PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور هارد دیسک

حسین امینی
13-02-2009, 14:14
:10:سلام اساتید عزیزان من وقتی کامپیوتر را روشن می کنم یه ارور از هارد من می ده که ارور اون اینه
Ide
ولش کن ارور ش یدم نمیاد باید رست کنم هال ندارم هرکی می دونه کمک کنه:5:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\hosein\My Documents\My Pictures\2nbsrio

amin123
14-02-2009, 16:57
این چه جور پست دادن هست دوست عزیز؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچی را مشخص نکردید انتظار جواب هم از دوستان دارید؟؟؟؟؟؟

r_a_z
21-02-2009, 23:05
پیغامی که سیستم موقع روشن شدن میده اینه
reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key
بعضی وقتها هم این پیغام رو میده

disk eror به نظر شما مشکل هارد هست؟؟؟ چجوری درستش کنم ؟؟؟؟ ممنون از راهنمایی هایی که می کنید

ehsankalak
22-02-2009, 04:32
ساتا داری ؟؟

amin123
25-02-2009, 19:31
دقیقا من هم میخواستم حرف احسان جان را بزنم...

هاردهای sata معمولا دارای این مشکل هستند..........

که اصولا با تعویض سیم هم این مشکل برطرف میشه

Hossein Adeli
27-02-2009, 01:38
دقیقا من هم میخواستم حرف احسان جان را بزنم...

هاردهای sata معمولا دارای این مشکل هستند..........

که اصولا با تعویض سیم هم این مشکل برطرف میشه
احتمال اینکه از کابلا باشه خیلی کمه
اول برو تو بایوس و هارد ساتا رو به عنوان اولین بوت دیویس قرار بده وبعد برو تو advanced و تو اونجا میتونی هاردت رو از مود RAID به IDE تغییر بدی فقط مکان دقیق اینا رو نمیدونم کجا اگه بتونی پیدا کنی و از راید به IDE تغییر بدی غیر ممکنه که مشکلت حل نشه! :8:

amin123
28-02-2009, 12:29
احتمال اینکه از کابلا باشه خیلی کمه
اول برو تو بایوس و هارد ساتا رو به عنوان اولین بوت دیویس قرار بده وبعد برو تو advanced و تو اونجا میتونی هاردت رو از مود raid به ide تغییر بدی فقط مکان دقیق اینا رو نمیدونم کجا اگه بتونی پیدا کنی و از راید به ide تغییر بدی غیر ممکنه که مشکلت حل نشه! :8:

حسین جان اتفاقا به نظر من مشکل ممکنه از همین سیم باشه..

ما 9 تا سیستم برا یک کافی نت بستیم.......اون هم همین مشکل را پیدا میکرد سیستم هاش بعد از کارهای مختلف گفتیم این سیم ها را هم عوض کنیم.....که تا الان ظاهرا مشکل برطرف شده

ehsankalak
28-02-2009, 13:24
پیغامی که سیستم موقع روشن شدن میده اینه
reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key
بعضی وقتها هم این پیغام رو میده

نظر دوستان محترم ولی به نظر من مشکل از کابل هست چون از این موردا با این مشخصات زیاد پیش اومده !

hoka2006
28-02-2009, 14:24
درسته منم با تعویض کابل مشکلم تا حدود زیادی حل شد .

dehghani_a
28-02-2009, 14:25
آقا احسان عزيز وقتي كه اين پيغامو ميده بايد يه فشاري به اون كابل قرمز خوشگلت بياري (هر دو سرش) مطمئنان درست ميشه. من كابل هم عوض كردم ولي نميشه كاريش كرد. همين مشكلو داره. فكر كنم از مادربردهاي با كيفيت ساخت پايين باشه.

ehsankalak
28-02-2009, 15:53
صحبت مادربردای تقلبی و درجه 2 که جداست بعدشم همیشه با فشاردادن مشکل حل نمیشه !!!
حالا شما مدل مین بردت چیه ؟