنید واز بین تبهای بالا گزینه ی EDIT رو بزنید و بعد تیک گزینه Apply color filter رو میزنیم تا انتخاب سیستمها فعال بشن بعد گزینه PAL رو انتخاب کنیم.
خب الان سیستم، PAL شده و میشه خروجی PAL گرفت و بهتره واسه خروجی VCD باکیفیت این مسیر رو برید:
share >> Create Video File >> custom
یه پنجره باز میشه گزینه Options رو بزنید بعد به تب Compression برید و از قسمت Media type ، فرمت PAL VCD رو انتخاب و Quality رو روی 100 بزنید بعد OK کنید یه اسم بدید به فایل و SAVE رو بزنید!
موفق باشید.:46:
نه! این روش هم در صحنه هایی که نیاز یه کیفیت بالا داره ، ایراد خودش رو نشون میده و اون کفیتی که میخواهیم رو نداره. بهترین روش استفاده از رندر با فرمت Dv Video Encoder Type 1, Type2 هست. بعد از رندر همین فیلم رو با نرو رایت کنید و اجازه تبدیل فرمت رو هم به آن بدهید. نتیجه باور کردنی نیست.
پ.ن: البته من با یولید مدیا استودیو 8 کار میکنم و از ویدئو استودیو و امکانات آن خبری ندارم.

nitro
18-04-2009, 19:59
چرا میشه اما زمانش به مراتب کمتره
دقت کن که اون Encoding فرمت ویدئو رو به حالت استاندارد در میاره اما اگه Turn off... رو هم بزنی و Encode دکنه معمولا مشکلی پیش نمیاد

Ghaioom
23-04-2009, 19:01
سلام
من وقی خواستم یولید رو آپدیت کنم خطا میده از دو نسخه امتحان کردم یکی میگه url نیست و یکی هم خطای retry میده.
چیکار کنم؟
ممنون

okt
28-04-2009, 10:42
پيشنهاد ميكنم با pal mpeg2 اكسپورت بگيري و بعد با " نرو ويژن " رايت كني :10:

okt
28-04-2009, 13:48
پيشنهاد ميكنم اول يوليد رو uninstsll كني و دوباره بصورت pal نصبش كني و بقيش رو هم دوستان گفتند

teshneh
01-08-2009, 02:00
سلام
به نظر من بهتره اول یه خروجی با کیفیت و حجم کم از یولید بگیریم ،
که دقیقا نمی دونم کدوم فرمت اش این کار را برای من میکنه؟؟؟

بعد با نرو روی سی دی یا دی وی دی رایت کنیم.

ممنون میشم هم سوالمو جواب بدین و هم نظرتون بگید.

aliasghhar
23-08-2009, 09:49
سلام
من يك VCD با زمان حدود 65 دقيقه با اديوس كار كردم و خروجي AVI بالايي ازش گرفتم و با نرو مي خوام بدون انكود كردن رايتش كنم
سوالم اينه كه با چه مشخصه هاي بايد به MPG كانورت كنم كه بتونم توي يك سي دي جاش بدم
با تشكر

Javad_Ed
23-08-2009, 11:12
سلام
من يك VCD با زمان حدود 65 دقيقه با اديوس كار كردم و خروجي AVI بالايي ازش گرفتم و با نرو مي خوام بدون انكود كردن رايتش كنم
سوالم اينه كه با چه مشخصه هاي بايد به MPG كانورت كنم كه بتونم توي يك سي دي جاش بدم
با تشكر
سلام دوست عزیز
به پی سی خوش آمدین
سوالتون رو باید در تاپیک جداگانه مطرح کنید
با تشکر

kaka-hbk
09-09-2009, 03:10
سلام من کارمیکس ورایت همیشهmpeg1زدم هیچ وقت تونروخطانداده

shm26
12-09-2010, 16:14
با سلام به همگي دوستان
مشكل من با يوليد 11 اينكه 46 % از project كه كپچر ميكنه براي فايل VCD پيغام Unable load to laibery ميده و ديگه كار نميكنه لطفا به من كمك كنيد.:41:

gmd
12-09-2010, 20:20
با سلام
از دوستان کسی افکتهای برنامه یولید ویدیو استودیو سراغ دارد ( منظور جلوه هایی است که بین دو کلیپ اضافه میشود ) و افکتهایی که در آخر برای ساخت منو در این برنامه استفاده میشود.
با تشکر

KELIS
12-09-2010, 22:26
در ulead video studio pro x3 چه جوری میشه فارسی نوشت؟ از ipt5 هم استفاده کردم و جواب نگرفتم.

teshneh
13-09-2010, 10:37
در ulead video studio pro x3 چه جوری میشه فارسی نوشت؟ از ipt5 هم استفاده کردم و جواب نگرفتم.

سلام
توی این تاپیک،پست شماره 11# میتونید جواب سوالتون رو پیدا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KELIS
24-09-2010, 10:02
دوست عزیز پست منو درست نخوندین!ipt5 در یولید 13 یا همون pro x3 کار نمیده

silhouette
15-10-2010, 00:04
میشه بگیدبا این برنامه چطور میشه بجای صدای خود فیلم یه صدای دیگه جایگزین کرد
ممنون

teshneh
15-10-2010, 12:54
میشه بگیدبا این برنامه چطور میشه بجای صدای خود فیلم یه صدای دیگه جایگزین کرد
ممنون
فیلم را وارد تایم لاین کنید>روی آن راست کلیک کنید>گزینه : splite Audio انتخاب کنید>صدای فیلم در نوار تایم لاین قرار میگیرد که میتواید آن را پاک کنید و آهنگ دلخواه خودتان را به جای آن قرار دهید.